Maldyvai

Iš aikštės vidurio pataikęs studentas laimėjo skrydį į Maldyvus  (15)
2015 m. kovo 30 d. 11:06
BEKO-LKL šventėje apsilankęs ekonomikos studentas vienu metimu laimėjo fantastišką prizą.Po pirmojo kėlinio vykusiame rėmėjų „Turkish airlines“ įsteigtame konkurse studentas iš Šilutės pataikė metimą iš vidurio aikštės ir laimėjo skrydį į Maldyvus.
9 valstybės nykštukės, kurias privalai aplankyti  (13)
2015 m. kovo 25 d. 09:20
Turbūt kiekvienas gali išvardinti didžiausias pasaulio valstybes, kurios kitas šalis lenkia ne tik plotu, bet ir gyventojų skaičiumi.
Tai, ko nežinojote: įdomūs faktai apie Maldyvus  (33)
2015 m. vasario 24 d. 00:00
Netikėkite, jeigu Jums kas nors sakys, kad Rojaus Žemėje nėra. Tik 10 valandų skrydžio komfortiškomis avialinijomis - ir Jūs jau kitame pasaulyje - Maldyvų salyne. Tai vieta, kur nereikalingi batai, nes kojas šildo baltas it sniegas tropikų smėlis, tai vieta, kurioje pamiršite žiūrėti į laikrodį, nes laikas čia sustoja. Tai vieta, į kurią norėtumėte atvykti tik su bilietu į vieną pusę.
10 nuostabiausių salų, kurias būtina aplankyti bent kartą gyvenime  (5)
2015 m. vasario 5 d. 09:16
Sunku būtų įsivaizduoti gražesnę ir romantiškesnę vietą atostogauti, nei sala. Tropinės salos su vaizdingais paplūdimiais, egzotiška augmenija ir gyvūnija pritraukia turistus iš viso pasaulio.
Krūtingiausia Kauno dainininke vadinta Viktorija: užtenka leisti iš manęs juoktis!(INTERVIU)  (5)
2015 m. sausio 24 d. 00:03
Net du kartus saldžiose merginų grupėse bandžiusi išgarsėti kaunietė Viktorija Vaičaitė (22 m.) dėl balso pagirta taip ir nebuvo, tik jos milžiniškas krūtis visi pastebėjo ir išlepinta turtuolių dukra vadino. Šiek tiek įsižeidusi ji pasislėpė nuo viešumos ir ėmėsi draudimo agentės pareigų. „Gėriau močiutės piliulių, pasikeičiau ... Grįžtu!“ – oficialiai, bet labai paslaptingai paskelbė mergina.
Maldyvai: jei sumanei susituokti, tai gali padaryti jau antradienį  (1)
2015 m. sausio 18 d. 00:00
Palikit šiltas striukes, megztinius ir sunkius žieminius batus namuose. Į šią kelionę užteks pasiimti nedidelį rankinį bagažą – kelias vasarines sukneles, patogias paplūdimio šlepetes, skrybėlę, akinius nuo saulės ir, žinoma, maudymosi kostiumėlį , juk nieko daugiau rojuje žemėje vadinamuose Maldyvuose neprireiks.
6 gausiai turistų lankomos, bet nuviliančios vietos  (21)
2015 m. sausio 7 d. 09:18
Šios vietos turi turtingą istorinę praeitį, gražias legendas ir yra gausiai lankomos turistų . Tačiau dažniausiai čia apsilankę žmonės lieka nusivylę – istoriniai miestai ar objektai gerokai gražesni nuotraukose nei realybėje.
Šauniausi Azijos paplūdimiai nepamirštamoms žiemos atostogoms  (1)
2014 m. lapkričio 28 d. 09:17
Kol pas mus šaltis galynėjasi su netikėtais atlydžiais, pietryčių Azijoje - paplūdimių sezonas. Tiek gruodį, tiek sausį ir vasarį galima nuskristi kone į bet kurią šio regiono šalį. Smėlėti Azijos paplūdimiai - puiki idėja žiemos poilsiui.
Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai?  (19)
2014 m. lapkričio 17 d. 12:47
Nusprendėte prasitęsti vasarą? O gal tiesiog tik dabar galite sau leisti paatostogauti? Kad atostogos nenuviltų, o pakrautų teigiamos energijos ir puikių įspūdžių, reikia iš anksto žinoti, kokio poilsio tikiesi. Juk neužtenka žinoti, kad važiuoji tiesiog į šiltą kraštą, o visa kita – nesvarbu.
10 priežasčių aplankyti Maldyvus  (34)
2014 m. spalio 18 d. 07:45
Maldyvai – ne tik jaunavedžių išsvajota medaus mėnesio vieta. Rojumi Žemėje tituluotas kampelis nepalieka abejingo nei vieno čia apsilankiusio. Žadą atimantis vaizdas pro lėktuvo langą neapleidžia ir jam nusileidus – baltas smėlis, nenusakomo skaidrumo smaragdinis vanduo, švelnus klimatas užburia ir leidžia pamiršti visus rūpesčius, kurie lieka žemyne už tūkstančių kilometrų.
Maldyvų gidas
2014 m. liepos 22 d. 11:36
Tai - pačios gražiausios mažos salos pasaulyje. Jose yra saugu, nėra gatvės prekiautojų, pardavinėjančių sarongas ar siūlančių keliones taksi ir, nebent jūs to siekiate, jokių dėmesį blaškančių dalykų. Salose nėra žemės ūkio, pramonės, o turkio spalvos lagūnos yra krištolo skaidrumo. Keista, pagalvojus, kad idiliškos Maldyvų salos išgarsėjo kaip atostogų vieta mažiau nei prieš 40 metų.
10 gražiausių vietų medaus mėnesiui  (34)
2014 m. liepos 20 d. 00:00
Harpersbazaar.com atrinko 10 gražiausių vietų medaus mėnesiui nuo Balio iki Amalfio pakrantės.
O. Rimkevičiūtė: kam geriausia ilsėtis Maldyvuose  (9)
2014 m. liepos 13 d. 00:00
Turkio spalvos krištolinio skaidrumo vandens lagūnos, ramuma ir civilizacijos nenuniokota įstabaus grožio gamta. Ko daugiau galima norėti, kai poilsio reikia ir kūnui, ir sielai? Odeta Rimkevičiūtė išsirinko būtent tokį atokvėpio nuo kasdienybės erzelio būdą – Maldyvuose.
10 nykstančių gamtos stebuklų, kuriuos dar galite spėti pamatyti
2014 m. liepos 2 d. 09:29
Ne kartą skelbtos niūrios prognozės - jei klimatas ir toliau keisis, Didysis barjerinis rifas sunyks iki 2030 metų, ledynai Alpių kalnuose pradings per kitus keturis dešimtmečius, Arkties ledo tirpsmas sunaikins poliarinius lokius.
Dėl klimato atšilimo Lietuva turistus trauks labiau nei Turkijos kurortai  (7)
2014 m. birželio 17 d. 09:29
Keičiantis klimatui turistų pamėgtos zonos gali pasislinkti iš Raudonosios ir Viduržemio jūros pakrančių gerokai į šiaurę – iki Baltijos ir Šiaurės jūrų.
Geriau nei D. Beckhamas: Maldyvų rinktinės žaidėjas parkrito, bet vis tiek įmušė 11 m baudinį  (12)
2014 m. gegužės 30 d. 16:21
Ketvirtadienį Afganistano ir Maldyvų futbolo rinktinių rungtynėse dėl trečios vietos AFC „Challenge Cup“ turnyre žiūrovai galėjo išvysti vieną juokingiausių smūgių baudinių istorijoje.
Šiame vandenyno kampelyje salas skandina „koralų plėšikai“
2014 m. gegužės 30 d. 09:07
Dvi nedidelės salos jūrinės biosferos draustinyje, kuris yra seniausias Pietų Azijoje, paskendo dėl koralų plėšikų kaltės.
10 įspūdingiausių pasaulio salų  (33)
2014 m. balandžio 20 d. 00:01
Sunku būtų įsivaizduoti gražesnę ir romantiškesnę vietą atostogauti, nei sala. Tropinės salos su vaizdingais paplūdimiais, egzotiška augmenija ir gyvūnija pritraukia turistus iš viso pasaulio.
Karalienė Elizabeth II susitiko su popiežiumi Pranciškumi Vatikane  (7)
2014 m. balandžio 3 d. 23:11
Britanijos karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) ketvirtadienį pirmą kartą susitiko su popiežiumi Pranciškumi – šis 87-ių metų monarchės vizitas sutampa su Folklando karo metinėmis ir yra pirmoji jos kelionė į užsienį nuo 2011 metų.
Rojumi Maldyvus vadinanti S. Starkutė: apie atostogas ten be 50 tūkst. galima net negalvoti  (205)
2014 m. kovo 19 d. 15:34
Fotomodelis Simona Starkutė grįžo iš atostogų Maldyvuose. Indijos vandenyne esančioje salų valstybėje gražuolė ilsėjosi su savo sužadėtiniu Marijumi Mazuch. „ Maldyvai man numeris vienas atostogų sąraše, tikras rojus. Puikiai leidome laiką, maudėmės, deginomės. Viskas būtų dar geriau, jei nereikėtų ištverti tokio varginančio skrydžio“, - DELFI kalbėjo užsienyje garsus modelis, Maldyvuose jau viešėjusi antrą kartą.
Princas Williamas ir K. Middleton mėgaujasi atostogomis brangiausiame Maldyvų viešbutyje  (35)
2014 m. kovo 8 d. 12:34
Princas Williamas ir Kate Middleton paskutiniu metu itin mažai laiko praleisdavo kartu. Pora nusprendė atsigriebti už prarastą laiką ir išskrido savaitei atostogauti į Maldyvus.
Planuojate tuoktis užsienyje? Populiariausios vietos, kurios tiks ir medaus mėnesiui  (9)
2014 m. vasario 28 d. 17:08
Organizuoti vestuves užsienyje dabar labai madinga. Pirmiausia jaunieji nori atitrūkti nuo gyvenimiškų problemų ir pilkos kasdienybės, pasimėgauti svečios šalies egzotika, įgyti naujų įspūdžių. Antra, dažniausiai rinkdamiesi šiltesnio klimato šalis, jaunieji tikisi gero oro. Šiltas saulėtas oras garantuotas 99,9%, ko nepasakysi apie lietuvišką permainingą klimatą.
Pavojingiausios vairavimui pasaulio šalys  (11)
2014 m. vasario 20 d. 11:08
Mičigano mokslininkai pagal naujausią statistiką sudarė mirčių automobilių avarijose mastą atspindinčius žemėlapius.
Geriausi paplūdimiai: kur ilsėtis Azijoje žiemą  (16)
2013 m. gruodžio 20 d. 12:04
Kol pas mus šaltis galynėjasi su netikėtais atlydžiais, pietryčių Azijoje - paplūdimių sezonas. Sausį ir vasarį galima nuskristi kone į bet kurią šio regiono šalį. Smėlėti Azijos paplūdimiai - puiki idėja žiemos poilsiui.
Tapti pirmuoju klimato pabėgėliu nepavyko  (1)
2013 m. lapkričio 26 d. 12:06
Vienos Ramiojo vandenyno salelės gyventojas, kurio namus grasina užlieti kylanti jūra, antradienį nebuvo pripažintas pirmuoju pasaulyje klimato pabėgėliu, kai teisėjas nutarė, jog jo prašymas yra „naujoviškas“, tačiau „neįtikinantis“.
Kinija ir Rusija sugrįžo į JT Žmogaus Teisių Tarybą  (10)
2013 m. lapkričio 12 d. 21:55
Kinija, Rusija , Saudo Arabija ir Kuba antradienį laimėjo vietas Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryboje, nors šios šalys smarkiai kritikuojamos dėl žmogaus teisių būklės jose.
Kuriose šalyse sunkiausia „sugerti“ su vietiniais gyventojais?  (17)
2013 m. spalio 17 d. 11:24
Turistams būtina kelionės metu gerbti šalies, kurioje keliaujama, tradicijas ir įstatymus. Dvi priežastys, dėl kurių turistai dažniausiai susilaukia rimtų, o kartais net tragiškų pasekmių – tai nacionalinių ypatumų nežinojimas ir klaidingas nebaudžiamumo pojūtis, atsirandantis poilsiaujant toli nuo namų.
„Mano atostogų atradimai“ XVIII: Maldyvai  (13)
2013 m. spalio 14 d. 11:33
Jeigu galima būtų teigti, kad kažkada ištarti paaugystės žodžiai virs tikrove, tai galima tikėti teiginiu, jog apie ką galvoji - toks esi ir taip gyveni.
Užpuolikai padegė opozicinę televizijos stotį Maldyvuose
2013 m. spalio 8 d. 17:54
Pirmadienį kaukėti vyrai Maldyvuose užpuolė ir padegė komercinę televiziją, kuri remia nušalintą lyderį Mohamedą Nasheedą. O Nasheedo partijos nariai protestuoja dėl atidėtų prezidento rinkimų. Stebėjimo kameros užfiksavo, kaip anksti ryte kaukėti, peiliais ginkluoti vyrai ryte įėjo į pastatą, užpuolė apsaugininką, išlaužė duris ir pripylė ant grindų benzino.