noriu

Sasha Song pasisakė apie Monikos Linkytės ir Vaido Baumilos eurovizinę dainą
2015 m. kovo 30 d. 02:14
Balandžio 10 dieną į Londoną atvyksta 20-metį scenoje šiemet švenčiantis išskirtinio vokalo savininkas Sasha Song. Londone ne vienerius jaunystės metus praleidęs dainininkas šį miestą vadina savo antraisiais namais. Dima-Šavrovas, scenoje žinomas pseudonimu Sasha Song, papasakojo apie savo emigracijos patirtį bei atskleidė, kokius įžvelgia britų ir lietuvių skirtumus. 2009-ųjų „Eurovizijos“ finalininkas pateikė ir savo prognozę šiųmetei Lietuvos į tarptautinį konkursą siunčiamai dainai.
Savaitės ikona. S. Nainė: drabužių beveik neperku, ką noriu, pasisiūnu pati  (1)
2015 m. kovo 30 d. 00:00
Televizijos laidų vedėją, grupės „Pinup Girls“ narę, „radisto“ Jono Nainio žmoną Simoną Nainę daugelis įsivaizduoja tik kaip gražuolę atlikėją, besistaipančią scenoje. Sausį vykusiuose apdovanojimuose „M.A.M.A.“ į sceną ji žengė pačios kurta suknele, ir tai toli gražu ne vienintelis drabužis, kurį yra sumodeliavusi auksarankė Simona.
Švedijoje turėjo viską. Bet nutarė grįžti  (99)
2015 m. kovo 29 d. 21:02
Nors šis „Emigrantų“ pasakojimas – iš Švedijos, jo herojė Šarūnė jau gyvena Vilniuje. Prieš keletą mėnesių ji priėmė sprendimą grįžti. Ir tikrai ne dėl to, kad emigracijoje jaunai moteriai nesisekė. Prestižinis darbas banke, tobulai išmokta švedų kalba, naujas draugų ratas ir net nuosavas būstas – Stokholme ji turėjo viską. Tačiau septynerius metus Švedijoje pragyvenusi klaipėdietė pasiilgo Lietuvos.
„Chorų karuose“ – pirmas atsisveikinimas  (46)
2015 m. kovo 29 d. 20:21
Sekmadienį TV3 televizijos tiesioginiame eteryje parodyta antroji šio sezono „Chorų karų“ laida. Šįkart „Chorų karuose“ skambėjo dainos apie meilę. Su visais chorais uždainavo ir projekto vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis. Susumavus dviejų laidų balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad projektą po antrosios laidos teko palikti Klaipėdos chorui, kuriam vadovao Edgaras Lubys.
Dešimt savaičių Nikaragvoje: žmonės ten neturi nieko, prie ko mes pripratę šiandien  (43)
2015 m. kovo 29 d. 15:03
Kaip ir tūkstančiai jaunuolių kiekvienais metais, dėl daugelio priežasčių baigusi mokyklą Lietuvoje, išvykau studijuoti ir ieškoti geresnio gyvenimo į užsienį. Iš tikrųjų negaliu skųstis, gyvenimas svečioje šalyje manęs nenuskriaudė, visi žmonės kuriuos sutikau, įvykiai, kuriuos išgyvenau, dalykai, kuriuos išmokau, praturtino mane kaip asmenybę ir atvedė į tokį gyvenimą, kokį gyvenu dabar.
Iš Lietuvoje viešinčio prancūzų režisieriaus B. Nicholson sulaukė intriguojančio pasiūlymo  (5)
2015 m. kovo 29 d. 11:33
Prancūzų režisierius Franckas Ribiere išmaišė pusę pasaulio, vedinas gan ekscentriškos misijos – surasti patį geriausią jautienos kepsnį . Kulinarinę jo odisėją po 400 skirtingų vietų vainikavo 130 minučių kinematografinis šedevras, pavadinimu „Steiko (r)evoliucija“, kuriame jis ne tik žodžiais ir vaizdais bando perteikti tai, ką reikėtų ragauti, norint suprasti, tačiau ir iškelia daug šiuolaikiniam vartotojui nepatogių klausimų. Pavyzdžiui, ar tikrai galime sau leisti valgyti mėsą? Ar rūpinamės, kokiu būdu ji patenka ant mūsų stalų?
Dar žingsnis – ir atsiras nauja mirtinų ginklų klasė  (93)
2015 m. kovo 29 d. 09:40
Kibernetiniai ginklai atrodo gerokai nuobodesnis dalykas už dar tik brėžiniuose egzistuojančius futuristiškus tankus, pirmą kartą į orą pakylančius naujus karinius lėktuvus ar netgi naujo tipo amuniciją, kuri skrieja toliau, greičiau, taikliau arba smarkiau sužaloja priešininką. Bet kuomet norima įgyti pranašumą, geros būna visos priemonės – net ir tos, kurios yra nuobodžios ar nelabai matomos.
Šešerius metus korseto nenusiseganti mergina savo kūnu šiurpina žmones  (49)
2015 m. kovo 29 d. 04:37
Plonas liemuo - daugelio pramogų pasaulio atstovių bei modelių būtinybė. Natūralu, kad tai yra ir daugelio moterų siekiamybė. O kai kurios tai daro dėl ir liguisto požiūrio ar net kvailų įsitikinimų. 25-erių glamūrinis modelis iš Venesuelos Aleira Avendano turi tokią kūno figūrą, į kurią žiūrint, tiesą pasakius, darosi silpna.
Monika Liu: gangsterių rajone išgyventas savaites atsiminsiu visą gyvenimą  (6)
2015 m. kovo 29 d. 00:12
Buvusią LRT projekto „Auksinis balsas“ dalyvę elektroninės muzikos kūrėją, vokalistę Moniką Liubinaitę (26 m., sceninis slapyvardis Monika Liu ) prodiuseris Deividas Zvonkus apibūdino taip: „Monika yra žėrintis perlas lietuviškos muzikos dumble.“
Sėkmės mokytojas pataria: gabumus galima ištreniruoti  (63)
2015 m. kovo 28 d. 23:09
Bet kurios kalbos pagrindus galima išmokti vos per dvi dienas, o pačios kalbos, kad būtų galima susikalbėti, – per savaitę, tikina pirmojo Lietuvoje „ Sėkmės universiteto“ įkūrėjas sėkmės mokytojas Algirdas Karalius . Jo teigimu, tokie rezultatai atrodo nerealūs, nes mokyklose suformuoti įgūdžiai yra klaidingi ir neatitinka realių žmonių mokymosi gebėjimų.
Jazzyvile: muzika svarbi, bet ne tiek, kad išsižadėčiau savęs  (1)
2015 m. kovo 28 d. 11:29
Jos muzikinė karjera mažai kuo skiriasi nuo Holivude pamėgtų kino filmų scenarijų. Netikėtai atsidūrusi diksilando „DixXband“ vokalisčių atrankoje ji ją laimėjo ir penkeriems metams tapo grupės balsu. Prasidėjo svaiginanti karjera džiazo pasaulyje – koncertai Lietuvoje , gastrolės užsienyje, įtakingos pažintys ir daug vyrų dėmesio. Tik tada šiandien Jazzyvile pseudonimu prisistatanti Živilė Povilaitytė-Buzaitė dar nežinojo, kad talentingai merginai „iš gatvės“ pavydiems konkurentams kasdien teks įrodinėti savo pranašumą.
„Subaru Outback“: jei nusibodo SUV automobiliai  (60)
2015 m. kovo 28 d. 00:05
Šiais metais visame pasaulyje ir Lietuvoje populiarus „ Subaru Outback “ modelis švenčia 20 metų jubiliejų. Ir japonai nepašykštėjo sau nekuklios dovanos – jubiliejinius 2015 metus pasitiko su nauju, jau penktosios kartos „Subaru Outback“ modeliu.
Pokyčių projekto dalyvė: skaudu būna, kai mane kalbina, o aš nesuprantu  (1)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Viena iš projekto “Įkvėpta pokyčiams” nugalėtojų Ramunė Triušytė turi klausos negalią, tačiau ši jai netrukdo džiaugtis gyvenimu ir dalintis džiaugsmu su kitais.
Seksualumo horoskopas balandžiui - laukia kupidonų atakos  (3)
2015 m. kovo 28 d. 00:00
Balandį mus atakuos k upidonai , kurie taikliai šaudys į nerūpestingai vaikštinėjančius žmones ir dosniai skleis feromonus pavasariniame ore. Kaip į jų siautimą reaguos Zodiako ženklai, sužinosite iš mūsų sekso horoskopo .
Įvykių „Germanwings“ lėktuve rekonstrukcija ir eksperto komentaras  (187)
2015 m. kovo 27 d. 16:54
Tyrėjai nustatė, kad lėktuvą į pražūtį sąmoningai pasiuntė piloto kabinoje užsibarikadavęs antrasis pilotas . Nelaimė sukrėtė visą pasaulį. Skrydžių bendrovės nedelsiant pakeitė galiojusias taisykles – nuspręsta, kad pilotų kabinoje visada turi būti du žmonės.
Nuomonė. Suskaičiavome vilkus ir lūšis: kas iš to?  (14)
2015 m. kovo 27 d. 15:25
Pagaliau paskelbti oficialūs šių metų stambiųjų plėšrūnų apskaitos rezultatai . Nustatyta, kad šalies miškuose gyvena bent 292 vilkai ir 97 lūšys . Paprastai po rezultatų paskelbimo diskusijos ne baigiasi, bet įsisiūbuoja. Manančių, kad gauti skaičiai yra netikslūs, o plėšrūnų yra daug daugiau arba daug mažiau, greičiausiai netrūks ir šįsyk. O kokia yra GAA „ Baltijos vilkas ” nuomonė apie šiuos rezultatus – ar jie tikslūs, ar jie džiuginantys, pagaliau kaip jie atsilieps patiems gyvūnams?
Irūna Puzaraitė tėškė tortą Jonui Nainiui į veidą  (11)
2015 m. kovo 27 d. 13:24
Dainininkė Irūna Puzaraitė ne kartą yra deklaravusi meilę savo gimtajai Marijampolei. Tačiau tokių drastiškų veiksmų iš jos nesitikėjo niekas. Gindama miesto garbę mergina laidos filmavime šveitė tortą vienam iš vedėjų – radistui Jonui Nainiui – į veidą.
Prognozė: Rusijos krizės gylį pajusime per tris mėnesius  (215)
2015 m. kovo 27 d. 11:22
Per metus ekonominė situacija Rusijoje labai pablogėjo, o tikrąjį krizės lygį pamatysime per artimiausius mėnesius, prognozuoja įmonių grupės „ Girteka “ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.
Kylanti Europos kino žvaigždė A. Diržiūtė: gyvenimas turi daugiau burbuliukų nei kola  (11)
2015 m. kovo 27 d. 10:36
Mėlynai pilkos akys ir plati šypsena, kurią lengva įsiminti – susipažinkite, Aistė Diržiūtė , 23 metų mergina, kilusi iš Vilkaviškio. Ji dainavo chore, lengvai sugrotų klasikinį ar džiazo kūrinį fortepijonu ir netgi turi fechtavimosi įgūdžių.
A. Michnikas: Putinas sėkmingai įrodinėja, kad tiesa ir realybė nesusijusios  (89)
2015 m. kovo 27 d. 09:23
„Aš nesu toks geras, drąsus ir protingas, kaip mane kartais vaizduoja“ – sako Adamas Michnikas . Garsus visame pasaulyje žurnalistas, disidentas, didžiausio Lenkijos dienraščio „ Gazeta Wyborcza “ vyr. redaktorius, be viso kito Adamas Michnikas yra dar ir tikras, įsitikinęs Lietuvos bičiulis. Už tai jam Seimas šiemet skyrė Laisvės premiją.
Kai vaikai jus įžeidžia, yra vienas geras būdas, kaip sureaguoti  (29)
2015 m. kovo 26 d. 19:58
Būna situacijų, kai mažasis, o kartais jau net ne visai mažasis, kuo garsiausiai ir tvirčiausiai pareiškia: - Tu esi blogiausia pasaulio mama/tėtis! - Niekada gyvenime su tavim nebedraugausiu! - Išvažiuosiu gyventi pas senelius ar tetą! - Nekenčiu tavęs!
V. Baumila: tėvai aiškiai pasakė, kad nepažindinčiau jų su savo merginomis  (135)
2015 m. kovo 26 d. 18:35
Vaidas Baumila šiuo metu gyvena neįpareigojantį viengungio gyvenimą, vaikšto į pasimatymus ir mėgaujasi dailiosios lyties atstovių dėmesiu. Tiesa, kaip juokauja atlikėjas, gera vieta ilgai tuščia nebūna. Galbūt daugeliui iš pirmo žvilgsnio lengvabūdiškai atrodantis jaunas vyras iš tiesų labai rimtai masto apie šeimą, nuosavą butą, žmoną, vaikus ir šunį.
Viešojo transporto keleiviai papasakojo apie savo patirtį su kontrolieriais  (22)
2015 m. kovo 26 d. 14:17
DELFI Piliečio rubrikoje pasirodžius tekstui apie tai, kaip vilniečiui teko stebėti kontrolierių užsipuolusius įžūlius jaunuolius, atsiliepė skaitytojai, kurie taip pat panoro apginti sunkų viešojo transporto kontrolierių darbą. Jie pasidalino savo patirtimi bendraujant su tais, kuriuose engia daugybė viešojo transporto naudotojų, o viena skaitytoja įvardijo dalykus, kurie jai viešajame transporte trukdo daug labiau nei kontrolieriai.
Medus – ir imuniteto stiprinimui, ir kovai su celiulitu  (5)
2015 m. kovo 26 d. 12:17
Mažeikių rajone su šeima bites auginantis Vidmantas Alčauskis apie medų ir jo gydomąsias savybes galėtų kalbėti nesustodamas. Vyras teigia, kad bičių produktai leidžia jo artimiesiems išlikti sveikiems. Medaus naudingosiomis savybėmis susidomėjo ir Vidmanto dukra, kuri rengia mokslinį darbą apie medaus poveikį celiulitui.
Kuršių nerijos miškuose rūkoriai turės pakentėti  (19)
2015 m. kovo 26 d. 11:08
Rūkymo žalą galima įžvelgti visur aplinkui – žala rūkančiųjų ir aplinkinių sveikatai, teršimas nuorūkomis ir net pasaulinės aukštos maisto kainos, kai derlingi žemės plotai naudojami tabako auginimui. Visgi, viena didžiulė rūkymo problema mus ištinka kas kelis metus – gaisrai Kuršių nerijoje.
A. Kubilius apie tai galėjo tik svajoti: ar išdrįs socialdemokratai?  (650)
2015 m. kovo 26 d. 05:30
Socialdemokratų vadovaujamas ministrų kabinetas įsitraukė į diskusijas apie mokslininkų parengtą darbo santykių, pensijų ir socialinės apsaugos reformą, kurią jau spėta pakrikštyti tikra revoliucija. Darbo santykiai, pagal ją, gali būti pertvarkyti taip, kad tai taptų tikru košmaru pagal darbo sutartis dirbantiems žmonėms.
Moteriai per gyvenimą užtenka 6 porų batų. Ar turite visas?  (21)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Suprantame, kad batų, kaip ir rankinių ar kvepalų, per daug nebūna. Tačiau iš tiesų moteriai reikia tik 6 porų batų. Smalsu, kokių ir kodėl būtent jų?
Atsitiko baisiausia: „1 Direction" fanai verkia visame pasaulyje  (38)
2015 m. kovo 25 d. 21:48
Meilės dramos tęsinys. Ką tik oficialiai patvirtinta – „One Direction“ narys Zayn Malik palieka grupę Daugybės “One Direction“ grupės fanų prašymu „Panelė“ jau visą savaitę seka audringus įvykius, purtančius nuostabiąją penkių vaikinų grupę.
C. Dion papasakojo, ką iš tiesų reiškia maitinti vėžiu sergantį sutuoktinį per vamzdelį  (6)
2015 m. kovo 25 d. 19:04
Kalbėdama apie savo vyro ir prodiuserio Rene Angelilo kovą su gerklės vėžiu dainininkė Celina Dion nesuvaldė ašarų, skelbia „The Daily Mail“.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744