Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Seimo narys, savarankiškas kandidatas be partijos ar kurios iš stambiausių šalies politinių jėgų paramos.

1964 m. rugsėjo 2 d. gimęs Naglis Puteikis – ilgametis konservatorių partijos narys – jau seniai pasižymėjo partijos linijai priešinga retorika ir pažiūromis. Galų gale įvyko tai, ko buvo galima tikėtis – konservatorių ir N. Puteikio keliai išsiskyrė. Šių metų vasarį vienmandatėje apygardoje išrinktas parlamentaras trenkė durimis ir išėjo iš partijos bei jos frakcijos Seime.

Po vieno ryškaus politinio žingsnio sekė kitas – buvęs konservatorius sumanė dalyvauti prezidento rinkimuose.

N. Puteikio biografijoje – daug margų detalių. Pavyzdžiui, Bylinėjimasis su buvusiomis darbovietėmis ar valstybės įstaigomis – dažnas reiškinys N. Puteikio karjeroje. 2006 m. politikas atsidūrė Klaipėdos areštinėje, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis.

Į ankstesnės kadencijos Seimą N. Puteikis pateko 2011 m., kai Danės apygardoje surengti pakartotiniai Seimo nario rinkimai. 2012 m. rinkimuose N. Puteikis vėl triumfavo Danės apygardoje.

Sprendimas dėl atlyginimų tebepersekioja  (16)
2014 m. rugsėjo 11 d. 14:45
Į Vyriausiosios tarnybinės etikos komisiją ( VTEK ) siūlomas buvęs Konstitucinio Teismo ( KT ) pirmininkas Romualdas Kęstutis Urbaitis Seime sulaukė klausimo, kodėl Teismas ėmėsi spręsti klausimą dėl valstybės sektoriaus darbuotojų, tarp jų ir teisėjų, atlyginimų mažinimo.
Ratings of many Lithuanian politicians down in July
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:35
The list of most popular public figures in Lithuania remains the same, however, the ratings of many of them have slightly declined, a survey reveals. Political scientists and observers link the decline to post-election period and political standstill in summer.
Kandidatams rinkimuose - finansiniai nuostoliai  (30)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 17:15
Per 11 tūkst. litų rinkimų užstatus praras daugiau kaip pusė siekusių prezidento posto, 20 tūkst. litų viršijusių užstatų neteks ir kelios nesėkmingai dėl Europos Parlamento mandatų kovojusios partijos bei rinkimų komitetas.
Į viršų šovė V. Mazuronis ir E. Masiulis  (112)
2014 m. liepos 18 d. 21:15
Birželį į viršų labiausiai šovė buvusio aplinkos ministro, europarlamentaro Valentino Mazuronio ir Liberalų sąjungos pirmininko Eligijaus Masiulio reitingai.
J. Špakauskas. Kada Umberto Eco paskambins Selui?  (158)
2014 m. liepos 16 d. 10:18
Internete neseniai pasirodė toks pokalbis tarp vienos Lietuvos rašytojos ir žurnalistės bei garsiu vadinamo graikų rašytojo. Abu ponai kalba apie dalykus, kurių, atrodo, jie abu nelabai išmano. Nieko, pasitaiko, gaila tik, kad viešumoje.
R. Švedas: Lietuvoje problema yra ne ta, kad oligarchija stipri, o ta, kad politikai silpni  (176)
2014 m. birželio 20 d. 14:23
Su Romu Švedu, kuris vadovavo prezidentės rinkimų štabui, kalbėjomės iš karto po rinkimų, kuriuose Dalia Grybauskaitė įtikinamai nugalėjo savo oponentą. Kalbėdami daugiausia dėmesio skyrėme ne tam, kaip vyko rinkimai, o tam, kas mūsų laukia, kas kelia nerimą ir kas teikia vilties.
Politologas: V. Tomaševskiui gali atitekti garbingas postas  (135)
2014 m. birželio 20 d. 06:44
Įteisinus tiesioginius merų rinkimus, didmiesčiuose lyderiais išliktų esami merai, sako politologai.
D. Grybauskaitė - nebe populiariausių visuomenės veikėjų sąrašo viršuje  (223)
2014 m. birželio 12 d. 21:11
Ilgą laiką populiariausių visuomenės veikėjų sąraše pirmavusi antrajai kadencijai perrinkta prezidentė Dalia Grybauskaitė šią poziciją užleido.
Kiek K. Daukšiui atsieis „kelių erelio“ titulas?  (44)
2014 m. birželio 12 d. 07:20
Ketvirtadienį Seimas ketina apsispręsti, ar panaikinti greitį viršijusio Seimo nario „darbiečio“ Kęstučio Daukšio teisinę neliečiamybę.
Referendumo dėl žemės pardavimo iniciatoriai: reikia dviejų dienų  (161)
2014 m. birželio 5 d. 18:30
Referendumo dėl draudimo parduoti žemę užsieniečiams ir įmonėms rėmėjai - Seimo nariai - siūlo jam skirti ne vieną, o dvi dienas - birželio 28 ir 29-ąją. Tačiau Vyriausios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko nuomone, toks pasiūlymas yra pavėluotas.
Sprendimas dėl N. Venckienės: laukia pirma apkalta „už akių“ Lietuvos istorijoje?  (520)
2014 m. birželio 3 d. 10:37
Seimo „Drąsos kelio“ partijos frakcijos seniūnė Neringa Venckienė sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją, antradienį paskelbė Konstitucinis Teismas ( KT ).
Rinkimų į EP rezultatai: socdemai sugniuždyti, pasipylė sensacijos  (3312)
2014 m. gegužės 25 d. 07:00
Baigiasi balsų skaičiavimas Europos Parlamento (EP) rinkimuose. Rezultatai sensacingi, ir sensacija tikrai ne viena. O prezidento rinkimuose balsų skaičiavimas jau sekmadienio vakarą tebuvo formalumas.
N. Puteikis. Dar kartą apie D. Grybauskaitės ir R. Juknevičienės „rūpestį“ Lietuvos gynyba  (92)
2014 m. gegužės 23 d. 13:52
Noriu atkreipti visuomenės dėmesį į kelis faktus, kuriuos nutylėjo tiek prezidentė Dalia Grybauskaitė, priešpaskutinę rinkimų kampanijos dieną televizijos eteryje staiga pareikalavusi didinti išlaidas gynybai, tiek buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kurios nemalonę užsitraukiau debatų metu viešai iškėlęs klausimus apie sąmoningą Lietuvos kariuomenės žlugdymą .
Z. Balčytis paprašė, kad D. Grybauskaitė atskleistų seną paslaptį  (1240)
2014 m. gegužės 22 d. 21:16
Antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė ir socialdemokratas Zigmantas Balčytis stojo į paskutinę akistatą televiziniuose debatuose.
R. Bogdanas. Pakalnutės ir kiti rinkimų žolynai  (65)
2014 m. gegužės 22 d. 07:21
Šį savaitgalį vyks dveji rinkimai: į Europos parlamentą ir prezidento rinkimų finalas. Turime išskirtinį politiką, kuris dalyvauja iškart abejuose rinkimuose. Gerbėjų simpatijas jis patraukia ramiu mandagiu kalbėjimu. Kaip nebūsi ramus, kai ant nugaros – patikimas parašiutas? Nepataikai į vėjuotą sudėtingą Daukanto aikštę – nusileidi ramioje Briuselio pievelėje, kur sveikatos negadina atsakomybės našta. Daugeliui stebėtojų kyla įtarimai, kad būtent ten Zigmantas Balčytis jau nusitaikęs, su perspektyva patekti į Europos komisarus.
R. Vainienė. Rinkimai: nuo oranžinės gerberos iki raudonosios rožės  (10)
2014 m. gegužės 21 d. 07:21
Sekmadienį dveji rinkimai, Prezidento ir Europos Parlamento. Pastarieji kažkuo primena interviu su krepšininkų žmonomis. Visada iš anksto žinai, ką jos pasakys. Kad svarbiausia – šeima, ir jos be galo laimingos galinčios visą save jai atiduoti. Kandidatai į Europos Parlamentą pasakys, kad jiems svarbiausia – žmogus, ir savo kadenciją jie pašvęs būtent darbui Lietuvos žmonėms.
P. Urbšys. Nieko nekeisti nebegalima  (73)
2014 m. gegužės 19 d. 12:03
Prezidento rinkimuose, turėsiančiuose tęsinį sekmadienį, rinkėjai išreiškė savo valią.
VRK tarė žodį dėl prezidento rinkimų pirmojo turo  (10)
2014 m. gegužės 18 d. 19:20
Vyriausioji rinkimų komisija ( VRK ) sekmadienį vienbalsiai patvirtino oficialius prezidento rinkimų pirmojo turo rezultatus.
VRK patvirtins, koks buvo pirmojo prezidento rinkimų turo rezultatas  (15)
2014 m. gegužės 18 d. 08:34
Vyriausioji rinkimų komisija ( VRK ) sekmadienį tvirtins oficialius prezidento rinkimų pirmojo turo rezultatus.
Rinkimų kampanijų įtaka piliečiams  (3)
2014 m. gegužės 16 d. 10:03
Sekmadienį vykusiuose LR Prezidento rinkimuose piliečiai pareiškė savo nuomonę, kuriuos kandidatus labiausiai nori matyti šalies vadovo poste. Paaiškėjo, kad antrasis turas bus ir jame dalyvaus dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė bei socialdemokratų iškeltas kandidatas – europarlamentaras Zigmantas Balčytis.
R. Juknevičienė. Kariuomenė nebuvo mažinama per D. Grybauskaitės kadenciją  (72)
2014 m. gegužės 16 d. 07:56
Prieš prezidentę Dalią Grybauskaitę kovojantis Naglis Puteikis toliau skleidžia netiesą, neva per pastarąją šalies vadovės kadenciją net 40 proc. buvo sumažinta Lietuvos kariuomenė .
Z. Balčyčiui trūko kantrybė  (1530)
2014 m. gegužės 13 d. 16:05
Prezidento rinkimų kampanijos metu ramiai ir santūriai laikęsis socialdemokratų kandidatas Zigmantas Balčytis pratrūko. Socdemui nepatiko, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė rinkimų agitacijai, jo žodžiais, pasitelkė melą.
Veiksnys, nepalankiausias D. Grybauskaitei  (584)
2014 m. gegužės 13 d. 13:38
Pirmajame rinkimų ture pergalės neiškovojusi Dalia Grybauskaitė antrajame rinkimų ture susikaus su pačiu nepalankiausiu varžovu socialdemokratu Zigmantu Balčyčiu.
Rinkimų rezultatai: kas labiausiai nusivylė D. Grybauskaite  (834)
2014 m. gegužės 13 d. 05:30
Antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė , palyginti su 2009 m. prezidento rinkimais, prarado apie 339 tūkst. balsų.
Z. Vaigauskas: skaičiavom pakankamai greitai  (35)
2014 m. gegužės 12 d. 16:41
Vyriausiosios rinkimų komisijos ( VRK ) vadovas Zenonas Vaigauskas sako, jog prezidento rinkimų preliminarūs rezultatai buvo paskelbti pakankamai greitai, o dar skubesnis skaičiavimas galėtų kelti pavojų dėl klaidų.
Georgijaus juostelė rinkimuose, arba kodėl sostinė nubalsavo už V. Tomaševskį  (879)
2014 m. gegužės 12 d. 15:01
Du kandidatai prezidento rinkimuose pateikė nemenką siurprizą – Naglis Puteikis ir Valdemaras Tomaševskis balsų gavo kur kas daugiau, nei jiems žadėjo visuomenės nuomonės tyrimai bei apžvalgininkai. Kurią stovyklą jų rinkėjai pasirinks antrajame ture?
V. Laučius. Kodėl D. Grybauskaitė nelaimėjo iš karto  (291)
2014 m. gegužės 12 d. 13:29
Per šiuos rinkimus prireiks antro turo iš dalies todėl, kad, įveikę nepalankias aplinkybes, nemažą rinkėjų procentą iškovojo Artūras Paulauskas ir Naglis Puteikis .
V. Vasiliauskas. Katė maiše kol kas liko nenupirkta  (65)
2014 m. gegužės 12 d. 12:54
Valio, rinkimai vakar vis dėlto įvyko. Ne jų fikcija, kai rezultatas iš anksto nulemtas, todėl antras turas būtų buvęs nebereikalingas. Ši niūri prognozė neišsipildė - antras turas bus, intriga išliko.
N. Puteikis: kol kas esame nusivylę pirmais trimis laimėtojais  (105)
2014 m. gegužės 12 d. 12:50
Prezidento rinkimų pirmame ture ketvirtoje vietoje likęs nepriklausomas kandidatas Seimo narys Naglis Puteikis sako, kad dar nežino, už ką balsuoti antrame ture. Jo teigimu, antros kadencijos siekiančios prezidentės Dalios Grybauskaitės elgesys per rinkimų kampaniją buvo nedemokratiškas ir kiti daug balsų surinkę kandidatai tam neprieštaravo.