noriu

Studentas – apie tai, kodėl Belgijoje geriau nei Lietuvoje  (41)
2014 m. balandžio 24 d. 21:21
Studentų mainų programos jau niekam nėra naujiena. Jauni studijuojantys žmonės šiais laikais ne tik mokosi, bet ir daug keliauja. Nemažai jaunų žmonių išvykdami iš namų turi planą sugrįžti, bet kai kurie jų „užsikabina“.
Gydytojo alga – gėdinga?  (201)
2014 m. balandžio 24 d. 19:15
Praėjusią savaitę Respublikinėje Šiaulių ligoninėje vykusioje korupcijos prevencinėje akcijoje šios įstaigos Korupcijos prevencijos komiteto pirmininkė medicinos direktorė Vaiva Makštutienė kartu su komisijos nariu Konsultacijų poliklinikos vedėju Antanu Lukošaičiu gydytojus informavo apie naują korupcijos prevencijos tvarką ir galimas pasekmes.
E. Jankauskas: visada galvojau, kad Lietuvos futbolo lygis žemesnis  (3)
2014 m. balandžio 24 d. 17:27
Rungtynėmis su Alytaus „Dainava“ „Trakai“ užbaigė pirmąjį čempionato ratą. Jame buvo visko: palapinės skrydis į aikštę vėjo mūšyje Gargžduose, gausybė neišnaudotų progų, gausybė traumų, nereikalingų geltonų ir raudonų kortelių, prisimena klubo oficiali svetainė internete.
N. Bunkė: noriu vyro, kuris galės pasirūpinti manimi, ir man nereikės draskytis  (63)
2014 m. balandžio 24 d. 13:41
Kodėl tiek daug jaunų, gražių, protingų moterų vienišos? Ar mūsų moterys per daug reiklios, ar padorių vyrų tiesiog nėra? Ir kokių vyrų trokšta moterys? Apie tai žymios Lietuvos damos ir vyrai diskutuos šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“.
Svorį metanti L. Mondeikaitė papasakojo, kokių mitybos ir sporto taisyklių laikosi  (15)
2014 m. balandžio 24 d. 12:06
Žinomos merginų grupės „Pop ladies“ narės Liepos Mondeikaitės gyvenime pastaruoju metu įvyko didelių pokyčių - mergina pradėjo aktyviai sportuoti ir nebeįsivaizduoja, kaip iki šiol gyveno be to. Kas pastūmėjo merginą tokiems sprendimams – naujų metų pažadai, artėjantis vasaros sezonas, o gal meilė? Apie savo naują gyvenimo aistrą ir kasdieniu užsiėmimu tapusį sportą pasakoja pati Liepa.
Tobulų kūno linijų savininkė O. Pikul-Jasaitienė atskleidė didžiausias savo figūros nuodėmes  (28)
2014 m. balandžio 24 d. 11:04
Artėjant vasarai, kiekvienos moters galvoje vis įkyriau zyzia mintys apie tobulą figūrą ir dietas. Ką valgyti ir ko valgyti negalima, idant kūno formos būtų tobulai, o ne drastiškai apvalios. Ši mintis, kur buvus, kur nebuvus kamuoja ir žinomas pramogų pasaulio moteris, manekenes ir tituluotas gražuoles. Ką jos valgo ir ko vengia? Apie mitybą iš pirmų lūpų, žinomų šalies moterų bei Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Šou“ modelių, kurios kolekcijos pristatymo dieną užkulisiuose atviravo apie savo mitybos įpročius.
Vienišos merginos išpažintis: negaliu pakęsti laimingų porelių  (201)
2014 m. balandžio 24 d. 00:01
Esu vieniša 20 metų mergina. Ir mane dažnai slegia liūdesys ir pyktis. Jaučiuosi labai nelaiminga, pikta, liūdna, kai pamatau laimingas poreles. Kai porelės eina susikibę už rankų, bučiuojasi ar rodo kitaip vienas kitam meilę, mane apima toks įsiūtis, kad net mintyse pradėjau įsivaizduoti save juos sprogdinant su granatomis.
Man 25-eri ir aš visada suvilioju norimą vyrą  (469)
2014 m. balandžio 23 d. 16:56
„Man - 25-eri metai. Ir aš visada suvilioju vyrą, kurį noriu“, - rašo DELFI skaitytoja. Ji papasakojo metodą, kuris, jos teigimu, padeda jai pavergti visų vyriškių širdis.
Gydytoja nepataria būti vegetarais: pagrindinės priežastys  (55)
2014 m. balandžio 23 d. 14:49
Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos prezidentė, gydytoja Dangira Babenskienė sako, kad dabar daugeliui žmonių trūksta geležies, kurios daugiausia raudonoje mėsoje – ypač jautienoje.
Juozo Statkevičiaus kūryba iš arti: sukauptus scenos lobius galima pamatyti parodoje  (1)
2014 m. balandžio 23 d. 14:32
Per kelis kūrybos metus „bohemiečiai“ sukaupė nemažą lobį: scenoje įgyvendinę dešimt skritingų operų, joms skirtus garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtus kostiumus šiandien jau skaičiuoja tūkstančiais.
L. Linkevičius apie Ukrainą: pesimistinės prognozės pasitvirtino  (45)
2014 m. balandžio 23 d. 13:15
Tvirtinti, kad vykdomas praėjusią savaitę Ženevoje pasirašytas keturšalis susitarimas dėl įtampos mažinimo Ukrainoje, sunku, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius .
Ž. Friskės draugė atskleidė tikrąją dainininkės diagnozę  (20)
2014 m. balandžio 23 d. 13:10
Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad garsios Rusijos dainininkės Žanos Friskės diagnozė nepasitvirtino, tiksliau, ji neatitinka tikrovės. Daugelis puolė priekaištauti Žanai ir jos aplinkos žmonėms dėl gerbėjų klaidinimo. Ž. Frizkę palaikanti jos draugė Olga Orlova nusprendė sudėti visus taškus ant „i“, rašo 7d.org.ua.
Prof. R. Benetis: gyvenimu reikia mėgautis neperlenkiant lazdos  (6)
2014 m. balandžio 23 d. 10:24
„Geriausia operacija, kuomet pacientas yra patenkintas, o chirurgas jaučiasi ramus“, - įsitikinęs viens žymiausių šalies kardiochirurgų prof. Rimantas Benetis (56).
Londone gyvenusi lengvaatletė N. Aidietytė: grįžti ten nebenorėčiau  (3)
2014 m. balandžio 23 d. 09:47
Nors sezonas lengvaatlečiams dar tik prasideda, sportinio ėjimo atstovė Neringa Aidietytė jau dukart pagerino asmeninį rekordą. Balandžio viduryje Čekijos kurorte Podebraduose Kastyčio Pavilonio ir Juzefo Romankovo auklėtinė nužingsniavo per 1 val. 30 min. 54 sek. bei pasiekė trečią geriausią rezultatą šalies istorijoje.
Juozo Statkevičiaus kūryba iš arti: paroda visiems!
2014 m. balandžio 23 d. 00:00
Per kelis kūrybos metus „ bohemiečiai “ sukaupė nemažą lobį: scenoje įgyvendinę dešimt skritingų operų, joms skirtus garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtus kostiumus šiandien jau skaičiuoja tūkstančiais. Idėja juos eksponuoti kilo jau seniai, deja, vis nepavykdavo rasti nuolatinei, besikeičiančiai ekspozicijai tinkamos ir kiekvienam prieinamos erdvės.
J. Olekas: rezoliucija dėl Ukrainos – nebūtina  (59)
2014 m. balandžio 22 d. 19:42
Rezoliucija dėl paramos Ukrainai nepamaišytų, tačiau ji nėra būtina, mano krašto apsaugos ministras Juozas Olekas . Po susitikimo su Ukrainos gynybos ministru J. Olekas teigia, kad aptarta ir konkreti pagalba iš Lietuvos pusės. „Mes aptarėme kai kurią pagalbą, apie kurią nenorėčiau viešai kalbėti“, – interviu LRT radijo laidai „60 minučių“ antradienio vakarą sakė jis.
E. Sirvydytė: noriu, linkiu ir geidžiu šalies, pilnos „geros valios“ žmonių  (7)
2014 m. balandžio 22 d. 18:48
Daugialypiame, nuolat besikeičiančiame pasaulyje, rodos, nebelieka sienų, tačiau jas vis dar tebepastato mūsų protai. Į kitokius, „svetimus“, ypač atrodančius kitaip, žiūrima nepatiksliai, su nerimu, o kartais su akivaizdžiu nepasitenkinimu ar net agresija. Galbūt tai labiau būdinga mažoms tautoms, tokioms kaip mūsų, bijančioms prarasti savo „genofondą“? O galbūt ksenofobija – XXI amžiaus kūdikis, gimstantis iš vis gajesnės patyčių „kultūros“?
Penkerių metų jubiliejų minintys Dž. Butkutė ir E. Strasevičius: per ilgai gyvenome be vaikų  (227)
2014 m. balandžio 22 d. 17:40
Per šv. Velykas Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius minėjo gražią asmeninę sukaktį – balandžio 20 dieną užsimezgė jų pažintis, kuri tapo lemtinga. DELFI kalbintas Dž. Butkutės sutuoktinis atvirai pasakojo apie pirmąjį jųdviejų pasimatymą, sunkumus, kuriuos jiems teko išgyventi, svajones ir mintis apie šeimos pagausėjimą.
Donoro širdies laukiančiai 3 mėnesių mergaitei valstybė gyvenimą užtikrins 2 mėnesiams  (81)
2014 m. balandžio 22 d. 17:20
Prieš gerus tris mėnesius širvintiškių šeimoje gimusi ilgai laukta mergaitė, kuri dėl sunkios ligos praktiškai neteko širdies, iš valstybės sulaukė malonės.
Mokinio atsakas licėjaus direktoriui: mes ne tinginiai  (59)
2014 m. balandžio 22 d. 13:01
Noriu paprieštarauti Sauliui Jurkevičiui ir pasakyti, kad mes, mokiniai, nesame tinginiai. Sutinku, kad švietimo sistemą reikia reformuoti, bet visai kita linkme. Ją reikai keisti taip, kad mokinius motyvuotų mokytis. Neveltui Anthony Robbinsas sakė: „Žmonės nėra tinginiai. Jie tik turi tikslus, kurie jų neįkvepia“.
Lietuvos moterų tenisas kol kas laikosi tik ant L. Stančiūtės pečių?  (10)
2014 m. balandžio 22 d. 12:21
Praėjusią savaitę Šiauliuose ūžusios Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antros grupės varžybos Lietuvos tenisininkėms ir jų gerbėjams daug džiaugsmo neatnešė. Patyrusios tris nesėkmes ir iškovojusios vos vieną pergalę lietuvės, kartu su Juodkalnijos tenisininkėmis, iškrito į žemiausią šių varžybų grupę.
JAV viceprezidentas: Rusijai lieka mažai laiko  (185)
2014 m. balandžio 22 d. 12:06
Kijeve viešintis JAV viceprezidentas Joe Bidenas antradienį pareiškė, kad Rusijai lieka „mažai laiko“ pasiekti pažangą, vykdant savo įsipareigojimus, prisiimtus Ženevos taikos konferencijoje praeitą savaitę, kad būtų sumažinta įtampa Ukrainos krizėje. Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas aklaviete pavadino naujas sankcijas Maskvai.
Tikra smurtą patyrusios moters istorija: anyta sakė, jog „moteris reikia mušti, kad taptų švelnios kaip vilna“  (81)
2014 m. balandžio 22 d. 10:42
Buvau „durnelė“ be durelių, - taip ironiškai apie save pasakoja 30 metų Daiva, patyrusi draugo smurtą. Tačiau šiandien ji jaučiasi saugi ir gali patarti kitoms moterims, kaip reaguoti, kai anyta savo sūnui sako, jog „moteris reikia mušti, kad taptų švelnios kaip vilna“.
Kada vaikas pradeda kalbėti?  (8)
2014 m. balandžio 22 d. 00:05
Jūsų vaikas moka tik tris žodžius, o jam jau pusantrų metų? Nieko tokio! Vaikai kalbėti mokosi skirtingai greitai. Kiekvienas vaikas turi savo strategiją, kaip išreikšti savo mintis.
S. Repčenkienė: esu išgelbėjusi ne vienos draugės santuoką  (24)
2014 m. balandžio 22 d. 00:00
Negalima nesistebėti šia žavia, visada pasitempusia ir besišypsančia moterimi – tikras elegancijos pavyzdys. Gal ponia Sabina turi kažkokių paslapčių?
Nekenčiu švenčių  (244)
2014 m. balandžio 21 d. 10:13
„Nuoširdžiai nekenčiu švenčių“, - DELFI prisipažino iš pirmo žvilgsnio visada puikiai nusiteikusi, gerai atrodanti trisdešimt penkerių tarnautoja Reda.
Nemalonūs nuomotojai skatina užsieniečius Lietuvoje pirkti butus  (63)
2014 m. balandžio 21 d. 00:07
Būstą Lietuvoje užsienio piliečiai perka dėl kelių priežasčių: nekilnojamas turtas yra vienas iš argumentų siekiant paprasčiau atvykti į Europos Sąjungą, o kam šis privalumas neaktualus, butus perka, nes neapsikenčia neprofesionalių ir nemalonių nuomotojų.
Atvira vaikino išpažintis: kaip išgyventi, kai tau 16  (111)
2014 m. balandžio 21 d. 00:01
Man 16, bet jaučiuosi lyg man būtų 6. Labai dažnai (kitaip sakant visada) krentu į kažkokią gilią depresiją, kurioje kyla pasibjaurėjimas sau, savęs nuvertinimas. Mano klasiokai/draugai yra visiškai kitokie - neturi bendravimo sunkumų, jiems viskas tas pats, kai aš tuo pat metu pergyvenu dėl kiekvieno žodžio (ką apie mane pamanys, pasielgiau kaip durnius ir t.p.).
„Barcelona“ prezidentas: L. Messi ir toliau bus komandos lyderiu  (9)
2014 m. balandžio 20 d. 15:13
Ispanijos „Barcelona“ futbolo klubo prezidentas Josepas Maria Bartomeu tikina, kad nepaisant suprastėjusių rezultatų, Katalonijos klubo lyderiu ir ateityje liks argentinietis Lionelis Messi . Apie tai J. Bartomeu kalbėjo prieš Ispanijos antrosios lygos rungtynes, kuriose susitiko „Barcelona B“ ir „ Girona “ ekipos, duodamas išskirtinį interviu TV3 televizijos kanalui.