parduotuvės

Apsilankė Lietuvoje ir negali atsidžiaugti kainomis  (7)
2014 m. spalio 22 d. 13:51
Net ir pasibaigus turistiniam sezonui Klaipėdoje netrūksta rusakalbių turistų. Tiesa, pagrindinis jų tikslas - ne poilsis ir pažintiniai turai, o apsipirkimas uostamiesčio "Akropolyje".
Su kuprine ant pečių Gruzijos, Armėnijos ir Turkijos pakeles išmaišiusi lietuvė grįžo kupina nepakartojamų įspūdžių  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:19
Maždaug dvi savaites praleidusi su kuprine ant pečių Gruzijos , Armėnijos ir Turkijos pakelėse, Ugnė grįžo kupina įspūdžių ir istorijų. Beklausant pašnekovės pasirodė, kad aplankytų miestų grožis ir it iš atvirukų plaukę kalnų peizažai nublanksta prieš vietinių žmonių gerumą ir norą padėti kelyje sutiktiems nepažįstamiems svetimšaliams...
Prekybininkai užspeisti į kampą  (127)
2014 m. spalio 22 d. 05:30
Dalis didžiųjų prekybos centrų jau papuošė savo vitrinas užrašais apie nuolaidas. Atrodytų, didieji išpardavimai yra du – sausį ir liepą, bet prekybininkų atstovai sako, kad ir rudenį yra sezono vidurio pardavimų paskatinimai, o vėliau – įvairios kelių dienų akcijos. Prekybininkus taip elgtis verčia per krizę susiformavę įpročiai, kuomet be nuolaidos prekės pirkėjui dažnai neįsiūlysi.
„Android“ sistema televizoriuje: revoliucija ar šnipštas?  (15)
2014 m. spalio 21 d. 18:07
Apie tai jau seniai buvo šnekama, ir pagaliau tai įvyko - rinkoje pasirodė pirmieji „išmanieji“ televizoriai („Smart TV“) su „ Android “ operacine sistema. Pirmą kartą Europoje jie oficialiai buvo pristatyti šią vasarą vykusioje IFA parodoje Berlyne.
Grigiškėse „Opel“ partrenkė paauglį – jis sunkiai sužalotas  (35)
2014 m. spalio 21 d. 14:11
Antradienį, 13.52 val., Grigiškėse, Šviesos g., netoli parduotuvės „Iki“, automobilis „Opel“ partrenkė paauglį, pranešė liudininkas.
J. McCarthy teigia, kad viduje jaučiasi translytė, ir norėtų, kad jos sūnus būtų gėjus  (21)
2014 m. spalio 21 d. 13:15
Jenny McCarthy visuomet buvo ta, kuri kalba atvirai! Buvusi laidos „View“ vedėja atsivėrė leidiniui „PrideSource“ ir prisipažino, kad viduje jaučiasi translytė ir kad neprieštarautų, jeigu jos sūnus būtų gėjus – tuomet jis galėtų kirpti jos plaukus, rašo usmagazine.com.
Visa tiesa apie puponautus: tėvų ir pedagogės nuomonės  (5)
2014 m. spalio 21 d. 00:10
„ Puponautai grįžo!“ - skelbia džiugus balsas iš televizijos ekrano, o dažnas tėvas susiima už galvos. Ką daryti: nusileisti vaikams ir pirkti ne itin reikalingas prekes dėl plastmasinio niekučio ar laikytis griežtos politikos ir ignoruoti vaikų prašymus bei prekybos centrų siūlomus žaisliukus ? Apklausėme 5 mamas ir paprašėme situaciją pakomentuoti pedagogę.
Mažeikiuose pasieniečiai sulaikė ginkluotą vyrą, atimtas šautuvas buvo užtaisytas  (7)
2014 m. spalio 20 d. 18:05
Mažeikiuose pasieniečiams įkliuvo du vietiniai gyventojai, kurie praeiviams siūlė įsigyti užtaisytą medžioklinį lygiavamzdį šautuvą ir, įtariama, vogtų daiktų. Abu vyrus Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai uždarė į areštinę.
Geriausiu Baltijos šalių someljė tapo Latvijos atstovas  (2)
2014 m. spalio 20 d. 13:26
Šį savaitgalį jau devintąjį kartą vykusiose „Vana Tallinn Grand Prix“ varžybose geriausio Baltijos šalių someljė titulą pelnė Kasparsas Reitupsas iš Latvijos. Dvi dienas trukusiame konkurse antrąją vietą užėmė estas Kristjanas Markiis, trečioji vieta atiteko estui Karelui Veskiui. Čempionato varžybų nugalėtojų nuotraukas galite peržiūrėti čia.
Po kovos su smegenų vėžiu namo grįžusi Ž. Friskė gatvėje neatpažįstama  (23)
2014 m. spalio 19 d. 17:14
Dainininkė Žana Friskė , kuri ilgą laiką gydėsi užsienyje vėžį, grįžo į Maskvą.
Embargas kirto ir su Rusija neprekiavusiesiems  (20)
2014 m. spalio 18 d. 14:00
Kai prekių pasirinkimas beribis, šiuolaikiniam vartotojui bet ko neįsiūlysi. Daržoves auginančio pasvaliečio Algimanto Morkūno produkcija tinka ir išrankiausiam pirkėjui – švarios, į polietileninius maišelius nedideliais kiekiais sufasuotos morkos, svogūnai ar burokėliai, taip pat kopūstai jau daug metų keliauja į didžiuosius šalies prekybos tinklus, kavines ir valgyklas. Tačiau užsidarius Rusijos rinkai, pasekmes pajuto ir produkcijos į šią šalį neeksportavęs žemdirbys.
Kaip namuose pagaminti bulvių traškučių  (1)
2014 m. spalio 18 d. 09:05
Kaip pasigaminti namuose bulvių traškučių, kurie, net nėra abejonės, būtų gerokai sveikesni už parduotuvėje perkamus.
Kaip tenka taupyti jaunoms šeimoms  (44)
2014 m. spalio 18 d. 09:00
DELFI skaitytojai neslepia – jaunos šeimos ne tik miestuose, bet ir provincijoje jaučia pinigų trūkumą. Kaip jie padalija tą sumą, kurią gauna per mėnesį, ir kaip jiems tenka gyventi, kai tenka išlaikyti ir mažylį, skaitytojai pasidalijo ir su kitais.
Iš po kojų slystančios grindys privertė klientus lipti sienomis  (4)
2014 m. spalio 17 d. 18:09
Į vieną iš prekybos centrų apsipirkti atvykę korėjiečiai susidūrė su kraują stingdančiu iššūkiu, rašo adweek.com.
LED lempučių pirkėjas: šito tikrai nesitikėjau  (312)
2014 m. spalio 16 d. 20:54
GRYNAS.lt skaitytojas Dalius pastebėjo, kaip gudrauja LED lempučių gamintojai. Nusipirkęs taupiąsias LED lemputes vyras nusistebėjo, kad šios vos šviečia. Tada jis nutarė atlikti mini tyrimą, kuris atskleidė, kad lempučių galia yra mažesnė, nei nurodyta ant pakuotės. Šias lemputes pardavusi įmonė sako, kad pirkėjo tyrimas netikslus, o mokslininkai svarsto, kad taip nutikti galėjo ir dėl nekokybiškų kiniškų detalių.
Vokietijoje gyvenančiai lietuvei kainų skirtumas sugadino nuotaiką  (311)
2014 m. spalio 16 d. 14:14
Žinau, kad šia tema prirašyta jau daug straipsnių, išlieta daug pykčio, išgirsta pasiaiškinimų, bet pateiksiu dar vieną pavyzdį, kaip kainų skirtumas sugadino man nuotaiką. Gyvenu Vokietijoje ir prasidedant rudens sezonui miestą užpildė naujų apdarų reklamos.
Papasakojo apie gyvenimą separatistų tvirtovėje: čia pralaimėjimai tragiški  (284)
2014 m. spalio 16 d. 11:51
Senyva moteris, ant ratukų traukdama dvi nedideles rankines Kolchozų prospektu, į klausimą „Ar čia gyvenate?“ atsako su šalta šypsena veide bei begaliniu žvilgsniu: „Aš čia ką tik gyvenau”.
„Maxima“ skaičiuoja – pirkėjai pradėjo taupyti  (102)
2014 m. spalio 16 d. 11:06
Paskelbus, kad Lietuvoje nuo kitų metų bus įvestas euras, parduotuvėse pradėjo keistis pirkėjų įpročiai. Šie pradėjo riboti išlaidas. Taip skelbia naujasis „ Maxima “ prekybos tinklo vadovas Žydrūnas Valkeris.
Granata ginkluoto kanapių augintojo sulaikymo drama keliasi į teismą  (11)
2014 m. spalio 16 d. 09:42
Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl šiemet pavasarį Rokiškio rajone įvykusio pavojingo incidento. Prieš teismą netrukus stos 49 metų kaunietis Saulius Karosevičius , kuris, keldamas grėsmę savo bei aplinkinių žmonių gyvybei, daugiau nei pusę paros praleido užsibarikadavęs pastate apsiginklavęs kovine granata ir pistoletu .
Gyvenimas provincijoje: kiek pinigų mūsų šeimai reikia čia  (69)
2014 m. spalio 15 d. 15:50
Esame keturių asmenų šeima – žmona, aš ir du mažamečiai vaikai. Gyvename Vilkaviškio rajone.
Sukčius per kelias dienas beveik uždirbo pusę milijono dolerių  (4)
2014 m. spalio 15 d. 15:04
Visuomeninio finansavimo svetainėje „ Kickstarter “ vos prieš dvi dienas paskelbtas naujas gana įdomus projektas - „Anonabox“ belaidis maršrutizatorius , per kurį jungiantis prie interneto visi ryšiai automatiškai šifruojami naudojant „Tor“ programinę įrangą, todėl vartotojas, esą, gali nesibaiminti, kad jo žingsnius internete stebės kokios nors valstybinės tarnybos ar programišiai.
Kaip Lietuvos įžymybės rengia savo vaikus?  (16)
2014 m. spalio 15 d. 14:56
Fotografų objektyvai ir žmonių dėmesys praktiškai nepaleidžia iš akiračio garsių Lietuvos žmonių. Gerbėjų akys seka viską: nuo įrašų socialiniuose tinkluose iki smulkiausių aprangos detalių ar šukuosenų. O kaip šie garsūs žmonės augina savo vaikus? Ar skiria tiek pat daug dėmesio jų išvaizdai kiek ir savo, ar žiūri į tai praktiškiau?
Įspėjimai apie stichines nelaimes telefonu – vis dar tik išrinktiesiems  (44)
2014 m. spalio 15 d. 14:32
Trečiadienį apie vidurdienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas korinės transliacijos būdu į mobiliojo ryšio vartotojų telefonus išsiuntė pranešimą, jog atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas.
Egipto sostinėje – sprogimas
2014 m. spalio 15 d. 13:43
Egipto sostinės Kairo centre antradienį vėlai vakare sprogus bombai buvo sužeisti 12 žmonių, pranešė saugumo ir sveikatos apsaugos pareigūnai.
Policijos pareigūnai prašo pagalbos: kas vagia alkoholį  (36)
2014 m. spalio 15 d. 09:45
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariate atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d.).
Lietuviai ginkluojasi ir nebesitenkina paprastais šautuvais  (405)
2014 m. spalio 15 d. 05:30
Prasidėjus karui Ukrainoje, Lietuvoje padidėjo savigynai įsigyjamų ginklų skaičius. Policijos departamento Viešosios policijos valdybos Licencijavimo skyriaus viršininko Audriaus Čiupalos duomenimis, nuo kovo iki spalio, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, šalies gyventojai nusipirko 7 proc. daugiau ginklų .
San Tropezo gidas
2014 m. spalio 15 d. 05:17
San Tropezas neabejotinai yra pats žinomiausias kurortas Europoje ir traukė meniškuosius bei amoraliuosius dar prieš Brigitte Bardot laikus. XIX a. pabaigoje puantilistas Paul Signac paskatino juos savo pavyzdžiu, o 5 deš. ir 6 deš. kaimas vasaros metu jau buvo Paryžiaus kairiojo kranto - Juliette Greco, Boris Vian, Sartre ir Picasso - tęsinys.Tada B.Bardot suvaidino „Ir Dievas sukūrė moterį“ („And God Created Woman“), suteikdama lokalizuotam laisvamaniškumui pasaulinę uždraustų malonumų reputaciją. Vieta niekada nesigręžiojo atgal.
Šeimos pagausėjimo laukiantis D. Songaila su G. Sabeckaite domėjosi išskirtiniais aksesuarais  (23)
2014 m. spalio 14 d. 19:41
Antradienio vakarą viename sostinės prekybos centre atsidarė nauja išskirtinius aksesuarus siūlanti parduotuvė.
Kaip išmelžti pinigų iš Kinijos, P. Korėjos ar Japonijos?  (6)
2014 m. spalio 14 d. 13:59
Įprasta, kad vakarų ekonominiai santykiai su Kinija apsiriboja prekių ir paslaugų pirkimu iš šios šalies – nėra daug šalių, kur būtų pigiau kažką įsigyti ar pasigaminti pagal užsakymą. Tačiau šalis su 1,36 milijardo gyventojų negali nebūti įdomi ir kaip rinka savo prekėms bei paslaugoms pardavinėti. Ir iš pirmo žvilgsnio turėtų atrodyti, kad technologijų pasaulyje be sienų negali būti nieko lengviau nei kinams pasiūlyti savo programėlių. Bet toks pirmas įspūdis nuo realybės skiriasi kaip diena nuo nakties.