Pinup girls

J. Nainio patirtis, kurios nenorėtų pakartoti: po 2 l kasdien gėriau distiliuotą vandenį, kuris realiai skirtas automobiliams  (18)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:55
Jonas Nainys (31) ir grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Šermukšnytė-Nainė (26) savaitgalį šventė pirmąsias vestuvių metines. Žinomą vyrą lydi sėkmė tiek šeimyniniame gyvenime, tiek pramogų versle. Nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jis nepamiršta rūpintis sveikata ir, kaip daugelis lietuvių šiomis dienomis, „serga“ už Lietuvos krepšinio rinktinę.
Internete plinta plastinių operacijų, soliariumų ir botokso gerbėjas pašiepiantis filmukas  (22)
2014 m. rugsėjo 11 d. 16:33
Briuselio trumpametražių filmų festivalyje pristatytas Frederico Doazano ir Vandy Roco filmas "Supervenus" vis sparčiau populiarėja internete.
„Pinup Girls“ merginos pristato naują video klipą „Opa Opa“  (6)
2014 m. rugsėjo 2 d. 12:46
„Pinup Girls“ dainininkės Simona ir Viktorija nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena vis dar karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje, atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų. Šiandien, „Pinup Girls“ mylėtojams įteikiama dar viena dovana – naujas video klipas.
„Pinup Girls“ pristato praėjusios vasaros karščiu alsuojantį vaizdo klipą  (33)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:43
„Pinup Girls“ dainininkės Simona ir Viktorija nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena vis dar karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje , atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų. Šiandien, „Pinup Girls“ mylėtojams įteikiama dar viena dovana – naujas video klipas.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (51)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Simona Milinytė pasimatavo gražiausios amerikietės karūną (foto - straipsnyje)  (61)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 13:46
Amerikoje karjerą tęsiančios aštuoniolikmetės kaunietės Simonos Milinytės gyvenimas pastaraisiais mėnesiais iš tiesų primena spalvotą sapną: praktiškai kiekvieną savaitę mergina susipažįsta su Amerikos pramogų pasaulio įžymybėmis, o praėjusį savaitgalį jai net teko pasimatuoti gražiausios amerikietės karūną.
S. Nainės šuo vos išvengė paralyžiaus: turiu juo rūpintis kaip mažu vaiku  (56)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 14:51
Grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei vasara vos nesibaigė labai liūdnai. Itin mylimam moters augintiniui – Maltos bišonų veislės šuniui Maltui – įkando erkė. Voragyvis užkrėtė šuniuką babezioze. Ši kraujo raudonuosius kūnelius pažeidžianti liga nepraėjo be pasekmių. Išsiliejęs kraujas į stuburo smegenis paralyžiavo galines kojas ir Maltas nebegalėjo vaikščioti.
Baku koncertavusias „Pinup Girls“ susitikti su gerbėjais lydėjo apsauga: kad nebūtų nieko neplanuoto  (37)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 07:56
Koncertų maratoną Lietuvoje surengusios „Pinup Girls“ Simona ir Viktorija vasarai baigiantis rado laiko ir trumpoms gastrolėms užsienyje. Merginos savaitgalį surengė du koncertus Azerbaidžano sostinėje Baku , kur vyko kartu su prodiuseriais Martynu Tyla ir Neringa Zeleniūtė.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (10)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Mackevičiai pajūryje pakrikštijo savo pirmagimį  (26)
2014 m. liepos 20 d. 00:03
Radijo laidų vedėjas ir didžėjus Rolandas Mackevičius su žmona Ieva šeštadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje pakrikštijo savo pirmagimį Motiejų. Berniuko krikštynose dalyvavo ir gausi ZIP radijo laidų vedėjų komanda.
R. Mackevičių pajūryje pasitiko išsiilgusi žmona Ieva su sūnumi Motiejumi  (43)
2014 m. liepos 17 d. 18:48
Iš Vilniaus pro Kauną ir Klaipėdą riedėjęs naujos LNK laidos „Norim dar! – su Radistais“ autobusas pasiekė finalinę stotelę – Palangą. Po visą Lietuvą keliavusius „radistus“ pajūryje pasitiko ne tik gausus būrys gerbėjų, gyvas orkestras, bet ir išsiilgę šeimos nariai.
Buvusi „Pinup Girls“ narė J. Vežauskaitė pasidalino saldaus medaus mėnesio akimirkomis  (17)
2014 m. liepos 15 d. 13:44
Liepos pradžioje su verslininku ir fotografu Laurynu Žižiu susituokusi buvusi „Pinup Girls“ narė Julija Vežauskaitė kopinėja medų Maldyvuose.
Amžiną meilę savo išrinktajam prisiekė buvusi „Pinup Girls“ narė J. Vežauskaitė  (119)
2014 m. liepos 3 d. 13:26
Ketvirtadienį prie altoriaus žengė dizainerė, buvusi „Pinup Girls“ narė Julija Vežauskaitė. Moteris amžiną meilę prisiekė verslininkui ir fotografui Laurynui Žižiui. Pora santuokai pasirinko Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčią.
Itin atviras „Pinup Girls“ interviu: apie interneto komentatorius, gerbėjų dovanas ir gandrus  (46)
2014 m. liepos 1 d. 16:23
Prieš trejus metus susikūrusi merginų grupė „Pinup Girls“ per itin trumpą laiką netruko susirinkti savo gerbėjų armiją. Dabar merginos mėgaujasi užgriuvusiu populiarumu – koncertas veja koncertą, o gerbėjai dovanas palieka net pakelės degalinėse. Kaip sako grupės narės, dabar joms nebereikia kurti skandalų ir siekti populiarumo pigiais triukais. DELFI komanda Palangoje pakvietė merginas į „Amberton Green Apartaments“ atviram pokalbiui ir nuotaikingai fotosesijai, kurią rasite paskutiniame šio straipsnio puslapyje.
„Pinup Girls“ pristato dar vieną naują vasaros dainą  (11)
2014 m. liepos 1 d. 13:01
Įtemptas grafikas, koncertų gausa, nesibaigiančios kelionės po visą Lietuvą ir pats darbymetis nesustabdo žaviųjų „Pinup Girls“ merginų stebinti savo gerbėjus.
„Pinup Girls“ pristato dar vieną naują vasaros dainą  (2)
2014 m. liepos 1 d. 12:59
Įtemptas grafikas, koncertų gausa, nesibaigiančios kelionės po visą Lietuvą ir pats darbymetis nesustabdo žaviųjų “Pinup Girls” merginų.
„Pinup Girls“ pristato pirmąjį vaizdo klipą savo karjeroje  (16)
2014 m. birželio 23 d. 18:11
„Pinup Girls“ atlikėjos visą vasarą šturmuoja pajūrio scenas, tačiau nepamiršta pateikti karštų naujienų visiems savo grupės gerbėjams. Šiandien merginos pristato pirmąjį ir debiutinį, dainos „Pajudėk“ muzikinį vaizdo klipą.
„Pinup Girls“ pristato ypač seksualų ir atimantį žadą vaizdo klipą  (35)
2014 m. birželio 23 d. 15:51
„Pinup Girls“ atlikėjos visą vasarą šturmuoja pajūrio scenas, tačiau nepamiršta pateikti karštų naujienų visiems savo grupės gerbėjams. Šiandien merginos pristato pirmąjį ir debiutinį dainos „Pajudėk“ muzikinį vaizdo klipą. Seksualiai intriguojantis ir kartkartėmis atimantis žadą, naujas merginų darbas nepaliks abejingų.
„Pinup Girls“ pristato pirmąjį vaizdo klipą savo karjeroje  (119)
2014 m. birželio 23 d. 15:35
„Pinup Girls“ atlikėjos visą vasarą šturmuoja pajūrio scenas, tačiau nepamiršta pateikti karštų naujienų visiems savo grupės gerbėjams. Šiandien merginos pristato pirmąjį ir debiutinį, dainos „Pajudėk“ muzikinį vaizdo klipą.
Atlikėja S. Nainė pademonstravo slėptą tatuiruotę  (68)
2014 m. birželio 11 d. 14:35
Grupės "Pinup Girls" narė Simona Nainė gegužės mėnesio pabaigoje riešą papuošė tatuiruote. Tuo metu kalbinta atlikėja teigė, kad seniai svajojo apie dar vieną piešinį ant kūno, tačiau jo parodyti nepanoro.
Gimtadienį švenčianti V. Sutkutė sau palinkėjo sutikti gyvenimo vyrą  (18)
2014 m. birželio 11 d. 11:22
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė trečiadienį švenčia 25-ąjį gimtadienį. Mergina teigė, kad išgirdusi sveikinimus jubiliejaus proga šiek tiek sutrinka. „Raminu save, kad 25 metai dar visai nedaug. Reikės jau pradėti pirkti kremus, stabdančius raukšlių atsiradimą. Manau, kad pirma dovana sau bus toks kremas”, - juokėsi dainininkė.
„Pinup Girls“ merginos kerėjo beveik pusę milijono eurų kainavusių vestuvių svečius  (58)
2014 m. birželio 9 d. 17:31
„Pinup Girls“ merginos savaitgalį lankėsi Azerbaidžano sostinėje Baku , kur koncertavo ištaigingame vestuvių pokylyje. Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo grupės narė Simona Nainė , tokia puota su 500 svečių jaunavedžiams atsiėjo per 400 tūkst. eurų.
K. Niemycko: jei pasakysiu, kad mūsų honorarai 20-40 tūkstančių, ar kas patikės?  (134)
2014 m. gegužės 30 d. 07:54
Ši vasara Lietuvos populiariosios scenos žvaigždėms nusimato kaip niekad karšta. Užsakymai šiais metais pasipylė kaip iš gausybės rago. Dainininkai susiplanavo koncertus iki vėlyvo rudens. „Neužsakyti tik Naujieji metai“, - juokavo Katažina Niemycko. DELFI kalbintos žvaigždės atvirai papasakojo apie savo honorarus, koncertus ir parduotą vasarą.
Seksualiosios Klaipėdos šokėjos: panos, gal užteks nusidainuoti!  (19)
2014 m. gegužės 29 d. 14:22
Sparčiai populiarėjančios uostamiesčio šokių grupės „Hatora“ merginos sėkmingai tęsia naujojo savo video klipo „Glamour“ pristatymo turą per Lietuvą. Bet ar tikrai Lietuvos pop scenoje tarp dainuojančių merginų grupių („Pinup Girls“, „Dolce Vita“, „Kitokios“, „Naujosios pupytės“, „Pop Ladies“, „Magnit“) dar yra erdvės ir šokio deivių pasirodymams? Spręskite patys:
9 žinomi Lietuvos vyrai , kuriems ši Tėčio diena - pirmoji  (5)
2014 m. gegužės 27 d. 11:06
Pirmąjį birželio sekmadienį Lietuvoje švenčiame Tėvo dieną, kuomet sveikiname visus tėčius ir senelius. Ši diena bus ypatinga ir būriui žinomų Lietuvos vyrų, nes jiems ši Tėvo diena bus pirmoji jų gyvenime, kurią jie švęs jau patys būdami tėčiais.
Dar vieną tatuiruotę pasidariusi S. Nainė kentė skausmą  (54)
2014 m. gegužės 26 d. 10:46
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė ryžosi savo kūną papuošti dar viena tatuiruote. Dainininkė DELFI teigė jau seniai svarsčiusi apie piešinį ant riešo, tačiau tam vis nerasdavo laiko.
Tris šunis auginanti S. Nainė priima juos į savo lovą: jie miega tarsi kūdikėliai  (147)
2014 m. gegužės 15 d. 14:13
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė kartu su vyru Jonu Nainiu namuose augina tris šunis. Maltos bišonų veislės augintinius dainininkė vadina savo šeimos nariais. „Trijų šunų auginimas – puiki praktika prieš vaikus. Nors susiduriu su nemažai rūpesčių, tačiau džiaugsmas atperka viską. Labai smagu, kai grįžus namo iš darbo, tavęs visada kas nors laukia“, - DELFI kalbėjo S. Nainė.
Ypač gražiai apsirengusi Simona Nainė - renginio pažiba  (57)
2014 m. gegužės 10 d. 00:04
Penktadienio vakarą salone „Silberauto“ žinomi pramogų pasaulio atstovai rinkosi į prancūzų ženklo „Façonnable“ kolekcijos „Riviera“ pristatymą. Susirinkę svečiai taip pat turėjo galimybę susipažinti su naująją prabangia „Mercedes-Benz C“ klase bei nauju aromatu.