paltai

K. Rimdžius – apie naujojo sezono madas  (1)
2014 m. rugsėjo 18 d. 00:10
Garsiausi pasaulyje mados namai – „Gucci“, „Saint Laurent“ ar „Louis Vuitton“ – dar kartą patvirtino taisyklę: nauja – tai pamiršta sena.
Londono mados savaitė: pirmą kartą T. Fordo kolekcijos pristatymas buvo transliuotas tiesiogiai
2014 m. rugsėjo 17 d. 13:46
Dizaineris iš Amerikos Tomas Fordas 2015 metų pavasariui ir vasarai skirtą kolekciją pristatė pirmadienį, ji tapo baigiamuoju Londono mados savaitės reginiu. Tą pačią dieną savo naujausias kolekcijas pristatė ir mados namai „Burberry“ bei dizaineriai Erdemas Moralioglu ir Christopheris Kane‘as.
Stilistas K. Rimdžius pataria: sezono madas diktuoja septintasis dešimtmetis  (5)
2014 m. rugsėjo 16 d. 10:18
Garsiausi pasaulyje mados namai – „Gucci“, „Saint Laurent“ ar „Louis Vuitton“ – dar kartą patvirtino taisyklę: nauja – tai pamiršta sena.
Niujorko mados savaitė: Marcas Jacobsas žygiavo į pavasarį
2014 m. rugsėjo 13 d. 22:26
Amerikiečių dizaineris Marcas Jacobsas savo kolekcijos pristatymu uždarė „Mercedes – Benz“ madų savaitę Niujorke. Šia proga didžiulis Park Aveniu Arsenalas buvo transformuotas į rožinę priemiesčio aplinką, kurios centre stūksojo masyvus rožinis namas be langų.
Niujorko mados savaitė: Calvino Kleino moteriškų drabužių kolekciją įkvėpė vyriška mada
2014 m. rugsėjo 13 d. 22:17
Septintąją ir paskutinę „Mercedes – Benz“ madų savaitės Niujorke dieną Calvinas Kleinas pristatė kolekciją, kurioje paprastos struktūros suknelės ir tiesūs paltai kontrastavo su permatomomis, į apačią platėjančiomis kelnėmis ir pūstais, vilnijančiais sijonais.
Mados tendencijos: šį rudenį karaliauja aulinukai  (1)
2014 m. rugsėjo 12 d. 10:41
Kai imate dairytis į šio sezono madingiausius plačius megztukus ir derinate juos su lengvo audinio suknelėmis, kai jūsų spintą papildo plonos vilnos kostiumėliai ir megztos kelnės – metas pasidairyti derančių batų vėsiam rudeniui.
Naujoji Victorios Beckham kolekcija nustebino gerbėjus  (5)
2014 m. rugsėjo 9 d. 00:00
Niujorko mados savaitėje Victoria Beckham pristatė naujojo sezono kolekciją ir visus nustebino naujais sprendimais.
5 rudens tendencijos apvalesnėms merginoms (FOTO)  (2)
2014 m. rugsėjo 6 d. 01:01
Tavo figūros linkiai išraiškingi, turi pilną krūtinę ar platesnius klubus? Jokiu būdu nesislėpk juoduose maišuose, mada ir tau siūlo stilingų drabužėlių.
Mados tendencijos: konservatoriai prieš menininkus  (4)
2014 m. rugsėjo 4 d. 11:53
Madoje, kaip ir politikoje, vyksta dviejų pagrindinių krypčių kova – konservatyvizmo ir liberalizmo, kurios konkuruoja ir papildo viena kitą. Pirmieji sulaukia pasisekimo todėl, kad kokybiški griežtai klasikiniai drabužiai visada noriai perkami, antri – todėl, kad ryškūs, originalūs sumanymai – geriausia reklama bet kokiam prekės ženklui.
Mados tendencijos: ką reikia įsigyti naujam sezonui  (11)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:12
Milane, Paryžiuje, Niujorke ir Londone praėjusios mados savaitės padiktavo pagrindines 2014-2015 metų rudens ir žiemos sezono tendencijas. Naujame sezone dizaineriai ne primeta kokias nors madas, o siūlo rinktis tai, kas tinka konkrečiai jums.
Ką rudeniui siūlo dizainerė Julia Janus  (6)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 00:10
Julia Janus : iš gamtos geometrijos į miesto labirintus.
Julia Janus kolekcija rudeniui: iš gamtos geometrijos - į miesto labirintus  (27)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 15:27
Rudens – žiemos kolekcijai Julija įkvėpimo ieškojo Baltiškos gamtos kuriamoje geometrijoje. Todėl viskas: nuo audinio raštų, printų, audinių faktūrų, siuvinėjimo raštų, net audinių derinimo tarpusavyje būdai pakluso organinės mikro tekstūros taisyklėms.
I. Strelkovas separatistus jau ruošia žiemai  (151)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 13:19
Savarankiškai pasiskelbusios „Donecko liaudies respublikos“ separatistų lyderis Igoris Strelkovas (Girkinas) užsakė keletą tūkstančių šiltų paltų.
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?  (24)
2014 m. liepos 22 d. 00:01
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?
Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel  (5)
2014 m. liepos 21 d. 11:41
Apžvelkime laikotarpį, kuriame pradeda trumpėti sijonai, madinga tampa trumpų plaukų šukuosena ir triumfuoja Coco Chanel, skelbia thebeautybiz.com.
Kaip pasikeitė Kate Middleton stilius tapus mama FOTO  (5)
2014 m. liepos 15 d. 10:10
Kembridžo kunigaikštienė  Catherine vadinama bene stilingiausia Didžiosios Britanijos dama. K. Middleton aprangos idėjas kopijuoja gausybė eilinių bričių, joms ši yra elegancijos pavyzdys . Kadangi ne už kalnų mažojo princo Džordžo gimtadienis, šia proga pasidomėjome, kaip po gimdymo pasikeitė Catherine įvaizdis .
Mados pasiūlymai patogumą mėgstančioms moterims (FOTO)  (13)
2014 m. birželio 5 d. 00:15
Dizainerė Reda Budvilaitienė pristatė 2014 m. rudens kolekciją „Crème brûlée“. Modeliai skirti laisvai, šiuolaikiškai, subrendusiai moteriai. Rugpjūtį dizainerė siūlo pasitikti dėvint šilką ir pusvilnę, o lietingąjį rudenį nepamiršti lietpalčio.
Kokius paltus šiam sezonui rekomenduoja Lietuvos dizaineriai (FOTO)  (1)
2014 m. kovo 23 d. 00:00
Orams šylant laikas nusimesti storus žieminius paltus ir išmainyti juos į lengvesnius. Šių metų „ Mados infekcijoje“ dizainerių pristatytose kolekcijose netrūko įvairių laukui skirtų apdarų, tad rinktis yra iš ko. Pasižiūrėkite, kokiais paltais bei puspalčiais vilkėti siūlo Lietuvos kūrėjai.
Madingi pavasariniai paltukai  (7)
2014 m. kovo 19 d. 10:52
Šį sezoną dizaineriai parengė mums iškart kelis mados siurprizus. Žinoma, nekalbama apie jokias kardinalias permainas. Tačiau vis dėlto mums siūloma būti drąsesnėms renkantis viršutinius drabužius, ypač kalbant apie spalvinę gamą.
Paryžiaus mados savaitės desertas – naujausia „Hermes“ kolekcija
2014 m. kovo 10 d. 07:48
Prancūzijos mados namai „ Hermes “ trečiadienį užbaigė Paryžiaus mados savaitę ir pristatė naujausią 2014 metų rudeniui ir žiemai skirtą kolekciją . Ant podiumo karaliavo paprastos ir elegantiškos linijos bei sprendimai. Didžiausias dėmesys skirtas ateinančio šaltojo sezono lauko drabužiams, skelbia "Reuters".
Paryžiaus mados savaitės desertas – naujausia „Hermes“ kolekcija
2014 m. kovo 7 d. 11:54
Prancūzijos mados namai „ Hermes “ trečiadienį užbaigė Paryžiaus mados savaitę ir pristatė naujausią 2014 metų rudeniui ir žiemai skirtą kolekciją. Ant podiumo karaliavo paprastos ir elegantiškos linijos bei sprendimai. Didžiausias dėmesys skirtas ateinančio šaltojo sezono lauko drabužiams.
S. McCartney kolekcijos pristatymo viešnia – skandalingoji Rihanna  (1)
2014 m. kovo 5 d. 13:02
Pirmadienį Paryžiuje pristatyta dizainerės Stello McCartney kolekcija – netrūko miško lapijos žalumo lauko drabužių ir lygiapadžių batelių. Ant podiumo šėlo tarsi per dideli paltai, dekoruoti užtrauktukais, apsaugą nuo lietais ir vėjo žadėjo stilingi gobtuvai, skelbia "Reuters".
Paryžiaus mados savaitė: S. McCartney kolekcijos pristatymo viešnia – skandalingoji Rihanna
2014 m. kovo 4 d. 19:50
Pirmadienį Paryžiuje pristatyta dizainerės Stello McCartney kolekcija – netrūko miško lapijos žalumo lauko drabužių ir lygiapadžių batelių. Ant podiumo šėlo tarsi per dideli paltai, dekoruoti užtrauktukais, apsaugą nuo lietais ir vėjo žadėjo stilingi gobtuvai.
Paryžiaus mados savaitė: S. Rykiel kolekcijoje – megzti drabužiai ir kailiai
2014 m. kovo 4 d. 11:33
Naujausioje Sonios Rykiel kolekcijoje nebuvo įprastų šviesių dryžių. Vietoje jų Paryžiaus mados savaitėje pristatytoje kolekcijoje dominavo megztos liemenės, kailiai, megzti drabužiai ir šilkinės vakarinės suknelės.
Atnaujinkite darbo garderobą pagal savo figūros tipą. FOTO
2014 m. kovo 4 d. 00:00
Prasidėjus pavasariui laikas atnaujinti drabužinę. Šį kartą siūlome pasidomėti, kuo galite papildyti darbo garderobą, atsižvelgdamos į savo figūros ypatumus.
Pavasarį spintą papildykite jaukiais ir madingais pirkiniais FOTO  (2)
2014 m. kovo 3 d. 10:52
Štai ir sulaukėme pavasario : sniego nebeliko, vėjas nebe toks atšiaurus, o saulės spinduliai jau šildo nugarą. Pats laikas peržvelgti tendencijas ir įsigyti šį tą naujo.
„Blugirl“ ir „Just Cavalli“ Milane pristatė ateinančio šaltojo sezono kolekcijas  (1)
2014 m. vasario 24 d. 14:04
„ Blugirl “ dizainerė Anna Molinari modelius aprengė kultinės grupės „Rolling Stones“ gerbėjų stiliumi, prisiminė XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio Londoną. Dizaineris Roberto Cavalli pristatė „roko dvasia praturtintą interpretaciją renesanso tema“, kurią įkvėpė jo gimtoji Florencija. Abi 2014-2015 metų rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos buvo pristatytos ketvirtadienį.
„Bluegirl“ ir „Just Cavalli“ Milane pristatė ateinančio šaltojo sezono kolekcijas
2014 m. vasario 21 d. 17:56
„ Blugirl “ dizainerė Anna Molinari modelius aprengė kultinės grupės „Rolling Stones“ gerbėjų stiliumi, prisiminė XX amžiaus 8-ojo dešimtmečio Londoną. Dizaineris Roberto Cavalli pristatė „roko dvasia praturtintą interpretaciją renesanso tema“, kurią įkvėpė jo gimtoji Florencija. Abi 2014-2015 metų rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos buvo pristatytos ketvirtadienį.
Žiemai – aksesuaras, kuris ir puošia, ir šildo. FOTO
2014 m. vasario 15 d. 00:00
Jei storų siūlų šalikai ar šiltos skaros jau pabodo, metas įsigyti kitokių, bet ne mažiau stilingų žiemos aksesuarų. Vis dar tęsiasi išpardavimai, tad paieškokite iš kailio siūtų apykaklių, kurios ir sušildys, ir papuoš.