prievartauja

Žiaurios darbdavių taisyklės iš pirmų lūpų: atleido, kai tik sužinojo praeitį  (144)
2015 m. vasario 6 d. 06:31
Prostitutė – viena žiauriausių stigmų, kuria pažymėta moteris atsiduria socialinėje atskirtyje, o integracija į darbo rinką – labai sudėtingas procesas.
Moterys, kurios žudo: garsiausios serijinės žudikės  (160)
2015 m. vasario 1 d. 00:13
Priimta manyti, kad moterys yra mažiau agresyvios, todėl rečiau nusikalsta ir dar rečiau tampa ypač pagarsėjusiomis serijinėmis žudikėmis . Išties, moterų serijinių žudikių esama mažiau, bet jos ne mažiau žiaurios, gali veikti poromis su bendrininkais arba vienos.
Viena baisiausių šiuolaikinio pasaulio rykščių: niekas niekada nėra nuo to apsaugotas  (13)
2015 m. sausio 21 d. 10:21
Dažnai jaučiu baimę, kuria norėčiau pasidalinti. Gal pradėsiu nuo to, kad visuomenę itin dažnai pasiekia įvairios naujienos – atpigo nafta, paauglė susilaukė trynukų, audra užliejo paplūdimį, kokios nors garsenybės dekoltė viliojo vyrų žvilgsnius.... Visa tai – niekis.
Vaikų seksualumas: kaip tėvams protingai reaguoti
2015 m. sausio 15 d. 00:05
Kaip tėvams teisingai reaguoti į besiskleidžiantį vaikų seksualumą, kad netraumuotų savo vaikų, tačiau akcentuotų vertybinius dalykus? Apie tai kalbamės su Aušra ŠŪMAKARIENE, psichologijos magistre, dailininke, dailės terapijos specialiste, dirbančia su vaikais.
Šeimos tragedija: mama į teismą atlydėjo sūnų, prievartavusį savo seserį  (87)
2015 m. sausio 9 d. 13:18
Psichiškai neįgalią mažametę seserį seksualiai prievartavęs tokios pat būklės jos brolis penktadienį Klaipėdos apygardos teisme išgirdo, kad yra siunčiamas ne į kalėjimą, o į Psichiatrijos ligoninę.
Nepagydoma Vakarų silpnybė: kodėl kuriamos šiltnamio sąlygos islamistams  (280)
2015 m. sausio 8 d. 11:58
Kai kariauti islamo kovotojų gretose į Siriją ir Iraką išvykę Vakarų valstybių piliečiai sugrįš į savo šalis, šias netrukus gali sudrebinti kraupūs teroro išpuoliai, sako karinių studijų ekspertas Deividas Šlekys .
Aš neverta meilės - M. Monroe kompleksas: tikros istorijos  (17)
2015 m. sausio 8 d. 11:15
Kas aš tokia? Ką sugebu? Aš – tik tuščia vieta ir nieko daugiau. Mano sieloje tuštuma! M. Monroe
2014-aisiais „sužibėję“ brakonieriai  (24)
2014 m. gruodžio 31 d. 17:16
Baigiantis metams visada pravartu apžvelgti, kas įsimintino per juos nutiko. Šįsyk siūlome prisiminti labiausiai įsiminusius, įžūlius brakonieriavimo atvejus. Sudarėme jų penketuką. Tebūnie šie įvykiai pamoka ateinantiems metams, kad taip besielgiančiųjų pateisinti negalima ir jų visada laukia bausmė.
Pranašė, kurios niekas neklausė  (19)
2014 m. gruodžio 28 d. 18:58
Kas gali būti blogiau pranašui nei faktas, kad niekas į jo pranašystes nekreipia dėmesio? Atrodo, būtent toks likimas ištiko graikų mitinę heroję Kasandrą, mat šios gražuolės nelaimes lemiančių pranašysčių niekas neklausė.
J. Andruchovyčius. „Grad“, „Tornado“, „Uragan“. Chimerinis karas  (81)
2014 m. gruodžio 23 d. 08:52
Naudojant šią, kaip bebūtų, šventišką man progą, norėčiau truputį daugiau papasakoti jums apie kai kuriuos konflikto, kurį pas jus dažniausiai vadina „Ukrainos krize“, aspektus. Man rodos, aplink šį konfliktą, kaip ir jo viduje, yra be galo daug dalykų, apie kuriuos jūs beveik nieko nežinote, kadangi žiniasklaida ir politikai informuoja jus daugiausia pagal tas pačias schemas ir šablonus: geopolitika, įtakų bei interesų zonos, rusų-amerikiečių lyno tempimas, Ukraina kaip beviltiškai padalinta šalis-nevykelė, ekonomikos argumentai „suprasti Putiną“, dujų tiekimo saugumas.
I. Degutienė. Melas nėra tik dar viena nuomonė  (42)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:38
Kadaise šviesios atminties Vytautas Kernagis vienoje iš savo dainų ragino pagaliau išjungti televizorių, kuris yra taip įsiskverbęs į mūsų gyvenimus, kad po truputį naikina ribą tarp to, kas yra vieša, ir to, kas yra privatu.
Emigrantų nuomonės: kodėl lietuviai tokie žiaurūs  (61)
2014 m. lapkričio 25 d. 10:15
Ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje gyvenančius tautiečius sujaudino žinia apie jaunos merginos išprievartavimą ir nužudymą. Prieš metus lietuvišką pasaulį sukrėtė Dembavos tragedija, dabar – kita nekalta auka. Ir vėl nepadėjo naujausios technologijos, nors šį kartą įvykiai klostėsi kitaip.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (384)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
J. Šikšniūtės gedintys žmonės: kas tai padarė, nenusipelno gyventi  (282)
2014 m. lapkričio 22 d. 15:09
20-metės studentės J ustinos Šikšniūtės išniekinimas ir nužudymas sukrėtė ne tik Klaipėdos regioną, bet visą Lietuvą. Merginos laidotuvėse kalbinti žmonės negalėjo nuslėpti ašarų.
R. Lopata. Likti lovoje su Ukraina. Keli komentarai komentatoriams  (264)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:32
Lapkričio pradžioje „Foreign Affairs“ redakcija, atsižvelgdama į kilusius karštus debatus po paskelbtų straipsnių apie įvykius Ukrainoje, pateikė ekspertų vertinimui teiginį. Jis skambėjo taip: „Vakarai, apsisprendę po Šaltojo karo plėsti NATO ir ES, išprovokavo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną agresijai artimajame užsienyje“. Devyni ekspertai pasisakė absoliučiai nesutinkantys su tokiu teiginiu, devyni – nesutinkantys, penki teiginiui pritarė, 4 – visiškai pritarė, keli liko neutralūs.
Mokslininkai turėjo prisėsti: atokioje saloje jūrų lokiai prievartauja pingvinus  (80)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:36
Portalo BBC reporteriai juokauja, kad Antarktidoje atmosfera kaista. Vienoje atokiausių salų mokslininkai užfiksavo labai neįprastą ruoninių žinduolių seksualinį elgesį. Nufilmuota, jog keli iš jų mėgina poruotis su gerokai už save mažesniu karališkuoju pingvinu. Rūšis, kurios atstovai kartais mėgina poruotis su pingvinais, vadinama Kergeleniniais jūrų lokiais.
Apie užminuotą „Akropolį“ pranešęs kalinys tikino, kad už grotų yra seksualiai prievartaujamas  (16)
2014 m. lapkričio 13 d. 08:29
Patyrusiuosius stresą, kai Kauno „Akropolyje“ esą buvo padėtas sprogmuo, vėl ištiks šokas - teismas Pravieniškėse kalinčiam šio išpuolio autoriui skyrė tik papildomą mėnesį už grotų.
P. Porošenkos patarėja: teks suvokti, kad Europos centre XXI a. valdžios įsakymu dar šaudomi žmonės  (129)
2014 m. spalio 20 d. 12:47
Olga Bogomolec visą gyvenimą prisimins žmones, kurių gyvybės užgeso jai ant rankų. Maidano revoliucijos medikė, pagalbą teikusi sužeistiesiems abipus barikadų, dabar dirba Ukrainos prezidento Petro Porošenkos patarėja. Interviu DELFI ji neslėpė – praėjus beveik metams po Maidano pradžios, priežasčių džiaugsmui rasti sunku.
J. Jurgelis. Ką darysim su žaliaisiais žmogeliukais?  (384)
2014 m. rugsėjo 30 d. 17:26
Žalieji žmogeliukai – ne žolėdžiai. Jie nekramtę prarijo Krymą. Ar gali jie suėsti Lietuvą? Taip, gali. Ne tik gali, bet jau ėda.
Nebegalioja jokios taisyklės: vyrai „teisėtai“ prievartauja savo aukas  (131)
2014 m. rugsėjo 19 d. 13:04
Apie džihadistų grupės „ Irako ir Levanto islamo valstybė“ ( ISIL ) žiaurumą, apie negailestingą susidorojimą su belaisviais, apie užsienio žurnalistų ir humanitarinių organizacijų darbuotojų egzekucijas rašoma nemažai. Bet yra ir kitas islamistinės grupuotės ISIL aspektas.
N. Venckienė toliau šokiruoja: prakalbo apie „ne tos pakraipos“ teisėjus  (214)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:54
Dviguba žmogžudyste įtariamo Drąsiaus Kedžio  sesers Neringos Venckienės  vadovas, tuometis Kauno apygardos teismo pirmininkas Albertas Milinis sako, kad į JAV pasprukusi buvusi kolegė be nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus teisme matė ir daugiau „ne tos pakraipos“ teisėjų.
Kur veda Vakarų pataikavimas islamistams  (25)
2014 m. rugsėjo 4 d. 09:25
Kai kariauti islamo kovotojų gretose į Siriją ir Iraką išvykę Vakarų valstybių piliečiai sugrįš į savo šalis, šias netrukus gali sudrebinti kraupūs teroro išpuoliai, sako karinių studijų ekspertas Deividas Šlekys .
Motina policijai įdavė sūnų, kuris seksualiai išnaudojo savo sesutes  (35)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 21:11
20-metis Damianas iš Siedlicų apskrities Mazovijos vaivadijoje (Lenkija) seksualiai išnaudojo dvi savo 12 ir 13 metų seseris.
Rūtos Mikelkevičiūtės patirtis Zambijoje: skurdas, neviltis ir paauglio dėmesys  (6)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:20
„Trys vyrai geriau nei dvidešimt!” Ši frazė ilgam įstrigo žurnalistėms Rūtai Mikelkevičiūtei ir Giedrei Talmantienei. Ją lietuvėms ištarė trylikametė Afrikos mergaitė.
Požiūris: dar kartą apie „gyvą mėsą“ vaikų socializacijos centruose  (31)
2014 m. rugpjūčio 2 d. 12:00
Teismui išteisinus septynis Vėliučionių vaikų socializacijos centro  p edagogus, Lietuvos „Carito“ pagalbos prostitucijos ir prekybos žmonėmis programos vadovė Kristina Mišinienė sako, kad šios bylos baigtį reikia išgyventi kaip didžiausią gėdą.
Ar socialiazijos centrų auklėtiniai – „į pasaulį paleista gyva mėsa“: ką mano DELFI komentatoriai  (87)
2014 m. liepos 31 d. 18:19
Ar tikrai vaikų socializacijos centre gyvenantys nepilnamečiai iš juos auklėti turėjusių pedagogų patyrė ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą? O gal tik viską išsigalvojo? Ar reikia pateisinti pedagogus, jeigu jie ir smurtavo prieš sunkaus charakterio vaikus?
Ž. Šilėnas. Nemalonūs siurprizai pacientams – jau nuo rugpjūčio 1-osios?  (58)
2014 m. liepos 31 d. 14:50
Jei niekas nepasikeis, nuo rugpjūčio 1 dienos gydymo įstaigose greičiausiai nebegalėsime prisimokėti už daugelį geresnės kokybės paslaugų.
Mergina iš Luhansko: mama, tau bus sunku tai girdėti  (460)
2014 m. liepos 20 d. 09:48
Seksualinė vergovė okupuotame Luhanske – tai tema, apie kurią tyli žiniasklaida.
R. Bogdanas. V. Putinas nusipirko prieglobstį už 30 mlrd. JAV dolerių  (464)
2014 m. liepos 17 d. 14:00
Šachmatuose ir šaškėse vartojamas terminas cugcvangas, kuriuo nusakoma situacija, kada žaidėjui bet koks ėjimas yra nepalankus. Rytų Ukrainoje dabar matome rusišką cugcvangą.