Simas Raupys

46 straipsnių

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate aistros dėl keturių kelialapių į atkrintamąsias varžybas ir reguliaraus čempionato nugalėtojo vardo pasiekė itin karštą tašką: pirmadienį buvo nukauti vienvaldžiai lygos lyderiai – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai.

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate užtikrintas pergales iškovojo lyderių trejetukas: Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), Lietuvos sporto universitetas (LSU) ir Mykolo Romerio universitetas (MRU) bei po dvejų metų pertraukos prasibrauti į finalo ketvertą realių galimybių turintys K...

LSKL

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų tryliktas turas išsiskyrė tuo, kad dvikovų favoritėmis vadintos ekipos turėjo kaip reikiant paprakaituoti: vienerios rungtynės baigėsi tik po pratęsimo, trejos – paskutinėmis sekundėmis ir vienoje dvikovoje užfiksuotas triuškinantis rezultatas.

Iki šio pirmadienio (gruodžio 15 d.) vakaro Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) turnyro lentelėje pirmoje pozicijoje buvę Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai patyrė itin skaudų pralaimėjimą Kaune. Juos net 55 taškų skirtumu 122:67 (20:16, 28:12, 34:18, 40:21) sutriuškino Vytauto Didžiojo u...

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vicečempionai Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkai nutraukė pergalingą Klaipėdos universiteto (KU) ekipos žygį. Edo Nickaus auklėtiniai Kaune pajūrio atstovus nugalėjo po atkaklios kovos rezultatu 92:86 (25:23, 18:16, 23:17, 26:30).