Sėkmė

Lietuvis Olandijoje prakuto gaudydamas vištas – bet niekaip nesusiranda merginos  (6)
2015 m. sausio 25 d. 17:10
Į Olandiją išvykęs gyventi lietuvis planuoja per artimiausius keletą metų grąžinti būsto paskolą ir svajoja apie nuosavą verslą – barą, nors šiandien fermose gaudo ir vakcinuoja vištas. LRT Televizijos laidos „ Emigrantai “ herojus uždirba 1400 ir daugiau eurų per mėnesį ir būtų visai patenkintas savo gyvenimu, jei ne viena bėda: nesusiranda širdies draugės.
11 dalykų, kuriuos sekmadieniais veikia sėkmės lydimi žmonės  (11)
2015 m. sausio 25 d. 12:00
Dauguma žmonių atvirai prisipažįsta siaubingai nemėgstantys sekmadienio vakarų. Tiesą sakant, 2013 metais Monster.com atlikta apklausa atskleidė, kad net 78 proc. joje dalyvavusių suaugusiųjų praktiškai kiekvieną savaitę kankina vadinamasis sekmadienio vakaro liūdesį, skelbia businessinsider.com.
Mano gimdymas: sūnus gimė skambant bažnyčios varpams  (1)
2015 m. sausio 25 d. 00:00
Jeigu norite papasakoti savąją gimdymo istoriją, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Evelinos laišką, kuriame ji pasakoja per anksti į pasaulį atėjusio sūnaus gimimo istoriją.
Paneigė sklandančius mitus – visa tiesa, kaip išmokti naują kalbą  (106)
2015 m. sausio 24 d. 12:04
Viešoje erdvėje gausu patarimų, kaip greitai ir lengvai išmokti užsienio kalbų, tačiau daugelis jų tikriems kalbų mokymo specialistams kelia šiurpą. Jie įspėja, kad tai – tik vilionės lengvatikiams.
Simas Kudirka - sovietų nepavergtos Lietuvos simbolis Vakaruose  (32)
2015 m. sausio 24 d. 11:06
Sovietų okupacijos metais nemažai lietuvių vienaip ar kitaip ryždavosi įveikti "geležinę uždangą", kai kam iš jų tai pasisekdavo, kitus sučiupdavo KGB ar sovietų pasieniečiai. Ko gero žymiausias lietuvis, ištrūkęs iš "blogio imperijos" - jūreivis radistas Simas Kudirka . Tiesa, jo šuolis į JAV pakrančių apsaugos laivą, kuriame jis pasiprašė politinio prieglobsčio, iš pradžių jam atnešė ne laisvę, o keletą metų lageriuose.
Filmo „Žmogus paukštis“ recenzija: juosta tikriems snobams  (2)
2015 m. sausio 24 d. 09:00
Vienas geriausių nepriklausomo kino režisierių, meksikietis Alejandras Gonzalezas Inarritas po ketverių metų pertraukos nuo vaidybinio kino grįžta su dar vienu išskirtiniu projektu.
Alfa ar omega - kaip atpažinti vyrus  (2)
2015 m. sausio 24 d. 00:12
Kas yra alfa ir omega, mes puikiai žinome. Tai – Dievas. O štai vyras gali būti alfa. Gali būti ir beta. Dar – gama arba omega. Ir netgi zeta. Kaip šiuos tipus atpažinti ir pasirinkti?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (17)
2015 m. sausio 24 d. 00:00
Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys . Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
„Ten Walls“ aplankė namus: pasaulį sužavėjusi M. Adomaičio elektroninė muzika skambėjo Vilniuje  (32)
2015 m. sausio 23 d. 21:00
Sėkmingiausias lietuviškos muzikos eksportas „Ten Walls“, už kurio slepiasi elektroninės muzikos prodiuseris Marijus Adomaitis, penktadienio vakarą pirmą kartą savo kaip „Ten Walls“ kompozicijas grojo namų publikai. Muzikantą pasitiko sausakimšai Vilniaus klubą „Loftas“ užpildę draugai ir gerbėjai.
Kauno „Stumbro“ ir Klaipėdos „Atlanto“ kontrolinis mačas baigėsi lygiosiomis  (2)
2015 m. sausio 23 d. 12:36
Kauno „Stumbras“ kontrolinį futbolo mačą namuose su praėjusio sezono Lietuvos A lygos bronzos medalininku Klaipėdos „Atlantu“ baigė lygiosiomis 0:0. Pasak pranešimo, tiek pirmame, tiek antrame kėliniuose daugiau realių progų pasižymėti turėjo svečiai iš Klaipėdos, tačiau „Stumbro“ vartus išsaugoti padėjo patikimai rungtyniavę komandos gynėjai ir puikią reakciją keliose pavojingose situacijose pademonstravęs komandos vartininkas.
I. Burlinskaitė pradėjo kovoti su G. Lebedeva  (21)
2015 m. sausio 23 d. 10:48
TV3 aktualijų infošou „VIRAL’as“ tęsia talentingiausios, gražiausios ir iškalbingiausios vedėjos paieškas. Laidos eterio žvaigžde nori tapti ne viena pramogų pasaulio diva, todėl šįsyk į kovą leidosi dar viena grupės „ Kitokios “ narė – Indrė Burlinskaitė .
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (37)
2015 m. sausio 23 d. 09:52
Dangaus valdovai, susirinkę savo malonybėmis apdovanoti visus 12 Zodiako ženklų, matyt, buvo pačios geriausios dvasinės būsenos, kai priėjo prie Liūto, nes jam buvo dosnūs. Netgi jei Liūtui nebūtų davę nieko, išskyrus valdančiąją planetą Saulę, to jau pakaktų, kad jis jiems dėkotų visą gyvenimą.
G. Gečiauskienė. Ar trilijono eurų užteks Europai prikelti iš letargo miego?  (29)
2015 m. sausio 23 d. 08:59
Europos Centrinis Bankas ( ECB ) ketvirtadienį oficialiai paspaudė pinigų spausdinimo mašinos įjungimo mygtuką. Plačiai diskutuota ir po slankstelį išnarstyta programa reiškia, kad per artimiausius pusantrų metų, iki 2016 metų rugsėjo, ECB kas mėnesį supirks po 60 mlrd. eurų vertės skirtingų valstybių ir įmonių skolos vertybinių popierių. Tokiu būdu ECB didins savo balansą bei į rinką išleis naujai sukurtą pinigų masę.
WRC: Sugrįžęs S. Loebas pirmauja Monte Karlo ralyje  (3)
2015 m. sausio 23 d. 07:45
Monte Karle prasidėjusiame ralyje kol kas sėkmingai pirmauja trumpam į pasaulio ralio čempionatą ( WRC ) sugrįžęs daugkartinis čempionas Sebastienas Loebas . Prancūzas jau po pirmo greičio ruožo sugebėjo susikrauti 22 sek. persvarą prieš artimiausią varžovą, kuriuo netikėtai tapo „M- Sport “ komandos atstovas Ottas Tanakas. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier tenkinosi trečia vieta ir nuo tautiečio tuo metu atsiliko puse minutės.
G. Jonaitytė: laimė ir sveikata – tai pasirinkimas, reikia tik apsispręsti būti tokiais  (2)
2015 m. sausio 22 d. 17:12
Žmones jungia vienas bendras vardiklis - visi norim būti laimingais, turėti puikią šeimą, sveikus vaikus. Ar kiekvienam tai pavyksta? Ne. Kodėl?
A. Čekuolis: iš ko šaiposi pasaulis  (62)
2015 m. sausio 22 d. 16:22
Šiaip jau vaikų auklėjimo temų vengiu – nesu pedagogas, nors abu mano tėvai buvo mokytojai. Antra priežastis ta, kad beveik kiekviena mamytė ir kiekvienas tėvelis yra pats sau autoritetas, geriausiai žino, koks jo vaikas ir ko jam reikia.
Prieš trilijono eurų sprendimą – sveikinimas Lietuvai  (219)
2015 m. sausio 22 d. 15:04
Europos Centrinio Banko ( ECB ) vadovas Mario Draghi prieš paskelbdamas apie naują euro zonos ekonomikos skatinimo programą, pasveikino Lietuvą su įstojimu į euro zoną .
„Volvo Ocean Race”: „Team Brunel“ su R. Milevičiumi stoja į paskutinių 1000 jūrmylių kovą  (1)
2015 m. sausio 22 d. 14:59
Prestižinėse jachtų lenktynėse aplink pasaulį „ Volvo Ocean Race “ plaukiančiam pirmam ir kol kas vieninteliam lietuviui Rokui Milevičiui ir jo atstovaujamai komandai „ Team Brunel “ ( Olandija ) trečias regatos etapas itin permainingas ir įtemptas. Ilgokai zonoje be vėjo atsidūrusi jachta kurį laiką plaukė penkta, nors dar šio lenktynių etapo pradžioje buvo išsiveržusi į patį priekį.
I. Stasiulevičiūtė: dirbant tikslingai ir daug – pripažinimas tampa laiko klausimu  (11)
2015 m. sausio 22 d. 12:16
Jau šį penktadienį menų fabrike „Loftas“ pasirodys metų žvaigžde tituluojamas ir ypatingo tarptautinio pripažinimo sulaukęs lietuvis Ten Walls.
Su aukštojo diplomu - skinti braškių: lietuvaitė papasakojo, kodėl nėrė į nuotykius, nuo kurių būtumėte pašiurpę  (25)
2015 m. sausio 22 d. 09:20
„Buvo malonu keltis su saule, jausti lietų ar kaitrą. Jaučiausi gyva, kiek gyva nesijaučiu sintetiniuose ofisuose“, - taip savo įspūdžius apibūdina Monika, iškeitusi miesto patogumus į nekvalifikuotus darbus užsienyje.
Kuriame Lietuvos rajone verslui sekėsi geriausiai?  (9)
2015 m. sausio 22 d. 08:18
Pernai metais nesėkmės labiausiai persekiojo įmones, įsikūrusias Klaipėdos mieste, Visagine ir Neringos savivaldybės teritorijoje. O geriausiai su rinkos iššūkiais tvarkėsi verslai, veikiantys Prienų, Birštono ir Molėtų rajonuose. Tokią informaciją, remdamiesi bankrotų, areštų ir dirbančiųjų statistika, pateikia įmonių kreditingumą vertinančios bendrovės „ Creditreform Lietuva “ specialistai.
10 absurdiškų klaidų, kurias darydamos moterys gadina sau gyvenimą  (125)
2015 m. sausio 21 d. 21:59
Nemanykite, kad emociškiai vyrai tokie kvaili, kad nepajėgūs pastebėti skirtumo tarp to, kai jums iš tiesų reikia jo, ir tarp to, kai nusivylusi norite užmegzti ryšį su bet kuo.
Karalius Jogaila ir Vytautas Didysis: kokia jų santykių istorija buvo iš tikrųjų  (109)
2015 m. sausio 21 d. 20:57
XIV amžių įsivaizduojame kaip žūtbūtinę kovą tarp lietuvių ir Vokiečių ordino. Žinome žiaurius mūšius, žudynes ir nežmonišką elgesį su belaisviais. Tačiau yra ir kitų istorijų, kurios leidžia kitaip pažvelgti į šį amžių.
Amerika stipri, o Rusija izoliuota: ar ne per anksti džiaugtis?  (335)
2015 m. sausio 21 d. 17:14
JAV prezidento Baracko Obamos kalba bendrame Senato ir Atstovų rūmų posėdyje nuvilnijo per visą pasaulį: ji skaitoma ir analizuojama nuo Vašingtono iki Tokijo, tačiau B. Obamos siunčiama žinia džiugina ne visus: juk didiesiems saugumo iššūkiams – ISIS ir Rusijai – jis skyrė mažiau dėmesio nei vidaus ekonominei padėčiai ar vaikų priežiūros klausimui.
Principinėse rungtynėse „saboniukai“ namuose nusileido „marčiulioniukams“
2015 m. sausio 21 d. 13:44
„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ išrinktos mėnesio rungtynės pateisino savo vardą. Jaunių vaikinų A (gim. 1997 m.) krepšinio čempionate Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro „Selteka“ komanda trečio kėlinio viduryje atsilikinėjo 18-os taškų skirtumu, tačiau sugebėjo sugrąžinti intrigą ir kovoti iki susitikimo pabaigos. Vis tik mačo pabaigoje šaltesnius nervus išsaugojo Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos „Čili“ krepšininkai, kurie šventė pergalę rezultatu 80:73.
Tūkstančius kilometrų nutranzavę lietuvaičiai pasakoja apie nuotykius su furistais  (5)
2015 m. sausio 21 d. 11:55
„Per 10 įsimintinų ir įdomių dienų, mus pavežė daugiau nei 30 lengvųjų automobilių, 6 sunkvežimiai ir 3 autobusai. Sutikome daugiau nei 40 naujų žmonių. Kartais laukti savo vežėjų tekdavo net nuo 4 iki 8 valandų!“, – taip savo kelionės įspūdžius pradeda pasakoti Gintaras Elmonas (22 m.), kuris su dar dviem merginomis visai nesenai pasinėrė į didžiausią nuotykį savo gyvenime.
MKL mėnesio rungtynės: saboniukai nusileido marčiulioniukams
2015 m. sausio 21 d. 09:47
„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ mėnesio rungtynės pateisino savo vardą. Jaunių vaikinų A (gim. 1997 m.) krepšinio čempionate Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro „Selteka“ komanda trečio kėlinio viduryje atsiliko 18-os taškų skirtumu, tačiau sugebėjo sugrąžinti intrigą ir kovoti iki susitikimo pabaigos. Vis tik mačo pabaigoje šaltesnius nervus išsaugojo Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos „ Čili “ krepšininkai, kurie šventė pergalę rezultatu 80:73.
Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)
2015 m. sausio 21 d. 06:40
Mylimo žmogaus dar nesutikusių Dvynių šiemet laukia daugybė romanų, netekėjusių ir nevedusių Vėžių asmeniniame gyvenime 2015-aisiais gali kilti problemų. Sužinokite, ką šie metai meilės fronte žada jums:
2015 metai sėkmę atneš penkiems Zodiako ženklams  (10)
2015 m. sausio 20 d. 13:56
Astrologai tvirtina, kad 2015 metais sėkmė labiausiai šypsosis penkiems zodiako ženklams: Vandeniui, Svarstyklėms, Avinams, Dvyniams ir Liūtams.