paltai

Mados tendencijos: ką reikia įsigyti naujam sezonui  (11)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:12
Milane, Paryžiuje, Niujorke ir Londone praėjusios mados savaitės padiktavo pagrindines 2014-2015 metų rudens ir žiemos sezono tendencijas. Naujame sezone dizaineriai ne primeta kokias nors madas, o siūlo rinktis tai, kas tinka konkrečiai jums.
Ką rudeniui siūlo dizainerė Julia Janus  (6)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 00:10
Julia Janus : iš gamtos geometrijos į miesto labirintus.
Julia Janus kolekcija rudeniui: iš gamtos geometrijos - į miesto labirintus  (27)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 15:27
Rudens – žiemos kolekcijai Julija įkvėpimo ieškojo Baltiškos gamtos kuriamoje geometrijoje. Todėl viskas: nuo audinio raštų, printų, audinių faktūrų, siuvinėjimo raštų, net audinių derinimo tarpusavyje būdai pakluso organinės mikro tekstūros taisyklėms.
I. Strelkovas separatistus jau ruošia žiemai  (152)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 13:19
Savarankiškai pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ separatistų lyderis Igoris Strelkovas (Girkinas) užsakė keletą tūkstančių šiltų paltų.
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?  (24)
2014 m. liepos 22 d. 00:01
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?
Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel  (5)
2014 m. liepos 21 d. 11:41
Apžvelkime laikotarpį, kuriame pradeda trumpėti sijonai, madinga tampa trumpų plaukų šukuosena ir triumfuoja Coco Chanel, skelbia thebeautybiz.com.
Kaip pasikeitė Kate Middleton stilius tapus mama FOTO  (5)
2014 m. liepos 15 d. 10:10
Kembridžo kunigaikštienė  Catherine vadinama bene stilingiausia Didžiosios Britanijos dama. K. Middleton aprangos idėjas kopijuoja gausybė eilinių bričių, joms ši yra elegancijos pavyzdys . Kadangi ne už kalnų mažojo princo Džordžo gimtadienis, šia proga pasidomėjome, kaip po gimdymo pasikeitė Catherine įvaizdis .
Mados pasiūlymai patogumą mėgstančioms moterims (FOTO)  (13)
2014 m. birželio 5 d. 00:15
Dizainerė Reda Budvilaitienė pristatė 2014 m. rudens kolekciją „Crème brûlée“. Modeliai skirti laisvai, šiuolaikiškai, subrendusiai moteriai. Rugpjūtį dizainerė siūlo pasitikti dėvint šilką ir pusvilnę, o lietingąjį rudenį nepamiršti lietpalčio.
Kokius paltus šiam sezonui rekomenduoja Lietuvos dizaineriai (FOTO)  (1)
2014 m. kovo 23 d. 00:00
Orams šylant laikas nusimesti storus žieminius paltus ir išmainyti juos į lengvesnius. Šių metų „ Mados infekcijoje“ dizainerių pristatytose kolekcijose netrūko įvairių laukui skirtų apdarų, tad rinktis yra iš ko. Pasižiūrėkite, kokiais paltais bei puspalčiais vilkėti siūlo Lietuvos kūrėjai.
Madingi pavasariniai paltukai  (7)
2014 m. kovo 19 d. 10:52
Šį sezoną dizaineriai parengė mums iškart kelis mados siurprizus. Žinoma, nekalbama apie jokias kardinalias permainas. Tačiau vis dėlto mums siūloma būti drąsesnėms renkantis viršutinius drabužius, ypač kalbant apie spalvinę gamą.
Paryžiaus mados savaitės desertas – naujausia „Hermes“ kolekcija
2014 m. kovo 10 d. 07:48
Prancūzijos mados namai „ Hermes “ trečiadienį užbaigė Paryžiaus mados savaitę ir pristatė naujausią 2014 metų rudeniui ir žiemai skirtą kolekciją . Ant podiumo karaliavo paprastos ir elegantiškos linijos bei sprendimai. Didžiausias dėmesys skirtas ateinančio šaltojo sezono lauko drabužiams, skelbia "Reuters".
Paryžiaus mados savaitės desertas – naujausia „Hermes“ kolekcija
2014 m. kovo 7 d. 11:54
Prancūzijos mados namai „ Hermes “ trečiadienį užbaigė Paryžiaus mados savaitę ir pristatė naujausią 2014 metų rudeniui ir žiemai skirtą kolekciją. Ant podiumo karaliavo paprastos ir elegantiškos linijos bei sprendimai. Didžiausias dėmesys skirtas ateinančio šaltojo sezono lauko drabužiams.
S. McCartney kolekcijos pristatymo viešnia – skandalingoji Rihanna  (1)
2014 m. kovo 5 d. 13:02
Pirmadienį Paryžiuje pristatyta dizainerės Stello McCartney kolekcija – netrūko miško lapijos žalumo lauko drabužių ir lygiapadžių batelių. Ant podiumo šėlo tarsi per dideli paltai, dekoruoti užtrauktukais, apsaugą nuo lietais ir vėjo žadėjo stilingi gobtuvai, skelbia "Reuters".
Paryžiaus mados savaitė: S. McCartney kolekcijos pristatymo viešnia – skandalingoji Rihanna
2014 m. kovo 4 d. 19:50
Pirmadienį Paryžiuje pristatyta dizainerės Stello McCartney kolekcija – netrūko miško lapijos žalumo lauko drabužių ir lygiapadžių batelių. Ant podiumo šėlo tarsi per dideli paltai, dekoruoti užtrauktukais, apsaugą nuo lietais ir vėjo žadėjo stilingi gobtuvai.
Paryžiaus mados savaitė: S. Rykiel kolekcijoje – megzti drabužiai ir kailiai
2014 m. kovo 4 d. 11:33
Naujausioje Sonios Rykiel kolekcijoje nebuvo įprastų šviesių dryžių. Vietoje jų Paryžiaus mados savaitėje pristatytoje kolekcijoje dominavo megztos liemenės, kailiai, megzti drabužiai ir šilkinės vakarinės suknelės.
Atnaujinkite darbo garderobą pagal savo figūros tipą. FOTO
2014 m. kovo 4 d. 00:00
Prasidėjus pavasariui laikas atnaujinti drabužinę. Šį kartą siūlome pasidomėti, kuo galite papildyti darbo garderobą, atsižvelgdamos į savo figūros ypatumus.
Pavasarį spintą papildykite jaukiais ir madingais pirkiniais FOTO  (2)
2014 m. kovo 3 d. 10:52
Štai ir sulaukėme pavasario : sniego nebeliko, vėjas nebe toks atšiaurus, o saulės spinduliai jau šildo nugarą. Pats laikas peržvelgti tendencijas ir įsigyti šį tą naujo.
„Blugirl“ ir „Just Cavalli“ Milane pristatė ateinančio šaltojo sezono kolekcijas  (1)
2014 m. vasario 24 d. 14:04
„ Blugirl “ dizainerė Anna Molinari modelius aprengė kultinės grupės „Rolling Stones“ gerbėjų stiliumi, prisiminė XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio Londoną. Dizaineris Roberto Cavalli pristatė „roko dvasia praturtintą interpretaciją renesanso tema“, kurią įkvėpė jo gimtoji Florencija. Abi 2014-2015 metų rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos buvo pristatytos ketvirtadienį.
„Bluegirl“ ir „Just Cavalli“ Milane pristatė ateinančio šaltojo sezono kolekcijas
2014 m. vasario 21 d. 17:56
„ Blugirl “ dizainerė Anna Molinari modelius aprengė kultinės grupės „Rolling Stones“ gerbėjų stiliumi, prisiminė XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio Londoną. Dizaineris Roberto Cavalli pristatė „roko dvasia praturtintą interpretaciją renesanso tema“, kurią įkvėpė jo gimtoji Florencija. Abi 2014-2015 metų rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos buvo pristatytos ketvirtadienį.
Žiemai – aksesuaras, kuris ir puošia, ir šildo. FOTO
2014 m. vasario 15 d. 00:00
Jei storų siūlų šalikai ar šiltos skaros jau pabodo, metas įsigyti kitokių, bet ne mažiau stilingų žiemos aksesuarų. Vis dar tęsiasi išpardavimai, tad paieškokite iš kailio siūtų apykaklių, kurios ir sušildys, ir papuoš.
Stilius pagal kišenę: pigesni paltai prieš brangesnius  (16)
2014 m. vasario 12 d. 14:14
Lauko drabužiai aktualūs didžiąją metų dalį: ar pustant žiemos sniegams, ar pučiant pavasario bei rudens vėjams. Šį kartą pasidairėme, kokių madingų paltų , striukių bei lietpalčių galime rasti patrauklesnėmis kainomis.
Niujorko mados savaitė: susiaučiamos Diane von Furstenberg suknelės
2014 m. vasario 10 d. 15:19
Mados veteranė Diane von Furstenberg savo 2014 m. rudens kolekciją skyrė susiaučiamoms suknelėms. Ji pristatė kolekciją Niujorke vykusioje „Mercedes-Benz“ mados savaitėje.
Paradoksas: darželiai perpildyti, o auklėtojos visam etatui neuždirba  (179)
2014 m. sausio 28 d. 14:19
Didžiuosiuose miestuose darželiuose vyksta stebuklai: trūksta vietų visiems norintiems, kai kur vaikų grupėse daugiau nei leidžia higienos normos, tačiau dalis auklėtojų vis tiek dirba nevisu etatu.
5 idėjos, kaip vilkėti megztinį darbe. FOTO  (1)
2014 m. sausio 23 d. 00:15
Šiomis dienomis oras nelepina, tad nenuostabu, kad megztinius vilkime vis dažniau. Tačiau viena yra užsimesti megztinį namuose, o visai kas kita – stilingai jį vilkėti darbe . Siūlome 5 „megztinio darbe“ variantus.
Šio žiemos sezono stilius - ką privalo turėti madinga moteris  (3)
2014 m. sausio 21 d. 00:15
Žiemos sezonui įsibėgėjus, mados žurnalų puslapiai ima diktuoti naujas mados tendencijas, kuriose – ne vienas šiek tiek primirštas, bet žavesio kupinas stilius.
Žiemos ypatumai Klaipėdoje: ne tik šalta, bet ir vėjuota  (14)
2014 m. sausio 19 d. 13:30
Į Lietuvą atėjęs šaltis nemenkas iššūkis kiekvienam. Žiemos vizitas pastebimas ne tik minusine temperatūra termometro stulpelyje bei ledu ir sniegu gatvėse, tačiau ir ištuštėjusiomis miestų gatvėmis. Nors šaltukas lankosi visoje Lietuvoje, reikia pastebėti, kad klaipėdiškiai susiduria su papildomu iššūkiu – žvarbiu vėju.
Ginklai prieš artėjantį speigą: kuri medžiaga labiausiai šildo?  (113)
2014 m. sausio 18 d. 10:00
Vykstant ginčams dėl kailių , gyvūnų teisių atstovai neretai pabrėžia, jog žiemos nebėra tokios šaltos, kad be kailinių negalėtume išgyventi. Savo ruožtu kailinių nešiotojai atšauna, kad kailis ne tik šildo, bet ir puošia, kartu pabrėžia ir socialinį jį nešiojančio asmens statusą. GRYNAS.lt domisi, kokių alternatyvų yra rinkoje ir ar kas gali šildyti geriau už kailinius.
Žiemiškos mados tendencijos: kaip rengtis atšalus orams  (13)
2014 m. sausio 15 d. 13:39
Žiemą lengvus, vasarai skirtus drabužius tenka nustumti į lentynos gilumą, o arčiau pasidėti storus megztinius ir ilgus šalikus. Tačiau tai nereiškia, kad negalima atrodyti stilingai, tereikia žinoti naujausias mados tendencijas.
„Emporio Armani“ kito rudens kolekcijoje vyrams - akmens pilki atspalviai  (4)
2014 m. sausio 14 d. 15:04
Milane pristatyta "Emporio Armani" 2014-2015 metų Rudens/Žiemos kolekcija vyrams. Ateinančio rudens vyrams skirtoje kolekcijoje visas dėmesys skiriamas mineralų spalvoms, tokioms kaip akmens pilki atspalviai.