Pinup girls

Įdomiausi Lietuvos žvaigždžių feisbuko puslapiai: parodo gerbėjams viską  (5)
2015 m. spalio 4 d. 13:14
Prieš kelis metus internetą užkariavęs feisbukas tapo puikia platforma ne tik asmeniniam bendravimui, nuomonių ar nuotraukų dalijimuisi, bet ir puikia vieta įžymybėms bendrauti su savo gerbėjais. Žinoma, kai kurie atlikėjai, grupės ar kiti žymūs žmonės feisbuką naudoja kaip galimybę informuoti gerbėjus apie būsimus koncertus ar kitą veiklą, nors kai kurie oficialių puslapių gerbėjus laiko tikrais draugais ir dalijasi ne tik akimirkomis iš užkulisių, bet ir kasdieniniais džiaugsmais ar nesėkmėmis.
Įžymybės atskleidė paauglystės dievaičius: ir juokiasi, ir gėdijasi  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 10:48
Vaikystėje ir paauglystėje visi žavimės vienais ar kitais atlikėjais, renkame jų autografus ar plakatus, domimės muzika, gal net kopijuojame stilių. Ne išimtis ir garsenybės. Kokiomis žvaigždėmis žavėjosi jos, kai buvo visai mažos, ir kokių iššūkių dėl to teko patirti?
Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys prabilo apie santykių krizes  (7)
2015 m. rugsėjo 16 d. 14:32
Sudalyvavusi pirmojoje LNK humoro laidoje „Su cinkeliu“ kulinarė Beata Nicholson neslėpė savo susižavėjimo ne tik laidos idėja bei vedėju Mantu Stonkumi – moteris komplimentų negailėjo ir savo komandos kapitonams, radistams Rolandui Mackevičiui ir Jonui Nainiui. „Iš naujo dar kartą įsimylėjau radistus – šie vaikinai yra puikūs šoumenai, buvome puiki komanda“, - džiaugėsi žavioji B. Nicholson.
Kauniečiai šeštadienį palydėjo su trenksmu  (56)
2015 m. rugsėjo 12 d. 21:05
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai pašėlti. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kauniečiai vasarą palydėjo su trenksmu  (23)
2015 m. rugsėjo 12 d. 20:40
Įvairios grupės, šokiai ir skambi muzika privertė ne vieną kaunietį pakilti iš vietos ir griausmingai palydėti vasarą. „Superfiestos“ ritmai paskandino visą Dainų slėnį.
Kosmetikos pristatyme S. Nainė spinduliavo natūraliu grožiu  (46)
2015 m. rugsėjo 2 d. 21:30
Trečiadienio vakarą viename Vilniaus prekybos centrų susirinko būrelis žinomų šalies moterų. Čia buvo pristatomas naujos dekoratyvinės kosmetikos vardas Lietuvoje .
Garsių Lietuvos žvaigždžių rugsėjo pirmoji : kas nustebino, prabilę apie šventimą ? (FOTO)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:28
Šiandien visoje Lietuvoje švenčiama rugsėjo pirmoji - mokiniai ir studentai skuba pradėti naujo mokslų metų sezono. Neaplenkia ji ir Lietuvos įžymybių - kaip jie šventė šią šventę? Kur minėjo, kokia šventė jiems labiausiai įsiminė? Pasirodo, kai kurios žvaigždutės į rugsėjo pirmosios šventimą net nenorėtų sugrįžti...
„Pinup Girls“ pristato meile trykštančią dainą  (6)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:03
„Pinup Girls“ atlikėjos pajūryje laiką leidžia ne tik lepindamosis saulės spinduliais ir maudynėmis jūroje, bet ir įnirtingai dirbdamos. Šiandien jos savo gerbėjams įteikia žaisminga meile trykštančią dainą „Vesk iš proto“.
S. Nainės grožio receptai  (27)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:56
Praėjusią savaitė dvidešimt septintąjį gimtadienį atšventusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė spinduliuoja meile sau ir aplinkiniams.
27 gimtadienį švenčianti S. Nainė prabilo apie šeimos pagausėjimą: vaikų norėjau nuo 18 metų  (11)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 12:37
Rugpjūčio 13 dieną grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė mini 27-ąją sukaktį. Vakarėlį su draugais pajūryje planuojanti atlikėja DELFI pasakojo, kad šiais metais ji pirmą kartą rengia siurprizą draugams pati.
Pajūryje koncertuojančios „Pinup girls“: prisitaikome prie publikos, kad tik jie gerai praleistų vakarą  (8)
2015 m. liepos 25 d. 12:10
Kai daugelis lietuvaičių mėgaujasi vasaros atostogomis, šalies muzikantams – tai pats įtempčiausias metų laikas – koncertų grafike laisvos dienos nei su žiburiu nerasi. Grupė „Pinup girls“ šią vasarą intensyviai koncertuoja pajūryje, o poilsiui lieka vos kelios laisvos minutės. Grupės narės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė dėl to nosies nenukabina. Atvirkščiai, jos džiaugiasi savo darbu, gerbėjų dėmesiu ir pozityviai žvelgia į pasaulį.
S. Nainė – labai atvirai apie gyvenimą santuokoje: draugystė, vestuvės ir vaikai  (84)
2015 m. liepos 23 d. 12:41
Dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė šiuo metu, galima sakyti, gyvena kelyje. Vasara moteriai - pats darbų įkarštis. Su grupe koncertuojanti visoje Lietuvoje , Simona, turėdama bent porą laisvų dienų, lekia į Vilnių, kur ji imasi adatos. Kaip pati sako: „Darbai nelaukia ir negaliu pasakyti žmogui, kad esu pavargusi ar turiu lėkti į koncertą“.
„Pinup Girls“ pristato specialiai merginų vakarėliams skirtą dainą  (12)
2015 m. liepos 17 d. 12:24
„Žinom, kokie vakarėliai būna patys smagiausi“, – šmaikščiai šypsosi „Pinup Girls“ atlikėjos ir pristato naujausią savo dainą, kuri sukurta specialiai visoms merginoms. Vasaros laikotarpis – pats darbymetis, tačiau atlikėjos tikina, kad spėja viską suderinti: ir koncertuoti, ir į sostinę iš pajūrio grįžti, ir pailsėti, ir laisvalaikiu pasilinksminti. „Out“ – taip nestandartiškai dainininkės pavadino savo naująją dainą.
Šį savaitgalį – išskirtiniai renginiai
2015 m. liepos 10 d. 12:23
Toliau žengiant į vasaros gilumą Lietuvos didžiųjų miestų terasose netyla muzikos garsai, o klubų šokių salėse karšta labiau, jei pajūryje! Šį savaitgalį Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos muzikos erdvėse organizuojami renginiai bus išskirtiniai ir nepakartojami, tad juos praleisti būtų tikras nusivylimas.
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (420)
2015 m. birželio 21 d. 23:37
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse .
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (12)
2015 m. birželio 21 d. 23:35
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse.
Lietuvos dainininkų desantas Londone sudrebino „Didžiąsias Jonines 2015 UK“  (36)
2015 m. birželio 20 d. 16:41
Daininkė Ingrida Martinkėnaitė „ Facebooko “ paskyroje su savo gerbėjais pasidalino linksma nuotrauka, kurioje puikavosi būrelis Lietuvos pramogų atstovų: Karina Krysko-Skambinė , Nijolė Pareigytė -Rukaitienė, Simona Nainė , Donatas Montvydas , Martynas Tyla bei Neringa Zaleniūtė.
Gimtadienį atšventusi V. Sutkutė turi ir gerą, ir blogą naujieną  (8)
2015 m. birželio 14 d. 10:53
Ketvirtadienį atlikėjai, grupės „Pinup Girls“ narei Viktorijai Sutkutei, suėjo 26-eri. Linksmai nusiteikusi mergina portalui MIESTE.lt atskleidė ir gerų, ir blogų detalių apie savo šventę – nors gimtadienio planas jau sustyguotas, linksmybėms laiko nėra!
S. Nainė: mes esame lengva „mėsa“  (7)
2015 m. gegužės 22 d. 16:18
Jau šį sekmadienį per TV3 – madingojo projekto „Aš – stilistas!“ pusfinalis, kuris nulems, kas pateks į šou finalą, o kam teks keliauti liftu žemyn. Ir šįkart daug priklausys ne tik nuo komisijos, bet ir nuo modelių – populiaraus merginų dueto „Pinup Girls“.
S. Nainė pamėgo visai nemergaitišką sportą  (18)
2015 m. gegužės 19 d. 12:06
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė prieš mėnesį atrado naują sportavimo būdą, kuris toli gražu neprimena merginų pamėgtų ramių kalanetikos ar jogos treniruočių.
V. Sutkutė žengė svarbų žingsnį: net kojos drebėjo  (5)
2015 m. gegužės 9 d. 11:58
Grupės „Pinup Girls" atlikėja Viktorija Sutkutė pagaliau ryžosi pabaigti tai, ką pradėjo prieš 5 metus. Mergina pagaliau išlaikė vairavimo egzaminą ir pagaliau oficialiai tapo vairuotoja.
Seksualioji V. Sutkutė – intelektinio žaidimo finale  (10)
2015 m. gegužės 5 d. 13:07
Gražuolė mėlynakė blondinė – seksualių merginų grupės „Pinup Girls” narė Viktorija Sutkutė kaip lygi su lygiais susikaus populiariausio ir žiūrimiausio LRT intelektinio žaidimo „ Auksinis protas ” finale.
27 lietuviški klipai: nuogybės, prabangūs automobiliai ir fantastinių filmų scenarijai  (15)
2015 m. balandžio 24 d. 13:27
Per pastaruosius metus Lietuvos atlikėjai savo dainoms sukuria vis originalesnių vaizdo klipų. Internete galima rasti ne tik iš nuotraukų sudėliotų vaizdelių, bet ir išties kokybiškų, originalių darbų.
S. Nainė rūbų mylėtojus kvietė kavos ir deserto  (19)
2015 m. balandžio 18 d. 12:04
Šeštadienio popietę dizainere savęs nevadinanti, tačiau rūbus kurianti ir siuvanti Simona Nainė vienoje Vilniaus kavinių pristatė savo prekinio ženklo „Nunu“ rūbų liniją.
S. Nainė pristato savo kūrybą: rūbų deriniai pavasariui  (63)
2015 m. balandžio 7 d. 18:01
Savo prekinį ženklą „Nunu“ įkūrusi talentingoji dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė griežtai draudžia vadinti ją dizainere, nes gerbia profesionalius mados kūrėjus ir į milijonus siekiančias apyvartas nepretenduoja. Orams vis šylant, Simona pristato dar vieną naują drabužių liniją – pavasariui. Mergina sako, kad kurdama pirmiausia galvojo apie save – kuo keičiantis sezonams pati norėtų papildyti spintą.
S. Nainė pademonstravo naujausius savo kūrinius  (28)
2015 m. balandžio 4 d. 15:46
Penktadienio vakarą su savo prekės ženklo NUNU gerbėjais naujausiais modeliais pasidalinusi grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė netruko vieno jų pademonstruoti gyvai.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (81)
2015 m. kovo 31 d. 00:12
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
S. Nainė: skaitau visus komentarus apie save internete  (35)
2015 m. kovo 27 d. 16:44
Jau šį šeštadienį „ Init “ televizijos žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su merginų grupės „Pinup Girls“ narėmis. Balandžio pabaigoje ketvirtojo savo grupės gimtadienio laukiančios Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė laidoje „Po laiminga žvaigžde“ dalinsis savo pasakojimais apie grupės veiklą, gerbėjus, komentarus internete ir atskleis daugybę savo asmeninio gyvenimo detalių.
Aštuntajame gėjų klubo gimtadienyje – ryškiausios Lietuvos žvaigždės  (22)
2015 m. kovo 13 d. 08:20
Kovo 13-ąją Vilniaus padangę nušvies spalvingiausias ir ryškiausias šių metų vakarėlis. Tiesa, jis vyks ne kur kitur, o populiariausiame Vilniaus gėjų klube „SOHO“. Nuo vietinių žvaigždučių ir stilingiausių klubinėtojų ar rimčiausių Vilniaus hipsterių bei jų geriausių draugių sutraukiantis Vilniaus naktinis klubas per aštuonerius surengė nesuskaičiuojamą kiekį skirtingų vakarėlių. Šį vakarą „Soho“ taip pat ketina nelikti kuklus.