puslapis

Talentas: 19-metės kurti maudymosi kostiumėliai sudrebino mados savaitę(FOTO)  (6)
2014 m. liepos 22 d. 11:38
Lietuvaitės, vos 3 mėnesius per metus galinčios mėgautis  vasara , tikriausiai pavydi šiltų kraštų gyventojoms, kurios visus metus gali džiaugtis tobulu įdegiu , šiltu oru ir jūros bangomis. Ten gyvenant nereikia nei šiltų striukių, nei aulinių batų, o štai bikinius gali keisti nors ir kasdien!
Rastos bakterijos, kurios „ėda“ elektros energiją  (5)
2014 m. liepos 22 d. 11:16
Tam, kad gyvosiose sistemose vyktų biocheminiai procesai, reikalinga energija. Paprastai energija gaunama katabolizmo metu, o tam naudojamos energijos turinčios medžiagos, tokios kaip gliukozė. Pastarąją organizmas naudoja kaip maistą. Tačiau mokslininkai nustatė, jog gamtoje egzistuoja bakterijos, galinčios „suvirškinti‘ grynąją elektros energiją – šie organizmai tiesiogine to žodžio prasme minta elektronais.
1000 km lenktynių treniruotėse sugedo grėsmingas monstras – „Aquila CR1“
2014 m. liepos 17 d. 18:43
Kol Palangos Vytauto gatvėje šėlo jubiliejinių, 15-ųjų 1000 km lenktynių dalyvių paradas, šalia Vydmantų sankryžos esančioje pagrindinių lenktynių trasoje nuo pat ankstyvo ketvirtadienio ryto ėmė gausti galingų automobilių motorai.
Medicinos ateitis: jau bandomas po oda įsodintas injekcijų rezervuaras  (16)
2014 m. liepos 16 d. 19:16
Amerikiečių kompanija „MicroCHIPS“ pranešė pasiekusi proveržį žmogaus gydymo srityje: teigiama, kad jos specialistai sukūrė mikroschemą , kuri galės iš esmės pakeisti būdą, kaip vaistai patenka į paciento organizmą.
Sparčiai populiarėjantis aktorius pademonstravo žvaigždėms nebūdingą elgesį  (3)
2014 m. liepos 15 d. 10:50
Sunkiai besurastume jauną naujais filmais ir knygomis besidominčią merginą, kuri nebūtų girdėjusi visus populiarumo rekordus sumušusios „The Fault In Our Stars“ meilės istorijos. Bestseleriu tapusi knyga ir jos ekranizacija žvaigždėmis pavertė ne vien knygos autorių Johną Greeną, bet ir pagrindinių vaidmenų atlikėjus Shailene Woodley bei Ansel Elgortas .
Naujausi reikalavimai šeimos nariams, kurie nori mokyti jus vairuoti  (13)
2014 m. liepos 10 d. 12:00
17 metų sulaukusiems asmenims mokytis praktinio vairavimo leidžiama ne tik vairavimo mokykloje, bet ir su šeimos nariu. Tiesa, prieš tai reikia išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą VĮ „ Regitra “, kuriam nuo šiol galima pasiruošti ir savarankiškai.
Investicija į save: ką, kaip ir kodėl?  (1)
2014 m. liepos 7 d. 14:38
Investicija į save tikrai nemažai aptariamas, tačiau į praktiką ne taip dažnai, kaip norėtųsi, nužengiantis dalykas. Žemiau nurodytus žingsnius gali panaudoti visur: profesinėje veikloje, asmeniniame gyvenime ar pomėgyje. Ir sąrašas, kaip taisyklė, tikrai nėra baigtinis, todėl kurk savo punktus ir juos įgyvendink. O pradžiai – 9 punktai, kaip gali investuoti į save.
Garsiausios Lietuvos reperės gyvenimas: „tūsai“ visą savaitę, sekmadienį - į bažnyčią(INTERVIU)  (10)
2014 m. birželio 28 d. 00:01
Kol Vilniaus senamiesčio užkaboriuose vyksta audringi reperės Viktorijos Vyšniauskaitės (19 m.), slapyvardžiu Cherry On Top, vakarėliai, jos tėvas operos solistas Vaidas Vyšniauskas vadovauja protestantų religinei bendruomenei „Naujoji karta“. „Retsykiais į tėvo pamaldas ateinu nemiegojusi“, – prisipažįsta reperė.
„Pernelyg gražus“ nusikaltėlis tapo interneto įžymybe  (13)
2014 m. birželio 26 d. 14:58
Jeremy Meeks - tikriausiai populiariausias šių dienų nusikaltėlis. Jo nuotraukos jau spėjo apskrieti visą internetą, tik žmonės daugiau kalba ne apie šio vyruko „darbelius“, bet apie jo išvaizdą!
L. Tapinas pagerbtas aukščiausiu Kultūros ministerijos apdovanojimu  (17)
2014 m. birželio 19 d. 20:42
Žurnalistui ir rašytojui Laimonui Tapinui ketvirtadienį Kultūros ministerijoje iškilmingai įteiktas aukščiausias ministerijos garbės ženklas „ Nešk savo šviesą ir tikėk “. 70-metį neseniai atšventusį L. Tapiną sveikino kultūros ministras, jo buvę studentai, kolegos ir draugai.
Internetu spektakliui pinigus rinkusios merginos ruošiasi pasirodymui Edinburge
2014 m. birželio 15 d. 09:00
Ar pamenate žymiąją Paulo Coelho frazę: „Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą“? Turbūt ji geriausiai atspindėtų pastaruosius įvykius Justinos Kaminskaitės gyvenime.
Bloga žinia sugalvojusiems atostogauti užsienyje  (152)
2014 m. birželio 13 d. 07:28
Birželio mėnesį tie, kas atostogų neplanavo iš anksto ir laukė „paskutinės minutės“ pasiūlymų, gali likti it musę kandę, sako „ Tez Tour “ Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė. Kelionių organizatoriaus – „ Makalius .lt“ vadovo Rimvydo Širvinsko teigimu, žmonės, tik dabar ieškantys pigių vasaros kelionių, jau pavėlavo.
Į bendruomenę susibūrę lietuviai Norvegijoje pasveikino vasarą  (10)
2014 m. birželio 12 d. 16:29
Birželio 7 d, šeštadienį viename Oslo parkų šurmuliavo margas ir linksmas būrys lietuvių šeimų su vaikais. Populiaraus Ekebergo gyvūnų parko pašonėje įvyko šventė „Pasveikinkime vasarą“.
R. Bogdanas. D diena: „mes visada būsime pasiruošę, kad visada galėtume būti laisvi“  (125)
2014 m. birželio 5 d. 07:55
Kariškių kalboje D diena (ar V valanda) yra atskaitos taškas veiksmų laikui skaičiuoti; pvz., D+1 bus kita diena po nustatytos datos. Toks būdas vartojamas, kad liktų nežinoma operacijos pradžia net nutekėjus informacijai apie veiksmų seką.
Rinkimų reziumė: ką daro iš to, ką žada?  (1)
2014 m. birželio 3 d. 14:14
Balandžio mėnesį pradėjusi veikti virtuali platforma Žinau, ką renku suteikė unikalią galimybę Lietuvos žmonėms tiesiogiai bendrauti su politikais – kandidatais į Prezidento postą ir Europos Parlamentą. Į piliečių klausimus sutiko atsakyti visos politinės partijos. Nepaisant politikų gerų norų, virtualus dialogas nebuvo itin gyvybingas – atsakymus kandidatai pateikė į mažiau nei pusę svetainės lankytojų klausimų.
Įvykių Ukrainoje baigtis pagal Kremliaus ideologą  (200)
2014 m. birželio 3 d. 11:08
Šių metų kovo 9 d. įtakingas Rusijos prezidento Vladimiro Putino patarėjas ideologiniais ir geostrateginiais klausimais Aleksandras Duginas paskelbė savo veiksmų planą dėl Europos dominavimo.
Pirmieji dvyliktokų įspūdžiai: lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas nepravirkdė  (30)
2014 m. birželio 2 d. 15:11
Vos baigusis privalomam lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui, į DELFI kreipėsi abiturientai, norintys pasidalinti nuomone apie užduotis. Panašu, kad daugeliui dvyliktokų palengvėjo – šis egzaminas nesukėlė tiek abejonių kiek prieš savaitę laikytas anglų kalbos egzaminas. Tiesa, nuotaiką sugadinusių dalykų irgi buvę.
„Neptūnas“ grimzta į dugną – „Žalgirį“ nuo LKL sosto skiria viena pergalė  (125)
2014 m. gegužės 31 d. 16:37
Šeštadienį Kaune vykusiose ketvirtose Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) finalo rungtynėse vietos „Žalgiris“ 88:72 (26:15, 26:26, 20:12, 16:19) ir atsidūrė per žingsnį nuo ketvirto čempiono titulo iš eilės – serijos rezultatas tapo 3:1.
Kaip pradėti verslą Ispanijoje?  (11)
2014 m. gegužės 31 d. 13:00
Kai kalbama apie lietuvių kuriamą verslą užsienyje, Ispanija tikriausiai nėra pirmoji šalis, apie kurią pagalvojama. Tačiau yra ne vienas sėkmingas pavyzdys, kaip tautiečiai ten įsitvirtina. Apie kai kuriuos jų rašė ir „BZN start“.
Ekspertas: teroristai Ukrainoje pradėjo taikyti ciniškiausią provokaciją  (58)
2014 m. gegužės 28 d. 09:58
Teroristai Rytų Ukrainoje pradėjo taikyti ciniškiausią provokaciją. Naudodamiesi pagrįsta panika, kurią taikiems gyventojams kelia koviniai susirėmimai Donbase, jie reikalauja, kad žmonės skubiai evakuotųsi, praneša „Glavkom“.
Ukraina: separatistai šaudo į taikius gyventojus  (772)
2014 m. gegužės 27 d. 14:11
Separatistai Rytų Ukrainoje siekia diskredituoti antiteroristinėje operacijoje dalyvaujančius jėgos struktūrų pareigūnus, pranešė informavimo apie antiteroristinę operaciją (ATO) grupės vadovas Volodyslavas Selezniovas, kurį cituoja Newsru.ua.
„Sharp“, „Fujitsu“ ir „Toshiba“ iš bado imsis daržovių auginimo  (4)
2014 m. gegužės 23 d. 13:13
Nepavydėtina japonų puslaidininkių gamintojų padėtis verčia kompanijas ieškoti naujų pragyvenimo būdų. Štai japonų korporacija „Sharp“ jau dabar yra pasiruošusi auginti braškes dirbtinėmis sąlygomis, reguliuojant temperatūrą, drėgnumą ir apšvietimo intensyvumą, pasitelkiant specialias sistemas. Šviežios uogos ištisus metus – tokiam pasiūlymui pavydėtų net arabų šeichai!
„Tavo vaikas" - vasaros žurnalas
2014 m. gegužės 23 d. 00:00
„Birželio mėnesio numeryje karaliauja vasara", - sako žurnalo „Tavo vaikas" vyr. redaktorė Gitana Šeštokienė.
Lietuvės istorija iš Sibiro šiurpina vakariečių odą  (206)
2014 m. gegužės 20 d. 21:47
Lietuvių sąmonėje įsišaknijusi mūsų tėvynainių baisi patirtis per tremtį Sibire - Vakaruose dar daug kam yra tuščias ar neperskaitytas istorijos puslapis. Į Lietuvos mokyklinės privalomos literatūros sąrašą įtraukti šiurpūs lietuvės Dalios Grinkevičiūtės memuarai „Lietuviai prie Laptevų jūros“ kiek kitokia forma bando skintis kelią į vokiškai kalbančio pasaulio širdis.
„Šiaulių“ krepšinio komandos šokėjos žavesiu nenusileidžia varžovėms iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos  (12)
2014 m. gegužės 19 d. 15:30
„Krepšinio šokėjos“ puslapis „Facebook“ paskyroje kviečia susipažinti su Šiaulių „Šiaulių“ krepšinio komandos šokėjomis. Gražiosios Saulės miesto merginos kviečia pažiūrėti, kaip atrodo jų kasdienis darbas. Specialiame vaizdo reportaže krepšinio žiūrovams nematoma šokėjų persirengimo rūbinė, pasirengimas rungtynėms ir „Šiaulių“ krepšinio klubo šokėjos krepšinio aikštelėje.
Buvusio LKPB viršininko A. Matonio byla: advokatas nurodė, kad teismas gavo ne visą medžiagą  (19)
2014 m. gegužės 15 d. 14:34
Vilniaus miesto apylinkės teismui, ketvirtadienį sugrįžusiam prie administracinės bylos, iškeltos buvusiam Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) viršininkui Algirdui Matoniui , kuris neblaivus sėdo prie vairo ir neteko šių pareigų, vėl nepavyko atversti bylos.
Ispanijos lygoje „Real“ klubas beveik laidoja viltis tapti čempionu  (32)
2014 m. gegužės 7 d. 23:55
Ispanijos futbolo lygoje trečiadienio vėlų vakarą Lietuvos laiku sužaistos vienerios ir paskutinės perkeltos 36-o turo rungtynės. Madrido „Real“ klubas svečiuose egzaminavo „Valladolid“ komandą. Lygiosios 1:1 labai apsunkina madridiečių kovą dėl aukso medalių.
Virta-nevirta lašiša su avokadų salotomis  (2)
2014 m. gegužės 5 d. 14:43
Artėja vasara ir mes, moteriškės, matuojamės vasarines sukneles, "maudymukus", bei dažniau ir kritiškiau žvelgiame į veidrodžius... Dėl savo po žiemos "pasitaisiusios" figūros.
Ką daryti, kai pardavėjas vietoj telefono atsiunčia plytą  (7)
2014 m. gegužės 4 d. 14:13
„Esame turėję atvejį, kai (perkant internetu – red. past.) vietoj telefono atsiuntė plytas. Taip pat, kai vietoj telefonų pardavėjas atsiuntė žaislinius telefonus“, – pasakoja Europos vartotojų centro (ECC) Europos Sąjungos (ES) teisės specialistė Miglė Akulevičienė ir teisininkas patarėjas Aušvydas Čebatorius.