Sėkmė

Magiškos augalų savybės: saugo nuo blogio, skatina kūrybiškumą ir prišaukia meilę
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Besidomintys augalais gerai žino, kad jie ne tik gydo, bet ir turi magiškų savybių. Tad pažvelkime į paslaptingą jų pasaulį.
Sugalvojo, kur dėti nereikalingas SGD dujas  (357)
2015 m. kovo 27 d. 15:37
Mažėjant dujų vartojimui Lietuvoje , Energetikos ministerija siūlo leisti iš Norvegijos „ Statoil “ perkamas dujas parduoti kitoms valstybėms.
BALANDŽIO mėnesio horoskopas : tavęs laukia sėkmė ar meilės negandos?  (2)
2015 m. kovo 27 d. 10:58
Šilti orai keičia mūsų nuotaiką ir gyvenimo tempą. Puiku, jei mylimasis šalia stipriai laiko tave suspaudęs. Bet jeigu antrosios pusės jau seniai neturi, tai širdyje atsivėrė beribės tuštumos ir vienatvės praraja... Kaip ją užpildyti? Kur susimedžioti gerą laimikį, su kuriuo galėtum keliauti tiesiai prie altoriaus?
J. Razma. (V)eikime susitelkę, įsiklausę, išgirdę  (104)
2015 m. kovo 26 d. 18:34
Per 22 mūsų partijos gyvavimo metus išgyvenome ir pakylėjimų, ir nuosmukių. Kalbėjome degdami idėjomis, ieškojome augdami ir plėsdamiesi. Ir atrasdavome, bet grauždamiesi dėl nuoskaudų.
Didieji Lietuvos miestai vejasi mažuosius  (7)
2015 m. kovo 26 d. 15:44
Praėjusiais metais daugiabučių renovavimo programoje aktyviau dalyvavo mažesni Lietuvos miestai . Renovacijos lydere ir toliau išlieka Ignalina , kurioje per pusantrų metų atnaujintas 41 daugiabutis. Šiais metais renovacijos proveržio tikimasi ir didžiuosiuose šalies miestuose.
Pakeliui į Vemblį: kaip lietuviai atsilaikė prieš Argentiną  (8)
2015 m. kovo 26 d. 14:33
Artėjant pirmosioms mūsų šalies istorijoje rungtynėms su aukščiausio kalibro žvaigždžių pripildyta Anglijos rinktine oficiali „SMScredit.lt A lygos“ svetainė prisiminė vieną akistatą, kuri turėtų tapti įkvėpimo šaltiniu dabartinei nacionalinei Lietuvos komandai.
Paprasti būdai, kaip pritraukti pinigus ir pagerinti savo gyvenimą  (28)
2015 m. kovo 26 d. 07:12
Jei išgyvenate, kad nesate pasiekusi to, ką pasiekė kiti jūsų bendraamžiai, ir jei jūsų netenkina dabartinė finansinė padėtis ir svajojate apie didesnes pajams, susipažinkite su Lifehack.org pateiktomis įžvalgomis ir patarimais, kaip pritraukti pinigus ir pagerinti gyvenimo kokybę. Sėkmės!
Iš lėktuvo kritęs J.Kairys: dar spėjau paskambinti, bet niekas nekėlė  (56)
2015 m. kovo 25 d. 16:23
Kelios sekundės danguje ir gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Dar po akimirkos tenka šokti iš sugedusio lėktuvo , o kad būtų įdomiau, nuo pečių lyg tyčia nusineria parašiuto diržai ir kabi žemyn galva. Leidiesi į banguotą jūrą. Skrydžio grožis staiga virsta situacija verta veiksmo filmo. Tik ši neišgalvota, o išgyventa ir suvaldyta.
Juodasis scenarijus – Rusija puola: kaip galėtų vykti ir baigtis toks karas  (707)
2015 m. kovo 25 d. 15:18
Rusijai aneksavus Krymą ir destabilizavus padėtį Rytų Ukrainoje, karinė Rusijos ir Vakarų konfrontacija dėl Baltijos šalių nebėra neįmanoma. Kokiomis aplinkybėmis tai įvyktų?
I. Laurso uždarbis iš „GetJar“ pardavimo smarkiai sunyko  (34)
2015 m. kovo 25 d. 11:31
Vienas žinomiausių naujosios kartos verslininkų Ilja Laursas , pačioje mobiliųjų programėlių populiarumo bangos pradžioje, 2004 metais, įsteigė nepriklausomą programėlių parduotuvę „ GetJar “. Po dešimtmečio dalį šios parduotuvės I. Laursas pardavė Kinijos bendrovei „Sungy Mobile“. Tikėjosi, kad už 83 mln. JAV dolerių. Bet panašu, kad realybė kitokia – iš pardavimo gautos pajamos veikiausiai bus kelis kartus mažesnės.
Karas Ukrainoje didina energetinio saugumo svarbą Lietuvoje  (16)
2015 m. kovo 25 d. 10:29
Energetinis saugumas Lietuvoje yra tam tikras nepriklausomybės rodiklis. Jis dažnai aptariamas įvairiuose kontekstuose ir studijose, kuriuose neretai klausiama kas jis yra, kaip jį galima apibrėžti. Dar sudėtingesnė problema yra energetinio saugumo lygio išmatavimas. Skirtingoms disciplinoms atstovaujančių mokslininkų subūrimas į Energetinio saugumo tyrimų centrą (ESTC) Vytauto Didžiojo universitete leidžia išsamiai įvertinti Lietuvos energetinio saugumo lygį ir kitus valstybei aktualius energetinio saugumo aspektus, pristatyti tyrimus periodiniuose leidiniuose (Lietuvos energetinis saugumas: Metinė apžvalga 2013 – 2014 m.). Minimi energetinio saugumo aspektai apima Lietuvos energetinio saugumo lygio palyginimą su kaimyninėmis Baltijos regiono valstybėmis Latvija ir Estija , strateginių energetikos projektų poveikį nacionaliniam energetiniam saugumui, galiausiai, Krymo okupacijos ir aneksijos įtaką Lietuvos energetinio saugumo suvokimui visuomenėje.
Mano istorija: pirmojo pasimatymo nuotykiai  (3)
2015 m. kovo 25 d. 10:10
Šią istoriją konkursui „Labai netikėtai ir įdomiai mudu susipažinome“ atsiuntė Erika. K viečiame dalyvauti ir jus!
Liga, kuria bent kartą per gyvenimą suserga apie 8 proc. visų vyrų  (14)
2015 m. kovo 25 d. 06:15
Prostatitas – tai priešinės liaukos (prostatos) uždegimas. Per gyvenimą šia liga bent vieną kartą suserga apie 8 % visų vyrų. Prostatitas gali būti ūminis arba lėtinis. Lėtinis prostatitas diagnozuojamas tuomet, kai šios ligos simptomai nepertraukiamai tęsiasi ilgiau kaip tris mėnesius.
Tėveliai, vykite savo vaikus į kiemą!
2015 m. kovo 25 d. 00:00
Pažvelkite pro langą ir pasakykite, kiek matote lakstančių, žaidžiančių vaikų? O kiek jų būdavo, kai patys buvote vaikai?
Rado naują nišą: prognozuoja stulbinančią sėkmę tokiam energijos gaminimui  (15)
2015 m. kovo 24 d. 23:00
Nė vienas energijos šaltinis nėra idealus. Iškastinis kuras išskiria daug anglies dvideginio. Vėjo ir saulės energija yra kintanti. Atominė energija palieka radioaktyvių atliekų. O biomasės naudojimas, priklausomai nuo šaltinio, gali paskatinti miškų nykimą, skelbia BBC .
Populiarėja sportas, kuriame visi lygūs: treniruotė radikaliai keičia žmogų  (42)
2015 m. kovo 24 d. 14:47
Modernaus žmogaus gyvenimas nebeįsivaizduojamas be streso , kurio kreivė šokteli aukštyn vos išgirdus rytinį žadintuvą . Kiti niūriai nusijuoks – tiesą pasakius, įtampa ir nerimas juodą šešėlį meta ne tik ant dienos pradžios, tačiau neretai ataidi ir sapnuose – vartaisi naktį ir mąstai, ką reikės nudirbti, su kuo pakalbėti, ką nupirkti, galiausiai – ką vakare pagaminti namiškiams. Jei tai paguos – tu toks ne vienas.
Po centrinių bankų vadovų pasisakymų – dėmesys makroekonominiams rodikliams
2015 m. kovo 24 d. 10:03
Pagrindiniai JAV akcijų indeksai vakar kiek smuktelėjo (S&P 500 -0,17 proc., DOW JONES -0,06 proc., NASDAQ -0,31 proc.). Federalinio rezervų banko (FED) viceprezidentas Stenlis Fišeris (Stanley Fischer) patikslino, kad, net jei sprendimas pradėti normalizuoti JAV pinigų politiką ir bus priimtas iki šių metų pabaigos, paskesnis palūkanų normos didinimas nebus vienodas ar nuspėjamas. JAV iždo obligacijų pajamingumas, išaugus paklausai, sumenko (10 metų trukmės siekia 1,919 proc.), o JAV doleris susilpnėjo daugelio pagrindinių valiutų atžvilgiu (EUR/USD kursas šįryt ties 1,093 JAV dolerio už eurą riba). Nuo pat praėjusios savaitės vidurio, kai FED paskelbė bloginantis JAV ekonomikos augimo prognozes, aukso, kaip saugios investicijos, kaina kopia aukštyn (per mažiau negu savaitę +3,8 proc.).
Valdovų rūmų kieme koncertuos „Apocalyptica“  (2)
2015 m. kovo 24 d. 09:32
Liepos 9 d. LDK Valdovų rūmų didžiajame kieme savo naująjį albumą pristatys suomių rokeriai „Apocalyptica“. Ne kartą Lietuvoje koncertavęs charizmatiškų violončelininkų ketvertas šį sykį džiugins melomanus savo aštuntuoju studijiniu albumu „Shadowmaker“, kuris parduotuvių lentynas pasieks balandžio pabaigoje.
Priežastis, dėl kurios gerai uždirbantys atsisako dalies atlyginimo  (108)
2015 m. kovo 24 d. 05:30
Nedidelių atlyginimų, „vokelių“, emigracijos ir nedarbo spaudžiama Lietuvos darbo rinka ruošiama naujam darbo santykių reguliavimui.
Savaitės horoskopas: pagaliau galėsime atsikvėpti  (2)
2015 m. kovo 24 d. 00:00
Paskutinė kovo savaitė bus pati ramiausia lyginant su praėjusiomis.
Darbo partija: L. Graužinienės „sudie“ – tik pradžia?  (125)
2015 m. kovo 23 d. 20:22
Darbo partijoje viena po kitos lekia galvos. Pasitraukė partijos vadovė Loreta Graužinienė , traukiasi Vilniaus „darbiečių“ lyderis Jonas Pinskus , o partijos vairą susigrąžinęs Viktoras Uspaskichas neslepia, kad gali būti dar daugiau rimtų permainų.
Rekordas: lenkas dviračiu įveikė 3 139 laiptų pakopas  (5)
2015 m. kovo 23 d. 18:39
33-ekų metų lenkas Krystianas Herba pasiekė neįprastą rekordą: jis sekmadienį Taivano sostinėje Taipėjuje dviračiu įveikė 3 139 laiptų pakopas. Rekordas jam pakluso antrame pagal aukštį pasaulio dangoraižyje „Taipei 101“, praneša agentūra AFP.
Kasdien greta mirties: profesija, kai klysti galima tik du kartus  (35)
2015 m. kovo 23 d. 16:47
„Yra šmaikštus posakis – išminuotojai klysta du kartus, pirmąkart – pasirinkdami profesiją. Antras kartas nėra leistinas“, – pokalbį su šypsena pradeda Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono Sprogmenų neutralizavimo kuopos vado pavaduotojas Kazimiras Bogdanas.
Padidintas vaikų aktyvumas ir dėmesio sutrikimas: patarimai šeimos nariams  (1)
2015 m. kovo 23 d. 13:33
Kas yra hiperaktyvumas ? Ar šis sutrikimas tikrai būdingas vaikams? Kodėl tiek daug vaikų sunkiai sukaupia ir išlaiko dėmesį, negali ilgiau ramiai nusėdėti vienoje vietoje ir pan.? Iki šiol vyksta daug diskusijų, pateikiama įvairiausių atsakymų. Tie atsakymai kartais labai prieštaringi, kartais vienas kitą papildo, bet vis tiek visuminio vaizdo neatskleidžia. Pamėginsiu trumpai apžvelgti įvairias nuomones šiuo klausimu.
L. Donskis: Anglijos rinktinė yra legendinė, o klubinis futbolas – geriausias pasaulyje  (40)
2015 m. kovo 23 d. 12:45
Kovo 27-tą laukia neeilinis įvykis mūsų futbolo istorijoje – Lietuvos futbolo rinktinės dvikova su futbolo tėvynės Anglijos atstovais. Filosofas, visuomenės veikėjas Leonidas Donskis mano, kad dvikova legendiniame stadione su legendine komanda - puiki galimybė susitelkti lietuvių bendruomenei Jungtinėje Karalystėje .
Anglijoje darbo ieškojęs lietuvaitis pasipiktino pasipūtusiais darbdaviais  (42)
2015 m. kovo 23 d. 11:26
Manau, kad Anglija yra labai specifinė šalis savo kultūra ir būdu, bet, kaip bebūtų keista, ar esi Lietuvoje, ar Anglijoje, žmonės linkę tikėti tuo, ko tikrai nelabai žino ar tuo, kas neva gali būti teisybė.
D. Paukštė. Lietuva kovoja su emigracija, o JK – su imigracija. Kaip sekasi?  (28)
2015 m. kovo 23 d. 10:38
Skaitydami stenkitės palyginti: koks politikų vaidmuo, jų aktyvumas, siūlomų priemonių gausa ir arsenalas, visuomenių galimybės, jų suinteresuotumas, aktyvumas ir atsakomybė.
Numerologija: lyginiai ir nelyginiai skaičiai - su kuo rasit laimę  (6)
2015 m. kovo 23 d. 00:00
Visatos pagrindas – priešingybės. Lyginiai ir nelyginiai skaičiai turi pagrindines savybes, kurias jiems priskiria numerologai .
A lyga: „Kruoja“ paskutinę sekundę išplėšė tašką  (14)
2015 m. kovo 22 d. 16:05
Pirmąjį tašką Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo „Šiaulių“ futbolininkai. Jie penkto turo mače Panevėžio FA stadione sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su vicečempione Pakruojo „Kruoja“ .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488