mandagumas

V. Putino karinė retorika: dešimt svarbiausių frazių  (356)
2014 m. gruodžio 6 d. 22:37
Nuo pat kovo mėnesį vykusios Krymo aneksijos Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas naudojo stiprią retoriką, kad įkvėptų nacionalistinius jausmus rusams ir kartu skatintų prorusiškus separatistus Rytų Ukrainoje .
Viena Japonijoje: ką patyriau kitoje pasaulio pusėje  (59)
2014 m. gruodžio 6 d. 09:50
Apie kelionę į Japoniją jau seniai mąsčiau, tačiau vis atbaidydavo kelionių agentūrų organizuojamų ekskursijų kainos. Šiais metais nusprendžiau susidėlioti kelionės maršrutą pati ir įsitikinau, kad turbūt asmeniškai organizuota kelionė yra netgi įdomesnė bei, žinoma, pigesnė. Dabar galiu pasidalinti savo įspūdžiais bei išmoktomis pamokomis keliaujant į tekančios saulės šalį.
Ištekėjo už prancūzo: ačiū dievui, nemokėjau kalbos  (184)
2014 m. gruodžio 5 d. 16:04
„Ačiū dievui, kad iš pradžių nemokėjau prancūzų kalbos. Savo tiesmukiškumu anuomet būčiau atbaidžiusi žmones.“ – linksmai sako Snieguolė Breunterch, dabar jau ketverius metus gyvenanti netoli Atlanto vandenyno, mažame Biscarrosse miestelyje pietvakarių Prancūzijoje.
A. Smetonos laikų patarimai merginoms: kas yra geriausia vyro pritraukimo meškerė  (281)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:07
Mergina turi būti linksmutis ir geras sutvėrimėlis. Ji neprivalo su nepasitikėjimu žvelgti į pasaulį ir jame gyvenančius žmones.
Romos gidas
2014 m. lapkričio 8 d. 08:37
Italijos sostinė - jau 3000 metų gyvuojantis miestas, kuris visą savo istorinę naštą geba nešti su la dolce vita lengvumu širdyje. Be to, mieste kartu su kaimo vietovėse jaučiamu žmonių artumu sudera kultūriniai Europietiško didmiesčio ypatumai. Roma – tikras kultūrų plakinys: antikiniai griuvėsiai ir ankstyvosios krikščionybės šventovės stovi šalia (o gal glūdi po?) renesansiniais rūmais ir barokiniais fontanais.
Vyro atsakas turtuolių ieškančioms: nusileiskit ant žemės  (569)
2014 m. spalio 28 d. 15:55
Perskaičiau DELFI du straipsnius: apie apsaugininką vaikiną , ieškantį tokios pat „nieko negalinčios pasiūlyti merginos“, ir merginos atsaką . Nesusilaikiau, todėl rašau ir manau, kad viešas atsakymas tiek merginai, tiek vaikinui turėtų būti paviešintas.
Labiausiai erzinantys dalykai, kuriuos daro žmonės oro uostuose  (53)
2014 m. spalio 18 d. 08:00
Su baisingai erzinančiais keleivių lėktuvuose įpročiais, tokiais kaip nagų karpymas skrydžio metu ar agresyvus stumdymasis alkūne per atramą, turbūt esame susidūrę ne vienas, rašo vyresnioji prodiuserė Karla Cripps iš " CNN Travel ".
Didvyriškai tardymus atlaikiusi ukrainietė perduota Maskvai: įsivaizduoju, kas ten manęs laukia  (81)
2014 m. spalio 14 d. 11:15
Ukrainos lakūnė, kuri prieš dešimt dienų buvo atvežta iš Voronežo į Maskvą, kur Serbskio vardo teismo psichiatrijos institute jai bus atliekama psichiatrijos ekspertizė, papasakojo žurnalistei Zojai Svetovai apie savo gyvenimą tardymo izoliatoriuje. Apie tai rašo „Otkrytaja Rosija“.
Astrologė Rima: tiems, kas jau pavargo nuo kategoriškumo ir priekabių
2014 m. rugsėjo 2 d. 00:00
Merkurijus Svarsyklėmis keliauja nuo rugsėjo 02 d. iki 27 d.
Artėjant rudens sezonui - „Velomaratono“ patarimai dviratininkams
2014 m. rugpjūčio 23 d. 12:31
Nors vasaros laisvalaikio malonumai netruks pasibaigti, dviračių entuziastai dar keletą mėnesių neskubės slėpti savo transporto priemonių. Keičiantis sezonui „ Velomaratonas “ primena, kad dviratį, kaip ir automobilį, taip pat būtina pasitikrinti ir atitinkamai juos paruošti vėlyviems rudens pasivažinėjimams.
Patarimai dviratininkams: ką daryti, kad dviratis tarnautų kuo ilgiau  (11)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 12:02
Nors vasaros laisvalaikio malonumai netruks pasibaigti, dviračių entuziastai dar keletą mėnesių neskubės slėpti savo transporto priemonių.
Penktasis „Karklė Live Music Beach“ – su 15 tūkst. dalyvių bendruomene  (9)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:30
Tai, dėl ko atkakliai dirbta visus metus, kartu su ryškiausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų muzika Baltijos pakrantėje išsiverš jau rytoj, rugpjūčio 15 d. Visą Žolinių savaitgalį Pajūrio regioninis parkas bus kryptis Nr.1, nes čia jau penktą kartą oš festivalis „ Karklė Live Music Beach “ – dar galingesnis, dar spalvingesnis nei bet kada iki šiol!
Vyro išpažintis: esu alkoholikas, ar turėčiau mesti merginą, kad ji nekentėtų?  (150)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 21:51
Perskaičiau jūsų straipsni delfi.lt ir supratau, kad žaidžiu taip vadinamą „alkoholiko žaidimą“. Labai liūdna pasidarė, kad kartu su savimi traukiu žemyn žmogų, kurį tikrai myliu. Pradėjau vartoti alkoholį nuo 14 metų, tikiu, kad esu priklausomas...
Keli patarimai siekiantiems sudaryti gerą įspūdį  (39)
2014 m. rugpjūčio 3 d. 20:03
Verslo įvaizdžio konsultantė, knygos „Dalykinės išvaizdos vadovas“ autorė Alvyda Jasilionytė dalija patarimus aprangos klausimais.
A. Bilotaitė. Valstybės tarnybai irgi reikia „slapto pirkėjo“?  (45)
2014 m. liepos 24 d. 10:10
Ir prezidentės, ir premjero lūpose pastaruoju metu vėl skambėjo žinia, kad korupcija yra viena didžiausių Lietuvos problemų, kaip žinia, labiausiai jaučiama gydymo įstaigose ir savivaldos institucijose. Daug mažiau aptariama, tačiau nuolatos sutinkama problema yra ir nepagarbus, neretai ir neetiškas biurokratų elgesys su besikreipiančiais piliečiais.
Vilnietės į vandenį brenda ir be liemenėlės  (239)
2014 m. liepos 14 d. 09:13
Karščiais besimėgaujantys vilniečiai noriai apgulė sostinėje esančius paplūdimius. Tačiau besimėgaujant vasaros džiaugsmais neretai pamirštamas elementarus mandagumas.
4 mobiliojo telefono etiketo klaidos, kurias darote kasdien  (22)
2014 m. liepos 12 d. 00:02
Kaimynas lėktuve kalbėjo mobiliuoju telefonu ir akivaizdžiai nervinosi. „Man nerūpi, ką jis galvoja, – griežtai pareiškė jis. – Pasakyk, kad pasiūlymo man reikia ryt ryte lygiai 9 valandą.“ Jo tirada truko 15 minučių, kol stiuardesė nepaprašė išjungti mobiliųjų prietaisų, ir netgi po to tris kartus paprašė jo išjungti mobilųjį telefoną. Norėčiau pasakyti, kad tai tebuvo nemalonus nutikimas, tačiau negaliu, rašo  www.entrepreneur.com autorė.
Vaikai viešumoje : blogos tėvų ir aplinkinių reakcijos  (24)
2014 m. liepos 2 d. 00:00
Vestuvių sveikintojų minioje išdygsta trimetė pyplė ir tyčia užmina ant žolės atsargiai padėtą puokštę. Sveikintojai sulaiko kvapą, tėvai apsimeta, kad nieko neįvyko. Kartais, stebint tokias situacijas, kyla klausimas – kur laikyti vaikus, kad jie nepiktintų visuomenės? Būna ir atvirkščiai – kyla klausimas, kodėl visuomenei taip trukdo mažas verkiantis vaikas lėktuve, nors po langais geriantiems ir dainuojantiems kaimynams ji tolerantiška?
Esi emigrantas? Odontologui moki daugiau  (89)
2014 m. birželio 30 d. 15:53
Paskutinį kartą į Lietuvą buvau grįžusi dar šį pavasarį. Iš anksto buvo sutartas vizitas pas odontologą ir tuo pačiu galvojau pasitikrinti sveikatą vietinėje poliklinikoje, pasidaryti keletą kraujo tyrimų ir, žinoma, aplankyti tėvus ir draugus.
Azerbaidžanietis: keista, kad čia neįprasta užleisti vietą jaunoms merginoms  (56)
2014 m. birželio 29 d. 09:00
Vieniems studijos Lietuvoje atrodo nepakankamai geros, o kitiems - kaip tik žadančios daug perspektyvų. Toghrul Sabzaliyev – iš Azerbaidžano kilęs vaikinas, dvejus metus studijuojantis vadybą KTU Ekonomikos ir verslo fakultete. Jis džiaugiasi savo pasirinkimu ir mato daug galimybių ateityje.
Belgas apie kasininkes Belgijoje ir Lietuvoje: daug lengviau šypsotis, kai daugiau uždirbi  (333)
2014 m. birželio 28 d. 13:52
„Puikiai suvokiu, kad daug lengviau šypsotis, kai daugiau uždirbi. Belgai tikrai dėl to neturi išgyventi, nes eilinė kasininkė pas mus tikrai gali sau leisti važiuoti atostogauti, turėti daug normalesnį gyvenimą nei kasininkė Lietuvoje “, – sako mūsų šalyje jau 8 metus gyvenantis belgas Rémi Mossiat.
Stalo etiketas – ne tik šakutės reikalas  (9)
2014 m. birželio 19 d. 00:01
Norite tikėkite norite ne, bet elgesio prie stalo įgūdžiai ar jų trūkumas gali suteikti apie jus labai daug informacijos. Jie gali parodyti iš kur esate kilęs, kaip priimate sprendimus, ar gerbiate kitus žmones ir netgi nulemti, ar gausite darbą, ar ne.
Etiketo ABC: šių 5 taisyklių vaikus mokykite kuo anksčiau  (11)
2014 m. birželio 16 d. 00:00
Visi norime, kad mūsų vaikas būtų gerai išauklėtas. Čia pateiksime penkias gero elgesio taisykles, kurių mokyti vaikus galima pradėti labai anksti.
Atostogos Amerikoje I. Kazlauskaitei galėjo baigtis liūdnai: įsitikinau, kad turiu angelą sargą  (121)
2014 m. birželio 5 d. 12:27
Šią savaitę dainininkė Ingrida Kazlauskaitė grįžo iš Amerikos. Už Atlanto mergina praleido visą mėnesį. Pirmą kartą svečioje šalyje viešėjusi Ingrida turėjo nemažai laiko pažinti svajonių šalimi vadinamą kraštą. „ Amerika mane užbūrė. Man tai iš tiesų yra svajonių šalis, kurioje svajonės pildosi. Tik spėk jas kurti ir jomis džiaugtis“, - šviežiais įspūdžiais su DELFI dalinosi ji.
8 svarbiausios darbuotojo savybės, kuriančios įmonės įvaizdį
2014 m. birželio 2 d. 14:41
Kasmet įmonės ir organizacijos įvaizdžio kūrimui išleidžia milijonus litų. Dėmesys sutelkiamas į reklamos ir marketingo kampanijas, dažnai pamirštant pagrindinius elementus, kurie sudaro vertybių bei įvaizdžio formavimo pagrindą.
Nuo apkalbų pavargusi moteris turi pasiūlymą kolegėms  (55)
2014 m. gegužės 31 d. 18:07
Norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais apie moterų pagarbą viena kitai ir aplinkiniams, nes atrodo, kad toks dalykas kaip pagarba pamažu nyksta.
Ne brolis, o priešas? Kaip pataisyti santykius su broliais ir seserimis  (8)
2014 m. gegužės 19 d. 14:46
Ilgiausiai gyvenime trunkantys santykiai – santykiai su broliais ir seserimis. O ką daryti, jei tarp jūsų nėra šiltų jausmų?
M. Starkus: australų noras padėti ir pademonstruoti savo dėmesį dykumoje negali nežavėti  (4)
2014 m. balandžio 19 d. 20:24
Kažkada, važiuojant per Sacharos dykumą senu Vytaro Mersedesu, sutikus klajoklius ar piemenis, mandagumas ir to krašto papročiai reikalavo pasidalinti su jais savo geru. Pavyzdžiui vandeniu. Ir kojinėmis. Pastarąsias, net neišlygintas, be kanto, tiesiai nuo kojos vyrai iš karto traukdavo ant savų pėdų ir patenkinti smėliu žingsniuodavo toliau.
10 santuokinio gyvenimo tabu
2014 m. balandžio 6 d. 00:00
Yra dalykų, kurie griauna vyro ir moters ryšį. Jie paprasti, tačiau stebuklingai užmirštami. Ko nederėtų daryti santuokoje?