M. Povilaitytė: laisvė yra didelis džiaugsmas, nes Lietuvoje nešeimininkauja svetimi  (18)
2014 m. kovo 11 d. 20:46
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Prieš 24 metus, 1990 m kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą.
Pagerbti 2013-ų metų geriausi Alytaus sportininkai  (3)
2014 m. sausio 13 d. 13:04
Alytaus miesto savivaldybėje tradiciškai pagerbti geriausi 2013 metų sportininkai ir jų treneriai. „Sveikinu Jus ir dėkoju už aukštus pasiekimus, už Lietuvos garsinimą pasaulyje. Linkiu, kad 2014-i būtų dar sėkmingesni, pasiektumėte dar geresnių rezultatų“, – sportininkus sveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Nijolė Makštutienė, vykdanti savivaldybės mero funkcijas.
Jaunimo olimpiniame festivalyje L. Jucikas finišavo šlubuodamas su dviračiu rankose  (2)
2013 m. liepos 18 d. 22:05
Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) Utrechte, Nyderlanduose, pasibaigus merginų grupinėms lenktynėms, po poros valandų į startą stojo vaikinai.
Iš Europos jaunimo olimpinio festivalio atidarymo L. Ažukas buvo išgabentas neštuvais  (22)
2013 m. liepos 15 d. 08:06
Sekmadienį Utrechto „Galgenwaardo“ stadione, Nyderlanduose, stebint maždaug 15 tūkst. žiūrovų, buvo iškilmingai atidarytas XII-asis Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis. Apie jo pradžią paskelbė Nyderlandų karalius Willemas Alexanderis .
R. Nenartavičius - Europos jaunių dziudo vicečempionas  (1)
2013 m. birželio 23 d. 14:50
Taline (Estija) vykstančiame Europos jaunių dziudo čempionate sidabro medalį iškovojo Rokas Nenartavičius .
R.Nenartavičius iškovojo Europos jaunių dziudo pirmenybių bronzos medalį
2012 m. birželio 25 d. 13:55
Juodkalnijoje pasibaigusiame Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Rokas Nenartavičius svorio kategorijoje iki 90 kg (31 dalyvis) iškovojo bronzos medalį. Alytiškis nugalėjo britą Valentino Volantę, įveikė vokietį Meo Schiedungą, pralaimėjo ukrainiečiui Aleksejui Lysenkai, o paguodos varžybose privertė pasiduoti vengrą Adamą Rudzinsky bei rumuną Ionutą Vasianą.
R.Meilutytė vėl gerino rekordą ir iškovojo Europos jaunimo olimpinio festivalio sidabrą  (14)
2011 m. liepos 28 d. 11:30
Sidabro medalį Trabzone (Turkija) vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje iškovojo keturiolikmetė plaukikė Rūta Meilutytė. Lietuvė 50 m plaukimo laisvu stiliumi A finale ketvirtadienį distanciją įveikė per 25,67 sek. ir nusileido tik aukso medalį iškovojusiai vokietei Annai Stephanie Dietterlei (25,65 sek.).
Europos kadetų dziudo imtynių čempionate R.Nenartavičius pralaimėjo pirmą kovą
2011 m. birželio 26 d. 22:08
Maltoje pasibaigusiame Europos kadetų (iki 16 metų) dziudo imtynių čempionate sekmadienį Rokas Nenartavičius pralaimėjo jau pirmą kovą ir baigė pasirodymą. Svorio kategorijos iki 81 kg turnyre alytiškis turėjo pripažinti bronzą iškovojusio Davydo Charebavos iš Ukrainos pranašumą. Čempionu šioje svorio kategorijoje tapo gruzinas Beka Gviniašvilis, finale nugalėjęs ukrainietį Bogdaną Zusko. Dar viena bronza atiteko Abdul-Malikui Eldžarkijevui iš Rusijos.