parduotuvės

Norintiems švęsti Liepos 6-ąją - verslininkų dovanėlės  (28)
2015 m. liepos 2 d. 11:41
Verslininkai sugalvojo, kaip sudominti Liepos 6 d. planuojančius švęsti gyventojus: žmonėms dovanojamos įvairios trispalvės.
Palygino apsipirkimą internetu: „Barbora“ ir „Fresh market“ pliusai ir minusai  (152)
2015 m. liepos 2 d. 11:31
Anksčiau žmonės, atvykę iš provincijos į Vilnių, nebenorėdavo kalbėti savo suvalkietiška tarme, o perimdavo norminę lietuvių kalbą – taip ir aš per kelis gyvenimo sostinėje metus nė pats nepajutau, kaip perėmiau vilnietišką gyvenimo būdą su visais jo privalumais.
Vadovo žmonos privilegijos: kaip iš pelenės virto ponia  (105)
2015 m. liepos 2 d. 10:27
Daug metų Lietuvoje veikia įmonė, prekiaujanti kompiuteriais. Pelningai dirba, nes darbuotojus mulkina, moka vos daugiau nei minimumą. Nesitikėkite iš vadybininkų kokybiško aptarnavimo, nes jiems mokamas minimumas ir dar nuo atlyginimo atimami parduotuvės patirti nuostoliai.
Vieta, kur rojų žemėje kuriasi į Lietuvą grįžę emigrantai  (405)
2015 m. liepos 2 d. 05:30
Situacija Lietuvos regionuose keičiasi – į gimtinę grįžta emigrantai. Tai jau pastebi ne tik ekonomistai, bet ir nekilnojamojo turto ekspertai.
Karštų įvykių centre atsidūrusi pardavėja: ilgai nepamiršiu šio įvykio  (6)
2015 m. liepos 1 d. 19:40
Praėjusią savaitę į parduotuvę įėjus tvarkingai apsirengusiam vyriškiui „Vynotekos“ pardavėjai Linai nė nedingtelėjo, kad tą pačią dieną čia grįžęs jis apsaugos darbuotojui mėgins į galvą sudaužyti butelį ir atimti pistoletą.
Tunise per kruviną ataką parduotuvės savininkas padėjo turistams pasislėpti  (2)
2015 m. liepos 1 d. 19:00
Vienas parduotuvės savininkas tunisietis netikėtai tapo didvyriu, kai per kruviną birželio 26 dienos ataką Suso mieste padėjo paslėpti turistus. Asgmi Bubakerio parduotuvė Suse įsikūrusi vos už 20 metrų nuo tos vietos, kurioje policija nušovė užpuoliką, paplūdimyje paleidusį ugnį į poilsiautojus. Savo suvenyrų parduotuvėje jis priglaudė išsigandusius turistus ir jie galėjo jaustis saugūs.
Šiaurės Korėjoje pompastiškai atidarytas Pchenjano oro uosto terminalas  (18)
2015 m. liepos 1 d. 17:19
Trečiadienį Pchenjane oficialiai atidarytas naujasis oro uosto terminalas . Vaizdo įraše, kurį išplatino Šiaurės Korėjos valstybinis transliuotojas KCNA, užfiksuota atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo daug aukšto rango šalies valdžios pareigūnų. Reportaže rodoma, kaip Šiaurės Korėjos valdžios pareigūnai ir paprasti žmonės apžiūri naujame terminale duris atvėrusias parduotuves, restoranus ir laukimo sales.
Aš tikrai labai myliu Kauną, bet...  (34)
2015 m. liepos 1 d. 14:18
Skaitydamas straipsnį apie Vilniaus kosmopolitišką ir Kauno „savą“ erdves ir straipsnio komentarus susimąsčiau. Kažin, ar toks lyginimas, kuris miestas geresnis, kuris lietuviškesnis, yra geras ir turi kokios nors prasmės. Taip pat nemanau, kad beneficija Kaunui yra jo, kaip pasakyta, neapibrėžtumas, neišnaudota erdvė.
Holivudo personažai papuošė lietuvių drabužių kolekciją  (9)
2015 m. liepos 1 d. 11:20
Parduotuvėse jau pasirodė vaikiškų drabužių kolekcija „OXOX-Minions“. Įsigijusi licenciją iš „Universal Studios“ vaikiškus drabužius su prekės ženklu „OXOX“ gaminanti ir pardavinėjanti bendrovė „Vilaugė“ sukūrė rūbų kolekciją su bene populiariausiais pasaulyje animacinių filmukų herojais – pakalikais, Lietuvoje geriau žinomais pimpačkiukų vardu.
A. Užkalnis. Graikus reikia gelbėti lietuviškai  (513)
2015 m. liepos 1 d. 11:06
Aš žinau, ką daryti Graikijai. Kad ji pati nebesusitvarko, yra akivaizdu: kai bankus po spyna savaitei parakina, kaip kaimo parduotuves, kai tuberkuliozės priepuolis susuka vienintelę darbuotoją, ir kai žmonės blaškosi, ieškodami netuščio bankomato, kaip Lietuvoje prieš ketvirtį amžiaus blaškėsi per blokadą, ieškodami, kur dar liko A-76 benzino skonio gaminio, aišku, kad pagalbos reikia.
M. Tinfavičius. Klaidos perkant internete: patarimai pirkėjams  (8)
2015 m. liepos 1 d. 07:05
Lietuvos statistikos departamento duomenimis, perkančiųjų internetu Lietuvoje daugėja: vienokias ar kitokias prekes ar paslaugas internetu yra pirkęs kas ketvirtas Lietuvos gyventojas.
Nuomonė. Vaizdas liūdnas, tarsi Lietuva būtų ne ES valstybė  (292)
2015 m. birželio 30 d. 11:41
Lietuvoje nesiliauja karas tarp šunų mylėtojų ir nemylėtojų. Patologiškai nekenčiantys gyvūnų nepraleidžia progos loti ir klykti: „Jūsų šuo be antsnukio”, „Kviečiu policiją!”, „Patraukit tą pabaisą”, „Negąsdinkit vaikų”. Keturkojų nemylėtojai su siaubu žiūri, kuomet šuo brenda į vandenį, būdami įsitikinę, kad ant keturkojo kailio tūno milijardai ligų sukėlėjų. Panaši situacija - miestų gatvėse, kavinėse, parduotuvėse. Šeimininkai su keturkojais vejami iš parkų, poilsio zonų, privačių teritorijų ir net automobilių stovėjimo aikštelių. Vaizdas liūdnas, tarsi Lietuva būtų ne Europos Sąjungos valstybė, o tolima Rusijos gubernija. Kodėl taip yra?
12-os dalių dienoraštį apie medaus mėnesį parašęs D. Zvonkus: jei pradėtume Kuboje mergaitę, pavadintume ją Marisol  (166)
2015 m. birželio 29 d. 18:50
Deivydas ir Katažina Zvonkai prieš keletą savaičių drauge kopinėti medaus buvo išvykę į Kubą. Saulėtoje šalyje jie praleido apie dvi savaites, įspūdžius, kuriuos patyrė drauge, D. Zvonkus suguldė į įspūdingą 12-os dalių dienoraštį. Kaip kompozitoriui ir atlikėjui sekėsi valdyti plunksną pasakojant kelionės įspūdžius – DELFI skaitytojų teismui.
Užėję į „Maximą“ pareikalavo pinigų, o kai negavo, parodė, ką sugeba  (170)
2015 m. birželio 29 d. 16:22
„Ne kartą prašėme atleisti, bet nukentėjusysis su mumis net nesikalba“, – lyg susitarę pareiškė du vilniečiai draugai, kurie po incidento sostinės prekybos centre „ Maxima “ atsidūrė kaltinamųjų suole.
Graikijoje – panika  (527)
2015 m. birželio 29 d. 13:44
Atėnuose sunerimusios namų šeimininkės, pirkėjai ir verslininkai lūkuriavo eilėse prie bankomatų, didėjant „juodojo pirmadienio“ panikai, kai Graikijos vyriausybė įvedė kapitalo kontrolės priemones ir laikinai uždarė bankus, šaliai artėjant prie potencialaus bankroto.
Nuomonė. Nieko keisto, kad prie ežerų stovi tvoros  (33)
2015 m. birželio 29 d. 13:05
Vanduo linkęs būti ramus, jei laikomės kasdienės tvarkos ir neignoruojame tikrovės. Jis neteka į kalną, kol kas nors nepatvenkia vagos. Jis nesilieja per kriauklės kraštus, jei ji gerai prižiūrima. Maža to, mums, kaip ir visoms žinomoms gyvybės formoms, jis – būtinas. Norint, kad vanduo mums nekenktų, turime tik prie jo prisiderinti. Tiek, kiek tai įmanoma ir bent jau ten, kur tai nėra sudėtinga.
Tunise likę poilsiautojai jaučiasi įsitempę ir dienas leidžia viešbutyje  (2)
2015 m. birželio 29 d. 13:02
Sekmadienį vėl buvo atidarytas Tuniso paplūdimys, kur vienas užpuolikas buvo paleidęs ugnį į turistus. Tie poilsiautojai , kurie ryžosi pasilikti Tunise, sulaukė vietos gyventojų pagyrų.
Savaitės ikona. O. Pikul-Jasaitienė: nėščiųjų drabužių pasirinkimas Lietuvoje labai menkas  (121)
2015 m. birželio 29 d. 00:00
Ko gero, po socialiniame tinkle paviešintos paskutines nėštumo dienas skaičiuojančios atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės asmenukės , net didžiausi skeptikai sutiks: ši moteris verta savaitės stiliaus ikonos titulo (nuotrauką, kurią pati Oksana pavadino „Moters kūno galimybės. Burbulas!!!“, pamėgo daugiau kaip 32 tūkst. internautų, ir ji tikrai skoninga). Ką apie stilių per nėštumą, stilių ir nėštumą mano pati Oksana? Ar spintos turinys sužinojus, jog laukiasi, labai pakito? O įprastinė grožio rutina? Kaip ji ruošiasi vaikelio atėjimui?
Ekonominis stebuklas, kuris įmanomas ir Lietuvoje  (89)
2015 m. birželio 28 d. 20:11
Šiandien pagal sukauptas tiesiogines užsienio investicijas Airija 3,5 karto lenkia euro zonos vidurkį . Šioje valstybėje šiandien savo veiklą vykdo 9 iš 10 pasaulyje lyderiaujančių bendrovių farmacijos ir programinės įrangos srityse, 15 iš 25 geriausiai pasaulyje vertinamų finansinių paslaugų įmonių ir visos 10 galingiausių pasaulyje internetinių bendrovių.
4 požymiai, kaip atskirti tikrą juvelyrinį gaminį nuo klastotės  (12)
2015 m. birželio 28 d. 16:00
Prasidėjus vasarai, prasideda ir atostogų karštinė. Neretas iš mūsų pastebime savo bičiulių atostogų nuotraukas besipuikuojančias socialiniuose tinkluose. Tokios šalys kaip Ispanija , Italija , Turkija , Tailandas , Graikija vilioja turistus kvapą gniaužiančiais gamtovaizdžiais, o vietinių šiltumas ir mokėjimas bendrauti su svetimšaliais žavi ne vieną. Kita vertus kartais perdėtai malonus bendravimas erzina, tačiau vertėtų atminti, jog tai neatskiriama verslo dalis. Pastebėtina, kad tokių šalių kaip Turkija, Ispanija, Graikija ar Tailandas didžiąją šalies pajamų dalį sudaro pajamos uždirbtos iš turizmo. Taigi, natūralu, kad turistai atostogų metu bus viliojami pasitelkiant įvairias marketingines priemones, kad tik įsigytų parduodamą prekę ar paslaugą.
Įdomiausi startuoliai  (2)
2015 m. birželio 28 d. 10:00
„Hungryroot“. Idėja. Gal norite paragauti morkų makaronų? Buvęs grupinio apsipirkimo startuolio „Groupon“ vadovas Benas McKeanas nusprendė griebtis savo idėjos ir įkūrė bendrovę, kurios tikslas – iš daržovių pagaminti nuostabius makaronus ir juos parduoti jums. Kiekviena porcija unikalių makaronų turi mažiau nei 500 kalorijų (sudėtis: 20 proc. baltymų ir 80 proc. daržovių) ir jai paruošti pakanka 7 minučių. Patys makaronai, kurie patiks žaliavalgiams ir panašiems į juos, nes neva sudėtyje neturi genetiškai modifikuotų organizmų bei Amerikos nevisavalgių taip bijomo glitimo (baltymų gliadino ir gliutenino mišinio), gali būti pagaminti iš saldžiųjų bulvių, morkų, ridikėlių, cukinijų ir t. t. Per pirmą veiklos mėnesį „Hungryroot“ pardavė per 10 tūkst. makaronų porcijų.
Nuotraukos korekcija atsėjo šimtus tūkstančių  (4)
2015 m. birželio 27 d. 12:00
Dėl klaidinančios reklamos, kurioje modelis šypsosi pafotošopinta ir dirbtinai balta šypsena, „Procter & Gamble“ dantų pasta „Crest“ Kinijoje buvo nuskausminta 963 tūkst. JAV dolerių bauda. Atrodo, kad dabar kinai, norintys reklamuoti dantų pastą, turės ieškoti ne gražiausio modelio, kurio dantis galima padailinti programa „ Photoshop “, bet dailiausių ir natūraliai balčiausių dantų. Jeigu tokie griežti reklamos reikalavimai būtų taikomi ir Lietuvoje , garsusis ponas Bebras greičiausiai jau seniai sėdėtų už grotų.
Kitokia Lietuva: kaip darže viagrą atradęs Antanas ne tik moterims laimę dovanojo  (323)
2015 m. birželio 27 d. 09:33
„Visko mūsų gyvenime būna – ir pasipykstame, ir pasidžiaugiame, tačiau kaip bebūtų, esu labai laiminga, man gera su juo“, – taip apie savo didžiąją gyvenimo meilę – Antaną Paltanavičių – kalbėjo šį rudenį 51-ąjį gimtadienį švęsianti Genovaitė Kubanauskienė .
Kitokia Lietuva: A. Paltanavičius dainuoja savo mėgstamiausią dainą  (1)
2015 m. birželio 27 d. 09:33
„Visko mūsų gyvenime būna – ir pasipykstame, ir pasidžiaugiame, tačiau kaip bebūtų, esu labai laiminga, man gera su juo“, – taip apie savo didžiąją gyvenimo meilę – Antaną Paltanavičių – kalbėjo šį rudenį 51-ąjį gimtadienį švęsianti Genovaitė Kubanauskienė.
Elena Puidokaitė-Atlanta: jis mane paliko Saulutei vos gimus  (10)
2015 m. birželio 27 d. 00:10
Liepos mėnesio žurnalo „Moteris “* viršelio veidas – atlikėja Elena Puidokaitė-Atlanta.
Vieta, kur galite pasisemti sveikiausių kulinarinių idėjų
2015 m. birželio 26 d. 22:42
Naujausia apklausa parodė, kad net ligoninėse žmonės nesimaitina taip jau sveikai: šalia subalansuoto ir specifinei ligai pritaikyto ligoninės maisto, kuris visiškai atitinka dienos kalorijų poreikį, net 40 proc. respondentų papildomai valgo iš parduotuvės pirktą ar giminaičių atneštą maistą.
Mano vasaros meilė: lemtingas susitikimas pieno skyriuje  (5)
2015 m. birželio 26 d. 14:41
Tą dieną, kai mes susitikom, aš stovėjau parduotuvėje, vaikų skyriuje, ir vietoj to, kad rinkčiausi pradinio maitinimo pieno mišinį savo dukrai, svarsčiau apie tai, kad jau lygiai metai, kai mane paliko nėščią prieš altorių, svarsčiau apie tai, kad visos draugės vaikšto po parduotuves su mylimu vyru, o aš net vaikino neturiu.
Patarimai, kaip išsirinkti patogius riedučius  (4)
2015 m. birželio 26 d. 10:53
Sparčiai populiarėjant aktyvaus laisvalaikio idėjai parkus jau užplūdo ne tik bėgikai, bet ir riedutininkai. Tačiau norintys pradėti važinėti riedučiais susiduria su daugybe pasirinkimų ir galvosūkių. Dažnai pradedančiajam kylantys klausimai: kokio tipo, ratukų kietumo, bato formos riedučius išsirinkti.
Pakeliaukime po pasaką
2015 m. birželio 25 d. 10:56
Karštą vasaros dieną čia net pasišokinėdamas dunda kelias – paprastas kaimo vieškelis, sukeldamas dulkių debesis... Matai, kaip tolsti nuo kasdienės darbų ir minčių rutinos, jauti, kaip oras tampa grynas, o nykstantis miesto šurmulys sustabdo tave: „ČIA GYVENA PASAKA“. Neieškokite internetiniuose puslapiuose: kaimo tokiu pavadinimu Zarasų rajone tikrai nėra. Čia – VAJASIŠKIS.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485