Martynas Starkus

M. Starkus ir V. Radzevičius nušvitimo ieškojo ten pat, kur ir „The Beatles“  (2)
2014 m. lapkričio 21 d. 18:02
1968 metų vasarį grupės „ The Beatles “ ketveriukė atvyko į Indiją „nušvitimo“ ieškoti. Po beveik penkiasdešimties metų, žymus žurnalistas, kulinaras ir keliautojas Vytaras Radzevičius , viską metęs, apimtas vidutinio amžiaus krizės, taip pat nusprendė „nušvisti“ ir irgi išvyko į Indiją. O paskui jį išskrido ir geras bičiulis bei kolega Martynas Starkus . Šias dvi istorijas skiria tai, jog bitlai iš tiesų gerą pusmetį mokėsi medituoti, o Vytaro ieškantis Martynas - tik komiškas gruodžio 12 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „ Šventa karvė “ scenarijus.
M. Starkus ir V. Radzevičius susimušė filmavimo aikštelėje  (24)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:52
Rugpjūčio pabaigoje žiniasklaidoje pasklidę gandai apie įžymių keliautojų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus konfliktą, pasirodo, nebuvo tik reklaminė antis. Garsių bičiulių kivirčai persikėlė ir į nuotykių filmo „Šventa karvė“ filmavimo aikštelę, kur virto tikromis muštynėmis. Sceną, kaip į Kalėdinį briedžio kostiumą įsispraudęs V.Radzevičius smogia Kalėdų senelį vaidinančiam M.Starkui, filmo kūrėjai įtraukė į ką tik pasirodžiusį naujausią filmo anonsą. Čia matyti, kad „Šventos karvės“ žiūrovų jau nuo gruodžio 12 dienos kino teatruose laukia ne tik gera dozė indiškos egzotikos, kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, bet ir nuotaikingi pagrindinių veikėjų nuotykiai.
Filmo premjeroje raudonojo kilimo aprangos kodą laužė ir garsiausios žvaigždės  (66)
2014 m. rugsėjo 24 d. 19:00
Sostinės kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ įvyko režisieriaus Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ išankstinė premjera. Raudonuoju kilimu žengė juostoje įsiamžinusios žvaigždės, kino kūrėjai ir ryškiausi šalies aktoriai, režisieriai bei pramogų pasaulio atstovai.
Paskutiniai M. Starkaus ir V. Radzevičiaus Indijos kilometrai įveikti buivolo traukiamu vežimu  (4)
2014 m. rugsėjo 14 d. 09:46
„Esame keliavę įvairiomis transporto priemonėmis – ir lėktuvais, ir traukiniais, ir laivais, ir valtimis. O štai buivolo traukiamame vežime dar neteko. Tiesa, greitis – tiek šiek tiek didesnis, nei kalnuose išspausdavo mūsų Snaigė, užtat – tyla ir ramybė“, – džiaugėsi Martynas Starkus , patogiai įsitaisęs vežime. Tai – paskutiniai Indijoje nufilmuoti filmo „ Šventa karvė “ kadrai.
M. Starkaus laiškai iš Indijos: kokia gi kelionė be nuotykių?  (2)
2014 m. rugsėjo 12 d. 09:54
DELFI skaitytojų dėmesiui - paskutinis Indijoje vykusių komedijos " Šventa karvė " filmavimų dienoraštis, kurį rašo TV laidų vedėjas, keliautojas ir juostos aktorius  Martynas Starkus . Režisierius Donatas Ulvydas su komanda jau kraunasi lagaminus į Lietuvą, kur prasidės kitas juostos kūrimo etapas. O kol kas - paskutiniai nuotykiai iš egzotiškosios Indijos, filmavimų bei jų užkulisių.
Komedijos "Šventa karvė" filmavimų Indijoje metu neišvengta kraujo  (4)
2014 m. rugsėjo 11 d. 12:41
Pilvo skausmai ir nedraugiškos problemos su viduriais šiuo metu Indijoje komediją " Šventa karvė " kuriančiai lietuvių filmavimo komandai tapo kone kasdieniu išbandymu. Uodų įkandimai ar kamuojantis peršalimas taip pat jau nieko nestebina. "Jau beveik džiaugėmės, kad pavyko išvengti traumų ir kažkokių didesnių bėdų, tačiau tuomet iš kito automobilio išgirdome šauksmą, kad skubiai reikia vaistinėlės", - pasakoja juostos režisierius Donatas Ulvydas .
M. Starkaus laiškai iš Indijos: kodėl? Nes tačiau. Tiesiog...  (2)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:07
Žurnalistas, keliautojas Martynas Starkus Indijoje jau skaičiuoja paskutines savo aktorystės dienas ir rašo beveik paskutinius dienoraščius DELFI skaitytojams. Su komanda jie netrukus baigs komedijos " Šventa karvė " filmavimo darbus svečiojoje šalyje ir grįš į įprastą gyvenimą čia, Lietuvoje. Tačiau net tiesiausias kelias turi kalnų ir nuokalnių, besimėtančių akmenų ar duobių. Ypač spalvingoje Indijoje. Apie jas, girtų kaimiečių vaidmenyje, šįkart rašo M. Starkus.
Komedijos "Šventa karvė" kūrėjai nesilaiko taisyklių tik Indijos tualetuose
2014 m. rugsėjo 9 d. 12:14
"Indiško tualeto pagrindinė mintis yra ta, kad tualetinis popierius yra sukurtas tik bailiams. Todėl kiekviename tualete, kairėje pusėje, yra įrengtas kranelis, kuriame gali nusiplauti savo kairę ranką po to, kai... Na, supratote. O po tokios procedūros ta pačia ranka imti maistą... Mes, žinoma, šiuo klausimu prie indiškų tradicijų nesitaikstom", - sako komedijos " Šventa karvė " kūrėjai, šiuo metu Indijoje intensyviai kepantys būsimo filmo scenas.
V. Radzevičius Indijoje atidarė savo restoraną  (19)
2014 m. rugsėjo 8 d. 09:55
Filmavimai Indijoje jau įpusėjo, o mūsų akys vis dar raibsta nuo egzotiškų vaizdų, gomuriai - nuo stipriai kitokių skonių. Tik prie aplinkinių "klasiokų" nuolatinės kompanijos jau pripratome, mat jų aplink nėra tik tuomet, kai miegame. Vytaras Indijoje jau spėjo pagarsėti kaip puikus kulinaras. Nuotraukose pamatysite, jog jis jau šeimininkauja ir vieno restoranėlio virtuvėje. Ir tai daro ne tik filmavimų metu...
M. Starkaus laiškai iš Indijos: gyvenimas prasideda ten, kur baigiasi komfortas  (10)
2014 m. rugsėjo 7 d. 09:29
DELFI ir toliau publikuoja žurnalisto, keliautojo, o dabar ir aktoriaus Martyno Starkaus dienoraščius iš šiuo metu vykstančių komedijos " Šventa karvė " filmavimų Indijoje. Jūsų dėmesiui - trečioji dalis. Primename, kad vaidybinis filmas kino teatruose pasirodys gruodžio 12 dieną.
Indijoje besifilmuojantis V. Radzevičius: nesupratau, ką reiškia "įtrauk pilvą"?  (8)
2014 m. rugsėjo 6 d. 09:58
Žurnalistai bei keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius šiuo metu Indijoje filmuojasi vaidybiniame filme " Šventa karvė ". Režisierius Donatas Ulvydas su šypsena pasakoja, jog dirbti su šiais vyrais - vienas malonumas ir džiaugiasi, kad kasdien netrūksta nuotykių.
M. Starkaus laiškai iš Indijos: apie klasiokus iš miškų departamento ir darbus, kuriuos tenka dirbti filmuojantis kine  (10)
2014 m. rugsėjo 5 d. 09:58
DELFI skaitytojų dėmesiui - antroji žurnalisto, keliautojo ir šiuo metu kino aktoriaus duonos ragaujančio Martyno Starkaus dienoraščių iš komedijos " Šventa karvė " filmavimų Indijoje dalis. Primename, jog šiuo metu kuriama juosta kino teatruose pasirodys gruodžio 12 dieną ir pasakos istoriją apie du vidutinio amžiaus krizę išgyvenančius bičiulius, ieškančius vienas kito bei nušvitimo Indijoje. Keliaudami duobėtais šios egzotiškos šalies keliais jie ne tik patiria begalę komiškų išbandymų bei nuotykių, bet ir išbando juos siejančios tikros vyriškos draugystės stiprumą.
Filme "Šventa karvė" besifilmuojantis Bolivudo aktorius: esu girdėjęs ne tik apie lietuvaičių grožį  (8)
2014 m. rugsėjo 4 d. 11:07
Gruodį kino teatruose pasirodysiančioje komedijoje " Šventa karvė ", be abejo, bus dvi didžiausios žvaigždės - Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius . Na, dar ir vietinis automobilis, kurį filmavimo komanda meiliai praminė Ambasadoriumi ir kuris iš kitų Indijos gatvėse išsiskiria tuo, jog ant stogo sėdi auksinės karvės statula. Tačiau tai dar ne viskas. Juostoje išvysime ir Indijoje karjeros laiptais sparčiai kopiantį jauną Bolivudo aktorių Mohitą Agarwalį, filme atliksiantį labai linksmą ir tikrai ne antraplanį vaidmenį.
M. Starkaus laiškai iš Indijos: apie auksinę karvę ant stogo, pirmus kadrus ir paleistus vidurius  (13)
2014 m. rugsėjo 3 d. 12:31
Antradienį DELFI pranešė, jog žinomi žurnalistai bei TV laidų vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius , kurių nuotykius Australijoje ką tik baigė rodyti televizija, leidosi į naują kelionę . Tiesa, šįkart ji bus visiškai kitokia: tai, kas šiuo metu filmuojama Indijoje, gruodį bus galima išvysti kino teatruose pasirodysiančiame vaidybiniame filme " Šventa karvė ".
M. Starkaus nuotykiai V. Radzevičiaus Indijoje beieškant – gruodį kino teatruose  (17)
2014 m. rugsėjo 2 d. 13:39
Televizijos žiūrovus ir internautus džiuginę žurnalistų keliautojų Martyno Starkaus bei Vytaro Radzevičiaus nuotykiai keliasi į didžiuosius ekranus. Prieš pat Kalėdas kino teatruose pasirodys vaidybinis filmas " Šventa karvė", kuriame šie du Lietuvoje gerai žinomi vyrai taps pagrindiniais herojais. Donato Ulvydo režisuojama komedija pasakos apie du viduramžio krizės išvargintus bičiulius, išvažiavusius į Indiją "nušvitimo" ieškoti. Kratydamiesi duobėtais keliais, kuriuose šeimininkauja kiaulės, šunys ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai, draugai iš naujo atras visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir tikrą vyrišką draugystę.
M. Starkus apie V. Radzevičių: skaudu, kai tik iš „Facebook“ sužinai, kad draugas nusprendė padėti tašką  (99)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 09:27
„Net ir ilgiausios kelionės kažkada baigiasi. Per dešimt metų kartu su Martynu Starkumi nuvažiavom beveik 100 000 kilometrų – ketvirtadalį kelio iki Mėnulio. Nusprendžiau, kad atėjo laikas sustoti. Nes be pabaigos, nebus naujos pradžios“. Tokia žinutė ankstų penktadienio rytą pasirodė žinomo žurnalisto ir keliautojo Vytaro Radzevičiaus „Facebook“ profilyje.
O. Pikul-Jasaitienė krepšinio aikštės ilgį „matavo“ Simais  (14)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:44
Likus kelioms savaitėms iki Pasaulio vyrų krepšinio čempionato, TV žvaigždėms teko atsakyti į sudėtingus ir nelabai sudėtingus klausimus apie krepšinį. Dabar, skaičiuojant paskutines dienas iki čempionato pradžios, skelbiame žinomų žmonių atsakymus, užfiksuotus specialiuose filmukuose. Rodos, kuo mažiau laiko lieka iki čempionato kovų, tuo žvaigždžių mintys skamba linksmiau.
Pirmieji Starkaus ir Radzevičiaus nuotykiai: miegančios koalos ir nakvynė ant mašinos stogo  (9)
2014 m. liepos 31 d. 16:16
Kengūros, koalos ir krokodilai, nuostabūs gamtos peizažai, automobilio paieškos, šimtai banglentininkų bangose, maudynės, linksmi dialogai, įdomiausi pasakojimai apie Australiją, ekskursija po Brisbeną ir Sidnėjų – visa tai TV3 žiūrovų jau šįvakar laukia premjeroje „ Visos Australijos dulkės “. Nuo šiol ketvirtadieniais 20.00 val. Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kvies keliauti drauge.
M. Starkus: kelionė į Australiją – vienas teisingiausių poelgių mano gyvenime  (19)
2014 m. liepos 18 d. 17:16
„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakoja keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus , šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi. Keliautojų dueto pasakojimas apie nepaprastą žemyną „ Visos Australijos dulkės “ – jau nuo liepos 31 dienos ketvirtadieniais 20.00 val.
Iš Australijos po mėnesio į Lietuvą grįžęs M. Starkus: viskas vyko kiek kitaip, nei planavom  (25)
2014 m. gegužės 6 d. 17:27
Po ilgos ir įspūdžių kupinos kelionės po Australiją į Lietuvą grįžęs Martynas Starkus DELFI portalui prisipažino, jog mintimis jis vis dar yra tolimoje šalyje, kurioje su komanda praleido visą mėnesį.
V. Radzevičiaus kulinarinis šedevras - Australijos paplūdimyje gaminti žemaičių blynai su kengūriena  (14)
2014 m. gegužės 2 d. 18:13
Prieš išvykdamas į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną, Vytaras Radzevičius DELFI prisipažino planuojantis ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
V. Radzevičius Australijos paplūdimyje gamino žemaičių blynus su kengūriena  (7)
2014 m. gegužės 1 d. 11:25
Prieš išvykdamas į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną, Vytaras Radzevičius DELFI prisipažino planuojantis ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
V. Radzevičius ir M. Starkus aptiko neįtikėtinus vaisius brandinantį australišką medį  (2)
2014 m. balandžio 29 d. 18:07
Prisiekusių keliautojų Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionė po Australiją artėja prie pabaigos. Tačiau vyrus šalis vis dar sugeba nustebinti. Lietuviai DELFI skaitytojams atsiuntė reportažą apie aptiktus australiškus medžius, kurie brandina neįtikėtinus vaisius.
M. Starkus ir V. Radzevičius moko, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu  (34)
2014 m. balandžio 25 d. 14:46
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius DELFI skaitytojams pasakojo, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu.
M. Starkus ir V. Radzevičius moko, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu  (3)
2014 m. balandžio 25 d. 14:46
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius DELFI skaitytojams pasakojo, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu.
M. Starkus ir V. Radzevičius šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (4)
2014 m. balandžio 23 d. 11:04
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius šv. Velykų proga siunčia saulėtus ir šiltus sveikinimus DELFI skaitytojams.
„Visos Australijos dulkės“: M. Starkus ir V. Radzevičius Šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (28)
2014 m. balandžio 20 d. 09:54
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius Šv. Velykų proga siunčia šiltus sveikinimus visiems DELFI skaitytojams.
„Visos Australijos dulkės“: naujas palapinės statymo ant automobilio stogo rekordas  (9)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštas reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.
M. Starkus ir V. Radzevičius pademonstravo, kaip per minutę pasistatyti australišką palapinę  (22)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštą reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.