Sėkmė

Gamtos dienoraštis: išsipildė didžiausia gamtos fotografo svajonė  (6)
2015 m. balandžio 26 d. 10:00
Gamtos fotografai dažniausiai mėgsta „medžioti“ pavieniui, kaip kad daro lūšys: ir sėlinti lengviau, ir nematomam išlikti paprasčiau, ir triukšmo mažiau, ir su niekuo derinti veiksmų nereikia, ir „grobiu" dalytis netenka. Tačiau kartkartėmis reikia ir krūvon susibėgti, įspūdžiais ir patirtimi pasidalyti, įvairius reikalus ir planus aptarti. O kur kitur pavasarį atbundant gamtai tai daryti, jei ne girioje?
Emigracija Norvegijoje – kelias į verslą Lietuvoje  (14)
2015 m. balandžio 25 d. 11:28
Dar prieš ketverius trejus metus lietuvė Inga Varnaitė portalui DELFI pasakojo savo emigracijos istoriją. Išbandžiusi gyvenimą Anglijoje moteris persikraustė į Norvegiją ir įsidarbino rankų darbo šokolado gamykloje. Dabar jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – entuziastinga moteris grįžo į Lietuvą ir pati sukūrė verslą.
Paslaptingi fengšui ženklai: kokie paukščiai neša sėkmę  (2)
2015 m. balandžio 25 d. 00:00
Anot fengšui, paukščiai simbolizuoja ne tik meilę, pasitikėjimą, sėkmę, bet ir naujas galimybes. Pažvelgus į padangėje skraidančius plunksnuočius neretai užplūsta laisvės troškimas, o mintys tarsi nuskrieja kitur. Paukščiai – žmonių gerovės sargai, simbolizuojantys vaisingumą, dvasinį pakylėjimą ir įkvėpimą.
Ne svajonė, o realybė: treniruotė, kurioje sudeginsite 1000 kalorijų  (7)
2015 m. balandžio 25 d. 00:00
Įsivaizduokite, kad keliaujate po Pietų Ameriką ir šiuo metu viešite Kolumbijoje… Kelionės metu jus lydi net tik spalvingi vaizdai, bet ir be galo temperamentingi ritmai, tokie uždegantys, kad ima ir sugundo jus užsukti į kokį nors šokių klubą…
Į Braziliją – lietuviškas sūris  (26)
2015 m. balandžio 24 d. 15:13
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ( VMVT ) gavo Brazilijos žemės ūkio, gyvūnų ir maisto ministerijos patvirtinimą dėl galimybės eksportuoti lietuvišką ,,Džiugo“ sūrį į šią šalį. Brazilus jau netrukus pasieks bendrovės „ Žemaitijos pienas “ „Dziugas mild“, „Dziugas piquant“ ir „Dziugas Delicate“ sūriai.
P. Kruopis. Istorija griaus ar statys Lietuvos valstybę?  (115)
2015 m. balandžio 24 d. 13:47
Praėjusių metų rugsėjo mėnesį Biržų pilyje įvyko lituanistų ir istorikų konferencija „Lietuvos pasakojimas mokykloje: kokį turime, kokį kursime?“, savo turiniu itin aktuali Ukrainos - Rusijos karo kontekste. Nors iniciatyva graži ir prasminga, pavadinimo klausimą buvo mėginama atsakyti senais metodais, t.y. atsisakant suvokti, kad moderni lietuvių tauta buvo, yra ir bus dabartinės Lietuvos valstybės ir jos istorijos pagrindas.
Italas ir rumunai, reiškę dideles ambicijas finansuoti Lietuvos sporto klubus – sukčiai  (1)
2015 m. balandžio 24 d. 10:50
Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pareigūnai sulaikė 4 užsieniečius, kurie įtariami bandę apgauti Lietuvos sporto klubus. Užsieniečiai naudojo sudėtingas ir gerai parengtas schemas ir jų dėka bandė išvilioti iš klubų dideles pinigų sumas. Vieną klubą jiems pavyko apgauti, tačiau derantis su kitu buvo sulaikyti.
Netiki referendumo dėl dvigubos pilietybės sėkme  (60)
2015 m. balandžio 24 d. 10:05
Seimo iniciatyvas kitąmet rudenį rengti referendumą dėl dvigubos pilietybės įteisinimo užsienio lietuviai vadina „politikavimu“ ir mato mažai galimybių, jog esant dabartiniams reikalavimams referendumas būtų sėkmingas.
„Nasdaq" akcijų indeksas pakilo į rekordines aukštumas
2015 m. balandžio 24 d. 09:27
Ketvirtadienį pasibaigus prekybai bendras Niujorko akcijų biržos NASDAQ indeksas viršijo lygį, pastarąjį kartą pasiektą 2000 metais, informuoja BBC . Indeksas pakilo 20,89 punkto, iki beveik 5056,06 punkto, viršydamas 2000 m. kovo 10 d. pasiektą rekordą - 5048,62 punkto.
Prostitucijos skandale išgarsėjusiai M. Bui draugei – dar viena galimybė  (32)
2015 m. balandžio 24 d. 08:51
Buvusios dainininkės Marinos Bui draugė Marta Kulikauskaitė pagaliau gali lengviau atsikvėpti – teismas penktadienį paskelbė, kad moteris paliekama laisvėje ir turi galimybę savo gyvenimą pasukti nauja linkme.
Renovacijos sėkmę lemia ir tinkas: ką reikia žinoti?  (10)
2015 m. balandžio 24 d. 08:34
Kai namo sienos jau apšiltintos, belieka žengti paskutinį žingsnį ir pasirinkti tinkamą tinką, jo sudėtį, net spalvą. Gyventojai baiminasi, kad dekoratyvinis tinkas netinkamas lauko sienoms tinkuoti ir dėl jo gali atsirasti defektai. Tačiau šios baimės nepagrįstos. Tinkamai pasirinkus tinką ir kokybiškai atlikus darbus, seno daugiabučio fasadas pasikeis neatpažįstamai.
Gimimo data ir pinigai: kas padės tau praturtėti  (10)
2015 m. balandžio 24 d. 00:00
Koks yra tavo gyvenimo skaičius, suskaičiuosi labai paprastai: sudėk visus savo gimimo datos skaitmenis, kol gausis vienas skaičius. Pavyzdžiui, 1985.04.12. 1+9+8+5+0+4+1+2=30; 3+0=3. Pagal šį pavyzdį gyvenimo skaičius – 3.
„Mercedes-Benz“ gavo baudą už manipuliavimą kainomis
2015 m. balandžio 23 d. 15:18
Pastaruoju metu užsienio automobilių gamintojai skiria itin daug lėšų savo veiklai Kinijoje , nes tikisi atsiriekti nemažą dalį milžiniškos šalies transporto rinkos. Tiesa, ne visada jų veiksmai vainikuojami sėkme.
Inga Jankauskaitė: žmonės pavargo būti apgaudinėjami  (15)
2015 m. balandžio 23 d. 13:28
Pastarąjį pusmetį LNK laidų vedėja ir aktorė Inga Jankauskaitė keliavo per Lietuvos miestus – ir LNK projekte „Lietuvos supermiestas“, ir pastarąjį mėnesį koncertiniame ture, per kurį iš viso aplankys 11 šalies miestų.
L. Jonavičius. Ar Rusijos kvėpavimo pakaks suformuluoti naujai strategijai?  (27)
2015 m. balandžio 23 d. 06:00
Lygiai po mėnesio ES ir Rytų partnerystės šalių ( Ukrainos , Moldovos, Gruzijos , Armėnijos , Azerbaidžano ir Baltarusijos ) lyderiai susirinks Rygoje į ketvirtąjį viršūnių susitikimą, kuriame tarsis dėl Rytų Partnerystės ateities.
Istorijos, į kurias pakliūva emigrantai iš Lietuvos: iš tiesų norvegams reikia lietuvių  (146)
2015 m. balandžio 23 d. 05:30
Lietuviai – kuklūs ir patiklūs. Jie bijo ginti savo teises. Būtent dėl to dažnai tampa prekybos žmonėmis aukomis.
Kas nulemia, ar tau pavyks numesti svorio
2015 m. balandžio 23 d. 00:00
Dažnai dėl papildomų kūno kilogramų merginos išgyvena be reikalo – jos antsvorį susikuria tik fantazijose. Tačiau ką daryti, kai kilogramų išties per daug ir jie niekaip netirpsta? Mokslininkai teigia, kad atsikratyti nereikalingo svorio trukdo įsitikinimai, blogos mintys ar net šeimos tradicijos.
Paaiškėjo naujieji Čikagos lietuvių lygos nugalėtojai  (3)
2015 m. balandžio 22 d. 13:39
12-tojo Čikagos lietuvių krepšinio lygos (Č LKL ) čempionato nugalėtojais tapo turnyro debiutantai „Juodkrantės“ krepšininkai. Jie į viršų iškėlė įspūdingą pereinamąją taurę.
Ar C. Ronaldo atves „Real“ klubą į UEFA Čempionų lygos pusfinalį?  (22)
2015 m. balandžio 22 d. 12:21
Trečiadienio vakarą Monake ir Madride paaiškės likę UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai, kurie penktadienį per burtų ceremoniją kartu su savo varžovų jau laukiančiais Miuncheno „Bayern“ ir „Barcelona“ klubais bus suskirstyti į poras.
Paskelbti ƒ„Sidabrinių gervių“ nominantai  (1)
2015 m. balandžio 22 d. 12:02
Trečiadienį LRT klube atskleistas aštuntųjų kino apdovanojimų „ Sidabrinė gervė 2015“ nominacijų sąrašas: daugiausia kartų jame minimi filmai „Sangailė“, „Meistras ir Tatjana“ ir „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“.
Brangiausias pasaulyje darbuotojas – „Microsoft“ vadovas  (10)
2015 m. balandžio 22 d. 11:50
Didelių kompanijų sėkmę sunku įvertinti labai tiksliai, kadangi reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Pavyzdžiui, kompanija „Apple“ turi brangiausią pasaulyje prekės ženklą, tačiau ji siūlo labai ribotą kiekį produktų. „Google“ garsi savo paieškos sistema, el. pašto tarnyba ir platforma „Android“, kuri leidžia uždirbti iš reklamos.
Kada žuvies atgal į vandenį geriau nepaleisti?  (45)
2015 m. balandžio 22 d. 11:30
Lietuvoje populiarėja Aplinkos ministerijos propaguojamas „pagavai-paleisk“ principas ir apie jo naudą gamtai ir ekosistemoms galima kalbėti ir kalbėti. Visgi, Lietuvoje yra pora žuvų rūšių, už kurių išgaudymą ir išnaikinimą jums įteiktų medalį – nuodėgulinis grundalas ir juodažiotis grundalas yra dvi šiandien didelį nerimą keliančios rūšys.
Pajūryje įsidarbinti bandžiusi mergina buvo išvadinta neišmanėle  (14)
2015 m. balandžio 22 d. 11:03
Šiandien ypač dažnai girdžiu visuomenės pasipiktinimą, priekaištus ir nepasitenkinimą žiniasklaida. Sutinku, kartais iš tiesų pasigendu tikros, kokybiškos žurnalistikos tame informacijos sąvartyne, kuriame šiuolaikinis žmogus gyvena, ir kurio šiukšles mums neretai bruka internetiniai portalai.
Užbaigė oro smūgių kampaniją Jemene  (3)
2015 m. balandžio 22 d. 09:42
Saudo Arabijos vadovaujama koalicija antradienį paskelbė užbaigusi keturias savaites trukusią oro smūgių kampaniją Jemene, nurodžiusi, kad pašalino grėsmę, kurią kėlė Irano remiami husių sukilėliai.
I. Strelkovo paskaita Rusijoje sukėlė skandalą  (100)
2015 m. balandžio 22 d. 09:40
Rusijos ekonomikos ir valstybės tarnybos akademijos atstovai pripažįsta, kad Igorio Strelkovo Girkino apsilankymas šioje aukštojo mokslo įstaigoje ir skaityta paskaita galbūt ir nebuvo pats nekalčiausias sprendimas, tačiau savo iniciatyvos nesigaili, skelbia BBC.
D. Paukštė. Kam pritartumėt referendume, jeigu būtumėt britai?  (9)
2015 m. balandžio 22 d. 08:00
Įdomu šiuo metu stebėti Jungtinės Karalystės (JK) politinę padangę: artėjantys rinkimai ir referendumas dėl narystės ES visuomenėje stipriai įsuko diskusiją imigracijos klausimu. Dabar šioje temoje gilinamasi iki pat šaknų, nėra jokių tabu. Kalbama net apie tai, apie ką anksčiau buvo nutylima arba manoma, kad taip kalbėti yra nekorektiška.
Sąmoningas sapnavimas: kaip to išmokti ir kokie nuotykiai bei galimybės laukia  (96)
2015 m. balandžio 21 d. 21:12
Žmogus, suvokiantis, kad sapnuoja, ir gali valdyti savo sapnus , gali pagerinti ir įgūdžius realiame gyvenime, teigia psichologijos mokslų daktaras Tadas Stumbrys. Jo atliktas tyrimas rodo, kad sąmoningi sapnuotojai gali gerinti pačius įvairiausius įgūdžius.
Kaip išbristi iš priklausomybės: „koduotis“ bandė du kartus  (109)
2015 m. balandžio 21 d. 20:46
Dėl alkoholio viską praradęs, bet iš šios duobės išsikapstęs Alytaus rajono gyventojas Mindaugas jau treti metai gyvena blaiviai ir sėkmingai kuria naują gyvenimą.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493