noriu

Pavydas gadina santykius: ką daryti?  (42)
2015 m. rugsėjo 2 d. 22:10
Su vyru (nors ir nesusituokę , kitaip negaliu pavadinti) esame kartu 10 m., turime sūnų.​ Aš esu už jį jaunesnė, išvaizdi, išsilavinusi jauna moteris . Tik gaila, kad tai suvokiu tik būdama namie viena.
A. Navys. Mokslo metų pradžios čempionai prie Ostra Bramos  (34)
2015 m. rugsėjo 2 d. 22:05
Kai 2015-ųjų Mokslo metų pradžioje mokyklas užplūdo kardelių, orchidėjų ir kitokių gėlių jūra, tautinių bendrijų (pabrėžiu – bendrijų) vaikai, suvilioti (tik kuo?) ar prigrasinti, karštai meldėsi prie „naše“ Ostra Brama . Tuo pat metu, Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerija ėmėsi (gerai kad tik) komentuoti kitos valstybės teisėsaugos institucijų veiksmus.
E. Hazardas: niekada nebūsiu kaip L. Messi ar C. Ronaldo  (5)
2015 m. rugsėjo 2 d. 20:48
Londono „Chelsea“ komandos saugas Edenas Hazardas pripažįsta, jkad niekada netaps tokiu futbolininku kaip Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo , žaidžiantys atitinkamai „Barcelonos“ ir Madrido „Real“ gretose.
R. Šimašius apie užrašus anglų kalba: jie turi atsirasti ir atsiras  (245)
2015 m. rugsėjo 2 d. 19:36
Nors Valstybinės lietuvių kalbos komisija iniciatyvai autobusų, važinėjančių miesto centro ir oro uosto kryptimis, maršrutų rodyklių užrašus teikti lietuvių ir anglų kalbomis nepritaria, Vilniaus meras Remigijus Šimašius LRT radijui sako, kad tie užrašai atsiras, o tai nutarta jau seniai. „Vilniaus viešojo transporto“ vadovas turėjo imti ir padaryti tai, kas seniai pribrendo, o ne rašyti raštus, nes mes jau esame nusprendę, kad bus tie pavadinimai“, – teigia jis.
Kaip Ieva Stasiulevičiūtė atrodė praeityje?  (13)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:36
TV3 laidos „Vilnius gyvai“ stiliaus ekspertas Kęstas Rimdžius savo kolegę Ievą Stasiulevičiūtę ne kartą yra pavadinęs viena žaviausių Lietuvos stiliaus ikonų. Tačiau šio penktadienio laidoje Ievai teks nurausti, mat Kęstas atvirai išpasakos, koks buvo Ievos įvaizdis jiems susipažinus.
Po gimtadienio staigmenos Ž. Grigaitis neteko amo: kojos dreba iki šiol  (135)
2015 m. rugsėjo 2 d. 17:22
45-ąjį gimtadienį Turkijoje paminėjęs Žilvinas Grigaitis vis dar negali atsigauti nuo jam suorganizuotų staigmenų. Vienos verslo partnerių jam padovanotos staigmenos jis nepamirš dar ilgai.
Išmanieji namai: ko dar nežinojome  (2)
2015 m. rugsėjo 2 d. 15:16
Planuodami didesnį pirkinį ar investiciją, pavyzdžiui, statydamiesi namą ar rinkdamiesi naują automobilį, vadovaujamės rimtesniais argumentus nei „noriu“ ar „patraukli spalva“. Automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo ir techninės priežiūros centro direktorius Raimundas Skurdenis įvardija pagrindinius kriterijus, svarbius ketinantiems įsigyti ar įsirengti išmanųjį būstą.
Nužudymo bylos liudytojas: bijau kalbėti, nes dar noriu gyventi  (17)
2015 m. rugsėjo 2 d. 12:42
Bylos, kurioje 23 metų tauragiškis kaltinamas 64-erių vyro žiauriu nužudymu, nagrinėjimas Klaipėdos apygardos teisme virto ir drama, ir cirku. Pagrindiniai jo personažai – liudytojai, kurių pasakojimas privertė slapčia juoktis ir teisėjus, ir prokurorą, ir kaltinamojo gynėją.
Noriu su savo šunimi eiti į kavines ir parduotuves: kam tai trukdo?  (227)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:58
Jau pripratau, kad Lietuvoje tikrai ne visi yra draugiški gyvūnams, nors tokiais labai dedasi, kai atsitinka kokia nelaimė ar gyvūnėlis labai nukenčia ir spauda apie tai parašo, televizija parodo.
Alytiškė: žadu Lietuvos žmonėms parodyti, kas yra pabėgėliai  (364)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:33
Dažnam lietuviui nepatinka tai, kad kitų metų sausį į Lietuvą atvyks apie tris šimtus pabėgėlių iš Eritrėjos ir Sirijos. O štai 26 metų alytiškė Marija Fedotovaitė išsiruošė į Graikijos Lesbo salą dirbti savanore ir padėti čia nuolatos plūstantiems pabėgėliams iš įvairių šalių.
Beprotiškų tikslų sąrašas: kodėl jis veikia ir kaip jį sukurti  (5)
2015 m. rugsėjo 2 d. 11:10
Ką daryti, jei gyvenimas, rodos, sustoja? Jei daugiau ne­to­bu­lė­ja­me, neaugame ir nejudame? Jei gyvenime ne­lie­ka tiks­lų, kurių norėtume siekti ar prasmės, kuri su­teik­tų jė­gų rytais iššokti iš lovos?
A. Užkalnis griauna mitus: pažymiai, prestižas ir populiarumas nereiškia nieko  (661)
2015 m. rugsėjo 2 d. 10:50
Rugsėjo pirmoji jau praėjo (ir vėl galima pirkti alkoholį, bet čia ne apie tai), tačiau data juk nesvarbu.
R. Juknevičienė: noriu, kad čia būtų Lietuva, o ne Afganistanas ar Pakistanas  (380)
2015 m. rugsėjo 2 d. 10:03
„Pamenu, kai 2005 m. teko pirmąkart grįžti iš Afganistano, pagalvojau – „ačiū Dievui, kad gimiau moterimi Europoje, Lietuvoje“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Teisė žinoti“ sakė Seimo nacionalinio saugumo komiteto narė konservatorė Rasa Juknevičienė .
R. Meilutytė: nuolatiniai klausimai apie J. Jefimovą kelia įtampą  (31)
2015 m. rugsėjo 2 d. 06:58
Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė neslepia, kad neseniai pasibaigęs pasaulio čempionatas Rusijoje ją nuvylė. Tačiau plaukikė sako išmokusi pamokas ir dabar visą dėmesį telkia artėjančioms olimpinėms žaidynėms Brazilijoje. Ateinantis sezonas R. Meilutytei bus ypač sunkus – be olimpiados, jos laukia ir mokyklos baigimo egzaminai.
Celine Dion: René nori mirti ant mano rankų  (4)
2015 m. rugsėjo 2 d. 00:00
Celine Dion buvo šalia savo vyro René Angélil nuo pat tada, kai tik paaiškėjo, kad jam – gerklės vėžys , tačiau moteris teigia neketinanti trauktis iki pat galo.
Verslininkas įvertino: lietuviai dirba ilgiau nei danai  (62)
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:21
Investuotojas ir „Blue Lime Labs“ įkūrėjas danas Peras Molleris su Lietuvos rinka yra pažįstamas nuo 1992 m. ir neseniai čia ėmėsi verslo: jis čia įsteigė žemės ūkio bendrovę, kuri eksportui gamins beržo sulą. Tačiau investuotojas pripažįsta, kad dėl tikrinti verslo idėją Lietuvoje – ne pats geriausias sumanymas.
Gabi mergina liko už borto: pasipasakojo, kaip vyko stojimas į prestižinį universitetą  (274)
2015 m. rugsėjo 1 d. 19:13
Į DELFI kreipėsi mergina, kuri papasakojo, su kuo teko susidurti panorus studijuoti Vilniaus dailės akademijoje ( VDA ).
Gražuolė E. Citovičiūtė pagaliau išsirinko, kur studijuoti  (94)
2015 m. rugsėjo 1 d. 17:02
„ Mis Lietuva 2013“ konkurse titulą „Mis publika“ pelniusi TV laidų vedėja ir modelis Elita Citovičiūtė pagaliau apsisprendė, ką studijuoti. 23-ejų mergina Socialinių mokslų kolegijoje pasirinko kūrybos ir pramogų industrijų studijas.
Po žadėtos renovacijos nežino, juoktis ar verkti  (156)
2015 m. rugsėjo 1 d. 16:21
Norėję pagerinti gyvenimo sąlygas uostamiesčio Kretingos g. 11 ir 15 namų gyventojai dabar nebežino, ar juoktis, ar verkti.
PRIEŠ ir PO: pakako vienos frazės, kad namas kardinaliai pasikeistų  (16)
2015 m. rugsėjo 1 d. 15:57
Kai geležinkelių inspektorius Joshas Cyganikas nugirdo, kaip paaugliai šaiposi iš 75 m. Leonardo Bullocko namo , jis nusprendė ko nors imtis.
Mįslingu slapyvardžiu Freya Alley pasivadinusi Londone gyvenanti lietuvė dainininkė: nereikia bijoti svajonių  (4)
2015 m. rugsėjo 1 d. 15:17
„Gyveni tik vieną kartą, o gyvenimas trumpas. Atrodo tiek daug visko priešaky, bet kiek jau daug praėjo... Žinoma, yra faktorių, tokių, kaip vieta, kur gimei, šeima, kurią kažkas nulėmė, aplinkybių, kurių nepakeisi, tačiau pats taip pat labai daug ką gali pakeisti. Bent jau pabandyti. Aš gyvenu vieną kartą ir kaip aš noriu nugyventi savo gyvenimą? Ar aš noriu tiesiog plaukti pasroviui, ar aš noriu kažką keisti, ar aš noriu būti turtingas, ar aš noriu turėti įdomų darbą, ar vaikų, gal noriu keliauti, šokti, ar dar kažko? Gyveni tik vieną kartą, tad siek svajonių, nes vėliau progų nebebus“, - tvirtai įsitikinusi FREYA ALLEY.
E. Dragūnas atsakė į dažniausiai jam užduodamą klausimą  (22)
2015 m. rugsėjo 1 d. 14:46
Prireikė daugiau kaip dvidešimt metų atkaklaus ir nuoširdaus darbo tam, kad Olimpo viršūnėje grupė SEL galėtų atsistoti tvirtai ir aukštai pakelta galva. Šį penktadienį, rugsėjo 4 d., Vilniaus Kalnų parke vyksiantį grupės koncertą „SEL Grand Show 2015“ drąsiai galima vadinti vienu svarbiausių koncertų grupės SEL istorijoje, rašoma organizatorių išplatintame pranešime spaudai.
„Force India“ pratęsė sutartį su N. Hulkenbergu
2015 m. rugsėjo 1 d. 14:31
„Force India“ padėjo galą gandams apie galimą Nico Hulkenbergo perėjimą į „Haas“ komandą kitame sezone. Komandos spaudos tarnyba paskelbė pranešimą apie tai, kad su vokiečių pilotu kontraktas yra pratęsiamas iki 2017 metų pabaigos.
Pasaulio jaunimo čempiono auksas netenkina: noriu plaukti olimpiadoje  (4)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:15
Didžiausi autoritetai jam – Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis, tad Andrius Šidlauskas nesulaukia, kada galės įsilieti į Lietuvos plaukimo rinktinę ir treniruotis kartu su ryškiausiomis jos žvaigždėmis. Kol kas 18-metis panevėžietis blyksi tarptautinėse jaunimo varžybose, bet net tapęs pasaulio čempionu išlieka savikritiškas: jo tikslas – Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės.
Padariau klaidą, kuri neleis ramiai gyventi visą likusį gyvenimą  (149)
2015 m. rugsėjo 1 d. 12:04
Nusprendžiau nusimesti naštą nuo širdies ir sielos, nes labai noriu atsitiesti. Aš tiesiog noriu gyventi toliau. Susitaikyti, kad už visus kvailus žingsnius privalau susimokėti. Kad yra dalykų, kurių, nors ir norėčiau, pakeisti negaliu.
J. Mackevič. Neatiduosime savo jaunimo politiniams spekuliantams  (68)
2015 m. rugsėjo 1 d. 09:57
Vaikams ir jaunimui mokyklose ir universitetuose prasideda nauji mokslo metai, o tautines bendrijas „atstovaujantiems“ LLRA politikams naujas politinis „teatro“ sezonas.
Jie irgi ėjo į mokyklą  (118)
2015 m. rugsėjo 1 d. 09:53
Stipriai delne suspaustas gėlės žiedas, išlyginti išeiginiai rūbai, nerimastingos tėvų akys, su jauduliu palydinčios savo atžalą mokyklos link. Nedrąsus įsikibimas dvyliktokui į ranką ir pirmas susipažinimas su šalia stovinčiais klasės draugais. Rugsėjo pirmoji – įvykis, kurį iki šiol kai kas atsimena su jauduliu, kai kas su džiaugsmu, o kai kas prisiminti nė nenori.
L. Kasčiūnas: Ukrainą ištiko didžiausia tragedija  (262)
2015 m. rugsėjo 1 d. 09:29
Kijeve vėl liejosi kraujas. Šįkart – prie Ukrainos Rados. Protestai kilo parlamentui balsuojant dėl Konstitucijos pataisų, atversiančių kelią Rytų Ukrainos regionų autonomijai. Ukrainos regionų autonomija – vienas iš pasirašyto Minsko susitarimo punktų. Tačiau politikos ekspertai įsitikinę, kad šis punktas, net jį oficialiai priėmus, taip ir liks popieriuje.
A. Butkevičius už streiko regi Lenkų rinkimų akcijos šešėlį  (97)
2015 m. rugsėjo 1 d. 08:10
Streikuoti tautinių mažumų mokyklų mokytojus ir moksleivius skatina kai kurie Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) politikai, teigia premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792