noriu

Kaip aš tapau savo buvusio vyro meiluže  (27)
2015 m. liepos 1 d. 22:22
Sveiki, ilgą laiką maniau, kad esu stipri ir atsakymus bei kelius kaip gyventi toliau rasiu pati, deja… Supratau, kad stipria būti tiesiog pavargau. Noriu sustoti ir viską pradėti iš naujo, bet negaliu. Situacija atrodo paprasta ir šiandieniniame pasaulyje gan kasdieniška – skyrybos.
Iš Los Andželo sugrįžusi G. Gurevičiūtė: ten susilaukiau dešimt kartų daugiau dėmesio  (147)
2015 m. liepos 1 d. 16:42
Antradienį iš Los Andželo sugrįžo TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė . Moteris tris savaites kartu su Simona Albavičiūte filmavosi naujame televizijos šou, kurį žiūrovai galės išvysti rudenį. Gražuolė šviesiaplaukė pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI papasakojo apie kelionės įspūdžius, darbo pasiūlymus, didelį dėmesį bei galbūt užsieniečiui įsiplieskusią meilę.
Klaidos, kurias daro lieknėjančios mamos  (1)
2015 m. liepos 1 d. 00:10
Tinklaraštininkė ir knygos „ Lieknėju paskutinį kartą“ autorė rašo: „Šį blogo įrašą skiriu šviežiai iškeptoms mamoms, kurios šalia motinystės džiaugsmo sprendžia ir dar vieną dilemą: kaip susigrąžinti prieš nėštumą buvusias formas?“
Fraktalų piešimas – magiškas kelias į save per spalvas ir formas  (4)
2015 m. liepos 1 d. 00:00
Visuose savo straipsniuose dažnai akcentuoju vieną svarbų sudėtinį elementą į dvasinę pilnatvę, norų išsipildymą ir atėjimą į Širdies kelią. Kalbu apie saviiešką, savęs pažinimą, į suvokimą, kas iš tiesų esi – be kaukių, be šeimos ir aplinkinių lūkesčių iš tavęs.
„Sūduva-Mantinga“ pasirašė sutartį su G. Matuliu
2015 m. birželio 30 d. 17:56
Marijampolės „ Sūduvai - Mantingai “ pavyko pasiekti vieną svarbiausių šio tarpsezonio susitarimų - Marijampolės ekipa oficialiai pranešė apie pasirašytą vienerių metų sutartį su Gintautu Matuliu.
Lenktynėse debiutuojanti nauja merginų grupė užkariaus natūralumu  (3)
2015 m. birželio 30 d. 12:23
Liepos 16 dieną „ENEOS 1000 km“ lenktynių atidarymo metu Palangos Vytauto gatvėje debiutuos naują merginų grupė skambiu pavadinimu „ Rugiagėlės “. Merginos jau yra koncertavusios, tačiau oficialų savo grupės pristatymo koncertą surengs būtent lenktynių metu, liepos 16 dienos vakarą, 19 val.
Duomenys apie prisipažinusius KGB bendradarbius įslaptinti 75 metams  (31)
2015 m. birželio 30 d. 11:59
Seimas antradienį nusprendė, kad duomenys apie prisipažinusius buvusius sovietų specialiosios tarnybos KGB bendradarbius bus slapta saugomi 75 metus. Už tokį įstatymą balsavo 80 parlamentarų, prieš buvo 12, susilaikė 17 Seimo narių.
Pavardžių rašymo klausimas nukeltas  (41)
2015 m. birželio 30 d. 10:13
Pavardžių ir vardų rašymo klausimas neįtrauktas į paskutinio Seimo pavasario sesijos posėdžio darbotvarkę.
„Milan“ klubas už 20 mln. eurų įsigijo Italijos rinktinės saugą
2015 m. birželio 30 d. 09:23
AC „Milan“ oficialioje klubo svetainėje pranešė, kad užbaigė derybas su „Genoa“ dėl saugo Andrea Bertolacci įsigijimo.
Pasveikinti B. Komorowskio atvyks A. Butkevičius  (45)
2015 m. birželio 30 d. 08:59
Antradienį į Kauną atvykstantį Lenkijos prezidentą Bronislawą Komorowskį pasveikins ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius , prezidentės sveikinimas Lenkijos vadovui bus įteiktas raštu.
Nuomojosi butą per agentus: jaučiasi apgautas  (113)
2015 m. birželio 30 d. 00:01
Artėjant mokslo metams didmiesčiuose vėl sujudo būsto nuomos rinka: Kaune būstą mėginęs išsinuomoti jaunuolis pasakoja nukentėjęs nuo tarpininkavimo paslaugas teikiančios bendrovės „NT Aurus“. Tačiau agentūros atstovas atkerta, kad pasiūla rinkoje ne visada atitinka klientų lūkesčius ir žmonės pyksta.
Išbandymas visuomenei: ar priimsime švelnesnes bausmes?  (58)
2015 m. birželio 29 d. 16:33
„Atlikusiam realią laisvės atėmimo bausmę asmeniui yra sunkiau integruotis į visuomenę, susirasti darbą ar atnaujinti socialinius ryšius. Galų gale – kalinio etiketė jam gali trukdyti paklusti visuotinai priimtoms gyvenimo normoms, todėl labai svarbu, kad teismai turėtų kuo platesnes galimybes asmeniui skirti teisingiausią bausmę už būtent jo padarytą nusikaltimą“, – teigia teisėja Laima Garnelienė .
E. Dragūnas pasakė, kada kels vestuves: galvoju, kodėl tiek laiko to nepadariau  (40)
2015 m. birželio 29 d. 16:21
Viešėdamas „Radiocentro“ laidoje „Po ketvirtos“ dainininkas Egidijus Dragūnas - Selas sulaukė ir klausimų apie savo asmeninį gyvenimą. Vienas radijo stoties klausytojas pasiteiravo, kada gi E. Dragūnas žada atšokti vestuves su savo mylimąja Eleonora Sebrova.
Moksleivę išžaginęs felčeris prabilo apie savo planus: esu atsidavęs žmonėms  (38)
2015 m. birželio 29 d. 11:23
„Svarbiausia norėti ir siekti savo tikslo“, – teigia greitosios pagalbos automobilyje nepilnametę moksleivę išžaginęs dabar jau buvęs felčeris Kęstutis Stasaitis , šeštą kartą nesėkmingai bandęs išeiti į laisvę iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo.
Gudrybės, kaip paprašyti pakelti atlyginimą  (15)
2015 m. birželio 29 d. 11:02
Pinigų klausimas dažnai yra tabu. Kartais atrodo, kad drąsiau kalbėti apie seksą, nei apie atlyginimą ar premiją Naujųjų metų proga. Siekdami kovoti su finansinėmis baimėmis, aptarkime, kaip paprašyti didesnio atlyginimo.
VAD direktoriaus skyrimo tvarkos keitimą išprovokavo konfliktas Seimo pirmininkės kabinete?  (10)
2015 m. birželio 29 d. 01:37
Lietuvoje politikai šią savaitę staiga susiniovė dėl Vadovybės apsaugos departamento vadovo skyrimo. Seimo pirmininkė pranešė, kad, suderinusi su Prezidente ir premjeru, teikia naują tvarką, pagal kurią, skiriant Vadovybės apsaugos departamentas (VAD) direktorių dalyvautų visi trys šalies vadovai. Jį skirtų prezidentas Seimo pirmininko pritarimu ir premjero teikimu.
Ką daryti, kad norai išsipildytų: 15 žingsnių svajonių įgyvendinimo link  (29)
2015 m. birželio 29 d. 00:00
Mano draugai, pažįstami ir Sielos namų skaitytojai dažnai klausia, ką, mano manymu, reikia daryti, kad būtų kuo greičiau įgyvendintos jų svajonės ir norai . Kaip man pavyksta realizuoti savo svajones? Ar yra kokia nors stebuklinga formulė arba burtai? Visiems atsakau tą patį – yra nesunkios ir veiksmingos instrukcijos, kurių laikantis anksčiau ar vėliau, norai pildosi. Vienintelis dalykas, kurio reikia, kaip ir bet kurioje kitoje veikloje – kantraus, tęstinio ir sistemingo proceso.
R. Juknevičienė. Aš siūlau pereiti prie visuotinės karinės prievolės  (347)
2015 m. birželio 28 d. 21:24
Šiek tiek kitaip įsivaizdavau Vyriausybės narių pasisakymus pirmojoje istorijoje Seimo diskusijoje apie krašto saugumą – ne kaip anų laikų XX partijos suvažiavimo ataskaitą, o kaip esminių iššūkių apibūdinimą. Labai gerai, kad tarnybų vadovai užpildė šią spragą.
„Gintarinių irklų“ regatoje triumfavo Lietuvos irklavimo elitas
2015 m. birželio 28 d. 19:25
Prestižiškiausioje ir gausiausioje dalyvių skaičiumi irklavimo regatoje Lietuvoje savaitgalį varžėsi visi stipriausi mūsų šalies irkluotojai. „Baltic Tours“ remiama „Gintarinių irklų“ regata Trakuose vyko jau 53-ąjį kartą, o joje dalyvavo ir sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos ir Ukrainos. Regata skirta paminėti Lietuvos irklavimo 130-metį.
Garsi Lietuvos vizažistė: kuo makiažas siejasi su psichologija ? (FOTO)  (2)
2015 m. birželio 28 d. 10:00
Istorijų apie žmones, visą gyvenimą svajojusius tapti aktoriais, dainininkais, rašytojais ar verslininkais iš tiesų daug. Jie įkvepia mus svajoti ir kurti, jie įkvepia gyventi ir bandyti, net, jei tai daryti labai sunku. Tačiau kartais reikia susidurti ir su realybe. Ne visi nuo vystyklų laikų žino, ką veiks savo gyvenime.
Vienišės dienoraštis: atvirumo valandėlė su silikono karaliene
2015 m. birželio 28 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Meno mirtis Venecijoje  (4)
2015 m. birželio 27 d. 18:59
Žodis Venecija magiškas. Čia vyksta teatro, kino, architektūros, meno bienalės. Be to, užburia pats miesto ant vandens grožis. Šį kartą, nors kelionę kruopščiai susiplanavau, atvykau diena anksčiau, nes netikėtai buvau kartu su poetu Jareku Mikolajewskiu pakviestas į susitikimą su literatūros studentais Ca Foscari universitete.
Prisipažinę KGB bendradarbiai nebus įslaptinti visam laikui  (88)
2015 m. birželio 27 d. 11:19
Seimas prisipažinusių buvusių sovietų saugumo KGB bendradarbių slaptumą linkęs saugoti 75 metus. Šią savaitę po svarstymo pritarta tokiam įstatymo pataisos projektui.
Elena Puidokaitė-Atlanta: jis mane paliko Saulutei vos gimus  (10)
2015 m. birželio 27 d. 00:10
Liepos mėnesio žurnalo „Moteris “* viršelio veidas – atlikėja Elena Puidokaitė-Atlanta.
Istorija apie tai, kaip dažnai klystame, ieškodami savo laimės
2015 m. birželio 27 d. 00:00
Prancūzų psichiatro, monografijų apie psichologiją autoriaus François Lelord‘o pirmas romanas apie jauną psichiatrą Hektorą „Kaip Hektoras laimės ieškojo“ pradėjo visą seriją knygų apie šį herojų. Romanų istorijos atrodo paprastos, tačiau tai tik paviršinis įspūdis – iš tikrųjų jose slypi daugybės žmonių patirtis.
„Eneos 1000 km“ lenktynėse – išskirtinį titulą pelniusi pilotė iš Australijos  (4)
2015 m. birželio 26 d. 16:01
Geriausia ralio lenktynininke pripažinta australė Molly Taylor „Eneos 1000km“ lenktynėse rezultatų sieks su „Dynami:t Energy“ komanda.
Mano svajonių atostogos prie Baltijos jūros  (13)
2015 m. birželio 26 d. 14:47
Vieną dieną ir aš važiuosiu atostogaut. Aš išsimokėsiu kreditą už savo nevykusias vestuves ir tada, pirmiausiai, aš pasiimsiu savo dukrą, kuri jau spės paaugti ir mes dviese išvažiuosim atostogauti. Taip, mes būtinai išvažiuosim ir praleisim mūsų pirmas bendras atostogas.
Mano vasaros meilė: lemtingas susitikimas pieno skyriuje  (5)
2015 m. birželio 26 d. 14:41
Tą dieną, kai mes susitikom, aš stovėjau parduotuvėje, vaikų skyriuje, ir vietoj to, kad rinkčiausi pradinio maitinimo pieno mišinį savo dukrai, svarsčiau apie tai, kad jau lygiai metai, kai mane paliko nėščią prieš altorių, svarsčiau apie tai, kad visos draugės vaikšto po parduotuves su mylimu vyru, o aš net vaikino neturiu.
Lietuvių sukonstruotam visureigiui suteiktas FIA sportinis pasas  (5)
2015 m. birželio 26 d. 14:10
Ketvirtadienį prasidėjusi „Italian baja“ varžybų techninė komisija Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažui atnešė džiugių žinių.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775