Omletas

Du dalykai, kuriuos privalote padaryti ryte  (20)
2016 m. vasario 5 d. 00:00
Gydytojai dietologei Aušrai Jauniškytei-Ingelevičienei dažnai tenka išgirsti klausimą „ar tikrai reikia valgyti pusryčius?“. Juk ryte organizmas miega, dažnai valgyti net nesinori, o ir laiko ryte nuolat trūksta.
Dėmesio vertas prieskonis: gydo peršalimą ir uždegimą, mažina cholesterolį  (29)
2016 m. vasario 1 d. 00:00
Paprastam lietuviui tai dažnai nepažįstamas, o jei ir žinomas, tai didelės svarbos neturintis prieskonis. Pati su juo susipažinau visai neseniai, kai viena pažįstama moteris džiaugėsi, jog tai ciberžolė , kartais dar vadinama kurkuma, padėjo sustiprinti ligų sužalotas kepenis. Nuo tada šis prieskonis atsirado ir mano prieskonių lentynėlėje. Daugiau iš smalsumo nei iš poreikio, tačiau tūkstančiai atliktų tyrimų įrodo, jog šis prieskonis turėtų tapti geriausiu virėjo draugu.
Šešios didžiausios pusryčių klaidos ir geriausi receptai  (46)
2016 m. sausio 29 d. 06:30
Pusryčiai būtini, jei norite atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ir tai padaryti negadindami sveikatos. Nors tinkami pusryčiai – tai visos dienos sėkmės garantas, daugelis vis dėlto linkę jų atsisakyti.
Patarimai, kaip sportuoti namuose: kada, kiek ir su kokia įranga  (2)
2016 m. sausio 16 d. 00:00
Sportuoti namuose – patogiausias, pigiausias būdas pastiprinti raumenis, pagerinti odos elastingumą, paspartinti medžiagų apykaitą ir atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų, jei neturite laiko vaikščioti į sporto klubą. Tik tam, kad sporto programa būtų veiksminga, reikia laikytis pagrindinių treniravimosi namuose taisyklių.
Savaitgalio pusryčiams: kiaušinienė lietuviškai, itališkai ir prancūziškai  (6)
2016 m. sausio 16 d. 00:00
Manoma, kad kiaušinienė atsirado senovės Artimuosiuose Rytuose. Sumušti kiaušiniai buvo kepami pagardinti smulkintomis prieskoninėmis žolelėmis. Ilgainiui šis patiekalas pasiekė Vakarų Europą ir Šiaurės Afriką.
Ar žinote: krakmolas – priemonė nuo 20 problemų  (35)
2016 m. sausio 9 d. 00:10
Paprasčiausio bulvių krakmolo anksčiau visada būdavo kiekvienoje virtuvėje, o dabar šį vertingą produktą pamiršo. Kai senelė man papasakojo apie jo ypatybes, iš pradžių nepatikėjau, o paskui nutariau pabandyti. Veiksminga. Dabar daugelį buities problemų išsprendžiu be brangių cheminių preparatų, kuriems, beje, turėjau alergiją.
Su kuo valgomas Dakaras  (2)
2015 m. gruodžio 16 d. 16:49
Sausio mėnesį Argentinoje ir Bolivijoje vyksiančios tradicinės Dakaro ralio automobilių lenktynės – jau visai čia pat. Startui besirengiančios „Agrorodeo“ komandos nariai Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas pastarąsias dienas skiria paskutiniams namų darbams.
Norite ryte neskubėti – pusryčius gaminkite iš vakaro: 3 puikūs receptai  (5)
2015 m. lapkričio 26 d. 00:00
Nors daugelis iš mūsų yra įpratę keltis anksti, tačiau būti žvaliems ir funkcionaliems iš pačio ryto – jau kita istorija. O tai reiškia, jog ir pasirinkti, ką valgyti pusryčiams gali būti mažytis iššūkis. Tačiau tam yra ir išeitis – pasiruošti pusryčius iš anksto arba kitaip tariant – iš vakaro.
10 idėjų pusryčiams, jei norite sulieknėti  (3)
2015 m. lapkričio 25 d. 06:30
Ryte pavalgius sveikus, subalansuotus pusryčius, galima neužkandžiavus ištverti iki pietų, nes organizmui pakanka gyvybinės jėgos ir energijos. Pateikiame 10 receptų pačių veiksmingiausių sveikų pusryčių, kurie padės pasiekti ir išlaikyti norimą figūrą.
Skanios alternatyvos košėms – pusryčių idėjos iš skirtingų šalių  (22)
2015 m. lapkričio 23 d. 05:30
Pusryčiai yra svarbiausias dienos valgis . Labai svarbu, kad jie būtų sveiki ir sotūs. Tačiau tai, ką žmonės valgo per pusryčius, gerokai skiriasi įvairiose pasaulio šalyse – nuo pyragėlių Prancūzijoje iki įmantrių pusryčių Pietų Korėjoje, rašo britų dienraštis „The Independent“.
Labai efektyvi šveicariška 4 dienų dieta  (17)
2015 m. lapkričio 13 d. 00:00
Šiandien egzistuoja apie penkis tūkstančius dietų, bet dietos, išrastos gydytojų, visada sulaukdavo daugiau dėmesio. Paprastai šios dietos sukuriamos atsižvelgiant į organizmo ypatumus, riebalų metabolizmo subtilybes, tokios dietos labiau subalansuotos ir mažiau sudėtingos laikytis.
Itališkas omletas
2015 m. lapkričio 12 d. 13:53
The Town, nes lietuviai nebe kaimiečiai ir pusryčius valgo ir ne namie  (280)
2015 m. lapkričio 8 d. 14:16
Miesto gerovę galima nustatyti pagal tai, ar žmonės jau valgo pusryči us mieste (ar pjaustosi šlapią dešrą ir deda ją ant batono), o restorano gerumą labai parodo tai, ar jie moka gaminti pusryčius. Dar nesu matęs restorano, kuris ruoštų tikrai gerus pusryčius ir paskui nemokėtų pagaminti geros vakarienės.
Savaitės sveikų pusryčių planas  (18)
2015 m. lapkričio 2 d. 06:30
Nemanykite, kad sveiki patiekalai yra neskanūs, neišradingi. Tai įrodo savaitės sveikų pusryčių planas.
Neįprasta, bet paprasta idėja pusryčiams: omletas maišelyje  (52)
2015 m. spalio 16 d. 06:30
Kas nemėgsta vėlyvų savaitgalio pusryčių , kai nereikia niekur skubėti ir galima kūrybingai pasigaminti kad ir neįmantrų patiekalą.
6 priežastys, kodėl japonės nestorėja  (28)
2015 m. rugsėjo 30 d. 09:00
Pažvelk į japones - šios miniatiūrinės moterys, atrodo, visai nestorėja! Anot statistikos, japonių svoris per visą gyvenimą pakinta vos keliais kilogramais! Pavyzdžiui, 20-24 metų japonės vidutinis svoris - 50,76 kg., 45-49 metų japonės sveria tik šiek tiek daugiau - 52.89 kg.
Pribloškiantys rezultatai: spalvingoji DIETA  (1)
2015 m. rugsėjo 17 d. 10:23
Ši dieta labai tinka rudenį, nes didžiąją dalį jos meniu sudaro vaisiai ir daržovės, kurių derlių būtent dabar renkame iš savo sodų.
Trumpai ir aiškiai: kodėl vakare reikia valgyti baltymus, o ne angliavandenius  (43)
2015 m. rugsėjo 11 d. 14:23
Visi besidomintys mityba žino, kad dienai ritantis į antrą pusę, meniu iki tol dominavę angliavandeniai turėtų užleisti vietą baltymams. O tai reiškia, kad pavakariams bei vakarienei teks pamiršti makaronus, duoną, bandeles ir dairytis baltymingo maisto.
Devyni greiti kiaušinių pusryčiams variantai  (15)
2015 m. rugsėjo 10 d. 06:30
Skanius pusryčius galima pasigaminti vos per 10 minučių. Tyrimai rodo, kad visada valgant pusryčius sumažėja širdies ir kraujagyslių ligų, diabeto ir nutukimo rizika. Vieni iš mėgstamiausių produktų pusryčiams – kiaušiniai . Jie greitai pagaminami, maistingi, juose gausu baltymų.
Burnoje tirpstantis biskvitinis omletas  (5)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 11:02
7 lengvos vakarienės receptai  (4)
2015 m. rugpjūčio 6 d. 14:53
Toms, kurios kontroliuoja svorį, vakarienė – svarbiausias dienos valgis. Laimei, norint pasigaminti „teisingus“ patiekalus vakaro vaišėms, nebūtina valandų valandas plušėti prie viryklės. ELLE.ru pateikia 7 lengvos vakarienės receptus, visų poatiekalų pagrindas – sezoniniai vaisiai ir daržovės. Gamindamos šiuos patiekalus sugaišite ne daugiau nei 15 minučių.
Teisingi pusryčiai: ką valgyti ir ką reikėtų pamiršti?  (32)
2015 m. liepos 24 d. 06:30
Jeigu vakarienę rekomenduojama atiduoti priešui, tai pusryčius būtina suvalgyti patiems, ypač jeigu svajojate apie dailias kūno linijas. Tačiau labai svarbu, kad rytinis valgymas būtų ne šiaip sau užkandimas bėgant – sumuštinis su dešra ar kava nieko nevalgius.
Omletas su pievagrybiai
2015 m. liepos 13 d. 09:52
Dukano dietos meniu. Antras etapas. Receptai  (7)
2015 m. liepos 2 d. 00:00
Sveikiname įveikusius pirmą Dukano dietos etapą ir pristatome antro dietos etapo meniu. Pasirūpinkite, kad jūsų šaldytuve netrūktų sveikų maisto produktų, o saldžius varškės sūrelius, padažus ar dešros gabaliuką atiduokite lieknam bičiuliui. Šiame straipsnyje rasite septynių antro Dukano dietos etapo dienų valgiaraštį: nuo pusryčių iki vakarienės. Pradedam?
Dukano dietos meniu. Pirmas etapas. Receptai  (14)
2015 m. liepos 1 d. 00:00
Populiarioji Dukano dieta dažniausiai pristatoma gana apibendrintai: nusakoma dietos esmė, keturi etapai, mitybos piramidė, draustini produktai. Vis dėlto, matyt, ne vienam iškyla klausimas: jei pagrindinis pirmojo etapo maistas tėra mėsa ir žuvis, liesi pieno produktai, sėlenos, kaipgi juos visus paruošti? Kaip maitintis? Bent kelis atsakymus rasite šiame straipsnyje. Pažadame!
A. Užkalnis aptiko naujas madas lietuviškame turizme  (172)
2015 m. birželio 26 d. 12:03
Klausiu dvaro šeimininkės: „Vaiduoklių turite?“. Sako, jei reikia, tai bus. Būna, sako, kad vaidenasi. Tą naktį nesivaideno, net ir po vyno, konjako ir cigaro nesivaideno.
Vienišių įpročiai: ką pakeisti, kad netaptumėte atgrasūs patys sau  (4)
2015 m. birželio 22 d. 06:30
Kai pietaujame ar vakarieniaujame su kitais žmonėmis rečiau persivalgome, tačiau mažai kas mato, ką valgome būdami namuose vieni. Didelis indas ledų, didelė pakuotė bulvių traškučių ar pica ilsintis vakare dažnai tampa tarsi kompensacija už ilgas darbo valandas, milžinišką įtampa ar per didelį nuovargį.
Moterų pamėgta: viena efektyviausių dietų – „riebalų ir celiulito šluota“  (10)
2015 m. birželio 21 d. 00:00
Ši dieta, kuri kitaip dar vadinama Viktorijos Principal, šiuo metu yra viena populiariausių pasaulyje. Daugelis moterų apie ją kalba, dalinasi patirtimis ir džiaugiasi, kad per savaitę galima atsikratyti nuo 3 iki 4,5 kilogramo. Jei jaučiate didesnį poreikį, šios organizmo valymo programos teks laikytis bent porą savaičių.
Burnoje tirpstantis omletas su šparagais
2015 m. birželio 18 d. 09:58