„One Direction“

Las Vegase išdalinti „Billboard“ apdovanojimai  (2)
2015 m. gegužės 18 d. 10:13
Sekmadienio naktį Las Vegase išdalinti kasmetiniai muzikos apdovanojimai „Billboard“. Amerikiečių dainininkė T. Swift pelnė net aštuonis „Billboard Music Awards" apdovanojimus.
Seras P. McCartney – turtingiausias 2015 m. muzikantas  (7)
2015 m. balandžio 23 d. 09:47
Leidinio „The Sunday Times“ sudaryto turtingiausių Airijos ir Didžiosios Britanijos muzikantų sąrašo viršūnėje atsidūrė buvęs grupės „The Beatles“ narys seras Paulas McCartney. Jo turtai sudaro 730 mln. svarų (daugiau nei 1 mlrd. EUR), skelbia BBC.
Paskelbti pirmieji „Billboard“ muzikos apdovanojimų nominantai  (5)
2015 m. balandžio 7 d. 17:17
Paskelbti „Billboard Music Awards 2015“ apdovanojimų nominantai. Šiais metais pagrindinėse kategorijose varžosi Taylor Swift ir Samas Smithas.
Tarp kvailiausių žvaigždžių tatuiruočių – net klaidingai parašytas sutuoktinio vardas  (15)
2015 m. balandžio 4 d. 10:33
Mada puošti kūną tatuiruotėmis tikriausiai niekada nepraeis. Tačiau kartais visam laikui daromi piešiniai ar užrašai ne tik kad nepuošia, bet ir subjauroja žmogų. Dar blogiau – kartais net jį sugėdina. Siūlome susipažinti su žvaigždėmis, kurių tatuiruotės vadinamos ne itin maloniais epitetais: jos tapo blogiausiomis, kvailiausiomis ar net buvo padarytos su klaidomis!
Baisiausia, ką galėjo sužinoti „One Direction“ palikusio nario gerbėjai  (4)
2015 m. balandžio 1 d. 11:02
Pastarosios savaitės „ One Direction “ gerbėjams tapo tikru išbandymu: grupę paliko Zaynas Malikas, su mergina išsiskyrė Louisas Tomlinsonas, atrodo, kad jau niekas nebegali fanų šokiruoti.
Netobulos žvaigždės: gimė su Siamo dvyniu, 12 pirštų ar keturiais speneliais  (17)
2015 m. kovo 30 d. 19:23
Ne visi mes gimėme tobuli. Tačiau net ir iš pažiūros dideli trūkumai kartais nesutrukdo tapti garsiais visame pasaulyje dainininkais ar aktoriais. Ypač jei išmokstama trūkumus paversti pranašumais. Šiandien siūlome susipažinti su žvaigždėmis, kurios gimė su tam tikrais kūno defektais arba juos įgijo nelaimingų atsitikimų metu. Perskaitę nustebsite: turbūt nė nenumanėte, kad kai kurios įžymybės turi keturis spenelius, gimė su Siamo dvyniu arba dvylika pirštų!
H. Stylesą pravirkdė grupę „One Direction“ ištikusi netektis  (11)
2015 m. kovo 26 d. 09:12
Dainininkas Harry Stylesas savo pavyzdžių įrodė, kaip skaudžiai grupė „One Direction“ reaguoja į netikėtą jos nario Zayno Maliko sprendimą pasitraukti iš grupės veiklos. Per koncertą Džakartoje H. Stylesas apsiverkė, skelbia „The Daily Mail“.
Atsitiko baisiausia: „1 Direction" fanai verkia visame pasaulyje  (39)
2015 m. kovo 25 d. 21:48
Meilės dramos tęsinys. Ką tik oficialiai patvirtinta – „One Direction“ narys Zayn Malik palieka grupę Daugybės “One Direction“ grupės fanų prašymu „Panelė“ jau visą savaitę seka audringus įvykius, purtančius nuostabiąją penkių vaikinų grupę.
Kažkas prakeikė "One Direction"? Vėl nelaimės!  (18)
2015 m. kovo 23 d. 22:54
Dar viena meilės tragedija. Dvi skyrybos per vieną savaitę – kas kaltas?
OMG! „One direction“ gražuoliukui sužadėtinė neatleido  (20)
2015 m. kovo 21 d. 17:58
Naujausios žinios „One direction“ fanėms! Ir jos nėra pačios geriausios.
Šokiruojanti naujiena - „One Direction“ neteko vieno nario!  (35)
2015 m. kovo 20 d. 16:59
Dar negerkite valerijono – gražuoliukas Zayn Malik nemirė, tik taip išseko nerviškai, kad nebedalyvauja pasauliniame „ One Direction “ ture „On the road again“.
Londone išdalinti Britų muzikos apdovanojimai  (2)
2015 m. vasario 25 d. 22:33
Popmuzikos žvaigždės Edas Sheeranas ir Samas Smithas trečiadienį buvo didieji laimėtojai per 2015 metų apdovanojimų „BRIT Awards“ įteikimo ceremoniją Londone, kurią kiek pritemdė Madonnos pargriuvimas scenoje, ir abu gavo po dvi statulėles.
Kada žvaigždės prarado nekaltybę: Britney, Harry Styles, Kim Kardashian ir kitos  (16)
2015 m. vasario 21 d. 00:05
Kartais žvaigždės būna itin atviros – ima ir išpasakoja kada ir su kuo prarado nekaltybę . Pasirodo, vienos jų pirmą kartą mylėjosi labai anksti, kitos laukė to vienintelio. Faktas tik vienas, anksti praradusios nekaltybę įžymybės dažniausiai gailisi.
Paskelbė, koks Lietuvos atlikėjas yra klausomiausias internete  (31)
2015 m. vasario 20 d. 11:34
Internetinės muzikos paslaugos „Deezer“ duomenimis, populiariausi lietuvių klausomi muzikos žanrai yra elektroninė ir, šiek tiek mažiau, pop muzika.
Tai, ko nežinojote apie Lietuvoje koncertuosiantį Edą Sheeraną  (6)
2015 m. vasario 2 d. 13:52
Artėja vasario 15-oji, diena, kai tūkstančių gerbėjų širdis savo dainomis virpins Vilniuje koncertuosiantis Edas Sheeranas . Šis žaibiškai išpopuliarėjęs vaikinas pavergė milijonus savo itin romantiškomis dainomis bei nuoširdžiu bendravimu su gerbėjais. Kad koncerto laukimas neprailgtų, pateikiame įdomių faktų apie Edo Sheerano gyvenimą ir netrukus vyksiantį koncertą!
Ką apie vaikiną išduoda jo plaukai: šukuosena ir spalva  (2)
2014 m. gruodžio 20 d. 09:13
Apie vaikiną gali spręsti vien pažvelgusi į jo plaukus . Ne tik jų spalva, bet ir kirpimas gali pasufleruoti, koks vaikino charakteris ir ką jis mėgsta. Taigi, perskaityk, bet nežiūrėk į tai pernelyg rimtai.
Kokios dovanos labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui  (2)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:00
Išrinkti dovaną , kuri pradžiugintų gavusįjį - nemenka užduotis. Gal išsirinkti padės šie patarimai .
Londone įvyko BBC muzikos apdovanojimų ceremonija  (2)
2014 m. gruodžio 12 d. 08:52
BBC muzikos apdovanojimuose geriausiu tarptautiniu artistu išrinktas JAV prodiuseris ir dainų autorius Pharrellis Williamsas. Visame pasaulyje išgarsėjusi jo daina " Happy " tapo geriausiu metų singlu.
Lithuanian industrialists offer to mediate in Ukrainian-EU business cooperation
2014 m. gruodžio 9 d. 14:20
More than 20 businesspeople and representatives of business organisations are taking part in the high level Ukraine -Lithuania business mission to Brussels on 9-11 December, organised by the Lithuanian Confederation of Industrialists (LPK), the confederation said in a report.
Paskelbė, kuri daina yra klausomiausia visame pasaulyje  (24)
2014 m. gruodžio 4 d. 18:42
2014 metais, „ Spotify “ duomenimis, žmonės daugiausia klausė Pharrellio Williamso dainos „ Happy “. Skelbiama, kad šis kūrinys visame pasaulyje buvo perklausytas 260 mln. kartų. Antroje ir trečioje vietoje liko grupės „Clean Bandit“ daina „Rather Be“ ir Calvino Harriso „Summer“, skelbia time.com.
Su sūnumi į avariją patekęs D. Beckhamas po poros dienų jau lydėjo žmoną atsiimti apdovanojimo  (2)
2014 m. gruodžio 2 d. 08:11
Pirmadienį, gruodžio 1 dieną, vykusiuose 2014 metų Britų mados apdovanojimuose ( British Fashion Awards ) už puikų stiliaus pojūtį apdovanotos Victoria Beckham ir Emma Watson .
Los Andžele išdalinti Amerikos muzikos apdovanojimai  (5)
2014 m. lapkričio 23 d. 18:23
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Los Andžele, JAV  išdalinti 2014 m. Amerikos muzikiniai apdovanojimai. Daugiausiai statulėlių pretendavo gauti australų reperė Iggy Azalea , nominuota šešiose kategorijose, praneša Billboard.com
Romantika: „One Direction“ pristatė visų gerbėjų svajonių klipą(VIDEO)  (6)
2014 m. lapkričio 22 d. 21:21
Garsiojo „ One Direction “ penketuko gerbėjos, ar kada susimąstėte, kaip atrodytų pasimatymas su vienu iš grupės narių? Turime gerų žinių: dabar pat galite „nusikelti“ į vakarienę su Zaynu, linksmybes atrakcionų parke su Liamu ar čiuožinėjimą su Harry.
Paauglių svajonių jaunikis Lukas Kuchtovas už „Facebook“ draugystę gauna dovanas(INTERVIU)  (9)
2014 m. lapkričio 20 d. 10:05
Anksčiau svajonių jaunikiai atsirasdavo dainuodami dainas, mesdami tritaškius krepšinio aikštelėje ar tapydami paveikslus. Bet tik ne šiais laikais... Airijos sostinėje Dubline gyvenantis emigrantų sūnus Lukas Kuchtovas (18 m.) populiarus vien todėl, kad yra aukštas, gražus ir dar turi „Calvin Klein“ apatinius.
Meilės kaina: po skandalingo išsiskyrimo susitaikyti siekiantis Harry Stylesas savo dovana nustebino ir didžiausius kritikus  (1)
2014 m. lapkričio 19 d. 12:56
Nors po išsiskyrimo su Harry Stylesu 2013-ųjų pradžioje Taylor Swift oficialiai nesusitikinėjo su jokiu vaikinu, „keičiančios vaikinus kaip kojines“ etiketės jai atsikratyti niekaip nepavyksta.
Nauja „Band Aid“ dainos versija siekiama padėti Ebolos krizės aukoms  (4)
2014 m. lapkričio 17 d. 16:40
Pirmadienį pasirodė nauja „ Band Aid “ dainos „ Do They Know It's Christmas? “ versija . Pirmą kartą projektas „Band Aid“ susibūrė beveik prieš 30 metų, kai muzikantas ir filantropas Bobas Geldofas pakvietė didžiausias tų laikų muzikos žvaigždes įrašyti labdaros singlo, už kurį surinktos lėšos buvo skirtos bado Etiopijoje aukoms.
Stiliaus klaida: susitikimui su karališkąja pora – susivėlę plaukai ir leopardo raštai(FOTO)  (4)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:23
Kaip reaguotum sužinojusi, kad turėsi progą paspausti ranką pačiai Kembridžo hercogienei Catherine ? Tikėtina, kad kai praeitų nuostaba, pradėtum galvoti, kaip tą ypatingą akimirką reikės elgtis, ką sakyti ir, žinoma, ką vilkėti.
Škotijoje išdalinti MTV Europos muzikos apdovanojimai  (57)
2014 m. lapkričio 9 d. 22:31
Sekmadienio naktį Škotijoje išdalinti MTV Europos muzikos apdovanojimai. Glazgo mieste, „EES Hydro“ arenoje vykusiame renginyje apdovanoti geriausių metų atlikėjai.
8 žymių porų klaidos, iš kurių derėtų pasimokyti  (4)
2014 m. lapkričio 9 d. 00:00
Nuolat stebime Holivudo įžymybes, žavimės ir norime būti panašios į jas. Tačiau žvaigždės – taip pat žmonės, ir taip pat daro grubių klaidų, dėl kurių nukenčia meilės reikalai. Siūlome pasimokyti iš šių nesėkmių, ir, atėjus laikui, pasielgti gudriau. Štai ko nereiktų daryti, jei nenori visiškai apsikvailinti ir sugriauti savo santykius.