Olimpiada

Neapsisprendžia: sportininkams svarbiau olimpiniai medaliai ar pinigai?  (4)
2014 m. spalio 23 d. 12:20
Nuolat taisomas, pildomas ir braukomas sportininkų, galinčių pretenduoti į valstybės mokamas rentas, sąrašas vėl kelia diskusijas Seime. Šįkart į jį bandoma įtraukti penkis už borto likusius baidarių ir kanojų irklavimo čempionus. Bet specialistai nesutaria, ar toks žingsnis nepaskatins jaunesnius jų kolegas mestis į neolimpines rungtis, kuriose galimybės pasižymėti ir apsirūpinti senatvei didesnės.
O. Pistorius išgirdo nuosprendį dėl draugės nužudymo  (37)
2014 m. spalio 21 d. 09:12
Pietų Afrikos Respublikos ( PAR ) žvaigždė Oscaras Pistorius antradienį išgirdo nuosprendį dėl draugės Reevos Steenkamp nužudymo. Jam skirta 5 metų laisvės atėmimo bausmė.
O. Koršunovui – dar du tarptautiniai apdovanojimai  (2)
2014 m. spalio 15 d. 15:50
Režisierius Oskaras Koršunovas ir jo teatras tęsia sėkmingą žygį tarptautinėje erdvėje. Dar pavasarį „ Žuvėdra “ pelnė net penkis Torūnėje rengiamo festivalio „Kontakt“ prizus, o praeitą savaitę teatras triumfavo Sankt Peterburge vykstančiame tarptautiniame festivalyje „Baltic House“. Vilniečių pristatytiems spektakliams atiteko kritikų bei publikos simpatijos.
Įvertinti Lietuvos jaunuolių mokymai Rusijos karinėse stovyklose  (845)
2014 m. spalio 9 d. 13:53
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis skandalingais vadina paaiškėjusius faktus apie konkrečią sostinės mokyklą, kurios mokiniai metai po metų keliauja į Rusijoje organizuojamas sukarintas stovyklas „Sojuz“.
Baigė perspektyvias studijas, pradėjo dirbti mokytoju: kodėl?  (30)
2014 m. spalio 9 d. 10:04
Socialiniai mokslai išlieka populiariausi, nes egzistuoja stereotipai apie prestižines ir neprestižines specialybes. Tačiau skaičiai, kiek mokinių renkasi socialinius ar tiksliuosius mokslus, nėra svarbūs. Svarbu, kad žmonės galėtų dirbti gerai apmokamą ir mielą širdžiai darbą.
Kas žinoma apie paslaptingą Britanijos žvalgybos agentūros vadovą  (4)
2014 m. spalio 3 d. 21:33
Didžiosios Britanijos žvalgybos agentūra MI6 penktadienį paskelbė, kad naujuoju jos vadovu paskirtas Alexas Youngeris.
Prieš savus Ukrainoje kovojantis rusas: spjaunu aš į tą priesaiką  (533)
2014 m. rugsėjo 22 d. 15:57
Vasarą sieną su Ukraina perėjo vyresnysis Rusijos federalinės saugumo tarnybos pasienio tarnybos leitenantas Ilja Bogdanovas.
R. Burokas. Ko reikia Lietuvos politikų rinktinei?  (15)
2014 m. rugsėjo 21 d. 18:26
Vos per žingsnį nuo apdovanojimų pakilos buvę Lietuvos krepšininkai įrodė, kad nors ir esame maža tauta, tačiau krepšinio kovose už mus galingesniais gali save laikyti tik retas.
Lietuvių skriaudiko N. Batumo karjera prasidėjo nuo tragedijos – jo akyse aikštėje mirė tėvas  (54)
2014 m. rugsėjo 20 d. 08:51
„Norėčiau sutikti savo tėvą. Netekau jo, kai man buvo dveji metai. Buvau labai mažas. Jei tik turėčiau galimybę, norėčiau geriau jį pažinti“, – į klausimą, ką labiausiai norėtų pamatyti, nuoširdžiai atsako 25-erių metų Nicolas Batumas.
Lietuvos buriuotojai iškovojo du olimpinius kelialiapius į Rio de Žaneiro žaidynes  (9)
2014 m. rugsėjo 18 d. 15:01
Trečiadienį, rugsėjo 17 d., Ispanijoje, Santandero mieste vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate, Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ auklėtinė Viktorija Andrulytė „Laser Radial“ jachtų klasėje iškovojo pirmą olimpinį kelialiapį į 2016 metų Rio de Žaneiro žaidynes.
H. Kissingeris: Rusija žaidžia šachmatais, o mes pokerį  (164)
2014 m. rugsėjo 17 d. 19:28
Aukštas pareigas JAV respublikonų prezidentų administracijose ėjęs politikos analitikas, Nobelio premijos laureatas Henry Kissingeris Ukrainai numato tilto tarp Rytų ir Vakarų statusą.
Regbio akademija - naujas šios sporto šakos plėtros Lietuvoje etapas  (2)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:42
Nuo rugsėjo 1-os Šiaulių Vijolių vidurinė mokykla tapo sporto gimnazija, kuri ruoš talentingus, aukšto meistriškumo sportininkus. Čia svarbus vaidmuo bus skiriamas regbininkams, nes būtent čia įsikūrė Lietuvos regbio akademija.
J. Valančiūnas: aukosime viską, kad kitais metais parvežtume medalius  (89)
2014 m. rugsėjo 15 d. 21:13
Po triukšmingų ir vėlyvų sutiktuvių Lietuvos rinktinės krepšininkai pasidalijo mintimis apie pasibaigusį Pasaulio čempionatą ir ateities perspektyvas.
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė: kuo daugiau pyksimės, tuo labiau kentės mūsų rezultatai  (4)
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:59
Geriausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės per rugpjūčio karščius liejo prakaitą Vilniuje – rengėsi rugsėjį Turkijoje vyksiančiam Europos jaunimo iki 22 m. čempionatui. Kitąmet tęsis ir atranka į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
JAV spauda: tai buvo grėsmė dvišaliams santykiams ir filmas „Dingti per 60 sekundžių“  (252)
2014 m. rugsėjo 12 d. 09:10
„Dominavo“, „sumušė“, „sutriuškino“ – tokiais epitetais JAV spauda apibūdino savo šalies rinktinės pergalę 96:68 prieš Lietuvos komandą pasaulio krepšinio čempionat o pusfinalyje.
Kodėl lietuvių krepšinio sirgaliai taip nemėgsta ispanų?  (162)
2014 m. rugsėjo 11 d. 17:51
Po netikėto Ispanijos rinktinės pralaimėjimo ketvirtfinalio rungtynėse – Lietuva triumfavo: sirgaliai trynė rankomis ir džiaugėsi ispanų nesėkme. Favoritais laikyti ir medalius jau matavęsi ispanai pasitraukia iš tolesnės kovos. Aistruolių savimeilę glosto ir skambi frazė: „ispanai važiuoja namo“, nors žinome, kad šiemet pasaulio krepšinio čempionatas ir taip vyksta Ispanijoje.
LPF prezidentas: tikėjomės, kad iššaus G. Titenis arba D. Rapšys  (3)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:29
Lietuvos plaukimo rinktinė iš Berlyne vykusio Europos čempionato grįžo su keturiais medaliais. Rūta Meilutytė buvo greičiausia plaukdama 50 m krūtine, o Giedrius Titenis šiuo plaukimo stiliumi iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius.
Pusę pasaulio apskriejusi R. Meilutytė Berlyne grūmėsi ir su miegu  (13)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 03:09
„Rekordo tikriausiai nebūčiau pasiekusi, bet galbūt galėjau nuplaukti šiek tiek geriau“, – debiutą Europos plaukimo čempionate įvertino Rūta Meilutytė. Naujoji Senojo žemyno 50 m plaukimo krūtine čempionė antradienio naktį grįžo į Lietuvą džiaugdamasi tuo, jog pagaliau galės išsimiegoti.
Unikalioje R. Meilutytės trofėjų kolekcijoje – ne tik plaukimo medaliai  (21)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 20:14
Auksinį medalį iš Berlyne ( Vokietija ) pasibaigusio Europos čempionato į gimtinę pirmadienio (rugpjūčio 25 d.)naktį parvešianti Rūta Meilutytė yra vienintelė plaukikė pasaulio plaukimo istorijoje, iškovojusi visus įmanomus svarbiausius nacionalinius ir tarptautinius titulus visose amžiaus grupėse.
Matematiko dilema: darbas užsienyje ar tikras gyvenimas Lietuvoje?  (157)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 09:22
Šis pokalbis bus apie aistrą. Ne kelionėms, filmams, knygoms, sportui ar drabužiams… Apie aistrą matematikai, kuri veda pažinimo, ieškojimo ir atradimų keliu. Kurioje esti ir superžvaigždžių bei apdovanojimų. Tokį kelią pasirinko Matematikos ir informatikos fakulteto vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Jonas Jankauskas , parvykęs atostogų iš Kanados, kurioje šiuo metu stažuojasi.
Lietuvą šachmatų olimpiadoje garsinusi žaidėja - kovos su sukčiavimu specialistė
2014 m. rugpjūčio 19 d. 13:15
Lietuvos moterų šachmatų rinktinė neseniai pasibaigusioje olimpiadoje pranoko visus lūkesčius. Merginos laimėjo auksą B grupėje, o bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą tarp 136 dalyvių. Komandoje labiausiai išsiskyrė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė, antroje lentoje iš 10 partijų surinkusi 8 taškus.
Lietuviai apie Europos plaukimo čempionatą: lūkesčiai tokie, kad garsiai kalbėti nepadoru  (2)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 17:34
Pirmadienį Berlyne prasidėjo 32-ojo Europos vandens sporto šakų čempionato plaukimo ir šuolių į vandenį varžybos, kuriose dalyvaus dvylika Lietuvos sportininkų. Prieš varžybų startą mintimis apie pirmenybes pasidalino Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.
Slovėnų lyderis G. Dragičius: svarbiausia yra aistra žaidimui ir sunkus darbas  (3)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 15:14
Lietuvos sporto universitetas (LSU) pirmadienį sulaukė garbaus svečio. Universitete apsilankė ir „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniams treniruotę surengė Slovėnijos nacionalinės rinktinės lyderis, NBA Fynikso „Suns“ klube rungtyniaujantis gynėjas Goranas Dragičius. Krepšininkas dalyvavo sutarties tarp LSU ir krepšinio agentūros „BDA Sports Management“ bendradarbiavimo sutarties pasirašyme.
Atėnų olimpiados rengimo vietos per dešimtmetį virto vaiduoklių miestais  (1)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 09:27
Prasidėjus 2004-ųjų Vasaros olimpinėms žaidynėms dauguma graikų neslėpė savo pasididžiavimo ne tik dėl to, kad pagaliau išsikovojo teisę bent vienam kartui grąžinti Olimpiadą į savo tėvynę, tačiau ir dėl dar vieno mažo, bet reikšmingo pasiekimo - Graikija tapo viena mažiausių šalių, surengusių Žaidynes per visą moderniąją jų istoriją.
Irkluotoja S. Petrikaitė pateko į Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį  (1)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 13:01
Ankstų sekmadienio rytą Kinijoje, Nandzingo mieste, antrosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse startavo Lietuvos irkluotojai. Sonata Petrikaitė puikiai pasirodė atrankos plaukime ir iškart pateko į pusfinalį. Andrius Lapatiukas savo plaukime liko penktas ir dėl vietos pusfinalyje dar turės pakovoti.
Šachmatų olimpiadoje – įspūdingas moterų rinktinės pasirodymas  (16)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 10:41
Trumsėje ( Norvegija ) pasibaigė šachmatų olimpiada – moterų rinktinė po trijų laimėtų mačų iš eilės iškovojo auksą B grupėje. Vyrų pasirodymas, nepaisant pralaimėjimo paskutiniame ture, taip pat įvertintas teigiamai.
Į naujas roges sėdęs Š. Jasikevičius liks ištikimas sau: neketinu vaizduoti budisto  (65)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 09:52
Mintis apie karjeros pabaigą Šarūnui Jasikevičiui anksčiau keldavo nerimą, bet atėjus laikui jis pasiryžo pernelyg nedvejodamas. „Tai buvo vienas lengviausių mano sprendimų“, – DELFI teigė naujasis Kauno „Žalgirio“ stratego Gintaro Krapiko asistentas, atskleidęs, kodėl nepriėmė viliojančio graikų pasiūlymo, kokio dėmesio sulaukė iš kitos Atlanto pusės ir ką norėtų pakeisti spalvingoje savo karjeroje.
J. Ruddas: aš tikrai nestatyčiau prieš R. Meilutytę  (5)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:00
Rūtą Meilutytė turės tik 48 valandas kelionei iš Kinijos į Berlyną ir poilsiui prieš Europos čempionatą, tačiau lietuvės treneris Jonathannas Ruddas neabejoja jos sėkme.
Gal norite į olimpiadą? Skelbiama trijų naujų Lietuvoje olimpinių šakų sportininkų paieška  (21)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 08:31
Lietuvos rogučių sporto bei Bobslėjaus ir skeletono federacijos neturi nė vieno sportininko, bet tikisi juos prisivilioti iš kitų sporto šakų.