mokomoji programa

Naujovė Lietuvoje: mokomoji programa, kaip saugiai elgtis su šunimis  (7)
2015 m. spalio 29 d. 14:26
Kasmet Lietuvoje nuo augintinių įkandimo namuose ar gatvėje nukenčia 5–6 tūkst. žmonių, kurių ketvirtadalis yra vaikai, o tai rodo, kad mes nežinome, kaip elgtis su šunimis, kad išvengtume nelaimės. Taip LRT RADIJUI sako Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė . Todėl, jos žodžiais, ir gimė idėja parengti programą, kuri mokytojams ir tėvams padės mokyti vaikus, kaip saugiai ir atsakingai elgtis su šunimis. „Visa medžiaga (knygelės, plakatai, filmukai) yra mūsų projekto interneto svetainėje www.pamokossugyvunais.lt. Ji prieinama ir mokytojams, ir tėvams, kurie yra sąmoningi ir nori dirbti su savo vaikais patys“, – teigia B. Kymantaitė.
Po GRYNAS.lt reportažo – smalsuolių bumas: į šią vietą suplūs emigrantai  (54)
2015 m. liepos 30 d. 19:05
Jau visai netrukus - rugpjūčio 7 dieną - bus galima išbandyti laukiamiausią šios vasaros pramogą - Anykščių medžių lajų taką . Pirmasis jį išbandė DELFI apžvalgininkas Andrius Užkalnis. Kai skaitytojai pamatė jo parengtą reportažą, tiek parkas, tiek ir mūsų redakcija sulaukė labai daug nekantraujančių skaitytojų skambučių, kurie teiravosi, kada gi pagaliau visi norintys galės pasivaikščioti medžių viršūnėmis.
Kaip pagerinti smegenų veikimą? Netikėti patarimai  (8)
2013 m. gruodžio 4 d. 07:06
Speciali muzika paremta mokomoji programa , metanti iššūkį ne tik kūnui, bet ir protui – veiksminga priemonė smegenų funkcijai ir nuotaikai pagerinti, skelbia mokslininkai iš Šveicarijos, informuoja „Reuters“.
„Europos burių“ nugalėtojai – nuo gyvybės gelbėjimo iki šviesaus vaiko pasaulio  (6)
2010 m. gruodžio 13 d. 18:20
Gruodžio pradžioje balsavę DELFI skaitytojai paskelbė savo verdiktą – išrinkti geriausi Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojami projektai. Pirmadienį vykusiame renginyje „ES paramos kontaktų mugė 2010” daugiausiai balsų surinkusių projektų vykdytojams buvo įteikti apdovanojimai. Tai stiklinės statulėlės „Europos burės", simbolizuojančios padėką už aktyvumą ir pastangas kurti geresnę Lietuvą.
„Muilinės“: sprogdiname „burbulus“  (7)
2008 m. gruodžio 3 d. 11:56
Dažno profesionalo paklausus, kokį fotoaparatą reikėtų rinktis turint labai ribotą biudžetą, neretai sulaukiama patarimo tiesiog pasirinkti gražiausią. Tačiau ar šie fotoaparatai skiriasi tik dizainu? Ko tikėtis iš „muilinės“, kurios kaina neviršija 600 litų. Kad tai labai populiari kategorija, neleis suabejoti ir mūsų surengto testo mastas.
Turkų skerdikams teko laikyti specialybės egzaminą  (24)
2006 m. gruodžio 28 d. 19:13
Ar galima atnašauti kengūrą arba strutį? Ar gali skerdike būti moteris? Ar leisti vaikams stebėti šį ritualą? Tai tik keli iš daugelio klausimų, į kuriuos ketvirtadienį Ankaroje surengtame egzamine reikėjo atsakyti dešimtims turkų, artėjant Id al Adhos šventei panorusių gauti oficialų skerdiko sertifikatą. Keturias dienas musulmonų švenčiama Id al Adhos, arba Aukojimo šventė, prasidės sekmadienį.
“Sonex” kompiuteriuose bus “Alnos” programos  (3)
2000 m. gruodžio 20 d. 16:05
Kompiuterijos bendrovės AB “Alna” ir UAB “Sonex kompiuteriai” pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Nuo šiol visuose “Sonex” gaminamuose “Vector” kompiuteriuose bus įdiegta anglų kalbos mokomoji programa “English+”, kurią Lietuvoje oficialiai platina kompanija “Alna”.