Mada

Pristatomas naujas mados leidinys vaikams  (3)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 11:03
„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.
Gašlaus vokiečio įkalinta dvidešimtmetė emigrantė Polina: labai noriu, kad lietuvaitės į tą pusę niekada nevažiuotų  (19)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 09:11
Emigruodama į Vokietiją Polina Zarianova (20 m.) džiaugėsi tapusi vienišo turtuolio namų tvarkytoja ir tikėjosi gerai užsidirbti. Bet papuolė į seksualinio priekabiautojo pinkles, iš kurių bėgo neatsigręždama.
8 stilingiausios Prancūzijos mados ikonos + KONKURSAS  (1)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 00:00
Prancūzijoje gausu mados ikonų. Prancūzės garsios savo mados pajautimu, o jų stiliui būdingas tas neapčiuopiamas elementas, nuotaika, ar „x veiksnys“, prancūziškai išreiškiamas kaip „je nais se quoi“ („nežinia kas“).
Filmo „Heraklis“ recenzija: gerai praleistas laikas kino salėje  (6)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 16:25
Veiksmo komedijų, trilerių ir fantastinių filmų režisierius ir prodiuseris Brettas Ratneris, pasauliui pristatęs vieną garsiausių ir juokingiausių policininkų komedijų „Piko valanda“ ir 2006 metais sukūręs trečią „Iksmenų“ dalį, sugrįžta su dar vienu, galingu ir efektingu istoriniu epu, paremtu senovės graikų mitais, kurie pastaruoju metu tapo itin populiarūs kino pramonėje. Jis pristato juostą „Heraklis“ (angl. Hercules).
Siūlyk temą, laimėk kūno priežiūros rinkinį!
2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:08
Artėja ruduo, o kartu su juo – nauji džiaugsmai, atradimai, ir, deja, problemos. Prasidėjus mokslo metams vakarai ilgės, oras bjurs, norėsis vis dažniau jaukiai leisti laiką namuose.
10 šukuosenų labiausiai tinkančių treniruotėms  (4)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 10:17
Ruošiantis treniruotei svarbu ne tik pasirūpinti apranga, bet ir pasirinkti tinkamą šukuoseną. Juk nesinori, kad plaukai draikytųsi kaip pakliūna ir trukdytų iš peties paplušėti. Siūlome tau 10 šukuosenų, kurios tiks sportuojant ir neblaškys tavo dėmesio.
E. Kazlauskas. Lietuva pereina į puolimą  (441)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 09:36
2014-ieji tik įpusėjo, tačiau jau dabar aišku, kad tokių baisių ir įdomių metų nebuvo nuo 2001-ųjų (rugsėjo 11-osios įvykių). Kaskart pasaulyje vykstant rimtiems geopolitiniams pokyčiams, Lietuvos grėsmių ir galimybių laukas išsiplečia. Rugsėjo 11-oji suteikė lemiamą postūmį Lietuvos tapimui NATO nare, o štai po Rusijos agresijos prieš Ukrainą, ta pati NATO vėl prisiminė esanti galingiausias pasaulyje karinis aljansas. Visgi labiausiai džiugina Lietuvos žmonių dar neregėtas ryžtas prisiimti atsakomybę už savo saugumą.
Ar visada suknelėms reikia papuošalų?
2014 m. rugpjūčio 19 d. 00:00
Suknelė moteriškumo ir elegancijos simbolis. Yra priimta, kad ji turi būti derinama ne tik su makiažu, šukuosenomis ar bateliais, bet ir papuošalais.
Geidžiamiausi pasaulio monarchai: turtingi, įtakingi ir beprotiškai seksualūs  (17)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 10:05
Karalienės ir princesės, kunigaikštienės ir sosto įpėdiniai keri pasaulį savo elegancija, grožiu ir charizma. Jiems galima pavydėti ne tik įtakos, pinigų, bet ir seksualumo. Pateikiame geidžiamiausių pasaulio monarchų dešimtuką.
Rudens grožio tendencijos : nuo makiažo iki šukuosenų Atsako specialistės  (1)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Grožio specialistės ne tik padės tinkamai pasiruošti šaltajam metų laikui, bet ir atskleis naujausias tendencijas. Tegul oras neatvėsina karšto mūsų noro atrodyti gražioms ir pasitempusioms.
Kim Kardashian ir jos dukrytės stiliaus paslaptys FOTO  (9)
2014 m. rugpjūčio 16 d. 06:00
Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir jos vyro, reperio Kanye Westo dukrytei šią vasarą suėjo vieneri. Iki tol kruopščiai slėpta, mergaitė vis dažniau pasirodo viešumoje ant mamos rankų.
Ką rudeniop avės madingiausiosios (FOTO)?  (3)
2014 m. rugpjūčio 16 d. 00:12
Nauji mados vėjai atneš laimikių iš vyriškų spintų. Madinguosius kedus ir „bjauriukais“ pramintus sandalus keičia elegantiški vyriško stiliaus bateliai. Tokius siūloma avėti ir prie kelnių, ir prie sijonų bei suknelių .
Kodėl verta vaiką žindyti kuo ilgiau?
2014 m. rugpjūčio 16 d. 00:05
Geriau už bet kokį agitavimą kūdikius maitinti krūtimi veikia žinojimas, kad maitinimas krūtimi yra sveikiausias ir natūraliausias vaikučio maitinimo būdas, o motinos pienas visada yra švarus, reikiamos temperatūros, paruoštas naudoti bet kada, kai tik kūdikis užsinori. Nėra jokios grėsmės, kad dėl karštos oro temperatūros kūdikio maistas suges.
Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus FOTO  (24)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 00:05
Praėjusią savaitę daugelyje JAV ir Europos žiniasklaidos priemonių nuskambėjo istorija apie milžinišką brolišką meilę. Graži ir šilta istorija negalėjo palikti abejingų, todėl ir mes kviečiame susipažinti su dviem broliukais, kurie negali gyventi vienas be kito.
Įdomūs faktai, kurių galbūt nežinojote apie akinius ir kontaktinius lęšius  (10)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 00:01
6 iš 10 pasaulio gyventojų dėvi akinius arba kontaktinius lęšius. Kontaktinius lęšius pardavinėjančios įmonės kasmet už šiuos gaminius uždirba apie 6,1 bln. JAV dolerių (apie 15,4 bln. Lt). Manoma, kad jau 2015-aisiais ši suma pasieks apie 15 bln. JAV dolerių (apie 37,84 bln. Lt).
Patarimai, kuriuos protingi tėvai įsidėmės, o aplaidūs gali ir neskaityti  (1)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 00:00
Rugsėjo pirmosios šventinę nuotaiką daugeliui mokinių tėvelių temdo nemažai rūpesčių. Kyla įvairiausių klausimų: kokius drabužius, apavą, kuprines ir mokyklinės kanceliarijos smulkmenas parinkti savo atžaloms ar pan. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pateikia naudingų patarimų visiems mokinukų tėvams.
„H&M“ pirkėja nustebusi: kainos pasikeitė per dieną  (193)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:49
Beveik 17 litų – tiek sako sutaupiusi DELFI skaitytoja „H&M“ parduotuvėje apsipirkusi trečiadienį, o ne ketvirtadienį. Pasirodo, nors drabužių etiketės buvo atnaujintos ir ant jų puikavosi kitokios – kai kur ir didesnės – kainos, įsivėlus klaidai pirkėja galėjo pirkinius įsigyti sumokėjusi tiek, kiek buvo prašoma anksčiau. Nors moteriai pasisekė, ji pasipiktinusi: „Kainos nepagrįstai keliamos“.
Gatvės mada: paskutinių karštų dienų stiliukas(FOTO)  (3)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 13:22
Panašu, kad karštoji vasara baigėsi... Sostinės gatvėse gaudėm paskutinius geriausius karštųjų dienų derinukus , o geriausiais laimikiais dalinamės su jumis! Neskubėkite slėpti vasarinių suknelių, nežinia, kokį pokštą iškrės lietuviškoji vasara.
Ryški ir stilinga sportinė apranga bėgiojančioms
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:00
Daugelis moterų ar merginų šiandien savo dieną pradeda arba užbaigia nubėgdamos kelių kilometrų distanciją. Bėgimas joms, ne tik sportas, padedantis džiaugtis gražiomis kūno linijomis, tai tarsi gyvenimo būdas, kuris suteikia energijos, leidžia jausti laisvai ir nepriklausomai. Tačiau bėgikės, nors ir nebūdamos profesionalios, o bėgdamos tik dėl malonumo senamiesčio gatvėmis nepraranda noro žavėti aplinkinius savo šypsena ir žinoma, stilinga apranga.
Kaip blondinės įvaizdis tapo grožio ikona  (3)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 00:01
Holivudo aukso amžiuje, kuris tęsėsi nuo trisdešimtųjų iki penkiasdešimtųjų, visapusiškas žavesys tapo visų moterų siekiu, kadangi būtent šia savybe tryško jų mėgstamos kino žvaigždės. Dėka aktorės Jean Harlow, blondinės įvaizdis tapo grožio ikona.
Geri genai: aktorės Audrey Hepburn anūkė – tikra močiutės kopija(FOTO)  (8)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 13:43
Tikriausiai nerastumėme merginos, nežinančios legendinio filmo „Breakfast At Tiffany's“. Būtent šis vaidmuo pavertė aktorę Audrey Hepburn tikra stiliaus ir mados ikona, jos įvaizdis kopijuojamas iki šių dienų. Nors aktorė Anapilin iškeliavo 1993 metais, tačiau, panašu, kad atsirado kam ją, na, bent jau išvaizda , pakeisti.
Amerikoje plintanti nauja gimdymo mada Lietuvoje dar nežinoma (gydytojų komentarai)  (18)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 13:05
Paprastai kelios minutės po gimdymo kūdikio virkštelę nukerpa jį priėmusi akušerė arba gydytojas ir užspaudžia specialiu spaustuku. Tačiau Amerikoje ėmė plisti nauja mada, kuri, anot jos sekėjų, suartina visą šeimą. Naujagimi o virkštelė nudeginama.
TOP 10 madingiausių rudens suknelių pagal figūros tipą FOTO  (3)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 11:05
Nors sėkmingai mėgaujamės gražiais orais ir saulės voniomis, tačiau metas pagalvoti ir apie tai, ką dėvėsime rudenį. Pristatome 10 suknelių modelių, kurias pritaikėme skirtingoms moterų figūroms.
Mirtinai pavojinga mada žmonijos istorijoje: kas grėsė jos gerbėjoms  (16)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 00:01
Kai kurios mados kryptys yra mirtinai gražios, o štai kitos gali baigtis mirtimi tiesiogine to žodžio prasme. Nuo „muslino ligos“, išplitusios Prancūzijoje aštuonioliktojo amžiaus pabaigoje, iki šiuolaikinės madingų dantų kabių „epidemijos“ Tailande, Indonezijoje ir Kinijoje - štai pražudyti galinčios mados kryptys nuo senovės iki dabar.
Nauja mada Palangoje: gresia tyrimas  (113)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 19:29
Žaislinį suvenyrą Palangoje vaikui nupirkusi moteris išsigando, kai pamatė, kaip daiktą palietusią atžalą krato elektra.
Ž. Vaškytė-Lubienė pademonstravo nepriekaištingas kojas  (83)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:37
Jau visai netrukus LNK pradės naująjį sezoną, o kol kas po atostogų grįžę populiarių laidų vedėjai atsidavė į stilistės, „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gilytės rankas. Didžiausias iššūkis šį sezoną laukė LNK televizijos vyrų – pagal paskutines mados tendencijas stilistė jiems paruošė trumpas kelnes.
LNK žvaigždės sublizgėjo stilingoje fotosesijoje  (4)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 15:34
Jau visai netrukus LNK pradės naująjį sezoną, o kol kas po atostogų grįžę populiarių laidų vedėjai atsidavė į stilistės, „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjos Agnės Gilytės rankas. Didžiausias iššūkis šį sezoną laukė LNK televizijos vyrų – pagal paskutines mados tendencijas stilistė jiems paruošė trumpas kelnes.
57 „Lėlės“ sezonas – nauji veidai
2014 m. rugpjūčio 12 d. 14:44
Rugpjūtį „ Lėlės “ teatras, kaip ir kiekvienais metais, pirmasis pabunda iš vasarinio snūdo ir jau 16 d. kviečia savo mažiausius žiūrovus į Vitalijaus Mazūro spektaklį „Raudonkepurė“.
D. Ibelhauptaitė pristato: iš „Dior“ ir „Celine“ mados namų – į Kongresų rūmų sceną  (5)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 11:44
Vilnius City Opera tęsia naujosios kūrybinės komandos pristatymą. Šiandien tai – rugsėjo 25, 27, 28 d. pasirodysiančio spektaklio jaunimui „ Jonas ir Greta“ kostiumų dizainerė Eglė Čekanavičiūtė .