noriu

Kijevas turi planą, kaip patekti į Malaizijos lėktuvo kritimo vietą  (8)
2014 m. liepos 29 d. 17:08
Ukrainos valdžia parengė planą, pagal kurį tarptautiniai ekspertai galėtų patekti į Malaizijos lėktuvo „ Boeing -777“ kritimo vietą, kuri yra vadinamosios Donecko liaudies respublikos šalininkų kontroliuojamoje teritorijoje, pareiškė Ukrainos vicepremjeras Volodymyras Groismanas.
Frazės, kurių vyrai neturėtų sakyti savo moterims
2014 m. liepos 29 d. 16:28
Vos tik koks nors vyras praveria burną, žiūrėk, ima ir atsiranda moteris, kuri pamano: „Dieve, kokie jie netašyti stuobriai! Mielai tapčiau amazone. Tikrai, pakaktų vien spermos banko, kad žmonija neišnyktų“. Štai tos frazės, kurių moterys dažniausiai nenori girdėti iš vyrų.
Apie tris Lietuvas ir kurią iš jų reikia mylėti
2014 m. liepos 29 d. 16:06
Galvodamas apie savo gimtinę visada susiduriu su viena dilema – kaip galima ir kodėl reikia mylėti atsitiktinumą? Aš galiu sakyti, kad mano šalis pati geriausia, turinti šlovingą praeitį ir nuostabią gamtą, bet visiškai suprantu, kad jeigu būčiau gimęs bet kurioje kitoje šalyje, tikriausiai niekas nedraustų sakyti ir jausti to paties.
Skaudi merginos istorija: nėštumas buvo tik priemonė mane „pataisyti“, bet tai nepavyko, ir mane paliko  (89)
2014 m. liepos 29 d. 13:35
Sveiki, kreipiuosi didelės pagalbos. Rašau dėl didžio savo širdies skausmo, su kuriuo darosi vis sunkiau kovoti, taikytis, slopinti, raminti, gyventi ir dar visaip kitaip bandyti gelbėti sau ir savo dar negimusiam leliukui. Esu vieniša būsima mama. Tai nėra didelė staigmena mūsų nūdienoje, bet skausmas nei kiek ne mažesnis.
Permainos: dėl naujo vaidmens „Twilight“ gražuoliukas pasikeitė neatpažįstamai(VIDEO)
2014 m. liepos 29 d. 13:00
Po pirmojo „ Twilight “ filmo premjeros gerbėjos pasidalino į dvi stovyklas: vienos iš proto ėjo dėl jausmingojo vampyro Edwardo Culleno, kitos - dėl karštakraujo pusiau vilko Jacobo Blacko. Dėl skonio nesiginčijama, tačiau filmo karštuolio titulas dažniausiai atitekdavo Jacobą įkūnijusiam aktoriui Taylorui Lautneriui .
Gamtos fotografas: perprasti sudėtingą gamtos ritmą neužteks viso gyvenimo  (2)
2014 m. liepos 29 d. 12:41
Šiemetiniame nacionaliniame gamtos fotografijos konkurse „ Gintarinis žaltys “ specialioje GAA „Baltijos vilkas “ įsteigtoje nominacijoje kaip gražiausia Lietuvos laukinio plėšriojo žinduolio nuotrauka buvo išrinktas fotografo Viliaus Paškevičiaus darbas „ Manguto rūpesčiai “. Siūlome interviu su laimėjusios nuotraukos autoriumi, kuriame jis dalijasi mintimis, kuo ypatinga gamtos fotografija , apie gamtos fotografo misiją, kas fotografuojant yra sunkiausia ir kt.
Pagarsėjo ciniškumu: žemės sklypus ir namus praradę senukai neteko milijonų  (86)
2014 m. liepos 29 d. 11:59
Jokio gailesčio, tik kreivos šypsenos. Su tokiu vaizdu susidūrė brangių žemės sklypų ir gyvenamųjų namų Vilniuje bei rajone netekę žmonės – ciniškais nusikaltimais apkaltinti grupuotės nariai net nejaučia kaltės dėl to, ką, įtariama, padarė.
Pašildžius saulutei A. Ambrosio nusisegė liemenėlę  (1)
2014 m. liepos 29 d. 11:50
Kai esi apatinių drabužių modelis, ant tavo kūno neturi būti baltų juostelių nuo maudymosi kostiumėlio viršaus. Tikriausiai todėl „Victoria‘s Secret“ modelis Alessandra Ambrosio liepos 26-ąją Brentvude ( Kalifornija ) deginosi iki pusės nuoga, rašo huffingtonpost.com.
Neringa: 5 mano išbandyti efektyvūs patarimai metant svorį
2014 m. liepos 29 d. 11:40
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Mums parašiusi Neringa per nėštumą priaugo 18, o numetė - 24 kg. Išklausykime jos pasakojimo.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (3)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Efektyvi Kremliaus strategija: komplikuoti, maskuoti, manipuliuoti  (17)
2014 m. liepos 29 d. 10:35
Padėtis Ukrainoje tampa vis grėsmingesnė – nesiliauja kariniai konfliktai ir netyla pranešimai apie Rusijos vykdomą agresiją šalyje.
A. Grabinskė. Norime orios senatvės, bet ką dėl to darome?  (34)
2014 m. liepos 29 d. 10:34
Nors Lietuvos gyventojai dar dažnai laikomi niūraus būdo rytų europiečiais, tačiau savo ateities pensijos perspektyvą mes vertiname netgi labai optimistiškai, greičiausiai net pralenkdami daugelį Vakarų Europos šalių gyventojų.
D. Ricciardo: antrą kartą laimėti buvo paprasčiau  (1)
2014 m. liepos 29 d. 08:42
„Red Bull“ komandos spaudos tarnybai lenktynes Vengrijoje laimėjęs Danielis Ricciardo papasakojo, kaip jam pavyko iškovoti antrąją pergalę sezone ir kaip jis ruošiasi šią pergalę atšvęsti.
J. Didžiulis apie pastangas keisti lietuvių mentalitetą: tai, ką bandau padaryti, yra bergždžios pastangos  (79)
2014 m. liepos 29 d. 05:46
Vasario mėnesį paskelbęs karą muzikos verslui, Jurgis Didžiulis pradėjo vykdyti „Reanimacijos“ turą. Turą, už kurį muzikantas neima piniginio honoraro. Vietoje jo jis prašo atlygio barteriniais mainais, įvairiais pasiūlymais, gerais darbais arba po koncerto pasiųsdamas metalinį kibirėlį siūlo mokėti tiek, kiek pačiam klausytojui atrodo verta.
Klaipėdos prostitutės papasakojo, iš ko atpažįsta, ar klientas tikras  (207)
2014 m. liepos 29 d. 00:01
Sekso paslaugų kainos uostamiestyje niekaip nesureagavo į žinią, kad Lietuva nuo Naujųjų bus priimta į euro zoną.
Rugpjūčio mėnesio „Moteris“: modelių agentūros įkūrėjos, vestuvių planuotojų ir kt. išpažintys
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Norime pasidžiaugti – šis „Moters“ numeris – jau 750-asis!
Italai nėra tokie idealūs, kaip gali atrodyti  (5)
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Temperamentingoji Italų kultūros instituto Vilniuje direktorė dr. Paola Cioni sako, kad visi vyrai, net ir jos tautiečiai dėl moterų emancipacijos pralaimi mačistinę poziciją ir sunkiai su tuo susitaiko.
M. Kuzminskas: einame teisinga kryptimi
2014 m. liepos 28 d. 22:37
15 taškų pelnęs ir geriausiu mačo žaidėju pripažintas M. Kuzminskas nesureikšmino broko, kurio dar neišvengia rinktinė.
Iš už Atlanto grįžusį D. Motiejūną nustebino teisėjų švilpukai  (6)
2014 m. liepos 28 d. 22:30
Donatas Motiejūnas surinko 13 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik Mindaugui Kuzminskui (15 tšk.), bet NBA vasaros lygoje dar prieš savaitę rungtyniavusiam puolėjui susigaudyti aikštėje rungtynėse su Gruzija šiek tiek laiko prireikė. Lietuvos rinktinės aukštaūgį iš vėžių išmušė ir kelios pražangos, kurias jam užfiksavo arbitrai.
N. Šiaudikytės kelionė - į Niujorką: muziejai, drabužių parduotuvės ir naktinis gyvenimas  (106)
2014 m. liepos 28 d. 21:25
Dar visai neseniai, prieš keletą dienų merginų grupės " Naujosios pupytės " narė Neringa Šiaudikytė dalijosi nuotraukomis, kaip kraunasi lagaminus. Paklausta, kur ruošiasi, žinoma dainininkė neslėpė, jog lagaminas ruošiamas kelionei į Niujorką.
Mokytoją pritrenkė mokinio gabumai: klausė, gal kas atsitiko  (77)
2014 m. liepos 28 d. 21:02
Šiais metais baigęs Šiaulių „Romuvos“ gimnaziją šiaulietis Justinas Rumbutis jau dvejus metus kremta sunkiausius fizikos uždavinius ir laimi tarptautinėse fizikos olimpiadose.
Iš Lietuvos išginė liga  (16)
2014 m. liepos 28 d. 19:51
Sergejus Kanovičius – poetas, eseistas ir vertėjas, dabar savo gyvenimą kuriantis Belgijoje. O išvažiavo jis ten nelaimės genamas dar gūdžiais 1990-aisiais.
R. Šalaševičiūtė atskleidė, kokių reformų ir naujovių gali tikėtis pacientai  (229)
2014 m. liepos 28 d. 18:38
Į Europos Komisiją išvykstantį Vytenį Andriukaitį keičianti naujoji sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė , atsakydama į skaitytojų klausimus DELFI konferencijoje atskleidė, kokių pokyčių tikėtis pacientams ir kas artimiausiu tikrai nesikeis.
ATVIRAI: vyrų meilės prisipažinimai + KONKURSAS
2014 m. liepos 28 d. 14:39
Meilės žodžiai - patys jautriausi, atviriausi, svarbiausi ir laukiamiausi... Moterys jų negaili. O kaip vyrai? Štai 10 drąsuoliu atskleidžia, kaip jie moterims prisipažįsta meilėje.
Amžius - ne kliūtis keliui į politiką  (4)
2014 m. liepos 28 d. 12:25
„Daug bendrauju su jaunimu ir galiu atsakingai pareikšti – turime puikų jaunimą. Tiesą pasakius, niekaip nesulaukiu, kada gi jie imsis atsakomybės ir perims mūsų šalies valdymą“, - yra pasakęs garsus dainininkas A. Kaušpėdas . Kada gi išauš ta diena, kai apkerpėję politikos veteranai užleis savo vietas tai kartai, kuri turi potencialo ne tik žodžiais, bet ir darbais pakeisti nusistovėjusią tvarką?
Trakai – Ulan Batoras „Žiguliuku“: kaip automobilį pavadinsi, taip jis ir nuvažiuos  (13)
2014 m. liepos 28 d. 12:16
Jau rašėmė apie bėdas, kurios ėmė persekioti mūsų žiguliuką tik išvažiavus, ir dėl kurių turėjome 43 kartus stoti trumpam (iki Maskvos), ir vieną kartą visai dienai (Maskvoje). Po jų padarėme filosofinę išvadą.
Pašiurpino įžūlūs taksistai pajūryje: plešia didžiulius pinigus ir laksto 80 km/h  (79)
2014 m. liepos 28 d. 11:10
Noriu pasidalinti įdomia šviežia istorija apie taksistų darbą Jūros šventės metu.
E. Sūdžiūtė apie fotografiją ir pasaulį stiklinės dugne  (2)
2014 m. liepos 28 d. 10:55
Menas – svarbi ir didelę reikšmę turinti sritis žmogaus gyvenime. Jis praturtina žmogaus dvasią, moko ne tik mąstyti, bet ir jausti. Paįvairina mus supančią kasdienybę ir skatina į pasaulį žvelgti kitaip. Menininkė, Šiaulių dailės mokyklos mokytoja Edita Sūdžiūtė savo kūrybos darbais įrodo, kad tai, ką matome gamtoje, galima atspindėti įvairiomis formomis. Jai svarbiausia, kad kūriniai būtų įdomūs ir žadinantys jausmus.
Atžalų su nauju vyru trokštanti moteris: įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų  (119)
2014 m. liepos 27 d. 20:18
Man labai reikia jūsų pagalbos - prašau, įtikinkite mane, jog mums nereikia daugiau vaikų. Kartu esame 3 metus. Aš turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos, jis - 3(vienas jų suaugęs), bei paauglį globotinį. Jo vaikai su mumis gyvena kiek mažiau nei 40 proc. laiko, maniškiai - visą laiką ir jų tėtis gyvena toli, mato juos vidutiniškai kartą per metus, pagalbos prašo DELFI skaitytoja. Jai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas .