priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Dėl savo vaiko girta motina su pareigūnais kovėsi kaip tigrė  (13)
2015 m. vasario 26 d. 11:42
Vasario 25-osios naktį neblaivios kompanijos vakarėlis baigėsi nemaloniu „susitikimu“ su policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais.
Prieš CŽV kalėjimų istoriją grįžo lietuvių pasitikėjimas Saugumu  (16)
2014 m. gruodžio 12 d. 07:30
Mėnesį prieš tai smuktelėję už šalies saugumą atsakingų institucijų reitingai lapkritį atsigavo.
Kaune liepsnos suniokojo kieme stovėjusius automobilius  (1)
2014 m. lapkričio 11 d. 11:19
Pirmadienio naktį Kaune, Pašilės gatvėje, nepataisomai sudegė du automobiliai.
„Achemoje“ išsiliejus azoto rūgščiai, nukentėjo žmogus  (10)
2014 m. spalio 13 d. 12:20
Koncerno „Achemos grupė“ valdomoje Jonavos trąšų gamykloje „ Achema “ pirmadienį išsiliejus azoto rūgščiai , nukentėjo įmonės darbuotojas. Pasak įmonės vadovo, rūgštis užtiško vienam darbuotojui ant rūbų - jis išvežtas į ligoninę. Ramūnas Miliauskas sako, kad visa rūgštis surinkta, gedimas gamybai įtakos neturėjo.
Vyriausybei ir Seimui – visuomenės antausis  (31)
2014 m. spalio 10 d. 07:21
Prasidėjęs rudens politinis sezonas nemalonių žinių atnešė dviem iš trijų svarbiausių šalies institucijų – Vyriausybei ir Seimui – praradusiems dalies gyventojų pasitikėjimą.
Lietuviai išreiškė nuomonę apie institucijas: kas pasikeitė?  (15)
2014 m. rugsėjo 18 d. 23:26
Rugpjūtį šalies piliečiai, kaip ir anksčiau, labiausiai pasitikėjo ugniagesiais gelbėtojais, o nepalankiausiai vertino Seimą.
Ir vėl į mokyklą  (24)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:26
Pirmadienį Lietuvoje švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kurią šalies mokyklose prasideda nauji mokslo metai.
Savaitgalį – daugybė renginių šeimoms su vaikais
2014 m. rugpjūčio 29 d. 07:00
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Būti gaisrininku – lieka ne tik vaikystės svajone  (9)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 22:28
Alinantis pamaininis darbas, ekstremalios situacijos ir ne pats dosniausias atlyginimas kelia abejonių, ar šalies gyventojų labiausiai vertinamoje Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyboje nepritrūks ugniagesių.
WRC lenktynės Lietuvoje vyks ir kitais metais  (8)
2014 m. liepos 2 d. 14:52
Trečiadienį vykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), VšĮ „Pasaulio ralio čempionato organizatorius Lietuvoje“ bei varžybose dalyvavę sportininkai įvertino įvykusį renginį, pasiektus tikslus bei buvo įteiktos padėkos Lietuvos garbę Pasaulio ralio čempionato ( WRC ) etape gynusiems lenktynininkams.
Pasibaisėjo: prekybos centre bet kada gali pasklisti pavojingi garai  (46)
2014 m. birželio 23 d. 10:12
Sąmoningas vilnietis, praeidamas pro elektros ir elektronikos surinkimo konteinerį viename prekybos centre pasibaisėjo iš jo kyšančiomis aplinkai ir žmonių sveikatai pavojingomis lemputėmis, kurios bet kada gali sudužti.
„Sodrai“ ir komerciniams bankams - optimistinis signalas iš gyventojų  (9)
2014 m. birželio 12 d. 21:59
Gegužę nežymiai išaugo pasitikėjimas „ Sodra “ ir komerciniais bankais, šiek tiek sumažėjo pasitikėjimas šalies žiniasklaida ir Bažnyčia.
Vilniaus oro uoste - nauja priešgaisrinė gelbėjimo stotis  (6)
2014 m. gegužės 5 d. 18:47
Tarptautiniame Vilniaus oro uosto pirmadienį surengtas Priešgaisrinės gelbėjimo stoties atidarymas. Jo metu vyko demonstracinė Vilniaus oro uosto gaisrininkų-gelbėtojų operacija „Degančio orlaivio gesinimas ir keleivių evakuacija“.
Žolės deginimo atmintinė: kas galima ir už ką gresia bauda?  (2)
2014 m. balandžio 24 d. 15:15
Pavasariui įpusėjus, aplinkosaugininkai primena taisyklės, kur ir kada gali būti deginama sausa pernykštė žolė , nendrės, šiaudai, laukininkystės ir daržininkystės atliekos. Jų paisant būsite saugūs ir tuo pačiu gamta jums padėkos. Pažeidžiant aplinkosaugininkų nustatytas taisykles galite būti pričiuptas ir priverstas patuštinti piniginę.
Pasislampinėjimas daugiaaukštyje jaunuoliui baigėsi nelaime  (1)
2014 m. balandžio 16 d. 19:51
Alytuje, Kalniškės gatvėje esančiame name slampinėjęs jaunuolis nukrito ant rampos ir susilaužė koją. Gelbėti nelaimės ištikto jaunuolio atvykę medikai į pagalbą kvietė ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojus.
Pasvalyje be reikalo spec. tarnybas ant kojų sukėlęs vyras turės susimokėti už „pramogą“  (6)
2014 m. balandžio 1 d. 13:12
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė pajuokauti sugalvojusį vyrą. Melagių dienos nesulaukusiam ir melagingai apie užminuotą prekybos centrą pranešusiam E. V. gresia baudžiamoji atsakomybė ir turtinės žalos atlyginimas.
Žolės degintojams triskart padidintos baudos  (18)
2014 m. kovo 12 d. 12:31
Aplinkos ministras trečiadienį pristatė naujausius sprendimus dėl kovos su žolės deginimu. Ministras tęsė gražią „tradiciją“ ir degintojus „apdovanojo“ naujais įkainiais už žalą gamtai. Jei anksčiau už hektarą deginamos žolės buvo numatoma 1000 Lt, dabar ji didėja iki 3000 Lt.
Ugniagesiai išgelbėjo dumblo duobėje besikapanojančią stirną  (12)
2014 m. kovo 3 d. 14:54
Sekmadienį Druskininkuose ugniagesiai-gelbėtojai iš dumblo surinkimo aikštelės Mizarų gatvėje ištraukė įklimpusią ir pajudėti negalėjusią stirną.
Naujų namų statybvietėje atkasta pavojingų teršalų  (29)
2014 m. vasario 18 d. 15:07
GRYNAS.lt gavo informaciją, kad šiandien, po pietų apie 13:14 val. Šiltnamių gatvėje esančioje naujų namų statybvietėje rasta pavojingų teršalų . Į įvykio vietą išvyko gaisrinė, policija bei aplinkosaugininkai .
Europa 2100: ar iš tiesų Kaunas nuskęs, o Šiauliai taps sala?  (24)
2014 m. vasario 14 d. 16:04
Neseniai pasirodžiusiame kūrėjo, pasivadinusio JaySimons, kurtame alternatyviame žemėlapyje vaizduojama, kaip 2100 metais galėtų atrodyti Europa , jeigu dėl klimato kaitos ištirptų visi ledynai ir vandenynų lygis pakiltų 100 m. Jis kelia prielaidą, kad jeigu taip nutiktų, Lietuvos plotas smarkiai sumažėtų: Kaunas atsidurtų po vandeniu, o Šiauliai taptų sala. Dėl nevaldomai kylančių pasaulinių temperatūrų, jūros lygis šiuo metu iš tiesų itin sparčiai kyla. Įdomu, kiek tokiose menininko „prognozėse“ yra tiesos, o gal tai yra visiška fikcija?
Fabijoniškėse vaikai padegė plastiko konteinerį  (4)
2014 m. vasario 14 d. 10:41
Skaitytoja Inga penktadienio rytą informavo, kad Fabijoniškių mikrorajone išdykę vaikai padegė rūšiuojamo plastiko konteinerį.
Didėja visuomenės pasitikėjimas teismais  (32)
2014 m. sausio 11 d. 13:25
Gruodžio mėnesį šalies gyventojai labiausiai pasitikėjo Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, tradiciškai labiausiai nepasitikėjo Seimu. Per mėnesį augo pasitikėjimas Konstituciniu Teismui, teismais ir muitinėmis, Valstybės saugumo departamentu ir žiniasklaida.
Smuko pasitikėjimas VSD ir Konstituciniu Teismu  (45)
2013 m. gruodžio 17 d. 21:27
Istorija dėl slaptos pažymos nutekinimo stipriau kirto visuomenės pasitikėjimui Valstybės saugumo departamentu ( VSD ), o diskusijos dėl algų atkūrimo aukšto rango politikams nusmukdė Konstitucinio Teismo (KT) reitingus.
Žmonės troško liepsnose, o ugniagesiai vaikščiojo aplink  (215)
2013 m. gruodžio 6 d. 15:57
Lietuviškoji kaimo realybė: degančioje troboje senutėlė motina ir pusamžis sūnus kone valandą troško dūmuose laižomi liepsnų , nes kvėpavimo aparatų neturintys vietos ugniagesiai į vidų nekėlė kojos.
„Maximos“ darbuotojai atskleidė šokiruojančius faktus apie sugriuvusį pastatą  (406)
2013 m. lapkričio 25 d. 10:14
Rygos Zuolitūdės rajone esančios parduotuvės „ Maxima “ darbuotojai jau seniai pastebėjo, kad su pastatu kažkas negerai. Tačiau kaip pažymi „Neka Personiga“, žmonės atsisako tai patvirtinti prieš kameras, nes baiminasi represijų iš prekybos centro vadovybės pusės, skelbia DELFI.lv.
Per pratybas poligone supleškėjo kariškių keturratis  (29)
2013 m. lapkričio 13 d. 10:04
Lapkričio 12-osios rytą Jonavos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba elektroniniu paštu gavo pranešimą, kad lapkričio 7 d. Jonavos r., Ruklos sen., Gaižiūnų kariniame poligone, pratybų metu sudegė Lietuvos kariuomenei priklausantis keturratis "Arctic Cat Wildcat 1000".
Iš Seimo iššluotų „vienadienes“ partijas  (99)
2013 m. spalio 25 d. 21:20
Jei rytoj vyktų rinkimai į Seimą , tautiečiai savo balsus atiduotų penkioms partijoms ir jame neliktų daugumos dabartinių smulkiųjų partijų. Politologai tai aiškina šių partijų nežinomumu ir neveiklumu, nors partijų lyderiai taip ir nemano. Sąrašo pradžioje rikiuojasi Lietuvos socialdemokratų, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos ir Darbo partija (leiboristai). 5 proc. barjerą, reikalingą patekti į parlamentą, taip pat peržengtų partija "Tvarka ir teisingumas" bei Liberalų sąjūdis .
Londono gaisrininkai paskelbė keisčiausių iškvietimų trejetuką  (16)
2013 m. spalio 11 d. 21:44
Londono priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba paskelbė pačių keisčiausių iškvietimų sąrašą ir paprašė žmonių nebeskambinti pagalbos numeriu, jei tai nėra būtina, praneša AP.
Angelų sargų dieną – nemaloni žinia policijai  (99)
2013 m. spalio 2 d. 20:41
Šalies gyventojai ir toliau Bažnyčia pasitiki labiau nei valdžios, teisėtvarkos institucijomis arba žiniasklaida.