Mada

Papasakojo, kodėl Latvijos ir Lietuvos „Maxima“ parduotuves Kalėdoms puošia skirtingai  (1)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:23
Pirmaisiais švenčių pranašais dažniausiai tampa prekybos centrai, girliandomis iš žaislais pasidabinantys dar lapkritį. Prekybos tinklo „ Maxima “ komunikacijos vadovė Renata Saulytė DELFI papasakojo, kas ir kaip didžiausiam šalyje prekybos centrui atrenka puošmenas bei kas diktuoja puošybos, dekoravimo madas.
Gatvės mada: derinukai nežiemiškam gruodžiui(FOTO)  (2)
2014 m. gruodžio 17 d. 15:48
Nors šventės – jau čia pat, panašu, kad sniego kol kas nesulauksime. Šilta žiema – puiki proga pademonstruoti įvairesnius aprangos derinius. O kaip stilingieji vilniečiai puošiasi šį nežiemišką gruodį? Apžiūrėkim!
K. Girnius. Kratos rusų mokyklose: gal persistengiame?  (144)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:42
Viešai reiškiamas patriotizmas tampa naujausia mada, o, žinia, madoms atsispirti sunku. Tie, kurie prieš penkerius metus aiškino, kad reikia kuo mažiau lėšų skirti krašto apsaugai, dabar taip pat kategoriškai teigia, kad būtina skirti pirmenybę krašto apsaugai, rengimuisi atremti galimą antpuolį. Kadaise nematę priešų, dabar juos įžiūri visur.
Irena Starošaitę vyras lepina rytiniais bučiniais ir kava į lovą  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 12:52
TV3 dokumentinės realybės šou „Žvagulio klanas“ žiūrovai šį, trečiadienio, vakarą galės įsitikinti, kad „velnių priėdęs“ žemaitis Žilvinas Žvagulis savo žmonai Irenai Starošaitei moka ne tik galvos skausmą kelti. Garsus dainininkas, jausdamas savo būtus ir nebūtus prasikaltimus, mylimą moterį lepins rytine kava, patiekiama tiesiai į lovą.
I. Trakimaitė-Šeškuvienė: galvojantys, kad ekologija – mada, vaikosi stereotipų  (3)
2014 m. gruodžio 17 d. 11:15
Vieniems aplinkai draugiškas gyvenimo būdas – mados vaikymasis, tačiau daugeliui tai yra sąmoningas sprendimas, siekiant išsaugoti gamtą bei parodyti pavyzdį kitiems.
Žmogų pažinsi iš supakuotų dovanų  (5)
2014 m. gruodžio 17 d. 10:45
Posakį „laikas – pinigai “ dažniausiai prisimename gruodį , kai ir taip įtemptą darbotvarkę papildo kalėdinių dovanų paieška, namų puošimas bei pasiruošimas didžiosioms metų šventėms. Kalėdinių dovanų pirkimas ir noras nustebinti artimuosius originalia dovana dažnai užima daug laiko, tačiau ne mažiau dėmesio lietuviai skiria ir dovanoms įpakuoti . Švenčių atributikos parduotuvių atstovai tikina, kad lietuviai, pakuodami dovanas yra pakankamai santūrūs, tačiau vis daugiau žmonių ima domėtis dovanų pakavimo madomis.
Keisčiausios ekologiškos idėjos: tektų daug ko atsisakyti  (11)
2014 m. gruodžio 17 d. 00:18
Antradienį surengtoje konferencijoje „Atsakingas vartojimas: investicija į asmens, visuomenės, valstybės ir planetos gerovę“ pateikta nemažai pasiūlymų, kaip galima gyventi ekologiškai. Tačiau kai kurios idėjos daliai žmonių mažų mažiausiai gali pasirodyti nepriimtinos.
Šventinio stiliaus idėjos tiek mėgstančioms pasipuošti, tiek dievinančioms patogumą(FOTO)  (1)
2014 m. gruodžio 16 d. 10:40
Tikriausiai ne vieną merginą artėjančios šventės ne tik džiugina, bet ir „apdovanoja“ galvos skausmu nežinant, kaip pasipuošti. Trūksta idėjų? Pristatome itin šventiškus derinukus, kuriuos garsios Lietuvos mados ir grožio blogerės rinktųsi šventiniams vakarėliams. Kopijuok drąsiai!
NKDT premjera: ar norėtumėte keisti savo biografiją?
2014 m. gruodžio 16 d. 10:13
Gruodžio 19 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre, Didžiojoje scenoje įvyks režisieriaus Gintaro Varno dviejų dalių spektaklio Max Frisch „Biografija: vaidinimas“ premjera. Pirmą kartą šis spektaklis buvo pastatytas dar 1974 m., tuometiniame Kauno dramos teatre. Tai jau antroji NKDT sezono premjera, kai atgimsta praeityje garsus spektaklis.
Geriausios suknelės vakarėliams 7 IDĖJOS
2014 m. gruodžio 16 d. 08:46
Be abejonės populiariausias švenčių drabužis - suknelė. Vos išgirdusios apie artėjantį vakarėlį, merginos pakniupstom lekia ieškoti naujos suknelės , o pasinaudojusios pagavusia apsipirkimo karštine netyčiom atnaujina ir visą spintą. Kokiomis suknelėmis puošitės šią žiemą?
Kaip kitąmet dažysime plaukus – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip? Atsako stilistas
2014 m. gruodžio 16 d. 00:14
Dešimt metų Milane gyvenantis ir dirbantis plaukų stilistas Andrius Jurkevičius, kuriam savo šukuoseną patiki dainininkas Erosas Ramazzotti, atskleidžia ateinančio sezono tendencijas.
Stilistė A. Gilytė: nereikia turėti daug rūbų, kad atrodytum gerai  (11)
2014 m. gruodžio 16 d. 00:01
„Nesu mados auka, mano guru – stilius . Aš imu madą ir perkramtau ją į asmeninį stilių“, - taip save apibūdina žinoma stilistė Agnė Gilytė , kurios pirmoji knyga „Spintologija“, išleista leidyklos „Alma littera“, neseniai pasiekė knygų lentynas.
Žiemos vakarinio makiažo tendencijos ATSAKO VIZAŽISTAS!
2014 m. gruodžio 15 d. 17:15
Artėjant šventėms laikas pasirūpinti įvaizdžiu: ką vilkėsite, kuo puošitės, kokį makiažą rinksitės. Garsus vizažistas atsako į klausimus apie šią žiemą vyraujančias vakarinio makiažo madas.
TESTAS: ką apie tave aplinkiniams išduoda mėgstamiausia spalva?
2014 m. gruodžio 15 d. 16:48
Sunku būtų surasti merginą , kuri neturėtų mėgstamiausios spalvos. Vienas traukia ryškūs atspalviai, kitos žavisi pastelinėmis spalvomis. O ar kada susimąstei, kokias charakterio savybes atspindi potraukis vienai ar kitai spalvai? Išsiaiškinkime.
Olimpinė čempionė L. Kačiušytė: gerai, kad šiandien tiek daug madingų tėvų  (1)
2014 m. gruodžio 15 d. 14:35
Legendinė Lietuvos plaukikė, pasaulio ir olimpinė čempionė, Lina Kačiušytė neslepia, kad ši sporto šaka pastaruoju metu Lietuvoje tapo itin madinga. „Gerai, kad šalyje vis daugėja tokių madingų tėvų, kurie savo mažuosius atlydi į plaukimo baseinus. Visų pirma jie gelbsti vaikų gyvybę“, – tokiais žodžiais garsi sportininkė palydėjo su medaliais mažuosius „Impuls plaukimo akademijos“ varžybų čempionus.
Į Lietuvą atslenka keista mada: tam reikia drąsos  (93)
2014 m. gruodžio 15 d. 13:55
Kai manai, kad jau matei viską, hipsteriai sugeba tave nustebinti dar kartą. Kol vieni šventėms puošia žaliaskares, kiti spalvotus burbuliukus kabina ant savo barzdų. Paklausa tokia didelė, kad apsilankius specialiai barzdų dekorui skirtų papuošimų parduotuvėje  „ Beard baubles “  pasitinka užrašas - viskas parduota.
Kaip užauginti laimingus vaikus: prieraišiosios tėvystės principai
2014 m. gruodžio 15 d. 00:00
Sakoma, kad visi tėvai nori geriausio savo vaikams. Daug diskutuojama apie tai, koks yra geriausias, teisingiausias vaiko auginimo būdas. Ir vis dėl to, ar yra viena tiesa? Kaip auginti vaiką, norint užauginti emociškai sveiką, saugų žmogų, formuojantį teigiamus santykius su kitais žmonėmis?
Dramblio Kaulo krante - mados renginiai apvalesnių formų moterims
2014 m. gruodžio 14 d. 13:58
Dramblio Kaulo Krante jau ketvirtus metus vyksta mados renginiai, skirti apvalesnių formų moterims. Renginio tikslas – parodyti, kad moters grožį lemia ne centimetrai, ir paskatinti pamilti savo kūną.
Reikia pripažinti – vyrai mūsų šeimos moterų bijo  (5)
2014 m. gruodžio 14 d. 00:12
Teatro dailininkė Kotryna Daujotaitė (33 m.) gimė ir užaugo Kaune. Kalbamės Vilniuje, jaukiame pačioje miesto šerdyje esančiame jos bute. Scenografės darbo keliai driekiasi dar toliau, per visą Lietuvą.
Prasta higiena: nešvariausios Holivudo garsenybės  (139)
2014 m. gruodžio 13 d. 09:40
Žinote, ką? Garsenybės yra tokie patys žmonės, kaip ir visi – tai įrodo jų higienos įpročiai. Kiekvienam yra pasitaikę dieną ar tris nesiprausti po dušu, pamiršti išsivalyti dantis ar neatlikti kitų svarbių higienos procedūrų. Patikėkite, garsenybėms taip pat tai kartais nutinka. Nors vienus jų higienos įpročius sunku net nupasakoti, kiti iš tikrųjų yra gana suprantami. Žinoma, žvaigždės dažniausiai asocijuojasi su blizgesiu ir spindesiu, tačiau dalis jų yra paprasčiausiai nevalyvi. Štai dešimt garsenybių, kurioms vertėtų dažniau praustis, rašo therichest.com.
Kur sovietmečiu buvo galima gauti eršketo su majonezu?  (349)
2014 m. gruodžio 13 d. 07:00
„Jei man pačiam reikėtų vienu sakiniu pasakyti, kuo man „ Neringa “ ypatinga ir už ką aš jai jaučiu daug gilių sentimentų, nedvejodamas apibūdinčiau ją kaip istorinę baimės įveikimo salą vandenyne, kurio horizonte matėsi tik nelaisvė, melas ir baimė“ – knygos „Neringos“ kavinė: sugrįžimas į legendą“ pratarmėje rašo filosofas Leonidas Donskis .
Žiemą mados viršūnėje - Barbės stilius (FOTO)
2014 m. gruodžio 13 d. 00:00
Mažos mergaitės su lėlmis žaidžia, o paūgėjusios dairosi įkvėpimo. Bent jau taip nusprendė dizaineriai šį sezoną išpopuliarinę rausvą spalvą.
Išrinktiesiems skirtame šou - aukštoji princesių mada
2014 m. gruodžio 12 d. 15:36
Artėjant savaitgaliui mados namai „ Valentino “ Niujorke surengė išskirtiniams asmenims skirtą „haute-couture“ kolekcijos pristatymą. Beveik pusšimtis baltų modelių užbūrė princesiška prabanga.
„Samsung Galaxy Note 4“: apžvalga  (26)
2014 m. gruodžio 12 d. 11:17
Labai rimtas pretendentas į geriausio metų išmaniojo telefono titulą – tokį įspūdį galima susidaryti permetus akimis įvairiuose interneto šaltiniuose išdėstytas technologijų ekspertų nuomones. Nesiginčysiu – pretendentas tikrai rimtas. Bet su savais kabliukais.
D. Baumilė vakarą leido stilingų žmonių vakarėlyje  (26)
2014 m. gruodžio 11 d. 19:13
Dvi bičiulės iš Vilniaus Giedrė Čepienė ir Vaida Buivydienė sukūrė socialinį mados tinklą „Styleinn“. Jaunos moterys neabejoja nukonkuruosiančios garsųjį Agnės Jagelavičiūtės „ Stiliusos “, nes jų internetinio puslapio viešnias stilistės iš Lietuvos ir užsienio konsultuos nemokamai.
D. Bosas prabangius kailinius velkasi vis rečiau: mano požiūris keičiasi  (120)
2014 m. gruodžio 11 d. 17:51
Kailinius ar striukes renkasi žinomos Lietuvos moterys šaltuoju metų laiku? Naujienų portalo DELFI kalbintos garsios dailiosios lyties atstovės prisipažįsta, kad norint nesušalti, nebūtina atrodyti stilingai. O norint atrodyti stilingai, nebūtina rengtis prabangiais drabužiais. Net ir verslininkė Daina Bosas pastebi, kad nešioti kailinius darosi nebemadinga. Pasak jos, ne vietoje ir ne laiku išsipusčiusi moteris atrodo kvailai.
Aukštuomenės vakarėlių viešnia atsakė, kodėl žmonės nori ten patekti  (67)
2014 m. gruodžio 11 d. 15:04
Kauno verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai – itin dažni vakarėlių svečiai. Sutuoktiniams sudalyvauti pramogų pasaulio atstovų susibūrime netrukdo nei darbai, nei atstumas tarp miestų.
Lady Gagai tai tikrai patiktų!  (1)
2014 m. gruodžio 11 d. 00:00
Jaunieji lietuvių drabužių dizaineriai nestokoja fantazijos.
Dramatiška lietuvių problema: kodėl nemokame apsiginti  (5)
2014 m. gruodžio 10 d. 21:06
Dauguma lietuvių vis labiau vertina savo teises į privatų gyvenimą socialiniuose tinkluose, bet nenutuokia, kokius veiksmus būtų galima traktuoti kaip pažeidimus.