noriu

Įkvepianti istorija: žmonės surinko 38 000 litų, kad joniškietis galėtų paspausti draugams ranką(INTERVIU)
2014 m. spalio 25 d. 00:00
Šimtai žmonių paaukojo savo santaupas, kad Audrius Alzbergas (19 m.) iš Žadvainių kaimo, ištvėręs 20 operacijų ir trejus metus pragariškų skausmų, gautų išmanųjį bioninį protezą ir pagaliau draugams galėtų paspausti ranką .
Moterų patirtys: ne dėl sekso tie jaunesni  (37)
2014 m. spalio 24 d. 23:07
Keliolika metų jaunesnis vyras vyresniai moteriai – tik žaisliukas ar rimtas partneris visam gyvenimui? DELFI prašė skaitytojų pasidalinti savo mintimis ir patirtimi. Paaiškėjo, kad Lietuvoje išties nemažai porų, kurios, nepaisant amžiaus skirtumo, laimingai sugyvena.
Lietuvoje viešinčio J. C. Van Damme'o patarimai nerandantiems vietos po saule  (8)
2014 m. spalio 24 d. 18:23
Šiomis dienomis Lietuvoje vieši kovinių filmų legenda, aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as. Penktadienio vakarą su juo susitikti galimybę turėjo verslo ir lyderystės konferencijos „ Forum One “ dalyviai. Prieš vykdamas į areną legendinis kino aktorius specialiai naujienų portalui DELFI davė išskirtinį interviu . Nors iš pradžių jį erzino viešbučio hole zujantys praeiviai, vėliau 54-erių vyras atsipalaidavo ir pasidalino savo patirtimi bei kvapą gniaužiančiomis istorijomis.
Lietuvoje viešinčio J. C. Van Damme'o patarimas nerandantiems vietos po saule  (115)
2014 m. spalio 24 d. 18:16
Šiomis dienomis Lietuvoje vieši kovinių filmų legenda, aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as. Penktadienio vakarą su juo susitikti galimybę turėjo verslo ir lyderystės konferencijos „Forum One“ dalyviai. Prieš vykdamas į areną legendinis kino aktorius specialiai pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI davė išskirtinį interviu. Nors iš pradžių jį erzino viešbučio hole zujantys praeiviai, vėliau garsenybė atsipalaidavo ir pasidalino savo patirtimi bei kvapą gniaužiančiomis istorijomis.
Nemuno pakrantes plastiku nusėjusi įmonė: tai nutiko netyčia  (23)
2014 m. spalio 24 d. 18:08
Vilnietis Stanislovas specialiai atvažiavo į Kauną, kad nufilmuotų prie Lampėdžių tilto užterštas Nemuno pakrantes. Filmuotoje medžiagoje matyti, jog upės pakrantės gausiai nusėtos susmulkinto plastiko liekanomis. Aplinkosaugininkai vargais negalais surado, kas per nuotekų sistemą užteršė upę ir tai padariusiai įmonei paskyrė 800 litų baudą.
Gražuolė J. Suzanovičienė: sceną puošti reikia ne tik vokalu
2014 m. spalio 24 d. 14:56
Valinskų mokinė Jovita Suzanovičienė nesivaiko mados vėjų, bet kai puošiasi – negaili nei laiko, nei pastangų. „Sceną puošti reikia ne tik vokalu“, - įsitikinusi Jovita. Tai kuo daugiau? Apie tai ji papasakos DELFI skaitytojams.
Jaunimas neims pavyzdžio iš R. Morkevičiaus: tai būtų absoliutus savęs negerbimas  (1)
2014 m. spalio 24 d. 13:49
Lapkričio 15 d. Vilniuje vyksiančiame mišrių kovos menų „KOK Hero's“ turnyre į ringą grįš skandalingasis Remigijus Morkevičius. Savo nuomonę apie pernai gatvėje merginai spyrusį buvusį bušido čempioną turi ir vienas jauniausių būsimų varžybų dalyvių – 18 metų Herkus Lukošiūnas.
Kovotojas Tadas Jonkus: Noriu tapti čempionu visose stipriausiose lygose  (1)
2014 m. spalio 24 d. 13:06
Lietuvoje netyla diskusijos apie žaibiškai artėjantį Bushido Heros Series 2014 turnyrą Siemens arenoje Vilniuje bei jo dalyvius. Interviu su Pasaulio kikbokso čempionu bei King of Kings World GP 2014 čempionu Tadu Jonkumi.
Išgyventi už 1200 litų: tai – ne gyvenimas  (285)
2014 m. spalio 24 d. 11:58
Mano istorija tokia, kaip ir daugelio jaunų žmonių. Šią vasara baigiau studijas Kaune, ten ir likau gyventi. Ieškojau darbo, tačiau geri pasiūlymai nesimėto, o ir pažįstamų neturiu, nes pati esu kilusi iš mažo miestelio.
Paralyžiuotas teniso profesionalas iš sukurto verslo uždirba daugiau nei iš sporto  (23)
2014 m. spalio 24 d. 11:43
Tai, kaip suvokiate save ir savo verslą, atsispindi jūsų įvaizdyje, sako lyderystės ir motyvacijos treneris Borisas Grundlas. Pranešėjas susirinkusiems pasakojo savo asmeninę istoriją: profesionaliu teniso žaidėju Vokietijoje buvęs vyras per nelaimingą atsitikimą liko paralyžiuotas, tačiau permąstęs savo galimybes pamatė, kuo jis gali būti naudingas kitiems žmonėms ir kodėl yra nepakeičiamas.
Startuoja mobiliųjų programėlių dirbtuvės „App Camp 2014“
2014 m. spalio 24 d. 11:04
Jau šiandien startuoja mobiliųjų aplikacijų dirbtuvės „App Camp 2014“. Mykolo Romerio universitete vyksiančiame renginyje pasiryžo dalyvauti daugiau nei 50 komandų, kurie mėgins savo idėjas per 48 valandas paversti veikiančiomis mobiliosiomis aplikacijomis, rašoma renginio organizatorių pranešime spaudai.
D. Tuskas pirmą kartą prabilo apie skandalą sukėlusį interviu  (31)
2014 m. spalio 24 d. 10:43
„Kartais žmogaus atmintis būna klaidinga. Noriu užbaigti spekuliacijas: nebuvo susitikimo su Vladimiru Putinu akis į akį. Nebuvo jokio pasiūlymo dėl Ukrainos padalijimo“, – lenkų radijui TOK FM sakė buvęs Lenkijos premjeras, o dabar Europos Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas .
R. Skaisgirys: „Tvarkai ir teisingumui“ dirbau nemokamai  (224)
2014 m. spalio 24 d. 08:20
Ketvirtadienį iš areštinės paleistas, tačiau įtariamojo statusą tebeturintis TV prodiuseris Rolandas Skaisgirys sako, kad pateikti kaltinimai jį glumina.
M. Kuzminskas: gaila, kad šalia nebėra D. Sabonio  (1)
2014 m. spalio 23 d. 17:27
Antrą sezoną Ispanijos lygoje „Endesa“ rungtyniaujantis Lietuvos nacionalinės krepšinio rinktinės puolėjas Mindaugas Kuzminskas mokosi būti lyderiu. Per ketverias oficialias šio sezono Ispanijos lygos ir Eurolygos rungtynes vidutiniškai jis aikštėje praleido po 20 minučių ir pelnė po 10 taškų.
Mergina – atvirai: žvalgomės į pasiturinčius vyrus  (1359)
2014 m. spalio 23 d. 17:00
„Gėriu sotus ilgai nebūsi“, – rašo mergina, neslepianti, kad moterims svarbu, kad vaikinas galėtų sumokėti kavinėje ar mokėtų vairuoti automobilį. Ji parašė griežtą atsakymą dvasingam, apie pinigus negalvojančiam ir merginos ieškančiam apsauginiui . „Tu tikrai niekada nesusirasi merginos, jei nepakeisi tokio požiūrio“, – rėžia mergina.
Amerikos lietuvio patirtis: kaip sunkumai gyvenime gali atverti naujas galimybes  (16)
2014 m. spalio 23 d. 15:04
Lietuvių šeimoje JAV gimęs Marius Jakulis Jasonas per gyvenimą patyrė daug. Sėkminga karjera, prabangūs automobiliai, spalvingas gyvenimas Niujorke, tačiau vienu geriausiu savo gyvenimo įvykiu teisininkas galėtų pavadinti skyrybas su žmona, kurios jo likimą pakreipė visiškai nauju keliu.
L. Somovas ir Jazzu pristato naują dainą „Noriu miegoti“  (25)
2014 m. spalio 23 d. 11:04
Rudens melancholija persmelkta naujausia „ Leon Somov & Jazzu ” daina „Noriu miegoti“ – tai jautri žmogiška išpažintis apie jausmus, artimų sielų atitolimą, vidinį nuovargį, nesupratimą, kaip pametus surasti. Jazzu sako, kad darganotą vakarą ypatingai skambančią dainą jiedu su Leonu Somovu sukūrė labai lengvai, niekam jos neadresuodami, noredami iliustruoti bene kiekvieno rudenines nuotaikas.
G. Aukštuolytė: bijau, jog neišsipildys svajonės
2014 m. spalio 23 d. 07:47
D. Montvydo mokinė Greta Aukštuolytė atvirai DELFI skaitytojams pasakoja – be ko neišgyventų nė dienos, ko labiausiai bijo ir kokioms išvaizdos metamorfozėms nesiryžtų niekada.
Prakalbo apie takoskyrą TT: kodėl V. Mazuronis netrenkia durimis?  (62)
2014 m. spalio 23 d. 06:49
Europarlamentaras Valentinas Mazuronis , nors ir dažnai oponuojantis „Tvarkos ir teisingumo“ vadovui Rolandui Paksui , išlieka vienu šios partijos lyderių, o perėjęs į kitą, tokios aukštos pozicijos gali ir neužimti, pastebi politologai ir apžvalgininkai.
Netradiciškai įmonę valdantis vadovas prabilo apie Lietuvos verslo ydas  (116)
2014 m. spalio 23 d. 05:30
Pradėjęs keistis vidumi daugiau nei 25 pasaulio šalyse klientų turinčios įmonės vadovas teigė stebėjęs, kaip kartu keičiasi ir visa jo valdoma įmonė. Savo produkcija priviliojęs „ McDonald's “, „Coca-cola“ ir „ Starbucks “ kompanijas lietuvis Kęstutis Lukoševičius atskleidžia, kas nutiko jo gyvenime, kad kartu su vidiniu lūžiu pavyko pralaužti ir kompaniją.
Gerai mokysiesi – nupirksiu išmanųjį : ar galima TAIP motyvuoti vaiką?
2014 m. spalio 23 d. 00:05
Kaip motyvuoti vaiką mokytis? Šis klausimas ramybės neduoda daugeliui tėvų. Pradinėse klasėse dauguma vaikų stengiasi mokytis kuo geriau, tačiau vėliau jų motyvacija sumažėja. Kaip elgtis tokioje situacijoje tėvams?
J. Stanislovaitis: televizijos ekranuose išsidirbinėju  (2)
2014 m. spalio 22 d. 19:09
Kai kalba Valinskų mokinys Justinas Stanislovaitis, sunku suprasi – jis juokauja ar rimtai. „Lietuvos balso“ dalyvis bent trumpam įsileis DELFI skaitytojus į savo pasaulį ir atskleis intriguojančių faktų apie save. Vienas iš jų – Justino namus kartais užplūsta barsukai.
Filmą „Rūsys“ išvydusios garsenybės negailėjo kritikos: nėra scenarijaus, nuobodu ir visai nebaisu  (35)
2014 m. spalio 22 d. 17:10
Antradienį įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera kviestiniams svečiams. Film e pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė ) ir finansininko Tomo ( Marius Jampolskis ) šeimos istorija.  Ričardo Matačiaus režisuotame kūrinyje sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų  Tomas  randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.  Ne visiems svečiams minėtas filmas paliko gerus įspūdžius, o kai kas nesugebėjo išsėdėti kino seanse ir salę paliko filmui nepasibaigus.
Žvejų galvos skausmas: tvarka vėl keisis taip, kad žuvų liktų mažiau  (135)
2014 m. spalio 22 d. 13:01
Trečiadienį Seime vėl suremtos ietys dėl žvejų verslininkų teisės žvejoti Lietuvos vidaus vandens telkiniuose. Kadangi aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas neparodė iniciatyvos atšaukti savo pirmtako įsakymo, kuriuo nuo kitų metų pradžios vidaus vandens telkiniuose verslinė žvejyba uždraudžiama, Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas davė nurodymą kuo greičiau parengti Žuvininkystės įstatymo pataisas, įteisinančias verslinę žvejybą.
Naujas Rusijos žaidimo laukas: ten slypi penktadalis neatrastų energetikos išteklių  (115)
2014 m. spalio 22 d. 11:57
Arkties regionas dėl savo neišnaudotų energetinių išteklių su ja besiribojančių šalių dėmesį traukia jau seniai, tačiau didžiausias ambicijas regione reiškia Rusija .
„Klaipėdos nafta“ tikina, kad laiku nebaigus dujotiekio, SGD terminalas vis vien veiks  (21)
2014 m. spalio 22 d. 11:40
Buvusiam Klaipėdos uosto vadovui, parlamentarui Eugenijui Gentvilui pareiškus, kad pagrindinis suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo dujotiekis po Kuršių marių dugnu nebus nutiestas laiku, „ Klaipėdos nafta “ tikina, jog terminalas pradžioje galės veikti ir be šio vamzdyno. Dujotiekio rangovės „PPS Pipeline Systems“ atstovai ramina ir sako, kad marių dugnu tiesiamas laikinas vamzdis yra visiškai saugus.
Su kuprine ant pečių Gruzijos, Armėnijos ir Turkijos pakeles išmaišiusi lietuvė grįžo kupina nepakartojamų įspūdžių  (1)
2014 m. spalio 22 d. 09:19
Maždaug dvi savaites praleidusi su kuprine ant pečių Gruzijos , Armėnijos ir Turkijos pakelėse, Ugnė grįžo kupina įspūdžių ir istorijų. Beklausant pašnekovės pasirodė, kad aplankytų miestų grožis ir it iš atvirukų plaukę kalnų peizažai nublanksta prieš vietinių žmonių gerumą ir norą padėti kelyje sutiktiems nepažįstamiems svetimšaliams...
Švedija gavo naujos informacijos apie pastebėtą „užsienio povandeninę veiklą“  (102)
2014 m. spalio 22 d. 08:08
Švedijos kariuomenė tiria du naujus pranešimus, kurie gali būti įrodymai apie įtariamą „užsienio povandeninę veiklą“ netoli šalies sostinės, antradienį pareiškė aukšto rango karinių jūrų pajėgų vadas.
Esu vedusio vyro meilužė ir jis prašo pagimdyti vaiką. Ką daryti? Psichologės komentaras  (55)
2014 m. spalio 22 d. 00:12
Kai perskaitai, negali patikėti, kad žmonės taikstosi su tokiais dalykais. O gal tai - meilė ?