Mada

Savaitės ikona. Dizainerė D. Vapsvienė: yra vienas drabužis, kuris tinka visoms  (5)
2015 m. balandžio 27 d. 00:00
Prekių ženklų „Modi du“ ir „V. Desire“ įkūrėja ir dizainerė Diana Vapsvienė iš pradžių stilingais džinsais aprengė mažylius, paskui pasirūpino veikliomis ir aktyviomis stilingomis moterimis – ką tik pristatė jau antrąją moteriškų drabužių prekių ženklo „V. Desire“ kolekciją. Štai Dianos patarimai veiklioms moterims ir asmeniniai kūrėjos favoritai. Juk, kas išbandyta pačios, lengviau pasiūlyti ir kitoms.
Įdomiausi šio sezono denimo deriniai  (1)
2015 m. balandžio 26 d. 00:10
Džinsinį audinį šį sezoną mados kūrėjai pakylėjo iki aukštumų. Iš denimo pasiūti klasikinio kirpimo kostiumas ar kokteilinė suknelė atrodo nepriekaištingai.
Stiliaus ir grožio gudrybės, kurios jaunina
2015 m. balandžio 26 d. 00:00
Tereikia žinoti keletą stilistų, kosmetologų, vizažistų ir plaukų specialistų patarimų, kad atrodytum keliais (ar keleriais) metais jaunesnė.
Kokie drabužiai tinka nedidelio ūgio merginoms  (9)
2015 m. balandžio 25 d. 00:00
Nors šiuolaikiniame pasaulyje giriamos aukštaūgės gražuolės, nedidelio ūgio merginos taip pat pelno daugybę simpatijų. Išmanydama aprangos subtilybes nedidelį ūgį paversi pranašumu. Turime tau keletą patarimų, kurie padės atrodyti kerinčiai.
Kaip pavasarį rengsime savo vaikus? Populiariausios tendencijos ir radiniai iš parduotuvių
2015 m. balandžio 24 d. 00:10
Kodėl berniukus rengiame žydrai, o mergaitėms nejučia perkame rožinius drabužėlius? Kokia spalva turėtų būti pagrindinė vaiko garderobe? Kaip tai susiję su naujausiomis vaikų aprangos tendencijomis? Ir ko apskritai ieškoti šiam sezonui?
Kaip išsirinkti tinkamiausią depiliacijos būdą  (2)
2015 m. balandžio 24 d. 00:00
Mada keičia madą – higienos sričiai tai irgi aktualu. Nors dar neseniai nedepiliuota bikinio zona kėlė siaubą, šiandien turime entuziastų, pasisakančių už natūralumą. Ir ne tik bikinio srityje - jiems gražu ir „natūralios“ pažastys bei kojos. Tačiau šis tekstas - ne jiems. O tiems, kam arčiau širdies - glotni oda.
Pirmoji Simo Jasaičio žmona suspindo natūraliu grožiu  (107)
2015 m. balandžio 23 d. 18:20
Šią savaitę Vilniuje kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas Teatro arenoje skaitė paskaitą „Seksas ir mada“. Nauju požiūriu į mados istoriją per seksualumo prizmę domėjosi daug sostinės panelių ir ponių, tarp kurių buvo galima išvysti ir žinomų pramogų pasaulio veidų.
A.Vasiljevas: tai buvo laikas, kada vyrai leidosi graibstomi
2015 m. balandžio 23 d. 17:02
Šiandien į Chaimo Frenkelio vilą atvyko mados istorikas Aleksandras Vasiljevas, kuris pristatė kolekciją „Art deco mada (1918-1939)“. Anot jo, tai buvo laikmetis, kada moterys išlaisvėjo, siekė lygių teisių, net pradėjo žaisti futbolą ir tiesiog viliote viliojo vyrus, kurių gretos po karo buvo išretėjusios.
Lanos Del Ray muzika - svajingoje laikui nepavaldaus gyvenimo istorijoje „Adelainos amžius"
2015 m. balandžio 23 d. 16:01
Amerikietė dainininkė ir dainų autorė Lana Del Rey – ne naujokė, kai kalbama apie bendradarbiavimą su kino kūrėjais. Jautrios ir romantiškos jos dainos papuošė ne vieną filmo garso takelį. Jos kūrinys „Young and Beautiful“ skambėjo kino juostoje „Didysis Getsbis“, o štai naujoji daina „Life Is Beautiful“ tapo gegužės 1-ąją Lietuvos kino teatrus pasieksiančio elegantiško filmo „Adelainos amžius“ (angl. „Age Of Adaline“) puošmena.
Seksuali mada: nuo paauksuotų krinolinų iki plaukuotų moterų kojų  (3)
2015 m. balandžio 23 d. 12:08
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas ir mados kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kartu su Mados akademija šimtus mados reiškiniu Lietuvoje besidominčių žmonių pakvietė į susitikimą ir intriguojančiai apžvelgė seksualumo apraiškas madoje nuo viduramžių iki šių dienų.
Šio pavasario-vasaros manikiūro tendencijos
2015 m. balandžio 23 d. 09:55
Pagaliau sulaukėme vasariškų orų! Metas į gyvenimą įsileisti daugiau džiugesio, nerūpestingumo ir spalvų. Ne veltui šį sezoną manikiūro tendencijose dominuoja gaivūs pasteliniai atspalviai ir sodrios nagų lako spalvos bei jų deriniai.
Seksas ir mada į viešumą Vilniuje atviliojo tris efektingas verslininkes  (75)
2015 m. balandžio 23 d. 03:03
Stileivos ir madistai antradienio vakarą būrėsi į Vilniuje esančią Teatro areną klausyti mados kolekcininko, kostiumo istoriko ir meno kritiko Aleksandro Vasiljevo skaitomos paskaitos „Seksas ir mada“.
63 metų Gražina Baikštytė: elegancija, klasika ir grožis  (20)
2015 m. balandžio 23 d. 01:18
Antradienio vakarą Teatro arenoje kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas stilingiausiems sostinės svečiams skaitė paskaitą intriguojančia tema „Seksas ir mada“.
10 praktiškų mados patarimų plius dydžio moterims  (58)
2015 m. balandžio 22 d. 11:02
„Kiekviena moteris, nepriklausomai nuo dėvimo drabužių dydžio ar kitų faktorių, gali būti stilinga ir žavi!“,- sako plius dydžio mados projekto Lepidam.lt kūrėjos Ingrida ir Rasa. Svarbiausia — žinoti, kas Jums tinka ir rinktis aprangą, su kuria galite puikiai jaustis ir pasitikėti savimi. Bene pagrindinis patarimas visoms moterims — drabužius rinktis atsižvelgiant į esamus (o ne trokštamus!) kūno išmatavimus.
Supykdė Vilniaus nuotraukos britų leidinyje: tai užgavo lietuvių jausmus  (141)
2015 m. balandžio 22 d. 10:25
Noriu sureaguoti į DELFI publikuotą E. Paraščiako straipsnį „Britams parodė ne pačią gražiausią Vilniaus pusę“ .
Ir graži, ir protinga: 17-metė Gerda laužo stereotipus apie manekenes(INTERVIU)  (11)
2015 m. balandžio 21 d. 13:46
Gerda Zubrickaitė – dar nė aštuoniolikos neturinti gimnazijos abiturientė , kurios talentui „modeliauti“ liko neabejingi prestižiškiausių šalies modelių agentūrų vadovai. Jie prognozavo jai puikią karjerą jau nuo dvylikos metų. Tačiau ši charizmatiška, veikli, įgimtos manekeniškos išvaizdos ir aksominio balso savininkė šiuo metu siekia vienintelio – geriausiais pažymiais baigti mokyklą.
Mokslininkai paaiškino, kodėl moterims patinka barzdoti ir tatuiruoti vyrai  (129)
2015 m. balandžio 21 d. 13:44
Ar pastebėjote, kad gatvėse ir baruose pastaruoju metu sparčiai daugėja barzdotų, tatuiruotų ir auskaruotų vyrų? Pasirodo šiai madai rastas mokslinis paaiškinimas, skelbia mic.com.
4 taisyklės tiems, kurių gyvenimas užstrigo vietoje  (29)
2015 m. balandžio 21 d. 06:30
Žaismingi, bet labai praktiški ir nepaprastai efektyvūs patarimai, kaip išjudėti iš stagnacijos ir įsileisti į gyvenimą pokyčius.
Šokiruojantis būdas pasididinti lūpas be plastikos chirurgų pagalbos  (6)
2015 m. balandžio 21 d. 00:42
Atrodo, kad šių laikų mada, kai yra didinama viskas, kas tik galima, jau peržengė visas padorumo ribas. Vis nenumaldomai didėja merginų ir moterų krūtys, sėdmenys, žandai, lūpos! Atrodo, kad dailiosios lyties atstovės prisipūstų viską, jei tik galėtų.
Kodėl vaikui būtinos ribos: interviu su psichologe  (4)
2015 m. balandžio 21 d. 00:10
Šiandien visur girdime ir skaitome: „Vaikams reikia ribų.“ Mano vaizduotė kaskart tai išgirdus nupiešia tokį paveikslą: ant šaligatvio stovi vaikas, o aplink jį balta kreida apibrėžtas didelis ratas. Tai riba, kurios nevalia peržengti. Kas iš tikrųjų yra tos ribos? Konsultuoja psichologė psichoterapeutė dr. Lina Kalinauskienė.
J. Steponavičiūtė: ką iš tikrųjų valgo manekenės?  (5)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Kaltinti mados pasaulį, esą jo diktuojami grožio standartai kenkia sveikatai, jau nebemadinga. Tarptautinę modelio karjerą padariusi lietuvė Julija Steponavičiūtė (21 m.) įsitikinusi, kad lieknas kūnas gali būti ne tik gražus, bet ir sveikas. Ji pasakoja apie modelių pasaulyje siaučiančius naujus vėjus.
Per anksti gimusiems vaikams sukūrė drabužėlių kolekciją  (1)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Prekybos tinklo „Maxima" parduotuves Vilniaus ir Kauno „Akropoliuose" jau pasiekė Lietuvos dizainerių kurti drabužėliai neišnešiotiems kūdikiams. Aukštos kokybės, vien tik iš natūralių audinių pasiūti drabužėliai, kurių yra 15 skirtingų rūšių, skirti vos 40-44 cm siekiantiems kūdikiams. Iki šiol neišnešiotų kūdikių susilaukusios šeimos susidurdavo su problema, nes tokio dydžio drabužėlių pasiūlos Lietuvoje nebuvo.
„Greitų ir įsiutusių“ epopėja: nuo gatvių lenktynių iki sudėtingų bankų plėšimų  (2)
2015 m. balandžio 20 d. 18:12
Kokia veiksmo filmų serija šiuo metu išgyvena tikrą renesansą ir užsidirba stulbinamus pinigus? Yra tik vienas tinkamas atsakymas – studijos „Universal“ kuriami „Greiti ir įsiutę“ (angl. „The Fast and the Furious“), kur kiekviename naujame filme peržengiamos didingumo ribos ir pateikiami vis išradingesni triukai.
E. Malūkas. Ryšulėlis knygų į Rojų ir auksinio rašiklio sprogimas  (20)
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Tęsiame rašytojo Edmundo Malūko dienoraščio pasakojimus apie Mamą.
Kaimas Italijoje – už buto kainą  (11)
2015 m. balandžio 19 d. 22:00
Skamba per gerai, kad būtų tiesa: Italijoje už vidutinio dydžio buto Londone kainą galima įsigyti visą senovinį kaimą, skelbia „ The Telegraph “.
Plinta nauja mada: fotografuojasi su ežiais ir nuotraukas kelia į internetą  (40)
2015 m. balandžio 19 d. 17:53
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi skaitytoja Agnė, kuri pasakojo šį pavasarį viduryje judraus Vilniaus pastebėjusį per asfaltą tipenantį ežiuką. Skaitytoja nustebo: ką toks miško padarėlis veikia judrioje miesto dalyje? Tokių kaip Agnė yra ir daugiau. Pastebima mada, kad žmonės, nusifotografavę su ežiukais, nuotraukas kelia į socialinį tinklą „Facebook".
Pradėjusi verslą dalina patarimus: yra šis tas vertesnio už pinigus  (78)
2015 m. balandžio 19 d. 08:00
Vieni apie verslą svajoja jau nuo vaikystės. Kiti jame atsiduria kone atsitiktinai. Alytiškė „Eva Style“ drabužių išparduotuvės įkūrėja Ieva Guzė (28) save neabejotinai priskirtų antrajai kategorijai. Tačiau ilgainiui gyvenimas viską sustatė į savo vietas.
4 lietuvės aprengė ne vieną pasaulinio lygio žvaigždę
2015 m. balandžio 19 d. 00:00
Prekių ženklo „Nympha“ ketvertas – Erika Stanevičiūtė (30 m.), Gerda Razmaitė (28 m.), Adelė Liutkutė (28 m.) ir Gabija Duoblytė (28 m.) – siekia suteikti moterims išskirtinumo, drąsos ir pasitikėjimo savimi.
Atsinaujink! Madingiausi sezono aksesuarai
2015 m. balandžio 18 d. 14:46
Su kiekvienu nauju sezonu norisi atnaujinti ir įvaizdį, vienos keičia šukuosenas, kitos drabužinę. Kad atrodytum kitaip, nebūtina susipirkti naujo garderobo nuo-iki, pakaks kelių stilingų akcentų. Aksesuarams daug neišleisi, tačiau jie įvaizdžiui suteikia išskirtinumo ir originalumo.