ManoNamai.lt

13 idėjų, kaip panaudoti kavos tirščius, kurių dar nežinojote
2014 m. rugsėjo 2 d. 16:23
Perskaitę šį straipsnį daugiau niekada nebeišmesite kavos tirščių.
Architektų patarimai, kaip tinkamai suplanuoti ir išdėstyti patalpas individualiame name  (2)
2014 m. rugsėjo 2 d. 12:50
Labai svarbus individualaus namo projektavimo etapas yra patalpų išdėstymas. GetHouse.Lt komanda specializuojasi gyvenamųjų erdvių projektavime ir sutartinai teigia, jog nuo pasirinkto patalpų išdėstymo varianto, pastato planinės-tūrinės sistemos priklauso vidaus mikroklimatas, patalpų apšviestumas, apsauga nuo vėjo, vaizdas pro langus, patogus patekimas iš vienos patalpos į kitą, pastato zonų funkcionalumas ir kiti svarbūs gyvenimo ir komforto veiksniai.
Kaip pasirūpinti sodu ir daržu rugsėjį?
2014 m. rugsėjo 2 d. 11:20
Rugsėjis – paskutinis mėnuo, kuomet darbų sode ir darže dar netrūksta. Be to, tai itin svarbus metas rūpinantis vaismedžių ir uogakrūmių žiemojimu. O kol orai dar džiugina saulėtomis ir gana šiltomis dienomis, šie darbai gali būti išties malonūs.
Kada dizaineris būtinas, o kada jo visai nereikia?
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:25
Planuojantiems savo būstą interjero dizainas tampa vis svarbesnis. Šiandien didelė dalis šalies gyventojų, kurdami namus, yra linkę į pagalbą pasitelkti interjero dizainerius, kurie gali profesionaliai patarti, kaip praktiškai ir skoningai įrengti būstą. Tačiau su didėjančiu tokių dizainerių poreikiu, atsiranda ir problema: kaip, kuriant nuosavus namus, į savo erdvę įsileisti svetimą žmogų, kaip organizuoti patį darbą, ar įgyvendinti savo turimą namų viziją, ar visiškai pasitikėti dizaineriu?
Kokį langų dekorą pasirinkti: nuo virtuvės iki miegamojo zonos  (2)
2014 m. rugsėjo 1 d. 17:28
Romanetės, roletai , užuolaidos , širmos, žaliuzės... O koks langų dekoras tiks jūsų langui? Skaitant interjero patarimus, paprastai girdime: „šalin standartus!“, „pasisemkite originalių idėjų“. Tačiau šį kartą apžvelgsime ne naujausias tendencijas, o kartu su interjero dizaineriais bei specialistais bandysime išsiaiškinti, koks langų dekoro sprendimas pasižymi praktiškumu, patogumu ir funkcionalumu skirtingose būsto erdvėse.
Namuose įsisuko maistinės kandys – ką daryti?  (12)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:57
Ir šįkart jos pamėgo ne tik kruopas, bet ir džiovintas gėrybes... Pateikiame patarimus, kurie turėtų pagelbėti šioje situacijoje.
9 žingsniai, kurių verta nepamiršti nuomojantis butą  (2)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:19
Rengiantis įsikelti į išsinuomotą butą, neretai padaroma klaidų, kurios vėliau apkartina tiek nuomininkų, tiek būsto šeimininkų gyvenimą. Kad taip neatsitiktų, reiktų neskubant viską apgalvoti. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt specialistai primena kelis pagrindinius žingsnius, kurie padės išvengti nemalonumų ateityje.
Kaip pačiam pasigaminti tradicines langines?
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:00
Neries regioniniame parke šį rudenį naujomis spalvomis dabinasi ne tik didžiausias Lietuvoje ąžuolynas ir įspūdingas Neries upės slėnis, bet ir Šilėnų etnokultūrinis draustinis. Nuo šiol žavesio šiam kaimui suteiks ne tik akmenimis grįstos gatvelės ir jauki liaudies architektūros bažnyčia, bet ir penkios naujai pasidabinusios medinės pirkios. Jų langus papuoš dar dažais kvepiančios langinės , langų apvadai ir karūnos, o po stogu ornamentais sumirgės vėjalentės bei karnizai .
Pokyčiai dulkių siurblių žymėjime: taps aišku, kas yra kas
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:00
Nuo šio rugsėjo visose Europos Sąjungos šalyse įsigalioja naujas privalomas dulkių siurblių žymėjimas, nurodantis energijos klasę ir kitas šiai prietaisų kategorijai svarbias ypatybes. Apie tai, kas konkrečiai pasikeis ir kaip tai atsilieps vartotojams bei rinkai, kalbamės su vienų buitinės technikos gamintojų atstovu Laurynu Skruibiu.
Kas turėtų nepraslyti pro akis renkantis mikrobangų krosnelę
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:00
Jei kada žvalgėtės po buitinės technikos parduotuves ar tinklapius tikriausiai pastebėjote – mikrobangų krosnelių kainos gali svyruoti nuo poros šimtų litų iki 3000-4000 litų. Kas lemia tokius skirtumus ir pagal ką pasirinkti mikrobangų krosnelę, papasakojo ManoNamai.lt kalbinti buitine technika prekiaujančių įmonių atstovai.
5 specialistų patarimai, ko nedaryti įrengiant medinę terasą  (3)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 14:21
Šalia namų įrengti medinę terasą nėra itin sunku. Kai kurie savininkai yra linkę tai atlikti patys – šiaip ar taip, terasa nėra pati sudėtingiausia medinė konstrukcija. Visgi, nepaisant to, neturint patirties galima apsisunkinti sau tiek jos įrengimą, tiek tolesnę eksploataciją. Kas to norėtų? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį įsirengiant terasą, ManoNamai.lt papasakojo specialistai.
Orchidėjų priežiūros kalendorius
2014 m. rugpjūčio 28 d. 12:11
Kaip ir mūsų įprasti vietiniai augalai , dauguma namuose auginamų orchidėjų turi išgyventi metų laikų kaitą. Natūraliose augimvietėse gegužraibiniai augalai susiduria su gana skirtingomis supančios aplinkos sąlygomis.
5 daugiausiai dėmesio rugpjūčio mėnesį sulaukę interjerai
2014 m. rugpjūčio 28 d. 11:06
Rugpjūčio pabaiga atnešė ne tik rudens nuojautą, bet ir nuotaiką. Tačiau mes ją bandome prasklaidyti ir įkvėpti teigiamiems pokyčiams. Kadangi rugpjūčio mėnesis buvo turtingas skirtingais interjerais , pateikiame TOP5, į kuriuos galite paganyti akis.
Karštą vasarą DELFI skaitytojai rinkosi rimtas naujienas  (23)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 10:58
Vasaros vidurvasarį, kai temperatūra už lango siekė 25 ir daugiau laipsnių Celsijaus, lankomiausio naujienų portalo DELFI skaitomumas augo. Nepaisant vasaros karščių, skaitytojai prioritetą skyrė aktualioms politikos ir verslo naujienoms.
Paprastos stiklainių dekoravimo idėjos
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Tikriausiai jau ne vienas išsaugojote savo mėgstamas daržoves ir uogas. Tačiau, kad konservavimas nebūtų vien tik naudingas, bet ir estetiškas, pateikiame kelias idėjas.
Statybų patarimai: pastolių ir kopėčių pasirinkimas
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Pasiekti aukštai padėtus daiktus, juos pakelti ar vykdyti darbus dideliame aukštyje reikalingos specialios priemonės. Saugumas, tvirtumas bei patogumas čia svarbiausi. Išsirinkti vienam ar kitam darbui geriausiai tinkančius pastolius, perprasti automatinių kopėčių taikymą ar dielektrinių kopėčių privalumus gali būti sunkiau, nei atrodo.
J. Alba papasakojo, kokį visų moterų dėmesio vertą principą skiepija savo dukroms  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 18:43
Kultinio filmo „Nuodėmių miestas 2“ premjera Lietuvoje pažymėta vienos filmo žvaigždžių išskirtiniu interviu lietuviškam spaudos leidiniui: su aktore Jessica Alba kalbėjosi lietuvių „ Cosmopolitan “.
25 kv.m rokoko stiliaus butas Užupyje  (26)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:35
Užupis – tikras bohemos židinys. Šis pojūtis vyrauja ir rokoko stiliumi dekoruotame bute, kuris yra idealus meniškos prigimties žmogui.
Kaip teisingai surinkti agurkų sėklas?
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:13
Pačių užaugintos daržovės yra skanesnės ir suteikia šeimininkams ypatingą pasitenkinimą. Tie, kas pabandė patys užauginti derlių nuo pačių surinktų sėklų, žino, koks tai malonus jausmas. Kaip taisyklingai paruošti agurkus, kad iš jų būtų galima gauti geros kokybės sėklas?
Viešbutis, kuriame sūkurinė vonia įrengta ant stogo  (1)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 11:00
Vienas naujausių statinių Palangoje – „ Amberton Green Apartments “ – pirmasis šiame Lietuvos kurorte atvėręs poilsiautojams saulės vonių terasą su gultais, poilsio zona ir sūkurine vonia ant stogo. Jis kartu išpildo viešbučio kūrėjų ir valdytojų sumanymą – sukurti vienovę tarp vidaus, maksimaliai išnaudojant pastato lokaciją pačiame Palangos centre, šalia Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios ir Rąžės upės. Pasak viešbučio architekto dr. Edgaro Neniškio, šis sprendimas pretenduoja į aukščiausios kokybės architektų ir vystytojų požiūrių sinergijos apdovanojimą.
Ko bijo blusos?  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 10:16
Moteris, kuriai priklauso pusė nuosavo namo, skundžiasi, kad su blusomis kovoti tenka nuolat, mat, už sienos gyvena ne itin tvarkingi kaimynai. Pasak moters, padėtis beviltiška: nuolatiniai kivirčai, prašymai ir bemiegės naktys, jaučiant blusų įkandimus.
Vienkiemio sodyboje – bėgančio laiko ženklai  (17)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:00
Netoli Vilniaus, atokiame vienkiemyje įsikūrusioje sodyboje jauna vilniečių šeima jau pamėgo leisti vasaras. Per kelerius metus seni trobesiai pasipuošė čia rastų senovinės buities rakandų kompozicijomis, kieme sužydo kaimiškų gėlių darželis, o greta namo atsirado daržovių ir prieskoninių augalų daržas .
Baldų prikėlimas antram gyvenimui
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:00
Tinkamas baldų pasirinkimas – neabejotinai vienas svarbiausių žingsnių, norint sukurti jaukius namus. Mėgstantiems itin orginalų stilių tinkamu sprendimu gali tapti antikvariniai baldai . Tačiau ką daryti, jei ne pirmą dešimtį metų skaičiuojanti sofa jau gerokai nudėvėta, o provanso stiliaus komoda – nusitrynusi ir subražyta? Išeitis visai paprasta – prikelti baldus antram gyvenimui gali padėti restauratorius.
Mobiliojo interneto vartotojai pirmenybę teikia DELFI naujienoms  (61)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:13
Pagrindinis naujienų portalas DELFI dominuoja ne tik kompiuteriuose, bet ir mobiliuosiuose telefonuose: daugiau nei pusė Lietuvos mobilaus interneto vartotojų savo telefone skaito DELFI.
Cosmopolitan.lt - viena iš dvidešimties skaitomiausių Lietuvos internetinių svetainių!  (1)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 12:33
Mielos merginos, norime pasidžiaugti ir kartu padėkoti jums visoms, kad esate su COSMO: skaitote, aktyviai reiškiate savo nuomonę, dalinatės patirtimi ir patarimais ne tik su mumis, bet ir vienos su kitomis.
Prieskonių laikymo paslaptys
2014 m. rugpjūčio 25 d. 00:01
Be prieskonių jau neįsivaizduojame savo gyvenimo. Jie suteikia maistui skonį, aromatą, padeda atskirti, kurios šalies virtuvės patiekalą skanaujame. Tačiau tam, kad galėtumėme jais naudotis ir mėgautis kuo ilgiau, reikia žinoti laikymo gudrybes.
Interjeras tikriems romantikams  (3)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 10:20
Būsto Amerikoje vertė skaičiuojama milijonais litų. Tačiau svarbiausia ne tai. Šis namas - tikriems romantikams. Tai akivaizdu ne tik iš jaukios aplinkos, kurioje įrengtas baseinas ir terasa, bet ir iš interjero , kuriame vyrauja pastelinės spalvos, rausvi atspalviai, prabangūs šviestuvai, švelnios tekstūros.
Pomidorų nuėmimas ir laikymas: ką svarbu žinoti
2014 m. rugpjūčio 22 d. 11:58
Šiemet pomidorų derlius suderėjo anksčiau. Kadangi daugumą jis džiugina gausa, svarbu žinoti pomidorų nuėmimo ir laikymo taisykles tam, kad jais būtų galima džiaugtis dar ilgiau.
Patarimai, kaip geriausia pasidauginti alaviją
2014 m. rugpjūčio 22 d. 07:53
Alavijas - tikras namų daktaras, kurio gydomosios savybės žinomos kiekvienam. Kita jo vertinama savybė - tai visai nereikli kambarinė gėlė , kurią tereikia retkarčiais palieti. Tiesa, sodinimui tinkamiausias laikas - dabar.