Sėkmė

Informacija apie futbolo treniruotes vaikams - viename puslapyje  (1)
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:27
Startavo naujas Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) projektas futbolotreniruotes.lt. Naujoje interneto svetainėje lankytojai galės rasti, kur vyksta futbolo treniruotės vaikams visoje Lietuvoje, klubų ir sporto mokyklų kontaktus bei daug kitos naudingos informacijos. Futbolotreniruotes.lt projekto vadovas Vaidotas Rastenis sako, kad puslapio atsiradimą lėmė vaikų ir jų tėvų susidomėjimas, kur ir pas ką būtų galima sportuoti.
Gamina tiek, kad Lietuvoje nebeišsitenka  (8)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:56
Šiandien lazerių technologijų kūrimo pramonė yra viena perspektyviausių industrijos sektorių. Lietuvių iškovotos lyderiaujančios pozicijos pasaulio lazerių rinkoje garantuoja ne tik tvirtą ekonominį pagrindą, bet ir garsina šalį.
Kelią į populiarumą besiskinanti Jazzyvile: mano kūryboje erdvės suras ir šokių, ir alternatyvios muzikos mylėtojai  (1)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:23
Jau keli metai sklando Jazzyvile ( Živilė Povilaitytė) slapyvardis ne tik lietuviškos muzikos padangėje ir kiekvieną kartą ji pristatoma kaip ypač plataus profilio atlikėja. Jos kuriama muzika atrodo neturi ribų. Jau spėjusi savo kūrinius išleisti po "Black Bakery", "System Recordings", "FSS Recordings" įrašų kompanijų vėliavomis, bedri darbai su lietuviškais vardais Golden Parazyth , L8M8, NRK1, o praėjusią savaitę pasirodė užsienyje garsiai liaupsinamas singlas „Spell“ po Soulhoppers pseudonimu, kurį išleido lietuviams jau gerai pažįstama "Stripped Digital" irašų kompanija.
R. Bogdanas. V. Putinas verčia Vakarus rinktis tarp Artimųjų Rytų ir Ukrainos?  (44)
2014 m. rugsėjo 2 d. 06:00
Kada Jungtinės Tautos paskelbė ultimatumą Sadamui Huseinui iki 1991 m. sausio 15 d. išvesti kariuomenę iš okupuoto Kuveito, Lietuvai tapo aišku, kad Sovietų Sąjunga gali pasinaudoti šiuo įvykiu ir smogti mūsų nepriklausomybei.
Be medalių iš pasaulio čempionato grįžę irkluotojai: kažko pritrūko  (1)
2014 m. rugsėjo 1 d. 19:45
Pirmadienį į Lietuvą iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžo Lietuvos rinktinė. Nors Amsterdame medalių iškovoti nepavyko, irkluotojai šypsojosi ir tikėjosi, kad kiti startai bus sėkmingesni, o klaidos iki olimpinių žaidynių – ištaisytos.
Intelektualus žaidimas „Auksinis protas” buria intelektualus  (21)
2014 m. rugsėjo 1 d. 18:56
Rugsėjį LRT naujojo sezono eteryje startuoja intelektualus žaidimas „Auksinis protas”. Unikalaus žaidimo sumanytojai ir vedėjai – Arūnas Valinskas ir Audrius Tapinas teigia, kad į „Auksinį protą” gali patekti bet kuris azartą ir suktus klausimus mėgstantis žaidėjas iš visos Lietuvos .
Grybautojo sėkmė: vienu ypu – du baravykai  (19)
2014 m. rugsėjo 1 d. 15:32
Grybautojus miške stebina ne tik baravykų gausa – kartais iš kojų išversti gali ir grybų dydis, forma ar tai, kad pavyksta rasti du grybus viename! Tokiu netikėtu radiniu pasidžiaugė DELFI skaitytojas Rolandas, radęs ant vieno baravyko išaugusį kitą rudakepurį.
M. Pupinis. EVT: pasimetimas dėl Ukrainos, Lietuvai naudingas lenkas ir nepatyrusioji Federica  (61)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:17
Paskutinį rugpjūčio savaitgalį Europos Sąjungos šalių lyderių padaryti sprendimai gali turėti didelės įtakos tiek tolimesniam organizacijos vystymuisi, tiek ir politinei bei geopolitinei situacijai Europoje ir pasaulyje. Nekyla abejonių, kad šeštadienį įvykusi Europos Vadovų Taryba (EVT) buvo pati svarbiausia per keletą metų. Ne tik Europai plačiąja prasme, tačiau ir Lietuvai .
Studento sėkmė Anglijoje: ir pats to nesitikėjo  (46)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:16
Prieš keletą metų vilnietis Karolis Mirinavičius paliko tėvų namus Vilniuje ir su dviem lagaminais nusileido Londone.
Sirgaliaus dienoraštis. Su dainomis – į Ispanijos tribūnas  (3)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:59
Rugpjūčio 30 d. prasidėjusiame Pasaulio krepšinio čempionate Lietuvai kol kas šypsosi sėkmė – rinktinė sėkmingai įveikė pirmuosius varžovus ir privertė ūžti visą Lietuvą! Žaidėjams būtinas mūsų visų palaikymas ir ištikimiausiųjų buvimas šalia – salėje. Apie tai, kaip sekasi tiems, kurie rūpinasi tuo, kad krepšininkai žaidimo metu girdėtų, kaip juos palaiko visa Lietuva, vėl pasakoja Sirgaliaus dienoraštis!
Sirgaliaus dienoraštis. Su dainomis – į Ispanijos tribūnas
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:58
Rugpjūčio 30 d. prasidėjusiame Pasaulio krepšinio čempionate Lietuvai kol kas šypsosi sėkmė – rinktinė sėkmingai įveikė pirmuosius varžovus ir privertė ūžti visą Lietuvą! Žaidėjams būtinas mūsų visų palaikymas ir ištikimiausiųjų buvimas šalia – salėje. Apie tai, kaip sekasi tiems, kurie rūpinasi tuo, kad krepšininkai žaidimo metu girdėtų, kaip juos palaiko visa Lietuva, vėl pasakoja Sirgaliaus dienoraštis!
Ko dar iki šiol nežinojome apie Mergelę?
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:40
Astrologės Ritos Vainauskienės žvilgsnis į Mergeles ir jų santykius su kitais Zodiako ženklais.
Ir vėl į mokyklą  (24)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:26
Pirmadienį Lietuvoje švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kurią šalies mokyklose prasideda nauji mokslo metai.
Tris pametinukus auginanti Olga nėrė į mamišką verslą  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:05
Olga yra ypatinga mama, ji augina net tris pamečiukus, su kuriais aktyviai gyvena, ir dar turi verslą! Šiandien ji dalijasi savo išskirtine patirtimi.
Lietuvos regbio-7 čempionais po 9 metų pertraukos tapo šiauliečiai  (3)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 19:55
Sekmadienį Vilniuje vyko lemiamas, trečiasis, Lietuvos pašto regbio-7 čempionato turas, kuriame dalyvavo penkios pajėgiausios šalies komandos.
Problemos, su kuriomis susiduria išsiskyrę vyrai  (212)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:01
Kadangi skyrybos išrastos seniai, šiandien išsituokęs vyriškis jau nieko nestebina. Neretai jis vėl įgyja geidžiamo jaunikio statusą. Jis vėl gali sukurti šeimą ir džiaugtis artumu bei meile. Tačiau ne kiekvienam tai pavyksta. Kokios psichologinės priežastys kliudo išsivaduoti nuo žlugusio ryšio?
„Panelės“ horoskopas: rugsėjis  (2)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:00
Kas tavęs laukia pirmąjį rudens mėnesį? Sužinok !
Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.)  (6)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:00
Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Iššifravo V. Putiną: jis viską supranta pernelyg gerai  (457)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 14:26
Beprotiška Vladimiro Putino intervencija į Ukrainą turėtų priversti Vakarus iš naujo įvertinti savo mąstyseną ir žinias apie Sovietų Sąjungos žlugimą bei pastarųjų dviejų dešimtmečių Vakarų politiką Rusijos atžvilgiu, rašo Carnegie fondo tarptautinei taikai analitikė Lilija Ševcova .
4 žmonių psichotipai, lemiantis jūsų profesiją  (17)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 09:00
Jaustis laimingu yra kiekvieno žmogaus gyvenimo tikslas. Laimės suvokimas individualiu atveju skiriasi taip pat, kaip skiriasi tai, kokia kaina ir kokiais keliais to siekiama. Vieniems pakanka tiesiog plaukti pasroviui ir, regis, visada lydi sėkmė, o kiti visą gyvenimą energingai iriasi prieš srovę, kasdien kovoja už vietą po saule. Kurie teisūs?
DIDYSIS horoskopas naujiems mokslo metams  (5)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 17:52
Kaip tau šįmet seksis moksluose? Galbūt džiaugsiesi gerais pažymiais, o gal visgi teks šiek tiek pasitempti? Ieškok savo Zodiako ženklo ir sužinok!
Kijevas: V. Putino raginimas rodo tik viena  (81)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:02
Ukrainos kariuomenė penktadienį pareiškė, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino raginimas prorusiškiems sukilėliams atverti „humanitarinį koridorių“, kuriuo galėtų atsitraukti kovotojų apsupti Kijevo vyriausybės pajėgų kariai, įrodo, jog separatistai yra tiesiogiai kontroliuojami Kremliaus.
Dėl ko Londone picas kepantis pakistanietis užjaučia lietuves  (11)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 09:12
Londone picas kepančiam pakistaniečiui Kamshad (26 m.) turėtumėme išmokėti premiją už pasiaukojimą dėl vargšių striptizo šokėjų. Ne tik nemokamai pamaitina, pagirdo, bet dar ir pinigų paskolina, nakvynę suteikia.
Teorija, kodėl uždirbate per mažai  (89)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 08:39
Kas kaltas dėl to, kad uždirbate per mažai? Visų pirma, jūs pats, tačiau priežasčių paieškoti galima ir ekonominėse aplinkybėse.
Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia rugsėjį?  (13)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:01
Su spalvingais medžių lapais ir rudeninio vėjo gūsiais rugsėjis atvers naują mūsų gyvenimo puslapį. Pagalvokime, ką svarbiausio norėtume jame užrašyti. Branginkime kiekvieną savo dieną, pripildykime ją kaip indą naujomis svajonėmis, viltimis ir pastangomis pamatyti visa kame sėkmės perspektyvą, pajauskime visą gyvenimo pilnatvę.
Š. Jasikevičius apie Lietuvos rinktinę: niekas kol kas neprarasta  (31)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 17:50
Nenumaldomai artėjantis pasaulio vyrų krepšinio čempionat as ir paskutinėse draugiškose rungtynėse įžaidėjo Manto Kalniečio gauta sunki trauma kelia nerimą krepšinio bendruomenei ir aistruoliams. Lyderio praradimas sumažino gerbėjų entuziazmą, o žinomas Lietuvos treneris Šarūnas Sakalauskas šį komandos praradimą prilygino tragedijai.
Ko reikia norint tapti geriausiu vairuotoju?  (5)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:32
Rugsėjo 6-ąją Vilniuje prasideda tradicinis, jau tryliktą rudenį Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamas „ Geriausiojo Lietuvos vairuotojo 2014“ konkursas, sulaukęs pirmųjų paraiškų. Tarp būsimųjų varžovų ir būrys naujokų, ir jau ne kartą dalyvavusių šiuose renginiuose, ir net laimėjusių trokštamą titulą. Tačiau nemažai ir dar abejojančių ar verta pasinerti į varžytuvių azartą, ar paskui nebus gėda prieš draugus?
K.Gečas. Su ledo kibiru – už paramą: gal ir neskoninga, bet racionalu  (47)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 11:41
Akciją „Ice Bucket Challenge“ žino komunikatoriai visame pasaulyje. Apie ją rašė ir DELFI .