noriu

R. Gorbačiovas paliko Finansų ministeriją  (4)
2014 m. spalio 1 d. 19:45
Finansų ministro Rimanto Šadžiaus atstovas spaudai Rosvaldas Gorbačiovas pasitraukė iš pareigų. Savo noru iš politinio pasitikėjimo pareigybės pasitraukęs R. Gorbačiovas Finansų ministerijoje nebedirba nuo rugsėjo 19 dienos.
Anglijoje dvynius praradusi Danguolė: Lietuvoje taip nebūtų nutikę  (149)
2014 m. spalio 1 d. 19:00
Prieš laiką gimusius dvynius praradusi Danguolė Normantienė į DELFI kreipėsi norėdama pasidalyti skaudžia patirtimi ir įspėti kitas Anglijoje gyvenančias moteris.
Metus praleido Valdovų rūmuose: ką pastebėjo?  (1)
2014 m. spalio 1 d. 16:41
Visiems visų institucijų darbuotojams karts nuo karto būtina keisti darbo veiklos specifiką, kelti kvalifikaciją, ieškoti naujų veiklos formų – žmogus turi tobulėti.
Mamos istorijos: ko gali pridaryti maži vaikai  (21)
2014 m. spalio 1 d. 16:32
Nėra linksmesnių dienų už motinystę. Kartą išsiruošiau su savo abiem atžalomis prie jūros. Viena jau didelė, 2 metukų, kita dar vežimėlyje. Kol vyresnėlė straksėjo per bangas, pabudo jaunėlė, teko ją maitinti. Tuo pat metu vyresniajai šovė į galvą jūroje palaidoti savo smėlio žaislus ir kamuolį.
V. Putinas tikina apsisprendęs dėl interneto prieigos Rusijoje  (14)
2014 m. spalio 1 d. 16:10
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pareiškė, jog Kremlius nesvarsto galimybės riboti Rusijos vartotojų prieigos prie interneto, siekdamas nuraminti kalbas apie galimą interneto ribojimą, kylant įtampai santykiuose su Vakarais dėl konflikto Ukrainoje.
Būsimas ES komisaras spėjo nustebinti  (3)
2014 m. spalio 1 d. 15:45
Europos Sąjungos (ES) paskirtasis kaimynystės politikos komisaras antradienį per klausymus Europos Parlamente pademonstravo griežtesnę nei tikėtasi poziciją Rusijos atžvilgiu, rašo nepriklausoma Briuselio naujienų svetainė EUobserver.
D. Bilevičiūtė ieško protingo, seksualaus ir turtingo vyro: „Mylėčiausi su juo kiekvieną dieną"  (51)
2014 m. spalio 1 d. 15:43
Jau rytoj, ketvirtadienį, TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“
D. Bilevičiūtė atskleidė, kodėl nesiryžo ištekėti už 12 metų jaunesnio mylimojo  (32)
2014 m. spalio 1 d. 15:34
Ketvirtadienį TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“
Man 25-eri, ir aš plinku  (62)
2014 m. spalio 1 d. 14:14
Man dvidešimt penkeri, ir man krenta plaukai.
Pensija turi būti 2000 Lt, ne mažiau?  (1142)
2014 m. spalio 1 d. 10:55
Trečiadienį nuo Vinco Kudirkos aikštės prie Vyriausybės iki Seimo žygiavę pensininkai reikalavo didesnių pensijų ir piktinosi dėl iki šiol neišmokėtų per krizę sumažintų pensijų.
Įsivaizduojama meilė: jis - tas vienintelis, o tu jam - niekas?  (2)
2014 m. spalio 1 d. 10:36
Kai kurie vyrai nė neįtaria, kad įsimylėjo, vedė, susilaukė vaikų, stato šeimai namą priemiestyje. Kodėl? Nes tapo tik iš matymo pažįstamų merginų aistringų romanų herojais.
4-ių vaikų mamos neįtikėtina istorija: apie tai, kas iš naujo prikėlė gyvenimui  (115)
2014 m. spalio 1 d. 09:47
„Nuomonių buvo įvairių, vieniems aš atrodžiau sveika ir atjaunėjusi, kitiems ligota ir sudžiūvusi“, - neslepia kardinaliai išvaizdą pakeitusi, žaliavalgystę atradusi 4-ių vaikų mama Inga ir tvirtina, kad tokios geros savijautos ir fizinės bei dvasinės būklės nebuvo būdama 18-kos.
Ispanų režisierė Lietuvoje: meluojame tam, kad parodytume tiesą
2014 m. spalio 1 d. 09:22
Irene M. Borrego – pasaulinėje kino arenoje jau spėjusi įsitvirtinti ispanų režisierė. Jos kuriami trumpametražiai filmai – melodingi, neapkrauti simboliais, stebintys ir leidžiantys herojams būti savo pasauliuose.
Atsiprašinėja dėl naujos automobilių išregistravimo tvarkos  (136)
2014 m. spalio 1 d. 08:57
Seimas suklydo priėmęs įstatymų pataisas dėl transporto priemonių išregistravimo, kurios sukėlė rūpesčių kai kuriems sezoniškai eisme dalyvaujantiems vairuotojams, sako Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė .
Ukrainos kariai: į mus šaudo, o mes turime stovėti  (364)
2014 m. spalio 1 d. 05:30
„Mes, kariai, negalime šaudyti, turime važinėti, stovėti blokavimo postuose, žiūrėti ir laukti. Tačiau jei mus imtų pulti su sunkiaisiais ginklais, salvinėmis raketinėmis sistemomis „ Grad “, galėtume panaudoti 5,45 kalibro ginklus. Prieš „Grad“ ir „Smerč“ ugnies paleidimo sistemas“, - interviu ru.DELFI.lt pasakojo Ukrainos reguliariosios kariuomenės kovotojai, karinę tarnybą atliekantys Antiteroristinės operacijos zonoje.
G. Krapikas: su savo tragišku nusiteikimu ir žaidimu gavome tai, ko nusipelnėme  (26)
2014 m. rugsėjo 30 d. 21:40
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas po netikėtai pasibaigusio pirmojo komandos mačo namų arenoje neslėpė pykčio dėl kauniečių žaidimo, bet pasveikino Utenos komandą su pelnyta pergale 76:75.
Vilčių teikiantis „Lakers" sezonas: K. Bryantas pasirengęs demonstruoti aukščiausio lygio krepšinį?  (1)
2014 m. rugsėjo 30 d. 17:54
Kobe Bryantas ir kiti Los Andželo „Lakers“ krepšininkai pasidalino mintimis, ko tikisi iš ateinančio sezono. Vienas iš labiausiai ramybės komandos gerbėjams neduodančių klausimų: ar Achilo sausgyslės traumą patyręs K. Bryantas vėl galės žaisti aukščiausiame lygyje?
7 dalykai, kuriuos tėvai savo vaikams privalo sakyti kasdien  (10)
2014 m. rugsėjo 30 d. 14:38
Yra daugybė būdų, kaip pasakyti savo vaikui „aš tave myliu“ net neištariant šių trijų paprastų, bet galingų žodžių. Septynias mėgstamiausias savo alternatyvas atskleidžia savipagalbos knygų autorė Karen Salamansohn, rašo mindbodygreen.com.
Pirmojo anūko sulaukusi R. Šarkienė: Rojus turės vadinti mane vardu, o ne močiute  (98)
2014 m. rugsėjo 30 d. 12:07
Garsiausia Lietuvoje dainininko Radži gerbėja Raisa Šarkienė prieš aštuonis mėnesius tapo močiute. Pirmąjį anūką moteriai padovanojo Didžiojoje Britanijoje gyvenantis 27-erių metų sūnus. Vaiką šeima pavadino Rojaus vardu.
Mano patirtis: du maži nesiožiuojantys vaikai ir studijos - suderinama  (34)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:57
Savo tinklaraštyje ne kartą esu rašiusi įvairius pamintijimus apie vaikų auginimo ypatumus, vienokius ar kitokius aspektus, o šįsyk pamėginsiu atsakyti, sunku ar ne auginti du vaikučius.
Emigranto sėkmės istorija: vardiniai drabužiai, sportinis automobilis ir labai didelė alga  (269)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:14
Egidijus emigravo į Vokietiją būdamas šešiolikos metų – nebaigęs mokyklos ir net nemokėdamas užsienio kalbų. Praėjus aštuoneriems metams, jis jau galėjo pasigirti sėkmės istorija, kurią susikūrė tapęs asmeniniu treneriu ir pradėjęs uždirbti 6 tūkst. eurų per mėnesį.
Naujos statybos butas džiugino vos du mėnesius  (176)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:06
Nors kartais ir pasirodo vienas ar kitas straipsnis apie nekokybiškai pastatytus butus ir problemas, kurias bando išspręsti naujųjų butų savininkai, tačiau vaisto, padedančio šiose situacijose, reikia ieškoti tarsi „adatos šieno kupetoje“. Pradėjusi tokia įžanga, noriu pasidalinta savąja istorija...
Išbandęs galimybių ribas Antarktidoje: visada buvau šiek tiek kitoks  (8)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:00
Savarankiškai pasiekęs Šiaurės ašigalį, vėliau nukakęs ir į Pietų ašigalį Benas Saundersas yra žinomas ne tik kaip tyrinėtojas, sportininkas, „Land Rover“ prekės ženklo ambasadorius ar įtikinantis kalbėtojas.
Keturi dalykai, išgelbėsiantys burbeklį lietuvį  (10)
2014 m. rugsėjo 30 d. 09:44
Esu labai susirūpinusi. Ne dėl to, kokį lietuvių atvaizdą piešia užsienio šalys (tebūnie, kitiems mes vagys, apgavikai ir vergai), bet dėl to, kaip mes pristatom save vieni kitiems ir kaip elgiamės vieni su kitais.
Dėl sveikatos problemų Cher antrą kartą priversta nukelti koncertus JAV  (2)
2014 m. rugsėjo 30 d. 08:31
Popscenos veteranė Cher jau anksčiau buvo priversta atšaukti turo „Dressed to Kill“ koncertus – tai teko padaryti dėl ligos. Žadėta, kad koncertinis turas bus atnaujintas rugsėjo 15 dieną Pensilvanijoje.
Buvęs policininkas bando išsisukti ar tapo atpirkimo ožiu?  (36)
2014 m. rugsėjo 29 d. 21:21
Kauno apylinkės teisme baigiama nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje buvęs policijos pareigūnas Raimondas Vanagas kaltinamas sukėlęs avariją, kurios metu žuvo jo bičiulis.
Jei taip tęsis ir toliau, žuvų tiesiog neliks  (23)
2014 m. rugsėjo 29 d. 19:48
Baltijos jūra, prie kurios prabėga pusės lietuvių vasaros atostogos, ne tik yra viena užterščiausių jūrų pasaulyje, bet serga ir dar viena „liga“ – joje klesti nelegali žvejyba , niokojanti jūros gyvūnijos pasaulį. Ši problema yra pasaulinė, jos mastai milžiniški ir jeigu tai tęsis ir toliau, jūros tiesiog ištuštės. To nereikės laukti ilgai – nevyriausybinės organizacijos, kovojančios prieš nelegalią žvejybą jūrose, skaičiuoja, kad nieko nedarant tai gali nutikti jau 2048-aisiais metais.
M. Kultyševas: Lietuva man kaip antrieji namai
2014 m. rugsėjo 29 d. 18:51
Šanchajus , Paryžius , Helsinkis , Stokholmas , Sankt Peterburgas , Madridas , Varšuva , Maskva ir galiausiai – spalio 21 d. – Klaipėdos koncertų salė, spalio 22 d. – po ketverių metų pertraukos – Lietuvos nacionalinė filharmonija Vilniuje . Toks maršrutas numatytas pasaulinei fortepijono žvaigždei, charizmatiškajam ir publikos itin laukiamam pianistui Miroslavui Kultyševui, pagaliau radusiam laiko soliniams koncertams Lietuvoje .
Pirko vieną, gavo kitą  (186)
2014 m. rugsėjo 29 d. 17:41
Susigundžiau nupirkti dukrytei lėlę Mašenką iš internetinio puslapio. Pirkiniu likau nepatenkinta, nes pardavimui publikuota lėlės nuotrauka, mano galva, neatitiko realybės. Gavusi lėlę, aiškiai mačiau, kad ji skiriasi nuo esamos nuotraukoje.