prietarai

Ką iš tiesų reiškia paslaptingi ženklai mūsų gyvenime?  (1)
2014 m. liepos 21 d. 12:51
Kai kalbame apie ženklus šiais didesnio visuotinio išsilavinimo ir technologijų laikais, visad kirba klausimas – tai puiki Visatos dovana ar didelė išdaiga? Ženklai žinomi nuo senų senovės, juos aiškinti imdavosi žyniai ar dvasiniai vadovai.
5 patarimai, kaip pagerinti santykius su vaikais
2014 m. liepos 17 d. 00:05
Tam, kad vaikai būtų atviri su savo tėvais ir išsakytų viską, kas jiems svarbu, tėvai turi užsitarnauti tokį pasitikėjimą. Kaip?
Nėščioji ir mobilusis telefonas: tai svarbu žinoti
2014 m. liepos 17 d. 00:00
Tvirtai pasakyti, kad naudoti mobiliuosius telefonus nėštumo metu yra saugu, mes negalime. Juk plačiai naudoti jie pradėti nuo 1990-ųjų. Nors tai mums atrodo gana ilgas laiko tarpas, tačiau mokslinių tyrimų požiūriu jis nėra pakankamas, kad būtų galima užtikrintai tvirtinti apie ilgalaikį mobiliųjų telefonų poveikį sveikatai.
Vaiko netekusio tėčio prašymas sujaudino tūkstančius  (3)
2014 m. liepos 16 d. 15:53
Ši istorija bus apie gerumą. Apie dideles širdis. Apie mokėjimą atjausti ir padėti žmogui tada, kai jam to reikia.
Eglė: per nėštumą priaugau 30 kg, kurių kratausi iki šiol  (3)
2014 m. liepos 16 d. 14:45
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Gretos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo.
Prietarai apie vaikų auginimą, kurie privers jus nusišypsoti  (9)
2014 m. liepos 15 d. 19:13
Prietarų apie vaikų auginimą įvairiose kultūrose yra pačių keisčiausių. Įdomu, kad šiais, internetinių galimybių laikais, jų ne tik nemažėja, bet atsiranda ir naujų. Įvairiuose tėvų forumuose bei pokalbių svetainėse galima rasti tokių „perliukų", kurių pavydėtų net patyręs mokslinės fantastikos rašytojas.
COSMO vestuvės: 5 populiariausios vestuvių tradicijos  (1)
2014 m. liepos 8 d. 15:51
Nors laikai modernėja, tradicijos išlieka, o ypač tos, kurių laikomasi per šeimos šventes. Viena svarbiausių švenčių – vestuvės , kai susijungia dvi šeimos ir sukuriama nauja. Turbūt teko girdėti, kad norint sukurti laimingą šeimą ir tvirtus santykius, per vestuves nuotaka turėtų pasirūpinti šiuo tuo senu, šiuo tuo nauju, šiuo tuo pasiskolintu ir mėlynu. Iš kur šie prietarai ir ką jie reiškia?
Silpnai paraugintų agurkų TOP 3  (12)
2014 m. liepos 1 d. 00:15
Jau skiname nuosavo derliaus agurkus arba šviežių nusiperkame turgelyje. Siūlome jums šviežiai paraugtų agurkų receptą. Ir net ne vieną!
Palikę Norvegiją menininkai grįžo į vienkiemį ir velia veltinius  (20)
2014 m. liepos 1 d. 00:00
Menininkai Dalia ir Nerijus Kisieliai gyventi į vienkiemį atsikėlė prieš keturiolika metų. Dabar jie ūkininkauja ir kuria skulptūras iš pačių auginamų avių vilnos .
Svaigsta galva: kodėl tai nutinka ir kaip gydyti?  (11)
2014 m. liepos 1 d. 00:00
Į moters pasakymą „ svaigsta galva“ aplinkiniai dažnai numoja ranka – neva tai nieko rimto. Kaip yra iš tiesų?
Kepti purūs varškėčiai  (9)
2014 m. birželio 30 d. 00:15
Varškėčiai - toks patiekalas , kurio receptą turi kiekviena šeimininkė. Ir manau, kiekvienai jos receptas pats geriausias ir tinkamiausias. Bet šiandien taip skaniai papietavau, kad vis dėlto nusprendžiau pasidalinti su Jumis mano varškėčių variantu.
Ragana Mirela: kokiais burtais reikia pritraukti meilę, susirasti mylimąjį ir t.t.  (10)
2014 m. birželio 30 d. 00:00
Meilė - tai magija , ji užburia net ir didžiausius skeptikus. Iki galo taip ir nėra aišku, kodėl įsimylime ar kodėl niekaip negalime surasti antrosios pusės. Kartais širdies reikaluose galime imtis net burtų , kad prisiviliotume savo išsvajotąjį, tik juos pasitelkę daugiau išlošime ar pralošime? Į šį ir kitus klausimus, kaip apkerėti vyrus, atsako Kauno ragana Mirela.
Vestuvių prietarai: kokią dieną tuoktis, ką vilkėti, kokius žiedus užsakyti (FOTO)  (6)
2014 m. birželio 29 d. 00:00
Kaip išsirinkti žiedą, vestuvinius drabužius, ceremonijos datą, kad santuokoje gyventumėte laimingai, turtingai, džiaugsmingai ir draugiškai. Siūlome paskaityti apie vestuvinius prietarus ir papročius.
Mėlynės tolina senatvę, slopina uždegimus ir gerina regėjimą
2014 m. birželio 28 d. 11:00
Mėlynės – ne tik skanios uogos , bet ir tikras jaunystės bei sveikatos eliksyras.
Prietarai apie seksą , kurie jus šokiruos  (7)
2014 m. birželio 23 d. 11:25
Kiek įvairiausių klaidingų prietarų ir stereotipų, susijusių su santykiais, meile ir seksu, buvo užsiveisusių mūsų visuomenėje.
Tie, kuriems velnio tuzinas kojos nepakišo  (5)
2014 m. birželio 13 d. 09:16
Prietarais tikintys gyventojai šiandien, 13 d. penktadienį, bus atsargesni - „ velnio tuzinas “ jiems žada iššūkių pilną dieną. Tačiau mitą apie nelaimingą skaičiaus ir savaitės dienos derinį griauna sėkmingai veikiančios būtent „velnio tuzino“ dieną įsikūrusios įmonės .
Ar tikrai verta bijoti skaičiaus 13? Astrologės nuomonė  (2)
2014 m. birželio 13 d. 00:00
13 dienos itin bijodavo pasaulio genijai: Napaleonas nesiveldavo į mūšį, Johanas Volfgangas Getė užsidarydavo namie ir neimdavo į rankas plunksnos, Bismarkas nepasirašinėjo dokumentų. Kaip manote, kodėl?
Burtai ir prietarai, kurie prišauks MEILĘ  (7)
2014 m. birželio 1 d. 00:00
Moterys, neturinčios mylimojo, kartais griebiasi net raganiškų triukų. Jos šnibžda magiškus užkalbėjimus, kurie turėtų atnešti meilę, saldesnę už medų... Skaityk, kokie burtai prišauks karštus jausmus į tavo širdį.
Prietarai: kodėl negalima tuoktis gegužę  (76)
2014 m. gegužės 7 d. 11:34
Ar iš tiesų susituokus gegužę laukia vargai? Vos ne velnišku šis mėnuo laikomas ir žada tik nesėkmes vedybiniame gyvenime.
Kastos Indijoje: ką apie jas žinome?  (17)
2014 m. gegužės 6 d. 11:26
Nors oficialiai kastų sistema Indijoje panaikinta daugiau nei prieš šešiasdešimt metų, ji gyvuoja iki šiol. Kai kuriose tankiausiai pasaulyje apgyvendintos šalies vietovėse bendravimas ar net valgymas su kito visuomenės sluoksnio žmogumi gali būti laikomas nepriimtinu ir užtraukti aplinkinių panieką.
10 filmų, kuriuos turėtum pažiūrėti kartu su mama  (10)
2014 m. gegužės 4 d. 09:54
Bent vieną dieną per metus leisk sau pabūti maža mergaite ir visą dieną praleisk su mama. Išsispraginkite spragėsių ir pažiūrėkite gerą filmą. Atrinkome dešimt tokių, kurie patiks ir tau, ir tavo mamai.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Kodėl perku loterijos bilietus?  (76)
2014 m. gegužės 1 d. 14:00
Sekmadienį pirmą kartą šiais metais išgirdau drebulyne kukuojant gegutę ir pagal seną lietuvišką paprotį puoliau tikrinti, ką tuo metu turėjau piniginėje. Paaiškėjo, kad be pusės saujos baltų ir geltonų centų, vairuotojo pažymėjimo, kelių prekybos tinklų bei degalinių nuolaidų kortelių, ten būta tik loterijos bilieto. Tai dabar net nežinau, kaip tai interpretuotų senoviniai prietarai, nes tas bilietas – tai juk ne pinigai, o tik labai maža viltis prie jų prisiliesti.
3 būdai, kaip sužinoti būsimo vaiko lytį anksčiau už kitus  (3)
2014 m. balandžio 30 d. 16:57
Kas gims - berniukas ar mergaitė? Tėvai su nekantrumu laukia tos dienos, kai sužinos būsimo vaikučio lytį. Nuo senų laikų egzistuoja daugybė vaiko lyties spėjimo būdų.
Kodėl ugniagesiai nevalgo koldūnų?  (20)
2014 m. balandžio 29 d. 18:35
Kuršių nerijos nacionalinį parką nusiaubusį gaisrą galėjo sukelti ir neatsargi žmogaus veikla, ir atsitiktinumas, sako Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Audrius Čiuplys.
Prezidentas K. Grinius – politikas iš reikalo, gydytojas iš pašaukimo  (1)
2014 m. balandžio 21 d. 16:18
Prezidento postas vainikuotų bet kokio politiko karjerą, tačiau Kazys Grinius buvo neeilinis politikas. Štai 1926 m birželio 8 d. naujasis Seimas išrinko jį prezidentu, o birželio 26 d. Kaune jis dalyvavo Draugijos kovai su tuberkuliozu skyrių atstovų suvažiavime, bet ne kaip garbės svečias, o kaip savo pareigas toliau einantis laikinosios centro valdybos pirmininkas. Pristatė draugijos veiklos planą ir sąmatą. Beje, renkant naują centro valdybą, jis laimėjo vos vienu balsu – 16 už, 15 prieš.1 Sunku įsivaizduoti prezidentą Smetoną be frako, be uniformuotų palydovų, dar sunkiau – svarstantį, kaip efektyviau paskirstyti kuklų, vos 8 000 Lt draugijos iždą.
Didįjį penktadienį paminėjo kruvinomis nukryžiavimo ceremonijomis  (13)
2014 m. balandžio 18 d. 17:03
Tikintieji Šiaurės Filipinų kaimuose Didįjį penktadienį leidosi prikalami prie medinių kryžių, kad tokiomis drastiškomis priemonėmis atkartotų Jėzaus Kristaus nukryžiavimą, o tūkstančiai žiūrovų iš pačių Filipinų ir užsienio stebėjo šias kruvinas apeigas, kurių tradicija gyvuoja nepaisant Katalikų Bažnyčios nepritarimo.
Pakilo prieš planus nuolat tikrinti gyventojų sąskaitas  (195)
2014 m. balandžio 16 d. 15:05
Lietuvoje veikiančių bankų nežavi Finansų ministerijos užmojai numatyti, kad kredito įstaigos turėtų nuolat teikti informaciją apie gyventojų sąskaitas.
7 sapnai, pranašaujantys, kad tuoj tapsite mama  (10)
2014 m. balandžio 11 d. 08:32
Moterys, kurios planuoja nėštumą ir laukia vaikučio, dažnai pasikliauja ir tam tikrais ženklais, simboliais, kurie gali byloti apie tai, jog moters noras pastoti tuoj išsipildys.
Lietuvybė pasmerkta išnykti?  (283)
2014 m. kovo 17 d. 22:30
Pirmąją šių metų dieną devynios Vakarų Europos valstybės – D. Britanija, Austrija , Belgija , Prancūzija , Vokietija , Liuksemburgas , Malta , Nyderlandai ir Ispanija – atvėrė savo darbo rinką milijonams potencialių darbuotojų iš skurdžiausių ES valstybių Rumunijos ir Bulgarijos. Tačiau išskėstomis rankomis turtingosios ES valstybės, o ypač Didžioji Britanija , “vargšų giminaičių” nelaukė: valdantieji ėmėsi visų teisiškai galimų priemonių, kad būtų užkirstas kelias į šią šalį atvyksiantiems potencialiems socialinių pašalpų prašytojams. Tiesa, kol kas, praėjus kiek daugiau nei mėnesiui, pesimistinės prognozės, numačiusios D. Britaniją užplūstančią geresnio gyvenimo ieškotojų bangą iš Rumunijos ir Bulgarijos, nepasitvirtino.