Martynas Starkus

M. Starkus ir V. Radzevičius šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (2)
2014 m. balandžio 23 d. 11:04
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius šv. Velykų proga siunčia saulėtus ir šiltus sveikinimus DELFI skaitytojams.
„Visos Australijos dulkės“: M. Starkus ir V. Radzevičius Šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (28)
2014 m. balandžio 20 d. 09:54
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius Šv. Velykų proga siunčia šiltus sveikinimus visiems DELFI skaitytojams.
M. Starkus ir V. Radzevičius pademonstravo, kaip per minutę pasistatyti australišką palapinę  (9)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštas reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.
„Visos Australijos dulkės“: naujas palapinės statymo ant automobilio stogo rekordas  (7)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštas reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.
M. Starkus ir V. Radzevičius bando suprasti australišką humorą  (22)
2014 m. balandžio 11 d. 06:58
Australijoje kojas apšilti jau spėję „ Visos Australijos dulkės “ keliautojai ir žurnalistai Vyatars Radzevičius ir Martynas Starkus sparčiai susipažįsta ne tik su lankytinomis vietomis, bet ir vietinių kultūra.
„Visos Australijos dulkės“: V. Radzevičiaus australiškas anekdotas  (13)
2014 m. balandžio 11 d. 06:58
Australijoje kojas apšilti jau spėję keliautojai ir žurnalistai Vyatars Radzevičius ir Martynas Starkus sparčiai susipažįsta ne tik su lankytinomis vietomis, bet ir vietinių kultūra. Nors, anot jų, kelionėje viskas klostosi ne taip, kaip buvo planuota, lietuviai nepraranda optimizmo.
Pranašiški Marijono žodžiai apie meilę  (1)
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Atšilo oras – pakilo noras! „ Panelės ” komanda tęsia gimtadieninę rubriką „Panelei – 20” ir dabar kartu su žinomais Lietuvos žmonėmis nusprendė įpūsti Tau meilės! 1998-ųjų žurnale žvaigždžių prašėme įvardinti 3 meilės pliusus ir minusus.
„Visos Australijos dulkės“: M. Starkus ir V. Radzevičius pristato savo laikiną automobilį  (20)
2014 m. balandžio 7 d. 19:16
Kadangi automobilis , kuris turėjo būti paruoštas ir laukti po Australiją keliaujančių Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus Brisbene taip čia ir neatkeliavo, keliautojai nusprendė patys judėti jo link. Išsinuomoti automobilį Australijoje nėra didelis vargas. Tačiau ten, kur keliauninkai atsidūrė buvo likęs tik vienas toks tinkamas jų reikalui.
V. Radzevičius apie užsieniečių dėmesį: vietinės mergužėlės prie Martyno linksta - jis gražesnis  (17)
2014 m. balandžio 4 d. 06:53
Šią savaitę Australijos žemyne savo kelionę „Visos Australijos dulkės“ pradėję Vytaras Radzvičius ir Martynas Starkus prieš išvykdami į nežinomą kraštą atsakinėjo į DELFI skaitytojų klausimus.  Žmonėms rūpėjo pasmalsauti ne tik apie jų planuojamus įveikti maršrutus, tarpusavio santykius , bet ir asmeninius reikalus - moteris ir Lietuvoje likusias šeimas.
V. Radzevičius ir M. Starkus Sidnėjuje susiliejo su aplinka: pasirinko Krokodilo Dandžio įvaizdį  (40)
2014 m. balandžio 3 d. 08:51
Keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus pradėjo savo mėnesį truksiančią kelionę " Visos Australijos dulkės ". Į tolimą kelionę lietuviai nusprendė vykti pasipuošę. Sidnėjuje jie nusileido gerokai prakarpę savo vešlias barzdas, kad būtų dar panašesni į seksualiausio Australijos vyro Krokodilo Dandžio tipažą.
M.Starkus ir V.Radzevičius: svarbu išauginti laisvą asmenybę  (6)
2014 m. balandžio 2 d. 09:03
„Mums gyvenime pasisekė – nedaug tėra žmonių, kurie gali daryti tai, kas jiems patinka, kas tinka ir už tai dar gauti pinigus“, – prieš išvykdami kelionėn į Australiją sakė žurnalistai, keliautojai, knygų autoriai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius . Martynas ir Vytaras pasidalijo keliomis mintimis apie tai, kaip išauginti laisvą asmenybę.
Keliautojai svajoja ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pasipuošti Australijos čiabuvių tatuiruotėmis  (11)
2014 m. balandžio 1 d. 06:59
Antradienį keliautojai, žurnalistai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną. Prieš išvykdami vyrai DELFI skaitytojams pasakojo apie planus ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
Į Australiją mėnesiui išvykstantys M. Starkus ir V. Radzevičius: su metais vis sunkiau išvažiuoti  (35)
2014 m. kovo 31 d. 14:09
Jau rytoj žurnalistai ir keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į mėnesį truksiančią kelionę po Australiją, kurios metu jie planuoja įveikti 8000 kilometrų. Prieš nuotykių ir išbandymų kupiną kelionę vyrai apsilankė DELFI konferencijoje, kur atsakinėjo į naujienų portalo skaitytojų pateiktus klausimus.
Į Australiją mėnesiui išvykstantys M. Starkus ir V. Radzevičius: su metais vis sunkiau išvažiuoti  (17)
2014 m. kovo 31 d. 13:31
Jau rytoj žurnalistai ir keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į mėnesį truksiančią kelionę po Australiją, kurios metu jie planuoja įveikti 8000 kilometrų. Prieš nuotykių ir išbandymų kupiną kelionę vyrai apsilankė DELFI konferencijoje, kur atsakinėjo į naujienų portalo skaitytojų pateiktus klausimus.
Knygų mugės naujienos: nuo Užkalnio evangelijos iki Radzevičiaus puodų  (2)
2014 m. vasario 20 d. 14:51
Vilniaus knygų mugėje bus pristatytos karščiausios lietuviškų knygų naujienos, tad knygos mėgėjai kviečiami į susitikimus su lietuvių autoriais, kurių kūrinių įvairovė patenkins išrankiausią skaitytoją: nuo kelionių ir kulinarijos iki Tarybų Lietuvos kasdienybės.
Į Vilniaus knygų mugę atvyksta garsus Švedų detektyvo autorių duetas
2014 m. vasario 19 d. 11:03
„Obuolio“ leidykla Vilniaus knygų mugėje kviečia į susitikimą su specialiai iš Švedijos į Vilniaus knygų mugę atskrendančiais detektyvo meistrais Alexanderiu Ahndorilu ir Alexandra Coelho Ahndoril žinomais Larso Keplerio slapyvardžiu.
Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?  (24)
2014 m. vasario 9 d. 11:19
Slidinėjimas, snieglenčių sportas, bėgimas, sporto klubai... Atrodo, kad šios sporto rūšys tapo kaip niekad populiarios. Ar tai nauja mada, o gal tai protingėjančios ir labiau savo sveikata besirūpinančios visuomenės ženklas? Vis tik, per didelis entuziazmas ir neatsargumas dažnai baigiasi ne nauda, o priešingai - žala sveikatai. Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?
TV3 žiūrovų laukia netikėta staigmena  (14)
2014 m. sausio 2 d. 11:57
Visame pasaulyje koncertuojantis, TV3 žiūrovų iki šiol prisimenamas projekto „ Lietuvos talentai“ laimėtojas, garsus akordeonistas Martynas Levickis praėjusią savaitę visai neatsitiktinai iš Londono atvyko tiesiai į populiariausią muzikinį projektą „X Faktorius“ . Vaikinas atskubėjo pranešti puikią naujieną: jau greitai eteryje – naujas populiariojo projekto „Lietuvos talentai“ sezonas
2013 apžvalga: naujagimių susilaukė didelis būrys Lietuvos žvaigždžių  (4)
2013 m. gruodžio 20 d. 00:05
Kai pradėjom skaičiuoti, kiek žinomų Lietuvos šeimų šiais metais sulaukė gandro vizito bei gyvos jo dovanėlės, nustebome - skaičius įspūdingas. Džiaugiamės derlingais metais ir dar kartą sveikiname jaunus tėvelius
Pakvipo afera: prifotografavo įžymybių, surinko pinigus ir dingo  (125)
2013 m. lapkričio 30 d. 00:01
Tūkstančiai žmonių, kurie prieš keletą metų mokėjo pinigus ir fotografavosi Lietuvos žmonių tūkstantmečio albumui , liko ant ledo: didžiausios visų laikų lietuviškos knygos iki šiol nėra. Garsiai reklamuoto projekto „LT 1000“ vadovas Arūnas Balvočius teisinasi, kad dėl visko kalta krizė.
TV užkulisiai. Naujoje TV3 laidoje juodame vandenyje murkdėsi „šarkos“ ir Nainiai  (44)
2013 m. spalio 22 d. 13:32
„Žvaigždėms jau turbūt pabodo šokti ir dainuoti. Todėl sudalyvauti tokiame beprotiškame projekte nereikėjo įkalbinėti nei vieno kviesto garsaus svečio“, - sakė naujos laidos “Laikykis” kūrėjai. Nuo gruodžio mėnesio TV3 eteryje startuosiančioje „TV Manija“ prodiuserinės kompanijos kuriamoje laidoje jau sudalyvavo garsūs šalies atlikėjai bei pramogų pasaulio veikėjai.
Paaiškėjo, į kokią kitą kelionę kuprines krausis M. Starkus ir V. Radzevičius  (49)
2013 m. spalio 14 d. 10:33
Žurnalistai, TV laidų vedėjai, o dabar ir puikiai žinomi bei didžiulį gerbėjų būrį turintys keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius jau žino, į kokią šalį keliaus kitų metų pavasarį. Balandžio mėnesį vyrai susikraus kuprines ir leisis į tolimąją Australiją.
Lietuva sugrįžusiems krepšininkams: jūs mums visada būsite čempionai!  (513)
2013 m. rugsėjo 23 d. 16:51
Pirmadienio popietę iš Slovėnijoje vykusio Europos krepšinio čempionat o į Vilnių sugrįžo Jono Kazlausk o kariauna - Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė . Mūsiškių pastangas tris savaites vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse vainikavo pelnytai iškovoti sidabro medaliai. Mūsiškiai sekmadienio vėlų vakarą turnyro finale 66:80 pralaimėjo Prancūzijai ir pasipuošė sidabro medaliais.
Vietname ryžius sodinę M. Starkus ir V. Radzevičius: vietinėms senutėms mūsų darbo stilius patiko – juokėsi iki ašarų  (35)
2013 m. rugpjūčio 21 d. 11:45
Jau nuo rugsėjo 2-osios eteryje – naujas TV3 sezonas. Pasitikdami jį paskutinę vasaros savaitę į nepaprastų nuotykių kelionę kviečia žurnalistas, televizijos prodiuseris, projekto „X Faktorius“ vedėjas Martynas Starkus ir jo kolega, žurnalistas, sporto komentatorius Vytaras Radzevičius . Premjera „Su Būda per džiungles“ – jau pirmadienį, rugpjūčio 26-ąją, 19.15 val.
M. Starkus su žmona Kotryna susilaukė dar vienos dukrelės  (103)
2013 m. rugpjūčio 19 d. 07:24
Žurnalisto, keliautojo, TV laidų vedėjo Martyno Starkaus namuose netrukus vėl skambės kūdikio krykštavimai. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį jis su žmona Kotryna susilaukė dar vienos dukrelės.
Dž. Siaurusaitis darbuosis su „Dar pažiūrėsim“ aktorių komanda
2013 m. rugpjūčio 5 d. 13:03
Šį rudenį aktorius Džiugas Siaurusaitis pasitinka su šypsena. Jis naujame televizijos sezone darbuosis pramoginėje laidoje „Humoro grandų šou“, kurioje jėgas suvienys žinomi šalies humoristai. Tarp jų – Justinas Jankevičius, Vitalijus Cololo. Laidoje taip pat darbuosis ir į TV3 grįžtantis kultinis „Dar pažiūrėsim“ aktorių kolektyvas. „Šios laidos formatas bus daugiau apimantis, nei buvo „Humoro klubas“. Jis suvienys daug žanrų. „Dar pažiūrėsim“ komandos sukurti siužetai bus viena iš laidos sudedamųjų dalių, - DELFI pasakojo naujojo sezono fotosesijoje pakalbintas Dž. Siaurusaitis. - „Humoro grandų šou“ lankysis pašnekovai, muzikantai. Bus ne tik „stand up comedy“, bet ir anekdotai. Veiksmas vyks interaktyvioje erdvėje su žiūrovais ir tikromis jų reakcijomis, juoku, ašaromis. Manau, kad turėtų būti smagu.“ TV3 fotosesijoje dalyvavo ir po pirmosios „X faktoriaus“ atrankos įspūdžių pilnas Martynas Starkus ". Pirmoji atranka Klaipėdoje" viršijo projekto vedėjo lūkesčius.
Dž. Siaurusaitis darbuosis su „Dar pažiūrėsim“ aktorių komanda  (9)
2013 m. rugpjūčio 5 d. 10:11
Šį rudenį aktorius Džiugas Siaurusaitis pasitinka su šypsena. Jis naujame televizijos sezone darbuosis pramoginėje laidoje „Humoro grandų šou“, kurioje jėgas suvienys žinomi šalies humoristai. Tarp jų – Justinas Jankevičius , Vitalijus Cololo . Laidoje taip pat darbuosis ir į TV3 grįžtantis kultinis „Dar pažiūrėsim“ aktorių kolektyvas.
Įspūdingo „X Faktoriaus“ pristatymo metu paaiškėjo ilgai slėptas projekto vedėjas  (111)
2013 m. liepos 18 d. 13:27
Ketvirtadienį gana neįprastoje vietoje – sostinėje prie Baltojo tilto esančioje sraigtasparnių nusileidimo aikštelėje įvyko TV3 projekto „X Faktorius“ naujo sezono pristatymas, kurio metu buvo pristatyti ne tik teisėjai, bet ir ilgai paslaptyje laikytas vedėjas.
Naujausi M. Starkaus ir V. Radzevičiaus nuotykiai keliauja į TV eterį  (29)
2013 m. birželio 19 d. 15:28
Žurnalistas, televizijos prodiuseris, TV3 laidų vedėjas Martynas Starkus ir jo kolega, žurnalistas, sporto komentatorius Vytaras Radzevičius jau trečia vasara TV3 žiūrovams atskleidžia netikėtas egzotiškiausių pasaulio kampelių spalvas. Užpernai duetas kvietė atrasti Argentiną, Braziliją ir Čilę, pernai – Boliviją, Ekvadorą, Peru ir Kolumbiją. Naujausios, jau aštuntosios keliautojų avantiūros per pasaulį senu automobiliu dienoraštis „ Su Būda per džiungles “ į TV3 eterį žengs rugpjūtį.