Mada

Verslininkas: kai kurie pirštus prie smilkinio sukiojo, sužinoję, ką sumaniau  (5)
2014 m. liepos 12 d. 10:00
„Puodelis kavos visuomet yra daugiau nei tik gėrimas: tai atokvėpio minutė, mažas malonumas sau, gurkšnis balzamo sielai“, – įsitikinęs Vytauto Didžiojo universiteto absolventas, Lietuvos ypatingos kavos asociacijos prezidentas, didžiausių Baltijos šalyse kavos namų „Vero Coffee House“ įkūrėjas Darius Vėželis.
Kokie ekomados vėjai dabar pučia Berlyne, kuris dar vadinamas Europos ekosostine?
2014 m. liepos 12 d. 00:00
Jei gyveni Berlyne ir nori sekti ekologijos madas, nebeužtenka valgyti laisvėje bėgiojusių vištų kiaušinius, rengtis iš ekologiško audinio pasiūtais drabužiais ir atsisakyti automobilio. Visa tai buvo madinga prieš keliolika metų.
Paryžiaus mados savaitė. „Ralph & Russo“ kolekcija sugrąžino aukštąją madą prie ištakų
2014 m. liepos 11 d. 18:12
Jaunatviškas „Ralph & Russo“ duetas pristatė grynosios mados kolekciją, stulbinančiomis vakarinėmis sukniomis ir subtiliais siuvinėjimais palydami Paryžiaus mados savaitę pabaigos link.
Stulbinantis rezultatas be maisto papildų: 2-jų vaikų mama atsikratė 12 kg  (50)
2014 m. liepos 11 d. 08:18
Kristina yra dviejų vaikų mama. Ji yra laiminga, gyvenimu besidžiaugianti moteris, kuri nusprendė, kad metas permainoms. Jos tikslas - atsisakyti dvidešimties kilogramų. Tai jai padeda daryti asmeninis „Goodlife akademijos“ treneris Julius. Šiandien Kristina yra tikslo pusiaukelėje.
Greitai paruošiamų pusryčių idėja savaitgaliui  (1)
2014 m. liepos 11 d. 08:00
Bent artėjantį savaitgalį reikia leisti sau pagyvent lėčiau. Tam siūlome lengvai paruošiamų pusryčių idėją.
Elie Saabo suknelės, kurioms neįmanoma atsispirti  (9)
2014 m. liepos 10 d. 11:30
Iš Libano kilusio dizainerio Elie Saabo kūriniais greičiausiai domisi ne viena nuotaka, jo vestuvinės suknelės gniaužia kvapą. Tačiau kūrėjas džiugina ir įspūdingomis vakarinėmis sukniomis, šias noriai ceremonijoms ir apdovanojimams renkasi garsenybės.
Estus aplenkėme, bet nuo norvegų atsilikome  (3)
2014 m. liepos 10 d. 07:32
Pernai metais Lietuvoje nemokiomis pripažinta 15 proc. daugiau įmonių nei 2012 m. Tuo pat metu Estijoje ir Latvijoje bankrotų netgi sumažėjo. Tačiau bankrutavimo mastais lietuvius netikėtai aplenkė Italija ir Norvegija .
Ž. Grigaitis: pinigai neuždirbami iš buvimo tiesiog cool  (101)
2014 m. liepos 9 d. 15:54
Liepos antra savaitė Berlyne yra pati karščiausia po Berlyno kino festivalio, nes čia per 4 dienas vyksta 4 pagrindinės gatvės mados ir saviraiškos parodos. Pasaulyje nėra alternatyvos tokioms parodoms kaip „Bread and Butter Berlin“.
„Kitokios“ nusprendė nustebinti savo gerbėjus: to dar nebuvome nei mačiusios, nei dariusios  (37)
2014 m. liepos 9 d. 13:29
„Daina „Aukščiau dangaus“ – pakylėjimo, malonumo, laisvės, poilsio, euforijos būsena. Susitikimo vieta, kuri nesugadinta pompastikos, netikrumo, kur viskas iš gamtos, jos apsuptyje.
Drąsa: Nina Dobrev mados savaitėje neslėpė sužeistos kojos(FOTO)  (11)
2014 m. liepos 9 d. 12:57
Serialo „Vampire Diaries“ žvaigždė Nina Dobrev (25) - išvaizdos ir stiliaus idealas daugeliui gerbėjų. Jos kopijuoja Ninos stilių, akylai stebi kiekvieno renginio, kuriame pasirodo Nina, akimirkas, kad galėtų įvertinti, kokius apdarus šįkart pasirinko garsioji aktorė.
Sveika ar nesveika valgyti mėsą? Mitybos specialistų nuomonė  (17)
2014 m. liepos 9 d. 00:00
Diskusijos, kokios rūšies gyvūnas yra žmogus – žolėdis ar mėsėdis , nerimsta. Vegetarai tikina, kad mūsų protėviai ilgą laiką mito augaliniu maistu, o medžioti žvėris buvo priversti tik išskirtiniais atvejais. Tokiam požiūriui prieštarauja ir istorikai, ir medikai .
Ukrainietę pranoko įspūdingos figūros rusė Lolita  (66)
2014 m. liepos 8 d. 22:05
„Gyva lėle“ tituluojama ukrainietė Valerija Lukjanova jau turi nemažą būrį konkurenčių, kurios nori būti panašios į Barbės išvaizdą primenančią merginą.
Paryžiaus mados savaitę pradėjo „Versace“ kolekcija  (6)
2014 m. liepos 8 d. 18:21
Sekmadienį Paryžiuje prasidėjo aukštosios mados savaitė – „Versace“ mados namai surengė prabangų šou, kurio pagrindinė garbės viešnia buvo dainininkė Jennifer Lopez. „Versace“ gerbėja Jennifer Lopez sėdėjo pirmoje eilėje, vilkėdama ryškią baltą pečius atidengiančią suknelę be petnešėlių, su iškirpte iki klubo. Tuo tarpu scenoje buvo demonstruojamos prabangios Italijos mados namų vakarinės suknelės, skelbia "Reuters".
Paryžiaus mados savaitę pradėjo „Versace“ kolekcija
2014 m. liepos 7 d. 16:28
Sekmadienį Paryžiuje prasidėjo aukštosios mados savaitė – „ Versace “ mados namai surengė prabangų šou, kurio pagrindinė garbės viešnia buvo dainininkė Jennifer Lopez . „Versace“ gerbėja Jennifer Lopez sėdėjo pirmoje eilėje, vilkėdama ryškią baltą pečius atidengiančią suknelę be petnešėlių, su iškirpte iki klubo. Tuo tarpu scenoje buvo demonstruojamos prabangios Italijos mados namų vakarinės suknelės.
Bėdos, kurios nutiks: persitempėlių klaidos  (4)
2014 m. liepos 7 d. 10:18
Visuotine pastarųjų metų mada tapę įvairūs maratonai skatina žmonių sveikatingumą, tačiau gali būti pavojingi tam tinkamai nepasiruošusiems, bet dešimtis kilometrų įveikti pasiryžusiems, dalyviams.
L. Rimkevičienė: augindama vaikus atsisakiau ne tik viešojo gyvenimo  (34)
2014 m. liepos 7 d. 00:00
Ką šiandien veikia ir kuo gyvena žurnalistė Liepa Rimkevičienė .
Kai dėl 2,5 karto didesnės algos į darbą tenka skraidyti lėktuvu  (19)
2014 m. liepos 5 d. 16:43
Kiekvieną sekmadienį Beiruto oro uostas tiesiog užtvindomas į Rytus keliaujančių darbuotojų iš Libano.
Rankinės konkursas PASKELBTA LAIMĖTOJA!  (17)
2014 m. liepos 5 d. 00:00
Sakoma, kad tu man parodyk moters rankinę ir jos turinį, o aš tau pasakysiu, kokia ji yra. Pristatome penkis moterų tipus, kuriuos galima identifikuoti pagal mėgstamos rankinės modelį.
Paviešintas pirmasis „selfie“, kai Rihanna buvo 17-metė  (4)
2014 m. liepos 4 d. 20:22
Rodos, asmenukių mada išpopuliarėjo tik dabar, kai atsirado išmanieji telefonai. Tačiau didžiosios pramogų pasaulio žvaigždės jau kur kas anksčiau darydavosi savo autoportretus.
Vestuvinių suknelių mados: vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai
2014 m. liepos 4 d. 11:20
Šiuolaikiniame, sparčiai besikeičiančiame mados pasaulyje vis dažniau sutinkami netradiciniai sprendimai. Taip pat ir vestuvinėje madoje. Lengvumas, trapumas, kukli elegancija atsispindi dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijoje.
„Velomaratonas“ sieks saugumą padaryti madingu  (6)
2014 m. liepos 4 d. 09:04
„Mada, kuri saugo“ – tokiu šūkiu šių metų „Velomaratone“ jo dalyvius, žiūrovus ir kitus dviračių sporto entuziastus kvies saugių marškinėlių dekoravimo dirbtuvės. Kiekvienas, rugpjūčio 24 d. atsinešęs savo marškinėlius į ERGO dirbtuves, įsikūrusias netoli „Velomaratono“ starto vietos, galės juos nemokamai papuošti šviesą atspindinčiomis medžiagomis, kad jie taptų labiau pastebimais vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams.
Sostinės mada plinta: ar bus „nuskustas“ ir populiariausias pajūrio kalnas?  (96)
2014 m. liepos 2 d. 21:53
Atnaujinant Palangos miesto botanikos parką nebus aplenkiamas ir istorinis Birutės kalnas . Parko vadovybė sugalvojo šią vietą pakeisti. Užsimota praretinti jūrą užstojančias pušis, kad ant kalno užlipę poilsiautojai galėtų gėrėtis plačia panorama. Tačiau ar po šių darbų Birutės kalnas netaps toks pat, kaip plikai „nuskustas“ Gedimino kalnas?
Treneris Vytautas Brazdauskas: „Kokio kūno norėsi – tokį ir turėsi“  (5)
2014 m. liepos 2 d. 11:37
Nepriekaištinga ir išpuoselėta išvaizda tapo šiandieninio gyvenimo siekiamybe, o sportas ir sveika gyvensena kasdien tampa vis svarbesne visuomenės gyvenimo dalimi.
Prie ko priveda netinkamas bėgimas: antkaulio uždegimo simptomai ir gydymo priemonės  (4)
2014 m. liepos 1 d. 10:36
Lietuvoje bėgimas tapo tikra mada: masinėse varžybose matyti vis didesnės bėgikų gretos. Žmonės nuo kelių kilometrų ima bėgti vis daugiau, atsiranda alkio jausmas bėgti daugiau ir greičiau. Tačiau ar tai duoda naudos? Dažniausiai bėgimas be sistemos nuo kiekybės kilometrų priveda prie pervargimo ir traumų.
Prieš eurą plinta nauja mada, kurios taip bijojo pirkėjai  (568)
2014 m. liepos 1 d. 05:30
Nesulaukę galutinio sprendimo, leidžiančio Lietuvai įsivesti eurą, kai kurie verslininkai perrašinėja kainas. Atsiranda vis daugiau vietų, kur produktai kainuoja tiek, kad pakeitus į eurus išeitų lyginis skaičius.
7 mados mitai, kuriuos laikas sugriauti (FOTO)  (13)
2014 m. birželio 30 d. 00:00
Mados tendencijos keičiasi kiekvieną sezoną, tad jei girdėjote posakį – taisyklės kuriamos tam, kad būtų sulaužytos, jį drąsiai galite pritaikyti mados pasaulyje. Laikas sugriauti 7 plačiai paplitusius mados mitus.
Nauji tyrimai glumina: mus tukina liesi pieno produktai?  (76)
2014 m. birželio 28 d. 19:14
Pastaruoju metu vis dažniau atsiranda nuomonių, kad praėjusiame amžiuje įsitvirtinusios rekomendacijos vartoti liesus pieno produktus nepasiteisino.
Ką tavo dažniausiai naudojama nagų lako spalva pasako apie tave?  (3)
2014 m. birželio 28 d. 09:15
Apie tavo charakterį gali pasakyti daug kas: drabužiai, rašysena, šukuosena ir net rankinė . Ne išimtis ir dažniausiai naudojamo nagų lako spalva.
K. Rimdžius: išleistuvių apranga – fantazijos reikalas, tik reikia jausti saiką“  (4)
2014 m. birželio 27 d. 17:27
Išleistuvės, abiturientų itin laukiama šventė, reikalauja nemažai pastangų, jaudulio, pasiruošimo ir pinigų. Tačiau kol tėvai dejuoja dėl augančių išlaidų, jaunuoliams tenka gerokai paplušėti ir pasivaikščioti po parduotuves, išbandyti įvairius stilius ir spalvas, modeliuoti ir derinti aprangos detales.