parduotuvės

Eksperimentas: mama su kūdikiu šaltyje  (100)
2015 m. sausio 31 d. 17:09
Mama Dalia sugalvojo eksperimentą ir netikėtais jo rezultatais pasidalijo su DELFI.
Alytuje iškils naujas „Lidl" prekybos centras  (56)
2015 m. sausio 31 d. 10:00
Nors Alytuje prekybos centrų netrūksta, dar vienas jų bus pastatytas Jazminų gatvėje priešais turgavietę. Apie šio prekybos centro statybas imta kalbėti jau prieš kelerius metus, tačiau intensyvūs pasiruošimo darbai atnaujinti praėjusiais metais. Planuojama, kad nauja parduotuvė bus pradėta statyti šiemet.
Lietuviai apie Norvegiją: ką pastebi ir kodėl  (275)
2015 m. sausio 31 d. 00:03
Norvegijoje gyvenantys lietuviai dalijasi pastebėjimais, kokie skirtumai jiems labiausiai krito į akis persikėlus į svečią šalį. Sociologai paaiškina, kad emigracijos motyvų yra daugybė ir dažnu atveju žmonių pastebėjimai rodo, kas jiems kėlė rūpesčių prieš išvažiuojant.
Alytaus pareigūnai ieško kamerą sulaužusių chuliganų
2015 m. sausio 30 d. 16:39
Sausio 10 d., apie 00.07 val. trys jaunuoliai mėtydami sniego gniūžtes į vaizdo stebėjimo kamerą, pritvirtintą Alytuje, Naujojoje gatvėje prie pastato 84-117A sienos (prie parduotuvės „Žūklės reikmenys"), ją sugadino.
Alytaus pareigūnai ieško kamerą sulaužusių chuliganų  (18)
2015 m. sausio 30 d. 15:46
Sausio 10 d., apie 00.07 val. trys jaunuoliai mėtydami sniego gniūžtes į vaizdo stebėjimo kamerą, pritvirtintą Alytuje, Naujojoje gatvėje prie pastato 84-117A sienos (prie parduotuvės „Žūklės reikmenys"), ją sugadino.
Velionės žmonos atvaizdas V. Matijošaitį stato į nepatogią padėtį  (99)
2015 m. sausio 30 d. 14:48
Prieš rinkimus visoje Lietuvoje tampa įprasta visur regėti politinę reklamą. Tačiau Kaune gyvenantys žmonės galėjo nustebti: ant vienos „Iki“ parduotuvės fasado greta į savivaldos rinkimuose dalyvaujančio verslininko Visvaldo Matijošaičio reklaminio portreto šviečia tragiškai žuvusios jo žmonos Irenos Matijošaitienės nuotrauka, populiarinanti organų donorystę.
Drąsi pardavėja smogė plėšikui ir atėmė iš jo ginklą  (6)
2015 m. sausio 30 d. 13:35
Sausio mėnesį siautėję ginkluoti plėšikai sulaikyti. Vienam jų teko gėdingai sprukti nuo pardavėjos smūgių. Moteris nepabūgo į ją nukreipto ginklo , jį atėmė ir dar gerokai aptalžė užpuoliką. Klaipėdos policija informuoja, kad sausio 7 d. dienos metu Kretingos gatvėje kažkoks vyras, grasindamas peiliu, iš mažamečio pagrobė mobiliojo ryšio telefoną. Dėl šio nusikaltimo policijos pareigūnai sausio 16 d. sulaikė ir į Klaipėdos aps. VPK areštinę uždarė anksčiau ne kartą už vagystes bei turto sugadinimą jau teistą 1984 m. gimusį A. Č. Jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Pagrobtas mobiliojo ryšio telefonas surastas lombarde.
Drąsi pardavėja smogė plėšikui ir atėmė iš jo ginklą  (19)
2015 m. sausio 30 d. 13:35
Sausio mėnesį siautėję ginkluoti plėšikai sulaikyti. Vienam jų teko gėdingai sprukti nuo pardavėjos smūgių. Moteris nepabūgo į ją nukreipto ginklo , jį atėmė ir dar gerokai aptalžė užpuoliką.
Po didžiausios gyvenimo klaidos J. Radzevičius išgirdo nuosprendį  (2031)
2015 m. sausio 30 d. 08:50
Neblaivus pėsčiųjų perėjoje partrenkęs ir mirtinai pensininką sužalojęs televizijos laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius išgirdo teismo nuosprendį, kuris pakeis jo gyvenimą.
Žmogus, už kurio galvą siūlomas 6,5 mln. dolerių atlygis: jie žino, kur mus surasti  (92)
2015 m. sausio 30 d. 00:09
Niekas nekaltintų dvasininko Terry Joneso, jeigu jis dabar pasislėptų. Tačiau „ al Qaeda “ tarptautinių taikinių sąraše antruoju numeriu įvardytas žmogus – skandalingas Floridos pastorius, pagarsėjęs tuo, kad sudegino Koraną – nesislapsto, rašo „The Washington Post“.
Valentino diena kitaip: patarimai, kaip nustebinti mylimąjį  (41)
2015 m. sausio 29 d. 09:40
Nesu iš tų pamišusių mergaičių, alpstančių dėl pliušinių žaislų, raudonų rožių, dekoratyvinių širdelių ir visokių kitokių niekučių, bet man Valentino diena labai graži ir miela šventė. Ir nereikia čia kalbėti, kad tai tik komerciniais sumetimais naudingas reikalas, tai diena skirta meilei, kurią užversti kasdieninių rūpesčių ir rutinos kartais tiesiog primirštame.
Naujos parduotuvės šiemet Vilniuje: „Lidl“ gali pateikti siurprizą  (281)
2015 m. sausio 29 d. 05:30
Skaičiuojama, kad šiemet Vilniuje duris turėtų atverti bent šešios naujos parduotuvės, iš kurių didžiausia bus prie „Ikea“ prekybos centro statoma „Nordika“.
Perkame eurais: kur slypi grėsmė  (16)
2015 m. sausio 28 d. 19:18
Žmonės dar neįpratę prie kainų eurais. Tai rodo ir tyrimas, tą mato ir miestelių prekybininkai.
Apiplėšta moteris nusivijo užpuoliką  (7)
2015 m. sausio 28 d. 14:25
Sausio 27-ąją, apie 20 val., Pakruojo rajone, Jovarų kaime, gatve ėję vyras ir moteris patyrė nemalonų nuotykį – apiplėšimą.
Kijevas turi rimtų bėdų: rusų rankose – du koziriai  (859)
2015 m. sausio 28 d. 14:16
Rusijos remiami separatistai švenčia pergales prie Donecko, Luhansko ir Mariupolo. Kaip Kijevas galėtų juos sustabdyti?
Naujoji Graikijos valdžia vardija, ką darys  (111)
2015 m. sausio 28 d. 12:51
Naujasis Graikijos premjeras Aleksis Cipras vardija, kokių žingsnių turėtų imtis naujoji šalies Vyriausybė. Pirmiausia dėmesys kreipiamas į šalies ekonomiką.
Patarimai: kaip parduotuvėje išleisti mažiau eurų  (42)
2015 m. sausio 28 d. 11:33
Praėjus beveik mėnesiui po euro įvedimo Lietuvoje prekybininkai pastebi, kad dar ne visi pirkėjai priprato prie naujos valiutos. Žmonės vis dar ilgiau užtrunka parduotuvėse apžiūrinėdami dvigubas kainas, yra ir tokių, kurie į parduotuvę ateina su skaičiuotuvais. Prekybininkai pataria, kaip neviršyti išlaidų kasdieniams pirkiniams pamačius sumažėjusius skaičius etiketėse.
Tyrimas: daugiau nei pusė lietuvių nežino, ar vartoja GMO  (16)
2015 m. sausio 28 d. 10:18
Daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų domisi su maisto sauga susijusiomis problemomis ir tik labai nedidelė dalis nėra girdėjusi apie genetiškai modifikuotus organizmus ( GMO ) ir iš jų gaminamus produktus. Beveik du trečdaliai neigiamai vertina tokius produktus, bet tik 9 proc. turi apie juos pakankamai informacijos. Tai paaiškėjo po Europos Parlamento nario Valentino Mazuronio užsakymu atliktos reprezentatyvios gyventojų apklausos maisto saugos klausimais.
Miestas, dėl kurio tiesiog būtina išnaudoti pigių skrydžių galimybę  (11)
2015 m. sausio 28 d. 09:53
Radote pigų skrydį į Milaną? Pasinaudokite proga ir aplankykite šį mada, stiliumi, prabanga bei kultūra alsuojantį miestą!
Radinys rūsyje moterį išvertė iš koto  (96)
2015 m. sausio 28 d. 07:21
Retam patinka, kai į namus atklysta nekviestų svečių, ypač, kai tie svečiai turi daugiau nei dvi kojas. GRYNAS.lt gavo skaitytojos laišką, kuriame moteris pasiguodė savo namo rūsyje aptikusi didžiulių vorų, kurių ji labai bijo. Išsigandusi moteris klausė, kur kreiptis pagalbos.
M. Zingeris. Bėda, kai žmonės neturi humoro jausmo, bet turi galią  (145)
2015 m. sausio 27 d. 17:35
Šiomis dienomis prie kavutės Vilniuje mūsų vis dar, palyginus, saugioje šalyje, įsišnekėjau su pažįstamais paryžiečiais, užsiimančiais pažintiniu turizmu. Apie ką gi kalbėti šį sausį su prancūzais, jeigu ne apie „Charlie Hebdo“ žurnalistų žudynes. Negalėjau nepasiklausti: kaipgi čia yra, kad jaunuolis, gimęs Prancūzijoje ir išėjęs europietiškąjį švietimą Prancūzijos valstybinėje mokykloje (kur paskaitoma ir apie Apšvietos epochą, ir apie Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją) gali, tarkime, per kelis mėnesius būti perviliotas į viduramžišką pasaulėžvalgą kokio nors islamisto?
Kristen Stewart transformacijos : iš „Saulėlydžio“ gražuolės į apsileidėlę? FOTO  (4)
2015 m. sausio 27 d. 13:44
Yra žvaigždžių, kurioms stiliaus pojūtis tiesiog neduotas. Pavyzdžiui, kad ir kaip pasirėdytų aktorė Kristen Stewart (nesvarbu, ar tai ką tik ant podiumo pristatytas „Chanel“, ar iš pogrindžio parduotuvės ištrauktas vintažinis apdaras) dažniausiai atrodo gana graudžiai. Na, o visai neseniai ji nusprendė ignoruoti net elementariausias stiliaus taisykles...
Įtartini eurai toliau plinta, viena įtariamoji nelaukė pokalbio su policija  (21)
2015 m. sausio 27 d. 12:27
Vos parai sumažėjo pranešimų apie galimas eurų klastotes. Policijos departamentas skelbia, kad praėjusią parą vėl gauta nemažai tokių pranešimų.
Kaip susikurti svajonių virtuvę  (2)
2015 m. sausio 27 d. 08:29
Jau keliolika metų Norvegijos sostinėje Osle gyvenantys Dangis ir Jolanta nenustoja stebėtis pažįstamų norvegų namuose stovinčiais virtuvės baldais. Pasak jų, susidaro įspūdis, kad pas visus norvegus virtuvės baldai arba baltos spalvos, arba įsigyti iš vienos populiarios baldų parduotuvės.
12 metų mergaitė įtariama ypatingo vėrinio vagyste  (5)
2015 m. sausio 27 d. 08:01
Policija ieško vienos mergaitės ir trijų suaugusiųjų, kurie iš prabangios juvelyrinių dirbinių parduotuvės Honkonge galėjo pavogti 4,6 mln. dolerių vertės deimantų vėrinį.
Girti CSKA fanai Kazanėje apiplėšė parduotuvę  (18)
2015 m. sausio 27 d. 00:19
Rusijos žiniasklaida pranešė apie kilusį incidentą prieš VTB Vieningos lygos turnyro rungtynes, kuriose Kazanės „Uniks“ klubas priėmė Maskvos CSKA krepšininkus. Keli svečiai iš Maskvos nebuvo įleisti į areną dėl neblaivumo ir patraukė į netoliese esančią maisto prekių parduotuvę.
Naujausia „Windows 10“ versija: įspūdžiai pabandžius  (30)
2015 m. sausio 26 d. 15:30
Praėjusią savaitę „ Microsoft “ surengė antrą pranešimą apie „Windows 10“. Kaip ir tikėtasi, programinės įrangos milžinė pristatė keletą naujų produktų. Ir dabar atsirado galimybė išbandyti kai kuriuos iš jų – išleista nauja OS versija.
Žaislų užsimanę įkaušę paaugliai sužinojo, ką gali kinologų šuo  (11)
2015 m. sausio 26 d. 13:31
Sausio 25 d. apie 5 val. 40 min. Ukmergės rajono policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą, kad išdaužtas parduotuvės „ Triratukas “, Antakalnio g., Ukmergėje, lango stiklo paketas. Iš vitrinos buvo pavogti du dideli pliušiniai žaislai. Į įvykio vietą skubiai išvyko patrulių ekipažas. Apžiūrėjus įvykio vietą, pastebėti pėdsakai, vedantys Jaunimo gatvės link. Pareigūnai nusprendė iškviesti kinologą su tarnybiniu šunimi Grodu .
Mamų skundai: parduotuvėse žmonės nužiūrinėja ir nenori praleisti  (327)
2015 m. sausio 26 d. 12:49
„Išėjau. Nuvilta, įskaudinta ir gavusi streso dozę“, – apie nemalonų apsilankymą prekybos centre praėjusią savaitę rašė besilaukianti DELFI skaitytoja. Moters tekstas susilaukė didelio skaitytojų dėmesio – tėveliai suskubo dalintis, kokiose nemaloniose situacijose yra tekę atsidurti jiems.