Mada

„Skudurynų reidas“: derinukai staigiai atšalusiam orui(FOTO)  (6)
2014 m. spalio 22 d. 16:51
Atrodo, dar vakar džiaugėmės maloniai vėsiu rudens oru, o šiandien žvarbus vėjas privertė išsitraukti storiausias pirštines ir močiutės megztą šaliką. Ko tokiu oru kuistukuose ieško panele.lt stilistė Giedrė? O gi ko nors šilto, bet stilingo!
S. Steikūnaitė pasekė garsenybių pavyzdžiu ir pasidalino savo vaikystės nuotrauka  (17)
2014 m. spalio 22 d. 16:28
Socialiniame tinkle „Facebook“ tarp Lietuvos garsenybių kaip virusas plinta vaikiškų nuotraukų mada. Žinomi žmonės publikuoja savo vaikystės fotografijas.
Baltarusijoje stebi pokyčius: to nebuvo jau 20 metų  (91)
2014 m. spalio 22 d. 13:31
Šią vasarą autoritariškas Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka pribloškė savo buvusią sovietinę valstybę pirmą kartą per du dešimtmečius nuspręsdamas svarbią kalbą pasakyti ne rusų, o baltarusių kalba.
Rudens mezginiai: naujosios technologijos ir tendencijos + KONKURSAS  (1)
2014 m. spalio 22 d. 10:41
Naujos technologijos skverbiasi ne tik į mūsų buitį, bet ir į meną bei madą. Kartu su šaltuoju sezonu grįžta mezginių tendencijos . Tačiau mada tobulėja – vis daugiau dėmesio skiriama praktiškumo, funkcijų ir stiliaus derinimui. Kokios naujos technologijos vyrauja mezgimo pasaulyje?
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 22 d. 00:10
Dizaino namų “Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai.
Su dizaineriu Oscaru de la Renta atsisveikinant: darbų retrospektyva  (18)
2014 m. spalio 21 d. 19:08
Spalio 21 d. mirė 82-ejų metų JAV dizaineris Oscaras de la Renta, kuris rūpinosi buvusių pirmųjų šalies ponių Jackie Kennedy ir Hillary Clinton įvaizdžiu.
10 šiltų suknelių jaukiam rudeniui  (5)
2014 m. spalio 21 d. 12:58
Jei už lango niaukstosi ir pučia stipresnis vėjas , dar nereiškia, kad turi slėptis džinsuose ir storuose megztiniuose . Išsirink stilingą ir šiltą suknelę ilgomis rankovėmis, kuri išryškins tavo moteriškumą ir neleis sušalti vėsią dieną.
Žinomos moterys paatviravo, koks turi būti idealus vyras  (3)
2014 m. spalio 21 d. 12:30
Žinoma verslininkė, ypatinga elegancija išsiskirianti Izolda Gudelis sukvietė draugus ir klientus į naujų vyriškų kvepalų pristatymą. Kvapo pavadinimas, išvertus iš prancūzų kalbos, – intriguojantis: „Idealus vyras“. TV3 įžymybių naujienų laida „VIP“ žinomų moterų klaus: „Koks jis – idealus vyras?“
10 visų laikų grožio tendencijų , kurias privalo žinoti kiekviena moteris
2014 m. spalio 21 d. 09:48
Mados pasaulyje yra tokių taisyklių, kurios niekada nesikeičia. Jos atėjo ir pasiliko visam laikui.
Mados pasaulis gedi: mirė legendinis dizaineris Oscaras De La Renta  (7)
2014 m. spalio 21 d. 06:58
Būdamas 82 metų, mirė mados kūrėjas Oscaras De La Renta . Mados kūrėjo šeimos narys „ ABC News “ patvirtino, kad dizaineris mirė pirmadienio, spalio 21-osios, naktį, tačiau tikslios mirties priežasties neatskleidė, praneša wenn.com.
Visa tiesa apie puponautus: tėvų ir pedagogės nuomonės  (5)
2014 m. spalio 21 d. 00:10
„ Puponautai grįžo!“ - skelbia džiugus balsas iš televizijos ekrano, o dažnas tėvas susiima už galvos. Ką daryti: nusileisti vaikams ir pirkti ne itin reikalingas prekes dėl plastmasinio niekučio ar laikytis griežtos politikos ir ignoruoti vaikų prašymus bei prekybos centrų siūlomus žaisliukus ? Apklausėme 5 mamas ir paprašėme situaciją pakomentuoti pedagogę.
Živilė Balčiūnaitė atskleidžia savo mitybos paslaptis
2014 m. spalio 21 d. 00:01
Živilė Balčiūnaitė - viena charizmatiškiausių Lietuvos atlečių. Jos vardo 10 km bėgimas kiekvieną rudenį sutraukia tūkstančius entuziastų ir tampa skambiausiu bėgikų sezono uždarymo akordu.
E.Rainys: baisiausias dalykas - priderintas jaunikis  (1)
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Lietuvoje yra tik keletas dizainerių , kurie kuria tiek pret-a-porter drabužių kolekcijas, tiek ir vestuvinę madą.
Kuri būsima mama stilingesnė : Kembridžo hercogienė Catherine ar aktorė Blake Lively FOTO
2014 m. spalio 21 d. 00:00
Jos labai skirtingos: viena – Kembridžo hercogienė, visada atrodanti dalykiškai, elegantiškai ir subtiliai moteriškai, kita – visiems puikiai žinomo serialo „Liežuvautoja“ žvaigždė, išrinkta viena seksualiausių moterų pasaulyje. Kas tarp jų gali būti bendra?
Oksana Pikul-Jasaitienė pripažino, kad vyrams patinka tokios moterys, kaip ji  (36)
2014 m. spalio 20 d. 14:33
Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?
To dar nebuvo: populiarėja neįprasta „selfie“ mada(VIDEO)  (3)
2014 m. spalio 20 d. 13:51
„ Selfie “ nuotraukos jau seniai užkariavo socialinius tinklus , todėl nenuostabu, kad atsiranda vis naujų „asmenukės“ versijų, juk vienodai save fotografuoti – nuobodu.
O. Pikul-Jasaitienė pataria, kaip ištekėti už sportininko  (79)
2014 m. spalio 20 d. 12:59
Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų... sportininkas?
19 garsenybių, ragavusių modelio duonos FOTO
2014 m. spalio 20 d. 11:44
Angelina Jolie, Cameron Diaz, Ianas Somerhalderis, Robertas Pattinsonas, Victoria Beckham, Uma Thurman, Amanda Seyfried ir tuzinas kitų kino bei muzikos garsenybių savo kelią į žvaigždes pradėjo pozuodami reklamų ir mados fotosesijų kūrėjams. Pažvelk, kaip jos atrodė tose reklamose.
D.Urbonavičiūtei mados tendencijos negalioja
2014 m. spalio 20 d. 11:04
Dizaino namų „Zoraza” kūrėja Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad vestuvinė mada neturi būti madinga ar nemadinga - ji kuriama individualiai kiekvienai nuotakai, todėl labai įdomu kokią vestuvinę suknelę dizainerė pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt” spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje.
Kritika ir pagyros: Agnė Jagelavičiūtė komentuoja Vilniaus festivalininkų stilių(FOTO)  (4)
2014 m. spalio 20 d. 10:13
Madų vėjus gaudėme miesto festivaliu tituluotame „Loftas fest 2014“. Tūsintis atėję melomanai pristatė, kokius autfitus jie renkasi rudens sezonui. O portalo „Stiliusos.lt“ įkūrėja ir stilistė Agnė Jagelavičiūtė komentuoja, ką reikia taisyti ir kas tobula.
Dizainerė K.Kruopienytė: nesuprantu pamergių vienodomis suknelėmis
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Jos kuriamos vestuvinės suknelės suprantamos ir patinka ne visoms merginoms, o dažniau į ją dėl stiliaus per santuoką kreipiasi būsimi jaunikiai!
Šilti paltai pagal jūsų figūros tipą (FOTO)  (1)
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Oro temperatūra smuktelėjo dar keliais laipsniais žemyn, elegantiško lietpalčio jau nepakanka, laikas susisiausti į šiltesnį paltą . Kiekvienai moteriai aktualu, kad ne tik vidaus, bet ir lauko drabužiai tiktų jos kūno linijoms, paslėptų problemines zonas ir išryškintų pranašumus. Taigi, kokių siluetų paltai tiks jūsų figūrai ?
A. Vasiljevas pristatys dar nematytas senovines vestuvines sukneles  (2)
2014 m. spalio 19 d. 00:00
Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas ir jo įkurtas fondas supažindina ne tik su įvairių epochų drabužių mada , bet ir kviečia į praeitį atsigręžti būsimas nuotakas.
Dizainerė E. Čekanavičiūtė: moteriškumas - tai ne vulgarumas ir primityvus seksualumas
2014 m. spalio 19 d. 00:00
„Teatras madoje niekam nebeįdomus, kur kas įdomiau – mada teatre“, – įsitikinusi Londone gyvenanti lietuvė dizainerė Eglė Čekanavičiūtė (28 m.).
Su mylimuoju paramos akcijoje sudalyvavusi N. Marčėnaitė: aukoti yra gera, graži mada  (40)
2014 m. spalio 18 d. 16:30
Savaitgalį Lietuvos prekybos centrus šturmuojanti „Maisto banko“ akcija sulaukė ir visuomenėje žinomų žmonių dėmesio. Sostinės Žirmūnų rajone įsikūrusiame „RIMI Hypermarket“ prekybos centre trumpam akcijos agitatoriais ir savanoriais tapo dailininkė keramikė, TV laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė, humoro laidų vedėjų Algio Ramanausko - Greitai ir Rimo Šapausko duetas, verslininkai Romualdas Mačiulis ir Linas Kvedaravičius.
„Plus Size“ triumfas: vis labiau populiarėja dietų atsisakiusios manekenės(FOTO)  (5)
2014 m. spalio 18 d. 00:00
Pamirškime išdžiūvusias, paliegusias ir griaučius primenančias podiumų merginas ! Vis dažniau ir garsiau žvaigždžių pasaulyje kalbama apie nestandartines, seksualias ir aptakesnių formų gražuoles , kurios keičia požiūrį į grožio standartus ir milžinišką mados industriją.
Gatvės mada: stilingų paltų paradas(FOTO)
2014 m. spalio 18 d. 00:00
Neverta liūdėti, kad lengvų apdarų sezonas baigėsi. Metas iš spintos traukti (arba dar geriau – ieškoti naujų) šilčiausius paltus! Stilingiems vilniečiams apie viršutinių drabužių galią tikrai nereikia aiškinti – rodome geriausius stiliaus laimikius!
Rudens mada - atgal į praeitį
2014 m. spalio 18 d. 00:00
Kaip stilingai atrodyti rudenį ?
SUŽINOK: ką apie tavo charakterį atskleidžia mėgstami batai ?
2014 m. spalio 18 d. 00:00
Nebūtina purtyti rankinę, kad galėtume atskleisti moters charakterį, užtenka pažvelgti truputėlį žemiau... į jos batus. Aukštakulniai, žemakulniai, su platforma, o gal primenantys kareivio batus? Kiekviena iš mūsų turime savo mėgstamiausius.