Olimpiada

Los Andželas pretenduos surengti 2024 metų vasaros olimpines žaidynes
2015 m. rugsėjo 2 d. 12:27
JAV olimpinis komitetas (USOC) antradienį oficialiai iškėlė Los Andželo miesto kandidatūrą surengti 2024 metų vasaros olimpines žaidynes po to, kuomet liepos mėnesį savo kandidatūrą siekti olimpiados sostinės atsiėmė Bostonas.
R. Meilutytė: nuolatiniai klausimai apie J. Jefimovą kelia įtampą  (30)
2015 m. rugsėjo 2 d. 06:58
Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė neslepia, kad neseniai pasibaigęs pasaulio čempionatas Rusijoje ją nuvylė. Tačiau plaukikė sako išmokusi pamokas ir dabar visą dėmesį telkia artėjančioms olimpinėms žaidynėms Brazilijoje. Ateinantis sezonas R. Meilutytei bus ypač sunkus – be olimpiados, jos laukia ir mokyklos baigimo egzaminai.
J. Kazlauskas paskelbė galutinį Lietuvos rinktinės dvyliktuką  (457)
2015 m. rugsėjo 1 d. 20:36
Antradienį po vakarinės treniruotės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneriai paskelbė, kad paskutinieji du žaidėjai, kurie palieka rinktinę, yra 26-erių metų įžaidėjas Žygimantas Janavičius ir 22-ejų metų aukštaūgis Artūras Gudaitis .
Tokijo olimpinis komitetas nebenaudos skandalą išprovokavusio logotipo  (1)
2015 m. rugsėjo 1 d. 13:29
2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių organizatoriai nebenaudos logotipo, išprovokavusio kaltinimus dėl plagijavimo, nors keliomis dienomis anksčiau žadėjo nekeisti skandalingosios emblemos, antradienį pranešė vietos žiniasklaida.
R. Kurtinaitis: rinktinė pajėgi laimėti medalius  (50)
2015 m. rugsėjo 1 d. 13:01
„Neabejoju, kad mūsų vyrai solidžiai pasirodys Europos čempionate. Nors ir negalės žaisti visi pajėgiausi krepšininkai, Lietuvos komandos sudėtis yra stipri. Be to, turime labai patyrusį trenerį Joną Kazlauską“, – laikraščiui „ Sportas “ teigė ilgametis šalies rinktinės žaidėjas ir buvęs vienas jos strategų Rimas Kurtinaitis , dabar dirbantis su „ Chimki “ ekipa.
Turnyre Atėnuose Lietuva šventė svarbią psichologinę pergalę prieš Olandiją  (524)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 18:00
Penktadienį Graikijos sostinėje Atėnuose tęsėsi keturių komandų tradicinis „Akropolio taurės“ turnyras, kuriame dalyvauja ir Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė . Mūsiškiams - tai paskutinė repeticija prie artėjantį Europos čempionatą. Antra lietuvių varžovė buvo Olandijos ekipa. Lietuva įveikė olandus 94:72 (26:18, 24:16, 23:19, 21:19) ir tai buvo svarbi ir žaidybinė, ir psichologinė pergalė.
Po dviejų nesėkmių iš eilės J. Kazlauskas nusprendė žaisti be kapitono ir J. Mačiulio  (267)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 13:49
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė penktadienį žais priešpaskutines kontrolines rungtynes pasirengimo artėjančiam Europos čempionatui cikle – po dviejų skaudžių nesėkmių iš eilės lietuviai 19 valandą stengsis reabilituotis Akropolio taurės turnyro Atėnuose dvikovoje su olandais.
Tarptautinį turnyrą Atėnuose Lietuva pradėjo triuškinamu pralaimėjimu Turkijai  (935)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 17:56
Ketvirtadienį Graikijos sostinėje Atėnuose prasidėjo keturių komandų tradicinis „Akropolio taurės“ turnyras, kuriame dalyvauja ir Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė . Mūsiškiams - tai paskutinė repeticija prie artėjantį Europos čempionatą. Pirma lietuvių varžovė buvo Turkijos ekipa. Mūsiškiai netikėtai pralaimėjo dideliu skirtumu 53:71 (15:15, 9:15, 25:21, 4:20).
J. Kazlauskas nusprendė, kas žais su turkais – pasitelks J. Valančiūną  (55)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 15:51
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui baigia Graikijoje. Čia ketvirtadienį prasideda tradicinis draugiškas keturių komandų „Akropolio taurės“ turnyras.
Lietuvos imtynininkai pasaulio čempionatui sugraibė paskutinius pinigus  (5)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 13:14
Tikslas – trys olimpiniai kelialapiai, svajonė – aukso medalis, kaina – 50 tūkst. eurų. Taip buhalteriškai galima sudėlioti artėjančią šalies imtynininkų išvyką į pasaulio čempionatą. Azartinių žaidimų sostinėje Las Vegase ( JAV ) vyksiančioms pirmenybėms Lietuvos imtynių federacija (LIF) metė visus finansinius resursus.
Sergantiems vaikams – Lietuvos rinktinės žvaigždžių dovanos ir linkėjimai pasveikti  (1)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 11:55
Prieš tarptautinį turnyrą Graikijoje grupė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų rado laiko apsilankyti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ligoninės Kauno klinikų vaikų ligų klinikoje. Ten Rimanto Kaukėno fondas organizavo tradicinį renginį „Mūsų viltis“.
S.-S. Vene pelnė beveik trečdalį komandos taškų, o estai metė rimtą iššūkį Kroatijos rinktinei  (8)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:56
Būsimoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžovė Senojo žemyno pirmenybių D grupėje Estijos komanda pirmąsias keturių ekipų turnyro Zagrebe rungtynes 63:66 (17:20, 21:18, 9:13, 16:15) pralaimėjo šeimininkams Kroatijos krepšininkams.
Lietuvos krepšinio rinktinė paskutinei repeticijai išvyko į Graikiją  (44)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 15:47
Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui baigs Graikijoje. Čia vyks tradicinis draugiškas keturių komandų „Akropolio taurės“ turnyras. Lietuviai jame jėgas išmėgins su Turkija , Olandija ir Graikija . Trečiadienį mūsiškiai iš Vilniaus oro uosto išskrido į Atėnus.
Oficialus verdiktas: J. Kazlauskas prieš kelionę į Graikiją atsisakė A. Juškevičiaus  (286)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 20:30
Prabėgus beveik savaitei po paskutinių itin nesėkmingų „ Huawei “ taurės draugiškų rungtynių Kaune su Kroatijos krepšininkais (59:72) Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas nusprendė atsisveikinti dar su vienu savo auklėtiniu ir sutrumpinti kandidatų skaičių.
Ž. Tratui – neįtikėtinas Rusijos kino magnato pasiūlymas  (58)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 17:47
Daugeliui puikiai pažįstamas televizijos projektų dalyvis, modelis bei kino aktorius Žilvinas Tratas dažnai dėmesio sulaukia ne tik Lietuvoje , bet ir už jos ribų. Prieš kurį laiką užsibrėžęs siekti kino aktoriaus karjeros tarptautiniu mastu ir įdėjęs daug įdirbio dėl savo svajonės, šiandien jis jau gali džiaugtis ateinančiais rezultatais.
Atsikvėpusi tropikų rojuje R. Meilutytė pradės ruoštis svarbiausiam sezonui  (17)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 13:13
Nuo vizito pas sunkiomis ligomis sergančius mažuosius – iki apsilankymo pas stomatologą. Savaitgalį tėvo Sauliaus Meilučio ir ilgametės jo draugės Rasos vestuves atšventusi plaukikė Rūta Meilutytė per trumpas atostogas tėvynėje vos spėja suktis. Bet atitrūkti nuo visų rūpesčių geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė galėjo egzotiškoje Aruboje.
Pasaulio čempionate medalių neiškovoję irkluotojai tikisi atsigriebti olimpiadoje  (2)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 11:52
Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai pasaulio čempionate iškovojo du kelialapius į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes ir pratęsė tradiciją – nuo Nepriklausomybės atkūrimo mūsų šalies baidarių ir kanojų irkluotojai dalyvavo visose šešiose olimpiadose. Sėkmingiausia buvo paskutinė 2012 metų Londono olimpiada, kurioje kanojininkas Jevgenijus Šuklinas iškovojo sidabro medalį.
Fanai Lietuvos rinktinei iš anksto kabina Europos čempionato aukso medalius  (63)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:30
Lietuvos krepšinio gerbėjai tiki, kad mūsų rinktinė šiemet gali po daugiau nei dešimties metų pertraukos ir vėl triumfuoti Senojo žemyno krepšinio pirmenybėse. Tokias išvadas leidžia daryti lažybų bendrovių paskelbti išankstinių statymų rezultatai. Didžioji dauguma besilažinančiųjų stato už tai, kad mūsiškiai iš Prancūzijos grįš su aukso medaliais.
J. Kazlauskas – apie spaudimą, rimtus varžovus grupėje ir rinktinėje augančią žvaigždę  (65)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 08:01
„Galime prikalbėti rinktinės žaidėjams ditirambų, tačiau kaip bus iš tikrųjų, matysime. Jau ne kartą įsitikinome, kad draugiškos rungtynės yra viena, o čempionatas – visai kas kita. Stengsimės jame išspausti maksimumą“ , – sako Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas .
Per žingsnį nuo medalio likusiam I. Navakauskui – olimpinis kelialapis  (9)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 10:40
Italijos mieste Milane sekmadienį finišavo pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Paskutinę varžybų dieną į kanalą išplaukė trys lietuviai – du kovojo dėl garbės, vienas – dėl medalio ir kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
Tikslų nepasiekę baidarininkai – nusivylę, bet rankų nuleisti neketina  (3)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 16:39
Italijos mieste Milane vykstančiose pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate kol kas nė vienai Lietuvos įgulai nepavyko iškovoti medalių. O pagrindinį tikslą – kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes – nugvelbė vienintelis Henrikas Žustautas.
Olimpiniai kelialapiai: H. Žustautas džiūgavo, o dvi įgulos liko per žingsnį  (15)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:00
Italijos mieste Milane vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį trys Lietuvos įgulos kovojo dėl medalių, o dvi – dėl vietos finale.
Pelningą sutartį Toronte pasirašęs J. Valančiūnas į Lietuvą grįš šeštadienį  (24)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 10:21
23-ejų metų 213 cm ūgio Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas ketvirtadienį pasirašė naują pelningą ilgalaikę sutartį su Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) Toronto „Raptors“ klubu ir per artimiausius ketverius metus (nuo 2016-ų metų sezono) uždirbs apie 64 milijonus JAV dolerių (vidutiniškai - po 16 mln. per metus).
H. Žustautas, A. Lankas ir E. Ramanauskas – pasaulio čempionato finale  (7)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 20:31
Planetos baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Italijoje ketvirtadienio popietę sėkmingai sprinto rungties – 200 m – pusfinaliuose pasirodė bei į A finalus, kuriuose bus kovojama dėl medalių ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpiadą, pateko kanojininkas Henrikas Žustautas, baidarininkai Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas.
R. Seibutis pasibaisėjo rezultatu, J. Kazlauskas suabejojo savo žaidėjais  (355)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 22:02
Lietuvos krepšininkams apkarto išlydėtuvės į Europos čempionatą. Prasčiausias rungtynes pasiruošimo cikle sužaidę lietuviai beviltiškai 59:72 nusileido Kroatijos ekipai. Lietuvos rinktinės strategas Jonas Kazlauskas teigė, kad po įtempto treniruočių ir varžybų grafiko žaidėjai tiesiog pavargo, o antausis trečiadienį bus gera pamoka ateičiai.
Pirma nesėkmė: beviltiškai atrodę lietuviai pajuto kroatų jėgą  (240)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 19:15
Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje baigėsi draugiškas tarptautinis krepšinio turnyras „Huawei“ taurei laimėti, kuriame, be šeimininkės ir nugalėtojos titulą apgynusios Lietuvos rinktinės, žaidė dar trys būsimo 2015-ųjų Europos čempionato dalyvės – Turkija, Makedonija bei Kroatija.
Turkai pranoko makedonus ir turnyre Kaune užėmė antrą vietą  (5)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 18:28
Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje baigiasi draugiškas krepšinio turnyras „Huawei“ taurei laimėti. Paskutinėse oficialiose jo rungtynėse Turkijos komanda 85:68 (22:20, 29:20, 19:14, 15:14) pranoko makedonus ir užėmė antrą vietą.
Rungtynėms su kroatais J. Kazlauskas pasitelks visus turimus ginklus  (22)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 14:32
Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje baigsis draugiškas tarptautinis krepšinio krepšinio turnyras „Huawei Cup“, kuriame, be šeimininkės ir nugalėtojos titulą ginančios Lietuvos rinktinės, dalyvauja dar trys būsimo 2015-ų Europos čempionato dalyvės: Turkija, Makedonija ir Kroatija.
Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių  (3)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 13:37
Ketvirtadienį Italijoje prasidės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 20-23 dienomis Milane irkluotojai kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. 42-ą kartą vyksiančiame pasaulio čempionate iš viso dalyvaus daugiau negu 2000 irkluotojų iš 105 šalių.