Pinup girls

Justinas Jankevičius nusitaikė į Vilių Tarasovą: juokeliai pilasi kaip iš gausybės rago  (102)
2016 m. sausio 30 d. 21:47
Po to, kai buvo paskelbta, kad šiemetinių M.A.M.A. apdovanojimų ceremoniją bus patikėta vesti humoristui Justinui Jankevičiui bei jo mylimajai Justei Arlauskaitei , ne vienas Lietuvos atlikėjas ėmė ruoštis morališkai: jei iš Justės lūpų buvo galima tikėtis išgirsti nuolatinius prisipažinimus meilėje, Justinas galėjo pažerti kardinaliai kitokio pobūdžio perliukų.
M.A.M.A organizatoriai kategoriškai pareiškė, kokių žmonių nepageidauja renginyje  (51)
2016 m. sausio 27 d. 14:58
Jau šį penktadienį, sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje penktąjį kartą bus nutiestas Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2015 raudonasis kilimas. Šioje VIP svečių erdvėje susiburs žymiausi šalies pramogų verslo atstovai. Visas pasipuošusias garsenybes ir pačių apdovanojimų akimirkas galėsite iškart pamatyti DELFI.
Bilietų į Lietuvos atlikėjų koncertus kainos mūsų ir užsienio salėse skiriasi kaip diena ir naktis  (48)
2016 m. sausio 9 d. 14:40
Lietuvos popmuzikos atlikėjai neretai savo koncertus rengia ne tik gimtojoje šalyje, bet ir emigrantams. Bene dažniausiai jie vyksta į Didžiąją Britaniją, kur tautiečius linksmina ir naktiniuose klubuose, ir restoranuose. Atlikėjai ten atlieka tą pačią programą kaip ir čia, tik bilietų kainos gerokai skiriasi. Emigrantai už tautiečių pasirodymą turi pakloti dvigubai, trigubai ar dar daugiau.
Ingrida Martinkėnaitė prasitarė apie Nijolės Pareigytės botoksu koreguotą veidą  (4)
2015 m. gruodžio 28 d. 14:12
Ne tik draugės, bet ir kolegės, grupės „69 danguje” narės Ingrida Martinkėnaitė ir Nijolė Pareigytė artėjant Naujiesiems metams nutarė viešai pasiaiškinti santykius – panašu, kad kai kurių dalykų jos iki šiol nebuvo išsakiusios ir viena kitai į akis.
I. Martinkėnaitė papasakojo apie N. Pareigytės botoksu neva koreguotą veidą  (11)
2015 m. gruodžio 28 d. 09:47
Ne tik draugės, bet ir kolegės, grupės „69 danguje” narės Ingrida Martinkėnaitė ir Nijolė Pareigytė artėjant Naujiesiems metams nutarė viešai pasiaiškinti santykius – panašu, kad kai kurių dalykų jos iki šiol nebuvo išsakiusios ir viena kitai į akis.
Viktorijos Sutkutės biustą naktiniame klube išryškino balta aptempta palaidinė  (6)
2015 m. gruodžio 19 d. 17:16
Nepriekaištinga išvaizda ir stiliaus pajautimu garsėjanti „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė vėl sužibėjo.
V. Sutkutė aptemptu kostiumėliu išryškino visus kūno linkius  (6)
2015 m. gruodžio 19 d. 12:08
Penktadienio vakarą klube „Pantera“ linksminosi būrys naktinėms pramogoms neabejingų muzikos mylėtojų. Tarp jų pasirodė ir nepriekaištinga išvaizda ir stiliaus pajautimu garsėjanti „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė .
Žinomos mamytės internete: su atžalomis nesibodi rodytis nesidažiusios ar švelniai iš jų pasijuokti  (10)
2015 m. gruodžio 19 d. 10:35
Socialinis tinklas „Instagram“ darosi vis populiaresnis ir lietuvių tarpe, o žinomos moterys nevengia ten pasidalinti savo motiniškais džiaugsmais ir gražiomis atžalų nuotraukomis.
Amerikietiškas verslas prigijo: ten „veidukus pasitvarko“ N. Bunkė ir K. Zvonkuvienė  (70)
2015 m. gruodžio 18 d. 22:27
„Aistra makiažui gimė kartu su manimi“, - šypsosi visažistė Rūta Pakeltytė. Jau vaikystėje visoms savo lėlėms ji padažydavo lūpas, o akis apvedžiodavo flomasteriu. Rūta tvirtai žinojo, kad užaugusi ne tik taps profesionalia visažiste, bet ir įkurs savo įmonę.
Simonos Nainės seksualumas Žygį Stakėną įkvėpė intymiam flirtui  (4)
2015 m. gruodžio 18 d. 13:29
Praėjusią savaitę LNK žiūrovai pirmą kartą išvydo net tris aistringus anonsus, kuriuose prisistato trys sugrįžtančio projekto „Žvaigždžių duetai“ poros. Visi pabrėžia, kad didžiausia baimė – tai laiko stoka, kadangi dėl didelio dalyvių užimtumo gali nukentėti pasiruošimai pasirodymams. Viena iš tokių užimtų, tačiau vienas kito kompanija besidžiaugiančių porų – tai TV laidų vedėjas Žygimantas Stakėnas bei atlikėja, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė.
Lietuvos žvaigždės artimuosius džiugina ne tik praktiškomis dovanomis  (11)
2015 m. gruodžio 18 d. 09:51
Apie kokią kalėdinę dovaną svajojate? O kokią išrinktumėte mamai ar seneliui? Kartais vietoj originalių pasitelkiamos praktiškos dovanos suteikia dar daugiau džiaugsmo – neabejoja pašnekovai. Knyga, rašiklis, o galbūt stilingi akiniai nuo saulės ar skaitymui – artimiesiems gali atnešti daugiau džiaugsmo nei antikvarinė figūrėlė.
J. Žižės drabužiais su mikimauzais susidomėjo Walt Disney kompanija – gresia nemalonumai  (86)
2015 m. lapkričio 17 d. 16:45
Buvusi grupės „Pinup Girls“ atlikėja, o dabar prekinio ženklo „Wear Mad By July“ kūrėja Julija Žižė , DELFI žiniomis, sulaukė kaltinimų dėl autorinių teisių pažeidimo. Dizainerė kaltinama be leidimo naudojusi mikimauzo atvaizdą savo kūryboje, jai nurodyta sustabdyti tokių drabužių gamybą bei prekybą.
S. Nainė: pasikabinome ant šaldytuvo Nainių taisykles ir pagal jas gyvename  (120)
2015 m. lapkričio 15 d. 13:12
Atlikėja ir drabužių kūrėja Simona Nainė sako, kad nuolat sukasi darbų verpete ir net pati stebisi, kaip viską suspėja. Tačiau kartu su vyru radijo ir televizijos laidų vedėju „radistu“ Jonu Nainiu jie turi vieną šventą taisyklę, padedančią išsaugoti šeimą .
Įvykiai Paryžiuje sukrėtė Lietuvos garsenybes: ir užuojauta, ir keiksmai  (126)
2015 m. lapkričio 14 d. 14:11
Penktadienio įvykiai Prancūzijoje nepaliko abejingų ir Lietuvoje . Pramogų pasaulio atstovai nuo ryto reiškia užuojautą teroristinio išpuolio aukoms, savo mintis dėstydami feisbuke. Vieni jų reiškia nuoširdžią užuojautą, kiti nepamiršta išlieti ir pykčio.
KONKURSAS: laimėk S. Nainės kurtą suknelę!  (48)
2015 m. lapkričio 2 d. 15:37
Daugybę metų sceniniu grupės „Pinup Girls“ įvaizdžiu kartu su kolegėmis besirūpinanti dainininkė Simona Nainė prieš porą savaičių virtualioje erdvėje pasidalino idėjomis, kaip pasipuošti šaltuoju metų laiku. Itin aktyviai save realizuojanti mergina tuo neapsiriboja ir jau ateinantį šeštadienį kokteilių klube „Pantera“ pristatys specialų projektą „Panteros deimantai“.
Ligoninėje atsidūrusi V. Sutkutė gerbėjams asmenukę siuntė tiesiai iš operacinės  (46)
2015 m. spalio 28 d. 12:15
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė originalumu aplenkė ne vieną asmenukių mėgėją. Šį kartą socialinio tinklo paskyroje mergina paviešino nuotrauką iš operacinės.
Dėl operacijos V. Sutkutė paguldyta į ligoninę  (52)
2015 m. spalio 27 d. 12:58
Grupės „Pinup Girls“ narei Viktorijai Sutkutei šiandien – ne pati maloniausia diena. Merginai bus atlikta operacija.
Dainininkė V. Sutkutė prisipažino primušusi kaimynę  (9)
2015 m. spalio 16 d. 14:51
Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė – blondinė, prieš kurią geriau nesipriešinti. O jeigu pamėginsite tai daryti, gali baigtis liūdnai. „ Šiauliuose esu primušusi kaimynę“, - penktadienį „Zip Fm“ eteryje atvirai prisipažino dainininkė.
S. Nainė savo vaikystės nuotraukoje - vos atpažįstama šviesiaplaukė  (15)
2015 m. spalio 15 d. 06:15
Tikriausiai pamatę šią seną nuotrauką nedaug kas atpažintų, kokia žinoma moteris joje užfiksuota. Dainininkė Simona Nainė su gerbėjais pasidalijo fotografija, kurioje ji, pasak pačios „Pinup Girls“ narės, tikra madistė.
„Pinup Girls“ grupės merginas lepina ne tik savi vyrai  (5)
2015 m. spalio 9 d. 12:50
„Pinup Girls“ atlikėjos Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė iš koncerto Klaipėdoje grįžo ne tuščiomis rankomis.
Įdomiausi Lietuvos žvaigždžių feisbuko puslapiai: parodo gerbėjams viską  (5)
2015 m. spalio 4 d. 13:14
Prieš kelis metus internetą užkariavęs feisbukas tapo puikia platforma ne tik asmeniniam bendravimui, nuomonių ar nuotraukų dalijimuisi, bet ir puikia vieta įžymybėms bendrauti su savo gerbėjais. Žinoma, kai kurie atlikėjai, grupės ar kiti žymūs žmonės feisbuką naudoja kaip galimybę informuoti gerbėjus apie būsimus koncertus ar kitą veiklą, nors kai kurie oficialių puslapių gerbėjus laiko tikrais draugais ir dalijasi ne tik akimirkomis iš užkulisių, bet ir kasdieniniais džiaugsmais ar nesėkmėmis.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys prabilo apie santykių krizes  (7)
2015 m. rugsėjo 16 d. 14:32
Sudalyvavusi pirmojoje LNK humoro laidoje „Su cinkeliu“ kulinarė Beata Nicholson neslėpė savo susižavėjimo ne tik laidos idėja bei vedėju Mantu Stonkumi – moteris komplimentų negailėjo ir savo komandos kapitonams, radistams Rolandui Mackevičiui ir Jonui Nainiui. „Iš naujo dar kartą įsimylėjau radistus – šie vaikinai yra puikūs šoumenai, buvome puiki komanda“, - džiaugėsi žavioji B. Nicholson.
Kauniečiai šeštadienį palydėjo su trenksmu  (56)
2015 m. rugsėjo 12 d. 21:05
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai pašėlti. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kauniečiai vasarą palydėjo su trenksmu  (23)
2015 m. rugsėjo 12 d. 20:40
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai palydėti vasarą. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kosmetikos pristatyme S. Nainė spinduliavo natūraliu grožiu  (46)
2015 m. rugsėjo 2 d. 21:30
Trečiadienio vakarą viename Vilniaus prekybos centrų susirinko būrelis žinomų šalies moterų. Čia buvo pristatomas naujos dekoratyvinės kosmetikos vardas Lietuvoje .
Garsių Lietuvos žvaigždžių rugsėjo pirmoji : kas nustebino, prabilę apie šventimą ? (FOTO)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:28
Šiandien visoje Lietuvoje švenčiama rugsėjo pirmoji - mokiniai ir studentai skuba pradėti naujo mokslų metų sezono. Neaplenkia ji ir Lietuvos įžymybių - kaip jie šventė šią šventę? Kur minėjo, kokia šventė jiems labiausiai įsiminė? Pasirodo, kai kurios žvaigždutės į rugsėjo pirmosios šventimą net nenorėtų sugrįžti...
„Pinup Girls“ pristato meile trykštančią dainą  (6)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:03
„Pinup Girls“ atlikėjos pajūryje laiką leidžia ne tik lepindamosis saulės spinduliais ir maudynėmis jūroje, bet ir įnirtingai dirbdamos. Šiandien jos savo gerbėjams įteikia žaisminga meile trykštančią dainą „Vesk iš proto“.
S. Nainės grožio receptai  (27)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:56
Praėjusią savaitė dvidešimt septintąjį gimtadienį atšventusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė spinduliuoja meile sau ir aplinkiniams.