Mada

Viskas apie grožį: makiažas pagal veido formą (FOTO)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 11:02
Ar jau skaitei interviu apie populiariausius grožio mitus, kuriame kartu su daugybe kursų baigusia ir jau greitai kosmetologės mokslus baigiančia Sandra Žolynaite aiškinomės, kas tiesa, o kas tik pramanai? Jeigu dar nesuspėjai, būtinai paskaityk! Liksi nustebusi. O šiandien, į kiemą užsukus savaitgaliui, metas pasigražinti! Jei užsuksi į „Facebook“ paskyrą „Beauty by Žolynaitė“ pamatysi, kaip gražiai Sandra papuošia merginas, bet dabar siūlau nežiūrėti į kitas, metas veikti pačiai! Tad griebk visas savo makiažo priemones, skaityk patarimus ir akimirksniu pavirsi pritrenkiančia gražuole. Kas, kaip ir su kuo daroma, pasakoja Sandra Žolynaitė!
Lietuvė, pastebėta „Channel 4“, karjeros laiptais kopia Londone  (10)
2015 m. liepos 31 d. 13:11
Iš Naujosios Vilnios kilusi lietuvaitė Aleksandra Kingo jau drąsiai save vadina fotografe. Londone gyvenančios menininkės darbai kalba patys už save – išskirtinės nuotraukos patraukia ryškiomis spalvomis, ironija ir žaismingumu. „Man kątik suėjo 24-eri. Dar visai neseniai jaučiausi gana sena ir nieko nepasiekusi, o dabar manau, kad esu visai jauna ir ateityje manęs laukia dar labai daug“, - DELFI sakė Aleksandra.
Kaip ištekėti už italo (ir jo šeimos)  (53)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Asmeninė patirtis. Iš pradžių buvo tik romantiškoji šio pavadinimo dalis – apie italą. Per kelis mėnesius iki vestuvių supratau, kad santuokos nebus be jo šeimos. Rūpestingi tėvai ranką pridėjo prie visko – pradedant kostiumu, baigiant svečių susodinimu per šventinius pietus .
Su kojomis susijusi tendencija verčia atidengti visus trūkumus (FOTO)
2015 m. liepos 30 d. 12:14
Dar ne taip seniai virtualiajame pasaulyje populiari buvo # thighgap ar # bellybuttonchallenge nuotraukų mada, tačiau jos jau senokai prarado savo šviežumą.
Viso gero, duck face. Populiarumą užkariauja nauja nuotraukų mada (FOTO)  (4)
2015 m. liepos 30 d. 09:22
Nors populiarusis duck face fotografavimosi būdas dar neapleidžia savo pozicijų, vis dėlto pasaulyje kalbama, jog jis jau virsta atgyvena. Taip yra todėl, kad garsiausios visatos žvaigždės ant raudonojo kilimo rodo naują fotografavimosi madą - SQUINCH.
Tavo asmenybė: profilio nuotrauka gali daug ką pasakyti apie tave  (3)
2015 m. liepos 28 d. 12:08
Socialiniai tinklai šiuo metu yra taip smarkiai paveikę mūsų asmeninius gyvenimus, jog iš mūsų profilių galima nesunkiai atspėti, kokios esame. Ypač daug gali išduoti mūsų pasirinkta profilio nuotrauka. Juk keldamos nuotrauką į socialinį tinklą dažnai nesusimąstome, ką ji signalizuoja kitiems?
Neįprasta mada: išvers iš klumpių tiesiogine prasme (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 28 d. 11:11
Besidominčios mada ir neabejingos stiliaus naujienoms žino - kartais net ir keisčiausias drabužis gali atrodyti stilingai. Lygiai tas pats yra ir su batais. Ar kada vaikščiojai su tikromis klumpėmis?
E. Taylor prieš 50 metų padiktuota tendencija atgijo: ši šukuosena tinka ne tik nuotakoms  (4)
2015 m. liepos 28 d. 00:00
Nors tai nutiko 1964-aisiais, šiuolaikinės nuotakos mielai prisimena ir atgaivina nuostabią kino legendos Elizabeth Taylor vestuvinės šukuosenos pagrindinę idėją.
Plius dydžio moterims - didžiulis šou Brazilijoje  (44)
2015 m. liepos 27 d. 17:15
San Paulo „plius“ dydžio mados savaitėje iššūkis mestas aukštosios mados paradigmoms – surengta moteriškų apvalumų šventė.
Asmenukės prie vairo – tokios pat pavojingos, kaip ir vairavimas išgėrus  (5)
2015 m. liepos 27 d. 10:22
Tarp vairuotojų plinta pavojų kelianti mada, kelianti nerimą eismo saugumo specialistams. Jų teigimu, vis daugiau žmonių daro asmenukes vairuodami transporto priemonę ir talpina jas internete.
Nauja grožio mada ir gąsdina , ir verčia susimąstyti (FOTO)  (2)
2015 m. liepos 27 d. 10:06
Ar esate kada nors girdėjusios apie multimasking (lietuviškai - „daugkaukiavimą“)? Jei ne, pats laikas apie jį būtų sužinoti. Ypač toms, kurioms nesvetimos veido odos problemos.
Psichologė: galite tapti priklausomi nuo kelionių  (10)
2015 m. liepos 27 d. 09:00
Pasak psichologės Eglės Masalskienės, kelionės gali padėti įveikti dvasinius negalavimus. Tačiau būtina žinoti svarbias jų aplinkybes, kad netaptumėte priklausomi nuo kelionių.
Škotijoje lininius drabužius kuriantys lietuviai pirkėjams juos pristato senoviniu būdu  (13)
2015 m. liepos 27 d. 00:12
Ar daug galėtumėte išvardyti drabužių gamintojų, kurie naują suknelę jums atneštų patys tiesiai į namus?
Norite gyventi ilgai? Štai jums receptas
2015 m. liepos 27 d. 00:10
Tyrimai atskleidė, kad ne valgymo ar sportavimo įpročiai, o mūsų socialinis gyvenimas gali parodyti gyvenimo trukmę.
Savaitės ikona. B. Tiškevič-Hasanova: nešioju vyro sportinį kostiumą su juostelėm. Man labai patinka!  (115)
2015 m. liepos 27 d. 00:00
Ji jau yra girdėjusi komplimentą, jog yra stiliaus ikona , o ir rengiasi (ir elgiasi) taip, kad tikrai nusipelnė šio „titulo“. Projekto „Moterys kalba“ sumanytoja, laidų vedėja, aktorė Beata Tiškevič-Hasanova šį kartą kalba apie savo stilių. Pasiutusiai įdomūs ir gyvi Beatos atsakymai! Kai kurie – labai atviri ir netikėti.
Būna tik pasakoje: dirbo barmene – tapo milijoniere  (15)
2015 m. liepos 26 d. 16:00
Tai Australijos verslo „žvėris“ , per metus sunaudojantis 49 mln. šilauogių ir tris milijonus bananų. Ir tą „ žvėrį“ – „Boost Juice Bars“ sulčių barų tinklą – įkūrė energinga keturių vaikų mama Janine Allis, savo pirmąjį barą atidariusi Adelaidėje dar 2000 metais, rašo BBC .
„Sostų karų“ žvaigždė P. Dinklage’as – veganiško gyvenimo būdo rėmėjas, vadinantis save atsiskyrėliu
2015 m. liepos 26 d. 12:09
Jis įrodė, kad nuo žmogaus ūgio jo sėkmė nepriklauso. Aktorius Peteris Dinklage ’as per du dešimtmečius trunkančią sėkmingą karjerą ne sykį kine ir televizijoje pademonstravo meistriškumą, charizmą ir talentą, nutildydamas pavyduolius ir holivudiškos išvaizdos garbintojus. Pasaulinę šlovę jam atnešė Tiriono Lanisterio vaidmuo populiariame seriale „Sostų karai“ , o šiuo metu kino mėgėjai gali įvertinti ir naujausią P.Dinklage’o rolę – Lietuvą jau pasiekė fantastinė veiksmo komedija „Pikseliai“ (angl. „Pixels“). Joje aktorius įkūnijo bekompromisį ir kiek bauginantį kompiuterinių žaidimų virtuozą, kuris suvienija jėgas su jaunystės varžovais, kad išgelbėtų Žemę nuo ateivių invazijos.
Keistas papuošalas , kurį pamėgo garsi įžymybė (FOTO)  (1)
2015 m. liepos 26 d. 09:00
Kojų papuošalai jau senokai žinomi mada besidominčioms panelėms, tačiau naujausia papuošalų tendencija mūsų šalies dar, ko gero, nėra pasiekusi. O ar tu matei įmantrųji kelio papuošalą?
Du dešrainių receptai  (4)
2015 m. liepos 26 d. 01:05
Šią savaitę visame pasaulyje buvo minima Tarptautinė dešrainių diena . Paprastai dešrainiai Lietuvoje vertinami kaip greitas maistas, tačiau iš kokybiškų produktų pagamintas vadinamasis „hot-dogas“, pasak maisto specialistų – puikus ir kartu žaismingas patiekalas.
Palangoje surado gyvenimo džiaugsmą: kodėl moterys kavos prašo į lovą, o ne į puodelį?  (83)
2015 m. liepos 25 d. 14:02
Gyvenimu reikia džiaugtis ne valandomis ir net ne minutėmis, o akimirkomis – prabėgęs laikas niekada nesugrįš. O paprastų, bet šiltų žodžių „atsiprašau, prašau, ačiū, laba diena“ niekada nebus per daug – tik nuo mūsų pačių priklauso, ar būsime laimingi.
Du vasariški dešrainių receptai
2015 m. liepos 24 d. 00:15
Paprastai dešrainiai Lietuvoje vertinami kaip greitas maistas , tačiau iš kokybiškų produktų pagamintas vadinamasis „hot-dogas“, pasak maisto specialistų – puikus ir kartu žaismingas patiekalas.
Tarptautinę dešrainių dieną – du vasariški receptai  (4)
2015 m. liepos 23 d. 10:35
Šiandien visame pasaulyje minima Tarptautinė dešrainių diena. Paprastai dešrainiai Lietuvoje vertinami kaip greitas maistas, tačiau iš kokybiškų produktų pagamintas vadinamasis „hot-dogas“, pasak maisto specialistų – puikus ir kartu žaismingas patiekalas. Tarptautinę dešrainių dieną skonio meistrai siūlo paminėti namuose ir pasigaminti vasarišką šventinį dešrainį.
Beprotiškos ir šleikštulį keliančios istorijos viešajame transporte: Vilniuje to nesitikėtumėte  (6)
2015 m. liepos 22 d. 17:58
Istorijų, vertų aprašymo ir jūsų brangaus laiko jas skaitant, gali nutikti bet kur: gatvėje, parduotuvėje, poliklinikoje… Tačiau daugelis sutiks – tikrai didelė dalis nuotykių nutinka viešajame transporte. Ypač nemažai jų gali papasakoti žmonės, kurie traukiniais, autobusais ar troleibusais keliauja kasdien. Šiandien surinkome pačias beprotiškiausias istorijas, nutikusias viešajame transporte, tačiau tokių nuotykių Vilniuje turbūs niekada nesitikėtumėte.
Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis apvalesnių formų savininkėms ? + Moterų komentarai  (14)
2015 m. liepos 22 d. 12:25
Nelauki atostogų pajūryje, nes nerimauji, kad tavo sėdmenys atrodys labai dideli su maudymosi kostiumėliu? Pirk MAŽESNES kelnaites, nes „močiutės kelnaitės“ paryškina apvalumus, o labiau atviras kirpimas sėdmenis vizualiai mažina.
Madingas vilnietis: kaip atidaryti nuosavą restoraną  (15)
2015 m. liepos 22 d. 12:04
Mano meilės istorija su maistu prasidėjo prieš gerus kelis metus. Ir tęsiasi, keliaudama iš miesto į miestą, iš vieno miesto turgaus į kitą. Nes gatvės maisto turgūs – street food markets – yra, ko gero, geriausios vietos maistui ragauti, išbandyti.
10 makiažo senienų, kurių reikia kuo greičiau atsikratyti  (9)
2015 m. liepos 22 d. 10:59
Jei moteris nenori savęs pasendinti ir klausytis aplinkinių kalbų, kad jau nuvyto ši gėlelė, kažkada buvusi tokia graži, laikas imtis veiksmų. Patariame pradėti nuo kosmetinės, jums teks kai kurias priemones be gailesčio išmesti.
VU profesorė: mokslininkai jau perkando kai kurias ilgaamžių paslaptis  (9)
2015 m. liepos 21 d. 17:44
Koks yra ilgaamžiškumo receptas, kol kas negali atsakyti net mokslininkai. Tačiau kai kurias paslaptis jiems atskleisti jau pavyko. Taip LRT RADIJO laidoje „Mes, moterys“ teigia Vilniaus universiteto ( VU ) profesorė, medicinos mokslų daktarė Janina Tutkuvienė , kurios viena iš interesų sričių – biologinė antropologija.
Lietuvoje viešinti Ž. Grigaičio žmona: kartais esu priversta jam meluoti  (148)
2015 m. liepos 20 d. 17:17
Savaitgalį Palangoje viešėjusi verslininko Žilvino Grigaičio žmona ne tik ilsėjosi ir mėgavosi vasaros teikiamais malonumais, tačiau kartu su vyru skubėjo sudalyvauti įvairiuose renginiuose. Ji dalyvavo A. Petkaus smėlio skulptūros atidengimo ceremonijoje, taip pat visą savaitgalį moterį buvo galima sutikti ir 1000 kilometrų lenktynėse. Kaip pati Elle sakė, judviejų su Žilvinu dienotvarkė – įtempta, todėl pokalbiui turėjome vos dvidešimt minučių.
Zodiako ženklas atskleis, kokios tavo savybės žavi vaikinus
2015 m. liepos 20 d. 14:07
Kiekviena iš Zodiako ženklo atstovių turi tokių savybių, kurios traukia aplinkinius, taip pat ir vaikinus. Kokios yra tos magiškos tavo Zodiako ženklo savybės, kurios žavi vaikinus? Gal rasi tai, ką jau seniai žinojai, o gal naujai pritaikysi šias savybes bendraudama su vaikinais? Paskaitome!