noriu

Investicija, leisianti už apšvietimą mokėti per pus mažiau  (8)
2014 m. lapkričio 24 d. 15:54
Norintiems gyventi ekonomiškai ir ieškantiems būdų, kaip sumažinti sąskaitas, specialistai pataria vietoj įprastinių naudoti LED lemputes. Taupaus vartojimo žinovai aiškina, kad šios lemputės naudingos dėl dviejų priežasčių: naudoja mažiau elektros energijos ir ilgiau tarnauja.
10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų  (21)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:45
Taupyti nemėgsta niekas, tiksliau, riboti savo norų nemėgsta niekas. Tačiau kaip išgyventi tiems, kurie uždirba nedaug, arba tiems, kurie išvis negauna darbinių pajamų? Papasakosiu trumpai apie save ir keletą taisyklių, kurių stengiuosi laikytis ir kurios veikia.
Naujausią albumą pristatysiantis E. Dragūnas: genialiausios idėjos gimsta paskutinę minutę  (1)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:28
Prieš daugiau nei savaitę grupė „Sel“ naujausią savo albumą pristatė Londone gyvenantiems gerbėjams, o dabar atėjo eilė Egidijaus Dragūno gimtajam Vilniui. Būtent sostinėje, miesto centre esančioje Teatro arenoje, jau penktadienį įvyks antrasis turo koncertas.
Vieša erotinius masažus atlikusios J. Leonavičiūtės išpažintis  (14)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:13
Didžiausia pastarųjų dienų naujiena – gražuolės Jolantos Leonavičiūtės prisipažinimas apie praeities klaidas – filmavimąsi erotiniame vaizdo klipe. Šiandien 19.30 val. per TV3 naujos kartos infošou „VIRAL‘as“ žiūrovų laukia J. Leonavičiūtės ašaromis aplaistyta išpažintis.
Po septynerių metų pertraukos M. Mikutavičius išleidžia naują albumą  (5)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:11
„Lengvas būdas mesti klausytis“ – taip vadinasi naujas Marijono Mikutavičiaus albumas, jame – 17 kūrinių, tai – trečias solinis albumas išleidžiamas po septynerių pertraukos. Kaip ir buvo žadėjęs, jį dainininkas išleidžia prieš pat „Marijono Mikutavičiaus Show“ koncertų seriją.
Braukdama ašaras J. Leonavičiūtė teisinasi toliau: buvau jauna, kvaila ir pasimetusi  (167)
2014 m. lapkričio 24 d. 13:48
Didžiausios pastarųjų dienų naujienos – kultinės grupės „B‘avarija“ atsikūrimas ir gražuolės Jolantos Leonavičiūtės prisipažinimas apie praeities klaidas – filmavimąsi erotiniame vaizdo klipe.
Scenoje užaugusi N. Nekrašiūtė prie jos pratina ir savo sūnų Mohaną  (32)
2014 m. lapkričio 24 d. 13:34
Buvusios gerai žinomos dainininkės, o dabar scenoje žiūrovus žavinčios aktorės Neringos Nekrašiūtės kurį laiką nesimatė žiniasklaidoje. Aktorė mėgavosi motinystės džiaugsmais ir rūpesčiais. Tiesa, ji su antrąjį gimtadienį netrukus švęsiančiu sūnumi Mohanu neužsidarė namuose – vos tik progai pasitaikius, stengiasi jį supažindinti su tuo, ką pati pažįsta geriausiai – scena. Kaip tik todėl visa šeima nekantriai laukia gruodžio 12-14 d., kuomet keliaus į Kauno „Žalgirio“ areną susipažinti su šou ant ledo pasirodysiančiais „Ledynmečio“ personažais.
Kelionės po Tailandą sužavėtas Marius: čia galima išsiderėti viską  (6)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:41
Geriausias būdas atsikratyti rutinos – leistis į kelią nežinoma kryptimi. Taip pavasarį padarė vilnietis Marius su žmona Irena. Palikę atsakingus darbus, kelioms dienoms pamiršę namuose laukiančius rūpesčius, jie išskrido į egzotiškąjį Tailandą.
Pasipiktino žiūrovais Džordanos Butkutės koncerte  (143)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:11
Noriu pasidžiaugti paskutiniu Lietuvoje įvykusiu Džordanos Butkutės koncertinio turo „Nesudeginta ant laužo“ koncertu. Buvo tikrai nuostabus koncertas, Džordana Butkutė eilinį sykį parodė savo pritrenkiantį balsą, garso efektai beprotiškai pribloškė, visas vaizdas, kurį teko pamatyti, tikrai nenuvylė. Iki tam tikros vietos...
5 priežastys, kodėl vyrams tu neįdomi  (1)
2014 m. lapkričio 24 d. 11:07
Esi simpatiška, miela, bet... vis dar vieniša. Gana virkauti įsikniaubus į pagalvę, nes tai tikrai nieko nepakeis, bent jau į gerąją pusę. Pirmas žingsnis link problemos sprendimo – atrasti jos priežastis, o tuomet jau galima imtis veiksmų. Ir nenumok ranka, sakydama, kad niekas nepasikeis, nes vyrams esi tiesiog neįdomi. Tai – ne tiesa.
Pasakė, kaip JAV gins Lietuvą  (124)
2014 m. lapkričio 24 d. 10:53
Jungtinių Valstijų kariai Baltijos šalyse ir Lenkijoje liks dar bent metus, kad atgrasytų Rusiją, pranešė į Lietuvą atvykęs naujasis JAV sausumos pajėgų vadas generolas leitenantas Benas Hodgesas .
Vyras atvirauja ir ieško atsakymo: kada ateina noras tapti tėčiu  (77)
2014 m. lapkričio 24 d. 00:06
Neturiu su kuo pasitarti šiuo klausimu, tad rašau psichologui. Galbūt klausimas ir nėra iš įprastųjų repertuaro, bet bandau laimę. Taigi – dėl kokių priežasčių vyrai nori, arba sutinka, susilaukti vaikų? Kokios būtų tikros, geros, pateisinamos, teisingos, sąžiningos priežastys, o kokios – ne? Klausiu, žinoma, nes atsakymo ieškau pats.
Klausk vaistininkės: neramina nenumaldomas žaliųjų alyvuogių poreikis  (5)
2014 m. lapkričio 24 d. 00:01
„Noriu paklausti tokio keisto dalyko. Jau antrus metus jaučiu didelį poreikį žalioms alyvuogėms. Galėčiau suvalgyti jų po stiklainį per dieną. Ir valgau kasdien, tiesa, ne po stiklainį, po pusę gal. Kol nepavalgau, būna labai silpna, o pagalvojus apie jas ima rinktis seilės. Kai pavalgau, iškart prašviesėja akyse, pasidaro stipriau.
L. Hamiltonas: tai puikiausia diena mano gyvenime  (3)
2014 m. lapkričio 23 d. 19:58
Sekmadienį Abu Dabyje antrą „Formulės-1“ čempiono titulą iškovojęs Lewisas Hamiltonas po lenktynių neslėpė emocijų ir dėkojo visiems, kurie padėjo jam pasiekti tokį rezultatą. „Tai puikiausia diena mano gyvenime ir taip yra dėka visų tų žmonių, kurie mane supa“, – po lenktynių kalbėjo L. Hamiltonas.
Ką muzikos autoritetai sako apie praūžusį „Gaidos“ festivalį?  (5)
2014 m. lapkričio 23 d. 18:04
Nuskambėjus paskutiniams festivalio „ Gaida “ garsams ir „susikračius“ meniniams įspūdžiams, apie spalio 24 – lapkričio 9 d. vykusį didžiausią šiuolaikinės muzikos forumą Lietuvoje ir Baltijos kraštuose savo mintimis sutiko pasidalinti autoritetingi muzikinio gyvenimo dalyviai ir stebėtojai: kompozitorius Mindaugas Urbaitis, dirigentas Donatas Katkus , muzikologės Gražina Daunoravičienė ir Živilė Ramoškaitė. Beje, suvedus festivalio rezultatus, paaiškėjo, kad šiemet „Gaida“ pasiekė lankomumo rekordą per visą savo istoriją – festivalio renginiuose apsilankė daugiau nei 7000 žmonių, kas tokio pobūdžio renginiui yra neįprastai daug.
Mityba ligą išsigydžiusi moteris pataria: 6 sveikatai naudingi produktai  (98)
2014 m. lapkričio 23 d. 14:05
Iš daugelio sulaukiau klausimo: „Ką gi valgyti?“ Taigi noriu visiems papasakoti, kokius produktus perku pati ir ką valgau. Tiesą sakant, gal būtų paprasčiau išspausdinti nuogos nuotrauką nei pasakoti, ką valgau – juk dauguma žmonių turi savo nuomonę apie mitybą, rašo straipsnio mindbodygreen.com autorė.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (381)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
10 patarimų, kuriuos perskaitykite prieš kalėdinę žaislų pirkimo karštligę
2014 m. lapkričio 23 d. 06:05
Pirkti dar vieną žaislą ar verčiau praktišką daiktą – rūbą, daiktą kambariui? Pirkti išreklamuotą žaislą, kuriuo vaikas pažais mėnesį, ar lavinamąją priemonę, kuri tarnaus ilgiau? Daugybė klausimų kyla tėvams prieš perkant vaikui dovanų žaislų. Siūlome 10 patarimų, kurie  bus naudingi prieš kalėdinį dovanų pirkimo vajų.
M. Jovaiša: mano žmona yra nepaprastai talentinga mama  (3)
2014 m. lapkričio 23 d. 00:00
Ar sunku būti geru tėčiu, klausiame leidėjo fotografo, keliautojo Mariaus Jovaišos (41 m.).
„Auksinio balso“ gerbėjams – dvi naujienos  (99)
2014 m. lapkričio 22 d. 20:38
Šeštadienio vakarą „Auksinio balso“ gerbėjai ne tik gavo progą pasigrožėti neįprastais projektų dalyvių duetais su kitomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis, bet ir išgirdo dvi svarbias naujienas. Blogoji žinia – projektą dėl ligos paliko P. Meškėla. Geroji – jo vietą projekte užima praėjusį savaitgalį iškritęs Antanas Zakarauskas.
L. Imbrasienė: reikia prisiminti, kad auginame ne tik vartotoją, bet ir žmogų  (8)
2014 m. lapkričio 22 d. 11:33
Kuo šiuolaikinės, vadinamosios Z kartos, vaikai ypatingi, ir kuo skiriasi nuo ankstesnių kartų? Su kokiais sunkumais, augindami šiuolaikinius vaikus, susiduria tėvai? Ar gali dabartinė mokymosi sistema, taikyta ne vienai ankstesnei kartai, efektyviai prisitaikyti ir prie šiuolaikinių mokinių? Šį klausimą vis dažniau prisimena tiek tėvai, tiek pedagogai, matydami, kaip greitai Z kartos atstovai priima ir apdoroja informaciją, perpranta naująsias technologijas bei jomis naudojasi.
Į reitingų lentelės viršūnę iškart kyla naujasis ministras  (54)
2014 m. lapkričio 22 d. 10:39
Neseniai pradėjęs eiti pareigas vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis pasitikėjimo politikais lentelėje iškart pateko į trečią vietą, rodo visuomenės ir rinkos tyrimų centro „ Vilmorus “ apklausos rezultatai.
G. Vaitkutė – skautė, kuri 2 savaites gali išgyventi be feno ir dušo  (9)
2014 m. lapkričio 22 d. 10:00
Balsingoji atlikėja Girmantė Vaitkutė (26) kone visada šypsosi. Ir tai galima lengvai paaiškinti – jos gyvenimas kone tobulas. Kodėl gera būti Girmante, žurnalui MIESTE.lt atsakė pati dainininkė.
Vietoj „selfių“ ir aukštuomenės – Afganistanas ir 63 atsilenkimai per minutę(INTERVIU)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:00
Į kariuomenę Ieva atėjo net nežinodama, kaip atrodo generolas, bet jau po metų skrido į Afganistaną ir praėjo karinius mokymus. „Tu? Karinius mokymus? Nejuokink!“ – stebėjosi draugai, bet Lietuvos krašto apsaugos fotografė Ieva (23 m.) įrodė: 63 atsilenkimai , 3 km per 15 min., 23 atsispaudimai – viskas įveikta!
Rusija atsikirto dėl dažnesnių jos lėktuvų skrydžių Baltijos šalių pašonėje  (67)
2014 m. lapkričio 21 d. 23:13
Rusijos ambasadorius prie NATO Aleksandras Gruško dėl dažnesnių Rusijos lėktuvų skrydžių perėmimų Baltijos šalių pašonėje kaltina pastaruoju metu sustiprintas NATO oro policijos pajėgas regione.
Dietologė atsako: sveriu 50 kg, norėčiau sverti 40 kg
2014 m. lapkričio 21 d. 17:44
Į COSMO skaitytojų klausimus atsako dietos.lt gydytoja dietologė Žana Antonova. Savo klausimą gali užduoti paspaudusi ČIA . Mielos merginos, norime paprašyti: rašydamos savo klausimus, kuo išsamiau apibūdinkite esamą situaciją, priešingu atveju dietologei bus sunku ką nors patarti.
Lietuvė kirpėja Londone apdovanojimus skina vieną po kito  (26)
2014 m. lapkričio 21 d. 17:25
Sėkmės istorijų apie Anglijos lietuvius išgirsti galima vis dažniau. Vaidos Urbaitės vardas jų tarpe skambėjo jau ne kartą. Septynerius metus Anglijoje gyvenanti kirpėja-stilistė sulaukia pagyrų ne tik iš laimingų klientų, bet ir srities profesionalų - apdovanojimus lietuvė skina vieną po kito.
Jubiliejinė paroda "Vaikų šalis": pirmieji įspūdžiai FOTO
2014 m. lapkričio 21 d. 16:36
Šventiškai pasipuošusių vaikų eisena šiandien atidarė savo laukiamiausią parodą "Vaikų šalį". Tris dienas truksianti paroda šiemet vyksta dvidešimtąjį kartą. Jubiliejinėje parodoje dalyvauja daugiau kaip 120 įvairių verslo įmonių net iš penkių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos.
Apie vyrus ir moteris internete: pati ledinė , o galva medinė  (71)
2014 m. lapkričio 21 d. 14:38
„Kaip sakoma, dažnai pasiteisina posakis – „Mergina ledinė, galva medinė“, – atvirai rėžia skaitytojas, piktindamasis grožio kultu. Jis pasidalino savo įžvalgomis apie vyrus ir moteris internete.