prietarai

Penktadienis, 13 – ar verta jo bijoti?  (29)
2015 m. vasario 13 d. 00:00
Apie ką pagalvojate išgirdę minint skaičių 13? Jeigu šis sutampa su penktadieniu? Sakote, kojos iš namų nekelsite? Astrologė Rita Vainauskienė tikina, kad taip elgtis nederėtų, nes viskas priklauso nuo požiūrio. Pašnekovė ne tik pasakoja, kodėl bijoma pastarojo skaičiaus, bet ir tikina, kad 13-oji diena gali būti sėkmingiausia gyvenime.
10 dovanų, kurios gali prišaukti nelaimes  (21)
2015 m. vasario 11 d. 18:49
Tikriausiai esi girdėjusi, kad dovanojamas laikrodis ar žvakė neša nelaimes. Ar kada domėjaisi, kodėl?
11 mitų apie vaikų sveikatą, kuriais neverta tikėti
2015 m. vasario 4 d. 00:03
Kai kurie prietarai apie vaikų sveikatą yra itin populiarūs ir jų paneigti nepajėgia net laikas. Apžvelkime kai kuriuos.
Išskirtinės kiekvieno Zodiako ženklo savybės  (8)
2015 m. vasario 1 d. 13:56
Kiekvienas Zodiako ženklas turi savų ypatumų. Neabejojame, kad tu savuosius žinai puikiai, bet paskaityti vis tiek smagu!
NUOMONĖ: aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į feisbuką  (87)
2015 m. sausio 30 d. 12:37
„Jokių kūdikio nuotraukų internete!“ – dar iki sūnaus gimimo sau nubrėžtas tabu, kurį spėjau sulaužyti jau antrą jo gyvenimo dieną. O šiandien Augusto pilna ne tik manuosiuose „Facebook“ ar „Instagram“ profiliuose, bet ir čia – viešame dienoraštyje. Kodėl? Turiu argumentų.
Augalai pagal Zodiaką - kuriuos išsirinkti, kad taptų teigiamos energijos šaltiniu  (9)
2015 m. sausio 25 d. 00:12
Kambariniai augalai ar skintos gėlės gali ne tik skleisti malonų kvapą ir suteikti teigiamų emocijų namuose, bet ir tapti neigiamos energijos šaltiniu. Kaip tinkamai išsirinkti augalus, kad jie mus įkrautų teigiama energija ?
V. Laučius. Kas padeda Vakarams nuolaidžiauti V. Putinui  (68)
2015 m. sausio 15 d. 13:52
Tarp šiomis dienomis vykstančio tarptautinio renginio – „Vilniaus intelektualų forumas: „Rusijos Reality Check“ – dalyvių būsianti Lilija Ševcova yra sakiusi, kad Vakarų reakcija į Ukrainos įvykius parodo liberalizmo silpnumą.
10 klausimų L. Šurnaitei: apie savo grožio paslaptis, blogiausias atostogas ir santuokos tradicijas  (6)
2015 m. sausio 11 d. 09:00
Žurnalistė, TV ir radijo laidų vedėja Lavija Šurnaitė specialioje DELFI rubrikoje atsako į dešimt klausimų apie tai, kaip su vyru švenčia vestuvių metines, šalį, į kurią nenorėtų daugiau niekada sugrįžti ir garsenybė, su kuria ji norėtų pasimatyti akis į akį.
Prietarai, kuriais tikima iki šių dienų: kuo galima privilioti sėkmę į namus  (5)
2015 m. sausio 8 d. 12:49
Visais laikais žmonėms rūpėjo sužinoti, kodėl vieniems sekasi labiau, kitiems mažiau. Nemokėdami paaiškinti šių reiškinių, žmonės Fortūną viliojo kurdami galybę prietarų, kuriais iki šiol daugelis tiki. Juk sakoma, kad kiekvienoje legendoje yra dalis tiesos...
B. Vanago mechanikams kliūčių nėra ir viduryje dykumos
2015 m. sausio 7 d. 09:27
„Auksinės rankos“ – klišė, bet kitaip negalima apibūdinti „General Financing–Autopaslauga by Pitlane“ komandos inžinieriaus Dariaus Biesevičiaus. Per naktį jis su savo pagalbininkais iš dviejų skirtingų greičių dėžių surinko vieną, kuri padėjo Benediktui Vanagui iškovoti 22-ą vietą trečiame Dakaro greičio ruože.
Kaip nustatyti būsimo vaiko lytį, kai to dar niekas nežino  (6)
2015 m. sausio 3 d. 00:05
Jei esate nėščia ir negalite nė pagalvoti apie patiekalus, kuriuos anksčiau mėgote - ar apskritai apie bet kokį maistą - greičiausiai, laukiatės berniuko, teigiama naujame tyrime.
12 dalykų, kurių nereikėtų daryti Naujųjų vidurnaktį
2014 m. gruodžio 31 d. 00:00
Žmonės tiki įvairiausiais Naujųjų nakties prietarais . O ko dažniausiai magiškąjį vidurnaktį patariama vengti? Sužinok !
Garsiausi prietarai ir tikrosios jų reikšmės  (5)
2014 m. gruodžio 26 d. 13:08
Pastuksenk į medį, mesk druskos ir leisk balandžiui tave apdergti. Žmonija prikūrė tiek prietarų, kad tik spėk stebėti, ar kurio nors nepražiopsojai. Betgi koks ryšys tarp sėkmės ir, tarkim, negyvo triušio kojos, kurios magiškomis galiomis tikėjo keltai, indėnai? Jei mąstytume logiškai, vien toks, kad kažkuriam triušeliui tos sėkmės labai pritrūko. Tačiau net tvirčiausia logika prieš prietarus – bejėgė.
10 dovanų, kurios pravers mėgstantiems keliauti
2014 m. gruodžio 21 d. 21:47
Prieššventiniu laikotarpiu pasimetę pasirinkimuose ir paskendę dilemose, rinkdami kalėdinę dovaną ne tik mažai pažįstamam kolegai, tačiau ir artimam bičiuliui, kartais ne tik patiriame, jau atrodo, būtinuoju gyvenimo palydovu tapusį stresą, tačiau vis dažniau ir „užsiknisame iki negalėjimo“.
Demaskuoja populiarias gėles: gali nudeginti ir net apakinti  (15)
2014 m. gruodžio 20 d. 15:00
Kai kurios gėlės išskleidžia medžiagas, kurios skatina žmogaus pyktį ir neigiamas emocijas, kai kurių augalų negalima laikyti miegamuosiuose, yra gėlių, kurios dirgina žmones. Tokie prietarai dažnai girdimi kalbant apie kambarines gėles. Tačiau kaip yra iš tiesų?
Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?  (16)
2014 m. lapkričio 28 d. 08:00
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.
Erekcijos sutrikimai - tik pirmas signalas apie rimtesnes sveikatos bėdas
2014 m. lapkričio 23 d. 00:00
Seksualumas – neatskiriama ir labai svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą , tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą.
Erekcijos sutrikimo gydymas: daugumai ir vienkartinis apmaudas lovoje gali tapti viso gyvenimo tragedija  (22)
2014 m. lapkričio 20 d. 09:27
Seksualumas – neatskiriama ir labai svarbi žmogaus gyvenimo dalis. Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą, tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą. Nors nepakankamą erekciją ar jos nebuvimą bent kartą gyvenime patiria kone kiekvienas vyras, nuo seniausių laikų šią disfunkciją buvo bandoma pateisinti pačiais netikėčiausiais dalykais.
Erekcijos sutrikimai: tai, kas svarbu žinoti
2014 m. lapkričio 20 d. 00:00
Erekcija atspindi fizinę ir psichinę vyrų sveikatą, tad, net menkiausias jos sutrikimas vyrų galvoje įjungia aliarmą. Nors nepakankamą erekciją ar jos nebuvimą bent kartą gyvenime patiria kone kiekvienas vyras, nuo seniausių laikų šią disfunkciją buvo bandoma pateisinti pačiais netikėčiausiais dalykais. Pasak dr. urologo Vytauto Kamarausko, neretai viduramžių vertų pasiteisinimų ir gydymo metodų jam tenka išgirsti ir kasdienėje savo gydymo praktikoje.
Kalėdinių dovanų prietarai: kas neša sėkmę, o ko geriau vengti?  (4)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:39
Ar radusios tinkamą dovaną, numotumėte ranka į tai, kad jos dovanojimas  – blogas ženklas?
Juoda juoda, kur dairais: dovanojami maži nuostabūs kačiukai!  (3)
2014 m. lapkričio 14 d. 10:03
Juoda spalva Japonijoje reiškia džiaugsmą. Be to, ji gali simbolizuoti pastovumą ir ištikimybę. Dažnai juodą spalvą siejame su elegancija, rafinuotumu ir paslaptingumu. Turbūt labai panašiai būtų galima apibūdinti ir juodą katę ar katiną.
Ar gresia nauja „juodoji mirtis“: tai gali būti visai ne Ebola  (41)
2014 m. spalio 17 d. 15:45
Žmonijai tūkstančius metų nepavyksta laimėti kovos su mirtį sėjančiomis ligomis. Dabartinis Ebolos protrūkis mums primena, kad, išaugus miestams ir padažnėjus tarptautinėms kelionėms, epidemijos rizika tapo dar grėsmingesnė.
K. Knightley nenorėtų, kad jos dukra taptų aktore  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 13:24
Didžiosios Britanijos aktorė, geriausiai žinoma dėl vaidmenų filmuose " Karibų piratai ", Keira Knightley savo dukrai nelinkėtų svaiginančios aktorės karjeros ir geriau patartų tapti gydytoja ar advokate, skelbia " The Telegraph ".
Tiesa ir mitai apie pastojimą
2014 m. rugsėjo 17 d. 08:00
Dauguma moterų didžiąją gyvenimo dalį stengiasi nepastoti. Ir staiga ateina laikas, kai jautiesi pasirengusi tapti motina, ir viskas apsiverčia aukštyn kojom.
Pavojingiausi virusai, skandinantys agonijoje: šalys slepia informaciją  (67)
2014 m. rugsėjo 4 d. 05:30
Pastaruoju metu pasaulyje paniką sėjantis Ebolos virusas – ne pirmas pavojingas ligos sukėlėjas, pasireiškęs per pastaruosius keletą dešimtmečių. Pasak specialistų, ir ne paskutinis.
10 bene dažniausių nėštumo prietarų +apklausa  (2)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 07:05
Nėštumas ir gimdymas - ypatingas laikotarpis moters gyvenime, gal todėl jį lydi daugybė prietarų ir pamokymų. Skirtingose kultūrose yra skirtingų prietarų apie nėštumą. Lietuviai - ne išimtis
Prabilo apie iš viešumos dingusius Tarasovus: jie nesiviešina, nes bijo „nužiūrėjimo“  (63)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:20
Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ kartu su šalies garsenybėmis prisimins, kurios žinomos poros atšventė medines, popierines, o kurios – net ir sidabrines vestuves.
V. Budraitytė Valinskų santuoką sulygino su česnaku: smirdi tai mažiau, tai daugiau  (22)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:16
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ kartu su šalies garsenybėmis prisimins, kurios žinomos poros atšventė medines, popierines, o kurios – net ir sidabrines vestuves.
V. Budraitytė: pasakysiu, kodėl viena ar kita garsenybių pora vis dar yra kartu  (3)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 00:00
Popierinės, alavinės, sidabrinės pramogų pasaulio vestuvės.