Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Seimo narys, savarankiškas kandidatas be partijos ar kurios iš stambiausių šalies politinių jėgų paramos.

1964 m. rugsėjo 2 d. gimęs Naglis Puteikis – ilgametis konservatorių partijos narys – jau seniai pasižymėjo partijos linijai priešinga retorika ir pažiūromis. Galų gale įvyko tai, ko buvo galima tikėtis – konservatorių ir N. Puteikio keliai išsiskyrė. Šių metų vasarį vienmandatėje apygardoje išrinktas parlamentaras trenkė durimis ir išėjo iš partijos bei jos frakcijos Seime.

Po vieno ryškaus politinio žingsnio sekė kitas – buvęs konservatorius sumanė dalyvauti prezidento rinkimuose.

N. Puteikio biografijoje – daug margų detalių. Pavyzdžiui, Bylinėjimasis su buvusiomis darbovietėmis ar valstybės įstaigomis – dažnas reiškinys N. Puteikio karjeroje. 2006 m. politikas atsidūrė Klaipėdos areštinėje, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Į ankstesnės kadencijos Seimą N. Puteikis pateko 2011 m., kai Danės apygardoje surengti pakartotiniai Seimo nario rinkimai. 2012 m. rinkimuose N. Puteikis vėl triumfavo Danės apygardoje.

Svarbiausi klausimai lietuviui: kaip priaugti, kaip numesti ir kaip pasididinti  (19)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:17
Šiandien kompanija „Google“ paskelbė kasmetinius 14-uosius metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus – žvilgsnį į 2014-uosius viso pasaulio tinklo naršytojų akimis. Tai unikali pagrindinių metų įvykių ir karščiausių tendencijų perspektyva, pagrįsta ir Lietuvoje atliktomis paieškomis, rašoma interneto paieškų bendrovės pranešime spaudai.
A. Guoga sulaužė stereotipą apie europarlamentarus  (49)
2014 m. gruodžio 12 d. 07:11
Stereotipą, kad į Europos Parlamentą dirbti išvykęs politikas tarsi išnyksta iš šalies rinkėjų akiračio, šįkart sulaužė Antanas Guoga , kurio reitingas lapkritį šovė į viršų labiau nei bet kurio kito žinomo visuomenės veikėjo.
Į valdžią taikosi „Šilutės garažai“ ir „Puteikis plius“  (75)
2014 m. gruodžio 9 d. 20:12
Iki savivaldos rinkimų liko mažiau nei trys mėnesiai, o politinių partijų neatstovaujami kandidatai aktyviai beldžiasi į rinkėjų širdis. Pradžioje – formuodami visuomeninius rinkimų komitetus, su kuriais tikisi pelnyti vieną ar kelias kėdes savivaldybių tarybose.
N. Puteikis. Biudžetas: teisėjams – milijonai, kultūrininkams ir policininkams – riestainio skylė  (130)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:37
2015-ųjų biudžetas primena riestainio dalybas: vieniems tenka saldžioji dalis, kitiems – skylė ar geriausiu atveju trupiniai.
A. Zuokas pasakė, ko nori, bet negauna  (33)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:33
Vilniaus meras nori, kas sostinei liktų 55 proc. gyventojų pajamų mokesčio - 7 procentiniais punktais daugiau nei dabar. Pasak Artūro Zuoko, tuomet būtų galima tikėtis, kad bankai vėl pradės skolinti miestui.
Smuko Socialdemokratų partijos ir Vyriausybės reitingai  (164)
2014 m. spalio 18 d. 09:20
Per metus laiko sumažėjo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) reitingai, o per pastarąjį mėnesį – smuko pasitikėjimas partijos lyderiu, premjeru Algirdu Butkevičiumi, rodo visuomenės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta apklausa .
L. Garnelienė ir V. Zelianka nepaskirti Aukščiausiojo Teismo teisėjais  (42)
2014 m. spalio 16 d. 14:01
Seimas ketvirtadienį atsisakė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjais skirti Apeliacinio teismo teisėją Laimą Garnelienę ir Vilniaus apygardos teismo pirmininką Vytautą Zelianką . Kiti valstybės vadovės teikti kandidatai į teisėjus parlamentarų įvertinti palankiai.
Ar Lietuvai vis dar reikalinga policija, arba mundurų skalbimo laikas  (14)
2014 m. spalio 14 d. 11:54
Simboliška, tačiau pasaulinės Psichikos sveikatos dienos išvakarėse TV3 ekrane diskutuota apie vienos mūsų visuomenės dalies – policijos pareigūnų - atsakomybę bei sunkias pareigas. Neneigsiu, tema skaudi – vos spėję primiršti ankstesnes girtų pareigūnų sukeltas tragedijas, dėl kurių jau atsistatydino berods net keletas generalinių komisarų, išgirstame apie naujas nelaimes.
Varžybose dėl valdžios uostamiestyje - pagarsėję dalyviai  (46)
2014 m. spalio 13 d. 17:25
Tiesioginiai mero rinkimai Klaipėdoje žada intrigą, nes prie starto linijos rikiuojasi svorio politinėje arenoje turintys kandidatai. Juos kels visos partijos, kurių narių šiuo metu yra Klaipėdos savivaldybės taryboje. Tačiau dar yra ir nežinomųjų.
Seimo nario N. Puteikio tėvas neatsilaikė tik prieš plaučių vėžį  (90)
2014 m. spalio 9 d. 14:39
Seimo narys , kandidatavęs ir į Lietuvos prezidento postą, Naglis Puteikis neteko savo tėvo, iš kurio ir sėmėsi stiprybės dalyvauti politinėje ir visuomeninėje veikloje. N. Puteikio tėvas Vytautas Puteikis mirė savo namuose pirmadienio vakarą. Jam spalio 12 dieną būtų sukakę 84 metai.
V. Budraitytė: gyvenimas nesusituokus – 21 amžiaus vergija  (56)
2014 m. spalio 2 d. 12:49
Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidos „Ginčas be taisyklių“ studijoje žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka. Laidoje susitiks dainininkė Daina Bilevičiūtė , politikas Naglis Puteikis su žmona Nika, dainininkas Juozas Butnorius , būrėja Vaiva Budraitytė , psichologas Gediminas Navaitis , dainininkė Ingrida Kazlauskaitė .
V. Budraitytė: kada gyvenimas poroje yra vergija
2014 m. spalio 2 d. 00:15
Žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka.
Tiesioginiuose mero rinkimuose žada dalyvauti ir N. Puteikis  (191)
2014 m. rugsėjo 24 d. 15:28
Solidžiai Prezidento rinkimuose pasirodęs ir rinkėjus mobilizavęs Naglis Puteikis ketina dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose.
Sprendimas dėl atlyginimų tebepersekioja  (16)
2014 m. rugsėjo 11 d. 14:45
Į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisiją ( VTEK ) siūlomas buvęs Konstitucinio Teismo ( KT ) pirmininkas Romualdas Kęstutis Urbaitis Seime sulaukė klausimo, kodėl Teismas ėmėsi spręsti klausimą dėl valstybės sektoriaus darbuotojų, tarp jų ir teisėjų, atlyginimų mažinimo.
Ratings of many Lithuanian politicians down in July
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:35
The list of most popular public figures in Lithuania remains the same, however, the ratings of many of them have slightly declined, a survey reveals. Political scientists and observers link the decline to post-election period and political standstill in summer.
Kandidatams rinkimuose - finansiniai nuostoliai  (30)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 17:15
Per 11 tūkst. litų rinkimų užstatus praras daugiau kaip pusė siekusių prezidento posto, 20 tūkst. litų viršijusių užstatų neteks ir kelios nesėkmingai dėl Europos Parlamento mandatų kovojusios partijos bei rinkimų komitetas.
Į viršų šovė V. Mazuronis ir E. Masiulis  (112)
2014 m. liepos 18 d. 21:15
Birželį į viršų labiausiai šovė buvusio aplinkos ministro, europarlamentaro Valentino Mazuronio ir Liberalų sąjungos pirmininko Eligijaus Masiulio reitingai.
J. Špakauskas. Kada Umberto Eco paskambins Selui?  (158)
2014 m. liepos 16 d. 10:18
Internete neseniai pasirodė toks pokalbis tarp vienos Lietuvos rašytojos ir žurnalistės bei garsiu vadinamo graikų rašytojo. Abu ponai kalba apie dalykus, kurių, atrodo, jie abu nelabai išmano. Nieko, pasitaiko, gaila tik, kad viešumoje.
R. Švedas: Lietuvoje problema yra ne ta, kad oligarchija stipri, o ta, kad politikai silpni  (176)
2014 m. birželio 20 d. 14:23
Su Romu Švedu, kuris vadovavo prezidentės rinkimų štabui, kalbėjomės iš karto po rinkimų, kuriuose Dalia Grybauskaitė įtikinamai nugalėjo savo oponentą. Kalbėdami daugiausia dėmesio skyrėme ne tam, kaip vyko rinkimai, o tam, kas mūsų laukia, kas kelia nerimą ir kas teikia vilties.
Politologas: V. Tomaševskiui gali atitekti garbingas postas  (135)
2014 m. birželio 20 d. 06:44
Įteisinus tiesioginius merų rinkimus, didmiesčiuose lyderiais išliktų esami merai, sako politologai.
D. Grybauskaitė - nebe populiariausių visuomenės veikėjų sąrašo viršuje  (223)
2014 m. birželio 12 d. 21:11
Ilgą laiką populiariausių visuomenės veikėjų sąraše pirmavusi antrajai kadencijai perrinkta prezidentė Dalia Grybauskaitė šią poziciją užleido.
Kiek K. Daukšiui atsieis „kelių erelio“ titulas?  (44)
2014 m. birželio 12 d. 07:20
Ketvirtadienį Seimas ketina apsispręsti, ar panaikinti greitį viršijusio Seimo nario „darbiečio“ Kęstučio Daukšio teisinę neliečiamybę.
Referendumo dėl žemės pardavimo iniciatoriai: reikia dviejų dienų  (161)
2014 m. birželio 5 d. 18:30
Referendumo dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams ir įmonėms rėmėjai - Seimo nariai - siūlo jam skirti ne vieną, o dvi dienas - birželio 28 ir 29-ąją. Tačiau Vyriausios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko nuomone, toks pasiūlymas yra pavėluotas.
Sprendimas dėl N. Venckienės: laukia pirma apkalta „už akių“ Lietuvos istorijoje?  (520)
2014 m. birželio 3 d. 10:37
Seimo „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnė Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją, antradienį paskelbė Konstitucinis Teismas ( KT ).
Rinkimų į EP rezultatai: socdemai sugniuždyti, pasipylė sensacijos  (3312)
2014 m. gegužės 25 d. 07:00
Baigiasi balsų skaičiavimas Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Rezultatai sensacingi, ir sensacija tikrai ne viena. O prezidento rinkimuose balsų skaičiavimas jau sekmadienio vakarą tebuvo formalumas.
N. Puteikis. Dar kartą apie D. Grybauskaitės ir R. Juknevičienės „rūpestį“ Lietuvos gynyba  (93)
2014 m. gegužės 23 d. 13:52
Noriu atkreipti visuomenės dėmesį į kelis faktus, kuriuos nutylėjo tiek prezidentė Dalia Grybauskaitė, priešpaskutinę rinkimų kampanijos dieną televizijos eteryje staiga pareikalavusi didinti išlaidas gynybai, tiek buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kurios nemalonę užsitraukiau debatų metu viešai iškėlęs klausimus apie sąmoningą Lietuvos kariuomenės žlugdymą .
Z. Balčytis paprašė, kad D. Grybauskaitė atskleistų seną paslaptį  (1240)
2014 m. gegužės 22 d. 21:16
Antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė ir socialdemokratas Zigmantas Balčytis stojo į paskutinę akistatą televiziniuose debatuose.
R. Bogdanas. Pakalnutės ir kiti rinkimų žolynai  (65)
2014 m. gegužės 22 d. 07:21
Šį savaitgalį vyks dveji rinkimai: į Europos parlamentą ir prezidento rinkimų finalas. Turime išskirtinį politiką, kuris dalyvauja iškart abejuose rinkimuose. Gerbėjų simpatijas jis patraukia ramiu mandagiu kalbėjimu. Kaip nebūsi ramus, kai ant nugaros – patikimas parašiutas? Nepataikai į vėjuotą sudėtingą Daukanto aikštę – nusileidi ramioje Briuselio pievelėje, kur sveikatos negadina atsakomybės našta. Daugeliui stebėtojų kyla įtarimai, kad būtent ten Zigmantas Balčytis jau nusitaikęs, su perspektyva patekti į Europos komisarus.
R. Vainienė. Rinkimai: nuo oranžinės gerberos iki raudonosios rožės  (10)
2014 m. gegužės 21 d. 07:21
Sekmadienį dveji rinkimai, Prezidento ir Europos Parlamento. Pastarieji kažkuo primena interviu su krepšininkų žmonomis. Visada iš anksto žinai, ką jos pasakys. Kad svarbiausia – šeima, ir jos be galo laimingos galinčios visą save jai atiduoti. Kandidatai į Europos Parlamentą pasakys, kad jiems svarbiausia – žmogus, ir savo kadenciją jie pašvęs būtent darbui Lietuvos žmonėms.