Mada

Vilnietė sukūrė verslą, kurio misija – dovanoti gerą nuotaiką mamoms
2015 m. kovo 2 d. 00:05
Ar įmanoma verslą nuo...iki... sukurti per kelis mėnesius? Ar įmanoma verslo sėkme laikyti gerą nuotaiką ir šypsenas, kurias jis suteikia žmonėms? Ar įmanoma būti energinga įmonės vadove, mylinčia žmona ir kūdikį žindančia kūdikio mama? Mūsų atsakymas – TAIP. Ir tuoj sužinosite, kodėl.
Savaitės ikona. K. Brazauskienė: dievinu brangius papuošalus, jų turiu daug ir labai mėgstu puoštis
2015 m. kovo 2 d. 00:00
Nors ponia Kristina Brazauskienė tikina, kad mada ir stiliumi nesidomi, manau, ji šiek tiek koketuoja. Būdama viešumoje, ji visuomet atitinka protokolo reikalavimus ir nerašytas stiliaus taisykles ir neabejotinai turi savo stilių. Koks jis? Kokia ji būna, kai niekas nemato? Kaip rūpinasi savo išvaizda buvusi pirmoji šalies ponia?
Stulbinantys pokyčiai: lengvai ir neskausmingai svajonės link
2015 m. kovo 2 d. 00:00
Stulbinami išvaizdos pokyčiai šiandien įmanomi ir be chirurgo pagalbos. Grožio namų „Glamour style“ specialistė pataria: tereikia žinoti, kas labiausiai tinka prie Jūsų veido bruožų bei asmeninio stiliaus, ir savo įvaizdį pakeisite lengvai ir neskausmingai.
Faktai, kurių nežinojote apie M. Robbie: ką slepia elegantiška išvaizda ir seksualus elgesys?  (4)
2015 m. kovo 1 d. 13:05
Elegantiška žvaigždės išvaizda ir seksualus elgesys – bruožai, kurių nestinga Holivudo gražuolei Margot Robbie, tačiau berniokiškas jos būdas visai nedera su tradiciniais šviesiaplaukių stereotipais. Vaidmeniu filme „ Volstryto vilkas “ išgarsėjusi 24-erių australė tąsyk įkūnijo pagrindinio herojaus moterį-trofėjų. Naujajame filme „Susikaupk“ (angl. „Focus“), kuris jau pasiekė Lietuvos kino teatrus, M. Robbie įkūnijo naivią aferistę, kuri vėliau tampa pavojinga fatališka moterimi.
Esi stilingas ar vergas to, ką siūlo parduotuvė?  (53)
2015 m. kovo 1 d. 00:03
Mes – kaip lėlės, už siūlų valdomi tų, kurie sukūrė mados industriją. Vienetai gali siūtis privačiai. Kiti – vergai to, ką siūlo parduotuvė.
Vizažistas E. Ferreira: koks yra geriausias makiažas  (4)
2015 m. kovo 1 d. 00:00
Pasaulinį pripažinimą pelnęs kompanijos „Bobbi Brown“ vizažistas Eduardo Ferreira (51 m.) ir kalba, ir dirba su aistra. Makiažas gali pakeisti gyvenimą – tokią išvadą padarė žurnalistė po interviu su šia charizmatiška asmenybe. Tam, perskaitę jį, manome, pritarsite ir patys.
Mokyklose plinta pavojinga mada, netekusius sąmonės veža į ligonines  (219)
2015 m. vasario 28 d. 15:30
Tėvai sunerimę dėl plintančios pavojingos mados – įvairiais būdais netekti sąmonės. Medikai įspėja apie galimas pasekmes.
Nesupranta, kas darosi: miškuose pilna delikateso, o lietuviai praeina pro šalį  (106)
2015 m. vasario 28 d. 14:00
Prieš keletą metų kilęs bumas Lietuvoje steigti fermas, kuriose būtų auginamos afrikinės sraigės , pamažu slopsta ir, kaip sako Sraigių augintojų asociacijos vadovas Tomas Jacinkevičius, dabar tokių ūkių savininkus galima skaičiuoti ant rankų pirštų. Pagrindinė to priežastis – konkurentai rumunai, sugebantys užauginti sraiges už mažesnę savikainą, taigi lietuviams darosi vis sudėtingiau surasti užsienio rinkų, kur galėtų parduoti užaugintą produkciją. Savo ruožtu gamtoje esančios vynuoginės sraigės domina tik vietinius, norinčius užsidirbti eurą kitą, o verslininkams ši niša atrodo nepatraukli dėl didelio sraigių rinkėjų skaičiaus. Savo ruožtu gamtininkas Deividas Makavičius artėjant sraigių rinkimo sezonui viliasi, kad sraigių valgymo kultūra kada nors prigis ir Lietuvoje ir tautiečiai taip pat kaip grybų ar uogų į miškus ir klonius išsiruoš vakarienei pasirinkti sraigių.
„Pasimatymų daktaru“ save vadinantis vilnietis: žinau, kaip padėti vienišiams(INTERVIU)  (3)
2015 m. vasario 28 d. 09:59
Susipažinkite su vilniečiu Dionyzu Kučiu – aistrą madai jaučiančiu vaikinu, darbą drabužių parduotuvėje derinančiu su vaikščiojimu podiumu bei fotosesijomis. Šis gražuolis savo paroje randa papildomo laisvo laiko ir nepraleidžia progos prisidėti prie ryškiausių Lietuvos mados ir grožio renginių organizavimo.
Ant bangos: trauk iš spintos spalvotus kailius! (FOTO)  (3)
2015 m. vasario 28 d. 09:06
Pavasaris jau visai čia pat, bet vilkėti lietpaltį dar kiek ankstoka, o lengvi kailinukai tokiam orui puikiai tiks. Dideli, pūkuoti ir spalvoti - tokie dabar geidžiamiausi.
Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno kūdikiui  (5)
2015 m. vasario 27 d. 00:05
Vis daugiau įžymių mamų fotografuojasi žindydamos savo kūdikį , o nuotraukas leidžia publikuoti žurnalams arba viešina facebook'e. Tai tapo net savotiška mada. Tačiau aktorė Scarlett Johansson nustebino dar labiau.
Kaunietė dizainerė pristatė kolekciją „trečiajam sezonui“  (8)
2015 m. vasario 26 d. 16:28
Trečiadienio vakarą savo kūrybą mados gerbėjams pristatė kaunietė dizainerė Loreta Looren . Užsienyje spėjusi išgarsėti kūrėja mados gerbėjams pasiūlė kolekciją ir vadinamajam „trečiajam sezonui“.
Stiliaus fiasko: savo apranga šokiruojanti 22 metų atlikėja ir vėl sukritikuota(FOTO)  (9)
2015 m. vasario 26 d. 15:41
Britų atlikėja Charli XCX – viena didžiausių praėjusių metų muzikos pasaulio sensacijų. Jos muzika žavisi milijonai, tačiau merginos aprangos stilius vis dažniau pribloškia tiek mados kritikus, tiek paprastus stebėtojus.
17-oji „Mados Infekcija“: nuo scenarijų nuotakoms iki drabužių hibridų
2015 m. vasario 26 d. 00:00
Šiuolaikinio meno centre mados festivalio „ Mados Infekcija “ prodiuserė Renata Mikailionytė ir kūrybos vadovė Sandra Straukaitė kartu su dizaineriais pristatė festivalio, kurio metu žiūrovai išvys 16 kolekcijų , programą.
17-oji „Mados infekcija“: X pradeda, Y laimi!  (6)
2015 m. vasario 25 d. 17:36
Šiandien Šiuolaikinio meno centre tarptautinio festivalio „Mados infekcija” komanda pristatė 2015-ųjų metų festivalio programą, Lietuvos ir užsienio dizainerius. 17-ąjį kartą rengiamas didžiausias šalies mados renginys šį pavasarį gerbėjų laukia kovo 27 - 28 dienomis. Per dvi festivalio dienas žiūrovai išvys 16 kolekcijų, tarp kurių – ir svečių iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos.
Naujausios šio pavasario dizaino tendencijos
2015 m. vasario 25 d. 00:00
Vis labiau artėjant pavasariui daugelis iš mūsų ketina perdekoruoti ar bent įnešti šiltos ir linksmesnės nuotaikos į namus. Tai pereinamasis periodas tarp ilgų žiemos vakarų, kai tiek daug laiko jaukiai praleidžiame viduje ir tarp sezono, kada stengiamės kuo ilgiau užsibūti lauke. Lyg norėdami paspartinti ir prisivilioti spalvingą pavasarį, vis labiau dairomės į ryškesnes ir žaismingesnes spalvas, skirtingas, bei šviesesnes medžiagas mūsų namams. Norintiems keisti namų nuotaika stilingai rekomenduoju atkreipti dėmesį į keletą šį sezoną populiarių elementų.
Nauja mada: kuo nuogiau, tuo geriau FOTO  (3)
2015 m. vasario 24 d. 16:26
Daugybė garsenybių į „ Vanity Fair “ vakarėlį , kuris vyko po „Oskarų“ teikimo ceremonijos, atvyko lyg susitarusios vilkėdamos itin atviras sukneles. Iš perregimo audinio siūti vakariniai apdarai apnuogino aktorių, atlikėjų ir manekenių kūnus, fantazijai pilkdami tik žiupsenelį vietos.
Kokią SĖKMĘ gyvenime jums nulėmė Zodiako ženklas ?  (8)
2015 m. vasario 24 d. 08:55
Daugelis žmonių į šį pasaulį atkeliavo su iš anksto nulemtais ir Dievo suteiktais talentais, tačiau tik labai nedaugelis gimėme tam, kad taptume rašytojais arba menininkais, o kiti vis dar bando išsiaiškinti, kur yra tikrasis jų pašaukimas.
Žinomų šeimų vaikai demonstravo puošnių drabužėlių kolekciją
2015 m. vasario 23 d. 13:26
Į sostinės restoraną vaikams „Kuku Muku“ savaitgalį rinkosi žinomų vilniečių šeimos. Mamos ir tėčiai ruošė savo atžalas puošnių drabužių kolekcijos pristatymui.
Ramintos Vyšniauskaitės kritikos strėlės pop muzikos karalienei Madonnai  (17)
2015 m. vasario 23 d. 13:03
Charizmatiškosios radijo laidų vedėjos Ramintos Vyšniauskaitės balsą galima išgirsti darbo dienomis rytais nuo 7.00 val. įsijungus radijo laidą „Šok į kelnes“. Raminta su savo klausytojais kalbasi pačiomis įvairiausiomis temomis, tačiau tiek jie, tiek Ramintos draugai ir kolegos jau seniai žino: didžiausia merginos aistra – mada.
Savaitės ikona. V. Skaisgirė atskleidžia geriausią priemonę nuo senėjimo  (230)
2015 m. vasario 23 d. 00:00
Nė karto nesu mačiusi Vaidos Skaisgirės blogai atrodančios: visada pasitempusi, pasipuošusi, pasidažiusi. Nustebsite perskaitę, kokia yra pagrindinė Vaidos grožio priemonė. Be to, ji tikina, jog... nemėgsta ir nemoka dažytis!
Kaip rengsimės šį pavasarį? 7 populiariausios tendencijos  (20)
2015 m. vasario 22 d. 00:12
Pavasaris nebe už kalnų. Kokias sukneles vilkėsime, kokio ilgio kelnes mūvėsime? Kokių džinsų dairytis? O kokie raštai ir spalvos bus madingiausi? Laikas peržvelgti tendencijas ir pradėti dairytis naujovių.
Dešimt svarbiausių visų laikų „Youtube“ vaizdo įrašų  (33)
2015 m. vasario 21 d. 20:56
„Youtube“ kanalui praėjusią savaitę suėjo dešimt metų, tai vaizdo įrašų svetainė, kuri tapo labai reikšminga platforma verslo subjektams palaikyti ryšį su vartotojais. Tai erdvė, kurioje talpinami muzikiniai klipai, filmų anonsai, tai erdvė, kurioje gimė multimilijonieriai „Youtube“ žvaigždės.
Gatvės mada: vilniečiai jau pajunta pavasarį(FOTO)  (18)
2015 m. vasario 21 d. 09:46
Netikėtai pasirodžiusi saulė kaip mat privertė galvoti apie tuoj ateisiantį pavasarį. O kaip paskutinėmis žiemos dienomis rengiasi stilingosios Vilniaus praeivės ? Apžiūrėk!
7 įdomūs faktai apie kanibalizmą  (33)
2015 m. vasario 19 d. 18:09
Kanibalizmo atvejų istorijoje užfiksuota pačiais netikėčiausiais laikais ir pačiose netikėčiausiose vietose. Pavyzdžiui, vargu ar kas su šia pasibjaurėtina praktika asocijuotų Sovietų Sąjungą, tačiau Timothy Snyderio istorinėje knygoje „Bloodlands“ rašoma, kaip Stalino sąmoningai Ukrainoje sukelto bado metu šimtams žmonių buvo pateikti kaltinimai už savo kaimynų ir kartais net šeimos narių suvalgymą, rašo vox.com.
Vaikinų nuomonė: tai – didžiausias išvaizdos košmaras  (17)
2015 m. vasario 19 d. 16:45
Kodėl merginos dažosi, puošiasi, net tingėdamos eina į treniruotes? Žinoma, pirmiausia, kad patiktų pačios sau ir gerai jaustųsi. O dėl vaikinų ? Žinoma, ir jiems patikti norisi. Tačiau ar kartais nepersistengiame? O gal gražiname visai ne tai, ką turėtume?
Grožio pasaulis pamišo dėl „raudonų paakių“ manijos(VIDEO)
2015 m. vasario 19 d. 15:42
Jeigu esi ištikima panele.lt skaitytoja, aiškinti, koks makiažas šįmet madingiausias , tau tikrai nereikia. Tai – natūraliai atrodantis „nematomas“ makiažas, kurio pagrindinis akcentas – tobulai atrodanti oda .
Ž. Šilgalis. Parama sportui ir kultūrai? Verčiau investuokime!  (51)
2015 m. vasario 19 d. 14:30
Pasidžiaugti tarptautiniais laimėjimais, parodyti gerą valią ir užsidirbti politinių dividendų. Maždaug taip ilgą laiką Lietuvos politikai vertino sporto ir kultūros sritis, ne išimtis tam buvo ir sostinė.
Makiažo taisyklės, kurias verta įsidėmėti 2015 metais  (8)
2015 m. vasario 18 d. 16:55
Kovo 23 dieną duris atveria nauja makiažo studija Kaune “Beauty make up studio”. Vilniuje jau trejus metus sėkmingai veikianti grožio mokykla pristato savo dėstytojos, vizažistų olimpinių žaidynių „Nevskije berega“ („Hевские берега“) pirmųjų vietų laimėtojos, Anos Valytės patarimus norinčioms pavasarį atrodyti madingai, subtiliai ir šiuolaikiškai.