ovuliacija

Ar tikrai vaikus gimdyti geriausia iki 35 metų?  (20)
2015 m. spalio 13 d. 00:10
Kada gimdyti pirmąjį vaiką? Kiek laiko reikia, kad po gimdymo atsigautų moters organizmas ir būtų galima toliau planuoti šeimos pagausėjimą? Šiuos klausimus gydytojai ginekologai girdi iš tiesų dažnai. Tačiau problema yra ta, kad joks gydytojas neduos jums vienareikšmio atsakymo, nes tai labai individualu. Aptarkime keletą aspektų.
106 vaikų tėvui dažnai tenka pasimėgauti ir seksu trise  (131)
2015 m. spalio 2 d. 22:30
Edas Houbenas iš pradžių buvo normalus spermos donoras: tuščias kambarys, indelis, grynieji. Dabar jis dažniausiai tampa biologiniu tėvu natūraliu būdu, tai yra, mylisi su norinčiomis pastoti moterimis. Kartais tame dalyvauja jų teisėti vyrai. Šiandien olandas turi daugiau kaip šimtą vaikų, rašo gq.com.
Sužinokite: kas vyksta jūsų kūne ir smegenyse, kai įsimylite ar mylitės  (5)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:22
Ko gero visi žinome visą tiesą apie bitutes ir paukščiukus, bet ar žinome, kas iš tiesų vyksta mūsų kūne ir galvoje, kai iki ausų įsimylime ir atsiduodame jausmams? Pateikiame keletą įdomių faktų apie meilę ir seksą, kurie gali jus nustebinti.
Nepavyksta pastoti: kada jau laikas sunerimti
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:01
Gydytojos akušerės ginekologės Rūtos Liutkevičienės parengta informacija apie tai, kada reikėtų sunerimti, jei nepavyksta pastoti.
Pergudrauk krūties vėžį: patarimai trijų skirtingų kartų moterims  (2)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Krūties vėžys kankina tūkstančius Lietuvos moterų – kasmet nustatoma beveik 1500 naujų šios ligos avejų. Artėjant rudeniui sveikatos specialistai moterims pataria tikslingai išnaudoti paskutines atostogų dienas ir pasirūpinti savo bei savo šeimos moterų sveikata.
Žindančios moterys atitolina krūties vėžio tikimybę
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:02
Krūties vėžys kankina tūkstančius Lietuvos moterų - kasmet nustatoma beveik 1500 naujų šios ligos atvejų.
Pergudrauk ligą: patarimai trijų skirtingų kartų moterims  (4)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 09:50
Krūties vėžys kankina tūkstančius Lietuvos moterų – kasmet nustatoma beveik 1500 naujų šios ligos avejų. Artėjant rudeniui sveikatos specialistai moterims pataria tikslingai išnaudoti paskutines atostogų dienas ir pasirūpinti savo bei savo šeimos moterų sveikata.
Kas gali sutrikdyti moters ovuliaciją?
2015 m. rugpjūčio 16 d. 07:28
Ar moters organizme reguliariai vyksta ovuliacija, priklauso nuo jos hormonų pusiausvyros, taip pat įtakos turi kitos organizmo ligos - ir lėtinės, ir ūmios.
Valgymo sutrikimai : išlepusių panelių liga ar baisi Lietuvos epidemija? (FOTO)  (4)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 09:00
Ar žinai, ką reiškia nemylėti savo kūno ir norint sulieknėti badauti dvi, tris ar penkias dienas? Ar esi patyrusi, koks jausmas apima, kai, sėkmingai laikiusis griežčiausių dietų, persivalgai taip, kad suvartoji savaitės kalorijų normą? Ar žinai, ką reiškia priverstinai sukelti sau vėmimą ir paskui jausti gėdą ir neapykantą? Tikiuosi, nieko panašaus nesi patyrusi, deja, merginos, sergančios valgymo sutrikimais, puikiai žino, apie ką kalbu.
Ką verta išbandyti, jei niekaip nepavyksta atsikratyti spuogų  (4)
2015 m. liepos 24 d. 13:10
Tie bjaurūs spuogai! Mes stropiai surašėme, kokie specialistai, preparatai ir procedūros gali tau padėti jų atsikratyti.
Tai, kas neramina: populiariausi mitai apie pastojimą
2015 m. liepos 22 d. 16:11
Oi, kiek daug mitų yra sukurta apie pastojimą. Merginos dažnai prisigalvoja įvairiausių dalykų, nuo jų neatsilieka ir vaikinai... Kas iš tiesų yra tiesa, o kas - tik mitas? Metas išsiaškinti. Štai 5 populiariausi mitai apie nėštumą, kuriais tikėti neverta.
Lentelė, kuri padės jums suplanuoti norimą vaiko lytį
2015 m. liepos 10 d. 00:00
Susilaukti berniuko ar mergaitės tikimybė visada yra 50:50, visgi kai kurios šeimos stengiasi savo jėgomis šią tikimybę pakeisti vienos ar kitos lyties naudai. Viena iš patikimiausių lyties planavimo teorijų - ovuliacijos teorija.
Žindymas: kokia nauda motinai ir vaikui?  (8)
2015 m. liepos 10 d. 00:00
Žindymas krūtimi – geriausias natūralus naujagimių ir kūdikių maitinimo būdas, nes kiekvienos motinos pieno sudėtis yra unikali, atitinkanti vaiko poreikius. Beje, pats žindymo procesas yra natūrali įsčiose prasidėjusio glaudaus motinos ir vaiko ryšio tąsa.
6 faktai, kuriuos reikėtų žinoti apie seksą per menstruacijas  (19)
2015 m. liepos 4 d. 00:00
„50 pilkų atspalvių gerbėjos“ tikriausiai atsimena sekso seną su tamponu. O kaip yra realiame gyvenime? Daugeliui neduoda ramybės klausimas, ar galimas seksas per menstruacijas, ar tai saugu, ar bent jau abiems patiks?
Kaip susilaukti berniuko: patarimai, kurių galbūt dar nežinojote  (18)
2015 m. liepos 3 d. 00:22
Iš karto pabrėžiame, kad kalbėsime ne apie patikimą planavimą, o apie tikimybės pradėti tam tikros lyties vaiką padidinimą – šiuo atveju, kalbėsime apie berniukus, o jei norite mergaitės, tuomet darykite viską priešingai.
Apie menopauzę: ko daugiau pakaitinėje hormonų terapijoje - žalos ar naudos  (3)
2015 m. liepos 2 d. 00:10
Bet koks kūrėjas jums pasakys, kad pauzės yra nuostabus dalykas, nes būtent per jas gimsta šedevrai, genialios mintys ir atradimai. Vis dėlto apie menopauzę moterys nekalba su dideliu džiaugsmu. Tiesą sakant, apie šį savo gyvenimo tarpsnį jos linkusios apskritai nekalbėti. Kuo mus taip baugina menopauzė ir kaip ją lengviau išgyventi?
Kontraceptinės tabletės: kodėl skiriasi medikų nuomonės?  (79)
2015 m. birželio 27 d. 17:30
Neseniai viena „MedGuru.lt“ skaitytoja kreipėsi į mus sunerimusi, sakydama, kad dermatologė Vilniuje išvadino ją pasmerktąja vien todėl, kad ši kelis mėnesius vartojo kontraceptines tabletes . Ar iš tiesų jos žaloja moters organizmą? Domimės kontraceptinių tablečių istorija, jų sunkiai pamatuojamu šalutiniu poveikiu ir skirtingomis medikų nuomonėmis.
Kokie požymiai rodo, kad prasideda menopauzė  (12)
2015 m. birželio 17 d. 14:33
Natūralus fiziologinių organizmo pokyčių periodas – klimaksas – moterims dažniausiai kelia stiprų nerimą . Menopauzė pasireiškia ne tik fiziologiniais, bet ir psichologiniais požymiais. Vis dėlto svarbu pabrėžti, kad kiekvienos moters organizmas individualus, tad ir menopauzės simptomatika pasireiškia skirtingai.
Gydytoja: kada tinkamiausias amžius gimdyti ir kiek vaikų susilaukti sveikiausia  (16)
2015 m. birželio 17 d. 00:05
Gimdymas – stresas moters organizmui. Kiek reikia laiko, kad organizmas atgautų jėgas? Kada gimdyti dar kartą? Ar turi įtakos moters amžius? Konsultuoja akušerė genetikė ginekologė Ingrida Kravčenkienė.
Kaip lytiniai hormonai lemia mūsų išvaizdą, sveikatą ir net charakterį  (9)
2015 m. birželio 15 d. 00:10
Bandydami paaiškinti tam tikromis mėnesio dienomis netikėtai užplūstančią prastą nuotaiką, geidulingus vyrų žvilgčiojimus į kairę ar paauglių krečiamas kvailystes, neretai mestelėjame: „Tai – tik hormonai.“ Kad hormonai, nesiginčysime, bet ar neturėtume atsisakyti dalelytės „tik“?
Į Lietuvą skverbiasi nauja mada – moterys atveda savo vyrus sterilizuoti  (542)
2015 m. birželio 13 d. 11:48
Nevyriausybinių organizacijų atstovai, atsikirsdami norintiems Lietuvoje uždrausti abortus, kelia alternatyvų klausimą: kodėl tiek daug diskutuojama apie moters kūną, tačiau invazija į vyro kūną yra tabu? Gal reikia ne abortus drausti, o sterilizuoti neatsakingus vyrus, šlakstančius savo spermą į kairę ir dešinę?
12 mitų, susijusių su pastojimu  (1)
2015 m. birželio 1 d. 09:53
Senolių išmintis byloja: skrendantys gandrai, gyvenamojo būsto remontas, moters sapnas apie žvejybą ir prasiskleidęs fikuso lapelis – tai ženklai, pranešantys apie artėjantį šeimos pagausėjimą. Vis dėlto šiais laikais nebetikima iš močiutės lūpų išgirstais burtažodžiais ir kitais magiškais užkalbėjimais. Juos keičia nauji mitai, kurie dažniausiai būna nuogirdos ar lakios fantazijos draugų pramanai. Pateikiame dvylika populiariausių mitų, susijusių su pastojimu.
Kokia tikimybė pastoti iš pirmo karto?  (40)
2015 m. gegužės 18 d. 08:16
Vienoms moterims pastoti pavyksta iš karto nusprendus tai padaryti, kitoms tenka laukti kelis mėnesius ar net metus. Kokia yra statistinė tikimybė pastoti iš pirmo karto?
Pagimdė dvynes, kurios pradėtos skirtingų vyrų  (40)
2015 m. gegužės 9 d. 07:32
Kad ir kaip keistai skambėtų šios žinutės antraštė, viskas būtent taip ir yra. Teismui pareikalavus atlikti tėvystės DNR tyrimus, šį pirmadienį paaiškėjo keistas dalykas - dvynukių tėčiai yra du skirtingi vyrai.
Kodėl gimsta genetinėmis ligomis sergantys vaikai?
2015 m. gegužės 7 d. 00:00
Paveldimumas, amžius , infekcinės ligos , žalingi įpročiai – tai tik dalis priežasčių, dėl kurių moterims didėja tikimybė susilaukti genetinėmis ligomis sergančio kūdikio .
Kodėl gimsta genetinėmis ligomis sergantys vaikai?
2015 m. gegužės 7 d. 00:00
Paveldimumas, amžius, infekcinės ligos, žalingi įpročiai - tai tik dalis priežasčių, dėl kurių moterims didėja tikimybė susilaukti genetinėmis ligomis sergančio kūdikio.
Pagal ką renkamės partnerį ir kodėl vieni žmonės žavi labiau nei kiti  (181)
2015 m. balandžio 29 d. 00:00
Meilės santykiams paprastai būdinga tai, kad mylimasis ir mintys apie jį mums kelia teigiamas emocijas – džiaugsmą, optimizmą ir žavėjimąsi. Antrąją pusę renkamės pagal patrauklumą. Kuo žmogus patrauklesnis, tuo labiau juo žavimės.
Genai ar auklėjimas lemia, koks bus vaikas?  (24)
2015 m. balandžio 23 d. 00:00
Laukdami mažylio tėvai dažnai bando įsivaizduoti, koks jis bus: mielas, draugiškas, paklusnus, o gal agresyvus ir piktas? Kokia bus jo išvaizda? Įrodyta, kad žmogaus genai atsakingi už daugiau nei 50 % charakterio savybių. Likusią dalį lemia aplinka ir auklėjimas . Taigi į ką mažylis bus panašus išoriškai, priklauso nuo genų.
Skausmingos menstruacijos gali signalizuoti apie kur kas rimtesnes ligas  (50)
2015 m. balandžio 22 d. 23:00
„O galėjau gimti vyru“, – kas mėnesį tyliai skundžiasi dažna moteris. 3 iš 4 tam turi rimtą priežastį – stiprius menstruacijų skausmus , kurie net kelioms dienoms sutrikdo įprastą gyvenimą, verčia likti lovoje ir gerti vaistus.