Mados tendencijos

Namų tekstilės ir dekoro tendencijos 2016
2015 m. spalio 13 d. 11:34
Lietuvą, lyginant su kitomis Baltijos šalimis, greičiausiai pasiekia Vakarų šalyse vyraujančios namų tekstilės bei dekoro tendencijos, o lietuvių skonis - mažiausiai nacionalistinis. Skirtingai nuo estų ir latvių, kurie audinius namams dažniausiai renkasi pagal savo šalių vėliavas, lietuvių tarpe vyrauja Provanso stiliaus tekstilės gaminiai.
Nesušalkite: madingiausios striukės šių metų rudeniui
2015 m. spalio 7 d. 17:32
Striukes ir toliau renkasi tos dailiosios lyties atstovės, kurios aprangoje mėgsta demokratiją. Patogios ilgos striukės su gobtuvais ir bliuzonai nepamainomi vaikščiojant bet kurio miesto parke, tačiau jais vilkint taip pat patogu eiti į paskaitas, mokyklą ar darbą. Tokie drabužiai padės sukurti jaukią atmosferą niūriais rudens vakarais.
Dizainerė I. Daugirdaitė: juoda ir pilka nėra Lietuvos nacionalinės spalvos  (9)
2015 m. spalio 7 d. 11:34
Šio rudens „Shopping Night Out" stilistės, dizainerės Ievos Daugirdaitės nuomone, nors Lietuvoje pilna stilingų ir madą medžiojančių, originaliai atrodančių žmonių, dažnas lietuvis pirmiausiai pasirenka ne išskirtinumą, o drabužio praktiškumą ir patogumą.
Madingas makiažas šiam rudeniui  (2)
2015 m. spalio 5 d. 10:23
Kiekvieną sezoną mados pasaulis stebina mus skirtingomis tendencijomis, atkeliavusiomis iš praeitų epochų arba tęsiančios savo gyvavimą iš praeitų sezonų. Skirtingos mados vyrauja ne tik drabužiuose, aksesuaruose, bet ir makiaže. Vizažo meistrė ir makiažo konkursų trenerė bei teisėja Birutė Pajedienė atskleidžia, kokiu makiažu žavėsime šį rudenį.
5 madingi ir praktiški daiktai, kurių jums prireiks šį rudenį  (6)
2015 m. spalio 2 d. 00:00
Kaip nepasiklysti rudens tendencijų maišalynėje? Siūlome ir madingus, ir praktiškus daiktus, kurių jums tikrai prireiks šaltuoju metų laiku.
Karščiausios šio rudens mados tendencijos: spalvos, medžiagos ir detalės
2015 m. spalio 1 d. 00:00
2015 metų rudens mados tendencijos jau nėra intriga, tai – įvykęs faktas. Dizaineriai ragina pamiršti jokių kompromisų nepripažįstantį vasaros pozityvą ir prisiminti, kad grožis slypi pokyčiuose. Išsaugodamos savo stilių, keiskite įvaizdžius nuo romantiškų iki griežtų, nuo mažorinių iki minorinių.
Madingiausi paltukai šiam rudeniui  (16)
2015 m. rugsėjo 29 d. 16:48
Sukurti madingą urbanistinį įvaizdį rudeniui be palto – misija neįmanoma. Būtent paltas yra pagrindinis rudens sezono pirkinys. Tad kokie modeliai madingiausi 2015 metų rudenį, aiškinasi passion.ru.
Naujausia akinių mada: įsitvirtina griežtos, kampuotos ir aštrios linijos  (2)
2015 m. rugsėjo 29 d. 12:08
„Ieškok dramatiškesnio įvaizdžio“, – taip būtų galima apibendrinti naujausias rudens ir žiemos sezono akinių rėmelių tendencijas. Garsiausių mados namų dizaineriai norintiems būti stilingais šį sezoną siūlo rinktis nestandartinių formų bei sodresnių spalvų akinius.
Velvetas sugrįžta: šį rudenį jį privalote turėti savo garderobe  (5)
2015 m. rugsėjo 23 d. 00:00
Turėtumėte prisiminti mėgstamiausią savo dėstytoją, tą, kuris suteikė stiprų erudicijos pojūtį mokymo programai ir savo paties spintai. Tą, kuris mokė jus apie Derridos ir Foucault reikšmę ir nuolat vaikščiojo vilkėdamas velveto kostiumą. Tai buvo jo uniforma. Iki skausmo žinoma tekstūra daugeliui atrodė tarsi iš praėjusio šimtmečio, bet mados sugrįžta, rašo vogue.com.
Madingiausios šio rudens rankinės  (7)
2015 m. rugsėjo 22 d. 11:21
Šį rudenį dizaineriai siūlo labai įvairaus stiliaus rankines, tad savo skonį patenkins ir romantikės, ir metalistės. Siūlome 6 labiausiai išsiskiriančius stilius.
Tarpukario lietuvaitė: trumpai besikerpančios moterys rizikuoja nuplikti, o berankoviai marškinėliai – nehigieniška
2015 m. rugsėjo 22 d. 00:00
Kai kalbama apie šių dienų madą ir ją suformavusius istorinius įvykius, laurai dažniausiai atitenka Antrojo pasaulinio karo pabaigai arba septintojo dešimtmečio seksualinei revoliucijai. O ar kada nors susimąstėte, kad dėl griausmingo moterų mados virsmo „kaltas“ griausmingasis XX a. trečiasis dešimtmetis?
Pasitikrinkite: šukuosena ir makiažas pagal veido tipą  (1)
2015 m. rugsėjo 20 d. 00:00
Susižavėjus nauju kirpimu, plaukų ar makiažo spalvomis gali paaiškėti, kad tai visiškai jums netinka. Pasirodo, daug kas priklauso nuo veido formos. Tai, kas tinka ovalaus veido savininkams, gali visiškai netikti kitas veido formas turintiems žmonėms. Tad kaip nustatyti veido formą ir išsirinkti, kas labiausiai tinka?
Niujorko mados savaitės gatvės stiliuje karaliauja midi ilgis  (6)
2015 m. rugsėjo 17 d. 14:33
Šiandien paskutinė Niujorko mados savaitės, kurioje pristatomos 2015 pavasario / vasaros kolekcijos, diena. Jau daugiau nei savaitę mados pasaulis stebi ant podiumų pristatomas būsimojo šilto sezono tendencijas, o ieškantys įkvėpimo rudeniui gali paganyti akis į pristatymus besirenkančio mados elito stilių. Įtakingiausių niujorkiečių ir iš viso pasaulio į mados savaitę susirinkusių stilingųjų aprangoje vyrauja ryški tendencija – midi ilgio suknelės ir sijonai.
Rudeninės plaukų stiliaus tendencijos: tegyvuoja spalvos ir kirpčiai  (2)
2015 m. rugsėjo 16 d. 13:34
Ar galima būti priklausomam nuo… laimės? Kūrybinė komanda A-TWINS savo naujoje kirpimų ir dažymų kolekcijoje „Addicted To Happiness“ sako: TAIP! Apie tai – kokios tendencijos vyraus šį sezoną plaukų spalvose, formose ir šukuosenose pasakoja stilistai Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok.
R. Piekautaitės rudens-žiemos kolekcijoje - naujiena  (3)
2015 m. rugsėjo 14 d. 13:29
Dizainerė Ramunė Piekautaitė savo 2015-2016 m. rudens-žiemos kolekcijoje pristato jaukią naujieną - džinsus.
Mados fiesta – Vilniaus rotušėje tokio grožio sostinė jau seniai nematė  (48)
2015 m. rugsėjo 13 d. 14:38
Savaitgalį Vilniaus rotušėje prestižinio „Fashion Vilnius Style“ konkurso metu pristatytos vakarinės mados tendencijos su Juozo Statkevičiaus drabužiais.
12 karščiausių šio rudens mados tendencijų  (5)
2015 m. rugsėjo 10 d. 00:00
Vogue.com redakcija išanalizavo kolekcijas, pristatytas Niujorke, Londone, Milane ir Paryžiuje, ir išrinko karščiausias šio rudens mados tendencijas.
5 su išvaizda susiję dalykai, kurie verčia vaikinus kikenti  (1)
2015 m. rugsėjo 7 d. 17:28
Prasidėjęs naujų mokslų metų sezonas mus verčia surimtėti ir atsakingiau žvelgti tiek į savo asmeninį, vidinį gyvenimą, tiek ir į išvaizdos niuansus. Vis dėlto yra tokių išvaizdos elementų, kuriuos vaikinai pastebi nepaisant sezoniškumo. Kokie yra tie 5 merginų išvaizdos bruožai, kurie vaikinus verčia... kikenti?
Šį rudenį madingiausia Viktorijos laikų mergina mėlynais plaukais  (8)
2015 m. rugsėjo 7 d. 17:27
Tai, kas šiuo metu dedasi Lietuvos mados padangėje, primena judėjimą Londono, Paryžiaus ir Niujorko mados užkulisiuose. Rudens ir žiemos stiliaus tendencijas konferencijoje „Pasimatuok madą“ iššifravę mados industrijos lyderiai pripažino, kad Lietuvoje laukiama visų svarbiausių pasaulio megapoliuose siaučiančių mados naujienų.
Sijonas, kuris būtinai turi būti jūsų spintoje šį rudenį  (6)
2015 m. rugsėjo 7 d. 12:51
Tas, vienintelis. Ši sąvoka iš romantiškų knygų ir filmų pasaulio – neįmanoma išmatuoti, kiek rašalo sunaudota rašant patarimus, kaip susirasti sau Skirtąjį – perėjo į mados pasaulį.
Madingiausi batai šį rudenį: grįžta seksualiausias apavas  (40)
2015 m. rugsėjo 3 d. 10:51
Naująjį rudens-žiemos sezoną dizaineriai siūlo minimalizmą ir maksimalų funkcionalumą. Pagrindinis akcentas – praktiškas kasdienis apavas: tai gali būti brogai (brogues) kaip alternatyva laiveliams ir botiljonams, arba sportinė avalynė su netikėtais dekoratyviniais elementais.
Naujoje R. Piekautaitės kolekcijoje - didžiausias dėmesys suknelei  (35)
2015 m. rugsėjo 2 d. 13:06
„Kurdama kiekvieną kolekciją, stengiuosi vis labiau suprasti save, kartu ir moterį, kuriai kuriu, atspėti jos svajones, kaskart pasiūlyti kažką naujo, neišduodant moteriškumo - didžiausios mūsų vertybės“,- sako dizainerė Ramunė Piekautaitė , pristatydama savo naują kolekciją 2015-2016 m. rudeniui-žiemai.
Rudens makiažas: krentantys lapai, slyvos ir burgundiškas vynas  (1)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 10:40
Krentančių lapų geltonis, burgundiško vyno sodrumas ir slyvų intensyvumas – šio rudens sezono dominuojančios makiažo spalvos. Rinkitės šaltus arba šiltus atspalvius, tinkančius jūsų tipui, svarbiausia, kad tai būtų gilios rudeninės spalvos. Rudens makiažo tendencijas pristato kosmetikos kompanijos „Mary Kay“ visažistė Jelena Liaudinienė.
Mados tendencijos: rudenį karaliaus gotikinės princesės įvaizdis  (7)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 11:57
Juodos spalvos mylėtojai šį sezoną bus pamaloninti, nes bus aktuali gotika .
Dizainerė su dukra tapo naujos kolekcijos fotosesijos modeliais
2015 m. rugpjūčio 24 d. 13:52
Vilnietė drabužių dizainerė Mariana Višnevskaja-Jankovičienė, kurią dažnai galima sutikti stilingiuose sostinės renginiuose bendraujančią su scenos žmonėmis, savo naujausią rudens sezono kolekciją įamžino įspūdingoje fotosesijoje.
Suknelių kūrėja G. Gineikaitė: garsenybės už reklamą jų prašo nemokamai  (12)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 12:48
Prekinio ženklo „Top to Bottom“ įkūrėjos Gabrielės Gineikaitės siuvamos „Multi“ suknelės jau spėjo užvaldyti lietuvaičių širdis. Suknelė, kurią galima dėvėti daugybę būdu, moterys nori puoštis svarbioms gyvenimo šventėms.
Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė  (9)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:25
Prekės ženklui D.EEFECT kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pristatė 2015 m. rudens-žiemos kolekciją, skirtą drąsiai moteriai.
Vestuvės nuosavame kieme tampa nauja mada  (10)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 09:52
Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.
Savaitės ikona. Vestuvines sukneles kurianti I. Žitkuvienė: akinamai balta spalva lietuvėms netinka  (30)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Man atrodo, vestuvinių suknelių dizainerių darbas (jei galima taip pavadinti) yra vienas sunkiausių – juk turi ne tik išpildyti savo kūrybinius sumanymus, bet ir įtikti nuotakai, neretai – atspėti jos norus. Mados namų „Inži“ įkūrėja ir vestuvinių bei proginių drabužių kūrėja Ingrida Žitkuvienė nė nemano ginčytis: „Kartais tenka padirbti ir psichologe.“ Jos klausinėjau ne tik apie vestuvines sukneles, bet ir jos pačios stilių – juk įdomu, ką vilki tos, kurios puošia nuotakas. Ir kokia buvo pačios Ingridos vestuvinė suknelė?