Sėkmė

Kartu su jaunių bronza – naujos viltys vyrų rinktinei ir išlaukta S. Štombergo sėkmė  (11)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 00:00
Pirmadienį prieš pat vidurnaktį iš Volo (Graikija) į Vilnių grįžo Sauliaus Štombergo treniruojama Lietuvos 18-mečių krepšinio rinktinė, kuri Europos čempionate iškovojo bronzos medalius.
Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 4 d.: venkite konfliktų  (1)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 18:00
Taikos diena.
Plaukimo ekspertas: R. Meilutytė pasikeitė  (77)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 12:48
Vietoje nutrūktgalviškų rekordų gaudynių – katės ir pelės žaidimas. Plaukimo krūtine galiūnės Rūta Meilutytė ir Julija Jefimova pasaulio čempionatą pradėjo atsargiai. Bet ar dviems pagrindinėms konkurentėms neužvirs kraujas 100 m distancijos pusfinalyje?
D. Buinauskas. Ukrainos apginklavimas užtikrintų ir Lietuvos saugumą  (166)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 10:10
Ukrainos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės atstovai neseniai paskelbė apie planus dar labiau išplėsti ukrainiečių pajėgų mokymus. Šios naujienos kontekste ne mažiau aktualus išlieka ir Ukrainos apginklavimo klausimas, dėl kurio Baltieji Rūmai vis dar nėra priėmę galutinio sprendimo. Kol kas dauguma šalių Ukrainai teikia tik finansinę paramą bei įvairias būtinąsias reikmes, medikamentus, neperšaunamas liemenes, šalmus ar skydus.
Po svaiginančio šuolio – reitingų smūgis  (350)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 05:30
Prieš mėnesį rekordinį 16 proc. reitingą pasiekęs Liberalų sąjūdis liepą sulaukė spyrio į užpakalį: jo populiarumas sumenko 3,1 proc. – tiek, kiek tokiose apklausose galima paklaida.
Moterys kalba. Beata Tiškevič: ačiū, gyvenime, kad šiandien nesergu  (38)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 00:00
Jeigu žvelgtume apskritai, tai esu jauna sveika mergina, dažnai kamuojama nerimo priepuolių (kada nors būtinai apie tai parašysiu!), juos lydinčios migrenos, kartais serganti sloga ar išsisukanti koją, bet iš esmės – nieko rimto ir nieko baisaus.
Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Nelieskite futbolo kamuolio kruvinomis rankomis  (122)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 18:03
„Bet kokie veiksmai, siejantys politiką su sportu, prieštarauja Olimpinei chartijai,"- sakė Kinijos ambasadorė Lietuvoje Yang Xiuping 2008 metais, kai prieš Pekino vasaros olimpines žaidynes, kai Tibeto laisvės rėmėjai Lietuvoje rengė protesto akcijas. Išgirdę žinią iš Kvala Lumpūro, kad Tarptautinis olimpinis komitetas 2022 m. žiemos olimpiadą vėl patikėjo rengti Kinijai, o ji vyks pačiame Pekine, apie Tibeto okupaciją ir žmogaus teisių padėtį jau stengiamės patylėti. Ne vien todėl, kad šios šalies diplomatija rytietiškai mandagiai vis užsimena apie ryšį tarp prekybos sąlygų ir nesikišimo į tai, ką kinai vadina savo vidaus reikalu.
Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 3 d.: atsisakykite to, kas trukdo eiti į priekį  (4)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 18:00
Diena tinkama atsisakyti to, kas jums trukdo eiti į priekį.
R. Valatka: Kas labiausiai juodina Lietuvą – STT, Butkevičius ar Užkalnis?  (408)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 17:25
Lietuva išgyveno dar vieną kraupią, kaip ir visa sumauta vasara, savaitę. Jackaitė vėl neteko vairavimo teisių. Darbininkas Vigelis – darbo Kultūros ministerijoje. Suvalgiusi penkis cepelinus suviduriavo kažkokios itin svarbios Lietuvai ponios Katunskytės dukra. Šalies elitas susirinko į „Vikondos“ jubiliejų Kėdainiuose. Sprendžiant iš gausių aprašymų tinkluose, elito žvaigždėms sekėsi kur kas labiau nei tai vargšei Katunskytės dukrai.
Vokietijos Supertaurę iškovojo „Wolfsburg“ klubas  (6)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 00:27
Šeštadienio vakarą Vokietijos Volfsburgo mieste pradėtas naujas sezonas Vokietijoje. Čia buvo sužaistos Vokietijos Supertaurės rungtynės. Jose susitiko šalies taurės savininkas vietos „Wolfsburg“ klubas ir „Bundeslygos“ čempionė Miuncheno „Bayern“ komanda. Pergalę po 11 metrų baudinių serijos 5:4 šventė „vilkai“. Pagrindinis laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).
Uogavimo papročiai: kodėl uogos siejamos su bučiniais ir vestuvėmis  (2)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 21:27
Anksčiau eidamos į mišką uogauti moterys net ir apsirengdavo kiek geresniais drabužiais – girdi, „suplyšusiam kaip ubagui negražu, gali žmogų susitikti, išsigųs“, pasakojama LRT KLASIKOS laidoje „Ryto rasa krito“. O ką jau kalbėti apie jaunimą – vaikinai ir merginos būdavo „šventadieniškai apsidarę“, nes jiems uogavimas – dar viena dingstis susiburti, pasikalbėti, be to, jauni uogaudami rasdavo vienintelę progą pasivaikščioti poromis ir nusiskinti, senesniems nesekant, kitokią uogą – bučinį.
Lietuvos futbolo lygoje Klaipėdos derbis baigėsi lygiosiomis  (37)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 19:28
Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygoje šeštadienį žaidžiamos dvejos rungtynės. Pirma uostamiestyje įvyko Klaipėdos klubų derbis, kuriame santykius aiškinosi „Atlantas“ ir „Klaipėdos granitas“. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Antrame šeštadienio mače Vilniaus „Žalgiris“ be vargo sutriuškino „Šiaulius“ – 5:0 (2:0).
Duris atvėrė kavos baras, kur nerasite espresso  (17)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 19:03
Vos prieš savaitę Vilniuje duris atvėrė naujas kavos baras „Crooked Nose & Coffee Stories“. Tiesa – absoliučiai neįprastas. Jame nerasite espresso, o moliniuose puodeliuose patiekiamos rankiniu būdu gaminamos kavos gali tekti palaukti ir 10 min. Kavinei pasirinkta ir neįprasta vieta – itin ramus Vilniaus senamiesčio kvartalas – „Šaltinių namai“.
Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 2 d.: galite įgyvendinti karščiausius troškimus  (2)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 18:00
Meilės, gerumo ir harmonijos diena.
I. Pališkienė. Verslui bus lengviau įrodyti komercinės paslapties atskleidimą  (14)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 14:31
Verslui vis dažniau susiduriant su situacijomis, kuomet buvę darbuotojai, išeidami iš įmonės į konkuruojantį subjektą, persivilioja ir klientus, su kuriais palaikė ryšius, arba patys įkuria analogišką konkuruojančią įmonę ir perima didelę dalį buvusio darbdavio klientų, daugėja ir nesąžiningos konkurencijos bylų teismuose. 2015 m. liepos 3 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas suformavo dar vieną precedentą byloje dėl komercinių paslapčių atskleidimo ir nesąžiningos konkurencijos (bylos nr. 3K-3-421-695/2015). Teismo sprendimas atveria kelią verslui lengviau įrodyti savo teisių pažeidimus ir paprasčiau prisiteisti žalą dėl komercinės paslapties atskleidimo ir nesąžiningos konkurencijos veiksmų iš nesąžiningų darbuotojų ir konkuruojančių verslo subjektų.
Didžiausia klaida, kurią daro neištikimybę bandantys išgyventi žmonės  (119)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 14:05
Jei žmogų vertinsime biologiniu aspektu, kaip gyvūną, tiek vyrai, tiek moterys turi natūralų polinkį būti neištikimi, mes nesame biologiškai monogamiški, LRT RADIJUI sako Vytauto Didžiojo universiteto docentas Visvaldas Legkauskas .
Mirė kantri muzikos žvaigždė Lynn Anderson  (2)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 12:27
Kantri muzikos veteranė Lynn Anderson mirė, jai buvo 67 metai.
Kurie Zodiako ženklai vertina stabilius santykius, o kurie - linkę į neištikimybę  (45)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:10
Kiekvienas iš mūsų norime atrasti idealų partnerį , kuris mus mylėtų, saugotų ir, svarbiausia - niekada neįskaudintų ir visuomet būtų ištikimas. Tačiau, pasak astrologų, vieniems zodiako ženklams tai padaryti sekasi lengviau, o kitiem – sunkiau.
Padėkite suprasti: ką aš darau savo gyvenime ne taip?  (48)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Nusprendžiau jums parašyti, nes noriu, kad padėtumėte suprasti, ką aš darau ne taip savo gyvenime. Net nežinau nuo ko pradėti rašyti, nes turiu daug problemų…
Lietuvaitei Holivude nusišypsojo sėkmė: sulaukė pavydėtino pasiūlymo  (44)
2015 m. liepos 31 d. 19:44
Pasauliniame talentų čempionate (World Championship of Performing Arts-WCOPA) Kalifornijoje dalyvavusi lietuvaitė Gintarė Zenkevičiūtė jame liko pastebėta ir įvertinta. Mergina ne tik pelnė sidabro medalį, bet ir sulaukė įspūdingų pasiūlymų bei užmezgė labai naudingų pažinčių. Medalis dainuojančiai lengvaatletei skirtas už savo autorinės dainos originalumą ir atlikimą fortepijonu. Bene didžiausias lietuvaitės pasiekimas - būti pastebėtai Philo Collinso prodiuserio, su kuriuo jau tariamasi dėl artimiausių bendrų darbų.
Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 1 d.: idėjų įgyvendinimo diena  (4)
2015 m. liepos 31 d. 17:00
Idėjų įgyvendinimo diena.
Nepagailėjo kritikos: Lietuvai iki lyderės kaip iki mėnulio  (38)
2015 m. liepos 31 d. 15:47
Lietuva yra viena sparčiausiai augančių šalių inovacijų srityje, tačiau vis dar stokojame unikalių produktų, kurie būtų sužavėję visą pasaulį. Tam yra priežastis, įsitikinęs Lietuvos inovacijų centro direktorius Kęstutis Šetkus : lietuviai labai nenoriai parduoda savo idėjas kitiems ir negali „nužudyti“ naujai sukurtų produktų, kurie nekuria vertės vartotojams. Nors mūsų šalis pinigų inovacijų kūrimui skiria palyginti ne tiek ir mažai, prie to labai menkai prisideda pats verslas . Visų šių veiksnių visuma ir lemia, kad kol kas mums iki inovacijų lyderės šalies kaip iki mėnulio.
M. Katunskytę Anglijoje aplankė didžiulė sėkmė: nebereikia dirbti fabrike  (107)
2015 m. liepos 31 d. 11:49
Ne viena Lietuvos scenos žvaigždutė laimės išvyksta ieškoti svetur, viena iš jų – Vitalijos Katunskytės dukra Monika , kuri jau dvejus metus gyvena ir dirba Londone .
R. Čepaitienė. Nuo ko atitraukė dėmesį Žaliojo tilto statulos?  (457)
2015 m. liepos 31 d. 06:00
„Sovietmečio palikimas“, kaip ir jo simbolis – Žaliojo tilto skulptūros – dažnai naudoti nepriklausomos Lietuvos politinėse kovose ir viešuosiuose debatuose nuo biblijinių laikų žinomai „apirkimo ožio“ funkcijai atlikti. Ant šios nuvalkiota ideologinės klišės lengvai ir be jokios atsakomybės galima karti visas nepriklausomos Lietuvos nesėkmes, klaidas, niekšybes ar tiesiog kvailystes.. Matyt, ne kas kitas, o nelemtasis sovietmetis kaltas ir dėl prasto šios vasaros oro...
Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčiui: teks kovoti už savo tiesą, seksis garbingiems  (8)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Paskutinysis vasaros mėnuo džiugins mūsų širdis ne tik šilto oro gūsiais, bet ir atsiradusiomis galimybėmis įgyvendinti ilgai brandintas savo svajones. Seksis kūrybingiems, drąsiems ir garbingiems, savo žodžio besilaikantiems, mokantiems džiaugsmingai žvelgti į gyvenimą.
V. Juozapaitis. Gal jau laikas įjungti šviesą?  (35)
2015 m. liepos 30 d. 23:24
Pagaliau baigėsi pigaus muilo operos serialo pirmoji dalis, kurios vienas pagrindinių herojų, kultūros ministru dirbantis Šarūnas Birutis , įspeistas į kampą, aukštai iškelia kapituliaciją žyminčią vėliavą – vienas iš prasto serialo aktorių, savo neskaidria reputacija ir pomėgiu „pakibinti“ lėktuvų stiuardeses pagarsėjęs Vytautas Vigelis pasitraukė iš kultūros viceministro pareigų.
Paprastos moterys atrado būdą, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų 8 moterų neįtikėtini pokyčiai  (6)
2015 m. liepos 30 d. 16:33
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba . Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas - jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Kvapą gniaužiančios Lietuvos nuotraukos apskriejo pasaulio žiniasklaidą  (193)
2015 m. liepos 30 d. 16:16
Lietuvių fotografo Karolio Janulio darbai pastarosiomis dienomis žaibo greičiu apskriejo garsiausius pasaulio leidinius, o socialiniuose tinkluose jais aktyviai dalinosi interneto vartotojai. Lietuvos, Slovakijos ir Kroatijos pasakišką grožį atskleidžiančios nuotraukos darytos pasitelkus droną. Kvapą gniaužiantys kadrai leidžia pamatyti gimtąją mūsų šalį iš paukščio skrydžio ir dar kartą įsitikinti, kokioje gražioje šalyje gyvename. Apie savo darbą ir sėkmę naujienų portalui papasakojo pats fotografas K. Janulis.
Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos  (39)
2015 m. liepos 30 d. 12:01
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515