Sėkmė

„Bloomberg“: Baltijos šalys kitąmet gali tapti „karštuoju tašku“  (85)
2014 m. gruodžio 22 d. 11:16
Baltijos šalims – ne pats maloniausias pripažinimas. Naujienų agentūra „ Bloomberg “ mūsų regioną įvardija tarp pasaulio taškų, kuriuose kitąmet gali būti tikrai „karšta“.
Kaip puoštis per šventes: ne tik stilingai, bet ir sėkmingai sutikti 2015 metus
2014 m. gruodžio 22 d. 10:35
Savo srities specialistai dalinasi patarimais, kaip puoštis per šias šventes ir atskleidžia pagrindinius akcentus, padėsiančius atrodyti stilingai pasitinkant 2015-tuosius.
Kalėdinės dovanos, kurios nieko nekainuoja
2014 m. gruodžio 22 d. 00:01
Ar pastebėjote, kad artėjant Kalėdoms padaugėja įvairiausių žaislų reklamų? Tačiau psichologai sako, kad vaikams nerūpi, kiek kainavo dovana . Kartais paprasčiausia vaiko itin mėgiamos spalvos lėkštutė gali būti geresnė dovana nei brangi lėlė .
Padavėjos sėkmė: negavo laisvadienio, bet sulaukė didžiausių gyvenime arbatpinigių  (51)
2014 m. gruodžio 21 d. 18:41
Didžiosios metų šventės – laikas, kuomet ypač reikia papildomų pajamų. Tačiau kartais jų net neprisireikia ieškoti – pinigai atkeliauja patys, kaip nutiko padavėjai iš Herndono miestelio JAV .
Astrologinė 2015 metų prognozė : SKORPIONAS
2014 m. gruodžio 21 d. 12:58
Skorpionams 2015 metai negailės išbandymų ir netikėtų likimo dovanų.
Akupunktūros specialistas: rūkyti jums taps nebeskanu  (42)
2014 m. gruodžio 21 d. 12:55
Akupunktūra gali ne tik išgydyti įvairias ligas ar sutrikimus, bet ir padėti atsikratyti žalingų įpročių, pavyzdžiui, rūkymo. Taip sako Pasaulinės kinų medicinos federacijos valdybos narys, biomedicinos mokslų daktaras Vitalijus Numavičius. Jo teigimu, akupunktūra gali pagelbėti daugeliu atvejų, bet jos efektyvumas priklauso ir nuo paties paciento pastangų.
M. Ridley: vyro ir moters santykiai – išnaudojimu grįsta partnerystė  (59)
2014 m. gruodžio 21 d. 10:42
Vykdant ES SF projektą „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos sukūrimas ir įgyvendinimas“, Lietuvos mokslų akademijos iniciatyva išleista dvylikos mokslo populiarinimo knygų serija „Mokslas visiems“. Jų autoriai išsamiai ir suprantamai atskleidžia šiuolaikinio mokslo bei technologijų vystymosi tendencijas pasaulyje. Demonstruoja sąsajas ne tik tarp įvairių mokslo sričių, bet ir tai, kaip technologijos (pvz., internetas) veikia visuomenę, keičia socialinius procesus ir mūsų mąstymą. Parodo šiuolaikinio mokslo funkcionavimo mechanizmus, jo poveikį visuomenei, jos etikai, žmonių sveikatai bei politikai ir atvirkščiai.
Emigrantai Norvegijoje: braškės baigėsi, prasidėjo sunkumai  (140)
2014 m. gruodžio 21 d. 10:24
Juodas darbas braškių laukuose, mėginimas kurti verslą ir jo bankrotas – emigrantų iš Lietuvos patirtis, kuri nepalaužė. Televizijos laidos „ Emigrantai “ herojai sako pasimokę iš savo klaidų ir mėgina sėkmingai kurti jau antrą savo verslą Norvegijoje. Dviejų jaunų, dar trisdešimties nesulaukusių žmonių mėginimas praturtėti emigracijoje daug ką sužavės optimizmu ir daug ką papiktins naivumu.
Emigrantės iš Biržų sėkmė: skudurą paimu retai, o uždirbu kaip verslininkė (INTERVIU)  (4)
2014 m. gruodžio 21 d. 10:16
Nida Juškaitė (25 m.) iš Biržų Norvegijos mieste Stavangeryje gyvena lyg ponių ponia, gal net beveik karalienė. Tūkstančiai mūsų šalies merginų ten sunkiai lenkia nugaras ir dirba paprastomis valytojomis, o Nida užima garbingas vyr. valytojos pareigas, dėl kurių visos kovoja. „Šepetį ar skudurą paimu labai retai, o uždirbu kaip aukščiausio lygio verslininkė.“
Serganti moteris – atvirai apie kovą su liga  (26)
2014 m. gruodžio 21 d. 08:57
Perskaičiau piliečio Mariaus, patekusio į valdžios, ligonių kasų , cukrinio diabeto pinkles, straipsnį. Noriu tik pasisakyti, kad aš taip pat sergu cukriniu diabetu jau 20 metų. Esu visu etatu dirbanti moteris, mama, žmona, ir noriu tikėti, kad taip pat – ir pilnavertė visuomenės narė.
Kauniečiai išreikalavo antro Marijono biso  (85)
2014 m. gruodžio 20 d. 19:30
Kauno „Žalgirio“ arena sprogsta nuo geros energijos. Tai ne tik pilnutėlė salė, tai kartu ir garsiai, jautriai ir nuoširdžiai skambanti muzika, kuri priverčia publiką tiesiog šėlti. Šių metų Marijono Mikutavičiaus koncertas nustebino visus susirinkusiuosius.
Ką daryti, kai viršininkas tavęs nemėgsta  (80)
2014 m. gruodžio 20 d. 19:12
Nuo jūsų santykių su viršininku didele dalimi priklauso visas jūsų darbas. Labai tikėtina, kad dėl gerų santykių su bosu gausite įdomių užduočių, sulauksite prasmingos kritikos ir padaryto indėlio pripažinimo. Na, o blogi santykiai iš esmės reiškia, kad viskas bus priešingai.
Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Liūtų 2015 m.: sėkmė ateis mažais žingsneliais  (18)
2014 m. gruodžio 20 d. 13:03
Daugeliui Liūtų šie metai nebuvo labai lengvi. Dažnai jie galėjo jaustis nepripažintais, nepakankamai vertinamais. Kitais metais situacija žymiai palengvės, nors gal dar ne tokiais greitais tempais, kaip norėtųsi.
Faktai, kurių nežinojote apie E. Lilly: beždžione pravardžiuojama aktorė, gyvenusi iš žolių pastatytame namelyje  (1)
2014 m. gruodžio 20 d. 12:03
„Hobito“ trilogijoje ugninių plaukų elfę Taurielę įkūnijusi kanadietė aktorė Evangeline Lilly filmo „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ pristatymo renginiuose ir interviu tiesiog spinduliuoja pasitikėjimą savimi ir eleganciją. Įdomu tai, kad profesinė sėkmė jai nusišypsojo kone iš pirmo karto. Nusprendusi rimtai imtis aktorės amato E. Lilly vos po šešių savaičių gavo Keitės rolę kultiniame seriale „ Dingę “ (angl. „Lost“) ir įvairius darbus iki tol dirbusios jaunos moters gyvenimas pasikeitė negrįžtamai.
San Antonijuje – D. Llillardo šou ir trijų pratęsimų trileris
2014 m. gruodžio 20 d. 09:47
NBA lygos čempionui San Antonijaus „Spurs“ (17/10) klubui antrose rungtynėse iš eilės teko žaisti tris pratęsimus. Šį kartą sėkmė vėl buvo ne Greggo Popovičiaus auklėtinių pusėje – jie namuose 119:129 (20:17, 26:27, 28:25, 23:28, 7:7, 8:8, 7:17) turėjo pripažinti Portlando „Trail Blazers“ (21/6) komandos pranašumą.
A. Matelis: gera jausti, kad filmas įkvepia gerumui daugybę žmonių  (5)
2014 m. gruodžio 19 d. 17:03
Prieš pusantrų metų Arūno Matelio filmas “Prieš parskrendant į Žemę” atidarė kultūrinių renginių programą Achene, Vokietijoje , skirtą pristatyti Lietuvą ir Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę jos Karolio Didžiojo premijos gavimo proga. Po renginio vykusiame filmo aptarime jo žiūrovams kilo idėja padėti Vaikų ligoninės Vaikų onkohematologijos centro, kuriame buvo filmuojamas A. Matelio filmas, pacientams. Taip Acheno miesto gyventojų bendruomenė pradėjo rinkti lėšas Vaikų onkohematologijos centrui.
„Lietuva gali“ šiemet padėjo septyniems verslams (III)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:32
Permainų siekiančios regionų įmonės ir joms padėti pasiryžę iš to paties krašto kilę didžiojo verslo lyderiai. Ar konsultantų patarimai virto darbais? Kaip gyvena projekto „ Lietuva gali “ dalyviai šiandien? Kas nusprendė veikti, kas nieko nekeisti?
„Lietuva gali“ šiemet padėjo septyniems verslams (II)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:25
Permainų siekiančios regionų įmonės ir joms padėti pasiryžę iš to paties krašto kilę didžiojo verslo lyderiai. Ar konsultantų patarimai virto darbais? Kaip gyvena projekto „ Lietuva gali “ dalyviai šiandien? Kas nusprendė veikti, kas nieko nekeisti?
„Lietuva gali“ šiemet padėjo septyniems verslams (I)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:11
Permainų siekiančios regionų įmonės ir joms padėti pasiryžę iš to paties krašto kilę didžiojo verslo lyderiai. Ar konsultantų patarimai virto darbais? Kaip gyvena projekto „Lietuva gali“ dalyviai šiandien? Kas nusprendė veikti, kas nieko nekeisti?
Lenktynininkas B. Vanagas stojo į kovą su geriausiu Lietuvos badmintonininku K. Navicku  (5)
2014 m. gruodžio 19 d. 16:04
Liko vos dvi savaitės iki lenktynininko Benedikto Vanago kelionės į Pietų Ameriką. Ten jis su šturmanu Andrejumi Rudnickiu jau trečiąjį kartą dalyvaus Dakaro ralyje. Per trylika dienų su naujuoju „ Toyota Hilux “ automobiliu jie turės įveikti beveik devynis tūkstančius kilometrų. Pasak lenktynininko, Dakaras ne veltui vadinamas pragaro lenktynėmis.
„Top Gear“ žurnalas „Metų automobiliu“ išrinko „BMW i8“  (39)
2014 m. gruodžio 19 d. 10:09
Vieno labiausiai pasaulyje žinomo automobilių žurnalo „ Top Gear “ metų automobilio rinkimuose geriausiu 2014 m. modeliu išrinktas futuristinės išvaizdos iš elektros tinklo įkraunamas sportinis hibridas „ BMW i8 “.
D. Grybauskaitė: turime išlaikyti poziciją agresoriaus atžvilgiu  (179)
2014 m. gruodžio 19 d. 07:28
Briuselyje įvykusiame Europos Vadovų Tarybos susitikime ES vadovai išsakė paramą darbą pradėjusiai naujajai Ukrainos koalicinei vyriausybei.
„Nissan“: jau greitai vairuotojas pats spręs, ar nori vairuoti, ar tai už jį darys automobilis  (4)
2014 m. gruodžio 19 d. 06:35
Su sparčiai ne tik pasaulyje, bet ir Europoje populiarėjančių „ Nissan “ automobilių Europos tyrimų ir plėtros padalinio viceprezidentu Davidu Mossu kalbėjomės apie rinkoje debiutavusius naujus modelius ir kompanijos ateities perspektyvas.
Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)
2014 m. gruodžio 19 d. 00:00
Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok !
Sunku patikėti: keisčiausios sužadėtuvių, vestuvių ir pirmosios nakties tradicijos  (2)
2014 m. gruodžio 19 d. 00:00
Kai kuriose šalyse vestuvių dieną jaunoji privalo dėvėti ką nors naujo, seno, skolinto ir žydro. Ką atneša šie ritualai?
Vaida Genytė apie šou pasaulį: stengiuosi nelįst į tą gyvačių lizdą  (9)
2014 m. gruodžio 18 d. 21:43
„Tą akimirką norėjosi numirti“, - apie tikrąją didžiosios scenos kainą prabils Rosita Čivilytė. Jos scenos kolegė Rūta Ščiogolevaitė prisipažins apie savo sunkiausius pasirinkimus gyvenime: „Aš net neabejoju, kad dabar turėčiau labai didelę karjerą ir tikrai nepalyginsi su tuo, ką turiu dabar“.
Naujas Vilniaus „Žalgirio“ treneris V. Dambrauskas: tikslas – atsidurti Europos elite  (35)
2014 m. gruodžio 18 d. 19:41
Ketvirtadienį Vilniaus miesto savivaldybės spaudos konferencijų salėje pristatytas Valdas Dambrauskas pažymėjo, kad Lietuvos čempionatas yra ta vieta, kurioje Vilniaus „Žalgiris“ auga, tačiau pastaruoju metu žaliems ir baltiems tai tenka daryti nesulaukiant rimtesnės konkurencijos.
2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Liūtas
2014 m. gruodžio 18 d. 19:06
Kas 2015-aisiais laukia Liūto ženklo atstovų? Sužinok !
V. Genytė: stengiuosi nelįsti į tą gyvačių lizdą  (35)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:59
„Tą akimirką norėjosi numirti“, - apie tikrąją didžiosios scenos kainą prabils Rosita Čivilytė . Jos scenos kolegė Rūta Ščiogolevaitė prisipažins apie savo sunkiausius pasirinkimus gyvenime: „Aš net neabejoju, kad dabar turėčiau labai didelę karjerą ir tikrai nepalyginsi su tuo, ką turiu dabar“.