Mada

Verčia išsižioti, kur mergina panaudoja netikrus nagus (FOTO)
2015 m. liepos 8 d. 09:08
Eksperimentavimas su drabužių dizainu jau seniai yra žinomas. Jau matėme ir drabužių kolekcijas iš tikrų gėlių, ir iš popieriaus, ir iš plastikinių buteliukų. Tačiau to, ką kuria viena londonietė, dar tikrai neteko regėti!
Atrodo baisiai, bet tai geriausias būdas apsisaugoti nuo saulės
2015 m. liepos 8 d. 00:00
Pasaulyje sparčiai plinta nauja apsaugos nuo saulės mada. Tiesą sakant, kiek baisoka...
Ar per metus dviratininkai tapo saugesni?  (4)
2015 m. liepos 7 d. 14:11
Praėjo metai po to, kai LR Seimas išleido Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisą, taip sugriežtindamas reikalavimus dviratininkams.
Liepos PANELĖS viršelyje – sekamiausios Lietuvos grožio „vlogerės“(FOTO+VIDEO)  (2)
2015 m. liepos 7 d. 11:16
Jau turi naują PANELĘ ? Liepos numerį puošia ne viena, o dvi viršelio merginos, sekamiausios Lietuvos grožio vlogerės Ieva Maslauskaitė (Chanelette) ir Inesa (Red Lips Kiss). Viršelio fotosesijos tema œ– kontrastai!
4 programėlės , kurias privalo parsisiųsti kiekviena panelė  (4)
2015 m. liepos 7 d. 09:22
Savo kasdienybės neįsivaizduojame be išmaniojo mobiliojo telefono, kuris praverčia mums visais gyvenimo klausimais. Savo kasdienybės neįsivaizduojame ir be stiliaus bei mados. Juk mes esame panelės, neabejingos mados naujienoms, tiesa?
Savaitės ikona. D. Bosas: būkime atviri – Lietuvoje nėra daug renginių, į kuriuos galėtum eiti pasipuošusi suknele už 100 000  (297)
2015 m. liepos 7 d. 00:00
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė pavadino verslininkę Dainą Bosas pačia tikriausia ikona. Ką šis „titulas“ reiškia pačiai poniai Dainai? Ar jai svarbūs ikonos atributai – naujausias tendencijas atitinkantys drabužiai, nepriekaištingas skonis ir stiliaus jausmas? Pagaliau – ką vilki ikonos? Nustebsite: pinigus D. Bosas leidžia labai racionaliai, pirkinius perka apgalvodama ir kasdien tikrai po namus nevaikšto avėdama aukštakulnius batelius. Ir dar: ji nė už ką nebeišduos savo mėgstamų kvepalų pavadinimo.
Dalykinė mada: kuo vilkėti biure per karščius  (24)
2015 m. liepos 7 d. 00:00
Vasarą atėjus karštiems orams gerokai sumažėja pasirinkimas, kuo vilkėti biure. Darbe dažnai būna šalta nuo kondicionierių, o lauke svilina saulė: ką daryti, kai pasirinkimą riboja išorinės aplinkybės?
R. Sadauskas. Nuo Valstybės dienos iki Žolinės privaloma atostogauti  (29)
2015 m. liepos 6 d. 13:07
Tiek mes tos tikrosios vasaros ir teturim – nuo Joninių iki Žolinės , o paskui jau miškai pakvips rudeniu, tarsi nuo žiogų svirpimo atvės vis ilgėjančios naktys, o studentai iš mažų miestelių ir kaimų užpildys dabar ištuštėjusį Vilnių. Jeigu tos vasaros tiek mažai, tai švenčiame ją lyg paskutinį kartą. Skubame atsigriebti už visus metus, kai tos vidurvasario saulės taip ilgėjomės.
Kokios ekologinės mados vyrauja Amerikoje?
2015 m. liepos 6 d. 00:00
Nenuoširdžią šypseną vadiname plastikine. Niujorke gyvenanti žurnalistė , filmų kūrėja Lina Plioplytė (31 m.) iš savo gyvenimo beveik visiškai išbraukė plastiką ir šypsosi nuoširdžiai. Filmo „Amžinai stilingos“ kūrėjos energijos bei užsidegimo galėtų pavydėti net atominė elektrinė!
COSMO gatvės mada: PASTEBĖTI Vilniaus centre  (19)
2015 m. liepos 6 d. 00:00
Mūsų fotografas Tomas Šimkus nepraleidžia pro akis ryškių ir savitą stilių turinčių vilniečių bei miesto svečių. Pažvelk, ką jam pavyko nufotografuoti šį kartą, o mėnesio stilingiausių ieškok naujausiame COSMO numeryje. Gal ten pamatysi ir save? Daugiau Tomo nuotraukų gali rasti čia.
Ar per metus dviratininkai tapo saugesni?  (2)
2015 m. liepos 5 d. 19:41
Praėjo metai po to, kai LR Seimas išleido Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisą, taip sugriežtindamas reikalavimus dviratininkams.
Metai po to, kai dviratininkams liepta vilktis liemenes: kas pasikeitė?  (47)
2015 m. liepos 5 d. 16:21
Praėjo metai po to, kai LR Seimas išleido Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisą, taip sugriežtindamas reikalavimus dviratininkams.
Naktinė Palanga: alkoholis į ir iš kūnų, muštynės „8 prieš 3“ ir per kraštus besiliejanti aistra  (367)
2015 m. liepos 5 d. 14:08
Į Palangą atvykę poilsiautojai nenurimo ir naktį – visą dieną laiką leidę pajūryje vakare jie suplūdo į J. Basanavičiaus gatvę.
Detalės, kurios tavo įvaizdį pakeis akimirksniu  (1)
2015 m. liepos 4 d. 00:00
Mėgaudamasi vasaros linksmybėmis nebijok pasidabinti ryškesniais aksesuarais. Šį sezoną vyrauja spalvos , blizgesys ir visa, kas pakelia nuotaiką. Taupydama atostogoms užveržei piniginę tvirtu diržu? Tai ne bėda, atnaujinti įvaizdį gali ir madingomis detalėmis. Štai šios vasaros pažibos!
90-ųjų tendencijos, kurios vėl grįžo į madą (FOTO)
2015 m. liepos 3 d. 14:02
Tai, kas buvo madinga daugiau nei prieš 20 metų, vėl braunasi į mūsų spintas. Ir ne kas kitas, o būtent žvaigždės pirmosios pasižaboja šias kaprizingas tendencijas. Ar išdrįsi prie jų jungtis ir tu?
Ar pridera taip atrodyti močiutės amžiaus Cher ?  (17)
2015 m. liepos 3 d. 12:57
69 metų dainininkė, dainų autorė, aktorė ir režisierė Cher tituluojama visų laikų popmuzikos deive. Nors viešumoje ji pasirodo vis rečiau, tačiau dažniausiai, pagauta paparacų, ji šokiruoja savo įvaizdžių. Taip nutiko ir prieš kelias dienas.
S. Laukaitė. Naujausia mada: Kremlius tyčiojasi iš NATO ir Baltijos karių  (368)
2015 m. liepos 3 d. 10:01
Jei klaustumėte, kaip veikia Kremliaus propagandos mašina, greičiausiai atsakyčiau, kad tai – gana sudėtingas klausimas ir vienareikšmiško atsakymo nėra. Vis dėlto sudėtingos ir painios Kremliaus propagandos mašinos veikimo mechanizmas, mano galva, yra nepaprastai paprastas – jis tiesiog veikia! Nuolatos! Nesustodamas!
NAUJA „PANELĖ“: liepos numerį įvertino Radistai!(ANONSAS)  (4)
2015 m. liepos 2 d. 15:51
Su nekantrumu lauki liepos PANELĖS ? Ji jau pasirodė! Tiesa, žurnalą pirmieji gauna prenumeratoriai, o prekybos vietas liepos numeris pasieks jau šeštadienį.
17 mados taisyklių, kurias būtinai reikia sulaužyti  (13)
2015 m. liepos 2 d. 11:47
Taisyklės skirtos tam, kad jas laužytume, ypač tai sakytina apie madą, kurioje taisyklės keičiasi vos ne kiekvieną sezoną. ELLE.ru pateikia sąrašą mados tabu, apie kuriuos seniai vertėtų pamiršti.
Tavo asmenybė: kokia ateitis tavęs laukia?
2015 m. liepos 2 d. 10:35
Dažnai būtent mūsų asmeninės savybės suklosto vienokią ar kitokią mūsų ateitį. Juk jei esame uždaro būdo, niekuomet negalėtume dirbti darbo, kuriame reikalingas nuolatinis bendravimas, ir priešingai - pabandyk pleputę uždaryti bibliotekoje...
Menininkai nuspalvino gatves  (4)
2015 m. liepos 1 d. 17:32
Tarptautinei architektų dienai paminėti Marijampolėje antrąkart buvo surengtas unikalus pasaulio menininkų projektas „Malonny“, apjungiantis Marijampolę, Londoną ir Niujorką. Jo kuratoriai – Ray Bartkus ir Algirdas Kumža pasirūpino, kad mieste atsirastų įstabių dailės ar architektūros sprendimų. Meno ir mados kūrėjai taip pat susitiko su publika idėjų pasikeitimui kelias dienas vykusiuose simpoziumuose.
Mados apžvalgininkas A. Gricius: 5 garsūs ir stilingi vyrai, iš kurių derėtų pasimokyti  (12)
2015 m. liepos 1 d. 16:46
Atrinkti penkis stilingai besirengiančius žinomus pasaulio vyrus tuo pačiu metu yra ir paprasta, ir sudėtinga. Paprasta todėl, kad jų tikrai yra nemažai, tačiau iš visos jų gausos parinkti tik penkis yra pakankamai sudėtinga.
Prabilo festivalyje apsinuodijusios merginos draugė: kaip iš tiesų linksminasi „auksinis“ jaunimas  (345)
2015 m. liepos 1 d. 14:21
Jau ketvirtą dieną neaiškios kilmės medžiagomis festivalyje „Sūpynės“ apsinuodijusi mergina kovoja dėl savo gyvybės. Medikai patvirtina, kad jos būklė vis dar išlieka labai sunki.
V. Baublienė: apie emigrantus, Šventąją ir Chanel
2015 m. liepos 1 d. 00:00
Užėjo mada taršyti emigrantus . Koneveikti treninguotą išvaizdą, aukso grandines, leksiką, elgesį, valgymo normas. Viską. Nes viskas, kas siejasi su išvažiavėliais, nekvalifikuota darbo jėga, ne harvarduose ir kembridžuose studijuojančia šviesuomene, bet žmonėmis, kalančiais svarą, eurą, dolerį, pinigą prie pinigo, yra blogai.
Ar tikrai Kaune – vien tik fyfos , o vilniečių drabužiai – lyg maišai?  (133)
2015 m. birželio 30 d. 14:28
Neseniai perskaičiau straipsnį „ Vilnius prieš Kauną: vienas – pilnas kitataučių, kitas – labai patriotiškas“. Iš esmės, neperskaičiau nieko labai naujo – tie patys nuolat akcentuojami vieno miesto „pliusai“, kito miesto „minusai“, bet vis tiek straipsnis sukėlė nemažai minčių.
Pasveikime nuo „budulizmo“  (2)
2015 m. birželio 30 d. 10:14
Pastaruoju metu paplito mada dergti savo tautiečius . Ypatingai smagu dergti tuos, kurie elgiasi ar mąsto kitaip, kurių vertybės kitokios, ar kurie pasirinko kitokį gyvenimo būdą .
Naujas pamišimas : degantys plaukai?! (FOTO)  (1)
2015 m. birželio 30 d. 09:16
Plaukų mados keičiasi taip greitai, kaip diena veja naktį. Vos spėk nusidažyti madingiausia spalva, tuoj sužinosi, jog yra dar įmantresnis plaukų dažymo būdas.
Ar reikia didinti finansavimą VSD?  (29)
2015 m. birželio 29 d. 15:35
Socialdemokratų partijos atstovas Algirdas Sysas kritiškai vertina Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko Artūro Paulausko siūlymą didinti finansavimą Valstybės saugumo departamentui ( VSD ), tuo metu „tvarkiečiai“, „darbiečiai“ ir konservatoriai ir liberalai linkę tam pritarti.
Niekas nesitikėjo, kad Kate Middleton ir princas Williamas bendrauja su šia garsia pora FOTO  (3)
2015 m. birželio 29 d. 14:45
Nors abi šias poras dievina visas pasaulis, tačiau tikriausiai niekas net nepagalvojo, kad būtent šie keturi žmonės susės prie vieno stalo.