Pinup girls

J. Žižės drabužiais su mikimauzais susidomėjo Walt Disney kompanija – gresia nemalonumai  (86)
2015 m. lapkričio 17 d. 16:45
Buvusi grupės „Pinup Girls“ atlikėja, o dabar prekinio ženklo „Wear Mad By July“ kūrėja Julija Žižė , DELFI žiniomis, sulaukė kaltinimų dėl autorinių teisių pažeidimo. Dizainerė kaltinama be leidimo naudojusi mikimauzo atvaizdą savo kūryboje, jai nurodyta sustabdyti tokių drabužių gamybą bei prekybą.
S. Nainė: pasikabinome ant šaldytuvo Nainių taisykles ir pagal jas gyvename  (120)
2015 m. lapkričio 15 d. 13:12
Atlikėja ir drabužių kūrėja Simona Nainė sako, kad nuolat sukasi darbų verpete ir net pati stebisi, kaip viską suspėja. Tačiau kartu su vyru radijo ir televizijos laidų vedėju „radistu“ Jonu Nainiu jie turi vieną šventą taisyklę, padedančią išsaugoti šeimą .
Įvykiai Paryžiuje sukrėtė Lietuvos garsenybes: ir užuojauta, ir keiksmai  (126)
2015 m. lapkričio 14 d. 14:11
Penktadienio įvykiai Prancūzijoje nepaliko abejingų ir Lietuvoje . Pramogų pasaulio atstovai nuo ryto reiškia užuojautą teroristinio išpuolio aukoms, savo mintis dėstydami feisbuke. Vieni jų reiškia nuoširdžią užuojautą, kiti nepamiršta išlieti ir pykčio.
KONKURSAS: laimėk S. Nainės kurtą suknelę!  (48)
2015 m. lapkričio 2 d. 15:37
Daugybę metų sceniniu grupės „Pinup Girls“ įvaizdžiu kartu su kolegėmis besirūpinanti dainininkė Simona Nainė prieš porą savaičių virtualioje erdvėje pasidalino idėjomis, kaip pasipuošti šaltuoju metų laiku. Itin aktyviai save realizuojanti mergina tuo neapsiriboja ir jau ateinantį šeštadienį kokteilių klube „Pantera“ pristatys specialų projektą „Panteros deimantai“.
Ligoninėje atsidūrusi V. Sutkutė gerbėjams asmenukę siuntė tiesiai iš operacinės  (46)
2015 m. spalio 28 d. 12:15
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė originalumu aplenkė ne vieną asmenukių mėgėją. Šį kartą socialinio tinklo paskyroje mergina paviešino nuotrauką iš operacinės.
Dėl operacijos V. Sutkutė paguldyta į ligoninę  (52)
2015 m. spalio 27 d. 12:58
Grupės „Pinup Girls“ narei Viktorijai Sutkutei šiandien – ne pati maloniausia diena. Merginai bus atlikta operacija.
Dainininkė V. Sutkutė prisipažino primušusi kaimynę  (9)
2015 m. spalio 16 d. 14:51
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė – blondinė, prieš kurią geriau nesipriešinti. O jeigu pamėginsite tai daryti, gali baigtis liūdnai. „ Šiauliuose esu primušusi kaimynę“, - penktadienį „Zip Fm“ eteryje atvirai prisipažino dainininkė.
S. Nainė savo vaikystės nuotraukoje - vos atpažįstama šviesiaplaukė  (15)
2015 m. spalio 15 d. 06:15
Tikriausiai pamatę šią seną nuotrauką nedaug kas atpažintų, kokia žinoma moteris joje užfiksuota. Dainininkė Simona Nainė su gerbėjais pasidalijo fotografija, kurioje ji, pasak pačios „Pinup Girls“ narės, tikra madistė.
„Pinup Girls“ grupės merginas lepina ne tik savi vyrai  (5)
2015 m. spalio 9 d. 12:50
„Pinup Girls“ atlikėjos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė iš koncerto Klaipėdoje grįžo ne tuščiomis rankomis.
Įdomiausi Lietuvos žvaigždžių feisbuko puslapiai: parodo gerbėjams viską  (5)
2015 m. spalio 4 d. 13:14
Prieš kelis metus internetą užkariavęs feisbukas tapo puikia platforma ne tik asmeniniam bendravimui, nuomonių ar nuotraukų dalijimuisi, bet ir puikia vieta įžymybėms bendrauti su savo gerbėjais. Žinoma, kai kurie atlikėjai, grupės ar kiti žymūs žmonės feisbuką naudoja kaip galimybę informuoti gerbėjus apie būsimus koncertus ar kitą veiklą, nors kai kurie oficialių puslapių gerbėjus laiko tikrais draugais ir dalijasi ne tik akimirkomis iš užkulisių, bet ir kasdieniniais džiaugsmais ar nesėkmėmis.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys prabilo apie santykių krizes  (7)
2015 m. rugsėjo 16 d. 14:32
Sudalyvavusi pirmojoje LNK humoro laidoje „Su cinkeliu“ kulinarė Beata Nicholson neslėpė savo susižavėjimo ne tik laidos idėja bei vedėju Mantu Stonkumi – moteris komplimentų negailėjo ir savo komandos kapitonams, radistams Rolandui Mackevičiui ir Jonui Nainiui. „Iš naujo dar kartą įsimylėjau radistus – šie vaikinai yra puikūs šoumenai, buvome puiki komanda“, - džiaugėsi žavioji B. Nicholson.
Kauniečiai šeštadienį palydėjo su trenksmu  (56)
2015 m. rugsėjo 12 d. 21:05
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai pašėlti. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kauniečiai vasarą palydėjo su trenksmu  (23)
2015 m. rugsėjo 12 d. 20:40
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai palydėti vasarą. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kosmetikos pristatyme S. Nainė spinduliavo natūraliu grožiu  (46)
2015 m. rugsėjo 2 d. 21:30
Trečiadienio vakarą viename Vilniaus prekybos centrų susirinko būrelis žinomų šalies moterų. Čia buvo pristatomas naujos dekoratyvinės kosmetikos vardas Lietuvoje .
Garsių Lietuvos žvaigždžių rugsėjo pirmoji : kas nustebino, prabilę apie šventimą ? (FOTO)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:28
Šiandien visoje Lietuvoje švenčiama rugsėjo pirmoji - mokiniai ir studentai skuba pradėti naujo mokslų metų sezono. Neaplenkia ji ir Lietuvos įžymybių - kaip jie šventė šią šventę? Kur minėjo, kokia šventė jiems labiausiai įsiminė? Pasirodo, kai kurios žvaigždutės į rugsėjo pirmosios šventimą net nenorėtų sugrįžti...
„Pinup Girls“ pristato meile trykštančią dainą  (6)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:03
„Pinup Girls“ atlikėjos pajūryje laiką leidžia ne tik lepindamosis saulės spinduliais ir maudynėmis jūroje, bet ir įnirtingai dirbdamos. Šiandien jos savo gerbėjams įteikia žaisminga meile trykštančią dainą „Vesk iš proto“.
S. Nainės grožio receptai  (27)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:56
Praėjusią savaitė dvidešimt septintąjį gimtadienį atšventusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė spinduliuoja meile sau ir aplinkiniams.
27 gimtadienį švenčianti S. Nainė prabilo apie šeimos pagausėjimą: vaikų norėjau nuo 18 metų  (11)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 12:37
Rugpjūčio 13 dieną grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė mini 27-ąją sukaktį. Vakarėlį su draugais pajūryje planuojanti atlikėja DELFI pasakojo, kad šiais metais ji pirmą kartą rengia siurprizą draugams pati.
Pajūryje koncertuojančios „Pinup girls“: prisitaikome prie publikos, kad tik jie gerai praleistų vakarą  (8)
2015 m. liepos 25 d. 12:10
Kai daugelis lietuvaičių mėgaujasi vasaros atostogomis, šalies muzikantams – tai pats įtempčiausias metų laikas – koncertų grafike laisvos dienos nei su žiburiu nerasi. Grupė „Pinup girls“ šią vasarą intensyviai koncertuoja pajūryje, o poilsiui lieka vos kelios laisvos minutės. Grupės narės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė dėl to nosies nenukabina. Atvirkščiai, jos džiaugiasi savo darbu, gerbėjų dėmesiu ir pozityviai žvelgia į pasaulį.
S. Nainė – labai atvirai apie gyvenimą santuokoje: draugystė, vestuvės ir vaikai  (84)
2015 m. liepos 23 d. 12:41
Dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė šiuo metu, galima sakyti, gyvena kelyje. Vasara moteriai - pats darbų įkarštis. Su grupe koncertuojanti visoje Lietuvoje , Simona, turėdama bent porą laisvų dienų, lekia į Vilnių, kur ji imasi adatos. Kaip pati sako: „Darbai nelaukia ir negaliu pasakyti žmogui, kad esu pavargusi ar turiu lėkti į koncertą“.
„Pinup Girls“ pristato specialiai merginų vakarėliams skirtą dainą  (12)
2015 m. liepos 17 d. 12:24
„Žinom, kokie vakarėliai būna patys smagiausi“, – šmaikščiai šypsosi „Pinup Girls“ atlikėjos ir pristato naujausią savo dainą, kuri sukurta specialiai visoms merginoms. Vasaros laikotarpis – pats darbymetis, tačiau atlikėjos tikina, kad spėja viską suderinti: ir koncertuoti, ir į sostinę iš pajūrio grįžti, ir pailsėti, ir laisvalaikiu pasilinksminti. „Out“ – taip nestandartiškai dainininkės pavadino savo naująją dainą.
Šį savaitgalį – išskirtiniai renginiai
2015 m. liepos 10 d. 12:23
Toliau žengiant į vasaros gilumą Lietuvos didžiųjų miestų terasose netyla muzikos garsai, o klubų šokių salėse karšta labiau, jei pajūryje! Šį savaitgalį Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos muzikos erdvėse organizuojami renginiai bus išskirtiniai ir nepakartojami, tad juos praleisti būtų tikras nusivylimas.
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (420)
2015 m. birželio 21 d. 23:37
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse .
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (12)
2015 m. birželio 21 d. 23:35
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse.
Lietuvos dainininkų desantas Londone sudrebino „Didžiąsias Jonines 2015 UK“  (36)
2015 m. birželio 20 d. 16:41
Daininkė Ingrida Martinkėnaitė „ Facebooko “ paskyroje su savo gerbėjais pasidalino linksma nuotrauka, kurioje puikavosi būrelis Lietuvos pramogų atstovų: Karina Krysko-Skambinė , Nijolė Pareigytė -Rukaitienė, Simona Nainė , Donatas Montvydas , Martynas Tyla bei Neringa Zaleniūtė.
Gimtadienį atšventusi V. Sutkutė turi ir gerą, ir blogą naujieną  (8)
2015 m. birželio 14 d. 10:53
Ketvirtadienį atlikėjai, grupės „Pinup Girls“ narei Viktorijai Sutkutei, suėjo 26-eri. Linksmai nusiteikusi mergina portalui MIESTE.lt atskleidė ir gerų, ir blogų detalių apie savo šventę – nors gimtadienio planas jau sustyguotas, linksmybėms laiko nėra!
Kraujo donorystės turas po Lietuvą: sužinok, kada bus tavo mieste  (20)
2015 m. birželio 12 d. 09:04
Didžiausia Lietuvoje kraujo donorystės įstaiga – Nacionalinis kraujo centras – pradeda jau tradiciniu tapusį neatlygintinos kraujo donorystės turą po Lietuvą. Kraujo donorystei skirti renginiai prasidėjo ketvirtadienį Vilniuje, Kudirkos aikštėje ir per dešimt dienų aplankys 11 šalies miestų (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Jonavą, Visaginą, Tauragę, Šiaulius, Marijampolę, Kėdainius, Alytų). Renginio dalyvių lauks pramogos, koncertai, rėmėjų dovanos ir galimybė atlikti gerą darbą – paaukoti kraujo.
S. Nainė: mes esame lengva „mėsa“  (7)
2015 m. gegužės 22 d. 16:18
Jau šį sekmadienį per TV3 – madingojo projekto „Aš – stilistas!“ pusfinalis, kuris nulems, kas pateks į šou finalą, o kam teks keliauti liftu žemyn. Ir šįkart daug priklausys ne tik nuo komisijos, bet ir nuo modelių – populiaraus merginų dueto „Pinup Girls“.