Mada

Česnakinė naminė varškytė  (1)
2014 m. spalio 31 d. 00:15
Buvau nustebusi, kiek nedaug reikia pačiai pasigaminti tokį gardumyną.
Raisa Gorbačiova – kodėl savi jos nemėgo?  (14)
2014 m. spalio 31 d. 00:12
Kitaip nei kitų Sovietų Sąjungos vadų žmonos Raisa nevengė viešumos ir visur lydėdavo savo vyrą Michailą Gorbačiovą.
Kodėl raganos skraido ant šluotų?  (1)
2014 m. spalio 31 d. 00:10
Įdomi mokslininkų nuomonė...
Įvaizdį pakeitusi Ramunė (35 m.): tapau tikra dama  (17)
2014 m. spalio 31 d. 00:00
„Jau labai senai buvau trumpaplaukė! Jaučiuosi labai pasikeitusi“, - pasakoja pokyčiuose dalyvavusi moteris.
Prancūziškas rafinuotumas ir elegancija - naujausioje E. Tatarinovos kolekcijoje
2014 m. spalio 31 d. 00:00
Savo kuriamomis kolekcijomis šiemet jau pakerėjusi Monaką, Italiją, Šveicariją, Lietuvą ir Ukrainą, mados namų „Femmes Fatales“ kūrybos direktorė Ella Tatarinova naujausius savo kūrinius pristatė kaimyninės Latvijos sostinėje.
Gatvės kovų mada plinta: pamatykite, kaip Niujorko lokiai karšia vienas kitam kailį  (4)
2014 m. spalio 30 d. 15:53
Visai neseniai visi stebėjosi peštukėmis kengūromis, kurios boksavosi Australijos priemiestyje, gyventojų kiemuose ir gatvėje. O rugpjūčio mėnesį visai netoli didžiulio didmiesčio – Niujorko, Baltųjų pievų ežero apylinkėse gatvėje susipliekė du juodieji lokiai. Šią kovą vienam iš vietinių gyventojų pavyko nufilmuoti iš savo automobilio.
R. Bogdanas. Baltijoje spalį tapo karšta  (37)
2014 m. spalio 30 d. 11:43
Rusijos ambasados Švedijoje svetainė skelbia: „ Rusija yra arčiau, nei atrodo...“
Bandelės su cinamonu  (1)
2014 m. spalio 30 d. 00:15
Drėgnos ir minkštutės bandelės ir skonis - be galo puikus!
Psichologės patarimai: kaip išrinkti tinkamą dovaną
2014 m. spalio 30 d. 00:10
Visi yra susidūrę su sunkumais, norint išrinkti dovaną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų artimą žmogų.
Horoskopas 10.30-11.06: geros prognozės santykiams su artimaisiais
2014 m. spalio 30 d. 00:00
Ši savaitė mus džiugina teigiamu emociniu fonu, nors sunkumų taip pat netrūks.
Ant Paryžiaus podiumo karaliavo šokoladinė mada
2014 m. spalio 29 d. 18:10
Paryžiaus podiumai antradienį po madų pristatymo, kuriame buvo demonstruojami tik iš šokolado pagaminti drabužiai, buvo nukloti trupiniais. Šiuo šou buvo atidaryta 20-oji kasmetinė šokolado gaminių paroda „Paris Salon du Chocolat“, kurioje žmonės ir įmonės iš viso pasaulio pristato naujus produktus ir eksponuoja iš šokolado pagamintus dirbinius.
Tavo Zodiako ženklas atskleidžia, kokia esi mylimoji  (2)
2014 m. spalio 29 d. 15:41
Ar kada susimąstei, su kuria įžymybe turi panašumų? Galbūt tavo akys – išraiškingos kaip Selenos Gomez , o plaukai – vešlūs kaip Ninos Dobrev? O ar kada pagalvojai, kad tave ir mylimą žvaigždę gali sieti ir bendras Zodiako ženklas?
Legendinis krepšinio treneris V. Garastas: negalima sportuoti tik dėl mados  (6)
2014 m. spalio 29 d. 11:35
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Garbės prezidentas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas sako vis dažniau pastebintis, kad sportą žmonės sieja su mada arba tiesiog poreikiu gražiai atrodyti paplūdimyje, o ne siekiu stiprinti sveikatą ir grūdinti kūną.
Jurgis Didžiulis: jei priverstinai tapai „eko“, vadinasi, nepagavai kampo  (4)
2014 m. spalio 29 d. 11:28
Šią savaitę buvo pristatytas Baltijos aplinkos forumo (BEF) tyrimas, kuriuo bandyta nustatyti, kokių nuodingų medžiagų yra mūsų gyvenamoje ar darbo aplinkoje. Šio tyrimo savanoriu tapo ir Jurgis Pranas Didžiulis (34 m.) - muzikantas, dainų autorius. Jurgio ir jo žmonos Erikos Jennings namuose ir įrašų studijoje, jiems savanoriškai sutikus, buvo tirtos dulkės ir jų įtaka žmogaus sveikatai.
V. Garastas: profesionalus sportas – ne pats sveikiausias užsiėmimas  (1)
2014 m. spalio 29 d. 11:10
Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) Garbės prezidentas, ilgametis Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris Vladas Garastas sako vis dažniau pastebintis, kad sportą žmonės sieja su mada arba tiesiog poreikiu gražiai atrodyti paplūdimyje, o ne siekiu stiprinti sveikatą ir grūdinti kūną.
Juvelyrė E. Tamošiūnaitė: sovietmečiu buvęs populiarus raudonasis auksas nebemadingas  (20)
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Kas šiandien yra juvelyras? Amatininkas, nors įkvepia kūriniui gyvastį? Komercijos tarnas, ant svarstyklių dedantis meną ir pelną? Dirbtuvių „Eglės studija“ įkūrėja bei savininkė juvelyrė Eglė Tamošiūnaitė (30 m.) padebesiais neskraido. „Vis dėlto manau, kad man labiau tiktų apibūdinimas „dizainerė amatininkė“. Bent jau tokia save laikau“, - sako ji.
Rudens ir žiemos mada išraiškingesnių formų moterims  (5)
2014 m. spalio 29 d. 00:00
Pristatyta kolekcija elegantiškoms , savo vertę žinančioms ir savimi pasitikinčioms moterims.
Stilisto patarimai: kuo papildyti spintą rudenį (FOTO)  (5)
2014 m. spalio 27 d. 00:14
Rudens sezonas mados pasaulyje yra vienas svarbiausių, juk mus pasiekia naujausios šaltojo meto tendencijos, prabylama ir apie tas, kurios džiugins pavasariop. Tačiau kol kas pasidomėkime, kokią madą siūlo ruduo ir žiema.
Megztiniai darbui, laisvalaikiui ir šventėms FOTO
2014 m. spalio 27 d. 00:00
Kai darosi vis šalčiau ir šalčiau, mažų mažiausiai norisi galvoti apie lengvutes sukneles ar palaidines, mintys sukasi tik apie šiltus mezginius. Megztinis – universalus drabužis, tiksiantis įvairioms progoms, nuo dalykinio įvaizdžio iki laisvalaikio.
Išskirtinai „Panelei“: tūkstančius sekėjų turinčios mados blogerės deriniai rudeniui(FOTO)  (1)
2014 m. spalio 26 d. 00:01
Fatališką „Panelės“ žurnalo fotosesiją „Žinau, ką padarei aną vasarą“ spalio numeryje stilizavo blogerė Rūta Gyvytė, šiuo metu gyvenanti ir mados liustraciją studijuojanti Londone. Ką garsi fashionista rekomenduoja rudenį dėvėti lietuvaitėms? Šviežios idėjos tiesiai iš gražuolės lūpų!
Paprasti ir natūralūs būdai užkirsti kelią akių ligoms  (11)
2014 m. spalio 25 d. 19:40
Akių uždegimas, sudirgimas, ašarojimas ar kitas nemalonus pojūtis gali būti akių ligos ženklas. Tačiau tereikia skirti daugiau dėmesio akims ir visi šie nemalonūs pojūčiai gali pranykti, įsitikinusi žolininkė Nijolė Degutienė . Regėjimą pagerinti gali net subalansuota mityba.
Kodėl vis neprisiruošiame nešioti atšvaitų?  (34)
2014 m. spalio 25 d. 09:08
Nors eismo dalyviai nuolat raginami segėti atšvaitus , nelaimių tamsiu paros metu nemažėja. Išdalyta tūkstančiai atšvaitų, bet žmonės vis tiek jų nenešioja arba nešioja netaisyklingai. Prisiminti atšvaitus gyvybiškai būtina dabar – spalio, lapkričio, gruodžio mėnesiais už buvimą nematomu kelyje gali tekti sumokėti gyvybe.
Šiuolaikiškas žvilgsnis į klasikinį dvarą
2014 m. spalio 25 d. 00:02
Pasaulinio garso šefo Gordono Ramsay’io restorano, įsikūrusio viešbutyje „The St. Regis Doha“ Katare, dizainu buvo siekiama sukurti elegantiško, klestinčio Anglijos dvaro, kuriam būdinga didžiulė vidaus ir lauko erdvių bei potyrių įvairovė, įspūdį.
10 patarimų, kaip paprastai ir gudriai pertvarkyti namus
2014 m. spalio 25 d. 00:00
Transformuojamieji baldai (sofos, foteliai , staliukai, lentynos) ne tik taupo vietą. Šie baldai suteikia galimybę greitai atnaujinti interjerą, pakeisti jį.
Dainuojančioms kasininkėms – dvigubas Baltijos teatro festivalio prizas  (1)
2014 m. spalio 24 d. 19:59
Spalio 19 d. Rygoje baigėsi tris dienas trukęs Baltijos teatrų festivalis. Pernai šis geriausią Lietuvos , Latvijos ir Estijos dramaturgiją pristatantis renginys vyko Nacionaliniame Kauno dramos teatre. Šiemet į dešimtąjį jubiliejinį festivalį Lietuvos teatro sąjunga delegavo du spektaklius – Auksiniu scenos kryžiumi už geriausią lietuvių autoriaus pastatymą apdovanotą rašytojos Vaivos Grainytės, kompozitorės Linos Lapelytės ir režisierės Rugilės Bardžiukaitės operą „Geros dienos!“ bei Vilniaus teatre „Lėlė“ Rolando Kazlo režisuotą spektaklį „ Ne pagal šio pasaulio madą“.
Vyrai įvardijo, kokie stiliaus nesusipratimai juos atstumia
2014 m. spalio 24 d. 17:27
Nors dažnai sakom, kad puošiamės dėl savęs, sulaukti komplimentų labai smagu, o ypač iš priešingos lyties. Todėl COSMO nusprendė palengvinti tavo kasdienybę ir atskleisti, kokios stilistinės idėjos vyrus atstumia. Žvilgtelk, gal ir tau metas kažką keisti.
Kodėl I. Pieškutė ištraukė smuiko stygas?
2014 m. spalio 24 d. 16:24
Septyniolikmetė „Lietuvos balso“ dalyvė Ieva Pieškutė atvirai pasakoja apie liberalių tėvų privalumus, laisvalaikio pomėgius ir kokios roko grupės ją įkvepia.
Kęstas Rimdžius: klientas kai kuriems - tik vaikščiojantis banknotas  (1)
2014 m. spalio 24 d. 15:50
Kirpėjo profesija Lietuvoje yra labai populiari, bet vertinama itin prieštaringai. Vyrauja nuomonė, kad jais tampa žmonės, kuriems sunkiai sekėsi mokykloje ir kurie profesiniam išsilavinimui skyrė itin mažai pastangų. Vienas žinomiausių kirpėjų Lietuvoje Kęstas Rimdžius atrodo tik išimtis iš taisyklės, bet pats specialistas tvirtina, kad tapti tokiu kaip jis itin paprasta - svarbiausiai visuomet išlikti žingeidžiam.
Gražuolė J. Suzanovičienė: sceną puošti reikia ne tik vokalu
2014 m. spalio 24 d. 14:56
Valinskų mokinė Jovita Suzanovičienė nesivaiko mados vėjų, bet kai puošiasi – negaili nei laiko, nei pastangų. „Sceną puošti reikia ne tik vokalu“, - įsitikinusi Jovita. Tai kuo daugiau? Apie tai ji papasakos DELFI skaitytojams.