Martynas Starkus

M. Starkaus nuotykiai V. Radzevičiaus Indijoje beieškant – gruodį kino teatruose  (11)
2014 m. rugsėjo 2 d. 13:39
Televizijos žiūrovus ir internautus džiuginę žurnalistų keliautojų Martyno Starkaus bei Vytaro Radzevičiaus nuotykiai keliasi į didžiuosius ekranus. Prieš pat Kalėdas kino teatruose pasirodys vaidybinis filmas " Šventa karvė", kuriame šie du Lietuvoje gerai žinomi vyrai taps pagrindiniais herojais. Donato Ulvydo režisuojama komedija pasakos apie du viduramžio krizės išvargintus bičiulius, išvažiavusius į Indiją "nušvitimo" ieškoti. Kratydamiesi duobėtais keliais, kuriuose šeimininkauja kiaulės, šunys ir išprotėję sunkvežimių vairuotojai, draugai iš naujo atras visą tiesą apie gyvenimo prasmę ir tikrą vyrišką draugystę.
M. Starkus apie V. Radzevičių: skaudu, kai tik iš „Facebook“ sužinai, kad draugas nusprendė padėti tašką  (99)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 09:27
„Net ir ilgiausios kelionės kažkada baigiasi. Per dešimt metų kartu su Martynu Starkumi nuvažiavom beveik 100 000 kilometrų – ketvirtadalį kelio iki Mėnulio. Nusprendžiau, kad atėjo laikas sustoti. Nes be pabaigos, nebus naujos pradžios“. Tokia žinutė ankstų penktadienio rytą pasirodė žinomo žurnalisto ir keliautojo Vytaro Radzevičiaus „Facebook“ profilyje.
O. Pikul-Jasaitienė krepšinio aikštės ilgį „matavo“ Simais  (14)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:44
Likus kelioms savaitėms iki Pasaulio vyrų krepšinio čempionato, TV žvaigždėms teko atsakyti į sudėtingus ir nelabai sudėtingus klausimus apie krepšinį. Dabar, skaičiuojant paskutines dienas iki čempionato pradžios, skelbiame žinomų žmonių atsakymus, užfiksuotus specialiuose filmukuose. Rodos, kuo mažiau laiko lieka iki čempionato kovų, tuo žvaigždžių mintys skamba linksmiau.
Pirmieji Starkaus ir Radzevičiaus nuotykiai: miegančios koalos ir nakvynė ant mašinos stogo  (9)
2014 m. liepos 31 d. 16:16
Kengūros, koalos ir krokodilai, nuostabūs gamtos peizažai, automobilio paieškos, šimtai banglentininkų bangose, maudynės, linksmi dialogai, įdomiausi pasakojimai apie Australiją, ekskursija po Brisbeną ir Sidnėjų – visa tai TV3 žiūrovų jau šįvakar laukia premjeroje „ Visos Australijos dulkės “. Nuo šiol ketvirtadieniais 20.00 val. Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kvies keliauti drauge.
M. Starkus: kelionė į Australiją – vienas teisingiausių poelgių mano gyvenime  (19)
2014 m. liepos 18 d. 17:16
„Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakoja keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus , šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi. Keliautojų dueto pasakojimas apie nepaprastą žemyną „ Visos Australijos dulkės “ – jau nuo liepos 31 dienos ketvirtadieniais 20.00 val.
Iš Australijos po mėnesio į Lietuvą grįžęs M. Starkus: viskas vyko kiek kitaip, nei planavom  (25)
2014 m. gegužės 6 d. 17:27
Po ilgos ir įspūdžių kupinos kelionės po Australiją į Lietuvą grįžęs Martynas Starkus DELFI portalui prisipažino, jog mintimis jis vis dar yra tolimoje šalyje, kurioje su komanda praleido visą mėnesį.
V. Radzevičiaus kulinarinis šedevras - Australijos paplūdimyje gaminti žemaičių blynai su kengūriena  (14)
2014 m. gegužės 2 d. 18:13
Prieš išvykdamas į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną, Vytaras Radzevičius DELFI prisipažino planuojantis ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
V. Radzevičius Australijos paplūdimyje gamino žemaičių blynus su kengūriena  (7)
2014 m. gegužės 1 d. 11:25
Prieš išvykdamas į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną, Vytaras Radzevičius DELFI prisipažino planuojantis ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
V. Radzevičius ir M. Starkus aptiko neįtikėtinus vaisius brandinantį australišką medį  (2)
2014 m. balandžio 29 d. 18:07
Prisiekusių keliautojų Vytaro Radzevičiaus ir Martyno Starkaus kelionė po Australiją artėja prie pabaigos. Tačiau vyrus šalis vis dar sugeba nustebinti. Lietuviai DELFI skaitytojams atsiuntė reportažą apie aptiktus australiškus medžius, kurie brandina neįtikėtinus vaisius.
M. Starkus ir V. Radzevičius moko, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu  (34)
2014 m. balandžio 25 d. 14:46
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius DELFI skaitytojams pasakojo, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu.
M. Starkus ir V. Radzevičius moko, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu  (3)
2014 m. balandžio 25 d. 14:46
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius DELFI skaitytojams pasakojo, kaip elgtis su garsiausiu aborigenų medžioklės ir karo įrankiu.
M. Starkus ir V. Radzevičius šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (4)
2014 m. balandžio 23 d. 11:04
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius šv. Velykų proga siunčia saulėtus ir šiltus sveikinimus DELFI skaitytojams.
„Visos Australijos dulkės“: M. Starkus ir V. Radzevičius Šv. Velykų proga dovanoja milžinišką kiaušinį  (28)
2014 m. balandžio 20 d. 09:54
Po Australiją keliaujantys Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius Šv. Velykų proga siunčia šiltus sveikinimus visiems DELFI skaitytojams.
M. Starkus ir V. Radzevičius pademonstravo, kaip per minutę pasistatyti australišką palapinę  (22)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštą reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.
„Visos Australijos dulkės“: naujas palapinės statymo ant automobilio stogo rekordas  (9)
2014 m. balandžio 17 d. 07:04
Australiją skersai ir išilgai maišantys Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus jau pasiekė kelionės pusiaukelę. DELFI portalo skaitytojams vyrai atsiuntė karštas reportažą iš Elis Spings miesto. Ne vieną dešimtį tūkstančių kilometrų kelyje praleidę lietuviai iš vietinių išmoko, kaip per rekordiškai trumpą laiką įsikurti stovyklavietę ir pasiruošti nakvynei.
„Visos Australijos dulkės“: V. Radzevičiaus australiškas anekdotas  (13)
2014 m. balandžio 11 d. 06:58
Australijoje kojas apšilti jau spėję keliautojai ir žurnalistai Vyatars Radzevičius ir Martynas Starkus sparčiai susipažįsta ne tik su lankytinomis vietomis, bet ir vietinių kultūra. Nors, anot jų, kelionėje viskas klostosi ne taip, kaip buvo planuota, lietuviai nepraranda optimizmo.
M. Starkus ir V. Radzevičius bando suprasti australišką humorą  (22)
2014 m. balandžio 11 d. 06:58
Australijoje kojas apšilti jau spėję „ Visos Australijos dulkės “ keliautojai ir žurnalistai Vyatars Radzevičius ir Martynas Starkus sparčiai susipažįsta ne tik su lankytinomis vietomis, bet ir vietinių kultūra.
Pranašiški Marijono žodžiai apie meilę  (4)
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Atšilo oras – pakilo noras! „ Panelės ” komanda tęsia gimtadieninę rubriką „Panelei – 20” ir dabar kartu su žinomais Lietuvos žmonėmis nusprendė įpūsti Tau meilės! 1998-ųjų žurnale žvaigždžių prašėme įvardinti 3 meilės pliusus ir minusus.
„Visos Australijos dulkės“: M. Starkus ir V. Radzevičius pristato savo laikiną automobilį  (20)
2014 m. balandžio 7 d. 19:16
Kadangi automobilis , kuris turėjo būti paruoštas ir laukti po Australiją keliaujančių Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus Brisbene taip čia ir neatkeliavo, keliautojai nusprendė patys judėti jo link. Išsinuomoti automobilį Australijoje nėra didelis vargas. Tačiau ten, kur keliauninkai atsidūrė buvo likęs tik vienas toks tinkamas jų reikalui.
V. Radzevičius apie užsieniečių dėmesį: vietinės mergužėlės prie Martyno linksta - jis gražesnis  (17)
2014 m. balandžio 4 d. 06:53
Šią savaitę Australijos žemyne savo kelionę „Visos Australijos dulkės“ pradėję Vytaras Radzvičius ir Martynas Starkus prieš išvykdami į nežinomą kraštą atsakinėjo į DELFI skaitytojų klausimus.  Žmonėms rūpėjo pasmalsauti ne tik apie jų planuojamus įveikti maršrutus, tarpusavio santykius , bet ir asmeninius reikalus - moteris ir Lietuvoje likusias šeimas.
V. Radzevičius ir M. Starkus Sidnėjuje susiliejo su aplinka: pasirinko Krokodilo Dandžio įvaizdį  (40)
2014 m. balandžio 3 d. 08:51
Keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus pradėjo savo mėnesį truksiančią kelionę " Visos Australijos dulkės ". Į tolimą kelionę lietuviai nusprendė vykti pasipuošę. Sidnėjuje jie nusileido gerokai prakarpę savo vešlias barzdas, kad būtų dar panašesni į seksualiausio Australijos vyro Krokodilo Dandžio tipažą.
M.Starkus ir V.Radzevičius: svarbu išauginti laisvą asmenybę  (6)
2014 m. balandžio 2 d. 09:03
„Mums gyvenime pasisekė – nedaug tėra žmonių, kurie gali daryti tai, kas jiems patinka, kas tinka ir už tai dar gauti pinigus“, – prieš išvykdami kelionėn į Australiją sakė žurnalistai, keliautojai, knygų autoriai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius . Martynas ir Vytaras pasidalijo keliomis mintimis apie tai, kaip išauginti laisvą asmenybę.
Keliautojai svajoja ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pasipuošti Australijos čiabuvių tatuiruotėmis  (11)
2014 m. balandžio 1 d. 06:59
Antradienį keliautojai, žurnalistai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į ilgą ir nuotykių kupiną kelionę po dar netyrinėtą Australijos žemyną. Prieš išvykdami vyrai DELFI skaitytojams pasakojo apie planus ant kengūros šonkaulių išsikepti žemaičių blynų ir pas vietos čiabuvius pasidaryti tatuiruočių.
Į Australiją mėnesiui išvykstantys M. Starkus ir V. Radzevičius: su metais vis sunkiau išvažiuoti  (35)
2014 m. kovo 31 d. 14:09
Jau rytoj žurnalistai ir keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į mėnesį truksiančią kelionę po Australiją, kurios metu jie planuoja įveikti 8000 kilometrų. Prieš nuotykių ir išbandymų kupiną kelionę vyrai apsilankė DELFI konferencijoje, kur atsakinėjo į naujienų portalo skaitytojų pateiktus klausimus.
Į Australiją mėnesiui išvykstantys M. Starkus ir V. Radzevičius: su metais vis sunkiau išvažiuoti  (18)
2014 m. kovo 31 d. 13:31
Jau rytoj žurnalistai ir keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvyksta į mėnesį truksiančią kelionę po Australiją, kurios metu jie planuoja įveikti 8000 kilometrų. Prieš nuotykių ir išbandymų kupiną kelionę vyrai apsilankė DELFI konferencijoje, kur atsakinėjo į naujienų portalo skaitytojų pateiktus klausimus.
Knygų mugės naujienos: nuo Užkalnio evangelijos iki Radzevičiaus puodų  (2)
2014 m. vasario 20 d. 14:51
Vilniaus knygų mugėje bus pristatytos karščiausios lietuviškų knygų naujienos, tad knygos mėgėjai kviečiami į susitikimus su lietuvių autoriais, kurių kūrinių įvairovė patenkins išrankiausią skaitytoją: nuo kelionių ir kulinarijos iki Tarybų Lietuvos kasdienybės.
Į Vilniaus knygų mugę atvyksta garsus Švedų detektyvo autorių duetas
2014 m. vasario 19 d. 11:03
„Obuolio“ leidykla Vilniaus knygų mugėje kviečia į susitikimą su specialiai iš Švedijos į Vilniaus knygų mugę atskrendančiais detektyvo meistrais Alexanderiu Ahndorilu ir Alexandra Coelho Ahndoril žinomais Larso Keplerio slapyvardžiu.
Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?  (24)
2014 m. vasario 9 d. 11:19
Slidinėjimas, snieglenčių sportas, bėgimas, sporto klubai... Atrodo, kad šios sporto rūšys tapo kaip niekad populiarios. Ar tai nauja mada, o gal tai protingėjančios ir labiau savo sveikata besirūpinančios visuomenės ženklas? Vis tik, per didelis entuziazmas ir neatsargumas dažnai baigiasi ne nauda, o priešingai - žala sveikatai. Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?
TV3 žiūrovų laukia netikėta staigmena  (14)
2014 m. sausio 2 d. 11:57
Visame pasaulyje koncertuojantis, TV3 žiūrovų iki šiol prisimenamas projekto „ Lietuvos talentai“ laimėtojas, garsus akordeonistas Martynas Levickis praėjusią savaitę visai neatsitiktinai iš Londono atvyko tiesiai į populiariausią muzikinį projektą „X Faktorius“ . Vaikinas atskubėjo pranešti puikią naujieną: jau greitai eteryje – naujas populiariojo projekto „Lietuvos talentai“ sezonas