noriu

Puikusis plovas  (3)
2014 m. balandžio 16 d. 00:15
Kai patiekalai Tavo virtuvėje jau "suka ratus", interneto platybėse visada atrasi skanių receptų... Mėgstu palandžioti ir rasti visą galybę puikių receptų bei idėjų. Radusi plovą , kuri pagamino ir išgyrė tuzinas šeimininkių, negalėjau atsilaikyti neišbandžiusi. Viską dariau pagal originalų receptą, na tik mėsytė - viščiukų šlaunelių mėsa. Tokia sultinga.. tokia minkšta.. Noriu ir vėl!
Prosenelio žmonos genai griauna sūnaus santykius  (118)
2014 m. balandžio 15 d. 22:37
Žmonės dažnai būna savimi nepatenkinti. Vienus erzina kūno sudėjimas, kitus – svoris. Yra kuriems nepatinka profesija, statusas, buitis. Šį sąrašą galima būtų tęsti iki begalybes. Kiekvienas, net ir iš pažiūros laimingas žmogus ko nors savyje nekenčia. Ir kuo didesnis nepasitenkinimas arba neapykanta sau, tuo jam sunkiau gyventi ir jaustis pilnaverčiu. Nors jeigu gerai pagalvoji – kas yra pilnavertiškumas?
J. Sabatauską ir jo šeimą išžudyti grasinusį indą prokurorė siūlo įkalinti  (82)
2014 m. balandžio 15 d. 20:34
Seimo narį Julių Sabatauską ir jo šeimą beveik metus terorizavęs Londone gyvenantis 29 metų Indijos pilietis Rohitas Datta turi būti įkalintas.
Kodėl į Briuselį veržiasi ketvirtadalis Seimo  (138)
2014 m. balandžio 15 d. 17:07
Rinkimų į Europos parlamentą partijų kandidatų sąrašuose – 34 Seimo nario mandatą turintys politikai.
Vakaro laimikis - norvegas  (7)
2014 m. balandžio 15 d. 16:22
Vakaras suplanuotas – prasideda gyvenimas. Turiu draugę, ji – Kalė (taip ją ir vadinsiu), su ja mes galime išsilaisvinti – paprastai tariant – darkytis ir darkyti gyvenimą.
Į Slavianską įvedami Ukrainos kariai, Kramatorsko aerodromas apgintas  (1548)
2014 m. balandžio 15 d. 15:51
Į Slaviansko miestą, kur veikia separatistai ir rusų diversantai, įvedami Ukrainos kariai. Šalies pajėgoms pavyko apginti rytiniame Donecko srities Kramatorsko mieste esantį aerodromą, skelbia unian.net. Separatistų pusė ir rusų žiniasklaida skelbia apie numuštą naikintuvą ir žuvusius jų pusėje.
Papasakojo, kaip sekėsi savanoriauti  (1)
2014 m. balandžio 15 d. 15:12
„Prieš eidamas į vaikų namus nežinojau, ko tikėtis, nes niekada juose nebuvau“, - sako vienas „Talentų Kartos“ dalyvis su komanda apsilankęs vaikų globos namuose, kur organizavo pramoginį renginį ten gyvenantiems vaikams. Dauguma programos dalyvių tokioje įstaigoje lankėsi taip pat pirmą kartą. Panaši patirtis aplankė ir kitus daugiau kaip du šimtus jaunuolių.
Lietuvos milijonierių Marozų dukra iš indų plovėjos tapo direktore(INTERVIU)  (11)
2014 m. balandžio 15 d. 14:58
Išgirdus kreipinį „milijonieriaus dukra”, automatiškai kyla ne pačios skaniausios asocijacijos. Nori nenori į galvą beldžiasi tingios, rūbais, ir vaikinų dėmesiu aptekusios merginos paveikslas. Tačiau šįkart viskas yra kiek kitaip.
54 taškus per du mačus pelnęs A. Jomantas: įrodau, kad esu pajėgus  (16)
2014 m. balandžio 15 d. 12:56
Septynerius metus Vilniaus „Lietuvos ryto“ garbę gynęs, o šiuo metu Rimanto Grigo vadovaujamoje Pasvalio „Pieno žvaigždžių” komandoje plušantis ir BEKO LKL atkrintamosioms kovoms besiruošiantis Artūras Jomantas – lyg ant sparnų.
Pėdų grybelis : gydymas ir prevencija  (8)
2014 m. balandžio 15 d. 11:06
Turiu tokią bėda: tarpupirščiuose gyvena grybelis , aš jį ir taip marinu ir kitaip... Atrodo jau jau išgydžiau, bet žiūrėk savaitę kitą netepu niekuo – ir vėl tas pats.
I. Stumbrienė pristatys pačios sukurtą drabužių kolekciją: kiekviena galės jaustis princese  (138)
2014 m. balandžio 15 d. 10:37
Verslininkės Inga Paksaitė-Stumbrienė ėmėsi naujos veiklos. Moteris nusprendė sukurti drabužių kolekciją, kurią visai netrukus pristatys plačiajai auditorijai. Būsimos I. Stumbrienės klientės – mamos su dukromis, mat būtent joms bus skirti drabužiai.
Skandalisto reputaciją Estijoje užsitarnavęs V. Dilys vėl prisidirbo  (27)
2014 m. balandžio 15 d. 09:55
Estijos žiniasklaida dar kartą linksniuoja krepšininko iš Lietuvos Vilmanto Dilio pavardę. Tartu „TU/Rock“ klube rungtyniaujantis puolėjas dėl sportinės drausmės pažeidimo sekmadienį praleido dvikovą su Tamperės „Pyrinto“ (Suomija) komanda, kurią laimėję estai pelnė Baltijos krepšinio lygos (BBL) bronzos medalius.
Internetinės pažintys: Anglijos lietuvės išpažintis (II dalis)  (160)
2014 m. balandžio 15 d. 09:48
Londone gyvenančios Birutės pasakojimo apie internetines pažintis tęsinys . Lietuvė dalinasi savo patirtimi, perspėja kitas moteris (ir vyrus) apie tokių pažinčių pavojus bei pataria, kaip atpažinti ir neužkibti ant sukčių kabliuko.
Neturėjau šeimos pavyzdžio: nežinau, kas yra sveikas ryšys tarp vyro ir moters  (21)
2014 m. balandžio 15 d. 08:33
Nesu psichologė, bet žinau, kad tėvų skyrybos vienaip ar kitaip paveikia vaikų gyvenimą. Esu vienturtė dukra, mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo 3 metai. Kol buvau vaikas, nesijaučiau išskirtinė, galbūt tik šiek tiek jautresnė, drovesnė nei bendraamžiai.
G. Balutytė: tyrimų laukiau su nerimu  (8)
2014 m. balandžio 15 d. 00:16
Mėnesį „La Crepe“ restoranuose vykusi socialinė akcija „Rožinis grožio kąsnelis“, renkanti lėšas krūties vėžiu sergančioms moterims, sulaukė aktyvaus lankytojų palaikymo – šiais metais akcijos metu parduota beveik 2400 specialiu akcijos ženklu pažymėtų patiekalų. 5 proc. nuo surinktos sumos balandžio 18 d. baigiamajame akcijos renginyje bus perduoti Vilniaus universiteto onkologijos institutui.
„Bayern“ patvirtino, kad įsigijo saugą S. Rodę  (5)
2014 m. balandžio 14 d. 20:55
Miuncheno „Bayern“ klubas savo oficialiame puslapyje patvirtino, kad jų gretas vasarą nemokamai papildys Frankfurto „Eintracht“ komandos saugas Sebastianas Rode, kuris su „Bayern“ pasirašys ketverių metų sutartį.
Kad padengtų skolas, norėjo ištekinti 6 metukų dukrą  (41)
2014 m. balandžio 14 d. 20:25
Jos plačiai atmerktos didelės rudos akys, įrėmintos ilgų blakstienų, stebi nepažįstamą aplinką. Ji dar niekada nebuvo įžengusi į tokią vietą – su knygomis, kompiuteriais, klasėmis ir muzikos instrumentais.
Kandidatų į prezidentus šūkiai: vieni tiki, kiti - negali taikstytis  (4)
2014 m. balandžio 14 d. 18:55
Suvilioti rinkėjus šūkiu – kandidatams į prezidentus tenka nelengva užduotis vienu sakiniu parodyti piliečiams, ko jie siekia. Tačiau bandymas ne itin sėkmingi. Komunikacijos ekspertai „Info TV“ laidai „Info diena“ sako, kad Lietuvos politikai nuobodūs ir savo šūkiais nieko sudominti nesugebės.
Kandidatų į prezidentus šūkiai: nuo ko savąjį nusižiūrėjo D. Grybauskaitė  (164)
2014 m. balandžio 14 d. 16:59
Suvilioti rinkėjus šūkiu – kandidatams į prezidentus tenka nelengva užduotis vienu sakiniu parodyti piliečiams, ko jie siekia.
Ukrainos lyderis kviečia JT prisijungti prie antiteroristinės operacijos  (65)
2014 m. balandžio 14 d. 16:56
Ukrainos laikinasis prezidentas Oleksandras Turčynovas pirmadienį pakvietė Jungtines Tautas ( JT ) prisidėti prie jo kariuomenės vykdomos antiteroristinės operacijos prieš Kremlių palaikančius kovotojus, užėmusius pastatus šalies rytinėje dalyje.
Pasirodo, Mėnulyje nebėra nė vienos JAV vėliavos  (119)
2014 m. balandžio 14 d. 16:28
Nors dar 2012 m. NASA skelbė, kad Mėnulio paviršiuje tebestovi 5 iš 6 JAV vėliavų, paaiškėjo, kad tikrovė yra visiškai kitokia: Mėnulyje jau kurį laiką nėra nė vienos JAV vėliavos. O tai... kur jos?
Naują iššūkį priėmusi I. Stasiulytė: tokia netalentinga gyvenime nesijaučiau  (49)
2014 m. balandžio 14 d. 16:01
Aktorė Ineta Stasiulytė, įgarsinusi knygą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, juokavo, kad iš pradžių tai buvo košmaras. Kaip sako kūrybinė grupė, tai buvo tikras iššūkisir visiems prie šios knygos dirbusiems: „19 valandų trukmės audio knyga jau yra iššūkis pats savaime, bet, reikia pripažinti, kad ši knyga – tikrai ypatinga ir įgarsinti ją galėtų tikrai ne bet kas“.
Mylimojo jausmais tikėjusiai moteriai širdį sudaužė per šventę  (67)
2014 m. balandžio 14 d. 15:04
Suviliojo, apdalino pažadais ir...paliko per gimtadienio šventę. Tokia skaudžia patirtimi pasidalijo DELFI skaitytoja, maniusi, kad internete rado savo antrąją pusę. Vienintelis pliusas – tai, kad išsiskyrimas įvyko merginai, dar neišvykus pas vaikiną gyventi į užsienį. „ Tuomet būčiau palikta ir mesta, o žmogui net nerūpėtų, kiek dėl jo paaukota“, - rašo ji.
A. Landsbergienė: interaktyvios technologijos mokyklose palengvintų vaikų mokymąsi  (18)
2014 m. balandžio 14 d. 12:15
Šiuolaikinėje visuomenėje knygos jau seniai nebėra vienintelis vaikų švietimo šaltinis. Įvairios interaktyvios programėlės, kurios skatina vaikų kūrybiškumą bei mąstymą, jau atkeliavo ir į Lietuvą.
Ar galima susigrąžinti merginą, kurią labai įskaudinai?  (122)
2014 m. balandžio 14 d. 09:00
Sveiki, norėčiau jūsų patarimo ką daryti... Mane paliko mergina dėl mano padarytų klaidų t.y. kartais labai pavydėdavau arba net pasmurtaudavau, ko aš labiausiai gailiuosi ir nekenčiu savyje tos neapykantos visam pasauliui.
Ar muzika sportuojant gali pakenkti?  (2)
2014 m. balandžio 14 d. 08:44
Ant kojų apsiaunate sportbačius, užsimetate treningą, į kurio kišenę įsimetate muzikos grotuvą. Ausyse skamba trankios muzikos garsai ir Jūs jau pasiryžęs kalnus nuversti – ar bent jau du ratus stadione apibėgti. Nors muzika sporto metu daugeliui yra nepakeičiama, specialistai įspėja, kad šis įprotis ne visuomet neša tik naudą.
N. Maliukevičius: Rusijos „matrioškos-balalaikos-puškino“ linija skirta ne Lietuvai  (93)
2014 m. balandžio 13 d. 21:17
Lietuvos radijo ir televizijos komisija šią savaitę buvo priversta kreiptis į Generalinę prokuratūrą, nes palydovinė televizija „Viasat“ ir toliau retransliuoja rusiškus kanalus „ RTR Planeta “ ir „NTV Mir Lithuania“, kurių rodymas dėl dezinformacijos skleidimo, nesantaikos ir neapykantos kurstymo teismo sprendimu yra sustabdytas trims mėnesiams – atitinkamai iki liepos 7 ir birželio 21 dienos.
Aukščiausiojo Teismo teisėja S. Rudėnaitė: mes neturime vaikytis visuomenės meilės  (99)
2014 m. balandžio 13 d. 19:00
Ten, kur du pešasi, vienas visuomet liks nuskriaustas. Todėl teisėjai neturėtų tikėtis, kad pralaimėjusieji ims juos mylėti.
A. Lukašenka pasisakė prieš Ukrainos federalizaciją  (86)
2014 m. balandžio 13 d. 16:11
Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pasisakė prieš Ukrainos pertvarkymą iš unitarinės valstybės į federacinę, informuoja „Interfax“.