mandagumas

10 santuokinio gyvenimo tabu
2014 m. balandžio 6 d. 00:00
Yra dalykų, kurie griauna vyro ir moters ryšį. Jie paprasti, tačiau stebuklingai užmirštami. Ko nederėtų daryti santuokoje?
Lietuvių diplomatinis mandagumas įsiutino Kremliaus šeimininką  (169)
2014 m. kovo 11 d. 10:12
Pirmosiomis 1990 m. kovo savaitėmis, kai Lietuvos Aukščiausioji Taryba -Atkuriamasis Seimas (AT-AS) paskelbė Nepriklausomybės aktą ir siūlė Maskvai derėtis „dėl tarpvalstybinių santykių sureguliavimo“, mūsų parlamentarai kreipėsi į SSRS Aukščiausiosios Tarybos pirmininką, vėliau – Sovietų Sąjungos prezidentą Michailą Gorbačiovą tituluodami jį „Jūsų prakilnybe“, užuot sovietiniu įpročiu pavadinę „draugu“ arba šiuolaikiškai vakarietiškai „Jūsų ekscelencija“. Kreipinys „Jūsų prakilnybe“ taip smarkiai suerzino M. Gorbačiovą, kaip Zaporožės kazokų laiškas 1676 metais - turkų sultoną Mehmedą IV ar Kijevo Nepriklausomybės aikštės manifestantų plakatai šiemet – Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.
Bučiuoti ar ne?  (94)
2014 m. kovo 9 d. 13:59
Perduodant Prezidentūrą naujai išrinktai Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei, kadenciją baigiantis Prezidentas Valdas Adamkus galantiškai pabučiavo ranką. ...Ir nieko neatsitiko.
Ar 1300 Lt Vilniuje yra pinigai: kaip aš ieškojau auklės  (33)
2014 m. kovo 7 d. 00:00
Rasti Merę Popins savo didžiausiam turtui – vaikui – amžinas rūpestis kiekvienai grįžti į darbą besiruošiančiai mamai. Mano istorija prasidėjo likus penkioms savaitėms iki pirmos darbo dienos.
Kaip išmokti atsikirsti, kai jus kritikuoja  (1)
2014 m. kovo 6 d. 00:15
Kai kitas puola, norisi jam atsakyti tuo pačiu. Vis dėlto tai nėra veiksmingiausias būdas laimėti.
Vankuveryje gyvenanti lietuvė: kanadietiškas mandagumas kartais užknisa  (27)
2014 m. vasario 26 d. 14:22
Toliau dalinamės su savo skaitytojais jau penkis mėnesius Vankuveryje gyvenančios blogerės Rasos Bajoriūnaitės įžvalgomis apie tai, kuo ypatingas gyvenimas anapus Atlanto. Kuo šalis, vadinama Kanada , taip skiriasi nuo tos aplinkos, prie kurios taip priprato dauguma iš mūsų?
3 klaidos, kurias daro spūstyje įstrigę vairuotojai  (20)
2014 m. vasario 21 d. 08:14
Kiekvienas vairuotojas su transporto spūstimis kovoja savaip – važiuoja į darbą anksčiau arba bando aplenkti pagrindines miesto arterijas, tačiau eismo specialistai ir automobilių draudimo ekspertai pastebi, kad vairuotojų gudrybės nesibaigia net ir pakliuvus į transporto spūstį.
Moterų įpročiai, kurių vyrai negali pakęsti  (17)
2014 m. vasario 19 d. 08:05
Viename vyrams skirtame puslapyje radome straipsnį apie tai, kokio mūsų, moterų, elgesio jie negali pakęsti. Negali pakęsti – gal stipriai pasakyta. Greičiau paprasčiausiai nesupranta, kam to reikia. Tiesą sakant, ne viską suprantame ir pačios.
Į kino ekranus grįžta A. Delonas ir R. Schneider
2014 m. sausio 31 d. 00:00
Kino klasikos filmai iki šiol jaudina ir yra aktualūs ne tik ankstesnių, bet ir šių dienų žiūrovams. Tuo įsitikinti kviečia „Skalvijos“ kino centras, sekmadienius paskyręs metų metus brandintai kino klasikai.
Kodėl aš nebelaukiu svečių gal atpažinsi ir save?  (142)
2014 m. sausio 30 d. 07:00
Mes – eilinė vilniečių pora , du trisdešimtmečiai, penktadienio vakarą norintys įkristi į šulinį su sausu maisto daviniu, termosu ir antklode, ir palaukti, kol praūš svečių antplūdis.
Zuikių istorijos: paleiskit, sėdėjau 10 metų  (52)
2014 m. sausio 20 d. 11:25
Mitas, kad be bilieto važiuoja tik asocialūs asmenys. Raudonajame keleivių kontrolės autobusiuke išgirsti galima ir besikartojančių, ir neeilinių istorijų: kas antras vėluoja į egzaminą, pas gydytoją, o kai kurie išsisukti bando ir su pažyma, jog kalėjo 10 metų.
A. Butkevičius nesikalbančioms šalies vadovėms siūlo savo mamos patarimą  (142)
2014 m. sausio 1 d. 13:34
„Pasitikėjimas atsiranda tada, kai žmonės žino, kas yra daroma arba kas bus daroma rytoj ir poryt“, – taip Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius aiškina aukštai besilaikančius savo ir Socialdemokratų partijos reitingus. Interviu „Metų panoramai“ premjeras taip pat atskleidžia, kas 2013-aisiais Vyriausybei nepavyko ir kokie koalicijos partnerių veiksmai jį stebino ir dirgino.
Kavinė nusprendė išauklėti nemandagius klientus  (44)
2013 m. gruodžio 13 d. 14:26
Maža kavinė Prancūzijoje nusprendė įrodyti, kad patarlė, jog mandagumas nieko nekainuoja, yra klaidinga - papildomai apmokestino grubius klientus.
Tragiška avarija: dvasininkas galėjo netekti sąmonės dar prieš smūgį?  (291)
2013 m. lapkričio 27 d. 09:53
Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas 49 metų Dalius Tubys , pirmadienio vakarą dideliu greičiu skriejęs savo visureigiu „Lexus RX“, judriame kelyje Panevėžys–Pasvalys– Ryga galėjo būti netekęs sąmonės dar prieš smūgį į sunkvežimį.
Lapkričio HOROSKOPAS 12 Zodiako ženklų ką rinktis, ko atsisakyti  (1)
2013 m. spalio 29 d. 07:00
Ką žada paskutinis rudens mėnuo? Vėjo stiprumas kyla, o ar kyla mūsų galimybės, nuotaika ir noras kažką keisti savo gyvenime?
Viešojo transporto kultūra: troleibuso vairuotojas išplūdo su vaiku važiavusią keleivę  (127)
2013 m. spalio 23 d. 11:49
Viešojo transporto istorijos – kone neišsemiama tema: čia žmonės susipažįsta, bendrauja, o kartais – ir susipyksta. Pasirodo, konfliktas gali kilti ne tik tarp besistumdančių keleivių, bet ir keleivio bei vairuotojo. Apie tai DELFI informavo skaitytojas, girdėjęs, kaip praėjusią savaitę troleibuso vairuotojas nemaloniais žodžiais išplūdo su vaiku važiavusią moterį.
Mandagumas kelyje – iš išskaičiavimo  (8)
2013 m. spalio 21 d. 10:54
Dar tik ruošdamiesi vairavimo egzaminui ir mokydamiesi kelių eismo taisyklių , esame supažindinami, kad keliuose eismas ir vairuotojų elgesys turi būti grindžiamas tarpusavio supratimu ir pagarba. Tačiau kaip elgiamės, kai gavę vairuotojo pažymėjimus išvažiuojame į gatves? Ar esame mandagūs vairuotojai?
Ką iš VEIDO galima sužinoti apie žmogaus charakterį, darbingumą, seksualumą ir t.t.  (29)
2013 m. spalio 15 d. 05:00
„Norint sužinoti, kas per žmogus prieš tave, nebūtina jo net prakalbinti - labai daug informacijos yra jo veide“, - įdomių paslapčių mums atskleidžia veidotyros specialistė Eglė Pelienė.
Išmokite atsikirsti, kai jus kritikuoja  (25)
2013 m. spalio 8 d. 07:00
Kai kitas puola, norisi jam atsakyti tuo pačiu. Vis dėlto tai nėra veiksmingiausias būdas laimėti.
Romos gidas
2013 m. rugsėjo 24 d. 12:37
Italijos sostinė - jau 3000 metų gyvuojantis miestas, kuris visą savo istorinę naštą geba nešti su la dolce vita lengvumu širdyje. Be to, mieste kartu su kaimo vietovėse jaučiamu žmonių artumu sudera kultūriniai Europietiško didmiesčio ypatumai. Roma – tikras kultūrų plakinys: antikiniai griuvėsiai ir ankstyvosios krikščionybės šventovės stovi šalia (o gal glūdi po?) renesansiniais rūmais ir barokiniais fontanais.
Šou žvaigždžių vakarėlių viešnia – krūtinę pasididinusi prostitutė „Pamela“ iš Vilniaus  (87)
2013 m. rugsėjo 16 d. 16:40
Apie Lietuvos garsenybes rašančiuose pramogų portaluose ir naktiniuose klubuose – gražuolė su padidinta krūtine, teismo salėje – linksmybių už pinigus su gašliais vyrais neslepianti prostitutė.
Ragina vairuoti be pykčio  (23)
2013 m. rugsėjo 5 d. 11:38
„Lietuvos keliuose eismo dalyviams bus saugiau, jei kiekvienas vairuotojas suvoks, kad mandagumas prie vairo nieko nekainuoja ir lengvina vairavimą“, – pasirašęs bendradarbiavimo susitarimą su bendrove „ Lietuvos draudimas “ socialinei kampanijai „Nulis pykčio“ vykdyti teigė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius . Šios kampanijos tikslas – mažinti vairuotojų patiriamą pyktį ir dėl jo kylančią įtampą kelyje.
Vaikų horoskopas - apie stipriausias ir silpniausias savybes  (9)
2013 m. rugsėjo 2 d. 09:00
Sužinok, kokiomis savybėmis apdovanota Tavo atžala, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad darželyje ar mokykloje vaikas turėtų kuo mažiau problemų.
Kodėl Lenkijai atsiprašinėjant V. Tomaševskis neranda sau vietos?  (474)
2013 m. rugpjūčio 20 d. 11:12
Poznanėje lenkų aistruoliams iškėlus plakatą su lietuvius žeidžiančiu užrašu, jau kurį laiką Lietuvos ir Lenkijos santykiuose vyravęs šaltas mandagumas įgavo šiltų atspalvių: Lenkijoje pradėta akcija atsiprašyti Lietuvos, prie jos prisidėjo ir kandusis kaimyninės šalies užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis . Lietuvoje ėmė plisti akcija fotografuotis su užrašu „Lithuania loves Poland“.
Ambasadorė J. Balčiūnienė: klaidinga įsivaizduoti, kad visi paryžiečiai kvepia kaip parfumerijos parduotuvė  (31)
2013 m. rugpjūčio 20 d. 10:00
Prancūzėms nuo mažens diegiama, kad moteris – Dievo kūrinys. Jos savimi pasitiki ir žino, kad yra vertybė.
Europarlamentarai stažuotojo akimis: yra ir tokių, kurie atsiėmę algą, išeina namo  (6)
2013 m. liepos 29 d. 11:00
Europos Parlamento nariai yra mandagūs politikai, tačiau ties čia baigiasi visi panašumai (atmetus visų universalią meilę kavai). Europarlamentarų būna įvairių - nuo entuziazmu trykštančių asmenybių iki letargiškų, nenoriai dirbančiųjų.
XIX amžiaus vyrų etiketas! 20 tikro džentelmeno taisyklių  (2)
2013 m. liepos 17 d. 11:34
Laikai keičiasi, bet kai kurios taisyklės taip ir lieka nepakitusios. Siūlome tau paskaityti dar 1875 metais parašytą „Džentelmeno etiketą “ (Gentleman’s Guide to Etiquette).
D. Bogdanienė. Kas yra „Juvenalinė justicija“ ir ką ji baugina?  (442)
2013 m. liepos 16 d. 09:52
Komentarų po straipsniu „ Naujas lietuvių baubas – vaikų teisių apsaugos tarnyba Norvegijoje“ gausa rodo, kad tema aktuali. Komentaruose minima „juvenalinė justicija“ ir kaip įrodymas apie „vaikų grobimą“ Norvegijoje pateikiami rusiški video įrašai. Todėl dar kartą apie tą patį.
Prokuroras policininkus išvadino kyšininkais ir grasino atleisti iš darbo, jo draugas švaistėsi teisėjo pažymėjimu  (86)
2013 m. liepos 10 d. 13:27
Vilniaus centre su baro lankytojais ir darbuotojais į konfliktą įsivėlęs Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Audrius Pėstininkas atvežtas į policijos komisariatą pareigūnus išvadino kyšininkais ir grasino visus atleisti iš vidaus reikalų sistemos.