parduotuvės

Žymiausias Šri Lankos turistinis objektas vilioja didžiulėmis Budos statulomis ir laukinių makakų populiacija
2014 m. lapkričio 27 d. 09:08
Polonaruva − senovės miestas centrinėje Šri Lankos dalyje, 215 km į šiaurės rytus nuo sostinės Kolombo. XI−XII a. įkurtas miestas buvo antroji senovės Sinhalų sostine.
Aptiko tą pačią prekę Kinijoje ir Lietuvoje: kainų skirtumas –pritrenkiantis  (125)
2014 m. lapkričio 26 d. 22:20
Nusprendę įsigyti daiktą lietuviškoje internetinėje parduotuvėje, turėtumėte įsitikinti, ar nesumokėsite penkis kartus brangiau, nei siųsdamiesi tokią pačią prekę iš pardavėjo užsienyje. Maža to, perpardavėjui prekės siuntimas iš Kinijos gali nieko nekainuoti, tačiau jums savo pirkinio pašto išlaidas teks padengti.
Kaune po smūgio į medį „Audi“ apvirto ant stogo  (12)
2014 m. lapkričio 26 d. 18:45
Trečiadienio pavakarę Kaune užfiksuotas eismo įvykis kurio metu sužalotas vienas asmuo.
Paryžiuje – gaudynės ir įkaitų drama
2014 m. lapkričio 26 d. 12:21
Du Kalašnikovo automatais ginkluoti vyrai antradienį apiplėšė juvelyrinių dirbinių parduotuvę „Cartier“ netoli Eliziejaus laukų Paryžiuje , o tas incidentas išprovokavo policijos gaudynes ir trumpai trukusį įkaitų pagrobimą, kai sprunkantys nusikaltėliai pasislėpė vienoje kirpykloje.
„Apple iPhone 6“ telefonai Rusijoje staiga pabranginti visu ketvirčiu  (18)
2014 m. lapkričio 26 d. 12:08
Nuo lapkričio 26 d. JAV technologijų įmonė „ Apple “ padidino savo Rusijoje parduodamų išmaniųjų „ iPhone 6“ telefonų kainas maždaug 25 procentais. Taip pat kilstelėjo kitų šalyje parduodamų įrenginių kainos, rodo atnaujinta bendrovės parduotuvės internete informacija. Apie tai informuoja portalas „ Forbes “.
Berlyno gidas
2014 m. lapkričio 26 d. 04:36
Kad ir kokiu metu išsiruoštumėte į Vokietijos sostinę, čia visada galėsite mėgautis puikiais spektaklių pasirodymais ar meno galerijomis viename iš labiausiai jaudinančių kultūros centrų Europoje.
A. Pilypaitė ir paauglė dukra Saulė atrodo lyg seserys  (80)
2014 m. lapkričio 25 d. 18:37
Sostinėje vykusioje natūralios lietuviškos kosmetikos parduotuvės atidaryme dalyvavusi Asta Pilypaitė į renginį atvyko su savo paaugle dukra Saule.
Vagilė atskleidė, kaip reikia „išnešti“ brangius kvepalus  (38)
2014 m. lapkričio 25 d. 18:28
„Kartais kvepalus iš parduotuvės išneša kiti, kartais aš pati. Kaip papuola“, - sakė viena iš daugelio pastaruoju metu Alytaus centre įsikūrusių įmonių duris varstančių prekeivių, siūlančių pigiau įsigyti neva originalių kvepalų iš „KristiAnos“.
5 stilingos idėjos vakarėliui
2014 m. lapkričio 25 d. 10:37
Šventiniai žiemos vakarėliai artėja nenumaldomai, tad laiko jiems pasiruošti lieka mažiau ir mažiau. Pripažinkime, šventėje visos norime atrodyti gražiai ir naujai, tačiau ne visada galime sau leisti kiekviena proga vilkėti vis kitus apdarus. COSMO tau atskleidžia, kaip greitai ir stilingai atnaujinti vakarėlio įvaizdį .
Išsirink kelionę sau ir savo draugėms
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
R. Mikailionytė: man svarbi estetika
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Mados renginių organizatorei, „Mados infekcijos“ prodiuserei ir landšafto dizainerei Renatai Mikailionytei šiuo metu laiko atsikvėpti beveik nėra. Ruduo – kolekcijų pristatymo metas.
Aliejaus gamintojai – pesimistiški  (7)
2014 m. lapkričio 24 d. 21:28
Linų sėmenų aliejininkystės perspektyvos nedžiugina aliejaus gamintojų, nors pardavimai ir auga.
Mergina sutrikusi: suvedžiojo bendradarbis  (225)
2014 m. lapkričio 24 d. 21:07
Esu jauna, graži mergina, man 26 metai. Dirbu vienoje kompanijoje, kurioje daug jaunatviško kolektyvo. Per vieną darbo vakarėlį mane suvedžiojo pats nuostabiausias mano bendradarbis. Tiesiog nežinojau, kad jis lovelasas, buvau neseniai išsiskyrusi, pažeidžiama, naivi, ką tik pradėjusi dirbt ir išgėrusi.
Fotosesijos netikėtumai: kur dingo Vaidos Skaisgirės palaidinė?  (3)
2014 m. lapkričio 24 d. 13:42
„Luxury life“ papuošalų veidais tapusios LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ aktorė Justė Zinkevičiūtė ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė pagaliau išvydo galutinius fotosesijos rezultatus. „Labai gražu“,- vienabalsiai tvirtina merginos. „Tik ar neatrodo, kad aš nuotraukoje be palaidinės?“, - išvydusi vieną nuotrauką sukluso V. Skaisgirė.
Fotosesijoje V. Skaisgirė ryžosi pikantiškam kadrui: reikėjo nuleisti palaidinės petnešėles žemiau pečių  (17)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:20
Papuošalų veidais tapusios aktorė Justė Zinkevičiūtė ir Vaida Skaisgirė pagaliau išvydo galutinius fotosesijos rezultatus. „Labai gražu“,- vienabalsiai tvirtina merginos. „Tik ar neatrodo, kad aš nuotraukoje be palaidinės?“,- išvydusi vieną nuotrauką sukluso V.Skaisgirė.
Marijampolėje nerimą sukėlė gatvėje paliktas kompiuteris su „bomba“  (10)
2014 m. lapkričio 24 d. 10:05
Sekmadienį, apie 15.40 val., Marijampolės policijai Bendrasis pagalbos centras (BPC) pranešė, kad Bažnyčios g., prie parduotuvės, ant šaligatvio, rastas nešiojamas kompiuteris, prie kurio laidu prijungtas neaiškios kilmės daiktas, kuris įvyniotas į polietileną ir apvyniotas lipnia juosta.
Macikų kaimo fenomenas: nematytoji pusė  (231)
2014 m. lapkričio 24 d. 10:03
Įvažiavus į Macikus man užgniaužė kvapą – tarp Antrojo pasaulinio karo metu veikusios koncentracijos stovyklos pastatų liekanų stypsojo kreivomis tvoromis apjuosti, bespalviai, pasvirę namai, o prie kaimo centru tapusios parduotuvės rinkosi blaivybės priešininkai.
10 dažniausių auklėjimo klaidų: pasistenkime jų vengti
2014 m. lapkričio 24 d. 07:50
Trumpai ir aiškiai apie tai, kur dažniausiai paslystame augindami vaikus. 10 dažniausių auklėjimo klaidų, kurios būdingos daugeliui.
Taupi šeima: maistui – vos 200-300 litų per mėnesį  (488)
2014 m. lapkričio 23 d. 18:49
Man 28 metai. Aš ir mano žmona esame gavę po du aukštųjų mokslų diplomus. Visada abu labai norėjome dirbti pagal specialybes. Juk tam ir investavome (mokslams išleidome ne vieną tūkstantį litų), kad ateityje galėtume lengviau užsidirbti dirbdami mėgstamą darbą. Įdėjome labai daug laiko ir pastangų mėgindami „užsikabinti“. Išmėginome viską, bet taip ir nepavyko rasti darbo pagal specialybes. Matyt, buvome pernelyg naivūs, tikėdami šios investicijos atsiperkamumu.
Interneto pinklės: prekę užsisakė, bet taip ir nesulaukė  (116)
2014 m. lapkričio 23 d. 11:45
Internetinės parduotuvės neretai gali pasiūlyti mažesnę kainą: joms nereikia nuomoti didelių patalpų prekėms, įdarbinti kasos darbuotojų. Tačiau už mažesnę kainą pirkėjai turi prisiimti riziką – prekė gali ir neatkeliauti. Būtent su tokia situacija susidūrė vienos internetinės parduotuvės pažadais patikėję pirkėjai.
Faktai, kurių nežinojote apie lietuvių kilmės Holivudo aktorių J. Sudeikį  (20)
2014 m. lapkričio 23 d. 11:34
Stulbinanti karjera Holivude , gražuolė sužadėtinė Olivia Wilde ir augantis sūnus Otisas Alexanderis – atrodo, kad aktoriaus ir komiko Jasono Sudeikio gyvenimas labai pasisekė. Filmuose jo herojus toli gražu ne visuomet lydi tokia sėkmė. Štai naujojoje komedijoje „Kaip atsikratyti boso 2“ (angl. „Horrible Bosses 2“) J.Sudeikio personažui, siekiant atkeršyti sukčiui investuotojui ir susigrąžinti pinigus, kartu su bičiuliais net teks organizuoti pagrobimą.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (380)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
Jei per šalčius nepavyksta užvesti mašinos, kaltas akumuliatorius ar jūs pats?  (41)
2014 m. lapkričio 22 d. 21:52
Artėja šaltasis metų laikas. Populiariausi vairuotojų klausimai paspaudus šaltukui – o kaip, bičiuli, tavo akumuliatorius, kada paskutinį kartą keitei, kiek mokėjai?
Skandalas Šiauliuose: vyras teigia, kad jį išprievartavo bažnyčioje  (290)
2014 m. lapkričio 22 d. 17:02
Apsvaigino psichotropiniais vaistais, o paskui naktį bažnyčios kambarėlyje įvairiais būdais seksualiai prievartavo.
Sugalvojo, kuo pakeisti Rusiją: ar nenudegs pirštai?  (98)
2014 m. lapkričio 22 d. 14:00
Lietuva savo mėsos ir pieno produktų kokybės standartus 20 metų išsijuosusi derino su Rusijos valdininkija. Nepadėjo. Ir anksčiau lietuviškai produkcijai pusiau uždara Rusijos rinka vasaros pabaigoje visiškai užsivėrė, atrodo, ilgam. Mūsų pieno, mėsos gamintojai ir šalies valdžia suskato kalbėti apie pusantro milijardo pasaulio musulmonų, 300 mln. arabų rinką. „Ūkininko patarėjo“ kalbinti analitikai tvirtina, kad NATO , ES narės ir Lietuvos verslininkai, bandydami įkelti koją į islamistų valdomas šalis, gali vėl skaudžiai nudegti pirštus.
Lietuvė kirpėja Londone apdovanojimus skina vieną po kito  (27)
2014 m. lapkričio 21 d. 17:25
Sėkmės istorijų apie Anglijos lietuvius išgirsti galima vis dažniau. Vaidos Urbaitės vardas jų tarpe skambėjo jau ne kartą. Septynerius metus Anglijoje gyvenanti kirpėja-stilistė sulaukia pagyrų ne tik iš laimingų klientų, bet ir srities profesionalų - apdovanojimus lietuvė skina vieną po kito.
Vaikų žūtys perėjose negydo valdžios trumparegiškumo  (31)
2014 m. lapkričio 21 d. 15:00
Vaikų žūtimis pėsčiųjų perėjose pagarsėjęs Pilaitės prospektas Vėlinių išvakarėse vėl liūdnai pasipuošė žvakutėmis. Ženklu geltoname fone pažymėtoje perėjoje policininko partrenktos penkiolikmetės ir vos po kelių dienų šviesoforu reguliuojamoje perėjoje į mokyklą ėjusių vaikų akivaizdoje autobuso pervažiuotos dviratininkės žūtys privertė krūptelėti ne vieną vilnietį.
Ir Vilnių pasiekė Lietuvoje pagamintas apatinis trikotažas  (16)
2014 m. lapkričio 21 d. 11:03
Užsienio rinkose sėkmingai įsitvirtinusio ir pažangių vartotojų dėmesio sulaukusio baltiško prekės ženklo „About“ apatinio trikotažo dabar galės atrasti ir Lietuvos vartotojai. Vilniuje atidaryta pirmoji šio prekės ženklo parduotuvė mūsų šalyje.
Pastebi naują prekybininkų gudrybę  (92)
2014 m. lapkričio 21 d. 05:30
Kalėdinė prekyba – turtingiausias metas prekybininkams. Kaip pirkėjui išlikti budriam ir nepasiduoti mirgančioms pardavėjų vilionėms?