Mada

Plinta nauja mada: jaunavedžiai nežino – juoktis ar supykti  (263)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 11:39
Pastaruoju metu vestuvėse plinta mada, kuri tikrai nepatiks jaunavedžiams. Ne paslaptis, kad populiariausia vestuvinė dovana – vokelis su pinigais, tačiau, pasirodo, atidarius jį galima ne juokais nustebti.
Paplūdimio deivės: įspūdingiausių maudymosi kostiumėlių TOP13  (27)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Vasaros palydėtuvių proga sudarėme įspūdingiausių šios vasaros maudymosi kostiumėlių topą. Prie kai kurių tiktų nebent aukštakulniai...
Atskleista, kas vaikinams merginų išvaizdoje įstringa labiausiai (FOTO)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 14:02
Nors lauke šiluma dar lepina mus, vis dėlto liūdnai tenka konstatuoti - vasara baigiasi. Su vasaros išlydėtuvėmis skubame iš drabužių spintų traukti rudeniškus apdarus, ruoštis mokslo metams ir nostalgiškai atsidūstame, prisiminusios vasaros nuotykius.
Nuo Plus-Size drabužių iki kolekcijos iš stogų dangos  (1)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 10:51
Drąsiai į mados traukinį šokusi alytiškė Ieva Guzė , mažosios bendrijos “Guzva” (EVAstyle) įkūrėja ir savininkė, vos per dvejus metus spėjo ne tik atsikąsti Plus-Size drabužių prekybos, nugalėti prestižiniuose metų verslininkių apdovanojimuose, visiškai pamesti galvą dėl stilistės darbo, bet ir įsivelti į netikėtą avantiūrą – kolekcijos kūrimą stilistinių idėjų šou „Exit To The City”, kurios kostiumus žada siūti iš… stogo dangos plėvelės.
Sukurta Lietuvoje: lengvu rankos judesiu striukė paverčiama į palapinę  (19)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 09:16
Studentai baigę bakalauro studijas, kurios per ketverius metus jiems „neprilipo“ neretai bijo keisti karjeros kelią, rizikuodami pasirinkti kitą specialybę. Istorijos bakalauras Andrius Pūkys, prieš dvejus metus nusprendęs įstoti į Kauno technologijos universiteto (KTU) Aprangos mados inžinerijos magistrantūros studijas įrodė, kad bijoti nėra ko. Studijas A. Pūkys baigė su trenksmu – sukurdamas striukę, transformuojamą į vienvietę palapinę, rašoma KTU pranešime.
Liga, ateinanti iš Vakarų: jai išsivystyti gali prireikti 10-15 metų  (53)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 21:17
Gyvename visuomenėje, kurioje bokalas alaus ar taurelė stipresnio gėrimo atrodo normalu ir visiškai priimtina. Tačiau tuos, kuriems tokie bokalai ir taurelės tampa nesuskaičiuojami, smerkiame ir norime, kad jie kapstytųsi patys – taip jiems ir reikia. Vilniaus priklausomybės ligų centro direktorius Emilis Subata pastebi, kad lietuviai dažnai nesuvokia, kad tai labai rimtos ligos ir jas linkę spręsti rinkdamiesi pernelyg paprastus kelius, ne mokslą, o „stebuklingus“ gydymo metodus.
„Garden Style“: ką gali parodyti lietuvio kiemas
2015 m. rugpjūčio 26 d. 14:41
Patriotiškumą savo kieme galime parodyti ne tik iškeldami vėliavą. Yra ir kitų aplinkos dalykų, kurie pasufleruoja, kad šiame kieme gyvena savo tautinį identitetą vertinanti šeima. Aplinkos dizaino konferencija „Garden Style“ suteiks daug idėjų šia tema, o šiandien pakalbinome pranešėjus dar prieš konferenciją.
Vilniuje atidarytame klube bus bandoma grąžinti seną madą nauju pavidalu  (12)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 15:54
Sostinėje antradienį duris oficialiai atvėrė naujas klubas „Green Garage“, į kurį kviečiami visi, norintys mankštinti ne raumenis, o smegenis ir pirštus. Ir galbūt savo rankomis susikurti tai, apie ką ilgą laiką svajojo, bet neturėjo tam reikalingų įrankių.
M. Mikutavčius glėbyje šildė savo gražuolę mylimąją  (569)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 13:32
Viena gražiausių Lietuvos porų - dainininką Marijų Mikutavičių ir dizainerę Ievą Daugirdaitę portalas KLUBAS.lt užfiksavo Tarandėje esančioje studijoje, kur vyko naujojo TV3 sezono laidos „Svogūnų Lietuva“ filmavimai.
Kaip anksčiau rengėsi Paris ir Nicky Hilton
2015 m. rugpjūčio 25 d. 11:34
Sesutės Nicky ir Paris Hilton - vienos iš šiandieninių madisčių. Prieš daugiau nei 10 metų jos taip pat akylai sekė mados tendencijas, tačiau peržvelgus kadaise darytus kadrus, šiandien seserų aprangos sprendimai mažų mažiausiai atrodo juokingi.
Nauja „Instagram“ plaukų tendencija - gražu , bet velniškai painu (FOTO)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 09:08
Grožio pasaulyje kone kasdien atsiranda kokia nors naujiena. Dažnai panelių grožio tendencijas kaupia visagalis Instagramas , kuris fiksuoja visas grožio naujienas.
Žurnalas „Moteris“ – 95-erius metus kartu su Jumis!
2015 m. rugpjūčio 25 d. 00:12
„Atgal nesidairau ir visai nebijau savo amžiaus,“ – sako rugsėjo mėnesio žurnalo „ Moteris “* viršelio veidas Svetlana Griaznova -Acquista.
Paragauti mokslo bus galima net miestų aikštėse ir kavinėse  (3)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 14:55
Išradingumas – svarbiausias civilizacijos pažangos variklis. Jau dvyliktą kartą Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ ketina nustebinti jus šio išradingumo vaisiais. Festivalio programą šiemet praturtino dar keli universitetai, inovatyvios verslo kompanijos, kolegijos. Vienas iš naujų festivalio draugų – Italų kultūros institutas Vilniuje, kurio dėka Lietuvos mokslų akademijos (LMA) didžiojoje salėje išgirsite žymių Italijos mokslininkų: prof. Michele de Luca, prof. Salvatore M. Aglioti ir prof. Edoardo Boncinelli paskaitas apie kamienines ląsteles, užuojautos mechanizmus mūsų smegenyse ir mokslo grožio esmę.
Dizainerė su dukra tapo naujos kolekcijos fotosesijos modeliais
2015 m. rugpjūčio 24 d. 13:52
Vilnietė drabužių dizainerė Mariana Višnevskaja-Jankovičienė, kurią dažnai galima sutikti stilingiuose sostinės renginiuose bendraujančią su scenos žmonėmis, savo naujausią rudens sezono kolekciją įamžino įspūdingoje fotosesijoje.
NEMADINGA: 7 daiktai, kuriuos privalai išmesti iš spintos  (37)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:00
Turime tau daiktų sąrašą, kuriuos vertėtų paslėpti giliai giliai ir pamiršti. Jie į madą nebegrįš.
Vyro dėmesingumas mamai nieko gero nežada žmonai?  (9)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:00
„Aš neduosiu, neužleisiu, kol gyva! Nepaduosiu samčio, nenoriu ponios ant savo galvos!“ – šaukė Žemaitės „Marčios“ anyta . Ar nuo tų laikų kas nors pasikeitė?
Šiuolaikinės vestuvės: gintaro dulkės ir piršlio korimo besiilgintys emigrantai  (15)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 12:25
Lazerių šou, mago pasirodymas, momentinės fotografijos kampelis, ledo barai, į ugnį barstomos gintaro dulkės – tokias pramogas svarbiausiai savo gyvenimo dienai pastaruoju metu dažniausiai renkasi jaunavedžiai . Vestuvių planuotojos sako, kad vidutiniškai tuoktuvėms jaunimas išleidžia 10-12 tūkstančių eurų. Į Lietuvą švęsti vestuvių sugrįžta ne tik emigrantai , egzotikos čia ieškoti atvyksta ir užsieniečių poros.
I. Stasiulevičiūtė savo seksualumu kerėjo aplinkinius  (99)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 19:01
Penktadienio vakarą viename Vilniaus prekybos centrų filmuojama pirmoji „ Vilnius gyvai“ TV laida.
COSMO gatvės mada Palangoje
2015 m. rugpjūčio 21 d. 14:05
COSMO komanda apsilankė paskutines vasaros dienas skaičiuojančiame Palangos kurorte. Žvilgtelk, kokius stilingus praeivius mums pavyko užfiksuoti.
Šokiruojanti mada: moterys dėl karjeros atsisako menstruacijų  (144)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 16:06
Šios trys moterys įsitikinusios, kad menstruacijos neturi trukdyti jų profesiniam gyvenimui. Vis daugiau dailiosios lyties atstovių nusprendžia vartoti hormonus vien tam, kad nesant mėnesinių sparčiau koptų karjeros laiptais, rašo dailymail.co.uk.
Mados blogerė lietuvė Gabrielė - išskirtinių bruožų mergina, kuriai veriasi didžiausių mados kompanijų durys (FOTO)  (13)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 14:06
Lietuvės Gabrielės Gzimailaitės, kuri šiuo metu gyvena Londone, nesumaišysi su niekuo. Išskirtiniai veido bruožai, nepriekaištingas stilius ir įspūdinga darbo vieta - vienintelė visoje Didžiojoje Britanijoje esanti dizainerio Karlo Lagerfeldo parduotuvė.
Trumpai ir aiškiai: kuriuos drabužius nauju sezonu išmesti , o kuriuos įsimylėti  (2)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 09:35
Mada keičiasi kiekvienais metais. Ypač mados pokytis yra pastebimas rudens sezonu - juk tuomet visoms merginoms norisi atnaujinti savo drabužines, todėl jos pradeda domėtis naujomis stiliaus tendencijomis.
Prognozuoja, kas bus po „Lidl“ atėjimo: trys scenarijai  (510)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 05:30
Didžiausio Lietuvos mažmeninės prekybos tinklo – „VP grupės“ – skyrybų smaigalyje atsidūręs ir kaltinimus turtingiausiam Lietuvos žmogui Nerijui Numavičiui metęs Mindaugas Marcinkevičius planuoja plėtrą Baltarusijoje. Šįkart jo verslo parteris bus Lietuvoje su „Maxima“ konkuruojantis prekybos tinklo „Norfa“ savininkas Dainius Dundulis.
Pasakyk, kas esi, ir mes Tau padovanosime kvepalus. 3 prizai!
2015 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Kvepinamės tais kvepalais, kurie mums kažką reiškia. O ką dvelkiantys kvapai sako apie mus aplinkiniams? Sužinokite, kokią informaciją skleidžiate apie save.
Nauja šukuosenų mada - savęs žalojimas ar stilinga tendencija? (FOTO)  (7)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 14:56
Sveiki ir gražūs plaukai nuo seno buvo kiekvienos merginos puošmena. Dabartinės šukuosenų mados stebina savo įvairove - madingi ir trumpi, ir ilgi plaukai, o pasirodo, naujausia mados tendencija yra... šlapi plaukai.
„Garden style“: patarimai, kaip sukurti gražų sodą
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:52
Ne tik drabužiai, papuošalai, interjeras, bet ir augalų pasaulis turi savo madas ir tendencijas. Lietuvoje ilgą laiką aplinkos grožis buvo vertinamas sodininkystės aspektu (gerai patręšė, gerai užaugo, vadinasi, gražu), o prie užsienio dizainerių sukurtų kiemelių nuotraukų telikdavo dūsauti ir galvoti, kad Lietuvoje tiesiog taip neužaugtų. Todėl dabar visiems, ištroškusiems aplinkos dizaino, tendencijų ir žinių, artėjanti konferencija „ Garden style “ bus tarsi gaivaus oro gurkšnis.
„Velomaratone“ – „Tour de France“ etapą laimėjęs dviratis  (1)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 09:58
Sekmadienį (08.23) vyksiančio „Velomaratono“ dalyviai, svečiai bei žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti prieš metus prestižinių daugiadienių „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjusį dviratį. Kolekcionierių medžiotas, bet Lietuvoje likęs dviratis stovės ERGO kūrybinėse dirbtuvėse ir aplink save burs norinčius pasirašyti „Dviračių tako kultūros manifestą”.
Vestuvės nuosavame kieme tampa nauja mada  (10)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 09:52
Dar prieš kelis metus visi aikčiojo ir su abejone kalbėjo apie vestuves savo namų terasoje ar tėvų namų kieme, tačiau šis vestuvių vakarėlio modelis vis labiau populiarėja. Neįtikėtinai daug jaunavedžių jau dabar 2016 m. vestuves planuoja namų terasose ar senelių sodybų kiemuose.
Velomaratone – „Tour de France“ etapą laimėjęs dviratis  (9)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 18:59
Sekmadienį vyksiančio Velomaratono dalyviai, svečiai bei žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti prieš metus prestižinių daugiadienių „Tour de France“ lenktynių etapą laimėjusį dviratį. Kolekcionierių medžiotas, bet Lietuvoje likęs dviratis stovės ERGO kūrybinėse dirbtuvėse ir aplink save kvies norinčius pasirašyti „Dviračių tako kultūros manifestą“.