ovuliacija

Kaip atsiranda vyrų ir moterų seksualinės fantazijos ir kuo jos skiriasi?  (11)
2015 m. balandžio 17 d. 00:00
Mintyse kuriamas erotinis scenarijus gali atrodyti kaip uždraustas vaisius, apie kurį ne visada norisi kalbėti. Nors iš tiesų tai nėra taip nuodėminga, kaip gali atrodyti.
Tinkamiausias laikas pasirūpinti kontracepcija – pavasaris
2015 m. balandžio 7 d. 09:01
Šiuolaikinė moteris savarankiškai planuoja savo karjerą, laisvalaikį ar šeimos pagausėjimą. Ilgalaikės kontracepcijos priemonės ne tik padeda moterims kontroliuoti vaisingumą, tačiau gali išspręsti ir varginančias skausmingų ar gausių mėnesinių problemas.
Didžiausios moterų baimės dėl ilgalaikės kontracepcijos: ar tu jų turi?
2015 m. balandžio 1 d. 16:55
Moterims, planuojančioms išbandyti šiuolaikines ilgalaikes grįžtamojo poveikio kontracepcijos priemones – hormoninę ar vario spiralę, implantą – ir vis neapsisprendžiančioms kurią iš jų pasirinkti, kyla daugybė klausimų.
Šiuolaikinė kontracepcija: ar verta baimintis hormonų
2015 m. kovo 23 d. 15:14
Pasikliaudamos iš ankstesnių laikų įsigalėjusiais mitais apie šalutinį kontracepcijos poveikį, daugelis moterų nesistengia pasidomėti, kokia yra šiuolaikinė kontracepcija.
Kiek moterų dėl karjeros neatsisakytų sekso su savo bosu?  (2)
2015 m. kovo 2 d. 00:10
Romantiniai santykiai, flirtas ir įsimylėjimas tarp kolegų – gana dažnas reiškinys. Jauni aistros apimti žmonės seksu gali užsiimti ir darbe, nors dažniausiai intymūs santykiai tarp bendradarbių užsimezga išvykų metu ar per kolektyvines šventes. Spontaninį seksą vyrai vertina kaip laimėjimą, o moterys dėl to neretai gailisi. Užvaldžius jausmams, pora pamiršta viską. Kuo tai gresia?
Iššūkis įprastinei sampratai: visa tiesa apie seksą, orgazmą ir pornografiją  (52)
2015 m. vasario 8 d. 23:12
Pamirškite, ką žinojote apie žmogaus prigimtį! Knygos autoriai – filosofijos mokslų daktaras, psichologas Christopheris Ryanas ir medicinos mokslų daktarė, psichiatrė Cacilda Jethá – plėšia figos lapelius nuo kiekvienos svarbesnės žmonijos vystymosi istorijos idėjos su stulbinama erudicija ir pavydėtinu sąmoju.
Kas iš tiesų vyksta menstruacijų metu  (8)
2015 m. vasario 2 d. 16:46
Kokia kas mėnesį moteris kankinančių menstruacijų prasmė? Atrodytų, naudos jokios – vieni nepatogumai: prastai jautiesi, padidėja apetitas, skauda visą kūną... O kur dar PMS! Taip, taip... Savaitę vaikštai suirzusi dėl priešmenstruacinio sindromo, dar savaitę sergi – pusė mėnesio taip ir praeina! Kas gi iš tiesų tuo metu vyksta tavo organizme?
Ką kiekvienai vertėtų žinoti apie mėnesines  (6)
2015 m. sausio 12 d. 15:35
Ar žinojai, kiek kraujo netenkama mėnesinių metu? O kodėl ginekologai per menstruacijas nepataria maudytis vonioje ar lepintis masažu?
Ką moteriai būtina žinoti apie intymią sveikatą 20, 30 ir 40 m.  (50)
2015 m. sausio 4 d. 00:05
Įprastai moterys vengia tiesioginių klausimų apie intymią sveikatą. To priežastis gali būti drovumas ir įvairios baimės. Moterys neklausia ginekologo, pačios ieško informacijos internete, per drauges.
Paslaptingoji endometriozė - moterų liga, kuri slepiasi po įprastais simptomais  (16)
2014 m. gruodžio 28 d. 14:55
Apie paslaptingąją endometriozę prieš pusšimtį metų praktiškai niekas net nebuvo girdėjęs. Dabar, statistikos duomenimis, Lietuvoje kasmet registruojama per 700 naujų šios ligos atvejų.
5 patarimai, jei planuojate pradėti vaiką  (2)
2014 m. gruodžio 25 d. 00:05
Jeigu planuojate vaiką, jums pravers šie patarimai būsimiems tėčiams ir mamoms.
Ką moterys renkasi į vyrus, o ką - į meilužius ir kodėl
2014 m. gruodžio 20 d. 00:12
Kad ir kaip norėtume tikėti savo dieviškąja prigimtimi, iš tikrųjų esame panašesni į paukščius nei į angelus: svetimaujame kaip tetervinai, keliame pavydo scenas kaip kregždės, tikimės ištikimybės kaip albatrosai, o partnerius renkamės vadovaudamiesi ne sveiku protu, o madingomis tendencijomis – visai kaip povai.
Gydytojas griauna mitus apie tai, kodėl šeimos nesusilaukia vaikų  (9)
2014 m. gruodžio 1 d. 00:00
„Negaliu susilaukti vaikelio“. Tokiu sakiniu neretai prasideda moterų, norinčių, bet negalinčių greitai pastoti laiškai. Ar visada verta pulti į neviltį? Kas gali padėti greičiau pastoti?
Berniukas ar mergaitė: kokie požymiai nėštumo metu byloja apie lytį?  (16)
2014 m. lapkričio 28 d. 08:00
Galbūt jūs negalite sužinoti būsimo kūdikio lyties arba nusprendėte laukti siurprizo, tačiau yra tam tikri požymiai, kurie prognozuoja kas jums gims. Pabandykite paspėlioti - tai bus smagi laiko leidimo forma laukiant didžiojo įvykio.
Kodėl moterims patinka meilės trikampiai  (80)
2014 m. lapkričio 17 d. 23:00
Kodėl Bella myli ir Edwardą, ir Jacobą? Tai susiję ne su seksu, o su psichologija, tvirtina portalas psychologytoday.com.
Klausiame gydytojos: kaip suplanuoti vaiko lytį?  (3)
2014 m. spalio 16 d. 07:05
Ar įmanoma suplanuoti vaiko lytį? Šis klausimas ramybės neduoda jau daugeliui kartų. Teorijų yra įvairių. Kuo tikėti, o kuo - ne, klausiame gydytojos ginekologės.
Kodėl tave puola spuogai? Kaip jų atsikratyti?  (2)
2014 m. spalio 10 d. 00:00
Tie bjaurybės smarkiai apkartina gyvenimą, tačiau kova su jais dažnai būna visiškai nesėkminga. Gal dėl to, kad ne tomis priemonėmis kovoji? Nustatyk savo spuogų dislokacijos vietą ir sužinok, kodėl jie ten išdygo.
Patikrintas dalykas, padedantis orientuotis bei išsirinkti partnerį
2014 m. spalio 8 d. 07:21
Aromatas – burtininkas, leidžiantis keliauti laiku ir grįžti į už tūkstančius kilometrų likusias vietas, kuriose buvote prieš daugelį metų, arba situacijas, kurias manėte seniai pamiršę. Kvapai kuria stiprias asociacijas, galinčias nulemti nuotaiką, netgi fizinę būklę.
Kaip suplanuoti vaiko lytį: būdai, kuriuos žinojo jau mūsų močiutės  (8)
2014 m. spalio 7 d. 10:25
Kviečiame panagrinėti temą apie vaiko lyties planavimą. Kartu su gydytoja ginekologe Ingrida Kravčenkiene apžvelgiame būdus, kuriuos žinojo jau mūsų seneliai: kas yra tiesa, o kas - pramanai?
Kaip pasirinkti norimą vaiko lytį: vienas iš būdų  (10)
2014 m. rugsėjo 23 d. 06:05
Knygos „Kaip pasirinkti kūdikio lytį" autoriai teigia, kad Šetlso metodas turimais moksliniais duomenimis yra patikimiausiai pagrįsta lyties pasirinkimo priemonė. Kokia jo esmė ir kodėl knygos autoriai tiki šio metodo veiksmingumu?
Kaip apskaičiuoti ovuliacijos datą?  (1)
2014 m. rugsėjo 22 d. 00:05
Jei žinote savo ovuliacijos dieną, padidinate savo galimybes pastoti. Čia pateiksime patarimus, kaip ją apskaičiuoti.
PMS – (ne)išvengiama moterų dalia  (11)
2014 m. rugsėjo 19 d. 06:30
Vieną ar kelis priešmenstruacinio sindromo simptomus patiria beveik 85 proc. moterų. O nuo 2 iki 10 proc. moterų šis laikotarpis toks sunkus, jog rimtai sutrikdo jų gyvenimus. Ar įmanoma PMS išgyventi lengviau?
Ar gali sporto būti per daug: akivaizdūs požymiai, kad persistengiate  (7)
2014 m. rugsėjo 8 d. 00:00
Daug kartų esame girdėję, kad sportas – sveikata . Ar tai tikrai visada tiesa? Pasirodo, sportuojant per dažnai ir per intensyviai, galima sulaukti visai ne medalio, o sveikatos sutrikimų...
Gydytoja apie seksą po gimdymo: kada ir kaip mylėtis  (3)
2014 m. rugsėjo 7 d. 00:05
Po gimdymo kai kurios moterys laukia, kada gi galės pasimėgauti intymiais santykiais. O kitos neskuba vėl pulti mylimajam į glėbį: „Dar ne dabar"; „Ne šiandien"; „Ne rytoj." Kodėl?
Nėštumas po dirbtinio apvaisinimo: kuo jis skiriasi nuo natūralaus  (76)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 18:12
Nevaisingumo problemų turinčios poros vis dažniau ryžtasi dirbtiniam apvaisinimui. Kuo tokiu būdu prasidėjęs nėštumas skiriasi nuo įprasto?
Kodėl verta planuoti nėštumą?  (4)
2014 m. liepos 27 d. 00:01
Vestuves planuojame metus laiko, kartais netgi nuo vaikystės, darbus – mažiausiai savaitę į priekį. Tačiau reta šeima iš anksto ruošiasi nėštumui. Juk pasirūpinti savimi, tai pasirūpinti ir būsimu kūdikiu.
10 pirmojo karto mitų, kuriais nė už ką neturėtum tikėti  (4)
2014 m. liepos 17 d. 15:51
Vasaros karštis, flirtas ir lengvi romanai - nenuostabu, kad „Sexodromo“ skiltyje kasdien randame vis pikantiškesnių klausimų apie atsisveikinimą su nekaltybe ir kitus lovos reikalus. Tačiau vis dar pastebime, kad dažna mergina , nors ir sulaukusi pilnametystės, tiki pirmojo karto mitais, kurie buvo paneigti prieš daugybę metų.
Eglė: per nėštumą priaugau 30 kg, kurių kratausi iki šiol  (3)
2014 m. liepos 16 d. 14:45
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Gretos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo.
Sukurtas nuotoliniu būdu valdomas kontraceptikas  (25)
2014 m. liepos 10 d. 12:54
Masačusetso technologijų instituto (MIT) mokslininkai, remiami Billo Gateso, pristatė po oda implantuojamą kontraceptinę mikroschemą, kuri galės veikti 16 metų, rašo „BBC.com“.