puslapis

Sumokėjo pinigus, laukia žiema, o kuro taip ir nesulaukia  (28)
2014 m. lapkričio 21 d. 15:07
Internetinis puslapis, mažos kainos, solidus logotipas ir žadami prizai laimėtojams. Atrodo, kad šiais laikais užtenka tik tiek, kad žmonės patikėtų pinigus pardavėjams . Tačiau kartais aklas pasitikėjimas gali nuvesti prie didelio nusivylimo.
„iPhone 6 Plus“ techninių bėdų seriale pabaigos nesimato  (21)
2014 m. lapkričio 21 d. 11:25
Kompanijos „ Apple “ išmanusis telefonas „ iPhone 6 Plus“ jau ne kartą iškritikuotas dėl netvirto korpuso, nepatikimo duomenų kaupiklio ir cikliškų sistemos persikrovimų. Ir panašu, kad tai nėra pabaiga, rašo puslapis WCCFTech.
Sukurti filmuoti galintys kontaktiniai lęšiai – ir tai ne „Google“ darbas  (8)
2014 m. lapkričio 21 d. 10:40
Amerikiečių inžinieriai sukūrė kontaktinius lęšius, kurie gali vizualinę informaciją išvesti tiesiai į akis. JAV kariškių finansuojamas projektas numato sukurti naujus įrenginius, kurie bus skirti lėktuvų pilotams. Apie tai praneša puslapis „ New Scientist “.
E. Mildažytė apie ligą, su kuria reikia susidraugauti: mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai  (84)
2014 m. lapkričio 21 d. 07:00
„Su diabetu nereikia kovoti, reikia su juo susidraugauti. Mums su sūnumi kol kas sekasi įvairiai. Būna sunkesnių, būna lengvesnių dienų, o kaip bus ateityje, matysim“, - sako žinoma žurnalistė Edita Mildažytė .
Lietuvoje neišbandyta verslo idėja, galbūt galėjusi išgelbėti studentės gyvybę  (20)
2014 m. lapkričio 20 d. 08:40
Pastaraisiais metais tarp jaunimo labai išpopuliarėjo socialinio tinklo „Facebook“ grupės, leidžiančios rasti bendrakeleivių, važiuojančių arba vežančių ta pačia kryptimi.
S. Ballmeris dūrė E. Muskui: bijoti dirbtinio intelekto – kvaila  (10)
2014 m. lapkričio 17 d. 15:35
Skirtingai nei Elonas Muskas , kuris dirbtinio intelekto sistemas pavadino galinčiomis iššaukti demonus ir tapti katastrofa visai žmonijai, buvęs „Microsoft“ prezidentas Steve'as Ballmeris į „protingus kompiuterius“ žvelgia daug pozityviau, rašo puslapis „Computerworld“.
B. Vanagas prieš Dakaro ralį jaučiasi užtikrintai  (7)
2014 m. lapkričio 17 d. 13:56
Daugybė studentų namų darbus palieka paskutinei nakčiai, tuo tarpu į Dakaro ralį išsiruošę lenktynininkai tokios prabangos neturi. Nors iki vienų prestižiškiausių pasaulio lenktynių dar pusantro mėnesio, bet prie savo ralio technikos lenktynininkai praktiškai nebegalės prisiliesti.
Lietuviai nenori patekti į „Google“ paiešką – siekia būti pamiršti  (11)
2014 m. lapkričio 16 d. 15:00
Interneto paieškos sistema „ Google “ jau yra gavusi beveik tūkstantį lietuvių prašymų pašalinti nuorodas į įvairius interneto tinklalapius. Tačiau ne visi prašymai buvo patenkinti.
Į Monblaną – iš pagarbaus atstumo  (1)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:00
Vienas šiuolaikinių pasaulio stebuklų yra pakilti aukštai virš viršukalnių, virš debesų, virš ledynų.
Sužlugdė atostogas: atšauktas rytojaus skrydis į Egiptą  (141)
2014 m. lapkričio 14 d. 16:59
Bendrovė „Fresh Travel “, penktadienį kelionių agentūroms paskelbusi, kad stabdo savo veiklą, sugadino žmonėms atostogas. Viena keliautojų kreipėsi į DELFI.
Neįtikėtina istorija: motina nepaklusnią dukterį ištrėmė į Sibirą  (70)
2014 m. lapkričio 11 d. 22:20
Dauguma tėvų baudžia savo vaikus išvarydami juos į kitą kambarį. Tačiau Sofijos Petrovos motina nuėjo kur kas toliau – nepaklusnią dukterį ji ištrėmė... į kitą šalį.
V. Putino numylėtinio akys krypsta į Lietuvą  (600)
2014 m. lapkričio 11 d. 20:47
Vladimiro Putino numylėtinio, Rusijos propagandisto Dmitrijaus Kiseliovo akys krypsta į Lietuvą. Čia planuojama plėtoti šviežio rusiško naujienų kanalo veiklą.
Visuomenė kviečiama prisidėti išsaugant Neringą  (13)
2014 m. lapkričio 7 d. 10:33
Žaliosios politikos institutas, prisijungdamas prie organizacijos „Mes Darom“ iniciatyvos „Išsaugokime Neringą“ kviečia visuomenę prisidėti atkurti pavasarį gaisro nusiaubtus Smiltynės miškus. Tam pasirinkta netradicinė priemonė – sukurtas puslapis vienoje didžiausių minios finansavimo (angl. crowdfunding ) internetinių svetainių.
Amerikietiškos svajonės įsikūnijimas: dabar noriu prabangaus restorano Vilniuje  (148)
2014 m. lapkričio 7 d. 05:30
Verslus žmogus visur mato galimybes, kurias gali paversti šlamančiaisiais. Būtent toks yra ir amerikietis Aaronas Perezas , kuris vasarą pirmą kartą atvykęs į Lietuvą dabar Vilniuje lankosi jau ketvirtą kartą. Jaunasis verslininkas Lietuvoje mato galimybes sėkmingoms investicijoms.
Panašu, kad „Apple“ patyliukais sustiprino „iPhone 6 Plus“ korpusą  (15)
2014 m. lapkričio 5 d. 10:22
Kompanija „Apple“, panašu, rado, kaip išspręsti problemą, dėl kurios skundžiasi kai kurie „ iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“ vartotojai, rašo puslapis WCCFTech.
Interneto požemių „troliai“ tūno kiekviename iš mūsų  (8)
2014 m. lapkričio 4 d. 15:07
Šiaip jau troliai – tai tokie daniškos kilmės simpatiški nykštukai. Danai stropiai puoselėja šį paveldą, anglakalbis šios šalies leidinys „ The Local “ šiomis dienomis informavo, kad Danijos nepriklausomų tyrimų taryba skyrė maždaug 428 tūkstančius dolerių disertacijai apie Bornholmo salos trolius. Granto gavėjas Kofedas Romeras planuoja išleisti šiuos pinigus ryšio tarp folkloro bei realaus požemių gyventojų buvimo tyrimui. Va, kokie tie danai, net akademiniame lygmenyje nenori atsisakyti tikėjimo simpatiškų tautosakos personažų egzistavimu.
Kiek iš tiesų sveria Holivudo gražuolės  (15)
2014 m. lapkričio 3 d. 18:08
Ką jau ką, bet pakalbėti moterys tikrai mėgsta, tik ne apie savo amžių ir svorį! Viena kolegė svorio tema mėgsta pajuokauti: ƒ„Realiai aš sveriu vos 45 kg. Visa kita - žavesys, charizma ir seksualumas!“ Na, o puslapis radaronline.com atskleidžia, ką rodo garsiausių Holivudo damų svarstyklės (tiesa, kai kurių žvaigždžių svoris labai jau greitai keičiasi)!
V. Šeškus po pergalės prieš „Neptūną“: jaučiu klubo palaikymą  (17)
2014 m. spalio 26 d. 19:09
Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nebeliko nepralaimėjusių komandų. Sekmadienį „ Neptūnas “ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 65:73 nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams, bet vis tiek išliko turnyro lentelės viršuje.
Žilvino Grigaičio verslą mėgino sunaikinti Lietuvai priešiška šalis  (19)
2014 m. spalio 23 d. 13:11
Iš karto po to, kai Žilvinas Grigaitis žiniasklaidai pristatė naująjį verslo įrankį – universalią internetinę platformą www.zag.expert , verslininkas sulaukė pirmųjų rimtų pasikėsinimaų į ją įsilaužti.
Bandė sunaikinti Ž. Grigaičio naują verslą: nuostoliai galėjo siekti šimtus tūkstančių  (269)
2014 m. spalio 23 d. 11:48
Prieš kelias dienas Žilvinas Grigaitis žiniasklaidai atskleidė savo verslo planus. Žinomas vyras įkūrė informacinio ir konsultacinio pobūdžio naują virtualią platformą, kurioje dalinasi karjeros ypatumais. Naujienų portalą DELFI pasiekė žinia, kad programišiai kelias dienas bandė „nulaužti“ Ž. Grigaičio internetinį puslapį.
Rusija užsimojo sukurti „Skype“ analogą  (80)
2014 m. spalio 22 d. 12:36
Rusijos operatorius „Rostelekom“ planuoja sukurti firminę internetinės telefonijos tarnybą, kuris turėtų tapti gerai visame pasaulyje žinomo „ Skype “ analogu.
Gražiausių pirmojo Eurolygos turo momentų vaizdo klipas  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:07
Pirmas šio sezono Eurolygos knygos puslapis - užverstas. Dvylika komandų iškovojo pergales, tačiau tai tik pradžia ir pralaimėjusieji turi pakankamai laiko atsigauti ir nutiesti kelią į šlovę. Pasigrožėkime gražiausiais turo momentų vaizdais.
Žilvinas Grigaitis atskleidė naujausius savo verslo planus  (7)
2014 m. spalio 20 d. 14:02
Verslininkas Žilvinas Grigaitis, būdamas gerai žinoma asmenybe ne tik pramogų, bet ir verslo pasaulyje, pagaliau nusprendė pasidalinti savo fenomenalios karjeros ypatumais kuriamoje naujoje virtualioje platformoje.
Paaiškėjo, kokiu verslu iš tiesų užsiima Ž. Grigaitis  (695)
2014 m. spalio 20 d. 11:30
Daugelis žmonių iki šiol svarstydavo, kokį paslaptingą verslą vysto verslininkas Žilvinas Grigaitis. Pirmadienio rytą tarp Lietuvos ir Australijos gyvenantis vyras surengė spaudos konferenciją, kurios metu atskleidė savo naujausio verslo planus.
A. Piontkovskis: V. Putinas planuoja žaisti ne šachmatais, o pokerį  (55)
2014 m. spalio 19 d. 20:15
Rusijos prezidentas ketina Vakarus šantažuoti atominiu ginklu, teigia Rusijos politikos analitikas Andrejus Piontkovskis . Jis mano, kad jei „žali žmogeliukai“ ir Rusijos kariai pasirodytų, pvz., Estijoje, Vladimiras Putinas NATO įspėtų nesikišti, nes tai rusiškojo pasaulio reikalas, ir pagrasintų panaudosiąs atominį ginklą, jei Aljansas prieš juos imsis karinių veiksmų.
V. Putiną taikos nešėju pavertusio lietuvio versija  (694)
2014 m. spalio 18 d. 00:01
Marškinėlių seriją su Rusijos prezidento Vladimiro Putino atvaizdais išleidęs ir V. Putiną kaip taikos nešėją pavaizdavęs Niujorke gyvenantis lietuvis Julius Kačinskis ginasi nesidomintis politika. Jis aiškina V. Putiną ant marškinėlių pavaizdavęs metaforiškai.
„Independence“ sutiktuvės – spalio pabaigoje  (71)
2014 m. spalio 16 d. 14:28
Planuojama, kad spalio 27 d. pro Klaipėdos uosto vartus įplauks Suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalo laivas-saugykla „ Independence “.
Trejų metų puošeivos užkariauja internetą FOTO  (5)
2014 m. spalio 14 d. 07:35
Ko reikia, norint tapti interneto žvaigžde? Šį atsakymą, ko gero, žino trimečių dvynių Danielio bei Maiklo mama Jane iš Londono.
Nuomonė. Dešimtys nuo mirties išgelbėtų arklių lengva ranka atiduodami į skerdyklą  (8)
2014 m. spalio 13 d. 18:19
GRYNAS.lt redakcija sulaukė atviro Žirgų globos asociacijos laiško. Jos nariai susirūpinę, jog badu marinti ir galiausiai konfiskuoti ūkininko arkliai šiuo metu yra pardavinėjami ne tiems asmenims, kurie norėtų jais rūpintis ir auginti. Redakcija dalinasi asociacijos narių išplatintu laišku:  Iš ūkininko A. A. Kaušakio konfiskuota arklių banda pagaliau saugi – arkliai turi ką ėsti, jiems negresia šaltis, o mirties grėsmė nutolo tiek, kiek konfiskavimo dieną buvo sunku tikėtis.