parduotuvės

Kaip pirmąjį milijoną uždirbo Lietuvos kapitalizmo pionierius A. Stašaitis?
2016 m. vasario 6 d. 11:02
Dviprasmiškai vertinamas buvęs Verslininkų sąjungos prezidentas 61 metų Arvydas Stašaitis praėjusio šimtmečio paskutinio dešimtmečio pradžioje buvo laikomas vienu turtingiausių Lietuvos žmonių.
Itin pigių produktų parduotuvė buvo priversta užsidaryti  (36)
2016 m. vasario 5 d. 13:26
„EasyJet“ įkūrėjo, sero Stelioso Haji – Ioannou biudžetinė maisto prekių parduotuvė, kurioje kasdieniai maisto produktai kainuoja ketvirtadalį svaro, mažiau kaip po dviejų dienų buvo priversta laikinai užsidaryti, nes joje baigėsi prekės.
Naudingi patarimai planuojantiems pertvarkas paauglio kambaryje  (3)
2016 m. vasario 5 d. 11:54
Paauglystė - tai ypatingas laiko tarpsnis, kai žmogus dar nėra suaugęs, bet jau ir ne vaikas. Egzistuoja gausybė patarimų apie interjero dekoravimą suaugusiems ar kambario įrengimą vaikui, tačiau visoje patarimų jūroje pasigendama informacijos apie paauglius.
„Lidl“ įspėja apie sukčius, kurie beldžiasi į namus  (59)
2016 m. vasario 5 d. 11:41
Bendrovė „ Lidl Lietuva “ skuba informuoti šalies visuomenę, kad šiuo metu nevykdo ir paslaugų teikėjams nėra užsakiusi atlikti jokių nuomonių apklausų, bei prašo gyventojus būti budrius, jeigu namuose sulauktų įmonės įgaliotais atstovais prisistatančių asmenų, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
N-18: blogų mergaičių žaidimai nepamirštamai nakčiai  (2)
2016 m. vasario 5 d. 00:55
Ar pamenate laikus, kai Šv. Valentino dieną įsimylėjėliai vieni kitus džiugindavo pliušiniais meškiukais, šokoladiniais saldainiais ir pakabukais su širdelėmis? Panašu, jog šiandien to nebeužtenka.
Vytautas V.Landsbergis: augindamas penkis vaikus įpranti būti sunkumų kilnotojas
2016 m. vasario 5 d. 00:00
Interviu su Vytautu V.Landsbergiu sužinosime, kaip gimsta idėjos jo knygoms, ar vaikai vis dar mėgsta skaityti ir kokia gi ta vaikų rašytojo ir senelio duona?
Užpultos ir sužalotos „TV Pagalbos“ žurnalistės istorija tęsiasi: susipynė vagystės ir melagystės  (127)
2016 m. vasario 4 d. 20:16
Sausio viduryje vos tragedija nesibaigęs incidentas tarp socialinės dokumentikos laidos „ TV Pagalba “ komandos bei laidos herojaus Dariaus įgauna vis naujų atspalvių. Žurnalistė Sandra Žutautienė tąkart, rengdama reportažą, buvo užpulta. Sužalojimus patyrė ir ji, ir kartu dirbęs operatorius. Ir nors rodos, kad istorijos aistros turėjo nurimti, prieš kelias dienas Darius viską dar labiau pakurstė, viešai apkaltino žurnalistę neteisėtai pasisavinus nemenką pinigų sumą, esą ji jam turėjusi perduoti pinigus, tačiau šie kažkur dingo. S. Žutautienė DELFI tikino nesitaikysianti su neteisybe, kurią skleidžia, anot jos, visiškai nestabilus žmogus.
Kaip Plungės verslininkui pasiekti Frankfurto vartotojus?
2016 m. vasario 4 d. 18:32
Nors du trečdaliai vartotojų vis dar nori paliesti prekę prieš ją įsigydami, elektroninė prekyba tampa vis populiaresnė. Kada įvyks elektroninės prekybos perversmas? Kiek iš to laimės vartotojai ir kokios galimybės atsivers verslui?
Atėnų centre – riaušės  (15)
2016 m. vasario 4 d. 18:19
Ketvirtadienį Graikijos sostinės centre kilo riaušės – Sintagmos aikštėje prie šalies parlamento grupė anarchistų ėmė mėtyti butelius su „ Molotovo kokteiliais “ į policininkus, praneša Atėnų naujienų agentūra.
„Iki“ maišelio vagyste kaltinto pensininko istorija baigėsi: džiaugsmo nedaug  (336)
2016 m. vasario 4 d. 15:49
Vos kelis euro centus kainuojančio pirkinių maišelio vagyste iš sostinės Fabijoniškių mikrorajone esančio prekybos centro „ Iki “ apkaltintas, tačiau vėliau teismo išteisintas vilnietis pensininkas Rimas Kančys iš valstybės gaus kompensaciją.
R. Skyrienė: padėka sveikatos apsaugos ministrei ir vaistai sunkiai sergančiai sistemai  (9)
2016 m. vasario 4 d. 15:36
Pastarosiomis dienomis girdėti įvairių nuomonių apie sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę. Esą ji nepateisinusi lūkesčių, nepasiekusi ypatingų rezultatų antikorupcijos ir skaidrumo srityje, ir apskritai, pasak kai kurių politikų, kažkas yra „ne taip“. Tačiau kuo daugiau klausausi šių vertinimų bei svarstymų, kokios gi priežastys iš tiesų ministrę verčia iš posto, tuo labiau norisi jai padėkoti.
Vestuvinių dovanų etiketas ir tendencijos
2016 m. vasario 4 d. 13:55
Vos gavę kvietimą į vestuves dauguma svečių susiduria su amžinu klausimu – ką dovanoti? Ar jaunuosius pradžiuginti dovana? Ar verčiau rinktis dovanų čekį? O gal bendrai gyvenimo pradžiai labiausiai tiktų piniginė dovana?
Nesėkmingas apsipirkimas Kaune: nusivylė ir darbuotoja, ir pirkiniu  (93)
2016 m. vasario 4 d. 13:05
Kaunietei Sandrai apsipirkimas viename prekybos centre sukėlė itin blogas emocijas. Moteris tikina, kad buvo apšaukta, kad pasakė apie negaliojančius traškučius, o į namus parsinešė apelsiną su kirmėlėmis. Dėl įvykio parduotuvėje lankėsi Maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai, tačiau nieko nerado.
Vilniaus centre „Maxima“ planuoja biurų pastatą  (6)
2016 m. vasario 4 d. 12:13
Statybų bendrovė „Mitnija“ Vilniuje Naugarduko gatvėje, Naujamiestyje, pradeda statyti biurų pastatą mažmeninės prekybos kompanijai „ Maxima LT “.
Beata Tiškevič: „Kartais ir aš jaučiuosi liūdna, silpna“  (4)
2016 m. vasario 4 d. 10:31
Sausio mėnesio PANELĖS žurnale aktorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič skaitytojas kvietė pokyčiams. Kada Beatos gyvenime prasideda stebuklai ir magija? Paskaityk atvirą Beatos laišką!
„Lidl“ stoja į kovą dėl pardavėjų: mokės už kiekvieną minutę  (372)
2016 m. vasario 4 d. 10:27
Mažas kainas siūlančio prekybos tinklo „ Lidl “ internetiniame puslapyje patalpintas skelbimas , kuriuo prie Lietuvoje šiais metais parduotuves atveriančio prekybos tinklo veiklos kviečiami prisijungti pardavėjai , portalo DELFI skaitytojui sukėlė abejonių.
Britų turtuoliui skyrybos su lietuvaite kainavo brangiai  (243)
2016 m. vasario 4 d. 10:16
Buvusi santechnikos magnato mylimoji pareiškė turinti teisę į judviejų antrą namą, esantį Sobridžverto miestelyje. Pasak jos, tai buvo jo „dovana“ jai, rašo telegraph.co.uk.
Įspėja dėl taromatų: gali kilti didelių nepatogumų  (110)
2016 m. vasario 4 d. 10:13
Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro (ARATC) direktorius, Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacijos prezidentas Algirdas Reipas atsako į alytusplus.lt žurnalistų klausimus apie naująją užstato sistemą. Ir paaiškina, ko tikėtis jos veikimo pradžioje.
Kretingos mokyklos mokiniai nusprendė mažinti šiukšlių kiekį  (1)
2016 m. vasario 4 d. 08:53
Šiais mokslo metais Lietuvoje įgyvendinamas tarptautinės kampanijos „Mažiau šiukšlių“ antrasis etapas. Kampanija vykdoma ir mūsų mokykloje. Dalyvauti paskatino jos tikslas – mažinti šiukšlių kiekį ir pakeisti mokinių elgesį bei požiūrį į atliekų tvarkymą. Juk viena perdirbto popieriaus tona išsaugo 17 medžių ir net 26460 litrų vandens.
Astrologės Palmiros prognozės Lietuvai: buvimas geraširdžiais krikščionimis atsisuks prieš mus  (25)
2016 m. vasario 4 d. 00:00
Nors jau prieš mėnesį sutikome ugninės beždžionės metus, pagal kinų kalendorių naujieji metai prasidės vasario 8-ąją. Todėl skirtingų sričių specialistai vėl skuba pateikti savo prognozes, kokių metų galime tikėtis.
10 aistrą žudančių klaidų miegamajame  (31)
2016 m. vasario 3 d. 23:00
Namai – tai vieta, kur gyvena jausmai, tačiau taip pat jie gali tapti vieta, gadinančia seksualinius santykius. Aiškėja, kad tai, kas yra po jūsų lova, vonioje ir spintoje, gali iš tikrųjų veikti jūsų libido ne ką mažiau nei nešvara ir nemalonūs kvapai.
Būti emigrantu. Daugiavaikė mama laimę rado Norvegijoje: iš manęs pirmiausiai turėtų atimti vaikus  (270)
2016 m. vasario 3 d. 17:22
Marijampolės rajono mokyklos pedagogė Reda Karpavičienė iš Lietuvos išvyko prieš dešimt metų. Darbo pasiūlymą gavęs vyras su savimi į Norvegiją išsivežė žmoną ir šešis jųdviejų vaikus. Kaip sako Reda, Lietuvoje iš mokytojos atlyginimo ji nebūtų sugebėjusi užauginti vaikų ir išleisti jų į mokslus, be to, jautė nuolatinį žeminimą, jog jos šeima – daugiavaikė.
Sugyventinę nušauti grasinęs vyras pakliuvo į pasalą  (5)
2016 m. vasario 3 d. 16:54
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Pagėgių policijos komisariato pareigūnai metė dideles pajėgas, ieškodami besislapstančio vyriškio, kuris grasino nužudyti savo sugyventinę.
Budrūs kaimynai susekė močiutę apgavusį sukčių  (12)
2016 m. vasario 3 d. 16:24
„Lenkiu galvą prieš žmones, kurie, atidėję savo planus ir darbus, ėmė persekioti įtarimą sukėlusį vyrą, kuris apsilankė kaimynų namuose, kai ten buvo likusi tik 84-erių močiutė, o vaikai buvo darbuose. Jei ne jie, šis įžūlus sukčius galėjo pasprukti“,- džiaugėsi Šakių r. policijos viršininkas Mindaugas Akelaitis .
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Beglobiai gyvūnai: ką tai sako apie visuomenę?  (3)
2016 m. vasario 3 d. 14:09
Tarp karų ir terorizmo pasaulyje, tarp kitų globalinių problemų aš įžvelgiu dar vieną – beglobius gyvūnus. Mūsų šalyje daugėja beglobių gyvūnų (dažniausiai šunų ir kačių) organizacijų, o internete pilna vaizdo įrašų iš viso pasaulio, kaip yra gelbėjami apleisti, palikti likimo valiai arba netgi nukankinti gyvūnėliai. Taigi, beglobių gyvūnų organizacijos ir jų veikla rodo, kad ši problema yra aktuali visame pasaulyje.
„Norfa“ meta iššūkį „Maximai“: pirkėjams patiks  (277)
2016 m. vasario 3 d. 11:10
Atvykstate į prekybos centrą įsigyti maisto produktų, o prieš jus – dešinėje „ Maxima “, kairėje „ Norfa “. Kurion pusėn pasuksite?
Vilnietis įspėja: pagalbos prašanti moteris gali apgauti  (81)
2016 m. vasario 3 d. 11:04
Pro Mindaugo gatvėje esantį prekybos centrą visada važiuoju iš darbo namo, todėl ši parduotuvė yra strategiškai puiki apsipirkimui. Visada automobilį statau antrame stovėjimo aikštelės aukšte, nes ten visada randu vietos. Paskutines porą savaičių pastebiu išmaldos prašančią moterį, kuri sukėlė dvejopų minčių ir emocijų.
„Lidl” jau ieško pardavėjų  (135)
2016 m. vasario 3 d. 09:01
Prekybos centro „ Lidl “ Alytuje statybos artėja prie pabaigos.
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Veikla, kuri parodo skaudžiąją Lietuvos gyvenimo pusę
2016 m. vasario 3 d. 09:00
Pasaulyje yra daugybė skurdžių kampelių. Kad galėtų gauti bent duonos riekelę, ten gyvenantys žmonės vargsta ir sunkiai dirba. Mūsų mylimoje tėvynėje Lietuvoje taip pat yra žmonių, kuriems sunku. Statistika liūdna: Lietuvoje skursta kas penktas žmogus, o tūkstančiai žmonių užmiega alkani.