puslapis

Paaiškino Rusijos elgesį: už puikius rezultatus laukia bausmė  (30)
2014 m. rugsėjo 12 d. 16:09
Britų žurnalistas ir leidinio „The Economist“ redaktorius Edwardas Lucasas ETV sakė, kad Estijos slaptųjų tarnybų pareigūno Estono Kohvero pagrobimas gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių – ateinančius 20 metų Rusija savo rankose turėtų garsų politinį kalinį, o tai taptų ypatingu dirgikliu, skelbia news.err.ee.
Devynių moterų pokyčiai: iš bjauriųjų ančiukų į gražuoles  (9)
2014 m. rugsėjo 12 d. 15:57
COSMO skaitytoja Karolina pasidalino puikiu straipsniu, skambiu pavadinimu „Nėra negražių moterų, yra tik neturtingos“!
Draudikai galės sekti vairuotojų įpročius  (4)
2014 m. rugsėjo 11 d. 09:34
Išmaniųjų telefonų populiarumas atveria nemažas galimybes dar vienai verslo klientų kategorijai – d raudimo kompanijoms , kurios gali gauti nemažai informacijos apie vairuotojus ir pasiūlyti jiems individualų rizikos įvertinimą, o kartu pasiūlyti nuolaidų, jei šie elgiasi disciplinuotai, praneša puslapis Computerworld.
D. Motiejūnas atvirai – apie kovą su „Facebook“ piratais, „Camaro“ ir barakudas  (84)
2014 m. rugsėjo 9 d. 13:58
Kartu su Lietuvos rinktine pasaulio krepšinio čempionat o medalių link keliauja ir Donatas Motiejūnas . Netrukus 24-ąjį gimtadienį švęsiantis kaunietis su DELFI skaitytojais pasidalino savo mintimis apie rinktinę, savo asmeninį gyvenimą bei pomėgius.
V. Viešūnaitė. Ar Jūsų internetinė svetainė teisėta?  (2)
2014 m. rugsėjo 8 d. 07:14
Šiandien daugelis verslo įmonių turi savo internetinę svetainę. Kuriant svetainę daug dėmesio skiriama jos dizainui ir funkcionalumui, patrauklumui vartotoju, tačiau neretai pamirštama pagalvoti apie juridinius niuansus ir potencialias su jais susijusias grėsmes.
Dėl dar neanonsuoto „iPhone 6“ jau buriasi eilės  (43)
2014 m. rugsėjo 4 d. 14:36
Ištikimiausi Apple gerbėjai jau būriuojasi prie Niujorke (JAV) esančios Apple Store parduotuvės, kad pirmieji galėtų įsigyti naująjį išmanųjį telefoną „iPhone 6“, kurio Apple dar nėra anonsavusi. Apie tai rašo puslapis Re/code.
„Samsung“ rado, kuo pakeisti „Google Maps“  (17)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:35
Kompanija „ Nokia “ sudarė sutartį su korėjiečių korporacija „Samsung“. susitarimas numato, kad „ Samsung Galaxy “ mobiliuose įrenginiuose, taip pat modeliuose su operacine sistema „Tizen“ bus diegiama kartografinė tarnyba „Nokia HERE“. Apie tai rašo puslapis „TechCrunch“.
„Maserati“ 100-ojo jubiliejaus proga parduoti 15 mln. Lt vertės istoriniai automobiliai  (1)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:48
Italijos automobilių gamintojo „ Maserati “ 100 metų jubiliejaus šventėje vykusiame aukcione parduoti trys istoriniai „Maserati“, kurių vertė daugiau nei 15 mln. litų.
Ir vėl į mokyklą  (24)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:26
Pirmadienį Lietuvoje švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kurią šalies mokyklose prasideda nauji mokslo metai.
Kokiomis naujienomis socialiniuose tinkluose savo sekėjus „maitina“ garsenybės?  (29)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:44
Žinomi politikai, atlikėjai, laidų vedėjai ir visuomenės veikėjai socialiniuose tinkluose subūrė šimtatūkstantines pasekėjų armijas, su kuriomis kiekvieną dieną dalinasi ne tik savo asmeninio gyvenimo detalėmis ar pastabomis apie nūdienos aktualijas.
Nepaprastos moterys, visiems laikams pakeitusios sekso sampratą  (1)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Kalbant apie moteris ir seksą – ar jis figūruoja gyvenime, ar ne, kaip jis suvokiamas ar ignoruojamas – nėra visiems tinkamo požiūrio ar vienareikšmės pozicijos. Moterų seksualumo istorija kupina slopintojų ir revoliucionierių. Moterų istorijos mėnesio proga, reiškiame pagarbą moterims, kurios vienokiu ar kitokiu būdu pakeitė ar kita linkme pakreipė pokalbius sekso, seksualumo ir reprodukcinės sveikatos klausimais.
Prancūzų spauda mėgaujasi: koks spektaklis!  (7)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 13:45
„Koks spektaklis!“ – rėksmingai skelbia dienraščio „ Le Parisien “ pirmasis puslapis, apibendrindamas Prancūzijos vyriausybę apėmusios krizės įspūdį po pirmadienį įvykusio netikėto jos atsistatydinimo.
Bus renkamas naujas Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris  (2)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:31
Nuo birželio pirmos dienos Lietuvos rankinio federacijos (LRF) generalinio sekretoriaus pareigas einantis kaunietis Miglius Astrauskas turi savo viziją, ką reikia daryti, kad Lietuvos rankinio lygis ir populiarumas kilstelėtų į naująją pakopą. Jo manymu būtina keisti ir sukurti vieningą Lietuvos rankinio lygos strategiją, trenerių ir žaidėjų ruošimo metodiką. Taip pat reikia sutelkti dėmesį ir į viešumą – skatinti glaudesnį kontaktavimą su rankinio sirgaliais, rėmėjais ir partneriais.
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams  (4)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:03
„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.
„Oculus VR“ jau platina antros kartos virtualios realybės šalmus  (6)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 10:49
Šių metų liepos mėnesį kompanija „Oculus VR“, kuri nuo nesenų laikų priklauso socialiniam tinklui „Facebook“, pradėjo platinti virtualios realybės šalmus „Oculus Rift DK2“, kurie skirti programinės įrangos kūrėjams ir testuotojams.
B. Nemcovas: A. Lukašenka eilinį kartą išdūrė V. Putiną  (195)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:54
Rusija uždraudė jautienos, kiaulienos, paukštienos, sūrių, pieno ir vaisių importą iš Europos Sąjungos (ES) šalių, JAV , Australijos , Kanados ir Norvegijos. Nuo rugpjūčio 7 d. įsigaliojusių apribojimų trukmė – vieneri metai.
Ko žmonės nori iš šiuolaikinių išmaniųjų telefonų?  (26)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:31
Britų puslapis uSwitch.com atliko daugiau nei 1600 vartotojų internetinę apklausą, kuria buvo siekiama išsiaiškinti, ko gi šiuolaikinis vartotojas nori iš išmaniųjų telefonų. Gautas rezultatas nebuvo šokiruojantis, tačiau kodėl į jį neatsižvelgia dažnas mobilių įrenginių gamintojas?
Interneto sensacija tapusi Paniurusi katė uždirba tiek, kad belieka tik pavydėti  (26)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 16:34
Keturkojė interneto sensacija Paniurusi katė (angl. Grumpy Cat ) šiandien jau yra vertinama 260 mln. litų. Neseniai pasirodė antroji jos knyga , o metų gale laukiama ir filmo, praneša portalas telegraph.co.uk.
Būti ambasadoriaus žmona: keliauti paskui vyrą ir atsisakyti savo karjeros  (1)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Ponia Letizia Taliani de Marchio, nepaprastojo ir įgaliotojo Italijos ambasadoriaus Lietuvoje pono Stefano Taliani de Marchio žmona, stengiasi rasti laiko ir savo mėgstamam užsiėmimui – tapybai .
KONKURSAS: Mano vestuvių akimirka (prizinis fondas - 600 litų!) LAIMĖTOJAI  (2)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Vestuvės - nuostabiausia ir jautriausia diena mūsų gyvenime. Jai ilgai ruošiamės, smulkmeniškai apmąstome kiekvieną detalę. Tačiau... Tą dieną valandos bėga tarsi sekundės, nespėji apsidairyti, kai šventės šurmulys nurimsta, svečiai atsisveikina. Ir lieka tik gražūs prisiminimai.
Kiek nuostolių „Microsoft“ patyrė dėl „Surface“  (9)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 15:54
Nors naujausia planšetinio kompiuterio su „Windows“ operacine sistema versija „ Surface Pro 3“ demonstruoja geresnius pardavimus nei pirmtakai, tačiau kompanijai „ Microsoft “ firminiai planšetiniai kompiuteriai suteikia daugiau skausmo, nei džiaugsmo, rašo puslapis „Computerworld“, cituojantis kompanijos „Jackdaw Research“ analitikus.
Kaip smagūs vaizdeliai „Facebook“ jus paverčia Kremliaus propagandos įrankiu  (416)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 05:30
Tūkstančiai, o gal ir dešimtys tūkstančių Lietuvos interneto vartotojų ne savo noru tapo Kremliaus propagandos aparato dalimi. „Facebook“ ir kitų socialinių tinklų vartotojai patenka į gudriai paspęstas pinkles ir, patys to nežinodami, padeda skleisti prieš Lietuvą, Ukrainą ir NATO nukreiptą dezinformaciją.
R. Navickas. Sudarkytas bendrasis išsilavinimas  (82)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 13:04
Apie brandos egzaminus prirašytos jau veršio odos – vieni peikia, kiti giria, tretiems likimus sulaužo. Tačiau paprastai rašymai atspindi vienetines situacijas. Stokojama visuminio arba sisteminio brandos egzaminų vertinimo.
Painus kelias po biurokratų įstaigas: sprendžiant iš nuotykių, esu „durnas“  (171)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 09:36
Sulaukiau 10 metų vairavimo jubiliejaus ir, kaip visi vairuotojai, gavau valstybinę dovaną įrodyti, kad nesu durnas . Sprendžiant iš nuotykių biurokratinėse įstaigose, esu net ne šiaip durnas , esu toks durnas , kad net vietinis psichiatras į mane nežiūrės (...).
Pasirodys „HTC One (M8)“ versija ir su „Windows Phone“ sistema  (11)
2014 m. liepos 31 d. 14:51
HTC ketina išleisti dabartinio flagmano „One (M8)“ versiją, kurioje bus įdiegta operacinė sistema „ Windows Phone “, praneša puslapis „Engadget“.
„Nuosprendis“ 17-metei tinklininkei: tu per graži sportuoti(FOTO)  (5)
2014 m. liepos 30 d. 15:25
17-metė Kazachstano jaunių tinklinio rinktinės žaidėja Sabina Altynbekova - ne tik talentinga, bet ir labai išvaizdi sportininkė. Pasirodo, ji - tokia išvaizdi, kad daugeliui atrodo, jog jai - ne vieta tinklinio aikštelėje!
Oficialiai pristatytas naujasis „Doom“  (11)
2014 m. liepos 28 d. 10:07
Po ilgų metų laukimo konferencijoje „QuakeCon“ oficialiai anonsuotas naujasis „Doom“. Kūrėjai taip pat papasakojo apie tam tikras būsimo žaidimo detales, rašo puslapis „Polygon“.
Su sistemų administratorių diena!  (3)
2014 m. liepos 25 d. 00:00
Šiemet pasaulis keturioliktąjį kartą švęs Sistemų Administratoriaus Dieną. Tai diena, skirta prisiminti tos ypatingos specialybės žmones, be kurių praktiškai niekas neturėtų interneto ryšio ir be kurių neveiktų kompiuterių tinklai.
Buvusi „Nokia“ nukraujuos: paskelbta apie „Nokia X“ ir „Nokia Asha“ galą  (11)
2014 m. liepos 24 d. 10:38
Užbaigusi „ Nokia “ mobilaus verslo įsigijimo procedūras, kompanija „ Microsoft “ nusprendė atsikratyti žmogiškojo balasto – nuspręsta atleisti daugybę darbuotojų, atsisakyti dubliuojančių pozicijų, o kartu likviduoti neperspektyvius projektus.