noriu

Kaip paprastai pagaminti gurmanišką vakarienę
2014 m. rugsėjo 24 d. 00:01
Edita ir Artūras Piulskiai gyvena Vilniuje. Vienuolika metų puoselėja savo santuoką, kuria mielas šeimos tradicijas ir viską daro taip, kaip liepia širdis ir jos didenybė – impulsas. Pastarieji ir pakuždėjo parašyti ,,didelę“ knygą apie Europos kulinarinį paveldą. Į ją sugulė edukaciniai, kupini įdomybių Editos straipsniai ir net 62 Artūro receptai. Knyga taip ir vadinasi – „Gurmaniški pietūs kitaip: Europos meniu perlai“.
Interviu su akušere, kuri griauna tabu Lietuvoje
2014 m. rugsėjo 24 d. 00:00
Lietuvos akušerių sąjungos ir Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultacijos asociacijos narė, akušerė Ieva Girdvainienė visada norėjo tapti akušere. Svajonei išsipildžius moteris nesustojo pusiaukelėje - ji ne tik dirba akušere Vilniaus gimdymo namuose, toliau studijuoja, bet ir ėmėsi naujos veiklos. Apie tai ir kalbamės su Ieva, kurią į susitikimą atlydėjo baltaplaukė pusantrų metukų dukrytė Marija.
Garsios lietuvės didžėjos : gera išvaizda – pranašumas, tačiau vien grožio neužtenka  (9)
2014 m. rugsėjo 23 d. 19:16
Pagal šių merginų grakščiomis rankomis sukamas plokšteles juda daugybė Lietuvos šokių muzikos mylėtojų. Ir nors didžėjavimas dažnai vis dar įsivaizduojamas kaip vyriškas amatas, šios merginos lyg susitarusios tvirtina – plokštelių sukimo technika įkandama ir moteriškos lyties atstovėms.
Merginos išpažintis: švęsdama gimtadienį praradau mylimąjį ir draugę  (9)
2014 m. rugsėjo 23 d. 17:29
Šios istorijos autorė Dorotėja(vardas autorės prašymu pakeistas) apdovanojama ARTDECO kosmetikos rinkiniu. Nori ir tu istoriją mainyti į grožio priemonių rinkinį? Taisykles rasi čia .
Gineso ir pasaulio rekordininkas R. Kinka: tai man buvo panašu į kosmoso užkariavimą  (12)
2014 m. rugsėjo 23 d. 17:03
Gineso ir pasaulio jėgos aitvarų rekordininkas Rimas Kinka Amerikoje vadinamas Iron Man - Geležiniu žmogumi. Lietuvis šiais metais vėl ketina savo ir Lietuvos vardą įrašyti į pasaulio istoriją ir pagerinti prieš tai buvusius rezultatus.
V. Sirvydis: „Nevėžis“ žais greitą ir tritaškiais paremtą krepšinį  (3)
2014 m. rugsėjo 23 d. 16:23
Šią vasarą prie Kėdainių „ Nevėžio “ komandos vairo stojęs 41-erių metų treneris Virginijus Sirvydis optimistiškai žiūri į jau šį trečiadienį startuosiantį 2014 – 2015 metų sezoną. Nepaisant problemų pasirengimo sezonui metu, specialistas žada, kad „ Nevėžis “ šiemet komandos aistruolius džiugins greitu, rezultatyviu ir sėkmingu žaidimu.
G. Krapikas apie FIBA draudimą: situacija – nestandartinė, tačiau nesiruošiame skųstis  (17)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:57
Kauno „Žalgiris“ antradienį pirmą kartą šį sezoną susirinko visos sudėties – prie komandos jau prisijungė iš Lietuvos rinktinės sugrįžęs vyriausiasis klubo treneris Ginataras Krapikas ir kapitonas Paulius Jankūnas .
Simptomai, kurių negalima ignoruoti  (5)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:21
Depresija plinta kaip virusas. Antidepresantai, maitinantys daugybę farmacijos kompanijų, nepajėgūs numalšinti kiekvieno atskiro žmogaus sielos alkio, užgydyti jo žaizdų, numaldyti nebylaus jo šauksmo.
DELFI komentatoriai apie V. Jakutienės vokalą: balsas geresnis nei Bunkės ar Pikul  (33)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:00
Praėjusią savaitę grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė ir dainininkas Algimantas Minalga- Soliaris klausytojų teismui pateikė kartu įrašytą dainą „What have we done“. Duetas sulaukė ne tik pagyrų, bet ir aštrios lietuviškos muzikos mylėtojų kritikos.
Ukrainos derybininkas: turėjau nuspręsti, kas žus  (74)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:52
Jis netarnauja vyriausybei. Jis nedėvi uniformos. Foreignpolicy.com supažindina su paslaptingu derybininku, kurio dėka išlaisvinti į nelaisvę Donecke paimti Ukrainos kariai.
Ritualinio skerdimo būdo iniciatorius: padarėme gerą darbą  (118)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:25
Antradienį Seime balsuota dėl ritualinio skerdimo Lietuvoje įteisinimo. Šio įstatymo šalininkai teigė, kad tai išgelbės mėsininkus, kuriems šiuo metu užvertos durys į musulmoniškų šalių rinkas , o užaugintų galvijų nėra kur dėti. Naujojo skerdimo būdo priešininkų pagrindiniai išsakyti argumentai – abejotina ekonominė nauda, neištirta rinka, Europos Sąjungos teisinių reikalavimų pažeidimas ir itin žiaurus elgesys su gyvūnais. Po balsavimo ritualinio skerdimo įteisinimui pritarta – iš viso užsiregistravo 74 nariai, 57 pasisakė už, 4 prieš, susilaikė 11. Įstatymo projektui turi dar pritarti Vyriausybė .
Rima: neįsivaizduoju savęs žindančios (psichologės komentaras)  (7)
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:16
Ne visos moterys svajoja žindyti vaikelį. Yra ir tokių, kurios dar nėštumo metu abejoja, ar to norėtų ir galėtų. Vieną tokį mums atsiųstą laišką paprašėme pakomentuoti psichologės Vilmos Petrikienės.
A. Guoga. Ar eisime partizanų keliu?  (143)
2014 m. rugsėjo 23 d. 11:46
Sunku šiandien likti abejingu tam, kas vyksta Lietuvos kaimynystėje.
A. Guogis. Švedijos rinkimų pamokos  (8)
2014 m. rugsėjo 23 d. 11:21
Pokariniai gerovės valstybių modeliai Vakarų pasaulyje leido kalbėti apie humaniškesnes kapitalizmo formas ir socialinio teisingumo stiprėjimą. Dabar net mokslinėje literatūroje šeštas, septintas, aštuntas ir iš dalies devintas praėjusio amžiaus dešimtmečiai vadinami gerovės valsybių „aukso amžiumi“.
Į Lietuvą susiruošęs Van Damme'as: neturi reikšmės, ką pasakyčiau V. Putinui  (118)
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:55
Veiksmo filmų aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as kietą vyruką vaidina tik ekrane. Belgų kilmės aktorius pasakoja, kad iš tiesų jis yra pamišęs dėl ekologijos, ypatingai myli gyvūnus bei jaudinasi dėl žalingos žmonių veiklos Žemėje, kurią skelbia jau žuvusia.
Dizainerė Avgustina: Kaunas - didesnis kaimas už Lentvarį!(INTERVIU)  (11)
2014 m. rugsėjo 23 d. 09:48
„Jaučiuosi tragiškai! Nieko įdomaus nevyksta, visi žmonės kažkokie moliai, gatvėse duobės, nerandu normalių kavinių“, – vos ne srūvančiomis ašaromis guodžiasi Avgustina. Pastarieji metai jai šiek tiek primena tremtį, kurioje niekada nebuvo, gal truputį net kalėjimą, kuriame, ačiū Dievui, dar irgi nesilankė. Visas tas blogis, apie kurį kalba – tai Kaunas, miestas, į kurį gyventi persikėlė dėl mylimojo krepšininko Edvin Butkevič. Vaikinas čia sportuoja ir studijuoja, o Avgustina nedaro nieko.
„Formulės-1“ čempionato lyderiu tapęs L. Hamiltonas: žinau, kas gali nutikti
2014 m. rugsėjo 23 d. 08:42
Lewisas Hamiltonas nežada atsipalaiduoti nepaisant to, kad jam po puikiai susiklosčiusio „Formulės-1“ Singapūro GP etapo išsiveržė į priekį kovoje dėl čempiono titulo. „Mercedes“ ekipos pilotui pavyko panaikinti 22-jų taškų deficitą, nes komandos draugas Nico Rosbergas nefinišavo dėl automobilio gedimo.
J. Sabaitė-Melnikovienė. Ką veiksite valdžioje – dirbsite, rašysite, dalyvausite šou ar įsigysite meilužę?  (14)
2014 m. rugsėjo 23 d. 06:00
Nusprendus, kad tiesioginiai merų rinkimai bus, prasidėjo neregėtas regioninių savivaldybių merų aktyvumas. Žiūrėk, tai proto mūšį kiekvienoje seniūnijoje rengia, tai ir rugsėjo 1-osios švenčių grafiką sustato taip, kad spėtų bent į tris mokyklas atvykti ir po pa(si)giriamąją kalbą išrėžti.
R. Bartašiūtė: modeliai - mano turtas
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:14
Jei tėvai šešiolikmetei būtų draudę lankytis naktiniame klube, šiandien modelių agentūros „Ruta Model Management“ vadovė Rūta Bartašiūtė (35 m.) galbūt pasakotų visai kitą savo gyvenimo istoriją.
Julijos išpažintis: po skaudžios diagnozės šansai pastoti buvo maži
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:10
Laukiame Jūsų gimdymo istorijų el. paštu tavovaikas@delfi ir suteikiame žodį mums parašiusiai mamai Julijai.
Savanoris, buvęs rusų nelaisvėje: iš pradžių norėjo sušaudyti, ne iš piktos valios, tiesiog neturėjo kur dėti  (443)
2014 m. rugsėjo 22 d. 19:14
Vilniuje gydoma 14 karių iš Ukrainos . Vienas iš jų – bataliono „Dnepr“ savanoris Sergejus Šapošnikas.
Prieš savus Ukrainoje kovojantis rusas: spjaunu aš į tą priesaiką  (539)
2014 m. rugsėjo 22 d. 15:57
Vasarą sieną su Ukraina perėjo vyresnysis Rusijos federalinės saugumo tarnybos pasienio tarnybos leitenantas Ilja Bogdanovas.
„Mis Fashion TV“ laimėtoja tapusi K. Toleikytė prakalbo apie konkurse laimėtus pinigus  (7)
2014 m. rugsėjo 22 d. 14:16
TV3 eteryje antradieniais su žiūrovais sveikinasi naujojo projekto – žvaigždžių naujienų „VIP“ − vedėjų duetas: Eglė Kernagytė-Dambrauskė ir Vaidas Baumila. Jau rytoj „VIP“ taikinyje – išskirtinės istorijos iš šalies pramogų pasaulio.
Su kelnaitėmis ir be liemenėlių į upę įsibridusios grupės „Mis“ atlikėjos pristato naują fotosesiją  (18)
2014 m. rugsėjo 22 d. 13:02
Grupė „Mis“ beveik po metų tylos pristato naują fotosesiją, kuri skirta pristatyti netrukus pasirodysiančią naują grupės dainą – pavadinimu „Nebepareik“.
79 gimtadienį minintis V. Noreika prisipažino apie gyvenimo klaidą, kurios iki šiol sau negali atleisti  (49)
2014 m. rugsėjo 22 d. 12:08
Pirmadienį, rugsėjo 22 dieną operos solistas Virgilijus Noreikia mini savo 79 sukaktį. Per gimtadienį susimąstydamas apie nugyventus metus, įspūdingo balso savininkas DELFI prisipažino, kad praeityje jis yra padaręs porą profesinių klaidų, kurių iki šiol negali sau atleisti.
5 sėkmingos karjeros principai  (24)
2014 m. rugsėjo 22 d. 00:01
W. Churchillis yra pasakęs: „ Sėkmė – tai mokėjimas judėti nuo nesėkmės prie nesėkmės su vis didėjančiu entuziazmu“.
Tarp įtakingiausių maisto kritikos tinklaraštininkų - ir lietuvė  (4)
2014 m. rugsėjo 22 d. 00:00
Nuolatinė žurnalo „Moteris“ autorė Aistė Misevičiūtė tinklaraštį „Luxeat“ pradėjo rašyti prieš dešimt metų, kai dirbo modeliu ir bendradarbiavo su žymiais Paryžiaus, Londono, Niujorko mados namais. Šiandien vakare garsiame San Sebastiano kino festivalyje įvyks pasaulinė filmo "Foodies", kuris pasakoja ir apie Aistę, premjera.
A. Matekūnaitė: iš Eurovizijos - į „Lietuvos balsą“  (2)
2014 m. rugsėjo 21 d. 19:37
Algė Matekūnaitė, 23 metai, Vilnius . Algė Matekūnaitė į „ Lietuvos balsą“ grįžo po dviejų metų pertraukos: „Prieš porą metų apleidau savo muzikinę karjerą, mokslus. Kadangi šiais metais nuveikiau labai daug, ko norėjau nuveikti gyvenime. Pagalvojau – kodėl gi ne?“
Tikra istorija: iš go-go šokėjos virto pamaldžia musulmone  (208)
2014 m. rugsėjo 21 d. 19:25
„Buvau tarsi žuvelė, kurią išmeta į krantą ir kuri nežino, kurioje pusėje vanduo, kuria kryptimi plekšentis, kad atsidurtų ten, kur saugu. Ir islamas man tiesiog davė kryptį. Pasijutau pagaliau esanti namuose. [...] Dabar laikausi, kad neapsiverkčiau, nes labai emocionali situacija, kai pasijauti išduotas, nereikalingas ir žmonės, kurių nepažinojai, ištiesia tau ranką“, – pasakoja lietuvė Daiva Keršytė, kažkada Lietuvoje gyvenusi audringą gyvenimą, o Londone tapusi musulmone.