ManoNamai.lt

Namas, kurio kaimynystėje – tik žvaigždės
2014 m. spalio 31 d. 22:40
Aktorius Briusas Vilisas Niujorke įsigijo neeilinį būstą už 24,7 mln.Lt (9 mln. dol.). 743 kv.m name yra 5 miegamieji , 6 vonios kambariai, vyno rūsys, baseinas ir keletas sodų. Netoliese gyvena aktorių pora Catherina Zeta-Jones ir Michaelas Douglasas bei Bilas ir Hilary Clintonai.
Prestižinės biuro kėdės pavyzdys
2014 m. spalio 31 d. 22:14
Atrodytų, biuro kėdei ar krėslui svarbiausias yra funkcionalumas – šis baldas ir sukurtas dėl patogumo. Tačiau jis turi dar vieną svarbią pareigą – atspindėti statusą. Kad šį pabrėžtų, ir jos pačios reputacija turėtų būti neeilinė: išskirtinis dizainas , garsių kūrėjų vardai tam labai pasitarnauja.
Kaip suteikti naują gyvenimą panaudotiems vyno kamščiams
2014 m. spalio 31 d. 10:20
Mėgavimąsi vynu galima laikyti naudingu dėl įvairių priežasčių. Ne kartą esame girdėję, kad saikingai gerti raudoną vyną yra sveika. Bet ar žinojote, kad ir panaudotiems vyno kamščiams galima suteikti antrą gyvenimą, nes yra daugybė būdų, kaip juos galima pritaikyti buityje.
Helovinui artėjant: ar namai gali žudyti?
2014 m. spalio 31 d. 10:05
Baimė yra ištikimiausia kiekvienos naujovės bei išradimo palydovė. Ir nors išmanieji būstai pasaulyje diegiami jau kelias dešimtis metų, šalia protingo namo sąvokos vis dar sklando ir išprotėjusio namo idėja. Beje, labai panašią mintį  – apie agresyviai nusiteikusią ir žmones namuose puldinėjančią buitinę techniką – iliustravo fantastinio siaubo filmo „Galutinis tikslas“ („Final Destination“) režisierius James Wong. Kiek saugūs yra šiuolaikiniai išmanieji namai ir ar jie gali „išprotėti“ kartu su visais juose esančiais daiktais, pasakoja automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro „Jung Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis.
Panaudok derlių: keksiukai su moliūgais  (2)
2014 m. spalio 30 d. 23:04
Dažniausiai iš moliūgų verdame sriubą, tačiau galite pagaminti ir dieviškus keksiukus .
Ar kenkėjai rudenį užmiega?
2014 m. spalio 30 d. 23:00
Kai visa gamta – taigi ir kambariniai augalai – ilsisi, jiems gyvenimą gadinantys kenkėjai taip pat „aptingsta“. Deja, visai jie neišnyksta, todėl ir rudenį bei žiemą reikėtų tikrinti, ar gėlės nėra jų skriaudžiamos.
5 daugiausiai dėmesio spalio mėnesį sulaukę interjerai
2014 m. spalio 30 d. 11:43
Ta banali frazė apie greitai bėgantį laiką jau seniai įgrisusi. Deja, bet ji labai taikli. Rodos, jau tuoj ateis ir Kalėdos. Tačiau iki tol pasižvalgykime po daugiausiai Jūsų dėmesio spalio mėnesį sulaukusius interjerus.
Specialisto patarimai, ką reikėtų žinoti apie rudeninį medžių balinimą  (1)
2014 m. spalio 30 d. 08:18
Rudeniui persiritus į antrą savo pusę, soduose lieka vieni paskutiniųjų darbų – paruošti vaismedžius žiemai. Kodėl reikėtų nubalinti vaismedžius, kaip tai padaryti ir kaip apsaugoti medžius nuo graužikų, pasakoja Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedros vedėjas Donatas Klimavičius .
7 didžiausios drabužių lankstymo klaidos
2014 m. spalio 30 d. 07:33
Kad jūsų drabužiai  atrodytų nepriekaištingai, šiam paskutiniam skalbimo etapui turite skirti kur kas daugiau dėmesio, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.
Valyk namus be chemikalų: natūralus grindų valiklis  (2)
2014 m. spalio 29 d. 14:02
Ekologiškai gyventi visai nesunku. Tam pakanka panaudoti namuose jau esančius skysčius ir priemones kitaip. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip pasigaminti natūralų grindų valiklį .
Sumanus vaismedžių komponavimas sode  (2)
2014 m. spalio 29 d. 13:17
Vaismedžiai – labai plastiška medžiaga sodo meno kūriniams. Naudojant dekoratyviosios sodininkystės būdus jų kamienus ir šakas galima „išmokyti“ augti prigludusius prie sienos ar atramos vienoje plokštumoje. Ar tai sudėtinga? Matyt, nėra paprasta, nes nedažnai galime pamatyti tokius neįprastus obelų, kriaušių ar vyšnių „pano“. Bet tikrai įmanoma, tik šis sodo menas reikalauja daug priežiūros ir kūrybingumo.
Šildymo sezono pradžia – kaip išvengti gaisrų?
2014 m. spalio 29 d. 11:01
Atšalus orams, prasidėjo kasmetiniai šildymo rūpesčiai. Centralizuotai šildomų butų savininkams jie pasireiškia tik mėnesinės sąskaitos už šildymą forma, kiti turi patys šildytis namus – taip dažniausiai ekonomiškiau, tačiau ir darbo daugiau. Krosnis ir šildymo katilus savarankiškai kūrenantys žmonės turėtų į šį darbą žiūrėti ypač atsakingai. Kasmet dėl aplaidaus požiūrio į dūmtraukius kyla gaisrai , kurie padaro ne tik didelę žalą turtui, bet ir nusineša gyvybes.
Patarimai, kaip įkomponuoti židinį į interjerą
2014 m. spalio 29 d. 07:00
Židinys tampa svarbia vieta šaltuoju metų laiku. Tačiau svarbu, kad jis ne tik skleistų šilumą, bet ir nejučia įsikomponuotų į interjerą.
Tinkamiausi medeliai ir krūmai kapams apželdinti
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Jau čia pat Vėlinės , tad skubame tvarkyti išėjusiųjų artimųjų kapus. Deja, spalio pabaiga ir lapkričio pradžia paprastai ateina su šalnomis ar net stiprokais šalčiais. Tad visos iki tol gražiai žydėjusios gėlės – chrizantemos , našlaitės, begonijos ir kt. po šaltos nakties pajuoduoja ir prašyte prašosi kuo greičiau išmetamos. Jeigu vis tiek norisi kapą papuošti natūralia žaluma, bet nenorite dirbtinų gėlių, sodinkite sumedėjusius augalus – nedidelius medelius ar krūmus ir ypač spygliuočius, kurie paprastai yra nereiklūs ir nuolat žaliuoja. Jeigu augalas užaugintas vazone (arba vadinama uždara šaknų sistema), tai tokį galėsite sodinti nuo ankstyvo pavasario iki kol žemė visai įšals ir bus neįkasama. Sumedėjusių augalų tarpe yra daugybė, kurie puošniai atrodo, lėtai auga ir užauga visai nedideli. Priminsime pačius tinkamiausius kapams.
Ką būtina nuveikti sode, darže ir gėlyne lapkričio mėnesį
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Manote, kad visi sodo, daržo ir gėlynai darbai jau baigėsi? Deja, bet ne, tad siūlome atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.
9 patarimai, kaip įrengti namus, kad jie atrodytų prabangiai  (3)
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Visiškai nebūtina išleisti daugybės pinigų, kad namai atrodytų prabrangiai. Pateikiame devynis patarimus, kaip padaryti interjerą prabangesnį be didelių išlaidų.
Tarakonų naikinimo būdai – kodėl jų tiek daug ir kas iš tiesų veikia?
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Kiekvienas, kam nepasisekė ir teko kovoti su jų būste įsikūrusiais tarakonais, turi „savą“ metodą, kuris rekomenduojamas visiems, su kuo tik kalbama apie šią problemą. Tačiau pažvelgus iš šalies, naikinimo metodų susidaręs geras pluoštas, tuo labiau, kad beveik visi iš jų turi ir priešininkų, sakančių, kad jiems tai nesuveikė. Kodėl egzistuoja tiek skirtingų nuomonių, kas lemia, ar priemonė veikia ar neveikia, ir kuri priemonė yra veiksmingiausia, paklausėme kenkėjų naikinimu užsiimančių įmonių.
81 kv.m kotedžas Vilniuje – pavyzdys, ką gali geras patalpų perplanavimas  (17)
2014 m. spalio 27 d. 00:10
Vilniuje, Kalnėnuose esantis kotedžas nėra pernelyg didelis – jo plotas yra 81 kv.m. Tačiau šis atvejis yra geras pavyzdys kaip sumaniai išplanavus namus, galima suderinti patogumą, individualumą, estetiką ir netgi subtilią prabangą.
Veidrodinė tvora – nepraktiška, bet žaisminga
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Įprastinė tvora pabodo? Tuomet siūlome susipažinti su amerikiečių menininkės Alyson Shotz idėja. Ji siūlo kurti tvoras su veidrodiniu atspindžiu, kuris reflektuoja supantį kraštovaizdį ir padeda pabėgti nuo nuobodulio.
Šviesus interjeras, kuris įkvėps kiekvieną  (11)
2014 m. spalio 26 d. 00:49
Kartais sukurti išskirtinius, solidžius ir skoningus namus tereikia šviesių atspalvių, natūralių medžiagų bei kelių apgalvotų akcentų. Šis būstas tai tik patvirtina.
Stalas „Tulip“: vakar – futuristinis, šiandien – universalus
2014 m. spalio 25 d. 00:02
Eero Saarinenas priklauso tiems menininkams, kurie sukūrė vos po keletą kultinių dalykėlių, bet labai įsimenamų... Stalas „Tulip“ laikomas vienu labiausiai atpažįstamų baldų dizaino pasaulyje. Nors nieko įmantraus tarsi ir nėra (o gal kaip tik dėlto...), Eero Saarineno idėja aiški ir pagrįsta: jis siekė išgyvendinti iš namų baldų kojų brūzgynus.
Knygų lentynos - interjero akcentai
2014 m. spalio 24 d. 15:00
Kiekvienuose namuose yra knygų, bet ne kiekvienuose - dailių lentynų joms laikyti. Paprastai knygų lentynomis nuklota kuri nors kambario siena - toks variantas patogus praktiškiems žmonėms, mėgstantiems vienodus daiktus laikyti vienoje vietoje. Tačiau ką daryti tiems, kurie nori, kad kiekvienas baldas kartu būtų ir interjero akcentas?
Konkurso Mano rudens derliaus gėrybės nugalėtojai
2014 m. spalio 24 d. 14:56
Dėkojame visiems, kurie pasidalijo savo derliaus gėrybėmis. Sveikiname du nugalėtojus. Jiems atitenka po matavimo indą-plaktuvą ir stiklinių rinkinį.
Idėjos, kaip dekoruoti ir iš ko pasisiūti pagalvėlių užvalkalus
2014 m. spalio 24 d. 09:00
Drabužiai keičia žmogų, o tekstilė – interjerą , tad jei norite pokyčių namuose, pradėkite nuo baldų apmušalų, užuolaidų ir, žinoma, pagalvėlių , kurios namams suteikia jaukumo.
8 metrų bokšto iš gėlių kūrėjas: žmona nebeleido daryti aukštesnio  (5)
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Į pensiją išėjęs britas Edvardas Hajas priešais savo namus pastatė 8 metrų bokštą iš gėlių. 71 metų vyras praleido tris mėnesius dekoruojant tokį gėlyną , kuris yra sudarytas net iš 128 vazonų.
6 būdai, kaip į namus pritraukti pozityvią energiją
2014 m. spalio 24 d. 00:00
Jei jūsų namai užgriozdinti, baldai sustatyti nemokšiškai, fengšui teigia, jog gyvenime bus daug kliūčių ir mažai galimybių. Stagnacija gali apimti jūsų darbą, santykius, finansus ir sveikatos sritį. Keliais nedideliais pakitimais galite atgaivinti namų erdvę ir savo gyvenimą. Jūsų dėmesiui – šeši paprastai įgyvendinami patarimai.
Atėjus rudeniui stipriai išaugo DELFI dienos auditorija  (11)
2014 m. spalio 23 d. 15:27
Nors šilta vasara praėjo, gyventojai nesiruošia užmigti žiemos miegu ir vis aktyviau domisi Lietuvos bei pasaulio naujienomis ir aktualijomis. Portalas DELFI fiksuoja augantį kas dieną portale apsilankančių gyventojų skaičių.
Minimalistinė 160 kv.m mansarda, iš kurios matyti Gedimino pilis  (31)
2014 m. spalio 23 d. 08:42
Nestandartinės architektūros ir formos erdvės įkvepia mąstyti kitaip. Gavusi užsakymą projektuoti interjerą įspūdingoje, stoglangių šviesos apšviestoje erdvioje palėpėje, įrengtoje sename Vilniaus senamiesčio name, dizainerė Jovita Jankauskienė jai dekoruoti pritaikė savo darbo stiliui ne itin būdingą skandinavišką minimalizmą, paryškintą sodrių spalvų potėpiais.
Įžymybės namai: šviesus ir stilingas naujausias dainininkės J. Lopez būstas
2014 m. spalio 23 d. 08:10
Dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez persikėlė į prabangų būstą, kurio vertė siekia 60,4 mln.Lt (22,3 mln.dol.). 581 kv.m apartamentuose sutelpa 4 miegamieji, 6 vonios kambariai, erdvi virtuvė bei svetainė ir didžiulis kiemas per kelis aukštus, kuriame sutelpa ir terasa, ir pievelė žaidimams.