prievartauja

I. Degutienė. Melas nėra tik dar viena nuomonė  (41)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:38
Kadaise šviesios atminties Vytautas Kernagis vienoje iš savo dainų ragino pagaliau išjungti televizorių, kuris yra taip įsiskverbęs į mūsų gyvenimus, kad po truputį naikina ribą tarp to, kas yra vieša, ir to, kas yra privatu.
Emigrantų nuomonės: kodėl lietuviai tokie žiaurūs  (61)
2014 m. lapkričio 25 d. 10:15
Ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje gyvenančius tautiečius sujaudino žinia apie jaunos merginos išprievartavimą ir nužudymą. Prieš metus lietuvišką pasaulį sukrėtė Dembavos tragedija, dabar – kita nekalta auka. Ir vėl nepadėjo naujausios technologijos, nors šį kartą įvykiai klostėsi kitaip.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (384)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
J. Šikšniūtės gedintys žmonės: kas tai padarė, nenusipelno gyventi  (282)
2014 m. lapkričio 22 d. 15:09
20-metės studentės J ustinos Šikšniūtės išniekinimas ir nužudymas sukrėtė ne tik Klaipėdos regioną, bet visą Lietuvą. Merginos laidotuvėse kalbinti žmonės negalėjo nuslėpti ašarų.
R. Lopata. Likti lovoje su Ukraina. Keli komentarai komentatoriams  (264)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:32
Lapkričio pradžioje „Foreign Affairs“ redakcija, atsižvelgdama į kilusius karštus debatus po paskelbtų straipsnių apie įvykius Ukrainoje, pateikė ekspertų vertinimui teiginį. Jis skambėjo taip: „Vakarai, apsisprendę po Šaltojo karo plėsti NATO ir ES, išprovokavo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną agresijai artimajame užsienyje“. Devyni ekspertai pasisakė absoliučiai nesutinkantys su tokiu teiginiu, devyni – nesutinkantys, penki teiginiui pritarė, 4 – visiškai pritarė, keli liko neutralūs.
Mokslininkai turėjo prisėsti: atokioje saloje jūrų lokiai prievartauja pingvinus  (80)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:36
Portalo BBC reporteriai juokauja, kad Antarktidoje atmosfera kaista. Vienoje atokiausių salų mokslininkai užfiksavo labai neįprastą ruoninių žinduolių seksualinį elgesį. Nufilmuota, jog keli iš jų mėgina poruotis su gerokai už save mažesniu karališkuoju pingvinu. Rūšis, kurios atstovai kartais mėgina poruotis su pingvinais, vadinama Kergeleniniais jūrų lokiais.
Apie užminuotą „Akropolį“ pranešęs kalinys tikino, kad už grotų yra seksualiai prievartaujamas  (15)
2014 m. lapkričio 13 d. 08:29
Patyrusiuosius stresą, kai Kauno „Akropolyje“ esą buvo padėtas sprogmuo, vėl ištiks šokas - teismas Pravieniškėse kalinčiam šio išpuolio autoriui skyrė tik papildomą mėnesį už grotų.
P. Porošenkos patarėja: teks suvokti, kad Europos centre XXI a. valdžios įsakymu dar šaudomi žmonės  (129)
2014 m. spalio 20 d. 12:47
Olga Bogomolec visą gyvenimą prisimins žmones, kurių gyvybės užgeso jai ant rankų. Maidano revoliucijos medikė, pagalbą teikusi sužeistiesiems abipus barikadų, dabar dirba Ukrainos prezidento Petro Porošenkos patarėja. Interviu DELFI ji neslėpė – praėjus beveik metams po Maidano pradžios, priežasčių džiaugsmui rasti sunku.
J. Jurgelis. Ką darysim su žaliaisiais žmogeliukais?  (384)
2014 m. rugsėjo 30 d. 17:26
Žalieji žmogeliukai – ne žolėdžiai. Jie nekramtę prarijo Krymą. Ar gali jie suėsti Lietuvą? Taip, gali. Ne tik gali, bet jau ėda.
Nebegalioja jokios taisyklės: vyrai „teisėtai“ prievartauja savo aukas  (131)
2014 m. rugsėjo 19 d. 13:04
Apie džihadistų grupės „ Irako ir Levanto islamo valstybė“ ( ISIL ) žiaurumą, apie negailestingą susidorojimą su belaisviais, apie užsienio žurnalistų ir humanitarinių organizacijų darbuotojų egzekucijas rašoma nemažai. Bet yra ir kitas islamistinės grupuotės ISIL aspektas.
N. Venckienė toliau šokiruoja: prakalbo apie „ne tos pakraipos“ teisėjus  (213)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:54
Dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio  sesers Neringos Venckienės  vadovas, tuometis Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis sako, kad į JAV pasprukusi buvusi kolegė be nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus teisme matė ir daugiau „ne tos pakraipos“ teisėjų.
Kur veda Vakarų pataikavimas islamistams  (25)
2014 m. rugsėjo 4 d. 09:25
Kai kariauti islamo kovotojų gretose į Siriją ir Iraką išvykę Vakarų valstybių piliečiai sugrįš į savo šalis, šias netrukus gali sudrebinti kraupūs teroro išpuoliai, sako karinių studijų ekspertas Deividas Šlekys .
Motina policijai įdavė sūnų, kuris seksualiai išnaudojo savo sesutes  (35)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 21:11
20-metis Damianas iš Siedlicų apskrities Mazovijos vaivadijoje (Lenkija) seksualiai išnaudojo dvi savo 12 ir 13 metų seseris.
Rūtos Mikelkevičiūtės patirtis Zambijoje: skurdas, neviltis ir paauglio dėmesys  (6)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:20
„Trys vyrai geriau nei dvidešimt!” Ši frazė ilgam įstrigo žurnalistėms Rūtai Mikelkevičiūtei ir Giedrei Talmantienei. Ją lietuvėms ištarė trylikametė Afrikos mergaitė.
Požiūris: dar kartą apie „gyvą mėsą“ vaikų socializacijos centruose  (31)
2014 m. rugpjūčio 2 d. 12:00
Teismui išteisinus septynis Vėliučionių vaikų socializacijos centro  p edagogus, Lietuvos „Carito“ pagalbos prostitucijos ir prekybos žmonėmis programos vadovė Kristina Mišinienė sako, kad šios bylos baigtį reikia išgyventi kaip didžiausią gėdą.
Ar socialiazijos centrų auklėtiniai – „į pasaulį paleista gyva mėsa“: ką mano DELFI komentatoriai  (87)
2014 m. liepos 31 d. 18:19
Ar tikrai vaikų socializacijos centre gyvenantys nepilnamečiai iš juos auklėti turėjusių pedagogų patyrė ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą? O gal tik viską išsigalvojo? Ar reikia pateisinti pedagogus, jeigu jie ir smurtavo prieš sunkaus charakterio vaikus?
Ž. Šilėnas. Nemalonūs siurprizai pacientams – jau nuo rugpjūčio 1-osios?  (58)
2014 m. liepos 31 d. 14:50
Jei niekas nepasikeis, nuo rugpjūčio 1 dienos gydymo įstaigose greičiausiai nebegalėsime prisimokėti už daugelį geresnės kokybės paslaugų.
Mergina iš Luhansko: mama, tau bus sunku tai girdėti  (460)
2014 m. liepos 20 d. 09:48
Seksualinė vergovė okupuotame Luhanske – tai tema, apie kurią tyli žiniasklaida.
R. Bogdanas. V. Putinas nusipirko prieglobstį už 30 mlrd. JAV dolerių  (464)
2014 m. liepos 17 d. 14:00
Šachmatuose ir šaškėse vartojamas terminas cugcvangas, kuriuo nusakoma situacija, kada žaidėjui bet koks ėjimas yra nepalankus. Rytų Ukrainoje dabar matome rusišką cugcvangą.
Poilsiautojų įamžinta girta brakonierė: tinklai tušti, viskas išmušta elektronika!  (4)
2014 m. liepos 11 d. 11:09
GRYNAS.lt iš žvejo Vytauto šįryt gavo filmuotą vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota visiškai girta brakonierė, ežere traukianti tinklus. Tai ta pati Golbos kaimo gyventoja, kuri vėliau, kai jau buvo užklupta aplinkosaugininkų, skambino bendrosios pagalbos telefonu ir šaukėsi, jog aplinkosaugininkai ją prievartauja.
Poilsiautojų įamžinta girta brakonierė: tinklai tušti, viskas išmušta elektronika!  (8)
2014 m. liepos 11 d. 11:09
GRYNAS.lt iš žvejo Vytauto šįryt gavo filmuotą vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota visiškai girta brakonierė, ežere traukianti tinklus. Tai ta pati Golbos kaimo gyventoja, kuri vėliau, kai jau buvo užklupta aplinkosaugininkų, skambino bendrosios pagalbos telefonu ir šaukėsi, jog aplinkosaugininkai ją prievartauja.
Metų brakonierė: beveik 4 promilių girtumas ir kaltinimai išprievartavimu  (52)
2014 m. liepos 10 d. 17:06
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai per savo ilgametę darbo patirtį buvo pakliuvę į įvairias situacijas, tačiau tokio atvejo, koks įvyko Molėtų rajone - dar nebuvo patyrę. Pareigūnai ne tik išklausė savo adresu siunčiamus keiksmus, tačiau ir garbios amžiaus moters buvo apkaltinti, jog ją išprievartavo.
4 vaikų mama Birutė - atvirai apie skyrybas ir moterų bei vyrų skirtumus  (45)
2014 m. birželio 23 d. 00:10
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
Rašytoja Rasa de Silva: lietuviai seksą perka arba prievartauja, o brazilai - dovanoja  (150)
2014 m. birželio 10 d. 14:45
Buvusi jonavietė chemijos mokytoja Rasa de Silva dabar vaikšto po Brazilijos džiungles ir žiūri, kaip jos vyras kerta medį. Brazilijoje, sako Rasa, moters darbas yra ne toks, koks Lietuvoje ar bet kurioje kitoje pasaulio šalyje.
A. Vyžintas. Sovietiniu filmu „Niekas nenorėjo mirti“ plaunamos smegenys III  (510)
2014 m. balandžio 4 d. 18:43
„Vienas svarbiausių Kremliaus propagandos „minkštosios galios“ ginklų, be abejo, yra ir Lietuvos istoriją atitinkamai iškraipantys filmai. Be galo įdomu stebėti, kaip Lietuvoje atkakliai propaguojamas senas sovietinis filmas „Niekas nenorėjo mirti“, meniškai pateikiantis Kremliaus ideologų vis dar kūrybingai eskaluojamą Lietuvos partizaninio pasipriešinimo bolševikiniams okupantams versiją“, – straipsnyje „ Sovietiniu filmu „Niekas nenorėjo mirti“ iki šiol plaunamos smegenys “ rašė menotyrininkas Arūnas Vyžintas.
A. Vyžintas. Sovietiniu filmu „Niekas nenorėjo mirti“ iki šiol plaunamos smegenys  (1100)
2014 m. kovo 14 d. 15:45
Lietuvoje pastaruoju metu imama kiek drąsiau kalbėti apie neigiamą Kremliaus propagandos poveikį mūsų visuomenei. Dar visai neseniai, rizikuodami būti apšaukti paranoikais, viešai tą aptardavo tik pavieniai žurnalistai, politologai, politikai ar šiaip įžvalgesni piliečiai, tačiau dabar šią skaudžią problemą šiek tiek atviriau įvardijo jau net pats Valstybės saugumo departamentas . Paskutinėje metinėje jo veiklos ataskaitoje ne be pagrindo teigiama: „Prieš Lietuvą yra vykdoma aktyvi informacinė, ideologinė ir istorijos „perrašymo“ politika.“(1)
„Kommersant“ žurnalistas: kai jau atrodo, jog prieitas liepto galas, einama toliau  (522)
2014 m. kovo 4 d. 17:37
Dešimt metų Maskvoje gyvenantis Artemonas Galustianas, dirbantis viename didžiausių Rusijos leidybos namų „Kommersant“ išskirtinio interviu DELFI metu pripažino, kad žmonės yra ištikti komos būsenos dėl įvykių Ukrainoje ir to padarinių.
Kodėl pagalba numeriu 112 – tarsi akmens amžiuje?  (29)
2014 m. vasario 11 d. 20:29
Europos Parlamente (EP) surengta spaudos konferencija, skirta 112 dienai paminėti.
K.Jovaišas. Dėl Viktoro L. Graužinienė prievartauja teisę  (172)
2014 m. sausio 28 d. 10:45
Seime pradėtas svarstyti Loretos Graužinienės pateiktas įstatymo projektas, kuriuo numatoma dekriminalizuoti baudžiamąją atsakomybę už įžeidimą, o už šmeižtą bausti tik dėl paskleistos, tikrovės neatitinkančios informacijos apie neva padarytą nusikaltimą, bet netaikyti laisvės atėmimo. Šios bausmės ji siūlo netaikyti ir už nepagarbą teismui. Pastarąjį siūlymą čia ir aptarsiu.