Pinup girls

„Pinup Girls“ pristato meile trykštančią dainą  (6)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 12:03
„Pinup Girls“ atlikėjos pajūryje laiką leidžia ne tik lepindamosis saulės spinduliais ir maudynėmis jūroje, bet ir įnirtingai dirbdamos. Šiandien jos savo gerbėjams įteikia žaisminga meile trykštančią dainą „Vesk iš proto“.
S. Nainės grožio receptai  (26)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:56
Praėjusią savaitė dvidešimt septintąjį gimtadienį atšventusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė spinduliuoja meile sau ir aplinkiniams.
27 gimtadienį švenčianti S. Nainė prabilo apie šeimos pagausėjimą: vaikų norėjau nuo 18 metų  (11)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 12:37
Rugpjūčio 13 dieną grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė mini 27-ąją sukaktį. Vakarėlį su draugais pajūryje planuojanti atlikėja DELFI pasakojo, kad šiais metais ji pirmą kartą rengia siurprizą draugams pati.
Pajūryje koncertuojančios „Pinup girls“: prisitaikome prie publikos, kad tik jie gerai praleistų vakarą  (8)
2015 m. liepos 25 d. 12:10
Kai daugelis lietuvaičių mėgaujasi vasaros atostogomis, šalies muzikantams – tai pats įtempčiausias metų laikas – koncertų grafike laisvos dienos nei su žiburiu nerasi. Grupė „Pinup girls“ šią vasarą intensyviai koncertuoja pajūryje, o poilsiui lieka vos kelios laisvos minutės. Grupės narės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė dėl to nosies nenukabina. Atvirkščiai, jos džiaugiasi savo darbu, gerbėjų dėmesiu ir pozityviai žvelgia į pasaulį.
S. Nainė – labai atvirai apie gyvenimą santuokoje: draugystė, vestuvės ir vaikai  (84)
2015 m. liepos 23 d. 12:41
Dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė šiuo metu, galima sakyti, gyvena kelyje. Vasara moteriai - pats darbų įkarštis. Su grupe koncertuojanti visoje Lietuvoje , Simona, turėdama bent porą laisvų dienų, lekia į Vilnių, kur ji imasi adatos. Kaip pati sako: „Darbai nelaukia ir negaliu pasakyti žmogui, kad esu pavargusi ar turiu lėkti į koncertą“.
„Pinup Girls“ pristato specialiai merginų vakarėliams skirtą dainą  (12)
2015 m. liepos 17 d. 12:24
„Žinom, kokie vakarėliai būna patys smagiausi“, – šmaikščiai šypsosi „Pinup Girls“ atlikėjos ir pristato naujausią savo dainą, kuri sukurta specialiai visoms merginoms. Vasaros laikotarpis – pats darbymetis, tačiau atlikėjos tikina, kad spėja viską suderinti: ir koncertuoti, ir į sostinę iš pajūrio grįžti, ir pailsėti, ir laisvalaikiu pasilinksminti. „Out“ – taip nestandartiškai dainininkės pavadino savo naująją dainą.
Šį savaitgalį – išskirtiniai renginiai
2015 m. liepos 10 d. 12:23
Toliau žengiant į vasaros gilumą Lietuvos didžiųjų miestų terasose netyla muzikos garsai, o klubų šokių salėse karšta labiau, jei pajūryje! Šį savaitgalį Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos muzikos erdvėse organizuojami renginiai bus išskirtiniai ir nepakartojami, tad juos praleisti būtų tikras nusivylimas.
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (420)
2015 m. birželio 21 d. 23:37
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse .
Emigrantų švenčiamos Joninės D. Britanijoje neapsiėjo be muštynių  (12)
2015 m. birželio 21 d. 23:35
Šeštadienį Jonines su tautiečiais norėję atšvęsti lietuviai rinkosi Hainaul Forest Country parke, Esekse.
Lietuvos dainininkų desantas Londone sudrebino „Didžiąsias Jonines 2015 UK“  (36)
2015 m. birželio 20 d. 16:41
Daininkė Ingrida Martinkėnaitė „ Facebooko “ paskyroje su savo gerbėjais pasidalino linksma nuotrauka, kurioje puikavosi būrelis Lietuvos pramogų atstovų: Karina Krysko-Skambinė , Nijolė Pareigytė -Rukaitienė, Simona Nainė , Donatas Montvydas , Martynas Tyla bei Neringa Zaleniūtė.
Gimtadienį atšventusi V. Sutkutė turi ir gerą, ir blogą naujieną  (8)
2015 m. birželio 14 d. 10:53
Ketvirtadienį atlikėjai, grupės „Pinup Girls“ narei Viktorijai Sutkutei, suėjo 26-eri. Linksmai nusiteikusi mergina portalui MIESTE.lt atskleidė ir gerų, ir blogų detalių apie savo šventę – nors gimtadienio planas jau sustyguotas, linksmybėms laiko nėra!
S. Nainė: mes esame lengva „mėsa“  (7)
2015 m. gegužės 22 d. 16:18
Jau šį sekmadienį per TV3 – madingojo projekto „Aš – stilistas!“ pusfinalis, kuris nulems, kas pateks į šou finalą, o kam teks keliauti liftu žemyn. Ir šįkart daug priklausys ne tik nuo komisijos, bet ir nuo modelių – populiaraus merginų dueto „Pinup Girls“.
S. Nainė pamėgo visai nemergaitišką sportą  (18)
2015 m. gegužės 19 d. 12:06
Grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė prieš mėnesį atrado naują sportavimo būdą, kuris toli gražu neprimena merginų pamėgtų ramių kalanetikos ar jogos treniruočių.
V. Sutkutė žengė svarbų žingsnį: net kojos drebėjo  (5)
2015 m. gegužės 9 d. 11:58
Grupės „Pinup Girls" atlikėja Viktorija Sutkutė pagaliau ryžosi pabaigti tai, ką pradėjo prieš 5 metus. Mergina pagaliau išlaikė vairavimo egzaminą ir pagaliau oficialiai tapo vairuotoja.
Seksualioji V. Sutkutė – intelektinio žaidimo finale  (10)
2015 m. gegužės 5 d. 13:07
Gražuolė mėlynakė blondinė – seksualių merginų grupės „Pinup Girls” narė Viktorija Sutkutė kaip lygi su lygiais susikaus populiariausio ir žiūrimiausio LRT intelektinio žaidimo „ Auksinis protas ” finale.
27 lietuviški klipai: nuogybės, prabangūs automobiliai ir fantastinių filmų scenarijai  (15)
2015 m. balandžio 24 d. 13:27
Per pastaruosius metus Lietuvos atlikėjai savo dainoms sukuria vis originalesnių vaizdo klipų. Internete galima rasti ne tik iš nuotraukų sudėliotų vaizdelių, bet ir išties kokybiškų, originalių darbų.
S. Nainė rūbų mylėtojus kvietė kavos ir deserto  (19)
2015 m. balandžio 18 d. 12:04
Šeštadienio popietę dizainere savęs nevadinanti, tačiau rūbus kurianti ir siuvanti Simona Nainė vienoje Vilniaus kavinių pristatė savo prekinio ženklo „Nunu“ rūbų liniją.
S. Nainė pristato savo kūrybą: rūbų deriniai pavasariui  (63)
2015 m. balandžio 7 d. 18:01
Savo prekinį ženklą „Nunu“ įkūrusi talentingoji dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė griežtai draudžia vadinti ją dizainere, nes gerbia profesionalius mados kūrėjus ir į milijonus siekiančias apyvartas nepretenduoja. Orams vis šylant, Simona pristato dar vieną naują drabužių liniją – pavasariui. Mergina sako, kad kurdama pirmiausia galvojo apie save – kuo keičiantis sezonams pati norėtų papildyti spintą.
S. Nainė pademonstravo naujausius savo kūrinius  (28)
2015 m. balandžio 4 d. 15:46
Penktadienio vakarą su savo prekės ženklo NUNU gerbėjais naujausiais modeliais pasidalinusi grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė netruko vieno jų pademonstruoti gyvai.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (81)
2015 m. kovo 31 d. 00:12
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
S. Nainė: skaitau visus komentarus apie save internete  (35)
2015 m. kovo 27 d. 16:44
Jau šį šeštadienį „ Init “ televizijos žiūrovai galės iš arčiau susipažinti su merginų grupės „Pinup Girls“ narėmis. Balandžio pabaigoje ketvirtojo savo grupės gimtadienio laukiančios Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė laidoje „Po laiminga žvaigžde“ dalinsis savo pasakojimais apie grupės veiklą, gerbėjus, komentarus internete ir atskleis daugybę savo asmeninio gyvenimo detalių.
Aštuntajame gėjų klubo gimtadienyje – ryškiausios Lietuvos žvaigždės  (22)
2015 m. kovo 13 d. 08:20
Kovo 13-ąją Vilniaus padangę nušvies spalvingiausias ir ryškiausias šių metų vakarėlis. Tiesa, jis vyks ne kur kitur, o populiariausiame Vilniaus gėjų klube „SOHO“. Nuo vietinių žvaigždučių ir stilingiausių klubinėtojų ar rimčiausių Vilniaus hipsterių bei jų geriausių draugių sutraukiantis Vilniaus naktinis klubas per aštuonerius surengė nesuskaičiuojamą kiekį skirtingų vakarėlių. Šį vakarą „Soho“ taip pat ketina nelikti kuklus.
Iš romantiškųjų Maldyvų grįžusi V. Sutkutė demonstravo savo švelnų įdegį  (8)
2015 m. kovo 7 d. 12:34
Neseniai iš romantiškųjų Maldyvų grįžusi grupės „Pinup Girls“ puselė Viktorija Sutkutė toliau sukasi darbuose, tačiau nepamiršta ir atsipalaiduoti. Penktadienio vakarą gražuolė pastebėta sostinės bare „Pantera“.
Simona Nainė: mano silpnybės ir šio pavasario „ must have “ VIDEO  (28)
2015 m. vasario 23 d. 17:02
„ Nunu “ drabužių prekės ženklą jau spėjo pamilti ne vienas. Mūsų draugai STILAGO, pakalbinę šią garsią Lietuvos pramogų pasaulio atstovę, tvirtino: „ Po interviu su Simona Naine supratome, kad jos sėkmė slypi ne tik praktiškuose ir labai stilinguose drabužiuose, kuriuos klientės greitai pamilsta, tačiau ir labai šiltoje pačios autorės asmenybėje. “
Kaip garsiausios šalies nuotakos atrodė savo vestuvių dieną  (124)
2015 m. vasario 18 d. 13:14
Per pastarąjį dešimtmetį prie altoriaus žengė daugybė žavių ir žinomų šalies moterų. Svarbiausiai gyvenimo šventei jos ruošėsi atsakingai – vienos kreipėsi į Lietuvos ir užsienio dizainerius, kitos sukneles siuvosi pačios, dar kitos pasirinko laiko patikrintą variantą – apdarą išsirinko proginių rūbų nuomos salone. Gausioje DELFI nuotraukų galerijoje kviečiame prisiminti, kaip savo vestuvių dieną atrodė garsios Lietuvos dainininkės, TV laidų vedėjos, menininkės ir garsių vyrų sutuoktinės.
I. Mackevičienė pristatė makiažo tendencijas: kasdien prie puodų stoviu su raudonomis lūpomis  (62)
2015 m. vasario 12 d. 20:25
Artėjantis pavasaris į moterų kosmetines atneš ryškių atspalvių, kuriuos šiemet rekomenduojama derinti su natūraliu įvaizdžiu. Minimalistinį makiažą pagyvins spalvinga akių kontūro linija ar itin madingi rožiniai ar uogų lūpų dažai. Tokias naujienas ketvirtadienio vakarą išgirdo viešnios, susirinkusios į profesionalios kosmetikos kompanijos pavasario kolekcijos pristatymą viename sostinės prekybos centrų.
J. Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje  (27)
2015 m. vasario 11 d. 16:57
TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Simona Nainė pademonstravo efektingą lietuvių kalbos mokytojos įvaizdį  (13)
2015 m. vasario 5 d. 13:45
Viena nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos konkurso vedėjų Simona Nainė kiekvieną kartą televizijos žiūrovus maloniai stebina naujais įvaizdžiais. Šį kartą ji į sceną žengė pasipuošusi santūria smėlio spalvos suknele ir į ausis įsivėrusi masyvius Dovilės Dagės sukurtus auskarus.
Raudono M.A.M.A. kilimo karalienės rinkimai (balsavimas)  (76)
2015 m. vasario 4 d. 18:35
Praūžus skandalų audrai, galima detaliau panagrinėti Lietuvos muzikos apdovanojimų žvaigždžių stilių bei iš arčiau aptarti labiausiai spindinčių vakaro viešnių aprangą, juk Lietuvos elitas muzikiniam renginiui ruošėsi tikrai ne vieną dieną.