parduotuvės

Psichoterapeutė: nereikia būti pirmam, užtenka būti pakankamai geram  (3)
2014 m. spalio 25 d. 16:48
Ar visada reikia būti pirmam? Gal galima gerai jaustis būnant ir antram, penktam ar dvidešimt ketvirtam? „Galbūt ankstyvas paukštis pirmas pagauna kirminą, bet sūrį iš spąstų išima antra pelė“, – kalbėdamasi su Zita Kelmickaite girdėtą posakį prisimena psichologė psichoterapeutė Genovaitė Petronienė .
Perkantys savaitgaliais pradėjo elgtis keistai  (13)
2014 m. spalio 25 d. 16:09
„Stengiuosi vengti didelių parduotuvių dėl pernelyg didelio prekių asortimento ir daugybės žmonių“, - pasakojo dviejų vaikų motina 37-erių Gaynor Francis.
„Apple Watch“ – naujovė ar dar vienas žaisliukas turintiesiems per daug pinigų?  (27)
2014 m. spalio 25 d. 09:22
„Apple“ išmanusis laikrodis siekia papildyti jūsų nešiojamų ir vakarais įkraunamų įrenginių skaičių, o „ Samsung “ laikrodis – pakeisti telefoną. Kuri strategija geresnė?
Nuotaiką sugadino kruopų pakelyje besirangančios kirmėlės  (57)
2014 m. spalio 24 d. 22:07
Prieš mėnesį ekologiškas kviečių ir rugių sėlenas nusipirkęs GRYNAS.lt skaitytojas, sugalvojęs jas suvalgyti, dar nepraplėštame pakelyje pamatė besiragančias kirmėles. Prekybos centre „ Maxima “ pirktą kruopų pakelį su kirmėlėmis vyras atnešė į redakciją.
Išsirink ir laimėk Helovino kostiumą!
2014 m. spalio 24 d. 18:25
Ne už kalnų bene šiurpiausia metų naktis – Helovinas. Ar jau žinai, kaip pasipuoši? Sutaupysime tau laiko – nebereiks bėgioti po dėvėtų drabužių parduotuves, ieškant originalių vaiduokliškų suknelių. Kostiumą gausi tiesiai į namus!
Savigyna: sumuštas ar apšaudytas užpuolikas gali tapti rimtu galvos skausmu  (114)
2014 m. spalio 23 d. 21:15
Artėjant žiemai, kai vakarai tampa ilgi, vis daugiau žmonių, ypač moterų ir merginų, susimąsto, kad teks vaikščioti tamsoje. Kai patarimas sutemus vienoms vengti eiti mažai apšviestuose gatvėse neįgyvendinamas, tenka ieškoti įvairių savigynos priemonių.
Dėmė mantijai: teisėjos motina sučiupta su kontrabanda  (153)
2014 m. spalio 23 d. 15:50
Kaimo keliuku dviračiu važiavusią 78-erių metų senolę Tauragės policininkai sulaikė su 39 kontrabandinių cigarečių pakeliais. Tauragėje žinomos apylinkės teismo teisėjos motina stebisi policininkų uolumu ir teigia buvusi sučiupta kaip didžiausia nusikaltėlė.
Ekonomistas N. Mačiulis per dvi dienas išsprendė pusmečio problemą  (47)
2014 m. spalio 23 d. 00:01
Vilniaus senamiestis laikomas prestižine vieta, kur nekilnojamo turto kainos yra aukščiausios, tačiau be senamiesčio dvasios ir patogaus gyvenimo pačiame sostinės centre yra ir kitų niuansų, kuriuos pastebi dažniausiai tik čia gyvenantieji. Vidiniai senamiesčio kiemai turėtų būti oazės nuo gatvių triukšmo ir nepageidaujamo dėmesio, tačiau čia kartais pūpso kalnai šiukšlių. Tokią situaciją Odminių gatvės viename iš vidinių kiemų užfiksavo ir GRYNAS.lt skaitytoja Aistė. Apie panašią padėtį Vokiečių gatvėje jau yra pasakojusi ir kita skaitytoja Dalia. GRYNAS.lt domisi, kodėl susidaro tiek daug šiukšlių pačiame miesto centre ir kas už tai atsakingas. Ir pagaliau ar apšiukšlinti kiemai turi įtakos būstų kainoms?
Apsilankė Lietuvoje ir negali atsidžiaugti kainomis  (18)
2014 m. spalio 22 d. 13:51
Net ir pasibaigus turistiniam sezonui Klaipėdoje netrūksta rusakalbių turistų. Tiesa, pagrindinis jų tikslas - ne poilsis ir pažintiniai turai, o apsipirkimas uostamiesčio "Akropolyje".
Su kuprine ant pečių Gruzijos, Armėnijos ir Turkijos pakeles išmaišiusi lietuvė grįžo kupina nepakartojamų įspūdžių  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:19
Maždaug dvi savaites praleidusi su kuprine ant pečių Gruzijos , Armėnijos ir Turkijos pakelėse, Ugnė grįžo kupina įspūdžių ir istorijų. Beklausant pašnekovės pasirodė, kad aplankytų miestų grožis ir it iš atvirukų plaukę kalnų peizažai nublanksta prieš vietinių žmonių gerumą ir norą padėti kelyje sutiktiems nepažįstamiems svetimšaliams...
Prekybininkai užspeisti į kampą  (128)
2014 m. spalio 22 d. 05:30
Dalis didžiųjų prekybos centrų jau papuošė savo vitrinas užrašais apie nuolaidas. Atrodytų, didieji išpardavimai yra du – sausį ir liepą, bet prekybininkų atstovai sako, kad ir rudenį yra sezono vidurio pardavimų paskatinimai, o vėliau – įvairios kelių dienų akcijos. Prekybininkus taip elgtis verčia per krizę susiformavę įpročiai, kuomet be nuolaidos prekės pirkėjui dažnai neįsiūlysi.
„Android“ sistema televizoriuje: revoliucija ar šnipštas?  (18)
2014 m. spalio 21 d. 18:07
Apie tai jau seniai buvo šnekama, ir pagaliau tai įvyko - rinkoje pasirodė pirmieji „išmanieji“ televizoriai („Smart TV“) su „ Android “ operacine sistema. Pirmą kartą Europoje jie oficialiai buvo pristatyti šią vasarą vykusioje IFA parodoje Berlyne.
Grigiškėse „Opel“ partrenkė paauglį – jis sunkiai sužalotas  (36)
2014 m. spalio 21 d. 14:11
Antradienį, 13.52 val., Grigiškėse, Šviesos g., netoli parduotuvės „Iki“, automobilis „Opel“ partrenkė paauglį, pranešė liudininkas.
J. McCarthy teigia, kad viduje jaučiasi translytė, ir norėtų, kad jos sūnus būtų gėjus  (21)
2014 m. spalio 21 d. 13:15
Jenny McCarthy visuomet buvo ta, kuri kalba atvirai! Buvusi laidos „View“ vedėja atsivėrė leidiniui „PrideSource“ ir prisipažino, kad viduje jaučiasi translytė ir kad neprieštarautų, jeigu jos sūnus būtų gėjus – tuomet jis galėtų kirpti jos plaukus, rašo usmagazine.com.
Visa tiesa apie puponautus: tėvų ir pedagogės nuomonės  (5)
2014 m. spalio 21 d. 00:10
„ Puponautai grįžo!“ - skelbia džiugus balsas iš televizijos ekrano, o dažnas tėvas susiima už galvos. Ką daryti: nusileisti vaikams ir pirkti ne itin reikalingas prekes dėl plastmasinio niekučio ar laikytis griežtos politikos ir ignoruoti vaikų prašymus bei prekybos centrų siūlomus žaisliukus ? Apklausėme 5 mamas ir paprašėme situaciją pakomentuoti pedagogę.
Mažeikiuose pasieniečiai sulaikė ginkluotą vyrą, atimtas šautuvas buvo užtaisytas  (7)
2014 m. spalio 20 d. 18:05
Mažeikiuose pasieniečiams įkliuvo du vietiniai gyventojai, kurie praeiviams siūlė įsigyti užtaisytą medžioklinį lygiavamzdį šautuvą ir, įtariama, vogtų daiktų. Abu vyrus Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai uždarė į areštinę.
Geriausiu Baltijos šalių someljė tapo Latvijos atstovas  (2)
2014 m. spalio 20 d. 13:26
Šį savaitgalį jau devintąjį kartą vykusiose „Vana Tallinn Grand Prix“ varžybose geriausio Baltijos šalių someljė titulą pelnė Kasparsas Reitupsas iš Latvijos. Dvi dienas trukusiame konkurse antrąją vietą užėmė estas Kristjanas Markiis, trečioji vieta atiteko estui Karelui Veskiui. Čempionato varžybų nugalėtojų nuotraukas galite peržiūrėti čia.
Po kovos su smegenų vėžiu namo grįžusi Ž. Friskė gatvėje neatpažįstama  (23)
2014 m. spalio 19 d. 17:14
Dainininkė Žana Friskė , kuri ilgą laiką gydėsi užsienyje vėžį, grįžo į Maskvą.
Embargas kirto ir su Rusija neprekiavusiesiems  (22)
2014 m. spalio 18 d. 14:00
Kai prekių pasirinkimas beribis, šiuolaikiniam vartotojui bet ko neįsiūlysi. Daržoves auginančio pasvaliečio Algimanto Morkūno produkcija tinka ir išrankiausiam pirkėjui – švarios, į polietileninius maišelius nedideliais kiekiais sufasuotos morkos, svogūnai ar burokėliai, taip pat kopūstai jau daug metų keliauja į didžiuosius šalies prekybos tinklus, kavines ir valgyklas. Tačiau užsidarius Rusijos rinkai, pasekmes pajuto ir produkcijos į šią šalį neeksportavęs žemdirbys.
Kaip namuose pagaminti bulvių traškučių  (1)
2014 m. spalio 18 d. 09:05
Kaip pasigaminti namuose bulvių traškučių, kurie, net nėra abejonės, būtų gerokai sveikesni už parduotuvėje perkamus.
Kaip tenka taupyti jaunoms šeimoms  (44)
2014 m. spalio 18 d. 09:00
DELFI skaitytojai neslepia – jaunos šeimos ne tik miestuose, bet ir provincijoje jaučia pinigų trūkumą. Kaip jie padalija tą sumą, kurią gauna per mėnesį, ir kaip jiems tenka gyventi, kai tenka išlaikyti ir mažylį, skaitytojai pasidalijo ir su kitais.
Iš po kojų slystančios grindys privertė klientus lipti sienomis  (4)
2014 m. spalio 17 d. 18:09
Į vieną iš prekybos centrų apsipirkti atvykę korėjiečiai susidūrė su kraują stingdančiu iššūkiu, rašo adweek.com.
LED lempučių pirkėjas: šito tikrai nesitikėjau  (291)
2014 m. spalio 16 d. 20:54
GRYNAS.lt skaitytojas Dalius pastebėjo, kaip gudrauja LED lempučių gamintojai. Nusipirkęs taupiąsias LED lemputes vyras nusistebėjo, kad šios vos šviečia. Tada jis nutarė atlikti mini tyrimą, kuris atskleidė, kad lempučių galia yra mažesnė, nei nurodyta ant pakuotės. Šias lemputes pardavusi įmonė sako, kad pirkėjo tyrimas netikslus, o mokslininkai svarsto, kad taip nutikti galėjo ir dėl nekokybiškų kiniškų detalių.
Vokietijoje gyvenančiai lietuvei kainų skirtumas sugadino nuotaiką  (311)
2014 m. spalio 16 d. 14:14
Žinau, kad šia tema prirašyta jau daug straipsnių, išlieta daug pykčio, išgirsta pasiaiškinimų, bet pateiksiu dar vieną pavyzdį, kaip kainų skirtumas sugadino man nuotaiką. Gyvenu Vokietijoje ir prasidedant rudens sezonui miestą užpildė naujų apdarų reklamos.
Papasakojo apie gyvenimą separatistų tvirtovėje: čia pralaimėjimai tragiški  (282)
2014 m. spalio 16 d. 11:51
Senyva moteris, ant ratukų traukdama dvi nedideles rankines Kolchozų prospektu, į klausimą „Ar čia gyvenate?“ atsako su šalta šypsena veide bei begaliniu žvilgsniu: „Aš čia ką tik gyvenau”.
„Maxima“ skaičiuoja – pirkėjai pradėjo taupyti  (102)
2014 m. spalio 16 d. 11:06
Paskelbus, kad Lietuvoje nuo kitų metų bus įvestas euras, parduotuvėse pradėjo keistis pirkėjų įpročiai. Šie pradėjo riboti išlaidas. Taip skelbia naujasis „ Maxima “ prekybos tinklo vadovas Žydrūnas Valkeris.
Granata ginkluoto kanapių augintojo sulaikymo drama keliasi į teismą  (11)
2014 m. spalio 16 d. 09:42
Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl šiemet pavasarį Rokiškio rajone įvykusio pavojingo incidento. Prieš teismą netrukus stos 49 metų kaunietis Saulius Karosevičius , kuris, keldamas grėsmę savo bei aplinkinių žmonių gyvybei, daugiau nei pusę paros praleido užsibarikadavęs pastate apsiginklavęs kovine granata ir pistoletu .
Gyvenimas provincijoje: kiek pinigų mūsų šeimai reikia čia  (69)
2014 m. spalio 15 d. 15:50
Esame keturių asmenų šeima – žmona, aš ir du mažamečiai vaikai. Gyvename Vilkaviškio rajone.
Sukčius per kelias dienas beveik uždirbo pusę milijono dolerių  (4)
2014 m. spalio 15 d. 15:04
Visuomeninio finansavimo svetainėje „ Kickstarter “ vos prieš dvi dienas paskelbtas naujas gana įdomus projektas - „Anonabox“ belaidis maršrutizatorius , per kurį jungiantis prie interneto visi ryšiai automatiškai šifruojami naudojant „Tor“ programinę įrangą, todėl vartotojas, esą, gali nesibaiminti, kad jo žingsnius internete stebės kokios nors valstybinės tarnybos ar programišiai.