Sėkmė

Tik pripažinę savo pažeidžiamumą, galime būti laimingi
2014 m. balandžio 21 d. 00:01
Manome, kad laimingi žmonės nesusiduria su kančiomis. Jiems tiesiog viskas puikiai klostosi, o neigiamos emocijos yra itin retas svečias jų namuose. Juk kitaip laimė prarastų prasmę – laimė ir yra laimė, kai gyvename apsupti pozityvių emocijų. Deja, ne visai.
L. Hamiltonas: atsipirko sunkus mūsų darbas  (3)
2014 m. balandžio 20 d. 13:18
Trečią pergalę iš eilės sekmadienį Šanchajaus ( Kinija ) trasoje iškovojęs Lewisas Hamiltonas pasidžiaugė pasiektu rezultatu bei pridūrė, kad „ Mercedes “ komandos sėkmė – sunkaus darbo vaisius.
Britų rašytojas ir buvęs nusikaltėlis Lietuvos paaugliams: atgal į kalėjimą nebegrįžtu dėl meno  (5)
2014 m. balandžio 20 d. 11:29
Pirmosiose eilėse sėdintys sportinę aprangą ir kedus dėvintys jauni vaikinai trumpų plaukų šukuosenomis elgiasi santūriai. Su svečiais, atvykusiais į nepilnamečių pataisos namuose atidaromą gatvės meno ekspoziciją, kurią patys ruošė kartu su pasaulyje kylančia gatvės meno žvaigžde Ernestu Zacharevičiumi, fotografu Donatu Stankevičiumi ir kitais britų bei Lietuvos kūrėjais, bendrauja tik nedrąsiais žvilgsniais.
Horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.)  (1)
2014 m. balandžio 20 d. 00:01
Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės!
FIFA pasaulio futbolo čempionate žaidėją į aikštę lydės ir dešimtmetis iš Lietuvos
2014 m. balandžio 19 d. 23:52
Šv. Velykų išvakarėse, balandžio 19-ą, šeimoms skirtos futbolo šventės „Žvaigždžių diena“ metu paaiškėjo, kuris vaikas atstovaus Lietuvai FIFA pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje. Programos „Į stadioną su žvaigžde“ nugalėtoju tapo dešimtmetis Augustas Grabažis iš Kauno. Į Braziliją Augustas vyks su rungtyse jam padėjusiu tėčiu Andriumi Grabažiu.
Galvojate, kad jūsų butas saugus?  (11)
2014 m. balandžio 19 d. 16:05
Artėja vasara, kai būsto vagysčių tikimybė išauga du kartus. Ar Jūsų butas apsaugotas nuo vagysčių ir ar neteks patirti jų savo kailiu? Pasitikrinkite kartu su „Labo ryto“ pakviestais specialistais – kriminalistu ir būsto draudimo eksperte.
„Eurovizija 2014“: Portugalijai atstovauja nuo penkerių metų šlove besimėgaujanti Suzy  (6)
2014 m. balandžio 19 d. 10:57
Susana Motai, geriau žinoma Suzy pseudonimu, gimė Figeira da Fose, mieste vidurio Vakarų Portugalijoje. Dainininkė aktyviai dalyvauja pramogų pasaulio veikloje nuo pat vaikystės.
„Eurovizija 2014“: po dviejų nesėkmingų bandymų San Marino atstovė sugrįžta dar kartą
2014 m. balandžio 18 d. 12:04
39-erių San Marino atstovė Valentina Monetta savo sėkmę „Eurovizijoje“ bandys jau ne pirmąjį kartą. 2012-aisiais ji dalyvavo „Eurovizijoje“ Baku , Azerbaidžane.
Duokit šansą. Šeimos turgelio sėkmė ir kaip ją išlaikyti?
2014 m. balandžio 18 d. 11:49
Dauguma vaikus auginančių tėvų anksčiau ar vėliau susiduria su problema - kur dėti išaugtus ir beveik naujus drabužėlius, nusibodusius ir nebenaudojamus žaislus ar kitus daiktus, kurių prisikaupia auginant mažylį? Ar verta pirkti naują nepigų drabužėlį, kurį atžala vilkės tik keletą kartų, jei galima įsigyti padėvėtą, tačiau puikios būklės ir už prieinamą kainą?
Ką apgamėliai ant kūno gali papasakoti apie tavo likimą  (12)
2014 m. balandžio 18 d. 11:41
Sakoma, kad apgamėliai ant kūno gali papasakoti, kas tavęs laukia ateityje, o apgamėliai ant veido – tavo charakterio atspindys.
Lietuvaičių atostogas griovė „kvapnios“ turistės ir persekiojantys egiptiečiai  (133)
2014 m. balandžio 18 d. 09:42
Noriu papasakoti apie vienas atostogas Egipte. Išsiruošėme į jas su sese. Jos prasidėjo labai smagiai, puikus viešbutis su fantastišku maistu. Nesirinkome kelionių agentūros siūlomų ekskursijų, kadangi jos buvo nepelnytai brangios, nusprendėme pasivaikščiojusios po Šarm el Šeichą pasidairyti, ką vietiniai siūlo. O vietiniai į tas pačias ekskursijas vežė už daug mažesnę kainą.
Kaip gimę vaikai pakeičia poros seksualinį gyvenimą interviu su seksologu  (39)
2014 m. balandžio 18 d. 07:57
Pradėjus lauktis mažylio, o ypač jam gimus namus užplūsta begalinė laimė ir džiaugsmas. Užtat miegamajame, išspyręs iki tol viešpatavusią aistrą, apsigyvena nuobodulys. Kaip jo atsikratyti? Straipsnio konsultantas - gydytojas psichoterapeutas seksologas Viktoras Šapurovas.
„Real“ klubas ir antrą kartą įveikė Eurolygos čempionus, „Barcelona“ triuškina savo varžovus  (7)
2014 m. balandžio 17 d. 22:05
Madrido „Real“ krepšininkai pratęsė futbolo klubo sėkmę ir ketvirtadienį vykusiose antrose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 82:77 (30:23, 23:21, 17:18, 12:15) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ ekipą bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.
Pamirškite laimę, jei norite būti laimingi  (10)
2014 m. balandžio 17 d. 12:24
Manote, kad norėdami būti laimingi turime vaikytis laimės? Ne visai. Iš tiesų žmonės, kurie pernelyg sureikšmina laimę… yra patys nelaimingiausi.
Kaip išvyti iš namų neigiamą energiją?  (11)
2014 m. balandžio 17 d. 11:53
Vieni iš fengšui patarimų juokiasi, kiti jais aklai tiki. Visgi, artėjant Šv. Velykoms , visi norime, kad namuose nebeliktų neigiamos energijos ir nemalonios atmosferos. Kaip tai padaryti, sužinosite šiame straipsnyje.
Iš kelionių organizatorės lūpų - visa tiesa apie atostogaujančiųjų priekaištus  (53)
2014 m. balandžio 17 d. 10:01
Jau aštuonerius metus dirbu viename iš šiltųjų kraštų kurortų, viešbučio registratūroje. Teko bendrauti su visais – ir turistais, ir gidais, ir kelionių organizatoriais, ir kelionių agentais. Kelionių agente Lietuvoje taip pat teko padirbėti pora metelių. Taigi, nusprendžiau pamėtyti akmenų į abiejų – kelionių organizatorių ir atostogaujančiųjų - daržus iš asmeninės patirties.
Naujojoje lietuvių dizainerės kolekcijoje - drabužiai ir į darbą, ir į vakarėlį  (14)
2014 m. balandžio 17 d. 00:00
Naują prekės ženklą pristatanti „Modi Du“ kūrėja Diana Vapsvienė: „ Kolekcija bus skirta fatališkoms ir veiklioms miesto moterims“.
Nuomonė. „Komercinė“ aplinkosauga - kelias į niekur  (11)
2014 m. balandžio 16 d. 13:02
Liaudies išmintis byloja: „Kai bus nukirstas paskutinis medis, sugauta paskutinė žuvis, užnuodyta paskutinė upė, tik tada mes suprasime, kad pinigai – nevalgomi”. Atrodytų, kad po šių žodžių bet kokia diskusija apie aplinkosaugos srities ribą, kurios nevalia peržengti, tampa beprasmė... Tačiau visuomet atsiras teigiančiųjų, kad ir pagautoji žuvis – ne paskutinė, upė – beveik švari, na, ir apskritai, mūsų kartai viso gėrio dar „per akis” užteks. Tiesa, ne visiems po lygiai, net ne visiems – pagal poreikius, bet juk taip ir sukurtas Pasaulis.
Ukraina: Donecko srityje daugėja „žaliųjų žmogeliukų“  (209)
2014 m. balandžio 16 d. 08:33
Donecko srityje kasdien daugėja „žaliųjų žmogeliukų“.
Horoskopas balandžio 17-24: ko tikėtis per Velykas?  (1)
2014 m. balandžio 16 d. 00:17
Savaitės pradžia – nelengvų išbandymų metas.
Ar mokyklų reitingai žeidžia?  (77)
2014 m. balandžio 15 d. 19:44
Ar gera mokykla tik ta, kurios abiturientai valstybinius brandos egzaminus laiko aukščiausiais balais ir į aukštąsias įstoja pirmu pageidavimu?
„Lietuva gali“ ieškos naujų būdų verslumui skatinti  (7)
2014 m. balandžio 15 d. 17:18
Jau prasidėjo dalyvių atranka į TV projektą „Lietuvą gali“, skirtą verslumui regionuose skatinti. Ketvirtą kartą rengiamas projektas kviečia iniciatyvius, naujoms idėjoms atsiverti nebijančius, pokyčių savo veikloje siekiančius verslininkus registruotis ir dalyvauti projekte.
Profesorius iš Japonijos negailėjo patarimų lietuviams  (33)
2014 m. balandžio 15 d. 15:33
„Kurti savo gyvenimą turite išmokti patys. Išsilavinimo galimybės ir karjera yra Jūsų rankose. Išsilavinimas nėra dovana, tai įgūdžiai, kurių reikia išmokti kryptingai siekti, juos lavinti ir tobulinti visą gyvenimą“, - sakė Lietuvoje apsilankęs Japonijos Josai universiteto profesorius Katsuhiho Namikawa.
Brakonieriaus išpažintis: žmonos degina mūsų tinklus  (42)
2014 m. balandžio 15 d. 15:29
Brakonieriaujančių žvejų Lietuvoje sugaunamas tik vienas kitas. Aplinkos apsaugos inspektoriai, jei seniau aplankę porą ežerų, jau nebeturėdavo kur dėti pažeidėjų, tai dabar tenka pavargti kol tokį randa. DELFI pakalbėjo su vienu iš tinklus padžiovusių, save buvusiu brakonieriumi vadinančiu, vyrų.
Papasakojo, kaip sekėsi savanoriauti  (1)
2014 m. balandžio 15 d. 15:12
„Prieš eidamas į vaikų namus nežinojau, ko tikėtis, nes niekada juose nebuvau“, - sako vienas „Talentų Kartos“ dalyvis su komanda apsilankęs vaikų globos namuose, kur organizavo pramoginį renginį ten gyvenantiems vaikams. Dauguma programos dalyvių tokioje įstaigoje lankėsi taip pat pirmą kartą. Panaši patirtis aplankė ir kitus daugiau kaip du šimtus jaunuolių.
D. Grybauskaitei nepatinka V. Vonžutaitės vyro įdarbinimas  (123)
2014 m. balandžio 15 d. 14:40
Prezidentė Dalia Grybauskaitė kritiškai vertina Žemės ūkio ministerijos konkursą, kurį laimėjo Sergejus Fedotovas , „darbietės“ Seimo narės Vitalijos Vonžutaitės vyras.
Lietuvos užsienio politika: ar turime savo viziją?  (167)
2014 m. balandžio 15 d. 13:01
Akivaizdu, jog 2014-aisiais Lietuvos užsienio politikai teks naujas iššūkis – rasti atsakymus, kaip ne tik kaip neprarasti matomumo ir įgytos struktūrinės galios po pirmininkavimo ES , bet ir kokį geopolitinį vaidmenį Lietuva imsis įgyvendinti?
Atostogas Turkijoje „praskaidrino“ šiauliečiai  (23)
2014 m. balandžio 15 d. 10:51
Kažkada su žmona ir sūnumi išvykome į Turkiją. Buvo žadėtas penkių žvaigždučių viešbutis su baseinu ir netoli jūros. Atvykome. Bet kai atvežė į viešbutį, net nustebau, ką pamačiau....
Nepatogi laimė, arba ką žino laimingi žmonės, ko nežinome mes?  (17)
2014 m. balandžio 15 d. 10:32
Vienas didžiausių gyvenimo paradoksų – laimė slypi ten, kur jos nesugalvotume ar nedrįstume ieškoti. Iš tiesų laimės teikiančių dalykų paprastai vengiame bet kokia kaina – jie rizikingi, nemalonūs ir kartais sukelia neigiamų jausmų. Tačiau jie būtini, jei norite gauti laimės trofėjų.