Poezijos parkas

Nuolat augantis Lietuvos perlas: būtina pamatyti kiekvienam
2015 m. rugsėjo 25 d. 11:16
Savaitgalius namuose leidžiančius lietuvius DELFI ragina pagaliau aplankyti gražiausias šalies vietas. Viena tokių, unikalia urbanistika alsuojanti Suvalkijos sostinė. Būtent Marijampolė yra vienas labiausiai pasikeitusių Lietuvos miestų per pastaruosius keletą metų.
Nuolat augantis Lietuvos perlas: būtina pamatyti kiekvienam  (102)
2015 m. rugsėjo 25 d. 11:16
Savaitgalius namuose leidžiančius lietuvius DELFI ragina pagaliau aplankyti gražiausias šalies vietas.
30 vietų Lietuvoje: ką turite pamatyti šiemet  (3)
2015 m. birželio 19 d. 11:29
Pamažu, bet neišvengiamai atėjo vasara ir įsibėgėja turizmo sezonas. Susidomėjimas Lietuva kasmet itin auga. Po Lietuvą keliauja vis daugiau užsienio ir vietos turistų. Remiantis Lietuvos turizmo departamento duomenimis, vien 2015 m. I ketvirtį turistų iš Jungtinės Karalystės skaičius išaugo 40,7 proc., Norvegijos – 40,6 proc., Italijos – 37,7 proc., Švedijos – 20,8 proc., Lenkijos – 20,7 proc., Latvijos – 16 proc., vietinio turizmo – 12 proc. Tad šią vasarą daugelis šalies lankytinų vietovių sulauks itin gausaus turistų srauto.
Japoniškas sodas Vilniuje: koks jis bus?  (16)
2014 m. lapkričio 9 d. 22:36
Jaukesnės, patogesnės naudoti, emociškai patrauklios miesto erdvės gali miestiečius sugrąžinti iš akropolių, įsitikinę specialistai. Ir nors miesto antropologai teigia, kad prisijaukinti naujas ar rekonstruotas viešąsias erdves gali prireikti ne vienų metų, Vilniuje prieš metus baigtas rekonstruoti Bernardinų sodas lankytojų nestokoja nuo pat atidarymo dienos. Dar vienas sostinėje planuojamas traukos taškas – japoniškas sodas.
Regionų centrus gaivina ES parama
2014 m. spalio 3 d. 18:30
Ar pastebėjote, kaip per pastaruosius metus atsinaujino ir išgražėjo Lietuvos miestai ir miesteliai? Rekonstruotos aikštės ir gatvės, upių, ežerų pakrantėse įrengtos poilsio zonos, renovuoti daugiabučiai ir administraciniai pastatai, atnaujinti sporto kompleksai. Visa tai nuveikta pasinaudojant Europos Sąjungos parama.
Marijampolė – Suvalkijos parkų oazė, kartą per savaitę virstanti Europos centru  (29)
2013 m. lapkričio 6 d. 00:25
Kartą per savaitę Marijampolė virsta Europos centru - kai čia atsidaro didžiausias Senajame žemyne naudotų automobilių turgus, taip prieš keletą metų išleistoje knygoje „Marijampolė" rašė vokiečių filosofas, sociologas ir keliautojas Karlas Schlogelis.
Parkas, kuriame karaliauja vanduo  (12)
2013 m. spalio 30 d. 22:49
Šiemetiniame urbanistiniame forume, apie kurį GRYNAS.lt rašė jau anksčiau , netrūko pasiūlymų kaip miestus priartinti prie upių.
Žolė Marijampolėje: šienauta ar nenušienauta?  (16)
2013 m. liepos 11 d. 09:46
Smagu, kai turime kuo pasigirti, kai įdėję daug darbo grožimės jo vaisiais. Kalbu apie miestą, konkrečiai apie savo gimtąją Marijampolę. „Pagūglinus“ internete tikrai galima surasti gražių vietų šiame mieste. Ir nenuostabu, nes paskutinius keletą metų tikrai investuojama daug lėšų į miesto grožio gaivinimą.
Daugiamilijoninės investicijos Lietuvoje  (7)
2012 m. spalio 26 d. 12:38
Vidaus reikalų ministerija administruoja svarbią Europos Sąjungos struktūrinių fondų Lietuvai skiriamą paramos dalį. Apie šias daugiamilijonines investicijas, kurios gaivina Lietuvos regionus kalbamės su Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento direktoriumi Arūnu Plikšniu.
Poezijos parkas Marijampolėje – rami oazė miesto centre  (21)
2012 m. liepos 26 d. 18:54
Marijampolės savivaldybė baigia miesto centre esančio Poezijos parko rekonstrukciją. Darbai turėtų būti baigti jau kitą savaitę. Įrengti takai pėstiesiems ir dviratininkams, modernus ir ekonomiškas apšvietimas, fontanai, kamerinių renginių vieta.