Maldyvai

Šri Lanka – kolekcionuojantiems įspūdžius ir besirūpinantiems gyvenimo pilnatve  (2)
2016 m. sausio 23 d. 00:00
Parodoje „ Adventur “ kelionių entuziastai turi galimybę atrasti naujas atostog ų kryptis Lietuvoje ir už jos ribų, susipažinti su paskutinėmis kelionių tendencijomis bei išgirsti patarimų tiesiai iš kelionių guru lūpų.
Garsenybių Naujieji metai: vieni sutiko rojuje, kiti – ligoninėje  (34)
2016 m. sausio 1 d. 23:24
Ne visos garsenybės 2016-uosius pasitiko būryje draugų ar artimųjų. Nors daugelis dažnai atvirauja, kad pramogų pasaulio atstovų tokia dalia, kad per šventes tenka dirbti, kai kam šįmet vis tik pasisekė - Naujuosius sutiko Mauricijuje. Nors kai kam šią šventę teko švęsti ir ligoninės palatoje.
Nuo šiol – dar viena priežastis pamilti Maldyvus
2016 m. sausio 1 d. 21:45
Dėl ištisus metus esančio gero oro ir įspūdingos gamtos Maldyvai vadinami tikru rojumi. Jame atsirado dar viena naujovė, dėl ko Maldyvus pasirinks vis daugiau turistų.
Taip atrodo Maldyvų SPA kompleksas su vilomis už 55 mln. dolerių  (4)
2015 m. gruodžio 4 d. 12:43
Vienoje interneto svetainėje pasirodė skelbimas, kuriame siūloma įsigyti prabangų SPA kompleksą su vilomis Maldyvuose. 9 ha plote yra viskas, ko gali panorėti kone kiekvienas turistas: teniso kortai, restoranai ir kita.
E. Žičkus – apie Zanzibaro skurdą: namai be langų, ropliai lovose, elektra – prabanga  (58)
2015 m. lapkričio 28 d. 14:53
Televizijos žurnalistas Edvardas Žičkus neseniai grįžo iš egzotiškosios Tanzanijos. Smagiai prasidėjusi viešnagė dėl skaudžios netekties turėjo būti nutraukta per anksti. Vis tik Edvardas spėjo pamatyti skurdą, antisanitarines vietinių gyvenimo sąlygas ir kasnakt į lovą lipančius roplius.
G. Gurevičiūtė: dėl kelionių negaila atsisakyti nė brangių pirkinių  (16)
2015 m. lapkričio 24 d. 11:11
Kuo tamsiau ir šalčiau už lango, tuo paklausesnės egzotiškos kelionės po šiltus kraštus. Ir nors į tolimas šalis galima vykti kone ištisus metus, poilsiautojai iš Lietuvos dažniausiai kaulų nelaužančią egzotiką renkasi žiemą. Pavyzdžiui, šiuo metu Indijos vandenyno skalaujamoje Šri Lankoje ir sąlyginai netoli esančiose Maldyvų salose yra apie 25-28 °C šilumos. Lietuvoje gan pilku žiemos periodu dažniausiai po Azijos šalis keliaujanti TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė (29) sakė jose labiausiai besižavinti gamta, vietos gyventojų nuoširdumu ir galimybe užsiimti jėgos aitvarais.
G. Gurevičiūtė: aš žinau, kur yra banglentininkų rojus  (5)
2015 m. lapkričio 17 d. 15:20
Žiemos periodu ypač norisi keliauti į šiltuosius kraštus. TV laidų vedėjos Gintarės Gurevičiūtės teigimu, Azijos šalyse būsite sužavėti gamta, gyventojų nuoširdumu ir galimybe užsiimti jėgos aitvarais.
Prabanga: nuo šiol lėktuve galite turėti nuosavus apartamentus
2015 m. lapkričio 5 d. 15:42
Jei kelionės tikslas – įspūdžiai, tai nacionalinė Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) oro bendrovė „Etihad Airways“ gali pasiūlyti tokį skrydį. Bendrovė pristatė naujovę – galimybę keliauti nuosavuose asmeniniuose apartamentuose.
Maldyvuose atostogavusi lietuvaitė pamatė kitą rojumi vadinamo salyno pusę  (101)
2015 m. spalio 31 d. 10:45
Svajonių salynas, kur poilsį gali sau leisti ne kiekvienas. Tobulas medaus mėnuo, o gal atostogos? Visuomet šviečianti saulė, šiluma, vandenynas, egzotiška gamta, neįprastas maistas, nauja kultūra, pasakiški vaizdai... Argi ne svajonė? Aš taip pat gyvenau šioje iliuzijoje...Iki šiol.
Žiniasklaida: Maldyvų viceprezidentas susijęs su pasikėsinimu į prezidentą
2015 m. spalio 24 d. 13:08
Maldyvų teisėsaugininkai sulaikė šalies viceprezidentą Ahmedą Adeebą, įtariama, kad jis yra susijęs su pasikėsinimu į valstybės vadovą, informuoja AFP remdamasi šalies vidaus reikalų ministerijos atstovu.
Laive, kuriuo keliavo Maldyvų prezidentas, nugriaudėjo sprogimas  (3)
2015 m. rugsėjo 28 d. 15:16
Pirmadienį laive, kuriuo plaukė Maldyvų prezidentas Abdulla Yameenas Abdulas Gayoomas, grįždamas iš piligriminės hadžo kelionės Saudo Arabijoje, nugriaudėjo sprogimas, skelbia BBC.
„Christie's“ siūlys įsigyti pirmąsias pasaulyje mobilias privačias salas  (2)
2015 m. rugsėjo 12 d. 08:00
Bendrovė „Christie’s International Real Estate“ paskelbė apie naują iniciatyvą visame pasaulyje unikalaus būsto norintiems vartotojams pasiūlyti autonominių ir gamtą tausojančių privačių salų. Tai bus pirmosios pasaulyje mobilios salos, rašo „ Forbes “.
Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai  (17)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:25
Lazerių šou, mago pasirodymas, momentinės fotografijos kampelis, ledo barai, į ugnį barstomos gintaro dulkės – tokias pramogas svarbiausiai savo gyvenimo dienai pastaruoju metu dažniausiai renkasi jaunavedžiai . Vestuvių planuotojos sako, kad vidutiniškai tuoktuvėms jaunimas išleidžia 10-12 tūkstančių eurų. Į Lietuvą švęsti vestuvių sugrįžta ne tik emigrantai , egzotikos čia ieškoti atvyksta ir užsieniečių poros.
Skubėkite pamatyti: 10 planetos kampelių, kurie netrukus išnyks  (14)
2015 m. birželio 27 d. 21:19
Šiuolaikinis pasaulis keičiasi vis greičiau ir greičiau. Deja, tokie pokyčiai ne visada teigiamai atsiliepia unikaliems planetos istorijos ir gamtos paminklams. Jūsų dėmesiui pateikiame vietų, kurias vertėtų paskubėti aplankyti, sąrašą. Netrukus jos gali nepažįstamai pasikeisti ar apskritai išnykti.
Pietų Azijoje salos dingsta dėl itin liūdnos priežasties
2015 m. birželio 7 d. 14:07
Dvi nedidelės salos jūrinės biosferos draustinyje, kuris yra seniausias Pietų Azijoje, paskendo dėl koralų plėšikų kaltės.
Pačios keisčiausios pasaulio vietos: atrodo kaip iš kitos planetos  (19)
2015 m. gegužės 30 d. 19:11
Norint pasijusti kaip kitoj planetoj nereikia nei filmo apie kosmosą, nei netikrų maketų. Užtenka vos trumpam iškeliauti į skirtingus, bet labai savitus mūsų žemės kampelius ir pamatysi vaizdus, kurie gali atimti amą. Šviečiantis vanduo, mirgantys urvai ir lyg stiklo šukėm nuklotas ežeras – tai tik dalis to, ką galima pamatyti.
Rusams užkliuvo miniatiūrinės A.Voločkovos bikinio kelnaitės (foto - straipsnyje)  (6)
2015 m. gegužės 8 d. 17:42
Rusijos prima balerina Anastasija Voločkova ir vėl neįtiko savo tėvynainiams. Praktiškai kiekviena Maldyvuose praleista atostogų diena neapsieina be skandalo – artistės publikuojamas nuotraukas socialinio tinklo paskyroje sekantys rusai nesiliauja baisėtis.
Iš aikštės vidurio pataikęs studentas laimėjo skrydį į Maldyvus  (15)
2015 m. kovo 30 d. 11:06
BEKO-LKL šventėje apsilankęs ekonomikos studentas vienu metimu laimėjo fantastišką prizą.Po pirmojo kėlinio vykusiame rėmėjų „Turkish airlines“ įsteigtame konkurse studentas iš Šilutės pataikė metimą iš vidurio aikštės ir laimėjo skrydį į Maldyvus.
9 valstybės nykštukės, kurias privalai aplankyti  (14)
2015 m. kovo 25 d. 09:20
Turbūt kiekvienas gali išvardinti didžiausias pasaulio valstybes, kurios kitas šalis lenkia ne tik plotu, bet ir gyventojų skaičiumi.
Tai, ko nežinojote: įdomūs faktai apie Maldyvus  (33)
2015 m. vasario 24 d. 00:00
Netikėkite, jeigu Jums kas nors sakys, kad Rojaus Žemėje nėra. Tik 10 valandų skrydžio komfortiškomis avialinijomis - ir Jūs jau kitame pasaulyje - Maldyvų salyne. Tai vieta, kur nereikalingi batai, nes kojas šildo baltas it sniegas tropikų smėlis, tai vieta, kurioje pamiršite žiūrėti į laikrodį, nes laikas čia sustoja. Tai vieta, į kurią norėtumėte atvykti tik su bilietu į vieną pusę.
10 nuostabiausių salų, kurias būtina aplankyti bent kartą gyvenime  (5)
2015 m. vasario 5 d. 09:16
Sunku būtų įsivaizduoti gražesnę ir romantiškesnę vietą atostogauti, nei sala. Tropinės salos su vaizdingais paplūdimiais, egzotiška augmenija ir gyvūnija pritraukia turistus iš viso pasaulio.
Krūtingiausia Kauno dainininke vadinta Viktorija: užtenka leisti iš manęs juoktis!(INTERVIU)  (5)
2015 m. sausio 24 d. 00:03
Net du kartus saldžiose merginų grupėse bandžiusi išgarsėti kaunietė Viktorija Vaičaitė (22 m.) dėl balso pagirta taip ir nebuvo, tik jos milžiniškas krūtis visi pastebėjo ir išlepinta turtuolių dukra vadino. Šiek tiek įsižeidusi ji pasislėpė nuo viešumos ir ėmėsi draudimo agentės pareigų. „Gėriau močiutės piliulių, pasikeičiau ... Grįžtu!“ – oficialiai, bet labai paslaptingai paskelbė mergina.
Maldyvai: jei sumanei susituokti, tai gali padaryti jau antradienį  (1)
2015 m. sausio 18 d. 00:00
Palikit šiltas striukes, megztinius ir sunkius žieminius batus namuose. Į šią kelionę užteks pasiimti nedidelį rankinį bagažą – kelias vasarines sukneles, patogias paplūdimio šlepetes, skrybėlę, akinius nuo saulės ir, žinoma, maudymosi kostiumėlį , juk nieko daugiau rojuje žemėje vadinamuose Maldyvuose neprireiks.
6 gausiai turistų lankomos, bet nuviliančios vietos  (21)
2015 m. sausio 7 d. 09:18
Šios vietos turi turtingą istorinę praeitį, gražias legendas ir yra gausiai lankomos turistų . Tačiau dažniausiai čia apsilankę žmonės lieka nusivylę – istoriniai miestai ar objektai gerokai gražesni nuotraukose nei realybėje.
Šauniausi Azijos paplūdimiai nepamirštamoms žiemos atostogoms  (1)
2014 m. lapkričio 28 d. 09:17
Kol pas mus šaltis galynėjasi su netikėtais atlydžiais, pietryčių Azijoje - paplūdimių sezonas. Tiek gruodį, tiek sausį ir vasarį galima nuskristi kone į bet kurią šio regiono šalį. Smėlėti Azijos paplūdimiai - puiki idėja žiemos poilsiui.
Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai?  (19)
2014 m. lapkričio 17 d. 12:47
Nusprendėte prasitęsti vasarą? O gal tiesiog tik dabar galite sau leisti paatostogauti? Kad atostogos nenuviltų, o pakrautų teigiamos energijos ir puikių įspūdžių, reikia iš anksto žinoti, kokio poilsio tikiesi. Juk neužtenka žinoti, kad važiuoji tiesiog į šiltą kraštą, o visa kita – nesvarbu.
10 priežasčių aplankyti Maldyvus  (34)
2014 m. spalio 18 d. 07:45
Maldyvai – ne tik jaunavedžių išsvajota medaus mėnesio vieta. Rojumi Žemėje tituluotas kampelis nepalieka abejingo nei vieno čia apsilankiusio. Žadą atimantis vaizdas pro lėktuvo langą neapleidžia ir jam nusileidus – baltas smėlis, nenusakomo skaidrumo smaragdinis vanduo, švelnus klimatas užburia ir leidžia pamiršti visus rūpesčius, kurie lieka žemyne už tūkstančių kilometrų.
Maldyvų gidas
2014 m. liepos 22 d. 11:36
Tai - pačios gražiausios mažos salos pasaulyje. Jose yra saugu, nėra gatvės prekiautojų, pardavinėjančių sarongas ar siūlančių keliones taksi ir, nebent jūs to siekiate, jokių dėmesį blaškančių dalykų. Salose nėra žemės ūkio, pramonės, o turkio spalvos lagūnos yra krištolo skaidrumo. Keista, pagalvojus, kad idiliškos Maldyvų salos išgarsėjo kaip atostogų vieta mažiau nei prieš 40 metų.
10 gražiausių vietų medaus mėnesiui  (34)
2014 m. liepos 20 d. 00:00
Harpersbazaar.com atrinko 10 gražiausių vietų medaus mėnesiui nuo Balio iki Amalfio pakrantės.