noriu

Nebedžiugina darbas, pavargau, bet bijau kažką keisti  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:01
Esu pasimetusi savo darbinėje veikloje: esu kryžkelėje. Visiškai nebedžiugina dabartinis darbas, nors įmonėje dirbu daugiau nei 10 metų. Tai praktiškai pirmas darbas: ačiū vadovui, kad priėmė tik baigusią studijas. Aišku, reikėjo kokių 3 metų suprasti, kad tai buvo abipusė nauda: taip, mes esam pigi darbo jėga.
Žymios moterys: šypsena - sielos veidrodis
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Į klausimą, koks žmogus yra gražus ir mielas, dauguma nedvejodami atsakytų: tas, kuris šypsosi!
X. Alonso atsisveikina su Ispanijos rinktine  (1)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 22:53
Ispanijos rinktinė neteko ilgamečio komandos saugo - Xabi Alonso, kuris nusprendė atsisveikinti su nacionaline komanda. 32-ejų metų futbolininkas šią vasarą dar dalyvavo pasaulio čempionate, tačiau daugiau rungtynių Ispanijos ekipos sudėtyje nežais. X. Alonso Ispanijos rinktinės marškinėlius vilkėjo 11 metų.
R. Vanagaitė: Lietuva vis dar konkuruoja su Holokaustu  (147)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 21:08
Rūtos Vanagaitės projektas „Panerių lopšinė“, suteikiantis galimybę dienai artimiau prisiliesti prie žydų kultūros, Europos Komisijos ( EK ) yra pateikiamas kaip vienas sėkmingiausių finansuotų pavyzdžių. Šiemet jis vėl susilaukė EK paramos. Apie tai, kas daro didžiausią įtaką jo sėkmei, kalbamės su idėjos iniciatore ir vykdytoja R. Vanagaite.
Kodėl aš išeinu, nors myliu  (5)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 21:00
„Brangusis, tarp mūsų viskas baigta“ – bepigu taip pasakyti, kai žmogui, kurį palieki, nieko nebejauti. O ką sakyti tuomet, kai jis – vienas svarbiausių žmonių tavo gyvenime?
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?  (7)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 19:33
Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.
„Trakus“ sustiprino vienas NKL čempionų lyderių  (2)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 18:41
„Trakų“ komanda vis dar rikiuoja gretas 2014 - 2015 metų sezonui. NKL vicečempionai sudarė sutartį su 28-eri7 metų 187 cm ūgio gynėju Mindaugu Reminu. Krepšininkas praėjusį sezoną rungtyniavo „Mažeikių“ klube, kuris tapo NKL čempionu ir finale nugalėjo būtent „Trakus“.
Pašiurpino nuomai siūloma „batų dėžė“  (200)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 17:03
„Įsivaizduokit, jei dabar būtų 1914-ieji ir vyktų karas, visi namai būtų sugriauti, tada gal įmanoma ten prisiglausti, apsisaugojant nuo kulkų“, – pamačiusi kokį kambarį už 200 litų jai siūlo nuomotis Kaune, baisėjosi DELFI skaitytoja Agnė. Istorija, ką ji pamatė nuomininkės bute – žemiau.
Radvilos: europinio masto politikai, karvedžiai, intelektualai, oligarchai  (9)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 15:42
Ateinantį penktadienį kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Radviliada “. Filme susipina ir vaidybinis kinas, ir dokumentiniai tyrinėjimai, ir garsių ekspertų atradimai bei „kinas kine“. Todėl filmas pristatomas netradiciniu žanru – kino kelionė.
Vilniumi susižavėjęs žaidimų kūrėjas žada: atviliosiu „geriausius iš geriausių“ iš Rusijos  (158)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 14:40
Vienas žinomiausių žmonių Rusijos žaidimų kūrėjų padangėje Sergejus Klimovas, išmaišęs pusę pasaulio ir pabuvęs įvairiausiuose pasaulio miestuose, savo bendrovę „Charlie Oscar Lima Tango“ nusprendė kelti į Vilnių kartu su trimis kitais darbuotojais, išsibarsčiusiais Kijeve ir Sevastopolyje. Esą, čia – ideali vieta kūrybingiems žmonėms, kurių tikslas – kurti, o ne gaišti laiką eilėse ir transporto kamščiuose.
Daugkartinis čempionas E. Dapšas grįžta į lenktynes
2014 m. rugpjūčio 27 d. 13:31
Daugkartinis Lietuvos žiedinių lenktynių čempionas, 1000 km lenktynių nugalėtojas Egidijus Dapšas rugpjūčio 30 dieną po kelerių metų pertraukos grįš į automobilių sportą. Turbūt tam, kad pamokytų jaunus „Autoplius Fast Lap“ karštakošius kaip iš tikrųjų reikia vairuoti.
M. Kalniečiui gali prireikti operacijos, o kas laukia peilį į nugarą gavusios rinktinės?  (138)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 13:15
„Situacija – prasta, bet ką dabar padarysi? Nėra kada apie tai galvoti, reikia mobilizuotis“, – atsiduso Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas . Trečiadienį jis nuvežė traumą patyrusį Lietuvos rinktinės įžaidėją Mantą Kalnietį į Zagrebo oro uostą, iš kurio vienas kertinių komandos krepšininkų išskrido ne į Gran Kanariją, o namo.
V. Putinas perspėjo - prieš Ukrainą imsis naujų priemonių  (79)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 13:13
Rusija privalės panaikinti šiuo metu Ukrainos importui taikomas muitų lengvatas ir pradėti taikyti standartinį prekybos režimą, kad apsaugotų savo rinką. Tokią nuomonę Minske išsakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas .
Emigrantų palikti vaikai sužvėrėjo: ant galvos šokinėjo pasimėgaudami  (116)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 12:35
Į užsienį emigravusių tėvų likimo valiai palikti keturiolikmečiai virto šaltakraujais žudikais: dėl menkavertės dingsties vieną vyrą daužė net keturias valandas, nepalikdami jam jokių šansų išgyventi.
Sušių dietos rezultatai: kiek per mėnesį svorio numetė 3 eksperimento dalyvės  (6)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 12:06
„Sušio dieta – lengviausias kelias į liekną, sveiką kūną “ , – drąsiai skelbia seserys Ieva ir Laura (iš sušių ir vyno namų „Shimai sushi & wine “)  kartu su sveikos mitybos eksperte Egle Šinkevičiūte.
Davė patarimą rusakalbiams Lietuvoje: V. Putinas jus panaudos kaip patrankų mėsą  (396)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 11:58
Rusijos valdžios ir prezidento Vladimiro Putino reitingai paremti propaganda, iki šiol visuomenėje egzistuojančiomis baimėmis bei sovietiniais kompleksais.
Po metų iš Zambijos grįžusi lietuvaitė: sužinojusi, kad susiradau juodaodį vaikiną, motina puolė į ašaras  (13)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 09:03
Artimųjų siaubui vilnietė Eglė Jončaitė (22 m.) po mokyklos pasirinko ne universitetą, bet Afriką, kur metus lūšnynuose guodė ir mokė sergančius AIDS .
Dvejus metus teroristų gniaužtuose buvęs JAV žurnalistas grįžo namo  (4)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 08:54
Amerikiečių žurnalistas, kurį Sirijoje beveik dvejus metus laikė su „ al Qaeda “ susiję kovotojai, vėlai antradienį grįžo į Jungtines Valstijas – dvi dienos po to, kai Kataras susiderėjo dėl jo paleidimo, pranešė šeima.
Bendri pomėgiai: kolegas vienija motociklų gaudesys  (6)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:01
Neginčijama tiesa, jog bendri pomėgiai gali suvienyti net ir labai skirtingas asmenybes. Bendraminčių sutinkame ne tik draugų susibūrimuose, laisvalaikio užsiėmimuose, bet neretai ir darbe.
Vestuvių planuotoja: nežinau, ar pati norėčiau vestuvių: visko prisižiūriu  (9)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Vestuvių planuotojų vasaros parduotos, savaitgaliai – nesibaigianti šventė , kuriama kitiems. Jų nėra artimiesiems, draugams. Kai šie ilsisi, jos pluša išsijuosusios.
„Mototurizmo ralis“ apjuosė Lietuvą motociklais
2014 m. rugpjūčio 26 d. 18:47
Baltijos kelio dieną daugiau kaip 140 motociklininkų drauge su keleiviais keliavo po Lietuvą „Mototurizmo ralyje“. Ketvirtus metus vykstantis pažintinis-nuotykinis renginys kvietė su azartu pažinti šalį, atrasti mažiau žinomas vietas, restauruotus paveldo objektus.
R. Meilutytė – apie pilnametystę, universitetą ir ilgą karjerą plaukimo takelyje  (126)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 15:31
Visus įmanomus apdovanojimus savo trofėjų galerijoje jau surinkusi Rūta Meilutytė dar negali atsipalaiduoti, nes po Europos čempionato turės tik keletą poilsio dienų. Bet antradienį DELFI konferencijoje apsilankiusi plaukikė buvo puikiai nusiteikusi ir su šypsena atsakinėjo į skaitytojų klausimus ne tik apie sportą.
Emigrantės išpažintis: dėl niekų vyras ėmė įtarinėti mane neištikimybe, ir gyvenimas šeimoje tapo košmaru  (209)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:05
Laba diena, labai reikia pagalbos. Jau nebežinau, ką daryt ir kaip gyvent. Mano vardas Lina (pakeistas). Gyvenu su vyru santuokoje 7 metai (santuoka iš meilės), prieš tai draugavom 2 metus. Turim 2 vaikus: 4 ir 2 metų. Gyvenam Anglijoj, abu daug dirbam.
Kodėl Žaliojo tilto skulptūros atsidurs Grūto parke  (57)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 09:44
Perskaičius M. Baltrušaitytės, T. Bugnevičiaus ir M. Garbačiauskaitės-Budrienės straipsnius „amžina¨ Žaliojo tilto skulptūrų tema kilo kai kurių minčių. Žinoma, ne apie pačias skulptūras, apie kurias pagalvoju tik tuomet, kai einu pro jas – vis dėlto taip nuo transporto dundant Žaliajam tiltui nejučiomis kyla mintis, kad jos gali nuvirsti kam nors ant galvos.
Skaitytojos patirtis: motinystė paskatino sukurti savo verslą  (4)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:01
Dviejų vaikų mama Rasa Bieliauskaitė pripažįsta, jog būtent motinystė padėjo jai suvokti, kas yra tikrasis gyvenimo džiaugsmas, ir nebijoti kardinalių pokyčių. Juk atsisakyti samdomo darbo ir pasinerti į savo verslo kūrimą – atsakingas žingsnis. Tačiau Lipdukai.eu įkūrėja to nepabijojo ir dabar jau raško verslo vaisius.
Mūsų pasididžiavimas: šiandien juos galime palyginti su „Rolls Royce“  (94)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 20:35
„Nenoriu būti karaliumi, noriu būti Radvila„.
Ukrainos ekonomikai – niūrios prognozės  (258)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 19:15
Tęsiantis mūšiams Rytų Ukrainoje, šalies ekonomika vis labiau grimzta į sąstingį, smunka gyventojų perkamoji galia.
Panevėžio klubo naujokas E. Žabas: reikia man išbandyti jėgas Lietuvoje  (3)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:38
Šį tarpsezonį Panevėžio „Lietkabelio“ klubą papildęs Evaldas Žabas kol kas yra vienas iš trijų naujokų. Jeigu Dainius Šalenga ir Žygimantas Jonušas Lietuvoje rungtyniavo daug metų ir jiems naujas tik buvimas „Lietkabelyje“, tai E. Žabui ateinantis sezonas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) bus debiutas.
Merginos išpažintis: tapau tobula mergina, tačiau likau įskaudinta...  (6)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 16:49
Šia istorija dalinasi panele.lt skaitytoja Simona. Už geriausią savaitės istoriją Simona apdovanojama Jean M Auel knyga „Mamutų medžiotojai“. Dėl prizo kreipkis vytaute@panele.lt