Sėkmė

BMW „trečiuko“ 40-metis: kaip atrodė pirmasis „BMW 3”?  (4)
2015 m. gegužės 29 d. 11:14
Prieš keturias dešimtis metų, 1975 m. Frankfurto automobilių parodoje, buvo pristatyta pirmoji „ BMW 3“ serijos automobilių karta. Iškart po debiuto šis modelis tapo geriausiai parduodamu kompanijos automobiliu. Bėgant laikui „BMW 3“ serija tapo tam tikru žanro standartu, o šiandien maždaug kas trečias įsigyjamas koncerno automobilis yra „BMW 3”.
D. Motiejūno sezonas „Rockets“ gretose įvertintas aukščiausiu balu  (9)
2015 m. gegužės 29 d. 08:22
JAV leidinys „Houston Chronicle“ įvertino Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) Hjustono „Rockets“ klubo visų žaidėjų naudingumo indėlį per 2014-2015 metų sezoną.
Kaip rasti rasti normalų vyrą?  (66)
2015 m. gegužės 29 d. 07:40
Pavasarį širdis ima kažko ilgėtis ir pas psichologą pradeda traukti neramūs, trokštantys rasti antrą pusę klientai. Tik kur ją rasti? „Juk Lietuvoje normalių vyrų nėra. Visi normalūs vyrai seniai vedę, išvažiavę arba kažkur slepiasi.“ (Beje, jie kažkodėl sako, kad nėra ir normalių moterų, visos jos išsisukinėja, ko nors reikalauja, užuot pasidžiaugusios bendravimu ir mylėjimusi.) Prisiklausiusi klientų dūsavimų jau ir pati patikiu, kad nieko neįmanoma rasti, ir neaišku, kokius stebuklingu būdu kiti sugebėjo susiporuoti.
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 29 - 05 31)
2015 m. gegužės 29 d. 07:27
Pasitinkame vasarą! Sužinok, kas tavęs laukia paskutinį pavasario savaitgalį.
Astrologės L. Žukienės prognozė gegužės 29 d.: nesugriaukite to, ką sukūrėte  (1)
2015 m. gegužės 29 d. 00:00
Individualaus darbo diena. Jei galite, kolektyvinius renginius atidėkite kitai dienai. Šiandien galima nesunkiai sugriauti ir tai, ką ilgai kūrėte. Todėl reikėtų elgtis atsakingai. Taipogi branginkite ir neužgaukite kitų jausmų.
Horoskopas birželiui: laukia netikėtumai  (1)
2015 m. gegužės 29 d. 00:00
Sulaukta vasaros pradžia pakoreguos mūsų planus. Saulės, Marso ir Merkurijaus kelionė Dvynių ženklu, bei kiti astrologiniai rodikliai, suteiks šio mėnesio dienoms permainingumo, nenuspėjamumo ir stiprins mūsų troškimą siekti gerų permainų.
Dirbate už minimalią algą? Patys esate kalti  (396)
2015 m. gegužės 28 d. 17:52
Nuolatinis bambėjimas ir nepasitenkinimas darbdaviu – eilinė, kasdien girdima tema visuomenėje, socialiniuose tinkluose. Straipsnių komentarai mirga nuo kritiškų komentatorių. Dažnas kalba apie „orų atlyginimą“ ir apie „vergystę darbdaviui“. Apibrėžkite, kaip jūs įsivaizduojate tuomet nevergovinę darbo dieną?
DIDYSIS HOROSKOPAS visiems Zodiako ženklams  (5)
2015 m. gegužės 28 d. 15:46
Karštojo (visomis prasmėmis) sezono atidarymo proga parengėme tau ypatingą horoskopą. Sužinosi ne tik kokie nuotykiai tavęs laukia, bet ir su kuriuo Zodiako ženklu tau vertėtų daugiau bendrauti. Žinai, kodėl? Ogi todėl, kad judu esate priešingybės. O priešingybės viena kitą ne tik traukia, bet ir išryškina geriausius vienas kito bruožus.
Trenerių prognozės nežada nieko gero „Lietuvos rytui“  (48)
2015 m. gegužės 28 d. 12:57
Geriausias lygos puolimas prieš geriausią gynybą, taikliarankiai snaiperiai prieš priekinės linijos bokštus, penki nacionalinės rinktinės kandidatai prieš septynis ir bronziniai prizininkai prieš čempionus. Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) finalo serijoje intrigų bus apstu, bet jos baigtį DELFI apklausti pirmenybių treneriai spėja vieningai. Su viena išimtimi.
„Auksinio proto” nugalėtoją mokykloje vadino vunderkindu  (52)
2015 m. gegužės 28 d. 11:50
„Obeliuose tapau legenda, svarbiausias kaimo įvykis – Jonas laimėjo „Auksinį protą”, – juokiasi iš Rokiškio rajono Obelių kaimo kilęs LRT intelektinio žaidimo „ Auksinis protas ” nugalėtojas – 35 metų IT vadovas, verslo valdymo sistemų specialistas Jonas Mikalkėnas.
Čikagos klubas išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rezultatą
2015 m. gegužės 28 d. 10:44
Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos ( NHL ) čempionato Vakarų konferencijos finalo šeštose rungtynėse Čikagos „Blackhawks“ klubas savo aikštėje įveikė Anaheimo „ Ducks “ komandą 5:2 (0:0, 3:1, 2:1) ir išlygino serijos iki keturių pergalių santykį - 3-3.
K. Girnius. Lietuva lyderė ar šelpiama našlaitė?  (211)
2015 m. gegužės 28 d. 08:31
Lietuvos užsienio politika yra gana prieštaringa. Pretenduojama būti regiono lyderiu bei pavyzdžių kitoms mažoms šalims, atkakliai reikalaujama, kad su Lietuva būtų elgiamasi kaip su garbinga, visateise Europos Sąjungos , NATO ir tarptautinės bendrijos nare.
N. Mačiulio pasiūlymas, kuris iškart padidintų atlyginimus  (396)
2015 m. gegužės 28 d. 05:30
Ekonomistams, verslininkams ir tarptautinėms institucijoms vieningai sutariant, kad Lietuvos darbo jėgos apmokestinimas yra per didelis, „ Swedbank “ banko ekonomistas Nerijus Mačiulis siūlo šią problemą spręsti drastiškai – naikinti gyventojų pajamų mokestį ( GPM ).
Akušerės iš Osvencimo pasakojimas: kur dingdavo koncentracijos stovykloje gimę kūdikiai  (96)
2015 m. gegužės 28 d. 00:00
„Iš daugelio tragedijų man labiausiai įsiminė moters iš Vilniaus istorija“, - pasakoja lenkė akušerė Stanislava.
Astrologės L. Žukienės prognozė gegužės 28 d.: šiandien prašykite svarbiausių jums dalykų  (1)
2015 m. gegužės 28 d. 00:00
Santūri, maldų išklausymo diena. Šiandien labai svarbu tai, ko prašote... Prašyti reikia pačių svarbiausių jums dalykų.
Kremliaus pinigų kvapas M. Le Pen gali brangiai kainuoti  (217)
2015 m. gegužės 27 d. 18:09
Šiandien Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Briuselyje liberalas Petras Auštrevičius paragino Europos Parlamentą ir Prancūzijos vyriausybę tirti radikaliosios „Nacionalinio fronto“ partijos ir jos lyderės Marine Le Pen veiklą bei imtis sankcijų jos atžvilgiu.
Slaptas susitikimas Maskvoje: nieko nežinojo ne tik žiniasklaida  (161)
2015 m. gegužės 27 d. 16:11
Užsienio ir Prancūzijos žiniasklaida paskutinę minutę sužinojo apie Prancūzijos partijos „ Nacionalinis frontas “ lyderės Marine Le Pen kelionę į Maskvą.
Ant kokio piršto mūvėti žiedą, kad pritrauktum meilę ir turtus  (9)
2015 m. gegužės 27 d. 14:43
Sakoma, kad dešinė ranka atskleidžia fizines žmogaus savybes, o kairė – psichologinės žmogaus pusės atspindys. Ji daug pasako apie asmenybės charakterį ir įsitikinimus. O ką sako žiedų simbolika?
„X Faktoriaus“ teisėjai apie pirmąsias atrankas: kartelė užkelta iki maksimumo  (2)
2015 m. gegužės 27 d. 14:31
Savaitgalį Kauno sporto halėje įvyko pirmosios grandiozinio TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėjų perklausos. Apie sceną svajojantys projekto dalyviai pirmą kartą pasirodė prieš teisėjus.
Mūsų tykojo maras: 11 katinėlių šeimyna prašo pagalbos  (2)
2015 m. gegužės 27 d. 12:05
O viskas turėjo būti visai ne taip... Gavome didžiules sąskaitas iš klinikų, labai susikrimtome, pasižadėjome kažkaip stabdyti gyvūnų patekimą į mūsų organizaciją, nes prisiimta atsakomybė peržengė visas ribas.
Kaip užsikirtusi plokštelė „nebauskite vyrai" kartojęs žvejas ne juokais supykdė aplinkosaugininkę  (105)
2015 m. gegužės 27 d. 10:37
Aplinkosaugininkai kartu su GRYNAS.lt žurnalistais Nemuno deltoje surengė reidą, kurio metu buvo tikrinti žvejai. Vienas pareigūnų sučiuptas vyras kartojo „nebauskite, vyrai“. Tai sukėlė kartu reide dalyvavusios aplinkosaugininkės nepasitenkinimą ir ji ištarusi „vyrai tavęs nebaus, užtat moteris nubaus", skyrė baudą.
„Rangers“ išlygino NHL Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą
2015 m. gegužės 27 d. 10:05
Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos ( NHL ) pirmenybių atkrintamų varžybų Rytų konferencijos finale tęsiasi nuožmi kova. Niujorko „Rangers“ klubas šeštose rungtynėse svečiuose sutriuškino Tampos „Lightning“ komandą rezultatu 7:3 (2:1, 0:0, 5:2) ir išlygino serijos iki keturių pergalių santykį - 3-3.
R. Valeikis: aš tikrai galėčiau gyventi žmonos išlaikomas  (30)
2015 m. gegužės 27 d. 00:00
Nesvarbu, kokio amžiaus būtų, dailininkui Rimui Valeikiui (38 m.) stebėtinai puikiai pavyksta žengti koja kojon su laiku. Prieš 15 metų, kai visi siekė tapti seksualūs ir galigi, jis laimėjo „Robinzonų“ realybės šou ir buvo išrinktas seksualiausiu šalies vyru. Dabar, kai vis labiau įsigali lyčių lygybės ir nuosaikaus gyvenimo čia ir dabar idėjos, jis ramiai it koks Buda pasakoja apie ambicijų ir seksizmo žalą.
Astrologės L. Žukienės prognozė gegužės 27 d.: pasiruoškite permainoms  (9)
2015 m. gegužės 27 d. 00:00
Šiandien būkite pasiruošę pokyčiams ir planų keitimui. Šios dienos sėkmės sąlyga: lanksti jūsų reakcija į besikeičiančias aplinkybes. Sėkmingas laikas nuo 9.45 iki 12.45 ir nuo 13.15. Ieškantiems gyvenimo draugo – palankus laikas susipažinti.
Atsitiktinis radinys kretingiškei padėjo sukurti verslą  (70)
2015 m. gegužės 26 d. 18:25
Kartais nauji pomėgiai atrandami netikėčiausiose vietose. Tuo įsitikino ir neseniai papuošalų kūrėja tapusi kretingiškė Ieva Barkauskaitė. Jauna mergina, prieš kelias savaites paplūdimyje atsitiktinai pamačiusi nugludintą stiklo gabaliuką, šiandien džiaugiasi ne tik atrastu talentu, bet išaugusiu aplinkinių susidomėjimu savo dirbiniais.
Rusai negali nurimti: Europos žiūrovai P. Gagarinai skyrė pirmąją vietą  (295)
2015 m. gegužės 26 d. 17:58
Iš pradžių Poliną Gagariną Europa pasitiko įtariai. Tačiau, pastebėjusi jos nuoširdumą bei charizmą ir nepamačiusi špygos kišenėje, įvertino ir pamilo. Austrijos žurnalistai nusprendė sumenkinti šios meilės laipsnį, prilipdę jai „seksualiosios Polinos“ etiketę: esą mes žinome, kodėl ji jums taip patinka: juk ji seksuali ir žaidžia jūsų kūniškais instinktais. Rusijai „sekso eksporto“ tema yra seniai žinoma. Tačiau europiečiai nepasidavė ir „Eurovizijos“ finalo vakarą milijonai balsų kartu dainavo jos dainą „Million Voices“, rašo „Komsomolskaja pravda“ svetainė kp.ru.
P. Gagarina papasakojo, kaip numetė 40 kilogramų  (168)
2015 m. gegužės 26 d. 13:30
Po „Eurovizijos“ Polina Gagarina pokalbių laidos vedėjui Andrejui Malachovui atvirai papasakojo, kaip per trumpą laiką atsikratė antsvorio – net 40 kilogramų, kuriuos priaugo po sūnaus gimimo, rašo kp.ru. „Tu juk žinai, kad man teko numesti 40 kilogramų. Dabar nė vienos nereikalingos raukšlelės“, – prisipažino dainininkė.
Rusų politikas apie „Euroviziją“: atvirai nustebino  (859)
2015 m. gegužės 26 d. 11:04
Aktyvus balsavimas už Rusijos dainininkę Poliną Gagariną 2015 metų „Eurovizijos“ dainų konkurse byloja apie europiečių siekį palaikyti normalius santykius su Rusija .
Derybose su Rusija skelbia apie sėkmę  (105)
2015 m. gegužės 26 d. 09:49
Maskva ir Teheranas baigė derybas dėl Rusijos gamybos zenitinių raketų kompleksų S-300 perdavimo Iranui, kuris turėtų įvykti per „gana trumpą“ laiką, pirmadienį pareiškė Irano užsienio reikalų viceministras Hosseinas Amiras Abdollahianas.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501