prietarai

10 dovanų, kurios pravers mėgstantiems keliauti
2014 m. gruodžio 21 d. 21:47
Prieššventiniu laikotarpiu pasimetę pasirinkimuose ir paskendę dilemose, rinkdami kalėdinę dovaną ne tik mažai pažįstamam kolegai, tačiau ir artimam bičiuliui, kartais ne tik patiriame, jau atrodo, būtinuoju gyvenimo palydovu tapusį stresą, tačiau vis dažniau ir „užsiknisame iki negalėjimo“.
Demaskuoja populiarias gėles: gali nudeginti ir net apakinti  (14)
2014 m. gruodžio 20 d. 15:00
Kai kurios gėlės išskleidžia medžiagas, kurios skatina žmogaus pyktį ir neigiamas emocijas, kai kurių augalų negalima laikyti miegamuosiuose, yra gėlių, kurios dirgina žmones. Tokie prietarai dažnai girdimi kalbant apie kambarines gėles. Tačiau kaip yra iš tiesų?
Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?  (16)
2014 m. lapkričio 28 d. 08:00
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.
Erekcijos sutrikimai - tik pirmas signalas apie rimtesnes sveikatos bėdas
2014 m. lapkričio 23 d. 00:00
Seksualumas – neatskiriama ir labai svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą , tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą.
Erekcijos sutrikimo gydymas: daugumai ir vienkartinis apmaudas lovoje gali tapti viso gyvenimo tragedija  (22)
2014 m. lapkričio 20 d. 09:27
Seksualumas – neatskiriama ir labai svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą, tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą. Nors nepakankamą erekciją ar jos nebuvimą bent kartą gyvenime patiria kone kiekvienas vyras, nuo seniausių laikų šią disfunkciją buvo bandoma pateisinti pačiais netikėčiausiais dalykais.
Erekcijos sutrikimai: tai, kas svarbu žinoti
2014 m. lapkričio 20 d. 00:00
Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą, tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą. Nors nepakankamą erekciją ar jos nebuvimą bent kartą gyvenime patiria kone kiekvienas vyras, nuo seniausių laikų šią disfunkciją buvo bandoma pateisinti pačiais netikėčiausiais dalykais. Pasak dr. urologo Vytauto Kamarausko, neretai viduramžių vertų pasiteisinimų ir gydymo metodų jam tenka išgirsti ir kasdienėje savo gydymo praktikoje.
Kalėdinių dovanų prietarai: kas neša sėkmę, o ko geriau vengti?  (4)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:39
Ar radusios tinkamą dovaną, numotumėte ranka į tai, kad jos dovanojimas  – blogas ženklas?
Juoda juoda, kur dairais: dovanojami maži nuostabūs kačiukai!  (3)
2014 m. lapkričio 14 d. 10:03
Juoda spalva Japonijoje reiškia džiaugsmą. Be to, ji gali simbolizuoti pastovumą ir ištikimybę. Dažnai juodą spalvą siejame su elegancija, rafinuotumu ir paslaptingumu. Turbūt labai panašiai būtų galima apibūdinti ir juodą katę ar katiną.
Ar gresia nauja „juodoji mirtis“: tai gali būti visai ne Ebola  (41)
2014 m. spalio 17 d. 15:45
Žmonijai tūkstančius metų nepavyksta laimėti kovos su mirtį sėjančiomis ligomis. Dabartinis Ebolos protrūkis mums primena, kad, išaugus miestams ir padažnėjus tarptautinėms kelionėms, epidemijos rizika tapo dar grėsmingesnė.
K. Knightley nenorėtų, kad jos dukra taptų aktore  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 13:24
Didžiosios Britanijos aktorė, geriausiai žinoma dėl vaidmenų filmuose " Karibų piratai ", Keira Knightley savo dukrai nelinkėtų svaiginančios aktorės karjeros ir geriau patartų tapti gydytoja ar advokate, skelbia " The Telegraph ".
Tiesa ir mitai apie pastojimą
2014 m. rugsėjo 17 d. 08:00
Dauguma moterų didžiąją gyvenimo dalį stengiasi nepastoti. Ir staiga ateina laikas, kai jautiesi pasirengusi tapti motina, ir viskas apsiverčia aukštyn kojom.
Pavojingiausi virusai, skandinantys agonijoje: šalys slepia informaciją  (67)
2014 m. rugsėjo 4 d. 05:30
Pastaruoju metu pasaulyje paniką sėjantis Ebolos virusas – ne pirmas pavojingas ligos sukėlėjas, pasireiškęs per pastaruosius keletą dešimtmečių. Pasak specialistų, ir ne paskutinis.
10 bene dažniausių nėštumo prietarų +apklausa  (2)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 07:05
Nėštumas ir gimdymas - ypatingas laikotarpis moters gyvenime, gal todėl jį lydi daugybė prietarų ir pamokymų. Skirtingose kultūrose yra skirtingų prietarų apie nėštumą. Lietuviai - ne išimtis
Prabilo apie iš viešumos dingusius Tarasovus: jie nesiviešina, nes bijo „nužiūrėjimo“  (62)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:20
Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ kartu su šalies garsenybėmis prisimins, kurios žinomos poros atšventė medines, popierines, o kurios – net ir sidabrines vestuves.
V. Budraitytė Valinskų santuoką sulygino su česnaku: smirdi tai mažiau, tai daugiau  (22)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:16
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ kartu su šalies garsenybėmis prisimins, kurios žinomos poros atšventė medines, popierines, o kurios – net ir sidabrines vestuves.
V. Budraitytė: pasakysiu, kodėl viena ar kita garsenybių pora vis dar yra kartu  (3)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 00:00
Popierinės, alavinės, sidabrinės pramogų pasaulio vestuvės.
Eglė Jakštytė ir Rytis Žvagulis – nebe pora  (61)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 16:15
Dainininkė Eglė Jakštytė (22) interviu žurnalui MIESTE.lt metu prisipažino, kad šiuo metu ji neturi antrosios pusės. Po tris metus trukusios draugystės su Žilvino Žvagulio sūnumi Ryčiu mergina paniro į darbus. Balsinga atlikėja prisipažino, kad dar nėra pasiruošusi nei santuokai, nei šeimai.
Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas?  (8)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:05
Anksčiau, kai nebuvo modernių nėščiųjų tyrimo būdų, būsimo vaiko lytį spėdavo pagal pačius keisčiausius ženklus. Jūsų dėmesiui - bobučių pranašystės, kaip atspėti mažylio lytį dar moteriai besilaukiant.
Magiškos veidrodžių galios  (1)
2014 m. rugpjūčio 2 d. 13:24
Tarp visų kasdieninės apyvokos rakandų kažin ar galima rasti paslaptingesnį daiktą už veidrodį. Jis apipintas daugybės legendų ir mitų. Graikų mitas byloja, kad Narcizas, pamatęs savo atvaizdą tvenkinyje, negalėjo nuo jo atsiplėšti ir virto gėle. Medūza Gorgonė, žvilgtelėjusi į blizgiame skyde atsispindėjusias savo akis, suakmenėjo.
6 priežastys, kodėl verta atsisakyti sekso automobilyje  (8)
2014 m. liepos 30 d. 12:52
Ar teko girdėti prietarą, kad seksas automobilyje transporto priemonės savininkui pritraukia nesėkmes? Interneto platybėse šia tema diskutuojantys vaikinai ir merginos laikosi skirtingų pozicijų: vieni sako esą tai visiškas pramanas, kiti savo potyrius pagrindžia po sekso automobilyje užgriuvusia nesėkmių lavina.
Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime?  (4)
2014 m. liepos 21 d. 12:51
Kai kalbame apie ženklus šiais didesnio visuotinio išsilavinimo ir technologijų laikais, visad kirba klausimas – tai puiki Visatos dovana ar didelė išdaiga? Ženklai žinomi nuo senų senovės, juos aiškinti imdavosi žyniai ar dvasiniai vadovai.
5 patarimai, kaip pagerinti santykius su vaikais
2014 m. liepos 17 d. 00:05
Tam, kad vaikai būtų atviri su savo tėvais ir išsakytų viską, kas jiems svarbu, tėvai turi užsitarnauti tokį pasitikėjimą. Kaip?
Nėščioji ir mobilusis telefonas: tai svarbu žinoti
2014 m. liepos 17 d. 00:00
Tvirtai pasakyti, kad naudoti mobiliuosius telefonus nėštumo metu yra saugu, mes negalime. Juk plačiai naudoti jie pradėti nuo 1990-ųjų. Nors tai mums atrodo gana ilgas laiko tarpas, tačiau mokslinių tyrimų požiūriu jis nėra pakankamas, kad būtų galima užtikrintai tvirtinti apie ilgalaikį mobiliųjų telefonų poveikį sveikatai.
Vaiko netekusio tėčio prašymas sujaudino tūkstančius  (3)
2014 m. liepos 16 d. 15:53
Ši istorija bus apie gerumą. Apie dideles širdis. Apie mokėjimą atjausti ir padėti žmogui tada, kai jam to reikia.
Eglė: per nėštumą priaugau 30 kg, kurių kratausi iki šiol  (3)
2014 m. liepos 16 d. 14:45
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Gretos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo.
Prietarai apie vaikų auginimą, kurie privers jus nusišypsoti  (10)
2014 m. liepos 15 d. 19:13
Prietarų apie vaikų auginimą įvairiose kultūrose yra pačių keisčiausių. Įdomu, kad šiais, internetinių galimybių laikais, jų ne tik nemažėja, bet atsiranda ir naujų. Įvairiuose tėvų forumuose bei pokalbių svetainėse galima rasti tokių „perliukų", kurių pavydėtų net patyręs mokslinės fantastikos rašytojas.
COSMO vestuvės: 5 populiariausios vestuvių tradicijos  (1)
2014 m. liepos 8 d. 15:51
Nors laikai modernėja, tradicijos išlieka, o ypač tos, kurių laikomasi per šeimos šventes. Viena svarbiausių švenčių – vestuvės , kai susijungia dvi šeimos ir sukuriama nauja. Turbūt teko girdėti, kad norint sukurti laimingą šeimą ir tvirtus santykius, per vestuves nuotaka turėtų pasirūpinti šiuo tuo senu, šiuo tuo nauju, šiuo tuo pasiskolintu ir mėlynu. Iš kur šie prietarai ir ką jie reiškia?
Silpnai paraugintų agurkų TOP 3  (13)
2014 m. liepos 1 d. 00:15
Jau skiname nuosavo derliaus agurkus arba šviežių nusiperkame turgelyje. Siūlome jums šviežiai paraugtų agurkų receptą. Ir net ne vieną!
Palikę Norvegiją menininkai grįžo į vienkiemį ir velia veltinius  (23)
2014 m. liepos 1 d. 00:00
Menininkai Dalia ir Nerijus Kisieliai gyventi į vienkiemį atsikėlė prieš keturiolika metų. Dabar jie ūkininkauja ir kuria skulptūras iš pačių auginamų avių vilnos .