Olifėja

UAB „Olifėja” rengia tiesioginio ryšio (on-line) loteriją Perlas, momentinę loteriją OLIMPAS, internetinę loteriją ELOTERIJA ir telefoninę loteriją LOTO 1634.
UAB ”Olifėja" - vienintelė loterija Lietuvoje, sertifikavusi visą savo veiklą.
UAB „Olifėja” yra AELLE (Europos Loto ir Loterijų organizacijų asociacija) ir INTERTOTO (Tarptautinė Loto ir Toto Organizacijų Asociacija) narė.
Generalinis UAB „Olifėja” direktorius - Antanas Muraška.
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) yra olimpines loterijas organizuojančios įmonės „Olifėja“ steigėjas.

Loterijų mėgėjams – naujos kainos  (88)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:49
Viena seniausių loterijų „Jėga”, šiais metais minėjusi savo dvidešimtmetį, didina bilietų kainas.
Siekiantiems laimėti milijoną – nauja kaina  (525)
2015 m. lapkričio 9 d. 14:28
Su viltimi laimėti Aukso puodą „ Teleloto “ bilietus perkantys gyventojai nuo šiol turės mokėti daugiau. „Teleloto“ bilieto nauja kaina – 1 euras.
Naujasis MKL veidas: pasikeitęs rėmėjas ir dėmesys meistriškumui
2015 m. spalio 6 d. 15:22
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete antradienį oficialiai pristatytas naujasis Moksleivių krepšinio lygos „Perlas” sezonas su visomis savo naujovėmis. Didžiausia jų – naujas pagrindinis lygos rėmėjas. Juo tapo UAB „Olifėja“ prekinis ženklas „Perlas“.
LTOK posėdyje dėmesys skirtas Baku, Tbilisiui ir finansams  (1)
2015 m. liepos 16 d. 18:14
Išvažiuojamąjį LTOK Vykdomojo komiteto posėdį, kuris vyko Respublikiniame buriavimo centre Kaune, pradėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė . Ji informavo komiteto narius apie LTOK viceprezidento Bronislavo Vasiliausko atsistatydinimą. Vykdomasis komitetas atsistatydinimo pareiškimą patvirtino.
Prieš 1000-ąjį „Teleloto“ žaidimą – atvira jo kūrėjų išpažintis  (18)
2015 m. birželio 3 d. 11:38
Trečiadienį jau 1000-osios sulaukusios loterijos „ Teleloto “ rengėjai žurnalistus pakvietė į spaudos pusryčius, kurių metu be užuolankų ir nutylėjimų atsakė į visus rūpimus klausimus.
Krepšinio visuomenė puikiai įvertino pirmą sykį organizuotą MKL „Olimpinės taurės“ turnyrą
2015 m. balandžio 14 d. 09:40
Savaitgalį Kaunas gyveno krepšiniu. Ir šįkart čia ne Eurolygos rungtynes žaidė Kauno „Žalgirio“ komanda, o pirmą sykį vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) organizuotos „Olimpinės taurės“ finalo ketvertas. Sausakimšas Arvydo Sabonio krepšinio centras dvi dienas stebėjo Jaunimo krepšinio čempionato (gimę 1996 metais) finalo rungtynes, kuriose netrūko kovos dėl kiekvieno aikštės centimetro, kietų grumtynių, nepakartojamų dėjimų ir pergalės džiaugsmo.
MKL „Olimpinės taurės“ finalai: kas bus pirmi turnyro čempionai?
2015 m. balandžio 9 d. 15:53
Artėja laikas, kai keturios „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) komandos pirmą kartą kausis dėl „Olimpinės taurės“ apdovanojimų. „Olimpine taure“ vadinamas aštuoniolikos-devyniolikos metų vaikinų Jaunimo čempionatas (gimusių 1996 metais), kuriame varžosi krepšininkai, kurie jau anksčiau būtų baigę krepšinio mokyklas.
Savaitgalį Kaune paaiškės „Olimpinės taurės“ nugalėtojai  (3)
2015 m. balandžio 8 d. 12:24
Jau šį šeštadienį, balandžio 11 dieną, paaiškės „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ vyriausiųjų čempionato laimėtojai. Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centre dėl aukso medalių kausis Jaunimo čempionato (gim. 1996 m.) dalyviai. „Olimpine taure“ pavadintose pirmenybėse rungtyniaus perspektyviausi Lietuvos krepšininkai, kuriems šis finalas – paskutinis žingsnis link profesionalų krepšinio.
Balsas tyruose: bandymas blokuoti LTOK biudžetą palaikymo nesulaukė  (8)
2015 m. sausio 23 d. 14:13
Penktadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Generalinė asamblėja patvirtino 2015-ų organizacijos biudžetą. Dvi federacijos – Plaukimo ir Lengvosios atletikos – skundėsi, kad balsuoti turi už katę maiše, ir ragino daugiau pinigų skirti tiesiogiai sporto federacijoms, bet palaikančių siūlymą persvarstyti biudžetą neatsirado.
A. Sabonis apie irkluotojų nukonkuruotą rinktinę: jei neišrinko, vadinasi, nenusipelnė  (41)
2015 m. sausio 19 d. 22:37
Vilniaus Kongresų rūmuose irklavimas užgožė krepšinį: geriausia metų Lietuvos komanda paskelbta dvivietės porinės valties įgula Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas , o ne pasaulio čempionate ketvirtą vietą užėmusi šalies rinktinė. Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) prezidentas Arvydas Sabonis ir nacionalinės ekipos strategas Jonas Kazlauskas tuo nesistebi.
Nesupranta, kodėl momentinėse loterijose kitoks prizinis fondas  (165)
2015 m. sausio 6 d. 20:41
Naujus metus loterijos bilietus perkantys gyventojai sutiko ne tik su nauja valiuta, bet ir su naujomis loterijos bilietų kainomis.
Norintiems laimėti milijoną – naujos kainos  (353)
2015 m. sausio 2 d. 20:08
Gyventojai, norintys pagauti savo laimę už skverno ir laimėti pinigų, už savo viltį įvedus eurą turės mokėti naujomis kainomis. UAB „ Olifėja “ keičia loterijų bilietų kainas.
MKL „Olimpinėje taurėje“ – nauji čempionato lyderiai  (2)
2014 m. gruodžio 23 d. 15:22
„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ Jaunimo čempionate (gim. 1996 m.) buvo sužaistas VII turas. „Olimpine taure“ pavadintame čempionate tai buvo paskutinės kovos 2014 metais. Dabar jaunieji krepšininkai savo susitikimus atnaujins tik sausio mėnesį. Prieš šį sezoną atnaujinto čempionato ambasadoriumi tapo legendinis Lietuvos krepšininkas ir olimpinis čempionas Šarūnas Marčiulionis .
Daugiausiai simpatijų sporto žurnalistai skyrė R. Meilutytei  (10)
2014 m. gruodžio 15 d. 16:18
Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) dešimtą kartą išrinko Metų sporto laureatus. Jie pagerbti pirmadienį Vilniuje, viešbutyje „Artis“, surengtose apdovanojimų iškilmėse. „Metų sporto žurnalistų simpatijų“ nominacijoje akivaizdžia persvara nugalėjo olimpinė, pasaulio ir Europos plaukimo čempionė bei rekordininkė Rūta Meilutytė (71 tšk.).
Po vizito kaimo parduotuvėje sąskaita papilnės 1,4 mln. litų  (42)
2014 m. gruodžio 4 d. 12:22
Trečiadienio vakarą „Vikingų loto“ žaidime vieną didžiausių piniginių prizų Lietuvos istorijoje laimėjo lietuvis. Jis atspėjo šešis pagrindinius skaičius.
MKL „Olimpinė taurė“: nepralaimėjusios lieka trys komandos
2014 m. spalio 30 d. 13:35
Trečiadienį „Manijos Moksleivių krepšinio lygoje“ baigėsi antras Jaunimo krepšinio čempionato (gim. 1996 m.) turas, po kurio pralaimėjimų nepatyrusios lieka trys komandos. „Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, kurie anksčiau būdavo priversti baigti krepšinio mokyklas. „Olimpinės taurės“ ambasadorius yra legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis.
MKL „Olimpine taurė“: favoritai sezoną pradėjo pergalėmis  (2)
2014 m. spalio 21 d. 10:51
„Manijos Moksleivių krepšinio lygoje“ praėjusią savaitę prasidėjo Jaunimo krepšinio čempionato (gim. 1996 m.) kovos. „Olimpine taure“ pavadintame čempionate kaunasi aštuoniolikos-devyniolikos metų jaunieji krepšininkai, kurie anksčiau būdavo priversti baigti krepšinio mokyklas. „Olimpinės taurės“ ambasadorius yra legendinis Lietuvos krepšininkas Šarūnas Marčiulionis .
Rado, kuo pakeisti J. Radzevičių - „Teleloto“ jau turi du vedėjus  (100)
2014 m. liepos 25 d. 08:56
Populiarų žaidimą pasikeisdami ves laidų ir renginių vedėjas, prodiuseris Vytenis Sinkevičius ir radijo laidų bei renginių vedėjas ir organizatorius Vitalijus Zuikauskas.
Pranešė, kas šį sekmadienį pakeis „Teleloto“ vedėją J. Radzevičių  (54)
2014 m. liepos 17 d. 11:29
Šį sekmadienį „ Teleloto “ ves laidų vedėjas ir prodiuseris Vytenis Sinkevičius . Su „ Olifėja “ V. Sinkevičius dirba jau ne pirmą kartą – prieš 14 metų jis vedė kitą šios bendrovės žaidimą „Tuzinas“.
E. Tamašauskas. V. Galvono atvejis – kur yra pamuilės ir kas yra kūdikis?  (15)
2014 m. liepos 8 d. 15:07
Šurmulys, kilęs paviešinus paskolos sutarties tarp finansų viceministro Vytauto Galvono ir vieno verslininko kopiją, politikos dubenyje sukėlė daug putų.
Pranešė, kas pakeitė J. Radzevičių  (207)
2014 m. liepos 6 d. 19:16
Sekmadienį žaidimą „ Teleloto “ vietoje Jono Radzevičiaus vedė laidos prodiuseris Audrius Giržadas .
Įspūdingas mobiliojo ryšio operatorių reklamos augimas
2014 m. gegužės 7 d. 09:38
Rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos TNS LT atlikta reklamos monitoringo analizė parodė, kad 2014 m. sausio-kovo mėnesiais bendros reklamos apimtys Lietuvoje padidėjo 1,7 proc. lyginant su 2013 metų analogišku laikotarpiu. Šiais metais reklamos apimtys labiausiai augo kino ir lauko, kiek mažiau TV , radijo ir interneto kanaluose.
Kodėl emigrantai žaidžia „Teleloto“, arba kur dingsta milijonai?  (68)
2014 m. gegužės 6 d. 11:14
Jau ketverius metus gyvenu Jungtinėje Karalystėje . Tėvynę kaip ir daugelis mūsų palikau dėl to, kad mūsų šalyje jauno žmogaus išsilavinimas ir gabumai yra mažai kam reikalingi. Baigusi ekonomikos magistro studijas Vilniaus Universitete supratau, kad diplomą galiu pasikabinti ant sienos. Dirbti administratore už minimumą – ne man. O į kitas pareigas be ryšių ir kyšių patekti neįmanoma.
S. Kropas. Valdžios vojerizmo paūmėjimas  (22)
2014 m. balandžio 28 d. 10:07
Galima buvo nuspėti, kad ši naujiena pernelyg nesudomins nei žiniasklaidos priemonių, nei žiniasklaidos vartotojų. Asmens duomenų apsaugos gynėjų ausys neišgirdo, individo laisvės ribojimo stebėtojų akys nepamatė. Geopolitinė situacija keičia tokių sprendimų vertinimo kontekstą radikaliai – išorinės grėsmės akivaizdoje individo poreikiai tampa antraeiliais. Beveik kiekvienu panašiu atveju naudojasi radikaliomis idėjomis besimaitinanti valdžios dalis. Lietuva – ne išimtis.
Olimpinis komitetas susigaudė nuosavoje piniginėje  (5)
2014 m. sausio 31 d. 14:01
Penktadienį posėdžiavusi Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) generalinė asamblėja patvirtino 2014 metų biudžetą. Į jį planuojama surinkti 17,88 mln. litų pajamų, išleisti – 17,27 mln. litų. Biudžetas gerokai didesnis nei pernai, tačiau realybėje LTOK nepraturtėjo – prieš metus pajamas planavusi olimpinio judėjimo vadovybė smarkiai prašovė pro šalį.
Geriausi Lietuvos sportininkai apdovanoti statulėlėmis ir grandioziniais pažadais  (64)
2014 m. sausio 18 d. 18:54
Šeštadienį iškilmingoje ceremonijoje apdovanoti geriausi Lietuvos sportininkai ir geriausia komanda. Jais tapo plaukikė Rūta Meilutytė ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė . Plaukikė atsiimdama apdovanojimą sakė, kad ateityje tikisi pasivyti ir Virgilijų Alekną su Arvydu Saboniu pagal šių apdovanojimų skaičių.
Metų šalies sportininke tapo R. Meilutytė, metų komanda – Lietuvos krepšinio rinktinė  (9)
2014 m. sausio 17 d. 21:59
Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ), Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD), loterijų firmos „ Olifėja “, dienraščio „Lietuvos rytas“ ir portalo lrytas.lt rengiamuose oficialiuose geriausių šalies sportininkų rinkimuose paaiškėjo, kam 20-ą kartą bus įteiktas prizas. Antrus metus iš eilės apdovanojimą atsiims ir toliau geriausios šalies sportininkės titulu džiaugsis Rūta Meilutytė .
Sostinėje posėdžiavo LTOK Vykdomasis komitetas  (2)
2013 m. liepos 25 d. 13:26
Vilniuje vykusiame Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Vykdomojo komiteto posėdyje aptarta bei patvirtinta LTOK ir Lietuvos olimpinio fondo biudžeto I pusmečio apyskaita, kuri buvo detaliai aptarta ir LTOK Finansų bei ekonomikos komisijoje. Pasidžiaugta, kad pajamų planas įgyvendinamas itin gerai, o išlaidų planas vykdomas drausmingai.
Loterijos nelaimėję dalyviai suabejojo jos rezultatais  (613)
2013 m. balandžio 24 d. 14:06
Laimėti didelį piniginį prizą „Teleloto“ loterijoje – sena ne vieno lietuvio svajonė. Manoma, kad taip pasiseka tik laimingiausiems, įsigijusiems lemtingą bilietą savo sėkmės akimirką. Vis tik, net du DELFI skaitytojai suabejojo balandžio 14 d. vykusio „Teleloto“ lošimo laimėtojų sėkme – jų manymu dėl išskirtinai panašių bilietų numerių tąkart galėjusi įvykti paprasčiausia klaida. Patys loterijos organizatoriai tai neigia, ir tikina, jog tikimybė nelygi realybei.