Sėkmė

Emigrantė: tokius dalykus mums Lietuvoje labai sunku įsivaizduoti  (87)
2014 m. rugsėjo 16 d. 17:21
„Mes ėjome pirkti gėlių jo draugo žmonai ir aš pajutau, kad nusileidžia meilė. Tai buvo toks keistas pojūtis. Galvojau, kaip taip gali būti, kad žinau konkrečius metrus ir centimetrus, kada nusileidžia šitas jausmas“, – pasakoja Jolita Herlyn , kurią pažintis su vokiečiu Svenu iš Klaipėdos per Daniją atvedė iki Vokietijos.
(Ne) valgomas lietuviškas dizainas vėl stebino Paryžių
2014 m. rugsėjo 16 d. 16:31
Nevalgoma, bet „skani“ juvelyrika... Visuomet elegantiškos prijuostės, tinkančios visiems ir visur... Baldai, kurių funkcionalumas pranoksta jų dydį... Marškinėliai, ant kurių galima rašyti savo mintis ir svajones. Tokiais neįprastais kūriniais lietuvių dizaineriai ne tik stebino, bet ir rinko užsakymus iš viso pasaulio Paryžiaus parodoje „Maison et Objet“ .
J. Nainio patirtis, kurios nenorėtų pakartoti: po 2 l kasdien gėriau distiliuotą vandenį, kuris realiai skirtas automobiliams  (7)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:55
Jonas Nainys (31) ir grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Šermukšnytė-Nainė (26) savaitgalį šventė pirmąsias vestuvių metines. Žinomą vyrą lydi sėkmė tiek šeimyniniame gyvenime, tiek pramogų versle. Nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jis nepamiršta rūpintis sveikata ir, kaip daugelis lietuvių šiomis dienomis, „serga“ už Lietuvos krepšinio rinktinę.
M. Pupinis. Revoliuciniai pokyčiai, kurie gali būti palankūs Lietuvai  (10)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:47
Praėjusią savaitę naujasis Europos Komisijos prezidentas Jeanas Claude‘as Junckeris pagaliau paskelbė , už kokias sritis bus atsakingi naujieji komisarai ir kaip bus organizuojamas jo komandos darbas. Užsienio žiniasklaidoje akimirksniu pasipylė komentarai – tiek kritika, tiek ir pagyros.
Rubikoną peržengęs „Auksinio proto” dalyvis turi šansą apskristi pasaulį  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:24
Šįkart TV žaidimo „Auksinis protas” studijoje azartas ir įnirtinga kova vyks tarp šešių vyrų, tačiau tik vienas jų pateks į žaidimo finalą ir toliau kovos dėl „Auksinio proto” titulo bei svajonių prizo – kelionės aplink pasaulį.
Emigrantų vaikams – išlygos, apie kurias lietuviai tegali pasvajoti  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:06
Kartu su tėvais iš Lietuvos emigravę vaikai patiria nelengvus išbandymus. Nemokantys kalbos, neturintys draugų, išsigandę ir dirbančių tėvų dėmesio stokojantys vaikai sunkiai prisitaiko vietinėse mokyklose arba nenori nutraukti ryšių su Lietuva.
Keturi burtažodžiai, kuriuos būtina žinoti verslui apie internetinę reklamą  (10)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:35
Kasmet reklamos internete išlaidos auga apie 10 proc. daugiau. Skaitmeninės rinkodaros ekspertas, „Adnet Media “ direktorius Linas Šiautkulis atskleidžia keturis aspektus, kuriuos privalo žinoti verslas, norintis padidinti savo prekės ženklo sėkmę.
A. Zuokas. Lietuvai reikia drąsos nešti laisvės vėliavą  (90)
2014 m. rugsėjo 16 d. 10:25
Lietuvai reikia idėjų bei kuriančių veiksmų, o ne konfliktų ir tarpusavio ginčų. Lietuvai reikia telkiančios lyderystės, todėl ir džiaugiamės galėdami pranešti, kad po formalių procedūrų, apsijungus „Liberalų ir centro“ bei „TAIP“ sąjungoms, yra įregistruota Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai).
Kodėl turtuoliams sekasi? 5 žingsniai sėkmei pasiekti  (11)
2014 m. rugsėjo 16 d. 00:01
Thomas J. Stanley atliko tyrimą, apklausdamas 733 pasaulio multimilijonierius. Jis paprašė respondentų išvardyti 30 veiksnių, kurie, jų nuomone, turi didžiausią įtaką sėkmei. Štai jų įvardintas penketukas.
Vartai į atopasaulį  (1)
2014 m. rugsėjo 15 d. 17:54
Lazerių pasaulyje sekundė iš tiesų gali atrodyti tarsi amžinybė. Pasaulio lazerių mokslininkai ir inžinieriai pastaraisiais metais kuria atosekundinius (impulso trukmė 10 -18 sekundės) rentgeno spindulių diapazono lazerius. Šiais lazeriai bus tiriami subatominiai procesai medžiagose. Atomų viduje vykstantys procesai yra panašios trukmės. Turint tokios trukmės impulsus galinčius generuoti lazerius, mokslininkai galės stebėti šiuos procesus. Taip įžengsime į iki šiolei niekieno nematytą sritį.
LNSO ir R. Šervenikas pateko į prestižinio žurnalo „Gramophone“ akiratį  (3)
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:55
Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras ir dirigentas Robertas Šervenikas pateko į prestižinio muzikos žurnalo „Gramophone“ akiratį. Naujausiame, rugsėjo mėnesio „Gramophone“ numeryje recenzuojama Philippe’o Graffino su BBC simfoniniu ir Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestrais įrašyta kompaktinė plokštelė „Concertos Parlando“. Joje įamžinta ir lietuviška muzika – Balio Dvariono Pezzo elegiaco („Prie ežerėlio“)!
Kodėl sėkmingi žmonės nebijo emigracijos  (16)
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:25
Neabejotina, kad kiekvienas iš mūsų esame skaitę jau turbūt šimtus straipsnių apie emigraciją. Vienuose kažkas vis virkčioja, kaip negalėjo Lietuvoje išgyventi, bet dabar viską gali sau leisti dirbdami nekvalifikuotą darbą svetur. Kituose tenka išgirsti neeilinių sėkmės istorijų, kurios priverčia aiktelėti ne vieną, kažką pakeisti savo gyvenime nedrįstantį pilietį.
V. Kovaliovas ir I. Launikonytė iki šiol atskirai buvo tik scenoje: aplinkinių šnairavimas ir šnabždesiai netrukdo būti kartu  (18)
2014 m. rugsėjo 14 d. 19:59
Sekmadienio vakarą LNK eteryje prasidėjo trečiasis muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ sezonas. Pirmoje aklųjų perklausų laidoje pasirodė ir atlikėjai Vladas Kovaliovas su mylimąją Indre Launikonyte. 25 metų Indrė ir 47 metų Vladas – iš Vilniaus. Indrė „Lietuvos balso“ projekte dalyvauja jau antrąkart – praėjusiais metais ji ant scenos susprogdino tikrą seksualumo ir muzikos bombą. Deja, sėkmė jai nenusišypsojo.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Pergalės džiaugsmas lietuviams – svetimas  (92)
2014 m. rugsėjo 14 d. 16:05
Už ketvirtą vietą Pasaulio krepšinio čempionate neduoda net šokoladinių medalių suvyniotų į aukso spalvos foliją. Vaikystėje tokiu turbūt kiekvienas buvote apdovanotas, o jeigu esate smarkiai vyresnis už mane, tai bent jau esate dovanojęs tokį savo vaikams arba anūkams. Bet dabar kelias dienas visi kartos, kad mūsų krepšininkai ir be medalių yra patys geriausi, padarė kone stebuklą ir verti visokeriopo pagerbimo.
Euro priešininkų partija per Vokietijos žemių rinkimus tikisi pagerinti pozicijas
2014 m. rugsėjo 14 d. 15:18
Rinkimai dviejuose Vokietijos regionuose tikriausiai atneš tolesnę sėkmę iškilusiai euro priešininkų partijai ir gali iškelti pirmąjį šalyje regiono gubernatorių iš buvusios komunistų partijos.
Geriausias vairuotojas: po pernykštės nesėkmės – saldus revanšas  (3)
2014 m. rugsėjo 14 d. 14:37
Klaipėdoje, kruizinių laivų terminalo aikštelėje, finišavo jau tryliktus metus vykstančio konkurso „ Geriausias Lietuvos vairuotojas 2014“ antrojo etapo varžybos.
Lietuvą prancūzai įveikė nuėję miegoti paryčiais  (79)
2014 m. rugsėjo 14 d. 09:20
Nemigo naktis nesutrukdė Prancūzijos rinktinei antrus metus iš eilės lemiamose rungtynėse nuliūdinti lietuvių. Nesutrukdė ir vieno geriausių Europos krepšininkų Tony Parkerio stygius. Pergalės ir pasaulio čempionato bronzos įkvėpti „mėlynieji“ iškart nustatė sau naują tikslą – aukso medalius kitąmet vyksiančiose Europos pirmenybėse.
Sirgaliai tikėjosi pergalės ir revanšo  (7)
2014 m. rugsėjo 13 d. 18:46
Lietuvos krepšinio rinktinė šeštadienį baigė savo pasirodymą pasaulio čempionate. Nors oras rugsėjo viduryje šiemet pasakiškas, daugybė lietuvių vakarą praleido prie televizoriaus ekranų, baruose, kavinėse ir bendrose sirgalių zonose, kur stebėjo Lietuvos ir Prancūzijos nacionalinių rinktinių kovą dėl trečiosios vietos.
Faktai apie O. Wilsoną: keistos nosies formos savininkas, kurį pašalino iš mokyklos  (7)
2014 m. rugsėjo 13 d. 11:09
Iš Teksaso kilęs aktorius Owenas Wilsonas anksčiau save vadino tvarkos ir ramybės drumstėju, ne veltui jį kartą net buvo išspyrę iš mokyklos. Tiesa, dabar tos dienos praeity – dviejų vaikų tėvu tapęs aktorius begėdiškas linksmybes sau leidžia tik filmavimo aikštelėje. Įspūdingais O. Wilsono improvizacijos sugebėjimais bei šmaikščiais jo ekrano kompaniono Zacho Galifianakio pokštais žiūrovai pasimėgauti galės ir naujausioje komedijoje „Tu esi čia“ (angl. „Are You Here“).
Dalis bavarų su viltimi žvelgia į Škotijos referendumą  (40)
2014 m. rugsėjo 13 d. 10:29
Bavarijos partija (Bayernpartei) Vokietijoje ypač atidžiai seka naujienas apie Škotijoje rengiamą referendumą dėl nepriklausomybės. Šios separatistų partijos nariai itin palaiko škotų nacionalistų planus, rašo „The Local“.
Kodėl mes laimėsime Pasaulio vyrų krepšinio čempionatą  (30)
2014 m. rugsėjo 13 d. 09:00
Sutikite, ne taip jau lengva paprastą dieną išėjus pasivaikščioti eilinio miegamojo Vilniaus rajono eilinio valstybinio darželio kieme pamatyti vaizdą, kuris suteiktų tiek pat džiaugsmo, kiek tikriausiai suteiktų Pasaulio vyrų krepšinio čempionato auksas. Sudėtinga, tačiau man šiandien pasisekė!
8 dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai viskas klostosi ne taip, kaip norėtųsi  (20)
2014 m. rugsėjo 13 d. 08:22
Sudėtingu gyvenimo laikotarpiu tiesiog perskaitykite šiuos priminimus. Galbūt, kai viskas yra blogai, tai pranašauja būsimus teigiamus pokyčius? Juk laimė yra ne tada, kai nėra problemų, o kai mokame jas išspręsti.
Būti mama: ar tikrai taip blogai arba taip gerai?  (64)
2014 m. rugsėjo 13 d. 08:14
Sukūriau šeimą studijų metu, įstojau į magistrantūrą, sužinojau, kad laukiuosi ir tada viskas pradėjo keistis, lėtai, bet kontroliuojamai. Teko pasiankstinti sesiją, nes didžioji diena buvo ne už kalnų. Pagimdžiau.
Džordana Butkutė prisiminė patį skaudžiausią gyvenimo įvykį  (16)
2014 m. rugsėjo 13 d. 02:20
„Šįkart imsime ne sales, o arenas“, – su neslepiamu pasididžiavimu balse žada nauju įvaizdžiu ir jau kelerius metus nepriekaištingu  gyvenimo būdu intriguojanti  Lietuvos pop muzikos karaliene tituluojama Džordana Butkutė.
Savaitgalis: įdomus laisvalaikis su vaikinu, nekainuosiantis nė cento
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:01
Visą savaitę mokeisi, penktadienį grįžusi namo griuvai miegoti , o pabudusi vakare prisiminei, kad dar ir vaikiną turi, kuriam taip stinga tavo dėmesio? Tau pasisekė – turime įdomios veiklos sąrašą, kurio idėjas verta išbandyti jau šį savaitgalį. Ką renkiesi?
Kokios moterys žavi sėkmingus vyrus?  (137)
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:00
Svajojate apie vyrą, kuris pasižymėtų lyderio savybėmis, siektų savo tikslų ir nebūtų tik priedas prie T V įrangos, tačiau jūsų kelyje pasitaiko tik netikėliai? Nežinote, kaip patraukti sėkmingo vyro dėmesį ? Tuomet privalote tai perskaityti!
Lietuvių dizaineriai pirmą kartą pristato savo darbus kultinėje parodoje Londone
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:00
Rugsėjo 17 d. net aštuoni atrinkti Lietuvos dizaineriai savo kūrybingumo raumenis išvyksta demonstruoti į Londoną. Tai bus pirmas kartas, kai jungtinė lietuvių dizainerių grupė pristatys savo produktus ir konceptus kultiniame dizaino renginyje „100% Design“ nacionalinių stendų salėje, per patį Londono dizaino festivalio įkarštį. Londonas yra vienas svarbiausių taškų industrinio dizaino žemėlapyje, o „100% Design“ – didžiausias šiuolaikinio dizaino renginys Didžiojoje Britanijoje, į kurį kasmet susirenka dešimtys tūkstančių dizaino kūrėjų ir gerbėjų iš viso pasaulio. Dviguba sėkmė, nes šiemet „100% Design“ žymės savo 20-metį, todėl organizatoriai tikisi pritraukti dar daugiau dizaino kūrėjų, gamintojų ir pirkėjų.
„Lietuvos balsas“ intriguoja formato pakeitimais  (6)
2014 m. rugsėjo 12 d. 17:33
Jau šį sekmadienį 19 val. į LNK eterį „Aklosiomis perklausomis“ sugrįžta galingasis muzikinis projektas „Lietuvos balsas“ . Sėkmės pernai sulaukęs projektas išlaikė pagrindinį branduolį – vedėjai Inga Jankauskaitė ir Rolandas Vilkončius , mokytojai – Katažina Zvonkuvienė, Donatas Montvydas , Merūnas Vitulskis , Inga ir Arūnas Valinskai, specialieji reporteriai – Santa Audickaitė ir Šarūnas Kirdeikis – ir šiemet pradeda sezoną šūkiu „Visos emocijos!“.
Sukčiaus dėka pateko į prabangią aukštąją: kas jų ten laukia  (96)
2014 m. rugsėjo 12 d. 17:03
Pas buvusį Vilniaus universiteto ( VU ) docentą Rimantą Grigutį į namus papildomai mokytis vaikščiojusios ir jam nutekinus užduotis šimtukus gavusios abiturientės iškart sulaukė įtarimų Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje.