Martynas Starkus

M. Starkus ir V. Radzevičius išvyko į dešimtąją kelionę  (44)
2015 m. kovo 29 d. 10:29
Ankstyvą sekmadienio rytą Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus iš Vilniaus oro uosto išvyko į jau dešimtąją savo kelionę. Vyrai beveik mėnesį keliaus po Japoniją.
Prieš kelionę į Japoniją M. Starkus ir V. Radzevičius prabilo apie savo baimes  (16)
2015 m. kovo 26 d. 13:39
Jau šį savaitgalį Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į jubiliejinę – jau dešimtąją savo kelionę. Vyrai beveik mėnesį skersai išilgai skros Japonijos žemes. Prieš išvykstant, garsieji keliautojai naujienų portalui DELFI išpasakojo visas kamuojančias baimes ir trokštamas įgyvendinti svajones.
V. Radzevičius ir M. Starkus ruošiasi dešimtajai savo kelionei: toje šalyje seną automobilį rasti bus sunku  (53)
2015 m. kovo 16 d. 18:12
Išmaišę pusę pasaulio ir surengę nepamirštamas ekspedicijas po Afriką, Pietų Ameriką, Australiją, Indiją, Kiniją, Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus žemėlapyje nusižiūrėjo naują šalį. Tai bus dešimtoji keliautojų ir žurnalistų kelionė. Vyrai ketina aplankyti tekančios saulės šalį – Japoniją.
Labdaringame K. Navicko badmintono turnyre jėgas išbandė rekordinis skaičius žmonių  (4)
2015 m. kovo 7 d. 23:08
Kęstučio Navicko iniciatyva šeštadienį vyko labdaringas badmintono turnyras. Jis buvo skirtas vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis paremti. SEB arenoje plunksniuką šį kartą gainiojo netikėtas skaičius entuziastų - jų atvyko net 124.
„Kinfo apdovanojimuose“ triumfavo „Redirected/Už Lietuvą!“
2015 m. vasario 5 d. 00:00
Antrus metus iš eilės Vilniuje „ Forum Cinemas Vingis “ kino teatre vyko žiūrovų išrenkamų „KINFO apdovanojimų 2015“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.
„KINFO“: apdovanoti daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukę kino kūrėjai  (5)
2015 m. vasario 4 d. 19:10
Praėjusių metų pradžioje įvyko pirmieji „KINFO apdovanojimai“, kuomet geriausius lietuviškus kino filmus, režisierius, aktorius išrinko žiūrovai - per 35 tūkst. kino meno gerbėjų. Šiais metais - per 60 tūkst. Trečiadienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ buvo išdalinti antrieji „KINFO apdovanojimai“ geriausiems kinematografijos meistrams.
DELFI 15: žurnalisto M. Starkaus sveikinimas
2015 m. vasario 3 d. 11:31
Su 15-uoju gimtadieniu DELFI sveikina laidų vedėjas Martynas Starkus .
B. Nicholson apie M.A.M.A., nevykusius bajerius ir vykusias padėkos kalbas  (377)
2015 m. vasario 2 d. 12:06
Savaitgalį Kaune nugriaudėjo daug atgarsių sukėlę lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Su savo gerbėjais bloge „ Beatos virtuvė “ asmeninėmis įžvalgomis ir žiūrovės pastebėjimais pasidalino žurnalistė, knygų autorė ir TV laidų vedėja Beata Nicholson .
Kaune iškilmingai išdalintos M.A.M.A 2014 statulėlės  (420)
2015 m. sausio 30 d. 19:00
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ areną drebino jau ketvirtą kartą organizuoti lietuviškos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Iškilmingos ceremonijos metu buvo išdalinta net 15 statulėlių. Scenoje per visą vakarą pasirodė apie 300 žmonių. Šis vakaras sėkmingiausiu tapo Marijonui Mikutavičiui - jis pelnė net 3 statulėles. Apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai buvo pamaloninta ir Džordana Butkutė.
Geriausia metų kelionių knyga, kurią tiesiog būtina perskaityti  (1)
2015 m. sausio 27 d. 15:56
Tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje „ Adventur “ buvo paskelbti geriausios 2014 metų kelionių knygos rinkimų rezultatai. Lietuvos kelionių literatūros skaitytojai geriausia 2014 metų kelionių knyga pripažino Paulius Kovo knygą „Gyvenimas audroje. Kaip išlikti sausam“, kurią išleido leidykla LUCEO.
DELFI skaitytojams M. Starkaus ir V. Radzevičiaus sveikinimai iš Indijos  (8)
2014 m. gruodžio 24 d. 10:56
Keliautojai, žurnalistai ir TV laidų vedėjai Martynas Starkus bei Vytaras Radzevičius šiuo metu šventes didžiuosiuose kino ekranuose sutikinėja itin egzotiškai. Tie, kurie dar nematė nuotaikingos šventinės komedijos "Šventa karvė", galite tai padaryti visuose Lietuvos kino teatruose. O tuo metu garsieji bičiuliai DELFI skaitytojams siunčia baisiai šiltus ir nuoširdžius sveikinimus iš Indijos.
M. Starkaus ir V. Radzevičiaus šventinis sveikinimas iš Indijos  (22)
2014 m. gruodžio 24 d. 10:56
Keliautojai, žurnalistai ir TV laidų vedėjai Martynas Starkus bei Vytaras Radzevičius šiuo metu šventes didžiuosiuose kino ekranuose sutikinėja itin egzotiškai.
„Šok su manimi“ paliko berniukas-saldainiukas S. Phamas ir I. Miklaševskaja  (159)
2014 m. gruodžio 13 d. 18:30
Šeštadienio vakarą prie TV ekranų žiūrovus vėl kviečia antroji penkto „ Šok su manimi “ sezono laida. Skandalingai prasidėjęs TV projektas dar praėjusį šeštadienį, nespėjus pasibaigti transliacijai, užkūrė aistringas diskusijas internete. Buvo piktinamasi, kad reitingų siekdami šou kūrėjai persistengė ir netgi peržengė etikos ir moralės normas, neva režisuodami komisijos ir dalyvių konfliktus. Projektas, kaip ir buvo galima tikėtis, vėl prasidėjo staigmenomis.
Po filmo premjeros V. Radzevičiui teko gultis ant operacinio stalo  (7)
2014 m. gruodžio 11 d. 11:05
Žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius kartu su bičiuliu Martynu Starkumi šią savaitę pristatė vaidybinį filmą „ Šventa karvė “. Tačiau po premjeros Vytarui teko gultis ant operacinio stalo.
Filmo „Šventa karvė“ premjerai žvaigždės puošėsi ir indiškais sariais
2014 m. gruodžio 9 d. 19:15
Antradienio vakarą sostinės kino teatre „ Forum Cinemas Vingis“ padvelkė Indija - čia buvo pristatytas naujausias „Tado Blindos“ kūrėjų darbas - vaidybinis filmas „ Šventa karvė “, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus .
V. Radzevičius: nesigailiu nei vieno pasakyto žodžio, nors ir nusikeikiau  (5)
2014 m. gruodžio 9 d. 17:06
Donato Ulvydo režisuotoje komedijoje „ Šventa karvė “ pasakojama apie du viduramžio krizės išvargintus bičiulius, išvažiavusius į Indiją „nušvitimo“ ieškoti - Martyną Starkų ir Vytarą Radzevičių.
M. Starkus: kine norime nusifilmuoti mes visi
2014 m. gruodžio 9 d. 15:21
Televizijos žiūrovus džiuginę žurnalistų keliautojų Martyno Starkaus bei Vytaro Radzevičiaus nuotykiai pagaliau persikėlė į didžiuosius ekranus. Oficialiai pristatytas vaidybinis filmas „Šventa karvė“.
M. Starkus ir V. Radzevičius Kalėdų nuotaikos ieškojo Trakuose
2014 m. gruodžio 9 d. 10:28
Jau ketvirtus metus iš eilės Kalėdų renginių ir pramogų sostine tampantys Trakai ir šiais metais kviečia ir vaikus, ir suaugusiuosius pasinerti į šventinį šurmulį ir drauge švęsti didžiąsias metų šventes. Kas visą gruodžio mėnesį vyks Trakuose aiškinosi laidos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius .
D. Šemberas: net Rusijoje negirdėdavau tiek kalbų apie parduotas rungtynes  (26)
2014 m. lapkričio 28 d. 10:31
Arba Vilniaus „Žalgiris“ , arba Vilniaus „ Prelegentai “. Deividas Šemberas regi tik dvi komandas, kuriose kitais metais galėtų žaisti futbolą. Apsispręsti dėl tolesnės savo karjeros vienas geriausių praėjusio dešimtmečio Lietuvos futbolininkų ketina po atostogų, o prieš iškeliaudamas ilsėtis 36-erių veteranas DELFI papasakojo apie tai, kas jį nustebino ir nuvylė grįžus rungtyniauti į tėvynę.
Kanadiečiai įvertino lietuvišką humorą: komedija „Kaip pavogti žmoną“ sutikta audringai  (3)
2014 m. lapkričio 26 d. 14:46
Jau gruodžio 12 dieną naują savo filmą " Šventa karvė " Lietuvos kino teatruose pristatysiantis Donatas Ulvydas praėjusią savaitę turėjo progą patikrinti, kaip kanadiečiams pavyks suprasti lietuvišką humorą. Žinomas režisierius lankėsi Otavoje bei Toronte, kur vykusio ES kino festivalio metu buvo rodoma jo kurta ir Lietuvoje per praėjusias Kalėdas puikiai įvertinta komedija " Kaip pavogti žmoną ".
Kodėl žiemos šventes reikia sutikti Vilniuje  (6)
2014 m. lapkričio 25 d. 10:20
Visą rudenį po įvairius Lietuvos miestus ir miestelius lankęsi ir tenykštes pramogas išbandę žinomi keliautojai ir laidų vedėjai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius grįžta į Vilnių ir čia kviečia sutikti didžiausias metų šventes.
M. Starkus ir V. Radzevičius nušvitimo ieškojo ten pat, kur ir „The Beatles“  (5)
2014 m. lapkričio 21 d. 18:02
1968 metų vasarį grupės „ The Beatles “ ketveriukė atvyko į Indiją „nušvitimo“ ieškoti. Po beveik penkiasdešimties metų, žymus žurnalistas, kulinaras ir keliautojas Vytaras Radzevičius , viską metęs, apimtas vidutinio amžiaus krizės, taip pat nusprendė „nušvisti“ ir irgi išvyko į Indiją. O paskui jį išskrido ir geras bičiulis bei kolega Martynas Starkus . Šias dvi istorijas skiria tai, jog bitlai iš tiesų gerą pusmetį mokėsi medituoti, o Vytaro ieškantis Martynas - tik komiškas gruodžio 12 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „ Šventa karvė “ scenarijus.
M. Starkus ir V. Radzevičius susimušė filmavimo aikštelėje  (24)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:52
Rugpjūčio pabaigoje žiniasklaidoje pasklidę gandai apie įžymių keliautojų Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus konfliktą, pasirodo, nebuvo tik reklaminė antis. Garsių bičiulių kivirčai persikėlė ir į nuotykių filmo „Šventa karvė“ filmavimo aikštelę, kur virto tikromis muštynėmis. Sceną, kaip į Kalėdinį briedžio kostiumą įsispraudęs V.Radzevičius smogia Kalėdų senelį vaidinančiam M.Starkui, filmo kūrėjai įtraukė į ką tik pasirodžiusį naujausią filmo anonsą. Čia matyti, kad „Šventos karvės“ žiūrovų jau nuo gruodžio 12 dienos kino teatruose laukia ne tik gera dozė indiškos egzotikos, kvapą gniaužiančių gamtos vaizdų, bet ir nuotaikingi pagrindinių veikėjų nuotykiai.
Filmo premjeroje raudonojo kilimo aprangos kodą laužė ir garsiausios žvaigždės  (66)
2014 m. rugsėjo 24 d. 19:00
Sostinės kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ įvyko režisieriaus Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ išankstinė premjera. Raudonuoju kilimu žengė juostoje įsiamžinusios žvaigždės, kino kūrėjai ir ryškiausi šalies aktoriai, režisieriai bei pramogų pasaulio atstovai.
Paskutiniai M. Starkaus ir V. Radzevičiaus Indijos kilometrai įveikti buivolo traukiamu vežimu  (4)
2014 m. rugsėjo 14 d. 09:46
„Esame keliavę įvairiomis transporto priemonėmis – ir lėktuvais, ir traukiniais, ir laivais, ir valtimis. O štai buivolo traukiamame vežime dar neteko. Tiesa, greitis – tiek šiek tiek didesnis, nei kalnuose išspausdavo mūsų Snaigė, užtat – tyla ir ramybė“, – džiaugėsi Martynas Starkus , patogiai įsitaisęs vežime. Tai – paskutiniai Indijoje nufilmuoti filmo „ Šventa karvė “ kadrai.
M. Starkaus laiškai iš Indijos: kokia gi kelionė be nuotykių?  (2)
2014 m. rugsėjo 12 d. 09:54
DELFI skaitytojų dėmesiui - paskutinis Indijoje vykusių komedijos " Šventa karvė " filmavimų dienoraštis, kurį rašo TV laidų vedėjas, keliautojas ir juostos aktorius  Martynas Starkus . Režisierius Donatas Ulvydas su komanda jau kraunasi lagaminus į Lietuvą, kur prasidės kitas juostos kūrimo etapas. O kol kas - paskutiniai nuotykiai iš egzotiškosios Indijos, filmavimų bei jų užkulisių.
Komedijos "Šventa karvė" filmavimų Indijoje metu neišvengta kraujo  (4)
2014 m. rugsėjo 11 d. 12:41
Pilvo skausmai ir nedraugiškos problemos su viduriais šiuo metu Indijoje komediją " Šventa karvė " kuriančiai lietuvių filmavimo komandai tapo kone kasdieniu išbandymu. Uodų įkandimai ar kamuojantis peršalimas taip pat jau nieko nestebina. "Jau beveik džiaugėmės, kad pavyko išvengti traumų ir kažkokių didesnių bėdų, tačiau tuomet iš kito automobilio išgirdome šauksmą, kad skubiai reikia vaistinėlės", - pasakoja juostos režisierius Donatas Ulvydas .
M. Starkaus laiškai iš Indijos: kodėl? Nes tačiau. Tiesiog...  (2)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:07
Žurnalistas, keliautojas Martynas Starkus Indijoje jau skaičiuoja paskutines savo aktorystės dienas ir rašo beveik paskutinius dienoraščius DELFI skaitytojams. Su komanda jie netrukus baigs komedijos " Šventa karvė " filmavimo darbus svečiojoje šalyje ir grįš į įprastą gyvenimą čia, Lietuvoje. Tačiau net tiesiausias kelias turi kalnų ir nuokalnių, besimėtančių akmenų ar duobių. Ypač spalvingoje Indijoje. Apie jas, girtų kaimiečių vaidmenyje, šįkart rašo M. Starkus.
Komedijos "Šventa karvė" kūrėjai nesilaiko taisyklių tik Indijos tualetuose
2014 m. rugsėjo 9 d. 12:14
"Indiško tualeto pagrindinė mintis yra ta, kad tualetinis popierius yra sukurtas tik bailiams. Todėl kiekviename tualete, kairėje pusėje, yra įrengtas kranelis, kuriame gali nusiplauti savo kairę ranką po to, kai... Na, supratote. O po tokios procedūros ta pačia ranka imti maistą... Mes, žinoma, šiuo klausimu prie indiškų tradicijų nesitaikstom", - sako komedijos " Šventa karvė " kūrėjai, šiuo metu Indijoje intensyviai kepantys būsimo filmo scenas.