puslapis

V. Šeškus po pergalės prieš „Neptūną“: jaučiu klubo palaikymą  (17)
2014 m. spalio 26 d. 19:09
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nebeliko nepralaimėjusių komandų. Sekmadienį „ Neptūnas “ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 65:73 nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams, bet vis tiek išliko turnyro lentelės viršuje.
Žilvino Grigaičio verslą mėgino sunaikinti Lietuvai priešiška šalis  (17)
2014 m. spalio 23 d. 13:11
Iš karto po to, kai Žilvinas Grigaitis žiniasklaidai pristatė naująjį verslo įrankį – universalią internetinę platformą www.zag.expert , verslininkas sulaukė pirmųjų rimtų pasikėsinimaų į ją įsilaužti.
Bandė sunaikinti Ž. Grigaičio naują verslą: nuostoliai galėjo siekti šimtus tūkstančių  (269)
2014 m. spalio 23 d. 11:48
Prieš kelias dienas Žilvinas Grigaitis žiniasklaidai atskleidė savo verslo planus. Žinomas vyras įkūrė informacinio ir konsultacinio pobūdžio naują virtualią platformą, kurioje dalinasi karjeros ypatumais. Naujienų portalą DELFI pasiekė žinia, kad programišiai kelias dienas bandė „nulaužti“ Ž. Grigaičio internetinį puslapį.
Rusija užsimojo sukurti „Skype“ analogą  (80)
2014 m. spalio 22 d. 12:36
Rusijos operatorius „Rostelekom“ planuoja sukurti firminę internetinės telefonijos tarnybą, kuris turėtų tapti gerai visame pasaulyje žinomo „ Skype “ analogu.
Gražiausių pirmojo Eurolygos turo momentų vaizdo klipas  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:07
Pirmas šio sezono Eurolygos knygos puslapis - užverstas. Dvylika komandų iškovojo pergales, tačiau tai tik pradžia ir pralaimėjusieji turi pakankamai laiko atsigauti ir nutiesti kelią į šlovę. Pasigrožėkime gražiausiais turo momentų vaizdais.
Žilvinas Grigaitis atskleidė naujausius savo verslo planus  (4)
2014 m. spalio 20 d. 14:02
Verslininkas Žilvinas Grigaitis, būdamas gerai žinoma asmenybe ne tik pramogų, bet ir verslo pasaulyje, pagaliau nusprendė pasidalinti savo fenomenalios karjeros ypatumais kuriamoje naujoje virtualioje platformoje.
Paaiškėjo, kokiu verslu iš tiesų užsiima Ž. Grigaitis  (696)
2014 m. spalio 20 d. 11:30
Daugelis žmonių iki šiol svarstydavo, kokį paslaptingą verslą vysto verslininkas Žilvinas Grigaitis. Pirmadienio rytą tarp Lietuvos ir Australijos gyvenantis vyras surengė spaudos konferenciją, kurios metu atskleidė savo naujausio verslo planus.
A. Piontkovskis: V. Putinas planuoja žaisti ne šachmatais, o pokerį  (55)
2014 m. spalio 19 d. 20:15
Rusijos prezidentas ketina Vakarus šantažuoti atominiu ginklu, teigia Rusijos politikos analitikas Andrejus Piontkovskis . Jis mano, kad jei „žali žmogeliukai“ ir Rusijos kariai pasirodytų, pvz., Estijoje, Vladimiras Putinas NATO įspėtų nesikišti, nes tai rusiškojo pasaulio reikalas, ir pagrasintų panaudosiąs atominį ginklą, jei Aljansas prieš juos imsis karinių veiksmų.
V. Putiną taikos nešėju pavertusio lietuvio versija  (691)
2014 m. spalio 18 d. 00:01
Marškinėlių seriją su Rusijos prezidento Vladimiro Putino atvaizdais išleidęs ir V. Putiną kaip taikos nešėją pavaizdavęs Niujorke gyvenantis lietuvis Julius Kačinskis ginasi nesidomintis politika. Jis aiškina V. Putiną ant marškinėlių pavaizdavęs metaforiškai.
„Independence“ sutiktuvės – spalio pabaigoje  (71)
2014 m. spalio 16 d. 14:28
Planuojama, kad spalio 27 d. pro Klaipėdos uosto vartus įplauks Suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalo laivas-saugykla „ Independence “.
Trejų metų puošeivos užkariauja internetą FOTO  (5)
2014 m. spalio 14 d. 07:35
Ko reikia, norint tapti interneto žvaigžde? Šį atsakymą, ko gero, žino trimečių dvynių Danielio bei Maiklo mama Jane iš Londono.
Nuomonė. Dešimtys nuo mirties išgelbėtų arklių lengva ranka atiduodami į skerdyklą  (8)
2014 m. spalio 13 d. 18:19
GRYNAS.lt redakcija sulaukė atviro Žirgų globos asociacijos laiško. Jos nariai susirūpinę, jog badu marinti ir galiausiai konfiskuoti ūkininko arkliai šiuo metu yra pardavinėjami ne tiems asmenims, kurie norėtų jais rūpintis ir auginti. Redakcija dalinasi asociacijos narių išplatintu laišku:  Iš ūkininko A. A. Kaušakio konfiskuota arklių banda pagaliau saugi – arkliai turi ką ėsti, jiems negresia šaltis, o mirties grėsmė nutolo tiek, kiek konfiskavimo dieną buvo sunku tikėtis.
B. Vanagas su naująja „Toyota“ jaučiasi kaip žuvis vandenyje  (11)
2014 m. spalio 13 d. 17:49
Savaitgalį lenktynininkas Benediktas Vanagas išbandė naujai įsigytą „ Toyota Hilux “ automobilį, su kuriuo startuos artėjančiame Dakaro ralio maratone. Smėlio karjere buvo specialiai suformuotas lenktynių trasos fragmentas su reikalinga kelio konfigūracija: staigiais posūkiais, duobėmis, tramplinais.
„Microsoft“ uždaro didžiausią „Nokia“ telefonų gamyklą  (18)
2014 m. spalio 13 d. 10:19
Dar vienu smūgiu „ Nokia “ mobiliems telefonams tapo „ Microsoft “ sprendimas nutraukti produkcijos gamybą didžiausioje pasaulyje gamykloje, kuri yra Indijoje, rašo puslapis EE Times.
Iš grafeno sukurti lankstūs superkondensatoriai  (9)
2014 m. spalio 10 d. 11:49
Mokslininkų grupė iš Masačiusetso technologijų instituto (MIT) sukūrė superkondesatorių, kurio pagrindą sudaro grafeno lapeliai, rašo puslapis Phys.org. Ateityje jie gali būti panaudoti kaip energijos šaltinis įvairiuose dėvimos elektronikos produktuose.
Vartotojai įrodė: „Apple“ klydo  (33)
2014 m. spalio 10 d. 10:55
Kompanija „ Apple “, matydama, kad planšetofono „ iPhone 6 Plus“ paklausa viršijo visus lūkesčius, nusprendė pakoreguoti naujųjų „iPhone“ tiekimo proporcijas, praneša taivaniečių puslapis „DigiTimes“.
Išbandyti automobilį pirmiausia siūlo virtualioje erdvėje  (8)
2014 m. spalio 8 d. 14:05
Visai tikėtina, kad atvykus į saloną išbandyti naujausią automobilį, jums bus pasiūlyti užsidėti virtualios realybės šalmą, o ne atsisėsti į naujausio automobilio saloną, rašo puslapis Gizmodo.
Pašto dėžutėje – raginimas prisidėti prie V. Putino šlovintojų  (435)
2014 m. spalio 6 d. 14:39
Baltijos kelias Lietuvą pavertė „nykia dykviete“, olandų „intelektualai atsiprašo Putino“, „Tegyvuoja Korėjos Liaudies Demokratinė Respublika!“. Tokias ir panašias „žinias“ skleidžiantys „tautiniais socialistais“ save vadinantys asmenys atvirai ieško bendraminčių ir savo „tiesas“ transliuoja įvairiausiais būdais.
Paaiškėjo, kur prapuolė „Windows 9“ ir kaip atsirado „Windows 10“  (31)
2014 m. spalio 6 d. 10:36
Neseniai pristatyta „ Microsoft “ operacinė sistema „Windows 10“ sulėkė nemažai triukšmo. Daugiausia kalbų nusipelnė ne naujas funkcionalumas, tačiau pats pavadinimas, kadangi visi laukė „Windows 9“, tačiau programinės įrangos gigantas pateikė siurprizą.
Įkyrėjo „Samsung“ savivalė - „Google“ imsis priemonių  (12)
2014 m. spalio 1 d. 11:00
Šiuo metu „ Android “ mobilių įrenginių gamintojams sukurti unikalią vartotojo sąsają, diegti savo firmines programėles bei joms specialiai skirtas el. parduotuves yra tarsi garbės reikalas. O štai operacinės sistemos tikriesiems kūrėjams, kompanijai „ Google “, tai neretai tampa galvos skausmu, nes taip prarandama jos sukurtos ekosistemos kontrolė.
Imperatoriškas koncertas su imperatorišku dirigentu
2014 m. rugsėjo 30 d. 12:01
Simfoninės muzikos sezono pradžia Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje šiemet skiriama profesoriui Juozui Domarkui. Filharmonijos Didžiojoje scenoje šį šeštadienį, spalio 4 d. bus minimas J. Domarko vadovavimo Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui (LNSO) 50-metis. Ta proga maestro diriguojamas LNSO koncertuos su pianiste Mūza Rubackyte, programoje numatyti Igorio Stravinskio ir Ludwigo van Beethoveno kūriniai.
Norintiems nemokamo „iPhone 6“ - sukčių pinklės „Facebook“ tinkle  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:55
„ Apple “ kompanijai pristačius naujausią išmanųjį telefoną iPhone 6, netruko pasklisti ir su juo susiję melagingi pranešimai. ESET ekspertų teigimu, socialiniame tinkle „ Facebook “ sukčiai siūlo iPhone 6 išmanųjį nemokamai ir tokiu būdu renka asmeninius duomenis ar siekia išvilioti pinigus iš patiklių vartotojų.
Kaip aš tranzuodamas išmokau rusų kalbą  (44)
2014 m. rugsėjo 28 d. 09:00
„Kai nori valgyti, greitai kalbą išmoksti“, – pasakė brolis Armandas, pasisėmęs įspūdžių iš keliauninkų. Paprastesnių pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Tikriausiai visi turime pažįstamu, kurių per 12 metų mokykloje angliškai suregzti pasakojimo niekas neišmokė, o išvažiavę į Londoną pragydo tarsi lakštingalos, skraidančios debesyse.
Tik 25-erių, o jau turi du restoranus  (108)
2014 m. rugsėjo 27 d. 12:26
Jam 25-eri, o patirties bagaže – jau du atidaryti ir sėkmingai veikiantys restoranai. Pas jį užsukę nesitikėkite rasti bulvinių blynų ar balandėlių. Šis virtuvės šefas įsitikinęs, kad restorano svečiams reikia siūlyti tai, ko žmogus nepasigamina namuose. Galimybę dirbti geriausiuose Kopenhagos restoranuose iškeitęs į savo restoranėlį Vilniaus stoties rajone, Deivydas Praspaliauskas teigia perėjęs ugnį ir vandenį, tačiau savo sprendimo niekada nesigailėjęs.
Lietuvoje jau rodomas kandidatas į „Oskarą“ – I.Jonyno filmas „Lošėjas“
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:00
Siūlome žurnalo "Moteris" parengtus interviu su pagrindiniais filmo herojais.
Paaiškėjo grasinimo paviešinti nuogos Emmos Watson nuotraukas autoriai
2014 m. rugsėjo 24 d. 19:16
Dar prieš kelias dienas atrodė, kad kino filmų apie Harį Poterį žvaigždė užsitraukė interneto chuliganų rūstybę. Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė Emma Watson rėžė argumentuotą kalbą lyčių lygybę skatinančios moterų kampanijos „HeForShe“ renginyje ir sulaukė grasinimų.
S. Žukas. Vadovėlių neliks, vadovėliai liks  (41)
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:16
Įsivaizduokime tradicinį, popieriuje atspausdintą vadovėlį, kuris perkeliamas į elektroninę erdvę. Techninės galimybės leistų nuotraukas paversti vaizdo siužetais, vietoj vienos ta pačia tema pasiūlyti kelias iliustracijas, pridurti papildomų klausimų ir užduočių, aptariamus procesus animuoti parodant, kaip kas veikia, ir t.t.
„iPhone 6“ skrodimas parodė: „Apple“ atkeršijo „Samsung“  (43)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:02
Praėjusį penktadienį prekyboje pasirodė išmanieji telefonai „ iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“. Jų pagrindu tapo procesorius A8 su 64 bitų instrukcijų palaikymu. Po naujųjų „iPhone“ skrodimo išaiškėjo, kad procesorių gamina ne ilgametis „ Apple “ partneris „ Samsung “.
Emma Watson perspėta dėl intymių nuotraukų: ji – kitas įsilaužėlių taikinys  (2)
2014 m. rugsėjo 23 d. 12:40
Filmų apie Harį Poterį žvaigždę Emmą Watson kompiuterių įsilaužėliai, kurie šią vasarą nutekino šimtus garsių moterų intymių nuotraukų, perspėjo, kad ji yra kitas jų taikinys.