Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Skandalingais pareiškimais garsėjantis Seimo narys 2014 m. buvo viena ryškesnių personų Lietuvos politinėje padangėje. Ilgametis konservatorius paliko partiją ir nutarė kelti savo kandidatūrą prezidento rinkimuose. Nors iki antro turo trūko nedaug – ketvirta vieta ir daugiau nei 9 proc. balsų atrodo kaip neprastas rezultatas.

N. Puteikis vadinamas „protesto elektorato“ numylėtiniu. Politikas viešai gynė Neringą Venckienę, stojo agituoti už referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams ir pasižymėjo kitomis margomis iniciatyvomis.

Savivaldos rinkimuose N. Puteikio pavardė mirgės ne tik Vilniaus rinkėjams atiteksiančiuose biuleteniuose – keliose savivaldybėse laimę bando visuomeniniai rinkimų komitetai, kurie tikisi rinkėjus pritraukti pasivadindami „Puteikis plius“ ir panašiais vardais.

Statybų skandalas Palangoje: ką planuoja su M. Marcinkevičiumi siejama įmonė?
2015 m. lapkričio 25 d. 16:10
Palangiškiai nerimauja: miesto centre, griežtai saugomoje kultūros vertybių apsaugos zonoje su įtakingu Lietuvos verslininku Mindaugu Marcinkevičiumi siejama įmonė planuoja naujų poilsio namų statybas. O svarbiausia, kad verslininkų planams kontrolę vykdančios institucijos viena po kitos sparčiai uždega žalią šviesą.
Siūloma supaprastinti streikų organizavimą  (15)
2015 m. lapkričio 13 d. 09:51
Naujos redakcijos Darbo kodekse siūloma supaprastinti streikų organizavimą, nes ši teisė, pripažįstama visame civilizuotame pasaulyje, Lietuvoje „yra paversta fikcija“. Taip mano ir pasiūlymus inicijuoja AB „ Švyturys “ profesinės sąjungos. Siūlymą įregistravo Seimo narys Naglis Puteikis , rašoma pranešime spaudai.
N. Puteikis. Panaikinti mokesčius skurstantiems būtina, o nenaudinga tik partinei nomenklatūrai  (130)
2015 m. lapkričio 5 d. 11:22
Socialine darbuotoja viename iš vadinamosios „provincijos“ miestų dirbanti septynių vaikų mama, apie kurią mano padėjėjams papasakojo žmonės, matę jos darbą – nuoširdžią pagalbą jos reikalingiems – pati yra viena iš silpnųjų (pokalbį su ja rasite čia ).
V. Valentinavičius. Kas įveiks Lietuvos verslo respubliką?  (112)
2015 m. lapkričio 2 d. 11:48
Svarstant Lenkijos rinkimų rezultatus ir konservatyvios Teisės ir teisingumo partijos (Prawo i Sprawiedliwość, PiS) triuškinančios pergalės priežastis, Lietuvos viešojoje erdvėje dažniausiai minimas pralaimėjusios liberalios Pilietinės platformos (Platforma obywatelska, PO) politikų pokalbių įrašų skandalas ir jo išryškinta arogancija, Donaldo Tusko lyderystės praradimas bei rinkėjų nuovargis, noras matyti naujus veidus.
Lithuanian MP suggests indexing minimum wage to average pay
2015 m. spalio 29 d. 17:14
New proposed amendments to the Labour Code of Lithuania suggest that the minimum monthly wage should not be lower than half of the previous year's average wage, which is estimated and announced by Statistics Lithuania .
Grybauskaitė and Adamkus most popular public figures in Lithuania
2015 m. spalio 23 d. 14:12
Last month, ratings of three politicians grew while those of five others fell. A survey commissioned by news agency ELTA and carried out on 12-22 September by pollster Baltijos Tyrimai has revealed that President Dalia Grybauskaitė and former president Valdas Adamkus were the most favourably evaluated public figures in Lithuania, among 70 percent of the polled each.
Palankiausiai vertinamų politikų viršūnės nesikeičia  (79)
2015 m. spalio 22 d. 21:26
Pastarąjį mėnesį visuomenės veikėjų, kurių reitingai smuktelėjo, buvo daugiau negu tų, kurių populiarumas pakilo. Reitingus pasigerino trys, o "nusimušė" penki politikai, labiausiai krito Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio populiarumas, rodo apklausa.
Seimo opozicija nori tyrimo dėl premjero žento  (112)
2015 m. spalio 14 d. 11:06
37 Seimo narių grupė siūlo pradėti parlamentinį tyrimą dėl bendrovės „Ministerium“, kurios akcininkas buvo premjero Algirdo Butkevičiaus žentas Evaldas Vaitasius, veiklos išaiškinimo.
Partijų reitingai: dūžtančios iliuzijos  (732)
2015 m. spalio 8 d. 05:30
Socialdemokratų populiarumui įtakos neturi net kilęs skandalas dėl premjero Algirdo Butkevičiaus žento verslo, tuo metu liberalai ir konservatoriai grumiasi dėl antrosios vietos populiariausių partijų sąraše.
S. Brundza užsimojo naikinti atlyginimus Seimo nariams  (46)
2015 m. rugsėjo 30 d. 10:04
Seimo narys Stasys Brundza ruošiasi iš parlamentarų atimti jų atlyginimus. Anot politiko, į Seimą reikia eiti ne dėl algos, bet dėl to, kad galėtum ką nors doro ir gero nuveikti Tėvynei.
P. Urbšys. Nustokime apgaudinėti kitus ir save  (33)
2015 m. rugsėjo 14 d. 16:30
Seimas, sugiedojęs himno žodžius „ir šviesa, ir tiesa mūs žingsnius telydi“, atsiraitojęs rankoves kibo į darbą Lietuvos žmonių labui.
P. Urbšys. Partinių broilerių perėtojams jaukiausia erdvė – gardas  (113)
2015 m. liepos 28 d. 08:09
Praėjusią savaitę Seimo narė Rasa Juknevičienė ėmėsi politologo darbo ir viešai aptarė savivaldybių tarybų rinkimų rezultatus Panevėžyje. Konservatorių partijos rinkimų štabo vadovei ir Panevėžio krašto konservatorių koordinatorei prireikė šimto dienų, kad atsikvošėtų nuo konservatorių pralaimėjimo Aukštaitijos sostinėje.
Palankiausiai vertinamų politikų viršūnėje – V. Adamkus  (89)
2015 m. liepos 23 d. 22:04
Palankiausiai vertinamų visuomenės veikėjų sąraše per mėnesį labiausiai pagerėjo trijų politikų - Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio, Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio bei Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Artūro Paulausko - vertinimai.
Parlamentarai bijo teroristinių išpuolių Seime  (176)
2015 m. liepos 2 d. 20:18
Kai kurie parlamentarai, baimindamiesi galimų teroristinių išpuolių, sako, kad rūmai, kuriuose jie posėdžiauja yra nesaugūs bei vardija vietas, kaip ir kur galima sprogdinti, kad būtų daug žalos. Seimo pirmininkė parlamente jaučiasi saugi, o Vadovybės apsaugos departamentas (VAD) Seimo rūmų apsaugą žada stiprinti, bet kada tai bus daroma, dėl lėšų trūkumo negali pasakyti, ketvirtadienį pranešė LNK „Žinios“.
N. Puteikis pabūgo dėl parlamento pastato saugumo  (48)
2015 m. liepos 1 d. 12:00
Seimo narys Naglis Puteikis pabūgo, kad Seimas yra neapsaugotas, todėl pasiūlė Seimo pirmininkei ir Vadovybės apsaugos departamentui specialiomis konstrukcijomis apsaugoti parlamento pastatą nuo savižudžių sprogdintojų.
Lithuanians most trust president and prime minister
2015 m. birželio 20 d. 12:40
A recent survey has revealed that Lithuanians still trust the most President Dalia Grybauskaitė, who has been re-elected for a second term of office, and Prime Minister Algirdas Butkevičius, who is also Chair of the Lithuanian Social Democratic Party. The leader of the party Order and Justice MEP Rolandas Paksas is third most popular public figure.
Apklausa parodė, kokiais politikais lietuviai pasitiki labiausiai  (306)
2015 m. birželio 18 d. 20:58
Gyventojai labiausiai tebepasitiki antrajai kadencijai perrinkta Prezidente Dalia Grybauskaite ir Premjeru Lietuvos socialdemokratų partijos ( LSDP ) pirmininku Algirdu Butkevičiumi. Simpatijos tebereiškiamos ir Europos Parlamento ( EP ) nariui, partijos Tvarka ir teisingumas lyderiui Rolandui Paksui.
Nesutaria dėl kelio Vilnius-Utena rekonstrukcijos  (29)
2015 m. birželio 4 d. 17:43
Seimas spręs, ar leisti valstybei prisiimti 175,11 mln. eurų vertės įsipareigojimus, viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu rekonstruojant beveik prieš 30 metų nutiestą betoninį kelią iš Vilniaus į Uteną.
Laisvė internete bus ribojama  (29)
2015 m. gegužės 21 d. 12:21
Seimas Lietuvoje įteisino internetinius lošimus ir uždraudė nuo 2016 metų juose dalyvauti nepilnamečiams. Į virtualius kazino galės patekti ne jaunesni negu 21 metų asmenys. Tačiau kartu Seimas paliko Vyriausybei spręsti, kokiomis priemonėmis turės būti ribojamas neleistinas turinys.
Lietuvės ultimatumas valstybei: grąžinkit nusavintus pinigus  (584)
2015 m. gegužės 21 d. 05:30
1158,50 euro. Tokią sumą, tauragiškės Laimutės skaičiavimais, iš jos nusavino valstybė.
N. Puteikis. Apie skolintus batus ir valstybinę melo sistemą  (148)
2015 m. gegužės 7 d. 16:23
Skaudžiausia gauti laiškus žmonių, kurie prašo gyvybiškai svarbios pagalbos – jei žinai, kad negalėsi padėti. Tokių laiškų, iš visos Lietuvos, yra pernelyg daug.
A.Maldeikienės, N. Puteikio ir D. Kuolio keliai išsiskiria?  (120)
2015 m. gegužės 6 d. 11:35
Politinės partijos „ Lietuvos sąrašas “ bendražygiai Naglis Puteikis , Aušra Maldeikienė ir Darius Kuolys , kartu kandidatavę į Vilniaus tarybą, neranda bendro sutarimo dėl dalyvavimo Seimo rinkimuose.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Ar TS-LKD skils?  (173)
2015 m. balandžio 26 d. 21:41
Rašyti sekmadienį tai, ką jūs skaitysite nešventą dieną, man, vadinančiam save kataliku, tikriausiai yra šiokia tokia nuodėmė, kurią, jeigu prisiminsiu, gal net privalėsiu pašnibždėti savo klebonui per išpažintį, užmiršdamas ką nors gerokai svarbesnio. Pavyzdžiui, nuolat apninkančias abejones dėl Katalikų bažnyčios socialinės doktrinos ir ja besiremiančios krikščioniškosios demokratijos ideologijos šviesios ateities Lietuvoje .
J. Jurgelis. Žaidžiame valstybę  (153)
2015 m. balandžio 23 d. 12:03
Žavi nebrangių skrydžių stiuardesė kreipėsi į sėdinčiuosius salone: „Ponios ir ponai, jus sveikina naujasis lėktuvo kapitonas (vardas pavardė). Tai neeilinės biografijos žmogus. Būtent dėl jos (nerealios biografijos) jis ir yra paskirtas į šias pareigas.
A. Kazlauskas. Kaip konstruojamas mitas apie TS-LKD liberalėjimą  (31)
2015 m. balandžio 14 d. 12:14
Nors kaskart į rinkimus Tėvynės Sąjugos-Lietuvos Krikščionys Demokratai (TS-LKD) eina su vieninga, konservatyvia programa, vis dėlto tam tikros politinės jėgos jau keletą pastarųjų metų konstruoja legendą, jog partija liberalėja ir neva praranda ryšį su „amžinosiomis vertybėmis“.
Lithuanian liberals' ratings soaring
2015 m. balandžio 12 d. 12:05
According to the latest public opinion polls, the ratings of the Liberal Party and its members soared in a month.
Svaiginantis liberalų šuolis – jau ledkalnio viršūnė?  (67)
2015 m. balandžio 9 d. 22:00
Pirmą kartą šalyje vykusių istorinių tiesioginių merų ir savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai atsispindi ir visuomenės nuomonių apklausose. Per mėnesį tarp visuomenės veikėjų, kuriais labiausiai pasitikima, šoktelėjo ne tik liberalų kaip partijos, bet ir jų atstovų reitingai, iš kurių ryškiausias būsimojo Vilniaus vadovo, Liberalų sąjūdžio iškelto kandidato į sostinės merus Remigijaus Šimašiaus .
Seimas iš valstybės kontrolierės pareigų atleido G. Švedienę  (1)
2015 m. balandžio 9 d. 11:59
Pasibaigus penkerių metų kadencijai, Seimas iš valstybės kontrolierės pareigų atleido Giedrę Švedienę.
Paskirtas naujas VSD vadovas: neįtikėtinas palaikymas  (141)
2015 m. balandžio 9 d. 10:07
Seimo posėdis ketvirtadienį prasidėjo nuo vienos svarbiausių valstybės institucijų – Valstybės saugumo departamento ( VSD ) – vadovo keitimo procedūros.