noriu

Padėkite suprasti: ką aš darau savo gyvenime ne taip?  (3)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Nusprendžiau jums parašyti, nes noriu, kad padėtumėte suprasti, ką aš darau ne taip savo gyvenime. Net nežinau nuo ko pradėti rašyti, nes turiu daug problemų…
Į Paryžių iš Amerikos atvykusi Nida: esu lietuvė iki kaulų smegenų
2015 m. rugpjūčio 1 d. 00:00
Trečios kartos Amerikos lietuvė Nida Januškis (38 m.) pasakas vaikams prieš miegą skaito lietuvių kalba. „Kai manęs paklausia, iš kur esu, atsakau, kad esu lietuvė“, – sako Nida. Žurnalistei moteris pasakoja apie meilę Lietuvai, karjerą garsiojo Harvardo universiteto verslo mokykloje ir kaip jos gyvenimą pakeitė Paryžius.
Verslininkai konkuruoja su „Maxima“ ir „Iki“: maisto prekes keičia į litus  (68)
2015 m. liepos 31 d. 18:18
Kaip suvilioti pirkėjus, kai šalia įsikūrę didieji prekybos centrai, siūlantys ne tik gausesnę prekių pasiūlą, bet ir mažesnes kainas? Ukmergės verslininkai pasirinko būdą, kuris, atrodo, pažeidžia įstatymus, tačiau sulaukė pirkėjų net iš kitų rajonų palaikymo.
Pardavėjos darbas svetur: klientai kviečia į pasimatymus ir vaikšto be apatinių  (16)
2015 m. liepos 31 d. 15:32
Atsimenu, važiavau į Gariūnų turgų paieškot neatrastų gėrybių. Ten, pergrūstame moteriškų kostiumėlių skyriuje, pamačiau kiną. Atrodė nelaimingas. Visi jie čia tokie. Pagalvojau, kiek daug jis paaukojo, kad tupėtų čia, ant dar neišpakuotų prekių ir valgytų bananą. Daugiau niekada neapsilankiau Gariūnuose, slogu. Nenorėjau tame dalyvauti.
„Devils“ sprendimo nustebintas D. Zubrus vis dar trokšta laimėti Stenlio taurę  (15)
2015 m. liepos 31 d. 13:55
Lietuvoje atostogaujančio Dainiaus Zubraus ramybę sudrumstė iš už Atlanto atskriejusi žinia – Naujojo Džersio „Devils“ klubas nusprendė išpirkti dar metus galiojusią 37-erių lietuvio sutartį. „Toks komandos sprendimas tikrai nustebino“, – pripažino vienas geriausių visų laikų šalies ledo ritulininkų.
Palangoje virs jaunųjų krepšinio talentų kovos
2015 m. liepos 31 d. 11:38
Jau šį sekmadienį, rugpjūčio 2 d., Palangoje vyks trečiasis „Sprite“ talentų kovų vienas prieš vieną atrankos etapas. Organizatorių teigimu, jis bus ypač atkaklus – dėl didelės konkurencijos ir pajėgių krepšininkų.
A. Užkalnis. Nustosiu rašyti apie Palangą  (1131)
2015 m. liepos 31 d. 11:00
Laba diena, pone Šarūnai Vaitkau, mano vardas yra Andrius Užkalnis . Aš esu portalo DELFI apžvalgininkas, maisto kritikas, penkių knygų autorius ir laidų vedėjas. Jūs esate Palangos meras ir, jei teisingai suprantu, svarstote, ar nereikėtų manęs ir portalo patraukti į teismą už štai šį mano straipsnį , kuriame parašiau apie Palangą tai, ką galvoju, ką sapnuoju ir kaip įsivaizduoju.
„Eurovizijos“ nugalėtojas M. Zelmerlowas į Vilnių atvyko pasidabinęs bučinių mėlyne  (17)
2015 m. liepos 31 d. 10:23
Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas , konkurse pergalę iškovojęs Švedijai , penktadienio rytą atvyko į Lietuvą. Dainininkas koncertuos savaitgalį vyksiančiame muzikos festivalyje „ Granatos Live “.
Pasipiktino milijonieriaus labdaros planais  (37)
2015 m. liepos 31 d. 10:22
Žinote, perskaičiusi DELFI straipsnį apie Aarono Perezo ketinimus , tikrai nustebau... Apskritai keista, kad toks žmogus kaip Jūs yra neabejingas kitų žmonių bėdoms.. Juk žinote posakį „Svetimo skausmo nebūna“...
Ką apie jus pasako jūsų vardas socialiniame tinklapyje  (89)
2015 m. liepos 31 d. 06:30
Šiandien mažai belikę žmonių, kurie nesinaudoja ar bent jau nėra girdėję apie vieną ar kitą socialinį tinklą. Aš pati turiu keletą profilių ir naudoju juos gana plačiai. Bet šiandien noriu pakalbėti ne apie socialinių tinklų naudą, žalą ar paskirtį, bet apie tai, kaip mes juose pasivadiname.
Suvirpino širdis: paauglių užpulto benamio gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis  (216)
2015 m. liepos 30 d. 13:51
DELFI skaitytojai neliko abejingi benamio, kuris patyrė žiaurią paauglių egzekuciją, istorijai. Panašu, kad vyro gyvenimas greitai apsivers aukštyn kojomis.
Prasitarė, į ką mainytų Žaliojo tilto skulptūras  (118)
2015 m. liepos 30 d. 12:20
Ketvirtadienį Vilniaus miesto savivaldybėje kalbėdamas apie darbus, kuriuos pavyko nuveikti per 100 vadovavimo darbų, sostinės meras Remigijus Šimašius prabilo ir apie Žaliojo tilto skulptūras.
Sunku patikėti: jaunas žmogus nevalgo jau 2 metus
2015 m. liepos 30 d. 09:50
Tikriausiai ir tau yra puikiai pažįstamas jausmas, kai ateinant raudonosioms dienoms, rodos, galėtum suvalgyti tonas maisto. Bet apsiriboji tik keturiasdešimt šokolado plytelių, dėže traškučių ir penkiais litrais gazuotų gėrimų.
Vienintelė lietuvė tarp gruzinų: jau pamilau šitą kraštą  (27)
2015 m. liepos 29 d. 19:52
Viltė Jasionytė – vienintelė lietuvaitė iš daugiau kaip 2000 savanorių, dirbančių Tbilisyje vykstančiame Europos jaunimo olimpiniame festivalyje. Tačiau į festivalį ji atvyko ne iš Lietuvos. Mergina jau keletą metų su šeima gyvena Gruzijoje ir tikina jau spėjusi pamilti šį gražų kraštą.
„Šėtone, prašau“ autorius Whydotas: valstybė mus pavertė nusikaltėliais  (301)
2015 m. liepos 29 d. 15:53
Dėl skandalingosios dainos „ Šėtone, prašau “ pareigūnų nemalonę užsitraukę jaunieji humoristinių vaizdo įrašų kūrėjai iš Anykščių rajono stebisi, kad tai, kas galima pasaulinio lygio žvaigždėms, griežtai draudžiama kylantiems Lietuvos kūrėjams. „Mums aiškiai pasakė: jūs dar nesubrendę, o tai, ką darote – ne menas“, – saviraiškos laisvės ribojimu stebėjosi vienas iš kūrinio autorių Vaidotas Grincevičius .
Garsiausios Lietuvos grožio vlogerės atskleidžia labiausiai panelėms rūpimas grožio paslaptis (FOTO)
2015 m. liepos 29 d. 14:34
Liepos mėnesio „Panelės“ viršelį papuošė garsiausios Lietuvos grožio vlogerės Ieva Maslauskaitė (Chanelette) ir Inesa Zdanovič (Red Lips Kiss). Viena – svajinga šviesiaplaukė iš pajūrio, visą veiklą siejanti su grožiu ir „YouTube“, kita – rimta bankininkė, kuriai vaizdo įrašai – tik širdžiai malonus pomėgis. Abi populiarios, atpažįstamos gatvėje, mėgstančios išbandyti grožio naujoves, tačiau jų kelias į vlogerių pasaulį – labai skirtingas.
Artėjant Europos graplingo čempionatui – tylos minutė žuvusiam L. Žemantauskui  (3)
2015 m. liepos 29 d. 14:17
Rugsėjo mėnesį Garliavoje, Lietuvoje, įvyksiančiame Europos graplingo čempionate svarbus vaidmuo buvo numatytas devyniolikmečiui Lukui Žemantauskui, kuris buvo vienas favoritų laimėti Europos čempionatą. Buvo. Praėjusią savaitę jo kūnas rastas viename Molėtų rajono ežere.
Geriausi ir įsimintiniausi 2015 m. pusmečio kino projektai, kuriuos verta pamatyti  (21)
2015 m. liepos 29 d. 14:07
2015 m. pirmąjį pusmetį drąsiai galime pavadinti vienu iš labiausiai nusisekusių per daugelį metų, ir tai ne tik todėl, kad kino ekranuose pasirodė nemažai puikių ir finansiškai sėkmingų projektų, bet dar ir todėl, kad į kino ekranus, lydimos įvairiausių rekordų, sugrįžo žinomiausios ir kadaise kultinėmis tapusios franšizės, sugebančios sudominti šiuolaikinę žiūrovų kartą.
M. Adomėnas. Kodėl kairieji niekada nepamils kariuomenės  (117)
2015 m. liepos 29 d. 13:15
Prieš akis - įkaitusi smėlio ir draskančių akmenų begalybė. Su atakos ekipuote šliaužiame išilgai stadiono. Atrodytų – koks ten tas atstumas?
Kaip Khloe Kardashian atrodo be fotošopo  (10)
2015 m. liepos 29 d. 12:14
Gražuolė Khloe Kardashian žurnalo Complex fotosesijoje atrodo tikrai įspūdingai! Tokių išraiškingų kūno linijų pavydėtų ne viena, bet mes ne naivios, puikiai žinome, kad be fotošopo čia neapsieita.
E. Daniūtė parduoda savo prabangųjį BMW: šis automobilis man buvo labai nesėkmingas  (15)
2015 m. liepos 29 d. 12:00
Viename skelbimų portale pasirodė baltos spalvos visureigio BMW X6 nuotraukos, kurį savininkė nori parduoti už 25,5 tūkst. eurų. Pagrindinio naujienų portalo DELFI žiniomis, šį automobilį iki šiol vairavo Lietuvos sportinių šokių šokėja, Europos sportinių šokių čempionė ir šokių trenerė Edita Daniūtė .
Šito tikrai nesitikėjote: kas atsitinka, kai pripažįstame esantys netobuli  (25)
2015 m. liepos 29 d. 06:30
Mūsų daug ir mes Jėga! Kas mes? Mes – tai žmonės, siekiantys tobulybės! Mes – stengiantys būti geriausiais, protingiausiais, gražiausiais, laimingiausiais. Mes niekada neklystantys, visada besišypsantys, pasitempę ir viską suspėsiantys. Mes – superžmonės!
Kinijoje gyveno keletą metų: savo kailiu patyrė kinų požiūrį į baltaodžius  (209)
2015 m. liepos 29 d. 05:30
Kinijoje keletą metų mokęsis, dirbęs ir gyvenęs Vytis Silius savo kailiu patyrė kinų požiūrį į baltaveidžius. Vilniaus universitete Orientalistikos centre dėstytoju dirbantis vyras sako, kad kinų požiūris į pasaulį iš pradžių daug kam gali atrodyti keistas – juk buvome mokomi europocentristinio pasaulio suvokimo.
Garsenybių istorijos. Kaip jie piršosi (I dalis)  (36)
2015 m. liepos 29 d. 00:00
Įsimylėjėliai . Kartais jie elgiasi spontaniškai – jau patį pirmą pažinties vakarą dovanoja žvaigždes ir yra pasiryžę eiti prie altoriaus prisiekti amžinos meilės; kartais jie – neryžtingi, nedrąsūs, svarstantys: ilgai tyrinėja vieni kitus, atsakingai rengiasi žengti ypatingą žingsnį.
Palies visus dirbančiuosius, kuriems nutiko nelaimė  (406)
2015 m. liepos 28 d. 19:41
Ruošiant naująjį Darbo kodeksą parengta daug naujovių, kurių viena – neribojama materialinė atsakomybė darbuotojams. Dabar galiojantis kodeksas numato, kad tokia atsakomybė gresia tik ypatingais atvejais.
„Naminukų“ verktiniai ieško namų!  (18)
2015 m. liepos 28 d. 17:47
Dovanojami net dešimt kačiukų! Galbūt vienas iš jų gali tapti jūsų augintiniu?
A. Ditkovskytės vyras paatviravo apie skyrybas: palikite mus ramybėje  (19)
2015 m. liepos 28 d. 16:35
Nuo praėjusios savaitės netyla kalbos apie aktorių Agnės Ditkovskytės ir Aleksejaus Čadovo skyrybas. Spauda skelbia pačias įvairiausias skyrybų priežastis. Pavargę nuo gandų ir apkalbų, aktoriai nusprendė nebetylėti ir patys prakalbo apie skaudų sprendimą, skelbia elle.ru.
Darbą merginai padėjo rasti tai, į ką daugelis studentų numoja ranka  (5)
2015 m. liepos 28 d. 15:14
Vienas garsiausių vadovų JAV – Williamas Raduchelis, praeityje dirbęs su daugybe pasaulinio masto verslų, kaip „Sun Microsystems“, „Opera Software“, „Xerox“, taip pat dėstęs ekonomiką Harvardo universitete, kartą pasakė frazę, kuri kaip tvirčiausia dogma gyva karjeros planavimo seminaruose: „Nesirink darbo, rinkis bosą“. Prie šių drąsinančių žodžių jis dar pridūrė, kad pirmasis vadovas yra svarbiausias veiksnys ateities karjeros sėkmei. „Viršininkas, kuris tavimi nepasitiki, nesuteiks galimybių augti“, – teigė jis.
Darbo kodeksas man draudžia... dirbti  (202)
2015 m. liepos 28 d. 10:36
Darbo kodeksas (DK) man draudžia... dirbti „Laba diena, čia Sodra ?“. „Taip.“ „Noriu dirbti šiek tiek daugiau, nei iki šiol, ir mokėti daugiau mokesčių, nes girdėjau, kad su balansu pas jus ne kas...“ „Ačiū už rūpestį, bet negalite. 1,5 etato yra geriausia, ką galime pasiūlyti, vadovaujantis darbo kodeksu. Viso gero.“
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783