puslapis

Madingas vilnietis: kaip aš (vėl) užsimaniau mokytis
2015 m. rugpjūčio 28 d. 11:31
Senais laikais, pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, didžiuliame, pilkame, bet įspūdingame pastate buvo įsikūrusi vaistinė. Gydydavo žmones. Padėdavo negaluojantiems. Kiek vėliau, vienas iš, turbūt, didžiausių tuometinių Vilniaus vizionierių Artūras Zuokas įkurdino buvusios vaistinės patalpose „Fluxus ministeriją“. Atsimenu, kai teko užsukti keletą kartų ir (at)rasti išprotėjusių menininkų studijas ar sausakimšą pastato vestibiulį su džiazuojančiais muzikantais. Menas ir muzika taip pat gydo žmones.
Viena nuotrauka feisbuke moterį pavertė baisiausia pasaulyje mama ir vos nesugriovė gyvenimo (FOTO)  (47)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 07:48
Jauna berniuko su Dauno sindromu motina sako buvusi išvadinta monstre ir „labiausiai pasaulyje nekenčiama motina", kai nieko blogo nenorėdama tinklalapyje „Facebook" įkėlė sūnaus skalbimo mašinoje nuotrauką.
VP skyrybos. Kiti akcininkai prisijungė prie ieškinio prieš M. Marcinkevičių  (48)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 17:25
Verslininkai Nerijus Numavičius , Vladas Numavičius , Ignas Staškevičius ir Mindaugas Bagdonavičius nusprendė prisijungti prie UAB „ Vilniaus prekyba “ ieškinio prieš smulkųjį įmonių grupės akcininką Mindaugą Marcinkevičių.
D. Britanijoje iš mamos atėmė vaiką: mane parodė kaip paskutinę valkatą  (297)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 15:11
Lietuvių šeimų, iš kurių Anglijoje atimami vaikai, vis daugėja: Lietuvos ambasados Londone duomenimis, vien šiais metais net 40 lietuviukų pateko į socialinę globą. Kiti užsieniečiai - ne išimtis.
Stiliaus testas: kokia tavo BACK TO SCHOOL asmenybė?(KONKURSAS)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 09:40
Sunku patikėti, bet rugsėjo 1-oji – jau taip greit! O jei net nenori pagalvoti apie naujus mokslo metus, jiems nusiteikti padės ir ūpą pakels nauji pirkiniai iš TALLY WEIJL „Back To School“ kolekcijos. Šių metų TALLY WEIJL šūkis – „Mes ateinam!“, kuris skirtas drąsioms ir savo stiliui ištikimoms merginoms.
Karjerą baigusiam D. Songailai – padėka iš A. Sabonio rankų  (13)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 20:07
Antradienio vakaras 37-erių Dariui Songailai įsimins ilgam. Karjerą baigęs krepšininkas buvo pagerbtas Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusios tūkstantinės minios akivaizdoje. Prieš Lietuvos ir Makedonijos krepšinio rinktinių akistatą ilgamečiam nacionalinės komandos nariui LKF prezidentas Arvydas Sabonis įteikė devintuoju numeriu pažymėtus marškinėlius.
Emigrantų siaubą „Barnevernet“ pliekia ir Norvegijoje  (269)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 13:09
Labai reikalinga, tačiau uždara, autoritarinė, besipelnanti iš vaikų. Taip dalies lietuvių siaubu tapusią Norvegijos vaiko gerovės tarnybą „ Barnevernet “ apibūdina Norvegijoje dirbantis kanalo „Telewizja Polska“ žurnalistas Henryk Eugeniusz Malinowski.
Sūnaus liga privertė menininkės šeimą emigruoti  (2)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 10:22
Norint būti menininku nereikia tam pašvęsti viso savo laiko. Jei nuoširdžiai kažkuo domiesi, atrasi jo net ir būdama dviejų atžalų mama. 27-erių Erika Kureivienė – emigrantė , neapleidžianti savo aistros meninei kūrybai , tikina, kad jos laiko pakanka tiek jos pomėgiams, tiek šeimai bei draugams.
10 žmonių internete, kurių pasaulis nekenčia labiau nei lietuviai A. Užkalnio  (138)
2015 m. rugpjūčio 16 d. 14:28
Be abejonės, mes žinome, kas yra nekenčiamiausias interneto žmogus Lietuvoje . Andrius Užkalnis . Tačiau jo rašiniai apie emigrantus ar Palangą, atrodo, nei iš tolo neprilygsta dešimties šiame straipsnyje aprašytų žmonių poelgiams. Susipažinkite - juos vadina nekenčiamiausiais internete asmenimis: už tai, kad publikuoja kompromituojančias prasikaltusių mylimųjų nuotraukas, ardo šeimas, trypia vėliavas, šaudo liūtus ir net viešai pagiria žydrą Pekino dangų...
Pavergė grožiu: iš mažo miestelio kilusi lietuvė verčia aikčioti Anglijos fotografus  (333)
2015 m. rugpjūčio 15 d. 16:58
Iš Kelmės kilusi Lina Sačenko laimę bandė kurtis Šiauliuose , tačiau atsidūrė Anglijoje , kur savo grožiu pavergė grožio pasaulio atstovus ir tapo modeliu bei grožio konkursų dalyve.
Su DELFI – tik aukštyn!  (21)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:46
Nuo šiol svarbiausią Lietuvos naujienų portalą DELFI matysite, ne tik savo kompiuterių ir telefonų ekranuose, bet ir danguje. Jau šią savaitę į žydrą vasaros dangų kyla geltonas DELFI vardo balionas. Jį pilotuos patyrę bendrovės „orobalionai.lt“ pilotai.
Penki žingsniai, padėsiantys idėjai tapti sėkmingu verslu  (3)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 12:14
Net ir pati labiausiai pribloškianti idėja nebūtinai yra sėkmingo verslo garantas. Jei nori, kad ji taptų paklausą turinčiu gaminiu ar paslauga, reikia įsitikinti, ar ji tikrai reikalinga vartotojams, ar jie norės už ją mokėti pinigus. Kaip idėją paversti produktu bei verslu patarimais dalijasi vartotojų elgesį suprantantį e.parduotuvių paieškos variklį kuriančios įmonės „SearchNode“, kuri buvo inkubuojama jauno verslo akseleratoriuje KTU „Startup Space“, vadovas Antanas Bakšys.
Vyko į medžių lajų taką, pateko – į pragarą  (563)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 17:58
Koks bebūtų unikalus projektas gamtoje – medžių lajų takas – įspūdingai atrodo tik metalo konstrukcijos, o žodžiui ir paslaugoms laiko, idėjų ir darbo pašykštėta. Tuo nesunku buvo įsitikinti keliaujant į taką antrąją jo darbo dieną (rugpjūčio 9 d.), bendraujant su lankytojais ir išmėginant tai savo kailiu.
Sukčiai vilioja pinigus „sergančiai“ Ž. Friskės seseriai
2015 m. rugpjūčio 10 d. 17:20
Tai, kad neva rimtai serga, Natalija Friskė sužinojo iš savo vyro, kuriam parašė velionės dainininkės gerbėjai. Jie pranešė, kad internete aktyviai sklando žinutės, esą mirusios dainininkės seseriai taip pat nustatyta onkologinė liga ir kad skubiai reikia pinigų jos gydymui. Nataliją pribloškė toks žmonių ciniškumas, rašo svetainė kompravda.eu.
Meilės numerologija: santykių suderinamumas pagal gimimo dieną
2015 m. rugpjūčio 5 d. 13:23
Jei tiki numerologiniais dalykais, tikriausiai esi girdėjusi pačių įvairiausių būdų, padedančių apskaičiuoti santykių suderinamumą. Internetinis puslapis tarot.com pataria atkreipti dėmesį, kokią dieną judu esate gimę – lyginę ar nelyginę. Tik nepamiršk, kad pasmalsauti smagu, bet aklai tikėti nereikėtų!
Madingas vilnietis: apie du žmonių tipus Vilniuje (ir ne tik)  (45)
2015 m. rugpjūčio 4 d. 15:22
Visi žino Steve'ą Jobs'ą. Visi. Gal kiek mažiau žmonių žino kokius nors pasaulinius fitness'o guru, nors tokių yra. Ir nemažai. O sveikas gyvenimo būdas tampa panašia beprotybe kaip „Apple“. Patogia, sveikintina ir visaip kaip teigiama beprotybe. Sveiko, ir nebūtinai, gyvenimo būdo pasauliuose visuomet bus tam tikra priešprieša, kaip ir amžina „Apple“ vs. the rest of the world (liet. prieš visą likusį pasaulį) priešprieša. Taip pat, sakyčiau, gana sveika ir sveikintina.
Kaip renkantis namus neprisišaukti bėdos: smulkmenos, apie kurias būtina pagalvoti  (9)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 15:34
Prieš perkant ar nuomojantis būstą kiekvienas susimąstome apie saugumą, tačiau dažniausiai mūsų domėjimasis saugiais namais apsiriboja rajono pasirinkimu.
C. Ronaldo savo agentui vestuvių proga padovanojo...salą Graikijoje  (14)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 14:16
Madrido „Real“ ir Portugalijos futbolo rinktinės puolėjas Cristiano Ronaldo savo agentui Jorge Mendesui vestuvių proga padovanojo salą Graikijoje. Apie tai skelbia BBC .
Mūšis dėl „w“ raidės: kas teisus – Seimas ar teismas?  (149)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 13:46
Ar neatsitiks taip, kad, kol Seimas, paskendęs politikavime, nesugeba apsispręsti dėl asmenvardžių rašymo nelietuviškais rašmenimis, šią problemą ims spręsti teismai, vadovaudamiesi Lietuvoje galiojančiais tarptautiniais teisės aktais? Praėjusią savaitę toks precedentas jau įvyko.
Rusai antrą kartą nugalėjo Estijos rinktinę, lenkai antrą sykį įveikė čekus  (1)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 07:10
Vitalijaus Fridzono į priekį vedama Rusijos rinktinė Pamaskvės Novogorske draugiškose rungtynėse pranoko estus 92:78 (25:15, 23:23, 23:18, 21:22). V. Fridzonas pelnė 17 taškų, Pavelas Antipovas - 14, Nikita Kurbanovas - 12, o veteranas Sergejus Monia - 11, Anton Ponkrašov 6 - praneša DELFI.ee.
Madingas vilnietis pakalbino modelį: kurie žmonės normalesni – iš miesto ar iš kaimo?  (32)
2015 m. liepos 30 d. 14:21
Jos „post'ai“ feisbuke sulaukia daugybės komentarų, ją cituoja žiniasklaida. O ji rėžia tiesiai šviesiai viską, kas jai ant liežuvio ir nesuka galvos dėl to, kas ką pagalvos. Nenuostabu – lietuviai kyla prieš ją. Kiti gi, taip pat lietuviai, pritaria.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Gelbėtojas Algirdas, bet dar ne Mykolas  (47)
2015 m. liepos 26 d. 17:57
Miestas arba šalis privalo turėti savo gelbėtoją. Tokį, kuris viską metęs atskubės, kai pradės gausti pavojaus varpai arba į dangų nuo piliakalnių pakils laužų dūmai.
A. Užkalnis užsuko į dar vieną burgerinę : gražu ir smagu, kad dar taip pat ir skanu būtų  (267)
2015 m. liepos 26 d. 17:11
Manęs dažnai klausia, koks skaniausias mėsainis Vilniuje arba Lietuvoje, ir aš visada atsakau, pabrėžtinai, „man labiausiai patinka ten ir ten“, ir toliau taip pat darysiu. Nes sakyti, kur skaniausias, yra tiesus kelias į žmogaus nuvylimą. Aš žinau, ko ieškau aš. Aš žinau, ko ieško ir ką vertina Laukinės Žąsys, tačiau aš ne visada suprantu, ko ieškote jūs.
Madingas vilnietis: kaip atidaryti nuosavą restoraną  (15)
2015 m. liepos 22 d. 12:04
Mano meilės istorija su maistu prasidėjo prieš gerus kelis metus. Ir tęsiasi, keliaudama iš miesto į miestą, iš vieno miesto turgaus į kitą. Nes gatvės maisto turgūs – street food markets – yra, ko gero, geriausios vietos maistui ragauti, išbandyti.
Lietuvoje buvo įžeidinėjama – užsienyje tapo karalaite  (223)
2015 m. liepos 21 d. 16:11
Taip jau susiklostė, kad po dešimties bendro gyvenimo metų mudu su vyru pasukome priešingomis kryptimis. Ir nors pati buvau mūsų skyrybų iniciatorė, dar ilgai jaučiau kaltę ir graužiausi, kad be tėvo turiu augti sūnus, o ir pati likau viena kaip pirštas. Be to – smerkiama ir koneveikiama buvusios anytos, nepalaikoma mamos.
„Google Nexus 5 (2015)“: dar neišleistas, o jau naujas našumo lyderis  (8)
2015 m. liepos 16 d. 17:14
Testinio paketo „AnTuTu“ duomenų bazėje pasirodė dar neanonsuoto išmaniojo telefono „Google Nexus 5 (2015)“ spartos rezultatai, rašo puslapis BGR.
Asmeninių pokyčių konsultantė: per gyvenimą turi vesti ne baimė, o intuicija  (20)
2015 m. liepos 13 d. 00:00
Asmeninių pokyčių konsultantė Leonora Blekaitytė-Be You (31 m.) šiuo metu gyvena Ibisoje, o seminarus tobulėjimo siekiantiems žmonėms ir asmenines konsultacijas teikia visame pasaulyje. Lietuvė prisipažįsta visą gyvenimą nemėgusi šalčio ir žiemos, tačiau saulę atrado ne Ibisoje, o Niujorke, šaltą Kalėdų naktį sėdėdama viena užpustytame bute. Nuo tada nešiojasi ją su savimi.
Linux „tėvas“ apie E.Musko ir S.Hawkingo baimes: „Kokius narkotikus vartoja šitie žmonės?“  (60)
2015 m. liepos 12 d. 12:56
Operacinės sistemos Linux „tėvu“ vadinamas Linusas Torvaldsas kritiškai pasisakė apie Stepheno Hawkingo, Elono Musko ir kitų IT rinkos dalyvių baimes, susijusias su mašinų sukilimu , rašo puslapis Gizmodo.