puslapis

Bus renkamas naujas Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:31
Nuo birželio pirmos dienos Lietuvos rankinio federacijos (LRF) generalinio sekretoriaus pareigas einantis kaunietis Miglius Astrauskas turi savo viziją, ką reikia daryti, kad Lietuvos rankinio lygis ir populiarumas kilstelėtų į naująją pakopą. Jo manymu būtina keisti ir sukurti vieningą Lietuvos rankinio lygos strategiją, trenerių ir žaidėjų ruošimo metodiką. Taip pat reikia sutelkti dėmesį ir į viešumą – skatinti glaudesnį kontaktavimą su rankinio sirgaliais, rėmėjais ir partneriais.
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams  (3)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:03
„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.
„Oculus VR“ jau platina antros kartos virtualios realybės šalmus  (6)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 10:49
Šių metų liepos mėnesį kompanija „Oculus VR“, kuri nuo nesenų laikų priklauso socialiniam tinklui „Facebook“, pradėjo platinti virtualios realybės šalmus „Oculus Rift DK2“, kurie skirti programinės įrangos kūrėjams ir testuotojams.
B. Nemcovas: A. Lukašenka eilinį kartą išdūrė V. Putiną  (195)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:54
Rusija uždraudė jautienos, kiaulienos, paukštienos, sūrių, pieno ir vaisių importą iš Europos Sąjungos (ES) šalių, JAV , Australijos , Kanados ir Norvegijos. Nuo rugpjūčio 7 d. įsigaliojusių apribojimų trukmė – vieneri metai.
Ko žmonės nori iš šiuolaikinių išmaniųjų telefonų?  (26)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:31
Britų puslapis uSwitch.com atliko daugiau nei 1600 vartotojų internetinę apklausą, kuria buvo siekiama išsiaiškinti, ko gi šiuolaikinis vartotojas nori iš išmaniųjų telefonų. Gautas rezultatas nebuvo šokiruojantis, tačiau kodėl į jį neatsižvelgia dažnas mobilių įrenginių gamintojas?
Interneto sensacija tapusi Paniurusi katė uždirba tiek, kad belieka tik pavydėti  (27)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 16:34
Keturkojė interneto sensacija Paniurusi katė (angl. Grumpy Cat ) šiandien jau yra vertinama 260 mln. litų. Neseniai pasirodė antroji jos knyga , o metų gale laukiama ir filmo, praneša portalas telegraph.co.uk.
Būti ambasadoriaus žmona: keliauti paskui vyrą ir atsisakyti savo karjeros  (1)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Ponia Letizia Taliani de Marchio, nepaprastojo ir įgaliotojo Italijos ambasadoriaus Lietuvoje pono Stefano Taliani de Marchio žmona, stengiasi rasti laiko ir savo mėgstamam užsiėmimui – tapybai .
KONKURSAS: Mano vestuvių akimirka (prizinis fondas - 600 litų!) LAIMĖTOJAI  (2)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Vestuvės - nuostabiausia ir jautriausia diena mūsų gyvenime. Jai ilgai ruošiamės, smulkmeniškai apmąstome kiekvieną detalę. Tačiau... Tą dieną valandos bėga tarsi sekundės, nespėji apsidairyti, kai šventės šurmulys nurimsta, svečiai atsisveikina. Ir lieka tik gražūs prisiminimai.
Kiek nuostolių „Microsoft“ patyrė dėl „Surface“  (9)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 15:54
Nors naujausia planšetinio kompiuterio su „Windows“ operacine sistema versija „ Surface Pro 3“ demonstruoja geresnius pardavimus nei pirmtakai, tačiau kompanijai „ Microsoft “ firminiai planšetiniai kompiuteriai suteikia daugiau skausmo, nei džiaugsmo, rašo puslapis „Computerworld“, cituojantis kompanijos „Jackdaw Research“ analitikus.
Kaip smagūs vaizdeliai „Facebook“ jus paverčia Kremliaus propagandos įrankiu  (417)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 05:30
Tūkstančiai, o gal ir dešimtys tūkstančių Lietuvos interneto vartotojų ne savo noru tapo Kremliaus propagandos aparato dalimi. „Facebook“ ir kitų socialinių tinklų vartotojai patenka į gudriai paspęstas pinkles ir, patys to nežinodami, padeda skleisti prieš Lietuvą, Ukrainą ir NATO nukreiptą dezinformaciją.
R. Navickas. Sudarkytas bendrasis išsilavinimas  (82)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 13:04
Apie brandos egzaminus prirašytos jau veršio odos – vieni peikia, kiti giria, tretiems likimus sulaužo. Tačiau paprastai rašymai atspindi vienetines situacijas. Stokojama visuminio arba sisteminio brandos egzaminų vertinimo.
Painus kelias po biurokratų įstaigas: sprendžiant iš nuotykių, esu „durnas“  (171)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 09:36
Sulaukiau 10 metų vairavimo jubiliejaus ir, kaip visi vairuotojai, gavau valstybinę dovaną įrodyti, kad nesu durnas . Sprendžiant iš nuotykių biurokratinėse įstaigose, esu net ne šiaip durnas , esu toks durnas , kad net vietinis psichiatras į mane nežiūrės (...).
Pasirodys „HTC One (M8)“ versija ir su „Windows Phone“ sistema  (11)
2014 m. liepos 31 d. 14:51
HTC ketina išleisti dabartinio flagmano „One (M8)“ versiją, kurioje bus įdiegta operacinė sistema „ Windows Phone “, praneša puslapis „Engadget“.
„Nuosprendis“ 17-metei tinklininkei: tu per graži sportuoti(FOTO)  (5)
2014 m. liepos 30 d. 15:25
17-metė Kazachstano jaunių tinklinio rinktinės žaidėja Sabina Altynbekova - ne tik talentinga, bet ir labai išvaizdi sportininkė. Pasirodo, ji - tokia išvaizdi, kad daugeliui atrodo, jog jai - ne vieta tinklinio aikštelėje!
Oficialiai pristatytas naujasis „Doom“  (11)
2014 m. liepos 28 d. 10:07
Po ilgų metų laukimo konferencijoje „QuakeCon“ oficialiai anonsuotas naujasis „Doom“. Kūrėjai taip pat papasakojo apie tam tikras būsimo žaidimo detales, rašo puslapis „Polygon“.
Su sistemų administratorių diena!  (3)
2014 m. liepos 25 d. 00:00
Šiemet pasaulis keturioliktąjį kartą švęs Sistemų Administratoriaus Dieną. Tai diena, skirta prisiminti tos ypatingos specialybės žmones, be kurių praktiškai niekas neturėtų interneto ryšio ir be kurių neveiktų kompiuterių tinklai.
Buvusi „Nokia“ nukraujuos: paskelbta apie „Nokia X“ ir „Nokia Asha“ galą  (11)
2014 m. liepos 24 d. 10:38
Užbaigusi „ Nokia “ mobilaus verslo įsigijimo procedūras, kompanija „ Microsoft “ nusprendė atsikratyti žmogiškojo balasto – nuspręsta atleisti daugybę darbuotojų, atsisakyti dubliuojančių pozicijų, o kartu likviduoti neperspektyvius projektus.
Talentas: 19-metės kurti maudymosi kostiumėliai sudrebino mados savaitę(FOTO)  (7)
2014 m. liepos 22 d. 11:38
Lietuvaitės, vos 3 mėnesius per metus galinčios mėgautis  vasara , tikriausiai pavydi šiltų kraštų gyventojoms, kurios visus metus gali džiaugtis tobulu įdegiu , šiltu oru ir jūros bangomis. Ten gyvenant nereikia nei šiltų striukių, nei aulinių batų, o štai bikinius gali keisti nors ir kasdien!
Rastos bakterijos, kurios „ėda“ elektros energiją  (6)
2014 m. liepos 22 d. 11:16
Tam, kad gyvosiose sistemose vyktų biocheminiai procesai, reikalinga energija. Paprastai energija gaunama katabolizmo metu, o tam naudojamos energijos turinčios medžiagos, tokios kaip gliukozė. Pastarąją organizmas naudoja kaip maistą. Tačiau mokslininkai nustatė, jog gamtoje egzistuoja bakterijos, galinčios „suvirškinti‘ grynąją elektros energiją – šie organizmai tiesiogine to žodžio prasme minta elektronais.
1000 km lenktynių treniruotėse sugedo grėsmingas monstras – „Aquila CR1“
2014 m. liepos 17 d. 18:43
Kol Palangos Vytauto gatvėje šėlo jubiliejinių, 15-ųjų 1000 km lenktynių dalyvių paradas, šalia Vydmantų sankryžos esančioje pagrindinių lenktynių trasoje nuo pat ankstyvo ketvirtadienio ryto ėmė gausti galingų automobilių motorai.
Medicinos ateitis: jau bandomas po oda įsodintas injekcijų rezervuaras  (16)
2014 m. liepos 16 d. 19:16
Amerikiečių kompanija „MicroCHIPS“ pranešė pasiekusi proveržį žmogaus gydymo srityje: teigiama, kad jos specialistai sukūrė mikroschemą , kuri galės iš esmės pakeisti būdą, kaip vaistai patenka į paciento organizmą.
Sparčiai populiarėjantis aktorius pademonstravo žvaigždėms nebūdingą elgesį  (3)
2014 m. liepos 15 d. 10:50
Sunkiai besurastume jauną naujais filmais ir knygomis besidominčią merginą, kuri nebūtų girdėjusi visus populiarumo rekordus sumušusios „The Fault In Our Stars“ meilės istorijos. Bestseleriu tapusi knyga ir jos ekranizacija žvaigždėmis pavertė ne vien knygos autorių Johną Greeną, bet ir pagrindinių vaidmenų atlikėjus Shailene Woodley bei Ansel Elgortas .
Naujausi reikalavimai šeimos nariams, kurie nori mokyti jus vairuoti  (13)
2014 m. liepos 10 d. 12:00
17 metų sulaukusiems asmenims mokytis praktinio vairavimo leidžiama ne tik vairavimo mokykloje, bet ir su šeimos nariu. Tiesa, prieš tai reikia išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą VĮ „ Regitra “, kuriam nuo šiol galima pasiruošti ir savarankiškai.
Investicija į save: ką, kaip ir kodėl?  (1)
2014 m. liepos 7 d. 14:38
Investicija į save tikrai nemažai aptariamas, tačiau į praktiką ne taip dažnai, kaip norėtųsi, nužengiantis dalykas. Žemiau nurodytus žingsnius gali panaudoti visur: profesinėje veikloje, asmeniniame gyvenime ar pomėgyje. Ir sąrašas, kaip taisyklė, tikrai nėra baigtinis, todėl kurk savo punktus ir juos įgyvendink. O pradžiai – 9 punktai, kaip gali investuoti į save.
Garsiausios Lietuvos reperės gyvenimas: „tūsai“ visą savaitę, sekmadienį - į bažnyčią(INTERVIU)  (10)
2014 m. birželio 28 d. 00:01
Kol Vilniaus senamiesčio užkaboriuose vyksta audringi reperės Viktorijos Vyšniauskaitės (19 m.), slapyvardžiu Cherry On Top, vakarėliai, jos tėvas operos solistas Vaidas Vyšniauskas vadovauja protestantų religinei bendruomenei „Naujoji karta“. „Retsykiais į tėvo pamaldas ateinu nemiegojusi“, – prisipažįsta reperė.
„Pernelyg gražus“ nusikaltėlis tapo interneto įžymybe  (13)
2014 m. birželio 26 d. 14:58
Jeremy Meeks - tikriausiai populiariausias šių dienų nusikaltėlis. Jo nuotraukos jau spėjo apskrieti visą internetą, tik žmonės daugiau kalba ne apie šio vyruko „darbelius“, bet apie jo išvaizdą!
L. Tapinas pagerbtas aukščiausiu Kultūros ministerijos apdovanojimu  (17)
2014 m. birželio 19 d. 20:42
Žurnalistui ir rašytojui Laimonui Tapinui ketvirtadienį Kultūros ministerijoje iškilmingai įteiktas aukščiausias ministerijos garbės ženklas „ Nešk savo šviesą ir tikėk “. 70-metį neseniai atšventusį L. Tapiną sveikino kultūros ministras, jo buvę studentai, kolegos ir draugai.
Internetu spektakliui pinigus rinkusios merginos ruošiasi pasirodymui Edinburge
2014 m. birželio 15 d. 09:00
Ar pamenate žymiąją Paulo Coelho frazę: „Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą“? Turbūt ji geriausiai atspindėtų pastaruosius įvykius Justinos Kaminskaitės gyvenime.
Bloga žinia sugalvojusiems atostogauti užsienyje  (152)
2014 m. birželio 13 d. 07:28
Birželio mėnesį tie, kas atostogų neplanavo iš anksto ir laukė „paskutinės minutės“ pasiūlymų, gali likti it musę kandę, sako „ Tez Tour “ Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė. Kelionių organizatoriaus – „ Makalius .lt“ vadovo Rimvydo Širvinsko teigimu, žmonės, tik dabar ieškantys pigių vasaros kelionių, jau pavėlavo.