parduotuvės

Teisme – ypatingo jautrumo drama: verkė net vyrai, girta vairavusi maldavo atleidimo  (84)
2015 m. balandžio 1 d. 18:48
„Jūsų akivaizdoje prisipažįstu ir patvirtinu, kad būdama neblaivi ir neatidi kelyje itin grubiai pažeidžiau Kelių eismo taisyklių reikalavimus, dėl ko partrenkiau ir itin sunkiai sužalojau pėsčiąją Rūtą Lužytę, bei pasišalinau iš autoįvykio vietos“, – tokiais žodžiais trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme prasidėjo teismo posėdis .
Mąstyk ir būk turtingas: Vilniaus advokatę apkaltino dėl knygos vagystės iš „Maximos“  (119)
2015 m. balandžio 1 d. 12:27
Ar ilgametė Vilniaus advokatė Svetlana Brencienė dėl kelių eurų galėjo rizikuoti savo karjera ir garbe? Ar iš tikrųjų ji iš prekybos centro pavogė knygą, kurią perskaičius galima tapti turtingu? Į šiuos klausimus atsakymo ieško teismas. Ir tai – ne Melagių dienos pokštas.
JAV Nacionalinio saugumo agentūros apsaugininkų pašauti vyrai važiavo vogtu automobiliu  (1)
2015 m. balandžio 1 d. 11:36
Du moteriškus drabužius vilkėję vyrai, pašauti apsaugininkų prie budriai saugomos JAV Nacionalinio saugumo agentūros būstinės vartų, buvo pavogę automobilį iš vyro, kuris juos buvo nusivežęs į „vakarėlį“ viename motelyje, antradienį pranešė policija.
Mėsoje rado tiek keistų darinių, kad kreipėsi į policiją  (63)
2015 m. balandžio 1 d. 08:21
Marijampolės apskrityje, Šakiuose, pirkėjas mėsoje rado tamsių darinių. Radinys taip nustebino, kad Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šakių padalinys kreipėsi į policiją.
Geriausia metų aktore pripažinta A. Diržiūtė: mėgstu tai, kas dvelkia naftalinu
2015 m. balandžio 1 d. 00:00
Festivalio „Kino pavasario“ metu kasmet žiūrovai išrenka geriausią metų Lietuvos aktorę. Ja šiemet tapo Aistė Diržiūtė, sukūrusi vaidmenį Alantės Kavaitės filme „Sangailės vasara“. „Tai garbė, džiaugsmas ir atsakomybė“, – džiaugėsi A. Diržiūtė. Geriausia aktore pretendavo tapti ir Jurga Šeduikytė bei Severija Janušauskaitė. Siūlome interviu su kylančia kino ir teatro žvaigžde.
Pasieniečiai atskleidė, už kiek parsidavė kontrabandininkams  (88)
2015 m. kovo 31 d. 19:33
Siekdami „išvalyti sistemą“ nuo nesąžiningų pareigūnų prokurorai ėmėsi naujos taktikos – cigarečių kontrabandą iš Baltarusijos gabenę kontrabandininkai nesulaikyti ir net nenustatyti, tačiau jiems, įtariama, talkinę Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai teisiami dėl kyšininkavimo .
Bananų mėgėjams teks apsišarvuoti kantrybe  (159)
2015 m. kovo 31 d. 12:00
Lietuvos pirkėjai pastaruoju metu su liūdesiu stebi, kaip kyla jų mėgstamų bananų kainos.
Ar žinote, kuo valote namus? Valikliuose - vėžį sukeliantys chemikalai  (11)
2015 m. kovo 31 d. 11:57
Pavasario pradžia daugeliui — švaros, generalinės tvarkos metas. Nuolat girdime, kiek bakterijų slypi mūsų namuose, kaip svarbu jas išnaikinti, reklamuojama daugybė buitinės chemijos produktų. Rodos, prekybos centrai yra pilni priemonių, galinčių įveikti bet kokius nešvarumus ir išvalyti bet kokius paviršius. Tačiau niekur neužsimenama apie tokių cheminių priemonių naudojimo pavojus.
Ignalinos policija prašo gyventojų pagalbos  (7)
2015 m. kovo 31 d. 09:06
Kovo 11 d. Ignalinoje, M. Petrausko g., šalia parduotuvės „Danalta“ esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, nakties metu buvo apgadintas mėlynos spalvos automobilis „Honda Civic“, o kovo 24 d. Ignalinoje, Ateities g., šalia „Swedbank“ pastato, dienos metu buvo apgadintas baltos spalvos automobilis „Ford C-Max“.
Turtingiausiųjų vargai Rusijoje: kodėl jie nesako „ne" V. Putinui?  (106)
2015 m. kovo 31 d. 07:40
Rusų modelis Alisa Krylova atšaukė naujausio „ Mercedes “ automobilio užsakymą, Naujuosius metus sutiko Maskvoje , užuot slidinėjusi Alpėse , o dabar vietoje užsieniečių samdo rusus.
Jų būna ne tik raudonų: siūlo auginti juodas braškes  (42)
2015 m. kovo 30 d. 21:58
Tie, kurie galvoja, kad braškės gali būti tik raudonos spalvos – klysta. Lietuvoje siūloma nusipirkti juodos ir baltos spalvos braškių sėklų, kurios atrodo kiek neįprastai, jos kainuoja 7,90 euro (už pakelį sėklų) .
Pastatys 270 butų  (18)
2015 m. kovo 30 d. 16:48
Statybų bendrovė „YIT Kausta“ šiemet gyventojams Vilniuje ir Kaune pasiūlys 270 naujų butų.
Į ką atkreipti dėmesį, perkant mėsos gaminį parduotuvėje?  (6)
2015 m. kovo 30 d. 15:48
Mėsos gaminiai – tai maisto produktai, kurie gali būti vartojami be papildomo apdorojimo. Įprastai mėsos gaminiai visuomenėje nėra itin palankiai vertinami, ypač tie, kurie ant stalo atkeliavo iš parduotuvės.
Interviu apie laimę su 4 vaikų mama, kuri Lietuvai dovanojo unikalų renginį  (10)
2015 m. kovo 30 d. 12:59
Tyrimai rodo, kad būti mama laimės požiūriu yra tas pats, kas kasdien eiti į darbą, t. y. kasdien „dirbdama" mama moteris patiria panašų laimės jausmą, kokį patiria ir labai pareiginga tarnautoja. Laimės projektas - nauja žurnalo „Tavo vaikas" rubrika. Kas mamą daro laimingą, šįkart teiraujamės „Mamų mugės" įkūrėjos Jurgos Barboros Jauniškienės.
Turkijos požemiuose aptiktas didžiulis miestas  (12)
2015 m. kovo 30 d. 12:20
Jeigu kildavo įsiveržimo grėsmė, Kapadokijos gyventojai žinodavo kur slėptis: po žeme, vienoje iš 250 saugių patalpų, kurios buvo išskobtos lengvai pasiduodančiuose vulkaniniuose pelenuose (tufe), rašo nationalgeographic.com.
Ūkininkas: natūralus pienas – sveikesnis ir lengviau pasisavinamas  (3)
2015 m. kovo 30 d. 11:27
Rokiškio rajone jau 20 metų ūkininkaujantys Adriana ir Almantas Šedžiai gamina natūralius, išskirtinės kokybės pieno produktus, kurie, pasak ūkininkų, yra lengviau pasisavinami žmogaus organizmo. Daugiau nei 20 skirtingų rūšių gaminiais prekiaujantys ūkininkai nuolat ieško kuo sudominti pirkėją ir krentant pieno kainoms ieško įvairių panaudojimo formų.
Politologas: Donbase dabar gyvena tik teroristai ir pensininkai, už ką gyvena – neaišku  (33)
2015 m. kovo 30 d. 10:08
Rytų Ukrainoje, karinio konflikto su prorusiškais separatistais zonoje nesiliauja sprogimai, pavojinga važinėti, nes užminuota daugelis kelių.
4 ryškiausios pavasario mados kryptys (FOTO)  (3)
2015 m. kovo 30 d. 00:10
Kaip ir gamta, taip ir mes kartu su pavasariu norime atsinaujinti. Šįmet mados pasaulis atsigręžia į natūralumą, vėl madingi gėlių vaikų laikai, daug dėmesio skiriama gamtoje matomiems spalvų deriniams. Atrinkome 4 ryškiausias pavasario mados kryptis, kurios tinka visoms.
Pribloškiantis atvirumas: beprotiškiausios istorijos, kurias papasakojo viešbučių personalas  (7)
2015 m. kovo 29 d. 14:38
Viešbučių durininkai pamato daug įvairių įdomių ir nelabai įdomių, gražių ir ne tokių gražių dalykų.
Fotografas R. Daskevičius: visada ieškau netikėtų ir savitų sprendimų
2015 m. kovo 29 d. 00:00
„Profesionalus fotografas yra tas, kuris nesivadovauja šablonais, moka bendrauti, organizuoti, valdyti projektus ir kiekvieną kartą į tą patį pažvelgti vis naujai“, – sako fotografas Robertas Daskevičius, kurį, gali būti, jau esate sutikę fiksuojantį renginio akimirkas, matėte jo darytas kulinarinių šedevrų nuotraukas, o gal net esate jį pasikvietę fotografuoti vestuvių .
Rinkodaros tendencijos  (5)
2015 m. kovo 28 d. 20:00
Seniau tėčiai reklamose būdavo vaizduojami kaip mulkiai taukuotais pirštais, siurbiantys alų ir dėbsantys į televizorių, o mamos būdavo tos rūpestingos ir švelnios būtybės, kurios rūpinasi vaikais, gamina gardžias vakarienes ir skalbia nešvarias vyrų kojines. Atrodo, kad požiūrio kampas smarkiai pasikeitė. Dabar reklamas užkariauja švelnūs ir rūpestingi tėčiai, ir tai suprato tokie prekių ženklai kaip „General Mills“, „ Hyundai “, „Unilever“, „ Toyota “, „ Nissan “. Visi jie renkasi tėvystę vaizduoti švelniai ir pozityviai. Naujojo „Procter & Gamble“ produkto, šluotos „Swiffer WetJet“, reklamoje taip pat vaizduojamas vienišas tėtis, kuris žaidžia su savo mažu sūnumi, o vėliau tvarkosi.
„Mados infekcija“ 2 diena: K. Kruopenytės kūryba, trys tik vyrams skirtos kolekcijos ir moteriškos mados  (48)
2015 m. kovo 28 d. 19:50
Šiandien Šiuolaikinio meno centre vyksta 2-oji tarptautinio festivalio „Mados infekcija” diena. Didžiausias šalies mados renginys šiemet trunka dvi dienas, per kurias žiūrovams parodyta 16 kolekcijų, tarp kurių – ir svečių iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos.
Vaistinėje nusipirko arbatos – ir gyvenimas apvirto aukštyn kojom  (82)
2015 m. kovo 28 d. 16:00
Buvę šiauliškiai Rūta ir Dainius Petkauskai prieš aštuonerius metus įsigijo sodybą ir persikėlė gyventi į nuošalų Šiaulių rajono Minaičių kaimą.
Meilės emigrantė: net spalvingiausiuose sapnuose nemaniau, kad gyvensiu Meksikoje  (31)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Gyvendama Lietuvoje žurnalistė Jolanta Vitkutė rašė straipsnius apie maistą, vyną, gerą skonį, kūrė poeziją, tapė, bet niekada nesvajojo apie emigraciją . Viena netikėta pažintis apvertė jos įprastą būtį aukštyn kojomis. Kaip tai nutiko?
Seksualumo horoskopas balandžiui - laukia kupidonų atakos  (3)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Balandį mus atakuos k upidonai , kurie taikliai šaudys į nerūpestingai vaikštinėjančius žmones ir dosniai skleis feromonus pavasariniame ore. Kaip į jų siautimą reaguos Zodiako ženklai, sužinosite iš mūsų sekso horoskopo .
Kodėl didieji prekybos centrai neprekiauja žvėriena?  (21)
2015 m. kovo 27 d. 22:07
Lietuvoje žvėrienos vartojimo rinka palyginti su Vakarų Europos šalimis yra menka. Nors veikia 5 įmonės, turinčios leidimus tvarkyti žvėrieną, ja didieji prekybos centrai neprekiauja. Trys ketvirtadaliai pagamintos žvėrienos eksportuojama.
Policininkė ne tarnybos metu persekiojo vos pastovinčią, bet vairuojančią moterį  (12)
2015 m. kovo 27 d. 15:06
Policijos pareigūnė ne tarnybos metu sutrukdė neblaivios vairuotojos „polėkiui“. Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas didžiuojasi, kad Kelių policijos skyriuje dirba principingi ir pilietiški pareigūnai, suvokiantys, kad jie visur ir visada turi būti ištikimi duotai priesaikai.
Dviejų vaikų mama prisipažįsta – jaučia aplinkinių pagiežą  (308)
2015 m. kovo 27 d. 09:40
Pastaruoju metu DELFI vis dažniau skelbia tokio pobūdžio kaip teksto „Vyriškio pyktį sukėlė parduotuvėje siautėjęs vaikas“ autoriaus skaitytojų laiškus ir man dėl to apmaudu.
5 patarimai, kaip gyventi geriau  (4)
2015 m. kovo 26 d. 16:57
Tam, kad pasijustumėte laimingesni , neverta laukti likimo dovanų – savo gyvenimą valdote patys. Yra gausybė būdų, kurie padeda akimirksniu nusišypsoti bei kitaip pažvelgti į kasdienes problemas , darbdavio niurzgėjimą ar prastą orą. Galiausiai, tai nėra tik gražiai skambantys žodžiai – šias strategijas rekomenduoja skirtingi psichologai, informuoja adme.ru.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473