Lietuvos futbolo federacija (LFF)

Čempionatą gali tekti nutraukti: įtarimai – pusei A lygos klubų  (33)
2014 m. spalio 23 d. 08:49
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) nežada baigti kovos su sutartomis rungtynėmis. Gaudama vis daugiau signalų apie negarbinga žaidimą, ji yra pasiryžusi netgi sustabdyti šalies pirmenybes, jeigu susitarimai nesiliaus.
Iš kur tekėjo R. Skaisgirio pinigų upės  (354)
2014 m. spalio 22 d. 14:19
„Tvarkos ir teisingumo“ partijos korupcijos skandale sulaikytas prodiuseris Rolandas Skaisgirys galėtų ilgai girtis pažintimis ir ryšiais su politikais. Nors skandalo centre atsidūręs pramogų verslo veikėjas viešai girtis nemėgo, apie jo veiklą nemažai pasako jo verslo projektai.
„Ekranui“ – paskutinis vilties spindulys  (15)
2014 m. spalio 1 d. 17:02
Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai trečiadienį atvyko į Vilnių žaisti Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės rungtynių su vietos „Žalgiriu“, bet ar komanda neišsivaikščios per ateinančią savaitę, klubo prezidentas Aušrys Labinas pasakyti negali. Finansinio bado nukamuotiems „Ekrano“ atstovams beliko vienintelė galimybė bent iki sezono pabaigos atidėti griūvančio klubo krachą.
Rinktinės dvikova – ant nosies, apšvietimo stulpai – ant žemės  (57)
2014 m. rugsėjo 26 d. 10:02
Į pirmąsias rinktinės namų rungtynes Europos čempionato atrankos turnyre aistruoliai raginami atnešti savo širdis, bet Lietuvos futbolo federacijai ( LFF ) būtų daugiau naudos, jei žiūrovai į tribūnas rinktųsi nešini prožektoriais. LFF stadiono apšvietimo modernizavimui įstrigus teisme, federacija rizikuoja ne tik netekti UEFA paramos, bet ir susilaukti sankcijų.
A lygos 23-io turo apžvalga: lyderiai kaupia taškų atsargą  (10)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 18:24
Lietuvos futbolo A lygos čempionate šį savaitgalį žaisti 12-io turo mačai. Pergales iškovojo tik trys pirmaujančios komandos.
Buvęs žaidėjas prakalbo apie šokiruojančias keistenybes Alytaus „Dainavos“ klube  (42)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 19:57
Šis ketvirtadienis A lygos autsaiderės „Dainavos“ komandai nebuvo eilinis. Alytiškiai per rungtynes su „Klaipėdos granitu“ iškovojo tašką. „Dainava“ stipriausios šalies lygos pirmenybėse nepralaimėjo ir tai nutiko antrą kartą šį sezoną.
LFF stadiono modernizavimui – raudona šviesa  (48)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 10:32
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) turės improvizuoti. DELFI jau rašė, jog dėl reikalavimų neatitinkančio dirbtinio apšvietimo šalies rinktinė nebegali atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynių žaisti sostinės LFF stadione. Areną ketinta rekonstruoti, tačiau tokius planus stabdo Vilniaus apygardos teismas.
Kaip inkstai taukuose: į pasaulio kraštą nukakę lietuviai maudosi šilumoje ir prabangoje  (139)
2014 m. liepos 11 d. 08:43
Mokytoja gyvena name su biblioteka ir trimis baseinais, verslininkas vykdo projektą už šimtą milijonų. Rio de Žaneire (Brazilija) įsitvirtinę lietuviai atprato skųstis. Nors juos suskaičiuoti pakaktų rankų pirštų, Brazilijos saulę ir atlapaširdžius žmones pamilę imigrantai tvirtina, kad tautiečių daugiamilijoniniame mieste gyventų kur kas daugiau, jei ne įsišakniję stereotipai.
Nuteistas buvęs Vilniaus futbolo klubo vadovas
2014 m. balandžio 24 d. 14:38
Viešajai įstaigai „Futbolo perspektyvos“ vadovaujantis verslininkas Algimantas Breikštas, valdęs aukščiausioje lygoje žaidusią futbolo komandą „FC Vilnius“, išvengė laisvės atėmimo bausmės, tačiau turės gerokai atverti savo piniginę.
Sukčių pėdsakais: kas iš tiesų kvailina Lietuvos futbolo gerbėjus?  (60)
2014 m. balandžio 12 d. 12:57
Stipriausia Lietuvos futbolo komanda sostinės VMFD „Žalgiris“ – susitepusi lažybų dėme? Tokią sensaciją praėjusią savaitę įpūtė prokuroras Kęstutis Vagneris. DELFI išsiaiškino, jog „Žalgiris“ išties minimas pareigūnų turimoje medžiagoje. Tik įtarimai krito ne ant Lietuvos čempionų, o ant jų varžovų iš Pakruojo. Iš viso pernai A lygoje užfiksuoti penki galimai surežisuoti mačai.
LFF atsikerta viešiems prokuroro teiginiams apie sutartas futbolo rungtynes  (20)
2014 m. balandžio 4 d. 14:21
Lietuvos futbolo federaciją ( LFF ) nustebino kovo 2 d. „ Transparency International “ Lietuvos skyriaus inicijuotoje viešoje diskusijoje išsakyti subjektyvūs prokuroro Kęstučio Vagnerio teiginiai, neva „visų Lietuvos futbolo klubų žaidėjai dalyvauja sutartose rungtynėse“. LFF kategoriškai atmeta nepagrįstus teiginius ir pažymi, kad kiekvienas įtarimus sukėlęs futbolo rungtynių epizodas ar rezultatas yra kruopščiai tiriamas.
UEFA patvirtino Nacijų lygą, kurioje žais ir Lietuva  (7)
2014 m. kovo 27 d. 13:33
Nuo 2018 metų nacionalinių futbolo rinktinių kontrolines dvikovas Europoje pakeis UEFA Nacijų lygos turnyras, kuris papildytų dabartinę varžybų sistemą. Naujam projektui ketvirtadienį pritarta Astanoje vykstančiame Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) kongrese.
Moters dienos proga - pirmos Lietuvos futbolo čempionato rungtynės nemokamai  (3)
2014 m. kovo 7 d. 11:24
Artėjančios tarptautinės moters dienos proga Lietuvos čempionato klubai ir stereotipus laužantis judėjimas „Moterys už futbolą“ pratęsia gražią tradiciją. Visos dailiosios lyties atstoves kviečiamos aplankyti pirmąsias šalies vyrų čempionato rungtynes Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje nemokamai. Taip pat dailiosios lyties atstovių atėjusių į stadioną laukia dovanos.
Prokuroro paskaita „Trakų“ žaidėjams: už nelegalias lažybas – 8 metai už grotų  (7)
2014 m. kovo 6 d. 17:53
„Trakų“ futbolo klubo vadovai inicijavo paskaitą, kurios metu klubo futbolininkai buvo supažindinti su didžiausia šių laikų sporto bėda – „nešvariu“ žaidimu bei nelegaliomis lažybomis.
LFF: į Lietuvą gali atvykti keli tūkstančiai Anglijos rinktinės fanų  (35)
2014 m. vasario 27 d. 08:57
Savaitgalį ištraukus 2016 metų Europos čempionato atrankos burtus ir paskelbus tvarkaraštį, pasirengimas Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės rungtynėms įgavo pagreitį. Futbolo gerbėjus ir žiniasklaidos atstovus bene labiausiai domina, kuriame stadione rungtyniaus lietuviai.
Dėl „Žalgirio“ nuomonę pakeitęs D. Šemberas: tikrai nesu brangiausias žaidėjas  (18)
2014 m. vasario 25 d. 14:35
„Nematau savęs žaidžiančio Lietuvoje – nebent su mėgėjais“, – dar lapkričio mėnesį DELFI tvirtino Deividas Šemberas . Bet kategoriškai nusiteikusį vieną geriausių praėjusio dešimtmečio Lietuvos futbolininkų perkalbėjo sostinės VMFD „Žalgirio“ vadovai. Kaip teigia pats 35-erių veteranas – ne finansiniais argumentais, o ambicijomis ir pakurstytais sentimentais.
Lietuvos futbolo rinktinei nereikalingas A. Skarbalius toliau dirbs Danijoje  (18)
2014 m. vasario 10 d. 19:53
Nuo praėjusios vasaros darbo pasiūlymų laukęs Aurelijus Skarbalius rado naują klubą. Treneris iš Lietuvos lieka Danijoje ir vadovaus „Viborg“ vienuolikei. Po penkerių metų pertraukos į aukščiausią Danijos pirmenybių divizioną sugrįžęs klubas šiame sezone užima devintą vietą tarp dvylikos komandų.
Iš futbolo treniruočių Lietuvos moterys namo grįžta laimingesnės  (5)
2014 m. sausio 22 d. 12:43
Moterų futbolas Lietuvoje yra gana egzotiškas reiškinys, tačiau norinčių žaisti dailiosios lyties atstovių netrūksta. Viena aktyviausių moterų futbolo propaguotojų Justina Lavrenovaitė tvirtina, kad kai kurias žaidėjas vyrai skatina eiti į treniruotes, nes pažaidusios futbolą jos namo grįžta geresnės ir laimingesnės.
LFF bendradarbiaus su Vokietijos regiono federacija  (4)
2014 m. sausio 13 d. 18:07
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) stiprina ryšius su vienos stipriausių Europos futbolo valstybių Vokietijos atstovais - pasirašyta trejų metų bendradarbiavimo sutartis su Šlėzvigo-Holšteino futbolo sąjunga (SHFV).
Lietuvos futbolo A lygos dalyvių skaičių norima praplėsti iki dešimties  (19)
2013 m. gruodžio 10 d. 19:46
Prabėgus mėnesiui nuo praėjusio sezono pabaigos, Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) kartu su A lygos klubais jau pradėjo ruoštis kitų metų sezonui. Antradienį susirinkime Kaune aptartas 2013 metų čempionatas ir būsimo sezono gairės.
Jei pastatytų Nacionalinį stadioną...  (12)
2013 m. gruodžio 2 d. 12:04
Vyriausybei paskelbus apie apsisprendimą tęsti Nacionalinio stadiono Šeškinėje statybas, atgimsta ir diskusijos apie jo reikalingumą. Visi žinome, kaip baigėsi ankstesni mėginimai pastatyti stadioną, tad ko galime tikėtis šį kartą?
Kaune beveik sutvarkytas futbolo fanų nusiaubtas stadionas  (7)
2013 m. lapkričio 28 d. 10:40
Per Lietuvos bei Bosnijos ir Hercegovinos futbolo rinktinių rungtynes spalio viduryje nusiaubtas Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadionas jau beveik sutvarkytas. „Vietoj sulaužytų kėdžių pastatytos naujos, suniokoti metaliniai rėmai pakeisti kitais“, - dienraščiui „Kauno diena“ sakė S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro Bendrųjų reikalų skyriaus vadovas Aurimas Radzevičius .
Konkursas: Lietuvos futbolo metų atradimai  (17)
2013 m. lapkričio 6 d. 17:27
Artėja prie pabaigos 2013 metų Lietuvos futbolo sezonas. Lietuvos futbolo federacija (LFF) paskelbė nominacijų, pretenduojančių tapti „Metų atradimu“, sąrašą. Rezultatai bus paskelbti per LFF sezono uždarymo renginį Kėdainiuose, lapkričio 14-ą d.
Dizaineris A. Pogrebnojus sukūrė dar kelis aprangos eskizus Lietuvos futbolo rinktinei  (54)
2013 m. lapkričio 5 d. 12:42
Vienas garsiausių Lietuvos dizainerių Aleksandras Pogrebnojus vėl priminė apie save Lietuvos futbolo federacijai . Šią savaitę jis savo „Facebook“ paskyroje pasidalino dar keliais aprangos, kurią galėtų vilkėti šalies futbolo rinktinė, eskizais.
LFF tirs nesąžiningus veiksmus Lietuvos futbole  (7)
2013 m. spalio 25 d. 16:10
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) pradėjo vidinį tyrimą dėl pastarosiomis savaitėmis viešoje erdvėje paskleistos informacijos dėl galimai nesąžiningų veiksmų per Lietuvos futbolo klubų rungtynes. „Siekdama užkirsti kelią bet kokiems nesąžiningiems veiksmams ateityje, LFF vadovybė principingai atliks situacijos įvertinimą ir tyrimą. Į pagalbą kviesimės ir Europos futbolo asociacijų sąjungos ( UEFA ) specialistus“.
LFF apgailestauja dėl sutrypto Alytaus stadiono, bet savo kaltės nemato  (12)
2013 m. spalio 23 d. 14:34
Sprendimą dėl Lietuvos ir Italijos jaunių (U-17) futbolo rinktinės rungtynių surengimo Alytuje priėmė rungtynių teisėjas kartu su Europos futbolo asociacijų sąjungos ( UEFA ) delegatu, o ne kurios nors komandos atstovai, kaip buvo teigiama žiniasklaidoje, praneša LFF .
Bosnių sirgaliai sulaužė kelis šimtus kėdžių ir sugadino bėgimo takelį  (34)
2013 m. spalio 16 d. 11:01
Antradienį Kaune vykusi futbolo šventė praėjo gana sklandžiai. Mieste šiurkščių teisės pažeidimų nebuvo. Bosnijos ir Hercegovinos futbolo sirgaliai šurmuliavo iki paryčių, todėl mieste ir prieš futbolo rungtynes, ir po jų dirbo sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos. Pasak pareigūnų, futbolo fanai mieste elgėsi draugiškai, į policijos pastabas reagavo. Pareigūnų dėka užkirstas kelias rimtesniems išpuoliams ar incidentams.
Latviai paskelbė futbolo rinktinės sudėtį mačui su Lietuva  (2)
2013 m. spalio 1 d. 09:42
Latvijos rinktinės treneris Marianas Paharis jau paskelbė futbolininkų sąrašą, pakviestų rengtis paskutinėms pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuva ir Slovakija . Lyginant su pirmomis rungtynėmis rugsėjo pradžioje, Latvijos rinktinei šį kartą dėl traumos nepadės Maskvos CSKA saugas Aleksandras Cauna ir nosies operacijos belaukiantis „Hamburg“ puolėjas Artiomas Rudnevas. Taip pat nežais ankstesnėse rungtynėse su Graikija raudoną kortelę gavęs Rygos „Skonto“ gynėjas Ritvaras Ruginis.
Lietuvos žurnalistai futbolo aikštėje įveikė kolegas latvius  (4)
2013 m. rugsėjo 8 d. 13:30
Futbolą Rygoje penktadienį žaidė ne tik Latvijos ir Lietuvos nacionalinės rinktinės . „Skonto“ stadiono dirbtinės dangos treniruočių aikštėje jėgas išmėgino abiejų šalių žiniasklaidos atstovų komandos. Lietuviai, kurių branduolį sudarė Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubo „Press'as“ nariai, sutriuškino varžovus 4:0 (2:0). Net tris įvarčius įmušė sporto komentatorius Nerijus Kesminas .