Olimpiada

Su J. Valančiūnu nuo pirmųjų dienų: kaip NBA pakeitė milžiną iš Utenos  (8)
2015 m. lapkričio 25 d. 10:41
2011 metų NBA naujokų birža. Penktasis šaukimas priklauso Toronto „Raptors“ klubui. Į sceną žengia Davidas Sternas. Mintyse kirba mintis: „ne, Jono dar nepašauks“. Tačiau netrukus NBA komisaras ištaria: „...renkasi Joną Valančiūną iš Utenos“. Taip dabar jau 23-ejų aukštaūgis padėjo pirmąjį žingsnį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.
Lietuvos krepšinio rinktinė prieš olimpiadą stovyklaus Argentinoje arba Brazilijoje  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 17:43
Antradienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete posėdžiavo LTOK vasaros olimpinių sporto šakų komisija. Komisijos nariai buvo supažindinti su pasirengimu žaidynėms, atnaujintu 2016 m. olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų sąrašo projektu, išklausė „Rio 2016“ ekspertų komisijos vadovo, Lietuvos krepšinio ir tinklinio federacijų vadovų pranešimus.
Mirtinos rungtynės: juodžiausios dienos sporto istorijoje  (4)
2015 m. lapkričio 21 d. 13:32
Po Paryžiuje įvykdytų teroristų atakų, per kurias žuvo mažiausiai 129 žmonės ir kurių viena buvo šalia futbolo stadiono, taip pat evakavus stadioną Hanoveryje ir atšaukus Vokietijos ir Olandijos rinktinių draugišką mačą pradėta nerimauti, kad sporto renginiai tampa taikiniu tokiems išpuoliams.
Po kruvinų išpuolių, Paryžius dar labiau nori rengti olimpiadą  (14)
2015 m. lapkričio 21 d. 12:55
Kruvini teroristiniai išpuoliai Paryžiuje neatbaidė Prancūzijos sostinės ryžto surengti 2024 metų olimpines žaidynes, skelbia portalas dailymail.co.uk .
M. Kalnietis prisiminė čempionatą: jei būtumėme laimėję, taip pat būčiau verkęs  (33)
2015 m. lapkričio 21 d. 10:59
Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Mantas Kalnietis po sėkmingo Europos čempionato savo profesionalumą ir toliau demonstruoja Lietuvos čempionų getose. Vykstant pirmemybėms savo 29-ąjį gimtadienį atšventęs krepšininkas išsamiame interviu papasakojo apie savo sugrįžimą į „Žalgirį“, Rusijoje praleistus metus, trečiosios atžalos laukimą ir amžiną priepriešą su Vilniaus „Lietuvos rytu“.
Pirmą kartą Lietuvoje – kovos menų „olimpiada“  (3)
2015 m. lapkričio 20 d. 14:33
Gruodžio 10 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje susirinks visų kovos menų geriausieji sporto meistrai. Lietuvos kovos menų sąjunga rengia precedento Lietuvoje neturintį renginį, kurio metu bus pristatyti daugiau nei 20-ties kovos menų šakų atstovai. Kovos menų meistrai rengia ypatingas parodomąsias šou programas. Renginio metu taip pat bus apdovanoti labiausiai nusipelnę sportininkai ir treneriai.
Kelialapių neturintys imtynininkai vis tiek ruošiasi Rio olimpiadai  (5)
2015 m. lapkričio 20 d. 10:45
Lietuvos imtynininkai dar neturi kelialapių į 2016 metų olimpines žaidynes, tačiau jau ruošiasi artimiausiems atrankos turnyrams, kurių metu bus galimybė iškovoti bilietus į Rio de Žaneirą. Lietuvos imtynių federacija (LIF) išsikėlusi tikslą ne tik patekti į žaidynes, bet ir trečią kartą iš eilės parvežti į Lietuvą olimpinius medalius.
Lietuvos ir Lenkijos rinktinių boksininkai surems pirštines Marijampolėje
2015 m. lapkričio 17 d. 11:34
Prieš keletą metų gimusi idėja įsteigti Europos bokso lygą, kurioje kovotų šalių rinktinės, ima virsti realybe. Artėjantį penktadienį Marijampolėje susitiks Lietuvos ir Lenkijos bokso rinktinės.
K. Nacickaitė apie moterų krepšinį Lietuvoje: nenuostabu, kad visos išsivažinėja  (7)
2015 m. lapkričio 17 d. 08:41
Geriausios Lietuvos krepšininkės iš įvairiausių Europos kampelių vėl sugužėjo į gimtinę – Kėdainiuose lietuvės pradėjo pasiruošimą pirmoms Senojo žemyno pirmenybių atrankos rungtynėms. Naują formatą išbandysiančios krepšininkės prisipažįsta, kad tai bus nelengvas išbandymas, bet tikisi tik geriausio rezultato. „Turime didelį potencialą“, – kalbėdama su Krepšinis.lt sakė viena rinktinės lyderių Kamilė Nacickaitė .
Rusai griebiasi šiaudo: mąstoma tiek apie apeliaciją, tiek apie masinį darbuotojų atleidimą  (110)
2015 m. lapkričio 14 d. 15:32
Rusijos Olimpinis Komitetas (ROC) šeštadienį pasižadėjo imtis veiksmų siekiant reformuoti į dopingo skandalą patekusią lengvosios atletikos federaciją, nes šaliai iškilo grėsmė nedalyvauti Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.
Lengvoji atletika po Rusijos FST sparnu: dopingo skandalo ištakos  (6)
2015 m. lapkričio 13 d. 13:29
Kas liks be medalių ir pareigų dėl, ko gero, didžiausio Rusijos istorijoje dopingo skandalo? Londonas. Olimpiada 2012 – pirmą ir trečią vietą 800 metrų bėgime užėmusios Rusijos atstovės Marija Savinova ir Jekaterina Poistogova pozuoja fotografams. Dabar sportininkėms gresia diskvalifikacija visam gyvenimui.
Į kampą įsprausta Rusija gali apskritai boikotuoti Rio de Žaneiro olimpiadą?  (143)
2015 m. lapkričio 12 d. 19:35
Rusijos lengvąją atletiką purtant neregėto masto dopingo skandalui iškilo grėsmė ir kitų sporto šakų atstovams – gilų susirūpinimą dėl Pasaulio antodopingo agentūros (WADA) paskelbtos medžiagos išreiškė ir Tarptautinė plaukimo federacija ( FINA ).
Panevėžyje prasidėjo Europos bokso čempiono V. Karpačiausko vardo turnyras
2015 m. lapkričio 5 d. 20:36
Panevėžio „Cido“ arenoje užvirė boksininkų kovos. Jau 17-us metus iš eilės Panevėžyje rengiamas Europos čempiono Vitalijaus Karpačiausko vardo turnyras.
Badmintonininkų atranka į Rio olimpiadą pasiekė pusiaukelę  (4)
2015 m. lapkričio 4 d. 17:51
Badmintonininkams atranka į Rio olimpines žaidynes prasidėjo 2014 metų gegužę ir tęsis lygiai metus. Įskaitiniai yra visi pasaulio reitingo turnyrai, pasaulio ir Europos asmeniniai ir komandų čempionatai. Tokiu būdu jau pasiekta atrankos pusiaukelė.
Iššifruoti Rusiją. Nuo ko viskas prasidėjo, arba apie tikrus rusiškus vyrus  (536)
2015 m. spalio 30 d. 16:14
„Susitikimo vietos pakeisti negalima“ iš tiesų nebuvo pirmasis Rusijos TV serialas: „Septyniolika pavasario akimirkų“, kultinis karo serialas apie šlovingą rusų šnipą Štirlicą ir baisius vokiečius pasirodė jau 1973 metais.
Išskirtinis interviu su Rūta Meilutyte : apie tai, kas įdomu kiekvienai iš mūsų (FOTO)  (1)
2015 m. spalio 25 d. 09:40
Kai nusprendėme, kad PANELĖS rugsėjo numerio tema bus Lietuvos garbė, iškart tapo aišku, kas turėtų tapti žurnalo veidu. 18-metė Anglijoje gyvenanti ir besitreniruojanti plaukikė Rūta Meilutytė jau spėjo tapti olimpine čempione, pagerinti pasaulio rekordus, nuskinti puokštę medalių ir užsitarnauti meilę kiekvieno lietuvio širdyje.
Bušido turnyre Vilniuje – bokso dvikova  (1)
2015 m. spalio 21 d. 13:08
Jau lapkričio 14 d. pirmą kartą „Bushido Heros Series“ turnyro žiūrovai galės išvysti ir olimpinės sporto šakos – bokso dvikovą. „Siemens“ arenoje kovos tituluočiausias pastarojo meto Lietuvos boksininkas 2012 m Londono olimpinių žaidynių ir šių metų Europos čempionato prizininkas Evaldas Petrauskas .
Netikėtą medalį iškovojusi A. Trebaitė: gerai ėjo koja
2015 m. spalio 20 d. 12:18
Sekmadienio vakarą Grenchene (Šveicarija) Europos dviračių treko čempionato bronzos medalį iškovojusi Aušrinė Trebaitė teigė, kad tiek prieš pirmenybes, tiek prieš paskutinę daugiakovės rungtį ji medalio nesitikėjo, o apie iškovotą prizinę vietą sužinojo tik po paskutinės rungties finišo.
M. Krzyzewskio era baigiasi: po olimpiados paliks JAV trenerio postą
2015 m. spalio 19 d. 16:16
Ilgametis „Duke“ universiteto komandos treneris Mike'as Krzyzewskis ESPN pareiškė, kad po 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių paliks JAV krepšinio rinktinės stratego postą. Kas pakeis 68-erių strategą, oficialiai bus paskelbta dar prieš olimpiadą.
Treneriai įspėja valdžią: nesilaikant pažadų olimpiečių skaičius mažės  (7)
2015 m. spalio 12 d. 19:43
Pirmadienį Vilniuje, naujienų agentūroje ELTA, vykusioje diskusijoje „Su skolų kupra į Rio olimpiadą“ šalies sporto treneriai išreiškė nepasitenkinimą valstybės sporto finansavimo sistema ir sudėtinga vyresnio amžiaus atletų situacija.
Lietuvos sporto veteranai Nicoje nusigriebė grietinėlę  (6)
2015 m. spalio 12 d. 14:46
Prancūzijos kurortiniame mieste Nicoje pasibaigė 10 dienų vykusios Europos sporto meistrų žaidynės, kuriose dalyvavo apie 6500 senjorų, išmėginusių jėgas 27–ose sporto šakose.
V. Putino meilė B. al Assadui su išskaičiavimu  (140)
2015 m. spalio 7 d. 14:14
Rusija linkusi įsitraukti į konfliktą Sirijoje ir jos pajūryje sukurti nuo rusų priklausomą zoną, panašią į Rytų Ukrainoje sulipdytas „liaudies respublikas“. Konflikte, kurį Jungtinių Tautų generalinis sekretorius apibūdino kaip statytinių karą, svarbūs veiksniai yra dujotakiai ir gamtinių dujų telkiniai.
Žvėriško FIBA apetito pritrenkti latviai pakėlė rankas: pasimokėme ir iš lietuvių  (40)
2015 m. spalio 6 d. 17:30
Už olimpinį miražą suploti 1,75 mln. eurų ar daugiau – ne Latvijos kišenei. Taip situaciją įvertino šios šalies krepšinio asociacija (LBS), pasitraukusi iš nematomų grumtynių dėl olimpinės atrankos turnyrų organizavimo. Latviai nepamiršo ir skaudaus pralaimėjimo, kurį prieš ketverius metus užkulisių partijoje teko iškęsti Lietuvai.
Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai išbandė olimpinę trasą  (2)
2015 m. spalio 6 d. 17:02
Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai baigė sezoną. Tačiau atostogos prieš olimpinį sezoną ilgai netruks. Dar spalio mėnesį baidarininkai ir kanojininkai pradės treniruotes Lietuvoje, o gruodžio pradžioje vyks į treniruočių stovyklą į šiltuosius kraštus, kur pradės treniruotes ir ant vandens.
A. Sabonis apie J. Kazlausko ateitį rinktinėje: nematau jokių problemų  (16)
2015 m. spalio 6 d. 14:39
Prieš porą savaičių Lilyje iškovotas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasiekimas antradienio popietę buvo įtvirtintas oficialiai – LKF ir LTOK prezidentai Arvydas Sabonis ir Daina Gudzinevičiūtė pasirašė patvirtinimą, kad Jono Kazlausko kariauna žais Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.
Lietuvos kiokušin karatė treneris: B. Gustaitytė nebuvo verta pralaimėjimo finale  (6)
2015 m. spalio 5 d. 17:32
Šeši Lietuvos kiokušin karatė sportininkai, kuriems nepavyko iškovoti kelialapių į Tokijuje vyksiantį pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionatą, savaitgalį išbandė jėgas Kiokušin pasaulio sąjungos (KWU) Rusijoje surengtame pasaulio čempionate.
Šilelio miške vyko Mažoji olimpiada
2015 m. spalio 2 d. 08:39
Kasmet rugsėjis pakviečia Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinius, mokytojus, tėvelius į Mažąją olimpiadą. Šiais metais vyko jau 22-oji, kurios skambus pavadinimas „Sportas už sveiką pasaulį“ tarsi priminė svarbiausią jos tikslą – propaguoti sveiką gyvenseną, saugoti gamtą, skatinti mokinius aktyviai domėtis sportu, kūno kultūra.
Š. Marčiulionis apie „Žalgirio“ žvaigždes, M. Jordano poelgį ir būsimą knygą  (64)
2015 m. spalio 1 d. 18:06
Aštuonioliktoje tiesioginėje analitinėje laidoje „Du prieš du“ lankėsi krepšinio legenda Šarūnas Marčiulionis , kuris papasakojo, kaip pasirinko tryliktąjį numerį, kodėl neišvyko rungtyniauti į „Žalgirį“ palygino Seule pelnyto auksinio ir Barselonoje iškovoto bronzos medalio svarbą, atskleidė iki šiol negirdėtų istorijų iš NBA virtuvės bei sumaniai apibūdino laidos vedėjų iš prisiminimų dėžės traukiamus daiktus.
Š. Marčiulionis – apie tobulą rinktinės mechanizmą, FIBA eksperimentus ir LKL progresą  (5)
2015 m. spalio 1 d. 16:10
Vienas geriausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Marčiulionis pasekė Arvydo Sabonio pėdomis. Nuo šiol 51-erių lietuvio pavardė puikuojasi ne tik Jameso Naismitho krepšinio šlovės muziejuje, bet ir analogiškoje FIBA istorijos šventovėje. Iškilminga ceremonija vyko Lilyje, todėl Š. Marčiulionis iš arti matė, kaip Jono Kazlausko kariauna Europos čempionate su sidabro medaliais kopė ant apdovanojimų pakylos. „Didžiavausi, kad esu lietuvis“, – išdidžiai prisipažino šalies krepšinio legenda.