Madame Grès

L. Graužinienė parodos atidaryme sublizgėjo elegancija. Foto  (30)
2013 m. lapkričio 12 d. 11:30
Garsus mados istorikas Aleksandras Vasiljevas surengė dar vieną nepakartojamą parodą. Šį kartą svečiai grožėjosi penkto ir šešto dešimtmečių mada. Parodos „Nuo karo iki taikos“ atidarymo vakarą Lietuvos dailės muziejuje rinkosi gerai žinomi meno ir politikos atstovai.
Parodoje „Nuo karo iki taikos“ - A.Vasiljevo kolekcijos modeliai  (8)
2013 m. lapkričio 11 d. 16:04
Taikomosios Dailės muziejuje Vilniuje atidaryta paroda „Nuo karo iki taikos“. Joje eksponuojama XX a. penkto–šešto dešimtmečio mada iš Aleksandro Vasiljevo kolekcijos.
Skurde mirusi dizainerių įkvėpėja  (15)
2011 m. kovo 29 d. 00:00
Madame Grès buvo aukštosios mados sfinksas – atšiauri ir ori dama, kuri visą savo gyvenimą paskyrė suknelių drapiravimo ir klostavimo menui tobulinti. Ji nepaisė vulgarių mados apraiškų ir nekentė viešumo spindesio. Tai buvo genijus, kurį dievino visi mados pasaulio atstovai, tačiau mirė ji nežinioje ir skurde.
Grammy muzikinių apdovanojimų žvaigždžių stilių gama  (4)
2002 m. kovo 4 d. 15:48
44-ųjų kasmetinių Grammy apdovanojimų ceremonijoje žengdama per raudoną žvaigždžių kilimą Christina Aguilera išsiskyrė savo geriausios kokybės klostuota vakarine Madame Gres suknele, seksualiais bateliais su daugybe juostelių ir virvučių. Vakaras buvo kupinas nerimą keliančių mados atradimų. Kas galėjo nuspėti, kad, pavyzdžiui, Sheryl Crow parodys tris kartus daugiau nuogo kūno nei Britney Spears, kuri ceremonijoje dalyvavo apsirengusi skandalingai santūria raudona suknele?