Šilelis

Lajų take pasijuto nepageidaujami: liepė kabarotis patiems  (353)
2016 m. vasario 9 d. 19:37
Anykščių regioniniame parke esantis medžių lajų takas laimi tarptautinius apdovanojimus, tačiau nesvetingas šeimoms su mažais vaikais. Tuo praėjusį savaitgalį įsitikino vilnietė Violeta: ją su metukų neturinčiais dvyniais atsisakė užkelti keltuvu – esą jis skirtas tik neįgaliesiems.
Medžių lajų takas iš paukščio skrydžio: vaizdai atima žadą  (33)
2016 m. sausio 23 d. 11:09
Anykščių medžių lajų takas žmones traukia visais metų laikais. Vasarą, kai tik jis buvo atidarytas, taką užplūdo didžiuliai lankytojų srautai. O štai žiemą, kai Anykščių kraštovaizdį išgražino žiema, atsiveria visai kita panorama. Kviečiame ja pasigėrėti iš paukščio skrydžio.
Medžių lajų takas – pretendentas į tarptautinį apdovanojimą  (5)
2016 m. sausio 18 d. 10:28
Medžių lajų takas, esantis Anykščių regioniniame parke, yra tarp 5 finalininkų Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacijos organizuojamuose apdovanojimuose turizmo inovacijų srityje, teigiama Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos pranešime spaudai.
Medžių lajų takas dovanoja fantastiškus vaizdus  (17)
2015 m. gruodžio 30 d. 13:58
Šiais metais atidarytas Anykščių medžių lajų takas jau spėjo lankytojus pradžiuginti vasariškos ir rudeniškos gamtos vaizdais. O štai dabar jis dovanoja tobulus žiemos vaizdus. Visa tai – GRYNAS.lt fotoreportaže.
Žygis Anykščiuose: lajų tako paslaptys ir norus išpildantis ąžuolas
2015 m. lapkričio 24 d. 14:41
Pauliaus Juzėno aistra – atrasti įvairias Lietuvos vietas, žygiuojant regioniniuose parkuose ir kitur. Vaikinas pasidalino įspūdžiais ir naudingais patarimais apie tai, ką vertėtų žinoti vykstant į Anykščius.
Spektaklyje „Dievas yra DJ“ bus ieškoma tikrumo technologijų pasaulyje
2015 m. spalio 29 d. 14:48
„Ar šiandienos technologijų pasaulyje dar kažkas yra tikra?“, - tokį klausimą pristatydama naujausią savo premjerą „ Dievas yra DJ “ kelia viena perspektyviausių naujosios karto teatro režisierių Lietuvoje vadinama Kamilė Gudmonaitė. Jaunos menininkės spektaklis – tai jau antrasis OKT/ Vilniaus miesto teatro šio sezono pastatymas pagal vokiečių dramaturgo Falko Richterio kūrinius. Į tikrumo paieškas K. Gudmonaitė bei aktoriai kvies jau lapkričio 14, 15 d.
Miestas – mados klyksmas: tokių spūsčių nematė net Palanga  (62)
2015 m. rugsėjo 29 d. 20:37
Jeigu iki šiol Anykščiai asocijuodavosi su Antano Baranausko poema „ Anykščių šilelis “ ir milžinišku Puntuko akmeniu, dabar ne vienas, paklaustas, ką žino apie šį miestą, pasakytų – garsusis medžių lajų takas.
Susiviliojęs lajų taku liko nemaloniai nustebintas  (168)
2015 m. rugsėjo 11 d. 23:59
Į DELFI kreipėsi jaunuolis, kuriam neleista prekiauti suvenyrais prie Anykščių lajų tako. Jo nuomone, tai neteisinga, nes suvenyrais ten prekiaujama, tačiau miesto savivaldybė turi kitų argumentų.
Savo koncertą surengęs R. Kazlas prabilo atvirai  (52)
2015 m. rugsėjo 11 d. 09:57
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus muzikiniame klube „Tamsta“ vyko į nieką nepanašus, ne dainininko, ne muzikanto, ne kompozitoriaus, ne poeto, ne tamstos ir ne klubo, o Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ koncertas.
Vilniuje siaučia didžiausia miesto šventė  (4)
2015 m. rugsėjo 5 d. 23:21
Penktadienį sostinėje prasidėjo nesusikaičiuojamą gausybę nemokamų kultūrinių renginių dovanojantis festivalis „ Sostinės dienos “. Puikios šventinės nuotaikos ir draugiškos atmosferos nesugadino net rudeniškas lietutis – lankytojai su draugais ir šeimomis plūdo į dūzgiantį Gedimino prospektą bei laukiamus mėgiamiausių grupių koncertus.
Vilniuje prasideda „Sostinės dienos“: atlikėjai, dizaineriai ir žvilgsnis į Vilnių iš paukščio skrydžio  (5)
2015 m. rugsėjo 4 d. 07:38
Festivalyje „ Sostinės dienos 2015“ netrūks įvairių linksmybių. Rugsėjo 4-6 d. dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais.
Gedimino prospekte dūgs „Sostinės dienos”  (37)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 16:32
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį pagrindinę Vilniaus miesto arteriją – Gedimino prospektą – užlies nesusikaičiuojama gausybė renginių ir pramogų. Nuo Katedros iki pat Lukiškių aikštės ir jos prieigų mėgausimės nemokamais koncertais, spektakliais, literatūriniais pasirodymais, žaidimais ir, žinoma, gurmaniškais skanėstais. „Dūzgiančio prospekto“naujiena – „Dizaino skveras“, kuriame rankų darbo kūrinius pristatys per pusšimtis ryškiausių Lietuvos dizainerių. O Lukiškių aikštėje įrengtas atrakcijų parkas kilstels mažuosius šventės lankytojus virš žemės. Tiesiogine to žodžio prasme.
„Sostinės dienos 2015” skelbia rudens linksmybių pradžią
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Blėstant karščiams ir vasaros festivalių įspūdžiams, rudens linksmybės keliasi į Vilnių. Jų pradžios akordas visa jėga nuskambės festivalyje „Sostinės dienos 2015“. Rugsėjo 4–6 dienomis dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais, kuriais visą savaitgalį mėgausimės nemokamai.
„Sostinės dienos 2015” skelbia rudens linksmybių pradžią  (3)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 19:13
Blėstant karščiams ir vasaros festivalių įspūdžiams, rudens linksmybės keliasi į Vilnių. Jų pradžios akordas visa jėga nuskambės festivalyje „ Sostinės dienos 2015“. Rugsėjo 4–6 dienomis dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais, kuriais visą savaitgalį mėgausimės nemokamai.
Medžių lajų take apsilankiusi D. Grybauskaitė davė patarimą bijantiems aukščio  (141)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 15:00
Penktadienį atidarytas unikalus Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke. Norintys pasivaikščioti medžių viršūnėmis jau laukiami Anykščiuose.
Vykstantiems pasivaikščioti medžių viršūnėmis: ką dar privalu pamatyti Anykščiuose?  (31)
2015 m. rugpjūčio 6 d. 19:53
Jau netrukus poilsiautojau plūs į Anykščius, kuriuose bus atidarytas laukiamiausias vasaros objektas – medžių lajų takas .
Neįprasta pramoga: pasivaikščiojimas medžių viršūnių takais  (15)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 17:05
Rugpjūčio 7 d. atidaromas unikalus Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke. Einant taku galima pasigrožėti Anykščių šilelį ir Šventosios upės vingiais.
Kviečia į įspūdingo Medžių lajų tako atidarymą  (36)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 15:49
Rugpjūčio 7 d. atidaromas unikalus Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke.
Pasivaikščiojimas medžių viršūnėmis: smalsuoliams laukti liko tris dienas  (9)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 15:03
Rugpjūčio 7 d. atidaromas unikalus Medžių lajų takas Anykščių regioniniame parke. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų, teigiama pranešime spaudai.
Po GRYNAS.lt reportažo – smalsuolių bumas: į šią vietą suplūs emigrantai  (54)
2015 m. liepos 30 d. 19:05
Jau visai netrukus - rugpjūčio 7 dieną - bus galima išbandyti laukiamiausią šios vasaros pramogą - Anykščių medžių lajų taką . Pirmasis jį išbandė DELFI apžvalgininkas Andrius Užkalnis. Kai skaitytojai pamatė jo parengtą reportažą, tiek parkas, tiek ir mūsų redakcija sulaukė labai daug nekantraujančių skaitytojų skambučių, kurie teiravosi, kada gi pagaliau visi norintys galės pasivaikščioti medžių viršūnėmis.
Šiauliuose sukurtiems produktams naudoti – tiek rožių stiebai, tiek saulėgrąžų lukštai  (25)
2015 m. liepos 23 d. 11:36
Dar 1993 m. bankrutavus Šiaulių televizorių gamyklai jos darbuotojai neišsilakstė, o privatizavę cechus įsteigė naujas įmones. Viena iš tokių įmonių – dabar kieto kuro katilais stebinanti Europą UAB „ Kalvis “.
34 metrų aukštyje išbandė laukiamiausią pramogą  (268)
2015 m. liepos 9 d. 14:55
Anykščiai visai netrukus taps karščiausia atostogų vieta. Čia nuo rugpjūčio 7 dienos lankytojams duris atvers įspūdingas objektas – pažintinis medžių lajų takas, iš kurio atsivers pasakiška panorama. Pirmasis šį taką išbandė DELFI apžvalgininkas Andrius Užkalnis.
Naujosios kartos menininkė K. Gudmonaitė: kuriu spektaklius kaip muziką  (8)
2015 m. birželio 5 d. 11:36
22 metų Kamilės Gudmonaitės, dueto „Kamanių šilelis“ vokalistės ir dainų autorės, kūrybos erdvė – ne vien muzikos, bet ir teatro scena. Mergina vis dar studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, bet jau žinoma kaip viena perspektyviausių naujosios kartos Lietuvos teatro režisierių.
Lietuvoje to dar nebuvo: liepą pakvies pasivaikščioti palei medžių viršūnes  (90)
2015 m. gegužės 11 d. 09:38
Anykščiuose baigiamas statyti unikalus turistinis objektas – medžių lajų takas . Juo pakilus bus galima apžvelgti Anykščių šilelį ir jo apylinkes.
8 Lietuvos miestai, padovanoję mums daugiausiai iškilių rašytojų  (6)
2015 m. vasario 23 d. 14:32
Daugelio lietuvių rašytojų ir poetų kūryboje svarbią vietą užimą tėviškė, gimtasis kraštas. Lietuvos rašytojai gimė įvairiausiuose šalies kampeliuose. Dalies jų pavadinimai seniai pasikeitę, dalis jau tapę didesnių miestų dalimi, tačiau pakeliauti po gimtąsias kai kurių rašytojų vietas iki šiol smagu ir įdomu.
Egzotiško maisto mados: pats metas atsipeikėti  (27)
2015 m. vasario 22 d. 18:50
Sveikuoliai lyg viduramžių alchemikai nerimsta vis mėgindami atrasti savąjį stebuklingą eliksyrą - kuo maistingesnius produktus, sveikuolių sluoksniuose dažnai dar vadinamus supermaistu . Neseniai pasaulį valdžiusi sintetinių maisto papildų ir vitaminų manija sėkmingai pakeista kita – natūralių gamtos lobių medžiokle. Įvairios žolės, sėklos, grūdai, riešutai ir džiovinti grybai – tiesiog super prisotinta maistingų medžiagų, vitaminų ir mineralų, bet dar gi kiekvienas toks sveikuoliškas produktas žavi ir savo egzotiškumu. Mat geidžiamiausios prekės yra tos, kurias sunkiaiusia gauti. GRYNAS.lt aiškinasi, prie ko priveda egzotiškų maisto produktų madų vaikymasis.
Nustebino radinys pamiškėje: ar Lietuvoje auga spalvoti grybai?  (25)
2014 m. lapkričio 21 d. 14:05
GRYNAS.lt skaitytoja Birutė girios pakraštyje jau kurį laiką stebi spalvą keičiančius pipiro dydžio darinius. Moteris mano, kad tai grybai ir GRYNAS.lt redakcijos paprašė išsiaiškinti, kokie. Tačiau nuotraukas pamatęs mikologas paaiškino, kad moteris arba apsiriko, arba norėjo papokštauti.
Nedidelį Lietuvos miestą pavertė patraukliu kurortu  (58)
2014 m. rugsėjo 7 d. 19:04
„Kankorėžis!“ – dingtelėjo, vos pažvelgus į Anykščiuose neseniai duris atvėrusio sveikatingumo ir poilsio centro „SPA Vilnius Anykščiai “ baseinų ir pirčių komplekso pastatą. Architektai jį tyčia suprojektavo tokį, kad statinys primintų kankorėžį, taip gražiai įsikomponuodamas į jį supantį šilelį.
Bičiuliai prisimins Saulių Mykolaitį jo vardo festivalyje
2014 m. gegužės 8 d. 00:00
Praėjus aštuoneriems metams po aktoriaus , režisieriaus, bardo Sauliaus Mykolaičio mirties, jis gyvas savo darbais jį mylėjusių atmintyje ir kalba dainomis, kurios skamba kitų atlikėjų lūpomis.