Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Skandalingais pareiškimais garsėjantis Seimo narys 2014 m. buvo viena ryškesnių personų Lietuvos politinėje padangėje. Ilgametis konservatorius paliko partiją ir nutarė kelti savo kandidatūrą prezidento rinkimuose. Nors iki antro turo trūko nedaug – ketvirta vieta ir daugiau nei 9 proc. balsų atrodo kaip neprastas rezultatas.

N. Puteikis vadinamas „protesto elektorato“ numylėtiniu. Politikas viešai gynė Neringą Venckienę, stojo agituoti už referendumą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams ir pasižymėjo kitomis margomis iniciatyvomis.

Savivaldos rinkimuose N. Puteikio pavardė mirgės ne tik Vilniaus rinkėjams atiteksiančiuose biuleteniuose – keliose savivaldybėse laimę bando visuomeniniai rinkimų komitetai, kurie tikisi rinkėjus pritraukti pasivadindami „Puteikis plius“ ir panašiais vardais.

Tiesioginės transliacijos su „Lietuvos sąrašo“ kandidatu į Vilniaus merus N. Puteikiu vaizdo įrašas  (10)
2015 m. vasario 27 d. 14:21
Tiesioginės transliacijos su „Lietuvos sąrašo“ kandidatu į Vilniaus merus Nagliu Puteikiu vaizdo įrašas .
Debatų laida „Vilniaus ringas“: finaliniame raunde – N. Puteikis, R. Šimašius ir A. Zuokas  (31)
2015 m. vasario 27 d. 14:11
Dvylika kandidatų į Vilniaus mero postą, dešimt kovų debatų laidų cikle “ Vilniaus ringas ”, daugybė argumentų, iškeltų ir gal ne visada atsakytų klausimų. Tačiau klausytojų ir ekspertų komisijos nuomone, finalinės kovos verti tik trys kandidatai – Naglis Puteikis , Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas . Kuris iš jų vertesnis Vilniaus mero posto?
D. Tamošaitytė. Kas padarys savivalei galą ir įves savivaldą?  (11)
2015 m. vasario 26 d. 16:04
Nieko nenustebinsiu, jei pasakysiu: esminė mūsų savivaldos negalė yra ta, kad jos tiesiog nėra ir kad būtent aktyvūs piliečiai galėtų būti pagrindinis jos atsinaujinimo variklis. Tik savo sutelktais, aktyviais veiksmais, inicijuodami įstatymų veikimą (ne imitaciją), naujų potvarkių priėmimą ir pan. jie gali pagerinti savo gyvenimą. Pilietinių iniciatyvų yra daug ir puikių. Tereikia leisti piliečiams jas įgyvendinti pagal visas savivaldybei suteiktas teises, o esant kliūtims, naudotis savo konstitucinėmis galiomis jas pašalinti.
Debatų laida „Vilniaus ringas“: Gintautas Paluckas prieš Naglį Puteikį  (18)
2015 m. vasario 20 d. 19:37
Kova dėl didžiausio Lietuvos miesto mero kėdės darosi vis aršesnė, aistros kaista. Į “Vilniaus ringą” grįžo tik 8 geriausiai pirmąjį etapą įveikę kandidatai! Šioje laidoje kaunasi kandidatai į sostinės vadovus Gintautas Paluckas ir Naglis Puteikis . Kuris iš jų vertesnis Vilniaus mero posto?Kuris iš jų nugalės argumentų dvikovoje?
N. Puteikis. Apie minimalią estų policininko algą ir mūsų saugumą  (178)
2015 m. vasario 20 d. 16:47
Neseniai manęs paprašė atsakyti, kaip vertinu saugumo lygį Lietuvos sostinėje – ar jis man atrodo pakankamas?
V. Andriukaičiui brangiai kainavo skandalas  (166)
2015 m. vasario 20 d. 00:00
Prieš beveik mėnesį įsiplieskęs skandalas, kai Lietuvos deleguotas eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis esą sudarė galimybę Rusijai rinktis, kuriai iš Europos Sąjungai ( ES ) šalių panaikinti maisto produktų embargą, rodos, turi nemažą politinę kainą ir neliko nepastebėtas rinkėjų - per mėnesį šio politiko reitingai smuko labiausiai iš visų.
K. Masiulis. Vilniaus meru taps Zuokas, Šimašius arba Majauskas  (53)
2015 m. vasario 17 d. 07:55
Didžiausia intriga savivaldybių tarybų rinkimuose yra kas taps Vilniaus meru.
Tiesioginiai merų rinkimai: didžiųjų miestų apžvalga  (71)
2015 m. vasario 13 d. 15:26
Kovo 1 dieną Lietuvoje pirmą kartą vyks tiesioginiai merų rinkimai. Naujienų agentūra BNS pateikia trumpą didžiųjų Lietuvos miestų apžvalgą.
N. Puteikis. Pone Zuokai, ir jie yra žmonės. Antras laiškas Vilniaus merui  (122)
2015 m. vasario 11 d. 08:16
Skaitant „atsakymą“ į mano laišką apie nužmogėjimą, skirtą Vilniaus merui A. Zuokui , kilo pagunda paklausti taip, kaip klausdavome Sąjūdžio metais: „Ar ponas Tatatavičius jau viską padarė, kad mes geriau gyventume“?
Naujas signalas: Vilniaus mero rinkimuose gali būti staigmenų  (304)
2015 m. vasario 10 d. 20:03
Vilniaus mero rinkimai gali būti įdomesni nei įdomūs, ypač jeigu antrajame ture susikaus du panašūs kandidatai. Remiantis apklausomis, reitinguose šiuo metu karaliauja dabartinis miesto vadovas Artūras Zuokas , tačiau jam ant kulnų lipa liberalas Remigijus Šimašius .
Ištraukė visuotinio turto deklaravimo idėją  (68)
2015 m. vasario 9 d. 12:10
Seime vėl gaivinama idėja įvesti visuotinį gyventojų pajamų ir turto deklaravimą - speciali darbo grupė iki balandžio pabaigos turi įvertinti tokią galimybę ir, jei reikės, pateikti parlamentui įstatymų projektus.
Kas gali atimti balsų iš Lenkų rinkimų akcijos  (136)
2015 m. vasario 6 d. 06:57
Lietuvos lenkai balsavo ir balsuos už Lietuvos lenkų rinkimų akciją ( LLRA ) ir Valdemarą Tomaševskį, o kitoms partijoms ar politikams atsikovoti balsų iš LLRA praktiškai nėra galimybių, tvirtina LRT.lt pašnekovai.
Betting companies predict election victory for incumbent Vilnius Mayor Zuokas
2015 m. vasario 3 d. 14:36
Some betting companies in Lithuania allow placing bets on the results of the upcoming mayoral elections in Vilnius . At the moment, incumbent Artūras Zuokas is thought to have the best chances of winning, while Julius Panka from the Lithuanian Nationalist Union has the slimmest chances.
N. Puteikis. Apie nužmogėjimą: laiškas Vilniaus merui A. Zuokui  (177)
2015 m. vasario 2 d. 15:01
Praėjusią savaitę gavęs Vilniuje šiuo metu dirbančio buvusio Kanados Nacionalinės galerijos tapybos restauravimo eksperto Tomo Markevičiaus laišką supratau, kad žodžiai „Nutylėtas Vilnius“, kaip pavadinau rašinį apie skurstančią antrąją Lietuvą , kurią partinė nomenklatūra ištrynė iš viešosios erdvės ir politinės darbotvarkės, yra netikslūs. Per švelnūs. Nes žmonės, priklausantys skurdo Lietuvai, nėra tiesiog nutylėti – jie naikinami.
Gyventojai pasakė, kas jų interesams atstovauja geriausiai  (191)
2015 m. sausio 31 d. 11:18
Lietuvos gyventojai toliau mano, kad geriausiai jų interesams atstovauja prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Algirdas Butkevičius , rodo naujausia apklausa.
Debatų laida „Vilniaus ringas“: Indrė Kleinaitė prieš Naglį Puteikį  (115)
2015 m. sausio 30 d. 15:01
Ringe kaunasi kandidatai į sostinės vadovus Indrė Kleinaitė ir Naglis Puteikis . Kuris iš jų vertesnis Vilniaus mero posto? Kuris iš jų nugalės argumentų dvikovoje?
Siekiantys Vilniaus mero posto susigrums Žinių radijo ringe  (3)
2015 m. sausio 26 d. 16:13
Antradienį „ Žinių radijo “ eteryje prasideda 10 laidų ciklas „ Vilniaus ringas“, skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į pirmą kartą rengiamus tiesioginio mero rinkimus. Antradieniais ir ketvirtadieniais 10.05 val. tiesioginio eterio metu kandidatai atsakinės ne tik į laidos vedėjo Aurimo Perednio, bet ir į klausytojų bei oponentų klausimus.
Kodėl pusė Lietuvos rinkėjų nenori dalyvauti rinkimuose  (239)
2015 m. sausio 26 d. 06:59
Rinkimuose dažniausiai nedalyvauja nusivylusieji politikų nuveiktais arba nenuveiktais darbais, emigrantai ir jaunimas, portalui LRT.lt tvirtina pašnekovai.
N. Puteikis. Nutylėtas Vilnius  (200)
2015 m. sausio 21 d. 13:42
Tęsdamas nutylėjimų temą, kurią pradėjau rašiniu „ Ką ir kodėl apie šilumos kainą nutyli Majauskas ir Šimašius “, atkreipsiu dėmesį į ypatingą tylos zoną: vadinamąją „antrąją“ Lietuvą, kurią jėgos, jaunystės ir sėkmingo lipimo per kitų galvas kaip vienintelio teisingo gyvenimo būdo apaštalai vadina runkeliais, pašalpiniais, buduliais, išlaikytiniais ir pan., ir apie kurią vienas garsus publicistas svajoja, kad ji išmirs arba išvažiuos.
Iš LLRA atėmė teisę naudoti V. Tomaševskio vardą  (112)
2015 m. sausio 21 d. 12:09
Lietuvos lenkų rinkimų akcija ( LLRA ) prabilo apie partijai esą sudaromas kliūtis artėjančiuose savivaldos rinkimuose.
Svarbiausias Vilniaus mero rinkimų klausimas  (67)
2015 m. sausio 20 d. 14:15
Vilniaus meru taps kandidatas, kuris antrajame tiesioginių merų rinkimų ture sugebės užsitikrinti tautinių mažumų paramą, portalui LRT.lt tvirtina politikos apžvalgininkai Virginijus Savukynas , Jurgita Tvaskienė bei politologas Vytautas Dumbliauskas .
N. Puteikis. Ką ir kodėl apie šilumos kainą nutyli Majauskas ir Šimašius  (145)
2015 m. sausio 19 d. 10:02
Iš biudžeto maitinamų partijų kišenėse saugiai sėdinčiai nomenklatūrai labai norėtųsi paversti artėjančius savivaldos rinkimus demokratijos imitacija be idėjų kovos – tokiu, sakyčiau, partijų pasistumdymu dėl valdžios, kuris neturės nieko bendro su didžiosios dalies Lietuvos gyventojų interesais ir kurį eilinis pilietis stebės su žiovuliu, nepasitikėjimu ir vis didėjančia apatija, kaip spektaklį, nesusijusį su jo paties gyvenimu ir reiškiantį tik viena: eilines šiltų postų dalybas.
Lenktynės dėl Vilniaus mero kėdės: aiškėja trys favoritai  (772)
2015 m. sausio 15 d. 05:30
Kovą įvyksiantys tiesioginiai Vilniaus mero rinkimai greičiausiai neapsieis be antrojo turo. Aiškėja trys favoritai, kurie turi geriausius šansus aiškintis santykius antrajame ture.
Sprendžia, kada rengti rinkimus į atsilaisvinusias Seimo kėdes  (9)
2015 m. sausio 13 d. 19:21
Vyriausiosios rinkimų komisijos ( VRK ) pirmininkas Zenonas Vaigauskas rinkimus į atsilaisvinusias vietas Seime, jei savivaldos rinkimuose dalyvaujantys parlamentarai paliktų jas dėl merų postų, siūlo rengti liepos pradžioje ar birželio pabaigoje.
N. Puteikis ir N. Puteikienė apsisprendė  (614)
2015 m. sausio 8 d. 11:39
Į Vilniaus miesto merus ketina kandidatuoti nepartinis Seimo narys Naglis Puteikis . Jo žmona Nina Puteikienė kels savo kandidatūrą Kaipėdos mero rinkimuose.
Realiausias scenarijus: N. Puteikis sieks Vilniaus mero posto, jo žmona – Klaipėdos  (545)
2015 m. sausio 6 d. 19:07
Mero posto siekti veikiausiai bandys ne tik Naglis Puteikis , bet ir jo žmona Nika Puteikienė . Realiausiais scenarijus toks, kad N. Puteikis bandys laimėti rinkimus ir vadovauti Vilniui, o jo žmona – Klaipėdai.
Po tiesioginių merų rinkimų gali tekti rinkti keletą naujų parlamentarų  (88)
2015 m. sausio 4 d. 11:30
Po tiesioginių merų rinkimų gali tekti organizuoti Seimo nario rinkimus keliose vienmandatėse apygardose. Mat bene aštuoni jose išrinkti parlamentarai planuoja varžytis dėl mero pareigų.
N. Puteikis renkasi, ar siekti Vilniaus, ar Klaipėdos mero posto  (139)
2014 m. gruodžio 29 d. 11:28
Seimo narys Naglis Puteikis , užsiminęs apie ketinimą siekti Vilniaus mero posto, sako, kad galutinį sprendimą dėl to priims, kai paaiškės visi kandidatai į Klaipėdos merus.