parduotuvės

Kelias euro link aplaistytas pirkėjos ašaromis  (63)
2014 m. spalio 30 d. 10:59
Į naujienų portalą Etaplius.lt kreipėsi suglumusi skaitytoja, kuri papasakojo savo nelinksmą nuotykį prekybos centre.
Visiškas fiasko: „Amazon“ sandėliuose – stirtos niekam nereikalingų telefonų  (5)
2014 m. spalio 30 d. 10:43
Didžiausios pasaulyje interneto parduotuvės „ Amazon “ akcininkai turėtų būti labai nepatenkinti: 2014 metų trečio ketvirčio finansinius rezultatus išplatinusi bendrovė paskelbė, kad per tris mėnesius sugebėjo sugeneruoti net 437 mln. dolerių nuostolį (praėjusiais metais tuo pačiu laikotarpiu nuostolis buvo labai kuklus, vos 41 milijonas). Finansinės bėdos priežastis? Išmanusis telefonas „ Fire Phone “.
Kaip mylėti vyrą, jei tikrai šito norite  (128)
2014 m. spalio 29 d. 21:49
Iš tiesų norite mylėti vyrą, būti su kažkuo drauge? Jei pabodo vienatvė, galima įsitaisyti augintinį. Kodėl norite ištekėti? Kad nereikėtų būti vienai ar kad mylėtumėte vyrą? Sąžiningai atsakykite į šiuos klausimus, nuo to labai daug kas priklauso. Juk gali būti ir taip, kad nei šeimos, nei santykių jums nereikia.
Parodė, kaip gamina maistą prekybos centrams  (180)
2014 m. spalio 29 d. 20:05
Bendrovės „ Palink “, valdančios „Iki“ prekės ženklo parduotuves, Panevėžio kulinarijos cechas per dieną pagamina 18 tonų maisto. Paklausiausiomis prekėmis yra balta mišrainė ir vėdarai, nors cecho vadovė Aistė Rasmussen pastebi, kad lietuviai mėgsta stipraus skonio produktus, ypatingai – mėsą.
Atgimimo aikštėje pageidauja ir istorinių pastatų, ir prabangių parduotuvių
2014 m. spalio 29 d. 18:37
Klaipėdiečių nuomonės dėl pagrindinės miesto – Atgimimo aikštės – atnaujinimo vizijos visiškai skirtingos. Senesnės kartos miestiečiai pageidauja, kad joje būtų atstatyti istoriniai pastatai, jaunesni klaipėdiečiai norėtų, kad Atgimimo aikštė taptų nauju komerciniu miesto centru.
Suomių parduotuvių tinklas traukiasi iš Lietuvos  (75)
2014 m. spalio 29 d. 15:03
Suomijos mažmeninės prekybos grupė „Stockmann“ Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje planuoja uždaryti visas drabužių parduotuves „Seppala“, o taip pat sumažinti šio tinklo parduotuvių skaičių Suomijoje ir Estijoje.
O. Koršunovo draugijoje pastebima E. Jackaitė: mus sieja ypatingas ryšys  (44)
2014 m. spalio 29 d. 13:53
Aktorė Eglė Jackaitė socialiniame tinklalapyje „Facebook“ pasidalino nuotrauka, kurioje ji įsiamžinusi su režisieriumi Oskaru Koršunovu. Nuotrauka daryta Klaipėdoje praėjusią vasarą, kuomet meno pasaulio atstovai važinėjosi dviračiais.
Žemiau nėra kur kristi: gaujos vadeivai – kaltinimai, dėl kurių jam gėda  (42)
2014 m. spalio 29 d. 11:29
Didžiausios Lietuvos gaujos vadeiva įvardijamas 37 metų vilnietis Marijanas Taraškevičius sulaukė kaltinimų, dėl kurių jis turėtų raudonuoti iš gėdos – paprastai už tai teisiami žemiausio rango nusikaltėliai .
10 dalykų, kuriuos privalu žinoti renkantis žiemines padangas  (16)
2014 m. spalio 29 d. 10:54
Eismo saugumo požiūriu pavojingiausią laikotarpį, kada kelius padengia sniegas ir ledas, autoverslininkai tradiciškai pasitinka pristatinėdami padangų gamintojų naujienas. Tačiau kad ir kokie bebūtų nauji protektoriaus raštai, dyglių forma ar gumos mišiniai, būtina atsižvelgti į aplinkos sąlygas, kuriomis padangos „dirbs“.
Ekologiškų parduotuvių savininkas: vis dar manoma, kad sveiki produktai – prabangos prekė  (4)
2014 m. spalio 29 d. 10:09
Prieš keletą metų sveikų produktų pardavimai augo keliomis dešimtimis procentų kasmet, dabar pardavimų augimas – 10-12 proc. per metus. Pasak sveiko maisto ir natūralios kosmetikos parduotuvių „ Biosala “ įkūrėjo Andriaus Samaičio, šis skaičius atspindi, kiek šalies gyventojų kasmet atranda sveikos gyvensenos privalumus. Tuo metu kita visuomenės dalis sveikus maisto ir kūno priežiūros produktus linkusi vartoti tik išskirtinėmis progomis. Pokyčiai rinkoje skatina sveikų produktų tiekėjus taip pat keistis bei daugiau investuoti į visuomenės švietimą.
Įsižeidęs dizaineris prekybos centrą padavė į teismą  (73)
2014 m. spalio 29 d. 06:57
Prieš daugiau nei dešimt metų sukurtas prekybos centro Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė ( VCUP ) logotipas tapo teisminių ginčų objektu.
Rudens ir žiemos mada išraiškingesnių formų moterims  (5)
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Pristatyta kolekcija elegantiškoms , savo vertę žinančioms ir savimi pasitikinčioms moterims.
„Ikea“ užsitraukė pirkėjų rūstybę  (144)
2014 m. spalio 28 d. 16:35
Vos prieš dvi savaites DELFI teigusi , kad ypatingą dėmesį skiria sąžiningai prekybai, „Ikea“ parduotuvė vėl atsidūrė skaitytojų taikinyje. Buvo pastebėta, kad pastaruoju metu didėja prekių kainos.
Apdovanoti Metų sekliai  (8)
2014 m. spalio 28 d. 14:46
Nuo 1993 m. kiekvienais metais, artėjant Kriminalinės policijos dienai, rengiamame konkurse vertinami svarbiausi visos šalies kriminalistų atskleisti nusikaltimai ir išrenkami metų sekliai, kuriems įteikiama simbolinė Šerloko Holmso pypkė.
Žieminių padangų keitimo mitai ir klaidos  (10)
2014 m. spalio 28 d. 12:27
Vėstantys orai signalizuoja ne tik apie šiltesnių rūbų poreikį, tačiau primena ir tai, kad „apavą“ pakeisti teks ir jūsų keturratėms priemonėms. Vis dėlto apsisprendimą dėl žieminių padangų dažnam vairuotojui apsunkina didelė jų įvairovė bei smarkiai svyruojančios kainos.
Kada „outletuose“ įsikuria brangiausi prekės ženklai?  (3)
2014 m. spalio 28 d. 12:24
Vakarietiškas „outletų“ verslo modelis jau kurį laiką sėkmingai veikia Lietuvoje. Apie tai, kaip vyksta „outleto“ tipo prekybos centro formavimas, kaip prabangūs ženklai pasirenka, kada jiems įkurti išparduotuvę, ir kaip vieni prekės ženklai pritraukia kitus, kalbamės su išparduotuvių centro „Parkas Outlet“ direktore V. Minkštimiene ir „Julia Janus“ marketingo bei komunikacijos vadove Egle Tranaite.
N. Bunkė: mano vaikui leidžiama beveik viskas  (176)
2014 m. spalio 27 d. 19:24
Kai užgęsta scenos šviesos, šou pasaulio atstovai, kaip ir visi mirtingieji, skuba pas savo šeimas. Ne išimtis ir trejų metų sūnų Kristupą auginanti atlikėja Natalija Bunkė . Dainininkė neslepia, kad savo bent jau kol kas vieninteliam sūneliui negailinti nieko – nei išsvajotų žaislų, nei saldumynų.
Pretendentai į bukiausių metų plėšikų titulą  (6)
2014 m. spalio 27 d. 15:06
Spalio 26 d., 14.12 val., Vilniaus policijos Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Paberžės g., į butą įsiveržė du asmenys, sumušė pranešėją (gimusią 1989 m.), kartu bute buvusius A. T. (gimusį 1992 m.) bei V. J. (gimusį 1983 m.) ir pagrobė mobiliojo ryšio telefonus.
4-5 metus sandėliuotos padangos: ar verta pirkti?  (49)
2014 m. spalio 27 d. 12:34
Ar verta pirkti prieš 4-5 metus pagamintas, bet vis dar nenaudotas padangas ? Ar jos yra praradusios elastingumą, sukietėjusios ir nebegali tinkamai sukibti su kelio danga? Apie tai diskutuojama daugybę metų ir įvairios pusės turi savų argumentų.
Savaitės prognozės: galite sužinoti apie neištikimybę
2014 m. spalio 27 d. 00:10
Šeštadienį būkime atsargūs kelyje.
Chameleoniško fasado trauka
2014 m. spalio 26 d. 00:00
Šis „Amano Design Office“ projektuotas prekybos korpusas Ginzoje (Tokijas) išsiskiria briaunotu fasadu, primenančiu suglamžytą saldainio popieriuką ir galinčiu keisti spalvą, žiūrint, koks yra metų laikas.
E-prekyba ruošiasi eurui: ką daro su kainomis?  (10)
2014 m. spalio 25 d. 22:01
Elektroninės parduotuvės ruošiasi euro įvedimui, tačiau įmonės renkasi skirtingus būdus prisitaikyti prie pasikeitimų. Verslininkai skaičiuoja, kad dabar jiems brangiausiai atsieis ne darbuotojų atlyginimų padidinimas.
Įvertino dėvėtų drabužių parduotuvių klientus: toli nuo stereotipų?  (45)
2014 m. spalio 25 d. 18:01
„Škarmalynas“, „labdarynas“, „ubagynas“, „lapatynas“ – šiais ir kitais skambiais žodžiais dažnai vadinamos dėvėtų rūbų parduotuvės ruošiasi šaltajam sezonui.
Psichoterapeutė: nereikia būti pirmam, užtenka būti pakankamai geram  (20)
2014 m. spalio 25 d. 16:48
Ar visada reikia būti pirmam? Gal galima gerai jaustis būnant ir antram, penktam ar dvidešimt ketvirtam? „Galbūt ankstyvas paukštis pirmas pagauna kirminą, bet sūrį iš spąstų išima antra pelė“, – kalbėdamasi su Zita Kelmickaite girdėtą posakį prisimena psichologė psichoterapeutė Genovaitė Petronienė .
Perkantys savaitgaliais pradėjo elgtis keistai  (40)
2014 m. spalio 25 d. 16:09
„Stengiuosi vengti didelių parduotuvių dėl pernelyg didelio prekių asortimento ir daugybės žmonių“, - pasakojo dviejų vaikų motina 37-erių Gaynor Francis.
„Apple Watch“ – naujovė ar dar vienas žaisliukas turintiesiems per daug pinigų?  (40)
2014 m. spalio 25 d. 09:22
„Apple“ išmanusis laikrodis siekia papildyti jūsų nešiojamų ir vakarais įkraunamų įrenginių skaičių, o „ Samsung “ laikrodis – pakeisti telefoną. Kuri strategija geresnė?
Nuotaiką sugadino kruopų pakelyje besirangančios kirmėlės  (66)
2014 m. spalio 24 d. 22:07
Prieš mėnesį ekologiškas kviečių ir rugių sėlenas nusipirkęs GRYNAS.lt skaitytojas, sugalvojęs jas suvalgyti, dar nepraplėštame pakelyje pamatė besiragančias kirmėles. Prekybos centre „ Maxima “ pirktą kruopų pakelį su kirmėlėmis vyras atnešė į redakciją.
Išsirink ir laimėk Helovino kostiumą!
2014 m. spalio 24 d. 18:25
Konkursas baigėsi. Konkursą laimėjo Rugilė Užusėnaitė, Laura Raudonytė, Kotryna Anilionytė ir Aistė Daukšaitė! Norėdamos atsiimti prizą, susisiekite el. paštu laura@panele.lt" Ne už kalnų bene šiurpiausia metų naktis – Helovinas. Ar jau žinai, kaip pasipuoši? Sutaupysime tau laiko – nebereiks bėgioti po dėvėtų drabužių parduotuves, ieškant originalių vaiduokliškų suknelių. Kostiumą gausi tiesiai į namus!