mandagumas

Skaitytojos išrinko: TOP 5 serialai, kuriuos turi pamatyti (FOTO)  (2)
2015 m. spalio 5 d. 13:45
PANELĖS Facebooko paskyroje atlikus trumputę apklausą apie tai, kokius serialus Lietuvos merginos mėgsta žiūrėti labiausiai, triumfavo lietuviškasis mūsų televizijos turtas - TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Vis dėlto merginos nėra abejingos ir užsienio serialams.
Ką žada žvaigždės „Moteriai“?
2015 m. rugsėjo 15 d. 00:00
Jau seniai įtarėme, kad moteriai gimti po Mergelės ženklu – gera lemiantis sutapimas. Tai patvirtino ir mūsų astrologė Lana Kutkytė .
Lietuvė pabėgo iš vienos pažangiausių pasaulio šalių: nenorėjau pavirsti robotu  (426)
2015 m. rugsėjo 6 d. 18:02
Daugumai žmonių žodis „ Japonija “ asocijuojasi su egzotika, technologijomis, aukšto lygio civilizacija ir kultūra. Dažnas pasitenkina šiomis visuotinai populiariomis žiniomis. Ir aš taip pat turėjau susidariusi tokią pat nuomonę apie Japoniją.
Astrologė Rima: vienišiai, nesnauskite, atėjo jūsų laikas  (5)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 00:10
Merkurijus Svarstyklėmis keliauja nuo rugpjūčio 27 d. iki lapkričio 2 d.
Vienišės dienoraštis: dabar man net nerūpi, su kuo TAI darau
2015 m. rugpjūčio 12 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Kanadoje gyvenantis Žilvinas: čia merginos įvairesnės  (8)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 11:01
Išvykti į svajonių šalį ir ten dirbti mylimą darbą – tai yra ne vieno jauno žmogaus svajonė. Lietuvaitis Žilvinas ją įgyvendino: gyvena Kanadoje ir nors pripažįsta pasiilgęs namų, čia jis dirba patinkantį darbą ir jaučiasi laimingas.
Paaiškėjo, kokios vyrų savybės moterims yra pačios svarbiausios  (12)
2015 m. liepos 31 d. 11:07
Puikus humoro jausmas, vyriškas santūrumas, riteriška drąsa, o kartais tiesiog elementarus mandagumas – tai vyrų charakterio savybės, kurias žvelgdamos į savo mylimuosius kasdien be galo vertina daugybė moterų visame pasaulyje. O už kokias būdo savybes savo mylimus vyrus giria Lietuvos moterys?
Neįtikėtini sunkvežimio vairuotojo nuotykiai. NATO „partizanas“ karo nualintame Kosove  (6)
2015 m. liepos 27 d. 18:35
„Partizanai miškuos, partizanas ir mano tėvelis“, deklamuodavome vaikystėje. Buvo tarybiniai partizanai, Lietuvos partizanai, dabar jų yra įvairių įvairiuose pasaulio kraštuose, bet tikriausiai ne visi žino, kad buvo dar viena rūšis partizanų.
G. Kirkilas. Ar populizmas nesužlugdys Europos?  (64)
2015 m. liepos 10 d. 16:43
Ir nors populizmas yra beveik neišvengiamas demokratijos palydovas, vis tik būtent ekonominių-socialinių krizių metu šio reiškinio temperatūra tampa pavojingiausia visuomenės egzistencijai.
Raganų pilyje rado lietuvišką Vytį
2015 m. liepos 9 d. 15:57
Šiais metais keliautoja Sabina Jankauskaitė norėjo aktyvių, vėsių ir nebrangių atostogų. Ilgai negalvojusi moteris leidosi į kelionę Alandų salose. Be gamtos moteris joje aplankė pilį, kurioje buvo kankinamos raganos. Keliautoją ypač nustebino čia aptiktas lietuvškas vytis. Bet apie viską – iš pradžių.
R. Vainienė. „Grexit“? „Greekout“!  (34)
2015 m. liepos 8 d. 08:45
Graikai referendume pasakė „ne“ kreditorių mainais į pagalbą pasiūlytoms taupymo priemonėms -nepaisydami nei nedirbančių bankų, nei 60 eurų „davinio“ per dieną. Už ką galima gerbti graikus, tai už jų nuoširdumą – jie niekada nemėgo taupyti, o dabar tai pripažino garsiai ir itin įtemptu metu. Drąsi tauta, ką čia bepasakysi, dar sugeba švęsti, tik visai neaišku ką. Kaip sako Graikijos vadai – bet jau kol kas švenčia demokratiją ir pergalę prieš kreditorių šantažą. Beje, kreditorių reikalavimai iki galo nebuvo išsamūs ir aiškūs, o kai kurie – gana abejotini. Ką reiškia pasiūlymas pakelti pridėtinės vertės mokestį kai kuriose Graikijos salose? Greičiausiai – nieko, nes jei nesurenkamas sumažintas PVM , nebus surenkamas ir padidintas. Tai tiek akmenukų kreditorių pasiūlymų pusėn, teisingumo dėlei.
A. Tapinas. Referendumo Lietuvoje metinės: žydomasonų ir reptilijanų pergalė  (598)
2015 m. liepos 7 d. 11:10
Kai įvairūs anoniminiai komentatoriai bet kuriame straipsnyje man vis primena, ką aš dariau praėjusią vasarą, o susirūpinę „analitikai“ paraštėse diagnozuoja naujus sindromus , galiu tik pasidžiaugti, jog nedidelis mano indėlis į valstybės pergalę vis dar prisimenamas geru žodžiu.
Kartais prancūzai yra per griežti tėvai  (2)
2015 m. liepos 3 d. 00:00
Knygą apie prancūzų vaikų auklėjimą parašiusi amerikietė žurnalistė ir rašytoja Pamela Druckerman (44 m.) sulaukė šlovės, kokios net nesitikėjo. Žurnalistė Vita susitiko su autore madingame Paryžiaus Marė kvartale – šio kavinėse Pamela mėgsta rašyti – ir pabandė išsiaiškinti, kokie gi yra to auklėjimo ypatumai.
R. Valatka. Jei tu lietuviškas chamas, atplauk balta Pieno įstatymo puta  (368)
2015 m. birželio 28 d. 18:05
JAV Aukščiausias Teismas visoje Amerikoje legalizavo vyro santuoką su vyru ir moters – su moterimi. Seimo dauguma 69-ąjį kartą pabijojo legalizuoti net w, x ir q raideles lenkų ir svetur nutekėjusių tautinių moterų pasuose. Užtat priėmė įstatymą, kuriuo pieno perdirbėjams uždrausta pirkti žaliavos užsienyje, jei tik Lietuvoje liko nesupirktas nors vienas tautinio pieno lašas.
Gruzinė Lietuvą įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio  (14)
2015 m. birželio 13 d. 00:00
„Kad iš tiesų vykstu į Lietuvą, patikėjau tik tada, kai išlipau iš lėktuvo Vilniuje“, – šypsosi Nata Aspanidze. Septyniolik­metė gruzinė tapo šių metų pradžioje surengtos viktorinos apie mūsų šalį nugalėtoja ir pelnė pagrindinį prizą – kelionę į Lietuvą. Natą atlydėjo vyresnioji sesuo Anano. Jau po pirmosios viešnagės dienos emocingosios gruzinės kartojo: „Mylime Vilnių, mylime Lietuvą.“
Laikinojoje sostinėje apsilankiusią vilnietę nustebino kauniečių elgesys  (131)
2015 m. gegužės 29 d. 10:34
Niekam ne paslaptis, kad Vilniaus ir Kauno gyventojai nevengia pakritikuoti ar pasišaipyti iš vienas kito gimtojo miesto. Vis dėlto, taip yra ne visada – į DELFI kreipėsi skaitytoja, kuri, gyvendama Vilniuje, panoro padėkoti laikinosios sostinės gyventojams. Ją nustebino kauniečių mandagumas, kuriuo jie, pasak moters, lenkia vilniečius.
Dirbo prekybos centre – papasakojo, kada ten užverda pragaras  (192)
2015 m. gegužės 27 d. 14:04
Man irgi teko darbuotis kasininke viename didžiausių Lietuvos prekybos tinklų. Tai yra darbas, kurio nelinkėčiau niekam. Visų pirma, dauguma (tenka džiaugtis, kad ne kiekvienas) pirkėjų žiūri į tave kaip į visišką visuomenės dugną, su kuriuo gali elgtis iš esmės kaip nori.
Europos kartingo čempionatas: lietuvių nuotykiai Italijoje
2015 m. balandžio 28 d. 16:43
30 valandų kelionės komandos mikroautobusu, geriausi Europos kartingų meistrai, italų kalbos pamokos ir kasdienė kova dėl šimtųjų sekundės. Taip pirmą Europos kartingo čempionato etapą, balandžio 15-19 dienomis vykusį Italijos Sarno lenktynių trasoje prisimena vienas ryškiausių Lietuvos kartingo meistrų – kaunietis Paulius Paškevičius , atstovaujantis komandai „Paske Racing“.
Genai ar auklėjimas lemia, koks bus vaikas?  (24)
2015 m. balandžio 23 d. 00:00
Laukdami mažylio tėvai dažnai bando įsivaizduoti, koks jis bus: mielas, draugiškas, paklusnus, o gal agresyvus ir piktas? Kokia bus jo išvaizda? Įrodyta, kad žmogaus genai atsakingi už daugiau nei 50 % charakterio savybių. Likusią dalį lemia aplinka ir auklėjimas . Taigi į ką mažylis bus panašus išoriškai, priklauso nuo genų.
E. Malūkas. Vis tolyn į fantazijų pasaulį  (5)
2015 m. balandžio 22 d. 16:07
Tęsiame rašytojo Edmundo Malūko dienoraščio pasakojimus apie Mamą.
Kokia taktika įstrigus spūstyse labiausiai pasiteisina?  (1)
2015 m. balandžio 20 d. 12:08
Į spūstis tenka pakliūti bene kiekvienam vairuotojui, tačiau ne visus erzina pačios spūstys – dauguma į jas papuolančių būna nepatenkinti dėl to, kaip elgiasi kiti. Patys pralaukę ne vieną minutę, vairuotojai kitiems kelią užleistų tik tuomet, jei šie būtų mandagus, o ne įžūliai lįstų ir bandytų pravažiuoti, atskleidė transporto portalo Autogidas.lt atliktas tyrimas.
Vyrų tipas , kurie greitai gali išnykti  (5)
2015 m. balandžio 8 d. 00:00
Savaitgalį įšokau į vyninę, vyras padėjo man nusivilkti paltą, atitraukė kėdę nuo stalo – ir iškart pajutome keletą nepritariančių žvilgsnių. Anksčiau į džentelmeniškumo ženklus žmonės spoksojo pavydžiai, o dabar, kai feministų forumuose verda mūšiai už tai, kad moterims nereikia pasenusių globėjiškų gestų, atsiranda kitokių požiūrių. Gal reikia keisti etiketo knygas?
B. Ropė. Rusiškas eksporto testas Europos vienybei  (14)
2015 m. kovo 23 d. 11:00
Viena pamatinių Europos Sąjungos vertybių yra solidarumas. Turtingųjų ir ne tokių turtingų valstybių narių solidarumu yra pagrįsta Sanglaudos politika. Suvokimu, kad tik kartu galime rasti atsaką į kylančius globalius iššūkius - Bendroji užsienio ir saugumo politika.
Kaip bendrauti su japonais: lietuvės patirtis  (7)
2015 m. kovo 11 d. 13:43
Japonijos įmonės į verslo susitikimus su užsieniečiais siunčia darbuotojus, kurie yra gerai išmokyti ir laisvai šneka angliškai. Todėl klientai, pamatę taip laisvai bendraujančius atstovus, kurie puikiai reiškia mintis ir veda pokalbį, greitai pamiršta, kur yra, ir pasijunta kaip namie.
Emigrantas – apie šalį, kur minimalus atlyginimas 3,8 tūkst. eurų, bet atrodyti turtingam – nemadinga  (249)
2015 m. kovo 9 d. 17:31
Šveicarijoje kainos – žvėriškos, tačiau minimali alga – 3800 eurų, maistas – palyginti pigus, vieno kambario butą galima išsinuomoti už 1000 eurų, o mokesčiai už komunalines paslaugas tokie menki, kad į juos net nežiūrima kaip į apčiuopiamą išlaidų dalį.
Skaitytojas nufilmavo: BMW manevras dviem žmonėms galėjo kainuoti gyvybę  (207)
2015 m. kovo 7 d. 23:15
Šeštadienį Vilniuje DELFI skaitytojas nufilmavo vaizdą, kai taisyklėms akivaizdžiai nepaklūstantis BMW vairuotojas ar vairuotoja tik žmonių reakcijos dėka jų nesužalojo ar neužmušė.
Palygino vairuotojus: Vilniuje – greiti ir įsiutę, kitur – nemandagūs  (65)
2015 m. vasario 24 d. 09:46
Dėl eismo nelaimių valstybė kasmet patiria daugiau kaip 1 milijardą litų arba maždaug 360 milijonų eurų nuostolių. Daugiausia avarijų įvyksta miestuose. Apklausa parodė, kad miestuose vairuotojai pykčio patiria 10 kartų dažniau nei užmiestyje. Ar tikrai miestuose važinėja tik greiti ir įsiutę? Kuo skiriasi didmiesčių ir mažesnių miestų ir miestelių vairavimo kultūra?
Kaip išmokti valdyti pyktį  (28)
2015 m. sausio 18 d. 11:02
Tai, kaip valdome savo emocijas, žinoma, ir pyktį, labai stipriai susiję su kultūra, kurioje gyvename, pavyzdžiui, Argentinoje žmonės pyktį išreiškia labai garsiai, atvirai, sprogsta nuo emocijų gausos, o anglams būdingas įmantrus mandagumas, sako argentinietis psichoterapeutas Eduardas Keeganas.
Per kruviną incidentą ukrainietę išgelbėjo atsitiktinumas: jeigu būčiau atsisėdusi, būčiau mirusi  (143)
2015 m. sausio 15 d. 19:17
Olgą Kukuniuk išgelbėjo paprasčiausias mandagumas – jaunas vaikinas jai pasiūlė vietą autobuse, kuriuo ukrainiečių pensininkai važiavo ieškoti savo užtarnautų išmokų, bet moteris atsisakė ir liko stovėti.