Mada

Nauja manija: svečius iš kosmoso keičia pikti paukščiai  (159)
2014 m. balandžio 24 d. 05:30
Rinkodaros priemonės, kuriomis siekiama padidinti pardavimus, vėl atsuktos į vaikus. Pernai rudenį „ Maxima “ siūlė pažaisti su iš kosmoso atvykusiais puponautais, o dabar prekybos tinklas „Iki“ ėmė siūlyti „Angry birds“ (liet. Piktų paukščių) figūrėles.
Patogi mada: žvaigždės aukštakulnius išmainė į sportinius batelius
2014 m. balandžio 24 d. 00:05
Gana aukotis dėl grožio! Šiandien švenčiame sportinių batelių dieną, tad varginančius aukštakulnius kaip ir žvaigždės iškeisk į laisvalaikio avalynę ir ženk lengvu žingsniu.
10 nesenstančių grožio tendencijų, kurias verta išbandyti
2014 m. balandžio 24 d. 00:00
Mada sukasi spirale. Ir ne tik sijono ilgis ar forma, bet ir grožio tendencijos vis sugrįžta. Iš pradžių jas iš naujo atranda garsenybės, o joms iš paskos ir visos kitos. Amerikoje buvo atliktas tyrimas, kurios grožio tendencijos metai iš metų labiausiai kopijuojamos.
Pavargo nuo bunkių, pikulių ir turtingų vyrų žmonų ant podiumo: mada turi būti rodoma ant modelio, o ne ant bet ko  (145)
2014 m. balandžio 23 d. 18:03
Tarp Lietuvos dizainerių įsivyravusi tradicija kolekcijų demonstravimui kviesti aktores, dainininkes, TV laidų vedėjas, žmonas ir mamas neramina mados industrijos atstovų. Jie vienareikšmiškai sako, kad modeliu negali būti bet kas – tam reikia ir patirties, ir atitinkamų duomenų. Dizaineriai tai atremia teigdami, kad savo kolekcijas jie gali pristatyti kaip tik nori.
Supermodelio Caros Delevingne elgesys rizikuoja peržengti padorumo ribas(FOTO)  (6)
2014 m. balandžio 23 d. 13:33
Vos sulaukusi didžiulės sėkmės mados pasaulyje, Cara Delevingne pateko ir po didinamuoju paparacų objektyvų stiklu. Ši manekenė jiems - tikras laimikis: mergina nevengia švaistytis nepadoriais gestais, viešumoje elgtis itin drąsiai, viešai reikšti savo meilės mylimajai Michelle Rodriguez i r tiesiog nepaklusti geros mergaitės taisyklėms.
Kaune - madų šou „Apkalbos“, jame - ir neeilinė A. Julitos paltų kolekcija
2014 m. balandžio 23 d. 13:16
Gegužės 9-osios vakarą Kaune visus sukvies jau tradiciniu tapęs madų šou „Apkalbos“, kuris vyks naktiniame klube „Combo“. Mažytė mados imperija bus užpildyta talentingų ir perspektyvių būsimų dizainerių kolekcijomis, originaliais pasirodymais ir netradicinėmis stiliaus idėjomis.
Kokia liemenėlė geriausiai paryškins tavo krūtinę?
2014 m. balandžio 23 d. 09:43
Sunkiai surastume merginą, kuri būtų visiškai patenkinta savo krūtine. Vienos norėtų šiek tiek didesnės, anksčiau subrendusios trokšta mažesnės, dar kitos bando patobulinti krūtinę įvairiausiomis liemenėlėmis .
Cholesterolį mažina ne tik vaistai  (115)
2014 m. balandžio 23 d. 08:06
Cholesterolio padidėjimo priežasčių reikėtų ieškoti mūsų mitybos įpročiuose. Gyventojų apklausa parodė, kad esame įsitikinę, jog valgome neriebiai, nors išvardyti suvalgomi produktai ir jų kiekiai rodo, kad mūsų mityba yra labai „riebi“. Gausiai valgome gyvulinius riebalus: grietinę, sviestą, kiaulieną, fermentinį sūrį ir kitus riebius produktus, nevengiame kiaušinių, teigia Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto vadovas prof. Rimantas Stukas.
Ant mados podiumo - debiutas: D. Vapsvienės kolekcija „V. Desire“  (33)
2014 m. balandžio 22 d. 21:28
Po „Modi Du“ ženklu dvejus metus kūrusi dizainerė Diana Vapsvienė balandžio 22 dieną savo klientams, draugams ir partneriams pristatė naują prekės ženklą „V. Desire“. Laisvalaikio drabužius vaikams ir jų tėvams kūrusi moteris teigia, kad būtent šie drabužiai atspindi tai, kuo ji gyveno pastaraisiais mėnesiais.
Gatvės mada: karštas pavasarinis stiliukas!(FOTO)  (12)
2014 m. balandžio 22 d. 10:15
Smarkiai atšilus orams vilniečiai ir miesto svečiai suskubo į gatves „išnešti“ ryškiausius savo derinukus. Aprangoje kartu su vis karščiau šildančia saule atsiranda daugiau spalvų, originalių aksesuarų, ir žinoma, lengvesnių audinių.
V. Vingrienė. Po Vilniaus centrą dviračiais važinėji - dar ne žaliasis  (39)
2014 m. balandžio 22 d. 07:00
Žalieji dažnai asocijuojami tik su vienos – ekologinės problemos sprendimu.Bet jų veikla šiandien daug platesnė, yra ir skirtingų žaliųjų krypčių.Viena kryptis koncentruojasi tik ties siaurai suprastais gamtosaugos aspektais. Kiti atstovauja liberalizmui – iškelia individualizmą ir esą visas problemas išspręsiantį žaliąjį verslą.
Stebėkite tiesioginę transliaciją iš naujos kolekcijos pristatymo
2014 m. balandžio 22 d. 00:00
Po „Modi Du“ ženklu dvejus metus kūrusi dizainerė Diana Vapsvienė šiandien savo klientams, draugams ir partneriams pristatys naują prekės ženklą „V. Desire“ . Tiesiodinė transliaciją stebėkite ČIA.
Prezidentas K. Grinius – politikas iš reikalo, gydytojas iš pašaukimo  (1)
2014 m. balandžio 21 d. 16:18
Prezidento postas vainikuotų bet kokio politiko karjerą, tačiau Kazys Grinius buvo neeilinis politikas. Štai 1926 m birželio 8 d. naujasis Seimas išrinko jį prezidentu, o birželio 26 d. Kaune jis dalyvavo Draugijos kovai su tuberkuliozu skyrių atstovų suvažiavime, bet ne kaip garbės svečias, o kaip savo pareigas toliau einantis laikinosios centro valdybos pirmininkas. Pristatė draugijos veiklos planą ir sąmatą. Beje, renkant naują centro valdybą, jis laimėjo vos vienu balsu – 16 už, 15 prieš.1 Sunku įsivaizduoti prezidentą Smetoną be frako, be uniformuotų palydovų, dar sunkiau – svarstantį, kaip efektyviau paskirstyti kuklų, vos 8 000 Lt draugijos iždą.
Gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti ir seksualinį temperamentą  (11)
2014 m. balandžio 21 d. 00:15
Suskaičiuoti įmanoma viską – net jausmus. Mūsų gimimo data gali lemti gebėjimą mylėti, polinkį į neištikimybę , seksualinį temperamentą. Tik šįsyk kalbame ne apie astrologiją, o apie numerologiją.
Nauja manija: žvaigždės pametė galvą dėl neįprastos mados(FOTO)  (1)
2014 m. balandžio 20 d. 11:12
Garsenybės, dalyvavusios Coachella slėnio muzikos ir meno festivalyje, pademonstravo naują tendenciją. Festivalio metu jaunosios žvaigždutės puošėsi indų kultūrai būdingais bindi – priklijuojamais lešeliais bei išpiešiamais rašteliais, kurie simbolizuoja trečiąją akį.
Panašiausios Holivudo mamos ir dukros  (4)
2014 m. balandžio 20 d. 00:15
Nemažai dukrų yra panašios į mamas - pažįstamas tas „deja vu“ efektas. Tačiau toms, į kurias dukros panašios kaip du vandens lašai – jis yra ypatingas. Mamos atžalose regi savo atspindį su vienu tik skirtumu – 20-30 metų. Šiame tekste – akivaizdžiausi mamų ir dukrų panašumai.
Lengvai ar sunkiai prieinama - kokių geidžia vyrai?  (5)
2014 m. balandžio 20 d. 00:10
Kartais atrodo, kad vyrai patys nežino, ko nori. Įvairūs tyrimai veda iš pusiausvyros. Vyrams patinka didžiakrūtės. Be jokios abejonės. Bet, ak, pasirodo mažos krūtys jautresnės glamonėms ... Pabandykime išsiaiškinti, kas čia ir kaip.
Svaigsta galva: kodėl tai nutinka ir kaip gydyti?
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Į moters pasakymą „svaigsta galva “ aplinkiniai dažnai numoja ranka – neva tai nieko rimto. Kaip yra iš tiesų?
Pyragas su rabarbarais
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Jau pasirodė pirmieji rabarbarai . Ryškūs, raudoni. Atrodo labai viliojamai, prašyte prašosi iš jų ką nors pagaminti. Pavyzdžiui, orkaitėje keptą pyragą su saldžiarūgščiu rabarbarų įdaru.
Neregiams skirtame spektaklyje blogietis kvepia kitaip nei gerietis  (2)
2014 m. balandžio 20 d. 00:00
Aktorė ir režisierė Karolina Žernytė (27 m.) į teatro istoriją drąsiai žengia su nauju scenos žanru – ji stato spektaklius neregiams . Lietuvoje režisuotos „Bitinėlio pasakos šešiems pojūčiams“ sudomino Maskvos lėlių teatro vadovus. Jų pakviesta, jaunoji menininkė pastatė spektaklį akliesiems „Gegužės naktis“ ir sulaukė puikaus kritikų įvertinimo. Negana to, K. Žernytė dėl bendradarbiavimo susitarė dar su dviem Rusijos teatrais.
Kvaišalų kūrėjų išradingumas: svaiginasi arbata, trąšomis, vonios druska, prieskoniais  (50)
2014 m. balandžio 19 d. 21:07
Policijos pareigūnai neriasi iš kailio, naršydami po čigonų taborus, ten ieškodami seniai pažįstamų opiumo ar heroino. Jaukiai prie kompiuterių įsitaisę paaugliai ir ne tik jie tuo metu internetu užsakinėja subtiliai supakuotus kvaišalus. Plastikinius maišelius su klijų pėdsakais daugiabučių laiptinėse pakeitė tvarkingi siuntinukai šalies pašto padaliniuose. Panašiose „arbatose“ ar „vonios druskose“ aptikti kokaino ar ekstazio pakaitalus, anot policijos pareigūnų, galėtų tik chemiko diplomą turintys specialistai.
Ką apie JO seksualumą ir pajėgumą lovoje kalba rankos
2014 m. balandžio 19 d. 16:15
Pasirodo, sužinoti, apie jo aistringumą ir galimybes lovoje galima pažiūrėjus į jo ranką . Chiromantai (specialistai, tiriantys būtent šią kūno dalį) pateikė kelis savo pastebėjimus.
Keletas paprastų būdų nemaloniam kvapui patalpose išnaikinti
2014 m. balandžio 19 d. 16:00
Mūsų patalpų gaiva pirmiausia priklauso nuo švaros ir dažno vėdinimo, nuo kiekvieno gyvenančiojo ar dirbančiojo asmeninių higienos įpročių. Gaivų ir švarų patalpų orą malonu pakvėpinti natūraliais eteriniais aliejais, smilkalais.
A. Jagelavičiūtė. Mesjė: madam gali šiaušti iš kur atėjusi  (333)
2014 m. balandžio 19 d. 12:10
Jau girdžiu armiją beskonių rėkiant “kas tu tokia ir kokią teisę turi komentuoti, jei pati nieko nedarai?” Bet mielieji, tada jūs visi turėtumėte staigiai užčiaupti srėbtuves, nes kasdien kritikuojate Seimo narius, nors tikrai ne visi sėdėjote jų kėdėje. O jei rimtai, reikšti savo ir tik savo nuomonę nedraudžiama, kaip ir nedraudžiama sakyti, kad aš štai rašinėju iš pavydo. Tad pirmyn.
Kam lengviau rasti darbo Tenerifėje?
2014 m. balandžio 19 d. 00:10
Gyvenimas saloje - tai jaukumas, draugystė, klegesys tarp daugybės tautų. Tai mažytis šurmulys vidury vandenyno, pasitinkantis ir palydintis atvykusius poilsiautojus. Gyvenimas saloje be galo skiriasi nuo gyvenimo žemyne, tad lūkesčiai apsisprendusius praleisti ilgesnį laiką saloje turėtų būti protingi.
Žąsis, įdaryta raugintais kopūstais, slyvomis, obuoliais  (1)
2014 m. balandžio 19 d. 00:00
Šventei iškepkime įdarytą žąsį.
Kova su V. Putinu – ir per madą  (14)
2014 m. balandžio 18 d. 22:10
Kovo mėnesį vykusi Ukrainos mados savaitė pritraukė ne tik naujausiomis mados tendencijomis besidominčius grožio medžiotojus. Neramumus išgyvenantys vietiniai mados kūrėjai savo pasirodymuose pateikė nemažai aliuzijų į laisvės, pokyčių ir nepriklausomybės troškimą.
Naujas vaistas nuo visų ligų – organizmo valymas: paprasti receptai ir specialistų vertinimai  (93)
2014 m. balandžio 18 d. 21:18
Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Ar veiksmingas vis labiau populiarėjantis organizmo valymas?
Lietuviška mada susidomėjo ir būrys pramogų pasaulio atstovų  (37)
2014 m. balandžio 18 d. 20:33
Penktadienio vakarą dizaineris Liutauras Salasevičius savo kūrybos gerbėjams pristatė šeštąją elegantišką ir ištaigingą vakarinių suknelių kolekciją „Šou“.