noriu

Kaune nušvilpto gėjų lyderio V. Simonko ėmėsi ginti Jazzu
2015 m. sausio 31 d. 04:24
Kaune vykę M.A.M.A 2014 muzikos apdovanojimai padovanojo ne tik malonių akimirkų. Skelbiant paskutinės statulėlės laimėtoją į sceną buvo pakviestas Lietuvos gėjų lygos valdybos pirmininkas Vladimiras Simonko. Kaune vykusio renginio svečiai pademonstravo savo menką tolerancijos lygį – renginio svečias buvo pasitiktas švilpimu, kuris tęsėsi daugiau nei kelias minutes.
Į kovą už toleranciją Kaune Justė Arlauskaitė pasitelkė vidurinius pirštus  (18)
2015 m. sausio 31 d. 02:17
Kai jau atrodė, kad per TV3 televiziją tiesiogiai transliuota M.A.M.A. apdovanojimų ceremonija taps nuobodžiausia per visą jos istoriją, Kauno „Žalgirio“ arenoje sprogo griausmingas skandalas. Salėje susirinkę tūkstančiai žiūrovų negalėjo patikėti tuo, kad Andrius Rožickas į sceną paskelbti vienos svarbiausių - „Metų grupės“ nominacijos laimėtoją pakvietė Lietuvos gėjų lygos vadovą Vladimirą Simonko.
Mano gimdymas: patirtis, kurią sunku nusakyti žodžiais  (6)
2015 m. sausio 31 d. 00:05
Jeigu norite papasakoti savąją gimdymo istoriją, rašykite el.paštu tavovaikas@delfi.lt. Šiandien publikuojame Linos laišką.
Žinau, kad man labai pasisekė: esu gyva, vaikštau
2015 m. sausio 31 d. 00:00
Ji gimė pavasarį prie jūros. Augo Šiauliuose. Būdama paauglė, vieną šviesią pavasario pavakarę gatvėje patyrė smurtą ir praeivių abejingumą. Epilepsija , beprotiški galvos skausmai , klaidinga diagnozė, psichiatrijos ligoninė ... Ar tuo likimo smūgiai liovėsi?
Kaune nušvilpto gėjų lyderio V. Simonko ėmėsi ginti Jazzu  (1008)
2015 m. sausio 30 d. 22:48
Kaune vykę M.A.M.A 2014 muzikos apdovanojimai padovanojo ne tik malonių akimirkų. Skelbiant paskutinės statulėlės laimėtoją į sceną buvo pakviestas Lietuvos gėjų lygos valdybos pirmininkas Vladimiras Simonko . Kaune vykusio renginio svečiai pademonstravo savo menką tolerancijos lygį – renginio svečias buvo pasitiktas švilpimu, kuris tęsėsi daugiau nei kelias minutes.
Po J. Radzevičiaus teismo: Lietuva, kokia tu vis dėlto pikta  (1364)
2015 m. sausio 30 d. 16:40
Kyla dažnai klausimas, kokia mes tauta - vieninga, darbšti, turtinga ar vis dėl to pikta? Atgavom nepriklausomybę, turim laisvę, galimybes. Žinoma, nėra lengva. Man kartais irgi pikta pasidaro, jog stengiesi stengiesi, o vis tiek gaunasi ne taip, kaip norisi. Bet gal todėl, jog mąstau per sudėtingai, giliai, nepailsiu pakankamai ir pan.
Atkakli mamytė įrodė: kas nori sulieknėti, tas gali  (68)
2015 m. sausio 30 d. 15:24
„Visą gyvenimą buvau „minkšta“, o nėštumo metu priaugau gerokai svorio, tad gimdyti ėjau 87 kg. Po nėštumo svėriau 76 kg, nuo čia ir prasidėjo mano lieknėjimo istorija“,- pasakoja Lilija Kurnosova-Masiulienė. Užsispyrusi sulieknėti, moteris įrodė, kad kūdikis tam - ne kliūtis. Lilija atrado daug puikių būdų, kaip sportuoti namuose ir netgi neturint jokios įrangos.
Piktinasi daina apie V. Putiną: mane pykina  (153)
2015 m. sausio 30 d. 15:02
„Putinai, mano brangusis Putinai, noriu būti su tavim“. Toks naujausios Rusijos prezidentą liaupsinančios dainos, kuri internete pasirodė sausio 28 d., priedainis.
NUOMONĖ: aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į feisbuką  (68)
2015 m. sausio 30 d. 12:37
„Jokių kūdikio nuotraukų internete!“ – dar iki sūnaus gimimo sau nubrėžtas tabu, kurį spėjau sulaužyti jau antrą jo gyvenimo dieną. O šiandien Augusto pilna ne tik manuosiuose „Facebook“ ar „Instagram“ profiliuose, bet ir čia – viešame dienoraštyje. Kodėl? Turiu argumentų.
Pažintys internete: nesutikau su tuo, ką man siūlė  (88)
2015 m. sausio 30 d. 12:34
Po skaudaus ir netikėto išsiskyrimo su vaikinu susikūriau anketą pažinčių portale . Gal prieš 2 metus turėjau anketą tame portale, bet kai atsirado mano gyvenime vaikinas, anketą pašalinau. Dabar vėl ją susikūriau ne meilės paieškom, o tiesiog, kaip sakoma, laiko prastūmimui - tik bendravimui ar susirašinėjimui.
Jolanta Leonavičiūtė atskleidė, kodėl nusprendė dalyvauti „Šuolyje“  (8)
2015 m. sausio 30 d. 11:09
TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė.
Televizija išdavė tikrąjį J. Leonavičiūtės amžių  (117)
2015 m. sausio 30 d. 11:06
TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „ Šuolis “ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė .
V. Kličko vadybininkas paneigė gandus apie dvikovą su Sh. Briggsu  (4)
2015 m. sausio 30 d. 10:32
WBO, IBF, IBO, WBA ir „The Ring“ pasaulio sunkiasvorių čempiono ukrainiečio Vladimiro Kličko vadybininkas Berndas Boente'as paneigė žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją, kad rudenį jo klientas kovos su ekstravagantiškuoju 43-ejų metų amerikiečiu Shannonu Briggsu.
Miškuose verda darbai  (3)
2015 m. sausio 30 d. 10:30
Miškininkai seniai supranta, kad švaistytis kirviais į kairę ir į dešinę negali ir greitą pelną turi aukoti dėl gamtos, visuomenės ir ateities kartų. Vis dėlto, valstybiniai miškai, kur ūkininkavimas ir priežiūra vyksta pagal mokslininkų rekomendacijas, sudaro tik pusę visų Lietuvos miškų ploto, dar 19 procentų laukia kol į jį bus atkurtos nuosavybės teisės, o likęs trečdalis yra privačiuose rankose, kur nori ar nenori, bet turi vykdyti kontrolę.
Vienišės dienoraštis: nauji nuotykiai nieko gero nežada
2015 m. sausio 30 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Rytais negaliu valgyti, noriu tik kavos. Kaip prisiversti?  (10)
2015 m. sausio 30 d. 06:30
Turiu tokią problemą – ryte negaliu valgyt, t.y. neturiu apetito, noriu tik kavos , o po kavos man pasidaro bloga, kai išgeriu tuščiu skrandžiu. Taip prasidėjo po gimdymo. Ne veltui po mėnesio numečiau beveik 10 kg. Gal yra kokie apetitą didinantys vaistai ir pan.? Ela, 23 m.
Nuo kokių moterų vyrai bėga  (75)
2015 m. sausio 30 d. 00:00
Susimąstyti skatinantis straipsnis, kurį rengiant buvo apklausti vyrai. Jie išskyrė 10 moterų tipų, nuo kurių vyrai sprunka arba netikėtai nutraukia santykius .
Džihadistų pagrobto japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą  (9)
2015 m. sausio 29 d. 21:40
Japonų žurnalisto Kenji Goto žmona, kurios vyrui „ Islamo valstybės “ džihadistai grasina įvykdyti egzekuciją, ketvirtadienį nutraukė tylą, likus kelioms valandoms iki jo gyvybę išgelbėti galinčio įkaitės paleidimo termino pabaigos.
Emigrantei gyvenimą pradėti iš naujo teko net du kartus  (92)
2015 m. sausio 29 d. 18:32
Šveicarija , kurioje šįkart lankėsi „Emigrantų“ laidos kūrėjai, ne vieną dešimtmetį iš eilės patenka į patraukliausių vietų gyventi sąrašus. Vidurio Europoje įsikūrusią šalį puošia Alpių kalnų viršukalnės, pasakiški ežerai ir preciziškai prižiūrėti miestai.
Simona Nainė prisiminė išgyvenimus, kurių niekaip negali pamiršti  (2)
2015 m. sausio 29 d. 17:44
Eini sau gatve, džiaugiesi gražiu oru, ir staiga tarsi iš niekur pasirodę kaukėti vyrai tau užriša akis, įsodina į mašiną ir išveža nežinoma kryptimi – skamba kaip veiksmo filmo scenarijus.
„Eurovizijos“ gerbėjas: kodėl ten nesiunčiame scenos vilkų?  (55)
2015 m. sausio 29 d. 15:13
Esu 38 metų vilnietis ir, prisipažįstu, didžiausias „ Eurovizijos “ fanas. Noriu visiems išsakyti savo nuomonę ir pasidalinti mintimis, kurios vis lenda į mano galvą. Buvau vos dvidešimt trejų metų jaunuolis, kai Ovidijus Vyšniauskas pirmą kartą atstovavo Lietuvai didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje ir nuo tada kiekvienais metais tiesiog prilipdavau prie televizoriaus ekrano.
Melo pinklėse: N. Bunkė skyrybų metu prikalbėjo netiesos  (54)
2015 m. sausio 29 d. 14:29
BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ šį šeštadienį netrūks dramatiškų nuotaikų. „Aš matau, kaip ji kenčia“, - po Vaidos Genytės pasirodymo kalbėjo Natalija Bunkė.
Įskaudinta V. Genytė mylimąjį siunčia po velnių  (160)
2015 m. sausio 29 d. 14:25
Atsinaujinusios BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ šį šeštadienį netrūks dramatiškų nuotaikų. „Aš matau, kaip ji kenčia“, - po Vaidos Genytės pasirodymo kalbės Natalija Bunkė .
Bevardės kalytės laiškas iš gyvūnų sanitarinės tarnybos  (9)
2015 m. sausio 29 d. 10:24
Sveiki visi, skaitantys mano laišką, atsiprašau, kad, kaip įprasta, iš pat pradžių neprisistatau, bet negaliu to padaryti, nes paprasčiausiai neturiu vardo. Vilniaus gyvūnų sanitarinėje tarnyboje „Grinda“, kur šiuo metu esu, mane vadina Nr. 595.
Į teatrą atvyko su vaikais - liko apstulbusi  (230)
2015 m. sausio 29 d. 09:18
Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre su dviem vaikais apsilankiusi moteris liko apstulbusi po to, kai jos atžalą sudrausmino minėto teatro darbuotoja. Moteris nepatenkinta, kad LNOBT rodomų spektaklių mažamečiai matyti negalėjo, mat vaikai buvo per maži, ant kėdžių nebuvo paaukštinimų, o prisėsti ant salės laiptelių taip pat nebuvo leista.
V. Savukynas: prieškario Kaune buvo trikalbės lentelės, ir lietuviai nenutautėjo  (233)
2015 m. sausio 29 d. 06:54
Daugelis patriotų ar laikančiųjų save tikrais lietuviais gyvena kaip prieš 80–150 metų: jie vis dar galvoja, kad Vilnius priklauso Lenkijai ir vis dar jį vaduoja, interviu portalui LRT.lt teigia publicistas, kultūros antropologas Virginijus Savukynas , kurio knyga „Įžvalgos“ neseniai pasiekė knygynus.
60 metų trukusi studento ir profesoriaus meilė bei kitos psichoterapinės istorijos  (3)
2015 m. sausio 29 d. 00:00
Visi mes – tik laikinos būtybės; ir tos, kurios prisimena, ir tos, kurias prisimena. Trumpalaikė ir atmintis, ir tai, kas atsimenama. Netruks ateiti tas metas, kai viską būsi užmiršęs ir būsi užmirštas visų. Niekuomet nepamiršk, kad greitai tapsi niekuo ir išnyksi nebūty. Markas Aurelijus. Sau pačiam
S. Pauliką paleidęs teisėjas pasakė savo tiesą  (454)
2015 m. sausio 28 d. 16:02
Avarijoje tris vaikus pražudžiusį buvusį Skuodo policininką Saulių Pauliką į laisvę anksčiau laiko paleidęs teisėjas Robertas Rainys sako, kad nuteistasis jau yra pasitaisęs, todėl likusią bausmės dalį gali atlikti ne įkalinimo įstaigoje.
Šorena: esu laisva ir gyvenime, ir scenoje  (11)
2015 m. sausio 28 d. 12:46
Lyriškoji, ramioji, solidžioji… šie ir kiti epitetai, kuriuos iki šiol girdėjote kalbant apie atlikėją Šoreną nebegalioja! Viską keičia naujoji jos programa „Shorena ROCKS!”. Parodžiusi kitą savo veidą atlikėja juokiasi, kad kai kurie jos draugai nusprendė, kad tai – „psycho Šorena“ (liet. Išprotėjusi Šorena). Senosios ir naujosios roko muzikos darna ir pašėlusi, dar nematyta atlikėjos pusė išjudino Vilniuje susirinkusius gerbėjus, kurie po koncerto dar ilgai neatgavo žado.