mandagumas

Pasaulis pagal Drukteinį: naujos taisyklės kaip elgtis, asistuoti ir flirtuoti su moterimi  (96)
2016 m. vasario 3 d. 15:18
Galantiškumas niekur neišnyko, jis tebegyvuoja ir šiais laikais, tik štai bėda ta, kad Jūs dažniausiai jį naudojate be reikalo ir neteisingai. Tie senoviniai etiketo pamokymai, kuriuos žinote nuo pat vaikystės, nebėra šiuolaikiški. Šiandien moterys pačios moka atsidaryti duris. Antra, dažnai mūsų senoviškai galantiškas elgesys jas verčia pasijusti truputį nepatogiai.
Kelionė į mistinę Tailando Karalystę: kaip neprašauti pro šalį  (9)
2016 m. sausio 14 d. 00:00
Kelionė į didįjį angelų miestą, aukščiausiąją dangaus lobių saugyklą, didžiąją žemę, kurios negalima užkariauti, didžiąją ir klestinčią karalystę, nuostabią ir spindinčią devynių brangakmenių sostinę, vietą, kur gyvena didieji valdovai ir pastatyti milžiniški rūmai, Dievų, kurie sugeba pavirsti dvasiomis, namus.
Kas nutinka, užleidus kitą vairuotoją  (35)
2015 m. gruodžio 22 d. 16:05
Šventinę Kalėdų savaitę miestų gatves užtvindę automobiliai tapo kantrybės išbandymu vairuotojams. Tačiau net ir skubant, kelyje derėtų išlikti mandagiam – užleisdami kitą vairuotoją į savo važiavimo juostą reikšmingai paskatinsite kitus vairuoti draugiškiau, rodo didžiausios šalies ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atlikta vairuotojų apklausa.
6 būdai, kaip pelnyti kitų žmonių simpatijas
2015 m. gruodžio 15 d. 15:27
Manai, pelnyti simpatijas gali tik išvaizdūs žmonės? Klysti, nes vidinis žmogaus pasaulis, jo bendravimo manieros ir mandagumas daug labiau žavi kitus. Tad kokie yra šeši būdai, kuriais pasirėmusi pelnysi kitų simpatijas?
Vienišės dienoraštis: intymios išpažintys, kurių geriau nebūtų buvę
2015 m. gruodžio 9 d. 00:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Agresyvus elgesys kelyje – užkrečiamas  (1)
2015 m. gruodžio 4 d. 12:16
„Goodyear“ ir Londono ekonomikos bei politikos mokslų mokyklos (LSE) tyrimo rezultatai rodo, kad tam tikras vairuotojų elgesys kelyje sukelia bangos efektą.
Lietuvė Miglė: dirbdama padavėja Amerikoje, finansiškai sau gali daug leisti  (153)
2015 m. gruodžio 4 d. 09:21
Jauna mergina vasarą praleido JAV, kur dirbo padavėja ir kambarine. Ne mažiau laiko skyrė ir kelionėms. Miglė atvirai papasakojo apie skirtumus ir patirtį svetur.
11 įpročių, dėl kurių prarasite pagarbą darbe  (21)
2015 m. lapkričio 21 d. 18:00
Kai kurie biuro etiketo aspektai yra susiję su kartų skirtumais. Kiti atlaikė laiko tėkmę. Daugeliu atvejų mūsų elgesys su draugais ar šeimos nariais gali būti netinkamas darbinei aplinkai. Tačiau problema yra ta, kad netinkamai besielgiantys žmonės dažnai net nesuvokia, kad elgiasi netinkamai, rašo „The Busines Insider“.
Kodėl geriau nežiūrėti nepažįstamam šuniui į akis  (9)
2015 m. lapkričio 16 d. 12:04
Įvairiose kultūrose pasisveikinimo ar kiti gestai gali skirtis. Mes paspaudžiame ranką, o japonai nusilenkia. Kas vienoje kultūroje laikoma draugišku pasisveikinimu, kitoje gali būti į nepatogią situaciją įstumiančiu ar net nepagarbiu gestu. Tas pats galioja bendraujant skirtingų rūšių gyvūnams. Tai, ką mes laikome draugišku pasisveikinimu, gyvūnui gali atrodyti kaip grėsmė.
Muilo operų ir kontrastų šalis, paliekanti įspūdį visam gyvenimui  (8)
2015 m. lapkričio 8 d. 22:43
Tikriausiai niekas nepaneigs, kad šiuo metu mūsų šalyje karaliauja meksikietiški serialai. Netgi lietuviškos reklamos juokais bando pamėgdžioti meksikiečių gyvenimo būdą.
„Uber“ paslaugas išbandęs lietuvis papasakojo savo patirtį  (61)
2015 m. lapkričio 7 d. 09:49
„Uber“ ateina...! Taip neseniai ėmė skalambyti sostinės meras, kuris kol kas yra pagarsėjęs savo oponento iniciatyvų uždarymu (ar tai bebūtų taksi verslas, ar avialinijos). Aš nesigilinsiu, kiek šie projektai buvo prasmingi ar rentabilūs, bet manau, kad griauti visuomet yra lengviau negu kažką kurti. Aš tos kūrybos ir inovatyvumo kol kas mero veikloje nematau, bet dabar ne apie tai... Dabar apie kontraversišką transporto kompaniją, kuri sukėlė didelių diskusijų dar net nepradėjusi veiklos.
Ideali antroji pusė pagal tavo asmenybės tipą  (14)
2015 m. spalio 28 d. 12:49
Koks partneris tau tinka? Kodėl pykstiesi su mylimuoju ar su kolegomis dėl menkiausios priežasties? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus galima atsakyti pasitelkus socioniką – asmenybių tipų ir jų santykių dermės teoriją.
Darbo ieškojusią moterį šokiravo potencialaus darbdavio laiškai: užuojauta jums  (203)
2015 m. spalio 13 d. 15:14
Dirbu, bet ieškau kito darbo, nes darbo sutartis terminuota ir terminas eina į pabaigą. Mano darbdavys pats skatino ieškotis naujos darbo vietos, nes darbo sutartis eina į pabaigą, darbo tebeieškau iki šiol.
Skaitytojos išrinko: TOP 5 serialai, kuriuos turi pamatyti (FOTO)  (3)
2015 m. spalio 5 d. 13:45
PANELĖS Facebooko paskyroje atlikus trumputę apklausą apie tai, kokius serialus Lietuvos merginos mėgsta žiūrėti labiausiai, triumfavo lietuviškasis mūsų televizijos turtas - TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Vis dėlto merginos nėra abejingos ir užsienio serialams.
Ką žada žvaigždės „Moteriai“?
2015 m. rugsėjo 15 d. 00:00
Jau seniai įtarėme, kad moteriai gimti po Mergelės ženklu – gera lemiantis sutapimas. Tai patvirtino ir mūsų astrologė Lana Kutkytė .
Lietuvė pabėgo iš vienos pažangiausių pasaulio šalių: nenorėjau pavirsti robotu  (426)
2015 m. rugsėjo 6 d. 18:02
Daugumai žmonių žodis „ Japonija “ asocijuojasi su egzotika, technologijomis, aukšto lygio civilizacija ir kultūra. Dažnas pasitenkina šiomis visuotinai populiariomis žiniomis. Ir aš taip pat turėjau susidariusi tokią pat nuomonę apie Japoniją.
Astrologė Rima: vienišiai, nesnauskite, atėjo jūsų laikas  (5)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 00:10
Merkurijus Svarstyklėmis keliauja nuo rugpjūčio 27 d. iki lapkričio 2 d.
Kanadoje gyvenantis Žilvinas: čia merginos įvairesnės  (8)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 11:01
Išvykti į svajonių šalį ir ten dirbti mylimą darbą – tai yra ne vieno jauno žmogaus svajonė. Lietuvaitis Žilvinas ją įgyvendino: gyvena Kanadoje ir nors pripažįsta pasiilgęs namų, čia jis dirba patinkantį darbą ir jaučiasi laimingas.
Paaiškėjo, kokios vyrų savybės moterims yra pačios svarbiausios  (12)
2015 m. liepos 31 d. 11:07
Puikus humoro jausmas, vyriškas santūrumas, riteriška drąsa, o kartais tiesiog elementarus mandagumas – tai vyrų charakterio savybės, kurias žvelgdamos į savo mylimuosius kasdien be galo vertina daugybė moterų visame pasaulyje. O už kokias būdo savybes savo mylimus vyrus giria Lietuvos moterys?
Neįtikėtini sunkvežimio vairuotojo nuotykiai. NATO „partizanas“ karo nualintame Kosove  (6)
2015 m. liepos 27 d. 18:35
„Partizanai miškuos, partizanas ir mano tėvelis“, deklamuodavome vaikystėje. Buvo tarybiniai partizanai, Lietuvos partizanai, dabar jų yra įvairių įvairiuose pasaulio kraštuose, bet tikriausiai ne visi žino, kad buvo dar viena rūšis partizanų.
G. Kirkilas. Ar populizmas nesužlugdys Europos?  (64)
2015 m. liepos 10 d. 16:43
Ir nors populizmas yra beveik neišvengiamas demokratijos palydovas, vis tik būtent ekonominių-socialinių krizių metu šio reiškinio temperatūra tampa pavojingiausia visuomenės egzistencijai.
Raganų pilyje rado lietuvišką Vytį
2015 m. liepos 9 d. 15:57
Šiais metais keliautoja Sabina Jankauskaitė norėjo aktyvių, vėsių ir nebrangių atostogų. Ilgai negalvojusi moteris leidosi į kelionę Alandų salose. Be gamtos moteris joje aplankė pilį, kurioje buvo kankinamos raganos. Keliautoją ypač nustebino čia aptiktas lietuvškas vytis. Bet apie viską – iš pradžių.
R. Vainienė. „Grexit“? „Greekout“!  (34)
2015 m. liepos 8 d. 08:45
Graikai referendume pasakė „ne“ kreditorių mainais į pagalbą pasiūlytoms taupymo priemonėms -nepaisydami nei nedirbančių bankų, nei 60 eurų „davinio“ per dieną. Už ką galima gerbti graikus, tai už jų nuoširdumą – jie niekada nemėgo taupyti, o dabar tai pripažino garsiai ir itin įtemptu metu. Drąsi tauta, ką čia bepasakysi, dar sugeba švęsti, tik visai neaišku ką. Kaip sako Graikijos vadai – bet jau kol kas švenčia demokratiją ir pergalę prieš kreditorių šantažą. Beje, kreditorių reikalavimai iki galo nebuvo išsamūs ir aiškūs, o kai kurie – gana abejotini. Ką reiškia pasiūlymas pakelti pridėtinės vertės mokestį kai kuriose Graikijos salose? Greičiausiai – nieko, nes jei nesurenkamas sumažintas PVM , nebus surenkamas ir padidintas. Tai tiek akmenukų kreditorių pasiūlymų pusėn, teisingumo dėlei.
A. Tapinas. Referendumo Lietuvoje metinės: žydomasonų ir reptilijanų pergalė  (598)
2015 m. liepos 7 d. 11:10
Kai įvairūs anoniminiai komentatoriai bet kuriame straipsnyje man vis primena, ką aš dariau praėjusią vasarą, o susirūpinę „analitikai“ paraštėse diagnozuoja naujus sindromus , galiu tik pasidžiaugti, jog nedidelis mano indėlis į valstybės pergalę vis dar prisimenamas geru žodžiu.
Kartais prancūzai yra per griežti tėvai  (2)
2015 m. liepos 3 d. 00:00
Knygą apie prancūzų vaikų auklėjimą parašiusi amerikietė žurnalistė ir rašytoja Pamela Druckerman (44 m.) sulaukė šlovės, kokios net nesitikėjo. Žurnalistė Vita susitiko su autore madingame Paryžiaus Marė kvartale – šio kavinėse Pamela mėgsta rašyti – ir pabandė išsiaiškinti, kokie gi yra to auklėjimo ypatumai.
R. Valatka. Jei tu lietuviškas chamas, atplauk balta Pieno įstatymo puta  (368)
2015 m. birželio 28 d. 18:05
JAV Aukščiausias Teismas visoje Amerikoje legalizavo vyro santuoką su vyru ir moters – su moterimi. Seimo dauguma 69-ąjį kartą pabijojo legalizuoti net w, x ir q raideles lenkų ir svetur nutekėjusių tautinių moterų pasuose. Užtat priėmė įstatymą, kuriuo pieno perdirbėjams uždrausta pirkti žaliavos užsienyje, jei tik Lietuvoje liko nesupirktas nors vienas tautinio pieno lašas.
Gruzinė Lietuvą įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio  (14)
2015 m. birželio 13 d. 00:00
„Kad iš tiesų vykstu į Lietuvą, patikėjau tik tada, kai išlipau iš lėktuvo Vilniuje“, – šypsosi Nata Aspanidze. Septyniolik­metė gruzinė tapo šių metų pradžioje surengtos viktorinos apie mūsų šalį nugalėtoja ir pelnė pagrindinį prizą – kelionę į Lietuvą. Natą atlydėjo vyresnioji sesuo Anano. Jau po pirmosios viešnagės dienos emocingosios gruzinės kartojo: „Mylime Vilnių, mylime Lietuvą.“
Laikinojoje sostinėje apsilankiusią vilnietę nustebino kauniečių elgesys  (131)
2015 m. gegužės 29 d. 10:34
Niekam ne paslaptis, kad Vilniaus ir Kauno gyventojai nevengia pakritikuoti ar pasišaipyti iš vienas kito gimtojo miesto. Vis dėlto, taip yra ne visada – į DELFI kreipėsi skaitytoja, kuri, gyvendama Vilniuje, panoro padėkoti laikinosios sostinės gyventojams. Ją nustebino kauniečių mandagumas, kuriuo jie, pasak moters, lenkia vilniečius.
Dirbo prekybos centre – papasakojo, kada ten užverda pragaras  (192)
2015 m. gegužės 27 d. 14:04
Man irgi teko darbuotis kasininke viename didžiausių Lietuvos prekybos tinklų. Tai yra darbas, kurio nelinkėčiau niekam. Visų pirma, dauguma (tenka džiaugtis, kad ne kiekvienas) pirkėjų žiūri į tave kaip į visišką visuomenės dugną, su kuriuo gali elgtis iš esmės kaip nori.