Nudistai

Savo užpakaliuką M. Šalčiūtė degino nudistų paplūdimyje: šiandien baigėsi mano vaikystė  (446)
2014 m. lapkričio 9 d. 12:14
„Šiandien baigėsi mano vaikystė“, - juokėsi netyčia į nudistų paplūdimį užsukusi šiuo metu Ispanijos saloje atostogaujanti Monika Šalčiūtė .
Įvyko pasaulio nuogalių plaukimo čempionatas  (6)
2014 m. spalio 27 d. 19:46
Vokiečiai laimėjo pasaulio nudistų plaukimo čempionatą, praneša portalas „The Local“.
Skundžiasi neteisybe: nuogai moteriai galima, nuogam vyrui – ne  (103)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:44
Į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą (LGKT) kreipėsi nudistų iniciatyvinė grupė. Jų prašyme nurodoma, jog Šventojoje diskriminuojami nudistai vyrai, nes moterims sudaromos sąlygos kaitintis nuogoms moterų pliaže, o vyrams ir šeimoms tokios galimybės nėra, pranešė LGKT.
Slaptas paplūdimys Vilniuje, kuriame renkasi tik vyrai  (189)
2014 m. liepos 16 d. 13:57
Neries upės papėdėje įkurdintas nelegalus paplūdimys, kuriame renkasi tik vyrai. Anot poilsiautojų, pagrindiniai šio slapto pliažo lankytojai – gėjai ir nudistai.
Nudistai praskleidžia paslapties šydą: rengia jie orgijas paplūdimiuose ar ne?  (133)
2014 m. birželio 21 d. 17:07
Viešai nudistai teigia, kad šią pasaulėžiūrą renkasi dėl noro priartėti prie gamtos ir išsilaisvinti nuo drabužių, tačiau mažas tyrimas parodė, kad tai toli gražu nėra tikroji tiesa.
Rusams – provokuojanti apklausa  (12)
2014 m. birželio 21 d. 12:18
Nudistams ir transseksualams kol kas nepavyksta pelnyti rusų palankumo, tačiau jie dažniau simpatizuoja tiems, kas ilsisi be kompleksų, nei seksualinių mažumų atstovams, rodo sociologų tyrimas.
Kaip atrodyti patraukliai, kai esi nuoga 6 patarimai  (22)
2014 m. sausio 25 d. 08:00
Kiekviena moteris ras kažką, ką reikėtų patobulinti savo išvaizdoje. Vienai nepatinka nuolaidūs pečiai, kita dejuoja dėl plačių klubų, o trečia – dėl strijų ar mažos krūtinės.
Kodėl vaikams negerai matyti tėvus nuogus?  (44)
2013 m. spalio 14 d. 12:54
Nudistai - žmonės, tikintys, kad nuogas kūnas yra gražus kaip ir daugiau ar mažiau pridengtas. Šis nuogo kūno kultas neturi nieko bendro su seksu, todėl praktikuojamas ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir šeimose, kuriose auga maži vaikai.
Fuerteventūra - romantikos ieškotojų rojus  (3)
2013 m. rugsėjo 30 d. 19:52
Į arčiausiai Afrikos esančią Kanarų salą turistus vilioja stiprūs vėjai, čia kasmet atgenantys jėgos aitvarų mėgėjus, ir saulė, kuri čia nesiliauja šildžiusi ištisus metus.
Nudizmas: poilsis ir sportas be drabužių ar seksas gamtoje?  (172)
2013 m. rugpjūčio 19 d. 11:27
Prancūzijos nudistų federacija suskubo gerinti nudizmo įvaizdį, teigdama, kad nudistai – tai ne sekso ištroškę asmenys ar tik išsinuoginti mėgstantys pensininkai.
Kaip elgtis ir ko nedaryti nudistų pliaže? (patarimai)  (28)
2013 m. birželio 9 d. 13:44
Nudistų pliažas – daugeliui žmonių vis dar mitais apipinta vieta. Vieni ten eina norėdami pajusti laisvę ir glaudesnį sąlytį su gamta, tolygiau įdegti, kiti, ne paslaptis – ieškoti naujų erotinių patirčių.
Vyrų nuogybės istoriją mene galima apžiūrėti nusirengus
2013 m. vasario 26 d. 17:43
Iki kovo 4 dienos pratęsta paroda atskleidžia vyrų nuogybės istoriją mene. Tarp 300 eksponatų yra groteskiškas garsaus austrų dailininko Egon Schieles autoportretas, prancūzų menininkų Pierre & Gilles fotografija „Tegyvuoja Prancūzija“, kurioje trys skirtingų rasių vyrai mūvi tik žydras, baltas ir raudonas kojines ir avi futbolo batelius. Austrų kolekcininko Rudolfo Leopoldo vardu pavadintas muziejus garsėja neprilygstama austrų menininko Egono Schielės kolekcija. Muziejaus atstovai apklausė vokiečių nudistų grupę ir nusprendė pakviesti lankytojus išsirengti nuogai. Konservatyvi Austrijos visuomenės dalis prieštaringai vertino Parodą „Nuogi vyrai“. Šiaip ar taip, paroda laikoma sėkminga.
Striptizas prieš nuogo kūno draudimą  (2)
2012 m. gruodžio 5 d. 10:31
San Franisko savivaldybės nariams pritarus draudimui apsinuoginti viešoje vietoje, protestuojantieji nepritarimą išreiškė išsirengdami nuogai, praneša telegraph.co.uk. Pagal naują įstatymo projektą, gyventojams ir turistams draudžiama viešoje vietoje apnuoginti genitalijas.
San Franciske nebebus toleruojami nuogaliai  (8)
2012 m. lapkričio 21 d. 10:56
JAV San Francisko miesto valdžia priėmė sprendimą uždrausti žmonėms viešose vietose rodytis nuogiems. Priėmus tokį sprendimą, tikimasi visiems laikams baigti konfliktą su nudistų organizacija, informuoja BBC.
Psichologė: be liemenėlės pajūryje - normalu ar ne?  (464)
2012 m. rugpjūčio 4 d. 11:00
„Kasmet atostogauju prie jūros, tačiau šiemet atvažiavusi tiesiog pakraupau: paplūdimyje daugybė praktiškai plikų merginų, kitos deginasi ir visai be liemenukų, o vyrai spokso akis išvertę... Kurgi šitaip nueisim? O dar tie atvirai tarsi beždžionės plikinėjantys nudistai – ar jiems viskas gerai su psichika?“ – nuogąstauja Vilniaus rajono gyventoja Stanislava.
Policija grasina įkalinti paryžiečius, kurie deginasi nuogi  (18)
2012 m. rugpjūčio 1 d. 18:50
Paryžiaus gyventojams pradėjus plūsti į parkus ir prie Senos krantų, kur jie mėgsta kaitintis vasaros saulėje, policija perspėjo paryžiečius nepersistengti apsinuoginant – priešingu atveju jiems grės baudos ar net įkalinimas, rašo „The Telegraph“.
Nudistai ieško vietos po saule  (300)
2012 m. birželio 9 d. 09:36
Nors mūsų krašto pajūryje įteisinti tik trys nudistų paplūdimiai, neoficialių tokių pliažų skaičiuojama apie dešimt. Netrūksta nemalonių situacijų, kai susikerta tradicinių poilsiautojų ir nuogalių keliai, rašo „Lietuvos žinios”.
Vaikų drabužių reklaminiame kataloge – nuogas vyras  (30)
2012 m. sausio 5 d. 16:56
Viena iš Prancūzijoje didžiausių drabužių parduotuvių, paštu pristatanti iš katalogo užsisakytas prekes, buvo priversta viešai atsiprašyti – vienos kataloge internete įkeltų nuotraukų, kurioje vaikai reklamuoja paplūdimio drabužius, fone – nuogas vyras, skelbia „The Telegraph“.
Geriausi pasaulyje paplūdimiai nudistams  (77)
2011 m. gruodžio 4 d. 15:00
Nudistų parkas nusprendė pasireklamuoti  (42)
2011 m. spalio 10 d. 14:33
Vis žmonės gimsta nuogi, tačiau kai sulaukia tam tikro amžiaus, jiems paaiškinama, kad būti nuogiems viešose vietose gėda. Vis dėlto net ir mūsų visuomenėje yra žmonių, kurie su malonumu visur vaikšto nuogi, rašo DELFI.lv.
Milijardierius finansuoja plaukiojančių valstybių idėją  (24)
2011 m. rugpjūčio 17 d. 17:00
Vienas iš Silicio slėnio milijardierių, „PayPal“ įkūrėjas Peteris Theilas investavo 1,25 mln. JAV dolerių (3 mln. Lt) nepriklausomų plaukiojančių valstybių idėjos įgyvendinimui, skelbia JAV žurnalas „Details“.
Trumpi sijonai ilgina gyvenimą  (12)
2011 m. rugpjūčio 8 d. 13:09
Kuo mažiau drabužių moteris dėvi, tuo daugiau žvakių kasmet uždega ant savo gimtadienio torto.
Nuogalės Melnragėje nesiruošia palikti įprastų vietų  (23)
2011 m. rugpjūčio 5 d. 10:34
Melnragėje moterys pradėjo degintis nuogos vos ne visoje paplūdimio teritorijoje, praneša dienraštis „Klaipėda“.
Kokius paplūdimius turime  (39)
2011 m. liepos 17 d. 13:03
Daugeliui iš mūsų atostogos vis dar asocijuojasi su savu pajūriu: baltas smėlis, tingios Baltijos bangos, čia pat gulintys tautiečiai... Tačiau kokie jie, mūsų paplūdimiai?
Ieško nuogų programuotojų ir dizainerių  (27)
2011 m. balandžio 7 d. 19:53
Britų kompanija „Nude House“, kuri specializuojasi programinės įrangos gamyboje, pradėjo ieškoti interneto dizainerių ir programuotojų, kurios galėtų dirbti apsinuoginusios.
Sportuoti geriausia nuogiems?  (80)
2010 m. rugsėjo 12 d. 00:00
Amerikoje, pasak vieno universiteto mokslininkų, sparčiai populiarėja sporto užsiėmimai, kai sportuojantieji yra visiškai nuogi. Montanoje jau veikia trys tokie sporto klubai. Užsirašyti į klubą gali ne tik nudistai. Tiesa, su kiekvienu norinčiuoju pirmiausi bendrauja psichologai, kurie bando nustatyti žmogaus sportuoti pasirengimą apsinuoginti, taip pat aiškinasi, ar žmogus neturi kokių nors psichinių nukrypimų.
Kauno ponia savo sodybos duris atvėrė nudistams  (64)
2010 m. rugpjūčio 14 d. 08:22
Konkurse „Kauno ponia 2005” “Misis Talentas” titulą laimėjusi Lolita Sonkienė savo kaimo turizmo sodybos duris atvėrė nudistams – čia jau antrus metus vyksta nuogalių bendruomenės šventės. Sodyboje natūrizmą propaguojantys žmonės švenčia gegužines, Jonines.