parduotuvės

Nuomonė. „Komercinė“ aplinkosauga - kelias į niekur  (4)
2014 m. balandžio 16 d. 13:02
Liaudies išmintis byloja: „Kai bus nukirstas paskutinis medis, sugauta paskutinė žuvis, užnuodyta paskutinė upė, tik tada mes suprasime, kad pinigai – nevalgomi”. Atrodytų, kad po šių žodžių bet kokia diskusija apie aplinkosaugos srities ribą, kurios nevalia peržengti, tampa beprasmė... Tačiau visuomet atsiras teigiančiųjų, kad ir pagautoji žuvis – ne paskutinė, upė – beveik švari, na, ir apskritai, mūsų kartai viso gėrio dar „per akis” užteks. Tiesa, ne visiems po lygiai, net ne visiems – pagal poreikius, bet juk taip ir sukurtas Pasaulis.
Prasidėjo bėgimas iš Bulgarijos  (20)
2014 m. balandžio 16 d. 08:34
Bulgarijoje užsienio investicijos vasarį, lyginant su 2013 m. vasariu, sumažėjo 73 proc., o lyginant su šių metų sausiu - 43 procentais. Apie tai, kaip informuoja agentūra "Ukrinform", antradienį pranešė Bulgarijos liaudies bankas.
Ko geriau nesakyti naujagimio sulaukusiems tėvams  (26)
2014 m. balandžio 16 d. 07:55
Dažna naujagimio sulaukusi mama pastebi, kad žmonės kartais tiesiog nežino, ką jai pasakyti. Nesvarbu, gimė pirmagimis, antragimis ar jau trečias vaikas, komentarai kaskart vis tie patys. Ypač nemokšiški šiuo klausimu atžalų neturintys pašnekovai, nors jie dėl to nekalti – jiems tiesiog neteko per visa tai pereiti.
„Vespą“ įsigijusi A. Zacharevičienė neatsidžiaugia: sūnus sakė, kad esu „kieta“  (42)
2014 m. balandžio 16 d. 07:48
LNK žinių vedėja Agnė Zacharevičienė pavasarį pasitinka įsigijusi ilgai planuotą pirkinį. Moters garaže stovi motoroleris „ Vespa Primavera“, apie kurį ji seniai svajojo.
Kaip apsaugoti sodą nuo ligų ir kenkėjų?  (2)
2014 m. balandžio 16 d. 00:00
Kartais, rodos, padarėme viską, kad sodo derlius džiugintų, tačiau niekaip nesulaukėme norimų rezultatų. Tai reiškia, kad būtent Jūsų sodą užpuolė kenkėjai ir ligos. Kas tai gali būti ir kaip nuo to vaduotis pataria Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro filialo Sodininkystės ir daržininkystės instituto Augalų apsaugos laboratorijos vedėja dr. Alma Valiuškaitė.
Aktorius V. Mickevičius: labiau reikėtų remti tas šeimas, kurios augina tik vieną vaiką  (16)
2014 m. balandžio 15 d. 15:03
Šiais laikais didelis dėmesys skiriamas mokslui, karjerai, darbui, o gausi šeima , kaip vertybė, dažnai neakcentuojama ir tarsi atsiduria antraeilių vertybių sąraše. Visuomenėje vyrauja požiūris, kad pavyzdinių, karjeros siekiančių ir dirbančių žmonių šeima turi apsiriboti daugių daugiausiai dviem vaikais, nes jei atžalų bus daugiau, tai neva liudys suaugusiųjų neatsakingumą ar neūkiškumą.
Sukčiams savo banko sąskaitą patikėjusi trijų vaikų mama nusiųsta už grotų  (14)
2014 m. balandžio 15 d. 14:44
Didžiosios Britanijos teismas nepasigailėjo sukčiavimo byloje nuteistos lietuvės, kuri prašė sušvelninti jai bausmę, kad ji galėtų pasirūpinti savo trimis vaikais. Lietuvė buvo nubausta už tai, kad kartu su dar trimis lietuviais leido internetinių sukčių grupuotei naudotis savo banko sąskaita, per kurią buvo plaunami pinigai, skelbia dienraštis „The Stoke Sentinel“.
Vilniuje – naujas prekybos centras  (42)
2014 m. balandžio 15 d. 14:30
Trečiadienį , balandžio 16 d., Vilniaus Pilaitės mikrorajone atidaromas prekybos centras.
Mama pasibaisėjusi - mokyklų užgaidos skurdina tėvus  (87)
2014 m. balandžio 15 d. 13:27
Uniformos tėvams nepadeda sutaupyti, bet priešingai, – įstumia skurdesnes šeimas į dar didesnį skurdą. Įsigyta mokyklinė uniforma susidėvi jau pirmą mėnesį. Kas atlieka uniformų patikrą ir nustato, kad ji yra tinkama devėti moksleiviams?
Iš upės traukė vežimėlius, pinigines ir vėžius  (6)
2014 m. balandžio 15 d. 13:12
Paėjusį šeštadienį centrinėje Panevėžio dalyje, Nevėžio upėje, plušėjo povandeninės žūklės mėgėjai, vadovaujami Otono Lazausko. Narai švarino Nevėžio upę nuo Smėlynės gatvės tilto iki pėsčiųjų tilto. Tuo metu baidarėmis plaukę sportininkai rinko vandens paviršiuje esančias šiukšles, kurių neįmanoma pasiekti nuo kranto.
Pavasario tendencijos: kokie drabužiai - patys madingiausi?(FOTO)  (4)
2014 m. balandžio 15 d. 12:48
Vis šiltėjantys orai verčia mus užmiršti visą šaltąjį sezoną dėvėtus storus megztinius, tamsias spalvas ir sunkius, nuo šalčio saugojusius audinius. Atvėrus spintą akys įnirtingai ieško ankstyvo pavasario šauklių: ryškesnių palaidinių, šviesesnių medžiagų ir taip išsiilgtų spalvingų aksesuarų.
Nusprendė patys bausti transliuojančius rusišką propagandą  (432)
2014 m. balandžio 15 d. 10:24
25 buitinės elektronikos parduotuves valdantis prekybos tinklas „Avitela“ nusprendė sustabdyti „Viasat“ palydovinės televizijos paslaugų pardavimą.
Prekybos avalyne tinklas suka į internetą  (17)
2014 m. balandžio 15 d. 08:54
Parduotuvių tinklus „ Danija “, „Wawa“, „FamClub“ ir „Este“ valdanti įmonė „Danbalt International“ tęsia elektroninės prekybos plėtrą.
Net parduotuvės vedėja nesugebėjo paaiškinti, kur dingo tiek pinigų  (34)
2014 m. balandžio 15 d. 07:25
Sulaukusi 60 metų Šilalės rajono Kaltinėnų miestelio gyventoja Genovaitė Zdanavičienė siunčiama už grotų – teismas nutarė, kad ji pataisos namuose turės praleisti 2 metus.
Euras latvius gena į Lietuvą  (137)
2014 m. balandžio 14 d. 20:46
Praėjus keturiems mėnesiams po euro įvedimo latviai tebevažiuoja prekių į pasienio miestelius Lietuvoje, nes čia – pigiau. Pasak latvių, po euro įvedimo kai kurios prekės brango. Lietuvos finansų ministerija prognozuoja, kad dėl euro įvedimo mūsų šalyje kainos neturėtų daug kilti. Jas griežtai kontroliuos Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, kitos institucijos.
Švedijos pirkėjai jau gali susimokėti nuskenavę savo delną  (21)
2014 m. balandžio 14 d. 20:20
Viename pietų Švedijos mieste sparčiai populiarėja naujas atsiskaitymo būdas – delno skenavimas, pirmadienį pranešė Lundo universiteto mokslininkai .
Naujasis prekybos tinklas atsisako mažųjų parduotuvių  (30)
2014 m. balandžio 14 d. 11:11
Alytuje uždaroma kelis mėnesius dirbusi „Fresh Market” parduotuvė. Dirbti ji pradėjo vos prieš kelis mėnesius: 2013 m. gruodį.
„Skudurynų“ reidas: kaip stilingai apsirengti už kelis litus?(FOTO)  (17)
2014 m. balandžio 14 d. 09:36
Net ir prabangiausias žvaigždes rengiantys stilistai žino - nori išskirtinio stiliaus, žygiuok į vintažinių drabužių parduotuves ir ieškok originalių spintos lobių. Todėl panele.lt nusprendė pasidairyti po Sostinės „skudurynus“ ir išsiaiškinti, ar įmanoma stilingai pasipuošti neišleidžiant visų savo santaupų.
„Ozo“ prekybos centre įgriuvo batų parduotuvės lubos  (196)
2014 m. balandžio 12 d. 18:40
Šeštadienį apie 18 val. Vilniuje, Ozo prekybos centre įgriuvo batų parduotuvės „Tamaris“ lubos.
Kauno „Akropolyje“ - nerimas dėl „City“ parduotuvės  (45)
2014 m. balandžio 12 d. 15:58
Kauno „Akropolio“ drabužių parduotuvė „City“ yra laikinai uždaryta.
Požeminė plieno orgija – vietoj rūsio įkurtas biuras FOTO  (1)
2014 m. balandžio 12 d. 00:05
Viename Stokholmo rūsių, anksčiau veikusios pogrindinės pornografijos parduotuvės vietoje, šiandien įsikūrusi „Studioverket“ – darbo vietų nuomos centras – bendradarbiavimo erdvė kūrybinių specialybių darbuotojams.
Lietuvos žvejų įpročiai, kurie atsirūgsta prasto skonio laimikiu  (53)
2014 m. balandžio 11 d. 22:00
Specialistai sako, kad žvejų sugauta žuvis ant kranto ar valtyje laukdama mirties patiria didžiulį stresą, todėl nukenčia jos kokybė – skonis būna prastesnis. Todėl jie pataria žvejams nekankinti žuvies ir iškart ją užmušti kad ir stambesne šaka. Tokią nuomonę palaiko ir gyvūnų teisių gynimo organizacijų atstovai, aršiai kritikuojantys gyvos žuvies pardavinėjimą iš sausakimšų prekybos centro akvariumų.
Ant stogo dirbęs vyras nebegalėjo nulipti žemyn  (14)
2014 m. balandžio 11 d. 17:28
Penktadienį ant parduotuvės stogo oro kondicionierių norėjęs sumontuoti įmonės darbuotojas neteko žado – po pusvalandžio norėjęs nulipti ant žemės jis kopėčių jau neberado. Panašu, kad jos buvo pavogtos.
Iškėlė bankroto bylą „Technoramai“  (25)
2014 m. balandžio 11 d. 14:47
Klaipėdos apygardos teismas balandį nutarė iškelti bankroto bylą bendrovei „Neonetas“, valdančiai elektronika prekiaujančias parduotuves „Technorama“.
Telšių girtuokliams mūrinės sienos - ne kliūtis  (4)
2014 m. balandžio 11 d. 09:16
Balandžio 10 d., apie 7.15 val., pastebėta, kad Telšiuose, Kęstučio g. esančios parduotuvės pastato sienoje išmušta skylė, per kurią patekta į parduotuvės vidų, iš kur pavogta įvairių alkoholinių gėrimų.
Apspjaudyta ir apspardyta slaugytoja – žinomos šutvės auka  (106)
2014 m. balandžio 10 d. 20:05
Sujainių gyvenvietę (Raseinių raj.) šiurpina nusikaltėliai. Apie tai savaitraščiui „Alio, Raseiniai“ pasakojo vietos senbūviai.
Produktai, kuriems lietuviai išleidžia 50 milijonų litų  (16)
2014 m. balandžio 10 d. 19:23
Didžiųjų prekybos tinklų atstovai praneša, kad ekologiškos prekės vis labiau domina lietuvius. Tai ypač pastebima ne maisto produktų srityje – perkamos higienos priemonės, buitinė chemija, kosmetika. Prekybininkai skaičiuoja, kad kai kurių specialiose ekologiškų produktų lentynose esančių gaminių pardavimai per pastaruosius kelis metus šoktelėjo pusantro karto. Mažesnių ekologiškų parduotuvių vadovai teigia, jog ekologiškos prekės šiuo metu užima vos 0,5 proc. Lietuvos maisto produktų rinkos - tačiau tai yra apie 50 milijonų litų.
„Mamų mugė“ vėl kviečia vaikus auginančias šeimas  (55)
2014 m. balandžio 10 d. 15:51
Po du kartus per metus vykstančios „Mamų mugės“ tapo jau socialiniu bei ekonominiu reiškiniu, kurio koncepcija - „Ekonomiška. Ekologiška. Efektyvu“, ir suvienijo daugiau nei 20 tūkstančių Lietuvos šeimų.
Skaitytojo nuomonė. Akustinė ekologija arba Automanų pasikėsinimas į mūsų ausis  (17)
2014 m. balandžio 10 d. 11:08
Visiems suprantama, jog namas tylioje gražioje vietoje gali kainuoti net kelis kartus brangiau negu šalia greitkelio ar pramoninėje zonoje ir niekam nekyla klausimų kodėl taip yra. Nes gamtos apsuptyje pravėręs langą, girdėsi medžių lapų šlamėjimą, vėjo, lietaus garsus, vaiko juoką ar žmogiškus sveikos civilizacijos garsus, o ne nuolatinį burzgimą, blerbimą, tratėjimą ir ūžimą, gadinantį sveikata .