namo rekonstrukcija

Naujai statomiems namams – svarbus reikalavimas dėl triukšmo  (3)
2015 m. vasario 17 d. 09:22
Statantys naujus namus privalo laikytis vieno reikalavimo, apie kurį dažnai net nežino - visi pastatai yra priskiriami tam tikroms garso klasėms, kurios užtikrina pakankamą apsaugą nuo triukšmo. Jeigu statomo namo garso klasė per žema, pastatą užbaigus statybų inspekcija gali neduoti leidimo jį toliau eksploatuoti.
Namo rekonstrukcija: toponuotrauka, dujų vedimas ir planuojama darbų pradžia
2014 m. balandžio 2 d. 00:00
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. Tam, kad jo svajonė taptų realybe, teko įveikti ne vieną išbandymą. Pateikiame aštuntąją jo pasakojimų dalį.
Nauji radiniai V. Pšonkos rūmuose: ožkos ir milžiniškos skolos  (22)
2014 m. vasario 28 d. 10:39
Buvęs Ukrainos generalinis prokuroras Viktoras Pšonka savo dvare naudojo paauksuotus kištukinius lizdus, sienas tapė auksu, augino ožkas ir laikė kompromituojančią medžiagą.
Penki PRIEŠ ir PO projektai: kaip kardinaliai gali pasikeisti namai
2014 m. vasario 27 d. 11:00
Padaryti namo rekonstrukciją - tai didžiulis darbas tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu. Tačiau įveikus šį kelią - rezultatas dažniausiai maloniai nustebina.
Namo rekonstrukcija: dujų įvedimas ir darbų pradžia  (2)
2014 m. vasario 27 d. 00:00
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. Tam, kad jo svajonė taptų realybe, teko įveikti ne vieną išbandymą. Pateikiame septintąją jo pasakojimų dalį.
Namo rekonstrukcija: brėžinių analizė  (1)
2014 m. vasario 19 d. 00:10
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. Tam, kad jo svajonė taptų realybe, teko įveikti ne vieną išbandymą. Pateikiame šeštąją jo pasakojimų dalį.
Didžiausios renovacijos klaidos  (82)
2014 m. vasario 9 d. 15:26
Būtų labai gerai, jei užtektų tai suprasti. Deja, mūsų šalyje iki šio supratimo dar labai toli. Mums vis dar atrodo, kad kažkas juk turi mumis pasirūpinti! „Juk negali būti taip, kad namas sugrius! Kodėl man turi rūpėti laiptinės langai ir stogas? Kam bėga, tegul tas ir remontuoja!“ Tokius ir kitokius pasiteisinimus tenka girdėti, kai tik pradedama kalbėti apie namo atnaujinimą (renovaciją).
Namo rekonstrukcija: architekto siūlomi planai  (6)
2014 m. sausio 29 d. 00:00
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. Tam, kad jo svajonė taptų realybe, jam teko įveikti ne vieną išbandymą. Pateikiame trečiąją jo pasakojimų dalį.
Skaitytojo patirtis: pirmosios problemos rekonstruojant namą  (3)
2014 m. sausio 21 d. 18:24
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. O viskas prasidėjo dar 2012 m. Su kokiomis problemomis jis susidūrė, kiek tai kainavo laiko ir pinigų, kaip ieškojo geriausių sprendimų ir specialistų - apie tai skaitykite kiekvieną trečiadienį. Pateikiame antrąją dalį.
Skaitytojas dalinasi asmenine patirtimi: nuo ko pradėti namo rekonstrukciją  (24)
2014 m. sausio 15 d. 08:08
Mūsų portalo skaitytojas Julius praeitų metų pabaigoje savo rankomis baigė rekonstruoti namą. O viskas prasidėjo dar 2012 m. Su kokiomis problemomis jis susidūrė, kiek tai kainavo laiko ir pinigų, kaip ieškojo geriausių sprendimų ir specialistų - apie tai skaitykite kiekvieną trečiadienį.
Prie Vingio parko vykdoma namo rekonstrukcija gąsdina dulkių debesimis  (1)
2013 m. gruodžio 20 d. 17:41
Netoli Vingio parko, Čiurlionio gatvėje virš prekybos centro „ Maxima “ įsikūrusio pastato pastogė atkreipė vietos gyventojų dėmesį. Vietiniai nuogąstavo, kad ten vykdomi rekonstrukcijos darbai niekaip neatitverti nuo gatvės, o šalia esantys medžiai net baltuoja nuo dulkių.  Specialistai sako, kad pavojus trumpalaikis, nes dulkės ore sklaidosi greitai, tačiau sutinka, kad darbai turėtų būti vykdomi ne taip aplaidžiai.
Sostinės daugiabučio gyventojai priversti tuštintis ant kaimynų galvų  (60)
2013 m. rugsėjo 24 d. 11:02
Sostinės Naujamiesčio rajono Mindaugo gatvės daugiabučio gyventojai jau ketvirta para negali naudotis vandeniu ir tualetu, apie tai DELFI pranešė skaitytoja.
TOK antausis suvienijo pasaulio imtynininkus  (12)
2013 m. rugpjūčio 31 d. 14:55
Metų pradžia imtynių pasauliui nieko blogo nežadėjo. Europoje vyko suplanuoti tarptautiniai renginiai ir pasiruošimas kovo mėnesį vyksiančiam Senojo žemyno čempionatui Tbilisyje. Viskas rutuliavosi kaip kasmet – tingiai, monotoniškai, bet užtikrintai. Iki nelemto pirmadienio. Būtent pirmadienį, vasario 11 dieną virš imtynių pasaulio driokstelėjo griaustinis.
Kaime apsigyvenęs miestietis: savo veiklos į nieką nekeisčiau  (64)
2013 m. rugpjūčio 27 d. 22:06
Ilgą laiką šokių mokytoju dirbęs ir savo darbu patenkintas Audrius Jokubauskas nusprendė šokių aikštelę iškeisti į sūrių gamybą ir gyvenimą ūkyje: „Norėjosi atsipalaiduoti nuo miestui būdingų įtakų.
10 priežasčių, kodėl reikia impregnuoti medieną antiseptikais  (8)
2013 m. rugpjūčio 12 d. 15:47
Tūkstantmečiais mediena vertinama kaip nuolat atsinaujinantis produktas: ūglys išauga į didelį medį, tada pamažu miršta ir veikiamas mikroorganizmų sutrūnija palikdamas derlingas puvenas, kurios padeda išaugti kitam medžiui. Medienos puvimas – biocheminis procesas, kurio metu mažėja medienos masė ir tūris, keičiasi spalva, silpnėja mechaninės savybės, kol mediena visiškai suyra. Šis procesas gali būti nutrauktas, kai sveikas medis nukertamas ir paverčiamas statybine mediena. Todėl mediena, kaip statybinė medžiaga, turi būti nuo jų apsaugota, nes negalima leisti suirti jūsų mediniam namui dėl aplinkos poveikio. Pateikiame 10 priežasčių, kodėl statybinė mediena turi būti impregnuota antiseptikais.
R. Baškytė. Atviras laiškas LR Seimo Aplinkos apsaugos komitetui  (65)
2013 m. birželio 13 d. 12:46
Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė Rūta Baškytė išplatino atvirą laišką, skirtą Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos apsaugos kkomitetui.
Kaip mes su Gražke verslą darėm: „mergaitės, pagailėkite savo pinigų“  (15)
2013 m. kovo 7 d. 15:50
Po ilgų ieškojimų ir nusivylimų galiausiai patalpas radome. Jos nebuvo nuostabiausios pasaulyje komercinės patalpos, bet tiko mūsų verslo pradžiai. Jau ir tokias, ne idealias, rasti nebuvo lengva. Nors mes ir nesitikėjome nieko lengvo. Kalbant ne tik apie patalpas, bet apskritai, nesunku buvo suskaičiuoti, kad „įsileidus“ į gyvenimą „poną verslą“, viskas pasikeis ir taps sudėtingiau nei iki šiol.
Lietuvė dėl darbo ir namų du kartus per dieną kerta sieną  (28)
2011 m. liepos 1 d. 06:06
Kiekvieną dieną po du kartus Asta Bonniot kerta valstybės sieną. Iš Belgijos pasienyje esančio miestelio Vivilis važiuoja į darbą Liuksemburge, o vakare dvigubai greičiau skuba grįžti į jaukų, savo rankomis sukurtą namą.
Kaltę neigiantis G.Jacka įrodinėjo, kad tapo bankininko auka  (52)
2010 m. gegužės 27 d. 18:25
Sunkiais nusikaltimais kaltinamas Palangos verslininkas Gediminas Jacka aiškina, kad buvęs „Eskpress“ banko prezidentas Vladimiras Naidūnas jį apgavo. Ketvirtadienį teisme parodymus davęs G. Jacka tikino, kad ilgą laiką pasitikėjo V. Naidūnu, todėl nemokamai leido gyventi jo name Vilniuje.
L.Graužinienė: premjero rezidencija paliko liūdną įspūdį  (343)
2010 m. balandžio 28 d. 14:34
Trečiadienį apžiūrėję rekonstruojamą premjero rezidenciją Turniškėse, Vilniuje, Seimo Audito komiteto nariai neslėpė nusivylimo - anot jų, Vyriausybės vadovui skirtam būstui naudojamos gana pigios, neišvaizdžios medžiagos, o už jas sumokėta itin daug.
„Daškės“ bičiulis: G.Jacka siūlė pinigų už parodymų pakeitimą  (70)
2010 m. kovo 5 d. 13:45
Su Kauno nusikalstamu pasauliu siejamas ne kartą teistas ir vienu artimiausių nušauto Lietuvos bokso federacijos prezidento Remigijaus Daškevičiaus, pravarde Daškė, aplinkos žmogumi laikytas palangiškis Giedrius Polita tvirtina, kad verslininkas Gediminas Jacka ne kartą siūlė pinigų už parodymų pakeitimą. Penktadienį Vilniaus apygardos teisme apklaustas pareigūnams gerai žinomas vyras taip pat tvirtino, kad garsūs nusikaltėliai rinkdavosi ir nemokamai gyvendavo G. Jackos viešbutyje.
Švenčionių r. mero namo rekonstrukcija domisi STT  (30)
2009 m. birželio 25 d. 19:45
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) susidomėjo Švenčionių rajono mero Vytauto Vigelio namo rekonstrukcija. STT sprendžia, ar pradėti tyrimą, dėl kai kuriems politikams kylančių įtarimų, nes darbus atlieka nuolat savivaldybės konkursus laiminti bendrovė, praneša LNK "Žinios".
Draustinių kalvynus lygina savivalės ledynmetis  (10)
2008 m. lapkričio 4 d. 08:10
Ši istorija - apie Vilniaus gamtos niokotojus ir jų užtarėjus, tačiau dešimtis panašių galima išgirsti ir kitur Lietuvoje. Štai kodėl verta pasigilinti į šią vilnietiškąją ir mėginti pasekti, kodėl niokojamos gražiausios šalies gamtos vietos. "Vaizdingiausių ir visiems žmonėms priklausančių vietų užgrobimas bei sudarkymas - spjūvis į akis visuomenei, teisėtvarkai ir valstybei", - tvirtina Vilniaus miesto Antakalnio seniūnijos bendruomenė.
Istoriniai pastatai nusimetė skurdžius apdarus  (4)
2008 m. vasario 18 d. 14:03
Senųjų pastatų interjerai prikeliami iš nebūties. Šie laiko ženklai vėl liudija praėjusių epochų dvasią ir naujai suskamba šiuolaikiškose erdvėse. Tikrais kultūros paveldo atradimais tapo pastaruoju metu restauruoti dviejų istorinių pastatų interjerai Vilniaus senamiestyje.
Turtuolio rūmai – it užkeikti  (53)
2008 m. sausio 7 d. 00:01
Beveik dešimtmetį trunkančios buvusio kandidato į šalies prezidentus ištaigingo būsto statybos Antakalnyje jau gavo amžiaus statybų titulą. Ir kol kas, atrodo, nežada jo kratytis.
Į E.Presley namo rekonstrukciją ketinama investuoti 250 mln. JAV dolerių  (5)
2007 m. rugpjūčio 2 d. 23:27
Greislendu vadinamo Elvio Presley namo rekonstrukcijai numatoma skirti 250 mln. JAV dolerių. Už šią sumą ketinama pastatyti naują lankytojų centrą, kurios plotas viršys 7 tūkst. kvadratinių metrų, modernų muziejų, taip pat 500 kambarių viešbutį.