patranka

Vokiečio prisiminimai iš karo talžomos Lietuvos: kaip aš sėdėjau dantisto kėdėje  (97)
2015 m. rugsėjo 5 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ visuomenei pristato asmeniniais išgyvenimais paremtą Hanso Heinco Refeldto (Hans Heinz Rehfeldt) knygą apie Antrojo pasaulinio karo kovas Rytų fronte „Su tankų korpusu „Grossdeutschland“ Rusijoje , Vengrijoje, Lietuvoje ir kovoje dėl Rytprūsių“.
Italai to nesupras: kaip nereikėtų elgtis Romoje
2015 m. liepos 10 d. 13:15
Viena iš labiausiai turistų lankomų Europos miestų yra Roma . Visi norintys į ją plūsta ištisus metus. Nepaisant vietinių gyventojų ir verslininkų noro įtikti turistams ir kaip reikiant pasipelnyti, vis tik yra dalykų, kurių Italijoje gimęs, augęs ir gyvenantis italas nesupras apie turistus. O pastariesiems vertėtų žinoti kelis naudingus dalykus.
Dėl Armėnijos Rusija vis labiau nepatenkinta  (55)
2015 m. birželio 25 d. 12:44
Maskvos politikai vis dažniau kritikuoja protesto akcijų Jerevane.
Kalinių draugas spruko palikęs patranką  (15)
2015 m. birželio 19 d. 16:09
Birželio 18 d., apie 7.30 val., Kybartų pataisos namų pareigūnai netoli įstaigos teritorijos pastebėjo įtartiną asmenį, kuris su savimi turėjo savadarbę patranką , veikiančią suspausto oro principu.
Sukilo dėl mėsos turguose: kaip žinoti, kad ne arkliena?  (61)
2015 m. birželio 8 d. 06:59
Garsiojo serialo „Nusikaltimo vietos tyrimas: Majamis („CSI: Miami“)“ pagrindinis veikėjas amerikiečių policijos leitenantas Horatio Caine`as su savo komanda vien iš plauko, rasto aukos panagėje, pagal žudiko DNR iškart nustato nusikaltėlio tapatybę. Lietuvos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba perdirbamą, parduodamą mėsą (ne tik žaliavą, bet ir termiškai apdorotus produktus) taip pat tikrins sparčiai populiarėjančiais genetiniais tyrimais, jei kils abejonių, ar mėsa tikrai lietuviška, o ne lenkiška, jautiena, o ne arkliena.
Kelionė į trolių šalį: kur nuvykti su vaikais?
2015 m. birželio 5 d. 14:39
Oficialus kelionių Norvegijoje gidas visitnorway.com lengvina kelionę planuojančių tėvų dalią ir dalijasi 7 vietomis, kurias būtina aplankyti fiordais ir pasakomis apie trolius garsėjančioje šalyje.
Svetingumo dizaino meistriškumo pavyzdys Malaizijoje  (1)
2015 m. gegužės 28 d. 00:00
100 metų senumo išsaugotame ir pritaikytame istoriniame ansamblyje įkurto „Macalister Mansion“ viešbučio (Penangas, Malaizija) dizainas buvo kuriamas sujungiant įvairius stilius: vietinio butiko tipą su intymia aura ir šiuolaikinį dizainą, dėmesį detalėms. dizainas varijuoja nuo meninių išraiškų iki uniformų, nuo prekių ženklo kūrimo ir interjero dizaino bei viso to, kas telpa tarp šių dalykų. Šio viešbučio paveldui priskiriamos erdvės buvo kruopščiai pritaikytos, o pagrindiniai elementai išlaikyti ir įpinti į šiuolaikinį dizainą, pabrėžiant tinkamą pusiausvyrą tarp praeities nostalgijos ir ateities aktualumo vizijos.
Rusija parodė naujausius savo ginklus  (248)
2015 m. gegužės 9 d. 11:34
Rusija šeštadienį surengė pompastišką karinį paradą Maskvos Raudonojoje aikštėje, minint pergalės prieš nacistinę Vokietiją Antrajame pasauliniame kare 70-ąsias metines, ir šia proga demonstruoja kai kurias naujas ginkluotės sistemas.
Nutylėta istorija . Kaip prasidėjo Antrasis pasaulinis karas: Vesterplatė ir Brestas  (372)
2015 m. gegužės 8 d. 11:25
Bresto tvirtovės gynyba ir Raudonosios armijos karių pasiaukojimas, ginant ją nuo nacių puolimo Antrojo pasaulinio karo metu, yra virtę legenda.
Svarstoma apginkluoti TKS lazerine patranka  (11)
2015 m. gegužės 5 d. 15:26
Mokslininkai sako, kad Tarptautinė kosminė stotis ( TKS ) vieną dieną gali būti apginkluota lazeriu, kuriuo būtų numušamos orbitoje skriejančios nuolaužos.
Ugniagesių eksperimentas: liepsnosvaidis prieš vandens patranką  (8)
2015 m. balandžio 29 d. 14:19
Netikėto populiarumo (1,3 mln. peržiūrų per keletą dienų) sulaukė netikėtas gaisrininkų eksperimentas. Ugniagesiai nusprendė surengti tiesioginę dviejų gamtos stichijų – ugnies ir vandens – akistatą. Netgi ne akistatą, o kaktomušą. Taisyklės labai paprastos: vienas priešais kitą pastatomi ir tuo pat metu įjungiami liepsnosvaidis ir vandens patranka. Ar vanduo tokiomis aplinkybėmis sugebės nuslopinti ugnį?
Naujos Rusijos tanko nuotraukos  (171)
2015 m. balandžio 28 d. 11:21
Artėjant gegužės 9-ajai, Rusija pasauliui pademonstravo naujos kartos tanką „ Armata T-14“, skelbia BBC.
50 įsimintiniausių minčių apie meilę ir seksą  (2)
2015 m. vasario 22 d. 12:11
Nuo saviironijos kupinų sąmojų ir paikysčių iki rašytojo plunksnos vertų deklaracijų: per daugelį metų filmų herojai padovanojo mums begalę auksinių frazių. Žurnalas „Esquire“ surinko bene smagiausias kino citatas apie meilę ir seksą. Pasilinksminkime!
Ukrainos pajėgos skelbia sunaikinusios separatistų karinės technikos  (23)
2015 m. sausio 28 d. 15:05
Per pastarąją parą Antiteroristinės operacijos pajėgos Luhansko srityje sunaikino separatistų tanką, savaeigę artilerijos sistemą ir savaeigę artilerijos patranką 2C9 „Nona“.
Po ministro žodžių – protestai Kosove, yra sužeistų  (13)
2015 m. sausio 27 d. 22:02
Pareigūnai Kosove panaudojo ašarines dujas ir vandens patranką prieš tūkstančius etninių albanų, protestavusių Prištinoje dėl bendruomenių ministro išsakytų komentarų, skelbia BBC.
R. Beniušis – apie pirmą įvartį, „Milan“ pasiūlymą, V. Romanovo kuriozus ir akistatą su T. Henry  (11)
2015 m. sausio 26 d. 15:37
Vienas rezultatyviausių visų laikų Lietuvos čempionatų puolėjų Ričardas Beniušis prieš dvejus metus „griebėsi šiaudo“ savo karjeroje ir pasirinko žaisti Pakruojo „Kruojos“ komandoje.
Ukraina: Rusija ruošia provokaciją, kad galėtų įvesti karius  (4393)
2015 m. sausio 24 d. 14:19
Rusija ruošia naują provokaciją Ukrainos rytuose, kad turėtų „patikimą pretekstą“ įvesti savo karius į Ukrainos teritoriją, skelbia Ukrainos Antiteroristinės operacijos (ATO) štabas.
Pakistane netoli Prancūzijos konsulato sužeistas AFP fotografas  (4)
2015 m. sausio 16 d. 19:44
Pakistane per susirėmimus netoli Prancūzijos konsulato penktadienį buvo sužeistas prancūzų naujienų agentūros AFP fotografas. Pakistano Karačio mieste protestai surengti prieš Paryžiaus satyrinį leidinį „Charlie Hebdo“ , skelbia „ Reuters “.
Naujausias karinis JAV lėktuvas jau skrenda, bet šaudyti negalės iki pat 2019 metų  (320)
2015 m. sausio 2 d. 14:50
Naujausias Pentagono kuriamas karo lėktuvas „Joint Strike Fighter“ ( F-35 ) jau atliko bandomuosius skrydžius, tačiau iki 2019 metų jis nesugebės paleisti nė šovinio, rašo thedailybeast.com.
„Anties“ koncerte – brangiausiems veiksmo filmams prilygstantys efektai  (169)
2014 m. gruodžio 29 d. 19:39
Pirmadienio vakarą į Vilnių atkeliavo didžiausias Lietuvoje roko muzikinis spektaklis-performanasas, kurį gerbėjams padovanojo 30 metų jubiliejų mininti grupė „ Antis “. Kiek anksčiau, gruodžio 20-ąją, galimybę išvysti šį reginį turėjo Šiaulių gyventojai. Į koncertą susirinkusią publiką muzikantai stebino ne tik visiems į kraują įaugusiomis dainomis, bet ir netikėtais pirotechnikos ir šviesų efektais bei atstatytų Lietuvos pilių projekcijomis.
Hitleris: pirmas įspūdis  (18)
2014 m. gruodžio 20 d. 13:42
Nobelio premijos laureatas Thomasas Mannas , 1932 m. vasarodamas savo viloje Nidoje , su Kaune leidžiamo žydų dienraščio Idiše Štime žurnalistu kalbėjosi apie Vokietijos krizę. Pokalbio esmė, kaip liepos 28 d. informavo dienraštis Rytas, buvo tokia: „ Hitleris – šarlatanas.“
Įtempiamos lubos: ką reikėtų žinoti?  (7)
2014 m. gruodžio 18 d. 00:01
Įtempiamos lubos rinkoje nebėra naujovė – jos siūlomos kaip geras sprendimas norintiems turėti lygias lubas, be to, leidžia pasiekti ir įmantrių estetinių sprendimų. Jei labai norite, ant lubų galite turėti, kad ir savo atostogų nuotrauką. Žinoma, dauguma renkasi ne tokius ekscentriškus, tačiau nemažiau efektingus sprendimus, tarp kurių šviečiančios lubos ar žvaigždėto dangaus imitacija. Pažvelgėme į tokių lubų privalumus, trūkumus ir reikalavimus.
Lietuvių alpinistų ekspedicija Himalajuose: tokios dar nebuvo  (2)
2014 m. lapkričio 13 d. 10:19
Nors nebedirbu Montis Magia parduotuvėje, vis dar esu Montis Magia alpinistas – lipti dar norisi. Tad kartu su Gedu ir dviem šveicarais rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais praleidau 32 dienas Indijoje, iš jų 24 Himalajų kalnuose, Miyar slėnyje tarp gigantiškų granito sienų.
Susirėmimai Varšuvoje: Molotovo kokteiliai ir įspėjamieji šūviai  (266)
2014 m. lapkričio 11 d. 18:13
Varšuvoje per Nepriklausomybės dienos minėjimą surengtas nacionalistų eitynes prasidėjo susirėmimai su policija.
V. Uspaskichas mokė L. Graužinienę: nebūk politikos zombis  (240)
2014 m. lapkričio 8 d. 15:32
Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas paragino Seimo Pirmininkę, partijos vadovę Loretą Graužinienę savo pasisakymuose neprisiimti atsakomybės už visą valdančiąją koaliciją, o partijos kolegas – laikytis koalicinės programos.
Vokietijoje siautėjo kraštutiniai dešinieji  (12)
2014 m. spalio 27 d. 19:18
Mažiausiai 13 Vokietijos policininkų sekmadienį šalies vakaruose esančiame Kelno mieste buvo sužeisti per susirėmimus su kraštutinių dešiniųjų chuliganais, dalyvavusiais demonstracijoje prieš islamo ekstremizmą.
Išbandyta XVII amžiaus laivo patranka  (3)
2014 m. spalio 23 d. 18:30
Restauruotame Švedijos karo laivyno pasididžiavimu vadinto laivo „Vaza“ korpuso skyriuje sėkmingai iššauta 24 svarų svorio sviediniais šaudanti patranka .
„Islamo valstybė“ pasaulyje sėja nesantaiką: kilo susirėmimai Vokietijoje  (30)
2014 m. spalio 8 d. 23:16
Hamburge kilus kurdų ir islamistų susirėmimams, Vokietijos policijos pareigūnai buvo priversti į pagalbą pasitelkti vandens patranką, skelbia „ Reuters “.
Stambule kurdų protestuotojai susirėmė su policija  (3)
2014 m. spalio 7 d. 20:42
Stambule prokurdiški protestuotojai antradienį susirėmė su Turkijos policija, klus naujam pykčio protrūkiui dėl vyriausybės atsako į svarbų Sirijos miestą mėginančių užimti džihadistų veiksmus stokos.