ManoNamai.lt

5 daugiausiai dėmesio rugpjūčio mėnesį sulaukę interjerai
2015 m. rugsėjo 1 d. 13:27
Norime to, ar nenorime, tačiau ruduo jau atėjo. Visgi pabandykime dar nepaleisti vasaros ir pasigrožėti daugiausiai dėmesio paskutinį vasaros mėnesį sulaukusiais interjerais.
Kaip prižiūrėti orchidėjas rugsėjo mėnesį
2015 m. rugpjūčio 30 d. 20:18
Kaip ir mūsų įprasti vietiniai augalai , dauguma namuose auginamų orchidėjų turi išgyventi metų laikų kaitą. Tad šį kartą – apie jau į nugaras alsuojantį pirmąjį rudens mėnesį.
Būna ir taip: gyvenimas kiaušinio formos namelyje  (6)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 11:11
Ar egzistuoja galimybė tausoti aplinką ir gyventi visur, kur tik nori? Šis „ Ecocapsule “ kiaušinio formos būstas – tinkamiausias pasirinkimas. Būstas sukurtas taip, kad užimtų kuo mažiau vietos ir tuo pačiu užtikrintų maksimalų komfortą. Vienas iš šio mobilaus namo sumanytojų Tomas Zacekas tikina, kad geriausia šio išradimo savybė ta, kad namas yra visiškai nepriklausomas.
Pirmoji aplinkos dizaino konferencija „Garden style“: ko lietuviams reikėtų pasimokyti kuriant savo sklypą
2015 m. rugpjūčio 29 d. 15:03
Rugpjūčio 29 d. Vilniuje įvyko pirmoji modernios aplinkos dizaino konferencija „ Garden style “. Į ją susirinko klausytojai iš visos Lietuvos, o lektorių – ne tik iš Lietuvos, bet ir Olandijos bei Italijos. Kokių gudrybių buvo galima iš jų išmokti, sužinosite šiame VIDEO reportaže.
Būtina žinoti: kada ir kaip kasti bulves  (47)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 16:26
Štai ir rugpjūtis eina į pabaigą – metas kasti bulves. Atrodytų, nieko čia sudėtinga, nors ir reikalauja pastangų. Pasirodo, ir bulviakasis turi įvairiausių niuansų, kurie gali turėti įtakos jūsų derliaus kokybei ir tam, kaip jis išsilaikys.
Ruošiamės derliui: 12 būdų, kaip paruošti obuolius žiemai
2015 m. rugpjūčio 28 d. 09:49
Vasara eina į pabaigą, artėja ruduo – derliaus metas, kai raudoni, žali, geltoni, ir saulės nubučiuoti dryžuoti obuoliai renkami į krepšius, krepšelius ir dėžes, ir keliauja įvairiausiomis transporto rūšimis į namus ir butus. Reta šeimininkė tokiu metu nesigriebia už galvos, nežinodama, kur dėti visą šią gausybę rausvaskruosčių, šviežiomis sultimis besitaškančių vaisių. Ką su jais daryti?
Ruošiamės rudens sezonui: kaip dalijami gėlių kerai
2015 m. rugpjūčio 27 d. 13:57
Rudens sezonui prasidedant atnaujinama ne tik drabužių spinta, bet ir gėlynas , sodas . Neįmanoma atsispirti pagundai įkurdinti čia vieną kitą naują augalėlį. Paprasčiausias būdas jų įsigyti – pasidalinti gėlės kerais su draugais, pažįstamais, kaimynais. Vienus duodame, kitus gauname, ir mielos, bet dar neaugintos daugiametės gėlės kitą vasarą jau papuoš nuosavą gėlyną.
Ką reikia žinoti persodinant daugiametes gėles?  (1)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 00:02
Daugiamečių gėlių gyvenimo trukmė skiriasi. Kai kurios gyvena porą metų, kitos – daugiau nei dešimtmetį. Tiesa, tai nereiškia, kad visą savo amželį jos atrodo dekoratyviai. Kai daugiametės gėlės pradeda menkiau žydėti, kero viduryje atsiranda nuplikusių stiebų, prastėja gėlių išvaizda, jas galima atjauninti persodinant.
Lietuvos interneto žiniasklaidoje užtikrintai pirmauja DELFI  (54)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 08:00
Karščiausią vasaros mėnesį – liepą – naujienų portalų skaitytojai pirmenybę teikė pagrindiniam Lietuvoje naujienų portalui DELFI . Remiantis interneto rinkos tyrimų „gemiusAudience“ duomenimis, liepos mėnesį DELFI skaitė 1.225.257 interneto vartotojai, o nuo konkurentų DELFI buvo atsiplėšęs net 195 tūkst. skaitytojų.
Augalai kambariniuose šiltnamiuose – kas tai?
2015 m. rugpjūčio 25 d. 00:01
Norite palepinti įnoringas kambarines gėles? Auginkite jas „kambariniame šiltnamyje“ – florariume. Stikliniame inde paprasta reguliuoti oro drėgnumą ir šilumą, o tai labai patinka atogrąžų augalams, nes tokios sąlygos jiems primena gimtuosius namus. Tačiau svarbiausias florariumo privalumas yra jo dekoratyvumas: miniatiūrinis atogrąžų miško pasaulėlis interjerui suteikia unikalumo.
Kaip iki pavasario išlaikyti šviežius kopūstus  (1)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 00:01
Dažniausiai iš visų kopūstų veislių – žiedinis kopūstas, Briuselio kopūstas , ropinis kopūstas, garbanotasis kopūstas ir kiti – mūsų lysvėse ir ant stalų galima išvysti įprastą baltąjį gūžinį kopūstą. Kaip jį išsaugoti šviežią iki pavasario, kokios jo veislės geriausiai tam tinka ir į ką atkreipti dėmesį.
Ką apie jus sako jūsų miegamojo spalva  (6)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:01
Jeigu sienos kalbėtų, jos daug ką pasakytų apie jūsų asmenybę. Ką apie jus gali paporinti jūsų miegamojo spalva , pasakoja housebeautiful.com.
6 receptai, kuriuos būtinai turite išbandyti iki vasaros pabaigos
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:02
Gaminti ir valgyti lauke – vienas vasaros malonumų. Tai – pramoga, įdomesnis valgiaraštis, šeimininkių fantazija pasirenkant patiekalus, deginamų malkų ir kepamo maisto kvapas, žaluma aplink ir pakili nuotaika.
Kaip tinkamai prižiūrėti čiužinį
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:02
Įsigiję dabar madingą ortopedinį čiužinį daugelis naiviai mano, kad jo nereikės prižiūrėti, o paskui skundžiasi, kad čiužinys neištarnavo nė kelerių metų. Kad čiužinys džiugintų ir ilgai ant jo miegotumėte, reikia žinoti, kaip jį prižiūrėti.
5 patarimai, kaip neapsirikti perkant šaldytuvą
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:05
Tyrimų bendrovės „GfK Retail and Technology“ duomenimis, praėjusių metų pabaigoje, prieš įvedant eurą , šaldytuvų ir kitų šaldymo įrenginių pardavimai pakilo net 27 proc. Kol prekybininkai džiaugiasi gerais rezultatais, pirkėjai tikisi, kad metas, kai teks pirkti naują šaldytuvą, ateis negreitai. Vis dėlto, specialistų teigimu, skubiai ir neapgalvotai įsigiję ilgai turėjusį tarnauti pirkinį žmonės dažnai netrukus pasigaili. Taip nutinka ne tik dėl techninių gedimų, bet ir dėl dėmesio neatkreipimo į triukšmo lygį, maksimalią talpa bei kitus svarbius šaldytuvo niuansus.
Gėlės, dėl kurių praeiviai negalės atitraukti akių nuo jūsų gėlyno  (7)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:01
Gėlyne visuomet verta pasisodinti daugiamečių augalų, į kuriuos net nejučiomis nukryps žvilgsnis, nes jų dekoratyvi didybė negali likti nepastebėta, be to jie sukuria puikų foną smulkesnėms gėlytėms. Šių įspūdingų gražuolių galima pasidauginti dalijant kerus.
Ką būtina persodinti gėlynuose vasaros pabaigoje
2015 m. rugpjūčio 18 d. 00:02
Kad ir kaip būtų gaila, vasara eina į pabaigą. Rugpjūtis ir rugsėjis dar pažarstys mums saulėtų ir šiltų dienų, tačiau neišvengiamai ritamės rudeniop. Pasidžiaugę šios vasaros gėlynais, pasirūpinkime, kad ir ateinančią vasarą jie džiugintų mūsų akis.
Kaip atrodo 9 milijonus eurų kainuojantys apartamentai  (2)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 14:28
Manhatane ( Niujorkas ) esantys apartamentai, kuriuose keletą metų gyveno aktorius Robertas De Niro , šiuo metu laukia naujo šeimininko. Gyvenimas prabangiuose paskutiniojo aukšto apartamentuose siūlomas už beveik 9 milijonus eurų.
11 dažniausių interjero dizaino klaidų  (2)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Nuo nuovargio, atsiradusio viską darant pačiam, iki papuošimų pertekliaus – dekoravimas yra sunkus darbas, tačiau nesijaudinkite, jūs nesate vienišas.
Kaip ilgai išsaugoti šviežius pomidorus  (11)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Daugelis pomidorus užsiauginančių žmonių nori juos išlaikyti šviežius kaip įmanoma ilgiau. Tai suprantama: šiose daržovėse gausu naudingų mineralinių medžiagų, kalio, geležies ir visas kompleksas vitaminų. Žinoma, šiais laikais parduotuvėje nusipirkti gražių šviežių pomidorų galima ištisus metus, tačiau užsiaugintų savame darže jie tikrai nepakeis. Pačių rankomis užaugint pomidorai yra aromatingesni, sultingesni ir, žinoma, skanesni.
Skiautinys šiuolaikiniame interjere: kuo jis ypatingas
2015 m. rugpjūčio 16 d. 00:01
Daugelis galvoja, kad skiautinys tinka tik skurdžiuose arba kaimo interjeruose. Pateiksime jums alternatyvų požiūrį į skiautinį ir papasakosime, kaip jį pritaikyti visiškai skirtinguose būstuose.
9 paprasti patarimai, padėsiantys interjere teisingai derinti raštus
2015 m. rugpjūčio 15 d. 00:08
Bet koks, net pats paprasčiausias ornamentas gali itin pagyvinti ir pagražinti namų interjerą. Tinkamai parinktas raštas ne tik pagyvins patalpą, bet ir suteiks jai individualumo. Tad kaip išmokti derinti skirtingus ornamentus — klasikinius ir šiuolaikinius, rytietiškus ir europietiškus, daugiasluoksnius ir paprastus? Norėdami išvengti klaidų ir pasiekti geriausio rezultato, pasinaudokite mūsų paprastais patarimais.
Aukštaūgės gėlės, kurias dauginti lengviausia  (3)
2015 m. rugpjūčio 14 d. 13:17
Gėlyne visuomet įspūdingai atrodo aukštaūgiai daugiamečiai augalai – į juos net nejučiomis krypsta žvilgsnis, nes dekoratyvi didybė negali likti nepastebėta. Be to, jie sukuria puikų foną smulkesnėms gėlytėms. Šių gražuolių galima pasidauginti dalijant kerus.
Kaip palėpėje sukurti papildomos gyvenamosios erdvės
2015 m. rugpjūčio 14 d. 00:04
Papildomas gyvenamasis plotas jūsų namuose gali atnešti daug džiaugsmo ir naudos. Nors skirtinguose namuose galima rasti skirtingas palėpes, tačiau yra keletas bendrų patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renovuojant šią namo dalį.
Su DELFI – tik aukštyn!  (21)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:46
Nuo šiol svarbiausią Lietuvos naujienų portalą DELFI matysite, ne tik savo kompiuterių ir telefonų ekranuose, bet ir danguje. Jau šią savaitę į žydrą vasaros dangų kyla geltonas DELFI vardo balionas. Jį pilotuos patyrę bendrovės „orobalionai.lt“ pilotai.
9 netikėti kavos tirščių panaudojimo būdai buityje  (1)
2015 m. rugpjūčio 13 d. 15:01
Iš pradžių panaudokite juos ryte, kad nubustumėte, o paskui dar išspręsite keletą nemalonių buities problemų. Kaip neįprastai panaudoti kavos tirščius buityje, sužinosite šiame straipsnyje.
Namas, kuriame vėl pajusite kas yra įkvėpimas
2015 m. rugpjūčio 12 d. 12:00
Kartais atrodo, kad riba pasiekta ir niekas nebedžiugina. Tačiau tuomet tiesiog pakanka perstatyti baldus ir nebijoti į namus įsileisti šviesą. Šis namas yra puikus pavyzdys, kad pirmiausiai kur galite pasisemti įkvėpimo ir džiaugsmo gyvenimui, tai yra jūsų būstas .
7 negirdėtos ir genialios naminės priemonės nuo vapsvų  (15)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 00:00
Saulė, grynas oras ir skanūs užkandžiai – piknikas vasaros metu gali būti toks puikus. Jeigu ne šie erzinantys maži vabzdžiai , kurie netrunka sugadinti visą malonumą. Vapsvos tampa kone kiekvieno kepsnių vakarėlio ar kokio kito vasaros renginio drumstėjomis. Jos nepaliauja sukinėtis aplink mus ir nors kai kurie žmonės tvirtina, kad šiuos vabzdžius galima ignoruoti, kiti dėl jų nei sekundei negali nusiraminti .
Lietuviškas kiemas, kuris gražus ir vasarą, ir žiemą  (13)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 12:37
Nuotraukuose galite pasidžiaugti dar neišsiskleidusiais medžių ir krūmų lapais, tačiau jau vasariškai vešlų, nes kieme gausu spygliuočių ir visžalių augalų.