Mados tendencijos

Mados tendencijos: rudenį karaliaus gotikinės princesės įvaizdis  (7)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 11:57
Juodos spalvos mylėtojai šį sezoną bus pamaloninti, nes bus aktuali gotika .
Dizainerė su dukra tapo naujos kolekcijos fotosesijos modeliais
2015 m. rugpjūčio 24 d. 13:52
Vilnietė drabužių dizainerė Mariana Višnevskaja-Jankovičienė, kurią dažnai galima sutikti stilingiuose sostinės renginiuose bendraujančią su scenos žmonėmis, savo naujausią rudens sezono kolekciją įamžino įspūdingoje fotosesijoje.
Suknelių kūrėja G. Gineikaitė: garsenybės už reklamą jų prašo nemokamai  (12)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 12:48
Prekinio ženklo „Top to Bottom“ įkūrėjos Gabrielės Gineikaitės siuvamos „Multi“ suknelės jau spėjo užvaldyti lietuvaičių širdis. Suknelė, kurią galima dėvėti daugybę būdu, moterys nori puoštis svarbioms gyvenimo šventėms.
Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė  (8)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:25
Prekės ženklui D.EEFECT kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pristatė 2015 m. rudens-žiemos kolekciją, skirtą drąsiai moteriai.
Vestuvės nuosavame kieme tampa nauja mada  (10)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 09:52
Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.
Savaitės ikona. Vestuvines sukneles kurianti I. Žitkuvienė: akinamai balta spalva lietuvėms netinka  (29)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Man atrodo, vestuvinių suknelių dizainerių darbas (jei galima taip pavadinti) yra vienas sunkiausių – juk turi ne tik išpildyti savo kūrybinius sumanymus, bet ir įtikti nuotakai, neretai – atspėti jos norus. Mados namų „Inži“ įkūrėja ir vestuvinių bei proginių drabužių kūrėja Ingrida Žitkuvienė nė nemano ginčytis: „Kartais tenka padirbti ir psichologe.“ Jos klausinėjau ne tik apie vestuvines sukneles, bet ir jos pačios stilių – juk įdomu, ką vilki tos, kurios puošia nuotakas. Ir kokia buvo pačios Ingridos vestuvinė suknelė?
Naujausios grožio tendencijos artėjančiam rudeniui
2015 m. rugpjūčio 11 d. 14:47
Mados ir grožio namai kaip visad nesnaudžia. Dar šildant vasaros saulei parduotuvių lentynose pamažu ryškėja naujausios 2015-ųjų rudens - žiemos tendencijos, kurios nuguls ne tik mūsų spintose, bet ir kosmetinėse.
8 stiliaus mitai , kuriuos tuoj pat privalai sulaužyti  (1)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 14:37
Sako, jog mados pasaulis yra neprognozuojamas. Sutinkat? Mes - iš dalies. Mada sukasi ratu, todėl kažkada visų primirštos stiliaus taisyklės vėl užgimsta iš naujo. Tas pats ir su stereotipais. Ilgus metus vyravusius mados streotipus būtina sulaužyti.
Mados tendencijos šiai vasarai: pasimėgaukite baltumu  (5)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 11:38
Vasara – pats metas pasipuošti baltai. Ši spalva gaivina ir jaunina. Kas gali būti gražiau saulėtą vasaros dieną už baltą plevėsuojančią suknelę ?
Dizainerės J.Janus kolekcijoje – netikėti atspindžiai ir džinsinė laisvė  (7)
2015 m. liepos 31 d. 15:31
Viena kūrybingiausių šalies mados vizionierių – dizainerė Julija Janus pristato naujausią rudens – žiemos kolekciją „Atspindžiai“, kurioje tikslios geometrinės figūros harmoningai susilieja su kūno linkiais, aštrus stiklas – su jaukia vilna, atsiranda dar daugiau džinso, o greitąjį gyvenimo būdą atspindi siuvinėtos mikroschemos.
Trūksta saulės? Dizaineriai siūlo rengtis geltonai
2015 m. liepos 28 d. 18:08
Pagrindinė 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijų spalva – geltona . Madingi visi atspalviai, pradedant gintariniu ir šafrano, baigiant Michael Kors saulučių geltonumu.
Neįprasta mada: išvers iš klumpių tiesiogine prasme (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 28 d. 11:11
Besidominčios mada ir neabejingos stiliaus naujienoms žino - kartais net ir keisčiausias drabužis gali atrodyti stilingai. Lygiai tas pats yra ir su batais. Ar kada vaikščiojai su tikromis klumpėmis?
Šių metų vestuvių įvaizdžio tendencijos  (6)
2015 m. liepos 14 d. 17:17
Vestuvių diena – bene svarbiausias įvykis merginos gyvenime. Kokia ji bus, kaip jausis nuotaka, beveik visu šimtu procentų priklauso nuo jos įvaizdžio: suknelės, makiažo, šukuosenos. Viena ryškiausių šių metų vestuvinės mados tendencijų – vientisumas, „Londonietei" sakė Lietuvoje įskūrusio vestuvinių suknelių prekės ženklo „VIRGO" įkūrėja Sandra Sabaliauskienė.
12 metų kirpo žvaigždes Londone, grįžęs atidarė saloną Lietuvos kaime  (135)
2015 m. liepos 11 d. 11:53
12 metų praleidęs Londone ir kirpęs garsias pasaulio žvaigždes, plaukų stilistas Ramūnas Čiuplys pasielgė labai drąsiai ir nestandartiškai – grįžo į Lietuvą ir atidarė savo saloną gimtuosiuose Miklusėnuose šalia Alytaus. „Supratau, kad Londonas nėra mano svajonių miestas. Be to, labai atsibodo roboto gyvenimas: tik darbas ir darbas. Dabar jaučiuosi labai gerai“,- šypsosi vyras.
Dalykinė mada: kuo vilkėti biure per karščius  (23)
2015 m. liepos 7 d. 00:00
Vasarą atėjus karštiems orams gerokai sumažėja pasirinkimas, kuo vilkėti biure. Darbe dažnai būna šalta nuo kondicionierių, o lauke svilina saulė: ką daryti, kai pasirinkimą riboja išorinės aplinkybės?
Dizainerė Julija Janus: ką vilkėti brandesnėms moterims  (21)
2015 m. birželio 26 d. 14:15
Žinoma šalies dizainerė Julija Janus įsibėgėjant vasarai pataria, kokie drabužiai būtini atostogaujant, ką tinka vilkėti nuotakos mamai ir kaip sukurti stiliaus magiją. Dizainerės pastarosios kolekcijos stebuklai neseniai pakerėjo vieną kilmingą Saudo Arabijos damą. Šios atvykimas į J.Janus butiką buvo vertas fotoreportažo, tačiau lietuvių kūrėja nesivaiko pigių reklamos triukų.
Kaip kirpti ir prižiūrėti plaukus šią vasarą?  (1)
2015 m. birželio 26 d. 11:33
Būčiau dėkinga už specialistės patarimus, kaip prižiūrėti plaukus vasarą, kad jiems nepakenktų saulė. Geriau rišti ar nešioti palaidai? Ir dar – koks kirpimas šį sezoną madingas? Kotryna
Vasaros švenčių mados tendencijos plus dydžio moterims  (17)
2015 m. birželio 23 d. 16:07
Vasarą moterys turi kaip niekada daug progų pasipuošti. Draugų vestuvės, gimtadieniai, giminės susitikimai... Kiek daug šventinių savaitgalių, tiesa? Kai lieknos moterys vis dažniau renkasi madingus ryškiaspalvius drabužius, plius dydžio dailiosios lyties atstovės vis dar dvejoja, jaučia diskomfortą atsisakydamos įprastos juodos spalvos. Ar iš tiesų verčiau slėpti apvalumus po tamsiomis spalvomis?
Norėdamos atsinaujinti, nepameskite galvos
2015 m. birželio 23 d. 11:00
Pasak stilisto Roberto Danilevičiaus, kiekvienais metais jam tenka stebėti pačius keisčiausius sprendimus, kurių griebiasi moterys atšilus orams. Jo nuomone, įnešti gaivumo į savo išvaizdą galima visai nesudėtingai, svarbu žinoti kelis principus. Tačiau blogiausia, kai rinkdamosi gražinimosi priemones ar procedūras, moteris tik sau pakenkia, o tai galiausiai gali virsti ne tik grožio defektais, bet ir rimtomis sveikatos problemomis.
2015 m. vestuvių mados - nuo prisegamų tiulio sijonų iki romantiškų suknelių nuogais pečiais  (9)
2015 m. birželio 22 d. 16:49
2015 m. vestuvinių suknelių tendencijos – naujų formų iškirptės, įdomūs papuošimai, medžiagos, spalvos, sijonų formos, aksesuarai. Šį sezoną mus džiugins suknelės nuogais pečiais, drąsios spalvos, gobtuvai, viršutiniai tiulio sijonai.
Vyrai atvirai: kokios moterys mums nepatinka  (49)
2015 m. birželio 18 d. 00:00
Kasdien valandų valandas stovime prie veidrodžio, nes šventai tikime, kad mūsų pastangas įvertins vyrai. O kiek pinigų investuojame į grožio prekes (net esam priverstos sumas slėpti nuo savo brangiausiųjų)? Paklausėme kelių vyrų, ką jie mano apie mūsų dideles pastangas.
Banglenčių aistruoliai: nuo eksperimentų su vilnoniais kostiumais iki šių dienų mados
2015 m. birželio 17 d. 08:46
Banglenčių sportas pradėjo sparčiai vystytis praėjusio šimtmečio pradžioje, jo populiarumas smarkiai išaugo 1950–1960 metais, kai Havajuose, Australijoje ir Kalifornijos pakrantėse susibūrė banglentininkų bendruomenės.
Suknelės, kurias galima vilkėti 4 būdais: nauja vasariška kolekcija  (9)
2015 m. birželio 16 d. 12:35
Dizainerė Rasa Juškevičienė pristatė kapsulinę - iš 12 modelių susidedančią, kolekciją, kurios pagrindą sudaro iki 4 būdų besitransformuojančios chaotiškai geometrinių formų suknelės.
5 grožio tendencijos, kurios niekada neišeis iš mados  (5)
2015 m. birželio 15 d. 11:44
Grožio pramonės klasika, kuri aktuali bet kuriuo metu. Naudodamiesi proga, perduokime linkėjimus mamoms ir močiutėms!
Stilistų patarimai: kaip sublizgėti šią vasarą  (14)
2015 m. birželio 10 d. 10:01
Brandos egzaminai jau tuoj baigsis ir beliks tik atsisveikinti su mokykla . Kaip pasipuošti išleistuvėms? Kokią suknelę, batelius ir šukuoseną pasirinkti? Žinomi stilistai Agnė Gilytė ir Kęstutis Rimdžius pataria, kokių klaidų nedaryti ir ką daryti, kad atrodytumėte stilingai.
R. Labutytės kuriamas glaustinukes pirmiausia išperka modeliai: iššluoja visą mano lagaminą  (14)
2015 m. birželio 8 d. 11:13
Praėjusių metų vasarą prekinį ženklą „Provocateur“ įkūrusi modelis Radvilė Labutytė džiaugiasi – glaustinukėmis nori pasipuošti vis daugiau merginų. Mergina pristato penkis naujus glaustinukių modelius, kurie ne tik patiks drąsioms ir išsiskirti mėgstančioms madistėms, bet romantiško stiliaus puosėlėtojoms.
Vyriškų šortų mados: kokius rinktis?  (20)
2015 m. birželio 7 d. 00:00
Termometrų stulpeliams sparčiai kylant aukštyn, prasideda ir vasariškos aprangos dėvėjimo sezonas. Vienas iš daugiausiai diskusijų sukeliančių vyriškų drabužių – šortai . Kokio ilgio jie turi būti? Laisvi ar išryškinantys figūrą? Su kuo juos dėvėti? Kur ir kaip galima eiti vilkint šortais?
Vizažistės patarimai: koks makiažas madingas šią vasarą
2015 m. birželio 6 d. 00:00
Gaivios ir sodrios spalvos, skaisčios akys, žemuogių pievą primenančios lūpos, natūralus odos skaistumas – šią vasarą žavėkite paprastu, natūraliu, bet efektingu makiažu. Šios vasaros makiažo tendencijos ypač palankios toms, kurios nenori švaistyti vasaros ilgoms grožio procedūroms.
Svečių žvilgsniai krypo į modelio S. Starkutės iškirptę  (65)
2015 m. birželio 5 d. 13:52
Naujausios plaukų mados tendencijos, makiažo ir šukuosenų šou - taip savo vienerių metų gimtadienį vienoje Vilniaus lauko terasų atšventė sostinės grožio salonas „Greenas“.