parduotuvės

Prieš eurą ir šventes prekyvietėse iškrato taupykles
2014 m. gruodžio 19 d. 16:51
Artėjant euro įvedimo metui su taupyklėse kauptais litais ir centais pirkėjai dažniau žygiuoja ne į banką, bet apsipirkti.
Agresyvų vagį sučiupo jauni rokiškėnai  (8)
2014 m. gruodžio 19 d. 12:12
Tvarkai neabejingi vaikinai Rokiškyje gruodžio 18-osios vakare sulaikė jaunuolį, kuris, priešindamasis apsaugininkei, išdaužė parduotuvės durų stiklą.
Ateinančiais metais „Google“ gali ištikti finansinė katastrofa  (18)
2014 m. gruodžio 19 d. 10:39
2014 metais „Google“ teko susidurti su daugybe permainų. Ir ne visos jos interneto paieškų gigantui buvo palankios, rašo „ Business Insider “.
Kalėdinės bėdos: kuriozai automobilių stovėjimo aikštelėse  (2)
2014 m. gruodžio 19 d. 10:00
Gruodžio mėnesį, prieš šventes šturmuojant parduotuves, nuovoką ir saugumo jausmą prarasti – itin paprasta. Automobilių savininkai dažnai ne iš pirmo karto atranda prekybos vietose palikto automobilio stovėjimo vietą, o pasitaiko atvejų, kuomet apimti Kalėdinio streso galvoja, jog transporto priemonė pavogta ir kreipiasi į policiją bei draudiką norėdami užregistruoti įvykį.
Tikroji padėtis Kaliningrade iš lietuvio lūpų  (381)
2014 m. gruodžio 19 d. 07:56
Rusijos rublio kursui pasiekus žemumas JAV dolerio ir euro atžvilgiu sklinda daugybė žinių apie Rusijos gyventojų nerimą: lentynos tuštėja, gyventojai perka viską, ką tik gali, kad tik akyse krentanti rublio vertė atneštų jiems kuo daugiau naudos.
10 prancūzių mitybos taisyklių + RECEPTAS iškrovos dienai
2014 m. gruodžio 19 d. 00:14
Mėgautis maistu be jokio kaltės jausmo ir nestorėti – apie tokį gyvenimą svajoja ne viena moteris . Ir kai kurioms tai visai nesunkiai pavyksta. Tarkim, prancūzėms .
Ar ir šiemet Kūčių stalą puoš „silkė pataluose“?
2014 m. gruodžio 19 d. 00:01
Vargiai rasime šventinį stalą, kurio centre nesipuikuotų majoneze ir burokėliuose įsitaisiusi silkė, geriau žinoma kaip „silkė pataluose“ arba „silkė kailiniuose“. Ją savo nacionaliniu patiekalu laiko lietuviai, rusai, ukrainiečiai ir baltarusiai, tad nenuostabu, kad šios žuvies pardavimas antroje gruodžio pusėje šokteli keliskart.
Per Kalėdas ir Naujuosius metus keisis „Akropolių“ darbo laikas  (12)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:14
Kalėdų išvakarėse, gruodžio 24 d., trečiadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos bei pramogų centrai „Akropolis“ dirbs trumpiau – iki 19 val.
G. Kalčinskas. Dėl valdžios neprofesionalumo ir tingumo šalies įmonėse neišvengiamos skaudžios problemos  (15)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:14
Visuotinėje euro įvedimo euforijoje, kurią, tiesą sakant, sukėlė ir kurioje maudosi iš esmės vien tik valdžios institucijos, visai pamirštama elementari tiesa – euro įvedimas šalyje nei prasidės, nei pasibaigs vien tik maišų su naujomis monetomis atsivežimu ir gebėjimu padalinti kiekvieną litais išreikštą sumą iš perskaičiavimo kurso. Toli gražu!
Prieš metų pabaigą – prekybininkų dovanėlė  (24)
2014 m. gruodžio 18 d. 12:20
Nors Lietuvoje gyventojų skaičius mažėja, o kai kurie regionai tuštėja tiek dėl vidinės, tiek dėl išorinės emigracijos, prekybos tinklų atstovai neatsisako planų plėsti savo parduotuvių skaičių.
Naktiniai vietoj suknelės? Karščiausios apatinių tendencijos
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Naktiniai gali lengvai virsti lengva suknele po švarku, apatinis sijonas – viršutiniu, o mylimojo pižamos kelnės – lengvai krentančiu laisvalaikio drabužiu.
Papasakojo, kodėl Latvijos ir Lietuvos „Maxima“ parduotuves Kalėdoms puošia skirtingai  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:23
Pirmaisiais švenčių pranašais dažniausiai tampa prekybos centrai, girliandomis iš žaislais pasidabinantys dar lapkritį. Prekybos tinklo „ Maxima “ komunikacijos vadovė Renata Saulytė DELFI papasakojo, kas ir kaip didžiausiam šalyje prekybos centrui atrenka puošmenas bei kas diktuoja puošybos, dekoravimo madas.
Kilo kainų chaosas: Kaliningrade uždarinėjamos parduotuvės  (306)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:14
Rublio krachas įsisuko į Rusijos parduotuves. Trečiadienį Kaliningrade uždarytos kelios statybinių medžiagų parduotuvės. Darbuotojų teigimu, nustatomos naujos prekių kainos.
Beglobį šunelį priglaudusi moteris: iš pradžių buvo visko  (16)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:07
Taip jau išėjo, kad 2011 metų kovo 13 dieną, genint medelius mūsų sodyboje Vosbutuose, buvusi mūsų augintinė neklaužada Norikė išbėgo į kelią ir buvo iš karto partrenkta greitai lekiančio automobilio. Verkėme visi, o labiausia liūdėjau aš, nes Norikei dar nebuvo nė metukų...
Vengrija uždraudė pirkti sekmadieniais  (102)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:00
Antradienį Vengrijoje įstatymų leidėjai pritarė įstatymo projektui, kuriuo draudžiama apsipirkinėti sekmadieniais. Taip siekiama paskatinti šeimos narius daugiau laiko praleisti kartu.
G. Karaliūnaitė-Canuel stresą iškeitė į šeimą: atrandu šventes iš naujo  (15)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:12
Dainininkei Gintarei Karaliūnaitei-Canuel šios Kalėdos ypatingos. Moteris koncertus iškeitė į ramų pasisėdėjimą su artimiausiais žmonėmis: vyru Marcu André, dukrele Sofia, sūnumi Nagliu. Namuose kvepia imbieriniais sausainiais, tvyro džiaugsmas, o šventės atrandamos iš naujo.
Lietuvoje leidžiama, tačiau anglai tuoj pat už tai uždėtų antrankius  (20)
2014 m. gruodžio 17 d. 13:09
Griežti JK įstatymai draudžia turėti ginklus netgi savigynai. Lietuvoje įpratę turėti pipirinių dujų balionėlius, atvykę į Angliją nustemba – kaip tai negalima?
Rusijoje šluojamos parduotuvių lentynos  (401)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:52
Stipriai nuvertėjus rubliui Rusija per kelias savaites tapo pasauliniu prekybos centru.
Dizainerė E. Juršėnienė: idėja kurti batus kirbėjo dar mokykloje  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:45
Eskizai, įvairiaspalvės odos atraižos, elegantiški aukštakulniai, jaukūs aulinukai, vasaros nerūpestingumu dvelkiančios basutės ir rankinės, į kurias kartais būtina sutalpinti visą gyvenimą, o kartais pakanka įsimesti lūpdažį ir vos porą niekučių, – tai batų ir aksesuarų kūrėjos Emilijos Juršėnienės pasaulis, kuriame ji lyg tikra stebukladarė pildo išskirtinumo ir komforto ieškančių klientų ir klienčių troškimus.
I. Trakimaitė-Šeškuvienė: galvojantys, kad ekologija – mada, vaikosi stereotipų  (3)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:15
Vieniems aplinkai draugiškas gyvenimo būdas – mados vaikymasis, tačiau daugeliui tai yra sąmoningas sprendimas, siekiant išsaugoti gamtą bei parodyti pavyzdį kitiems.
Žmogų pažinsi iš supakuotų dovanų  (5)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:45
Posakį „laikas – pinigai “ dažniausiai prisimename gruodį , kai ir taip įtemptą darbotvarkę papildo kalėdinių dovanų paieška, namų puošimas bei pasiruošimas didžiosioms metų šventėms. Kalėdinių dovanų pirkimas ir noras nustebinti artimuosius originalia dovana dažnai užima daug laiko, tačiau ne mažiau dėmesio lietuviai skiria ir dovanoms įpakuoti . Švenčių atributikos parduotuvių atstovai tikina, kad lietuviai, pakuodami dovanas yra pakankamai santūrūs, tačiau vis daugiau žmonių ima domėtis dovanų pakavimo madomis.
Bandė nusipirkti prekę Rusijoje – sulaukė riebaus atsakymo  (808)
2014 m. gruodžio 17 d. 05:31
„Pirmiausia išmokykite savo prezidentę kalbėti, o paskui derėsimės“ - tokio atsakymo sulaukė Lietuvos verslininkai , nusprendę užsisakyti prekę iš Rusijos .
Keisčiausios ekologiškos idėjos: tektų daug ko atsisakyti  (11)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:18
Antradienį surengtoje konferencijoje „Atsakingas vartojimas: investicija į asmens, visuomenės, valstybės ir planetos gerovę“ pateikta nemažai pasiūlymų, kaip galima gyventi ekologiškai. Tačiau kai kurios idėjos daliai žmonių mažų mažiausiai gali pasirodyti nepriimtinos.
Po apsipirkinėjimo su jorkšyro terjeru iškvietė policiją  (1202)
2014 m. gruodžio 16 d. 16:21
Gruodžio 12-os dienos popietę, pavedžiojusi savo mylimą šuniuką kieme, prisiminiau, kad namuose lyg ir nebėra duonos. Taigi, kišenėje radusi kelis litus, pasikišu po pažastimi šunelį, užeinu į kieme esančią „Maximą“.
Ar ir šiemet Kūčių stalą puoš „silkė pataluose“?  (50)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:37
Vargiai rasime šventinį stalą, kurio centre nesipuikuotų majoneze ir burokėliuose įsitaisiusi silkė, geriau žinoma kaip „silkė pataluose“ arba „silkė kailiniuose“. Ją savo nacionaliniu patiekalu laiko lietuviai, rusai, ukrainiečiai ir baltarusiai, tad nenuostabu, kad šios žuvies pardavimas antroje gruodžio pusėje šokteli keliskart.
„Google“ išrinko geriausias 2014 metų „Android“ programėles  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 10:30
Kompanija „Google“ paskelbė populiariausių 2014 metų „ Android “ programėlių ir turinio sąrašą, kuris sudarytas pagal el. parduotuvės „Play Store“ statistika. Apie tai rašoma interneto giganto tinklaraštyje.
Plungėje iš parduotuvės dingo seifas su pinigais  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 08:16
Pirmadienį Plungėje, Žaltakalnio gatvėje, pastebėta, kad kažkas sugadino parduotuvės duris ir iš prekybos salės pavogė seifą, kuriame buvo 25 tūkst. litų.
Paaiškėjo, kas verčia mus išlaidauti  (1)
2014 m. gruodžio 16 d. 00:01
Ką kaltinti dėl jūsų išlaidavimo? Vartotojai gali manyti, kad jie visiškai kontroliuoja savo apsipirkimo sprendimus, tačiau vis daugėja tyrimų, parodančių, kad yra kiek kitaip.
Ką dovanoti Kalėdoms, kad tai suteiktų tikro džiaugsmo
2014 m. gruodžio 16 d. 00:00
Vos devynios dienos liko iki Kalėdų, o klausimas, kas nustebintų artimuosius, kaip ir kasmet, tampa tikru galvos skausmu. Kasmetinė patirtis rodo, kad dovanomis kiekvienas rūpinamės, kai šventės jau labai arti, ir paskutinę akimirką ieškome jų pačių geriausių ir tinkamiausių mūsų artimiesiems.