Olimpiada

LPF prezidentas: tikėjomės, kad iššaus G. Titenis arba D. Rapšys  (3)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:29
Lietuvos plaukimo rinktinė iš Berlyne vykusio Europos čempionato grįžo su keturiais medaliais. Rūta Meilutytė buvo greičiausia plaukdama 50 m krūtine, o Giedrius Titenis šiuo plaukimo stiliumi iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius.
Pusę pasaulio apskriejusi R. Meilutytė Berlyne grūmėsi ir su miegu  (13)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 03:09
„Rekordo tikriausiai nebūčiau pasiekusi, bet galbūt galėjau nuplaukti šiek tiek geriau“, – debiutą Europos plaukimo čempionate įvertino Rūta Meilutytė. Naujoji Senojo žemyno 50 m plaukimo krūtine čempionė antradienio naktį grįžo į Lietuvą džiaugdamasi tuo, jog pagaliau galės išsimiegoti.
Unikalioje R. Meilutytės trofėjų kolekcijoje – ne tik plaukimo medaliai  (21)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 20:14
Auksinį medalį iš Berlyne ( Vokietija ) pasibaigusio Europos čempionato į gimtinę pirmadienio (rugpjūčio 25 d.)naktį parvešianti Rūta Meilutytė yra vienintelė plaukikė pasaulio plaukimo istorijoje, iškovojusi visus įmanomus svarbiausius nacionalinius ir tarptautinius titulus visose amžiaus grupėse.
Matematiko dilema: darbas užsienyje ar tikras gyvenimas Lietuvoje?  (157)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 09:22
Šis pokalbis bus apie aistrą. Ne kelionėms, filmams, knygoms, sportui ar drabužiams… Apie aistrą matematikai, kuri veda pažinimo, ieškojimo ir atradimų keliu. Kurioje esti ir superžvaigždžių bei apdovanojimų. Tokį kelią pasirinko Matematikos ir informatikos fakulteto vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Jonas Jankauskas , parvykęs atostogų iš Kanados, kurioje šiuo metu stažuojasi.
Lietuvą šachmatų olimpiadoje garsinusi žaidėja - kovos su sukčiavimu specialistė
2014 m. rugpjūčio 19 d. 13:15
Lietuvos moterų šachmatų rinktinė neseniai pasibaigusioje olimpiadoje pranoko visus lūkesčius. Merginos laimėjo auksą B grupėje, o bendroje įskaitoje užėmė 18 vietą tarp 136 dalyvių. Komandoje labiausiai išsiskyrė tarptautinė meistrė Salomėja Zaksaitė, antroje lentoje iš 10 partijų surinkusi 8 taškus.
Lietuviai apie Europos plaukimo čempionatą: lūkesčiai tokie, kad garsiai kalbėti nepadoru  (2)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 17:34
Pirmadienį Berlyne prasidėjo 32-ojo Europos vandens sporto šakų čempionato plaukimo ir šuolių į vandenį varžybos, kuriose dalyvaus dvylika Lietuvos sportininkų. Prieš varžybų startą mintimis apie pirmenybes pasidalino Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis.
Slovėnų lyderis G. Dragičius: svarbiausia yra aistra žaidimui ir sunkus darbas  (3)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 15:14
Lietuvos sporto universitetas (LSU) pirmadienį sulaukė garbaus svečio. Universitete apsilankė ir „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniams treniruotę surengė Slovėnijos nacionalinės rinktinės lyderis, NBA Fynikso „Suns“ klube rungtyniaujantis gynėjas Goranas Dragičius. Krepšininkas dalyvavo sutarties tarp LSU ir krepšinio agentūros „BDA Sports Management“ bendradarbiavimo sutarties pasirašyme.
Atėnų olimpiados rengimo vietos per dešimtmetį virto vaiduoklių miestais  (1)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 09:27
Prasidėjus 2004-ųjų Vasaros olimpinėms žaidynėms dauguma graikų neslėpė savo pasididžiavimo ne tik dėl to, kad pagaliau išsikovojo teisę bent vienam kartui grąžinti Olimpiadą į savo tėvynę, tačiau ir dėl dar vieno mažo, bet reikšmingo pasiekimo - Graikija tapo viena mažiausių šalių, surengusių Žaidynes per visą moderniąją jų istoriją.
Irkluotoja S. Petrikaitė pateko į Nandzingo jaunimo olimpinių žaidynių pusfinalį  (1)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 13:01
Ankstų sekmadienio rytą Kinijoje, Nandzingo mieste, antrosiose jaunimo olimpinėse žaidynėse startavo Lietuvos irkluotojai. Sonata Petrikaitė puikiai pasirodė atrankos plaukime ir iškart pateko į pusfinalį. Andrius Lapatiukas savo plaukime liko penktas ir dėl vietos pusfinalyje dar turės pakovoti.
Šachmatų olimpiadoje – įspūdingas moterų rinktinės pasirodymas  (16)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 10:41
Trumsėje ( Norvegija ) pasibaigė šachmatų olimpiada – moterų rinktinė po trijų laimėtų mačų iš eilės iškovojo auksą B grupėje. Vyrų pasirodymas, nepaisant pralaimėjimo paskutiniame ture, taip pat įvertintas teigiamai.
Į naujas roges sėdęs Š. Jasikevičius liks ištikimas sau: neketinu vaizduoti budisto  (65)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 09:52
Mintis apie karjeros pabaigą Šarūnui Jasikevičiui anksčiau keldavo nerimą, bet atėjus laikui jis pasiryžo pernelyg nedvejodamas. „Tai buvo vienas lengviausių mano sprendimų“, – DELFI teigė naujasis Kauno „Žalgirio“ stratego Gintaro Krapiko asistentas, atskleidęs, kodėl nepriėmė viliojančio graikų pasiūlymo, kokio dėmesio sulaukė iš kitos Atlanto pusės ir ką norėtų pakeisti spalvingoje savo karjeroje.
J. Ruddas: aš tikrai nestatyčiau prieš R. Meilutytę  (5)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:00
Rūtą Meilutytė turės tik 48 valandas kelionei iš Kinijos į Berlyną ir poilsiui prieš Europos čempionatą, tačiau lietuvės treneris Jonathannas Ruddas neabejoja jos sėkme.
Gal norite į olimpiadą? Skelbiama trijų naujų Lietuvoje olimpinių šakų sportininkų paieška  (21)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 08:31
Lietuvos rogučių sporto bei Bobslėjaus ir skeletono federacijos neturi nė vieno sportininko, bet tikisi juos prisivilioti iš kitų sporto šakų.
Šachmatų olimpiada: Lietuvos rinktinės nugalėjo Boliviją ir Velsą  (2)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 00:15
Trumsėje ( Norvegija ) sužaistos devinto šachmatų olimpiados turo partijos. Lietuvos vyrų ir moterų rinktinės pasiekė pergales, nugalėjusios atitinkamai Bolivijos ir Velso komandas. Vyrų rinktinė varžovus iš Bolivijos įveikė rezultatu 3:1. Vienintelį pralaimėjimą patyrė pirmoje lentoje žaidęs tarptautinis didmeistris Šarūnas Šulskis .
Šachmatų olimpiada: vyrai nugalėjo Venesuelą, moterys nusileido kroatėms  (3)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 00:08
Savaitgalį Trumsėje (Norvegija) buvo sužaisti septintas ir aštuntas pasaulinės šachmatų olimpiados turai. Vyrų rinktinė laimėjo vieną mačą, o moterų komanda vieną mačą sužaidė lygiosiomis.
Šachmatų olimpiada: vyrai nugalėjo Surinamą, moterys – Tadžikiją  (7)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 09:54
Trumsėje (Norvegija) įpusėjo 41-oji šachmatų olimpiada. Šeštame ture pergales iškovojo tiek vyrų, tiek moterų rinktinės.
Už Poliarinio rato įpusėjo šachmatų olimpiada  (1)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 13:11
5-ame šachmatų olimpiados, vykstančios Tromsėje (Norvegija), rate Lietuvos vyrų rinktinė (47 starto numeris) žaidė prieš Iraną (39 st. nr.). Atkakliame mače M. Beinorui (FIDE reitingas 2402) juodaisiais prie 3-ios lentos nusileidus P. Idani (2499), lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą 1,5:2,5. Kitos šio mačo partijos baigėsi taikiai: Š. Šulskis (2544) pasidalijo tašką su E. Ghaemu Maghami (2594), E .Rozentalis (2606) su E. Moradiabadi (2598), o E. Pileckis (2447) su H. Toufighi (2424).
Lietuviai dalyvauja 41-oje šachmatų olimpiadoje  (4)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 23:39
Rugpjūčio 1 d. Tromsėje (Norvegija) iškilmingu atidarymu startavo 41-oji šachmatų olimpiada. Į „Skarphallen“ areną susirinkę dalyviai buvo pasveikinti Tromsės mero Jens Johan Hjorto kalba, iškilmingai skambėjo Pasaulio šachmatų federacijos (FIDE) ir Norvegijos himnai.
Istorinių krepšinio aprangų paroda su rinktine keliaus po Lietuvos arenas
2014 m. rugpjūčio 5 d. 07:49
Krepšinio aistruoliai, atėję pažiūrėti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių rungtynių, galės pamatyti ir istorines aprangas, paženklintas pergalių. Drauge su rinktine po Lietuvos arenas keliauja krepšinio marškinėlių paroda.
Š. Šulskis: valdžia dabar padarė Lietuvos šachmatų federaciją politinių žaidimų įkaite  (15)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 07:13
Šachmatų didmeistris Šarūnas Šulskis gimė 1972 metų lapkričio 26 dieną Kėdainiuose. 1987 metais už pasiekimus Lietuvos ir Baltijos valstybių moksleivių šachmatuose gavo kvietimą studijuoti pasaulio čempionų Michailo Botviniko - Gario Kasparovo mokykloje. Joje mokėsi būsimos ryškios pasaulio šachmatų žvaigždės A. Širovas, V. Kramnikas, V. Akopianas, A. Galiamova, V. Tiviakovas ir kiti mokiniai.
Pasaulio jaunimo čempionui tobulėti padeda treniruotės su olimpiečiu  (2)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 14:54
Pasaulio jaunimo čempionas ir rekordininkas H. Žustautas savo pasiekimais nustebino patį save, o prie to prisidėjo ir treniruotės su J. Šuklinu. Pasaulio jaunimo (iki 23 m.) kanojų irklavimo čempionas ir rekordininkas Henrikas Žustautas, jau kurį laiką besitreniruojantis kartu su stipriausiu šalies kanojininku, Londono olimpinių žaidynių vicečempionu Jevgenijumi Šuklinu, jau vadinamas rimčiausiu olimpiečio konkurentu.
Mokytoją pritrenkė mokinio gabumai: klausė, gal kas atsitiko  (80)
2014 m. liepos 28 d. 21:02
Šiais metais baigęs Šiaulių „Romuvos“ gimnaziją šiaulietis Justinas Rumbutis jau dvejus metus kremta sunkiausius fizikos uždavinius ir laimi tarptautinėse fizikos olimpiadose.
Lietuvos čempionate V. Alekna turėjo pripažinti A. Gudžiaus pranašumą
2014 m. liepos 26 d. 18:00
Kaune šį savaitgalį vyksta Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame labiausiai laukta intriguojanti geriausių šalies disko metikų - legendinio Virgilijaus Aleknos ir jaunojo Andriaus Gudžiaus dvikova. Dariaus ir Girėno stadiono disko metimo sektoriuje šeštadienį užfiksuota staigmena.
Lietuvos čempionate V. Alekna turėjo pripažinti A. Gudžiaus pranašumą  (54)
2014 m. liepos 26 d. 17:55
Kaune šį savaitgalį vyksta Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame labiausiai laukta intriguojanti geriausių šalies disko metikų - legendinio Virgilijaus Aleknos ir jaunojo Andriaus Gudžiaus dvikova.
V. Adamkus – apie pirmas pasaulio lietuvių sporto žaidynes ir dabartį  (2)
2014 m. liepos 23 d. 12:11
Liepos pradžioje praūžė jau devyniasdešimtmetį skaičiuojanti Dainų šventė. Joje tradiciškai sulaukta ir po visą pasaulį pasklidusių tautiečių. Visgi pasaulio lietuvius suvienyti pajėgi ne tik kultūra, bet ir sportas. Būtent Pasaulio lietuvių sporto žaidynės dažnam diasporos atstovui yra ir puiki proga aplankyti gimtinę.
Pirmajam „Žalgirio“ brazilui Kauną primena nušalusi nosis ir savos kūrybos filmas  (19)
2014 m. liepos 20 d. 10:39
Jeigu viešėdami Rio de Žaneire užsimanysite cepelinų, pamėginkite susirasti Renatą Machado. Virti keistus tarkuotų bulvių kukulius brazilę išmokė fizinio pasirengimo specialistas Sigitas Kavaliauskas tuomet, kai jos vyras Marcelinho Machado svaidė tritaškius į Kauno „Žalgirio“ varžovų krepšį.
Chorai „Bel Canto“, „Jazz Island“ bei „Mini Jazz“ pateko į geriausių pasaulio chorų elitą  (14)
2014 m. liepos 19 d. 13:02
Latvijos sostinėje Rygoje pasibaigusioje Pasaulio chorų olimpiadoje 2014, Vilniaus mokytojų namų mišrusis choras „ Bel Canto “ buvo įvertintas 90.63 balo ir laimėjo aukso medalį.
TV ekranuose – pavojus Lietuvai  (227)
2014 m. liepos 16 d. 06:52
Pagrindiniai anglakalbiai televizijos kanalai beveik nebeskiria dėmesio Ukrainos įvykiams, nors jie yra gerokai kruvinesni nei tie, kuriuos matome kituose kraštuose, pastebi filosofas Gintautas Mažeikis .
V. Putinas apie pasaulio čempionatą Rusijoje: parodysime tikrąjį rusišką svetingumą  (62)
2014 m. liepos 14 d. 10:07
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį pažadėjo „neužmirštama futbolo šventę“, kai jo šalis organizuos 218 metų pasaulio futbolo čempionatą.