noriu

Vaikinui pabodo: baikite kompleksuoti dėl sekso!  (199)
2015 m. vasario 28 d. 18:10
Sveiki visi. Esu jaunas žmogus, turintis savo gyvenimišką filosofiją. Ta filosofija neatsirado iš karto, per dieną – tai nuo vaikystės kauptos ir dėliotos gyvenimiškos patirties bei visuomenės reiškinių stebėjimo rezultatas, ir, ko gero, ji ne visai atitinka šiais laikais paplitusią „mainstreaminę“ kryptį.
„Utenio“ futbolininkai čempionų nebijo  (5)
2015 m. vasario 28 d. 13:29
„Mūsų tikslas – kuo tvirčiau atsistoti ant žemės stipriausioje šalies lygoje“, – sako „Utenio“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas . Kovo 2 dieną uteniškiai rungtynėmis Vilniuje su šalies čempionu „Žalgiriu“ pradės sezoną Lietuvos futbolo A lygoje.
Besilaukiančią žmoną išdavė jai miegant šalia  (175)
2015 m. vasario 27 d. 22:58
Apie neištikimybę lietuviai vis dar kalba nedrąsiai. Be to, panašu, kad didesnė gėda šiuo metu yra ne išduoti partnerį, o būti jo ar jos išduotam.
N. Rosbergas: iš „Mercedes“ galite tikėtis daugiau
2015 m. vasario 27 d. 22:15
Geriausią rezultatą penktadienį Barselonos trasoje vykusių bandomųjų važiavimų metu užfiksavęs Nico Rosbergas teigė, kad jis ir jo komanda dar nepademonstravo visko, ką gali. Vokietis, naudojęs minkštos sudėties padangas, vieną ratą nuvažiavo per 1 min. ir 22,792 sek. Tai - 0,7 sek. geresnis rezultatas nei ketvirtadienį užfiksuotas Felipe Massos laikas. Nepaisant pasiekto rezultato, N. Rosbergas mano, kad su naujuoju „Mercedes“ automibiliu galima važiuoti dar greičiau.
Vaikinas prašo padėti suprasti: vieną dieną ji sako, kad myli, nori vaikelio, kitą – jau nebežino  (90)
2015 m. vasario 27 d. 22:00
"Esmė tokia kad ji nežino ko nori, vieną dieną sako kad myli, kitą dieną jau nebežino ar myli , vieną dieną planuojam jau vaikutį, vestuves… kitą dieną sako nežino, ar ji tikrai to nori…", - savo problemą apibūdina vaikinas ir prašo pagalbos.
Inga Valinskienė nuo nepageidaujamų žvilgsnių slapstosi net ir mieste  (29)
2015 m. vasario 27 d. 15:55
Jau sekmadienį TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė. Trečiąją, kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.
Atsakymas potencialiems šauktiniams: jūsų noriu-nenoriu artėjant karui nėra svarbu  (2314)
2015 m. vasario 27 d. 15:36
Valstybės gynimo tarybai paskelbus apie iniciatyvą penkeriems metams sugrąžinti šaukimą privalomajai pradinei karo tarnybai, dalis vyrų ir moter ų ėmė nerimauti, kad pašaukti jaunuoliai 9 mėnesiams iškris iš darbo rinkos, išnyks iš šeimos akiračio, patirs patyčias.
Už antrą nužudymą žudiką nuteisęs teisėjas: manau, kad skirta per švelni bausmė  (28)
2015 m. vasario 27 d. 15:16
Nors jam dar tik 24 metai, bet jis jau nuteistas už antrą nužudymą – Joniškio rajone gimęs, bet dalį gyvenimo socializacijos centre praleidęs Deividas Zubauskas į laisvę išeiti turėtų tik 2026 metais.
I. Valinskienė: nesu iš tų skandalisčių, kurios grimerinėje svaidosi suknelėmis  (10)
2015 m. vasario 27 d. 15:00
Jau sekmadienį TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė . Trečiąją kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.
P. Jankūnas: labai myliu Kauną ir tikiuosi, kad niekur neišvažiuosiu  (26)
2015 m. vasario 27 d. 14:40
Vienuoliktą sezoną Kauno „Žalgiryje“ žaidžiantis komandos kapitonas Paulius Jankūnas šimtus kartų davė interviu apie krepšinį. Tačiau šįkart oficiali komandos svetainė su Pauliumi kalba apie vaikus, senatvę, futbolą, legionierius, patriotizmą ir dar daug ką. Bet mažiausiai – apie krepšinį.
Sostinės galerijos atidaryme – nemokama paroda ir J. Leitaitės muzikinis vakaras  (1)
2015 m. vasario 27 d. 14:21
Ševčenkos loftų kvartale kovo 2 d., 18 val., po trejus metus trukusių rekonstrukcijų ir restauracijos darbų atidaroma netradicinė meno „Galerija555“, kurioje nuo jos veiklos pradžios, skirtingai nei daugelyje galerijų, bus laukiami visi – ir profesionalai, ir menininkai mėgėjai. Be to, 170 kv. m industrinėje erdvėje numatoma rengti kūrybos ir muzikos vakarus, meditacijos ir jogos užsiėmimus.
Balsų pirkimas: įkliuvo pirmas kandidatas  (77)
2015 m. vasario 27 d. 13:25
Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas jau tiria šešis balsų pirkimo atvejus, vienas jų - dėl kandidato į Trakų rajono tarybos narius galbūt vykdyto papirkinėjimo, pranešė Vilniaus policijos viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis .
A. Vilutytė: nėra lengva su manimi, bet įdomu  (14)
2015 m. vasario 27 d. 11:22
Apibūdinimų, bandymų apibrėžti ir paaiškinti moterį yra labai daug, o galiausiai palyginimams tapatinami žodžiai iracionalumas, nepastovumas, permainingumas. O tai reiškia, kad apie kiekvieną moterį galima kalbėti kaip apie atskirą unikumą. Vienas jų – aktorė Aldona Vilutytė, su kuria kalbamės apie moteriškumą, artėjančią spektaklio „Moteris“ premjerą Keistuolių teatre bei įspūdžiais, kuriant pagrindinį šio spektaklio personažą, kuris po daugybės metų grįžta susigrąžinti savo pirmosios meilės.
Ir kas sakė, kad klimato atšilimas neturės pasekmių?  (46)
2015 m. vasario 27 d. 11:21
Skaitytojas Tomas į GRYNAS.lt redakciją atsiuntė jam neįprasto voro nuotraukų ir paprašė išsiaiškinti, ar jis nepavojingas.
„Snaigės“ turnyro finale – A. Liubinsko ir R. Turskio auklėtinių akistata
2015 m. vasario 27 d. 10:36
Vilniaus apskrities futbolo federacijos organizuojamame aštuonių komandų „Snaigės“ turnyre jau šį šeštadienį paaiškės čempionas. Dėl nugalėtojo titulo kovos buvusio Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio Algimanto Liubinsko vadovaujami Vilniaus futbolo mokyklos auklėtiniai bei Rimanto Turskio treniruojama „Vilniaus Universiteto-Vilmestos“ ekipa.
A. Užkalnio, O. Šurajevo ir kitų žinomų veikėjų žodžiai virto menu  (16)
2015 m. vasario 27 d. 10:27
„Jonas Basanavičius kovojo už mūsų valstybės demokratijos pagrindą“, − sako menininkė Jolita Vaitkutė , kartu su komandos nare Emilija Vinžanovaite iš popieriaus ritinėlių sukūrusi lietuvių tautos patriarcho portretą. Prie informacinės pilietiškumo skatinimo kampanijos „Man ne dzin“ prisidėjusi jaunoji kūrėja teigia, jog šią idėją sugalvojo, nes jai rūpi, jog jaunimas suprastų, kaip svarbu prisidėti prie valstybės valdymo.
S. Maslobojevas: kova – tarsi vaikščiojimas per žarijas  (10)
2015 m. vasario 27 d. 09:58
Europos ir pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas prisipažįsta nebijantis nė vieno varžovo ir džiaugiasi, kad bėgant metams vis paprasčiau yra susitvarkyti su savo psichologija. „Esu daug ramesnis, jaučiuosi kur kas labiau subrendęs“, – interviu metu sakė „Sparta Gym“ kovotojas.
„Lietuvos dujų“ buitiniams vartotojams – žinia iš teismo  (151)
2015 m. vasario 27 d. 09:33
Ar bendrovė „ Lietuvos dujos “ pagrįstai buitiniams vartotojams padidino gamtinių dujų kainą? Atsakymą į šį klausimą po pusę metų trukusio proceso rado Vilniaus miesto apylinkės teismas .
G. Krapikas: pusę rungtynių sužaidėme idealiai
2015 m. vasario 26 d. 23:51
Kauno „Žalgiris“ jau susitikimo pradžioje nušlavė Stambulo „Galatasaray“ (72:59), bei šventė trečią pergalę Eurolygos TOP-16 turnyre. Po rungtynių kauniečiai neslėpė, kad būtent itin sėkmingas startas lėmė pergalę.
G. Krapikas: pusę rungtynių sužaidėme idealiai  (20)
2015 m. vasario 26 d. 21:52
Kauno „Žalgiris“ jau susitikimo pradžioje nušlavė Stambulo „Galatasaray“ (72:59), bei šventė trečią pergalę Eurolygos TOP-16 turnyre. Po rungtynių kauniečiai neslėpė, kad būtent itin sėkmingas startas lėmė pergalę.
Turiu viską, apie ką svajojau, bet nesijaučiu pilnavertė pati sau  (31)
2015 m. vasario 26 d. 19:56
Panašu, kad tai, ko norėjau iš gyvenimo, tai apie ką svajojau būdama dar paauglė, jau turiu. Aišku, viskas taip lengvai neatėjo į mano gyvenimą, už viską turėjau sumokėti tam tikrą kainą. Ir galbūt dar tebemoku, nes ta gyvenimo kaina, žinau, tik vienintelė aš...
Internautai pasijuokė iš Donato Montvydo atvaizdo  (14)
2015 m. vasario 26 d. 18:35
Viena garsiausių Lietuvos stilisčių Agnė Jagelavičiūtė socialinio tinklapio „Facebook“ asmeninėje paskyroje nutarė padovanoti keletą bilietų į Donny Montell koncertą Teatro arenoje, kovo 8 dieną. O tai nutarė padaryti labai šmaikščiai!
D. Tamošaitytė. Kas padarys savivalei galą ir įves savivaldą?  (11)
2015 m. vasario 26 d. 16:04
Nieko nenustebinsiu, jei pasakysiu: esminė mūsų savivaldos negalė yra ta, kad jos tiesiog nėra ir kad būtent aktyvūs piliečiai galėtų būti pagrindinis jos atsinaujinimo variklis. Tik savo sutelktais, aktyviais veiksmais, inicijuodami įstatymų veikimą (ne imitaciją), naujų potvarkių priėmimą ir pan. jie gali pagerinti savo gyvenimą. Pilietinių iniciatyvų yra daug ir puikių. Tereikia leisti piliečiams jas įgyvendinti pagal visas savivaldybei suteiktas teises, o esant kliūtims, naudotis savo konstitucinėmis galiomis jas pašalinti.
Liveta Kazlauskienė atsivėrė: atrodė, kad neberandu kelio į dukters širdį  (39)
2015 m. vasario 26 d. 15:59
„Net ne kaip atlikėja, o pirmiausia – kaip mama esu labai dėkinga šiam projektui. Vienu metu jau atrodė, kad neberandu kelio į savo dukros širdį, tačiau delfinų dėka Ingrida atrado dvasinę ramybę, ji vėl kupina teigiamų emocijų ir jėgų, matau netgi teigiamus jos sveikatos pokyčius“, – džiaugiasi dainininkė Liveta Kazlauskienė.
I. Kazlauskaitė: delfinai turi magišką galią gydyti  (9)
2015 m. vasario 26 d. 15:33
„Net ne kaip atlikėja, o pirmiausia – kaip mama esu labai dėkinga šiam projektui. Vienu metu jau atrodė, kad neberandu kelio į savo dukros širdį, tačiau delfinų dėka Ingrida atrado dvasinę ramybę, ji vėl kupina teigiamų emocijų ir jėgų, matau netgi teigiamus jos sveikatos pokyčius“, – džiaugiasi dainininkė Liveta Kazlauskienė . Jos dukra, modelis ir atlikėja Ingrida Kazlauskaitė jau šį savaitgalį prisijungia prie renginių „ Delfinai ir žvaigždės “, kuriuos žiūrovai kviečiami stebėti gyvai Klaipėdos delfinariume arba penktadieniais 18.45 per LRT televiziją.
10 žvaigždžių atvirai apie pirmąjį seksą  (13)
2015 m. vasario 26 d. 13:48
Pirmas kartas gali būti visoks. Keistas, kvailas, skausmingas ar juokingas. Labai retai jis turi ką nors bendra su romantika ir išankstiniais įsivaizdavimais. Jei netiki mumis, patikėk šiomis garsenybėmis, drąsiai pasidalijusiomis atsiminimais apie savo pirmus kartus.
Pragyveno 67 metus ir mirė laikydamiesi už rankų  (18)
2015 m. vasario 26 d. 11:48
Vasario 11 dieną savo namuose Istone, Kalifornijoje, mirė 67 metus santuokoje pragyvenę Floydas ir Violet Hartwigai.
Geriausių Lietuvos stalo tenisininkų kovos sugrįžta į Vilnių  (2)
2015 m. vasario 26 d. 11:12
Vasario 27-kovo 1 dienomis Vilniaus SM „Tauras“ sporto salėje vyks 85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Nacionalinės pirmenybės į sostinę grįžta po dešimties metų pertraukos. Čempionate rungsis beveik visi pajėgiausi Lietuvos stalo tenisininkai, pasiruošę padovanoti permainingų ir dramatiškų kovų.
Greta Zazza pristato dar vieną muzikinę naujieną  (5)
2015 m. vasario 26 d. 09:55
Ilgai laukti naujienų iš kylančios Lietuvos pop muzikos žvaigždės Gretos Zazza nereikėjo – šiandien pristatomas debiutinio kūrinio „Let Him Go“ remiksas. Švedų prodiuserio William Butt prodiusuojamos atlikėjos kūrinį remiksavo lietuvis Virus J iš „The House of Virus“.