Pinup girls

Švenčių metas atlikėjams: už dainavimą - 50 tūkst., už renginio vedimą - 10 tūkst. litų  (119)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:54
Kalėdų metas dainininkams, renginių vedėjams – tikrų tikriausias darbymetis. Atlikėjams į sceną per vieną vakarą tenka lipti po kelis kartus. Nuovargis , ilgas kelias iš vieno renginio į kitą, nemigos naktis – neatsiejama švenčių dalis. Tačiau visa tai atperka nemaži pinigai, kuriuos gali užsidirbti per kelis savaitgalius.
Kuri labiau tiktų vesti „Eurovizijos“ atranką su A. Valinsku: B. Tiškevič ar S. Nainė?  (82)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:15
Šiemet balsuodami internete „ Eurovizijos “ gerbėjai gali nuspręsti, kas kartu su Arūnu Valinsku ves nacionalines „Eurovizijos 2015“ atrankas, kurios bus rodomos LRT kanalu. Projekto prodiuseriai išrinko net 6 galimas kandidates.
Simona Nainė – lyg lietuviškoji Kim Kardashian  (19)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:16
Penktadienio vakarą sostinės klube „Mojo Lounge“ artėjančios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos proga surengtame santūriame vakarėlyje čia susirinkusių fotoreporterių pirštams sugrubti neleido „Pinup Girls“ gražuolė Simona Nainė.
Perregima Simonos Nainės palaidinė kaitino žvilgsnius  (7)
2014 m. lapkričio 21 d. 01:13
Šaltą ir sniegingą ketvirtadienio vakarą sostinės klubinėtojų pamėgtame klube „Mojo Lounge“ buvo ypatingai karšta: rinktinei publikai buvo pristatytas naujas klubo baras, o taip pat pranešta džiugi naujiena naktinio gyvenimo mylėtojams – klubas nuo šio duris atvers ir ketvirtadieniais.
Savo spintą pravėrusi S. Nainė: nemokėsiu už paltą 3 tūkst. vien todėl, kad jis vardinis  (36)
2014 m. lapkričio 17 d. 14:00
Pagrindiniame Lietuvos naujienų portale DELFI  –  rubrika „Garsenybės drabužių spinta“. Joje žinomi žmonės parodys, kokius apdarus, aksesuarus laiko savo spintoje. Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė neseniai pristatė savo sukurtą prekinį ženklą. Dėl savo hobio – siuvimo  –  jauna moteris metė darbą biure ir atsidavė mėgstamai veiklai.
Išvaizda Jonui Nainiui-Jovani nenusileidžiantis vyresnysis brolis Modestas merginų dėmesiu nesiskundžia(INTERVIU)
2014 m. lapkričio 15 d. 00:00
Didžėjaus Jono Nainio-Jovani ir „Pinup girls“ dainininkės Simonos Nainės buto svetainėje ant sofos beveik kaip savo namuose dažnai įsikuria dar viena porelė – vyresnysis Jono brolis Modestas ir jo mylimoji, iki šiol su šou pasauliu nieko bendro neturėjusi gražuolė Inesa.
Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė subtiliai apsinuogino muziejuje  (9)
2014 m. lapkričio 6 d. 13:09
Merginų duetas „Pinup Girls“ savo gerbėjus nudžiugino įspūdinga fotosesija, kurioje persipina romantika, technologija, retro, šiek tiek mistikos, ir, žinoma, nemaža dozė švelnios erotikos.
„Pinup Girls“ praleido naktį su vaiduokliais  (15)
2014 m. lapkričio 1 d. 08:54
Bene šiurpiausią metų naktį - per Heloviną grupės „Pinup Girls“ merginos išdrįso praleisti su Vilniaus vaiduokliais. Šios naktinės ekskursijos metu atlikėjos sužinojo, kokiose sostinės vietose iki šiol vaidenasi ir kokiomis šiurpiomis legendomis apipintos Vilniaus gatvės, bažnyčios bei upės pakrantės.
„Pinup Girls“ praleido naktį su vaiduokliais  (8)
2014 m. lapkričio 1 d. 08:30
Bene šiurpiausią metų naktį - per Heloviną grupės „Pinup Girls“ merginos išdrįso praleisti su Vilniaus vaiduokliais. Šios naktinės ekskursijos metu atlikėjos sužinojo, kokiose sostinės vietose iki šiol vaidenasi ir kokiomis šiurpiomis legendomis apipintos Vilniaus gatvės, bažnyčios bei upės pakrantės.
Dukterį auginantis V. Sutkutės mylimasis: su Viktorija susipažinome po mano skyrybų  (27)
2014 m. spalio 27 d. 12:59
Dainininkės, grupės „Pinup Girls“ narės Viktorijos Sutkutės širdis užimta. Mergina į vakarėlius lydi ir dėmesiu apgaubia iš Alytaus kilęs Povilas Varnelis . Vyras studijavo Mykolo Romerio universitete, šiuo metu gyvena Vilniuje . P. Varnelis darbuojasi automobilius parduodančioje įmonėje - yra atsakingas už motociklų pardavimą.
„Pinup Girls“ merginos dėmesį traukė seksualia apranga  (7)
2014 m. spalio 5 d. 13:15
Šeštadienį naktiniame klube Klaipėdoje "PORT by BarBar'a" surengė "Pinup Girls" merginos. Dainininkės privertė šokti visus iki paryčių.
Neoninėmis suknelėmis pasipuošusios S. Nainė ir V. Sutkutė užgožė kitus vakaro dalyvius  (10)
2014 m. rugsėjo 22 d. 19:37
Jau tapo įprasta, kad pirmadienio vakaris filmuojama LNK „Norim dar! Su radistais“ laida, kurioje netrūksta smagių akimirkų viso filmavimo metu.
Gundantys N. Bunkės įvaizdžiai – desertas TV žiūrovų akims  (98)
2014 m. rugsėjo 21 d. 20:06
Sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje buvo renkama gražiausia šalies mergina – vyko konkurso „ Mis Lietuva 2014“ finalas. Savo pasirodymus negausiai į areną susirinkusiems žmonėms ir TV žiūrovams dovanojo daugybė šalies grupių ir atlikėjų. Tačiau ryškiausiai švietė Natalijos Bunkės žvaigždė.
„Mis Lietuva 2014“ karūnuota A. Kavaliauskaitė: kartais tereikia vieno drąsaus žingsnio  (474)
2014 m. rugsėjo 21 d. 18:26
Likus porai valandų iki vidurnakčio, rugsėjo 21 dienos vakarą, Lietuvoje nušvito nauja žvaigždė – buvo karūnuota gražiausia šalies mergina, 21-erių Klaipėdos universiteto studentė Agnė Kavaliauskaitė. Ji atstovaus Lietuvai pasauliniame grožio konkurse „Mis Pasaulis 2014“. Jai savo simpatijas atidavė ir DELFI skaitytojai. Karūną jai perdavė „Mis Lietuva 2013“ karūnos savininkė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.
„Pinup Girls“ merginos gerbėjams pasirodė be makiažo  (19)
2014 m. rugsėjo 21 d. 13:22
Sekmadienio popietę vienos populiariausių šalies merginų „Pinup Girls“ narės Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė savo tūkstantinę gerbėjų minią socialiniame tinkle „Facebook“ pamalonino pasidalindamos asmenuke tiesiai iš lovos. „Labas rytas. Tiesioginis eteris iš pinupiu lovos. Šiandienos tikslas – „Mis Lietuva“ , – prie nuotraukos rašė merginos, kurios vakare pasirodys gražiausios šalies merginos rinkimų finale Kėdainiuose .
J. Nainio patirtis, kurios nenorėtų pakartoti: po 2 l kasdien gėriau distiliuotą vandenį, kuris realiai skirtas automobiliams  (19)
2014 m. rugsėjo 16 d. 14:55
Jonas Nainys (31) ir grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Šermukšnytė-Nainė (26) savaitgalį šventė pirmąsias vestuvių metines. Žinomą vyrą lydi sėkmė tiek šeimyniniame gyvenime, tiek pramogų versle. Nepaisant įtempto gyvenimo ritmo, jis nepamiršta rūpintis sveikata ir, kaip daugelis lietuvių šiomis dienomis, „serga“ už Lietuvos krepšinio rinktinę.
Internete plinta plastinių operacijų, soliariumų ir botokso gerbėjas pašiepiantis filmukas  (21)
2014 m. rugsėjo 11 d. 16:33
Briuselio trumpametražių filmų festivalyje pristatytas Frederico Doazano ir Vandy Roco filmas "Supervenus" vis sparčiau populiarėja internete.
„Pinup Girls“ merginos pristato naują video klipą „Opa Opa“  (6)
2014 m. rugsėjo 2 d. 12:46
„Pinup Girls“ dainininkės Simona ir Viktorija nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena vis dar karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje, atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų. Šiandien, „Pinup Girls“ mylėtojams įteikiama dar viena dovana – naujas video klipas.
„Pinup Girls“ pristato praėjusios vasaros karščiu alsuojantį vaizdo klipą  (33)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:43
„Pinup Girls“ dainininkės Simona ir Viktorija nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena vis dar karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje , atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų. Šiandien, „Pinup Girls“ mylėtojams įteikiama dar viena dovana – naujas video klipas.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (52)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Simona Milinytė pasimatavo gražiausios amerikietės karūną (foto - straipsnyje)  (61)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 13:46
Amerikoje karjerą tęsiančios aštuoniolikmetės kaunietės Simonos Milinytės gyvenimas pastaraisiais mėnesiais iš tiesų primena spalvotą sapną: praktiškai kiekvieną savaitę mergina susipažįsta su Amerikos pramogų pasaulio įžymybėmis, o praėjusį savaitgalį jai net teko pasimatuoti gražiausios amerikietės karūną.
S. Nainės šuo vos išvengė paralyžiaus: turiu juo rūpintis kaip mažu vaiku  (56)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 14:51
Grupės „Pinup Girls“ narei Simonai Nainei vasara vos nesibaigė labai liūdnai. Itin mylimam moters augintiniui – Maltos bišonų veislės šuniui Maltui – įkando erkė. Voragyvis užkrėtė šuniuką babezioze. Ši kraujo raudonuosius kūnelius pažeidžianti liga nepraėjo be pasekmių. Išsiliejęs kraujas į stuburo smegenis paralyžiavo galines kojas ir Maltas nebegalėjo vaikščioti.
Baku koncertavusias „Pinup Girls“ susitikti su gerbėjais lydėjo apsauga: kad nebūtų nieko neplanuoto  (37)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 07:56
Koncertų maratoną Lietuvoje surengusios „Pinup Girls“ Simona ir Viktorija vasarai baigiantis rado laiko ir trumpoms gastrolėms užsienyje. Merginos savaitgalį surengė du koncertus Azerbaidžano sostinėje Baku , kur vyko kartu su prodiuseriais Martynu Tyla ir Neringa Zeleniūtė.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (10)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Mackevičiai pajūryje pakrikštijo savo pirmagimį  (26)
2014 m. liepos 20 d. 00:03
Radijo laidų vedėjas ir didžėjus Rolandas Mackevičius su žmona Ieva šeštadienį Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje pakrikštijo savo pirmagimį Motiejų. Berniuko krikštynose dalyvavo ir gausi ZIP radijo laidų vedėjų komanda.
R. Mackevičių pajūryje pasitiko išsiilgusi žmona Ieva su sūnumi Motiejumi  (43)
2014 m. liepos 17 d. 18:48
Iš Vilniaus pro Kauną ir Klaipėdą riedėjęs naujos LNK laidos „Norim dar! – su Radistais“ autobusas pasiekė finalinę stotelę – Palangą. Po visą Lietuvą keliavusius „radistus“ pajūryje pasitiko ne tik gausus būrys gerbėjų, gyvas orkestras, bet ir išsiilgę šeimos nariai.
Buvusi „Pinup Girls“ narė J. Vežauskaitė pasidalino saldaus medaus mėnesio akimirkomis  (17)
2014 m. liepos 15 d. 13:44
Liepos pradžioje su verslininku ir fotografu Laurynu Žižiu susituokusi buvusi „Pinup Girls“ narė Julija Vežauskaitė kopinėja medų Maldyvuose.
Amžiną meilę savo išrinktajam prisiekė buvusi „Pinup Girls“ narė J. Vežauskaitė  (119)
2014 m. liepos 3 d. 13:26
Ketvirtadienį prie altoriaus žengė dizainerė, buvusi „Pinup Girls“ narė Julija Vežauskaitė. Moteris amžiną meilę prisiekė verslininkui ir fotografui Laurynui Žižiui. Pora santuokai pasirinko Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčią.