ManoNamai.lt

12 Kūčių patiekalų, kurie atneš sėkmę  (3)
2014 m. gruodžio 18 d. 10:00
Ant švaraus pliko stalo dedamos kelios saujos smulkaus šieno. Jis tolygiai paskirstomas po visą paviršių, tada stalas uždengiamas skaisčiai balta staltiese. Kai stalas jau paruoštas, viduryje dedama lėkštelė su kalėdaičiais, liaudiškai vadinamais „plotkelėmis“. Ir tik tada dėliojama 12-a tradicinių visą dieną ruoštų Kūčių patiekalų...
Loftas, kuris sužavės kiekvieną  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 15:53
Šiame lofte vyrauja šviesios spalvos, o tinkamai parinktas apšvietimas sukuria lengvumo pojūtį. Natūralūs akcentai, didžiulis šviestuvas ir balta sofa , aplink kurią vyksta pagrindinis lofto gyvenimas. Rodos, reikia tiek nedaug, kad būstas įgautų gyvybės ir taptų malonus gyventi.
9 būdai, kaip su dantų pasta iššveisti namus  (2)
2014 m. gruodžio 16 d. 09:07
Manėte, jog dantų pasta gali būti naudinga tik dantų valymui? Tikrai ne!
Interjeras, kuriame svarbiausia – apšvietimas
2014 m. gruodžio 15 d. 07:30
Pagrindiniu namų akcentu gali būti bet kas – įdomus stalas , aplink kurį derinami kiti baldai , išraiškinga sofa, neįprastas paveikslas, bet dažnai pamirštame vieną būdą, kuris būtent jūsų būstą gali paversti išskirtiniu.
Pora iškeitė patogų gyvenimą mieste į mažutį 13 kv.m namelį  (15)
2014 m. gruodžio 14 d. 11:25
Jaunai porai norėjosi paprastesnio gyvenimo, tad jie nutarė tiesiogine prasme imti į rankas santuokinio būsto reikalus.
Modernus kaimiško stiliaus interjeras  (3)
2014 m. gruodžio 14 d. 00:01
Dažnas siekiame, kad interjeras būtų ir šiuolaikiškas, ir jaukus. Tačiau tokią formulę atranda ne kiekvienas. Visgi, pažvelgus į šį būstą , akivaizdu, jog tai pasiekti labai paprasta.
Sužinokite, kas yra tikroji Kalėdų eglutė
2014 m. gruodžio 13 d. 11:00
Kalėdų eglučių dabar būna pačių įvairiausių, tačiau tikroji – tai visžalis spygliuotis medelis, simbolizuojantis nuolat atsinaujinančios gamtos ritmą. Toks yra vienas iš nedaugelio kambarinių spygliuočių – aukštoji araukarija , per šventes kuo puikiausiai galinti pasipuošti žaisliukais ir priglausti dovanėles.
Gėlė, kuri žiemą interjere suskambės ryškiausiai
2014 m. gruodžio 13 d. 00:01
Namus gaubiančias žiemos sutemas įspūdingais žiedais prasklaidantis meilenis daugelyje šalių laikomas Kalėdų augalu, mat jį nesudėtinga pražydinti per didžiąsias metų šventes.
Žiemą tinkantys gėrimai, kurie sušildys kiekvieną
2014 m. gruodžio 13 d. 00:01
Karšti gėrimai paprastai asocijuojasi su jaukia šiluma žvarbią žiemą, bet įdomu tai, kad sugalvoti jie buvo toli gražu ne šiaurės kraštuose. Glintveinu mėgavosi jau senovės romėnai, o punšas kildinamas iš karštosios Indijos. Net ir grogą Anglijos jūreiviai „išrado“ ne todėl, kad juos persekiojo šalta žvarba... Matyt, tai įrodo, kad svarbiausia yra ne praktinė nauda, o kiti malonūs dalykai.
Trumpai ir aiškiai apie mažą erdvę: 17 nepaneigiamų tiesų  (1)
2014 m. gruodžio 13 d. 00:01
Įrenginėjant nedidelę gyvenamąją erdvę užduotis visiems viena – vizualiai mažą reikia paversti dideliu, siaurą – plačiu, o tamsų – šviesiu. Pateikiame jums keletą akivaizdžių tiesų.
Erdvės stygius: kaip gyventi patogiai ir jaukiai mažame bute
2014 m. gruodžio 12 d. 13:52
Gyvenimas mažame bute gali turėti trūkumų, tačiau kiekvienas stengiamės, kad mūsų namai būtų komfortiški ir jaukūs. Dažniausia diskomforto priežastis – laisvos erdvės stygius. Žinoma, nėra taisyklių be išimčių, tačiau kuriant mažo buto interjerą tam tikri dėsniai egzistuoja. Tad belieka konsultuotis su dizaineriu ar pasikliauti savo išmone ir, vadovaujantis protingais patarimais, įgyvendinti sumanymus.
Kaip pasirinkti ilgiausiai tarnausiančią keptuvę?  (7)
2014 m. gruodžio 12 d. 08:46
Toks klausimas vargu ar kildavo mūsų močiutėms, tuo labiau prosenelėms. Senesniais laikais keptuvės buvo paprastos ir elementarios, o pasirinkimas taip pat paprastas – keptuvė yra arba jos nėra. Dabar nuėję į parduotuvę ir konsultantui pasakę, jog ieškote keptuvės, sulauktumėte klausimų, kokio dydžio jūsų šeima, ką labiausiai mėgstate gaminti, kiek pinigų galite skirti keptuvei, pagaliau ir kokį maistą dažniausiai gaminate. Šie klausimai užduodami ne todėl, kad pardavėjas nuobodžiauja – tiesiog keptuvių pasirinkimo kriterijai labai išsiplėtė. To nereikėtų išsigąsti – tinkamai pasirinkę keptuvę, ja džiaugtis galėsite labai ilgai. Ką reikia žinoti apie keptuves, paklausėme virtuvės reikmenimis prekiaujančių įmonių.
Kas dažniausiai kuria lietuvių namų interjerą – patys ar specialistai?
2014 m. gruodžio 12 d. 08:30
Nekilnojamojo turto skelbimuose nemažai komentarų sulaukia matomas būsto įrengimas, spalvos , baldai . Ypač daug diskusijų kyla, jei susidomėjusiems skelbimu atrodo, kad būsto įrengimas ir kokybė neatitinka kainos. Aruodas.lt tyrimas atskleidė, kad dauguma gyventojų patys ieško idėjų ir vėliau jas įgyvendina, o kreiptis į specialistą neturi galimybių.
6 klaidos, daromos kabinant užuolaidas  (1)
2014 m. gruodžio 12 d. 00:00
Ką reikia žinoti prieš kabinant užuolaidas.
Filmai, kuriuos verta žiūrėti dėl interjerų
2014 m. gruodžio 12 d. 00:00
Kartais filmo siužetas gali būti lėkštas ar nuobodus, tačiau žvilgsnį prikausto nuostabus interjeras ir herojų kostiumai. Atrinkome aštuonis filmus, kuriuos verta pažiūrėti bent jau dėl rodomų interjerų. Nesiūlome istorinės ar fantastinės tematikos filmų – juk kur kas įdomiau semtis idėjų iš realistiškų šių dienų interjerų.
Skaitytojos 125 kv.m sukurtas buto interjeras Klaipėdoje – kaip jį įvertino dizainerė?  (15)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:30
Skaitytoja Virginija ryžosi įrengti savo draugės butą. Rezultatas ją maloniai nustebino, tad ji nepabijojo rezultatu pasidalinti su mumis.
Ekspertų patarimai, kaip įsivertinti parduodamą nekilnojamąjį turtą
2014 m. gruodžio 11 d. 13:43
Namų ir butų rinkoje veiksmas vyksta be perstojo visais metų laikais. Jei atėjo laikas parduoti turimą būstą, savaime suprantama, šiek tiek neramu, kad nenusistatytume per mažos kainos, kadangi sumos čia – didelės. Tačiau du tikslai – parduoti ir parduoti už norimą kainą, ne visada sutampa. Kartais būstai skelbimų tinklapiuose „kabo“ apie pora metų, taip ir nesurasdami pirkėjo. Dažniausia to priežastis – neadekvati turto kaina . Kaip ją priartinti prie realybės ir sėkmingai parduoti savo būstą, paklausėme nekilnojamojo turto ekspertų.
5 patarimai, kaip į namus pritraukti pozityvios energijos
2014 m. gruodžio 11 d. 00:00
Jei keliatės į naują namą ar darote namuose remontą, pasistenkite pritraukti į namus pozityvios energijos. Baldai, aksesuarai, jų vieta turi daug įtakos energijai jūsų namuose. Namai turėtų būti jūsų šventovė, kurioje pailsite, pasisemiate energijos.
Sprendimai, dėl kurių jūsų sklypas bus gražus ir žiemą
2014 m. gruodžio 11 d. 00:00
Žiemą sklypas dažnai atrodo tuščias, apmiręs ir nuobodus. Kaip sutvarkyti sklypą, kad jo grožiu ir žiemą būtų galima džiaugtis, pataria modernūs apželdinimo kursai „Geltonas karutis“.
Kaip nebrangiai, greitai, įdomiai ir paprastai namuose sukurti kalėdinę nuotaiką
2014 m. gruodžio 10 d. 12:35
12 šventinių namų idėjų, kurios yra lengvai pritaikomos kiekvieno namuose.
24 kv.m buto interjeras Užupyje – be jokių nereikalingų detalių  (3)
2014 m. gruodžio 10 d. 12:06
Projektuojant senoviniame pastate įrengtą butą, svarbu ne tik sukurti praktišką ir estetišką aplinką, bet ir išsaugoti išskirtinės, nestandartinės erdvės privalumus, ją „prisijaukinti“ ir organiškai integruoti į naująjį interjerą. Užduotis dar sudėtingesnė, kai kalbame apie mažą, šiuo atveju – miniatiūrinį butą: logika reikalauja atsisakyti nereikalingų detalių, tačiau senovinio namo aura reikalauja savo...
Agronomės patarimai, kaip auginti ir prižiūrėti azalijas
2014 m. gruodžio 10 d. 11:18
Azalijos (lot. Azalea ) – gražios ir Lietuvoje gana populiarios gėlės . Nors šiltesnio klimato regionuose jos auginamos kaip sodo augalai , mūsų šalyje šie krūmeliai randa vietą vazonuose, ir kartą per metus pradžiugina jų augintojus žiedais. Pasidomėjome, kaip prižiūrėti šias gėles bei paklausėme Kretingos žiemos sodo agronomės Eleonoros Ranciuvienės praktinių patarimų.
Ne tik į sriubą: 11 druskos panaudojimo būdų, apie kuriuos nepagalvojame
2014 m. gruodžio 10 d. 00:44
Druska ir pipirai – du neatskiriami klasikinio pietų stalo palydovai. Bent jau taip atrodo iš pirmo žvilgsnio – nežinia, kaip dar galima panaudoti pipirus, nebent priversti aplinkinius čiaudėti, tačiau druska daugelyje gyvenimo atvejų drąsiai veikia viena. Maža to, puikiai susitvarko su užduotimis. Pateikiame jums 11 patarimų, kaip buityje galite panaudoti druską.
Negirdėtas sprendimas, kaip apsaugoti savo namus  (1)
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Žaibiškos vagystės , plėšimai , turto niokojimas yra šių dienų aktualija. Įvykdyti žaibišką vagystę užtenka vos poros minučių. Taigi, kokios apsaugos priemonės yra efektyviausios norint apsaugoti brangų ir išvengti turtinių nuostolių? Reportaže pateiktas išskirtinis sprendimas.
Loftas Vilniuje, kurio interjeras sukurtas pačių šeimininkų  (26)
2014 m. gruodžio 9 d. 10:51
Niekam ne naujiena, kad nekilnojamasis turtas – išmintinga investicija, tačiau vilniečių Margirio Abukevičiaus ir Indrės Mackevičiūtės šeima lofto tipo butą atnaujintame buvusios gamyklos pastate Vilniaus Naujamiesčio rajone įsigijo ne tik dėl šios priežasties. Kūrybinga, daug keliaujanti, interjerų mados tendencijomis aktyviai besidominti pora norėjo mesti iššūkį stereotipams ir be didelių investicijų sukurti originalią nestandartinės erdvės interjero koncepciją.
12 kambarinių augalų, kurių nenumarins net ir didžiausias užmaršuolis
2014 m. gruodžio 9 d. 00:10
Žiemą taip smagu padovanoti kambarinį augalą vietoj rožės, mat ši nukeips po pusvalandžio. Tačiau nesinori bičiulio ar kolegos įpareigoti... Juk ne visi turi ūpo ir laiko tūpčioti aplink gėles: parūpinti joms oro drėkintuvą, įsigyti specialią apšvietimo lempą, laiku palaistyti tinkamomis trąšomis ir pakalbinti gražiais žodžiais. Rasti išeitį nesudėtinga: reikia dovanoti nereiklius augalus – naujajam šeimininkui jie nesukels galvos skausmo.
Skaitytojos patarimai, kaip išvalyti keptuvės arba puodo dugną  (4)
2014 m. gruodžio 9 d. 00:00
Kaip išvalyti purvą ir pridegusius maisto likučius nuo keptuvės arba puodo? Tai viena sudėtingiausių problemų buityje, tačiau skaitytoja Edita turi sprendimą.
Kitokia eglutė, kurią galite pasidaryti iš saldainių
2014 m. gruodžio 8 d. 16:02
Jokie racionalūs išvedžiojimai nepaaiškina, kodėl saldainis , nukabintas nuo Kalėdų eglutės , toks skanus... (Net ir tiems, kam vaikystė jau virto romantiškom spalvom nuskaidrintu prisiminimu.) Džiaugsmas dar didesnis, jei saldainių daug! O jų ant saldžiosios eglutės galima sutalpinti išties nemažai.
Sumanus 31 m² tipinio buto interjeras senos statybos name  (19)
2014 m. gruodžio 8 d. 09:16
Suprojektuoti praktišką, patogų ir estetišką interjerą vieno kambario senos statybos tipiniame bute – nelengva užduotis. Morališkai pasenęs, šiuolaikiško interjero standartų nebeatitinkantis patalpų planavimas labai riboja galimybes, tačiau skatina architektus bei dizainerius būti kūrybingus.