Rimantė Valiukaitė

Deivydas Zvonkus išrėžė visą tiesą apie „Patriotų“ garso takelį  (3)
2016 m. vasario 8 d. 17:16
Komedija „Patriotai“ išsiskiria ne tik savo unikalia tematika, bet ir garso takeliu. Filme skamba net kelios, specialiai jam rašytos dainos ir melodijos. O šios komedijos kompozitorius Deivydas Zvonkus susilaukia gausių žiūrovų pagyrų.
Prie filmo „Patriotai“ prisidėjęs D. Zvonkus: gavęs tekstus pagalvojau, ką rūko scenaristas?  (7)
2016 m. vasario 8 d. 13:17
Komedija „ Patriotai “ išsiskiria ne tik savo unikalia tematika, bet ir garso takeliu. Filme skamba net kelios, specialiai jam rašytos dainos ir melodijos. O šios komedijos kompozitorius Deivydas Zvonkus susilaukia gausių žiūrovų pagyrų.
N-18. T. Vidmanto juodosios komedijos anonse – nuogos ir besikeikiančios ryškiausios žvaigždės  (106)
2016 m. vasario 4 d. 12:24
Likus lygiai mėnesiui iki režisieriaus Tado Vidmanto juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ premjeros, paviešintas oficialus pristatomasis filmo klipas. Jame atskleidžiama dar daugiau filmo personažų ir situacijų, tarp kurių kone netikėčiausia – į finansines machinacijas įklimpusio, kaimo gyventojo vaidmenį atlikusio žinomo žurnalisto, rašytojo ir keliautojo Algimanto Čekuolio pasirodymas.
Eglė Jackaitė: žiūrint filmą „Patriotai“ buvo gėda prieš drauges  (113)
2016 m. vasario 1 d. 13:43
Savaitgalį kino teatruose startavusi komedija „Patriotai“ nepaliko abejingų. Vieniems patiko filmo saviironija, kitiems – aktorių vaidybą, o didiesiems mūsų šalies kritikams, kaip visada, nepatiko niekas. O kol kino žinovai loja, žvaigždės – kvatoja. Nes filmas, anot jų – nenusakomai juokingas.
Filmo „Patriotai“ recenzija: režisierius nesugebėjo padaryti nieko, kad juosta pakiltų aukščiau plintusų  (136)
2016 m. sausio 30 d. 19:33
Įpusėjusi žiema reiškia suaktyvėjusį lietuviško kino sezoną. Tokią tendenciją galima stebėti jau ne pirmus metus. Neabejotina, kad dabar taip bus iki gegužės, kol prasidės vasara ir visi pradės ilsėtis. Bet iki tol – dar vienas lietuviškas darbas, kuris šiais metais pasirodo kinuose, susieja dabartines politines ir viešosios erdvės kalbas ir šiek tiek skatina būti draugiškam kariuomenei. Tai – „ Patriotai “.
Odinė palaidinė be petnešėlių ypatingai aptraukė Vaidos Skaisgirės biustą  (36)
2016 m. sausio 29 d. 02:49
Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.
Į išskirtinį kino seansą sugužėjo tik kviestinė publika  (28)
2016 m. sausio 28 d. 22:29
Vėsų ir lietumi alsuojantį ketvirtadienio vakarą Kauno žymieji vilnones kojines ir namų šilumą iškeitė į šventiškus apdarus ir popkornus. Išsipustęs laikinosios sostinės elitas rinkosi kino teatre ne be priežasties – mat, čia buvo pristatyta Nacionalinė komedija „Patriotai“.
Po lietuviškos komedijos premjeros aktoriai ir prodiuseriai atsipalaidavo uždarose dūzgėse  (1)
2016 m. sausio 27 d. 15:35
Likus vos kelioms dienoms iki naujos lietuviškos komedijos „Patriotai“ premjeros kino teatruose, vakar Vilniuje vyko išankstinė filmo premjera į kurią susirinko gausus būrys pačių žymiausių šalies aktorių ir garsenybių. Po iškilmingos premjeros filmą kūrusi prodiuserių kompanija „Singing Fish“ visus sukvietė į uždarą vakarėlį. Čia iki pat išnaktų netrūko juoko, pokalbių ir šokių.
Į filmo premjerą sugužėjo būrys garsių aktorių ir pramogų pasaulio atstovų  (118)
2016 m. sausio 26 d. 19:31
Antradienio vakarą sostinės kino centre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko naujo lietuviško filmo „Patriotai“ premjera. Raudonuoju kilimu šįvakar žengė ne tik aktoriai, bet ir garsūs pramogų pasaulio atstovai.
Socialiniame tinkle plinta trimečio V. Skaisgirės sūnaus atliekamas Lietuvos himnas  (48)
2016 m. sausio 20 d. 10:15
Būti patriotu amžius – ne kliūtis. Tai įrodė ir vos trejų metų Vaidos ir Rolando Skaisgirių sūnus Atas. Guvus mažylis nustebino savo tėvus netikėtai užtraukęs Vinco Kudirkos kurtą Tautišką giesmę. Nuotaikingu video V. Skaisgirė pasidalino feisbuke. Berniuko iš širdies atliekamas himnas ne tik sužavėjo internautus, bet ir tapo priežastimi paskelbti netikėtą konkursą.
R. Valiukaitė ir R. Cicėnas - pora ir gyvenime, ir ekrane  (3)
2016 m. sausio 7 d. 13:10
Sausio 29-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodys be proto linksma komedija „ Patriotai “, kurioje vaidins garsiausi šalies aktoriai. Prie vyriškos komandos – Arūno Sakalausko, Giedriaus Savicko, Nerijaus Gadliausko ir Ramūno Cicėno, prisijungė ir Rimantė Valiukaitė . Naujoje komedijoje aktoriai R. Valiukaitė ir R. Cicėnas ir vėl vaidino sutuoktinių porą.
Robertėliu iki šiol vadinamas N. Gadliauskas kino filme gavo labai neįprastą jam pačiam vaidmenį
2016 m. sausio 4 d. 12:26
Jau keletą metų iš televizijos eterio dingęs Valstybinio Jaunimo teatro aktorius Nerijus Gadliauskas grįžta į didžiuosius kino ekranus. Kelias dešimtis įsimintinų vaidmenų kine ir teatre sukūręs aktorius visiems geriausiai pažįstamas kaip Robertėlis – kuklusis mamyčiukas iš serialo „ Moterys meluoja geriau “. Naujoje „Singing Fish“ komedijoje „ Patriotai “ N. Gadliauskui teks įkūnyti keistoką teisybės ieškotoją, nepaperkamąjį Prokurorą.
Filmo „Patriotai“ anonse – pikantiška R. Cicėno, R. Valiukaitės ir A. Sakalausko scena lovoje  (4)
2015 m. gruodžio 23 d. 14:34
Didžiosios šventės įkvepia ne tik daryti gerus darbus, bet ir skatina neužmiršti savo šaknų bei puoselėti patriotiškus jausmus savo tėvynei. Todėl artėjant gražiausioms šeimyniškoms metų šventėms visi – maži ir dideli – patriotai, nusifilmavę naujoje „Singing Fish“ komedijoje „Patriotai“, džiaugiasi galėdami pristatyti pirmąjį filmo anonsą.
Griežtas cenzo komisijos verdiktas: „Gautas iškvietimas“ – tik suaugusiems  (8)
2015 m. gruodžio 17 d. 12:53
Cenzo komisija priėmė sprendimą Tado Vidmanto juodajai komedijai „Gautas iškvietimas“ suteikti N–18 cenzą. Dėl atvirų, pikantiškų ir nepilnamečiams neigiamą įtaką galinčių padaryti elementų filmą apie kasdienį policijos darbą iškvietimuose bus galima žiūrėti tik suaugusiems.
Renginiuose retai pasirodantis A. Mickevičius domėjosi jauna mada  (15)
2015 m. gruodžio 10 d. 19:22
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje – ypatingas mados šou. Būrys jaunųjų kūrėjų ant „Mados Injekcijos“ podiumo pristato savo kūrybą ir pretenduoja ją pristatyti grandiozinės ir jau tradicine tapusios „Mados Infekcijos“ metu.
Internete - žiauriai sumuštų K. Kardashian ir A. Jolie nuotraukos  (18)
2015 m. gruodžio 2 d. 10:22
Internete žaibiškai plinta menininko Alexsandro Palombo darbai, kuriuose – negailestingai sumuštų garsių moterų atvaizdai. Visa laimė, tai tėra įmantrus „Photoshop“ programėlės triukas. Tačiau daugeliui moterų visame pasaulyje tokios kančios yra brutali kasdienybė.
Festivalyje „Tegyvuoja komedija“ išrinkti geriausi teatralai  (1)
2015 m. lapkričio 23 d. 17:43
Savaitgalį Alytaus miesto teatre baigėsi teatrų festivalis „Tegyvuoja komedija!”. Ketvirtą kartą surengtuose Lietuvos teatrų apdovanojimuose karaliavo ir Vilniaus mažasis teatras: G. Tuminaitė išrinkta geriausia festivalio režisiere, o D. Ciunis – geriausiu aktoriumi. Alytuje buvo rodomos geriausios šalies komedijos, o jas aktyviai lankė ir vertino žiūrovai iš Alytaus ir visos pietų Lietuvos.
T. Vidmantas apie savo filmą: neabejotinai atsiras įsižeidusių ar pasipiktinusių  (8)
2015 m. lapkričio 19 d. 12:44
Ketvirtadienį pirmą kartą buvo pristatytas naujosios Tado Vidmanto juodosios komedijos „Gautas iškvietimas“ filmo anonsas. Aštriu ir sarkastišku požiūriu bei humoro kupinomis reklamomis, kurios muša peržiūrų rekordus Lietuvoje , garsėjantis režisierius savo naujam pilnametražiam filmui subūrė gausų lietuvišką žvaigždyną. Naująją komediją žiūrovai kino teatruose galės pamatyti nuo kitų metų vasario 19 d.
L. Donskis vaidins Vilniaus mažajame teatre  (20)
2015 m. spalio 27 d. 12:57
Filosofas, rašytojas, visuomenės veikėjas Leonidas Donskis , kadaise studijavęs teatro pedagogiką pasirodys kiek neįprastame sau amplua. Ketvirtadienį Vilniaus mažajame teatre jis atliks vaidmenį spektaklyje „Baltas triušis, raudonas triušis“.
Apie Šapranauską: žmonės jį matydavo linksmą, bet jis buvo pilnas graudulio  (95)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Gimimas, gyvenimas ir mirtis Vytauto Šapranausko kūrybiniame gyvenime sutapatinti ir paversti teatrine egzekucija. Beckettas pasakytų: „Ir tai - bergždžia", bet kitos išeities nėra, kaip dar ir dar kartą pasinerti į savo esybės ištakas. Nuo V. Šapranausko mirties praėjo 2 metai, tačiau netekties skausmas nemąžta...
Dalios Michelevičiūtės „Moters portreto“ premjera  (1)
2015 m. vasario 13 d. 17:38
Pastaraisiais metais ryškius vaidmenis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) spektakliuose „Visuomenės priešas“, „ Chaosas “, „Medžioklės scenos“ ir „Atžalynas“ sukūrusi aktorė Dalia Michelevičiūtė vasario 21 d. LNDT Mažojoje salėje pakvies į savo kurtą spektaklį „Moters portretas“. Tai yra ketvirtoji LNDT 75-ojo sezono premjera.
Įspūdžiai pasižiūrėjus naują lietuvišką komediją  (55)
2015 m. vasario 6 d. 11:21
Lietuvos kino kūrėjai vis dažniau drįsta pareikšti, kad lietuviškas kinas atsigauna. Jei kokybės prasme galime džiaugtis dar tik pirmaisiais tarptautiniais apdovanojimais, tai kiekybė tikrai stebina gerąja prasme.
„Kinfo apdovanojimuose“ triumfavo „Redirected/Už Lietuvą!“
2015 m. vasario 5 d. 00:00
Antrus metus iš eilės Vilniuje „ Forum Cinemas Vingis “ kino teatre vyko žiūrovų išrenkamų „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.
„KINFO“: apdovanoti daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę kino kūrėjai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 19:10
Praėjusių metų pradžioje įvyko pirmieji „KINFO apdovanojimai“, kuomet geriausius lietuviškus kino filmus, režisierius, aktorius išrinko žiūrovai - per 35 tūkst. kino meno gerbėjų. Šiais metais - per 60 tūkst. Trečiadienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ buvo išdalinti antrieji „KINFO apdovanojimai“ geriausiems kinematografijos meistrams.
Garsenybės rinkosi įvertinti lietuvišką veiksmo komediją  (27)
2015 m. vasario 3 d. 20:57
Antradienio vakarą kino teatre „ Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje mirgėjo fotografų blykstės – svečiai rinkosi į šventinę komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerą. Filmas kino teatruose visiems žiūrovams bus rodomas nuo šio penktadienio.
M. Repšys ir G. Savickas apie savo naująjį filmą: sunkiausia buvo nesikeikti  (9)
2015 m. vasario 3 d. 13:12
Jau šį savaitgalį visus Lietuvos kino teatrus pasieks nuotykių komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Antradienį ryte filmas buvo pristatytas žiniasklaidai. Kaip sakė patys režisieriai, tai romantinė nuotykių komedija apie meilę, draugystę ir vagystę.
Kūčių valgius kviečia ruošti kartu su Žvagulių šeima  (20)
2014 m. gruodžio 18 d. 12:59
Gražiausias žiemos šventes TV3 televizija tradiciškai kviečia praleisti su ypatinga programa. Gruodžio 24-ąją Kūčių 12 valgių TV3 kviečia pradėti ruošti 19.00 val. kartu su garsiąja Žvagulių šeima, nes eteryje – speciali šventinė laida „Žvagulio Kūčios “, žiūrovus nukelsianti į gimtąjį Žilvino Žvagulio miestelį – Salantus. Prie bendro stalo susiburs miestelio gyventojai, artimiausi dainininko draugai, tėvai, šeima. Gyvai , akustiškai dainas atliks „El Fuego“ , „Džentelmenai“, „ Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė “, „Patruliai“ , Inga Valinskienė , „Studentės“ ir pats Žilvinas su žmona Irena.
Iškirptė: kaip pasirinkti ir neapsirikti? Stiliaus patarimai + FOTO
2014 m. lapkričio 28 d. 00:00
Švenčių sezonas tik prasideda. Vis dažniau iš spintų trauksime sukneles ir kitokius vakarinius apdarus gilesnėmis nei įprasta iškirptėmis. Kaip „vilkėti“ iškirptę? Kaip pasirinkti tinkamiausią ir neapsirikti?
Kanadiečiai įvertino lietuvišką humorą: komedija „Kaip pavogti žmoną“ sutikta audringai  (3)
2014 m. lapkričio 26 d. 14:46
Jau gruodžio 12 dieną naują savo filmą " Šventa karvė " Lietuvos kino teatruose pristatysiantis Donatas Ulvydas praėjusią savaitę turėjo progą patikrinti, kaip kanadiečiams pavyks suprasti lietuvišką humorą. Žinomas režisierius lankėsi Otavoje bei Toronte, kur vykusio ES kino festivalio metu buvo rodoma jo kurta ir Lietuvoje per praėjusias Kalėdas puikiai įvertinta komedija " Kaip pavogti žmoną ".