Sėkmė

Apdovanoti jaunieji tapytojai: geriausias vyks stažuotis į Norvegiją  (3)
2015 m. lapkričio 27 d. 22:30
Penktadienio vakarą apdovanoti geriausi jaunieji tapytojai. Jau septintus metus vykstantys apdovanojimai, anot jų iniciatorių, yra puiki galimybė menininkams būti pastebėtiems, o meno kolekcininkams ir gerbėjams - atrasti esamus ir būsimus talentus.
Astrologės Lolitos prognozė lapkričio 28 dienai
2015 m. lapkričio 27 d. 17:09
Šiandien jautri diena, tai svarbu bus ne tik ką veiksime, bet ir ką galvosime. Rinkitės šviesias mintis ir susilaikykite nuo kitų vertinimo.
Įtakingos verslininkės: Lietuvoje yra daugybė talentingų moterų
2015 m. lapkričio 27 d. 15:37
Nuo 2016 m. sausio pirmos dienos, Seimui patvirtinus Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimus, Lietuvos moterų situacija darbo rinkoje būtų gerokai pasikeitusi.
Dovanojama katytė Tripsė
2015 m. lapkričio 27 d. 15:04
Maždaug prieš tris mėnesius Tripsė buvo sugauta, sterilizuota ir po to paleista atgal. Globos jai neieškojome kadangi ji buvo visiška laukinukė, net vadinome ja „Kobra“. Viskas atrodytų kaip ir gerai: ateidavo valgyti į šėrimo vietą, bet maždaug prieš mėnesį pastebėjome, kad ji sunkiai kvėpuoja, dūsta net valgydama.
Laimėk AVON LUXE makiažo rinkinį
2015 m. lapkričio 27 d. 14:59
Tau tereikia užsiregistruoti ir tikėti savo sėkme: artėjant kalėdiniam gruodžio COSMOPOLITAN kino vakarui skelbsime 21 AVON LUXE makiažo rinkinio laimėtoją!
Kurie Zodiako ženklai praturtės 2016 metais
2015 m. lapkričio 27 d. 14:48
Ko gero kiekviena iš mūsų pasvajojame apie turtus, tačiau visai ne apie tokius, kurie sukraunami per ilgus sunkaus darbo metus, o apie tokius, kurie nukrenta tarsi iš dangaus, be jokių pastangų.
„X Faktoriuje“ atsiskleis konfliktiška S. Urbonavičiaus-Samo pusė – po ginčo M. Mikutavičius paliks studiją  (28)
2015 m. lapkričio 27 d. 14:35
Sekmadienį, 19.30 val. prie TV3 ekranų pakvies didysis muzikos šou „X Faktorius“ . Žiūrimiausias televizijos projektas Lietuvoje stebins toliau. Dėl bilietų į finalus kovos grupės, kurios, pasitelkusios visą jėgą, bandys užkariauti sceną.
Lietuvos vyrų rinktinė Europos akmenslydžio pirmenybėse suklupo ketvirtfinalyje  (1)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:40
Danijoje vykstančiose 2015 metų Senojo žemyno akmenslydžio (kerlingo) čempionato B diviziono varžybose Lietuvos vyrų rinktinei nepavyko iškovoti kelialapio į elitinį A divizioną.
Nepavykus susitarti dėl klimato kaitos, laukia tragiški padariniai  (7)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:04
Daugiausia ginčų per Paryžiuje vyksiančią Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją galima tikėtis dėl pinigų, LRT RADIJUI sako klimatologas Justinas Kilpys. „Nėra klausimo, kad nereikia spręsti klimato kaitos problemos, kad klimato kaita nesukelia pavojingų meteorologinių reiškinių ar problemų sveikatai. [...] Nesutariama dėl to, kas ir ką turėtų daryti, t. y. ar besivystančios šalys, ar turtingos šalys, ar visos šalys. Ir kas už tai mokės“, – kalba klimatologas. O profesorius Niklas Hoehne iš Naujojo klimato instituto nuogąstauja, kad artimiausioje ateityje šalių vadovų darbotvarkėse klimato kaitai teks konkuruoti su pasaulyje augančia įtampa dėl terorizmo grėsmės.
D. Šalengai šypsojosi sėkmė: kraupiu kojos lūžiu vos nepasibaigęs dėjimas  (11)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:04
Prienų-Birštono „Vytauto“ komandos gretas neseniai papildęs veteranas Dainius Šalenga po BBL čempionato rungtynių su „Liepaja/Triobet“ ekipa turėjo padėkoti savo angelui sargui.
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (11 27 - 11 29)
2015 m. lapkričio 27 d. 08:52
Kas tavęs laukia paskutinį rudens savaitgalį? Žvaigždės pasakys!
Astrologės Lolitos prognozė lapkričio 27 d.  (2)
2015 m. lapkričio 26 d. 17:30
Diena, kai stiprybės reikia ieškoti savo viduje, ramiai reaguojant į kintančias situacijas ir dar laukiant palankesnio laiko naujiems darbams.
Kas slepiasi brūkšniniame kode?  (4)
2015 m. lapkričio 26 d. 17:26
Nuskaitant brūkšninį kodą kasdien pasaulyje pasigirsta daugiau kaip 5 mlrd. skaitytuvo pyptelėjimų. Palyginimui – per vieną dieną pasaulyje atliekama tiek pat paieškų per „ Google “. Dažniausiai brūkšninius kodus matome prekybos centruose ant įvairių prekių pakuočių, bet ar žinojote, kad vienas ankstyviausių jų panaudojimo būdų buvo geležinkelio riedmenų ženklinimas, o šiandien juos naudoja netgi NATO ?
B. Obama Padėkos dieną siunčia žinią apie pabėgėlius: pasaulis „pilnas piligrimų“  (10)
2015 m. lapkričio 26 d. 17:20
JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį pasiuntė Padėkos dienos žinią, kurioje šiuolaikinius pabėgėlius palygino su piligrimais, nuo kurių ir prasidėjo ši šventė, ragindamas amerikiečius šiltai sutikti potencialius imigrantus.
Metas proveržiui: lietuviai svajoja apie aukščiausios kategorijos kompiuterinį žaidimą  (15)
2015 m. lapkričio 26 d. 12:59
„Nebūtinai žaidimas turi būti edukacinis, kad sudomintų žaidėją pasidomėti viena ar kita istorine, politine ar ekonomine tema“, – mano Justas Šalkevičius, Kauno technologijos universiteto (KTU) doktorantas ir virtualių sprendimų kūrimo įmonės „SneakyBox“ vienas iš įkūrėjų. Kartu su bendramoksliu Liudu Ubarevičiumi prieš trejus metus įsteigta įmonė šiandien turi 12 darbuotojų ir siūlo technologinius sprendimus beveik dvidešimčiai verslo klientų Lietuvoje ir užsienyje, rašoma pranešime spaudai.
Pirmasis pasimatymas ir darbo pokalbis: 6 bendros klaidos  (2)
2015 m. lapkričio 26 d. 12:05
Ar kada susimąstėte, kad darbo pokalbis labai panašus į pirmąjį pasimatymą ? Toks pat nerimas, sumišęs su noru padaryti puikų pirmąjį įspūdį, dideliais lūkesčiais ir bandymu išsiaiškinti, ar tinkame vienas kitam.
Kaip Lietuvos startuoliams aplenkti Estiją?
2015 m. lapkričio 26 d. 10:19
Visi žino Skype sėkmę, daug kam pažįstami ir „ Taxify “ bei „Transferwise“. Visos šios programos – Estijos produktas.
Skaudžią pamoką išmokęs „Žalgiris“ Krasnodare tikisi išnaudoti antrą šansą  (24)
2015 m. lapkričio 26 d. 10:09
Ankstyvą ketvirtadienio rytą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai išskrido į Krasnodarą, kur penktadienio pavakarę žais Eurolygos rungtynes prieš vieną C grupės lyderių „Lokomotiv-Kuban“ klubą.
Atlikėja I. Narkutė išpildė savo slaptą svajonę  (12)
2015 m. lapkričio 25 d. 21:51
Trečiadienio vakarą sostinės Kongresų rūmuose dainininkė Ieva Narkutė išpildė savo seną ir slaptą svajonę – surengti solinį koncertą su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Pusę metų kurtas projektas sugulė į pusantros valandos ir 17-kos geriausių jos kūrinių programą. Kol kas suplanuoti tik du šie išskirtiniai koncertai (antras po kelių dienų vyks Kaune ). Į abu pasirodymus parduoti visi bilietai.
Kuria madingus aksesuarus kartu su benamiais ir likimo nuskriaustais  (5)
2015 m. lapkričio 25 d. 18:06
Vienetiniai jaunos dizainerės kurti spalvingi drabužiai – ar dienos centre gyvenančios senolės kurtas aksesuaras? Dar viena taksi įmonė – ar įperkamos taksi paslaugos neįgaliesiems? Madingi ekologiški produktai – ar galimybė, pabendravus su visų užmirštu seneliu, užsiauginti jų patiems? Tokių verslų idėjomis dalinosi socialinio verslo akseleratorius „Socifaction“.
Astrologės Lolitos prognozė lapkričio 26 d.
2015 m. lapkričio 25 d. 17:30
Sudėtingesnio, aštraus fono diena.
„Auto Trophy“ konkurse „Audi“ susižėrė penkis apdovanojimus  (1)
2015 m. lapkričio 25 d. 15:50
Kasmetiniame, jau 28-tą kartą paeiliui Vokietijos laikraščio „Auto Zeitung“ surengtame konkurse „ Auto Trophy “ šiemet sėkmingiausia marke tapo „ Audi “, susižėrusi penkis apdovanojimus. Rinkimuose dalyvavo daugybė leidinio skaitytojų, rinkusių mėgstamiausius metų automobilius .
Čigoniškas horoskopas 12 Zodiako ženklų
2015 m. lapkričio 25 d. 14:24
2016 metų prognozė 3 Zodiako ženklams: kam seksis , o kas patirs nesėkmes?
2015 m. lapkričio 25 d. 14:17
Esi Šaulio, Ožiaragio ar Vandenio ženklo atstovė? O gal tavo artimas žmogus yra gimęs po šiais ženklais? Kaip bebūtų, smalsu sužinoti, kas šiems ženklams žadama ateinančiais metais. Astrologinę prognozę parengė astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė.
Paskelbti geriausi „RS Feva“ Lietuvos buriuotojai  (1)
2015 m. lapkričio 25 d. 14:15
Lietuvos „RS Feva“ asociacija drauge su žurnalu „Vėjo!3“ paskelbė geriausius „RS Feva“ Lietuvos buriuotojus.
A. Trebaitė ir E. Mazurevičiūtė jau ruošiasi antram pasaulio treko taurės varžybų etapui
2015 m. lapkričio 25 d. 14:00
Gruodžio 5-7 dienomis Naujojoje Zelandijoje vyks antras pasaulio treko taurės varžybų etapas, kuriame į kovą stos ir penki Lietuvos dviratininkai.
Lietuvio įspūdis iš „El Classico“: tai pasaulio futbolo derbis  (7)
2015 m. lapkričio 25 d. 12:51
Dviejų pajėgiausių Ispanijos futbolo klubų Madrido „Real“ ir „Barcelona“ tarpusavio dvikovos vadinamos „El Classico“. Šį derbį gyvai stadione nors kartą per gyvenimą stengiasi pamatyti kiekvienas save gerbiantis futbolo aistruolis. Šįkart tokia sėkmė nusišypsojo Karoliui Januliui. Jis DELFI redakcijai atsiuntė trumpai aprašytus savo įspūdžius ir fotoalbumą.
8 klausimai, kuriuos turėtumėte užduoti darbdaviui  (20)
2015 m. lapkričio 25 d. 12:35
Pokalbis dėl darbo daugumai mūsų kelia daugiau streso nei apsipirkimas prieš pat Kalėdas. Tačiau visiems mums tenka jame sudalyvauti bent kartą gyvenime.
5 garsiausi ir stilingiausi vaikai, gimę įžymybėms (FOTO)  (9)
2015 m. lapkričio 25 d. 12:29
Garsių tėvų vaikai dažniausiai būna stebimi lyg pro padidinamąjį stiklą. Žmonėms smalsu ką jie veikia, kaip rengiasi ir kaip sutaria su įžymiaisiais tėvais. Paskaityk apie penkias garsiausias ir stilingiausias įžymybių atžalas!