Pinup girls

Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (77)
2015 m. kovo 31 d. 00:12
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
S. Nainė: skaitau visus komentarus apie save internete  (35)
2015 m. kovo 27 d. 16:44
Jau šį šeštadienį „ Init “ televizijos žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su merginų grupės „Pinup Girls“ narėmis. Balandžio pabaigoje ketvirtojo savo grupės gimtadienio laukiančios Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė laidoje „Po laiminga žvaigžde“ dalinsis savo pasakojimais apie grupės veiklą, gerbėjus, komentarus internete ir atskleis daugybę savo asmeninio gyvenimo detalių.
Aštuntajame gėjų klubo gimtadienyje – ryškiausios Lietuvos žvaigždės  (22)
2015 m. kovo 13 d. 08:20
Kovo 13-ąją Vilniaus padangę nušvies spalvingiausias ir ryškiausias šių metų vakarėlis. Tiesa, jis vyks ne kur kitur, o populiariausiame Vilniaus gėjų klube „SOHO“. Nuo vietinių žvaigždučių ir stilingiausių klubinėtojų ar rimčiausių Vilniaus hipsterių bei jų geriausių draugių sutraukiantis Vilniaus naktinis klubas per aštuonerius surengė nesuskaičiuojamą kiekį skirtingų vakarėlių. Šį vakarą „Soho“ taip pat ketina nelikti kuklus.
Iš romantiškųjų Maldyvų grįžusi V. Sutkutė demonstravo savo švelnų įdegį  (8)
2015 m. kovo 7 d. 12:34
Neseniai iš romantiškųjų Maldyvų grįžusi grupės „Pinup Girls“ puselė Viktorija Sutkutė toliau sukasi darbuose, tačiau nepamiršta ir atsipalaiduoti. Penktadienio vakarą gražuolė pastebėta sostinės bare „Pantera“.
Simona Nainė: mano silpnybės ir šio pavasario „ must have “ VIDEO  (28)
2015 m. vasario 23 d. 17:02
„ Nunu “ drabužių prekės ženklą jau spėjo pamilti ne vienas. Mūsų draugai STILAGO, pakalbinę šią garsią Lietuvos pramogų pasaulio atstovę, tvirtino: „ Po interviu su Simona Naine supratome, kad jos sėkmė slypi ne tik praktiškuose ir labai stilinguose drabužiuose, kuriuos klientės greitai pamilsta, tačiau ir labai šiltoje pačios autorės asmenybėje. “
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
I. Mackevičienė pristatė makiažo tendencijas: kasdien prie puodų stoviu su raudonomis lūpomis  (62)
2015 m. vasario 12 d. 20:25
Artėjantis pavasaris į moterų kosmetines atneš ryškių atspalvių, kuriuos šiemet rekomenduojama derinti su natūraliu įvaizdžiu. Minimalistinį makiažą pagyvins spalvinga akių kontūro linija ar itin madingi rožiniai ar uogų lūpų dažai. Tokias naujienas ketvirtadienio vakarą išgirdo viešnios, susirinkusios į profesionalios kosmetikos kompanijos pavasario kolekcijos pristatymą viename sostinės prekybos centrų.
J. Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje  (24)
2015 m. vasario 11 d. 16:57
TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Simona Nainė pademonstravo efektingą lietuvių kalbos mokytojos įvaizdį  (13)
2015 m. vasario 5 d. 13:45
Viena nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos konkurso vedėjų Simona Nainė kiekvieną kartą televizijos žiūrovus maloniai stebina naujais įvaizdžiais. Šį kartą ji į sceną žengė pasipuošusi santūria smėlio spalvos suknele ir į ausis įsivėrusi masyvius Dovilės Dagės sukurtus auskarus.
Raudono M.A.M.A. kilimo karalienės rinkimai (balsavimas)  (76)
2015 m. vasario 4 d. 18:35
Praūžus skandalų audrai, galima detaliau panagrinėti Lietuvos muzikos apdovanojimų žvaigždžių stilių bei iš arčiau aptarti labiausiai spindinčių vakaro viešnių aprangą, juk Lietuvos elitas muzikiniam renginiui ruošėsi tikrai ne vieną dieną.
B. Nicholson apie M.A.M.A., nevykusius bajerius ir vykusias padėkos kalbas  (377)
2015 m. vasario 2 d. 12:06
Savaitgalį Kaune nugriaudėjo daug atgarsių sukėlę lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Su savo gerbėjais bloge „ Beatos virtuvė “ asmeninėmis įžvalgomis ir žiūrovės pastebėjimais pasidalino žurnalistė, knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson .
Joną Nainį užvaldė pasipiršimo Simonai prisiminimai  (6)
2015 m. vasario 2 d. 11:55
Su įvairia muzika susiję daugybė mūsų prisiminimų: vieni niekada nepamirš pirmojo vedybinio šokio dainos, kiti – vaikystėje girdėtos lopšinės, dar kitiems muzika gali priminti brangius žmones ar keliones. Vieni iš geidžiamiausių Lietuvos didžėjų – Radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys – dainomis ir muzikos garsais, ko gero, galėtų nupasakoti pusę savo gyvenimo. Žavūs vyrai neseniai stojo Ingai Jankauskaitei į kompaniją LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“, kurioje žada dalyvių ir žiūrovų nuotaiką palaikyti būtent su muzika. O kokius garsus jiems primena laidoje „Lietuvos supermiestas“ dėl garbingo titulo besivaržantys miestai?
Kaune iškilmingai išdalintos M.A.M.A 2014 statulėlės  (420)
2015 m. sausio 30 d. 19:00
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebino jau ketvirtą kartą organizuoti lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Iškilmingos ceremonijos metu buvo išdalinta net 15 statulėlių. Scenoje per visą vakarą pasirodė apie 300 žmonių. Šis vakaras sėkmingiausiu tapo Marijonui Mikutavičiui - jis pelnė net 3 statulėles. Apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai buvo pamaloninta ir Džordana Butkutė.
M.A.M.A. 2014 viešnios spindėjo prabanga  (365)
2015 m. sausio 30 d. 17:26
Penktadienį Kaune vyko didžiausi šalyje muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2014. "Žalgirio" arenoje nutiestu raudonu kilimu žengė nominantai, organizatoriai bei renginio svečiai. Pirmieji svečiai į iškilmes rinktis pradėjo kelios minutės po 17 valandos. Garsenybės šiam renginiui ruošėsi išties atsakingai ir paisė organizatorių nurodyto aprangos kodo black tie .
Simona Nainė prisiminė išgyvenimus, kurių niekaip negali pamiršti  (3)
2015 m. sausio 29 d. 17:44
Eini sau gatve, džiaugiesi gražiu oru, ir staiga tarsi iš niekur pasirodę kaukėti vyrai tau užriša akis, įsodina į mašiną ir išveža nežinoma kryptimi – skamba kaip veiksmo filmo scenarijus.
Fantastišku grožiu blykstelėjusi S. Nainė: viskas, ko jai reikia – kukli, trumpa balta suknelė  (21)
2015 m. sausio 27 d. 23:57
Radijo ir televizijos laidų vedėją, populiarųjį „radistą“ Joną Nainį, prieš kelerius metus vedusiam buvusią „mokunukę“ Simoną, galima drąsiai vadinti vienu laimingiausiu Lietuvos vyru – toli gražu ne kiekvienam šalies stipriosios lyties atstovui pavyksta gyvemime rasti tokį sau artimą ir mylimą žmogų, tvirtai laikantį visus keturis namų ūkio kampus, apsiskaičiusį, kūrybingą, populiarų ir gražų.
V. Sutkutę mylimasis pamalonino tūkstančius kainuojančia dovana  (31)
2015 m. sausio 24 d. 13:07
Dueto "Pinup Girls" narė Viktorija Sutkutė šiuo metu mėgaujasi mylimojo dovana. Lietuviškus šalčius porelė išmainė į egzotišką karštį. Viktorija su mylimuoju Povilu Varneliu ilsisi Maldyvuose. "Šį kelionė - mano širdies draugo dovana Kalėdų proga", - portalui MIESTE.lt atskleidė dainininkė. Egzotiškose Maldyvų salose porelė iš viso praleis dvi savaites.
Gražuolė S. Nainė patobulino šypseną: prieš ir po  (50)
2015 m. sausio 22 d. 12:47
Pastaruoju metu populiarumu besimėgaujanti „Pinup Girls“ narė ir nacionalinių „ Eurovizijos “ atrankų vedėja Simona Nainė žingsnis po žingsnio žengia tobulos išvaizdos link. Nepriekaištingai atrodanti mergina ryžosi patobulinti savo šypseną – odontologo kabinete jai buvo atlikta dantų balinimo procedūra, vėliau ir estetinė dantų restauracija.
„Pinup Girls“ pristato naujausią kūrinį „Eksperimentas“  (9)
2015 m. sausio 21 d. 14:47
Nors šventinis laikotarpis gyvas tik prisiminimuose, bet šiandien, „Pinup Girls“ duetas savo klausytojams įteikia dar vieną dovaną – naujausią kūrinį „Eksperimentas“.
„Pinup Girls“ naujausioje dainoje paliko savo išgyvenimų pėdsakus: įskaudinta gali atsilyginti dvigubai  (8)
2015 m. sausio 21 d. 09:18
Nors šventinis laikotarpis gyvas tik prisiminimuose, bet šiandien, "Pinup Girls" duetas savo klausytojams įteikia dar vieną dovaną - naujausią kūrinį "Eksperimentas".
Skirtis panoręs J. Nainys Simonai tėškė: aš tavęs nemyliu  (100)
2015 m. sausio 20 d. 16:09
Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvos pora – Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės - meilės nėra!“.
S. Nainė negali pamiršti, kaip radistas Jonas ją paliko  (52)
2015 m. sausio 20 d. 12:00
Neseniai pasklido kalbos, kad skiriasi prieš metus susituokusi saldžiausia Lietuvos pora – Jonas ir Simona Nainiai. Gandus stiprina ir tai, kad pora buvo kartą susipykusi. Prieš pat sužadėtuves Jonas tėškė: „Skiriamės - meilės nėra!“.
Muzikos pasaulio pilkieji kardinolai: duodam tai, ko nori klausytojai  (6)
2015 m. sausio 16 d. 00:00
Gyvenimas, ko gero, nėra teisingas: scenos dievaičiams atitenka visi laurai, o atlikėjus į sceną atvedusiems prodiuseriams – tik sunkus darbas. Pilkųjų muzikos pasaulio kardinolų pavardes išgirstame nebent skelbiant muzikines nominacijas.
S. Nainė pasidarė naują tatuiruotę: jau seniai tokios norėjau  (79)
2015 m. sausio 9 d. 15:04
Grupės „Pinup Girls“ narė, nacionalinės „ Eurovizijos “ atrankos vedėja Simona Nainė pasidarė trečią tatuiruotę. Mergina kol kas nenori išduoti, kokį piešinį ar užrašą išsitatuiravo ant rankos dilbio.
Simonos Nainės stilius: lietuviškoji Kim Kardashian laiko mašina grįžo į Maironio epochą  (13)
2015 m. sausio 7 d. 21:34
Kiekvienais metais vykstanti nacionalinė „Eurovizijos“ atranka šio spalvingo renginio mėgėjams pateikia įdomių atradimų. Vienas didžiausių jų – dar praėjusią atranką susiformavęs Arūno Valinsko ir Simonos Nainės vedėjų duetas, žiūrovus džiuginantis ir šiemet.
Naujametiniame „Auksiniame prote” nusifilmavo net Valinskų šuo  (15)
2014 m. gruodžio 30 d. 18:27
Jei reikia iliustruoti „Auksinio proto” klausimą, į studiją galima būtų atsitempti ir arklį, ir ožį, tačiau žaidimo vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas šventinės laidos svečių ir gyvūnų taip baisiai negąsdino – naujametinėje laidoje filmavosi tik nedidukas šuniukas.
Kalėdos prie televizoriaus: ką žiūrovams siūlo lietuviški kanalai  (251)
2014 m. gruodžio 25 d. 09:08
Ko gero, daugelis lietuvių po sočių ir šventiškų kalėdinių pietų su visa šeima įsijungia televizorių. Tačiau neretai Kalėdos prie žydrųjų ekranų prailgsta metai iš metų žiūrint tuos pačius kalėdinius filmus ar pasakas vaikams. Naujienų portalas DELFI apžvelgė didžiausių lietuviškų TV kanalų gruodžio 25 dienos televizijos programą ir siūlo su ja susipažinti savo skaitytojus.
Garsenybės iš anksto atšventė Ž. Žvagulio ir I. Starošaitės vestuves bažnyčioje  (72)
2014 m. gruodžio 23 d. 18:48
Antradienio vakarą vieno sostinės restorano terasoje vyko naujametinio TV3 projekto „Žvagulio Naujieji “ filmavimas. Būrys garsenybių ne tik sveikino garsiąją šeimą su šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais, bet ir vestuvėmis.
Nei nuoga, nei apsirengusi: S. Nainė priminė K. Kardashian  (17)
2014 m. gruodžio 21 d. 14:12
Savaitgalį išskirtines vakaro programas demonstravo elegantiškosios grupės „ Pinup girls “ merginos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė , grupės „Patruliai“ nariai Algis ir Juozas bei dainininkas Mino drauge su grupės „Mis“ merginomis Aiste, Sandra ir Agne.