Rimantė Valiukaitė

Apie Šapranauską: žmonės jį matydavo linksmą, bet jis buvo pilnas graudulio  (95)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Gimimas, gyvenimas ir mirtis Vytauto Šapranausko kūrybiniame gyvenime sutapatinti ir paversti teatrine egzekucija. Beckettas pasakytų: „Ir tai - bergždžia", bet kitos išeities nėra, kaip dar ir dar kartą pasinerti į savo esybės ištakas. Nuo V. Šapranausko mirties praėjo 2 metai, tačiau netekties skausmas nemąžta...
Dalios Michelevičiūtės „Moters portreto“ premjera  (1)
2015 m. vasario 13 d. 17:38
Pastaraisiais metais ryškius vaidmenis Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) spektakliuose „Visuomenės priešas“, „ Chaosas “, „Medžioklės scenos“ ir „Atžalynas“ sukūrusi aktorė Dalia Michelevičiūtė vasario 21 d. LNDT Mažojoje salėje pakvies į savo kurtą spektaklį „Moters portretas“. Tai yra ketvirtoji LNDT 75-ojo sezono premjera.
Įspūdžiai pasižiūrėjus naują lietuvišką komediją  (55)
2015 m. vasario 6 d. 11:21
Lietuvos kino kūrėjai vis dažniau drįsta pareikšti, kad lietuviškas kinas atsigauna. Jei kokybės prasme galime džiaugtis dar tik pirmaisiais tarptautiniais apdovanojimais, tai kiekybė tikrai stebina gerąja prasme.
„Kinfo apdovanojimuose“ triumfavo „Redirected/Už Lietuvą!“
2015 m. vasario 5 d. 00:00
Antrus metus iš eilės Vilniuje „ Forum Cinemas Vingis “ kino teatre vyko žiūrovų išrenkamų „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.
„KINFO“: apdovanoti daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę kino kūrėjai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 19:10
Praėjusių metų pradžioje įvyko pirmieji „KINFO apdovanojimai“, kuomet geriausius lietuviškus kino filmus, režisierius, aktorius išrinko žiūrovai - per 35 tūkst. kino meno gerbėjų. Šiais metais - per 60 tūkst. Trečiadienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ buvo išdalinti antrieji „KINFO apdovanojimai“ geriausiems kinematografijos meistrams.
Garsenybės rinkosi įvertinti lietuvišką veiksmo komediją  (27)
2015 m. vasario 3 d. 20:57
Antradienio vakarą kino teatre „ Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje mirgėjo fotografų blykstės – svečiai rinkosi į šventinę komedijos „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ premjerą. Filmas kino teatruose visiems žiūrovams bus rodomas nuo šio penktadienio.
M. Repšys ir G. Savickas apie savo naująjį filmą: sunkiausia buvo nesikeikti  (9)
2015 m. vasario 3 d. 13:12
Jau šį savaitgalį visus Lietuvos kino teatrus pasieks nuotykių komedija „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“. Antradienį ryte filmas buvo pristatytas žiniasklaidai. Kaip sakė patys režisieriai, tai romantinė nuotykių komedija apie meilę, draugystę ir vagystę.
Kūčių valgius kviečia ruošti kartu su Žvagulių šeima  (20)
2014 m. gruodžio 18 d. 12:59
Gražiausias žiemos šventes TV3 televizija tradiciškai kviečia praleisti su ypatinga programa. Gruodžio 24-ąją Kūčių 12 valgių TV3 kviečia pradėti ruošti 19.00 val. kartu su garsiąja Žvagulių šeima, nes eteryje – speciali šventinė laida „Žvagulio Kūčios “, žiūrovus nukelsianti į gimtąjį Žilvino Žvagulio miestelį – Salantus. Prie bendro stalo susiburs miestelio gyventojai, artimiausi dainininko draugai, tėvai, šeima. Gyvai , akustiškai dainas atliks „El Fuego“ , „Džentelmenai“, „ Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė “, „Patruliai“ , Inga Valinskienė , „Studentės“ ir pats Žilvinas su žmona Irena.
Iškirptė: kaip pasirinkti ir neapsirikti? Stiliaus patarimai + FOTO
2014 m. lapkričio 28 d. 00:00
Švenčių sezonas tik prasideda. Vis dažniau iš spintų trauksime sukneles ir kitokius vakarinius apdarus gilesnėmis nei įprasta iškirptėmis. Kaip „vilkėti“ iškirptę? Kaip pasirinkti tinkamiausią ir neapsirikti?
Kanadiečiai įvertino lietuvišką humorą: komedija „Kaip pavogti žmoną“ sutikta audringai  (3)
2014 m. lapkričio 26 d. 14:46
Jau gruodžio 12 dieną naują savo filmą " Šventa karvė " Lietuvos kino teatruose pristatysiantis Donatas Ulvydas praėjusią savaitę turėjo progą patikrinti, kaip kanadiečiams pavyks suprasti lietuvišką humorą. Žinomas režisierius lankėsi Otavoje bei Toronte, kur vykusio ES kino festivalio metu buvo rodoma jo kurta ir Lietuvoje per praėjusias Kalėdas puikiai įvertinta komedija " Kaip pavogti žmoną ".
Meno atstovai susidomėjo režisieriaus L. Caraxo retrospektyva
2014 m. lapkričio 1 d. 23:14
Lapkričio 1 d. įvyko pirmasis jubiliejinio „Kino pavasario“ renginys – garsiam prancūzų režisieriui Leosui Caraxui skirtos retrospektyvos pristatymas. Joje apsilankė ir pats kino kūrėjas. Pirmą kartą „Kino pavasaryje“ jis viešėjo 1996-aisiais. Su daug didesniu bagažu filmų čia režisierius grįžo po maždaug 18 metų, taip nudžiugindamas daugybę mūsų šalies kino mylėtojų.
Į siaubo filmo premjerą atvykusi M. Šalčiūtė: kai tiek gyvenime esu patyrusi, niekas nebaisu  (60)
2014 m. spalio 21 d. 19:59
Antradienį kino centre „Forum cinemas Vingis“ įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera. Išvysti kraują stingdantį kūrinį panoro ir pramogų, kultūros pasaulio atstovai.
Aktorius G. Savickas nusifilmavo intymioje scenoje  (1)
2014 m. rugsėjo 30 d. 13:07
„Nežinau ko griebtis“,- sako aktorius Giedrius Savickas , žvelgdamas į savo partnerės krūtinę naujame filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius “ anonse.
G. Savickas ir M. Repšys – pagrindiniai herojai nuotykių komedijoje
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Komiškais vaidmenimis išgarsėjęs aktorius Giedrius Savickas ir banditų rolėmis – Marius Repšys, pirmą kartą susitinka viename filme.
Priešrinkiminėmis nuotaikomis gyvena ir aktoriai: sukūrė agitacinį vaizdo klipą  (3)
2014 m. gegužės 8 d. 14:33
Priešrinkiminėmis nuotaikomis gyvena ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktoriai, sukūrę agitacinį vaizdo klipą. Tiesa, teatralai reklamuoja ne šalies vadovo, bet namo bendrijos pirmininko rinkimus. O dar tiksliau - gegužės 14, 16 dienomis vyksiančią paskutinę šio sezono premjerą – spektaklį „Demokratija“.
Įžymybės įvardijo, kuris kolega - geidžiamiausias(FOTO)  (8)
2014 m. balandžio 27 d. 09:39
Prieš penkerius metus „Panelė” apklausė visą šūsnį žinomų žmonių apie tai, kas jų nuomone galėtų būti svajonių nuotaka ir jaunikis! Surinkome ir šmaikščių, ir rimtų atsakymų. Tarp geidžiamiausių: ir politikai, ir prezidentai, ir mados, muzikos bei televizijos pasaulio žmonės!
Spektaklyje „Broken Heart Story“ - R. Samuolytė ir T. Vaškevičiūtė įkūnijo netradicinius personažus  (4)
2014 m. balandžio 22 d. 14:46
Spektaklio „Broken Heart Story“ („Sudaužytos širdies istorija“) kūrėjai atskleidė, kaip atrodys intriguojanti ūsuotos moters istorija, kurioje dvi aktorės vaidina vieną veikėją. Rasa Samuolytė įkūnija vyrišką, šaltą ir racionalią rašytoją, o Toma Vaškevičiūtė – jos svajingą, išsiblaškiusią ir meilės ištroškusią sielą. Ar moteris ir jos siela gali būti tokios skirtingos?
Vaikystės draugas apie Šaprą, kurio nepažinome  (147)
2014 m. balandžio 18 d. 12:08
Balandžio 18 dieną minimos aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties metinės. Iš gyvenimo savo noru pasitraukęs vienas talentingiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių paliko daug neatsakytų klausimų artimųjų ir gerbėjų širdyse. Aktoriaus jaunystės draugas Dainius Blažys naujienų portalo DELFI prašymu skaitytojams atskleidė V. Šapranausko paveikslą, kurio nėra matę jo gerbėjai.
R. Valiukaitė ir R. Cicėnas paskelbė apie santuoką  (65)
2014 m. kovo 5 d. 09:16
Antradienio vakarą socialiniame tinkle „ Facebook “ aktorė Rimantė Valiukaitė pasidalino itin džiugia naujiena – moteris pranešė esanti susituokusi su kolega, aktoriumi Ramūnu Cicėnu.
Apie tuoktuves pranešę R. Valiukaitė ir R. Cicėnas: norėjome pažiūrėti, kaip veikia  (12)
2014 m. kovo 5 d. 00:00
Šiandien 44-ąjį gimtadienį švenčianti aktorė Rimantė Valiukaitė vakar socialiniame tinkle paskelbė, kad susituokė su aktoriumi Ramūnu Cicėnu (34 m.).
Santūrų stilių mėgstanti R. Valiukaitė virto leopardine naktinių klubų deive  (43)
2014 m. vasario 5 d. 13:44
TV3 seriale „Obelis nuo obels“ impozantišką kaimynę vaidinanti aktorė Rimantė Valiukaitė susilaukia didelių žiūrovų simpatijų. Jos įkūnijama į 5-ąją dešimtį įkopusi moteris, kuriai patinka jaunesni vyrai, viena ryškiausių serialo herojų, kuri išsiskiria ne tik savo charizma, bet ir spalvingu įvaizdžiu.
Seriale vaidinsianti R. Ščiogolevaitė: pasistatyčiau po režisieriaus langais palapinę, kad gaučiau vaidmenų  (51)
2014 m. sausio 14 d. 16:33
Jau dešimt metų žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje šįvakar 20.00 val. premjera – detektyvinis nuotykių filmas ,,Inspektorius Mažylis“, pasakosiantis apie provincijos policininko Andriaus Mažylio (akt. M. Jampolskis) ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje. Filme vaidina visas būrys garsiausių ir žiūrovų mėgstamiausių Lietuvos kino ir teatro aktorių, o ne vieno žiūrovų nuostabai filme aktorystės gabumus demonstruos ir dainininkė, populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė .
Buvusio buto duris atvėrusi V. Skaisgirė svečius vaišino obuolių pyragu  (54)
2014 m. sausio 13 d. 11:58
Pirmadienį surengtas naujo lietuviško serialo „Obelis nuo obels“ pristatymas ir spaudos konferencija. Susitikimas su visa kūrybine komanda vyko netikėtoje vietoje – buvusiame Skaisgirių bute. Jame, žinia, nufilmuota daugybė TV serialų, muzikinių vaizdo klipų, įvairių laidų siužetų.
Lietuvius į kino teatrus sutraukusi komedija „Kaip pavogti žmoną“ jau surinko apvalią sumą  (30)
2014 m. sausio 3 d. 13:17
Lietuvius į kino teatrus sutraukusi skoningo humoro komedija „ Kaip pavogti žmoną “ perkopė milijono litų ribą. Prieš žiemos šventes kino teatrus pasiekusi šilta ir jauki komedija „Kaip pavogti žmoną“ rado kelią į žiūrovų širdis – ją pamatė jau daugiau kaip 65 tūkstančiai kino teatrų lankytojų, o jau šiandien juosta perkopė simbolinę milijono litų ribą.
Kino recenzija. Kaip pavogti žmoną?  (15)
2014 m. sausio 1 d. 15:15
Pelningiausias visų laikų Lietuvos režisierius ir prodiuseris Donatas Ulvydas , kuris leido atgimti iš naujo 2011 metais kultiniam „Tadui Blindai“ ir pristatė satyrinę komediją „Valentinas vienas“ , sugrįžta su dar vienu asmeniniu komedijos žanro projektu. Režisierius kviečia aplankyti vieną kuklią šeimą, kurią taip pat aplankys ir nelauktas svečias, galintis sujaukti visą iki šiol buvusią ramią buitį, sudrumsti ramybę ir įnešti gyvybės į rutinos apipintą poros gyvenimą.
Inga Jankauskaitė susitapatino su Džordana Butkute  (12)
2013 m. gruodžio 21 d. 16:26
Šįvakar tiesioginėje „Lietuvos balso“ transliacijoje LNK žiūrovų laukia daugybė šventinių staigmenų. Projekto dalyviai scenoje dovanos kalėdinę nuotaiką, ypatingam pasirodymui ruošiasi ir šou vedėja Inga Jankauskaitė.
Pagrindinės vakaro žvaigždės I. Jankauskaitė ir R. Valiukaitė pasirinko kuklų ir subtilų įvaizdį  (73)
2013 m. gruodžio 17 d. 20:04
Antradienio vakarą sostinės kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ epinio filmo „Tadas Blinda. Pradžia“ ir „Valentinas vienas“ kūrėjai kino mėgėjams pristatė naujausią komediją „Kaip pavogti žmoną“, kurioje pagrindinius vaidmenis sukūrė aktoriai Rimantė Valiukaitė ,  Ramūnas Cicėnas , Giedrius Savickas ir  Inga Jankauskaitė .
I. Jankauskaitė: nėra nei vieno bučinio, bet žiūrėjimas pro rakto skylutę sukuria kameriškumo efektą  (1)
2013 m. gruodžio 17 d. 16:05
Antradienį prieš didžiąją šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjerą kino centre „Forum Cinemas Vingis“ - išankstinė juostos peržiūra, kurioje dalyvavo ir filme pasirodę aktoriai. Įdomu tai, kad filmas buvo sukurtas pagal kroatų autoriaus pjesę, kurią adaptavo scenaristas Jonas Banys.
R. Cicėno mylimąją naujoje kino juostoje suvaidinusi I. Jankauskaitė: nėra nė vieno bučinio  (9)
2013 m. gruodžio 17 d. 13:52
Antradienį prieš didžiąją šventinės komedijos „Kaip pavogti žmoną“ premjerą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ - išankstinė juostos peržiūra, kurioje dalyvavo ir filme pasirodę aktoriai. Įdomu tai, kad filmas buvo sukurtas pagal kroatų autoriaus pjesę, kurią adaptavo scenaristas Jonas Banys.