„One Direction“

Landsbergis lambastes NATO, Obama and Turkey for failing to deter Moscow  (19)
2015 m. spalio 7 d. 12:01
Vytautas Landsbergis , the patriarch of Lithuanian politics known for his tough anti-Russian stance, is uncompromisingly critical of how NATO countries have responded to Russia 's recent incursions into Turkey 's airspace.
Interneto sensacija: Harry Styles dvynė veda gerbėjus iš proto (FOTO)  (3)
2015 m. rugsėjo 28 d. 13:02
Harry Styles - žvaigždutė, kuriai vis pasiseka surasti pasaulyje savo netikrą dvynį. Pamenate merginą, kuri ryškiai išsidažiusi buvo lyg du vandens panaši į žymųjį atlikėją?
Londone koncertavę „One Direction“ atskleidė naujojo albumo pavadinimą
2015 m. rugsėjo 24 d. 09:28
Vaikinų grupė „One Direction“ antradienį, rugsėjo 22 dieną, pradžiugino savo gerbėjus – jie atskleidė savo penktojo studijinio albumo pavadinimą.
Grupė „One Direction“ stabdo muzikinę veiklą  (10)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 15:02
Kitais metais grupė „One Direction“ išsiskirs pirmąjį kartą nuo savo karjeros pradžios muzikiniame projekte " The X Factor " 2010 metais, skelbia BBC .
„One Direction“ gerbėjai griebiasi už galvų - grupės kartu nebeišvysime ?! (FOTO)  (12)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 11:17
Šį savaitgalį visi „One Direction“ gerbėjai nuščiuvo. Vieni braukė ašarą, kiti linkėjo „One Direction“ vaikinams visokeriopos sėkmės, tačiau visi pripažino - savaitgalio žinia sukretė.
Požymiai, jog vaikinas ruošiasi tave palikti (ŽVAIGŽDŽIŲ PAMOKA)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 13:39
Dar ne taip seniai žvaigždžių pasaulį supurtė žinia, jog buvęs „One Direction“ narys Zaynas Malikas negailestingai paliko savo sužadėtinę Perrie Edwards. Iš gražios pramogų pasaulio poros liko tik dūmas...
5 įžymybės, kurios negali viena į kitą žiūrėti (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 28 d. 15:56
Scenos žmonės yra ne tik teatrališki, bet ir, pasirodo, labai karingi. Na, ne visi iš jų, tačiau konfliktai pramogų pasaulyje kyla neretai. Žvaigždėms nepatinka viena kitos kuriama muzika, išvaizda ar pasisakymai, o tada jau prasideda...
Selenos Gomez artima draugė skinasi kelią į žinomumą (FOTO)
2015 m. liepos 21 d. 16:20
Buvimas tarp žymių draugų gali būti ne tik smagus, bet ir labai naudingas. Kas ten žino, gal būtent garsioji atlikėja Selena Gomez suvedė savo artimą draugę Raquelle Stevens su garsiuoju „One Direction“ nariu Niallu Horanu.
Įsimintiniausi visų laikų šokio žingsniai: nuo „Gangnam Style“ iki „Lambados“  (7)
2015 m. liepos 18 d. 12:46
Pamenate arklio jojimą vaizduojantį reperio Psy muzikinį vaizdo klipą „ Gangnam Style “? O popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono legendinę mėnulio eiseną (Moonwalk)? Arba kai merginos ant sienos bandė užpakaliukais „piešti“ aštuonetą ir mokytis šokti „Lambadą“? Taip , to pamiršti neįmanoma. Pristatome garsiausius ir įsimintiniausius šokių žingsnelius, kurių nepamirštame net ir prabėgus 30 metų!
Žvaigždžių antrininkai: atspėk, kas yra kas  (1)
2015 m. liepos 18 d. 00:00
Genetika krečia įdomius pokštus. Kol vieni leidžia tūkstančius, norėdami tapti nors kiek panašesniais į žvaigždes, kitiems tenka aiškintis, jog ne ne ne, aš tikrai ne Miley... Šie žmonės neturi nieko bendro su šou pasauliu, tačiau jų nuotraukos susilaukia milžiniško dėmesio. Kodėl? Todėl, kad jie beprotiškai panašūs į garsenybes.
5 žvaigždės, kurios anksti pradėjo sūpuoti vaikus (FOTO)  (14)
2015 m. liepos 15 d. 10:31
Vaikinų grupė „ One Direction “ mūsų atmintyje, ko gero, visuomet liks žavių, laisvų ir nesuvaržytų vaikinų draugija, kuri žavėjo (ir vis dar žavi!) daugelio merginų širdis.
„One Direction“ žvaigždė L. Tomlinsonas taps tėčiu  (12)
2015 m. liepos 15 d. 08:45
Louiso Tomlinsono gyvenimas pasisuko nauja kryptimi: jis taps tėčiu. Grupės „One Direction“ širdžių ėdikas su Los Andžele dirbančia stiliste Briana Jungwirth laukiasi kūdikio, rašo people.com.
Sensacija: Harry Styles turi dvynę ?! (FOTO)  (9)
2015 m. liepos 1 d. 09:00
Kad pasaulyje egzistuoja dvyniai , puikiai tai žinome. Tačiau visiškai giminės ryšiais nesusiję ir it vandens lašai panašūs žmonės dažnai sugeba net labai nustebinti!
„Forbes“ suskaičiavo 2015 metais daugiausia uždirbusiųjų garsenybių turtus  (1)
2015 m. birželio 30 d. 09:14
„ Forbes “ duomenimis, 2015 metais daugiausiai uždirbusių garsenybių šimtuko pirmoje vietoje atsidūrė boksininkas Floydas Mayweatheris, skelbia cbsnews.com.
Dėl istorinio Amerikos sprendimo pasisakė ir A. Schwarzeneggeris  (67)
2015 m. birželio 27 d. 11:35
Holivudo žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris pasveikino JAV Aukščiausiojo Teismo nutartį įteisinti vienalytes santuokas visose 50 valstijų, tvirtindamas, kad teisėjai priėmė „teisingą sprendimą“.
Kiek kainuoja į Lietuvą pasikviesti mega žvaigždę?  (84)
2015 m. birželio 9 d. 17:58
Robbie Williamsas , Madonna ir U2 prieš keletą metų buvo vadinami „Šventąja trejybe“, kuri už jokius pinigus niekada nekoncertuos Baltijos šalyse . Tačiau didžiausius honorarus susišluojančių atlikėjų požiūris, kaip ir situacija muzikos pasaulyje, nenumaldomai keičiasi.
Gražuolis neatsispyrė visą pasaulį apėmusiai madai (FOTO)  (5)
2015 m. birželio 8 d. 12:29
Įžymybių pasaulyje plaukų dažymas vaivorykštės ryškumo spalvomis jau nestebina. Vis dėlto dažniausiai tokiai manijai pasiduoda įžymybės merginos.
TOP 10. Išrink karščiausią žvaigždę - vaikiną (APKLAUSA)  (4)
2015 m. gegužės 29 d. 10:59
Šiandien - Tarptautinė vyrų ir vaikinų diena. Ta proga renkame gražiausią ir karščiausią užsienio žvaigždę!
Las Vegase išdalinti „Billboard“ apdovanojimai  (2)
2015 m. gegužės 18 d. 10:13
Sekmadienio naktį Las Vegase išdalinti kasmetiniai muzikos apdovanojimai „Billboard“. Amerikiečių dainininkė T. Swift pelnė net aštuonis „Billboard Music Awards" apdovanojimus.
Seras P. McCartney – turtingiausias 2015 m. muzikantas  (7)
2015 m. balandžio 23 d. 09:47
Leidinio „The Sunday Times“ sudaryto turtingiausių Airijos ir Didžiosios Britanijos muzikantų sąrašo viršūnėje atsidūrė buvęs grupės „The Beatles“ narys seras Paulas McCartney. Jo turtai sudaro 730 mln. svarų (daugiau nei 1 mlrd. EUR), skelbia BBC.
Polak w finale międzynarodowego talent show „Aim2Fame”
2015 m. balandžio 14 d. 06:00
Znany z „The Voice of Poland” Ian Rooth spełnia marzenia o międzynarodowej karierze. Polak znalazł się w pierwszej dziesiątce finalistów ogólnoświatowego talent show „Aim2Fame”. Stawką w konkursie jest ośmiotygodniowy kurs pod okiem najlepszych światowych vocal coachów oraz uczestnictwo w międzynarodowym zespole popowym. Do 20 kwietnia trwa głosowanie internautów, które wyłoni uczestników kolejnego etapu show.
Paskelbti pirmieji „Billboard“ muzikos apdovanojimų nominantai  (5)
2015 m. balandžio 7 d. 17:17
Paskelbti „Billboard Music Awards 2015“ apdovanojimų nominantai. Šiais metais pagrindinėse kategorijose varžosi Taylor Swift ir Samas Smithas.
Tarp kvailiausių žvaigždžių tatuiruočių – net klaidingai parašytas sutuoktinio vardas  (15)
2015 m. balandžio 4 d. 10:33
Mada puošti kūną tatuiruotėmis tikriausiai niekada nepraeis. Tačiau kartais visam laikui daromi piešiniai ar užrašai ne tik kad nepuošia, bet ir subjauroja žmogų. Dar blogiau – kartais net jį sugėdina. Siūlome susipažinti su žvaigždėmis, kurių tatuiruotės vadinamos ne itin maloniais epitetais: jos tapo blogiausiomis, kvailiausiomis ar net buvo padarytos su klaidomis!
Baisiausia, ką galėjo sužinoti „One Direction“ palikusio nario gerbėjai  (4)
2015 m. balandžio 1 d. 11:02
Pastarosios savaitės „ One Direction “ gerbėjams tapo tikru išbandymu: grupę paliko Zaynas Malikas, su mergina išsiskyrė Louisas Tomlinsonas, atrodo, kad jau niekas nebegali fanų šokiruoti.
Netobulos žvaigždės: gimė su Siamo dvyniu, 12 pirštų ar keturiais speneliais  (17)
2015 m. kovo 30 d. 19:23
Ne visi mes gimėme tobuli. Tačiau net ir iš pažiūros dideli trūkumai kartais nesutrukdo tapti garsiais visame pasaulyje dainininkais ar aktoriais. Ypač jei išmokstama trūkumus paversti pranašumais. Šiandien siūlome susipažinti su žvaigždėmis, kurios gimė su tam tikrais kūno defektais arba juos įgijo nelaimingų atsitikimų metu. Perskaitę nustebsite: turbūt nė nenumanėte, kad kai kurios įžymybės turi keturis spenelius, gimė su Siamo dvyniu arba dvylika pirštų!
H. Stylesą pravirkdė grupę „One Direction“ ištikusi netektis  (11)
2015 m. kovo 26 d. 09:12
Dainininkas Harry Stylesas savo pavyzdžių įrodė, kaip skaudžiai grupė „One Direction“ reaguoja į netikėtą jos nario Zayno Maliko sprendimą pasitraukti iš grupės veiklos. Per koncertą Džakartoje H. Stylesas apsiverkė, skelbia „The Daily Mail“.
Atsitiko baisiausia: „1 Direction" fanai verkia visame pasaulyje  (39)
2015 m. kovo 25 d. 21:48
Meilės dramos tęsinys. Ką tik oficialiai patvirtinta – „One Direction“ narys Zayn Malik palieka grupę Daugybės “One Direction“ grupės fanų prašymu „Panelė“ jau visą savaitę seka audringus įvykius, purtančius nuostabiąją penkių vaikinų grupę.
Kažkas prakeikė "One Direction"? Vėl nelaimės!  (19)
2015 m. kovo 23 d. 22:54
Dar viena meilės tragedija. Dvi skyrybos per vieną savaitę – kas kaltas?
OMG! „One direction“ gražuoliukui sužadėtinė neatleido  (20)
2015 m. kovo 21 d. 17:58
Naujausios žinios „One direction“ fanėms! Ir jos nėra pačios geriausios.