Pinup girls

V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana  (30)
2015 m. sausio 24 d. 13:07
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.
Gražuolė S. Nainė patobulino šypseną: prieš ir po  (51)
2015 m. sausio 22 d. 12:47
Pastaruoju metu populiarumu besimėgaujanti „Pinup Girls“ narė ir nacionalinių „ Eurovizijos “ atrankų vedėja Simona Nainė žingsnis po žingsnio žengia tobulos išvaizdos link. Nepriekaištingai atrodanti mergina ryžosi patobulinti savo šypseną – odontologo kabinete jai buvo atlikta dantų balinimo procedūra, vėliau ir estetinė dantų restauracija.
„Pinup Girls“ pristato naujausią kūrinį „Eksperimentas“  (4)
2015 m. sausio 21 d. 14:47
Nors šventinis laikotarpis gyvas tik prisiminimuose, bet šiandien, „Pinup Girls“ duetas savo klausytojams įteikia dar vieną dovaną – naujausią kūrinį „Eksperimentas“.
„Pinup Girls“ naujausioje dainoje paliko savo išgyvenimų pėdsakus: įskaudinta gali atsilyginti dvigubai  (8)
2015 m. sausio 21 d. 09:18
Nors šventinis laikotarpis gyvas tik prisiminimuose, bet šiandien, "Pinup Girls" duetas savo klausytojams įteikia dar vieną dovaną - naujausią kūrinį "Eksperimentas".
Skirtis panoręs J. Nainys Simonai tėškė: aš tavęs nemyliu  (97)
2015 m. sausio 20 d. 16:09
Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvos pora – Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės - meilės nėra!“.
S. Nainė negali pamiršti, kaip radistas Jonas ją paliko  (54)
2015 m. sausio 20 d. 12:00
Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvos pora – Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės - meilės nėra!“.
S. Nainė pasidarė naują tatuiruotę: jau seniai tokios norėjau  (79)
2015 m. sausio 9 d. 15:04
Grupės „Pinup Girls“ narė, nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankos vedėja Simona Nainė pasidarė trečią tatuiruotę. Mergina kol kas nenori išduoti, kokį piešinį ar užrašą išsitatuiravo ant rankos dilbio.
Simonos Nainės stilius: lietuviškoji Kim Kardashian laiko mašina grįžo į Maironio epochą  (13)
2015 m. sausio 7 d. 21:34
Kiekvienais metais vykstanti nacionalinė „Eurovizijos“ atranka šio spalvingo renginio mėgėjams pateikia įdomių atradimų. Vienas didžiausių jų – dar praėjusią atranką susiformavęs Arūno Valinsko ir Simonos Nainės vedėjų duetas, žiūrovus džiuginantis ir šiemet.
Naujametiniame „Auksiniame prote” nusifilmavo net Valinskų šuo  (15)
2014 m. gruodžio 30 d. 18:27
Jei reikia iliustruoti „Auksinio proto” klausimą, į studiją galima būtų atsitempti ir arklį, ir ožį, tačiau žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas šventinės laidos svečių ir gyvūnų taip baisiai negąsdino – naujametinėje laidoje filmavosi tik nedidukas šuniukas.
Kalėdos prie televizoriaus: ką žiūrovams siūlo lietuviški kanalai  (251)
2014 m. gruodžio 25 d. 09:08
Ko gero, daugelis lietuvių po sočių ir šventiškų kalėdinių pietų su visa šeima įsijungia televizorių. Tačiau neretai Kalėdos prie žydrųjų ekranų prailgsta metai iš metų žiūrint tuos pačius kalėdinius filmus ar pasakas vaikams. Naujienų portalas DELFI apžvelgė didžiausių lietuviškų TV kanalų gruodžio 25 dienos televizijos programą ir siūlo su ja susipažinti savo skaitytojus.
Garsenybės iš anksto atšventė Ž. Žvagulio ir I. Starošaitės vestuves bažnyčioje  (72)
2014 m. gruodžio 23 d. 18:48
Antradienio vakarą vieno sostinės restorano terasoje vyko naujametinio TV3 projekto „Žvagulio Naujieji “ filmavimas. Būrys garsenybių ne tik sveikino garsiąją šeimą su šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais, bet ir vestuvėmis.
Nei nuoga, nei apsirengusi: S. Nainė priminė K. Kardashian  (17)
2014 m. gruodžio 21 d. 14:12
Savaitgalį išskirtines vakaro programas demonstravo elegantiškosios grupės „ Pinup girls “ merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė , grupės „Patruliai“ nariai Algis ir Juozas bei dainininkas Mino drauge su grupės „Mis“ merginomis Aiste, Sandra ir Agne.
Nei nuoga, nei apsirengusi Simona Nainė vėl priminė Kim Kardashian  (23)
2014 m. gruodžio 21 d. 14:07
Savaitgalį „Casino Tornado“ barai sostinėje, uostamiestyje ir Šiauliuose triukšmingai pasitiko žiemos šventes. Iškilmingai nusiteikusius svečius linksmino būrys žinomų atlikėjų.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (41)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
V. Sutkutė po kelionės Maltoje: antrą kartą nevykčiau  (45)
2014 m. gruodžio 13 d. 11:48
Grupės „Pinup Girls“ dainininkė Viktorija Sutkutė (25) savaitę su draugu atostogavo saulėtoje Maltoje. Pora pasirinko aktyvias atostogas, gulėti prie baseino jie net neketino, tačiau Viktorija žurnalui MIESTE.lt buvo atvira – dar kartą atostogauti Maltoje nenorėtų.
Ieva Mackevičienė: papuošalas - moters vizitinė kortelė  (3)
2014 m. gruodžio 12 d. 18:58
Daugelis moterų patvirtins, kad posakis „Deimantai – geriausi merginų draugai“ - ne iš piršto laužtas. Pasak žinomos aksesuarų kūrėjos Simonos Brazdžionytės, moters puošybos istorija siekia seniausius laikus, kuomet vyrai, siekdami užkariauti jų širdis, dovanodavo įmantriausius papuošalus iš brangakmenių ar tauriųjų metalų.
Atviras interviu su Rolandu ir Ieva Mackevičiais apie pirmąsias Kalėdas trise FOTO  (14)
2014 m. gruodžio 5 d. 08:20
„Radistas" Rolandas Mackevičius ir „Pinup girls" grupės narė Ieva Mackevičienė - viena žaviausių lietuviško pramogų pasaulio šeimų. Jaunai, gražiai ir kūrybingai porai šie metai buvo išskirtiniai - pavasarį jiems gimė sūnus Motiejus. Turime unikalią progą pasisvečiuoti jų namuose - tad kviečiame ir jus.
Švenčių metas atlikėjams: už dainavimą - 50 tūkst., už renginio vedimą - 10 tūkst. litų  (115)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:54
Kalėdų metas dainininkams, renginių vedėjams – tikrų tikriausias darbymetis. Atlikėjams į sceną per vieną vakarą tenka lipti po kelis kartus. Nuovargis , ilgas kelias iš vieno renginio į kitą, nemigos naktis – neatsiejama švenčių dalis. Tačiau visa tai atperka nemaži pinigai, kuriuos gali užsidirbti per kelis savaitgalius.
Kuri labiau tiktų vesti „Eurovizijos“ atranką su A. Valinsku: B. Tiškevič ar S. Nainė?  (85)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:15
Šiemet balsuodami internete „ Eurovizijos “ gerbėjai gali nuspręsti, kas kartu su Arūnu Valinsku ves nacionalines „Eurovizijos 2015“ atrankas, kurios bus rodomos LRT kanalu. Projekto prodiuseriai išrinko net 6 galimas kandidates.
Per nėštumą apie 30 kg priaugusi I. Mackevičienė: žindymas iki 5 metų skamba kiek iškrypėliškai  (41)
2014 m. lapkričio 25 d. 06:30
Buvusi merginų grupės „Pinup girls“ narė Ieva Mackevičienė (26) įsitikinusi – su vyru Rolandu Mackevičiumi (30) ir sūneliu Motiejumi (8 mėn.) jiems einasi „kaip per sviestą“.
Simona Nainė – lyg lietuviškoji Kim Kardashian  (19)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:16
Penktadienio vakarą sostinės klube „Mojo Lounge“ artėjančios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos proga surengtame santūriame vakarėlyje čia susirinkusių fotoreporterių pirštams sugrubti neleido „Pinup Girls“ gražuolė Simona Nainė.
Perregima Simonos Nainės palaidinė kaitino žvilgsnius  (7)
2014 m. lapkričio 21 d. 01:13
Šaltą ir sniegingą ketvirtadienio vakarą sostinės klubinėtojų pamėgtame klube „Mojo Lounge“ buvo ypatingai karšta: rinktinei publikai buvo pristatytas naujas klubo baras, o taip pat pranešta džiugi naujiena naktinio gyvenimo mylėtojams – klubas nuo šio duris atvers ir ketvirtadieniais.
Savo spintą pravėrusi S. Nainė: nemokėsiu už paltą 3 tūkst. vien todėl, kad jis vardinis  (36)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:00
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI  –  rubrika „Garsenybės drabužių spinta“. Joje žinomi žmonės parodys, kokius apdarus, aksesuarus laiko savo spintoje. Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė neseniai pristatė savo sukurtą prekinį ženklą. Dėl savo hobio – siuvimo  –  jauna moteris metė darbą biure ir atsidavė mėgstamai veiklai.
Išvaizda Jonui Nainiui-Jovani nenusileidžiantis vyresnysis brolis Modestas merginų dėmesiu nesiskundžia(INTERVIU)
2014 m. lapkričio 15 d. 00:00
Didžėjaus Jono Nainio-Jovani ir „Pinup girls“ dainininkės Simonos Nainės buto svetainėje ant sofos beveik kaip savo namuose dažnai įsikuria dar viena porelė – vyresnysis Jono brolis Modestas ir jo mylimoji, iki šiol su šou pasauliu nieko bendro neturėjusi gražuolė Inesa.
Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė subtiliai apsinuogino muziejuje  (9)
2014 m. lapkričio 6 d. 13:09
Merginų duetas „Pinup Girls“ savo gerbėjus nudžiugino įspūdinga fotosesija, kurioje persipina romantika, technologija, retro, šiek tiek mistikos, ir, žinoma, nemaža dozė švelnios erotikos.
„Pinup Girls“ praleido naktį su vaiduokliais  (15)
2014 m. lapkričio 1 d. 08:54
Bene šiurpiausią metų naktį - per Heloviną grupės „Pinup Girls“ merginos išdrįso praleisti su Vilniaus vaiduokliais. Šios naktinės ekskursijos metu atlikėjos sužinojo, kokiose sostinės vietose iki šiol vaidenasi ir kokiomis šiurpiomis legendomis apipintos Vilniaus gatvės, bažnyčios bei upės pakrantės.
„Pinup Girls“ praleido naktį su vaiduokliais  (8)
2014 m. lapkričio 1 d. 08:30
Bene šiurpiausią metų naktį - per Heloviną grupės „Pinup Girls“ merginos išdrįso praleisti su Vilniaus vaiduokliais. Šios naktinės ekskursijos metu atlikėjos sužinojo, kokiose sostinės vietose iki šiol vaidenasi ir kokiomis šiurpiomis legendomis apipintos Vilniaus gatvės, bažnyčios bei upės pakrantės.
Dukterį auginantis V. Sutkutės mylimasis: su Viktorija susipažinome po mano skyrybų  (27)
2014 m. spalio 27 d. 12:59
Dainininkės, grupės „Pinup Girls“ narės Viktorijos Sutkutės širdis užimta. Mergina į vakarėlius lydi ir dėmesiu apgaubia iš Alytaus kilęs Povilas Varnelis . Vyras studijavo Mykolo Romerio universitete, šiuo metu gyvena Vilniuje . P. Varnelis darbuojasi automobilius parduodančioje įmonėje - yra atsakingas už motociklų pardavimą.
„Pinup Girls“ merginos dėmesį traukė seksualia apranga  (7)
2014 m. spalio 5 d. 13:15
Šeštadienį naktiniame klube Klaipėdoje "PORT by BarBar'a" surengė "Pinup Girls" merginos. Dainininkės privertė šokti visus iki paryčių.