noriu

N-18: intymūs patarimai iš sekso „eksperčių“
2014 m. spalio 31 d. 15:20
Seksualiosios Playboy zuikutės ir filmų suaugusiems žvaigždės tikrai turi ką patarti intymiais klausimais. Juk iš esmės seksas – jų kasdienybė! Gali smerkti šių moterų gyvenimo būdą, bet kodėl gi nepaskaičius, ką jos rekomenduoja. Beje, jos visos teigia, kad moterims vertėtų dažniau imtis iniciatyvos – vyrams tai patinka!
Čempioniškus laikus prisiminęs E. Jankauskas: J. Mourinho gerbė kiekvieną žaidėją  (3)
2014 m. spalio 31 d. 11:47
Šiemet sukako 10 metų, kai UEFA Čempionų lygos taurę iškovojo portugalų „Porto“ klubas su lietuviu Edgaru Jankausku. 2004-ųjų lygos finalas buvo išskirtinis tuo, kad jame kovėsi elitui nepriskiriami klubai. Tuomet Gelzenkirchene Jose Mourinho vadovaujamas „Porto“ 3:0 nugalėjo prancūzų „Monaco “ ekipą.
Naują vaizdo klipą pristatantis Sezzy: tai yra tikras sunkaus darbo šedevras  (1)
2014 m. spalio 31 d. 10:48
Atlikėjas Sezzy pristato muzikinį vaizdo klipą dainai „ Friday “ iš būsimojo savo albumo „#sleepisforrich“. Vaizdo klipe žinomam vyrui talkino būrys dailių lietuvaičių.
Kaip gyvena geriausias golfo žaidėjas: priklausomybė nuo sekso, milijonai ir lemtinga avarija  (3)
2014 m. spalio 31 d. 00:01
Ambicijų, talento ir atkaklumo sportininkui niekada netrūko. „Noriu būti geriausiu golfo žaidėju“, – svajojo Tigeris Woodsas. Nors 39-erių sportininko karjeroje buvo visko, dabar drąsiai galima sakyti – jis savo tikslą pasiekė.
Kaip su vyru kalbėti apie pinigus  (34)
2014 m. spalio 30 d. 23:46
Pinigų ir bendro biudžeto tema kiša koją daugumai porų. Įdomu tai, kad ją sunku aptarti ir susituokusioms poroms, ir toms, kurios išgyvena romantišką įsimylėjimo laikotarpį. Pateikiame psichologų rekomendacijas apie pagrindines tokio pokalbio gaires.
Vaikinas – apie pasimatymus: kaip jums kyla klausimas, kas turi mokėti?  (158)
2014 m. spalio 30 d. 21:20
Kai mokiausi universitete, visada galvojau, kad moterims svarbiausias dalykas yra vyro kūnas – vyras turi būti sportiškas, turėti „six pack'ą“ (bent jau būti netoli to), būti gerai susišukavęs ir t.t.
„Istorijos detektyvai“: kodėl saugomi sovietiniai simboliai Lietuvoje?  (167)
2014 m. spalio 30 d. 17:02
Kodėl Žaliojo tilto skulptūros kelia tokias dideles aistras? Kodėl Lietuvoje liko ir daugiau okupacinių simbolių? Ką su jais daryti?
Pranašiški sapnai šeimoje pranešė apie tragediją  (78)
2014 m. spalio 30 d. 16:55
Turbūt visada bus kažkuo tikinčių, abejojančių ir, aišku, neigiančių viską, ko patys nepačiupinėjo, neparagavo... Nuo mažens labai kritiškai vertinau mamos papasakotus sapnus, tiksliau tai, kokias išvadas mama iš tų savo sapnų padarydavo. Tačiau vieną kartą man pasitaikė labai gera proga patikrinti, kiek tuose jos spėjimuose yra tiesos.
Apsaugininkas grįžo: atsakas visiems komentatoriams  (271)
2014 m. spalio 30 d. 10:55
Jus vėl trukdo tas pats apsaugos darbuotojas , ankstesniame savo straipsnyje išdėstęs gyvenimiška patirtimi paremtą nuomonę apie materializmą visuomenėje. Po to, kai straipsnis susilaukė man pačiam netikėto skaitomumo, didelio komentarų kiekio ir net kelių atsakomųjų straipsnių, jaučiu poreikį pasidalinti tam tikromis mintimis ir įžvalgomis, kilusiomis pasiskaičius žmonių nuomones. Taip pat noriu atsakyti į kai kuriuos klausimus.
Kuklus lenkaitės bikinis atidengė nuodėmės vertą figūrą  (12)
2014 m. spalio 30 d. 03:01
23 metų lenkų kilmės modelis bei aktorė Emily Ratajkowski – įspūdingų formų mergina. Socialiniuose tinklapiuose Emily savo gerbėjus iš viso pasaulio džiugina ypač karštomis nuotraukomis.
BMW viceprezidentas apie tai, kodėl sportiniam automobiliui užtenka 3 cilindrų variklio ir ką jis norėtų aptarti su A. Merkel  (45)
2014 m. spalio 29 d. 18:05
Ateitis priklauso elektromobiliams – tokią žinią lietuviams perdavė vienas aukščiausių BMW koncerno vadovų Henrikas Wendersas . Kompanijos viceprezidentas, atsakingas už BMW „i“ serijos modelius, prieš keletą dienų Vilniuje skaitė pranešimą konferencijoje „ Forum One “ ir išskirtiniame interviu su DELFI pasidalijo savo įžvalgomis.
„Talentų karta“. M.Survila: svarbiausia, kad žmogus eitų ir siektų savo tikslo  (1)
2014 m. spalio 29 d. 17:24
„Talentų Kartos“ interviu ciklas tęsiasi ir siūlo dar vieną nuoširdų pokalbį. Mindaugas Survila – žinomas Lietuvos gamtininkas , operatorius, režisierius . Pripažinimą pelnė 2011 metais sukuręs dokumentinį filmą “Stebuklų laukas”. Šis filmas atskleidžia bendruomenės, jau daugelį metų gyvenančios šalia Kariotiškių sąvartyno kasdienybę.
Mano butas – barakudų indikatorius  (449)
2014 m. spalio 29 d. 16:54
„Rasti tinkamą antrąją pusę – tai likimo dovana!“, – tarė mano Mama. Ji, reikia pripažinti, kaip niekada teisi!
Jurgis Didžiulis: jei priverstinai tapai „eko“, vadinasi, nepagavai kampo  (4)
2014 m. spalio 29 d. 11:28
Šią savaitę buvo pristatytas Baltijos aplinkos forumo (BEF) tyrimas, kuriuo bandyta nustatyti, kokių nuodingų medžiagų yra mūsų gyvenamoje ar darbo aplinkoje. Šio tyrimo savanoriu tapo ir Jurgis Pranas Didžiulis (34 m.) - muzikantas, dainų autorius. Jurgio ir jo žmonos Erikos Jennings namuose ir įrašų studijoje, jiems savanoriškai sutikus, buvo tirtos dulkės ir jų įtaka žmogaus sveikatai.
Vasaros hito atlikėja A. Tomkevičiūtė pristatė naują dainą  (2)
2014 m. spalio 29 d. 10:48
„Lietuvos balso“ dalyvė Aistė Tomkevičiūtė ir Modestas Kapustinskas sukūrė naują elektroninės muzikos projektą AiStay & Modestyno. Kaip susikūrė šis duetas? Bendra judviejų draugė, tarsi pranašė, įžvelgusi galimos sąjungos potencialą ir palinkėjusi geros kūrybos supažindino du jaunus atlikėjus. Ir štai po pusmečio jūsų ausis jau glosto bendras AiStay & Modestyno darbas.
Vairuotojo įrodymai, kodėl naujoji KET – būtina  (181)
2014 m. spalio 29 d. 10:13
Lietuvoje įvedus privalomą sustojimą prieš sukant, degant draudžiam šviesoforo signalui, kai įrengta lentelė su žalia rodykle, kilo dalies vairuotojų pasipiktinimas.
JAV gyvenanti Ilona - atvirai apie tai, kaip „žalioji korta“ pakeitė šeimos gyvenimą  (29)
2014 m. spalio 29 d. 09:15
Daugeliui Amerika – naujų galimybių bei svajonių šalis. Tik čia atvykę, savo kailiu galite pajusti tikrą, kino filmuose rodomą, ir jau stereotipu tapusią amerikiečių kasdienybę, kai rytais pasiimi laikraštį, numestą dviračiu važiuojančio berniuko, arba kavinėje geri kavą, o šalia kito staliuko sėdi policijos pareigūnas valgantis amerikietiškas spurgas.
Insulto pavojaus ignoruoti negali net ir turintieji žemą spaudimą  (4)
2014 m. spalio 29 d. 06:00
Aukštas spaudimas – civilizacijos rykštė, kuri, kaip palygino Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kardiologijos ir angiologijos centro vadovas habil. med. dr. prof. Audrius Aidietis ardo žmogaus signalizacijos sistemą.
Kaip auklėti vaiką nesakant jam NE ir nerėkiant  (9)
2014 m. spalio 29 d. 00:05
"Vaikas neklauso, nors jam per dieną daugybę kartu sakau NE" - su šia problema susiduria ne viena jauna šeima. Išklausykime vertingų psichologės patarimų, kuriuos praktiškai pritaikius, namuose įsivyraus darna ir nebesigirdės nelemtųjų NE, NE, NE.
Insultas: jo pavojaus ignoruoti negali net ir turintieji žemą spaudimą
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Aukštas spaudimas – civilizacijos rykštė, kuri, kaip palygino Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kardiologijos ir angiologijos centro vadovas habil. med. dr. prof. Audrius Aidietis ardo žmogaus signalizacijos sistemą.
Merginos pagalbos šauksmas: padėkite sustabdyti tą karuselę!  (52)
2014 m. spalio 28 d. 22:00
Man 15 metų. Šiuo metu sveriu 75 kilogramus. Mano ūgis 185 cm. Jau 9 metus lankau krepšinį, tikrai daug sportuoju, mėgstu bėgioti. Šių metų žiemą pradėjau rūpintis savo svoriu (tuo metu svėriau apie 65-67 kg) norėjau numesti svorio iki Sutvirtinimo sakramento, norėjau sverti 60-62 kilogramus.
Kurti naują filmą R. Zabarauską įkvėpė draugystė su meksikiečiu: jis tapo mano mūza  (81)
2014 m. spalio 28 d. 18:54
Režisierius Romas Zabarauskas savo gerbėjams turi džiugią naujieną. Vasarą bus pradėtas filmuoti naujas jaunojo kūrėjo kino filmas „Nuo Lietuvos nepabėgsi“. Kol kas apie savo būsimą darbą R. Zabarauskas kalba labai paslaptingai. Kūrėjas prasitarė, kad tai bus filmas, kuriame veiksmas vyks kelyje. Filme vaidmenis sukurs ne tik žinomi mūsų šalies aktoriais, bet ir nieko bendro su kinu neturintis meksikietis.
P. Gylys. N. Venckienės byla – teisinio absurdo teatras  (424)
2014 m. spalio 28 d. 18:02
Lietuvoje sklinda gandai, kad mes gyvename demokratinėje sistemoje.
Atnaujink savo telefoną pačios susikurtu dėkliuku!
2014 m. spalio 28 d. 14:29
Turi išmanųjį, kurį labai saugai ir myli? Nori jį papuošti, bet ne taip, kaip puošia visi kiti? Susikurk išskirtinį dėkliuką, kurio Tau pavydės!
Eilinio vilniečio piniginė: mano būdai sutaupyti  (44)
2014 m. spalio 28 d. 13:30
Nepasakosiu, kiek uždirbu – vieniems tai pasirodys katino ašaros, kitiems – siekis, tretiems tai apskritai nerūpi. Galų gale, man pačiai vieną dieną atrodo, kad pinigų užtenka, o kitą – jaučiuosi nuskurusi. Bet tai priskiriu emocijoms, geroms ir blogoms dienoms. Apibendrinsiu pasakydama, kad mano šeima – vidutiniškai uždirbanti vilniečių šeima.
Nuoširdi padėka – už atskleistą nužudymą  (3)
2014 m. spalio 28 d. 13:03
Minint kriminalinės policijos dieną, policijos generalinį komisarą pasiekė nuoširdi Kauno r. gyventojos padėka kriminalinės policijos pareigūnams.
Rusų dainininkę įsiutino pastabos apie nedepiliuotas rankas  (1)
2014 m. spalio 28 d. 12:15
Garsi rusų šansono atlikėja Jelena Vaenga nejuokais įsiuto po to, kai blogeriai ėmė aptarinėti jos rankas ir priekaištauti, jog ji nepašalino nuo jų plaukelių.
Nusprendė: albumas, parduotas 5 tūkst. tiražu Lietuvoje - auksinis  (12)
2014 m. spalio 28 d. 11:57
2000 metais priimtas auksinio ir platininio albumo bei singlo reglamentas dėl pasikeitusios situacijos rinkoje buvo praradęs laikmečio aktualumą. Dabar įrašų gamintojai ir platintojai priėmė sprendimą pakoreguoti ankstesnius nuostatus ir tęsti šalyje geriausiai parduodamų albumų ir singlų apdovanojimus.
I. Barysas: noriu įrodyti, kad Lietuva yra ne tik krepšinio, bet ir kovotojų tauta  (6)
2014 m. spalio 28 d. 10:35
Artėja „Bushido Heros Series 2014“ bušido turnyras, kuris įvyks jau lapkričio 15 d. 19.00 val. „ Siemens arenoje“, Vilniuje. Vienas iš kovotojų, kurį galėsime pamatyti ringe – 22-ejų metų Ignas Barysas .