Mada

„Victoria's Secret“ angelas A. Ambrosio nusirėžė plaukus
2015 m. lapkričio 25 d. 09:28
Modelis Alessandra Ambrosio antradienio vakarą savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksuoti išvaizdos pokyčiai.
Maisto tinklaraštininkė: kaip maitintis šiuo metu madinga  (5)
2015 m. lapkričio 25 d. 00:00
Tinklaraštininkė ir kulinarinių knygų autorė Renata Ničajienė pasakoja apie sezoninių produktų madą, tendenciją maitintis pagal metų laikus ir naujausius atradimus.
Top 10 populiariausių rankdarbių Lietuvoje šiais metais  (4)
2015 m. lapkričio 24 d. 14:53
Rankdarbiai šiais metais labai išpopuliarėjo ir jų populiarumas pastebimas visur: inernete, socialiniuose tinklapiuose, įvairiose mugėse, renginiuose. Internetas padeda rankdarbių pardavėjams lengviau surasti pirkėjus ir populiarinti įvairias rankdarbių rūšis.
Gatvės mada: artėjant žiemai vilniečiai nepamiršta ryškių aksesuarų (FOTO)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:43
Spustelėjus šaltukui vilniečiai ir miesto svečiai iš spintų ištraukė šiltesnius apdarus. Vieni puošiasi šiltais, ryškiais šalikais, kiti žiemą pradeda su kailiniais. Peržvelk, kaip miestiečiai rengiasi artėjant šaltajam metų sezonui!
Šerlokas Holmsas atgimė naujiems nuotykiams  (1)
2015 m. lapkričio 24 d. 00:00
Garsiausias pasaulio seklys grįžta Anthony Horowitzo romane „Šilko rūmai“ (iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė, išleido „Tyto alba“). Šią knygą jis parašė Arthuro Conano Doyle‘io autorinių teisų paveldėtojų užsakymu. Istoriją pasakoja Votsonas. Holmsas jau miręs, o jo ištikimas bičiulis Votsonas gyvena senelių namuose.
Naujausia nagų mada: šį sezoną jos trokš visos (FOTO)
2015 m. lapkričio 23 d. 11:40
Koks gi šaltasis sezonas be šilto, įvairiais raštais marginto megzto megztinio? Sweaters arba dar kitaip - knits , yra šio sezono stiliaus tendencija numeris vienas.
Lietuvos dizaineriai kviečia Kalėdų laukti stilingai  (4)
2015 m. lapkričio 23 d. 11:15
Šimtus dalyvių bei dešimtis tūkstančių lankytojų pritraukusi mados mugė „Kodas|477“ su nauju dvelksmu grįžta Kalėdoms.
JAV gyvenanti lietuvė: mano gyvenime įvyko daug stebuklų  (81)
2015 m. lapkričio 22 d. 21:51
Vienų pirmųjų grožio ir modelių mokyklų Lietuvoje įkūrėjai Vaivai Tučkuvienei daugelis mados pasaulyje žinomų merginų jaučiasi dėkingos už sėkmingai susiklosčiusę karjerą ir įkvėptą pasitikėjimą savimi.
Stlistės patarimai: kaip rengtis šaltąjį sezoną?  (3)
2015 m. lapkričio 20 d. 17:22
Jei kadaise žmogui pakakdavo tiesiog įsisupti į kailį, dabar norime žinoti, kokios jis turėtų būti spalvos. Kitaip tariant, norime ne tik šilumos, bet ir būti madingi.
Pokštų automobilių savininkams mada Kaune tęsiasi: šį kartą – įvyniojo į foliją  (6)
2015 m. lapkričio 20 d. 14:42
Kaune gyvenantiems vairuotojams jų draugai mėgsta rengti pokštus: savaitgalį BMW klubo fanai pasistengė „pagražinti“ draugo automobilį, o dar anksčiau virėja po darbo rado savo automobilį įvyniotą į maistinę plėvelę.
A. Valentaitė paatviravo apie pramogų pasaulio užkulisius  (74)
2015 m. lapkričio 20 d. 12:37
Prieš kelias dienas žinių radijo laidoje „Marijonas kviečia“ viešėjo žinoma moteris – Asta Valentaitė (34). Pokalbio su Marijonu Mikutavičiumi metu, stilistė papasakojo apie jai klijuojamas etiketes, konkurenciją, vakarėlius bei atskleidė neįprastą požiūrį į devėtus drabužius.
Tavo likimą atskleis... tai, ką mėgsti piešti (FOTO)  (2)
2015 m. lapkričio 19 d. 14:12
Visi turi savo firminį piešinėlį, kurį dažniausiai piešia paraštėse. Koks yra tavasis? Žinok, jog tavo dažniausiai piešiamas piešinys gali labai daug ką pasakyti apie tavo lemtį, asmenybę bei santykį su kitais žmonėmis!
Šis amžius priklauso VYRESNIO AMŽIAUS moterims, diktuojančioms naujausias madas  (4)
2015 m. lapkričio 19 d. 13:38
Amžius yra ne žvakučių skaičius ant torto, bet požiūris į gyvenimą. Šiuolaikinės moterys neturi bijoti senatvės. Jos privalo džiaugtis savo elegantišku amžiumi ir didžiuotis stilingu senėjimu. Nes šis grožio amžius priklauso vyresnio amžiaus moterims, kurios diktuoja naujausias madas.
Į madą ateina manikiūras, kokio iki šiol moterys negalėdavo pakęsti FOTO VIDEO  (11)
2015 m. lapkričio 18 d. 15:22
Į grožio pasaulį beldžiasi nauja mada, kurios iki šiol negalėjo pakęsti kiekviena moteris.
Kaip apie „Starbucks” atsiradimą savo šalyje reaguoja italai?  (6)
2015 m. lapkričio 18 d. 13:43
Italai kavą vadina savo kultūros dalimi ir tradicinį jos gėrimo būdą labai saugo. Pasigirdus naujienoms apie „Starbucks” įkūrimą Italijoje, pasipylė įvairios italų nuomonės.
Klaipėdoje duris atvers japoniškų lėlių paroda  (3)
2015 m. lapkričio 18 d. 12:12
Lapkričio 27 – sausio 11 dienomis Japonijos ambasada Lietuvoje , Lietuvos dailės muziejus ir Japonijos fondas kviečia aplankyti japoniškų lėlių parodą. Paroda bus eksponuojama Prano Domšaičio galerijoje ( Liepų g. 33, Klaipėda ).
Kaune susirinkusios ilgaplaukės pagerino tris Lietuvos rekordus  (9)
2015 m. lapkričio 18 d. 11:15
Praėjusį savaitgalį į gausią mados , stiliaus ir grožio parodą „Moters pasaulis“ rinkosi ne tik išrankiausi lankytojai, bet ir Lietuvos ilgaplaukės mergaitės, merginos, moterys į jau tradicija tampantį konkursą „Pasaulio ilgaplaukės“ 2015.
Naujausia grožio mada, dėl kurios merginos eina iš proto (FOTO)
2015 m. lapkričio 18 d. 09:30
Nors plaukų atspalviai - labai individualu dalykas ir tai, kas tinka vienoms, gali visai netikti kitoms, naujausia plaukų dažymo tendencija yra tokia woow , jog drąsiai galima teigti: tokios šukuosenos užsinorės kiekviena!
Indie roko gerbėjams Kalėdos ateis anksčiau: C. Baratas iš „The Libertines“ gros Rygoje  (1)
2015 m. lapkričio 17 d. 12:29
Šiuolaikinio indie roko fanų Lietuvoje – šimtai. Gruodžio 6-ąją jie turės rimtą priežastį krautis kuprines Latvijon: tą vakarą Rygoje koncertuos Carlas Baratas, vienas svarbiausių praėjusio dešimtmečio britų roko muzikantų.
Vyrauja grožio tendencija , kuriai atsispirti negalėsi (FOTO)
2015 m. lapkričio 17 d. 09:29
Dar visai neseniai rašėmė apie plintančią grožio tendecija - plaukų blizgučius, o štai šią savaitę grožio pasaulį pasiekė nauja mada.
Stiliaus taisyklės apkūnioms: ko negalima dėvėti  (42)
2015 m. lapkričio 16 d. 15:31
Nėra tokios moters , kuriai būtų nesvarbi jos figūra ir išorė. Kiekviena mūsų nori visuomet atrodyti puošniai ir madingai. Ir jei lieknoms merginoms rinktis tinkamus apdarus visiškai nesunku, tai apkūnioms šitai yra tikrų tikriausias išbandymas.
Atjauta Prancūzijai: mada ar žmogiškumas?  (19)
2015 m. lapkričio 16 d. 13:58
Daugybei žmonių socialinį tinklą įvertinus kaip priemonę užuojautai reikšti, koja kojon su mumis žengianti medija tapo dar vienu taikiniu, į kurį socialinių tinklų vartotojai laido negatyvumo strėles. Iš to ir kyla klausimas – masinis profilio nuotraukų filtrų naudojimas tėra mados reikalas ir bergždžias noras atkreipti dėmesį į save? Galbūt tai yra palanki forma įrodyti, kad vienybė yra mūsų stiprybė?
Parodoje „Moters pasaulis” - šukuosenų šou  (1)
2015 m. lapkričio 16 d. 13:43
Šeštadienį Kauno „Žalgirio” arenos amfiteatre karaliavo trečiasis labdaros renginys „Big Hair Show 2015”. Žiūrovams pristatytos jaunų ir Lietuvoje jau žinomų grožio bei mados kūrėjų kolekcijos. Renginio metu nestigo teatralizuotų pasirodymų, vyko konkursas. Jame fortūna buvo palanki kūrybinei komandai iš Kauno „Beauty Secret”, pristačiusiai kvapą gniaužiančią kolekciją intriguojančiu pavadinimu „Garbink arba nekęsk”.
Revoliucija vyriškos figūros pasaulyje: „six packą“ keičia „tėvuko kūnas“
2015 m. lapkričio 16 d. 01:30
Ilgas fizinio patrauklumo idealo siekimas ir nuolatiniai raginimai tobulinti save gali labai varginti. Iš čia atsirado nauja tendencija – „ Dad Bod “ mada, gailestingai leidžianti viso pasaulio vyrams turėti nedidelį pilvuką, netobulus bicepsus ir laikyti save visai nieko vyruku.
Dizainerė Rūta Rimšelienė: kokie batai yra šio sezono TOP'ai  (14)
2015 m. lapkričio 15 d. 00:00
Lapkritis, artėjant šalčiausiam metų laikui – paskutinė galimybė pasiruošti žiemai ir investuoti į šiltus batus. Žinoma, daugumai norisi, kad batai būtų ne tik šilti, patogūs, bet ir atitiktų naujausias mados tendencijas.
Specialistė apie pamėgtus moterų makiažus: nustokite taip dažytis!  (4)
2015 m. lapkričio 13 d. 23:00
Makiažo specialistė ir grožio industrijos magnatė Bobbi Brown stebisi garsenybių pamėgtomis makiažo tendencijomis ir moteris ragina nesekti jų pavyzdžiu.
Tavo antakiai atskleis tai, ko tau niekas nepasakė (FOTO)
2015 m. lapkričio 13 d. 13:50
Antakiai ne tik formuoja mūsų veido bruožus, juos įrėmina bei suteikia išraiškingumo, bet ir gali būti puiki pagalba sprendžiant, su kokia asmenybe susidūrėme.
Avalynės dizainerė R. Rimšelienė pataria – kokius batus rinktis šią žiemą  (1)
2015 m. lapkričio 13 d. 10:52
Lapkritis, artėjant šalčiausiam metų laikui – paskutinė galimybė pasiruošti žiemai ir investuoti į šiltus batus. Žinoma, daugumai norisi, kad batai būtų ne tik šilti, patogūs, bet ir atitiktų naujausias mados tendencijas. Avalynės dizainerės Rūtos Rimšelienės teigimu, madingus batus nesunkiai gali išsirinkti kiekvienas – vienu metu madingi net kelių skirtingų tipų batai, tačiau svarbiausiai, ne aklai vaikytis mados, bet rinktis tuos batus, kurie labiausiai atitiktų juos avėsiančio žmogaus stilių bei gyvenimo būdą.