LR ATPK

Karučiu žuvį vežusiam vyrui - rimti nemalonumai  (9)
2015 m. spalio 1 d. 14:20
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai išaiškino du šiurkščius mėgėjų žvejybos taisyklių pažeidimus. Pažeidėjams teks kaip reikiant paploninti pinigines.
Dvi moterys pateko į bėdą dėl pirkinių Turkijoje  (85)
2015 m. rugsėjo 21 d. 11:55
Praėjusios savaitės pabaigoje Vilniaus oro uosto poste muitininkai sulaikė dvi iš Turkijos grįžtančias moteris, kurios savo kelioniniuose krepšiuose gabeno komercinį kiekį prekių. Dalis jų, įtariama, pažeidžia intelektinės nuosavybės teises, rašoma Muitinės pranešime spaudai.
Sulaikyti žeberklais ir akumuliatoriumi apsiginklavę lašišų mėgėjai  (18)
2015 m. rugsėjo 21 d. 11:14
Rugsėjo 7 d. prasidėjus akcijai „Lašiša“ aplinkosaugininkai kyla į kovą su brakonieriais, kurie ryžtasi nelegaliai lašišinių žuvų žvejybai. Klaipėdos RAAD pareigūnai jau sulaikė pirmuosius brakonierius.
Girto motociklininko gaudynės
2015 m. rugsėjo 17 d. 16:45
Praėjusio šeštadienio naktį policijos pareigūnai ir vėl buvo priversti vytis girtą motociklininką.
Iš pat ryto du neblaivūs vairuotojai Mažeikiuose neteko automobilių  (3)
2015 m. rugsėjo 17 d. 12:08
Pareigūnų tolerancijos girti vairuotoja negali tikėtis - vieną po kito visoje Lietuvoje reidus rengiantys pareigūnai ketvirtadienio rytą vėl stojo į postus.
Aplinkosaugininkai sučiupo tinklus stačiusią moterį  (11)
2015 m. rugsėjo 11 d. 11:49
Rugsėjo mėnesio pradžioje Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Sartų regioninio parko pareigūnai organizavo bendrą reidą Sartų ežere. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas mėgėjų žvejybos kontrolei. Reido metu aplinkosaugininkai patikrino 13 žvejų mėgėjų. Jiems pareigūnai pretenzijų neturėjo. Tačiau buvo nustatyti ir du šiurkštūs pažeidimai.
Girtas motociklo pirkėjas turguje rėžėsi į BMW  (31)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:56
Rugpjūčio 15 d., apie 17.16 val., Kaune, Taikos pr. (automobilių turgaus teritorijoje), 1965 m. gimęs vyras norėjo įsigyti motociklą „Honda NX250“. Tačiau bandomojo važiavimo metu, tiksliau tik pradėjęs važiuoti, nesuvaldė motociklo ir atsitrenkė į priekyje stovintį automobilį BMW.
Įžūlumo viršūnė: vidury ežero šaudė į skraidančius paukščius  (6)
2015 m. rugsėjo 4 d. 11:06
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai rugsėjo 1 dieną apie 18 val. Molėtų rajone, Bebrusų ežere, pastebėjo du piliečius, kurie medžiojo vandens paukščius draudžiamu būdu - iš motorinės valties. Pažeidėjai, nepaisydami jokių saugaus elgesio medžioklės metu reikalavimų, nekreipdami dėmesio į ežere žvejojusius žvejus mėgėjus bei pakrantėse esančius poilsiautojus, šaudė į vandens paukščius.
Feisbukas pasibaisėjo vilniečio ir pareigūnų akistata  (639)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 17:50
Socialiniame tinkle „Facebook“ ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame matyti policijos pareigūnų ir keleivių kontrolės darbuotojų susistumdymas su, kaip įtariama, neįgaliu vilniečiu.
Gudrybės pasprukti nuo aplinkosaugininkų nepadėjo  (2)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 13:46
Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Molėtų rajono agentūros pareigūnai šių metų rugpjūčio 26 d. ankstų rytą surengė reidą Molėtų rajone esančiame Pravalo ežere. Reidas surengtas siekiant nustatyti galimai neteisėtus žvejybos atvejus.
Aplinkosaugininkai atsitiktinai sugavo brakonierius  (1)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:27
Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus pareigūnai 2015-08-24 vykdė Molėtų rajone esančio Dūrių ežero monitoringą.
Įtariamosios padegimu paaiškinimų išklausyti nebuvo įmanoma: pirma teko blaivyti  (2)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:23
Telšių rajone kilus gaisrui ūkiniame pastate, įtarimai padegimu krito ant moters. Sulaikytoji buvo kaip reikiant prisivaišinusi.
Vairuotojai, kurių keliuose geriau nesutikti: juos vadina potencialiais žudikais  (53)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 18:14
Vilniuje avariją sukėlė už vairo sėdintis girtas nepilnametis – tokia žinia prieš kelias dienas apskriejo visą Lietuvą. Vos po kelių valandų kitas nepilnametis už vairo policijos pareigūnų buvo sustabdytas Kaune , sprukdamas iš įvykio vietos jis sužalojo pareigūnę.
Kaune atsirado nemokus kavinių „liūtas“: jis jau vaišinosi Šiauliuose ir Panevėžyje  (39)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 14:23
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK) pareigūnai nustatė vyriškį R. M. (gimusį 1981 m.), mėgstantį neapmokėti didelių sąskaitų už maistą. Pareigūnai maitinimo paslaugas teikiančius asmenis įspėja būti budriais, mat šis ne tik tikisi nemokamai pavalgyti, tačiau ir išgerti.
Ant kelio išberti grūdai tapo avarijos priežastimi  (17)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:52
Mažeikių rajone iš automobilio ant kelio pabiro grūdai ir dėl to moteris pateko į avariją.
Aršaus vyro nuotykiai: nuo policijos spruko dviračiu, galva daužė automobilio stiklą  (4)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 14:48
Telšių rajone girtas ir siautėjęs vyras, pamatęs alkoholio matuoklio rodmenis ir išgirdęs, kad keliaus į areštinę, šoko ant dviračio ir bandė pabėgti nuo policijos.
Žolinių savaitgalį – sunki brakonierių sulaikymo operacija  (7)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 09:42
Šį šventinį savaitgalį visi, kas tik turėjo galimybę, skubėjo pasidžiaugti paskutiniais besibaigiančios vasaros malonumais. Paežerės, miškai, kaimo turizmo sodybos buvo perpildytos iš miestų atvykusių poilsiautojų. Kaip įsitikino Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, kuriems šis savaitgalis buvo kaip įprastinės darbo dienos, poilsiautojai vasaros malonumais mėgavosi gana įvairiai, skelbiama Utenos RAAD pranešime spaudai.
Milžiniški karščiai brakonierių neatbaido  (3)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 09:18
Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai š.m. rugpjūčio 4-5 d. organizavo reidus mėgėjiškos žūklės kontrolei vykdyti. Reido tikslas buvo patikrinti Kauno rajone esančius vandens telkinius, ar juose žvejai mėgėjai tinkamai laikosi mėgėjiškos žūklės taisyklių, skelbiama Kauno RAAD pranešime spaudai.
Brakonierių baudos nepamokė: ir vėl sučiupti su tinklais  (3)
2015 m. liepos 24 d. 13:40
Lazdijų rajono aplinkosaugininkai pričiupo jiems gerai žinomus brakonierius. Ne kartą skirtos baudos jų nepamokė ir vyrai vėl statė tinklus.
Vilniaus baruose siautėja vandalai: vadovai griebiasi už galvų  (37)
2015 m. liepos 21 d. 13:55
Ketvirtadienį socialiniame tinkle „Facebook“ puikiai žinomo Vilniaus baro „Piano Man bar“ vadovas Edvardas Čyvas paskelbė įrašą su nuotraukomis, kuriose matyti juodais užrašais „ Vilnius riot squad“ (liet. Vilniaus maištininkų būrys) išpaišytos baro tualeto sienos ir veidrodžiai.
Pasiplaukiojimas Trakų rajono ežere baigėsi labai brangiai  (12)
2015 m. liepos 21 d. 12:54
Liepos 17 d. vakarą iš Bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Trakų rajono Kulpio ežere iš valties yra statomi tinklai. Kaip išsiaiškino aplinkosaugininkai, vietiniai gyventojai iš tiesų buvo priversti stebėti, kaip brakonieriai stato tinklus.
„Reidas“: kelių chuligano gaudynes Plungės rajone priminė veiksmo filmą  (75)
2015 m. liepos 20 d. 11:12
Liepos 14 dieną, apie 5 valandą ryto, Klaipėdos kelių policijos biuro pareigūnai, po naktinio darbo Plungės rajone jau važiuodami namo, kelyje Plungė – Vėžaičiai, Vieštovėnų kaimo ribose, pastebėjo važiuojantį kabrioletą „Opel Kadett“, kurio vairuotojas staigiai pakeitė judėjimo kryptį ir padidino greitį. Pareigūnams iškart kilo įtarimas, kad čia kažkas ne taip, todėl su „VW Passat“ netrukus pasivijo kabrioletą ir įjungę specialiuosius garso ir šviesos švyturėlius, per garsiakalbį pareikalavo „Opel Kadett“ vairuotojo sustoti.
Įkliuvo žvejys verslininkas: neapskaičiavo , kiek tinklų galima statyti  (9)
2015 m. liepos 20 d. 10:47
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai liepos 16-17 dienomis išaiškino 3 pažeidimus, susijusius su neteisėta žvejyba. Vienas iš pažeidėjų - žvejys verslininkas. Jis pastatė ilgesnius tinklus nei buvo galima.
Karštų įvykių centre atsidūrusi pardavėja: ilgai nepamiršiu šio įvykio  (6)
2015 m. liepos 1 d. 19:40
Praėjusią savaitę į parduotuvę įėjus tvarkingai apsirengusiam vyriškiui „Vynotekos“ pardavėjai Linai nė nedingtelėjo, kad tą pačią dieną čia grįžęs jis apsaugos darbuotojui mėgins į galvą sudaužyti butelį ir atimti pistoletą.
Brakonierius prašė pasigailėti, nes tinklais nepiktnaudžiavo  (1)
2015 m. liepos 1 d. 11:17
Vilniaus regiono aplinkosaugininkai nustatė tris šiurkščius pažeidimus. Viena kompanija neleistinoje vietoje vykdė povandeninę žūklę, kito žvejo namuose buvo surasti tinklai , o dar vienas vyras sučiuptas, kai tinklus jau buvo spėjęs užmerkti.
Vėžių užsinorėjusiam narui teks paploninti piniginę  (11)
2015 m. birželio 29 d. 10:00
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnus birželio 28 d. pasiekė informacija, kad Zarasų rajone esančiame Vencavo ežere, atvykę piliečiai naudodami akvalangus nardo ir renka vėžius. Skubiai nuvykę prie minėto ežero aplinkosaugininkai ėmėsi pažeidėjų paieškos.
Pareigūnai galėtų kolekcionuoti neįtikėtinus pasiteisinimus  (7)
2015 m. birželio 18 d. 19:35
Trečiadienį per pietus Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto 1 - ojo PK pareigūnai Karklų gatvėje sulaikė iš Palangos atvykusį Giedrių, gim. 1980 m., kurio paaiškinimas dėl krovinio nustebino.
Gudravimas medžioklėje pridarė bėdų  (3)
2015 m. birželio 16 d. 12:26
Vėlų savaitgalio vakarą Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Druskininkų agentūros pareigūnai gavo informaciją, kad Varėnos rajone, „Giraitės“ medžioklės plotų vienete, galimai neteisėtai sumedžiotas stirnos patinas. Informacija pasitvirtino, o pažeidėjai buvo sučiupti.
Baudos neatgraso: sučiuptas daugybę kartų pasižymėjęs brakonierius  (4)
2015 m. birželio 15 d. 12:22
Aplinkosaugininkams įkliuvo daugybę kartų už brakonieriavimą baustas senas pažįstamas. Šįkart kartu su draugu jis vėl statė tinklus, informuojama Alytaus RAAD pranešime spaudai.