Sėkmė

Kodėl vis daugiau moterų nusprendžia netekėti  (6)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Šiais laikais moterys vėliau išteka, gyvena nesusituokusios arba turi daug trumpalaikių santykių .
Horoskopas spalio 23-30: šią savaitę Amūras bus itin užsiėmęs
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Šią savaitę neverta pradėti nieko svarbaus, nesiimkite naujų projektų, nepasirašykite svarbių sutarčių.
Moteris „su stažu“: ką daryti, jei jus laiko sena  (80)
2014 m. spalio 22 d. 20:10
Vos moteriai atšventus 30-metį, aplinkiniai vyrai pradeda žarstyti tokias frazes, kaip: „Ką, senute, geriausi metai praeity?“ O kuo toliau praeity lieka 30-as jubiliejus, tuo juokeliai apie amžių dažnėja ir darosi skaudesni. Kodėl mūsų vyrai, laikantys save šmaikštuoliais, taip anksti ir labai viešai nurašo jaunas ir gražias moteris? Kaip pakeisti šią situaciją?
Lietuvaitė Karina britus užbūrė ne tik savo grožiu  (4)
2014 m. spalio 22 d. 14:02
Prieš ketverius metus palikusi darbą banke lietuvaitė Karina Diglytė išdūmė į Londoną mokytis aktorystės. Ir jos svajonei buvo lemta išsipildyti!
K. Rimdžiaus patarimai, kaip tinkamai rengtis ir atskirti kvietime nurodytą aprangos kodą  (1)
2014 m. spalio 22 d. 13:37
Rankose laikote dar vieną kvietimą į vakarėlį su nurodytu aprangos kodu. Ir tai nebūtinai džiugina – kodėl kažkam prireikė varžyti jūsų pasirinkimo laisvę? Kam tai reikalinga? Kad tam tikru metu, tam tikroje vietoje susirinkę žmonės derėtų tarpusavyje ar nedisonuotų su tam tikru interjeru? O gal tai tik dar viena taisyklė, į kurią galima numoti ranka?
Stilistas K. Rimdžius apie aprangos kodų subtilybes - kad neprašautumėte pro šalį  (5)
2014 m. spalio 22 d. 12:55
Rankose laikote dar vieną kvietimą į vakarėlį su nurodytu aprangos kodu. Ir tai nebūtinai džiugina – kodėl kažkam prireikė varžyti jūsų pasirinkimo laisvę? Kam tai reikalinga? Kad tam tikru metu, tam tikroje vietoje susirinkę žmonės derėtų tarpusavyje ar nedisonuotų su tam tikru interjeru? O gal tai tik dar viena taisyklė, į kurią galima numoti ranka?
S. Wawrinkai nepadėjo namų sienos – jis krito prieš M. Kukuškiną
2014 m. spalio 22 d. 12:28
Šveicarijoje tęsiasi ATP serijos „Swiss Indoors Basel“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 1,458 mln. eurų.
Norėtumėte tapti interjero dizaineriu? 10 dalykų, kuriuos privalote žinoti  (6)
2014 m. spalio 22 d. 09:48
Ar dažnai sulaukiate komplimentų dėl savo skonio, įrengiant namus? Jums patinka įrenginėti kambarius ir apstatyti juos baldais? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, galbūt jums tiktų interjero dizainerio darbas, skelbia freshome.com.
Karjera ir asmeninis gyvenimas: kiek reikia paaukoti?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 00:01
Taip jau atsitiko, kad karjeros, kaip, beje, ir pinigų samprata yra tai, kuo matuojama žmogaus sėkmė – jo profesionalumas, gabumai ir talentai. Manoma, kad karjera reikalauja milžiniškos įtampos: ant kortos statoma viskas – nervai, laikas, sveikata, draugystė, šeima. Vienu žodžiu, didžiulis darbas, nukreiptas į pasiekimus.
V. Putino siūlymas Lenkijai sukėlė tikrą audrą: tai skandalinga  (420)
2014 m. spalio 21 d. 10:35
Buvusio Lenkijos užsienio reikalų ministro, o dabar Lenkijos Seimo pirmininko Radoslawo Sikorskio interviu amerikiečių žurnalui „Politico“ Lenkijoje sukėlė didžiulę audrą.
Šeimos relikvijos - turtas ar grėsmė jūsų laimei?  (3)
2014 m. spalio 21 d. 00:10
Vertingų dirbinių saugojimas ir jų perdavimas palikuonims yra mumyse įsitvirtinusi tradicija, turinti padėti išsaugoti gerbūvį ir sėkmę. Bet ar tikrai tai nekelia mums grėsmės?
R. Lopata. Pasaulio tvarka: paskutinė Kissingerio versija  (59)
2014 m. spalio 20 d. 17:01
Paskutinė devyniasdešimt vienerių Henry Kissingerio monografija World Order („Pasaulio tvarka“) oficialiai pasirodė 2014 m. rugsėjo 9 d. Knygą lydėjo įprasta ją parašiusiam autoritetingui autoriui viešinimo procedūra: recenzijos iki pristatymo, jo metu, po pristatymo, recenzijos recenzijoms ir gausios polemikos, virstančios diskusijomis ne apie knygą, o apie recenzentus.
Ko verslininkai turėtų pasimokyti iš Jamie Oliver?
2014 m. spalio 20 d. 15:37
Žymus kulinarinių laidų vedėjas, restoranų tinklų ir maisto prekių parduotuvėlių įkūrėjas Jamie Oliver nestokoja įvairios veiklos. Vyras ne tik žvelgia iš televizijos ekranų ir kulinarinių knygų viršelių, bet ir moko visuomenę atsisakyti pusfabrikačių.
Rokenrolo muziejus, kuriame prekiaujama mėsainiais  (1)
2014 m. spalio 20 d. 15:26
Garsi muzika, muziejus, amerikietiška virtuvė ir iškaba, sukurta mėgstamiausio „ The Beatles “ dizainerio. Tai pirmojo pasaulyje tematinių restoranų tinklo „Hard Rock Café“ sėkmės formulė.
Bioenergetikas: neafišuokite savo sėkmės  (30)
2014 m. spalio 20 d. 15:23
Nuo seno esame įpratę nenešti šiukšlių iš namų, tačiau apie laimę ir sėkmę skubame pranešti visam pasauliui - juolab kad tokią galimybę dabar turime. "Nepatarčiau to daryti", - sako bioenergetikas Eugenijus Šileika ir ragina nepamiršti, kokių papročių ir kodėl laikėsi mūsų senoliai.
Kodėl lietuviai toleruoja šešėlį?  (89)
2014 m. spalio 20 d. 14:37
Šešėlinė ekonomika Lietuvoje sudaro beveik trečdalį Bendrojo vidaus produkto ( BVP ). Skirtingais ekonomistų skaičiavimais, nelegalios verslo veiklos mastai gali siekti iki 30 proc. BVP. Nors Lietuvos šešėlinės ekonomikos indeksas mažiausias Baltijos šalyse , siekiant prilygti Vakarų Europos valstybėms, šešėlį turėtume sumažinti daugiau nei perpus.
Kokio prekės ženklo pasigendate Lietuvoje?
2014 m. spalio 20 d. 13:09
„Kai nuvažiuoju į užsienį darbo reikalais ar atostogauti, vienas iš mažų malonumų, kurių laukiu, yra rytinė kava „ Starbucks “. Nors ir Lietuvoje veikia panašios koncepcijos kavinių, didžiausias pasaulyje kavos tinklas vis tiek man turi kažką išskirtinio“, – pasakoja verslininkas Adomas.
Balsuok: kokio prekės ženklo pasigendi Lietuvoje?  (16)
2014 m. spalio 20 d. 12:52
Nemažai visame pasaulyje žinomų prekės ženklų lietuviams jau puikiai pažįstami. Visgi užsienyje jie atranda ir pamėgsta vis daugiau prekės ženklų, kurių Lietuvoje iki šiol nėra. Siūlome balsuoti ir pasakyti, kokio ženklo trūksta tau.
7 patarimai, kaip ilgiau išlikti jauniems  (2)
2014 m. spalio 20 d. 10:45
Mūsų tikslas – išlikti jaunatviškiems ir net sulaukus 60-ies metų būti žvaliems ir energingiems.
G. Krapikas didžiavosi jaunimu, V. Šeškus pasibaisėjo užsieniečių gynyba
2014 m. spalio 20 d. 10:05
Du kartus spurtavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ taip ir nesugebėjo pabėgti nuo Kauno „Žalgirio“, o atėjus lemiamam ketvirčiui komandos tarsi susikeitė marškinėliais. 6 tritaškiais per 10 minučių šeimininkus užvertę kauniečiai laimėjo principinį mūšį 84:82, nors vilniečių vairininkas Virginijus Šeškus buvo įsitikinęs, kad pergalę pasiekti galėjo ir jo ekipa.
Augantys vokiškų markių pardavimai turi vieną minusą  (7)
2014 m. spalio 20 d. 09:41
„Automotive News Europe“ apžvalgininkai atkreipia dėmesį, kad didžiosiose Europos rinkose atsiranda vis daugiau prestižinių automobilių pirkėjų, kurie ieškodami originalesnių modelių bei siekdami didesnio išskirtinumo vietoje įprastinių „ Audi “ ar BMW renkasi „Land Rover“ , „ Infiniti “ ar „ Jaguar “.
Scenarijus, kuriam turi ruoštis Ukraina  (79)
2014 m. spalio 20 d. 06:51
Aukščiausiąją Radą šią savaitę rinksianti Ukraina greičiausiai neišvengs provokacijų ir protestų.
N. Vasiliauskaitė. Tiesos nėra? Ne, tai istorija nesibaigė  (198)
2014 m. spalio 20 d. 06:00
Dar vasarą rašiau socialiniuose tinkluose: „Žaliųjų žmogeliukų“ taktika ir įžūlus V. Putino melavimas „mūsų ten nėra“ – ne kas kita, kaip sąmoningas Vakarų pop-postmodernistinės dvasios trolinimas : „Argi ne jūs sakote, kad tiesos nėra – viskas tik interpretacijos? Gerai, štai mūsų interpretacija – kad mūsų ten nėra. O tiesos nėra (emotikonas pamerkta akimi)“.
Susikūrė svajonių darbą  (2)
2014 m. spalio 19 d. 21:41
„Nesuklysiu sakydamas, kad visų mūsų svajonė – idealus darbas. Toks, kuriame gali suderinti savo poreikius, darbus ir pomėgius. Tai ir mėginu padaryti. Tai yra mano verslo variklis – daugiau nei darbas. Mane visuomet domino menai. Turbūt nenuostabu, juk mano mama – dailininkė. Lietuvoje studijavau dizainą ir architektūrą. Vėliau dirbau reklamos bei spaudos dizaineriu. 10 metų dirbdamas spaudos srityje, visada daug dėmesio kreipiau į kokybę. Kaip tik tai ir renkasi „Art Print Studio“, – pokalbį apie Didžiojoje Britanijoje, Londone, vos prieš pusmetį įkurtą spaudos įmonę pasakoja jos įkūrėjas Audrius Urbonas (32).
Nesėkmę patyrusi pirmajame sezone L. Pušnova: buvo ir pykčio
2014 m. spalio 19 d. 21:34
Liana Pušnova 30 metų Šiauliai
G. Krapikas didžiavosi jaunimu, V. Šeškus pasibaisėjo užsieniečių gynyba  (33)
2014 m. spalio 19 d. 19:44
Du kartus spurtavęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ taip ir nesugebėjo pabėgti nuo Kauno „Žalgirio“, o atėjus lemiamam ketvirčiui komandos tarsi susikeitė marškinėliais. 6 tritaškiais per 10 minučių šeimininkus užvertę kauniečiai laimėjo principinį mūšį 84:82, nors vilniečių vairininkas Virginijus Šeškus buvo įsitikinęs, kad pergalę pasiekti galėjo ir jo ekipa.
Emigracija Italijoje įkvėpė imtis makaronų verslo Lietuvoje  (39)
2014 m. spalio 19 d. 19:22
Kai Lietuvoje vis dar skaičiuojami drastiški ją paliekančių emigrantų srautai, atsiranda ir tokių lietuvių, kurie ne tik ryžtasi grįžti į gimtinę, tačiau, radę neužimtą nišą, pradeda verslą. 10 metų Italijoje gyvenusi klaipėdietė Sandra Jaraitytė-Scippa su vyru Vincenzo grįžo į uostamiestį ir jame sukūrė itališką oazę, kurioje galima paskanauti tikrų itališkų makaronų.
Dramatiškose „MotoGP“ lenktynėse Australijoje - antroji V. Rossi pergalė
2014 m. spalio 19 d. 11:36
Sekmadienį „Phillip Island“ trasoje Australijoje vykusiose dramatiškose „MotoGP“ čempionato lenktynėse triumfavo Valentino Rossi . Tai antroji italo pergalė šių metų „MotoGP“ sezone.
Fotografijų paroda - apie tobulų vestuvių paslaptį
2014 m. spalio 19 d. 00:08
Jeigu atvertus senelių, tėvų ar net savo pačių vestuvines nuotraukas su ironiška šypsena palinguojate galva, o mintyse sukasi žodžiai „Em... tada taip buvo madinga, dabar gal daryčiau kitaip...”, jums pats laikas nukeliauti į laikui nepavaldžių vestuvinių fotografijų parodą.