„One Direction“

Gražuolę įsimylėjęs Louisas Tomlinsonas labiau rūpinasi ja nei sūnumi? (FOTO)  (3)
2016 m. vasario 4 d. 10:06
Dar neataušus naujienai apie neseniai gimusį „One Direction “ grupės nario Louiso Tomlinson o sūnelį, žiniasklaida jau praneša kitą žinią, kuri kaip reikiant pykdina kai kuriuos gerbėjus.
Gigi Hadid vieša aistra Zaynui Malikui: blogas ženklas? (VIDEO)  (1)
2016 m. sausio 29 d. 11:18
Manekenė Gigi Hadid (20 m.) - be abejonės graibstomiausia šių dienų manekenė. Merginos gyvenimas tiesiog verda - mados pristatymai, kolekcijos, pramogų pasaulio renginiai... Nebesuskaičiuotume, kiek kartų Gigi ėjo raudonuoju kilimu.
Dėl „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono nuotraukos pasaulis eina iš proto (FOTO)  (8)
2016 m. sausio 28 d. 14:10
Šiuo metu geri kavą ar valgai šokoladinį batonėlį? Padėk puoduką, o batonėlį mesk į šalį, nes gali ir paspringti... Neįsivaizduoji, kokio mielumo nuotrauka pasidalino vaikinų grupės „One Direction“ narys Louisas Tomlinsonas (24 m.)!
Zayną Maliką vėl galima išvysti „One Direction” grupėje (VIDEO)
2016 m. sausio 27 d. 10:45
Daugybė „One Direction” gerbėjų visame pasaulyje liejo ašaras, kai sužinojo, jog grupę palieka jų dievinamas gražuoliukas Zaynas Malikas.
Negalėsi atsispirti naujam Selenos Gomez vaikinui (FOTO)  (3)
2016 m. sausio 22 d. 11:50
Po išsiskyrimo su Justinu Bieberiu atlikėjos Selenos Gomez su kuo tik nepiršo... O du rimčiausi praėjusių metų Selenos gerbėjai buvo dainininkas Zeddas ir vaikinų grupės One Direction grupės narys Niallas Horanas.
U-turn by president may make her election target, say analysts
2016 m. sausio 11 d. 10:07
President Dalia Grybauskaitė‘s U-turn on establishing a new agency to tackle suicide, alcoholism and violence in families in Lithuania may make her a target during the coming election campaign.
Reperis Jay-Z mano galintis H. Styles'ą paversti žymiausiu atlikėju pasaulyje  (5)
2016 m. sausio 4 d. 17:41
Reperis Jay-Z sako galintis per metus dabartinį „One Direction“ vokalistą Harry Styles 'ą paversti pasauline žvaigžde, skelbia „ The Guardian “.
Savaitgalio siurprizas: 2 žvaigždžių meilės naujienos sužadins smalsumą (FOTO)
2016 m. sausio 4 d. 09:09
Šis savaitgalis įžymybių meilės fronte buvo itin karštas. Beveik oficialiai aišku - vaikinų grupės „One Direction” narys Harry Style ir manekenė Kendall Jenner - nauji įsimylėjeliai.
Tarp kalėdinių dovanų šiemet – popiežiaus albumas ir pakalikai  (11)
2015 m. gruodžio 28 d. 21:14
Nors šiais metais Kalėdų senelio dažniausiai prašyta technologinių dovanų, nuskriausti neliko ir melomanai bei kino gerbėjai.
Selenos Gomez išvaizda - kuo toliau, tuo drąsiau (FOTO)
2015 m. gruodžio 15 d. 09:51
Praeitą savaitę gerbėjus savo atvira apranga nustebinusi JAV atlikėja Selena Gomez ir toliau nesikuklina.
„Jingle Ball“ koncerte dainavo S. Gomez ir grupė „One Direction“
2015 m. gruodžio 8 d. 12:37
„ Jingle Ball “ koncerte Los Andžele pasirodė tokie atlikėjai, kaip Selena Gomez ir grupė „ One Direction “
Absurdiškiausios įžymybių grožio procedūros: nuo kraujo kaukių iki avių placentos  (12)
2015 m. lapkričio 29 d. 20:54
Įžymybės priverstos nuolat atrodyti pribloškiančiai, todėl griebiasi net keisčiausių ir brangiausių procedūrų savo grožiui išlaikyti, rašo dailymail.co.uk.
Įžymybių Padėkos diena: prabangios vaišės ir sudeginti pyragai  (1)
2015 m. lapkričio 27 d. 09:07
Vakar, lapkričio 26-ąją, Amerikoje buvo švenčiama Padėkos diena . Garsenybės savo socialinių tinklų paskyrose dalijosi nuotraukomis ir mintimis, už ką yra dėkingos.
Nepatikėsi, kokį laikotarpį dabar išgyvena Selena Gomez (FOTO)  (2)
2015 m. lapkričio 26 d. 09:35
Regis, Justinui Bieberiui dėl savo buvusios (o gal ir esamos?) meilės Selenos Gomez šiuo metu tenka graužti nagus.
Neįsivaizduoji, kokie ypatingi ryšiai sieja Gigi Hadid ir Zayną Maliką (FOTO)
2015 m. lapkričio 24 d. 09:20
Vos pasauliui spėjus atsigauti po atlikėjų Zayno Maliko ir Perry Edwards skyrybų, buvo pranešta, jog išsiskyrė svajonių porele laikyti modelis Gigi Hadid ir muzikantas Joe Jonas.
Amerikos muzikos apdovanojimai: Celine Dion duoklė Paryžiaus aukoms bei stulbinantis šou  (1)
2015 m. lapkričio 23 d. 13:53
Sekmadienį, lapkričio 22 dieną, vykę Amerikos muzikos apdovanojimai buvo išties puikūs, pradedant retai matoma renginį vedusia Jennifer Lopez, baigiant nuostabiais pasirodymais, neleidusiais publikai nustygti vietoje, rašo abcnews.go.com.
Los Andžele įvyko Amerikos muzikos apdovanojimai  (2)
2015 m. lapkričio 23 d. 09:53
Sekmadienio vakarą Los Andžele vyko grandiozinis šou - Amerikos muzikos apdovanojimai, kuriuos vedė net devynias sukneles renginio eigoje pakeitusi Jennifer Lopez .
MTV apdovanojimų žvaigždės „5 Seconds Of Summer“ pirmąsyk gros Baltijos šalyse
2015 m. spalio 26 d. 14:45
„ YouTube “ srautą ir MTV eterio bangas sprogdinanti Australijos grupė „5 Seconds Of Summer“ (“5SOS“) pirmą sykį koncertuos Baltijos šalyse . 2016-ųjų birželio 4-ąją jaunimo dievinami rokeriai surengs koncertą Talino „Saku“ arenoje, į kurį atvykti kviečia ir gerbėjus iš Lietuvos .
MTV EMA apdovanojimų karalius - penkias statulėles laimėjęs J. Bieberis  (1)
2015 m. spalio 26 d. 13:12
Popmuzikos dainininkas Justinas Bieberis triumfavo sekmadienio vakarą Milane vykusioje MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonijoje, be kita ko, laimėjęs geriausio atlikėjo, geriausio bendro projekto ir geriausio įvaizdžio kategorijose.
MTV apdovanojimuose Milane - gilių iškirpčių paradas
2015 m. spalio 26 d. 05:23
Sekmadienio naktį Milane vyko tradiciniai MTV EMA apdovanojimai. Nors šiame renginyje kasmet dalyvauja būriai muzikos žvaigždžių, šiemet renginys atrodė kaip niekad nykus. Tiesa, nykus jis buvo dėl to, jog daugelis garsių muzikantų tiesiog neatvyko, bet ne vaizdais ant raudonojo kilimo. Mat čia vyko tikrų tikriausias gilių iškirpčių paradas.
Landsbergis lambastes NATO, Obama and Turkey for failing to deter Moscow  (19)
2015 m. spalio 7 d. 12:01
Vytautas Landsbergis , the patriarch of Lithuanian politics known for his tough anti-Russian stance, is uncompromisingly critical of how NATO countries have responded to Russia 's recent incursions into Turkey 's airspace.
Interneto sensacija: Harry Styles dvynė veda gerbėjus iš proto (FOTO)  (3)
2015 m. rugsėjo 28 d. 13:02
Harry Styles - žvaigždutė, kuriai vis pasiseka surasti pasaulyje savo netikrą dvynį. Pamenate merginą, kuri ryškiai išsidažiusi buvo lyg du vandens panaši į žymųjį atlikėją?
Londone koncertavę „One Direction“ atskleidė naujojo albumo pavadinimą
2015 m. rugsėjo 24 d. 09:28
Vaikinų grupė „One Direction“ antradienį, rugsėjo 22 dieną, pradžiugino savo gerbėjus – jie atskleidė savo penktojo studijinio albumo pavadinimą.
Grupė „One Direction“ stabdo muzikinę veiklą  (10)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 15:02
Kitais metais grupė „One Direction“ išsiskirs pirmąjį kartą nuo savo karjeros pradžios muzikiniame projekte " The X Factor " 2010 metais, skelbia BBC .
„One Direction“ gerbėjai griebiasi už galvų - grupės kartu nebeišvysime ?! (FOTO)  (12)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 11:17
Šį savaitgalį visi „One Direction“ gerbėjai nuščiuvo. Vieni braukė ašarą, kiti linkėjo „One Direction“ vaikinams visokeriopos sėkmės, tačiau visi pripažino - savaitgalio žinia sukretė.
Požymiai, jog vaikinas ruošiasi tave palikti (ŽVAIGŽDŽIŲ PAMOKA)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 13:39
Dar ne taip seniai žvaigždžių pasaulį supurtė žinia, jog buvęs „One Direction“ narys Zaynas Malikas negailestingai paliko savo sužadėtinę Perrie Edwards. Iš gražios pramogų pasaulio poros liko tik dūmas...
5 įžymybės, kurios negali viena į kitą žiūrėti (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 28 d. 15:56
Scenos žmonės yra ne tik teatrališki, bet ir, pasirodo, labai karingi. Na, ne visi iš jų, tačiau konfliktai pramogų pasaulyje kyla neretai. Žvaigždėms nepatinka viena kitos kuriama muzika, išvaizda ar pasisakymai, o tada jau prasideda...
Selenos Gomez artima draugė skinasi kelią į žinomumą (FOTO)
2015 m. liepos 21 d. 16:20
Buvimas tarp žymių draugų gali būti ne tik smagus, bet ir labai naudingas. Kas ten žino, gal būtent garsioji atlikėja Selena Gomez suvedė savo artimą draugę Raquelle Stevens su garsiuoju „One Direction“ nariu Niallu Horanu.
Įsimintiniausi visų laikų šokio žingsniai: nuo „Gangnam Style“ iki „Lambados“  (7)
2015 m. liepos 18 d. 12:46
Pamenate arklio jojimą vaizduojantį reperio Psy muzikinį vaizdo klipą „ Gangnam Style “? O popmuzikos karaliaus Michaelo Jacksono legendinę mėnulio eiseną (Moonwalk)? Arba kai merginos ant sienos bandė užpakaliukais „piešti“ aštuonetą ir mokytis šokti „Lambadą“? Taip , to pamiršti neįmanoma. Pristatome garsiausius ir įsimintiniausius šokių žingsnelius, kurių nepamirštame net ir prabėgus 30 metų!