LR ATPK

Verslininkė pareigūnams pasiūlė tokią „dovaną“, kad gresia baudžiamoji atsakomybė  (19)
2014 m. liepos 25 d. 16:44
Maisto prekių parduotuvėse kartais prireikia ir sėkmės, kad į pirkinių krepšelį nepakliūtų pašvinkusios žuvys, prarūgusi varškė, pasenę ledai ar kruopos.
Už šunį išrašė baudą  (43)
2014 m. liepos 9 d. 00:25
Ar pamenate šuns būdą ir voljerą, įrengtus prie daugiabučio namo sienos Vandentiekio gatvėje? Apie šį radinį GRYNAS.lt rašė dar kovo mėnesį , o liepos pradžioje netikėtai sulaukė pranešimo iš policijos. Pasirodo, policininkai šį atvejį ištyrė ir potencialų būdos savininką nubaudė. Tik ne už būdą, o už daugiabutyje laikomą šunį.
Su mamai priklausančiu prabangiu visureigiu KET taisykles pažeidęs E. Dragūnas atvėrė piniginę  (33)
2014 m. birželio 3 d. 16:40
Grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas , po sostinę mėgstantis važinėti su mamai priklausančiu prabangiu „Mercedes-Benz“ visureigiu , pažeidė ne vieną kelių eismo taisyklę. Už tai žinomas atlikėjas turėjo atsakyti ir atverti piniginę.
Nuobauda iš policijos – už skaudantį dantį?  (206)
2014 m. gegužės 15 d. 12:31
Vairuodamas turi būti itin atidus – galvoti ne tik apie tai, ar pažeidi kelių eismo taisykles, bet ir apie tai, ar nesudarai įspūdžio, jog taip elgiesi. Į tokią situaciją pasakoja pakliuvusi DELFI skaitytoja, po dantų operacijos policijos pareigūnų nubausta už kalbėjimą mobiliuoju telefonu prie vairo. Moteris tikina paprasčiausiai laikiusi šalto gėrimo buteliuką prie skaudančio danties.
Rumuno versliukas sudomino ne tik pirkėjus, bet ir policiją  (25)
2014 m. balandžio 30 d. 13:53
Balandžio 24-ąją Telšiuose lankėsi Rumunijos pilietis , kuris miesto gyventojams už 1 000 litų siūlė įsigyti puodų rinkinius, kai tikroji jų vertė rinkoje nesiekia 300 litų.
Pavogtą automobilį atgavo kaip metalo laužą  (8)
2014 m. balandžio 9 d. 17:01
Balandžio 8-osios naktį, apie 00.30 val., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pro šalį važiavusio asmens pranešimą, kad kelyje Telšiai-Luokė, maždaug 2 km iki Luokės miestelio, šalikelėje stovi apgadintas, ant šono parvirtęs automobilis .
Netikėtai pasibaigusi visais ratais varomų automobilių trikovė Sartų hipodrome  (16)
2014 m. kovo 30 d. 17:39
Automobilių valdymo gurmanams skirta technika su 4 × 4 transmisija šią žiemą žiovaujo iš nuobodulio. „ TopGear “ komanda apledėjusių kelių deficito problemą išsprendė Sartų hipodrome.
Surado 44 ne vietoje pastatytus automobilius  (23)
2014 m. kovo 27 d. 16:04
Siekiant sugriežtinti transporto priemonių vairuotojų kontrolę statant automobilius Telšių miesto gatvėse bei gyvenamųjų namų kiemuose, ugdyti eismo dalyvių sąmoningumą ir supratingumą, ketvirtadienį nuo 6 iki 11 val. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė tikslinę policijos priemonę. Jos metu buvo fiksuojami automobilių statymo, kelio ženklų bei ženklinimo pažeidimai.
Garsus advokatas R. Andrikis paliktas be vairuotojo pažymėjimo  (7)
2014 m. vasario 28 d. 13:48
Garsus Lietuvos advokatas Rimas Andrikis paliktas be vairuotojo pažymėjimo. Politikus, sporto ir kitas įžymybes ne kartą teisme gynęs advokatas bandė įrodyti teismuose, kad vairuotojo pažymėjimas jam labai reikalingas. Tačiau teismo malonės jis nesulaukė.
Kauno pareigūnai netikėtai aplankė vietos „plaštakes“  (32)
2014 m. vasario 18 d. 12:14
„ Plaštakių “ buveines patikrinę Kauno pareigūnai neliko be laimikio. Buvo atlikti patikrinimai viešbučiuose, trumpalaikės nuomos butuose, internetiniuose puslapiuose, taip pat patikrinti skelbimai laikraščiuose.
BMW X5 su „klevo lapu“ – pavojus kitiems vairuotojams  (69)
2013 m. lapkričio 22 d. 13:52
Pastarosiomis dienomis žiniasklaidoje pasirodė informacijos apie pradedančių vairuotojų, dar neturinčių 2 metų vairavimo stažo, sukeltus eismo įvykius.
Už chuliganišką vairavimą ir necenzūrinį gestą - 1500 Lt bauda ir atimtas vairuotojo pažymėjimas  (47)
2013 m. spalio 28 d. 12:48
Kauno apskrities policija pranešė, kad nubaudė dar vasarą chuliganiškai automobilį vairavusį V. R., gimusį 1985 m. Liepos pabaigoje jis Garliavoje, Vytauto gatvėje įžūliai ir pavojingai vairavo automobilį „ Audi A4 “.
Bosnių sirgaliai sulaužė kelis šimtus kėdžių ir sugadino bėgimo takelį  (34)
2013 m. spalio 16 d. 11:01
Antradienį Kaune vykusi futbolo šventė praėjo gana sklandžiai. Mieste šiurkščių teisės pažeidimų nebuvo. Bosnijos ir Hercegovinos futbolo sirgaliai šurmuliavo iki paryčių, todėl mieste ir prieš futbolo rungtynes, ir po jų dirbo sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos. Pasak pareigūnų, futbolo fanai mieste elgėsi draugiškai, į policijos pastabas reagavo. Pareigūnų dėka užkirstas kelias rimtesniems išpuoliams ar incidentams.
Kalvarijos aplinkosaugininkų laimikis – 7 pažeidėjai  (16)
2013 m. rugsėjo 12 d. 07:45
Prasidėjęs kalendorinis ruduo kol kas mus visus lepina šiltais, vasariškais orais. Pasidžiaugti vis dar šildančiais, saulės spinduliais skuba žvejai bei poilsiautojai. Sekmadienį surengto reido metu Kalvarijos aplinkosaugininkams į rankas įkliuvo 7 pažeidėjai, kuriems surašyti pažeidimų protokolai.
Meškerėmis iki ausų apsiginklavę žvejai supykdė aplinkosaugininkus  (13)
2013 m. rugsėjo 4 d. 16:27
Baigiantis vasarai, Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Kazlų Rūdos agentūros pareigūnai surengė reidą. Jo metu nustatyti du pažeidimai. Žvejai mėgėjai žvejojo naudodami per didelį kiekį leistinų žvejybos įrankių. Jiems surašyti pažeidimų protokolai.
Prieš policininkus šakojęsis girtas prokuroras turės susimokėti 300 litų baudą  (84)
2013 m. rugsėjo 3 d. 10:10
Antradienį Vilniaus m. apylinkės teismas už pasipriešinimą policijos pareigūnams Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorui Audriui Pėstininkui paskyrė piniginę nuobaudą.
Utenos brakonieriaus stilius: svetimas ginklas, draugo dokumentai medžioklei ir nelegaliai nušautas šerno jauniklis  (21)
2013 m. rugpjūčio 16 d. 14:14
Per Žolines, Utenos aplinkosaugininkams įkliuvo prie Asvejos ežero, esančio Molėtų rajone, prisidengęs draugo pažymėjimu medžiotojas nelegaliai nušovęs šerno jauniklį. Jam gresia nemenkos bėdos.
Vaizdo įrašas, „Mercedes“ visureigio vairuotojui kainavęs 150 Lt  (102)
2013 m. rugpjūčio 5 d. 16:06
Per šių metų pirmąjį pusmetį Kauno apskrities policija iš piliečių gavo daugiau nei 2 000 pranešimų apie užfiksuotus Kelių eismo taisyklių ( KET ) pažeidimus. Visais atvejais yra pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos.
Lietuvos keliai, į kuriuos dažniausiai išbėga gyvūnai  (11)
2013 m. liepos 24 d. 16:55
Pastaruoju metu padažnėjo pranešimų, kad važiuojamoje kelio dalyje pasirodo laukiniai gyvūnai. Ukmergės rajone eismo įvykis, kurį sukėlė netikėtai į kelią išbėgusi stirna, užfiksuotas antradienį.
Policijai darbo netrūksta: per dieną pagauti 4 vairuotojai, greitį viršiję daugiau kaip 50 km/val.  (39)
2013 m. liepos 17 d. 11:59
Per praėjusią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nustatė 359 greičio viršijimo atvejus, tarp kurių buvo 2, greitis viršijamas daugiau kaip 50 km/h. Šią savaitę greičio kontrolė toliau tęsiama.
Savaitės reidas: dėl viršyto greičio pinigines paplonins pusketvirto šimto vairuotojų  (7)
2013 m. liepos 15 d. 15:10
Praėjusią savaitę, nuo liepos 8 d. iki liepos 14 d., Kauno apskrities rajonuose, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė prevencinę priemonę, skirtą greičio kontrolei.
Policija: gyventojų neabejingumas – didelė pagalba drausminant „Kelių gaidelius“  (32)
2013 m. liepos 9 d. 16:03
„ Kelyje esi ne vienas“ – šį teiginį patvirtintų eismo dalyviai, kurie ne tik patys laikosi Kelių eismo taisyklių ( KET ), bet ir stebi, ar kiti vairuoja atsakingai ir saugiai. Deja, vairuotojų linkusių nepaisyti saugumo kelyje yra daug.
Kuo arčiau vandens norintiems privažiuoti vairuotojams – iki 200 Lt baudos  (27)
2013 m. liepos 4 d. 10:13
Trečiadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Ekologijos ir teisės pažeidimų prevencijos skyriaus pareigūnai prie Balžio poilsiavietės vykdė tarpžinybinę priemonę „Vanduo 2013“, skirtą užkardyti teisės pažeidimus vidaus vandenyse ir paplūdimiuose.
Lietuviškas kabrioletas pro pareigūnų akis neprasprūdo  (73)
2013 m. birželio 6 d. 16:05
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai Pajuodupio kaime sulaikė neįprastai atrodantį BMW automobilį.
Gausios policijos pajėgos gaudė neblaivius vairuotojus  (34)
2013 m. birželio 4 d. 12:14
Pirmadienį ryte Panevėžio r., magistraliniame kelyje A8 ( Panevėžys -Aristava-Sitkūnai) 32 km, Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) bei Lietuvos kelių policijos tarnybos iniciatyva Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro pareigūnai bendromis pajėgomis vykdė tikslinę – policinę priemonę, skirtą neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams išaiškinti.
Teisėjo komentaras. A. Cininas: idealus teismo procesas  (150)
2013 m. gegužės 12 d. 10:00
Esu teisininkas, o ne verslo vadybininkas, ir mano samprotavimai bus ganėtinai provizoriški. Vis dėlto tikiuosi, kad jie bus įdomūs ir paskatins bent jau diskusiją apie kai kuriuos mitus, gaubiančius teisminį procesą ir jo organizavimą.
LKL rungtynės „Žalgirio“ arenoje šeštadienį praėjo be incidentų  (12)
2013 m. balandžio 15 d. 12:59
Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubų. Šis susitikimas, kaip įprasta, sulaukė didelio susidomėjimo, į Kauno „Žalgirio“ areną susirinko per 15 000 žmonių. Renginio metu arenos prieigose viešąją tvarką ir eismo saugumą užtikrino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.
Automobiliai tamsintais langais sulauks daugiau policijos dėmesio  (155)
2013 m. kovo 20 d. 13:10
Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai likusiomis šios savaitės dienomis didesnį dėmesį skirs transporto priemonių, kurių langų šviesos laidumas mažesnis negu leistina, kontrolei.
Policija priverstinai nuveža eismui trukdančius automobilius  (40)
2013 m. kovo 14 d. 13:05
Vilniaus gyventojams ir sostinės svečiams policija pakartotinai primena būtinumą laikytis transporto priemonių statymo tvarkos. Kaip jau buvo skelbta, šią savaitę pareigūnai ypatingą dėmesį skiria transporto priemonių statymo tvarkai miegamųjų rajonų daugiabučių namų kiemuose ir prieigose.