parduotuvės

Tėvų patirtis: ar gali vaikai namuose būti be priežiūros?  (12)
2014 m. balandžio 23 d. 14:49
„Tėvai turėtų pasirūpinti, kad vaikai iki 7 metų neliktų be suaugusių ar vyresnių nei 14 metų asmenų priežiūros, o nuo 22 val. vakaro iki 6 val. ryto 7-14 metų vaikai negalėtų būti palikti be pilnamečių priežiūros“, - toks pasiūlymas Seime buvo pristatytas iš Socialinių reikalų ir darbo ministerijos. DELFI pasiteiravo tėvelių, kokia jų nuomonė apie tokius pasikeitimus.
Pasipiktino gudraujančiais viešojo transporto keleiviais  (137)
2014 m. balandžio 23 d. 12:58
Prieš pusmetį „ Facebook “ įkurtas puslapis „Pranešk, kur keleivių kontrolė“ jau turi beveik 20 tūkstančių „patinka“. Kasdien čia žmonės parašo, kurioje stotelėje šiuo metu matė esant keleivių kontrolę, arba klausia, gal kas žino, ar tam tikrame maršrute nesutiks kontrolierių.
Uždaromas drabužių parduotuvių tinklas  (80)
2014 m. balandžio 23 d. 11:49
Iki vasaros pradžios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus uždaryti penki „ Bison “ prekės ženklo odos ir kailių drabužius siūlantys salonai. Parduotuvių vadovas teigė, kad prie parduotuvių uždarymo privedė sparčiai kylančios žaliavos kainos .
Vaikus auginantys lietuviai stebina specialistus  (4)
2014 m. balandžio 23 d. 11:46
Demografai metai iš metų skambina pavojaus varpais – gimstamumas regionuose mažėja, todėl greitai ten gali iš viso nelikti, kam gyventi. Tačiau panašu, kad nesugebama pasirūpinti net ir tų vaikų, kurie jau auga, gerove.
Glamūrinio vakarėlio kulminacija – iš prašmatnios suknelės išsprūdęs krūties spenelis  (7)
2014 m. balandžio 22 d. 21:42
Garsusis Vokietijos nuogas modelis Micaela Schafer, ypač pamėgusi išsirengti prie Berlyno simboliu vadinamų Brandenburgo vartų, vėl atsidūrė fotonaujienų agentūrų dėmesio centre.
Surišta su broliu ir palikta prie parduotuvės...  (10)
2014 m. balandžio 22 d. 15:04
Kalytė Kuka dar žiemą drauge su savo broliuku buvo rasta pririšta prie parduotuvės. Kartu su broliu jie buvo surišti virvele (kad neatsiskirtų) ir palikti. Liudininkų pasakojimu šuniukai ten išgulėjo daugiau nei parą laiko. Ir kai geraširdė Svetlana, atsitiktinai ėjusi į darbą, pamatė juos, šuniukai tiesiog tartėjo iš šalčio ir siaubo, o jų pasmakrėse buvo prišalę ledo gabalai...
Išvykimas iš Holivudo režiesierių pamėgtos dykumos: senukas, kvietęs linksmintis ir žuvų galvas tinkle į vandenį merkę vaikai  (16)
2014 m. balandžio 22 d. 13:32
Ištrūkstant iš dykumos didelių atsisveikinimo su ja iškilmių nebuvo. Iniciatyvos trūko iš abiejų pusių. Mums, praleidus smėlio ir musių apsuptyje beveik savaitę, vėl norėjosi vandenyno kvapo. Tuo metu dykumai Matilda su visu savo turiniu tebuvo maža eilutė nesibaigiančiame svečių sąraše.
3 stilingi aprangos variantai ir dienai, ir vakarui  (3)
2014 m. balandžio 22 d. 11:03
Elegantiška, modernu ir seksualu – tokiais žodžiais galima būtų apibūdinti naujausią šventinę „Lindex“ kolekciją, kurios veidu tapo žavingoji aktorė Kate Hudson.
Džinsai, ar tik pavadinimas: kaip išsirinkti  (11)
2014 m. balandžio 22 d. 00:10
Džinsai , savo gyvavimo pradžioje tarnavę kaip patvarus auksakasių drabužis, dabar jau tapo neatskiriama tiek vyrų, tiek ir moterų garderobo dalimi. Deja, ne visada įsigytu pirkiniu galime džiaugtis taip ilgai, kaip tikėjomės – neatidžiam pirkėjui įsigyti nekokybiškus džinsus šiais laikais – itin plačios galimybės.
Kaip aš Kipre prakaitą liejau: kova už būvį garsiausiame salos kurorte  (1)
2014 m. balandžio 21 d. 10:13
Paryčiai, ,,kaimynų“ namuose jau girdžiu bėgančius dušus, tad prie kiekvieno durų išdėlioju pasiskolintus įvairiaspalvius kilimėlius ir iš savo ,,viešbučio“ – gražiosios laiptinės Nikosijos centre, traukiu ieškoti kavos.
27 savaitę gimęs Pijus: atkakli kova už teisę gyventi  (17)
2014 m. balandžio 20 d. 06:05
Gimus neišnešiotam naujagimiui, šeimas užplūsta daug įvairių jausmų - baimė, nerimas, gėda, jaudulys dėl ateities. Agnė su šeima gyvena mažame Lietuvos miestelyje. Jos istorija - dar vienas liudijimas apie tai, kad meilė ir viltis gali daryti stebuklus.
Kaip sutaupyti, kai atlyginimas 1700 Lt?  (475)
2014 m. balandžio 19 d. 19:32
Kokią pajamų dalį skirti išlaidoms, o kiek - taupymui - amžinas klausimas šiuolaikiniame nestabiliame pasaulyje. Ekonomistai drąsiai dalina patarimus, o kaip žmonėms juos įgyvendinti?
Vilniaus „Norfos“ alkoholio skyriuje nukrito lubos  (139)
2014 m. balandžio 19 d. 13:36
Vilniaus pakraštyje ne taip seniai duris atvėrusio prekybos centro „ Norfa “ lankytojus šeštadienį išgąsdino nukritusi gipsinė lubų plokštė .
Asmenybės testas per 2 minutes: sužinok, kokia esi  (4)
2014 m. balandžio 19 d. 12:56
Norime pasiūlyti tau įdomią pažintį – su savo pasąmone. Paimk popieriaus lapą ir nupiešk save visu ūgiu. O tada atsakyk į mūsų klausimus, kad suprastum, ką reiškia tavo kūryba ir kas esi iš tiesų.
Slapta D. Ibelhauptaitės Londono užrašų knygelė. 2 dalis: po dvejų metų  (15)
2014 m. balandžio 19 d. 11:15
Lygiai prieš dvejus metus, artėjant Londono Olimpiadai , dalinausi savo slaptąja užrašų knygele , - mylimiausiomis miesto, kuriame praleidau daugiau nei dvidešimt metų, vietomis.
Gyvenimas mieste, kuriame 23 val. išjungiamos šviesos  (119)
2014 m. balandžio 18 d. 23:56
Su visos Lietuvos rykšte – emigracija – susiduriančiuose Kėdainiuose optimizmu netrykšta nei verslas, nei gyventojai.
„Jysk“ išeina iš Krymo  (54)
2014 m. balandžio 18 d. 14:45
Danų parduotuvių tinklas JYSK uždaro 3 parduotuves Kryme nuo balandžio 30 d., informuoja delo.ua.
Pardavėjų elgesys pribloškė vadovę  (104)
2014 m. balandžio 18 d. 13:35
Dvi Vilniaus centre esančios batų parduotuvės pardavėjos buvo sumąsčiusios tokią schemą, kurios net po ilgalaikio tyrimo nesugebėjo įminti prekybininkių vadovė.
Pasaulio futbolo čempionato laukiančiame mieste – kruvini susirėmimai
2014 m. balandžio 18 d. 13:16
Streikuojant policininkams, Brazilijos Salvadoro mieste, kur vyks pasaulio futbolo čempionatas, nužudyti mažiausiai 39 žmonės. Vyriausybė į miestą, kuriame pareigūnai antradienį 48 valandoms nutraukė darbą, pasiuntė elitines pajėgas ir šimtus kareivių, praneša agentūra AFP.
Šv. Velykoms I. Puzaraitė iškepė kiaulės galvą  (40)
2014 m. balandžio 18 d. 10:22
Nors šiandien Didysis Penktadienis ir valgyti mėsiškų patiekalų nevalia, pats metas ruošti šventines vaišes. Todėl LNK laidos „KK2 penktadienis“ vedėja Irūna Puzaraitė pasiraitojo rankoves ir paruošė išties įspūdingą patiekalą. Mergina iškepė milžinišką kiaulės galvą.
Lietuvaičių atostogas griovė „kvapnios“ turistės ir persekiojantys egiptiečiai  (134)
2014 m. balandžio 18 d. 09:42
Noriu papasakoti apie vienas atostogas Egipte. Išsiruošėme į jas su sese. Jos prasidėjo labai smagiai, puikus viešbutis su fantastišku maistu. Nesirinkome kelionių agentūros siūlomų ekskursijų, kadangi jos buvo nepelnytai brangios, nusprendėme pasivaikščiojusios po Šarm el Šeichą pasidairyti, ką vietiniai siūlo. O vietiniai į tas pačias ekskursijas vežė už daug mažesnę kainą.
Kaip dirbs parduotuvės per Velykas  (71)
2014 m. balandžio 18 d. 07:42
Vis daugiau Lietuvos parduotuvių per šventes nusprendžia leisti pailsėti ir savo darbuotojams.
Metė gerus darbus ir pradėjo verslą  (23)
2014 m. balandžio 16 d. 16:23
Jau savaitė, kaip naujai atsidariusiame žaidimų kambaryje laksto vaikai , o juos bestebėdamos mamos gurkšnoja gardžią kavą. Atrodo, kad tokia idilė neturėtų nieko stebinti, tačiau nuostabą kelią ne pasirinkta verslo kryptis, o vieta – Šilutė.
Nuomonė. „Komercinė“ aplinkosauga - kelias į niekur  (11)
2014 m. balandžio 16 d. 13:02
Liaudies išmintis byloja: „Kai bus nukirstas paskutinis medis, sugauta paskutinė žuvis, užnuodyta paskutinė upė, tik tada mes suprasime, kad pinigai – nevalgomi”. Atrodytų, kad po šių žodžių bet kokia diskusija apie aplinkosaugos srities ribą, kurios nevalia peržengti, tampa beprasmė... Tačiau visuomet atsiras teigiančiųjų, kad ir pagautoji žuvis – ne paskutinė, upė – beveik švari, na, ir apskritai, mūsų kartai viso gėrio dar „per akis” užteks. Tiesa, ne visiems po lygiai, net ne visiems – pagal poreikius, bet juk taip ir sukurtas Pasaulis.
Prasidėjo bėgimas iš Bulgarijos  (23)
2014 m. balandžio 16 d. 08:34
Bulgarijoje užsienio investicijos vasarį, lyginant su 2013 m. vasariu, sumažėjo 73 proc., o lyginant su šių metų sausiu - 43 procentais. Apie tai, kaip informuoja agentūra "Ukrinform", antradienį pranešė Bulgarijos liaudies bankas.
Ko geriau nesakyti naujagimio sulaukusiems tėvams  (35)
2014 m. balandžio 16 d. 07:55
Dažna naujagimio sulaukusi mama pastebi, kad žmonės kartais tiesiog nežino, ką jai pasakyti. Nesvarbu, gimė pirmagimis, antragimis ar jau trečias vaikas, komentarai kaskart vis tie patys. Ypač nemokšiški šiuo klausimu atžalų neturintys pašnekovai, nors jie dėl to nekalti – jiems tiesiog neteko per visa tai pereiti.
„Vespą“ įsigijusi A. Zacharevičienė neatsidžiaugia: sūnus sakė, kad esu „kieta“  (47)
2014 m. balandžio 16 d. 07:48
LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė pavasarį pasitinka įsigijusi ilgai planuotą pirkinį. Moters garaže stovi motoroleris „ Vespa Primavera“, apie kurį ji seniai svajojo.
Kaip apsaugoti sodą nuo ligų ir kenkėjų?  (2)
2014 m. balandžio 16 d. 00:00
Kartais, rodos, padarėme viską, kad sodo derlius džiugintų, tačiau niekaip nesulaukėme norimų rezultatų. Tai reiškia, kad būtent Jūsų sodą užpuolė kenkėjai ir ligos. Kas tai gali būti ir kaip nuo to vaduotis pataria Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Sodininkystės ir daržininkystės instituto Augalų apsaugos laboratorijos vedėja dr. Alma Valiuškaitė.
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką  (28)
2014 m. balandžio 15 d. 15:03
Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima , kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.