Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Seimo narys, savarankiškas kandidatas be partijos ar kurios iš stambiausių šalies politinių jėgų paramos.

1964 m. rugsėjo 2 d. gimęs Naglis Puteikis – ilgametis konservatorių partijos narys – jau seniai pasižymėjo partijos linijai priešinga retorika ir pažiūromis. Galų gale įvyko tai, ko buvo galima tikėtis – konservatorių ir N. Puteikio keliai išsiskyrė. Šių metų vasarį vienmandatėje apygardoje išrinktas parlamentaras trenkė durimis ir išėjo iš partijos bei jos frakcijos Seime.

Po vieno ryškaus politinio žingsnio sekė kitas – buvęs konservatorius sumanė dalyvauti prezidento rinkimuose.

N. Puteikio biografijoje – daug margų detalių. Pavyzdžiui, Bylinėjimasis su buvusiomis darbovietėmis ar valstybės įstaigomis – dažnas reiškinys N. Puteikio karjeroje. 2006 m. politikas atsidūrė Klaipėdos areštinėje, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Į ankstesnės kadencijos Seimą N. Puteikis pateko 2011 m., kai Danės apygardoje surengti pakartotiniai Seimo nario rinkimai. 2012 m. rinkimuose N. Puteikis vėl triumfavo Danės apygardoje.

Gyventojai pasakė, kas jų interesams atstovauja geriausiai  (161)
2015 m. sausio 31 d. 11:18
Lietuvos gyventojai toliau mano, kad geriausiai jų interesams atstovauja prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Algirdas Butkevičius , rodo naujausia apklausa.
Debatų laida „Vilniaus ringas“: Indrė Kleinaitė prieš Naglį Puteikį  (111)
2015 m. sausio 30 d. 15:01
Ringe kaunasi kandidatai į sostinės vadovus Indrė Kleinaitė ir Naglis Puteikis . Kuris iš jų vertesnis Vilniaus mero posto? Kuris iš jų nugalės argumentų dvikovoje?
Siekiantys Vilniaus mero posto susigrums Žinių radijo ringe  (3)
2015 m. sausio 26 d. 16:13
Antradienį „ Žinių radijo “ eteryje prasideda 10 laidų ciklas „ Vilniaus ringas“, skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į pirmą kartą rengiamus tiesioginio mero rinkimus. Antradieniais ir ketvirtadieniais 10.05 val. tiesioginio eterio metu kandidatai atsakinės ne tik į laidos vedėjo Aurimo Perednio, bet ir į klausytojų bei oponentų klausimus.
Kodėl pusė Lietuvos rinkėjų nenori dalyvauti rinkimuose  (237)
2015 m. sausio 26 d. 06:59
Rinkimuose dažniausiai nedalyvauja nusivylusieji politikų nuveiktais arba nenuveiktais darbais, emigrantai ir jaunimas, portalui LRT.lt tvirtina pašnekovai.
N. Puteikis. Nutylėtas Vilnius  (196)
2015 m. sausio 21 d. 13:42
Tęsdamas nutylėjimų temą, kurią pradėjau rašiniu „ Ką ir kodėl apie šilumos kainą nutyli Majauskas ir Šimašius “, atkreipsiu dėmesį į ypatingą tylos zoną: vadinamąją „antrąją“ Lietuvą, kurią jėgos, jaunystės ir sėkmingo lipimo per kitų galvas kaip vienintelio teisingo gyvenimo būdo apaštalai vadina runkeliais, pašalpiniais, buduliais, išlaikytiniais ir pan., ir apie kurią vienas garsus publicistas svajoja, kad ji išmirs arba išvažiuos.
Iš LLRA atėmė teisę naudoti V. Tomaševskio vardą  (113)
2015 m. sausio 21 d. 12:09
Lietuvos lenkų rinkimų akcija ( LLRA ) prabilo apie partijai esą sudaromas kliūtis artėjančiuose savivaldos rinkimuose.
Svarbiausias Vilniaus mero rinkimų klausimas  (66)
2015 m. sausio 20 d. 14:15
Vilniaus meru taps kandidatas, kuris antrajame tiesioginių merų rinkimų ture sugebės užsitikrinti tautinių mažumų paramą, portalui LRT.lt tvirtina politikos apžvalgininkai Virginijus Savukynas , Jurgita Tvaskienė bei politologas Vytautas Dumbliauskas .
N. Puteikis. Ką ir kodėl apie šilumos kainą nutyli Majauskas ir Šimašius  (144)
2015 m. sausio 19 d. 10:02
Iš biudžeto maitinamų partijų kišenėse saugiai sėdinčiai nomenklatūrai labai norėtųsi paversti artėjančius savivaldos rinkimus demokratijos imitacija be idėjų kovos – tokiu, sakyčiau, partijų pasistumdymu dėl valdžios, kuris neturės nieko bendro su didžiosios dalies Lietuvos gyventojų interesais ir kurį eilinis pilietis stebės su žiovuliu, nepasitikėjimu ir vis didėjančia apatija, kaip spektaklį, nesusijusį su jo paties gyvenimu ir reiškiantį tik viena: eilines šiltų postų dalybas.
Lenktynės dėl Vilniaus mero kėdės: aiškėja trys favoritai  (767)
2015 m. sausio 15 d. 05:30
Kovą įvyksiantys tiesioginiai Vilniaus mero rinkimai greičiausiai neapsieis be antrojo turo. Aiškėja trys favoritai, kurie turi geriausius šansus aiškintis santykius antrajame ture.
Sprendžia, kada rengti rinkimus į atsilaisvinusias Seimo kėdes  (9)
2015 m. sausio 13 d. 19:21
Vyriausiosios rinkimų komisijos ( VRK ) pirmininkas Zenonas Vaigauskas rinkimus į atsilaisvinusias vietas Seime, jei savivaldos rinkimuose dalyvaujantys parlamentarai paliktų jas dėl merų postų, siūlo rengti liepos pradžioje ar birželio pabaigoje.
N. Puteikis ir N. Puteikienė apsisprendė  (614)
2015 m. sausio 8 d. 11:39
Į Vilniaus miesto merus ketina kandidatuoti nepartinis Seimo narys Naglis Puteikis . Jo žmona Nina Puteikienė kels savo kandidatūrą Kaipėdos mero rinkimuose.
Realiausias scenarijus: N. Puteikis sieks Vilniaus mero posto, jo žmona – Klaipėdos  (545)
2015 m. sausio 6 d. 19:07
Mero posto siekti veikiausiai bandys ne tik Naglis Puteikis , bet ir jo žmona Nika Puteikienė . Realiausiais scenarijus toks, kad N. Puteikis bandys laimėti rinkimus ir vadovauti Vilniui, o jo žmona – Klaipėdai.
Po tiesioginių merų rinkimų gali tekti rinkti keletą naujų parlamentarų  (87)
2015 m. sausio 4 d. 11:30
Po tiesioginių merų rinkimų gali tekti organizuoti Seimo nario rinkimus keliose vienmandatėse apygardose. Mat bene aštuoni jose išrinkti parlamentarai planuoja varžytis dėl mero pareigų.
N. Puteikis renkasi, ar siekti Vilniaus, ar Klaipėdos mero posto  (139)
2014 m. gruodžio 29 d. 11:28
Seimo narys Naglis Puteikis , užsiminęs apie ketinimą siekti Vilniaus mero posto, sako, kad galutinį sprendimą dėl to priims, kai paaiškės visi kandidatai į Klaipėdos merus.
Svarbiausi klausimai lietuviui: kaip priaugti, kaip numesti ir kaip pasididinti  (6)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:17
Šiandien kompanija „Google“ paskelbė kasmetinius 14-uosius metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus – žvilgsnį į 2014-uosius viso pasaulio tinklo naršytojų akimis. Tai unikali pagrindinių metų įvykių ir karščiausių tendencijų perspektyva, pagrįsta ir Lietuvoje atliktomis paieškomis, rašoma interneto paieškų bendrovės pranešime spaudai.
A. Guoga sulaužė stereotipą apie europarlamentarus  (49)
2014 m. gruodžio 12 d. 07:11
Stereotipą, kad į Europos Parlamentą dirbti išvykęs politikas tarsi išnyksta iš šalies rinkėjų akiračio, šįkart sulaužė Antanas Guoga , kurio reitingas lapkritį šovė į viršų labiau nei bet kurio kito žinomo visuomenės veikėjo.
Į valdžią taikosi „Šilutės garažai“ ir „Puteikis plius“  (75)
2014 m. gruodžio 9 d. 20:12
Iki savivaldos rinkimų liko mažiau nei trys mėnesiai, o politinių partijų neatstovaujami kandidatai aktyviai beldžiasi į rinkėjų širdis. Pradžioje – formuodami visuomeninius rinkimų komitetus, su kuriais tikisi pelnyti vieną ar kelias kėdes savivaldybių tarybose.
N. Puteikis. Biudžetas: teisėjams – milijonai, kultūrininkams ir policininkams – riestainio skylė  (129)
2014 m. lapkričio 25 d. 14:37
2015-ųjų biudžetas primena riestainio dalybas: vieniems tenka saldžioji dalis, kitiems – skylė ar geriausiu atveju trupiniai.
A. Zuokas pasakė, ko nori, bet negauna  (33)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:33
Vilniaus meras nori, kas sostinei liktų 55 proc. gyventojų pajamų mokesčio - 7 procentiniais punktais daugiau nei dabar. Pasak Artūro Zuoko, tuomet būtų galima tikėtis, kad bankai vėl pradės skolinti miestui.
Smuko Socialdemokratų partijos ir Vyriausybės reitingai  (164)
2014 m. spalio 18 d. 09:20
Per metus laiko sumažėjo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) reitingai, o per pastarąjį mėnesį – smuko pasitikėjimas partijos lyderiu, premjeru Algirdu Butkevičiumi, rodo visuomenės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atlikta apklausa .
L. Garnelienė ir V. Zelianka nepaskirti Aukščiausiojo Teismo teisėjais  (42)
2014 m. spalio 16 d. 14:01
Seimas ketvirtadienį atsisakė Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjais skirti Apeliacinio teismo teisėją Laimą Garnelienę ir Vilniaus apygardos teismo pirmininką Vytautą Zelianką . Kiti valstybės vadovės teikti kandidatai į teisėjus parlamentarų įvertinti palankiai.
Ar Lietuvai vis dar reikalinga policija, arba mundurų skalbimo laikas  (14)
2014 m. spalio 14 d. 11:54
Simboliška, tačiau pasaulinės Psichikos sveikatos dienos išvakarėse TV3 ekrane diskutuota apie vienos mūsų visuomenės dalies – policijos pareigūnų - atsakomybę bei sunkias pareigas. Neneigsiu, tema skaudi – vos spėję primiršti ankstesnes girtų pareigūnų sukeltas tragedijas, dėl kurių jau atsistatydino berods net keletas generalinių komisarų, išgirstame apie naujas nelaimes.
Varžybose dėl valdžios uostamiestyje - pagarsėję dalyviai  (47)
2014 m. spalio 13 d. 17:25
Tiesioginiai mero rinkimai Klaipėdoje žada intrigą, nes prie starto linijos rikiuojasi svorio politinėje arenoje turintys kandidatai. Juos kels visos partijos, kurių narių šiuo metu yra Klaipėdos savivaldybės taryboje. Tačiau dar yra ir nežinomųjų.
Seimo nario N. Puteikio tėvas neatsilaikė tik prieš plaučių vėžį  (90)
2014 m. spalio 9 d. 14:39
Seimo narys , kandidatavęs ir į Lietuvos prezidento postą, Naglis Puteikis neteko savo tėvo, iš kurio ir sėmėsi stiprybės dalyvauti politinėje ir visuomeninėje veikloje. N. Puteikio tėvas Vytautas Puteikis mirė savo namuose pirmadienio vakarą. Jam spalio 12 dieną būtų sukakę 84 metai.
V. Budraitytė: gyvenimas nesusituokus – 21 amžiaus vergija  (56)
2014 m. spalio 2 d. 12:49
Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidos „Ginčas be taisyklių“ studijoje žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka. Laidoje susitiks dainininkė Daina Bilevičiūtė , politikas Naglis Puteikis su žmona Nika, dainininkas Juozas Butnorius , būrėja Vaiva Budraitytė , psichologas Gediminas Navaitis , dainininkė Ingrida Kazlauskaitė .
V. Budraitytė: kada gyvenimas poroje yra vergija
2014 m. spalio 2 d. 00:15
Žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka.
Tiesioginiuose mero rinkimuose žada dalyvauti ir N. Puteikis  (191)
2014 m. rugsėjo 24 d. 15:28
Solidžiai Prezidento rinkimuose pasirodęs ir rinkėjus mobilizavęs Naglis Puteikis ketina dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose.
Sprendimas dėl atlyginimų tebepersekioja  (17)
2014 m. rugsėjo 11 d. 14:45
Į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisiją ( VTEK ) siūlomas buvęs Konstitucinio Teismo ( KT ) pirmininkas Romualdas Kęstutis Urbaitis Seime sulaukė klausimo, kodėl Teismas ėmėsi spręsti klausimą dėl valstybės sektoriaus darbuotojų, tarp jų ir teisėjų, atlyginimų mažinimo.
Ratings of many Lithuanian politicians down in July
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:35
The list of most popular public figures in Lithuania remains the same, however, the ratings of many of them have slightly declined, a survey reveals. Political scientists and observers link the decline to post-election period and political standstill in summer.