puslapis

„Islamo valstybės“ struktūra: toli gražu ne fanatizmas groja pirmu smuiku  (97)
2015 m. gegužės 22 d. 21:01
Irako karininkas planavo įvykdyti „ Islamo valstybės “ perversmą Sirijoje. Tai liudija dokumentai, prie kurių išskirtinę prieigą gavo vokiečių leidinys SPIEGEL. Dokumentai atskleidžia, kad organizacija, kurios veikla, atrodytų, yra grindžiama religiniu fanatizmu, iš tiesų yra racionaliai suplanuota.
Kelionės lietuviui padėjo suprasti, ko tikrai nenori  (140)
2015 m. gegužės 16 d. 23:02
Londone nuo paauglystės gyvenantis Domas Vitkus kartą nutarė mesti patogų gyvenimą ir iškeliauti į Australiją autostopu. 29-erių vyras „Tiesai“ tvirtino, jog norint pamatyti pasaulio nebūtini nei pinigai, nei mobilusis telefonas, o atokiuose pasaulio kampeliuose gyvenantys žmonės – daug nuoširdesni ir įdomesni nei didmiesčių gyventojai.
Madingas vilnietis: kodėl nereikia sportuoti, sveikai maitintis ir rūpintis savimi?  (91)
2015 m. gegužės 16 d. 18:06
Juk gėrimai ir naktiniai klubai mus pafotošopina – atrodom gražesni, seksualesni, patrauklesni...
„Dragūno“ rankininkai šeštus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais  (8)
2015 m. gegužės 16 d. 17:07
Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai eilinį kartą demonstruoja nugalėtojų charakterį ir diktuoja Lietuvos rankinio madas – jau šeštą kartą iš eilės tapo Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos (LRL) čempionais. Artūro Juškėno auklėtiniai šeštadienį finalo rungtynėse Klaipėdoje rezultatu 27:21 (14:10) palaužė Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ ekipą ir seriją laimėjo sausu rezultatu – 3:0.
Sužinoję žmonių nuomonę apie medžioklę, nustebo ir medžiotojai, ir jų oponentai  (351)
2015 m. gegužės 15 d. 12:02
Medžioklės klausimas visuomenėje visada iššaukia dideles diskusijas ir kelia labai prieštaringus jausmus. Tačiau panašu, kad požiūris į šią veiklą keičiasi. Tai atskleidžia DELFI užsakymu balandžio 17-25 dienomis atlikta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „ Spinter tyrimai “ apklausa. Jos rezultatai nustebino ir gamtosaugininkus, ir medžiotojus.
„Samsung stato brangiausią pasaulyje puslaidininkių gamyklą  (5)
2015 m. gegužės 12 d. 11:11
Kompanijos „ Samsung Electronics “ ir P. Korėjos vyriausybės atstovai padėjo pirmąjį akmenį pamate, ant kurio bus statoma brangiausia istorijoje puslaidininkių gamykla, rašo puslapis EETimes.
Lietuvaitės odisėja: į Dubajų nuvedė smalsumas, į Australiją – meilė  (130)
2015 m. gegužės 10 d. 10:03
Vieną dieną sugalvojusi, kad nori kažką keisti savo gyvenime Aistė Abromavičiūtė net neįsivaizdavo, kad likimas ir jos pačios nuotykių troškulys nudangins ją į tolimąjį Dubajų, o paskui – į dar tolimesnę Australiją. Sporto trenere dirbanti 31 metų moteris egzotiškuose kraštuose ne tik pažino lietuviams tokią neįprastą musulmonų kultūrą, dirbo turtingiausių arabų žmonų asmenine trenere, bet ir rado meilę.
„Login 2015“: išdalinti Lietuvos interneto apdovanojimai  (18)
2015 m. gegužės 9 d. 00:16
Devintosios didžiausios Baltijos šalyse progreso konferencijos LOGIN 2015 dviejų dienų „atlaidus“ vainikavo Lietuvos interneto apdovanojimai.
„Google“ turi brangiai apmokamą nieko nedarančių atsarginių darbuotojų suolelį
2015 m. gegužės 8 d. 16:28
Kompanijoje „ Google “ egzistuoja taip vadinamas „atsarginių suolelis“, kuris užpildytas laikinai projektų nevykdančiais vadybininkais ir techniniais specialistais. Apie tai praneša puslapis BusinessInsider.
Lietuvis nuėjo kitu keliu nei dauguma ir laimėjo  (45)
2015 m. gegužės 7 d. 11:54
Kol dauguma verslininkų Lietuvoje prieš plėsdamiesi į kitas šalis išbando produktus Lietuvos rinkoje, internetinio portalo boredpanda.com įkūrėjas ir vadovas Tomas Banišauskas pasirinko kitą kelią – jis iškart savo produktą nutaikė į pasaulinę rinką ir tokio savo sprendimo nepasigailėjo.
Rastas virusas, kuris už jo aptikimą keršija sistemos sunaikinimu  (6)
2015 m. gegužės 7 d. 11:19
Kompanijos „ Cisco Systems “ specialistai rado naują virusą, kuris bando rimtai pakenkti kompiuteriams, jei jį aptinka antivirusinės programos, rašo puslapis „ExtremeTech“. Virusas pavadintas „Rombertik“, jo pagrindinė funkcija yra į naršyklę įvedamo teksto perėmimas.
Istorinė dilema: Didysis Tėvynės ar Antrasis Pasaulinis karas?  (97)
2015 m. gegužės 7 d. 11:19
Artėjant 70-osioms II Pasaulinio karo pabaigos metinėms, kai kuriose šalyse vėl ir vėl kyla klausimai apie dviejų tuo pačiu metu ir ten pat vykusių karų santykį, jų kilimo priežastis, pasekmes ir (ne)padarytas išvadas.
„Facebook“ pradeda naudoti žemėlapius „Nokia HERE“  (2)
2015 m. gegužės 7 d. 09:42
Socialiniame tinkle „ Facebook “ nuo šiol pradeda veikti žemėlapių tarnyba „ Nokia HERE“. Apie tai praneša puslapis „Techcrunch“.
Konkursas: „Žavingas Lietuvos kampelis, kurį netikėtai atradau“  (6)
2015 m. gegužės 6 d. 14:27
Artėjant vasarai prabunda ir noras keliauti, pamatyti ką nors naujo ir įdomaus. Tačiau žvalgydamiesi po tolimus kraštus dažnai pamirštame, kokių nuostabių vietų yra Lietuvoje. Jeigu jums pavyko tokią atrasti, kviečiame pasidalinti su DELFI skaitytojais ir dalyvauti konkurse „Žavingas Lietuvos kampelis, kurį netikėtai atradau“ .
Ką svarbu žinoti perkant internetu  (24)
2015 m. gegužės 4 d. 19:27
Lietuviai užsienio interneto parduotuvėse apsipirkinėja vis drąsiau – siuntų iš užsienio skaičius išaugo 23 proc., daugiau nei pusė jų atkeliavo iš Kinijos , pažymi Lietuvos pašto atstovė spaudai Aurelija Jonušaitė. LRT .lt pateikia patarimų, kaip kuo saugiau apsipirkti internetu.
Dviprasmiškas „Lexus NX“ pavadinimas sulaukė tarptautinio atgarsio: „velniop saloną“, „velniop dizainą“  (95)
2015 m. gegužės 4 d. 16:32
Neseniai automobilių kompanija „Lexus“ į gatves išleido naująjį modelį NX, kurio pavadinimas sukurtas pagal ankstesnę dviejų raidžių tradiciją, kaip kad RX, RH, CT ir t. t. Šis modelis yra eilinis „Lexus“ modelis, tačiau tik ne Lietuvoje ir tik ne lietuviams, rašo rinkodaros nesekmes aprašinėjantis portalas marketingshmarketing.com.
A lygoje – „Kruojos“ vartininko klaidos ir „Spyrio“ karma  (3)
2015 m. gegužės 4 d. 14:22
Utenos „Utenis“ Klaipėdoje atėmė taškų iš „Atlanto“, Kauno „Stumbras“ – Marijampolėje iš „Sūduvos“. Lyderiams „Trakams“ ir Vilniaus „Žalgiriui“ šios čempionato debiutantų dovanos suteikė galimybę dar labiau atitrūkti nuo persekiotojų.
Amžiui nustatyti pakanka nuotraukos  (176)
2015 m. gegužės 2 d. 19:10
Nauja programa, leidžianti iš nuotraukos nustatyti jūsų amžių, susilaukė didelio populiarumo, tačiau ne visi yra patenkinti gautais rezultatais.
24 keisčiausi klausimai, kuriuos išgirsite norėdami įsidarbinti „Facebook“  (53)
2015 m. gegužės 2 d. 09:30
„Facebook“ yra dažnai vadinama viena iš geriausių technologijų srities vietų dirbti. Stažuotojai čia uždirba 25 tūkst. JAV dolerių daugiau nei eilinis statistinis amerikietis. Tačiau tam, kad čia įsidarbintum, turi atsakyti į ne vieną suktą klausimą, rašo „The Business Insider“.
Jos bandė parduoti savo nekaltybę: kiek tai kainavo ir kaip sekėsi?  (58)
2015 m. gegužės 1 d. 13:02
Ar yra dar kokia nors sritis, kurioje mokami didžiuliai pinigai ir nereikalaujama jokios patirties? Yra, tik keista, kad tikrai nedaug kas tam ryžtasi – juk bandoma parduoti tai, ko nebesugrąžinsi. O kiek jūs užsiprašytumėte už savo nekaltybę? Šios merginos bandė tai padaryti ir joms nutiko labai įdomių istorijų: vienos iššsigando, kitos prieš tai seksą jau buvo išbandžiusios su lesbietėmis, o vienai net teko prieš parduodant nekaltybę apsilankyti pas kelis daktarus...
„Samsung“ pelnas mažėja šeštą ketvirtį iš eilės  (1)
2015 m. balandžio 30 d. 12:36
Kompanija „Samsung“ ne kartą išreiškė viltį, kad su „Galaxy S6“ ir „S6 Edge“ pasirodymu jai pavyks įveikti mažėjančių pajamų ir pelno tendenciją, tačiau dabartinė situacija nieko gero nežada, teigia puslapis „Computerworld“, cituodamas kompanijos ketvirčio ataskaitą.
Karščiausi deriniai vasaros festivaliams: kas madinga šįmet?(NUGALĖTOJA)
2015 m. balandžio 29 d. 00:00
KONKURSAS BAIGĖSI. Nugalėtoja – Irma Kminaitė. Su laimėtoja TALLY WEIJL atstovai susisieks jos nurodytais kontaktais. Vasara – atostogų, maudynių, vakarėlių, ir, žinoma, festivalių metas. Tendencijomis besidominčios džiaugiasi: pagaliau bus galima puikuotis stilingais deriniais, o ne slėptis po storais megztiniais ar paltais!
„Nokia“: gandai apie grįžimą į telefonų rinką – melas ir nesąmonė  (2)
2015 m. balandžio 28 d. 18:52
Kompanija „Nokia“ paneigė praėjusią savaitę internete išplitusius gandus, jog suomių kompanija planuoja grįžti į išmaniųjų telefonų rinką.
Mirė žymus chorvedys R. Varnas  (9)
2015 m. balandžio 24 d. 19:06
Balandžio 22 dieną netekome žymaus chorvedžio, Lietuvos ir Klaipėdos krašto dainų švenčių dirigento ir organizatoriaus, talentingo muziko, Klaipėdos chorinės bendrijos „Aukuras“ įkūrėjo, ilgamečio Klaipėdos universiteto pedagogo, pirmojo Menų fakulteto dekano, Klaipėdos miesto Kultūros magistro, docento Roberto Varno, praneša Lietuvos muzikų sąjunga.
G. Krapikas prieš mūšį su „Lietuvos rytu“: tikimės, kad nebebus kaip Vilniuje  (8)
2015 m. balandžio 23 d. 12:26
„Mes patys labai nudegėme praėjusiose rungtynėse, tai laukia labai rimtas mūšis“, – tikina Kauno „Žalgirio“ strategas Gintaras Krapikas . Po triuškinamos nesėkmės paskutiniame mače su Vilniaus „Lietuvos rytu“ (66:93) kauniečiai teigia padarę išvadas ir radę priešnuodžių.
5 svarbiausi dalykai, dėl kurių save nuvertini  (4)
2015 m. balandžio 22 d. 14:57
Kiekviena yra kažkuo nepatenkinta. Vienai nepatinka jos išvaizda , kitai – charakteris , trečiai – balsas. Tobulų nėra ir niekuomet nebus. Tą reikia suprasti. Ir yra kvaila tikėtis iš savęs neįmanomo, žvelgti į ant garsaus žurnalo viršelio besipuikuojančias merginas ir tikėtis būti tokia, kaip jos. Visa, kas yra ant to viršelio, tėra kompiuterio sukurti kūnai, kompiuteriu redaguoti veidai ir t.t. Tikrovėje tobulybės neegzistuoja.
„Apple“ ir „Android“ gerbėjų ginčas baigėsi ligoninėje  (4)
2015 m. balandžio 21 d. 18:23
Dviejų neblaivių JAV gyventojų iš Talsos miesto (Oklahomos valstija) ginčas dėl to, kuris išmanusis telefonas geresnis – su „ Apple iOS “ ar su „ Android “ – baigėsi kruvinomis muštynėmis, rašo puslapis „The Smoking Gun“.
„Ferrari“ pirkėjams – naujas papildytos realybės įrankis
2015 m. balandžio 21 d. 10:05
Kompanija „ Ferrari “ savo automobilių galimybių demonstracijai pasitelkė papildytos realybės technologiją, praneša puslapis „Engadget“.
Gyventojai girdės sirenas ir į mobiliuosius telefonus gaus pranešimą  (62)
2015 m. balandžio 15 d. 11:48
Du kartus per metus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema, todėl šį trečiadienį 11,52 val. gyventojai ne tik girdės sirenas, bet ir į mobiliuosius telefonus gaus pranešimą, sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Civilinės saugos valdybos Pasirengimo nelaimėms ir perspėjimo skyriaus viršininkas Ernestas Trunovas. „Naudodami korinio transliavimo funkciją [...], turime galimybę pranešimą perduoti į konkrečią vietovę, mums nereikalingas telefono numeris, sistemai nėra baisūs susidarantys „kamščiai“, – aiškina jis.