noriu

Sostinės centre Lietuva – vis dar LTSR  (35)
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:25
Vilniuje, Vokiečių gatvėje tebekabo sovietmetį menanti informacinė lentelė „ Lietuvos TSR architektūros paminklas“.
Reanimacijoje atsidūrusios komikės J. Rivers sveikatos būklė išlieka sunki
2014 m. rugsėjo 3 d. 08:02
Garbaus amžiaus komikės Joan Rivers dukra Melissa patvirtino, kad jos motina vis dar reanimacijoje. Moters sveikata stipriai sušlubavo prieš penkias dienas, praneša wenn.com.
M. Laurinavičius. Lietuvos pralaimėjimas Lenkijos triumfo šviesoje  (142)
2014 m. rugsėjo 2 d. 16:34
Praėjusį savaitgalį pasibaigusios aukščiausių Europos Sąjungos postų dalybos didesnių diskusijų Lietuvos viešojoje erdvėje nesulaukė. Per daug džiūgauti dėl Lenkijos sėkmės jos premjerą Donaldą Tuską paskyrus ES Vadovų tarybos pirmininku Lietuvoje turbūt būtų blogo tono ženklas. Dar labiau kartinti pralaimėjimo dėl Italijos užsienio reikalų ministrės Federicos Mogherini išrinkimo ES užsienio politikos vadove, atrodo, nepanoro ne tik politikai, bet ir žiniasklaida.
Šaltiniai: Rusija meluoja savo kariams  (146)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:50
Pranešimų apie žuvusius rusų karius fone toliau sklinda gandai, kad Rusija ruošia savo kariuomenės padalinius karui Ukrainoje.
Išsilavinusios moters dilema: man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru  (378)
2014 m. rugsėjo 2 d. 14:07
Man jau 30 metų, bet nesu turėjusi rimtų santykių su vyru . Esu pakankamai išvaizdi, išsilavinusi, dirbanti moteris. Savęs nuolat klausiu, kas man negerai, kad nesugebu sudominti ir patraukti vyro, kad norėtų užmegzti su manimi ilgalaikius romantiškus santykius, o vėliau ir šeimą sukurti. Dažniausiai viskas baigiasi po kelių pasimatymų ar ilgiausiai kelių mėnesių susitikinėjimo vyro iniciatyva.
Indonezijoje M. Jašinskytės neišgąsdino purvini viešbučiai ir pavojingas kopimas į ugnikalnius  (21)
2014 m. rugsėjo 2 d. 13:57
Šokių studijos įkūrėja, keliautoja Milana Jašinskytė mėnesį laiko skyrė kelionėms. Moteris aplankė Dubajų, Brunėjų ir Indoneziją. Nors šokėjai teko sutemus ieškotis nakvynės, miegoti purvinuose nakvynės namuose, kopti pavojingais keliais į ugnikalnius, Milana šią kelionę vadina ko gero geriausia savo gyvenime. „ Azija mano antrieji namai. Norėjosi vėl pajusti tą gatvės kvapą, pamatyti „savus“ azijiečius, tiesiog pabūti“, – pasakojo žinoma moteris.
Žiauriai kankinta ukrainietė: maldavau, kad mane nušautų  (225)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:36
„Jūs suprantate, kokia čia situacija? Gyventojai įpykdyti, aplinkui – paranojos epidemija. Visi ieško šnipų-diversantų“, – svarsto žurnalistas Donecke, komentuodamas Irinos Dovgan istoriją.
J. Kazlauskas atvirai – apie rinktinės žaidėjus, simuliantą graiką, nutrauktą sutartį ir anūkus  (92)
2014 m. rugsėjo 2 d. 09:53
Kuomet Jonas Kazlauskas iš Europos čempionato parsivežė sidabro medalį, po dešimties dienų jis vėl sėdėjo lėktuve, skraidinusiame į Kiniją. Šįkart jo jau lauks tik sodyba Labanoro girios paunksmėje. „Kartais pagalvoji: gyvenimas bėga, o tu kažkur atskirai. Norisi būti arčiau artimųjų“, – DELFI teigė J. Kazlauskas. Bet dabar trenerio galvoje kunkuliuoja ne mylimų žmonių vardai.
Kardinaliai gyvenimą pakeitęs N. Šilingis: būdamas 25-erių jaučiausi kaip 50-ies  (97)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:36
Nerijus Šilingis - sveikuolis , aktyvaus gyvenimo būdo šalininkas ir visuomenės veikėjas. Prieš keletą metų kardinaliai savo gyvenimą pakeitęs vaikinas sutiko pasidalinti savo istorija tikėdamasis įkvėpti tuos, kurie norėtų gyventi sveikiau, tačiau nežino nuo ko pradėti.
Mokytojams malonių pažadų nedalina  (42)
2014 m. rugsėjo 2 d. 08:32
Pasak Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus , didinti mokytojų atlyginimus šiemet dar nėra jokių galimybių.
Bijau tapti panaši į savo mamą  (13)
2014 m. rugsėjo 2 d. 00:01
„Kokia būsiu po dvidešimties – trisdešimties metų?“ – dauguma moterų užduoda sau šį klausimą. Tačiau kai kurias iš jų labai gąsdina mintis apie panašumą su motina (dabar ar ateityje).
Šiaurės Korėjoje suimti amerikiečiai prašo pagalbos  (12)
2014 m. rugsėjo 1 d. 17:41
Trys Šiaurės Korėjoje areštuoti JAV piliečiai pirmadienį paprašė pagalbos, kuri užtikrintų jų paleidimą, tačiau patikino, kad šioje komunistinėje šalyje su jais yra elgiamasi gerai.
V. Putinas pagrasino pavojingiausiu ginklu: ką tai reiškia?  (948)
2014 m. rugsėjo 1 d. 17:06
Rusijos Federacijos tankams ir kariams plūstant per sieną su Ukraina , šalies prezidentas Vladimiras Putinas prakalbo apie pavojingiausią šalies turimą ginklą.
Apie praeities klystkelius prabilęs Antanas Guoga: dėl visų pasibaigusių santykių buvau kaltas aš  (9)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:57
„Toli gražu nesu idealus vyras. Turiu labai daug minusų ir gyvenimiško bagažo. Lietuvoje pilna kur kas geresnių, turtingesnių ir jaunesnių nei aš“, - prisipažįsta Antanas Guoga, prieš porą savaičių nusivedęs savo mylimąją Aistę prie altoriaus.
Apie praeities klystkelius prabilęs A. Guoga: dėl visų pasibaigusių santykių buvau kaltas aš  (15)
2014 m. rugsėjo 1 d. 14:48
„Toli gražu nesu idealus vyras. Turiu labai daug minusų ir gyvenimiško bagažo. Lietuvoje pilna kur kas geresnių, turtingesnių ir jaunesnių nei aš“, - pirmojoje naujo LNK sezono laidoje „Nuo... Iki...“ šį pirmadienio vakarą 20.25 val. prisipažins Antanas Guoga , prieš porą savaičių nusivedęs savo mylimąją Aistę prie altoriaus.
Mokslininkas: uždirbame kaip parduotuvės kasininkai  (103)
2014 m. rugsėjo 1 d. 13:27
Girdime daug skambių žodžių iš politikų ir Europos Sąjungos paramos dalintojų, kad mokslas yra viena iš prioritetinių Lietuvos sričių. Sėkmingai kuriamos šimtus lapų užimančios strategijos, statomi milijonus kainuojantys slėniai ir tyrimų centrai. Tačiau pamirštamas paprastas dalykas – šios vizijos ir pastatai liks tušti, kol Lietuva nesugebės pritraukti jaunų ir perspektyvių tyrėjų į mokslą.
KTU pirmakursiai mokslo metus pradėjo „Žalgirio“ arenoje  (5)
2014 m. rugsėjo 1 d. 12:58
Įspūdingą Rugsėjo 1-osios šventę 2131 pirmakursiui „Žalgirio“ arenoje surengė Kauno technologijos universitetas ( KTU ).
R. Adomavičiui partija nepaliko šansų  (12)
2014 m. rugsėjo 1 d. 12:18
Kitų metų vasario pabaigoje vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose dabartinis Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nedalyvaus.
D. Pavalkis perspėjo mokinius ir mokyklas  (37)
2014 m. rugsėjo 1 d. 11:14
Mokyklas, jų vadovus ir mokytojus turėsime pradėti vertinti ne pagal „popierius“, o pagal mokinių pasiekimus, teigia švietimo ministras Dainius Pavalkis .
D.Grybauskaitė prisipažino, už ką balsavo ir dėl ko susilaikė  (84)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:42
Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė BNS patvirtino, kad Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikime parėmė Lenkijos premjero Donaldo Tusko išrinkimą Europos Vadovų Tarybos pirmininku, bet susilaikė dėl Italijos užsienio reikalų ministrės Federicos Mogherini kandidatūros į užsienio politikos vadovės pareigas.
K. Daukšys: laiku nepradėdami statyti VAE, paskatinome statyti baltarusius  (50)
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:01
Netrukus turėsime išgirsti prezidentės nuomonę ir apie naująjį energetikos ministrą. Po to, kai Lenkų rinkimų akcijos deleguotas Jaroslavas Neverovičius neteko Energetikos ministro posto, o Lenkų rinkimų akcija išprašyta iš valdančiosios koalicijos, Energetikos ministerija teko Darbo partijai. Dalios Grybauskaitės santykius su šia partija galima vadinti komplikuotais.
Apie TS-LKD ir rusams „naudingą idiotą“  (119)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:04
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ( TS-LKD ), parodę išskirtinį dėmesį ir norą broliuotis su visai Europai antausį skėlusiu Vengrijos premjeru Viktoru Orbanu , padarė klaidą, įsitikinęs filosofas prof. Leonidas Donskis .
Sausainiai su riešutais ir šokoladu  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:15
Šį kartą norėjau išmėginti, sakyčiau, kad visiškai klasikinį derinį - pienišką šokoladą ir lazdyno riešutus . Turbūt net nereikia sakyti, kad mėginimas pavyko.
Tris pametinukus auginanti Olga nėrė į mamišką verslą  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:05
Olga yra ypatinga mama, ji augina net tris pamečiukus, su kuriais aktyviai gyvena, ir dar turi verslą! Šiandien ji dalijasi savo išskirtine patirtimi.
Vasaros įspūdžiai: kodėl atostogoms nebesinuomosiu pigių butų Lietuvos kurortuose  (8)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:00
Atostogoms nesinuomokite pigaus pagyvenusio buto. O jei jau darote šią klaidą, darykite ne Lietuvoje – ieškokite ten, kur šeimos atostogos gerbiamos tiek, kad nesiūloma gyventi sandėliuke su pageltusiais čiužiniais ant dejuojančių nuo senatvės lovų, bendrais apšnerkštais tualetais ir dušais – loviais, kur nuolat dingsta karštas vanduo.
5 metus Londone kūrusi dizainerė D. Gudačiauskaitė: nebenoriu ten gyventi  (7)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:00
Turbūt daugelis dizainerę Dovilę Gudačiauskaitę (34 m.) prisimena kaip drąsią kūrėją, pasiūliusią dėvėti šmaikščias kepures su ausytėmis. Taip, tikra tiesa: drąsos šiai menininkei netrūksta. Ne tik kuriant drabužius.
Balsavimas! Išrinkite gražiausias 2014 metų vasaros vestuves  (47)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 21:01
2014-ųjų metų vasarą netrūko romantiškų akimirkų. Prie altoriaus žengė ir politikai, ir krepšininkai, ir dainininkai. Kviečiame prisiminti įspūdingų švenčių akimirkas ir balsuoti už, jūsų nuomone, gražiausias vestuves. Dar kartą prisiminti šilčiausias žinomų žmonių vasaros akimirkas galite tolimesniuose straipsnio puslapiuose! Balsavimas vyksta iki trečiadienio vidurnakčio.
Ištikimiausi V. Putino pasekėjai: nekovojame su Tėvo valdžia  (252)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 18:39
„Esame nauja organizacija, todėl privalome visiems patikti“, - pasakojo prisistatyti atsisakęs šaltinis iš Kremliui lojalaus jaunimo judėjimo „Set“.
Prostituciją pasirinkusi moteris: kas slypi po jos išvaizda?  (123)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 15:08
Su prostitucijos pinklėse atsidūrusiomis moterimis dirbanti socialinė darbuotoja atskleidžia sukrečiantį vaizdą, ką jaučia į šį verslą įviliotos aukos, net jeigu jos nė iš tolo neatitinka visuomenėje suformuoto aukos stereotipo.