ManoNamai.lt

Kviečiame susipažinti su jaukaus interjero idėjomis „nuo – iki“ ir laimėti bilietą į parodą!
2015 m. kovo 27 d. 12:00
Kviečiame visus architektus, dizainerius ir interjero specialistus apsilankyti „ Berry “ stende Litexpo baldų parodoje ir tapti mūsų partneriais.
Baldai, kurie pagerins emocinę ir fizinę savijautą  (4)
2015 m. kovo 27 d. 00:03
Tik žmogus, kuris yra patenkintas savo sveikata ir kasdien puikiai jaučiasi, gali mėgautis gyvenimu, savo šeima bei namais. Masažas – viena iš priemonių, kuri gali pagerinti ne tik išvaizdą, bet ir emocinę bei fizinę savijautą. Tai puikus būdas suderinti tiek dvasinį, tiek kūno puoselėjimą. Daugelis sutiks, kad geras masažas – lyg trumpos atostogos! O jeigu juo kasdien galėtumėte mėgautis tiesiog savo namuose?
Neįprastos idėjos, kaip panaudoti plastmasinius butelius  (25)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Galbūt esate susimąstę, kaip galima būtų panaudoti plastmasinius butelius? Pasirodo, pasaulyje apie tai yra susimastę nemažai žmonių. Ne tik susimąstę, bet ir sugalvoję pačių netikėčiausių ir įdomiausių jų pritaikymo būdų – pagaminę ir praktiškų, ir tiesiog gražių daiktų.
Kaip prižiūrėti namuose esančius baldus
2015 m. kovo 25 d. 00:04
Be abejonės, visi norėtume, kad namuose esantys baldai kuo ilgiau atrodytų tarsi nauji. Kokius baldus pasirinkti ir kaip juos prižiūrėti, kad jaukiais namais džiaugtumėtės ne vienerius metus?
Kaip įsirengti mažą gėlyną (2 dalis)  (2)
2015 m. kovo 24 d. 13:37
Neseniai rašėme apie tai, kaip įsikurti namie gėlynėlį tiems, kurie dar niekada nėra to darę, pradedant nuo paprasčiausio žingsnio, t.y. sodinant gėles į gėlines, lovelius ir gėlių konteinerius. Šį kartą aptarsime, kaip įrengti nedidelį gėlyną lauke šalia namų ar biuro. Galbūt tai bus kad ir 0,5 kv.m. dydžio plotelis, bet savo rankomis sukurtas.
Lietuviški baldai: vietinei ar užsienio rinkai?
2015 m. kovo 24 d. 13:03
Už dviejų dienų prasidės jau daugiau nei dvidešimt metų kasmet vykstanti tarptautinė paroda „ Baldai “, kurioje baldų ir interjero detalių gamintojai bei pardavėjai, dizaineriai turės galimybę pristatyti savo naujausius produktus Lietuvos rinkai. Tai viena didžiausių parodų Lietuvoje, kuri į vieną vietą sukviečia daugiau nei šimtą dalyvių iš įvairių šalių.
Kaip papuošti Velykų stalą
2015 m. kovo 24 d. 00:03
Velykos – didžiausia pavasario šventė. Velykų stalą puoškite vaisiais, gėlėmis ir, žinoma, margučiais, pataria Meals.com.
64 kv.m. butas Užupyje su įspūdinga palėpe  (57)
2015 m. kovo 23 d. 06:37
Į vidų kviečia ilgas koridorius, jo gale – šviesa su bažnyčios bokštu. Senamiestį išduoda palėpės kreivumas, dūmu kvepiančios parketo grindys , židinyje spragsinčios malkos . Nestandartiniam gyvenimui – erdvė be durų, pertvarų ir stereotipų. Šlaitų slėgimą nugali dominuojanti balta , apšviestos stygos. Viską slepia išsirangiusi blizgi juosta – erdvė lieka estetikai ir jaukiai židinio šviesai.
Architektas pataria, kaip suplanuoti svetainės zoną  (7)
2015 m. kovo 23 d. 00:00
Skaitytojas klausė, kaip jaukiai ir protingai suplanuoti svetainės erdvę. Pateikiame architekto patarimus, kuriuos savo namuose gali pritaikyti ne vienas.
9 ypatingi receptai su kopūstais  (4)
2015 m. kovo 22 d. 00:00
Sakoma, kad kiekvienai daržovei – savas laikas, tačiau kopūstus valgome nepriklausomai nuo metų laiko ir, svarbiausia, jie mums neatsibosta. O ir patiekalų iš šių daržovių galima pagaminti nesuskaičiuojamą daugybę, vieną už kitą skanesnių.
Sumanymai, kaip įsirengti biblioteką namuose  (6)
2015 m. kovo 22 d. 00:00
Net ir elektroninių knygų laikais lentynos ir stelažai vis dar neišnyksta iš mūsų būstų. Juk knyga – ne tik neabejotinai vertingas ir naudingas, bet ir dekoratyvus daiktas, turintis galių interjere paskleisti išskirtinai jaukią atmosferą. Maža to, grupės mokslininkų atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad vaikams, augantiems namuose, kuriuose yra daug knygų, geriau sekasi mokytis, net jei šie jų ir neskaito... Taigi šiame straipsnyje rasite vertingų patarimų ir gerų idėjų – tai padės knygas paversti interjero dekoro akcentu.
Įspūdžiai iš vienos didžiausių baldų parodų: asketiškumą keičia elegantiška prabanga
2015 m. kovo 21 d. 00:04
Metų pradžioje interjero ekspertai ir verslininkai susirenka vienoje didžiausių baldų parodų pasaulyje „IMM Cologne“, Kelne, Vokietijoje, kurioje garsiausi gamintojai ir dizaineriai pristato naujausias baldų ir interjero dizaino tendencijas. Šiemet šiame renginyje lankėsi salonų „Skandinaviški interjerai“ atstovė Laima Aleknavičienė. Ji sutiko pasidalyti įspūdžiais ir papasakoti, kas madinga šį sezoną.
Pasidaryk pats: lentyna – knygų bokštas  (2)
2015 m. kovo 21 d. 00:04
Masyvios knygų spintos pamažėl tampa atgyvena, nes užgrobia pernelyg daug erdvės. Jas keičia šiuolaikiško dizaino minimalistinės lentynos – paprastos ir neužimančios daug vietos. O tai, kas paprasta, dažnai nesunkiai padaroma savo rankomis.
Prieskoninių augalų sėja kovo mėnesį  (2)
2015 m. kovo 20 d. 12:29
Jau prasidėjo pavasaris , įpusėjo kovas . Dabar pats tinkamiausias laikas šildomuose šiltnamiuose pasisėti prieskoninių augalų, kad vasarą galėtumėme mėgautis jų žaluma gaminant įvairius patiekalus, gaivintis aromatinėmis arbatomis, pasiruošti jų atsargų žiemai.
Juoda spalva interjere: kilminga, prabangi, bohemiška, rafinuota?
2015 m. kovo 20 d. 00:04
Vienas didžiausių paklydimų interjero dizaino teorijoje – juodos spalvos sumenkinimas. Daug kas mano, kad juoda sugeria šviesą, vizualiai sumažina erdvę ir yra per daug niūri. Tačiau profesionalai žino, kad ši nuomonė klaidinga, ir plačiai naudoja juodą spalvą – kuria grafiškus, prabangius, subtilaus skonio interjerus.
260 kv.m. namas šeimai Vilniuje  (64)
2015 m. kovo 20 d. 00:00
Interjero dizainerei Indrei Sunklodienei teko užduotis sukurti 260 kv.m. namo interjerą jaunai šeimai. Kuriant šių namų interjerą, teko skirti laiko apmąstymui, kaip ergonomiškai išdėstyti erdves, parinkti praktiškus sprendimus ir apgalvoti saugų vaikų judėjimą būste.
Kaip pasidaryti kokybišką ir nebrangų remontą: 11 šviežių idėjų  (3)
2015 m. kovo 19 d. 00:00
Kaip sutaupyti remontuojant namus – šis klausimas kyla daugeliui, bet įgyvendinti sumanymus pavyksta ne kiekvienam. O juk yra daugybė būdų, kaip gauti tikrą šedevrą, remontui išleidus mažiau. Sakoma, kad remonto užbaigti neįmanoma, jį galima tik nutraukti. Toks teiginys teisingas tik iš dalies. Kad perdarymas neužtruktų metų metus, reikia žinoti kelias paslaptis.
Išskirtinis 5 kambarių butas Vilniaus senamiestyje  (34)
2015 m. kovo 18 d. 01:00
Stiliaus akibrokštai, ryškios spalvos bei raštai, ekstravagantiškos formos ar siurrealistiniai motyvai interjere kelia smalsumą ir traukia žvilgsnį, tačiau, daugelio psichologų nuomone, žmogus geriausiai jaučiasi ramaus, natūralių tonų kolorito erdvėje, saikingai apstatytoje pažįstamais, įprastų formų estetiškais daiktais. Ramią, jaukią, bet nenuobodžią gyvenamąją aplinką interjero dizainerė Virginija Sabaliauskienė stengėsi sukurti projektuodama Vilniaus senamiestyje įsikūrusios jaunos šeimos buto interjerą.
5 būdai, kaip įsirengti jaukų miegamąjį  (1)
2015 m. kovo 18 d. 00:02
Erdvė, kurioje ilsimės ir miegame turi būti šilta, jauki, šilta, teikianti ramybę bei būti maloni akiai. Tokioje patalpoje lengvai užmigsime, o atsikėlę jausimės pailsėję ir pasiruošę naujiems darbams. „Magrės baldai“ dizainerė Greta Stefanovič pateikia 5 patarimus, kurie padės įsirengti jaukų miegamojo kambarį.
Vertinga informacija apie pavasario šauklius  (1)
2015 m. kovo 18 d. 00:02
Pūkuoti burbuliukai – liaudyje vadinami „kačiukai“ ir švelnus blindės geltonis žydram dangaus fone – tai praneša apie atėjusį pavasarį.
Naujausios interjero dekoro tendencijos tiesiai iš Paryžiaus  (2)
2015 m. kovo 17 d. 13:07
Interjero specialistai iš viso pasaulio metų pradžioje susirenka viename svarbiausių namų dekoravimo renginių „Paris Deco Off“, kuriame garsiausi tekstilės ir tapetų kūrėjai pristato naujausias pavasario–vasaros kolekcijas. Savaitę pagrindinės Paryžiaus Sen Džermeno gatvės ir Meilo gatvė tampa interjero paroda mieste. Šio renginio įspūdžiais ir naujausiomis interjero tendencijomis sutiko pasidalyti „Domus galerijoje“ įsikūrusio specializuoto interjero dekoro salono „Retroforma“ įkūrėja Lina Kalinauskaitė-Forsman.
KONKURSAS: išrink jaukiausią namų aksesuarą ir laimėk  (5)
2015 m. kovo 17 d. 11:52
Net penkis skaitytojus apdovanosime 15 eurų vertės „ H&M “ dovanų kortelėmis, su kuriomis galėsite įsigyti „H&M“ HOME prekių.
Darželis ant palangės: ką ir kaip sėti?
2015 m. kovo 17 d. 00:03
Darželis ant palangės pastaruoju metu tampa vis dažnesne miestiečių virtuvės interjero detale, dar ir pagardinančia ruošiamą maistą. Savomis rankomis užaugintas daržoves bei prieskonius galima valgyti šviežius, nenupurkštus specialiomis išvaizdą gerinančiomis priemonėmis, be to, moksliškai įrodyta, kad įsirengdami savo palangės darželį, žmonės nusiramina ir pašalina susikaupusią įtampą.
Pavasariškos gėlių laikymo idėjos
2015 m. kovo 16 d. 14:57
Sulaukus pavasario namuose nevysta gėlės ? Tuomet ir vazos , jų komponavimas gali pakeisti namų interjerą. Siūlome keletą idėjų, kurios tikimės, įkvėps. Juk kartais gali praversti ir visiškai nebenaudojamas indas .
Architektė pataria: kaip perplanuoti 63 kv.m. butą  (11)
2015 m. kovo 16 d. 08:03
Laukiame Jūsų konkrečių problemų su buto/namo planais el. paštu manonamai@delfi.lt . O šiandien sprendžiame Vytenio problemą.
5 sumanios idėjos, kaip sustatyti svetainės baldus
2015 m. kovo 16 d. 00:00
Galvą nuolat kamuoja klausimas, kaip sustatyti baldus, kad kambarys atrodytų proporcingai ir gražiai? Dažnai paaiškėja, kad tai, ką įsivaizdavome mūsų namuose atrodo visai ne taip, kaip tikėjomės. Tam pravers kelios taisyklės, kurios padės išvengti neigiamų emocijų ir sutaupyti laiko bei pinigų.
Dizainerės patarimai, kas svarbiausia namų interjere  (3)
2015 m. kovo 16 d. 00:00
Užėjus į vienus namus juose norisi būti valandų valandas, nes dvelkia šiluma, jaukumu, kiekviena interjero detalė turi savo vietą ir sudaro visumą. Kituose, net jei ir investuota daug laiko ir pinigų, alsuoja šaltis bei chaoso jausmas. Taigi, kas svarbiausia kuriant namų interjerą, kad juose būtų gera ir jų šeimininkams, ir svečiams?
Kaip valyti skirtingus grindų paviršius
2015 m. kovo 15 d. 00:00
Grindų dangų pasirinkimas šiais laikais yra platus ir įvairiapusis, todėl klasikinis būdas perbrauksiu šluoste ir bus gerai tinka ne visur ir ne visada. Kad grindų danga tarnautų kuo ilgiau, svarbiausia žinoti kaip ja rūpintis – daugiausia žalos jos ilgaamžiškumui gali atnešti netinkamas jos valymas.