pratimai pilvui

24 efektyviausi pilvo riebalų deginimo pratimai  (35)
2016 m. vasario 11 d. 06:30
Pilvo raumenys ar nukaręs pilvukas – štai kur klausimas? Daugelis vos pagalvoję apie pilvo raumenis prisimena savo ne itin dailų ir nemaloniai nukarusį pilvuką. Vis dėlto, anot fizinio lavinimo ir mankštos specialistės Michele Olson, iš tiesų derėtų nepamiršti, kad pilvo raumenys – tai daugybė tarpusavyje susijusių raumenų, prilaikančių pilvą įvairiomis kryptimis.
Tobulo pilvo preso paslaptis: kokie pratimai veiksmingiausi  (30)
2015 m. kovo 19 d. 00:00
Press pump, Press functional, Functional + Press, Press + Back, Circle Training + Press, Press + Strech... Štai, kiek sporto klubai siūlo grupinių treniruočių, kuriose galite patobulinti savo pilvo presą... Galva apsisuko? Bet greičiausiai iškilo klausimas – iš kur ta begalinė meilė šiai kūno daliai? Kodėl tiek daug dėmesio būtent pilvo presui?
Penki TRX pratimai tobulam pilvui  (4)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 00:01
Kai kuriems žmonėms, pirmą kartą atėjusiems į klubą, gali sukelti nuostabą iš pirmo žvilgsnio keistai atrodantys, lubose įmontuoti diržai. Specialistų vadinami TRX („ty-rėks“) funkciniai diržai skirti lavinti jėgos ištvermei.
Liemens ir pilvo preso lavinimas kitaip  (25)
2014 m. liepos 31 d. 00:01
Viena iš svarbiausių pilvo raumenų funkcijų – saugoti stuburą nuo pažeidimų. Tiems, kurie vis dar daro atsilenkimus šimtais pakartojimų ir neturi stipraus pilvo preso, reikėtų žinoti, kad šie pratimai turi daugiau trūkumų, nei privalumų. Vienas jų – gali atsirasti nugaros skausmai.
3 pratimai po gimdymo, kurie reikalingi kiekvienai moteriai
2014 m. vasario 15 d. 00:00
Dalis moterų po gimdymo patiria įvairių rūpesčių: prasideda šlapimo nelaikymas, sumažėja lytinis jautrumas. Nespręsdamos šių problemų moterys laikui bėgant užsidaro savyje, apsimesdamos, kad viskas yra gerai. Tačiau daugelis jų nežino, kad dubens dugno raumenų pratimai gali padėti susitvarkyti su kylančiomis problemomis ir turėti tvirtus dubens dugno raumenis.
5 pilvo riebalus naikinantys pratimai tinginčioms sportuoti(FOTO)  (10)
2014 m. vasario 6 d. 10:46
Artėjantis pavasaris kelia ne tik nuotaiką, bet ir susirūpinimą: tuoj iš spintų trauksime lengvus sijonus, nusimesime sunkias striukes ir pradėsime ruoštis bikinių sezonui.
„Judam kartu“ pristato: pratimai tobulam pilvo presui  (19)
2013 m. gruodžio 6 d. 09:00
Ruošk ratus žiemą, o roges - vasarą. Ši patarlė labai tiktų tiems, kas nori ne tik drąsiai žvelgti į veidrodį, būti patenkinti savo išvaizda, bet ir jaustis sveiki bei energingi ištisus metus.
„Judam kartu“ pristato: pratimai pilvui  (13)
2013 m. rugpjūčio 23 d. 08:57
„ Judam kartu “ ir trenerė Julija Beperščiūtė kviečia neaptingti ir mankštintis kartu. Šiandien - pratimai pilvo presui.
„Judam kartu“ pristato: pratimai pilvo presui, sėdmenims ir šlaunims  (32)
2013 m. liepos 12 d. 07:00
„ Judam kartu “ ir trenerė Sandra Sušinskytė šiandien pristato pratimus pilvo presui, sėdmenims ir šlaunims. Juk vasara - norime atrodyti pritrenkiančiai gražios!
Tobulinam figūrą: pratimai pilvui  (23)
2013 m. birželio 7 d. 12:13
Vasaros karštis verčia mus apsinuoginti ir atidengti savo išpuoselėtą (arba nelabai) kūną. Jeigu turite ką tobulinti - „ Judam kartu “ komanda ir trenerė Sandra Sušinskytė kviečia nedelsti ir prisijungti prie pilvo preso gražinimo.
Būkime gražios: pratimai pilvo presui ir sėdmenims  (13)
2013 m. gegužės 31 d. 10:00
Pavydite plokščio pilvuko ir dailaus užpakaliuko draugei? Nepadės. Geriau čiupkite jautį už ragų ir pradėkite mankštintis. „ Judam kartu “ ir trenerė Sandra Sušinskytė pamokys kelių puikių pratimų, kurie, jei netingėsite, tikrai suteiks jums žavesio.
Dailiname figūrą: 4 minučių mankšta  (12)
2013 m. gegužės 12 d. 10:45
Kai kalba pasisuka apie mankštą, atiranda milijonas priežasčių ir pasiteisinimų kodėl to nedarome. Viena pagrindinių – laiko stygius.
Veiksmingai stangrinantis pratimas numetus svorio
2012 m. gruodžio 30 d. 00:00
Svorio numetusios moterys neretai susiduria su kita problema - oda praranda stangrumą. Kaip su tuo susitvarkyti pataria dr. Pierre Dukan, garsiosios Diukano dietos išradėjas.
„Judam kartu“ pristato: pratimai pilvui, užpakaliukui, šlaunims ir rankoms  (19)
2012 m. liepos 5 d. 07:00
„Judam kartu“ ir trenerė Sandra Sušinskytė pristato funkcinę treniruotę pilvo presui, sėdmenims, šlaunims ir rankoms.
Pratimai pilvui  (43)
2005 m. rugsėjo 23 d. 10:10
Priverskite savo pilvo presą dirbti naujoviškai, darydamos visą eilę intensyvių pratimų su didele judesių amplitude.
Pratimai pilvui  (18)
2003 m. birželio 11 d. 12:41
Pilvas – pati problemiškiausia moterų kūno zona. Norint turėti gražų presą, pilvo pratimams reikia skirti per dieną bent 10-15 min. Prieš pradedant mankštintis, rekomenduojama padaryti lengvą apšilimą ir raumenų tempimą (pasisukimai ir galvos sukimas, pečių sukimas ratu, pasilenkimai į žemyn ir į šalis, įtūpstai pirmyn paeiliui su abiem kojom). Tai užims maždaug 10 min.
Pratimai pilvui su kamuoliu  (11)
2003 m. vasario 19 d. 10:32
Norite atsikratyti pilvuko? Su medicininiu (pasunkintu) kamuoliu jūs sutvirtinsite pilvo presą greičiau ir efektyviau, nes papildomas svoris priverčia raumenis įsitempti stipriau.
Pratimai pilvui  (19)
2002 m. lapkričio 7 d. 14:29
Šie pratimai sustiprins pilvo raumenis ir jeigu treniruositės sistemingai – turėsite gražų plokščią pilvuką. Būtina sąlyga – reguliarumas – mankštintis ne rečiau tris kartus per savaitę.
Pratimai pilvui su fitneso kamuoliu  (3)
2002 m. birželio 11 d. 12:46
Fitneso kamuolys yra geras tuo, kad veikia daugelį grupių raumenų, be to, priverčia juos dirbti su dviguba jėga. Tačiau šis kamuolys yra labai nestabilus, todėl gana yra sudėtinga išlaikyti pusiausvyrą. Kad pavyktų teisingai išmokti atlikti pratimus, treniruokitės prieš veidrodį.