puslapis

Rudens dieta - 5 stori ir užkrečiantys romanai
2015 m. spalio 14 d. 00:00
Tikslas: pasimatymas su knyga. Veiksmo vieta: sofa. Privalomi atributai: knyga, karšta arbata, šilta antklodė, vilnonės kojinės ir... tyla. Kas gali būti malonesnio rudens vakarui nei įdomus skaitinys? Tad „Tyto alba“ romanų penketukas.
A. Tapinas. Seimo miegapelėms dar reikia eurų. Duosim?  (316)
2015 m. spalio 13 d. 11:08
Lietuvos Respublikos Seimas yra įspūdinga organizacija. Mums patinka ją neapkęsti ir tai matosi – sociologinėse apklausose nepasitikėjimas parlamentu yra tiesiog nepadoriai didelis.
Tarp 100 elitinių NBA žaidėjų – ir abu lietuviai  (17)
2015 m. spalio 10 d. 14:16
„ Sports Illustrated “ puslapis internete skelbia 100 geriausių 2016 NBA žaidėjų, žibėsiančių artėjančiame sezone. Į šį elitinį sąrašą pateko ir abu lietuviai – nugaros traumą besigydantis Donatas Motiejūnas užėmė 98-ą, o Europos vicečempionui Jonui Valančiūnui atiteko 77-oji vieta.
Į paskutinę kelionę palydėjo S. Povilaitį: jis buvo, yra ir bus mūsų didysis maestro  (372)
2015 m. spalio 8 d. 08:58
Daugybė žmonių ketvirtadienio rytą keliavo į Palangą atsisveikinti su amžinojo poilsio iškeliavusiu maestro Stasiu Povilaičiu. Maestro palaidotas Palangos miesto kapinėse.
„Newsweek“: Sirijoje – rusų karių medžioklė  (569)
2015 m. spalio 5 d. 13:54
Rusijai pradėjus vykdyti oro antpuolius Sirijoje grupuotės „Nusra Front“, kuri yra „Al-Qaedos“ filialas Sirijoje, nariai paskelbė apie atlygį už į nelaisvę paimtus rusų karius. Už vieną belaisvį teroristai siūlo 5300 dolerių (4750 eurų), „Newsweek“ informaciją cituoja zn.ua.
Lietuvė įkūrė grožio industriją Anglijoje: jai daug kas pavydi  (54)
2015 m. spalio 4 d. 16:06
Cobhamas. Anglija. Tai – miestelis šalia Londono su ypatingu kraštovaizdžiu, su savomis taisyklėmis, ir, svarbiausia, – su ypatingais vietos gyventojais. Jie – visoje šalyje žinomi verslininkai, garsūs politikai ir futbolininkai. Anglai giriasi, kad šis ir aplinkiniai miesteliai itin britiški, o imigrantų, kurių apstu visoje šalyje, – čia vos vienas kitas.
Įdomiausi Lietuvos žvaigždžių feisbuko puslapiai: parodo gerbėjams viską  (5)
2015 m. spalio 4 d. 13:14
Prieš kelis metus internetą užkariavęs feisbukas tapo puikia platforma ne tik asmeniniam bendravimui, nuomonių ar nuotraukų dalijimuisi, bet ir puikia vieta įžymybėms bendrauti su savo gerbėjais. Žinoma, kai kurie atlikėjai, grupės ar kiti žymūs žmonės feisbuką naudoja kaip galimybę informuoti gerbėjus apie būsimus koncertus ar kitą veiklą, nors kai kurie oficialių puslapių gerbėjus laiko tikrais draugais ir dalijasi ne tik akimirkomis iš užkulisių, bet ir kasdieniniais džiaugsmais ar nesėkmėmis.
Užburiantis animacinis filmas „Mažasis princas“ – ir suaugusiems, ir vaikams
2015 m. spalio 3 d. 00:00
Ne viena karta užaugo skaitydama visą pasaulį apskriejusią ir nusišypsoti ar susigraudinti privertusią prancūzų autoriaus ir aviatoriaus Antoine‘o de Saint-Exupéry knygą „ Mažasis princas “.
Patikėję skelbimu feisbuke neteko viso šeimos turto  (2)
2015 m. rugsėjo 30 d. 21:10
„Facebooke“ pasiskelbę apsišaukėliai perkraustytojai išnešė visą šeimos turtą.
A. Užkalnis. Skundikų ir zyzlių sportas  (362)
2015 m. rugsėjo 30 d. 16:02
Man atsiuntė nuorodą į vieną feisbuko grupę, kuri vadinasi „ Telšių gėdos stulpas“, ir ten iš esmės yra skundžiamasi viskuo, kuo tik galima ir negalima skųstis. Kažkokie politikai per renginį sėdi šalia vietų, skirtų neįgaliesiems – niekas, rodos, nebuvo nuskriaustas, tuščių vietų per akis (toks ir renginys), tačiau kažkam tai dar viena nelaimė.
Startuolių proveržis rinkoje priklauso nuo pasirengimo
2015 m. rugsėjo 29 d. 17:00
Rinka startuoliams negailestinga – taip būtų galima apibendrinti pradedančiųjų verslininkų situaciją, atsižvelgiant į statistiką. Pasauliniai tyrimai rodo, kad iš dešimties verslo idėjų globaliame pasaulyje išgyventi pasiseka vidutiniškai trims. Nepaisant šių tendencijų, investuotojų tai negąsdina – jiems kur kas svarbiau startuolio realus pasirengimas kovai rinkoje bei detalus jos išmanymas.
Sustabdyta dar vieno kelionių organizatoriaus veikla  (78)
2015 m. rugsėjo 25 d. 11:40
Valstybinio turizmo departamento tinklalapyje nurodoma, kad VšĮ „ Ditmos projektai ir ko " sustabdytas kelionių organizatorių pažymėjimas. Tai jau antroji šiemet kelionių rengėja, kurios veikla sustabdoma.
Kokie bus naujieji „Nexus“?  (12)
2015 m. rugsėjo 24 d. 12:46
Kitą savaitę „ Google “ surengs pristatymą, kuriame turėtų pademonstruoti keletą naujų įrenginių ir „ Android 6.0 Marshmallow“. Dauguma labiausiai laukia išmaniųjų telefonų „Nexus“ anonso. Tačiau dar likus kelioms dienoms iki oficialaus pristatymo, jau galime pažvelgti į ateities planšetofonus.
Geriausio vairuotojo rinkimai: nugalėtojas kupinas ryžto apginti titulą  (3)
2015 m. rugsėjo 23 d. 10:08
Šeštadienį, rugsėjo 26-ąją, pasibaigus trečiojo etapo varžytuvėms, vyksiančioms prekybos ir pramogų centro „Ozas“ automobilių aikštelėje ant pastato stogo (3B aukštas), paaiškės paskutiniai konkurso „ Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“ finalininkai.
Tūkstančius sekėjų „Facebook“ turintis L. Rašliavos autorius Linas: eilėmis virpina merginų širdis (EILUTĖS SKAITYTOJOMS)
2015 m. rugsėjo 14 d. 10:23
Nors daugelis vilnietį Liną Šapoką, sukūrusį populiarų Facebooko profilį L. rašliavos, tapina su socialiniame tinkle išgarsėjusiu poetu Mantvydu Leknicku, pats Linas nėra linkęs savęs lyginti su pastaruoju.
Informacija, kurios jokių būdu neviešinkite feisbuke: pasekmių gailėsitės  (91)
2015 m. rugsėjo 13 d. 18:28
Tikrasis socialinio tinklo „Facebook“ tikslas – dalytis savo gyvenimu su kitais žmonėmis. Tačiau veikiausiai turite bent kelis draugus, kurie dalijasi per daug. Vienu iš jų, netgi patys to nežinodami, galite būti ir jūs.
Puslapis, kur rasite nakvynę kitose šalyse labai pigiai  (23)
2015 m. rugsėjo 11 d. 12:02
Besiruošiant keliauti didžiausią galvos skausmą kelia nakvynės paieška. Dažniausiai mūsų norai būna skirtingi, tačiau beveik visi nori prasisukti pigiai , apsistoti švariuose namuose ir nusiprausti po šiltu dušu.
Anglijoje sukurtas „internetinės“ kalbos žodynas tėvams
2015 m. rugsėjo 8 d. 13:20
Didžiosios Britanijos valdžia sukūrė specialų interneto puslapį tėvams, kuriame paaiškinama vaikų dažnai socialiniuose tinkluose vartojamų trumpinių ir frazių reikšmė. Iš dalies taip siekiama vaikus apsaugoti nuo pedofilų bei spręsti kitas problemas.
Naujame savaitraštyje - ir apie A. Brazausko gyvenimą Kaune  (10)
2015 m. rugsėjo 8 d. 09:00
Antradienį pasirodė naujas leidinys „ Savaitraštis Kaunui “. Likus kelioms dienoms iki spausdinimo, nuspręsta pakeisti kai kuriuos planus: laikraštis buvo išspausdintas ne dešimties, bet penkiolikos tūkstančių egzempliorių tiražu, rašoma leidinio pranešime spaudai.
„Perlo“ treneris A. Gronskis: yra daug gerai dirbančių vaikinų, kurie gali kažko pasiekti ateityje
2015 m. rugsėjo 7 d. 23:06
Arvydas Gronskis visą savo karjerą dirba Vilniuje. Karjerą pradėjęs Vilniaus „Sakalų“ komandoje, joje buvo 10 metų. 2006 metais treneris persikėlė į Vilniaus „Lietuvos rytą“, kur dirbo iki šiol. Taip pat A. Gronskio gyvenimo aprašyme įtrauktas ir punktas - darbas Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje.
SPECIALUS TALENTŲ NUMERIS: PANELĖS komanda skaitytojams dovanoja staigmeną(FOTO)  (23)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:33
PANELĖS komanda naujųjų mokslo metų proga savo skaitytojams paruošė ypatingą staigmeną: didesnio formato numerį, dedikuotą ryškiausiems Lietuvos talentams. Viršelio mergina – olimpinė čempionė Rūta Meilutytė !
Pacientai sunerimę: nebeveikia svetainė, padėjusi išsirinkti gydytojus  (65)
2015 m. rugsėjo 2 d. 16:33
Dažnas pacientas prieš kreipdamasis į gydytoją patikrindavo jo vertinimą svetainėje pincetas.lt, kurioje jau kone dešimtmetį buvo galima rasti susistemintą informaciją apie gydymo įstaigas, skirtingų sričių medikus ir klientų atsiliepimus. Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Julija, pranešdama, kad to padaryti nebegalima.
To reikia visiems: idėjos naujo verslo pradžiai  (22)
2015 m. rugsėjo 1 d. 21:31
Ar kada nors svajojote tapti verslininku ? Jei galutinai nusprendėte pabėgti nuo savo viršininko, tačiau nežinote, ko derėtų imtis, čia yra keletas smulkaus verslo idėjų. Aišku, sunkus darbas čia neįskaičiuotas, rašo Businessnewsdaily.com.
Ukrainoje - sunkus atsigavimas po kruvinojo pirmadienio  (29)
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:06
Ukraina antradienį sunkiai atsigauna po policijos ir nacionalistų protestuotojų susirėmimų Kijeve , per kuriuos žuvo trys saugumo pajėgų pareigūnai ir dar 140 žmonių buvo sužeista po to, kai įstatymų leidėjai preliminariai pritarė ginčijamoms konstitucijos pataisoms, turinčioms padidinti separatistinių regionų autonomiją.
Po kruvino pirmadienio Kijeve – dar daugiau blogų naujienų  (353)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:17
Jau antras Ukrainos saugumo pajėgų narys mirė po to, kai pirmadienį buvo sužalotas per susirėmimus su ultranacionalistais protestuotojais prie parlamento pastato Kijevo centre, vidaus reikalų ministras pranešė antradienį.
A. Tapinas. Iškilmingo Komplekto sveikinimas Daliai, Marinai, Kęstučiui ir Nerijui kvadratu!  (144)
2015 m. rugsėjo 1 d. 11:20
Kai skaitote šį straipsnį, jau turbūt pastebėjote trafaretinius valstybės vadovų sveikinimus su rugsėjo 1-ąja diena, nuvedę vaikus į mokyklas pamatėte 45 laipsnių kampu išlenktas stangrias kai kurių direktorių nugaras prieš D kategorijos Seimo narius, išgirdote švietimo skyriaus valdininką, savo atsilankymu ir banaliomis frazėmis pagerbusį mokyklą, nors, mano galva, garbė ir privilegija rugsėjo 1-ąją dieną turėtų tekti visų pirma Mokytojams, dar ir dar kartą brendantiems į tą pačią upę ir kardelių apsuptyje vis dar tikintiems, kad šiemet pagaliau bus kažkas kitaip.
Išaušo Rugsėjo 1-oji: tūkstančiai jaunuolių plūsta į mokyklas  (97)
2015 m. rugsėjo 1 d. 00:00
Antradienį šimtai tūkstančių jaunuolių užplūdo mokyklas, kolegijas ir universitetus – prasideda nauji mokslo metai.
Madingas vilnietis: kaip aš (vėl) užsimaniau mokytis
2015 m. rugpjūčio 28 d. 11:31
Senais laikais, pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte, didžiuliame, pilkame, bet įspūdingame pastate buvo įsikūrusi vaistinė. Gydydavo žmones. Padėdavo negaluojantiems. Kiek vėliau, vienas iš, turbūt, didžiausių tuometinių Vilniaus vizionierių Artūras Zuokas įkurdino buvusios vaistinės patalpose „Fluxus ministeriją“. Atsimenu, kai teko užsukti keletą kartų ir (at)rasti išprotėjusių menininkų studijas ar sausakimšą pastato vestibiulį su džiazuojančiais muzikantais. Menas ir muzika taip pat gydo žmones.
Viena nuotrauka feisbuke moterį pavertė baisiausia pasaulyje mama ir vos nesugriovė gyvenimo (FOTO)  (50)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 07:48
Jauna berniuko su Dauno sindromu motina sako buvusi išvadinta monstre ir „labiausiai pasaulyje nekenčiama motina", kai nieko blogo nenorėdama tinklalapyje „Facebook" įkėlė sūnaus skalbimo mašinoje nuotrauką.