ManoNamai.lt

Orchidėjų priežiūros kalendorius
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:11
Kaip ir mūsų įprasti vietiniai augalai , dauguma namuose auginamų orchidėjų turi išgyventi metų laikų kaitą. Natūraliose augimvietėse gegužraibiniai augalai susiduria su gana skirtingomis supančios aplinkos sąlygomis.
5 daugiausiai dėmesio rugpjūčio mėnesį sulaukę interjerai
2014 m. rugpjūčio 28 d. 11:06
Rugpjūčio pabaiga atnešė ne tik rudens nuojautą, bet ir nuotaiką. Tačiau mes ją bandome prasklaidyti ir įkvėpti teigiamiems pokyčiams. Kadangi rugpjūčio mėnesis buvo turtingas skirtingais interjerais , pateikiame TOP5, į kuriuos galite paganyti akis.
Karštą vasarą DELFI skaitytojai rinkosi rimtas naujienas  (23)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 10:58
Vasaros vidurvasarį, kai temperatūra už lango siekė 25 ir daugiau laipsnių Celsijaus, lankomiausio naujienų portalo DELFI skaitomumas augo. Nepaisant vasaros karščių, skaitytojai prioritetą skyrė aktualioms politikos ir verslo naujienoms.
Paprastos stiklainių dekoravimo idėjos
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Tikriausiai jau ne vienas išsaugojote savo mėgstamas daržoves ir uogas. Tačiau, kad konservavimas nebūtų vien tik naudingas, bet ir estetiškas, pateikiame kelias idėjas.
Statybų patarimai: pastolių ir kopėčių pasirinkimas
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Pasiekti aukštai padėtus daiktus, juos pakelti ar vykdyti darbus dideliame aukštyje reikalingos specialios priemonės. Saugumas, tvirtumas bei patogumas čia svarbiausi. Išsirinkti vienam ar kitam darbui geriausiai tinkančius pastolius, perprasti automatinių kopėčių taikymą ar dielektrinių kopėčių privalumus gali būti sunkiau, nei atrodo.
J. Alba papasakojo, kokį visų moterų dėmesio vertą principą skiepija savo dukroms  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 18:43
Kultinio filmo „Nuodėmių miestas 2“ premjera Lietuvoje pažymėta vienos filmo žvaigždžių išskirtiniu interviu lietuviškam spaudos leidiniui: su aktore Jessica Alba kalbėjosi lietuvių „ Cosmopolitan “.
25 kv.m rokoko stiliaus butas Užupyje  (25)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:35
Užupis – tikras bohemos židinys. Šis pojūtis vyrauja ir rokoko stiliumi dekoruotame bute, kuris yra idealus meniškos prigimties žmogui.
Kaip teisingai surinkti agurkų sėklas?
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:13
Pačių užaugintos daržovės yra skanesnės ir suteikia šeimininkams ypatingą pasitenkinimą. Tie, kas pabandė patys užauginti derlių nuo pačių surinktų sėklų, žino, koks tai malonus jausmas. Kaip taisyklingai paruošti agurkus, kad iš jų būtų galima gauti geros kokybės sėklas?
Viešbutis, kuriame sūkurinė vonia įrengta ant stogo  (1)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:00
Vienas naujausių statinių Palangoje – „ Amberton Green Apartments “ – pirmasis šiame Lietuvos kurorte atvėręs poilsiautojams saulės vonių terasą su gultais, poilsio zona ir sūkurine vonia ant stogo. Jis kartu išpildo viešbučio kūrėjų ir valdytojų sumanymą – sukurti vienovę tarp vidaus, maksimaliai išnaudojant pastato lokaciją pačiame Palangos centre, šalia Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios ir Rąžės upės. Pasak viešbučio architekto dr. Edgaro Neniškio, šis sprendimas pretenduoja į aukščiausios kokybės architektų ir vystytojų požiūrių sinergijos apdovanojimą.
Ko bijo blusos?  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 10:16
Moteris, kuriai priklauso pusė nuosavo namo, skundžiasi, kad su blusomis kovoti tenka nuolat, mat, už sienos gyvena ne itin tvarkingi kaimynai. Pasak moters, padėtis beviltiška: nuolatiniai kivirčai, prašymai ir bemiegės naktys, jaučiant blusų įkandimus.
Vienkiemio sodyboje – bėgančio laiko ženklai  (16)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:00
Netoli Vilniaus, atokiame vienkiemyje įsikūrusioje sodyboje jauna vilniečių šeima jau pamėgo leisti vasaras. Per kelerius metus seni trobesiai pasipuošė čia rastų senovinės buities rakandų kompozicijomis, kieme sužydo kaimiškų gėlių darželis, o greta namo atsirado daržovių ir prieskoninių augalų daržas .
Baldų prikėlimas antram gyvenimui
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:00
Tinkamas baldų pasirinkimas – neabejotinai vienas svarbiausių žingsnių, norint sukurti jaukius namus. Mėgstantiems itin orginalų stilių tinkamu sprendimu gali tapti antikvariniai baldai . Tačiau ką daryti, jei ne pirmą dešimtį metų skaičiuojanti sofa jau gerokai nudėvėta, o provanso stiliaus komoda – nusitrynusi ir subražyta? Išeitis visai paprasta – prikelti baldus antram gyvenimui gali padėti restauratorius.
Mobiliojo interneto vartotojai pirmenybę teikia DELFI naujienoms  (61)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:13
Pagrindinis naujienų portalas DELFI dominuoja ne tik kompiuteriuose, bet ir mobiliuosiuose telefonuose: daugiau nei pusė Lietuvos mobilaus interneto vartotojų savo telefone skaito DELFI.
Cosmopolitan.lt - viena iš dvidešimties skaitomiausių Lietuvos internetinių svetainių!  (1)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 12:33
Mielos merginos, norime pasidžiaugti ir kartu padėkoti jums visoms, kad esate su COSMO: skaitote, aktyviai reiškiate savo nuomonę, dalinatės patirtimi ir patarimais ne tik su mumis, bet ir vienos su kitomis.
Prieskonių laikymo paslaptys
2014 m. rugpjūčio 25 d. 00:01
Be prieskonių jau neįsivaizduojame savo gyvenimo. Jie suteikia maistui skonį, aromatą, padeda atskirti, kurios šalies virtuvės patiekalą skanaujame. Tačiau tam, kad galėtumėme jais naudotis ir mėgautis kuo ilgiau, reikia žinoti laikymo gudrybes.
Interjeras tikriems romantikams  (3)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 10:20
Būsto Amerikoje vertė skaičiuojama milijonais litų. Tačiau svarbiausia ne tai. Šis namas - tikriems romantikams. Tai akivaizdu ne tik iš jaukios aplinkos, kurioje įrengtas baseinas ir terasa, bet ir iš interjero , kuriame vyrauja pastelinės spalvos, rausvi atspalviai, prabangūs šviestuvai, švelnios tekstūros.
Pomidorų nuėmimas ir laikymas: ką svarbu žinoti
2014 m. rugpjūčio 22 d. 11:58
Šiemet pomidorų derlius suderėjo anksčiau. Kadangi daugumą jis džiugina gausa, svarbu žinoti pomidorų nuėmimo ir laikymo taisykles tam, kad jais būtų galima džiaugtis dar ilgiau.
Patarimai, kaip geriausia pasidauginti alaviją
2014 m. rugpjūčio 22 d. 07:53
Alavijas - tikras namų daktaras, kurio gydomosios savybės žinomos kiekvienam. Kita jo vertinama savybė - tai visai nereikli kambarinė gėlė , kurią tereikia retkarčiais palieti. Tiesa, sodinimui tinkamiausias laikas - dabar.
Pasigėrėkite: tik ką pražydę kardeliai  (2)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 12:00
Vilniaus Universiteto Botanikos sode šiomis dienomis galima pasigrožėti pražydusiais kardeliais . Jų įvairovė ir spalvos tikrai džiugina akį.
Pabodo sena virtuvė? Metas atsinaujinti!  (4)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:00
Už akių kliūna netvarkinga, senutėlė virtuvė , kurios tiek dizaino, tiek praktiniai sprendimai kelia abejonių? Tuomet pats metas pradėti jos atnaujinimą.
6 išskirtinio dizaino kėdės: klasika tapę krėslai ir modernūs dizainerių sprendimai
2014 m. rugpjūčio 21 d. 00:00
Namų interjeruose vis labiau įsivyrauja tendencija rinktis įvairesnius sėdėjimui skirtus baldus. Juk kėdžių ir krėslų įvairovė tokia didelė – elegantiški ar kampuoti siluetai, minkšti komfortiški krėslai ar paprastos nedidelės kėdutės . Kiekviena jų suteikia namams vis kitokią nuotaiką.
Būna ir taip: pavėsinė per kelias savaites  (3)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:01
Skaitytojas Aleksandras per kelias savaites pastatė tvarkingą ir jaukią pavėsinę.
Įžymybės namai: kokio būsto išsižadėjo aktorė Mila Kunis
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Nėščia ir susižadėjusi aktorė Mila Kunis nusprendė persikelti į namus ir parduoti seniau įsigytą būstą. Los Anžele esančiuose apartamentuose telpa viskas, ko tik geidžia širdis. Nieko stebėtino, nes jų plotas netgi 465 kv.m.
Konkursas: mano gražiausia orchidėja
2014 m. rugpjūčio 19 d. 15:35
Orchidėja – viena mėgstamiausių lietuvių kambarinių gėlių. Kviečiame dalyvauti naujausiame konkurse ir galbūt būtent Jūsų namus papuoš orchidėja iš kolekcininkų rankų.
Spalvos irgi gali kandžiotis. Kaip išsirinkti tinkamą spalvų derinį?
2014 m. rugpjūčio 18 d. 00:00
Jei manote, kad salotinės ir juodos spalvos virtuvės baldų komplektą gali užsisakyti tik ekstravagantiškas modernizmo gerbėjas – klystate.
Virtuvės salos įrengimo sprendimai
2014 m. rugpjūčio 16 d. 00:00
Virtuvės sala – puiki dizaino idėja, jei turite tam užtektinai vietos. Ji gali visiškai pakeisti jūsų virtuvės įvaizdį ir elegantiškai ją sujungti su kambariu. Jei jūsų virtuvė yra ganėtinai maža, tuomet sala yra perspektyvus sprendimas. Tereikia gerai pagalvoti, kaip ją išnaudoti, kad ji jums tiktų.
Septyni dalykai, kenkiantys kietmedžio grindims  (2)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 07:56
Venkite šių klaidų ir apsaugokite vieną svarbiausių dalykų savo namuose.
Prevencinės priemonės, kurios turėtų padėti apsisaugoti nuo liūčių
2014 m. rugpjūčio 15 d. 00:00
Į šalį plūstelėjus drėgnesniems orams, kurie ilgąjį savaitgalį gali atnešti perkūniją ir smarkų lietų, draudimo bendrovė „If“ perspėja apie galimas žalas turtui. Tikėtina, jog sulauksime daug vandens per trumpą laiką, todėl prognozuojama, jog gyventojams šios trys laisvos dienos gali sukelti neplanuotų rūpesčių.
Apsilankymas gamykloje: kėdžių gamyba iš arti
2014 m. rugpjūčio 14 d. 16:11
Kėdė – vienas svarbiausių baldų namuose ir darbe. Juk joje per dieną praleidžiame daugybę laiko. Šiauliuose kėdžių gamybos istorija siekia net tarpukario laikus, todėl čia šių baldų gamybos procesas paremtas giliomis tradicijomis ir patirtimi.