puslapis

„Windows 10“ debiutas gali įvykti liepą  (19)
2015 m. kovo 26 d. 10:01
Puslapis „Fudzilla“, remdamasis savais šaltiniais, praneša, kad operacinės sistemos „ Windows 10 “ galutinės versijos debiutas gali įvykti jau šių metų liepą.
Net po sėkmingos registracijos į darželius – naujas kliūčių ruožas  (980)
2015 m. kovo 25 d. 05:30
Dviejų vaikų mama Rita – viena pirmųjų Vilniuje sėkmingai užregistravo dukrą į darželį, tačiau, kaip paaiškėjo, džiaugtis anksti. Laukia naujas kliūčių ruožas.
Savaitės Lietuvos A lygos rinktinėje – nepralaimėjusių komandų žaidėjai
2015 m. kovo 24 d. 17:07
Lietuvos „SMScredit.lt A lyga “ tradiciškai skelbia 11 geriausių šalies čempionato turo futbolininkų. Kadangi šįsyk penktame ture įvyko tik trejos rungtynės, jos buvo sujungtos su ketvirtu turu. Galima sakyti, kad tai yra intensyvios čempionato savaitės rinktinė, kurioje keturias vietas gavo „Trakų“, tris – Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai. Ketvirtame ir penktame turuose nepralaimėjo penkios komandos, kurių žaidėjai ir užpildė rinktinę.
Registracijos į darželius sistema kelia vilniečių nerimą  (10)
2015 m. kovo 24 d. 11:55
Antradienio rytą pakartotinai buvo pranešta, kad rytoj prasideda elektroninė registracija į sostinės darželius. Esą sistema jau sutvarkyta, saugi ir patikima. Kitokią žinią šiuo klausimu siunčia tėvai.
D. Liekis. Manau, kad prietarus lietuvių galvose pakeitė žinojimas  (3)
2015 m. kovo 20 d. 18:18
Šiandien naujienų portale DELFI baigėme vieną unikaliausių mokslo populiarinimo projektų skirtų antropologijos sričiai – „Mumijų tyrimų maratoną“. Tai buvo trečiasis straipsnių ir vaizdo reportažų ciklas, kuriuos pradėjau kurti dar 2011 metais, kai Vilniaus universiteto mokslininkai ėmėsi Šventosios Dvasios bažnyčioje rastų mumijų tyrimų.
Devynių moterų pokyčiai: iš bjauriųjų ančiukų į gražuoles  (23)
2015 m. kovo 20 d. 12:22
COSMO skaitytoja Karolina pasidalino puikiu straipsniu, skambiu pavadinimu „Nėra negražių moterų, yra tik neturtingos“!
Žaibiškai plintantis skelbimas: dingo aptemptus džinsus ir žalią rankinę dėvinti voverė  (54)
2015 m. kovo 19 d. 22:25
Pastaruoju metu socialiniuose tinkluose pastebėta įdomi tendencija - žmonės dalinasi gatvėje pamatytais neįprastais skelbimais apie dingusią voverę, bebrą ar koalą. GRYNAS.lt pasidomėjo, kas iš tiesų slypi po linksmo turinio skelbimais.
Vėl svarstoma apie mokamą „Youtube“ versiją  (9)
2015 m. kovo 19 d. 12:14
„Google“ priklausančios „Youtube“ svetainės vadovai galvoja apie prenumeratos pagrindu veikiančią VOD (video-on-demand) tarnybą, kuri leistų vartotojams už tam tikrą mokestį gauti individualų turinį, praneša puslapis „The Verge“.
„Ferrari“ savininkams – grėsminga žinia dėl galimo gaisro  (7)
2015 m. kovo 19 d. 11:26
Skandalinga žinia iš Italijos: „ Ferrari “ gali tekti atšaukti visus – t.y. 499 „LaFerrari“ modelius dėl labai pavojingo gedimo degalų sistemoje. Šis nesklandumas, žinovų nuomone, gali sukelti nemenką gaisrą.
Kėdainietis morkomis ir kopūstais aprūpina visą šalį  (1)
2015 m. kovo 15 d. 15:13
Lietuvoje vienam gyventojui išauginami šimtai kilogramų daržovių. Statistikos departamento duomenimis, 2013 m. vienam gyventojui teko apie 144 kg bulvių, 327 kg cukrinių runkelių ir 86 kg kitų daržovių. Kėdainių rajone ūkininkaujantis Virgilijus Kuprevičius taip pat skaičiuoja savo daržoves ir teigia, kad jo ūkyje užauginama tiek morkų, kad jas padalinus kiekvienam šalies gyventojui tektų po 34 morkas per metus.
Žvaigždės, kurias „nužudė“ internetas  (52)
2015 m. kovo 14 d. 15:55
Visai neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė žinia, jog garsi Lietuvos dainininkė Katažina Zvonkuvienė tragiškai žuvo kraupioje automobilio avarijoje. Tik pradėjusi gauti užuojautos žinutes ji suprato, jog buvo „nužudyta“ internautų – kažkas, tikriausiai siekdamas finansinės naudos, paleido tokią „naujieną“, kad tik sulauktų daugiau puslapio paspaudimų. Panašioje situacijoje anksčiau buvo atsidūrusi ir kita žvaigždė – Natalija Bunkė . Dainininkė kreipėsi į teisininkus, tačiau jau metus byla dulka kažkur tyrėjų stalčiuose. Užsienyje tokios paskleistos melagingos naujienos jau tikrai nebe naujiena. DELFI šįkart domisi, kokios įžymybės buvo „nužudytos“ internete ir kas gi jiems „nutiko“.
Įsirenginėjantiems ir kuriantiems namus - naujas portalas DarauPats.lt  (9)
2015 m. kovo 12 d. 10:43
Atėjus pavasariui visi norime pokyčių. Pirmiausiai pradedame nuo savo artimiausios aplinkos - namų, sodų, sklypų. Nuo šiol į pagalbą galėsite pasitelkti ir naują portalą DarauPats.lt .
„Kremlinai“ šėlsta: siūlo keisti valstybės vadovą  (1115)
2015 m. kovo 10 d. 14:25
Socialiniuose tinkluose ir toliau šėlsta prorusiškų pažiūrų veikėjai. Jų aktyvumo spektras plečiasi – pasiektas jau toks lygis, kai rublis vadinamas „mūsų valiuta“, o tariami aktyvistai siūlo referendumą dėl valstybės vadovų keitimo.
Naująjį „Google Nexus“ telefoną gamins kinų „Huawei“  (3)
2015 m. kovo 4 d. 14:25
Būsimą „Google“ išmanųjį telefoną, priklausantį etaloninei „Nexus“ serijai, gamins kinų kompanija „ Huawei “. Apie tai praneša kinų puslapis „GizChina“, remdamasis informuotais šaltiniais.
Kaip „Ferrari“ bando taupyti degalus nemažinant „arklių“  (3)
2015 m. kovo 3 d. 16:09
Svarbiausia „ Ferrari “ naujiena Ženevoje – naujasis „488 GTB“, kuris sutraukė kone gausiausią būrį žurnalistų. Nors kalbant apie „Ferrari“ automobilius degalų sąnaudos toli gražu nėra pagrindinė tema, tačiau šis naujausias italų superautomobilis yra dar vienas įrodymas, kaip „Ferrari“ bando gerinti ekonomiškumą dėl to neaukojant galios.
Rinkėjai balsuoja šiek tiek aktyviau nei per praėjusius savivaldos rinkimus  (2)
2015 m. kovo 1 d. 11:22
Savivaldos rinkimuose, kuriuose pirmą kartą merai renkami tiesiogiai, gyventojai sekmadienį balsuoja šiek tiek aktyviau nei per praėjusius savivaldybių tarybų rinkimus.
Futbolo aistruoliams – tiesioginės A lygos transliacijos per DELFI TV  (14)
2015 m. vasario 26 d. 10:25
Pagrindinis naujienų portalas DELFI palaiko Lietuvos futbolą, todėl nuo šiol populiariausiai pasaulyje sporto šakai bus skiriama daugiau dėmesio. Šį sezoną specialioje DELFI TV platformoje futbolo sirgaliai turės galimybę stebėti net 180 tiesioginių „SMScredit.lt A lygos“ futbolo rungtynių!
10 patarimų, kaip kelionėje papietauti nemokamai  (6)
2015 m. vasario 26 d. 08:23
Ar žinote posakį apie nemokamus pietus? Na, apie tai, kad tokie būna tik pelėkautuose - ir nebūtinai išimtinai tuo atveju, jeigu ruošiatės valgyti vien sūrį. Ką gi, interpretuojant šią liaudies išmintį itin tiesmukai ,ji tikrai ne visada atitinka realybę.
N. Mačiulis: kas bendro tarp „50 pilkų atspalvių“ ir Stalino trėmimų  (61)
2015 m. vasario 15 d. 14:21
Erotinis romanas „50 pilkų atspalvių“ apie atvirus ir šokiruojančius vyro ir moters santykius sukėlė tikrą audrą literatūros pasaulyje. Romano trilogiją jau įsigijo apie 80 milijonų skaitytojų, ji išversta į daugiau kaip 50 kalbų, o ketvirtadienį Lietuvoje pristatyta šio filmo ekranizacija, panašu, sulauksianti ne ką mažesnio populiarumo.
TIKRA ISTORIJA: „Panelei“ pozavusi pora sukūrė šeimą(INTERVIU)  (7)
2015 m. vasario 14 d. 00:01
Per žurnalo „ Panelė “ gyvenimą (birželį švęsime 21 gimtadienį!) aprašėme tūkstančius herojų, kurių gyvenimai dažnai nepalikdavo abejingų. Kartais tie herojai sugrįžta, kad papasakotų, kaip jų gyvenimas pasikeitė, dažnai paaiškėja, kad po debiuto „Panelėje“ likimas pateikdavo ne vieną linksmą siurprizą.
„Apple“: konkurentų išmaniuosius laikrodžius sunku vadinti išmaniais  (19)
2015 m. vasario 13 d. 12:44
Banko „ Goldman Sachs “ surengtoje konferencijoje kompanijos „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas išsakė keletą svarbių komentarų, kalbėdamas apie būsimą kompanijos išmanųjį laikrodį „ Apple Watch “, rašo puslapis „Apple Insider“.
Garsiausi lietuvių kilmės JAV sportininkai – nuo NBA iki olimpinių čempionų  (10)
2015 m. vasario 10 d. 10:50
Sudėtinga Lietuvos politinė padėtis praėjusio amžiaus pradžioje privertė ne vieną mūsų šalies gyventoją emigruoti į užsienio šalis, iš kurių didelė dalis išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas. Jose gimė, augo ir sporto aukštumų pasiekė ne vienas lietuviško kraujo turintis asmuo.
Č. Iškauskas. Kaip kuriamos „liaudies respublikos“  (147)
2015 m. vasario 7 d. 12:30
Pasaulyje būta visokių respublikų (lot. res publica – „viešasis reikalas“). Žinome antikinę Romos respubliką. Bene garsiausia ir galingiausia daugiau kaip du šimtmečius buvo labai jau demokratiškai pavadinta Abiejų Tautų Respublika (ATR) – Lietuvos ir Lenkijos federacinė monarchija, sudaryta po Liublino unijos 1569 m. ir išsilaikiusi iki pirmojo jos padalijimo 1791 m. Ir žinoma, bent trys Lietuvos respublikos (kai kas mano, kad jos buvo dvi: 1918 – 1940 m. ir nuo 1990 iki šių dienų).
Laikas spaudžia? Neturėkite vilties  (3)
2015 m. vasario 5 d. 11:38
Šiais vis spartėjančio gyvenimo tempo laikais išgirsti frazę „laikas spaudžia“ – nenuostabu. Netgi atvirkščiai – kartais ima atrodyti, kad tie, kurie nejaučia laiko stygiaus, yra tarsi ne šio pasaulio gyventojai arba lyg „iškritę“ iš nūdienos lekiančio traukinio.
V. Sinica. Ko nepadarė KGB, padarys signatarai?  (319)
2015 m. vasario 5 d. 09:52
Rodos, penktus metus pora signatarų vis grįžta prie įrodinėjimų, jog paskutinis ginkluotos pokario rezistencijos Lietuvoje dalyvis – partizanas Antanas Kraujelis-Siaubūnas – buvęs visai ne laisvės kovotojas prieš okupacinį režimą, o paprasčiausias kriminalinis nusikaltėlis. Buvęs VSD vadovas Jurgis Jurgelis ir LSDP garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas vieningai kaltina Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centrą (LGGRTC) klastojant tyrimus ir slepiant Siaubūno nusikaltimus bei reikalauja atimti iš jo kario savanorio teisinį statusą.
Pro VRK akis nepraslydo kalendorius  (1)
2015 m. vasario 4 d. 20:10
Alytaus rajono savivaldybės išleistą kalendorių Vyriausioji rinkimų komisija ( VRK ) pripažino nepažymėta politine reklama.
L. Graužinienė paviešino asmenines nuotraukas  (118)
2015 m. vasario 3 d. 11:58
Seimo pirmininkė, Darbo partijos vadovė Loreta Graužinienė pristato visuomenei naują tinklalapį www.loretagrauziniene.lt, kuriame, be aktualiausių naujienų, politinės veiklos vaizdinės medžiagos, bus publikuojamos ir asmeninio archyvo nuotraukos bei politikės dienoraštis.
Stulbinantys archeologiniai atradimai  (14)
2015 m. vasario 3 d. 00:01
Šiandienio gyvenimo gerovės nebūtų be milžiniško, tūkstantmečius siekiančio protėvių įdirbio, civilizacijos, kultūros plėtojimo ir skirtingas epochas vartančių istorijos puslapių. Įvairūs kasinėjimai, tyrimai ir išsamios analizės leidžia susipažinti su priešistore bei pajusti praeities civilizacijų dvasią. Entuziazmo ir žinių ištroškę archeologai paaukoja kone visą gyvenimą dėl to, kad neįmanomus dalykus padarytų įmanomais.
Dėl „Vilniaus liaudies respublikos“ kreipėsi į prokurorus  (33)
2015 m. vasario 2 d. 12:36
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Arvydas Anušauskas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydamas ištirti, kas socialiniame tinkle „Facebook“ sukūrė puslapį „Wileńska Republika Ludowa - Виленская Народная Республика“.