noriu

Kai nuvylė „Google“, sukūrė „We Love Lithuania“  (3)
2014 m. gruodžio 20 d. 09:00
Kai socialiniame tinkle „Facebook“ įkeliama įstabaus grožio nuotrauka su Lietuvos vaizdais, gali net sudvejoti, ar čia tikrai mūsų mylimas kraštas. Paskyra „We Love Lithuania “ ir jos autorius Simonas Rudaminas didina lietuvių pasitikėjimą savo gimtine. Veiklus vyras žurnalui MIESTE.lt papasakojo, kaip kilo mintis sukurti „We Love Lithuania“.
Stulbinantis gamtos grožis: lietuvis fiksuoja tai, ko nemato paprasti mirtingieji  (60)
2014 m. gruodžio 19 d. 14:46
„Įsirengiu slėptuves miškuose, laukuose, vandenyje, nendrynuose, tešlynuose, kasu duobes, lipu į bokštus“, - taip apie savo pomėgį pasakoja gamtos fotografas ir verslininkas Marius Čepulis . Jis juokiasi, kad stengiasi planuoti dieną taip, kad pavyktų ir pafotografuoti, ir rimtus darbus atlikti, bet kartais net ir nebaigęs reikalų jis lekia į gamtą.
M.Wilsonas - apie gyvenimo kelionę su fotoaparatu
2014 m. gruodžio 19 d. 14:17
Lapkričio 28–gruodžio 15 dienomis pagal Kauno fotografijos galerijos meno rezidencijų programą Kaune viešėjo fotografas Matthew Wilsonas. Ketinęs porai savaičių keliauti į Rumuniją, Paryžiuje veikusios jo parodos metu sutikęs Kauno fotografijos galerijos vadovą Gintarą Česonį, gavo pasiūlymą atvykti į Kauną, o nepraėjus nei porai savaičių, menininkas vietoj planuotosios Rumunijos jau leidosi Vilniaus oro uoste.
64-erių J. Bartaškienė dalyvaus „Šuolyje“: raskite mano amžiaus moterų, nebijančių išsirengti prieš kameras  (129)
2014 m. gruodžio 19 d. 13:02
Aerobikos Lietuvoje pradininkė Joana Bartaškienė sutiko su prodiuserių pasiūlymu dalyvauti TV3 projekte „ Šuolis “. „Plaukti moku, bet vandens bijojau visą gyvenimą“, – DELFI kalbėjo J. Bartaškienė.
Sausio COSMO
2014 m. gruodžio 19 d. 12:51
Paimk į rankas dainininke Rita Ora pasipuošusį, gerų linkėjimų Naujiesiems metams kupiną sausio COSMO numerį.
Akušerė gimdymą pavertė košmaru: Kristinos atviras laiškas  (94)
2014 m. gruodžio 19 d. 12:22
Jei norite parašyti savąją gimdymo istoriją, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Kristinos laišką, kuriame ji pasakoja apie grubų akušerės elgesį gimdymo metu. Praėjo metai po gimdymo, tačiau įspūdžiai neblėsta.
A. Simpson ir E. Rossas laukia pirmagimio
2014 m. gruodžio 19 d. 07:49
Ashlee Simpson kartu su savo sutuoktiniu Evanu Rossu taps tėvais – tai bus pirmas poros bendras vaikas, pranešė usmagazine.com.
„Nissan“: jau greitai vairuotojas pats spręs, ar nori vairuoti, ar tai už jį darys automobilis  (4)
2014 m. gruodžio 19 d. 06:35
Su sparčiai ne tik pasaulyje, bet ir Europoje populiarėjančių „ Nissan “ automobilių Europos tyrimų ir plėtros padalinio viceprezidentu Davidu Mossu kalbėjomės apie rinkoje debiutavusius naujus modelius ir kompanijos ateities perspektyvas.
Susipažino internetu ir visiškai pasitikėjo: viskas buvo gražu kaip pasakoje, kol neišvežė į mišką  (228)
2014 m. gruodžio 19 d. 05:30
Jau ne pirmą kartą Vilniaus miesto krizių centre su dviem mažais vaikais gyvenančios Eglės (vardas pakeistas – DELFI), iki šiol pasikliovusios tik meile, gyvenimą galima prilyginti dramatiškai melodramai ar net aštraus siužeto trileriui.
Vaikai pasakė, ko iš tikrųjų norėtų dovanų
2014 m. gruodžio 19 d. 00:01
Ar vaikams tikrai reikia Kalėdų Senelio? Ar ši iliuzija netraumuoja vaiko? Ypač tuomet, kai sužino, jog jo paprasčiausiai... nėra. Psichologų nuomone, šis klausimas yra tapatus tam, ar vaikams reikia pasakų.
Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)
2014 m. gruodžio 19 d. 00:00
Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok !
A. Sysas. Mažųjų bendrijų šarados  (54)
2014 m. gruodžio 18 d. 15:32
Gruodžio 11 d. Seimas priėmė Valstybinio socialinio draudimo įstatymo pataisas, kurios įtvirtino naujas lengvatas smulkiesiems verslininkams.
Uostamiestyje – metų projekto pabaiga: jos laukta labiau nei euro  (39)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:43
„ Klaipėda penktadienį pradeda gyventi visavertį gyvenimą, kvėpuoti pilnais plaučiais. Tai diena, kurios bent jau aš laukiau labiau nei euro įvedimo“, – stovėdamas ant rekonstruoti Pilies tilto, kuriuo penktadienį nuo 7 val. bus atidarytas eismas, džiaugėsi Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas .
A. Butkevičiui nauji mokesčiai – naujiena  (85)
2014 m. gruodžio 18 d. 14:21
Premjeras Algirdas Butkevičius sako esąs nustebęs dėl naujų mokesčių, kuriuos pasiūlė mokslininkai, ir tikina, kad jų nebus.
Gražiausios 2014-ųjų lietuviškų vestuvių akimirkos  (38)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:27
2014 metais netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Metams baigiantis kviečiame dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas.
Norvegijos lietuviai neslepia: grįžti norėtų, bet negali  (9)
2014 m. gruodžio 18 d. 11:39
Kalnai, miškai, fiordai, lietingos vasaros ir snieguotos žiemos... Turbūt beveik visi iškart supranta apie kokią šalį kalbama. Norvegija . Tačiau ne tik dėl gamtos grožio žinome apie šią šalį. Didelis skaičius mūsų tautiečių dabar ten, Norvegijoje, ieško geresnio gyvenimo.
Pragaras, o ne gyvenimas: net monstras taip nesugebėtų elgtis  (207)
2014 m. gruodžio 18 d. 10:21
„Jaučiu, kad reiks tą žmogų palikt, nors tikrai nenorėčiau to daryt, juk visgi dukrytę turim. Nežinau, tikrai, ką daryti??? Bet jei kažko nesiimsiu, tai greit pačiai ne tik psichiatro pagalbos reiks, bet ir traumatologo“, - pagalbos kreipiasi mergina ir atvirai pasakoja savo šiurpias gyvenimo istorijas.
Sakau garsiai: aš nenoriu ištekėti  (130)
2014 m. gruodžio 18 d. 09:35
„Geriau gyventi vienai, negu jaustis vieniša ir nepatenkinta savo vyro kompanijoje“, – pasakoja DELFI skaitytoja Violeta. Ji nebijo pasakyti, kad ištekėti anksčiau norėjo ne dėl meilės, o dėl romantinių filmų kuriamos iliuzijos.
Vyras išleido 150 tūkst. dolerių, kad atrodytų kaip K. Kardashian  (90)
2014 m. gruodžio 18 d. 08:54
Jordanas Jamesas Parke`as taip pakvaišęs dėl Kim Kardashian , kad paklojo 150 tūkst. dolerių, kad būtų į ją panašus. „Man patinka viskas, kas susiję su Kim“, - laikraščiui „ The Sun “ prisipažino 23 metų vizažistas. „Ji yra visų laikų gražiausia moteris. Jos oda tobula, jos plaukai, viskas“, - svaigo jis.
„RJQ“ grupės lyderis R. Jaunius: lietuviai myli džiazą  (2)
2014 m. gruodžio 18 d. 07:45
Penktadienį „Teatro areną“ užplūs džiazo mylėtojai – pirmą kartą Lietuvoje pasirodys tarptautinė džiazo grupė „RJQ“, o ypatinga renginio viešnia – antrojo „Lietuvos balso“ sezono dalyvė Rūta Švipaitė. „Grupės narį Roką pažįstu gan seniai. Tiesiog paskambino ir pakvietė. Negalėjau praleisti tokios progos. Esu patenkinta, jog galiu prisidėti prie šio projekto“, – šypsosi Rūta.
Paprasti patarimai, kaip sukurti vaikams kalėdinę pasaką
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Beveik kiekvienas mokyklinukas jau yra ištaręs liūdesį keliančią frazę „ Kalėdų Senelio nėra!“. Vis dėlto, šiais informacijos ir interneto laikais kai kurie vis dar yra išsaugoję tą magišką švenčių paslaptį. Dalinamės, kaip kurstyti ugnelę ir sukurti vaikui tikrą Kalėdinę pasaką.
„Moters“ herojė Beata: kai ištekėjau, tapau nagla
2014 m. gruodžio 18 d. 00:00
Šis skaitomiausio mėnesinio žurnalo „ Moteris “ numeris – pirmasis 2015-aisiais. Jame skamba stiprių moterų balsai.
Viena vertingiausių dovanų vaikams, kurią rasime kiekvienuose namuose
2014 m. gruodžio 17 d. 17:43
„Mama, paskaityk man pasaką", - baigiamuoju akordu suskamba vakaras namuose. Eini prie knygų lentynos, akys ir pirštai perbėga knygų nugarėlėmis. Vienai jų pasiseka - šis vakaras skirtas jai. Atsiverti, prie tavęs priglunda vienas ar daugiau klausytojų ir prasideda mažas stebuklas. Viskas išnyksta, susitraukia, nutyla, užleisdamas vietą pasakai.
JAV ir Kubos santykiuose – istorinis posūkis  (110)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:56
JAV ir Kuba pasiruošusios pradėti istorines derybas dėl diplomatinių santykių stiprinimo po ilgus metus trukusių pykčių, o pareigūnai amerikiečių žiniasklaidai pranešė, kad JAV per artimiausius mėnesius planuoja atidaryti ambasadą Havanoje, praneša BBC.
R. Meilutytė aplankė mažuosius pacientus Santariškėse  (6)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:52
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė 17-metė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė Rūta Meilutytė vieši gimtinėje. Trečiadienį R. Meilutytė aplankė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų onkohematologijos skyriuje. Čia mūsų garsioji plaukikė šiltai ir nuoširdžiai bendravo mažaisiais pacientais.
Mano rankų darbo dovana III  (8)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:24
Dėkojame visiems už puikias idėjas! Kviečiame konkurse dalyvauti ir jus!
Vaistininkas paatviravo, kokį siaubą jam tenka ištverti darbe  (138)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:05
Artėja šventės, dažnai mintys sukasi apie dovanas ir šilumą artimiems žmonėms. Aš taip pat kaip ir jūs norėčiau džiaugtis šiais žemiškais dalykais, bet, deja, mes gyvename Lietuvoje, todėl visada atsiranda tas „geradaris“, kuris sugeba pagrobti iš mūsų ir šypseną, ir gerus norus, ir puikią nuotaiką.
K. Lavrinovičius apie sutikimą Kaune: svarbiausia, kad neapspjaudytų  (15)
2014 m. gruodžio 17 d. 13:29
Naujasis Vilniaus „Lietuvos ryto“ pirkinys Kšyštofas Lavrinovičius naktį praleido lėktuve, o trečiadienio rytą jau atrodė žvalus ir pokštavo oficialiame savo pristatyme. Aukštaūgis negailėjo šiltų žodžių treneriui Virginijui Šeškui ir džiaugėsi apsivilkęs gimtojo miesto klubo aprangą.
S. Ambrulevičius: apie pilietybės klausimą dar negalvoju  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 13:03
„Apie pilietybės klausimą visiškai negalvoju, nes kol kas nėra jokios būtinybės“, – teigia su amerikiete ant ledo šokti pradėjęs Saulius Ambrulevičius .