Sėkmė

Prancūzijos lygos taurės turnyre - „Metz“ ir „Rennes“ klubų pergalės
2014 m. spalio 30 d. 00:14
Prancūzijos lygos taurės turnyre sužaisti dar trys šešioliktfinalio mačai. Juose tarpusavyje jėgas bandė keturi aukščiausios lygos klubai. Dramatiškai susiklostė „Nice“ ir „Metz“ klubų mačas. Svečiai pirmavo 3:0, bet persvaros neišsaugojo. Pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 3:3, pratęsimas nugalėtojo neišaiškino, o 11 metrų baudinių serijoje sėkmė 3:2 lydėjo „Metz“ futbolininkus.
Lietuvos futbolo lygos 33-io turo anonsas: Klaipėdoje – žūtbūtinis mūšis  (1)
2014 m. spalio 29 d. 19:21
Dviejų Lietuvos A lygos lyderių dvikovą turnyro įtampa turėtų pranokti Klaipėdos „Atlanto“ ir „Trakų“ akistata. Fortūna pastaruoju metu šypsosi žiūrėdama į Vakarus. Ji palanki klaipėdiečiams, kurie per penkis čempionato turus iškovojo keturias pergales ir nė sykio nepaliko aikštės nugalėti, o ne triskart iš eilės pralaimėjusiems trakiškiams.
BMW viceprezidentas apie tai, kodėl sportiniam automobiliui užtenka 3 cilindrų variklio ir ką jis norėtų aptarti su A. Merkel  (45)
2014 m. spalio 29 d. 18:05
Ateitis priklauso elektromobiliams – tokią žinią lietuviams perdavė vienas aukščiausių BMW koncerno vadovų Henrikas Wendersas . Kompanijos viceprezidentas, atsakingas už BMW „i“ serijos modelius, prieš keletą dienų Vilniuje skaitė pranešimą konferencijoje „ Forum One “ ir išskirtiniame interviu su DELFI pasidalijo savo įžvalgomis.
Mano butas – barakudų indikatorius  (447)
2014 m. spalio 29 d. 16:54
„Rasti tinkamą antrąją pusę – tai likimo dovana!“, – tarė mano Mama. Ji, reikia pripažinti, kaip niekada teisi!
P. Vanagas ir M. Drobiazko: už savo sėkmę sumokėjome didžiulę kainą  (28)
2014 m. spalio 29 d. 11:54
„Šie metai mums buvo lengvesni, nei praėję. Tiesa, iš uždaryto banko atgavome vos penktadalį pinigų ir daugiau, ko gero, nepavyks. Bet mūsų karjera klostosi sėkmingai, be darbo nesėdime nė dienos, tad pinigų užsidirbsime“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams sakė garsiausia Lietuvos čiuožėjų pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas .
M. Balotelli pagaliau įmušė, o „Liverpool“ stebuklingai išsigelbėjo  (8)
2014 m. spalio 29 d. 00:10
Antradienio vakarą Anglijoje buvo sužaistos penkerios taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės. Itin dramatišką pergalę savu žiūrovų akivaizdoje iškovojo „Liverpool“ klubas. Jis 2:1 nukovė taip pat aukščiausioje šalies lygoje žaidžiančius „Swansea“ futbolininkus.
Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia lapkritį  (12)
2014 m. spalio 29 d. 00:01
Šalto vėjo šuorais atskubėjęs lapkritis pažadins mūsų vidines galias, siūlys netikėtus sprendimus, audringus jausmus ir drąsias galimybes.
„Lietuva gali“: A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose  (17)
2014 m. spalio 28 d. 22:17
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (III)
2014 m. spalio 28 d. 16:29
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (II)
2014 m. spalio 28 d. 16:26
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
„Lietuva gali“: restoranininką A. Oželį pribloškė karbonadas Biržuose (I)
2014 m. spalio 28 d. 16:24
Ne vieną prabangų restoraną įkūręs Arūnas Oželis iki šiol negali pamiršti karbonado, kurį pirmą kartą suvalgė gimtuosiuose Biržuose. Gali būti, kad būtent šis patiekalas žymų restoranininką pastūmėjo į viešojo maitinimo verslą.
Ar įmanoma A. Zuoko ir dešiniųjų koalicija Vilniuje  (39)
2014 m. spalio 28 d. 15:27
Politikos apžvalgininkai ir politologai nesutaria dėl to, kokią valdančiąją koaliciją Vilniuje sulipdytų Artūras Zuokas, jei būtų išrinktas sostinės meru.
Į skandalą įsivėlusiam G. Černiauskui – nauji kaltinimai  (168)
2014 m. spalio 28 d. 11:50
Sveikatos apsaugos viceministras Gediminas Černiauskas turi naujų bėdų. Netylant skandalui dėl jo spalvingo pokalbio apie konkursą į Akreditavimo tarnybos vadovus, į viešumą kyla informacija apie viceministro verslo sėkmę ministerijos koridoriuose.
Tyrimas: kurie darbdaviai šiuo metu Lietuvoje patraukliausi?  (12)
2014 m. spalio 28 d. 10:58
Ne tik darbdavys renkasi, ką priimti dirbti, bet ir darbuotojas vertina darbdavį ir sprendžia, ar norėtų prisijungti prie jo darbuotojų komandos. Kokie darbdaviai, kokios įmonės šiuo metu patraukliausios darbo ieškantiesiems? Kokiose įmonėse Lietuvoje šiuo metu labiausiai nori įsidarbinti darbo ieškantieji?
Ką žada Ožkos metai kiekvienam Zodiako ženklui: sveikata ir grožis
2014 m. spalio 28 d. 10:19
Žinoma, kad jus labiausiai domina tai, ką žada Ožkos metai (pagal kinų horoskopą) asmeninei laimei ir karjerai. Tačiau jei nebus sveikatos, kam ta meilė ir darbas, ar ne?
E. Lucasas. Naujoji Rusijos žvalgybos aušra žioplinėjančioje Europoje  (86)
2014 m. spalio 28 d. 07:56
Lenkijoje šį mėnesį sulaikius du Rusijos šnipus, kilo šokas. Daugeliui infiltracija į šalies Gynybos ministeriją Varšuvoje atrodo skandalinga, kai aukšto rango karinininkas buvo sulaikytas su lenkų – rusų kilmės teisininku, kuris, kaip paaiškėjo, buvo jį prižiūrėjęs asmuo.
D. Zelčiūtė: O. Koršunovas yra sielų chirurgas  (9)
2014 m. spalio 28 d. 00:01
Žavėdamiesi iškiliais Lietuvos ir užsienio kūrėjais dažnai susimąstome, kokie jie yra iš tikrųjų, ir kaip jiems pavyksta sukurti tai, kas mums atima kvapą. Vienas tokių žmonių neabejotinai yra teatro OKT režisierius Oskaras Koršunovas , kurio pavardė ilgus metus garsiai tariama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Salės futbolo „Kaunas FC“ klubas Londone palaužė brazilų komandą  (4)
2014 m. spalio 27 d. 17:41
Puolėjo Vitalijaus Macijausko įvartis likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos padovanojo „Kaunas FC“ klubui pergalę antroje pagal pajėgumą Anglijos salės futbolo lygoje prieš „Kickers“ komandą, sudarytą iš Londone gyvenančių brazilų. Varžovus išvykoje žaidę lietuviai palaužė rezultatu 7:6, o sėkmę ekipai atnešė ir Brazilijos trenerių patarimai.
Eksperimentas – pavalgyti už 5 litus: pirmosios dienos  (120)
2014 m. spalio 27 d. 15:49
Internete pamažu jau pradeda plisti Vaidoto Ilgiaus 5 litų iššūkis. Vyriškis, siekdamas ne tik išbandyti save, bet ir skatinti kitus pajusti solidarumą bei aukoti, vykdo eksperimentą, kurio metu per dieną mėgins prasimaitinti vos už 5 litus. Publikuojame jo tinklaraščio įrašą, kuriame Vaidotas aprašė, kaip jam sekėsi pirmąsias dvi dienas.
7 patarimai, kaip pirmąja žinute sužavėti internete  (3)
2014 m. spalio 27 d. 14:41
Tikrai nieko nenustebintum pasakiusi, kad vaikiną susiradai internete. Internete mes ieškom ne tik naujų drabužių, laisvalaikio idėjų, bet ir simpatijų. O kaip sužavėti vaikiną, kai nieko apie jį nežinai, tačiau jo išvaizda patraukė tavo dėmesį?
Studentė: važinėjančio viešuoju transportu man nereikia  (692)
2014 m. spalio 27 d. 13:46
„Nenoriu studento, važinėjančio su viešuoju transportu“, – nebijo pripažinti DELFI skaitytoja, pati kol kas dar kasdien laukianti autobuso ir vietoj pelningų pareigų turinti studentės statusą. Mergina sako – reikia siekti daugiau ir netinginiauti, o jei to negali, antrąją pusę rinktis nešokant sau aukščiau bambos.
Kauno gelbėjimo planas: ko iš tiesų reikia miestui  (19)
2014 m. spalio 27 d. 10:53
Jeigu man reikėtų pasirinkti vieną nuotrauką iliustracijai, vaizduojančiai ateities Kauno viziją, joje būtų užfiksuota Laisvės alėja , kurios medžių pavėsyje gausiai vaikščiotų atsipalaidavę žmonės.
Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS tau
2014 m. spalio 27 d. 10:43
Su gimtadieniu sveikiname Skorpiones ir Šaules! Pažvelk, ką lapkričio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.
Kritika Stumbro apsaugos planui: neaišku, kiek žvėrių padvės dėl šio eksperimento  (18)
2014 m. spalio 27 d. 09:56
Spalio 10 dieną aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas patvirtino Stumbro apsaugos planą, kuriame pagrindinė numatomos apsaugos priemonė – laukinių stumbrų uždarymas į aptvarus. GRYNAS.lt apie šio plano detales jau kalbėjosi su Aplinkos ministerijos specialistu , tačiau „Baltijos Vilko“ tarybos narė išsako kitokią nuomonę šiuo klausimu. Jos teigimu, jokių realių laisvųjų stumbrų bandų apsaugos tikslų plane neišsikelta, atvirkščiai – planas įtvirtina siekį vieną iš esamų dviejų stumbrų bandų sunaikinti. Ir tai vadinama jų apsauga.
Seksas automobilyje: patarimai vyrams  (14)
2014 m. spalio 27 d. 08:43
Pasimėgauti kūniškais malonumais automobilyje nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tie, kurie kada nors yra tai išmėginę, pastebėjo keletą tipiškų sunkumų: reikia saugotis kietų daiktų, tokių kaip vairas, prietaisų skydelis ar pavarų svirtis, todėl nėra lengva rasti pakankamai patogią padėtį, kad galėtum užbaigti tai, ką pradėjęs.
L. Linkevičius: Ukraina atsisveikina su praeitimi  (114)
2014 m. spalio 27 d. 08:02
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad provakarietiškų jėgų pergalė Ukrainos parlamento rinkimuose rodo, jog šalis atsisveikina su praeitimi ir yra pasirengusi eiti europiniu keliu.
7 fengšui patarimai, kaip įsirengti miegamąjį  (14)
2014 m. spalio 26 d. 19:29
Radote savo tikrąją meilę? Sveikiname! Ar džiaugiatės dar neišblėsusiais medaus mėnesio įspūdžiais, ar tiesiog apsisprendėte apsigyventi kartu – bendri namai yra malonus ir džiugus įvykis, bet kartu gali būti ir nelengvas išbandymas kiekvienai porai. Reikia derintis vienam prie kito, derinti skirtingus įpročius, skirtingus požiūrius.
E. Baranausko įvartis–gražuolis paskandino „Dainavą“  (7)
2014 m. spalio 26 d. 14:20
Per žingsnį nuo Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės pusfinalio esantis Alytaus „Dainavos“ klubas nacionalinėse pirmenybėse ir toliau pralaimėjimus renka vieną po kito. Vos 8 taškus savo sąskaitoje turintys alytiškiai sekmadienį 32 turo rungtynėse svečiuose 0:2 (0:1) pralaimėjo „Kliapėdos granito“ futbolininkams.
Marsas Ožiaragyje. Pirmyn link savo tikslo!
2014 m. spalio 26 d. 00:10
Marsas keliaus Ožiaragiu nuo spalio 26 d. iki gruodžio 05 d.