Poezijos parkas

Japoniškas sodas Vilniuje: koks jis bus?  (16)
2014 m. lapkričio 9 d. 22:36
Jaukesnės, patogesnės naudoti, emociškai patrauklios miesto erdvės gali miestiečius sugrąžinti iš akropolių, įsitikinę specialistai. Ir nors miesto antropologai teigia, kad prisijaukinti naujas ar rekonstruotas viešąsias erdves gali prireikti ne vienų metų, Vilniuje prieš metus baigtas rekonstruoti Bernardinų sodas lankytojų nestokoja nuo pat atidarymo dienos. Dar vienas sostinėje planuojamas traukos taškas – japoniškas sodas.
Marijampolė – Suvalkijos parkų oazė, kartą per savaitę virstanti Europos centru  (29)
2013 m. lapkričio 6 d. 00:25
Kartą per savaitę Marijampolė virsta Europos centru - kai čia atsidaro didžiausias Senajame žemyne naudotų automobilių turgus, taip prieš keletą metų išleistoje knygoje „Marijampolė" rašė vokiečių filosofas, sociologas ir keliautojas Karlas Schlogelis.
Parkas, kuriame karaliauja vanduo  (12)
2013 m. spalio 30 d. 22:49
Šiemetiniame urbanistiniame forume, apie kurį GRYNAS.lt rašė jau anksčiau , netrūko pasiūlymų kaip miestus priartinti prie upių.
Žolė Marijampolėje: šienauta ar nenušienauta?  (16)
2013 m. liepos 11 d. 09:46
Smagu, kai turime kuo pasigirti, kai įdėję daug darbo grožimės jo vaisiais. Kalbu apie miestą, konkrečiai apie savo gimtąją Marijampolę. „Pagūglinus“ internete tikrai galima surasti gražių vietų šiame mieste. Ir nenuostabu, nes paskutinius keletą metų tikrai investuojama daug lėšų į miesto grožio gaivinimą.
Poezijos parkas Marijampolėje – rami oazė miesto centre  (21)
2012 m. liepos 26 d. 18:54
Marijampolės savivaldybė baigia miesto centre esančio Poezijos parko rekonstrukciją. Darbai turėtų būti baigti jau kitą savaitę. Įrengti takai pėstiesiems ir dviratininkams, modernus ir ekonomiškas apšvietimas, fontanai, kamerinių renginių vieta.