Pinup girls

Podiumu žingsniuos galybė garsių moterų
2014 m. balandžio 17 d. 00:00
Laura Imbrasienė, Renata Norvilė ir Simona Nainė taps debiutinės „V. Desire“ kolekcijos modeliai.
Savaitgalio ritmai. „Pinup girls“ iškirptės gundė šiauliečius  (6)
2014 m. balandžio 12 d. 14:47
Kokteilių bare „Happy Mosquito“ vėlų penktadienio vakarą rinkosi „PINUP GIRLS“ merginų grupės gerbėjai. Linksmi, žvalūs bei energingi vakaro svečiai džiaugėsi malonia atmosfera ir laukė koncerto pradžios. Gerokai po vidurnakčio gausiais aplodismentais pasitiktos „PINUP GIRLS“ grupės narės Simona ir Viktorija, kurios savo šiltu pasirodymu sukvietė būrį svečių prie scenos.
Simona Nainė atskleidė savąją grožio formulę  (31)
2014 m. balandžio 9 d. 13:39
Jei pažiūrėtume senas, prieš aštuonerius metus vaizdo įrašuose įamžintas Lietuvos popsensacija tapusios Marijampolės paauglių grupės „Mokinukės“ koncerto akimirkas, niekaip neatpažintumėte dabartinės „Pinup Girls“ dainininkės Simonos Nainės.
Simona Nainė atskleidė savąją grožio formulę  (34)
2014 m. balandžio 9 d. 13:25
Jei pažiūrėtume senas, prieš aštuonerius metus vaizdo įrašuose įamžintas Lietuvos popsensacija tapusios Marijampolės paauglių grupės „ Mokinukės “ koncerto akimirkas, niekaip neatpažintumėte dabartinės „Pinup Girls“ dainininkės Simonos Nainės.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Penktas pusfinalis  (143)
2014 m. balandžio 8 d. 01:46
Štai ir paskutinis, penktasis portalo KLUBAS.lt organizuojamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, pusfinalis.
Simona Nainė: kaštoninis garbanų atspalvis jai tinka? (balsuok!)  (19)
2014 m. balandžio 5 d. 21:44
Dešimt metų trukusi juodų plaukų epopėja baigėsi – penktadienį šalies pramogų pasaulį sudrebino žinia, jog grupės „Pinup Girls“ gražuolė Simona Nainė persidažė plaukus: nuo šiol ją puošia kaštoninio atspalvio garbanos.
Plaukų spalvos pokyčiams ryžusis S. Nainė sulaukė iš sutuoktinio komplimentų  (54)
2014 m. balandžio 4 d. 11:24
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė ryžosi pasikeitimams. Mergina nusprendė atsisakyti juodos plaukų spalvos ir virto stilinga rudaplauke. „Dešimt metų plaukus dažiau juodai ir pagalvojau, kad norėčiau pasikeisti. Nors man juodi plaukai labai gražu, norėjosi „gyvesnio“ atspalvio.  Matyt, dėl to kaltas pavasaris “, – DELFI kalbėjo dainininkė.
Sportuok su žvaigžde: „Pinup Girls“ pratimai visam kūnui(FOTO)  (2)
2014 m. balandžio 1 d. 15:16
Televizoriai ir internetas mirga nuo įvairiausių lieknėjimo patarimų. „Lengviausias būdas numesti 20kg per mėnesį!”, „paryškink savo pilvuką be jokių pastangų tik per dvi savaites!”, „ valgyk ką nori ir lieknėk!”. Tačiau realybė yra iš tiesų visiškai kitokia. Visų mūsų nusivylimui, norint pasiekti pastebimų rezultatų, teks daug ir nuoširdžiai dirbti, o „lengvo būdo” tikrai nėra.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Miai ir vėl nepasisekė  (88)
2014 m. kovo 31 d. 12:11
Kovo 30-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Trečias pusfinalis  (181)
2014 m. kovo 25 d. 05:38
Portalo KLUBAS.lt organizuojami „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai“, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, įsibėgėja. Skaitytojų dėmesiui – trečias pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Drabužius kurianti buvusi „Pinup Girls“ narė A. Mašanauskaitė nesigaili palikusi grupę: dainuoti buvo darbas, o ne hobis  (20)
2014 m. kovo 20 d. 10:01
Buvusi „Pinup Girls“ narė Agota Mašanauskaitė pristatė naują prekinį ženklą ir drabužių kolekciją „Love Yourself by A.M.”. Bodžius pristatančioje fotosesijoje įsiamžino „Lietuvos balso“ projekto dalyvės Gintė Sičiūnaitė ir Milita Daikerytė.
Mackevičiai pasidalino savo trijų dienų sūnaus nuotrauka  (81)
2014 m. kovo 16 d. 13:19
Buvusi grupės "Pinup Girls" narė Ieva Mackevičienė ir "radistas" Rolandas Mackevičius susilaukė pirmosios atžalos. Porai gimė sūnus. Savaitgalį laimingi tėveliai socialiniame tinkle " Instagram " pasidalino savo trijų dienų pirmagimio nuotrauka.
Rolando ir Ievos Mackevičių šeimą aplankė gandrai  (46)
2014 m. kovo 14 d. 10:40
Buvusi grupės "Pinup Girls" narė Ieva Mackevičienė susilaukė pirmosios atžalos. Porai gimė sūnus. Dainininkė su didžėjumi, radijo laidų vedėju Rolandu Mackevičiumi susituokė praėjusių metų gruodžio mėnesį.
V. Sutkutė ėmėsi naujo projekto – gražina dviračių dirbtuves  (5)
2014 m. kovo 12 d. 16:05
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė savo gerbėjus žavi ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir piešimu. Niekur piešimo nestudijavusi gražuolė iš to užsidirba pinigus. Dabar mergina ėmėsi naujo projekto – padailinti dviračių dirbtuvių sieną.
Ievai ir Rolandui Mackevičiams gyvenimas parengė nemažai iššūkių  (11)
2014 m. kovo 10 d. 12:12
Praėjusiais metais „Pinup girls“ grupės narė Ieva Ambrazaitė ir radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius atšoko vestuves. Visi, kas domisi šia pora, jau žino, kaip ir kur vyko vestuvės, kur atostogavo jaunieji ir, kad jiedu laukia šeimos pagausėjimo. O dabar daugeliui rūpi, kas Ievos ir Rolando laukia ateityje.
Astrologinė prognozė Ievai ir Rolandui Mackevičiams: kas laukia šios poros?  (16)
2014 m. kovo 10 d. 11:25
Praėjusiais metais „Pinup girls“ grupės narė Ieva Ambrazaitė ir radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius atšoko vestuves. Visi, kas domisi šia pora, jau žino , kaip ir kur vyko vestuvės, kur atostogavo jaunieji ir, kad laukia šeimos pagausėjimo. O dabar daugeliui rūpi, kas Ievos ir Rolando laukia ateityje.
Jurga Anusauskienė atsisveikino su „Slavianskij bazar“  (18)
2014 m. vasario 26 d. 17:22
Daugiau nei dešimt metų delegavusi Lietuvos atlikėjus į Vitebske (Baltarusija) rengiamą menų festivalį „Slavianskij bazar“ ir buvusi jo atstove Lietuvoje, renginių organizatorė ir prodiuserė Jurga Anusauskienė nutarė pasitraukti iš šių pareigų.
„Eurovizijos“ vedėja S. Nainė džiaugiasi profesionalų pagyromis: tikiu, kad ateityje vesiu kitas laidas  (110)
2014 m. vasario 17 d. 15:35
Šių metų nacionalinė „ Eurovizijos “ atranka pateikė staigmenų konkurso žiūrovams. Daug dėmesio sulaukė ne tik pasikeitusios taisyklės, bet ir projekto vedėjai – pramogų pasaulio vilkas Arūnas Valinskas ir „Pinup Girls“ vokalistė Simona Nainė. Pirmą kartą prie laidos vedėjos vairo stojusi dainininkė neslepia – kiekvienas išėjimas į sceną kainuoja daug nervų, bet emocijos atperką viską.
I. Mackevičienė pasidalino slaptų vestuvių nuotrauka  (24)
2014 m. vasario 14 d. 13:47
Buvusi grupės "Pinup Girls" narė Ieva Mackevičienė " Instagram " paskyroje pasidalino savo vestuvių nuotrauka. „Meilė sukuria šeimą“, – po nuotrauka rašė Ieva.
„Pinup Girls“ sveikina visus vienišius su Valentino diena ir dovanoja dovaną  (15)
2014 m. vasario 11 d. 15:19
Viena populiariausių Lietuvos muzikos pop grupių „Pinup Girls“, pasiruošę nudžiuginti visus savo muzikos mylėtojus Šv. Valentino dienos proga. Atlikėjos, kurios nuolat koncertuoja, dalyvauja renginiuose ir įvairiausiuose projektuose, nepamiršta ir mažesnių švenčių, todėl artėjant meilės dienos šventei, merginos nusprendė pasveikinti visus vienišus vaikinus ar vienišas merginas.
„Pinup Girls“ pristato naująjį savo kūrinį „Be tavęs“  (11)
2014 m. vasario 11 d. 10:08
Lietuvos merginų pop grupė „Pinup Girls“ pasiruošė nudžiuginti visus savo muzikos mylėtojus Šv. Valentino dienos proga. Artėjant meilės dienos šventei, merginos nusprendė pasveikinti visus vienišus vaikinus ar vienišas merginas.
Menkai apsirengusi Vaida Skaisgirė kaitino kraują  (63)
2014 m. vasario 10 d. 21:46
Įtakingo prodiuserio Rolando Skaisgirio sutuoktinė Vaida pirmadienio vakarą ne vienam stipriosios lyties atstovui privertė smarkiau plakti širdį, o moteris – paskatinti apkalboms.
Simonos Nainės grožis užtemdė Lietuvos supervyrus  (40)
2014 m. sausio 29 d. 13:43
Merginų grupės „Pinup Girls“ dainininkei Simonai Nainei šie metai gali tapti proveržio televizijos pasaulyje metais. Įsibėgėjant „Eurovizijos“ atrankai, daili moteris tampa vis svarbesne figūra šiame nemažą televizijos auditorijos kąsnį atsiriekiančiame projekte.
Suknelių dvikova: naujos „4 Roses“ suknelės itin panašios į „Pinup Girls“ aprangą  (35)
2014 m. sausio 27 d. 11:55
Sekmadienio vakarą merginų grupė " 4 Roses " savo gerbėjus pradžiugino "X Faktoriaus" sudainavusios scenoje kelias dainas. Atidesniam projekto žiūrovui pro akis neprasprūdo nauji dainininkių kostiumai. Nors "4 Roses" suknelės itin panašios į suknias, su kuriomis "Pinup Girls" pasirodė koncerte vasarą, merginos teigia nieko nekopijavusios ir šį modelį sugalvojo pačios.
Nėštumu besimėgaujanti I. Ambrazaitė sceninį makiažą iškeitė į natūralumą  (40)
2014 m. sausio 22 d. 13:21
Dainininkė Ieva Mackevičienė (buvusi Ambrazaitė) mėgaujasi nėštumu ir būsima motinyste. Buvusi "Pinup Girls" narė pasitraukus iš grupės atsiribojo nuo pramogų pasaulio. Tiesa, mergina vis pradžiugina savo gerbėjus paviešindama socialiniuose tinklapiuose vieną ar kitą nuotrauką iš savo gyvenimo.
Savaitgalio ritmai. „Pinup Girls“ duetas audrino Klaipėdos publiką  (10)
2014 m. sausio 19 d. 14:48
„Pajūrio žiema besigrožinčios „Pinup Girls“ merginos randa laiko ir naktinėms linksmybėms – šeštadienį jų kaitinantys balsai užpildė naktinį „ Dr.Who “ klubą ir paskelbė įžangą naujai savaitei. Už horizonto greitai pasislepianti saulė tikrai tik paskatino nesustabdyti mūsų linksmybių, kadangi nuolatos atnaujinamas ir neseniai albumą išleidusių merginų repertuaras privertė užsibūti savo stebinančiomis klubinėmis variacijomis“, – sakė vakarėlio organizatoriai.
„M.A.M.A.“ apdovanojimuose triumfavo Jazzu ir L. Somovo duetas  (257)
2014 m. sausio 10 d. 19:29
Penktadienio vakarą Kaune jau trečią kartą įvyko lietuviškos muzikos apdovanojimai „M.A.M.A.“. Daugiausiai apdovanojimų - net tris statulėles namo į Vilnių parsivežė Jazzu su Leonu Somovu. Apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus atiteko grupei „Antis“.
Viktorija Sutkutė: į naujus metus – nusirėžus plaukus  (26)
2014 m. sausio 9 d. 19:49
Nauji metai – nauji pokyčiai. Tokia taisykle vadovaujasi merginų dueto „Pinup Girls“ dainininkė Viktorija Sutkutė, 2014-uosius pasitikusi gerokai pasitrumpinusi savo šviesius plaukus.
Vienos už dainavimą papais kritikuojamos dainininkės prašo brangiausių dėstytojų pagalbos, kitos tenkinasi tuo, ką turi  (216)
2014 m. sausio 9 d. 07:37
Dainininkės, scenoje žavinčios savo gerbėjus ne tik puikia išvaizda, bet ir dainomis dažnai susilaukia kritikos dėl to, kad nemoka dainuoti ir scena skirta ne joms. Nusprendėme pasidomėti, kiek dėmesio populiarios dainininkės skiria svarbiausiam dalykui - vokalo pamokoms, galinčiam garantuoti ilgalaikę sėkmę scenoje.