puslapis

A. Bilotaitė. Laikas pripažinti grėsmę nacionaliniam saugumui  (139)
2015 m. lapkričio 27 d. 10:43
Kraupūs teroro išpuoliai Paryžiuje visiems europiečiams, tarp jų ir mums, iškėlė kiaurai persmelkiančią dilemą. Kaip reaguoti? Reakcijos būdų spektras platus ir visi siūlo skirtingus.
Pasirūpinkite feisbuku: tinkamas elgesys atneš turtingas Kalėdas  (4)
2015 m. lapkričio 26 d. 22:14
Vėl artėja „tas ypatingasis“ metų laikas: pats laikas dar kartą apgalvoti savo rinkodaros strategiją ir įvertinti, ar gerai pasirengėte šventiniam laikotarpiui.
Nekaltai pasiskolinta nuotrauka gali virsti vagyste
2015 m. lapkričio 26 d. 15:51
„Jeigu iš Jūsų vagia, esate kažko vertas“, — sako profesionalūs fotografai. Tačiau retas asmuo, radęs savo kūrinį, klaidžiojantį internete be jo žinios, apsidžiaugia. Neretai kūrėjų pretenzijų nesuvokia ir nuotrauką išplatinę asmenys. Tuo tarpu teisininkai įspėja – kiekvienas kadro platinimas be autoriaus žinios ar leidimo, pasisavinusiam gresia pinigine bauda.
Kada už publikuotą nuotrauką galite gauti baudą?  (3)
2015 m. lapkričio 26 d. 14:08
„Jeigu iš Jūsų vagia, esate kažko vertas“, — sako profesionalūs fotografai. Tačiau retas asmuo, radęs savo kūrinį, klaidžiojantį internete be jo žinios, apsidžiaugia. Neretai kūrėjų pretenzijų nesuvokia ir nuotrauką išplatinę asmenys. Tuo tarpu teisininkai įspėja – kiekvienas kadro platinimas be autoriaus žinios ar leidimo, pasisavinusiam gresia pinigine bauda.
Kalėdiniai papuošimai, kurie tinka ir namie, ir sodyboje  (6)
2015 m. lapkričio 25 d. 00:01
Sumanymas šventes sutikti arčiau gamtos – kaime, sodyboje ar sodo namelyje – ne visada lengvai įgyvendinamas: orai geriems norams gali ir nepaklūsti... Kad bjauri lijundra nenuplautų ir entuziazmo, iš anksto įsijautėme ir ėmėme ruoštis šventei. O smagiausias nusiteikimas koks? Žinoma, kurti kalėdines dekoracijas!
Kodėl „Facebook“ ir „Twitter“ tiesiog nepanaikina teroristų paskyrų?  (7)
2015 m. lapkričio 23 d. 16:16
Žinant, kad ISIS ir kitos teroristinės organizacijos ganėtinai efektyvia išnaudoja socialinius tinklus savo propagandos platinimui, lyg ir tampa akivaizdu, kad „Twitter“, „Facebook“ ir vaizdo įrašų platinimo kanalai turėtų skubiai ir negailestingai šalinti bet kokį terorizmą skatinantį turinį ir jas įkėlusių vartotojų paskyras. Akivaizdu, bet nepaprasta, rašo leidinys „Wired“.
„All Blacks“ superžvaigdė R. McCaw baigė karjerą  (2)
2015 m. lapkričio 20 d. 15:03
Vienas geriausių pasaulio regbininkų – 34-erių Naujosios Zelandijos rinktinės narys, pasaulio čempionas Richie McCaw – specialioje spaudos konferencijoje Velingtone paskelbė, kad baigia įspūdingą savo karjerą.
„Lietuva gali“: baldininkui trūksta nebe užsakymų, o darbuotojų (II)
2015 m. lapkričio 18 d. 18:45
Didžiausiam Baltijos šalyse drabužių prekybos tinklui „Apranga” daugiau kaip du dešimtmečius vadovaujantis Rimantas Perveneckas prieš metus apsiėmė konsultuoti gimtajame krašte nedidelį baldų gamybos cechą turintį Arvydą Gaidelį.
„Lietuva gali“: baldininkui trūksta nebe užsakymų, o darbuotojų
2015 m. lapkričio 18 d. 18:45
Didžiausiam Baltijos šalyse drabužių prekybos tinklui „Apranga” daugiau kaip du dešimtmečius vadovaujantis Rimantas Perveneckas prieš metus apsiėmė konsultuoti gimtajame krašte nedidelį baldų gamybos cechą turintį Arvydą Gaidelį.
„Lietuva gali“: baldininkui trūksta nebe užsakymų, o darbuotojų  (224)
2015 m. lapkričio 18 d. 18:45
Didžiausiam Baltijos šalyse drabužių prekybos tinklui „Apranga” daugiau kaip du dešimtmečius vadovaujantis Rimantas Perveneckas prieš metus apsiėmė konsultuoti gimtajame krašte nedidelį baldų gamybos cechą turintį Arvydą Gaidelį.
Lietuvė siūlo patirti, ką reiškia būti turtingu  (19)
2015 m. lapkričio 18 d. 16:49
Nebūtina būti žvaigžde ar itin daug uždirbančia ponia: dizainerių rūbus, kainuojančius tūkstančius eurų, dabar gali vilkėti daug merginų ir moterų.
„Radistai“ paskelbė mokyklų kovų pabaigą – paaiškėjo, kuriai mokyklai atiteko kalėdinė diskoteka  (16)
2015 m. lapkričio 16 d. 16:11
Beveik mėnesį trukusiose „ Mokyklų kovose “ dalyvavo net 462 mokyklos iš visos Lietuvos . Konkurso metu „ Radistai “ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius ragino siųsti kuo įdomesnę mokyklos nuotrauką ir rinkti kuo daugiau paspaudimų „patinka“. Šiandien paaiškėjo, kurios mokyklos moksleiviai prieš šv. Kalėdas šėls kartu su radistais!
Rytas po tragedijos: Paryžius nepanašus į save  (200)
2015 m. lapkričio 14 d. 11:20
Daugiau nei 200 žmonių Paryžiuje penktadienio vakarą tapo teroristinių atakų aukomis. Šeštadienio rytą miestas ištuštėjęs, išsigandę žmonės stengiasi be reikalo neiti iš namų.
Paryžių sukaustė baimė: skelbiama nepaprastoji padėtis  (1211)
2015 m. lapkričio 14 d. 08:14
Daugiau nei 200 žmonių Paryžiuje penktadienio vakarą tapo teroristinių atakų aukomis. Šeštadienio rytą situacija Prancūzijos sostinėje vis dar išlieka itin įtempta.
Paauglės sukurtas projektas drebina internetą: demonstruojamos strijos, randai ir riebaliukai  (85)
2015 m. lapkričio 11 d. 13:35
Viena socialinės žiniasklaidos žvaigžde tapusi paauglė socialiniame tinkle „Instagram“ pradėjo įtakingą nuotraukų kampaniją, kuri skatina moteris mylėti savo natūralų kūną.
Menininkai atrėžė prašantiems nemokamų paslaugų: viešumu net pieštuko nenusidroši  (13)
2015 m. lapkričio 11 d. 13:22
Ne vienam fotografui, dizaineriui ar tiesiog kūrėjui jau, ko gero, iki kaulų smegenų žinomas atvejis – prašymas ką nors sukurti už reklamą ar autoriaus paminėjimą. Visai neseniai feisbuku nuvilnijo pasisakymų banga, kurioje pasireiškė ir žinomi žmonės.
Iš NKL – į „Lietuvos rytą“: ar išsipildys T. Pipiro svajonė?
2015 m. lapkričio 10 d. 17:28
Nė vienerių praleistų rungtynių, 29 minutės aikštėje, 12 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai. Tokia yra vieno iš pagrindinių Vilniaus „Perlo-MRU“ (4/6) lyderių Tautvydo Pipiro statistika per pirmuosius 10 mačų Nacionalinėje krepšinio lygoje ( NKL ).
Vyrui įtarimų sukėlė bibliotekos kompiuteryje pamatytas tinklapis  (33)
2015 m. lapkričio 10 d. 14:54
DELFI skaitytojas pasipiktino, kad norėjęs pasinaudoti kompiuteriu Vilniaus centrinėje bibliotekoje pamatė, kad yra nukreipiamas į rusišką interneto puslapį.
Po istorinių kalnų slidinėjimo varžybų Druskininkuose – ir džiaugsmas, ir kartėlis  (43)
2015 m. lapkričio 9 d. 12:33
Maža šalis, nėra sniego, trūksta lėšų. Tai – trys pagrindiniai argumentai, kurie pasigirsta, kai pasisuka kalba apie Lietuvos žiemos sportą. Savaitgalį Druskininkų „Snow arenoje“ vykusios tarptautinės „Snow Baltic Cup “ varžybos apnuogino kitą tiesą. Iš 14 varžybose dalyvavusių pasaulio šalių komandų, ant nugalėtojų pakylos dažniausiai lipo Latvijos sportininkai. Šalis maža, sniego nėra, o štai čempionų – netrūksta.
Savaitgalį – LKL intriga, rankinis, boksas ir kalnų slidinėjimas
2015 m. lapkričio 6 d. 13:51
Tokio pasirinkimo sporto sirgaliams šiais metais dar nebuvo! Savaitgalį vyks net dešimties sporto šakų varžybos: nuo krepšinio iki kalnų slidinėjimo, nuo bokso iki šiuolaikinės penkiakovės, nuo rankinio iki kovinių sporto šakų.
E. Vaitkevičė įgėlė išprotėjusiems „Balmain“ fanams: pradėkite gydyti nutrintas alkūnes ir veidus  (44)
2015 m. lapkričio 6 d. 13:25
Išskirtinė prancūzų mados namų „ Balmain “ darbužių kolekcija, skirta „H&M“, iš lentynų buvo šluote iššluota vos tik jai pasirodžius, o oficialus „H&M“ puslapis „nulūžo“ vos po kelių minučių. Netrukus didelė dalis pirkinių pasirodė ir „Ebay“, tiesa, gerokai didesnėmis kainomis.
Į Druskininkus rinksis kalnų slidinėjimo žvaigždės  (5)
2015 m. lapkričio 4 d. 15:11
Lietuvos kalnų slidinėjimo istorijoje – naujas puslapis. Lapkričio 7-8 dienomis Druskininkų „Snow Arenoje“ vyks pirmasis „Snow Baltic Cup 2016“ tarptautinių varžybų etapas. Pernai jose varžėsi tik Baltijos šalių sportininkai, šiemet uždaroje arenoje laukiama pajėgių slidininkų net iš 18 pasaulio šalių.
Moteris, savo pasiekimais vieniems kelianti nuostabą, kitiems - pavydą  (7)
2015 m. lapkričio 1 d. 20:33
Tokios moterys kaip Kristina Armonaitė-Ashton vieniems kelia nuostabą, kitiems – pavydą, įkvėpimą ir dažnai, klausimą: kaip ji visa tai padarė?
G. Kirkilas. Rinkimai Lenkijoje atveria naują puslapį santykiuose su Lietuva  (42)
2015 m. spalio 29 d. 14:06
Nors Seimo rinkimai Lenkijoje net po 8 metų pertraukos ir dar su visa dauguma į valdžią grąžina konservatyvią partiją „Teisė ir teisingumas“, tai bet kuriuo atveju yra naujas santykių puslapis Lietuvos – Lenkijos santykiuose, kurį privalome išnaudoti kaip tikri europiečiai ir istoriniai kaimynai.
Asmeniniai duomenys – turtas, kurį internete rodome laisva valia  (4)
2015 m. spalio 28 d. 09:11
„Kone kiekvienas internete aplankytas puslapis renka informaciją apie mus. Asmeniniai duomenys šiandien yra viena iš paklausiausių prekių, o mes ją atiduodame laisva valia, sutikdami su naršomo puslapio politika“, – teigia Nerijus Jusas, Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakulteto Kompiuterių katedros doktorantas. Laimei, egzistuoja keletas paprastų būdų šiems duomenims apsaugoti, rašoma KTU pranešime.
Pas pabėgėlius vykusios merginos papasakojo, ką patyrė Turkijos ir Sirijos pasienyje  (8)
2015 m. spalio 27 d. 12:10
Taikos mokytojomis pramintos dvi lietuvės šią vasarą praleido prie Sirijos sienos, siekdamos pabendrauti su karo pabėgėlių vaikais. Socialinę pedagogiką Danijoje studijuojančios Svetlana Kosenko ir Nadežda Jevdokimova nusprendė keliauti kuo arčiau Sirijos, siekdamos pačios pamatyti, kas ten iš tikrųjų vyksta. Apie kelionę, joje išgyventas emocijas ir patirtis kalbamės su viena iš Taikos mokytojų – Svetlana.
KONKURSAS BAIGĖSI. Koks madingas lauko drabužis tau tinkamiausias?  (1)
2015 m. spalio 27 d. 09:10
Konkursas baigėsi. Nugalėtojos: bordo skrybėlę laimėjo Eglė Ginkutė, šaliką laimėjo Rugilė Abukaitytė, pirštines be pirštų laimėjo Samanta Širvinskaitė. Su nugalėtojomis dėl laimėjimo susisieksime asmeniškai. Pagaliau prasidėjo tikras ilgai lauktas ruduo, metas, kai vėl gali jaukiai įsisupti į madingą paltą, priderinti masyvią skarą, autis patogius aulinukus ir eiti į parką linksmai braidžioti po auksaspalvius lapus.