Rusijos prezidento rinkimai

JAV politologas: V. Putinas turi dvi pasirinkimo galimybes  (29)
2014 m. liepos 30 d. 11:54
Donbaso separatistams pralaimint, Vladimirui Putinui Ukrainoje liks du keliai – pradėti tiesioginę karinę intervenciją, siekiant sustabdyti „brolžudiško pilietinio karo kančias“ arba paskelbti paliaubas, tačiau ir toliau užsiimti Ukrainos silpninimu, kuris sugrąžintų ją į Rusijos gniaužtus.
Č.Iškauskas. V.Putino šeima – informacijos vakuume  (188)
2013 m. vasario 10 d. 09:58
Vaikai – mūsų turtas, mūsų ateitis. Tai aksioma, kuri neginčijama visais laikais, esant visokioms santvarkoms ir valdant įvairiems valdovams. Šie paprastai yra vieši asmenys, ir nenuostabu, kad net ne „geltonoji“ žiniasklaida narsto jų gimines, palikuonis, genealogiją ir meilės ryšius. Čia susipina gandai, tikri faktai, kažkieno žemiški ir nežemiški interesai ar noras sukompromituoti vieną ar kitą politiką.
Milžinas ant naftos ir dujų kojų  (236)
2013 m. sausio 16 d. 22:53
Į 2012 m. Rusija įžengė pakilus nematyto masto visuomenės protestų bangai. Metų pabaigoje protesto manifestacijos prieš Vladimiro Putino režimą išsikvėpė. Kas Rusijos valdžios, piliečių ir ekonomikos laukia 2013 m.?
I.Degutienė: įvykiai Rusijoje teikia vilčių, kad ateityje situacija keisis  (216)
2012 m. gegužės 7 d. 15:21
Seimo pirmininkė Irena Degutienė sako, jog protesto mitingai Rusijoje rodo jos visuomenę keičiantis, o tai teikia vilčių, kad ateityje pasikeis ir situacija šalyje.
K.Jovaišas. D.Kedžio byla - preliudija Juzefo Pilsudskio bylai?  (181)
2012 m. balandžio 19 d. 10:26
Likimo ironija ta, kad sprendimas teisti Drąsių Kedį po mirties priimtas remiantis precedentu – atnaujinta Andriaus Ūso byla. Jos „reanimacijai“ tam tikra visuomenės dalis pritarė. Esą, išsklaidžius abejones, ar dėl pedofilijos pareikšti kaltinimai yra pagrįsti, būtų nustatytas ne tik A.Ūso, bet ir Laimutės Stankūnaitės vaidmuo.
J.Šireika. Sugrįžus Vladimirui Putinui  (75)
2012 m. balandžio 10 d. 09:45
Ar įmanoma sugrįžti, jei nebuvai niekur dingęs? Įmanoma, jei esi Vladimiras Putinas . Kovo 4-osios Rusijos prezidento rinkimai neatnešė jokios staigmenos – gegužės 7 dieną V. Putinas trečią kartą žengs į Didžiųjų Kremliaus rūmų Andrejaus salę tam, kad formaliai dar kartą taptų Rusijos Federacijos vadovu.
JAV valstybės departamentas paragino Rusiją ištirti pažeidimus, užfiksuotus per prezidento rinkimus  (17)
2012 m. kovo 6 d. 06:40
JAV valstybės departamentas pasveikino Rusijos piliečius pasibaigus prezidento rinkimams, bet pareiškė esąs susirūpinęs dėl pranešimų apie pažeidimus, užfiksuotus jų metu, praneša naujienų agentūra "The Associated Press".
V.Landsbergis: V.Putinas gali valdyti Rusiją iki gyvos galvos  (847)
2012 m. kovo 5 d. 13:52
Buvęs valstybės vadovas, europarlamentaras Vytautas Landsbergis sako, kad Rusijos prezidento rinkimai tebuvo atrankos procedūra.
Rusijos piliečiai užsienyje per prezidento rinkimus balsuoja aktyviau negu renkant Dūmą  (5)
2012 m. kovo 4 d. 15:57
Užsienyje gyvenantys Rusijos piliečiai prezidento rinkimuose balsuoja aktyviau negu renkant Dūmos narius, pranešė Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Andrejus Denisovas .
Maskvoje stoviniuoja dešimtys sunkvežimių sulaikytiesiems vežti, centrinės miesto aikštės atkirstos omonininkų  (53)
2012 m. kovo 4 d. 14:45
Maskvos Revoliucijos, Triumfo, Maniežo ir Liubiankos aikštės užtvertos OMON pareigūnų, didžiojoje Tverskojos gatvės dalyje negalima statyti automobilių, nes ją yra užėmę dešimtys karinių sunkvežimių, skirtų sulaikytiesiems vežti, praneša liudininkai.
Rusijos prezidentą rinko ir Lietuvoje gyvenantys rusai, iki popietės balsavo per 4 tūkst.  (140)
2012 m. kovo 4 d. 14:22
Kovo 4 dieną Rusijoje vyko prezidento rinkimai . Rinkimų teise galėjo pasinaudoti ir Lietuvoje gyvenantys Rusijos piliečiai. Kaip teigia Rusijos ambasados Lietuvoje atstovai, Lietuvoje iš viso registruota 13 tūkst. 500 rusų, turinčių balsavimo teisę.
Maskvos rinkimų komisija paaiškino gandus apie tariamą sukčiavimą  (9)
2012 m. kovo 4 d. 14:11
Maskvos rinkimų komisijos pirmininkas Valentinas Gorbunovas paaiškino gandus apie tariamus masinio sukčiavimo atvejus prezidento rinkimų metu.
E.Vareikis: rinkimai Rusijoje sensacija nekvepia, bet V.Putino pergalė gali būti gana kukli  (185)
2012 m. kovo 4 d. 13:35
Rusijos prezidento rinkimai nepateiks sensacijos ir nenukarūnuos Vladimiro Putino, mano rinkimus didžiojoje Rytų kaimynėje stebintis Seimo Užsienio reikalų komiteto narys Egidijus Vareikis .
„Femen“ aktyvistės išsirengė rinkimų apylinkėje, kur balsavo Putinas su žmona  (143)
2012 m. kovo 4 d. 13:15
„Femen“ aktyvistės surengė protesto akciją rinkimų apylinkėje Rusijos mokslų akademijos pastate Maskvoje, kur sekmadienį balsavo kandidatas į prezidentus Vladimiras Putinas.
Maskvoje dėl neteisėtos agitacijos sulaikyti du žmonės  (2)
2012 m. kovo 4 d. 12:41
Maskvoje sulaikyti su asmenys, kurie naktį iš šeštadienio į sekmadienį ant gyvenamųjų namų klijavo agitacinę medžiagą, remdamasi Rusijos Vidaus reikalų ministerijos informacija praneša naujienų agentūra „Interfax“.
Kaliningrado srityje balsuojama ir sausumoje, ir jūroje, klastojimo tikimasi ne rinkimų apylinkėse  (83)
2012 m. kovo 4 d. 12:15
Šiandien Rusija renka savo prezidentą . Šį kartą Rusijos valdžia, siekdama užkirsti kelią klastojimams, įrengė stebėjimo kamerų sistemą, tačiau, DELFI pašnekovų teigimu, esmė slypi ne tame.
V.Žirinovskis kritikavo balsavimo kabinas  (21)
2012 m. kovo 4 d. 11:30
Kandidatas į Rusijos prezidentus Vladimiras Žirinovskis pabalsavęs Maskvoje šalies vadovo rinkimuose išreiškė viltį, kad jie bus sąžiningi.
Ambasadorius Lietuvoje: prezidento rinkimai Rusijoje išsiskirs atvirumu ir skaidrumu  (29)
2012 m. kovo 4 d. 09:17
Sekmadienio Rusijos prezidento rinkimai išsiskirs tuo, kad bus ypatingai atviri ir skaidrūs, tikina šios šalies ambasadorius Lietuvoje Vladimiras Čchikvadzė .
Rusijoje įvyko prezidento rinkimai  (603)
2012 m. kovo 3 d. 22:37
Sekmadienį Rusijoje vyko prezidento rinkimai . Dėl Rusijos prezidento posto rungėsi penki kandidatai: Vladimiras Žirinovskis (Rusijos liberalų demokratų partija, RLDP), Genadijus Ziuganovas (Rusijos komunistų partija, RKP), Sergejus Mironovas („Teisingoji Rusija“), pats savo kandidatūrą iškėlęs Michailas Prochorovas ir- Vladimiras Putinas („Vieningoji Rusija“).
Rinkimų išvakarėse į Maskvą permetami omonininkai  (49)
2012 m. kovo 2 d. 17:47
Kovo 3-9 dienomis Maskvoje budės 6 tūkstančiai omonininkų, permestų į sostinę iš Rusijos regionų, rašo penktadienį "Novaja gazeta”. Jie padės Maskvos omonininkams "užkirsti kelią valdžios nesankcionuotiems viešiems renginiams”.
R.Sadauskas-Kvietkevičius. Pribrendome prarasti laisvę, bet nėra kam jos atiduoti  (367)
2012 m. kovo 2 d. 10:11
Kai buvau visai mažas rausvažandis bamblys, mano močiutės kieme, Neravuose iš žemės kyšojo du nupjautų vyšnių kelmai. Kiekvieną kartą, atvykęs jos aplankyti, apibėgdavau kiemą, užkliūdavau už vieno kelmo ir į kitą tvodavausi nosimi. Tada pasipildavo kraujas, ašaros, perdėtas mamos dėmesys ir sarkastiškos tėvo pastabos... Kitą kartą – vėl tas pats.
Latvija ir Estija ignoruoja V.Putino užsipuolimą  (73)
2012 m. vasario 28 d. 13:41
Latvija ir Estija visiškai ignoruoja naujausius Rusijos premjero Vladimiro Putino kaltinimus dėl tariamų rusų teisių pažeidimų šiose valstybėse.
V.Putinas užsipuolė Latviją ir Estiją  (114)
2012 m. vasario 27 d. 13:49
Rusija kuo tvirčiausiai sieks, kad Latvijos ir Estijos valdžia įgyvendintų autoritetingų tarptautinių organizacijų rekomendacijas, kad būtų laikomasi visuotinai pripažintų tautinių mažumų teisių.
Rusijos prezidento rinkimai - be pasirinkimo  (292)
2012 m. vasario 26 d. 12:15
Kitą savaitę vyks Rusijos Federacijos prezidento rinkimai. Pirmasis rinkimų turas šiemet žada daugiau intrigos nei ankstesniųjų 2000, 2004 ir 2008 metų Vladimiro Putino ar Dmitrijaus Medvedevo išrinkimai, tačiau ir šį kartą net Rusijos opozicija nesitiki, kad rinkimai bus teisingi ir laisvi.
E.Vareikis stebės pasiruošimą prezidento rinkimams Rusijoje  (30)
2012 m. vasario 6 d. 12:56
Šią savaitę Seimo narys Egidijus Vareikis lankysis Rusijos sostinėje Maskvoje, kur stebės pasiruošimą Rusijos prezidento rinkimams . Tai - Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos (ETPA) misija, kurios tikslas - patikrinti, kaip Rusija laikosi Europos Tarybos standartų, nustatytų demokratiškiems rinkimams rengti.
Apklausa: dauguma rusų nemano, kad prezidento rinkimai bus demokratiški  (157)
2012 m. vasario 3 d. 07:19
Dauguma rusų nemano, kad kovą vyksiantys prezidento rinkimai bus demokratiški, rodo "Levados" centro atliktas tyrimas, kurio rezultatus skelbia laikraštis "Novyje Izvestija".
M.Prochorovui kovoti dėl prezidento posto padės A.Pugačiova  (31)
2012 m. sausio 23 d. 18:27
Dainininkė Ala Pugačiova , aktoriai Leonidas Jarmolnikas ir Konstantinas Chabenskis bei krepšininkas Andrejus Kirilenka konsultuos milijardierių Michailą Prochorovą , kovosiantį dėl Rusijos prezidento posto.
V.Putinas parašė straipsnį apie Rusijai mestus iššūkius  (28)
2012 m. sausio 16 d. 12:09
Laikraštis "Izvestija" pirmadienį savo tinklalapyje paskelbė Vladimiro Putino straipsnį " Rusija telkiasi - iššūkiai, į kuriuos turime atsakyti". Publikacijos pradžioje autorius pažymi manąs, jog, artėjant prezidento rinkimams, reikia išsakyti savo poziciją kai kuriais svarstytinais klausimais.
V.Putino reitingai smuko – pirmame rinkimų ture jis nelaimėtų  (200)
2011 m. gruodžio 16 d. 07:36
Jeigu Rusijos prezidento rinkimai vyktų artimiausią sekmadienį, savo balsą už dabartinį premjerą Vladimirą Putiną, kurio kandidatūrą iškėlė partija „Vieningoji Rusija“, atiduotų 42 procentai rinkėjų.