Olimpiada

Plaukikų dinastijos jaunėlė U. Mažutaitytė svajonę vejasi Amerikoje  (6)
2016 m. vasario 6 d. 11:00
OOG-nuh mah-joo-TY-tee-tuh. Taip JAV Kalifornijos valstijos universiteto Fresno mieste studentai ir dėstytojai mokosi tarti kaunietės Ugnės Mažutaitytės pavardę, tikėdamiesi, kad ji bus pirma šio universiteto plaukikė, patekusi į olimpiadą.
APB lygoje E. Stanionis susikaus su iraniečiu
2016 m. vasario 5 d. 21:05
Tarptautinės bokso asociacijos AIBA profesionalų APB lygoje Europos čempionas Eimantas Stanionis šeštadienį stos į kovą su Irano boksininku Aminu Ghasemipouru. Stambule (Turkija) vyksiančioje svorio kategorijos iki 69 kg. dvikovoje boksininkai kovos aštuonis raundus.
Italijoje – jautri ir netikėta M. Kalniečio išpažintis  (42)
2016 m. vasario 3 d. 12:17
Su Milano „Emporio Armani“ klubu sutartį sudaręs Mantas Kalnietis Italijoje davė pirmąjį ilgesnį savo interviu, kuriame buvo itin atviras. Žurnalistams 29-erių krepšininkas papasakojo ne tik apie savo sprendimą palikti Kauno „Žalgirį“, bet ir apie negandų persekiotą savo šeimą, dėl kurios krepšininkas prieš septynerius metus buvo nusprendęs žengti rizikingą žingsnį.
Š. Marčiulionis – apie tai, kodėl Sabui siūlė muštis oro uosto tualete  (34)
2016 m. vasario 2 d. 16:08
Duodamas interviu Baltarusijos žiniasklaidai vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Šarūnas Marčiulionis pripažino, kad jo santykiai su kita šalies krepšinio legenda Arvydu Saboniu niekada nebuvo labai geri. Kadaise krepšininkus skyrė tuometinės milicijos pareigūnai, bendrauti tarpusavyje jie nėra linkę ir dabar.
Tarptautinė plaukimo federacija paskelbė apie dopingo vartojimu įtariamus rusus  (11)
2016 m. vasario 2 d. 14:53
Tarptautinės plaukimo federacijos ( FINA ) direktorius Cornelis Marculescu paskelbė apie dopingo vartojimu įtariamus du-tris rusų sportininkus.
Argentinos rinktinė olimpiadoje nutarė verstis be L. Messi  (7)
2016 m. vasario 2 d. 11:43
„Barcelona“ klubo puolėjas Lionelis Messi nedalyvaus 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. Apie tai agentūrai „ Reuters “ paskelbė Argentinos futbolo rinktinės treneris Gerardo Martino .
Lietuvos bokso čempionate vilniečiai apgynė namų sienas  (4)
2016 m. sausio 30 d. 21:30
Baigėsi 92-asis Lietuvos bokso čempionatas . Vilniuje vykusiose šalies pirmenybėse išdalinta 15-a medalių komplektų – 10-yje vyrų ir 5-iose moterų svorio kategorijose. Daugiausia aukso medalių iškovojo varžybų šeimininkai vilniečiai, daugiausia finalininkų – net septynis turėję kauniečiai liko nusivylę, o didžiausią staigmeną pateikė Kėdainių boksininkai – abu finale kovoję kėdainiškiai tapo čempionais, skelbia boksofederacija.lt.
LLAF taurės varžybose žibėjo jaunieji sportininkai, o B. Virbalytė tapo sezono lydere
2016 m. sausio 30 d. 21:19
Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos bei šalies sportinio ėjimo čempionatas, skelbia portalas lengvoji.lt .
Tapytojas V. Lingys: šeima – kai kiekvienas gyvena savo gyvenimą atskirai, bet yra vienis  (44)
2016 m. sausio 30 d. 00:00
Tapytojo Vytenio Lingio (58 m.) studijoje ant baltos sienos kabo vienas vienintelis paveikslas. Nebaigtas. Dar laukia teptukų prisilietimo, spalvų, besiliejančios minties ir slenkančių iš senamiesčio kiemo šešėlių. Nedrąsu žiūrėti, – lyg brautumeisi į sakralaus intymumo akimirką, kūrybos aktą, istoriją, skirtą ne praeiviui, o kūrėjui.
Baigti skirstyti Lietuvos sporto pinigai: paskelbtas geriausių pareiškėjų sąrašas  (11)
2016 m. sausio 29 d. 13:55
Lietuvos sporto pasauliui paskelbta kas ir kiek gaus valstybės pinigų iš Kūno Kultūros ir Sporto rėmimo fondo 2016 m: (KKSRF) taryba baigė skirstyti 2016 m. fondo biudžeto lėšas. Iš viso 370 projektų finansavimui paskirstyta 2,51 mln. eurų.
2016 metų Rio olimpiadoje dalyvaus... ir pabėgėlių rinktinė  (37)
2016 m. sausio 28 d. 19:50
2016 metų Rio de Žaneiro vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvaus ir... pabėgėlių komanda. Apie tai, remdamasis tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) prezidentu Thomu Bachu, skelbia britų leidinys „ The Guardian “.
R. Vaitkų atkaklumas atvedė į jaunimo olimpines žaidynes  (1)
2016 m. sausio 27 d. 17:37
17-metis Rokas Vaitkus kartu su kitais 9 Lietuvos sportininkais gins mūsų šalies garbę vasario 12-21 dienomis Lilehameryje (Norvegija) vyksiančiose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse. Jaunasis slidininkas tokios progos galėjo ir neturėti, jeigu ne vaikystėje tinkamą kryptį nurodęs treneris.
Į jaunimo žaidynes septyniolikmetį slidininką atvedė atkaklumas
2016 m. sausio 27 d. 17:08
Septyniolikmetis Rokas Vaitkus kartu su kitais 9 Lietuvos sportininkais gins mūsų šalies garbę vasario 12-21 dienomis Lilehameryje (Norvegija) vyksiančiose jaunimo žiemos olimpinėse žaidynėse. Jaunasis slidininkas tokios progos galėjo ir neturėti, jeigu ne vaikystėje tinkamą kryptį nurodęs treneris.
Kaune plaukikai sieks kelialapių į Rio olimpines žaidynes
2016 m. sausio 27 d. 16:34
Ketvirtadienį Kaune prasidės tris dienas truksiančios Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės . Į plaukimo kompleksą „ Girstutis “ susirinks beveik 300 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Moldovos.
Laimės kūdikiai: latviams – palankūs olimpinės atrankos burtai  (41)
2016 m. sausio 26 d. 20:13
Antradienio vakarą Šveicarijoje ištraukus Rio de Žaneirio olimpinio atrankos burtus paaiškėjo, kad Latvijos krepšinio rinktinė pateko į turnyrą, kuris bus surengtas Serbijos sostinėje Belgrade.
E. Lucasas. Valstybė, linkusi žudyti  (223)
2016 m. sausio 26 d. 13:06
Tvarkyti reikalus su neprognozuojamomis valstybėmis lengviausia, kai jos yra silpnos ir toli. Žudyti nevengianti branduolinė supervalstybė prie jūsų durų slenksčio - visai kas kita. Būtent su tokia dilema susiduria Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas baigus tyrimą dėl Aleksandro Litvinenkos nužudymo, kurio ataskaita buvo paskelbta praėjusią savaitę.
Trijų olimpiadų dalyvis plaukikas S. Binevičius: ramybė − didesnė vertybė nei nuolatinis dėmesys  (9)
2016 m. sausio 25 d. 16:04
Daugkartinis Lietuvos plaukimo rekordininkas, Sidnėjaus, Atėnų ir Pekino olimpinių žaidynių dalyvis Saulius Binevičius dabar savo patirtį ir žinias perduoda jauniesiems sportininkams. 206 cm ūgio vyras yra Kauno plaukimo mokyklos baseino „Dainava“ ugdymo vedėjas ir treneris, siekiantis ir plaukimo teisėjo karjeros.
Anykščių gimnazijos moksleivis L.Banys ruošiasi pirmajai olimpiadai  (1)
2016 m. sausio 21 d. 14:19
Biatlonininkas Linas Banys ruošiasi pirmosioms savo karjeroje jaunimo žiemos olimpinėms žaidynėms, kurios šiais metais, vasario 12-21 dienomis vyks Norvegijos mieste Lilehameryje. Ambicingas Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleivis apie savo tikslus drąsiai nešneka, jis nori savo galimybes parodyti trasoje.
Lietuvos boksininkams keliamas tikslas – du olimpiniai kelialapiai  (3)
2016 m. sausio 21 d. 13:47
2015-i metai Lietuvos boksui tapo istoriniai. Eimantas Stanionis net po 22-ejų metų pertraukos į Lietuvą parvežė Europos čempionato aukso medalį, o Evaldas Petrauskas iškovojo bronzą.
Jaunasis biatlonininkas L. Banys: jeigu turi noro, viskas įmanoma  (4)
2016 m. sausio 21 d. 10:12
Biatlonininkas Linas Banys ruošiasi pirmoms savo karjeroje jaunimo žiemos olimpinėms žaidynėms, kurios šiais metais, vasario 12-21 dienomis vyks Norvegijos mieste Lilehameryje.
Nepamirštami amerikiečio ledo ritulininko nuotykiai Rusijoje  (5)
2016 m. sausio 20 d. 11:08
Rusijos Kontinentinė ledo ritulio lyga ( KHL ) yra viena sparčiausiai populiarėjančių lygų, o patys rusų sporto funkcionieriai gana dažnai užsimena apie savo siekius prisivyti amerikiečių NHL . Įspūdingi kontraktai, naujos arenos - tai tik viena KHL pusė. Kaip ji atrodo žvelgiant žaidėjo, atvykusio iš NHL, akims. Amerikiečių ledo ritulininkas Ryanas Whitney interneto leidiniui „The Players Tribune“ papasakojo apie sezoną, praleistą Sočio ledo ritulio klube.
Nusišypsojo sėkmė: Latvijos rinktinė sulaukė olimpinio šanso  (34)
2016 m. sausio 19 d. 17:02
Laukimas baigėsi – galiausiai paaiškėjo šalys, kuriose bus organizuojami olimpiniai atrankos turnyrai bei visos atrankos turnyrų dalyvės.
Politinė olimpiada: kas laimės – aišku, o kas valdys – ne  (767)
2016 m. sausio 16 d. 13:55
Tuoj po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių – Lietuvos politinės olimpiados finalai. Jei nenutiks kokių force majeure , Seimo rinkimų pjedestalas nuspėjamas – socialdemokratai, konservatoriai ir liberalai. Sunkiau nuspėti, kurie iš jų turės realią valdžią, tai yra kas susieis į valdančiąją koaliciją.
Olimpinė arena, kurioje žais ir Lietuvos krepšinio rinktinė
2016 m. sausio 14 d. 10:12
Likus septyniems mėnesiams iki Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių pradžios, vietos organizaciniam komitetui buvo perduota olimpinė krepšinio salė, įrengta pirmojoje „Carioca“ arenoje.
Benediktas Vanagas: Nie jestem zmęczony, ale zużyty
2016 m. sausio 14 d. 06:00
Załoga Benediktas Vanagas – Sebastian Rozwadowski ma już za sobą dziewięć etapów tegorocznego Rajdu Dakar. Ze spokojem i cierpliwością przyjmowała kolejne wyzwania, które przynosił każdy dzień najtrudniejszego rajdu świata. Benediktas Vanagas, jeden z najbardziej cenionych litewskich sportowców, mający za sobą trzy dakarowe finisze, odpowiada na kilka pytań.
J. Valančiūnas: neskraidau padebesiais – esu paprastas lietuvis Jonas  (14)
2016 m. sausio 13 d. 19:36
„Ar galime truputį šnektelėti angliškai“, – Jono Valančiūno Londono O2 arenoje paklausė vienas žurnalistas. „Truputį galima“, – šyptelėjo 23-ejų uteniškis. O štai vos pamatęs Lietuvos žurnalistus Toronto „Raptors“ narys nušvito ir su malonumu atsakinėjo į visus klausimus. „Neskraidau padebesiais – esu paprastas lietuvis Jonas“, – prisipažino J. Valančiūnas.
Kauniečio E. Stanionio tikslas – tapti geriausiu pasaulio boksininku  (12)
2016 m. sausio 13 d. 16:58
Kaunietis Eimantas Stanionis yra tik šeštas lietuvis, kada nors tapęs Europos bokso čempionu. Europos čempionate Bulgarijoje 2015 metais jis iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 69 kg. Visiškai sportui atsidavęs 21-erių metų jaunuolis neslepia savo tikslo – tapti olimpiniu čempionu.
Kokie bus metai lengvaatlečiams: ar A. Palšytė peršoks 2 metrus, o rusai dalyvaus olimpiadoje?  (6)
2016 m. sausio 13 d. 13:06
Nauji metai – naujos viltys. Lietuvos lengvaatlečių šiemet laukia ne tik Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės, bet ir atsakingi startai Europos čempionate Olandijoje bei pasaulio uždarų patalpų pirmenybėse JAV.
Patvirtintas Lietuvos ledo ritulio olimpinės rinktinės išplėstinis sąrašas  (2)
2016 m. sausio 13 d. 11:17
Asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ (LLR) tarybos posėdyje patvirtino išplėstinį Lietuvos ledo ritulio olimpinės rinktinės sąrašą.