Mada

Lady Gaga viešumoje rodosi be to, kas reikalinga kaip oras (FOTO) (APKLAUSA)
2015 m. spalio 13 d. 10:46
Lady Gaga iki šiol nenustoja stebinti visų savo išskirtiniu ir originalumą pabrėžiančiu stiliumi. Ir ne tik juo - garsi atlikėja visiškai atsisakė vieno labai svarbaus su grožiu susijusio akcento.
Kas šį sezoną vyrauja vaikų madoje (FOTO)
2015 m. spalio 13 d. 00:05
Šį rudens-žiemos sezoną vaikų madoje – perversmas! Tiek maži, tiek šiek tiek ūgtelėję stebina mus savo ne itin vaikiškais drabužių derinių pasirinkimais ir parodo, jog yra stiprūs ir nepriklausomi.
„Fashion bazaar“ kviečia į didžiausią Lietuvoje metų mados renginį
2015 m. spalio 12 d. 13:24
Spalio 16-17 dienomis, Vilniaus parodų ir kongresų centre Litexpo, 3 salėje įsikurs jau 8 kartą organizuojama didžiausia mados mugė Lietuvoje „Fashion bazaar“. Bendradarbiaujant su tarptautine aprangos ir tekstilės paroda „Baltic Fashion&Textile Vilnius“ visiems stiliaus ir mados mylėtojams žadamas didžiausias metų mados renginys su daugiau nei 400 dalyvių iš 22 pasaulio šalių.
Vengras prestižinį darbą su „Walt Disney“ fotomenininke A. Leibovitz iškeitė į meilę lietuvei
2015 m. spalio 12 d. 10:01
Vengrą fotografą Tiborą Galambą į Lietuvą atvedė ne tik meilė fotografijai, bet daug svarbiau – meilė moteriai. Vos kelis mėnesius čia gyvenantis Tiboras jau išmaišė pusę pasaulio: Niujorke dirbo su garsiąja Annie Leibovitz, Edinburge pabaigė fotografijos studijas, Londone , Berlyne ir Budapešte fotografavo aukštąją madą ir reklamas. Paklausus, ar jis turi vietą, kurią vadintų namais, Tibor šyptelėjęs atsako: „Namai yra ten, kur Jolita“.
Stilistės A.Gilytės patarimai antsvorio turinčioms moterims. VIDEO  (1)
2015 m. spalio 12 d. 00:00
Šiandien specialaus projekto „Aš galiu sulieknėti !“ dalyvė Živilė pradeda trijų savaičių iššūkį. Moteris bandys sulieknėti ir padailinti kūno linijas laikydamasi ypač mažo kaloringumo „Nutriless“ plano . Jos tikslas – projekto pabaigoje pasipuošti nauja suknele, kuri šiuo metu dviejų vaikų mamai yra kiek ankštoka.
Baltymų dieta: sotus maistas ir tirpstantys kilogramai  (7)
2015 m. spalio 11 d. 11:21
Indėnų patarlė sako: žmogus miršta tada, kai suvalgo visą jam skirtą maistą. Puiki priežastis... Ne, ne liautis valgyti – mokytis tai daryti atsakingai.
Mados teismas: madingai besirengiančios moterys skriaudžia šeimą, yra nerimtos, o jų elgesys – nepadorus
2015 m. spalio 11 d. 00:00
Kas iš tikrųjų vyko 1927-aisiais ir kokį baisų nusikaltimą Lietuvoje padarė mada?
Tada ir dabar. Sovietmečio vestuvių košmarai: pirmoji naktis pas kaimyną ir vos tragedija nesibaigusi pramoga  (1312)
2015 m. spalio 10 d. 18:23
„ Veselės be baltos mišrainės nebuvo, o smigti į ją veidu – būtinas dalykas, – sako ilgus metus vestuvėse grojantis Audrius Taparauskas. – Kai grajinau per pačias pirmas vestuves, jaunikis ir ant šaltienos miegojo. Juk gerdavo kibirais – vien samagonas buvo vestuvėse, likeris ir tai iš samagono padarytas, kavos pupelių pridėta ir tipo likeris. Uch, koks stiprus buvo, kokių 55 laipsnių. Tai jaunikis gėrė gėrė, dar tostą už muzikantus pakėlė ir į burną jau nebepataikė – viskas per petį ant šviesaus kostiumo rankovės nutekėjo“, – prisimena jis.
100 metų per dvi minutes: kaip keitėsi moteriškų drabužių mados  (12)
2015 m. spalio 10 d. 15:28
Nuo skrybėlaičių su plunksnomis iki suplėšytų džinsų, nuo natūralaus grožio iki ryškiai išdažytų akių vokų ir skruostų.
Trys tarpukario grožio receptai: vazelinas – visiems atvejams, net akių vokams dažyti
2015 m. spalio 10 d. 00:00
Džiazas, kinas , nikotinas, absentas, laisva meilė, automobilis. Kokie trečiojo dešimtmečio damų poreikiai sukėlė ryškius grožio ir sveikatos industrijų pokyčius?
Gydytoja atskleidė auksinę mitybos taisyklę  (51)
2015 m. spalio 9 d. 15:55
Milijonai žmonių žavisi vegetarizmo bei jo atmainų – veganizmo, žaliavalgystės – idėjomis.
S. Starkutė: putlios lūpos ir apvali krūtinė sendina moterį  (23)
2015 m. spalio 9 d. 14:38
Ar Lietuvoje klestintis jaunystės kultas – liguistas? Kas bus, jei pasensiu? Apie tai šį, penktadienio, vakarą bus diskutuojama TV3 laidoje „ Vilnius gyvai“. Modelis Simona Starkutė tikins, kad tatuiruoti antakiai ir pūstos lūpos sendina, senjorė Valentina Balyko kvies pasinerti į ryto rasą, o aktorė Gabija Jaraminaitė pradžiugins jaunėles, kad 40-mečio sukaktis – ne tokia ir baisi.
Simona Starkutė: silikono mada jau praėjo  (13)
2015 m. spalio 9 d. 14:33
Ar Lietuvoje klestintis jaunystės kultas – liguistas? Kas bus, jei pasensiu? Apie tai šį penktadienio vakarą bus diskutuojama TV3 laidoje „Vilnius gyvai“. Modelis Simona Starkutė tikins, kad tatuiruoti antakiai ir pūstos lūpos sendina, senjorė Valentina Balyko kvies pasinerti į ryto rasą, o aktorė Gabija Jaraminaitė pradžiugins jaunėles, kad 40-mečio sukaktis – ne tokia ir baisi.
Parduotuvės pasikeis neatpažįstamai  (78)
2015 m. spalio 9 d. 12:24
Įsivaizduokite, kad stovite prie veidrodžio ir matote save su nuostabia suknele ar kostiumu. Pasisukiojate į šonus ir nusprendžiate, kad drabužis jums puikiai tinka, jį nusiperkate. Skirtumas tik tas, kad jūs esate ne parduotuvėje , o namuose. Po kelių valandų jūsų prekė jau namuose, ją atskraidino jums dronas .
A. Grigaliūnienė: norėčiau, kad madinga būtų daugiau laiko praleisti su vaikais  (7)
2015 m. spalio 9 d. 08:42
Vaikų žaislų parduotuvę atidariusi dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė , kalbėdama apie vaikų stilių ir šiuolaikinių žaislų madas, teigia, kad nuolat skubantys tėvai su savo atžalom praleidžia neįtikėtinai mažai laiko.
47 kv.m. butas Kaune: kaip rekonstrukcija padėjo sujungti sena ir nauja  (64)
2015 m. spalio 9 d. 00:00
Rekonstruojant butą, įrengtą prieškario metais statytame name Kaune, ir projektuojant interjerą jaunai šiuolaikiškai porai, buvo iš esmės pakeistas planavimas: išgriautos visos pertvaros, suformuota nauja planavimo schema su centriniu architektūriniu elementu ir subtiliai išsaugota sąsaja su istorine namo praeitimi.
Agnė Grigaliūnienė kviečia tėvus praleisti daugiau laiko su vaikais
2015 m. spalio 9 d. 00:00
Vaikų žaislų parduotuvę atidariusi dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė, kalbėdama apie vaikų stilių ir šiuolaikinių žaislų madas, teigia, kad nuolat skubantys tėvai su savo atžalom praleidžia neįtikėtinai mažai laiko.
„Sutikau tik dvi tokias moteris – Catherine Deneuve ir... Barbarą Kalėdą“
2015 m. spalio 9 d. 00:00
Kai buvau jau paaugęs vaikas, vartydama „Moterį“ ieškodavau žurnalistės labai gražia pavarde – Kalėda. Žurnalo mados redaktorės Barbaros Kalėdos rašiniai man buvo tokia pat šventė kaip Kalėdos.
Garantuotai nustebsi : paskelbta, kas vos netapo „Gossip Girl“ aktorėmis (FOTO)  (1)
2015 m. spalio 8 d. 09:13
Dar visai neseniai pasaulyje pasklido mada viešinti aktorių, kurie vos negavo vaidmenų garsiuose filmuose ar serialuose, pavardes.
Susipažinkite: įdomios ir retos rudens gėlės
2015 m. spalio 8 d. 00:02
Ruduo įsibėgėja, tad vis mažiau ir mažiau žiedų belieka gėlynuose. Tiesa, rudeniškas nuotaikas praskaidrina tie augalai , kurių lapai nusispalvina žaižaruojančiais raudonais ar geltonais atspalviais, bet tai būna trumpam. Vėliau ryškios spalvos nuslopsta, belieka pilkos ir rusvos. Bet iš tiesų mūsų gėlynuose galima auginti gausybę augalų, kurie gražūs ir rudenį. Ir nors daugelį rudenį žydinčių gėlių puikiai žinome, tokius kaip astrai, kardeliai , jurginai, saulainės, rudbekijos ar kitos, bet yra nemažai gėlių, kurios puošnios ne tik ryškiaspalviais žiedais, bet ir lapais, kero forma ar kitomis grožybėmis.
Nauja mada - augintinių žalojimas ar nekaltas žaidimas
2015 m. spalio 7 d. 16:47
Nenustembame, kai plaukų spalvą sumano keisti žmonės, nenustembame net tuomet, kai brunetė ar blondinė nusprendžia persidažyti plaukus rausvai. Šiandien dirbtinai atrodančios plaukų spalvos itin madingos, nuo rausvos, violetinės iki žalios. Tačiau į madą žengė ne tik savų, bet ir augintinių plaukų dažymas.
D. Kepenis: sveikos gyvensenos mokosi vis daugiau žmonių  (12)
2015 m. spalio 7 d. 14:30
Paskutiniais metais vėl pastebimas vis didesnis domėjimasis sveika gyvensena, žmonės tampa sąmoningesni, ieško informacijos, mokosi, šviečiasi, imasi sveikatingumo praktikų. Galima sakyti, sveika gyvensena dalyje visuomenės tampa gera mada.
Dizainerė I. Daugirdaitė: juoda ir pilka nėra Lietuvos nacionalinės spalvos  (9)
2015 m. spalio 7 d. 11:34
Šio rudens „Shopping Night Out" stilistės, dizainerės Ievos Daugirdaitės nuomone, nors Lietuvoje pilna stilingų ir madą medžiojančių, originaliai atrodančių žmonių, dažnas lietuvis pirmiausiai pasirenka ne išskirtinumą, o drabužio praktiškumą ir patogumą.
„Microsoft“ pažėrė naujovių laviną  (32)
2015 m. spalio 7 d. 11:27
„Microsoft“ santykinai dar visai neseniai pradėjo platinti „Windows 10“ - nuo šios sistemos išleidimo praėjo mažiau nei trys mėnesiai – o dabar amerikiečiai jau ruošiasi publikuoti ir išmaniesiems telefonams skirtą sistemos variantą „Windows 10 Mobile“. Ir nors oficialiai „Lumia“ telefonų savininkai šios sistemos įsidiegti dar negali, tačiau „Microsoft“ pademonstravo kelis įrenginius, kuriuose ši sistema veiks: du flagmano lygio įrenginius ir vieną biudžetinį telefoną, rašo „The Verge“.
Artėjant karalių vizitui restoranai pristato švediškas vaišes  (3)
2015 m. spalio 6 d. 18:04
Karališkasis spalis - taip šį mėnesį siūlo vadinti Švedijos ambasada. Spalio 7-9 dienomis Lietuvoje lankysis Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija. Valstybinio vizito metu karalių lydės ministrai ir 30 verslininkų delegacija.
Savaitės ikona. E. Skrolytė: mano „arkliukas“ – lietuvių dizainerių kūriniai  (17)
2015 m. spalio 6 d. 00:00
Žiūrint į televizijos laidų vedėją Eglę Skrolytę, atrodo, jog stilingai atrodyti jai tarsi nekainuoja jokių pastangų. Bet komplimentus sakyti šiai moteriai derėtų atsargiai...
Dizainerių patarimai rudeniui ir žiemai: susidraugaukite su spalvomis
2015 m. spalio 5 d. 21:40
Šį rudenį ir žiemą madingos norinčios būti moterys neprivalo iškuopti savo spintos, viską išmesti ir prisipirkti naujų daiktų. Ir šiemet madingi bus tamsių spalvų paltukai, o ryškią megztą suknelę ar megztinį ir džinsus apsivilkusios dailiosios lyties atstovės taip pat bus stilingos.
Svetima piniginė. A. Guoga: taupymas nėra vertybė  (67)
2015 m. spalio 5 d. 20:09
„ Pinigų karta “ neapleidžia „Svetimos piniginės“ rubrikos ir toliau skaitytojams pasakoja apie europarlamentarų pinigines, išlaidas ir taupymą.
Kokie džinsai madingi šį rudenį?  (4)
2015 m. spalio 5 d. 14:58
Metas į vasaros lentynas sukrauti plėšytus džinsus ir trumpučius šortukus, rudenį pasipylė naujos džinsų tendencijos. Tiesa, šį tą iš vasariško garderobo dar gali pritaikyti ir šaltajam sezonui.