Mada

Liarexia - nauja liekno kūno kulto mada
2014 m. liepos 22 d. 10:37
Pastaruoju metu JAV socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Facebook“ ir kituose sparčiai gausėja nuotraukų, kuriose neįprastai ir netgi nesveikai liesos merginos fotografuojasi su maistu, visiems puikiai žinomu kaip „nesveikas“. Putlios spurgos, milžiniški mėsainiai ir picos – visa tai puikuojasi jaunų „kaulėtų“ modelių rankose. Ši tendencija pamažu skverbiasi ir į Lietuvą.
Kodėl ir kaip reikia mulčiuoti
2014 m. liepos 22 d. 07:40
Karštomis dienomis – mažiau laistymo. Tai vienas iš mulčiavimo privalumų. Kaip mulčiuoti ir kokį mulčią naudoti, pasakoja modernių želdinimo kursų „Geltonas karutis“ lektorės Ingė Auželienė ir Sandra Kanapeckaitė.
Mados paradoksai: apsinuoginusios manekenės žingsniuoja greta Vatikano
2014 m. liepos 22 d. 00:05
Kodėl gera gyventi Romoje? Kodėl milijoniniame karščio ir beprotiško eismo mieste jaučiu dvasios ramybę? Šį klausimą sau užduodu nuolat, vairuodama auktomobilį Tibro krantine nuo San Giovanni Laterane Aureliano sienos iki Santo Spirito in Sassia vienuolyno, kuriame kasmet liepą vyksta aukštosios mados savaitė.
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?  (4)
2014 m. liepos 22 d. 00:01
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?
Baletą šoka su kūdikiu nešynėje - įsitikinkite patys FOTO  (2)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Auginant kūdikį namuose, užsidaryti tarp keturių sienų nebūtina. Netgi su visai mažais vaikučiais galima surasti įdomių užsiėmimų.
Garsiausios žvaigždės, užstrigusios vaikystėje  (1)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Vaikystė – jaunystė – branda – senatvė: būtent toks mūsų gyvenimo planas. Tačiau yra kategorija žmonių, kurie atsisako paklūsti pasaulio tvarkai ir nenori suaugti. Psichologijoje tokie žmonės vadinami kidaltais („kid“ - vaikas, „adult“ - suaugęs).
Liesas kūnas – ligos požymis ar grožio etalonas?  (19)
2014 m. liepos 21 d. 15:16
Pastaruoju metu JAV socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Facebook“ ir kituose sparčiai gausėja nuotraukų, kuriose neįprastai ir netgi nesveikai liesos merginos fotografuojasi su maistu, visiems puikiai žinomu kaip „nesveikas“. Putlios spurgos, milžiniški mėsainiai ir picos – visa tai puikuojasi jaunų „kaulėtų“ modelių rankose. Ši tendencija pamažu skverbiasi ir į Lietuvą.
Kauniečių dvynių kasdienybė - „viešos“ dietos ir nesibaigiantys drabužių derinukai(INTERVIU)  (11)
2014 m. liepos 21 d. 11:50
Maisto tinklaraščių turime nemažai, o mados – visą galybę... Tad, nenorėdamos kartotis, sesės dvynės Laura ir Eva Macijauskaitės (17 m.) iš Kauno ėmė rašyti plačiai – apie viską, ką galima apibūdinti žodžiais „gyvenimo būdas“. Kaip gyventi, kad būtum visapusiškai stilinga .
Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel  (4)
2014 m. liepos 21 d. 11:41
Apžvelkime laikotarpį, kuriame pradeda trumpėti sijonai, madinga tampa trumpų plaukų šukuosena ir triumfuoja Coco Chanel, skelbia thebeautybiz.com.
Aliaskoje įsidarbinę kauniečiai: didžiausias pavojus čia - ne meškos, o besaikis žolės rūkymas ir alkoholis  (15)
2014 m. liepos 21 d. 09:09
Daug kas atšiauriąją JAV valstiją Aliaską prilygintų nebent tremčiai, o štai įsimylėjėliai iš Kauno Roberta Bankauskaitė (22 m.) ir Ignas Tunaitis (23 m.), čia praleidę tris įspūdingus mėnesius, tik ir svajoja apie galimybę grįžti į meškų prieglobstį.
Paskutinio mados klyksmo kaina - kenčiantys žmonės, eikvojamas vanduo ir teršiama gamta  (6)
2014 m. liepos 20 d. 20:00
Kembridžo universitetas nustatė, kad 2006 metais žmonės nupirko net vienu trečdaliu daugiau drabužių nei 2002 metais, o šiuolaikinė moteris savo spintoje slepia net keturis kartus daugiau drabužių nei 1980 metais gyvenusios dailiosios lyties atstovės. Žinoma, tiek pat kartų daugiau drabužių patenka ir į šiukšlių konteinerius. Kas atsitiko šiuolaikinei mados industrijai ir kur tai nuves?
Palangiškė demonstruoja iki 100 tūkst. įkainotus apdarus (FOTO)
2014 m. liepos 20 d. 00:00
Į aukštosios mados garsenybės dizainerės Raffaellos Curiel pristatymus susirenka visa Romos grietinėlė. „Sfilata“ vyksta Santo Spirito in Sassia vienuolyne vėlų vakarą, ir dar kiekvienąkart vėluoja beveik valandą, nes pati stilistė nori su kiekviena viešnia pasilabinti, palydėti į vietą.
Kokioms moterims vyrai tarnauja lyg ištikimi džentelmenai  (9)
2014 m. liepos 19 d. 00:09
„Donna di classe“ – ( it. išskirtinės elegancijos moteris) – jau ne kartą esu kalbėjusi apie dailiosios lyties atstoves, šalia kurių aukštosios mados savaitės vakarėlių vyrai pasijunta tikrais vyrais.
Intymu: kai moterys vasarą nedėvi kelnaičių + APKLAUSA  (15)
2014 m. liepos 18 d. 12:55
Tiesa ar mitas, kad vasarą kai kurios moterys meta į šoną kelnaites ir mėgaujasi visiška judėjimo laisve ? Vienoje pažinčių svetainėje užvirė tokia arši diskusija šia tema, kad net buvo pasiūlymų susitikti ir viską išsiaiškinti akis į akį...
Nauja grožio mada verčia merginas ryžtis drastiškiems pokyčiams(FOTO)  (17)
2014 m. liepos 18 d. 11:43
Daugelis itin šviesią odą turinčių merginų vos pašildžius pirmajai pavasario saulei „pasipuošia“ strazdanėlėmis .Vienoms tai - gražiausias aksesuaras, o kitos, mažiau savo oda patenkintos, strazdanas maskuoja. Tačiau šiandien, kai merginos iš kailio neriasi norėdamos kuo geriau atrodyti „selfie“ nuotraukose, tos, kurios turi strazdanų, vis dažniau ryžtasi drastiškai jų šalinimo procedūrai.
Gatvės mada: stilius permainingiems orams(FOTO)  (9)
2014 m. liepos 18 d. 10:08
Lietuviška vasara - nenuspėjama. Rytą gali šviesti saulė, o po pietų jau pliaupia lietus. Todėl tenka rengtis išmoningai ir būti pasiruošus bet kokioms oro permainos. Sostinės praeiviai demonstruoja permainingų orų stiliuką, o jus kviečiame jį įvertinti!
Kas pakeis legendinį Giorgio Armani ir kitus italų mados grandus
2014 m. liepos 18 d. 00:00
Niekada anksčiau mados užkulisiuose neteko girdėti termino „vivaio“ – (it. atžalynas). Man jis susijęs su kažkuo žaliu, ekologišku, gyvu. Pasirodo, „vivaio“ kuo puikiausiai gali būti naudojamas madoje ir ypač vienetinių drabužių.
50 geriausių visų laikų citatų apie stilių (I dalis)
2014 m. liepos 18 d. 00:00
Mados ir įvaizdžio korifėjai yra ištarę ne vieną frazę, ilgam įsirėžusią į mūsų atmintį. Štai 50 išminties perliukų apie stilių, kuriuos vertėtų žinoti kiekvienam iš mūsų.
Kremliaus ideologas: V. Putino nepalaikantys žmonės – psichiškai nenormalūs  (313)
2014 m. liepos 17 d. 16:46
Filosofas iš Rusijos Aleksandras Duginas pelnytai laikomas prezidento Vladimiro Putino ideologu.
Mados tendencijos: kelnės - nuo „bananų“ iki „kaprių“
2014 m. liepos 17 d. 00:01
Dar praeitame amžiuje kelnės buvo laikomos išskirtinai vyriško garderobo elementu, tačiau dabar be jų negali gyventi nei viena šiuolaikinė moteris. Kelnės pelnytai laikomos vienu iš universaliausių ir praktiškiausių rūbų. Tad nieko keisto, jog būtent moteriškų kelnių pasirinkimas ir dizainerių fantazijos jų tema seniai gausa pranoko vyriškų.
Socialinių tinklų įžymybė, kuri pranoksta net ir Monika Šalčiūtę  (27)
2014 m. liepos 16 d. 15:10
Atrodo, kad šiuo metu populiariausia mada yra tai, kas socialiniuose tinkluose turės daugiau pasekėjų. Tai yra aktualu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje gyvenančioms socialinių tinklų gražuolėms. Noras tapti populiariai ir žinomai yra svarbesnis už tai, kad tavo kiekvieną žingsnį seka daugybė žmonių.
Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių  (4)
2014 m. liepos 16 d. 13:21
Tris dienas grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka” kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių, įvairiausių augalų, vaisių, uogų kūrė skrybėles, šiemet kūrybos dirbtuvių tema – „Kodas – suknelė”.
Jauna kūrėja: naujiems dizaineriams rūpi idėja, o ne noras uždirbti kuo daugiau  (2)
2014 m. liepos 16 d. 10:29
Žavi ir veikli mergina Agota Mašanauskaitė sukasi skirtinguose darbuose. Ji spėja ne tik organizuoti renginius, pasirūpinti įvaizdžiu nuo-iki, bet ir plėsti savo kuriamų aksesuarų bei drabužių liniją.
J. Špakauskas. Kada Umberto Eco paskambins Selui?  (165)
2014 m. liepos 16 d. 10:18
Internete neseniai pasirodė toks pokalbis tarp vienos Lietuvos rašytojos ir žurnalistės bei garsiu vadinamo graikų rašytojo. Abu ponai kalba apie dalykus, kurių, atrodo, jie abu nelabai išmano. Nieko, pasitaiko, gaila tik, kad viešumoje.
Maskvoje gyvenanti lietuvė: teko girdėti pašaipų, kad draugaujame su Ukrainos fašistais  (376)
2014 m. liepos 16 d. 05:30
Sutikę lietuvius, maskviečiai mini jau ne Arvydą Sabonį , o režisierių Rimą Tuminą, ledo šokėjus Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą, aktorę Ingeborgą Dapkūnaitę ir kitus. Kartais Maskvoje lietuviai pašiepiami dėl estiško lėtumo, Ukrainos palaikymo ir pajuokiami, esą draugauja su Ukrainos fašistais.
Mados meistras, įtikęs įnoringiausioms Holivudo garsenybėms (FOTO)  (2)
2014 m. liepos 16 d. 00:05
Magiškas žodis „sfilata“ – (it.mados pristatymas). Tiek Milane, tiek Romoje jo reikšmę žino visi, nors kiek susiję su mada. Pirmoji Amžinojo miesto aukštosios mados „sfilata“ jau daugiau kaip dvidešimt metų siejama su legendinio „sarto“ – (it. aukštosios mados dizaineris ) Fausto Sarli vardu. Nors pats kūrėjas prieš kelis metus iškeliavo anapilin, jo vardas gyvas iki šiandien.
Socialinius tinklus užvaldė plaukuotų merginų kojų mada  (12)
2014 m. liepos 15 d. 14:26
Vasara merginoms - įtemptas gražinimosi metas. Juk karščio diktuojama apranga atidengia žymiai daugiau kūno nei šaltuoju metų laiku, todėl tenka įdėti daug daugiau pastangų norint atrodyti nepriekaištingai.
Dizaineriams atsibodo kurti vien arabų nuotakoms (FOTO)  (2)
2014 m. liepos 15 d. 00:05
„Kinta ir atsinaujina ne tik Milano „pret–a–porter“ mada. Keičiasi netgi tai, kas atrodytų nėra pavaldu laikui: Amžinasis miestas ir jo stilius“, – sako mados žurnalistė Jurga Jurkevičienė . Specialiai moteris.lt skaitytojams ji pasakoja apie permainas Romos aukštosios mados pasaulyje.
Koks aliejus padeda manekenėms išgauti švytinčios odos efektą?  (4)
2014 m. liepos 15 d. 00:00
Tai, kad aliejus tinka ne tik blynams kepti, žinojo ir prosenelės. O štai kosmetikos gamintojai ilgokai nesidomėjo mūsų naminiais grožio eksperimentais su šiuo takiu, riebiu skysčiu. Kas gi nutiko, kad požiūris pasikeitė?