Mada

VCO „Trubadūras“: Gotika 21 amžiuje  (3)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:31
Pasaulio istorijoje pasikartojimai ir sutapimai – dažnas reiškinys. Tuo šimtmečiais naudojosi skirtingų laikotarpių menininkai, siekdami išryškinti amžinųjų temų aktualumą. Savitą žvilgsnį šia tema gruodžio 2, 3, 5, 6 dienomis pristatys Vilnius City Operos „Trubadūras“. Didingos G. Verdi operos ėmęsis „bohemiečių“ kolektyvas su režisiere Dalia Ibelhauptaite priešakyje nusprendė nekurti istorinės dramos, bet tuo pačiu nebandys siužeto perkelti į mūsų dienas. VCO kelias – dar kitoks: šiuolaikinio veiksmo trileryje sujungti gotiką ir XXI-ąjį amžių. Kodėl ?
H&M žengia į Panevėžį  (16)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:19
Mažmeninės prekybos tinklas drabužiais H&M (Hennes & Mauritz) paskelbė, kad gruodžio 6 d. atidarys pirmąją parduotuvę Panevėžyje , prekybos centre „ Babilonas I“.
Paauglių svajonių jaunikis Lukas Kuchtovas už „Facebook“ draugystę gauna dovanas(INTERVIU)  (6)
2014 m. lapkričio 20 d. 10:05
Anksčiau svajonių jaunikiai atsirasdavo dainuodami dainas, mesdami tritaškius krepšinio aikštelėje ar tapydami paveikslus. Bet tik ne šiais laikais... Airijos sostinėje Dubline gyvenantis emigrantų sūnus Lukas Kuchtovas (18 m.) populiarus vien todėl, kad yra aukštas, gražus ir dar turi „Calvin Klein“ apatinius.
Benamis Slavikas iš Ukrainos tapo internetine mados žvaigžde
2014 m. lapkričio 20 d. 00:08
Nereikia būti turtingu, kad būtum garsiu – nepaisant visų sunkumų, su kuriais tenka susidurti, benamiai gali tapti paklausiomis ir netgi garsiomis asmenybėmis savo apylinkėje ar mieste. Tai byloja madai neabejingo 55 metų benamio Slaviko iš Ukrainos miesto Lvovo pavyzdys.
Stilistė Agnė Gilytė: kaip išryškinti individualų stilių  (6)
2014 m. lapkričio 19 d. 11:47
„Tai filmas, kuriame atskleidžiami charakteriai ir istorijos stulbina savo originalumu ir tuo pačiu paprastumu. Iki šiol galvoju apie ryškias asmenybes, kurios išreiškia save per drabužius, aksesuarus ir jų derinius. Filmo herojės pačios prisipažįsta, kad stilius yra gydantis, suteikiantis stimulą kurti ir įkvėpti kitus“, – apie filmą „Amžinai stilingos“ (angl. „Advanced Style“) sako viena žymiausių stilisčių Lietuvoje Agnė Gilytė .
6 drabužių ir interjero tekstilės tendencijos: kokie audiniai madingi šį sezoną?  (2)
2014 m. lapkričio 19 d. 11:25
Ar pastebėjote, kad aprangos ir interjero dizaino tendencijos dažnai persipina ir papildo viena kitą?
Mados blogerės demonstruoja, kaip derinti rudeninius lauko drabužius(FOTO)  (1)
2014 m. lapkričio 19 d. 10:07
Ar pastebėjote, kaip greitai atšalo oras? Norisi tik palto ir palto! Na, ir dar pirštinių. O kas toliau? Čia fantazija tikriausiai ir baigiasi - šaltas oras dažnai kūrybingumą pastato į antrą planą.
Vakarėliuose originaliu įvaizdžiu pasirodanti menininkė žvaigžde tapti nesiekė, tačiau iš darbo buvo atleista  (2)
2014 m. lapkričio 19 d. 00:00
Agnė Byčiūtė-Jankauskienė (37 m.) tikina, kad puošdamasi įspūdingais galvos aksesuarais visiškai neturėjo tikslo išgarsėti.
Paryžiuje pirkėjai gali išsispausdinti savo sumažintą trimatį atvaizdą  (6)
2014 m. lapkričio 17 d. 19:21
Viena nauja krautuvėlė, atsidariusi prabangiame Paryžiaus Marė rajone, siūlo galimybę užsisakyti savo sumažintą atvaizdą, kuris bus išspausdintas trimačiu spausdintuvu už nemažą kainą – 230 eurų (794 litus).
Žmonija po 1000 metų: beveik nemirtingi, visko pertekę, tik ne visai žmonės  (101)
2014 m. lapkričio 17 d. 16:32
Am­ži­na svei­ka­ta, pa­krau­na­mos sme­ge­nys, pri­va­tu­mo pa­ba­iga… kaip it gry­bai po lie­taus at­si­ran­dan­čios tech­no­lo­gi­nės ino­va­ci­jos pa­veiks mū­sų evo­liu­ci­ją?
Sveikas miestas pagerbė dizainerę L. Kvašytę
2014 m. lapkričio 17 d. 16:14
Pasaulio sveikatos organizacijos ( PSO ) Europos sveikų miestų tinklui priklausanti Klaipėda siekia, kad sveikos idėjos pasiektų visas uostamiesčio gyvenimo sritis ir užkrėstų įvairiausių sričių profesionalus. Ne išimtis – ir mada bei architektūra.
Apatinis trikotažas – nuo odinių strėnjuosčių iki kelnaičių su sidabro jonais  (3)
2014 m. lapkričio 17 d. 13:05
Prieš tūkstančius metų pradėtas dėvėti apatinis trikotažas išgyveno daugybę pokyčių, kaskart įgydamas vis kitokias, kiekvieno laikotarpio madoms ir žmonių gyvenimo būdui atliepiančias, formas. Vieni apatiniai drabužiai išnyko, kiti virto tokiu trikotažu, kokį naudojame šiandien.
Aukštiems lietuvių vaikams pasiūlė skandinavišką stilių  (8)
2014 m. lapkričio 17 d. 00:01
Prieš daugiau nei trejus metų motinystės atostogų išėjusi Jūratė Rimkienė jokia papildoma veikla užsiimti neplanavo. Šį rudenį prekyboje pasirodžiusio „Dreamski” drabužėlių vaikams prekių ženklo kūrėja sako, kad kol kas pačiai nesitiki, kaip toli nukeliavo jos idėjos sprendžiant elementarią problemą – kaip tvarkingai, patogiai, nuotaikingai, o svarbiausia, natūraliais audiniais, aprengti savo lieknus ir aukštus vaikus.
Sužinok, ką veikti šią savaitę
2014 m. lapkričio 17 d. 00:00
Rudeniui skaičiuojant paskutines dienas, kultūrinės miesto erdvės jums pateiks naujų pasiūlymų, kaip praleisti savo laisvalaikį prasmingai ir įdomiai.
Madingi - ne tik ilgi plaukai  (1)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:10
Kai norisi akcentuoti trapumą, nieko nėra geriau už klasikinę berniukiško stiliaus šukuoseną .
Visada atsiranda žmonių, kuriems sunku moterį priimti kaip vadovę
2014 m. lapkričio 16 d. 00:00
Pasak verslo konsultantų, moterys pernelyg retai kartoja žodį „aš“ ir per dažnai – „komanda“, dėl to ir vadovėmis tampa rečiau. „Aprangos“ grupės pardavimo ir rinkodaros direktorė Irma Marcinkienė (37 m.) šiuo požiūriu elgiasi kaip tipiška moteris, bet tai padaryti karjeros jai kažkodėl nesutrukdė.
A. Makarevičius. Ekologiški maisto produktai: gamintojas ir vartotojas juda skirtingais greičiais  (6)
2014 m. lapkričio 15 d. 14:36
Ekologija per keletą pastarųjų metų tapo itin populiariu ir madingu žodžiu.
Merginų nuomonė: apsipirkti „skudurynuose“ – „ne lygis“?
2014 m. lapkričio 15 d. 00:00
Merginos apsipirkinėjimą jau seniai praminė visų moterų sporto šaka. Turbūt nė viena iš mūsų neįsivaizduojame gyvenimo be šopingo , juk būna labai smagu apsivilkti naują, tobulai mums tinkantį drabužėlį ir nušluostyti nosį tai pasipūtėlei draugei-konkurentei (pripažinkime – visos tokią turime).
J. Statkevičiaus šou svečių apranga: kas išpildė Juozo norą?  (3)
2014 m. lapkričio 14 d. 00:00
Ar Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiams pavyko išpildyti dizainerio pageidavimą?
Riestas užpakaliukas – madingiausias „aksesuaras“?(APKLAUSA)  (2)
2014 m. lapkričio 13 d. 14:35
Naršydama interneto platybėse tikriausiai ne kartą esi mačiusi skambią frazę „Butts are the new abs“ („Užpakaliai tapo populiaresniais už pilvo presą“ – angl.k .). Paprastai tokio tipo frazė vartojama kalbant apie madą , ypač norint pabrėžti, kad kažkoks rūbas ar aksesuaras tapo tokia pat klasika, kokia yra nesenstanti juoda spalva.
Astos Valentaitės grožį išryškino tobulas makiažas (nuotrauka - viduje)  (19)
2014 m. lapkričio 12 d. 17:04
Socialiniame tinklapyje „Instagram“ stilistė Asta Valentaitė įkėlė asmenukę, kurioje ji atrodo tiesiog fantastiškai.
B. Tiškevič-Hasanova: kai pasensiu, būsiu ne iš kelmo spirta  (5)
2014 m. lapkričio 12 d. 16:59
Amžius – ne kliūtis atrodyti stilingai ir mąstyti jaunatviškai bei pozityviai. Tai įrodo Niujorke gyvenančios lietuvės Linos Plioplytės filmas „Amžinai stilingos“. Jame pasakojama apie ekstravangiškas niujorkietes, kurių jauniausiai – 62-eji, o vyriausiai net 95-eri. Ilgai lauktas, festivalio „Kino pavasaris“ platinamas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 5 d.
Ką akių makiažas apie tave atskleidžia aplinkiniams(FOTO)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:36
Blakstienų tušas – dažniausiai naudojama kosmetikos priemonė, didžiajai daliai merginų jos užtenka kasdien. O kaip dažaisi eidama į vakarėlį? Lieki ištikima natūraliam makiažui , o gal eksperimentuoji naudodama spalvotą akių pieštuką? Apačioje ieškok nuotraukos, kuri labiausiai primena tavo vakarinį akių makiažą, ir skaityk aprašymą!
Madingiausi sezono paltai (FOTO)  (1)
2014 m. lapkričio 12 d. 00:00
Nuo ketvirtadienio orų spėjikai prognozuoja atšalimą. Metas traukti iš spintų paltus!
2 metų mažylė fotografuoja asmenukes ir talpina jas internete  (1)
2014 m. lapkričio 11 d. 19:21
Asmenukės (angl.selfie) - vis dar tebesitęsianti fotografavimo mada, kuomet žmogus, dažniausiai telefonu, fotografuoja pats save. Atrodytų, kas čia per naujiena, ar ne? Tačiau šįsyk kalbėsime apie dvejų metukų asmenukių meistrę.
Modelių agentūros vadovė: mados pasaulio durys, kurios atsiveria ne visiems
2014 m. lapkričio 11 d. 15:11
Apie Paryžiaus ir Milano podiumų trauką, glamūrą ir J.P. Gaultier spindesį ir paprastumą – interviu su „Lama Model Management“ agentūros direktore Marija Bukauskaite.
R. Tvaronas. Prekė, kurios neįsigysi parduotuvėje
2014 m. lapkričio 11 d. 07:12
Kasdieniniame gyvenime renkamės drabužius pagal madą – rinkos tendencijas, skonį ir stilių – asmenines vertybes ir pomėgius, gyvenimo būdą ir statusą – įvaizdžio svarbą. Tuo tarpu automobilį renkamės pagal naudojimo poreikius, galimybes, statusą. Taip pat ir su elektros tiekimu versle ar buityje – ieškome sau priimtino kainos ir kokybės santykio, kreipiame dėmesį į prekės kilmę, gamintoją, jo reputaciją arba visai to nepaisome.
Įrodė: nuo naujos mitybos mados – vienos bėdos  (35)
2014 m. lapkričio 11 d. 05:30
Rodos, visą pasaulį užvaldė beglitimės dietos mada. Lieknos kaip šakaliukai garsenybės, kaip Miley Cyrus , Lady Gaga , Victoria Beckham ir Gwyneth Paltrow , visiems pasakoja apie savo gyvenimą be glitimo.
5 stiliaus idėjos išraiškingų figūrų moterims (FOTO)  (2)
2014 m. lapkričio 11 d. 00:00
Jei norime pasitikėti savimi ir džiaugtis madingais apdarais, anaiptol neprivalome atrodyti it manekenės. Išraiškingi kūno linkiai – pranašumas, todėl neslėpkite jų per dideliuose drabužiuose, juk šiandien mada siūlo stilingų drabužių bei aksesuarų visų figūrų moterims.