noriu

Iš klaipėdietės idėjos juokėsi net draugai: prieš parduodama drabužius – padėvi pati  (34)
2016 m. vasario 8 d. 20:30
Iš pradžių juokėsi net draugai, bet vėliau ir didžiausiems kritikams teko užsičiaupti bei linksėti galva. Kaip rašoma dizainerės Karolinos Kanytės atsiųstame pranešime spaudai, klaipėdietė, įkūrusi savo mados ženklą „ Karolės idėja “, buvo atkakli: pirmą kartą prieš pora metų rimtai į rankas paėmusi adatą, jos daugiau nepaleido.
Antžmogiškam 2000-ųjų V. Carterio pasirodymui niekas neprilygsta iki šiol  (24)
2016 m. vasario 8 d. 19:42
Prieš šešiolika metų Vince‘as Carteris pakeitė krepšinio pasaulį. Toronto „Raptors“ gynėjas 2000-ųjų metų dėjimų konkurse surengė tokį šou, kuriam iki šiol neprilygo niekas.
Po brangių produktų skurstantiems skandalo – viceministro atsistatydinimas  (258)
2016 m. vasario 8 d. 18:55
Kaip pranešė LRT TELEVIZIJOS laida „Šiandien“, atsistatydina Žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius .
Teismas išskyrė V. Musvydaitę ir jos vyrą Mantvydą  (21)
2016 m. vasario 8 d. 16:09
Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teismas nagrinėjo Vlados Musvydaitės-Baranauskienės ir jos vyro Mantvydo skyrybų prašymą. Teismo sprendimu, pora oficialiai išskirta, tai DELFI patvirtino teismo atstovė Guoda Paužaitė.
Naujas vardas mados pasaulyje: prekės ženklą sukūrė nuo nulio  (10)
2016 m. vasario 8 d. 15:49
Iš pradžių juokėsi net draugai, bet vėliau ir didžiausiems kritikams teko užsičiaupti bei linksėti galvomis. klaipėdietė Karolina Kanytė , įkūrusi savo mados ženklą „ Karolės idėja “, buvo atkakli: pirmą kartą prieš pora metų rimtai į rankas paėmusi adatą, jos daugiau nepaleido.
5 dalykai, kuriuos sužinojau apie feisbuko sensaciją Aivarą Vilutį
2016 m. vasario 8 d. 15:12
Penktadienį prekybos centrų lentynose pasirodęs vasario numeris – ypatingas. Meilės mėnesio viršelį PANELĖS žurnalas papuošė romantiška video dienoraščius kuriančio ir tūkstančius sekėjų feisbuke turinčio AIvaro Vilučio fotosesija. Į pasimatymą savo gerbėjas kviečiantis sudentas interviu buvo itin atviras ir susimąstęs. Visai kitoks, nei esame įpratę jį matyti buitiškuose video klipuose.
Gardžiausi Užgavėnių blynai  (2)
2016 m. vasario 8 d. 14:01
Užgavėnės jau rytoj! Siūlome pačių gardžiausių blynų receptus!
Psichologė: tinginystė ne visada yra blogybė
2016 m. vasario 8 d. 13:58
Jei kartais leidžiame sau pamiršti įvairiausias smulkmenas, pasvajojame, tai nėra blogai – toks laikas be galo naudingas, LRT RADIJUI sako Kauno technologijos universiteto Filosofijos ir psichologijos katedros docentė Junona Almonaitienė .
BBC serialo „Karas ir taika“ aktorių žvaigždyno būryje – 2 m. kalytė iš Lietuvos  (4)
2016 m. vasario 8 d. 13:02
Šešių dalių BBC1 Levo Tolstojaus šedevro ekranizacija išgarsino ne tik vaidmenis šiame televizijos filme atlikusius aktorius, tačiau taip pat ir dvejų metų kalytę-gelbėtoją Sambą iš Lietuvos . Kaip rašo express.co.uk, gyvūnas puolė į pagalbą savininkui Platonui – sužeistam sniege paliktam rusų kariui.
T. Parkeris apsisprendė: padės prancūzams kovoti dėl kelialapio į Rio  (1)
2016 m. vasario 8 d. 11:47
Ryškiausia Prancūzijos krepšinio žvaigždė Tony Parkeris paneigė gandus,kad šalies nacionalinei ekipai gali nepadėti kovojant dėl kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
Pianistui A. Gryniukui atvykti į Lietuvą nesutrukdė ir lūžusi koja  (4)
2016 m. vasario 8 d. 10:24
Vasario 5 – 10 d. Lietuvoje svečiuojasi pianistas – virtuozas Alexei Grynyuk. Su soliniais koncertais jau aplankęs Klaipėdą ir Kauną bei pakerėjęs šių miestų klausytojus, jis rengiasi paskutiniajam pasirodymui – vasario 10 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje.
Prekybos centre bandė ieškoti teisybės, o sulaukė įžeidinėjimų  (154)
2016 m. vasario 8 d. 10:19
Garbaus amžiaus alytiškiui Pranciškui Česlovui Gadišauskui niekaip neduoda ramybės Alytuje esančiame prekybos centre nutikęs įvykis. Vyras bendrojo naudojimo patalpose paslydo, krito ant šlapių grindų ir patyrė kojos traumą. O panoręs išsiaiškinti, kas turėtų už tai atsakyti, sako buvęs išvadintas žiopliu.
Apsilankymas studijų mugėje dvyliktokei apkarto  (42)
2016 m. vasario 8 d. 10:18
Kaip tikra Lietuvos abiturientė, puoselėjanti abitūros keliančias panikos tradicijas, priėmiau, šią akimirką galėčiau pavadinti kaip labai drąsų ir riterišką sprendimą – apsilankyti „Litexpo“ studijų mugėje.
Stiliaus dosjė. Skoningo kino ambasadorė G. Arlickaitė: pilka turi tikrai daugiau nei penkiasdešimt atspalvių  (3)
2016 m. vasario 8 d. 00:00
Europos šalių kino forumo „Scanorama“ vadovės kinotyrininkės, humanitarinių mokslų daktarės Gražinos Arlickaitės pasirodymo žiūrovams kino salėse laukiu prieš kiekvieną filmą: ne tik todėl, kad įdomu klausytis, kaip ponia Gražina pristato juostą ar režisierių. Neslėpsiu – visada įdomu, ką vilkės, kokiu akcentu pagyvins ir taip nepriekaištingą aprangą ši elegantiška moteris.
I. Krivickaitė įžvelgia nesąžiningumą „X Faktoriuje“: teisėjai giria tik Moniką  (390)
2016 m. vasario 7 d. 23:51
Sekmadienio vakarą paaiškėjus, jog į „X Faktoriaus“ finalą patenka Monika , Aleksas ir Thomas, internetinėje erdvėje ėmė plūsti įvairūs atsiliepimai. Kol vieni džiaugėsi, kiti ėmė svarstyti – ar tik šou nėra surežisuotas? Pastaroji mintis į galvą šovė ir Ievai Krivickaitei.
Korupcija: skirtumas tarp mūsų ir Danijos toks, kaip tarp Mozambiko ir mūsų  (48)
2016 m. vasario 7 d. 23:43
Pagal kyšininkavimo rodiklius esame labiau panašūs į sovietinę valstybę, nes kyšininkavimo mastas Lietuvoje, lyginant su kitomis ES narėmis, yra didelė problema, sako „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas . Jo teigimu, „jei Danijoje, Vokietijoje beveik niekas nekyšininkauja, Lietuvoje tai kol kas daro kas penktas žmogus. Skaičiai keičiasi, jie mažėja, bet mažėja per lėtai.“
Po nekaltos operacijos lietuvės nepažino net mama  (346)
2016 m. vasario 7 d. 19:32
„Vienintelis dalykas ką norėjau pasidaryti, tai pakoreguoti įkritusius paakius“, – asakojo liekna ir žavi 40 metė moteris. Moteriai kilo ši gundanti mintis prieš važiuojant į Lietuvą, kai jos kosmetologė Amerikoje papasakojo, kad neseniai grįžo jos draugė iš Lietuvos, kuriai buvo paimti savo kūno riebalai ir jais užpildytas veidas.
Atviras pokalbis su N. Malūnavičiūte: apie kūrybą, meilę ir vienatvę  (36)
2016 m. vasario 7 d. 16:54
Meilės dieną, vasario 14-ąją, Valdovų rūmuose vyks tikra klasikos ir džiazo puota – koncertas „Serenados mylėti“. Jaunų profesonalų orkestras, vadovaujamas jaunosios kartos dirigento Ričardo Šumilos, džiazo grupė ir gariausias Lietuvos saksofonininkas Petras Vyšniauskas bei laisvę spinduliuojanti balsingoji Neda Malūnavičiūtė kvies mėgautis 1950-ųjų Niujorko džiazu ir impresionistine klasika. Ta proga kalbiname nuolat improvizuojančią, drąsiąją Nedą apie jaunystę, meilę, muziką ir laisvę.
Emigravusios mokytojos istorija: pradėjo nuo mokyklos valymo, bet tikslas – jau netoli  (78)
2016 m. vasario 7 d. 16:39
Anglijoje gyvenanti Sandra Tamkuvienė sako nepažįstanti nė vieno žmogaus, kuriam emigracija būtų lengva. Ji su šeima nuomojasi gražų namą tarp Liverpulio ir Mančesterio esančiame Boltono mieste. Moteris „Emigrantams“ sako, kad yra laiminga, nes užtenka ir pinigų, ir artimųjų meilės. Tačiau, jeigu viskas, ką turi, būtų ne Anglijoje, o gimtojoje Ariogaloje, šypsotųsi daug dažniau.
T. Augucevičius: „Žmonės mano, kad jei esi laisvai samdomas, tau mokėti nereikia“  (11)
2016 m. vasario 7 d. 15:54
„Aš esu pats tas, su kuriuo reikia kalbėti apie pinigus“, – ironiškai nusiteikęs pradėjo pokalbį Timūras Augucevičius . Interneto žmogumi ir multitalentu save vadinantis operatorius, prodiuseris, režisierius ir aktorius T. Augucevičius „Pinigų kartai“ praveria piniginę.
Darbas Norvegijoje: kaip jį greitai susirasti  (68)
2016 m. vasario 7 d. 15:17
Dainą Bogdanienę dažnas pavadintų pusiau norvege. Ši lietuvė į Norvegiją atvyko ne su dabartinių migrantų banga, o bent dviem dešimtmečiais anksčiau.
Nuomos kainos veja į bankus imti kreditų  (21)
2016 m. vasario 7 d. 14:50
Ar mokėti 100 eurų už buto nuomą, ar paėmus paskolą būstui įsigyti, tiek pat mokėti bankui? Toks klausimas šiandien, ko gero, kyla ne vienam alytiškiui, matančiam stipriai išaugusias butų nuomos kainas Dzūkijos sostinėje.
Konkrečios instrukcijos: kaip suvystyti vaikiną per 7 dienas  (136)
2016 m. vasario 7 d. 00:02
Iki bene svarbiausios įsimylėjėlių metų šventės – Valentino dienos – liko vos savaitė. Ką daryti, jei neturi antrosios pusės? Dar ne viskas prarasta – teigia santykių ekspertai.
I. Serapinienė: Edita Vilkevičiūtė mums buvo kaip kūrybiniai sparnai  (3)
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Mados namų „Sirena“ dvidešimtmetis pažymėtas kūrybinio tandemo darbu − elitinio modelio Editos Vilkevičiūtės ir dizainerės Irenos Serapinienės rankinių bei aksesuarų kolekcija.
Aršus Kauno derbis: futbolininkai užpuolė teisėją – rungtynės nutrauktos  (20)
2016 m. vasario 6 d. 19:56
Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos čempionate Kauno derbis baigėsi 34 rungtynių minutę. „Celsio“ žaidėjų spaudimo atlaikyti nesugebėję teisėjai rungtynes nusprendė užbaigti anksčiau laiko.
Papiktino neromantiškas vaizdelis teatre: į tualetą spėja ne visi  (133)
2016 m. vasario 6 d. 17:04
Ar Jums teko kada nors apsilankyti Lietuvos Operos ir Baleto Teatre ir praleisti visą pertrauką stovint eilėje į tualetą? Visiškai neromantiška, neelegantiška ir nešventiška? Deja… Bet tiesa.
V. Landsbergis: Lietuva neišnaudojo visų V. A. Dambravos gabumų  (210)
2016 m. vasario 6 d. 16:09
Lietuva neišnaudojo visų mirusio diplomato Vytauto Antano Dambravos gabumų įsitvirtindama tarptautinėje politikoje ir siekdama energetinės nepriklausomybės, sako pirmasis faktinis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis .
V. Jurgutis. Visa tiesa apie Vilniaus skolas  (30)
2016 m. vasario 6 d. 14:05
Pastaruoju metu netyla diskusijos apie Vilniaus miesto skolas. Kadangi skaičių daug, jie taip įvairiai interpretuojami, sąmoningai (ar nesąmoningai) klaidinant miestiečius, o po buhalteriniais terminais tiesą slėpti – lengva ir patogu, kad noriu paprastai pristatyti visą tiesą.