parduotuvės

Fengšui apie žaislus: šias 7 klaidas daro beveik visi
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:03
Paklausus, su kuo asocijuojasi žodis „vaikystė", ne vienas atsakys - su žaislais. Iš tiesų, ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislai yra itin svarbu. Tinkamai parinkti ir saugūs žaislai lavina vaiką, padeda jam vystyti turimus gebėjimus. Tačiau kartais tėvai, pirkdami žaislus, neišvengia klaidų.
Gardžių raugintų agurkų paruošimo gudrybės: trys greiti receptai
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Patarimai, kaip greitai, paprastai ir skaniai paruošti klasikinių silpnai raugintų agurkų.
Į Paryžių iš Amerikos atvykusi Nida: esu lietuvė iki kaulų smegenų
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Trečios kartos Amerikos lietuvė Nida Januškis (38 m.) pasakas vaikams prieš miegą skaito lietuvių kalba. „Kai manęs paklausia, iš kur esu, atsakau, kad esu lietuvė“, – sako Nida. Žurnalistei moteris pasakoja apie meilę Lietuvai, karjerą garsiojo Harvardo universiteto verslo mokykloje ir kaip jos gyvenimą pakeitė Paryžius.
Verslininkai konkuruoja su „Maxima“ ir „Iki“: maisto prekes keičia į litus  (61)
2015 m. liepos 31 d. 18:18
Kaip suvilioti pirkėjus, kai šalia įsikūrę didieji prekybos centrai, siūlantys ne tik gausesnę prekių pasiūlą, bet ir mažesnes kainas? Ukmergės verslininkai pasirinko būdą, kuris, atrodo, pažeidžia įstatymus, tačiau sulaukė pirkėjų net iš kitų rajonų palaikymo.
Alytaus policija prašo pagalbos ieškant vagystėmis įtariamų vyrų  (21)
2015 m. liepos 31 d. 15:41
Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina atsiliepti asmenis, atpažinusius vyriškius nuotraukose bei vaizdo medžiagoje.
Pardavėjos darbas svetur: klientai kviečia į pasimatymus ir vaikšto be apatinių  (16)
2015 m. liepos 31 d. 15:32
Atsimenu, važiavau į Gariūnų turgų paieškot neatrastų gėrybių. Ten, pergrūstame moteriškų kostiumėlių skyriuje, pamačiau kiną. Atrodė nelaimingas. Visi jie čia tokie. Pagalvojau, kiek daug jis paaukojo, kad tupėtų čia, ant dar neišpakuotų prekių ir valgytų bananą. Daugiau niekada neapsilankiau Gariūnuose, slogu. Nenorėjau tame dalyvauti.
Griebėsi šiaudo: universitetas elgiasi kaip prekybos centras  (86)
2015 m. liepos 31 d. 13:32
Socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo plisti Aleksandro Stulginskio universiteto ( ASU ) reklama , kuri, kaip pastebėjo skaitytojai, labiau tiktų prekybos centrui, o ne švietimo įstaigai.
Po „Fresh market“ sprendimo - „Barboros“ žingsnis  (40)
2015 m. liepos 31 d. 13:32
Iš esmės pasikeitus situacijai rinkoje ir ženkliai išaugus maisto ir kasdienių prekių užsisakymo internetu paslaugos paklausai Vilniuje , elektroninė parduotuvė „Barbora“ investuoja į naujus specialiai maistui vežti skirtus automobilius ir kuria naujas darbo vietas.
Austėjos Landsbergienės patarimai, kad apsipirkimas su vaikais netaptų košmaru  (4)
2015 m. liepos 31 d. 11:12
Ar parduotuvė - gera vieta mažiems vaikams? Daugelis tėvelių vengia vestis vaikus į prekybos centrus, nenorėdami mažųjų dramų ir nepatogių situacijų.
A. Užkalnis. Nustosiu rašyti apie Palangą  (1109)
2015 m. liepos 31 d. 11:00
Laba diena, pone Šarūnai Vaitkau, mano vardas yra Andrius Užkalnis . Aš esu portalo DELFI apžvalgininkas, maisto kritikas, penkių knygų autorius ir laidų vedėjas. Jūs esate Palangos meras ir, jei teisingai suprantu, svarstote, ar nereikėtų manęs ir portalo patraukti į teismą už štai šį mano straipsnį , kuriame parašiau apie Palangą tai, ką galvoju, ką sapnuoju ir kaip įsivaizduoju.
Kaip auginant vaiką rasti nors truputį laiko sau  (2)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Ne kiekvienas visuomenėje žmogus pripažins, kad mama, kuri galvoja apie save, yra pavyzdinga.
„Maximoje“ vagis iš apsaugininko atėmė dujas ir pripurškė jų parduotuvėje  (89)
2015 m. liepos 30 d. 17:25
Ketvirtadienį, apie 16.35 val., Vilniuje, Žirmūnų g. esančioje parduotuvėje „Maxima“ apsaugininkui grumiantis su vagimi, buvo panaudotos ašarinės dujos.
Pigu.lt sulaukė investuotojo  (21)
2015 m. liepos 30 d. 15:14
Investijos iš privataus kapitalo investicijų bendrovės „MCI Management“ valdomo fondo „MCI.TechVentures 1.0“ leis elektroninės komercijos lyderiui Baltijos šalyse , „Pigu grupei“, per artimiausius metus apyvartą padvigubinti ir pasiekti 100 mln. eurų.
Kruizų stebuklai: Kalėdų senelis vasarą ir nuolat kintantys mokesčiai  (1)
2015 m. liepos 30 d. 10:44
„Beveik į kiekvieną kruizą atvykdavo maždaug 70-ies sulaukęs amerikietis su pilka barzda. Prieš pasirodydamas savo „Facebook‟ paskyroje parašydavo „Santa is comming‟ ir nurodydavo laivo pavadinimą. Jis ne tik pažįsta ir prisimena daugumą laivo darbuotojų, bet ir prieš sėsdamas į lėktuvą JAV nusiperka gausybę vėliavėlių bei kitokios atributikos su nacionaliniais motyvais, kurią demonstruoja susitikęs. Tu iš Lietuvos – va tau tau trispalvė‟, – vieną iš sutiktų keleivių prisimena didžiuliuose kruiziniuose laivuose masažiste dirbusi Laima Simonovic.
Į teismą siunčiama V. Dundulio nužudymo byla
2015 m. liepos 30 d. 09:52
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos (SNTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl verslininko Vilmanto Dundulio nužudymo.
Įkaltis – emigrantų siunčiama parama  (523)
2015 m. liepos 30 d. 05:30
Esate sunkiai besiverčiantis Lietuvos gyventojas ir jums reikalinga valstybės parama? Pasiruoškite atskleisti, kur ir kaip keliauja jūsų sąskaitose esantys pinigai.
Gilyn į Rusiją. Ksenija Nikolajevna sudėlioja taškus ant „i“  (420)
2015 m. liepos 30 d. 05:30
„Anksčiau viskas buvo paprasčiau – visi gyvenome skurdžiai, užtat vienodai“. Taip, Vologdos priemiesčio kapinėse tvarkydama ne pirmą kartą išvogtus tėvų kapus, samprotauja Ksenija Nikolajevna.
Baltarusiai galės apsipirkti Lietuvoje net neįvažiavę į šalį  (53)
2015 m. liepos 29 d. 18:01
Lietuvių bendrovė „Globus Trade LT“ siūlo visiems norintiems Baltarusijos gyventojams avansu sumokėti už bet kurią pasirinktą prekę be PVM bendrovės internetinėje parduotuvėje ir pirkinį per dešimt dienų atsiimti prie sienos su Lietuva – Medininkų arba Lavoriškių pasienio kontrolės punktuose, kur veikia „Duty Free“ bendrovių parduotuvės, skelbia telegraf.by.
Į Vilniaus senamiestį išėjusį tėtį nustebino pavojai  (61)
2015 m. liepos 29 d. 10:08
Gimus vaikeliui gyvenimas pasikeičia. Pasikeičia į gerą, nes pradedi labiau rūpintis savo šeima, mityba, laisvalaikiu ir kitais dalykais, kuriems anksčiau „nebuvo laiko“. Tačiau tuo metu taip pat susiduri su naujais sunkumais, kurie anksčiau neatrodė tokie dideli.
„Microsoft“ išleidžia ilgai lauktą „Windows 10“  (45)
2015 m. liepos 29 d. 09:51
Šiandien, liepos 29 d., „Microsoft“ išleidžia ilgai lauktą operacinę sistemą „Windows 10“. Anot įmonės atstovų, tai – saugiausia „Windows“ operacinė sistema, automatiškai į įrenginius įdiegsianti visus sistemos ir saugumo atnaujinimus. Ji nemokamai prieinama licencijuotų „Windows“ 7 ir 8.1 operacinių sistemų naudotojams. Nuo šiandien „Windows 10“ licenciją kiti klientai taip pat gali įsigyti internetu bei bendrovės produkciją platinančiose parduotuvėse, rašoma pranešime spaudai.
R. Martens: mūsų vasarnamis pajūryje - tikra sanatorija  (69)
2015 m. liepos 29 d. 00:00
Verslininkę Rasą Martens dabar dažniau sutiksi ne šurmuliuojančiame Vilniuje, o Latvijos kaimelyje, šeimos vasarnamyje prie jūros. Ir Rasą galima suprasti!
Kauniečio pasiekimas: per 30 dienų – 100 tūkst. dolerių investicija  (52)
2015 m. liepos 28 d. 20:18
Analogų pasaulyje neturinti elektrinė dviračio pavara „Rubbee“ ir idėjos sumanytojas Gediminas Nemanis sulaukia itin daug Lietuvos ir užsienio žiniasklaidos dėmesio. Kaip pirmąjį žingsnį rinkoje kūrėjas įvardija 2013 metais projekto patalpinimą minios finansavimo (angl. crowdfunding) platformoje „Kickstarer“. Šiandien galinti pristatyti net 14- ką kartų tobulintą gaminio versiją, „Rubbee“ komanda žada toliau investuoti ir pateikti radikalių inovacijų, kurios kardinaliai pakeis vartotojų įpročius.
Keturi patarimai, kurie padės iš parduotuvės parsinešti mažiau maišelių  (9)
2015 m. liepos 28 d. 14:33
Europoje ir mūsų šalyje šiemet suaktyvėjus diskusijoms dėl plastikinių maišelių naudojimo, mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ skatina šalies gyventojus kartu pasirūpinti mus supančia aplinka ir dalijasi patarimais, kaip jų kiekį sumažinti dar labiau.
Sostinės gyventojams ramybės neduoda įkyrūs vabzdžiai: kažkoks siaubas  (32)
2015 m. liepos 28 d. 13:57
Nors šiemet vasara šiltais orais nelepina, vabzdžių, kurie paprastai erzina, pakilus temperatūrai, išvengti nepavyksta net vilniečiams. Kraujasiurbių upinių mašalų antplūdžiu birželio pradžioje jau skundėsi Druskininkų gyventojai, liepos pabaigoje erzinantys vabzdžiai pradėjo trukdyti ir sostinės gyventojams. Džiugu, kad šie vilniečių bent jau nežaloja.
Tavo asmenybė: profilio nuotrauka gali daug ką pasakyti apie tave  (3)
2015 m. liepos 28 d. 12:08
Socialiniai tinklai šiuo metu yra taip smarkiai paveikę mūsų asmeninius gyvenimus, jog iš mūsų profilių galima nesunkiai atspėti, kokios esame. Ypač daug gali išduoti mūsų pasirinkta profilio nuotrauka. Juk keldamos nuotrauką į socialinį tinklą dažnai nesusimąstome, ką ji signalizuoja kitiems?
Be analogų: rusas pasaulio čempionate Kazanėje į baseiną šoko su SSRS kario uniforma ir iškovojo sidabrą  (128)
2015 m. liepos 28 d. 10:31
Savaitgalį Kazanėje startavo 2015 metų vandens sporto šakų čempionatas, kurį iškilmingai atidarė pats Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas .
Atlanta: ilgai mokiausi nemąstyti apie tai, ko negaliu pakeisti  (32)
2015 m. liepos 28 d. 00:00
Atlikėja , renginių organizatorė, prodiuserė Elena Puidokaitė- Atlanta (34 m.) visą pokalbį žvilgčioja į laikrodį, mat jos aštuonerių metų dukrelė Saulė M. K. Čiurlionio menų mokykloje laiko egzaminus, – tokią svarbią dieną vėluoti pas savo mergaitę nevalia.
„Fresh market“ nutraukia prekybą internetu  (358)
2015 m. liepos 27 d. 16:10
Prieš kiek daugiau nei savaitę prekybos tinklas „Fresh market“ dėstė, kad atleido darbuotojų tiek internetinės prekybos, tiek tradicinės prekybos srityse dėl sezoniškumo. Dabar bendrovės vadovas teigia, kad situacija pasikeitė.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489