parduotuvės

„SpaceX“ turi rimtą konkurentą: saugiai nusileido į 100 km aukštį kilusi raketa  (4)
2015 m. lapkričio 25 d. 13:23
Milžiniškus pinigus iš „PayPal“ įkūrimo, veiklos bei pardavimo susikrovęs milijardierius Elonas Muskas, pasukęs revoliucinių technologijų kūrimu bendrovėse „Tesla“, „SpaceX“, turi rimtą konkurentą: didžiausios pasaulyje internetinės parduotuvės „Amazon“ įkūrėją ir vadovą, taip pat milijardierių Jeffą Bezosą, rašo CNN.
Parduotuvę Kaune apvogęs kirviu ginkluotas sučiuptas: policija dėkoja žmonėms  (5)
2015 m. lapkričio 25 d. 11:00
Antradienį apie vidurdienį Kaune po „ Army Shop “ parduotuvės apiplėšimo siautėjęs įžūlus ir kirviu ginkluotas vyras paspruko taksi automobiliu, tačiau ilgam pasislėpti nesugebėjo.
Vilniaus pakraštyje „Jaguar“ rėžėsi į medį, pranešta apie prispaustus žmones  (95)
2015 m. lapkričio 25 d. 09:02
Trečiadienį ryte, 8.39 val. bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Nemenčinės pl., neprivažiavus pusė kilometro iki parduotuvės „Maxima“, į medį atsitrenkė automobilis „ Jaguar “.
Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus  (3)
2015 m. lapkričio 25 d. 08:07
Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.
Lietuvoje vyks pirmosios mobilizacijos pratybos  (14)
2015 m. lapkričio 25 d. 06:57
Trečiadienį Utenoje rengiamos pirmosios Lietuvoje per šalies nepriklausomybės laikotarpį mobilizacijos pratybos.
„Maxima LT“ vadovas: naujasis 20 eurų banknotas įneš sumaišties  (52)
2015 m. lapkričio 24 d. 20:18
Nuo rytojaus į apyvartą išleidžiant naujo pavyzdžio 20 eurų banknotus, prekybos tinklas „ Maxima “ jau ėmėsi papildomų saugos ir informavimo priemonių, kad supažindintų pirkėjus bei parduotuvių darbuotojus su nauju banknotu ir užkirstų kelią klastočių plitimui, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Kaune po parduotuvės apiplėšimo siautėjo kirviu ginkluotas vyras  (58)
2015 m. lapkričio 24 d. 17:08
Antradienį apie vidurdienį Kaune, adresu Jurbarko g. 5 esančioje „ Army Shop “ parduotuvėje, siautėjo įžūlių plėšikų pora . Jie nė neketino slėpti savo nusikaltimo. Striukes atvirai į maišą susipakavęs plėšikas ėmė grasinti pardavėjai , o prieš apsaugos darbuotoją užsimojo kirviu. Po to sugebėjo pabėgti nuo pareigūnų.
Kaune po parduotuvės apilpėšimo siautėjo kirviu ginkluotas vyras
2015 m. lapkričio 24 d. 17:08
Antradienį apie vidurdienį Kaune , adresu Jurbarko g. 5 esančioje „Army Shop“ parduotuvėje, siautėjo įžūlių plėšikų pora. Jie nė neketino slėpti savo nusikaltimo. Striukę demonstratyviai vogęs plėšikas ėmė grasinti pardavėjai, o apsaugos darbuotojui - kirviu. Po to sugebėjo pabėgti nuo pareigūnų.
K. Porzingis jau pralenkė Ž. Ilgauską, taikosi į A. Sabonio rekordą  (55)
2015 m. lapkričio 24 d. 15:42
NBA superžvaigždės statusą pamažu įgyjantis aukštaūgis latvis Kristapas Porzingis laužo standartus. 221 cm ūgio europietis išsiskiria universalumu ir aikštėje dažnai daro praktiškai viską – kovoja dėl kamuolių, galingai deda į krepšį ir drąsiai atakuoja iš trijų taškų zonos. Netgi drąsiau nei prieš dvidešimtmetį NBA debiutavusi Lietuvos krepšinio legenda Arvydas Sabonis .
Top 10 populiariausių rankdarbių Lietuvoje šiais metais  (8)
2015 m. lapkričio 24 d. 14:53
Rankdarbiai šiais metais labai išpopuliarėjo ir jų populiarumas pastebimas visur: inernete, socialiniuose tinklapiuose, įvairiose mugėse, renginiuose. Internetas padeda rankdarbių pardavėjams lengviau surasti pirkėjus ir populiarinti įvairias rankdarbių rūšis.
Lietuviai eina iš proto dėl varguoliams šelpti sukurto skanėsto  (104)
2015 m. lapkričio 24 d. 14:49
Rusva, vos apskrudusi plutelė, už kurios slepiasi minkštas, korėtas, tiesiog šlapias vidus. Nenuostabu, kad šį prancūzišką skanėstą – kaneles – itin pamėgo ir lietuviai. Jas parduoda vis daugiau kepyklėlių ir parduotuvių. Tiesa, gardumyno kainos labai įvairios. Jei vienur galima kanelę nusipirkti maždaug už 25 euro centus, kitur jos gali kainuoti tris ar keturis kartus daugiau.
Į apyvartą išleidžiamas naujas 20 eurų banknotas: ką turite žinoti  (16)
2015 m. lapkričio 24 d. 13:47
Trečiadienį į apyvartą visoje Europos Sąjungoje ( ES ) išleidžiamas naujas 20 eurų banknotas, kurį bus sunkiau padirbti dėl naujų apsaugos priemonių.
Šeši būdai, padėsiantys tau užsidirbti erotinį kapitalą
2015 m. lapkričio 24 d. 12:26
Di Caprio, Beckhamas, Clooney: turtingi, įtakingi, keliantys pasigėrėjimą... Tačiau šlovė ir pinigai – toli gražu ne visas sąrašas priežasčių, dėl kurių šie herojai taip patinka moterims. Gali naudoti sąvoką „ charizma “ ar spręsti pagal jų pasitikėjimą savimi, bet sociologė Catherine Hakim atrado tinkamą paaiškinimą: erotinis kapitalas.
Instrukcija Kalėdų Seneliui: kaip išrinkti dovaną vaikui?  (3)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:42
Vaikai jau raito laiškus Kalėdų Seneliui, tačiau ir Kalėdų Senelis (tėvai, bet šito vaikams nesakykit) tikriausiai jau pradeda sukti galvą, kokia dovana galėtų pradžiuginti skirtingo amžiaus, pomėgių ir charakterių vaikus. Tėvams pradėjus dairytis dovanų, patarimų pažeria ir prekybininkai.
Po teroro Paryžiuje – netikėtas susidomėjimas knyga  (13)
2015 m. lapkričio 24 d. 06:47
Ernestas Hemingway veikiausiai nustebtų sužinojęs, kad jo knyga „A Moveable Feast“ („Šventė, kuri visada su tavimi“) daugeliui paryžiečių po kruviniausių atakų šiame mieste nuo Antrojo pasaulinio karo laikų tapo paguodos šaltiniu.
Molenbeko gyventojas: gyventi musulmonų aplinkoje yra privalumas  (305)
2015 m. lapkričio 24 d. 05:30
Dėl galimų teroro aktų Briuselyje paskelbtas aukščiausias pavojaus lygis. Uždaryti metro, ištuštėjusios gatvės, evakuoti prekybos centrai, o žmonės raginami pasilikti namuose.
Pirkti kalėdinių dovanų svetur – patogiausiu būdu  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 00:13
Artėjant šventėms daug kas renkasi keliones į Europos miestus, kuriuose šurmuliuoja Kalėdų mugės . Tiesa, dažnu galvos skausmu tampa tai, kaip per kelionę nepavargti ir parsivežti visą kalną pirkinių, neišleidžiant papildomų pinigų už bagažą .
Fotografuok! Širdyje – jau Kalėdos!  (1)
2015 m. lapkričio 23 d. 18:22
Sekmadienį Lietuvoje iškritęs pirmasis sniegas ne vienam priminė, kad ne už kalnų – ne tik žiema, bet ir Kalėdos. Miestuose jau puošiamos parduotuvių vitrinos, kyla eglių karkasai – tereikia apsidairyti, kad į širdį pamažu ateitų šventinė nuotaika.
Kalėdinių dovanų karštinė : kokios kosmetikos GERIAU NEDOVANOTI
2015 m. lapkričio 23 d. 14:50
Veido bei kūno priežiūros priemonės ir dekoratyvinė kosmetika gali būti tituluojamos Kalėdinių dovanų moterims karalienėmis. Rodos, nereikia sukti galvos: nupirkai lūpų dažus ar patikusių spalvų akių šešėlius ir pradžiuginsi žmoną, mamą, sesę ar draugę. Tačiau tai tik iliuzija.
Milijoninis Briuselis – lyg iššluotas  (64)
2015 m. lapkričio 23 d. 12:05
Šiandien labai graži diena Briuselyje, bet tai yra trečioji diena, kai paskelbtas aukščiausias pavojaus lygmuo ir gyvenimas vis dar nėra grįžęs į normalias vėžes, „Žinių radijui“ sakė Briuselyje gyvenanti ir dirbanti lietuvė Karolina Štelmokaitė.
Kokią arbatą geriau gerti ryte, o kurią – vakare?  (11)
2015 m. lapkričio 23 d. 09:56
Vis mažėjant saulės spinduliams, trumpėjant aktyvaus poilsio gamtoje vakarams, mėgstame, įsisupus į vilnonius apklotus, jaukiai susirangyti namuose minkštasuolyje. Į rankas paimti mėgstamą knygą, žurnalą, įsijungti televizorių. O tada puodelis karštos kvapnios arbatos – neatsiejama vakarinio laisvalaikio dalis.
Stilingos dovanų idėjos: nuo seksualių iki jaukių  (7)
2015 m. lapkričio 23 d. 00:00
Prieš šventes sukame galvas, kuo pradžiuginti artimuosius ir draugus. Tačiau šventiniai pasiruošimai bus kur kas malonesni, jei žinosite, kas patinka artimiesiems ir džiugindami kitus nepamiršite savęs, juk kartais pasilepinti taip gera.
Nėra leidimo statybai – ir nereikia  (47)
2015 m. lapkričio 22 d. 22:08
Pačiame Raseinių centre buvo pademonstruota, kaip be leidimų galima pradėti statybos darbus.
Šuniška katė, kuri vizgina uodegą, kai džiaugiasi  (9)
2015 m. lapkričio 22 d. 11:20
Kornvalio rekso veislės kates nuo kitų gentainių skiria banguotas kailis ir šuniški įpročiai. Jos yra prieraišios žmogui ir, priešingai nei dauguma kačių, vizgina uodegą, kai džiaugiasi. Be to, visai kaip šunys, jos gali išmokti įvairių triukų.
Keli šimtai kauniečių liko be elektros  (13)
2015 m. lapkričio 21 d. 18:07
Šeštadienio popietę dalis Kauno liko be elektros . Pranešama, jog šiuo metu tiekimas sutrikęs 403 vartotojams. Kauniečiai praneša, kad dėl gedimų negali uždaryti parduotuvių.
Žinomi tėveliai ir jų atžalos domėjosi žaislų naujovėmis  (13)
2015 m. lapkričio 21 d. 16:44
Šeštadienio popietę sostinės prekybos centre „Akropolis“ duris atvėrė atsinaujinusi vaikiškų žaislų oazė „Žaislų planeta“. Į parduotuvės atidarymą kartu su atžalomis sugužėjo ir žinomi žmonės.
Vietoje „laimėtos“ kelionės – puodų prezentacija  (162)
2015 m. lapkričio 20 d. 16:46
Jeigu jums paskambins į namus ir praneš, kad laimėjote loterijoje nemokamą kelionę į Veneciją, neskubėkite džiaugtis. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai perspėja – reikia saugotis ne tik telefoninių sukčių, bet ir kvietimų į prezentacijas.
Pirkėja – prieš prekybos centrų darbą per šventes: kelios dienos – ne tragedija  (98)
2015 m. lapkričio 20 d. 14:30
Negalėjau susilaikyti neparašiusi ir neišsakiusi savo nuomonės apie vienintelį gal ir protingą mūsų seimūnų pasiūlymą: uždrausti dirbti visiems didiesiems prekybos centrams per didžiąsias metų šventes. Manau, kad kiekvienas žmogus turi teisę praleisti šventes su šeima ir artimais žmonėmis.
A. Valentaitė paatviravo apie pramogų pasaulio užkulisius  (74)
2015 m. lapkričio 20 d. 12:37
Prieš kelias dienas žinių radijo laidoje „Marijonas kviečia“ viešėjo žinoma moteris – Asta Valentaitė (34). Pokalbio su Marijonu Mikutavičiumi metu, stilistė papasakojo apie jai klijuojamas etiketes, konkurenciją, vakarėlius bei atskleidė neįprastą požiūrį į devėtus drabužius.