puslapis

Apskaičiuota „Samsung Galaxy S5“ savikaina  (42)
2014 m. balandžio 17 d. 14:18
IHS analitikai išardė naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy S5“. Tik jų tikslas buvo ne pasižiūrėti, kaip sunku ar lengva jį suremontuoti, tačiau kokia jo komponentų savikaina. Teigiama, kad ji yra 256 JAV doleriai - kiek daugiau, nei „Galaxy S4“, kuris gamintojui kainuoja 244 dolerius.
Sūnelio lavonėlį į šiukšių dėžę išmetęs vyras išėjo mėgautis kompiuteriniais žaidimais  (19)
2014 m. balandžio 16 d. 12:41
Pietų Korėja – tikra žaidėjų šalis. Tačiau tokia meilė kompiuteriniams žaidimams kartais blogai baigiasi: vieno korėjiečių dviejų metukų sūnus mirė dėl to, kad tėtis buvo per daug pasinėręs į elektronines pramogas, rašo puslapis Kotaku.
Vilniaus futbolo čempionatuose - per 4 tūkst. žaidėjų, tarp jų - net du Čempionų lygos nugalėtojai  (6)
2014 m. balandžio 15 d. 14:36
Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) 2014 metų sezoną pasitiko gerokai patobulėjusi. Sąjunga dabar vienija per 4000 žaidėjų (daugiau nei 100 komandų), kuriems šiemet siūlo įvairius konkursus ir prizus bei naują tinklalapį. VRFS vadovas Paulius Malžinskas džiaugiasi nuveiktais darbais šaltuoju metų laiku ir tikisi, kad naujovės padės plėtoti mėgėjų futbolą sostinėje.
Naują iššūkį priėmusi I. Stasiulytė: tokia netalentinga gyvenime nesijaučiau  (50)
2014 m. balandžio 14 d. 16:01
Aktorė Ineta Stasiulytė, įgarsinusi knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, juokavo, kad iš pradžių tai buvo košmaras. Kaip sako kūrybinė grupė, tai buvo tikras iššūkisir visiems prie šios knygos dirbusiems: „19 valandų trukmės audio knyga jau yra iššūkis pats savaime, bet, reikia pripažinti, kad ši knyga – tikrai ypatinga ir įgarsinti ją galėtų tikrai ne bet kas“.
V. Tomaševskis pasakė sąlygas, kuriomis trauktųsi iš koalicijos  (451)
2014 m. balandžio 11 d. 13:35
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ( LLRA ) lyderis ir kandidatas prezidento rinkimuose Valdemaras Tomaševskis tvirtina, esą prezidentė kišasi ne į savo reikalus, ir būtent tai kelia įtampą tarp LLRA ir socialdemokratų.
V. Gigevič: klaiku žiūrėti į lietuviškas reklamas  (40)
2014 m. balandžio 11 d. 09:50
Originali reklama , kuri pritrauktų vartotoją, yra vienas iš didžiausių galvos skausmų verslininkams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Plečiantis technologinėms riboms, atrodo, vietos improvizacijai – daugiau nei reikėtų, tačiau pažvelgus į rinką rasti išskirtinumų – nepaprastai sunku.
A. Kasparavičius. Kodėl Lietuvoje reikalingi RsV tolerancijai populiarinti?  (12)
2014 m. balandžio 10 d. 12:06
Esu girdėjęs vieną taiklią mintį, kad tikrasis „piaras“ yra demokratiškos ir atviros visuomenės profesija. Kuo visuomenė yra demokratiškesnė, tuo ryšiai su visuomene gali būti efektyvesni, atviresni, profesionalesni ir t.t. Na, o kuo visuomenė yra autokratiškesnė, tuo labiau komunikacinėje veikloje yra nukrypstama į propagandą. Tad būtų galima sakyti, kad ėjimas nuo autokratijos prie demokratijos kartu yra ir artėjimas nuo propagandos prie ryšių su visuomene. Kodėl šis reiškinys aktualus mūsų šalyje?
Pavasarinių gėrybių sriuba su krevetėmis  (2)
2014 m. balandžio 9 d. 11:29
Sriuba, kurią ypač lengva išsivirti, kurią ypač gaivu valgyti, kurią rekomenduoju kiekvienam pasiilgusiam pavasario.
PANELEI 20: kokie intymūs klausimai lietuvaitėms rūpėjo prieš 15 metų?  (6)
2014 m. balandžio 4 d. 14:19
Žurnalui „ Panelė ” birželį sukanka 20 metų! Per šį laiką skaitytojus džiuginome, šokiravome, virkdėme ir sukėlėme visą rankinę daugiau įvairiausių emocijų.
Eksperimentas: kaip aš pirkau lietuvių kalbos egzamino kalbą  (24)
2014 m. balandžio 4 d. 12:18
Ne paslaptis, kad tarp Lietuvos universitetų studentų pasitaiko įvairių rašto darbų, tarp jų – ir diplominių, pirkimo atvejų. Panašu, kad tokia veikla tampa norma. Su keletu pažįstamų mėginu išprovokuoti diskusiją šia tema. „Jei nesugeba parašyti, tegu perka“, „o koks skirtumas, jų pinigai, ne tavo“. Diskusija nepavyksta.
Istorija pagal prezidentės „Facebook“: po A. Smetonos – iškart D. Grybauskaitė  (327)
2014 m. balandžio 3 d. 10:19
Kokie buvo Lietuvos prezidentai? Į šį mokyklos suole girdėtą klausimą savotišką atsakymą pateikia prezidentės Dalios Grybauskaitės oficialus puslapis socialiniame tinkle „Facebook“.
Neregėta drąsa: Pravieniškėse kalinys internetu užsisakė kilogramą narkotikų  (81)
2014 m. kovo 28 d. 14:50
Pravieniškių pataisos namuose bausmę už ginkluotą apiplėšimą atlikinėjęs ukmergiškis Karolis Mikalajūnas sugebėjo nustebinti ne vieną pareigūną – kalinys internetu iš Kinijos užsisakė beveik kilogramą narkotinių ir psichotropinių medžiagų.
PANELEI 20: kokie intymūs klausimai lietuvaitėms rūpėjo prieš 16 metų?  (4)
2014 m. kovo 28 d. 14:42
Vaivos raudonasis puslapis – viena iš kertinių „ Panelės ” rubrikų. Prieš kelis metus žurnalas netgi pateko tarp top 5 skaitomiausių tarp vyriškosios lyties atstovų. Vyriškiai patvirtino, kad labiausiai juos intriguodavo būtent minėtoji rubrika!
Surengta kibernetinė ataka prieš Estijos URM
2014 m. kovo 20 d. 10:57
Estijos užsienio reikalų ministerija pranešė, kad trečiadienio popietę surengta kibernetinė ataka prieš įstaigos internetinę svetainę, informuoja Estijos nacionalinio transliuotojo portalas news.err.ee.
„Sony“ pristatė „Playstation 4“ skirtus virtualios realybės akinius  (9)
2014 m. kovo 19 d. 16:11
Konferencijoje „GDC 2014“ kompanija „ Sony “ pristatė projektą „Morpheus“ – virtualios realybės akinius, kurie bus suderinami su naujos kartos žaidimų kompiuteriu „ Playstation 4“, praneša puslapis The Verge.
R. Juknevičienė. Keturiolikos metų senumo naujiena  (320)
2014 m. kovo 12 d. 16:41
Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasakė mažiausiai keturiolikos metų senumo naujieną – Viktoro Uspaskich įkurta partija yra susijusi su Rusija !
Prisiskambinti psichologinės pagalbos telefonu pavyko iš dešimto karto  (9)
2014 m. kovo 12 d. 15:06
Visiems kartais būna labai sunku, kai nežinai ką ir kaip daryti, kai nebematai prasmės iš vis ką nors daryti ar keisti... Kai pasijunti vienišas ir niekam nereikalingas, išduotas ar paliktas. Kaip problemos ir rūpesčiai, atrodo, tampa nebeišbrendami, o gyvenimas - lyg nesibaigiantis košmaras, gali kilti įvairių negerų minčių. Kai nėra su kuo išsišnekėti, kai negali niekuo pasitikėti, kai niekas nepalaiko neapsaugo ir neprižiūri...
Nemokami užsiėmimai būsimoms ir esamoms mamoms Vilniuje  (3)
2014 m. kovo 12 d. 11:21
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia mamytes ir tėvelius apsilankyti „Šeimų mokyklėlėje", kur būsimos ir esamos mamos konsultuojamos įvairiais klausimais. Paskaitose dalyvauja ne tik mamytės, bet ir tėveliai. Visos paskaitos ir užsiėmimai - nemokami.
Kaip padėti vaikui susitaikyti su tėvų skyrybomis, mirtimi ar kitomis netektimis  (3)
2014 m. kovo 12 d. 00:00
Namuose nugaišo mylimas kačiukas? Kraustotės gyventi į naujus namus ir tenka atsisveikinti su buvusiais draugais? Gyvenimo eigoje vaikai patiria daug netekčių, siūlome specialistės patarimus, kaip padėti vaikui jas išgyventi.
3 smagios idėjos, kaip su vaikais paminėti Kovo 11 -ąją  (2)
2014 m. kovo 11 d. 09:53
Sveikiname savo portalo bičiulius su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir kviečiame su vaikais pasidaryti smagių šventinių darbelių.
TOP 10 seksualiausių pasaulio modelių  (53)
2014 m. kovo 10 d. 16:56
Internetinis puslapis models.com paskelbė TOP 10 seksualiausių pasaulio modelių sąrašą. Na, mums dauguma podiumo gražuolių atrodo seksualios, tačiau kurios iš jų pačios pačiausios?
Knyga, kur atskleidžiama visa tiesa apie Rusiją  (58)
2014 m. kovo 7 d. 11:23
Aš gimiau Sovietų Sąjungoje, kaip ir dauguma dabartinių Lietuvos piliečių. Sąjungoje, kurioje nebuvo nieko, tik deficitas. Ir kurioje niekam nieko netrūko: kai nieko neturi, tai ir nereikia nieko. Visi ten buvo laimingi kaip pasakoje ir niekas nemąstė. Nes tuos, kas mąstė, greitai sutvarkydavo. Kadangi visi ten buvo laimingi, o nelaimingi buvo tik nesveiki žmonės, ta Sąjunga turėjo būti amžina. Bet ėmė ji ir sugriuvo.
Skaitytojos išpažintis : jei ne vyras, nežinau, ar būčiau pagimdžiusi  (42)
2014 m. kovo 7 d. 11:14
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Agnei.
Kaip "užsiprogramuoti", kad gimtų dvynukai?  (12)
2014 m. kovo 7 d. 00:05
Tiek, kiek gyvuoja žmonija, egzistuoja ir noras planuoti norimos lyties vaiką. Teorijų, kaip susilaukti norimo berniuko ar geidžiamos mergaitės, yra daugybė, tačiau nei vienos jų nepatvirtino mokslas. Tuo tarpu šeimos nenustoja svajoti ne tik susilaukti norimos lyties mažylio, bet ir dvynukų.
7 klausimai apie inhaliacijas, kurie rūpi kiekvienai mamai  (1)
2014 m. kovo 7 d. 00:00
Bėganti nosis ir įkyrus kosulys - tai vieni dažniausių peršalimo ligų požymių. Vaikai serga dažniau, negu suaugusieji, todėl jiems susirgus tėvai pirmiausia ieško „naminių", „liaudiškų" būdų jiems padėti. Inhaliacijos - švelni ir natūrali pagalbinė gydymo priemonė. Ką svarbu žinoti apie jas?
Paskelbtas vasario mėnesio NMKL simbolinis penketas
2014 m. kovo 5 d. 14:34
Oficialus Nacionalinės moterų krepšinio lygos ( NMKL ) interneto puslapis pristato naudingiausias ir labiausiai pasižymėjusias vasario mėnesio krepšininkes. Kiekvienoje pozicijoje atrinkome pačias ryškiausias NMKL praėjusio mėnesio žaidėjas, kurias subūrėme į vieną penketą (duomenys nuo vasario 1 d. iki vasario 28 d.).
77 istorijos, kaip įveikti vėžį - nuo šypsenos iki žiniuonės receptų
2014 m. kovo 2 d. 00:00
Tai nuoširdūs pasakojimai apie viltį, kovą ir pergalę.
Sausio rekordas: DELFI skaitytojai apsilankė beveik 29 milijonus kartų  (40)
2014 m. vasario 26 d. 07:33
Pagrindinis naujienų portalas DELFI pavasarį pasitinka puikiais rezultatais: suskaičiuoti 2014-ųjų sausio tinklalapių lankomumo rodikliai.
Paviešintos D. Grybauskaitės vaikystės ir jaunystės nuotraukos  (832)
2014 m. vasario 25 d. 12:26
Kaip vaikystėje atrodė antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė ? Jau galima tai pamatyti.