parduotuvės

7 klastingi pavojai, kurie tyko jūsų išėjus iš namų  (7)
2015 m. balandžio 21 d. 20:04
Tyrimais įrodyta, kad fiziniai darbai lauke gerina kraujo spaudimą, degina kalorijas ir net keičia seksualinį gyvenimą. Šylantys orai - vienas pirmųjų signalų, kad jau netrukus bus galima pradėti aplinkos tvarkymo darbus.
„Cento“ parduotuvėse - pokyčiai  (12)
2015 m. balandžio 21 d. 15:00
Bendrovė „ Palink “, valdanti prekybos tinklą „Iki“ , tęsia „Cento“ parduotuvių formato keitimą – iki metų pabaigos visos „Cento“ parduotuvės taps „Iki“.
Per savaitę nužingsniuoja tiek, kad kitiems belieka tik pavydėti  (52)
2015 m. balandžio 21 d. 11:55
GRYNAS.lt kartu su Švedijos ambasada praėjusią savaitę paskelbė žingsnių iššūkio pradžią. Iššūkio esmė – kasdien žengti kuo daugiau žingsnių ir tokiu būdu prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo. Iššūkyje dalyvauja ne tik Švedijos, Danijos, Norvegijos, Suomijos ambasados ir Šiaurės ministrų tarybos biuras, bet ir DELFI redakcijos kolektyvas. Vienas jo narių – Pardavimų palaikymo skyriaus vadovas Andrius Bagdonavičius – tapo praėjusios savaitės žingsniuotoju-rekordininku. Jis per keturias iššūkio dienas žengė 50 675 žingsnių. Tokį skaičių parodė speciali mobiliajame telefone įdiegta programėlė.
Nepažįstama moteris prie parduotuvės mušė mažametę mergaitę  (26)
2015 m. balandžio 21 d. 11:52
Balandžio 20 d., apie 15.45 val., mažametę, gim. 2005 m., prie parduotuvės, esančios Tauragėje, Gedimino g., sumušė nepažįstama asociali moteris, gim. 1987 m.
Per anksti gimusiems vaikams sukūrė drabužėlių kolekciją  (1)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Prekybos tinklo „Maxima" parduotuves Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose" jau pasiekė Lietuvos dizainerių kurti drabužėliai neišnešiotiems kūdikiams. Aukštos kokybės, vien tik iš natūralių audinių pasiūti drabužėliai, kurių yra 15 skirtingų rūšių, skirti vos 40-44 cm siekiantiems kūdikiams. Iki šiol neišnešiotų kūdikių susilaukusios šeimos susidurdavo su problema, nes tokio dydžio drabužėlių pasiūlos Lietuvoje nebuvo.
„Nesišypsančio“ Vietnamo šypsenos lietuvės akimis: sunkiai suprantami vairuotojai ir ypatingi išmaldos prašytojai
2015 m. balandžio 20 d. 16:53
Kas buvęs Vietname, būtinai ras ką blogo pasakyti apie šios šalies gyventojus: „Jie visuomet rėkauja“, „Jie nemandagūs“, „Jie apgaudinėja“, „Į turistus žiūri kaip į dideles pinigines, o elgiasi su jais daug blogiau, negu su vietiniais“, „Būtinai turistus užsodins į prasčiausią autobusą, - o jei jame važiuos vietiniai, tai – būtinai gale su mažiausiomis sėdynėmis“, „Atšauks kokį turą ir grąžins tik kelis procentus iš sumokėtų pinigų“ ir t.t.
Papiktino J. Jurkutės fondo bendradarbiavimas su alkoholio platintojais  (82)
2015 m. balandžio 20 d. 15:17
Kovo mėnesį sostinėje duris atvėrė socialinė erdvė moterims „Trys seserys“. Viena fondo įkūrėjų – aktorė, TV laidų vedėja Jurgita Jurkutė -Širvaitė su kolegėmis – ėmėsi ambicingo projekto, kuriuo siekia padėti dailiosios lyties atstovėms, atsidūrusioms visuomenės nuošalėje ar patyrusioms smurtą, ar nelaimę šeimoje.
Reido „perliukas“: girtutėlis dviratininkas rizikavo dėl rimtos šventės  (7)
2015 m. balandžio 20 d. 14:29
Visoje Kauno apskrityje reidus rengę policijos pareigūnai sustabdė ne vieną prisiragavusį vairuotoją. Kėdainių rajone įkliuvo „nugalėtojas“, kuriam nustatytas 3,57 prom. girtumas. Vyrukas papasakojo, kad viskas dėl žmonos šventės.
„Norfai“ – bėdos dėl Dž. Butkutės  (83)
2015 m. balandžio 20 d. 14:04
Parduotuvių tinklą „ Norfa “ valdančiai bendrovei „ Norfos mažmena “ gresia nemalonumai dėl esą neteisėtai prekybos centruose transliuotų muzikinių kūrinių – Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra ( LATGA-A ) teigia nustačiusi, kad penkiose tinklo parduotuvėse skambėjo muzika, už kurią nebuvo sumokėta autoriams.
Norvegijos prekybos centre – gėdingas įspėjimas lietuviams  (563)
2015 m. balandžio 20 d. 13:02
Kai kurie Norvegijos prekybininkai nusprendė pasitelkti papildomas priemones kovai su vagimis iš Lietuvos .
Kaip pasirinkti tinkamą plaukų spalvą
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Dažant plaukus būtina atsižvelgti į akių ir odos spalvą .
Po skaudžios netekties atsigavęs Žilvinas Grigaitis vėl žėri vakarėliuose  (48)
2015 m. balandžio 19 d. 20:35
Po to, kai kovo pabaigoje Lietuvos žiniasklaidą apskriejo žinia, kad stilingasis verslinininkas Žilvinas Grigaitis neteko ir tėvo (prieš pusantrų metų mirė Žilvino motina), atrodė, kad charizmatiškasis stiliaus ir elegancijos žinovas ilgam pamirš įžymybių pasibuvimus.
Kaip romantiškasis lietuvės nuotykis Italijoje išsisprendė itin netikėtai  (12)
2015 m. balandžio 19 d. 19:00
Pristatome skaitytojos Ingos pasakojimą apie šmaikštų, tačiau kartu ir žavų kelioninį nutikimą, kuris anaiptol nesibaigė jai sugrįžus namo. Ingos istorija - pagardinta švelniu romantikos prieskoniu, tačiau... gal tik iš pirmo žvilgsnio?
Jolanta Leonavičiūtė: tobulai figūrai pyragėliai nekenkia  (28)
2015 m. balandžio 19 d. 11:25
Po ilgesnės petraukos erotinio masažo skandalu bei dalyvavimu įvairiuose televizijos šou išgarsėjusi Jolanta Leonavičiūtė vėl užsuko į įžymybių pasibuvimą, surengtą vienos elektorinės prietaisų parduotuvės atidarymo proga.
Norite džentelmenų? Jų dar yra, tik kitokių  (78)
2015 m. balandžio 19 d. 09:29
Jau tapo įprasta, kad vis pasigirsta nuomonių, kad šiandien džentelmenų nebeturime, nes šiuolaikinėje visuomenėje jų net nereikia. Juk išgirdus vartojant šią savoką, prieš akis neretai iškyla pasitempęs, fraku vilkintis vyriškis, galantiškai asistuojantis damai. Tad, ar iš ties neturime šiuolaikinių džentelmenų, ar jie tapo tokia pat nykstančia rūšimi kaip ir į Raudonąją knygą įrašyti Baltieji tigrai?
Lietuvės išrasta maisto pakuotė padės spręsti maisto eikvojimo problemą  (47)
2015 m. balandžio 18 d. 21:57
Europos Komisijos duomenimis, Lietuvoje kasmet išmetama daugiau kaip 0,5 mln. tonų maisto atliekų, t. y. daugiau kaip po tris bulvių maišus vienam gyventojui. Jungtinės Karalystės Brunelio universiteto absolventė Solveiga Pakštaitė išrado maisto galiojimo pabaigą parodančią etiketę. Šis darbas sulaukė didelio pakuočių gamintojų, prekybininkų ir Didžiosios Britanijos žiniasklaidos dėmesio bei pelnė jai prestižinį apdovanojimą.
Tokios seksualios Agness Landau dar neregėjome: naujasis biustas veržėsi iš suknelės iškirptės  (74)
2015 m. balandžio 17 d. 18:21
Penktadienio popietę viename sostinės prekybos centre duris atvėrusi elektroninių įrenginių milžinės parduotuvė sutraukė daugybę smalsuolių, o ryškiausiai čia švietė specialiai šiai progai pakviestos Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės, iš kurių bene labiausiai išsiskyrė transseksualė Agness Landau.
Lietuviškos „pagražintų žinučių“ programėlės kūrėjai tikisi milijonų naudotojų  (12)
2015 m. balandžio 17 d. 16:38
Neseniai Lietuvoje pristatyta mobilioji programėlė „DeeMe“ gana sparčiai didina naudotojų gretas: ja naudojasi 14 000 vartotojų. Šią savaitę naujoji programėlė sulaukė didelio susidomėjimo ir „ Google play“ parduotuvės reitingavimo sistemoje socialinių programėlių kategorijoje atsidūrė antroje vietoje.
M. Starkus: bevielio interneto greičiu ir paplitimu japonus lenkiame stipriai  (32)
2015 m. balandžio 17 d. 11:50
– Greičiausiai turite daugybę mokinių, – po pamokos paklausiau jau kažkelintos kartos samurajaus, kuris vaišino arbata ir rodė savo senelio nuotraukas, bei užfiksuotus vaizdus, kur jis pats šuoliuoja ant žirgo ir tuo pat metu laido strėles iš lanko į taikinius.
Rietave vagys nusiaubė kompiuterinės technikos parduotuvę  (6)
2015 m. balandžio 17 d. 10:50
Rietavo policijos pareigūnai ieško gerokai praturtėjusių vagišių, kurie nusiaubė parduotuvę ir pridarė didžiulių nuostolių.
Radiniai miesto centre aplinkosaugininkų nepradžiugino  (2)
2015 m. balandžio 16 d. 14:22
Aplinkosaugininkų ir Aplinkos ministerijos vadovų dėmesį ketvirtadienį patraukė didžiosios Vilniaus statybos . Pareigūnai surengė reidą tam, kad patikrintų, kaip statybvietėse tvarkomos atliekos. Vienur situacija pradžiugino, kitur - nuliūdino.
Vaizdo registratorius: policija partrenkė ginklą pavogusį įtariamąjį  (33)
2015 m. balandžio 16 d. 13:36
JAV Tusono miesto policijos pareigūnai paviešino vaizdo registratoriumi užfiksuotą įrašą, kuriame matoma, kaip policijos automobilis dideliu greičiu pertrenkia įtariamąjį, besinešusį šaunamąjį ginklą, kurį, kaip spėjama, pavogė iš netoliese esančios „Walmart“ parduotuvės.
Architektas A. Ambrasas: sostinėje vis dar trūksta meilės pastatams  (10)
2015 m. balandžio 16 d. 11:56
Sostinėje vis dar trūksta meilės pastatams. Taip mano garsus architektas Audrius Ambrasas. Pasak jo, daugelis visai neseniai iškilusių pastatų atrodo jau pasenę, o prieš kelis dešimtmečius statytų namų renovacija panašėja tik į paviršiaus pagražinimą. Ne vienu apdovanojimu už architektūrinius projektus įvertintas kūrėjas įsitikinęs, kad miesto veidą gali ir turėtų keisti ne tik pavieniai architektai – tai visos visuomenės uždavinys.
Ką daryti, kad vaikinas išleistų į vyrų striptizą?  (13)
2015 m. balandžio 16 d. 09:24
Balanžio 17-18 dienomis net dviejuose Airijos miestuose bus labai karšta. Vietos lietuves linksmins bene seksualiausi lietuvos vyrukai, šiemet švenčiantys 15 metų jubiliejų, – „ Gelbėtojų šou “. Jų pasirodymuose, be tradicinių elementų, numatytas ir šou su sekso prekių parduotuvės produktais.
Floridos įžymybė – „Porsche 918 Spyder“ važinėjanti senolė  (12)
2015 m. balandžio 15 d. 20:35
„ Porsche 918 Spyder “ yra vienas rečiausių ir brangiausių automobilių rinkoje. Tokių mašinų gamyba yra apribota iki 918 vienetų ir dažniausiai juos užsisako kolekcionieriai. Tėra vos vienas kitas žmogus, kuris tokiu automobiliu leidžia sau važinėti kasdien.
Likviduota užsienyje veikusi vagių iš Lietuvos gauja ir jos vogtų daiktų parduotuvė  (44)
2015 m. balandžio 15 d. 13:53
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais sėkmingai baigė ir teismui perdavė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis .
Ramunės pokyčiai: ne visi mane pažino  (75)
2015 m. balandžio 15 d. 00:00
Klausos negalią turinti Ramunė Triušytė (21 m.) yra dar viena Grožio terpijos ir chirurgijos klinikos “Sugihara” inicijuoto projekto “Įkvėpta pokyčiams” nugalėtoja. Šiandien Ramunė gali džiaugtis nauju įvaizdžiu, kurį jai sukūrė projekto komanda.
Visa tiesa apie vyrus: ar turi jausmus, tiki amžina meile ir kiek jiems reikia sekso  (138)
2015 m. balandžio 14 d. 23:23
Dažnai sakoma, kad stipriosios lyties atstovai ir moterys yra atkeliavę iš skirtingų planetų. Dailiosios lyties atstovės kaltina vyrus, kad jie yra nejausmingi, nes jiems rūpi tik seksas, alus ir sportas. Lyčių skirtumai dideli ir toli gražu ne tik fiziniai. Galbūt todėl taip sunku vieniems kitus suprasti?
Atviras gėjaus iš Baltarusijos pasakojimas: kaip tenka gyventi ten  (426)
2015 m. balandžio 13 d. 19:04
25 metų Maksimas Haikou dar šešerių suprato, kad yra gėjus . Niekuomet to neslėpė ir nesigėdijo, priešingai – vos sulaukęs pilnametystės prisijungė prie Baltarusijos LGBT bendruomenės ir pradėjo kovoti už savo ir bendraminčių teises.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475