Rimgaudas Karvelis

Aktorius R. Karvelis pristato ketvirtąją dokumentinio filmo dalį apie Jaunimo teatrą
2014 m. gruodžio 11 d. 00:00
Valstybiniame jaunimo teatre gruodžio 14 d., sekmadienį, 16 val., Didžiojoje teatro scenoje bus pristatoma jau ketvirtoji dokumentinio filmo „Valstybinio jaunimo teatro metraštis“ dalis.
Praėjus kelioms savaitėms po gimdymo R. Ščiogolevaitei teko vaidinti į šeštą dešimtį įkopusią moterį  (30)
2014 m. rugsėjo 22 d. 15:33
Dainininkė ir TV projektų vedėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė gimus antrai atžalai, dukrelei Anabelei, neatsisakė ne tik darbų televizijoje, bet ir filmavimų televiziniame kine. Praėjus kelioms savaitėms po mažylės gimimo, Rūta jau sukosi serialo „Giminės“ filmavimo aikštelėje.
Prieš mirtį A. Šurna prašė nebekurti jam vaidmens „Giminėse“  (22)
2014 m. liepos 31 d. 15:30
Po Naujųjų metų LRT pradės rodyti naujas legendinio serialo „Giminės“ serijas. Deja, bet vieno mėgstamiausių serialo herojų Antano Šepučio, kurį daug metų vaidino šviesios atminties aktorius Antanas Šurna , žiūrovai nebeišvys.
Aktorius A. Šurna atgulė amžino poilsio Menininkų kalnelyje  (64)
2014 m. gegužės 22 d. 13:57
Ketvirtadienį į paskutinę kelionę palydėtas aktorius Antanas Šurna . Amžino poilsio legendinė teatro ir kino asmenybė atgulė Antakalnio kapinių Menininkų kalnelyje.
Teatralų bendruomenė apie A. Šurną: šitos netekties buvo galima išvengti  (131)
2014 m. gegužės 20 d. 12:11
Pirmadienį, Sulaukęs 74-erių, savo namuose mirė legendinis Lietuvos teatro ir kino aktorius Antanas Šurna. Netikėta menininko mirtis sukrėtė jo gerbėjus, kolegas, artimuosius. „Visi matė jį kaip energingą, talentingą aktorių. Tačiau niekas nežino, kaip brangiai kainuoja vidinė kova ir vaidmenų ieškojimas. Tai jam nemažai kainavo“, – DELFI kalbėjo aktorius Saulius Sipaitis.
Mirė aktorius A. Šurna  (430)
2014 m. gegužės 19 d. 20:40
Sulaukęs 74 erių, mirė legendinis  Lietuvos teatro ir kino aktorius Antanas Šurna .
O. Koršunovo teatras penkioliktąjį sezoną užbaigia festivaliu
2014 m. gegužės 8 d. 13:39
OKT/ Vilniaus miesto teatras penkiolikos metų veiklos sukaktį pažymės festivaliu, startuosiančiu jau šį savaitgalį. 11 dienų be pertraukos truksiantį renginių ciklą pradeda spektaklių, skirtingu laiku tapusių teatro repertuaro atramomis, vaizdo įrašų peržiūros. Jų metu konkrečius spektaklius bei visą teatro istoriją pristatys pats režisierius.
Mirtinu dūriu dailininkui N. Karveliui įtariamas režisierius A. Maceina suimtas
2014 m. sausio 20 d. 17:32
Žinomam kino režisieriui Algimantui Maceinai, gimusiam 1958 m., peiliu spręstas konfliktas gali kainuoti penkiolika laisvės metų. Pirmadienį vyras suimtas, nes įtariamas savo bičiulio dailininko Naglio Karvelio nužudymu.
Mirtinu dūriu dailininkui N. Karveliui įtariamas režisierius A. Maceina draugą pakvietė plovo  (215)
2014 m. sausio 20 d. 15:16
Žinomam kino režisieriui Algimantui Maceinai , gimusiam 1958 m., peiliu spręstas konfliktas gali kainuoti penkiolika laisvės metų. Nuo sekmadienio nakties vyras sulaikytas, nes įtariamas savo bičiulio dailininko Naglio Karvelio nužudymu .
Jaunimo teatras Teatro dieną kvies į užkulisius
2013 m. kovo 25 d. 14:27
Visame pasaulyje švenčiama Tarptautinė teatro diena pagal tradiciją lieka aktorių, režisierių, scenografų ir kitų teatre dirbančių žmonių profesine švente. Valstybinis jaunimo teatras nori paneigti šį mitą ir kovo 27 d. atveria duris žiūrovams, kviesdamas dalyvauti net penkiuose nemokamuose renginiuose. Dienos kulminacija taps aktoriaus Rimgaudo Karvelio trečiojo dokumentinio filmo apie Jaunimo teatrą pristatymas, Didžiojoje scenoje 18 val.
Mažajame teatre pristatyta V.Vasiliausko recenzijų knyga sudomino ir teatralus, ir politikus  (6)
2013 m. sausio 28 d. 18:38
Pirmadienio vakarą Vilniaus Mažajame teatre buvo pristatyta teatro kritiko Valdo Vasiliausko knyga „Teatro malonumas“. Joje apžvelgiamas XX a. pabaigos XXI a. pradžios lietuviškas teatras, kurio šviesuliais bei pagrindiniais knygos herojais tapo Jono Vaitkaus, Eimunto Nekrošiaus, Rimo Tumino, Gintaro Varno, Oskaro Koršunovo darbai.
A.Latėnas: supratau, kad Tarmių metais reikia būtinai skaityti Strazdelį  (1)
2013 m. sausio 25 d. 13:28
Šiemet per miestelius su Antano Strazdo giesmėmis ketina keliauti aktorius ir režisierius, Valstybinio jaunimo teatro vadovas Algirdas Latėnas, neseniai kukliai atšventęs 60-metį ir savo bičiuliams ta proga padovanojęs poezijos vakarą.
Teatro dienos proga geriausi teatralai tradiciškai pasipuošė Auksiniais scenos kryžiais  (74)
2012 m. kovo 27 d. 18:00
Tarptautinę teatro dieną, kovo 27-ąją, už 2011-aisiais metais Lietuvos teatrų scenose nuveiktus darbus premijomis ir atminimo ženklais apdovanoti geriausi šalies teatro menininkai. Profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijos, Auksiniai scenos kryžiai ir Boriso Dauguviečio auskaras šiemet tradiciškai įteikti Lietuvos nacionalinio dramos teatro scenoje.
„Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimai – šeštadienį per Lietuvos televiziją
2012 m. kovo 27 d. 16:44
Kovo 27-ąją, minint Tarptautinę teatro dieną, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre bus išdalinti 2011-ųjų auksiniai scenos kryžiai, kuriais pagerbiami praėjusiais metais daugiausia nusipelnę teatro meno kūrėjai. Lietuvos televizija kviečia žiūrėti apdovanojimų iškilmių vaizdo įrašą, kuris bus transliuojamas šeštadienį 21 valandą.
Sekmadienį – pirmoji „Giminių po 20 metų“ serija  (22)
2011 m. kovo 4 d. 15:52
Sekmadieniais Lietuvos televizijos eteryje rinksis „Giminės“. Bus parodyta 12 naujų legendinio daugiaserijinio lietuviško televizijos filmo serijų. Kas pasikeitė „Giminių“ padangėje praėjus dvidešimčiai metų?
Valstybiniame jaunimo teatre – unikali dokumentinio filmo premjera  (3)
2011 m. sausio 10 d. 17:23
Valstybiniame jaunimo teatre – unikali dokumentinio filmo apie teatro istoriją premjera. Ne kiekvienas teatras Lietuvoje, o ir pasaulyje galėtų pasigirti panašiu įvertinimu, kuomet kažkas atranda laiko, noro ir jėgų įsigilinti į istorinę teatro praeitį. Paprastai tai daro entuziastai, beprotiškai mylintys teatrą ir negailintys jam nei laiko, nei jėgų. Šiandien toks žmogus yra ilgametis Jaunimo teatro, kino bei televizijos aktorius ir fotomenininkas, gerai visiems žinomas charakterinių vaidmenų atlikėjas Rimgaudas Karvelis.
R.Karvelis nesigaili patekęs į „tas galeras“  (6)
2010 m. lapkričio 28 d. 00:00
Nedaug kas prisimena, kad sparnuota frazė „Ir kas mane nešė į tas galeras“ pirmąkart lietuviškai nuskambėjo iš aktoriaus Rimgaudo Karvelio lūpų sename Jaunimo teatro spektaklyje „Skapeno klastos“. Tačiau, kalbėdamas apie teatrą, jis šią frazę kartoja tik juokais, nes be teatro neįsivaizduoja savo gyvenimo...
Kaip aktorius, režisierius ir inscenizacijos autorius R.Kazlas atsiskleis premjeroje „Raštininkas Bartlbis”  (11)
2010 m. lapkričio 3 d. 14:58
Pagal XIX a. amerikiečių romanisto, eseisto ir poeto Hermano Melville’io apsakymą „Bartlbis” aktorius Rolandas Kazlas sukūrė savo naujausią spektaklį „Raštininkas Bartlbis”. Ilgai laukta premjera įvyks lapkričio 6, 7 d. Valstybiniame jaunimo teatre. Kruopštų scenografės ir kostiumų dailininkės darbą atliko jau trečią kartą su Rolandu Kazlu bendradarbiaujanti Neringa Keršulytė.
Antrojo „Mano mylimas prieše“ sezono pristatymas: raudonu kilimu aktoriai jojo ant žirgų  (20)
2010 m. rugpjūčio 3 d. 08:42
Netrukus LNK eteryje pasirodys antrasis serialo „Mano mylimas prieše“ sezonas. Naujajame serialo sezone į puikų aktorių ansamblį įsilies dar daugiau skirtingų kartų mylimų aktorių, tarp jų - legendinis lietuvių kino ir teatro aktorius Antanas Šurna, po ligos į filmavimo aikštelę grįžtantis Dalius Mertinas, komediniais vaidmenimis dešimtmečiais garsus Rimgaudas Karvelis.
Naujas serialo „Mano mylimas prieše 2“ aktorius R. Karvelis įsivėlė į ginčus dėl futbolo  (1)
2010 m. liepos 1 d. 17:41
Serialo „Mano mylimas prieše“ antrojo sezono filmavimo aikštelėje - naujas veidas. Prie žinomų aktorių G.Girdvainio, J. Matekonytės, D. Mertino, D. Michelevičiūtės ir daugelio kitų, prisijungė ir energingasis kino ir teatro aktorius Rimgaudas Karvelis.
P.Gaidys: teatrinio laivo kapitonas  (3)
2009 m. birželio 3 d. 11:06
Lietuvos teatro istorijoje tėra tik du žmonės, visą savo gyvenimą pašventę vienam teatrui ir vienam miestui. Tai legendinis Panevėžio dramos teatro režisierius Juozas Miltinis ir Klaipėdos dramos teatro meno vadovas bei režisierius Povilas Gaidys, už nuopelnus Lietuvai 2002-aisiais apdovanotas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Gedimino ordinu.
Prietaringos būna ir garsenybės  (6)
2008 m. rugsėjo 13 d. 09:42
Ši diena paženklinta skaičiumi 13. Esama žmonių, kurie vengia velnio tuzino, kiti nekreipia dėmesio. Prietarų yra daug. Įdomu, kad neva lemiančių ašaras, nesėkmę ar nelaimę - gerokai daugiau negu esą nešančių laimę. Buvo smalsu sužinoti, kokiais prietarais tiki ir kokių sėkmės apeigų laikosi žinomi Lietuvos žmonės.
„Broliai“ - nei "Giminių", nei "Atžalų" tęsinys  (8)
2008 m. rugpjūčio 9 d. 19:06
Didžiųjų komercinių televizijų programose sparčiai gausėja lietuviškų serialų. Į konkurencinę serialų kūrėjų kovą drąsiai stojo ir prodiuseris Kristupas Krivickas – šį rudenį TV3 pradeda rodyti jo prodiusuojamus "Brolius".
Jaunimo teatro žvaigždžių veidai - R. Karvelio fotografijose  (3)
2005 m. lapkričio 10 d. 00:01
Kūrybinio darbo Valstybiniame jaunimo teatre 40-metį pažymintis aktorius Rimgaudas Karvelis rengia savo sukurtų fotografijų parodą, kurioje spindės garsiausios Jaunimo teatro žvaigždės. Lapkričio 15 dieną Jaunimo teatre atidaromoje R. Karvelio fotografijų parodoje "Jaunimo teatro žvaigždės 1965-2005" ketinama eksponuoti daugiau negu šimtą šiame teatre kūrusių ir tebekuriančių menininkų portretinių fotografijų.
Baigta filmuoti juosta apie popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimą  (3)
2005 m. rugsėjo 29 d. 17:29
Lietuvos kino studijoje baigtas kurti televizijos filmas "Nebijokite: Popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimas" (Have no fear: the life of Pope John Paul II). Kūrėjų teigimu, tai naujausias kino darbas apie Popiežiaus Jono Pauliaus II gyvenimą, sukurtas po Katalikų Bažnyčios vadovo mirties šių metų balandį.
Klubas "Galaxy" rudenį rengiasi ir teatro premjerai  (4)
2005 m. rugsėjo 1 d. 15:45
Sostinės sporto, pramogų ir verslo centro "Forum Palace" pramogų klubas "Galaxy" pradeda naują rudens sezoną, kuriame žadama ir klubinei aplinkai nebūdingų renginių.
Lietuvoje kuriamame filme apie popiežių Joną Paulių II vaidins vokiečių kino žvaigždės  (6)
2005 m. rugpjūčio 9 d. 21:35
Kitą savaitę Lietuvoje pradedamoje filmuoti kino juostoje "Nebijok", pasakojančioje apie šiemet mirusį popiežių Joną Paulių II, vaidins vokiečių kino žvaigždės.
“Dapkai ir Butkai” atsisveikina su BTV žiūrovais  (61)
2005 m. gegužės 2 d. 22:15
Daugiau nei dvejus metus BTV eteryje gyvavęs lietuviškas serialas “Dapkai ir Butkai” šį sekmadienį, 18.00 val., atsisveikins su savo žiūrovais, rašoma BTV pranešime spaudai.
Lietuviai ir lenkai vieni į kitus pažvelgs dramaturgijos akimis  (3)
2004 m. spalio 12 d. 22:42
Jau trečius metus Valstybiniame jaunimo teatre rengiamas Šiuolaikinės dramaturgijos forumas šįmet pasirengęs išprovokuoti akistatą su mūsų kaimynės Lenkijos naujausiomis pjesėmis. Spalio 17-23 dienomis Jaunimo teatre vyks forumas "Karta P., arba Neskanios lenkiškos ir lietuviškos pjesės".