noriu

Fotografės patarimai, kad šios Kalėdos būtų įsimintinos
2015 m. lapkričio 30 d. 00:00
Artėjant Kalėdoms, susimąstome, o kaip įamžinsime šias šventes? Fotografė Indrė Mažeikienė aptaria net tris galimus variantus, rinkitės, kuris jums labiausiai patinka.
Kaip myliu savo vyrą supratau tik tada, kai jis pasakė, kad turi kitą  (17)
2015 m. lapkričio 30 d. 00:00
Ypatingas žmogus mano gyvenime yra mano vyras . Žmogus, kurį myliu pebrotiškai. Žmogus, kuris mano gyvenime reiškia daug ką. Žmogus, kuris padovanojo man du vaikus. Žmogus, su kurio noriu pragyventi visą savo gyvenimą. Labai jį myliu, labai gerbiu.
Kaip atsikratyti pūpsančio pilvuko?
2015 m. lapkričio 30 d. 00:00
„Valio! Mano nuolat pūpsantis pilvukas dingo!“, – džiaugsmu trykšta 7 dieną lieknėjanti Jurga.
Kauno širdyje − prancūziška romantika dvelkiantys namai  (35)
2015 m. lapkričio 29 d. 21:22
Pamatę jaukų, klasika dvelkiantį ir rožėmis bei levandomis išpuoštą interjerą, galime spėti, kad jo savininkė bus svajoklė moteris. Ir nesuklysime − pačiame Kauno centre, į Laisvės alėją besiremiančioje gatvėje, esantis jaukus butas priklauso maloniai damai.
Išrink geriausią sekmadienio „Lietuvos balso“ dvikovą!  (6)
2015 m. lapkričio 29 d. 18:51
Sekmadienį LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ pasirodžiusi džiazo virtuozė Rugilė Daujotaitė suvirpino visų širdis. „Nuo pirmų akordų mane prikaustė ši trapi būtybė, kuri užbūrė balsu, judesiu, išvaizda“, – susijaudinusi sakė Renata Norvilė. Moters vyras antrino žmonai: „Ne kiekvieną dieną tenka išgirsti tokio aukšto lygio vokalistę.“ Profesionali džiazo atlikėja tęsia kelią „Lietuvos balse“ ir toliau yra pasiruošusi stebinti tautiečius savo pasirodymais. „Jos energetika ir tai, kaip ji valdo publiką. To nedaro niekas kitas. Ji spinduliuoja vidinę laisvę“, – savo mokinę gyrė Donatas Montvydas. Visgi ne tik Rugilė sulaukė pagyrų iš mokytojų – laidoje pasirodė ir kitų talentingų dalyvių. Tad kviečiame peržiūrėti visus pasirodymus ir išreikšti savo nuomonę apklausoje!
K. Daukšys. Lietuvos dujų sektorius – kur link einame? (III)  (27)
2015 m. lapkričio 29 d. 18:40
Pirmoje šio straipsnio dalyje buvo aptarta, ko ir kodėl gamtinių dujų vartotojai galėtų tikėtis po dvejų metų, kai baigsis retrospektyviai sukauptų lėšų „krepšelis“.
Floristė I. Barkovska pristatė autorinių darbų parodą  (3)
2015 m. lapkričio 29 d. 18:06
Vilniaus rajono Rudaminos miestelyje vykusioje floristės Inesos Borkovskos autorinių darbų parodoje „Patikėk žiemos stebuklais“ iliuzionistas Mantas Wizard buvo taip sužavėtas eksponuojamomis rankų darbo Kalėdinėmis puokštėmis, kad niekaip negalėjo apsispręsti, kurią iš jų parsinešti namo.
Danijos fabrike emigrantams nevisavertiškumo kompleksą atperka pinigai  (33)
2015 m. lapkričio 29 d. 14:59
Danija – nedidelė, ten gyvena tik 5 mln. gyventojų, tačiau įdomybių šioje šalyje tikrai netrūksta.
Vestuvės – kaip baisiausiame filme: nesėkmės persekiojo viena po kitos  (228)
2015 m. lapkričio 29 d. 13:54
Skaitytoja Eglė pripažįsta visą vaikystę ir paauglystę svajojusi apie tobulas vestuves, kurių metu jaustųsi kaip princesė. Tiesa, tikroji jos vestuvių diena priminė ne pasaką, o siaubo filmą.
Metus keliavęs lietuvis sulaukė ir nepadorių pasiūlymų  (62)
2015 m. lapkričio 29 d. 13:23
25 metų Žilvinas Žebrauskas metus gyveno Kanadoje , o paskui už sutaupytus pinigus leidosi į kelionę aplink pasaulį. Lėktuvai jį skraidino į JAV, tolimąsias Kuko salas, Naująją Zelandiją ir Tailandą.
„Pelėjo ir Melisandos“ solistas G. Fillianoti: operos nuo pasakų tuo ir skiriasi – operos yra kruvinos
2015 m. lapkričio 29 d. 08:23
Kalėdų laukimo laikotarpis prasidės paskutinėmis lapkričio dienomis, tačiau „bohemiečių” premjeros adventas jau beveik pasibaigė. Jau gruodžio 3 d. Vilnius City Opera pristatys savo pirmąją sezono premjerą – K. Debiusi operą „Pelėjas ir Melisanda“. Vienintelę šio prancūzų kompozitoriaus parašytą operą kuria VCO įkūrėja D. Ibelhauptaitė, kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, vadovaujamu dirigento Gintaro Rinkevičiaus.
Garsi vyndarė A. Reh-Gartner: Laimingos santuokos paslaptis – kad nedirbame kartu
2015 m. lapkričio 29 d. 00:00
Pirmą kartą į vyno rojumi vadinamą Mozelio regioną vykau lygiai prieš penkerius metus. Įsimylėjau tą kraštą iš pirmo žvilgsnio. O štai dabar sėdžiu priešais vieną garsiausių šio Vokietijos regiono vyndarių Annegreth Reh-Gartner, dar XIV amžiuje įkurto vyno ūkio „Reichsgraf von Kesselstatt“ savininkę. Ji irgi turi ką papasakoti apie staiga ištikusią meilę. Vynui ir... vyrui.
N. Rosbergas: šiuo metu esu tiesiog greitesnis  (2)
2015 m. lapkričio 28 d. 23:02
„ Mercedes “ pilotas Nico Rosbergas šeštą kartą iš eilės iškovojo „Pole“ poziciją. Vokietis šiek tiek atsiliko nuo komandos draugo Lewiso Hamiltono pirmoje ir antroje kvalifikacijos dalyse, tačiau savo pranašumą įrodė trečiojoje.
Poilsio centras, kuris vyresniajai kartai asocijuojasi su uždarumu  (12)
2015 m. lapkričio 28 d. 19:56
Poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ vyresniajai kartai greičiausiai asocijuojasi su uždara, vien tik Vidaus reikalų ministerijai skirta įstaiga. Centro vadovai aiškina, kad čia teikiamos paslaugos yra skirtos visiems, net ir gydytojų siuntimo neturintiems palangiškiams ar miesto svečiams.
10 keisčiausių dalykų, su kuriais susituokė žmonės  (4)
2015 m. lapkričio 28 d. 19:14
Dauguma žmonių galvoja, kad vestuvės susijusios su dviem balandėliais, kurie žvelgdami vienas kitam į akis ištaria savuosius „taip“. Tačiau kai kurie žmonės nusprendė gana skirtingai pažvelgti į santuoką. Sužinokite keisčiausius dalykus, su kuriais tuokėsi žmonės, ir būkite pasirengę šokui, rašo svetainė entertainmentwise.com.
Ilgai laukta intriga: Kaune įžiebta eglutė  (264)
2015 m. lapkričio 28 d. 17:35
Kaunas pradeda šventinį Šv. Kalėdų laikotarpį. Šeštadienio vakarą rotušės aikštėje įžiebiama pagrindinė miesto eglė, kuri šiemet suformuota iš pusšimčio mažesnių eglučių. Šiemet Kaunas atsigręžė į praeitį ir menininkė Jolanta Šmidtienė sukūrė vintažinę eglutę, o istoriją papildė ir naujausios technologijos.
„Atlanto“ strategas K. Sarsanija: gaila, kad bronza atitenka tik vienai komandai  (5)
2015 m. lapkričio 28 d. 16:04
Bronzos medalius šio sezono Lietuvos futbolo čempionato A lygoje iškovojusio Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija aiškiai įvardijo, jog Lietuvos futbolo federacija (LFF) komandą pastatė į tokią padėtį, kad ji nebeturėjo kito pasirinkimo, todėl ir pavyko užlipti ant prizininkų pakylos.
Š. Vasiliauskas – apie rengiamą iššūkį „Lietuvos rytui“ ir Lietuvos rinktinę  (6)
2015 m. lapkričio 28 d. 12:40
Prieš 20 dienų Prienų-Birštono „Vytauto“ įžaidėjas Šarūnas Vasiliauskas „Lietuvos rytui“ sumetė 27 taškus ir vos nesudavė sostinės komandai skaudaus antausio Vilniuje 74:81. Virginijaus Šeškaus kelyje vėl pasitaikė „Lietuvos ryto“ komanda. Tik šį kartą „ Vytautas “ ją pasitinka namuose.
Kokie vabzdžiai gali gyventi mandarinuose?  (1)
2015 m. lapkričio 28 d. 11:51
Kalėdiniu laikotarpiu ypač populiariuose mandarinuose gali tūnoti Viduržemio margasparnė musė, teigia gamtos mokslų daktaras Henrikas Ostrauskas . „Jos biologija įdomi tuo, kad su kiaušdėtėmis ji gali pradurti vaisiaus žievelę ir ten padėti kiaušinėlį“, – LRT RADIJUI sako mokslininkas.
Jis manęs nebemyli: kaip išgyventi prarastos meilės skausmą?  (79)
2015 m. lapkričio 28 d. 09:40
Po kelių metų draugystės mergina jaučia, kad jos vaikino meilė išblėso. Jis ją pradėjo žeminti ir skaudinti. Kaip paleisti buvusį mylimąjį, jei vis dar jį myli ? Kaip išsivaduoti iš skausmo? Į tuos klausimus atsako psichoterapeutas Olegas Lapinas .
Tragiška mažosios Evos istorija – daktarai žada metus, tėvai nepasiduoda  (279)
2015 m. lapkričio 28 d. 09:27
„Nuėjusi kelis žingsnius Eva sustodavo, keistai susvirduliuodavo. Vėliau eisena ėmė atrodyti kaip girto žmogaus, kol galiausiai net darželyje ji įpuldavo į sieną, duris. Pokyčius pastebėjo ir auklėtojos“, - apie sunkios dukros ligos užuomazgas pasakojo Luiza. Vos trejų Evai šį spalį diagnozuota sunki smegenų vėžio forma.
10 priežasčių, kodėl reikėtų mylėtis kasdien  (88)
2015 m. lapkričio 27 d. 23:00
Šiais laikais, kai kiekvieno mūsų būtiniausių darbų sąrašas yra kilometro ilgio, nelengva įsprausti seksą į dienotvarkę, kuri ir taip plyšta per siūles, tad seksas vis nukeliamas ramesniems, geresniems laikams.
Dirbantieji su vaikais pasipasakojo, kaip „supertėveliai“ veda iš kantrybės  (301)
2015 m. lapkričio 27 d. 16:04
DELFI publikuotas tekstas „Vilniaus darželyje – tragiškai pasibaigęs šeimininkėlės konfliktas su vaiku“ susilaukė milžiniškos skaitytojų reakcijos. Skaitytojai komentarų skiltyje ir feisbuke diskutavo apie skaudžios situacijos priežastis ir pasekmes, dalijosi savo patirtimi, prabilo ir moteriai artimas asmuo .
Kenijoje lūšnyną aplankęs popiežius smerkė turtingąjį elitą dėl „siaubingo neteisingumo“ neturtėliams  (14)
2015 m. lapkričio 27 d. 12:41
Nairobis , lapkričio 27 d. (AFP-BNS). Popiežius Pranciškus kritikavo turtingąją mažumą, susigrobiančia išteklius neturtėlių sąskaita, penktadienį lankydamasis viename ankštame lūšnyne Kenijos sostinėje.
D. Grybauskaitė įvertino planus branginti šildymą Vilniuje  (327)
2015 m. lapkričio 27 d. 12:21
Šalies vadovė „Vilniaus energijos“ tiekiamos šilumos branginimą gruodį vertina kaip dar vieną manipuliaciją. Anot Dalios Grybauskaitės, Kainų komisija ir Vilniaus savivaldybė turi atidžiai įvertinti bendrovės veiklą.
Studijas metęs studentas papasakojo, kas jį nuvylė Vilniaus universitete  (58)
2015 m. lapkričio 27 d. 12:06
Studijas nutraukęs buvęs Vilniaus Universiteto Ekonomikos studentas Justinas Švėgžda nusprendė viešai papasakoti, kodėl metė studijas seniausioje Lietuvos aukštojoje mokykloje. Savo laišką jis atsiuntė DELFI bei feisbuke nusiuntė ir su Švietimo ir mokslo ministrei Audronei Pitrėnienei. Tuo metu VU atstovai fakultete egzistuojančius mokymo būdus gina.
Antonovų šeima: 10 nėštumų, 3 persileidimai ir 1 mirtis  (233)
2015 m. lapkričio 27 d. 11:10
Dešimt nėštumų, trys persileidimai ir vieno sūnaus mirtis. Jeigu ne tragiškos aplinkybės, dabar Antonovų šeimos nuotraukoje puikuotųsi ne šeši, o vienuolika vaikų. Nors visi Rimos gimdymai galėjo kainuoti jos pačios gyvybę, moteris tikina, kad savo gyvenimo be mylinčių vaikų ji neįsivaizduoja.
Vaikino istorija: savo meilę atpažinau iš kvepalų  (10)
2015 m. lapkričio 27 d. 10:01
Kadangi mano grotuve pasileido romantiškasis Eros Rammazotti, o lauke šalta ir vėjuota. Galiu ir aš papasakoti istoriją temai „Ypatingas žmogus mano gyvenime“.
A. Navys. Nekaltas islamas  (123)
2015 m. lapkričio 27 d. 09:38
Praėjus šokui ir rimstant jausmų jūrai po Paryžiaus įvykių, racionalūs sprendimai ir veiksmai Europos Sąjungos piliečių saugumui užtikrinti pradeda imti viršų. Netgi Lietuvoje aistringas politinių vabzdžių – maldininkų tango su galvos nukandimo crescendo ekstazėje baigiasi racionaliu sprendimu atšaukti įsakymus dėl automatinių ginklų dalybų gatvės policininkams.