paltai

10 pagrindinių tendencijų: kuo vilkėsime rudenį FOTO  (3)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 00:00
Paskutinis vasaros mėnuo persirito į antrąją pusę - ruduo čia pat. Kokie drabužiai bus madingi naują sezoną?
Duris atveria prabangiausi Palangos butikai: kur apsiperka turtuoliai?  (151)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 19:52
Manantys, kad Palanga – mažai ką sau galinčių leisti tautiečių atostogų vieta, smarkiai klysta. Tai paaiškėja pasikalbėjus su Palangoje esančių butikų savininkais.
8 stiliaus mitai , kuriuos tuoj pat privalai sulaužyti  (1)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 14:37
Sako, jog mados pasaulis yra neprognozuojamas. Sutinkat? Mes - iš dalies. Mada sukasi ratu, todėl kažkada visų primirštos stiliaus taisyklės vėl užgimsta iš naujo. Tas pats ir su stereotipais. Ilgus metus vyravusius mados streotipus būtina sulaužyti.
Ką vilkėti moterims, kad krūtinė atrodytų pritrenkiančiai  (91)
2015 m. rugpjūčio 10 d. 13:44
Kiekvienos moteriškos figūros ypatumai turi savų pliusų ir minusų. Vienos moterys pavydi kitoms didelės krūtinės, o pastarosios suka galvą, kuo apsirengti, kad neatrodytų vulgariai.
Dizainerės J.Janus kolekcijoje – netikėti atspindžiai ir džinsinė laisvė  (7)
2015 m. liepos 31 d. 15:31
Viena kūrybingiausių šalies mados vizionierių – dizainerė Julija Janus pristato naujausią rudens – žiemos kolekciją „Atspindžiai“, kurioje tikslios geometrinės figūros harmoningai susilieja su kūno linkiais, aštrus stiklas – su jaukia vilna, atsiranda dar daugiau džinso, o greitąjį gyvenimo būdą atspindi siuvinėtos mikroschemos.
K. Toleikytė pasisakė prieš kailinių nešiojimą: pradėkime keisti pasaulį  (25)
2015 m. liepos 11 d. 15:30
Modelis Karolina Toleikyte socialiniame tinkle griežtai pasisakė prieš kailinių ir odinių drabužių nešiojimą. Ji taip pat pasidalino kraupiu vaizdo įrašu. Langas padalytas į dvi dalis: vienoje – manekenės, demonstruodamos kailinius, žengia podiumu, kitoje – žiauriai kankinami gyvūneliai.
Naujausią „Dior“ kolekciją įkvėpė flamandų tapytojai
2015 m. liepos 7 d. 19:37
Pirmadienį buvo pristatyta naujausia „ Dior “ kolekciją. Mados šventė vyko Paryžiaus Rodeno muziejuje – geresnės vietos kolekcijai, kurią įkvėpė flamandų tapytojai, ir būti negalėjo. Pirmoje eilėje kolekciją stebėjo ir aktorė Emily Blunt. „Dior“ 2015-2016 metų rudens ir žiemos kolekcijos pristatymui dizaineris Rafas Simmonsas pasirūpino įspūdinga iš metalo vamzdžių ir stiklo pagaminta konstrukcija, dekoruota subtiliais spalvų potėpiais.
Apleistas namas šiurpina aplinkinius gyventojus  (91)
2015 m. birželio 29 d. 16:03
Vietiniai vieno Žemaitijos kaimo gyventojai pasakoja, kad toli laukuose esantis vienkiemis apipintas paslaptingomis istorijomis, o ir neretai užklydusius prašalaičius apima jausmas, tarsi juos kažkas stebėtų iš šalies. Tiesa, panašu, kad vaiduokliai visiškai nedomina pasipinigauti ateinančių plėšikų.
Sudirbo lietuvaičių stilių: dėjo taip, kad maža nepasirodys  (752)
2015 m. birželio 13 d. 10:26
Ne paslaptis – lietuvės nėra laikomos droviausiomis ir stilingiausiomis europietėmis. Vienas Lietuvoje apsilankęs užsienietis atvirai išjuokė paskutinį skambutį mokyklose šventusias abiturientes klausdamas, iš kur pas mus tiek daug prostitučių?
Mėgstantiems išskirtinumą ir eleganciją - L. Larionvos ir E. Rainio kolekcijos  (1)
2015 m. gegužės 23 d. 07:17
Penktadienio vakarą Vilniuje dizaienrių duetas L. Larionova ir E. Rainys pristatė naujas kolekcijas ruduo/žiema 2015-2016.
Lietuvoje viešinti E. Grigaitis dalyvavo mados renginyje  (63)
2015 m. gegužės 22 d. 19:53
Penktadienio vakarą sostinėje buvo pristatytos naujausios L. Larionovos ir E. Rainio rūbų kolekcijos. Panašu, kad ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, gausiai susirinkę į kolekcijų pristatymą, buvo išsiilgę tokių madų šou, kokie vyksta didžiausiose mados sostinėse visame pasaulyje. Jų į renginį susirinko itin daug, tarp jų - ir verslininkas Žilvinas Grigaitis su Australijoje gyvenančia žmona Elle.
Žydinti bohema - šio pavasario topas  (3)
2015 m. balandžio 18 d. 00:00
Gėlių raštais margintas šilkas, kutais puoštas standaus aksomo švarkas, ilga perregima suknelė, vėjyje besiplaikstantis verstos odos apsiautas... Ne, tai ne viename trenksmingame 7-ojo dešimtmečio pabaigos vakarėlyje pagauta akimirka. Tai – bohemiškomis nuotaikomis dvelkiantis pavasaris, roko ritmu žengiantis nuo podiumo į drabužinę.
5 pavasariški drabužių deriniai pagal madingiausias sezono kryptis  (10)
2015 m. balandžio 17 d. 00:00
Roges ruošk vasarą, o madingus pavasario drabužių derinius – dabar. Dar po savaitės orai pasitaisys ir jų tikrai prireiks! Atrinkome daiktus, kuriais verta papildyti garderobą, pagal mados kryptis, kuriomis seksime.
Dizainerė Aušinė Juknaitė pristatė ryškiaspalvę lino kolekciją  (16)
2015 m. balandžio 15 d. 10:22
Antradienio vakarą viešbučio „Europa City“ didžiojoje salėje vyko „AJ STUDIJOS“ dviejų dalių kolekcijos pristatymas.
Kopijuok: 10 daiktų, kuriuos verta atimti iš Pelenės - Lily James (FOTO)  (1)
2015 m. balandžio 11 d. 08:35
Pastaruoju metu išpopuliarėjusi aktorė Lily James - neabejotinai madistė. Vos ekranuose pasirodžius kino juostai " Pelenė ", paparacai nebespėja fiksuoti merginos . Renginiuose mados kritikai jai žarsto komplimentus, gatvėje gražuolė taip pat demonstruoja stilingus apdarus, todėl įsisukti į Lily spintą tikrai verta.
Geto kasdienybė: žvėriški kankinimai, nukryžiuoti žmonės, išmatų statinės  (140)
2015 m. balandžio 11 d. 06:00
1940 m. vasarį naciai Lodzėje įkūrė antrą didžiausią žydų getą. Jo pirmininku paskyrė Mordechajų Chaimą Rumkovskį, šešiasdešimt trejų metų žydą verslininką ir našlaičių prieglaudos direktorių. Leidyklos „ Obuolys “ išleistame Steve'o Semo-Sandbergo romane „Melo imperatorius“ pasakojama epinė geto, kurį ketverius su puse metų diktatoriškai valdė Rumkovskis, istorija.
Vyrų tipas , kurie greitai gali išnykti  (5)
2015 m. balandžio 8 d. 00:00
Savaitgalį įšokau į vyninę, vyras padėjo man nusivilkti paltą, atitraukė kėdę nuo stalo – ir iškart pajutome keletą nepritariančių žvilgsnių. Anksčiau į džentelmeniškumo ženklus žmonės spoksojo pavydžiai, o dabar, kai feministų forumuose verda mūšiai už tai, kad moterims nereikia pasenusių globėjiškų gestų, atsiranda kitokių požiūrių. Gal reikia keisti etiketo knygas?
Dizainerės Ramunės Piekautaitės pasiūlymai šiai vasarai  (19)
2015 m. balandžio 6 d. 00:00
Tarp klasikinių moteriškumo kanonų ir šiuolaikinių idėjų – štai kur savo vietą vasaros mados kontekste atranda dizainerės Ramunės Piekautaitės kolekcija .
R. Piekautaitės kolekcija vasarai - gaivi ir prancūziškai elegantiška  (42)
2015 m. balandžio 2 d. 09:56
Tarp klasikinių moteriškumo kanonų ir šiuolaikinių idėjų – štai kur savo vietą vasaros mados kontekste atranda dizainerės Ramunės Piekautaitės kolekcija. Ji šiemet išsiskiria ne tik dizainerei būdingomis romantiškomis nuotaikomis, bet ir moderniais architektūriškais sprendimais, pastelinių bei sodrių spalvų kontrastais, net subtiliu žvilgsniu į vyrišką garderobą.
Madingiausi pavasario paltai ir puspalčiai  (7)
2015 m. kovo 29 d. 14:28
Nors podiumais prasklendė naujausios rudens ir žiemos kolekcijos, jose galima išvysti ir pavasariui tinkančių paltų bei puspalčių. Šį kartą " Mados infekcijoje" dominavo minimalizmas ir platūs siluetai .
Stiliaus blogerio patarimai: kaip rengtis vyrams pagal figūros tipą  (12)
2015 m. kovo 24 d. 14:24
Gerai parinkti drabužiai leis kiekvienam vyrui ne tik atrodyti stilingai ir gražiai, tačiau ir vizualiai pakoreguoti savo kūno formą – tereikia žinoti, kokiai figūrai, kokie drabužiai tinka, o kokie – ne.
„Kenzo“ kolekcija kvietė magiškam pasivaikščiojimui miške
2015 m. kovo 9 d. 11:53
„ Kenzo “ mados madai pakvietė naujausios 2015-2016 metų šaltajam sezonui skirtos kolekcijos svečius sekmadienį, kovo 8 dieną, pasivaikščioti po magišką mišką.
Renkamės tinkamus batus: 5 avalynės pasirinkimo argumentai  (12)
2015 m. kovo 8 d. 00:00
Kalendorinis pavasaris jau „ant nosies“. Iš spintų traukiami kiek lengvesni paltai, į batų dėžes slepiami šilti žieminiai batai. Išsirinkti tinkamus batus atrodytų paprasta misija. Tačiau moterims ji neretai apkarsta, nes ne visuomet tai, kas gražu, yra patogu ir sveika. Perkant batus svarbiausia pasirinkti tinkamą dydį. Kitaip tariant, pėda bate turi tilpti ir ilgiu, ir pločiu. Batas negali veržti ar spausti, taip pat kaip ir smukčioti.
Kaip pakviesti pavasarį į namus?
2015 m. kovo 8 d. 00:00
Man atrodo, kad ši žiema praėjo akimirksniu. Rodos, ką tik puošiau namus Kalėdoms, o jau žiūrėk – Velykos ant nosies. Šalčio buvo mažai. Sniego buvo, bet kiemo kasti beveik nereikėjo. O špinatai ir sultenės šiltnamyje net nenušalo ir galima nors šiandien eiti, skinti ir salotas ruošti.
R. Cavalli įkvėpė Kinija, D. Versace pristatė futuristinę kolekciją
2015 m. kovo 3 d. 10:01
Italų dizaineris Roberto Cavalli savo rudens ir žiemos kolekcijai sėmėsi įkvėpimo Kinijoje. Šią kolekciją jis pristatė praėjusį šeštadienį Milano mados savaitėje.
„Emporio Armani“ kolekcija yra skirta stiprioms ir nepriklausomoms moterims
2015 m. kovo 2 d. 17:17
Giorgio Armani naujausioje „Emporio Armani“ kolekcijoje, skirtoje 2015-2016 metų rudeniui ir žiemai, penktadienį pristatytoje Milano mados savaitėje, siūlo ne tik klasikines tamsias spalvas, bet ir dozę ryškių spalvų.
Šio pavasario TOP 10 pirkinių pagal Jessicą Albą FOTO  (1)
2015 m. kovo 2 d. 15:48
33 metų aktorė daugeliui atrodo ideali moteris: puiki karjera kino industrijoje, nuosavas verslas, motinystė ir... ji dar sugeba visada atrodyti stilingai, elegantiškai ir labai madingai. Kada ji visa tai spėja? Jessica ne kartą žurnalistams sakė: svarbu viską planuoti ir neapleisti savo pomėgių. Mada, galime numanyti, yra viena didžiausių gražuolės aktorės aistrų.
Stiliaus ikonos Suki Waterhouse pavasario "must have"(FOTO)
2015 m. kovo 1 d. 10:44
Suki Waterhouse ne tik gražuolio Bradley Cooperio mylimoji, geidžiamas modelis, bet ir "it" mergina - jos stiliaus pojūtis įkvepia ne vieną.
Kate Middleton diktuoja pavasario paltų tendencijas FOTO  (8)
2015 m. vasario 27 d. 11:39
Deja, Kembridžo hercogienė dalyvauti naujausių 2015 m. rudens sezono kolekcijų pristatymuose negali, visai neseniai dėl sveikatos sutrikimų jai teko pabuvoti ligoninėje, juk Kate laukiasi dar vieno mažylio. Tačiau stilingajai princesei tai netrukdo diktuoti mados tendencijų, šį kartą verta pasidomėti jos vilkimais paltais.