ManoNamai.lt

5 būdai, kaip greitai ir sumaniai pakeisti spalvas virtuvėje
2014 m. liepos 28 d. 00:00
Manote, kad neįmanoma greitai pakeisti spalvinės gamos virtuvėje? Jūs klystate!
Žvilgsnis į J. Kennedy-Onassis vaikystės namus FOTO
2014 m. liepos 27 d. 08:00
Niujorke parduodami Jacqueline Kennedy-Onassis vaikystės namai , kuriuose ji gyveno, kai lankė pradinę mokyklą. Art Deco stiliaus būste yra 4 miegamieji, 6 vonios kambariai. Apartamentai užima du aukštus, dėl to juose telpa ir svetainė, ir biblioteka. Būstą sujungia spiralinės formos laiptai. Jis įvertintas 44 mln. dol. (112,83 mln.Lt).
Panevėžietę nustebino įspūdingą žiedų skaičių sukrovusi juka
2014 m. liepos 27 d. 06:30
Panevėžietė Nijolė Lukošienė jukas savo namų gėlyne pradėjo auginti daugiau nei prieš 20 metų, o šiemet, visai prieš savo gimtadienį, sulaukė ypatingos dovanos – kieme augančios jukos sukrovė net 56 įspūdingo grožio žiedus.
PRIEŠ ir PO: apleistas sodas virto tvarkinga erdve  (17)
2014 m. liepos 25 d. 13:30
Skaitytoja Inga džiaugiasi, kad sodas įgavo kitokį veidą. Žinoma, moteris pabrėžia, jog tai būtų neįmanoma be jos auksarankio vyro pastangų.
236 milijonai – tiek puslapių peržiūrima pagrindiniame naujienų portale  (45)
2014 m. liepos 25 d. 08:33
Birželio mėnesio statistiniai duomenys demonstruoja pagrindinio naujienų portalo DELFI skaitytojų aktyvumą ir susidomėjimą naujienomis: birželio mėnesį portalo lankytojai peržiūrėjo daugiau nei 236 milijonus puslapių!
Renkamės pjūklą – profesionalų patarimai
2014 m. liepos 25 d. 07:03
Nuo paprastų, tačiau neprastų rankinių iki sudėtingos konstrukcijos grandininių – pjūklų gamintojai siūlo didelę įvairovę gaminių, padėsiančių jums buityje, sode ar dirbtuvėse. Jų darbas – gaminti pjūklus, o mūsų - pasiaiškinti, kuo pjūklai skiriasi vieni nuo kitų ir suteikti jums žinių, padėsiančių išsirinkti sau tinkamą įrankį. ManoNamai.lt pasiteiravo įrankių ekspertų apie pjūklų pasirinkimo kriterijus.
Interjero dizaineris R. Špokas: langų dekoro mada sukasi ratu
2014 m. liepos 24 d. 00:01
Sakoma, kad mada kaip karuselė, kuri sukasi ratu. Ir tai galioja ne tik drabužiams, avalynei, rankinėms, interjero spalvoms ar baldams, bet ir langų dekorui. Štai prieš porą dešimtmečių populiarumo viršūnėje buvusias žaliuzes išstūmė praktiški ir patogūs roletai , o šiandien jos vėl grįžta į madą.
Interjeras, kuriame vyrauja minimalizmas  (3)
2014 m. liepos 23 d. 13:09
Kartais minimalistiški namai atrodo tarsi be gyvybės ir niūrūs. Tačiau šiame interjere matome, kad minimalizmas gali skleisti ir kurti jaukią atmosferą.
Išmanieji namai kitaip: keisti, juokingi ir net šokiruojantys šeimininkų pageidavimai
2014 m. liepos 23 d. 11:42
Išmanieji pastatai žavi daugybe įvairiausių funkcijų – nuo galimybės taupyti, didžiausio įmanomo komforto iki apsaugos. Vienas didžiausių išmaniųjų namų privalumų – sistemos suprogramuojamos individualiai, pagal šeimininkų poreikius, norus ir net įmantriausius jų įgeidžius. Būtent apie pastaruosius pasakoja automatizuotų namų valdymo sistemų mokymo bei techninės priežiūros centro „Jung Vilnius“ direktorius Raimundas Skurdenis. Baltijos šalyse, taip pat Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje „Jung“ kompanijai atstovaujantis R. Skurdenis pastebi, jog itin ekstravagantiškų klientų Lietuvoje – vienetai, tad daugelis pateiktų pavyzdžių – iš užsienio šalių.
Kas antras Lietuvos mobiliojo interneto vartotojas savo telefone skaito DELFI  (49)
2014 m. liepos 23 d. 11:31
Pagrindinis naujienų portalas DELFI dominuoja ir mobiliuosiuose telefonuose: kas antras Lietuvos mobilaus interneto vartotojas savo telefone skaito DELFI.
Liepos mėnesį sodus puolančių kenkėjų ir ligų TOP 10  (1)
2014 m. liepos 23 d. 07:00
Praeitą savaitę daugelyje regionų buvo labai karšta, o karštis labai patinka Kolorado vabalams, kurių apetitas auga su kiekviena karšta diena. Vaismedžių soduose savo kenkėjiško darbo ėmėsi slyviniai geltonieji pjūkleliai (Hoplocampa flava L.) ir slyviniai vaisėdžiai (Cydia funebrana), o ant vyšnių lapų atsirado kokomikozės požymių.
Svarbiausias dienos naujienas 320 tūkst. Lietuvos gyventojų sužino DELFI  (50)
2014 m. liepos 22 d. 17:14
Pagrindiniam naujienų portalui DELFI birželis buvo sėkmingas – DELFI užtikrintai lyderiauja tarp naujienų portalų ir smarkiai lenkia artimiausius konkurentus.
PRIEŠ ir PO: apleista troba virto jaukia sodyba  (37)
2014 m. liepos 22 d. 11:51
Su pavydu žvelgiame į iščiustytas sodybas, tačiau kartais pakanka ir tik savo energijos bei indėlio, kad apleista troba virstų svetinga sodyba . Dalinamės skaitytojo patirtimi, kaip jam tai pavyko.
Vidutinė butų nuomos kaina Vilniuje jau peržengia 1200 Lt ribą
2014 m. liepos 22 d. 10:40
Dar nesulaukę paskutinio vasaros mėnesio, į sostinę atvykę studentai aktyviai pradeda ieškoti, kur įsikurti nuo mokslo metų pradžios. Pastebima, jog artėjant rudeniui nuomos kainos Vilniuje kyla. Jei balandžio mėnesį vidutinė buto nuomos kaina siekė 1140 litų, tai liepos pabaigoje ji viršijo 1200 litų ribą, rodo nekilnojamojo turto skelbimo portalo Domoplius.lt duomenys.
Specialistų patarimai, kaip atsikratyti įkyriai zvimbiančių ir įvairias ligas nešiojančių musių  (1)
2014 m. liepos 22 d. 08:00
Kai kambaryje įkyriai zvimbia musės , kokių priemonių dažniausiai imatės? Daugelis greičiausiai ranka jas nuveja į šalį, netekę kantrybės geriausiu atveju pritrenkia po ranka pasitaikiusiu laikraščiu. Tačiau kenkėjų kontrolės ekspertai „Dezinfa” įspėja, jog dažnai žmogus net nesuvokia, kad vidurių šiltine, dizenterija ar kt. liga užsikrėtė būtent dėl musių.
Ką sodinti sode, kad jame skraidytų drugeliai  (4)
2014 m. liepos 21 d. 00:00
Vienas iš gražiausių vaikystės prisiminimų – vasarojant kaime pas močiutę, bėgti laukais paskui spalvingus drugelius. Dabar miestiečiai drugelius gali pamatyti gana retai, paprastai tik, kai pavyksta ištrūkti už miesto.
Septynios auksinės taisyklės, kad veja būtų graži
2014 m. liepos 20 d. 00:00
Pateikiame septynias svarbiausias taisykles, kurių reikia laikytis jei norite, kad veja visą sezoną būtų tvarkinga ir graži.
Skaitytoją nudžiugino daugybę žiedų išskleidusi juka  (3)
2014 m. liepos 19 d. 00:00
Mūsų skaitytoja Rasa buvo maloniai nustebinta - šiemet jos pluoštinė juka pasipuošė didžiuliu žiedų skaičiumi.
Moterį nudžiugino milžinišką žiedų skaičių sukrovusi orchidėja  (6)
2014 m. liepos 17 d. 09:30
Skaitytojos Linos močiutė buvo maloniai nustebinta. Ant jos palangės auganti orchidėja pasidabino virš 70 žiedų.
Skaitytojo patirtis: kaip pasistatyti lauko židinį  (3)
2014 m. liepos 17 d. 08:34
Lauko židinys gali būti puiki vieta išsikepti maisto, be to, įrengtas tinkamoje vietoje, jis gali tapti šeimos ar draugų susibūrimo bei bendravimo vieta. Tinkamai į aplinką įkomponuotas lauko židinys puošia ir papildo kiemo ar sodybos vaizdą. Skamba maloniai? Šie lauko židinio privalumai patiko ir ManoNamai.lt skaitytojui Juozui, kuris sutiko papasakoti, kaip savo rankomis įsirengė lauko židinį.
Kaip išauginti citrinmedį iš sėklos
2014 m. liepos 17 d. 00:01
Išauginti citrinmedį iš sėklos stebėtinai paprasta – tereikia tik šiltos, saulėtos palangės. Gauti sėklų turbūt sunkiausia užduotis visame procese. Sėklų galima įsigyti internetu iš specialių tiekėjų arba, jei tereikia kelių, surinkite ir išsaugokite parduotuvėje pirktų citrinų sėklas.
Skaitytojo patirtis: sūpynės vaikams  (1)
2014 m. liepos 16 d. 09:00
Ką lauke veikti vaikui, kuris po lietingo birželio pagaliau išlindo iš namų ir pradėjo pratintis prie vasariškos liepos saulės? Vienas iš kone klasikinių atsakymų – suptis. Nėra ant ko? Ne problema. Nors puikiai žinome, kad prireikus, sūpynes gali atstoti ir prie virvės pririšta padanga , tačiau kodėl neįrengus patogių ir saugių sūpynių mažiausiems? Tuo labiau, kad tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. ManoNamai.lt skaitytojas Olegas pasidalino savo paties sukonstruotomis sūpynių nuotraukomis bei papasakojo apie procesą. Galbūt šis pavyzdys įkvėps ir jus.
Vejos laistymo gudrybės per karščius
2014 m. liepos 16 d. 00:00
Kai karšta ir sausa, veją reikia laistyti reguliariai, kad žolei būtų užtikrintas būtinas drėgmės kiekis ir ji būtų aprūpinta vandenyje tirpstančiomis maistinėmis medžiagomis. Pateikiame patarimus, kaip teisingai laistyti veją per karščius.
Sodininkę nustebino neregėto dydžio gėlė FOTO  (5)
2014 m. liepos 15 d. 11:28
Skaitytoja Antanina negali atsidžiaugti – savo sode tokios lelijos ji dar nematė. Moteris suskaičiavo net 71 žiedą.
Įžymybės namas: 278 kv.m Justino Bieberio būstas  (5)
2014 m. liepos 13 d. 00:39
Dainininkas Justinas Bieberis nuomoja savo būstą Kalifornijoje (JAV) už 16 tūkst.dol. (40 tūkst.Lt). Išnuomoti šią gyvenamąją erdvę buvo nuspręsta dėl to, kad į policiją nuolat plaukė kaimynų skundai dėl nuolatinių vakarėlių, nesibaigiančio triukšmo ir vartojamų narkotikų. 278 kv.m ploto erdvėje telpa 3 miegamieji , 3,5 vonios kambario bei didžiulis stogas , kuriame yra didžiulė terasa  ir spa zona.
Kaip apsisaugoti nuo žaibo  (5)
2014 m. liepos 13 d. 00:02
Kaip ir kiekvieną pavasarį išgirdus pirmą žaibo trenksmą, pagalvojame, ar reikalingas žaibolaidis . Kurie turi įsirengę žaibolaidį pagalvoja, ar jis patikrintas, ar gerai veikia. Žaibolaidis turi atlaikyti ne vieną žaibo iškrovą. Daugelio klimatologų nuomone 2014 m. bus dar radikalesni, nes šylant klimatui, audros tik stiprės, toliau augs kritulių kiekis, kartu ilgės sausringi periodai, tai lemia ir žaibavimo intensyvumo augimą, nors šie reiškiniai nebūtinai tiesiogiai susiję su visuotiniu atšilimu.
Namas, primenantis ateivių būstą  (19)
2014 m. liepos 10 d. 13:49
Šis namas nepalieka abejingų. Iš išorės jis primena ateivių būstą , o viduje – loftą. Namas buvo įrengtas remiantis ekologiškomis idėjomis – 90 proc. sudaro mediena, stoglangiai orientuoti į saulę, o pastato konstrukcijos gali atlaikyti uraganus bei žemės drebėjimus.
7 netradiciniai kečupo panaudojimo būdai buityje  (5)
2014 m. liepos 10 d. 09:30
Kečupas populiarus visame pasaulyje, dažniausiai jis patiekiamas prie gruzdintų bulvių, o kai kurie amerikiečiai patiekia kelias bulves prie dubens kečupo. Užsisakius maisto į namus, dažnai lieka nepanaudotų kečupo pakelių, kuriuos įmetame į spintelę ar šaldytuvą – atsargai. Nereto iš mūsų šaldytuve yra užsilikusių pusiau išnaudotų kečupo butelių ar indelių. Kadangi maistą išmesti yra neprotinga, pateikiame kelias būdus, kaip galima kūrybingai panaudoti populiariojo pomidorų gaminio atsargas.
Naujo baro interjero detalė – „Harley Davidson“ motociklas VIDEO
2014 m. liepos 10 d. 08:30
Naujas Vilniaus senamiestyje įsikūręs baras traukią akį savo išskirtiniu interjeru . Dizainerė Marina Sokolova kurdama šio baro aplinką turėjo suderinti klasikinio ir angliško stiliaus alaus ir viskio baro interjerą, taip pat panaudoti stulbinantį „Harley Davidson“ motociklą.