LR ATPK

Gudrybės pasprukti nuo aplinkosaugininkų nepadėjo  (2)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 13:46
Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Molėtų rajono agentūros pareigūnai šių metų rugpjūčio 26 d. ankstų rytą surengė reidą Molėtų rajone esančiame Pravalo ežere. Reidas surengtas siekiant nustatyti galimai neteisėtus žvejybos atvejus.
Aplinkosaugininkai atsitiktinai sugavo brakonierius  (1)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:27
Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus pareigūnai 2015-08-24 vykdė Molėtų rajone esančio Dūrių ežero monitoringą.
Įtariamosios padegimu paaiškinimų išklausyti nebuvo įmanoma: pirma teko blaivyti  (2)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 10:23
Telšių rajone kilus gaisrui ūkiniame pastate, įtarimai padegimu krito ant moters. Sulaikytoji buvo kaip reikiant prisivaišinusi.
Vairuotojai, kurių keliuose geriau nesutikti: juos vadina potencialiais žudikais  (53)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 18:14
Vilniuje avariją sukėlė už vairo sėdintis girtas nepilnametis – tokia žinia prieš kelias dienas apskriejo visą Lietuvą. Vos po kelių valandų kitas nepilnametis už vairo policijos pareigūnų buvo sustabdytas Kaune , sprukdamas iš įvykio vietos jis sužalojo pareigūnę.
Kaune atsirado nemokus kavinių „liūtas“: jis jau vaišinosi Šiauliuose ir Panevėžyje  (39)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 14:23
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kauno m. Centro PK) pareigūnai nustatė vyriškį R. M. (gimusį 1981 m.), mėgstantį neapmokėti didelių sąskaitų už maistą. Pareigūnai maitinimo paslaugas teikiančius asmenis įspėja būti budriais, mat šis ne tik tikisi nemokamai pavalgyti, tačiau ir išgerti.
Ant kelio išberti grūdai tapo avarijos priežastimi  (17)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:52
Mažeikių rajone iš automobilio ant kelio pabiro grūdai ir dėl to moteris pateko į avariją.
Aršaus vyro nuotykiai: nuo policijos spruko dviračiu, galva daužė automobilio stiklą  (4)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 14:48
Telšių rajone girtas ir siautėjęs vyras, pamatęs alkoholio matuoklio rodmenis ir išgirdęs, kad keliaus į areštinę, šoko ant dviračio ir bandė pabėgti nuo policijos.
Žolinių savaitgalį – sunki brakonierių sulaikymo operacija  (7)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 09:42
Šį šventinį savaitgalį visi, kas tik turėjo galimybę, skubėjo pasidžiaugti paskutiniais besibaigiančios vasaros malonumais. Paežerės, miškai, kaimo turizmo sodybos buvo perpildytos iš miestų atvykusių poilsiautojų. Kaip įsitikino Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, kuriems šis savaitgalis buvo kaip įprastinės darbo dienos, poilsiautojai vasaros malonumais mėgavosi gana įvairiai, skelbiama Utenos RAAD pranešime spaudai.
Milžiniški karščiai brakonierių neatbaido  (3)
2015 m. rugpjūčio 11 d. 09:18
Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai š.m. rugpjūčio 4-5 d. organizavo reidus mėgėjiškos žūklės kontrolei vykdyti. Reido tikslas buvo patikrinti Kauno rajone esančius vandens telkinius, ar juose žvejai mėgėjai tinkamai laikosi mėgėjiškos žūklės taisyklių, skelbiama Kauno RAAD pranešime spaudai.
Brakonierių baudos nepamokė: ir vėl sučiupti su tinklais  (3)
2015 m. liepos 24 d. 13:40
Lazdijų rajono aplinkosaugininkai pričiupo jiems gerai žinomus brakonierius. Ne kartą skirtos baudos jų nepamokė ir vyrai vėl statė tinklus.
Vilniaus baruose siautėja vandalai: vadovai griebiasi už galvų  (37)
2015 m. liepos 21 d. 13:55
Ketvirtadienį socialiniame tinkle „Facebook“ puikiai žinomo Vilniaus baro „Piano Man bar“ vadovas Edvardas Čyvas paskelbė įrašą su nuotraukomis, kuriose matyti juodais užrašais „ Vilnius riot squad“ (liet. Vilniaus maištininkų būrys) išpaišytos baro tualeto sienos ir veidrodžiai.
Pasiplaukiojimas Trakų rajono ežere baigėsi labai brangiai  (12)
2015 m. liepos 21 d. 12:54
Liepos 17 d. vakarą iš Bendrojo pagalbos centro buvo gautas pranešimas, kad Trakų rajono Kulpio ežere iš valties yra statomi tinklai. Kaip išsiaiškino aplinkosaugininkai, vietiniai gyventojai iš tiesų buvo priversti stebėti, kaip brakonieriai stato tinklus.
„Reidas“: kelių chuligano gaudynes Plungės rajone priminė veiksmo filmą  (75)
2015 m. liepos 20 d. 11:12
Liepos 14 dieną, apie 5 valandą ryto, Klaipėdos kelių policijos biuro pareigūnai, po naktinio darbo Plungės rajone jau važiuodami namo, kelyje Plungė – Vėžaičiai, Vieštovėnų kaimo ribose, pastebėjo važiuojantį kabrioletą „Opel Kadett“, kurio vairuotojas staigiai pakeitė judėjimo kryptį ir padidino greitį. Pareigūnams iškart kilo įtarimas, kad čia kažkas ne taip, todėl su „VW Passat“ netrukus pasivijo kabrioletą ir įjungę specialiuosius garso ir šviesos švyturėlius, per garsiakalbį pareikalavo „Opel Kadett“ vairuotojo sustoti.
Įkliuvo žvejys verslininkas: neapskaičiavo , kiek tinklų galima statyti  (9)
2015 m. liepos 20 d. 10:47
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai liepos 16-17 dienomis išaiškino 3 pažeidimus, susijusius su neteisėta žvejyba. Vienas iš pažeidėjų - žvejys verslininkas. Jis pastatė ilgesnius tinklus nei buvo galima.
Karštų įvykių centre atsidūrusi pardavėja: ilgai nepamiršiu šio įvykio  (6)
2015 m. liepos 1 d. 19:40
Praėjusią savaitę į parduotuvę įėjus tvarkingai apsirengusiam vyriškiui „Vynotekos“ pardavėjai Linai nė nedingtelėjo, kad tą pačią dieną čia grįžęs jis apsaugos darbuotojui mėgins į galvą sudaužyti butelį ir atimti pistoletą.
Brakonierius prašė pasigailėti, nes tinklais nepiktnaudžiavo  (1)
2015 m. liepos 1 d. 11:17
Vilniaus regiono aplinkosaugininkai nustatė tris šiurkščius pažeidimus. Viena kompanija neleistinoje vietoje vykdė povandeninę žūklę, kito žvejo namuose buvo surasti tinklai , o dar vienas vyras sučiuptas, kai tinklus jau buvo spėjęs užmerkti.
Vėžių užsinorėjusiam narui teks paploninti piniginę  (11)
2015 m. birželio 29 d. 10:00
Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnus birželio 28 d. pasiekė informacija, kad Zarasų rajone esančiame Vencavo ežere, atvykę piliečiai naudodami akvalangus nardo ir renka vėžius. Skubiai nuvykę prie minėto ežero aplinkosaugininkai ėmėsi pažeidėjų paieškos.
Pareigūnai galėtų kolekcionuoti neįtikėtinus pasiteisinimus  (7)
2015 m. birželio 18 d. 19:35
Trečiadienį per pietus Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos miesto 1 - ojo PK pareigūnai Karklų gatvėje sulaikė iš Palangos atvykusį Giedrių, gim. 1980 m., kurio paaiškinimas dėl krovinio nustebino.
Gudravimas medžioklėje pridarė bėdų  (3)
2015 m. birželio 16 d. 12:26
Vėlų savaitgalio vakarą Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos ir Druskininkų agentūros pareigūnai gavo informaciją, kad Varėnos rajone, „Giraitės“ medžioklės plotų vienete, galimai neteisėtai sumedžiotas stirnos patinas. Informacija pasitvirtino, o pažeidėjai buvo sučiupti.
Baudos neatgraso: sučiuptas daugybę kartų pasižymėjęs brakonierius  (4)
2015 m. birželio 15 d. 12:22
Aplinkosaugininkams įkliuvo daugybę kartų už brakonieriavimą baustas senas pažįstamas. Šįkart kartu su draugu jis vėl statė tinklus, informuojama Alytaus RAAD pranešime spaudai.
Tokio užkietėjusio brakonieriaus reikia gerai paieškoti: sučiuptas tryliktą kartą  (26)
2015 m. birželio 12 d. 09:56
Utenos aplinkosaugininkai sučiupo labai įžūlų brakonierių, kuris nuo 2005 m. baustas jau 13 kartų. Šįsyk jis taip pat baudos neišvengs. O reido metu sužibėjo ir dar vienas žvejas. Vyras pasipiktino, kad per 25 metus pareigūnai jo dar nei karto netikrino, o paprašius pateikti žvejo bilietą, paaiškėjo, kad jis jau negalioja.
Žeberklu žuvis gaudę brakonieriai spruko nuo aplinkosaugininkų  (1)
2015 m. birželio 10 d. 11:49
Gavę informacijos, aplinkos apsaugos inspektoriai apsilankė vienoje Varėnos rajono sodyboje ir ten jie surado tinklų, kurie kartais būdavo sumerkiami į aplinkinius ežerus, informuojama Alytaus RAAD išplatintame pranešime.
Sučiupo labai uolų brakonierių: nepraėjo nei mėnuo - jis vėl stato tinklus  (11)
2015 m. birželio 5 d. 13:03
Penktadienio rytą aplinkosaugininkai nustatė šiurkštų aplinkosaugos pažeidimą. Du vyrai žvejybai panaudojo statomus tinklaičius, informuoja Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas.
Naktį moteris pranešė, kad jos vyrą užgriuvo pastatas  (8)
2015 m. birželio 2 d. 10:48
Gegužės 31 d. 4.12 val. policija gavo moters pranešimą, kad jos vyras atsidūrė po griuvėsiais. Atskubėjus pagalbai į nurodytą vietą, planuota gelbėjimo operacija pasisuko visa kita linkme.
Žvejyba tinklais atnešė labai daug nuostolių  (13)
2015 m. birželio 1 d. 14:32
Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija gavo informaciją, kad Vilko ežere, Druskininkų savivaldybėje, sustatyti tinklai , skelbiama Alytaus RAAD išplatintame pranešime.
Policija primena, kurie eismo dalyviai priskiriami pėstiesiems  (6)
2015 m. gegužės 25 d. 16:19
Atšilus orams, dažnas keliautojas renkasi dviratį. Tai viena sveikiausių ir patogiausių transporto priemonių, padedančių keliautojui geriau pažinti vietoves, mobiliai pasiekti atokiausius kampelius, pamirštant parkavimo rūpesčius. Be to, tai gera proga pabūti gamtoje ir patirti galybę teigiamų emocijų.
Sulaikyti brakonieriai aiškinosi norėję įžuvinti kūdrą  (6)
2015 m. gegužės 8 d. 15:59
Utenos regiono aplinkosaugininkai tikrindami žvejus netikėtai susidomėjo įtartinai besielgiančiais vyrais. Kaip vėliau paaiškėjo, jie patamsyje statė tinklus. O meškerė buvo reikalinga tik priedangai.
Brakonieriai neteko didžiausio savo turto  (7)
2015 m. gegužės 6 d. 10:16
Trims Ignalinos rajono brakonieriams labai nepasisekė. Nelegaliai žuvies pasigauti bandę vyrai neišvengs nemalonumų.
Teismas brakonieriaus nepasigailėjo: su automobiliu teks atsisveikinti  (5)
2015 m. balandžio 27 d. 13:33
Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad aplinkosaugininkų sučiuptas brakonierius savo automobilio neatgaus. Be to, jam dar teks atlyginti gamtai padarytą žalą.