puslapis

Mirė žymus chorvedys R. Varnas  (9)
2015 m. balandžio 24 d. 19:06
Balandžio 22 dieną netekome žymaus chorvedžio, Lietuvos ir Klaipėdos krašto dainų švenčių dirigento ir organizatoriaus, talentingo muziko, Klaipėdos chorinės bendrijos „Aukuras“ įkūrėjo, ilgamečio Klaipėdos universiteto pedagogo, pirmojo Menų fakulteto dekano, Klaipėdos miesto Kultūros magistro, docento Roberto Varno, praneša Lietuvos muzikų sąjunga.
G. Krapikas prieš mūšį su „Lietuvos rytu“: tikimės, kad nebebus kaip Vilniuje  (8)
2015 m. balandžio 23 d. 12:26
„Mes patys labai nudegėme praėjusiose rungtynėse, tai laukia labai rimtas mūšis“, – tikina Kauno „Žalgirio“ strategas Gintaras Krapikas . Po triuškinamos nesėkmės paskutiniame mače su Vilniaus „Lietuvos rytu“ (66:93) kauniečiai teigia padarę išvadas ir radę priešnuodžių.
5 svarbiausi dalykai, dėl kurių save nuvertini  (4)
2015 m. balandžio 22 d. 14:57
Kiekviena yra kažkuo nepatenkinta. Vienai nepatinka jos išvaizda , kitai – charakteris , trečiai – balsas. Tobulų nėra ir niekuomet nebus. Tą reikia suprasti. Ir yra kvaila tikėtis iš savęs neįmanomo, žvelgti į ant garsaus žurnalo viršelio besipuikuojančias merginas ir tikėtis būti tokia, kaip jos. Visa, kas yra ant to viršelio, tėra kompiuterio sukurti kūnai, kompiuteriu redaguoti veidai ir t.t. Tikrovėje tobulybės neegzistuoja.
„Apple“ ir „Android“ gerbėjų ginčas baigėsi ligoninėje  (4)
2015 m. balandžio 21 d. 18:23
Dviejų neblaivių JAV gyventojų iš Talsos miesto (Oklahomos valstija) ginčas dėl to, kuris išmanusis telefonas geresnis – su „ Apple iOS “ ar su „ Android “ – baigėsi kruvinomis muštynėmis, rašo puslapis „The Smoking Gun“.
„Ferrari“ pirkėjams – naujas papildytos realybės įrankis
2015 m. balandžio 21 d. 10:05
Kompanija „ Ferrari “ savo automobilių galimybių demonstracijai pasitelkė papildytos realybės technologiją, praneša puslapis „Engadget“.
Gyventojai girdės sirenas ir į mobiliuosius telefonus gaus pranešimą  (62)
2015 m. balandžio 15 d. 11:48
Du kartus per metus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema, todėl šį trečiadienį 11,52 val. gyventojai ne tik girdės sirenas, bet ir į mobiliuosius telefonus gaus pranešimą, sako Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Civilinės saugos valdybos Pasirengimo nelaimėms ir perspėjimo skyriaus viršininkas Ernestas Trunovas. „Naudodami korinio transliavimo funkciją [...], turime galimybę pranešimą perduoti į konkrečią vietovę, mums nereikalingas telefono numeris, sistemai nėra baisūs susidarantys „kamščiai“, – aiškina jis.
Ką turime daryti, kad baisiausia vadinama karta nesužlugdytų Lietuvos?  (458)
2015 m. balandžio 14 d. 11:12
Šiuolaikinė vaikų karta dažnai vadinama pačia baisiausia, mažiausiai motyvuota ir niekuo nesidominčia. Ką reikia daryti, kad ši situacija pasikeistų?
Trečiadienį kauks sirenos  (53)
2015 m. balandžio 14 d. 10:05
Trečiadienį 11 val. 52 min. Lietuvoje vyks Perspėjimo sistemos patikrinimas. Šalies gyventojai girdės sirenų gausmą, taip pat gaus ir trumpuosius perspėjimo pranešimus į savo mobiliuosius telefonus apie sistemos patikrinimą.
Dvi kaunietes imtis naujo iššūkio paskatino motinystė
2015 m. balandžio 13 d. 14:04
Dvi mamos iš Kauno Rasa ir Kristina užsimojo išties plačiai – sukurti tinklalapį, kuriame būtų visos Lietuvos ugdymo įstaigos. Be to, apie vaiko lankomą darželį ar mokyklą būtų galima palikti norimą komentarą. Kviečiame susipažinti su dviem veikliomis mamomis iš arčiau.
Kas dvidešimto „Google“ tarnybų naudotojo kompiuteryje – reklaminiai kenkėjai  (5)
2015 m. balandžio 3 d. 10:08
Penki procentai vartotojų, kurie lankosi „ Google “ priklausančiuose puslapiuose ir tarnybose, savo sistemose turi bent vieną įdiegtą reklaminį kenkėją. Tokią išvadą galima daryti iš „Google“ ir Berklio universiteto mokslininkų atlikto tyrimo, rašo puslapis „Tech Times“.
Įvairiausios veiklos visame pasaulyje ragavusi Aida: pavargusių nuo rutinos laukia laikinų darbų gausa
2015 m. balandžio 2 d. 11:49
„Padėkite auginti avis Naujojoje Zelandijoje.“ „Ieškomas fotografo padėjėjas Havajuose.“ Jei domina pasaulio bėdos – kvietimas vykti į Kamerūną, kur skleisite žinią apie žmogaus teises, mokysite vietinius. Tai tik keletas pasiūlymų iš daugiau nei 12 tūkstančių skelbimų puslapyje „Work away“.
Robbie Williamso koncerte norėjusiems apsilankyti gerbėjams – nemaloni žinia  (40)
2015 m. balandžio 2 d. 10:53
Kai kuriuos sekmadienį Kaune koncertuosiančio dainininko Robbie Williamso gerbėjus pasiekė itin nemaloni žinia – paaiškėjo, kad jie įsigijo bilietus, kurie buvo jau anksčiau nusipirkti kitų atlikėjo fanų.
„Windows 10“ debiutas gali įvykti liepą  (18)
2015 m. kovo 26 d. 10:01
Puslapis „Fudzilla“, remdamasis savais šaltiniais, praneša, kad operacinės sistemos „ Windows 10 “ galutinės versijos debiutas gali įvykti jau šių metų liepą.
Net po sėkmingos registracijos į darželius – naujas kliūčių ruožas  (980)
2015 m. kovo 25 d. 05:30
Dviejų vaikų mama Rita – viena pirmųjų Vilniuje sėkmingai užregistravo dukrą į darželį, tačiau, kaip paaiškėjo, džiaugtis anksti. Laukia naujas kliūčių ruožas.
Savaitės Lietuvos A lygos rinktinėje – nepralaimėjusių komandų žaidėjai
2015 m. kovo 24 d. 17:07
Lietuvos „SMScredit.lt A lyga “ tradiciškai skelbia 11 geriausių šalies čempionato turo futbolininkų. Kadangi šįsyk penktame ture įvyko tik trejos rungtynės, jos buvo sujungtos su ketvirtu turu. Galima sakyti, kad tai yra intensyvios čempionato savaitės rinktinė, kurioje keturias vietas gavo „Trakų“, tris – Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Ketvirtame ir penktame turuose nepralaimėjo penkios komandos, kurių žaidėjai ir užpildė rinktinę.
Registracijos į darželius sistema kelia vilniečių nerimą  (10)
2015 m. kovo 24 d. 11:55
Antradienio rytą pakartotinai buvo pranešta, kad rytoj prasideda elektroninė registracija į sostinės darželius. Esą sistema jau sutvarkyta, saugi ir patikima. Kitokią žinią šiuo klausimu siunčia tėvai.
D. Liekis. Manau, kad prietarus lietuvių galvose pakeitė žinojimas  (4)
2015 m. kovo 20 d. 18:18
Šiandien naujienų portale DELFI baigėme vieną unikaliausių mokslo populiarinimo projektų skirtų antropologijos sričiai – „Mumijų tyrimų maratoną“. Tai buvo trečiasis straipsnių ir vaizdo reportažų ciklas, kuriuos pradėjau kurti dar 2011 metais, kai Vilniaus universiteto mokslininkai ėmėsi Šventosios Dvasios bažnyčioje rastų mumijų tyrimų.
Devynių moterų pokyčiai: iš bjauriųjų ančiukų į gražuoles  (25)
2015 m. kovo 20 d. 12:22
COSMO skaitytoja Karolina pasidalino puikiu straipsniu, skambiu pavadinimu „Nėra negražių moterų, yra tik neturtingos“!
Žaibiškai plintantis skelbimas: dingo aptemptus džinsus ir žalią rankinę dėvinti voverė  (54)
2015 m. kovo 19 d. 22:25
Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose pastebėta įdomi tendencija - žmonės dalinasi gatvėje pamatytais neįprastais skelbimais apie dingusią voverę, bebrą ar koalą. GRYNAS.lt pasidomėjo, kas iš tiesų slypi po linksmo turinio skelbimais.
Vėl svarstoma apie mokamą „Youtube“ versiją  (9)
2015 m. kovo 19 d. 12:14
„Google“ priklausančios „Youtube“ svetainės vadovai galvoja apie prenumeratos pagrindu veikiančią VOD (video-on-demand) tarnybą, kuri leistų vartotojams už tam tikrą mokestį gauti individualų turinį, praneša puslapis „The Verge“.
„Ferrari“ savininkams – grėsminga žinia dėl galimo gaisro  (7)
2015 m. kovo 19 d. 11:26
Skandalinga žinia iš Italijos: „ Ferrari “ gali tekti atšaukti visus – t.y. 499 „LaFerrari“ modelius dėl labai pavojingo gedimo degalų sistemoje. Šis nesklandumas, žinovų nuomone, gali sukelti nemenką gaisrą.
Kėdainietis morkomis ir kopūstais aprūpina visą šalį  (1)
2015 m. kovo 15 d. 15:13
Lietuvoje vienam gyventojui išauginami šimtai kilogramų daržovių. Statistikos departamento duomenimis, 2013 m. vienam gyventojui teko apie 144 kg bulvių, 327 kg cukrinių runkelių ir 86 kg kitų daržovių. Kėdainių rajone ūkininkaujantis Virgilijus Kuprevičius taip pat skaičiuoja savo daržoves ir teigia, kad jo ūkyje užauginama tiek morkų, kad jas padalinus kiekvienam šalies gyventojui tektų po 34 morkas per metus.
Žvaigždės, kurias „nužudė“ internetas  (53)
2015 m. kovo 14 d. 15:55
Visai neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė žinia, jog garsi Lietuvos dainininkė Katažina Zvonkuvienė tragiškai žuvo kraupioje automobilio avarijoje. Tik pradėjusi gauti užuojautos žinutes ji suprato, jog buvo „nužudyta“ internautų – kažkas, tikriausiai siekdamas finansinės naudos, paleido tokią „naujieną“, kad tik sulauktų daugiau puslapio paspaudimų. Panašioje situacijoje anksčiau buvo atsidūrusi ir kita žvaigždė – Natalija Bunkė . Dainininkė kreipėsi į teisininkus, tačiau jau metus byla dulka kažkur tyrėjų stalčiuose. Užsienyje tokios paskleistos melagingos naujienos jau tikrai nebe naujiena. DELFI šįkart domisi, kokios įžymybės buvo „nužudytos“ internete ir kas gi jiems „nutiko“.
Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus - naujas portalas DarauPats.lt  (9)
2015 m. kovo 12 d. 10:43
Atėjus pavasariui visi norime pokyčių. Pirmiausiai pradedame nuo savo artimiausios aplinkos - namų, sodų, sklypų. Nuo šiol į pagalbą galėsite pasitelkti ir naują portalą DarauPats.lt .
„Kremlinai“ šėlsta: siūlo keisti valstybės vadovą  (1118)
2015 m. kovo 10 d. 14:25
Socialiniuose tinkluose ir toliau šėlsta prorusiškų pažiūrų veikėjai. Jų aktyvumo spektras plečiasi – pasiektas jau toks lygis, kai rublis vadinamas „mūsų valiuta“, o tariami aktyvistai siūlo referendumą dėl valstybės vadovų keitimo.
Naująjį „Google Nexus“ telefoną gamins kinų „Huawei“  (3)
2015 m. kovo 4 d. 14:25
Būsimą „Google“ išmanųjį telefoną, priklausantį etaloninei „Nexus“ serijai, gamins kinų kompanija „ Huawei “. Apie tai praneša kinų puslapis „GizChina“, remdamasis informuotais šaltiniais.
Kaip „Ferrari“ bando taupyti degalus nemažinant „arklių“  (3)
2015 m. kovo 3 d. 16:09
Svarbiausia „ Ferrari “ naujiena Ženevoje – naujasis „488 GTB“, kuris sutraukė kone gausiausią būrį žurnalistų. Nors kalbant apie „Ferrari“ automobilius degalų sąnaudos toli gražu nėra pagrindinė tema, tačiau šis naujausias italų superautomobilis yra dar vienas įrodymas, kaip „Ferrari“ bando gerinti ekonomiškumą dėl to neaukojant galios.
Rinkėjai balsuoja šiek tiek aktyviau nei per praėjusius savivaldos rinkimus  (2)
2015 m. kovo 1 d. 11:22
Savivaldos rinkimuose, kuriuose pirmą kartą merai renkami tiesiogiai, gyventojai sekmadienį balsuoja šiek tiek aktyviau nei per praėjusius savivaldybių tarybų rinkimus.
Futbolo aistruoliams – tiesioginės A lygos transliacijos per DELFI TV  (14)
2015 m. vasario 26 d. 10:25
Pagrindinis naujienų portalas DELFI palaiko Lietuvos futbolą, todėl nuo šiol populiariausiai pasaulyje sporto šakai bus skiriama daugiau dėmesio. Šį sezoną specialioje DELFI TV platformoje futbolo sirgaliai turės galimybę stebėti net 180 tiesioginių „SMScredit.lt A lygos“ futbolo rungtynių!