parduotuvės

Vakaras, kai mano vyras pravirko, pakeitė mūsų gyvenimą  (15)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 15:19
Mamos netekau, kai man buvo 15 metų. Su tėvu jau nebegyvenome, kai man buvo 8 metai. Po mamos mirties likau prižiūrima sesers ir jos draugo. Ačiū jiems, kad neteko atsidurti vaikų namuose. Šiuo metu esu 25 metų. Jau 3 metus esu ištekėjusi ir turiu vienerių metukų dukrelę. Bet kol tapau laiminga, reikėjo labai daug iškentėti.
Mėgstantiems už prekes mokėti savarankiškai – naujovė  (68)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 09:35
Prekybos tinklas „ Maxima “ savo parduotuvėse pradėjo savitarnos kasų plėtrą: penktadienį pristatytos 6 naujos kartos savitarnos kasos, įrengtos Vilniuje , prekybos centre „ BIG “.
Kito rašytojo sukurtas „Tūkstantmečio“ trilogijos tęsinys pasirodė 25 šalių knygynuose
2015 m. rugpjūčio 27 d. 17:51
Nekantriai lauktas velionio Stiego Larssono populiarios detektyvinės trilogijos „Tūkstantmetis“ (Millennium) tęsinys, sukurtas kito rašytojo, ketvirtadienį buvo pradėtas platinti 25 šalyse, o vienas Stokholmo knygynas specialiai atsidarė vidurnaktį, kad pirmasis parduotų tos knygos egzempliorių. Apie 50 žmonių, daugiausiai vyrų, susirinko prie tos parduotuvės Švedijos sostinėje prieš vienos valandos trukmės specialią prekybos sesiją, kad įsigytų pirmąsias knygas, kurių originalus švediškas pavadinimas – „Det som inte doedar oss“ (Tai, kas mūsų nenužudo). Angliškos šios knygos pavadinimas – „The Girl in the Spider's Web“ (Mergina voratinklyje).
Kito rašytojo sukurtas „Tūkstantmečio“ trilogijos tęsinys pasirodė 25 šalių knygynuose
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:25
Nekantriai lauktas velionio Stiego Larssono populiarios detektyvinės trilogijos „Tūkstantmetis“ (Millennium) tęsinys, sukurtas kito rašytojo, ketvirtadienį buvo pradėtas platinti 25 šalyse, o vienas Stokholmo knygynas specialiai atsidarė vidurnaktį, kad pirmasis parduotų tos knygos egzempliorių.
Kas agresyvesnis: girtuoklio šuo ar girta 18-metė?  (14)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:10
Vilniuje trečiadienio vakarą nukentėjo du policijos pareigūnai: vieną patrulę apkandžiojo šuo, kitą policininką apspardė girta mergina.
„Lidl“ praneša apie svarbių statybų pabaigą  (268)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:22
Šią savaitę oficialiai užbaigtos veiklą Lietuvoje pradedančio prekybos tinklo „ Lidl “ logistikos centro Kauno rajone, Ramučių kaime, statybos, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Lobis rudeninėse uogose: stabdo senėjimą, atgaivina odą  (2)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Šaltalankių uogos, iš jų spaudžiamos sultys bei aliejus — nuo seno labai vertinamas produktas; taip daugybę ligų gydydavo bei odos problemas spręsdavo jau mūsų senoliai.
Lietuviams patiko „Barnevernet“ pavyzdys: skuba atiduoti vaikus globėjams  (163)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 19:14
Vietiniai vaiko teisių apsaugos specialistai seka kolegų norvegų iš „ Barnevernet “ pavyzdžiu – skuba atiduoti vaikus globėjams.
Latvijos „Maximose“ – gaubliai su Krymu Rusijos sudėtyje  (301)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 15:05
Latvijoje esančiuosiuose „ Maxima “ prekybos centruose pardavinėjami gaubliai, kuriuose Krymo pusiasalis įvardijamas kaip Rusijos teritorija, skelbia Latvijos naujienų agentūra LETA.
A. Landsbergienės patarimai, kaip reikia apsipirkinėti su vaiku  (23)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 14:36
Rugpjūčio paskutinės savaitės – tai laikas, kai suskumbama ruoštis mokyklai. Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo mokyklinių prekių gausos, o pasirinkimo procesą ypač supaprastina iš mokyklos parsineštas būtiniausių reikmenų sąrašas, vis dėlto tėvams kyla klausimų: kiek į pasiruošimo procesą turėtų įsitraukti jie ir kiek laisvės suteikti pačiam vaikui? Kaip rasti kompromisą tarp jo norų ir tėvų poreikio? Pagaliau, kaip viską padaryti greičiau?
Autobuso vairuotojas: nuostabą iššaukė „Rolls Royce“ vairuotojo elgesys  (66)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 21:08
Ilgus metus mokytoju mokykloje dirbęs Marius Baranauskas vieną dieną nusprendė kardinaliai pakeisti gyvenimo kryptį – tapo autobuso vairuotoju. „Gatvėje lengviau“, - šypsosi jau dvylika metų autobusą vairuojantis Marius. Į darbą vyras keliasi su džiaugsmu, tačiau neneigia, kad labiausiai jį apsunkina eismo dalyvių kultūros nebuvimas.
Įspėja Anglijoje dirbančius nelegaliai – grės net kalėjimas  (8)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 15:22
Remiantis Didžioje Britanijos rengiamu Imigracijos įstatymu, kuris rudenį bus pristatytas šalies parlamentui, nelegaliai Anglijoje ir Velse dirbantiems žmonėms grės laisvės atėmimo bausmė iki šešių mėnesių.
R. Zamolskio žmonos išpažintis Lietuvai: visi trokšta jo mirties  (198)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 05:30
Ilgą laiką ieškomiausiu Lietuvos nusikaltėliu laikyto Romo Zamolskio žmona Svetlana netiki, kad gyveno su šaltakrauju žudiku ir tikina, jog dės visas pastangas įrodyti, kad tiek Lietuvos, tiek Rusijos pareigūnai suklydo. „Ar jūs tikrai esate įsitikinę, kad jis yra R. Zamolskis, o ne visai kitas žmogus?“ – DELFI pareiškė dviejų vaikų nuo R. Zamolskio susilaukusi moteris.
Austėja Landsbergienė pataria, kaip pasiruošti mokyklai
2015 m. rugpjūčio 25 d. 00:00
Edukologė Austėja Landsbergienė siūlo tartis su vaiku, pasak mokslų daktarės, jis puikiai žino, ko prireiks einant į mokyklą.
Edukologė Austėja Landsbergienė: tarkitės su vaiku – jis puikiai žino, ko prireiks einant į mokyklą  (1)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 00:00
Rugpjūčio paskutinės savaitės – tai laikas, kai suskumbama ruoštis mokyklai. Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo mokyklinių prekių gausos, o pasirinkimo procesą ypač supaprastina iš mokyklos parsineštas būtiniausių reikmenų sąrašas, vis dėlto tėvams kyla klausimų: kiek į pasiruošimo procesą turėtų įsitraukti jie ir kiek laisvės suteikti pačiam vaikui?
Ką statyti Lukiškių aikštėje: idėja, kuri prikeltų Vilniaus centrą  (57)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 12:14
Žinodamas, kokią audrą sukeltų rimtas mėginimas brukti Vilniui naudingą variantą Lukiškių aikštėje, iš karto nuraminsiu, kad neketinu. Tačiau kai architektai vienos iš ES sostinių svarbioje vietoje mato pievą su suoliukais, negaliu slėpti.
Lietuvoje atidaryta parduotuvė namams - „Zara Home“
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:00
Lietuvoje pasirodė „Zara Home“ - pirmoji parduotuvė atidaryta prekybos ir pramogų centre „ Akropolis“ Vilniuje. Parduotuvėje pristatomos visos prekės ženklo kolekcijos, taip pat ir „Zara Home Kids“.
C. Chase‘as – JAV numylėtinis, vos nežuvęs filmavimo aikštelėje  (1)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:22
Vienas įsimintiniausių komiko Chevy Chase‘o vaidmenų per visą karjerą – šeimos vyrukas Klarkas Grizvoldas iš 1983-ųjų komedijos „Nevykusios atostogos“.Artėjančios komedijos „Kvaišų atostogos“ premjeros proga mes nutarėme surinkti faktus apie vieno mylimiausių JAV komikų ir vieno geriausiai apmokamų devintojo dešimtmečio aktorių Ch.Chase‘o karjerą ir gyvenimą.
Lietuva susižavėjusi kinė čia pradėjo verslą ir neketina sustoti  (123)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 17:57
Lietuvoje galimybę verslui įžvelgusi kinė Huizhen Wu prieš kelias dienas Tauragėje atvėrė antros savo prekybos tinklo „Hong fu“ parduotuvės duris. Tačiau tuo ji sustoti neketina – daugiau prekyviečių ketinama atidaryti ir kituose Lietuvos miestuose.
Tradicinės lietuviškos vestuvės atėmė žadą: ne šventė, o košmaras  (265)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 14:35
Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, vos atšilus orams žiedus mainyti ėmė viena pora po kitos. Ir nors vestuvės paprastai vadinamos viena gražiausių švenčių gyvenime ne visi iš jų išsineša tik teigiamus įspūdžius.
Skuodiškis galėtų nustebinti pasaulį: kaip gyvenimą pakeitė visagalis internetas  (162)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 11:46
„Jeigu neturėčiau kompiuterio ir interneto , turbūt išprotėčiau“, – juokiasi Skuode gyvenantis 78 metų našlys Steponas Petkus , dar prieš 10 metų atradęs šiuolaikinių technologijų stebuklus. Neįtikėtina, bet pensininkas nuo kompiuterio nesitraukia visą dieną.
Kokias klaidas darome odą puoselėdami aliejais?  (1)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:10
Augaliniai aliejai yra kosmetikos pramonės auksas dėl daugelio priežasčių. Jų stiprus poveikis odai įrodytas moksliškai, o palyginus su ikrais, tuo pačiu auksu ar kitais itin vertinamais kosmetikos ingredientais, natūralūs aliejai (ne eteriniai) nėra tokie brangūs. Taip pat jie – gana ekologiškas produktas, išgaunamas iš atsinaujinančių gamtos išteklių.
Rusijos kryžiaus žygis prieš maistą: paaiškino, kas už to slypi  (940)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 20:47
Rusija įtraukė JAV ir Europą į sankcijų karą, kuris pastaruoju metu virto itin keistomis viešomis akcijomis: buldozeriais naikinamu sūriu, deginamais vaisiais, netgi marinamais ančiukais.
Kur slepiasi Lietuvos turtuoliai: namas – ant jūros kranto, kieme – prabangus „Porsche“  (254)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 10:37
Pasivaikščiojus Ošupio taku, jungiančiu Palangą su Šventąja, atsiveria visai kitoks Lietuvos pajūrio veidas. Ant milijonus kainuojančių sklypų stovi ne ką mažesne suma įkainojami namai .
Intymus gyvenimas virto rutina? Pradėkite žaisti  (31)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Seksologai teigia, kad žaidimai, kurių metu jūs įkūnijate kokį nors personažą, - puikus būdas atgaivinti rutina virtusį seksą.
„Ikea“ pasiūlymai: kaip skiriasi kainos Lietuvoje, Lenkijoje ir Švedijoje  (135)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 23:57
Skandinaviškas namų apyvokos daiktų ir baldų prekybos centras „Ikea“ pristatė naują katalogą, tačiau įdomu tai, kad to paties daikto kainos Lietuvoje , Lenkijoje ir Švedijoje – skirtingos.
Krymo gyventoja: situacija iš blogos virto dar blogesne  (834)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 20:56
Karštą vasaros dieną Krymo ministras pirmininkas Sergejus Aksionovas stovi viešame šio kurortinio miesto, kuriame kadaise ilsėdavosi tokie garsūs žmonės, kaip Antonas Čechovas , paplūdimyje, dėl kurio dabar vyksta ginčai.
Gyvenimas pavirto košmaru: pravėrus langą nežinia kuo viskas pasibaigtų  (59)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 20:32
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Laura, kuri pasakojo, kad po jos balkonu devintame aukšte vapsvos susisuko lizdą. Persigandusi mergina nežinojo, kaip tokiu atveju elgtis.
„Šou turi tęstis“: rusų artistas dantimis traiškė atvežtinio alaus skardines  (541)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 17:01
„Šou turi tęstis“. Šiuo šūkiu pristatomas vaizdelis iš Rusijos, kuriame matyti, kaip rusų artistas dantimis sutraiško porą skardinių alaus. Taip esą kovojama su vakarietiška produkcija.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493