Martynas Starkus

Kolegų prisiminimai apie S. Povilaitį: Tavęs jau labai trūksta  (38)
2015 m. spalio 6 d. 10:30
Antradienio rytą Lietuvą sukrėtė žinia: mirė maestro Stasys Povilaitis. Vienas garsiausių mūsų šalies atlikėjų, scenos veteranas pralaimėjo kovą su sunkia liga.
Kelionė į Briuselį: kultūrinis šokas, A. Butkevičius ir belgės bučiniai  (19)
2015 m. spalio 3 d. 10:56
Nuvykęs į Briuselį žurnalistas Žygimantas Mitkus patyrė kultūrinį šoką. Apie tai, kodėl taip buvo – išsamus vyro pasakojimas skaitytojams.
Futbolo varžybos M. Starkui baigėsi trauma  (3)
2015 m. rugpjūčio 16 d. 18:52
Šį sekmadienį, rugpjūčio 16 d., futbolo aikštelėje vieningi kauniečiai rezultatu 4-1 nugalėjo iš šou pasaulio žvaigždžių sudarytą komandą „ Prelegentai “. Varžybose prakaitą liejo Rolandas Skaisgirys , Linas Zareckas – Choras, Martynas Starkus , Vytaras Radzevičius bei kitos šalies garsenybės. Kauniečių komandos garbę gynė Panemunės , Rokų ir Vičiūnų mikrorajonų gyventojai, kuriems žaisti futbolą Šv. Roko atlaidų metu yra ne vieną dešimtmetį trunkanti tradicija. Tiesa, ne visiems šios varžybos baigėsi sėkmingai. Martynas Starkus jų metu susižalojo koją. Pagalba jam buvo suteikta varžybų vietoje.
Kita V. Radzevičiaus ir M. Starkaus kelionė – dviračiais  (8)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 11:22
Keliautojai, žurnalistai, TV laidų vedėjai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus kartais pasaulį tyrinėja dviračiais. Filmuodami savo laidas žinomi vyrai pedalus mynė Vietname, Japonijoje, Indijoje, Vokietijoje. Dviračiu bičiuliai važinėja ir grįžę į Lietuvą. Kolegos linksmai pasakoja, jog Vytaras tai daro dėl malonumo, o Martynas – priverstas gyvenimo.
Pramogų pasaulį nutvieskė Kristinos Kaikarienės grožis  (43)
2015 m. liepos 16 d. 11:32
Šūkiu „Gera kartu!“ rudens sezonui intensyviai besiruošianti TV3 televizija specialiam klipui ir fotosesijai subūrė ryškiausias eterio žvaigždes. Žiūrovų numylėtiniai, vienai dienai įsikūrę didžiuliame name, paverstame filmavimo aikštele, iš tiesų jautėsi kaip namie – bendravo, pokštavo, klausėsi muzikos, išbandė pirtį ir baseiną ar net snaudė pertraukėlių metu.
Paplūdimio avalynė: kiek ir kokios įsimesti į atostogų lagaminą?
2015 m. birželio 26 d. 10:38
Nors vaikščioti basomis, o ypač – vasarą, ir norisi, ir sveika, tačiau anaiptol ne kiekvienas žemės lopinėlis yra draugiškas niekaip neapsaugotoms jūsų pėdoms. Užsienyje esama tokių pakrančių, kokių mes, malonių lietuviškų paplūdimių išpaikinti, nė sapnuoti nesapnavome: prie vienų be batų tiesiog neprieisi, o prie kitų priėjęs basas į vandenį neįlipsi ar įlipęs nesidžiaugsi. Tad nuo ko reikėtų saugoti savo pėdas nepažįstamose pakrantėse ir kaip išsiaiškinti, kokio paplūdimio tikėtis šalyje, į kurią vykstate? Ir galiausiai: kokią paplūdimio avalynę įsidėti į atostogų lagaminą?
„Kitokie pasikalbėjimai“: M. Starkus apie keliones, „Tangomaniją“ ir vaikystės nuodėmes  (25)
2015 m. gegužės 27 d. 17:06
Lietuvos keliautojas, televizijos prodiuseris, renginių ir laidų vedėjas, žurnalistas Martynas Starkus tapo debiutiniu „Kitokių pasikalbėjimų“ svečiu Menų fabrike „Loftas“. Renginio vedėjas Justinas Jankevičius savo gerą bičiulį M.Starkų ne tik kalbino apie jo paskutinę kelionę į Japoniją, bet ir pasveikino su 42-uoju gimtadieniu, kurį jis švenčia gegužės 23 dieną.
„Kitokie pasikalbėjimai” debiutuos naujoje erdvėje Vilniuje  (4)
2015 m. gegužės 23 d. 18:05
Vis didesnio populiarumo sulaukiantis pokalbių šou „ Kitokie pasikalbėjimai “ jau šį pirmadienį pirmą kartą debiutuos menų fabriko „Loftas“ scenoje. Šou vedėjas Justinas Jankevičius šį kartą į svečio kėdę pasikvietė neseniai iš Japonijos grįžusį keliautoją, rašytoją, žurnalistą, TV laidų vedėją bei prodiuserį Martyną Starkų.
Vasaros klipe žinomiems žmonėms teko įsijausti į jiems neįprastus vaidmenis  (10)
2015 m. gegužės 19 d. 13:17
TV3 televizija ruošiasi vasarai – žiūrovai kanalo eteryje jau gali pamatyti saulėto sezono vaizdo klipą „Gera kartu. Meilės vasara!“, kuriame pristatomos karščiausios vasaros naujienos, o ypatingus vaidmenis atlieka žinomiausi veidai.
Jolanta Leonavičiūtė: meilė ar pinigai?  (12)
2015 m. gegužės 19 d. 13:08
TV3 televizija intensyviai ruošiasi vasarai – žiūrovai kanalo eteryje jau gali pamatyti saulėto sezono vaizdo klipą „Gera kartu. Meilės vasara!“, kuriame pristatomos karščiausios vasaros naujienos, o ypatingus vaidmenis atlieka žinomiausi veidai.
A. Čekuolis šauktinams: nebūkite mėmės , lepšiai ir kisieliai  (196)
2015 m. gegužės 13 d. 20:31
„Negi norite, kad jūsų sūnūs būtų mėmės , lepšiai ir kisieliai? Dar daugiau: būtina, kad mokyklose būtų karinis parengimas. Aukštosiose mokyklose – irgi. Prašom tik nesakyti, kad tai – militarizmas”, – taip apie šauktinių kariuomenės sugrąžinimą kalba Algimantas Čekuolis .
M. Starkus apie sumo: sunkiausia delnais pliaukštelint čiupti už pilnų priešininko krūtų ir stumti jas  (21)
2015 m. balandžio 20 d. 12:05
Japonų ir lietuvių humoras nėra toks pats. Taip , jie juokiasi daug, ypač tai matyti televizijos vakaro programose, kuriose didžioji geriausio laiko dalis skirta būtent humoro šou. Tačiau ne viskas mus yra taip pat iki ašarų juokinga. Jie, japonai, irgi retai lūždavo iš juoko girdėdami specialiai jiems pasakojamas, išsitraukus iš aukso fondo ir laiko, bei įvairių situacijų patikrintas, visuomet veikiančias juokingas istorijas, kurios pralinksmindavo net piktą vagį kur nors Ekvadore ar atsiskyrėlį Australijos dykumoj.
M. Starkus: ne tik beždžionėms reikia šilto vandens ir pusdienio tinginystės  (38)
2015 m. balandžio 14 d. 19:25
Su beždžionėmis mūsų santykiai istoriškai vystosi gana sudėtingai. Taip jau aukščiausiojo buvo parėdyta ir nieko čia nepakeisi net norėdamas. O kai ir to noro ypatingo nėra... Matyt, tokia lemptis. Nepasakyčiau, kad dėl to jaučiamės nelaimingi ar kažką praradę. Taip pat drįsčiau teigti, kad jos irgi nerašo skundų į kokią karmos ministeriją. Ne dėl to, kad rašyt nemokėtų. Paprasčiausiai nemano, kad, nesukūrusios tvirtos draugystės su mumis, perduodamos iš šalies į gentį, jos būtų kažko netekusios. Žodžiu, abi pusės viena kitai abejingos. Ir tiek žinių.
M. Starkus - apie šildomus unitazų dangčius ir malonias sroves, pataikančias, kur reikia  (96)
2015 m. balandžio 11 d. 21:08
Pasaulyje gyvena tokie klastingi aparatai. Jie dažnai tūno kur nors prekybos centruose, lyg visai netyčia trumpam nutūpę būtent šalia tavo tako. Žinoma, eitum ir nepastebėtum. Toliau dalykus svarbius galvotum. Bet yra vaikai. Jie ne tokie, jie domisi aplinka. Ir būtinai kažką joje aptinka. Pavyzdžiui, kad į tą, lyg visai atsitiktinai šalia prisėdusį daiktą įmetus monetą, iš šio geležies gabalo su stiklu iškris daiktas. Spalvotas. Gražus. Blizgantis. Žinoma, baisiai reikalingas.
V. Radzevičius japonams: vadinkite mane Kinkongu, o M. Starkų – Furbiu  (55)
2015 m. balandžio 8 d. 20:38
– Tu būsi Takeši, o tu – Kazuo Jamazaki, – turėdamas galvoje pilį ir garsų bušido kovotoją, rodė po vieną į mūsų naujus draugus Vytaras, lenkdamas pirštus. Jis tokį savo veiksmą aiškino tuo, kad mes neturim laiko ir atminties išmokti jų vardų, o jie veltui stengtųsi atsiminti mūsų. Todėl taip bus paprasčiau. Vietiniams šis, matyt, iki šiol neregėtas naujos pažinties etiketo elementas pasirodė toks įdomus ir juokingas, kad penki vyrai ir viena dama ne tik kad tam neprieštaravo, tačiau garsiai reikšdami savo pritariančias emocijas, kažką šaukė, juokėsi ir kėlė taures, garsiai kartodami žodį „Kampai!“ Tai, beje, nieko bendra su „ Teleloto “, ar sėdėjimo vieta prie stalo, pasak prietaro, lemsiančios, kad liksi nevedęs ilgai ir skausmingai. Japoniškai tai reiškia tiesiog „Į sveikatą!“
Japonai apie lietuviškus V. Radzevičiaus vėdarus: tikrai skanu, nuostabu  (59)
2015 m. balandžio 8 d. 17:47
Aš suprantu, kad kiaulės žarnoms savo pasakojimuose skiriu nemažai dėmesio. O juk esame ten, kur estetiškiau atrodančių ar poeto plunksnos vertesnių dalykų yra nepalyginamai daugiau. Bet jūs supraskit, kad proza su visais musų tautą maitinančio gyvulio svarbios vidinio pasaulio dalies kvapais pastarąsias dienas niekaip neleido apie save pamiršt. Ne dėl to, kad aromatas būtų atgrasus. Tiesiog tas kvapas visą laiką buvo kartu, šalia ir mes skubėjome kuo greičiau juo atsikratyti.
M. Starkus ir V. Radzevičius Tsukiji turguje: aukcionai dirbantiems – kasdienybė, o atvykusiems – tikras spektaklis  (38)
2015 m. balandžio 7 d. 18:50
Kažkaip su metais vis anksčiau pamainos prasideda, - bambėjo prieš antrą valandą ryto (nakties?) keldamasis Vytaras, dar prieš kurį laiką tvarkęs nebaigtus Lietuvoje reikalus savo ištikimo plazminio VEF ’o pagalba (apie šį aparatą detaliai pasakojau būnant Pietų Amerikoje. Tai toks didelis kompas, kurį įjungus į tinklą, dingsta elektra kelių šalia esančių namų gyventojams.)
V. Radzevičius nustebino japonus savo paruoštu patiekalu iš kelių metrų slidžių, baltų žarnų  (16)
2015 m. balandžio 5 d. 15:07
Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus tęsia savo pažintį su tekančios saulės šalimi ir patys vietinius supažindina su lietuviškomis tradicijomis. Šįkart keliautojas ir žurnalistas Martynas aprašė savo įspūdžius apie ypatingą vakarienę, surengtą svetingiesiems japonams.
M. Starkus: japonai yra pasaulio stiliaus čempionai  (25)
2015 m. balandžio 2 d. 12:49
Japonai yra pasaulio stiliaus čempionai. Komandiniame ir individualiame sporte. Jie išskirtiniai. Įvairaus amžiaus tipai gali ramiai rengtis ryškiausiais rūbais, vaikščioti žaliais plaukais ir dėvėti ekstravagantiškiausias skrybėles. Arba sėdėti metro vagone pasidabinę pilku kostiumu, bet net ir tokiu atveju atrodyti ypatingai.
M. Starkus apie V. Rumšą: vyrai jam pavydi visų gėrybių  (1)
2015 m. balandžio 1 d. 15:47
Projektas „Aš tikrai myliu Lietuvą“ jau šįvakar grįžta į TV3 televizijos eterį. Nuo šiol projektas bus rodomas ketvirtadieniais 19.30 val. Žaidime Lietuvos įžymybės varžysis, kurio žinios apie gimtąjį kraštą išsamesnės, o tie, kuriems nesiseka sužibėti žiniomis, iš padėties suksis sąmoju, šmaikštumu ar ironija.
M. Starkus ir V. Radzevičius išvyko į dešimtąją kelionę  (54)
2015 m. kovo 29 d. 10:29
Ankstyvą sekmadienio rytą Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus iš Vilniaus oro uosto išvyko į jau dešimtąją savo kelionę. Vyrai beveik mėnesį keliaus po Japoniją.
Prieš kelionę į Japoniją M. Starkus ir V. Radzevičius prabilo apie savo baimes  (22)
2015 m. kovo 26 d. 13:39
Jau šį savaitgalį Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į jubiliejinę – jau dešimtąją savo kelionę. Vyrai beveik mėnesį skersai išilgai skros Japonijos žemes. Prieš išvykstant, garsieji keliautojai naujienų portalui DELFI išpasakojo visas kamuojančias baimes ir trokštamas įgyvendinti svajones.
V. Radzevičius ir M. Starkus ruošiasi dešimtajai savo kelionei: toje šalyje seną automobilį rasti bus sunku  (58)
2015 m. kovo 16 d. 18:12
Išmaišę pusę pasaulio ir surengę nepamirštamas ekspedicijas po Afriką, Pietų Ameriką, Australiją, Indiją, Kiniją, Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus žemėlapyje nusižiūrėjo naują šalį. Tai bus dešimtoji keliautojų ir žurnalistų kelionė. Vyrai ketina aplankyti tekančios saulės šalį – Japoniją.
Labdaringame K. Navicko badmintono turnyre jėgas išbandė rekordinis skaičius žmonių  (4)
2015 m. kovo 7 d. 23:08
Kęstučio Navicko iniciatyva šeštadienį vyko labdaringas badmintono turnyras. Jis buvo skirtas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis paremti. SEB arenoje plunksniuką šį kartą gainiojo netikėtas skaičius entuziastų - jų atvyko net 124.
„Kinfo apdovanojimuose“ triumfavo „Redirected/Už Lietuvą!“
2015 m. vasario 5 d. 00:00
Antrus metus iš eilės Vilniuje „ Forum Cinemas Vingis “ kino teatre vyko žiūrovų išrenkamų „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.
„KINFO“: apdovanoti daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę kino kūrėjai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 19:10
Praėjusių metų pradžioje įvyko pirmieji „KINFO apdovanojimai“, kuomet geriausius lietuviškus kino filmus, režisierius, aktorius išrinko žiūrovai - per 35 tūkst. kino meno gerbėjų. Šiais metais - per 60 tūkst. Trečiadienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ buvo išdalinti antrieji „KINFO apdovanojimai“ geriausiems kinematografijos meistrams.
DELFI 15: žurnalisto M. Starkaus sveikinimas
2015 m. vasario 3 d. 11:31
Su 15-uoju gimtadieniu DELFI sveikina laidų vedėjas Martynas Starkus .
B. Nicholson apie M.A.M.A., nevykusius bajerius ir vykusias padėkos kalbas  (377)
2015 m. vasario 2 d. 12:06
Savaitgalį Kaune nugriaudėjo daug atgarsių sukėlę lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Su savo gerbėjais bloge „ Beatos virtuvė “ asmeninėmis įžvalgomis ir žiūrovės pastebėjimais pasidalino žurnalistė, knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson .