Rimantė Valiukaitė

Į siaubo filmo premjerą atvykusi M. Šalčiūtė: kai tiek gyvenime esu patyrusi, niekas nebaisu  (60)
2014 m. spalio 21 d. 19:59
Antradienį kino centre „Forum cinemas Vingis“ įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera. Išvysti kraują stingdantį kūrinį panoro ir pramogų, kultūros pasaulio atstovai.
Aktorius G. Savickas nusifilmavo intymioje scenoje  (1)
2014 m. rugsėjo 30 d. 13:07
„Nežinau ko griebtis“,- sako aktorius Giedrius Savickas , žvelgdamas į savo partnerės krūtinę naujame filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius “ anonse.
G. Savickas ir M. Repšys – pagrindiniai herojai nuotykių komedijoje
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Komiškais vaidmenimis išgarsėjęs aktorius Giedrius Savickas ir banditų rolėmis – Marius Repšys, pirmą kartą susitinka viename filme.
Priešrinkiminėmis nuotaikomis gyvena ir aktoriai: sukūrė agitacinį vaizdo klipą  (3)
2014 m. gegužės 8 d. 14:33
Priešrinkiminėmis nuotaikomis gyvena ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai, sukūrę agitacinį vaizdo klipą. Tiesa, teatralai reklamuoja ne šalies vadovo, bet namo bendrijos pirmininko rinkimus. O dar tiksliau - gegužės 14, 16 dienomis vyksiančią paskutinę šio sezono premjerą – spektaklį „Demokratija“.
Įžymybės įvardijo, kuris kolega - geidžiamiausias(FOTO)  (8)
2014 m. balandžio 27 d. 09:39
Prieš penkerius metus „Panelė” apklausė visą šūsnį žinomų žmonių apie tai, kas jų nuomone galėtų būti svajonių nuotaka ir jaunikis! Surinkome ir šmaikščių, ir rimtų atsakymų. Tarp geidžiamiausių: ir politikai, ir prezidentai, ir mados, muzikos bei televizijos pasaulio žmonės!
Spektaklyje „Broken Heart Story“ - R. Samuolytė ir T. Vaškevičiūtė įkūnijo netradicinius personažus  (4)
2014 m. balandžio 22 d. 14:46
Spektaklio „Broken Heart Story“ („Sudaužytos širdies istorija“) kūrėjai atskleidė, kaip atrodys intriguojanti ūsuotos moters istorija, kurioje dvi aktorės vaidina vieną veikėją. Rasa Samuolytė įkūnija vyrišką, šaltą ir racionalią rašytoją, o Toma Vaškevičiūtė – jos svajingą, išsiblaškiusią ir meilės ištroškusią sielą. Ar moteris ir jos siela gali būti tokios skirtingos?
Vaikystės draugas apie Šaprą, kurio nepažinome  (147)
2014 m. balandžio 18 d. 12:08
Balandžio 18 dieną minimos aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties metinės. Iš gyvenimo savo noru pasitraukęs vienas talentingiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių paliko daug neatsakytų klausimų artimųjų ir gerbėjų širdyse. Aktoriaus jaunystės draugas Dainius Blažys naujienų portalo DELFI prašymu skaitytojams atskleidė V. Šapranausko paveikslą, kurio nėra matę jo gerbėjai.
R. Valiukaitė ir R. Cicėnas paskelbė apie santuoką  (65)
2014 m. kovo 5 d. 09:16
Antradienio vakarą socialiniame tinkle „ Facebook “ aktorė Rimantė Valiukaitė pasidalino itin džiugia naujiena – moteris pranešė esanti susituokusi su kolega, aktoriumi Ramūnu Cicėnu.
Apie tuoktuves pranešę R. Valiukaitė ir R. Cicėnas: norėjome pažiūrėti, kaip veikia  (12)
2014 m. kovo 5 d. 00:00
Šiandien 44-ąjį gimtadienį švenčianti aktorė Rimantė Valiukaitė vakar socialiniame tinkle paskelbė, kad susituokė su aktoriumi Ramūnu Cicėnu (34 m.).
Santūrų stilių mėgstanti R. Valiukaitė virto leopardine naktinių klubų deive  (43)
2014 m. vasario 5 d. 13:44
TV3 seriale „Obelis nuo obels“ impozantišką kaimynę vaidinanti aktorė Rimantė Valiukaitė susilaukia didelių žiūrovų simpatijų. Jos įkūnijama į 5-ąją dešimtį įkopusi moteris, kuriai patinka jaunesni vyrai, viena ryškiausių serialo herojų, kuri išsiskiria ne tik savo charizma, bet ir spalvingu įvaizdžiu.
Seriale vaidinsianti R. Ščiogolevaitė: pasistatyčiau po režisieriaus langais palapinę, kad gaučiau vaidmenų  (51)
2014 m. sausio 14 d. 16:33
Jau dešimt metų žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje šįvakar 20.00 val. premjera – detektyvinis nuotykių filmas ,,Inspektorius Mažylis“, pasakosiantis apie provincijos policininko Andriaus Mažylio (akt. M. Jampolskis) ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje. Filme vaidina visas būrys garsiausių ir žiūrovų mėgstamiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių, o ne vieno žiūrovų nuostabai filme aktorystės gabumus demonstruos ir dainininkė, populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė .
Buvusio buto duris atvėrusi V. Skaisgirė svečius vaišino obuolių pyragu  (54)
2014 m. sausio 13 d. 11:58
Pirmadienį surengtas naujo lietuviško serialo „Obelis nuo obels“ pristatymas ir spaudos konferencija. Susitikimas su visa kūrybine komanda vyko netikėtoje vietoje – buvusiame Skaisgirių bute. Jame, žinia, nufilmuota daugybė TV serialų, muzikinių vaizdo klipų, įvairių laidų siužetų.
Lietuvius į kino teatrus sutraukusi komedija „Kaip pavogti žmoną“ jau surinko apvalią sumą  (30)
2014 m. sausio 3 d. 13:17
Lietuvius į kino teatrus sutraukusi skoningo humoro komedija „ Kaip pavogti žmoną “ perkopė milijono litų ribą. Prieš žiemos šventes kino teatrus pasiekusi šilta ir jauki komedija „Kaip pavogti žmoną“ rado kelią į žiūrovų širdis – ją pamatė jau daugiau kaip 65 tūkstančiai kino teatrų lankytojų, o jau šiandien juosta perkopė simbolinę milijono litų ribą.
Kino recenzija. Kaip pavogti žmoną?  (15)
2014 m. sausio 1 d. 15:15
Pelningiausias visų laikų Lietuvos režisierius ir prodiuseris Donatas Ulvydas , kuris leido atgimti iš naujo 2011 metais kultiniam „Tadui Blindai“ ir pristatė satyrinę komediją „Valentinas vienas“ , sugrįžta su dar vienu asmeniniu komedijos žanro projektu. Režisierius kviečia aplankyti vieną kuklią šeimą, kurią taip pat aplankys ir nelauktas svečias, galintis sujaukti visą iki šiol buvusią ramią buitį, sudrumsti ramybę ir įnešti gyvybės į rutinos apipintą poros gyvenimą.
Inga Jankauskaitė susitapatino su Džordana Butkute  (12)
2013 m. gruodžio 21 d. 16:26
Šįvakar tiesioginėje „Lietuvos balso“ transliacijoje LNK žiūrovų laukia daugybė šventinių staigmenų. Projekto dalyviai scenoje dovanos kalėdinę nuotaiką, ypatingam pasirodymui ruošiasi ir šou vedėja Inga Jankauskaitė.
Pagrindinės vakaro žvaigždės I. Jankauskaitė ir R. Valiukaitė pasirinko kuklų ir subtilų įvaizdį  (73)
2013 m. gruodžio 17 d. 20:04
Antradienio vakarą sostinės kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ epinio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjai kino mėgėjams pristatė naujausią komediją „Kaip pavogti žmoną“, kurioje pagrindinius vaidmenis sukūrė aktoriai Rimantė Valiukaitė ,  Ramūnas Cicėnas , Giedrius Savickas ir  Inga Jankauskaitė .
I. Jankauskaitė: nėra nei vieno bučinio, bet žiūrėjimas pro rakto skylutę sukuria kameriškumo efektą  (1)
2013 m. gruodžio 17 d. 16:05
Antradienį prieš didžiąją šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjerą kino centre „Forum Cinemas Vingis“ - išankstinė juostos peržiūra, kurioje dalyvavo ir filme pasirodę aktoriai. Įdomu tai, kad filmas buvo sukurtas pagal kroatų autoriaus pjesę, kurią adaptavo scenaristas Jonas Banys.
R. Cicėno mylimąją naujoje kino juostoje suvaidinusi I. Jankauskaitė: nėra nė vieno bučinio  (9)
2013 m. gruodžio 17 d. 13:52
Antradienį prieš didžiąją šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjerą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ - išankstinė juostos peržiūra, kurioje dalyvavo ir filme pasirodę aktoriai. Įdomu tai, kad filmas buvo sukurtas pagal kroatų autoriaus pjesę, kurią adaptavo scenaristas Jonas Banys.
Ryškioji TV3 televizijos žurnalistė J. Svirnelytė debiutavo kine  (9)
2013 m. gruodžio 17 d. 13:05
Antradienį prieš didžiąją šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjerą kino centre „Forum Cinemas Vingis“ - išankstinė juostos peržiūra. Be keturių pagrindinių aktorių, filme iš televizoriaus ekrano pasirodo ir dar viena žinoma moteris.
I. Jankauskaitė: mano dainose - vis daugiau lengvumo, humoro
2013 m. gruodžio 13 d. 23:59
Lietuviška šventinė komedija „Kaip pavogti žmoną“ pasieks šalies kino teatrus jau kitą penktadienį, gruodžio 20 dieną. Filmo kūrėjai pagaliau pasidalino ryškiausiu juostos garso takelio brangakmeniu – žinia, kad jį papuošė naujai aranžuota legendinė Džordanos Butkutės daina „Dėl tavęs“, kurią atliko aktorė Inga Jankauskaitė .
Netrukus į Lietuvos kino teatrus atkeliausiančią komediją „Kaip pavogti žmoną“ išvys ir užsienio lietuviai  (4)
2013 m. gruodžio 5 d. 13:17
Liekant vis mažiau laiko iki ilgai lauktos šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjeros, juostos kūrėjai skelbia džiugią žinią užsienyje gyvenantiems lietuviams. Filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Ramūnas Cicėnas , Giedrius Savickas , Rimantė Valiukaitė ir Inga Jankauskaitė bus rodomas ne tik Lietuvoje.
Komedijos „Kaip pavogti žmoną“ kūrėjai kviečia apsilankyti užkulisiuose
2013 m. lapkričio 28 d. 12:14
Mažiau kaip po mėnesio Lietuvos kino teatruose pasirodys šventinė komedija „Kaip pavogti žmoną“, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas ir Inga Jankauskaitė.
Aštrias diskusijas sukėlusio spektaklio režisierė Y. Ross: dalis žydų laukė paminklo holokausto aukoms, o jo aš nepastačiau  (53)
2013 m. spalio 26 d. 14:13
Praėjus metams po to, kai Lietuvoje jau buvo nurimusios aistros dėl skandalingojo italų režisieriaus Romeo Castellucci spektaklio „ Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją “, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vėl įsiplieskė aistros. Šįkart pasipiktinimo lavina pasipylė po režisierės Yanos Ross spektaklio „Mūsų klasė“, kuris tarp teatro mėgėjų, kritikų, o taip pat ir Lietuvos žydų bendruomenės, sukėlė aštrių diskusijų. „Dalis žydų bendruomenės laukė bendrai priimto trafaretinio paminklo holokausto aukoms, o to paminklo aš nepastačiau“, - išskirtiniame DELFI interviu pasakojo Y. Ross.
Komedijos „Kaip pavogti žmoną“ anonse – aistros dėl meilės, gyvenamojo ploto ir pinigų  (12)
2013 m. spalio 23 d. 10:57
Daug juoko į Lietuvos kino teatrus atnešusio filmo „Valentinas Vienas“ kūrėjai pristatė naujausio jų darbo – prieš žiemos šventes Lietuvos kino teatrus pasieksiančios komedijos „Kaip pavogti žmoną“ anonsą. Jame žiūrovai pagaliau gali išvysti pirmuosius būsimos juostos kadrus ir filmo aktorius Ramūną Cicėną, Rimantę Valiukaitę, Giedrių Savicką bei Ingą Jankauskaitę įvairiose šmaikščiose ir gyvenimiškose situacijose.
Grįžtančiame VMT spektaklyje „Damos vizitas“ – pasimatymas su savo sąžine  (1)
2013 m. spalio 21 d. 09:37
Į Vilniaus mažojo teatro sceną nuo spalio 25 dienos sugrįžta ilgiau nei metus gyvuojantis Evaldo Jaro spektaklis „Damos vizitas“, sukurtas pagal šveicarų dramaturgo Friedricho Dürrenmato pjesę.
Kino recenzija. Vardas tamsoje  (30)
2013 m. spalio 18 d. 15:54
Praėjus beveik trisdešimčiai metų, Lietuvos kino padangėje vėl galima išvysti detektyvinio žanro juostą, kurią dovanoja kino režisierė Agnė Marcinkevičiūtė, remdamasi Renatos Šerelytės romanu. Režisierė pristato intriguojantį ir paslaptingą tamsų filmą, kuriame žiūrovas pats turės apgalvoti visą veiksmo eigą, nes siužetas privers gerai pasukti smegenis, išnarpliojant šią neįprastą bylą.
Nacionalinis dramos teatras sezoną pradeda nuo Holokausto tragedijos  (11)
2013 m. rugsėjo 5 d. 11:26
Lietuvos nacionalinis dramos teatras pristatė 74-ojo sezono premjeras. Daugiausiai dėmesio buvo skirta Tadeuszo Słobodzianeko dramos „Mūsų klasė“ spektakliui, kurį režisuoja Yana Ross. Pjesė parašyta remiantis istoriniais faktais. 1941 metais mažame Lenkijos Jedvabnės kaime daržinėje žydus sudegino jų kaimynai.
Detektyvo „Vardas tamsoje“ režisierei irgi teko raudonuoti prieš pareigūnus  (10)
2013 m. rugpjūčio 30 d. 10:48
Pirmas po daugiau nei 25 metų pertraukos lietuviškas detektyvas „ Vardas tamsoje “ šalies kino teatruose startuos spalio 11 d. Pagal rašytojos Renatos Šerelytės bestselerį sukurtame filme vaidina populiarūs Lietuvos aktoriai: Neringa Varnelytė , Jurgita Jurkutė , Gintaras Liutkevičius, Gediminas Storpirštis , Kristina Kazlauskaitė , Rimantė Valiukaitė , Algirdas Dainavičius , Aistis Mickevičius , Elvyra Žebertavičiūtė ir kt.
Lietuviško detektyvo „Vardas tamsoje“ anonsas kino mylėtojams žada intriguojančią pramogą
2013 m. rugpjūčio 13 d. 13:53
Spalio 11 d. šalies kino ekranus pasieks pirmas po daugiau nei 25 metų pertraukos lietuviškas detektyvas „Vardas tamsoje“. Pagal populiarų to paties pavadinimo Renatos Šerelytės romaną režisierės Agnės Marcinkevičiūtės sukurtame filme vaidina puikiai Lietuvos žiūrovui pažįstamos kino, teatro ir televizijos žvaigždės Neringa Varnelytė, Jurgita Jurkutė, Gintaras Liutkevičius, Gediminas Storpirštis, Kristina Kazlauskaitė, Rimantė Valiukaitė, Algirdas Dainavičius, Aistis Mickevičius, Elvyra Žebertavičiūtė ir kt. Seksualiosios lolitos vaidmenį atliko kine debiutuojanti Deimena Drąsutytė.Filmo „Vardas tamsoje“ veiksmas nukelia į 1995 metus. Mažo Lietuvos miestelio viešbutyje įvykdyta jaunos merginos žmogžudystė iš pamatų supurto viso miestelio ir nusikaltimą tiriančios Tardytojos gyvenimą. Žmogžudystės tyrimas reikalauja ne tik sutelkti visus profesinius įgūdžius. Jis paliečia Tardytoją asmeniškai, nes pagrindiniu įtariamuoju tampa buvęs Tardytojos muzikos Mokytojas, su kuriuo moterį jaunystėje siejo lolitiška meilės istorija. Narpliodama nusikaltimą, Tardytoja prisiminimais nusikelia į tarybinių laikų Lietuvą, kuomet užgimė dramatiškai pasibaigę santykiai su paslapties skraiste gaubiamu Mokytoju. Kai atrodo, kad visi taškai ant „i“ jau sudėlioti, išaiškėja naujos bylos aplinkybės, pakreipiančios tyrimą netikėta linkme.