Lietuvos futbolo federacija (LFF)

Anglijos ambasadoje lietuviai rengė planą, kaip nustebinti futbolo išradėjus  (22)
2015 m. spalio 2 d. 17:53
Lietuvos futbolo rinktinės artimiausios rungtynės laukia Slovėnijoje, bet jos atstovai jau svarsto, kaip žaisti su spalio viduryje atvyksiančiais Anglijos pasiuntiniais. Į tokią diskusiją buvusius ir esamus komandos narius pakvietė Didžiosios Britanijos ambasada Vilniuje.
D. Šemberą ir A. Paniukovą išvijęs G. Mažeika svajoja švilpti Čempionų lygoje  (14)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:09
Vienas geriausias Lietuvos futbolo teisėjų Gediminas Mažeika rugpjūčio 27 dieną vadovaus UEFA Europos lygos atrankos atsakomosioms atkrintamosioms rungtynėms Azerbaidžane tarp vietos „Qarabag“ ir Berno „Young Boys“ iš Šveicarijos (pirmas mačas – 1:0). Arbitras teigia, kad rungtynės itin svarbios komandoms, todėl jaudulį jaučia ir joms vadovausiantis žmogus.
Mažo miestelio dideli nuotykiai: nepagydomos ligos numarintos „Kruojos“ istorija  (35)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 17:27
Nuo alaus statinės iki milijono eurų – taip keitėsi Pakruojo „Kruojos“ klubo kaina futbolo rinkoje. Bet aukštai iššokę Lietuvos provincijos atstovai galiausiai skaudžiai griuvo veidu į purvą. Ko iš antradienį A lygos durimis trenkusios „Kruojos“ istorijos vertėtų pasimokyti kitoms šalies futbolo ekipoms ir federacijai?
Trūksta žodžių: tyrimo „prisiprašė“ ir akiplėšiškas klaidas daręs „Nevėžis“  (40)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 17:25
Lažybų skandalų karuselė šalies futbole nesiliauja suktis. Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) skelbia pradėjusi dar vieną tyrimą dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimo. Šįkart įtarimų šešėlis driekiasi nuo Kėdainių „Nevėžio“ klubo, sekmadienį išvykoje žaidusio LFF I lygos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu B“.
LFF pradėjo A lygos rungtynių tarp „Kruojos“ ir „Šiaulių“ tyrimą  (15)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:37
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Tyrimų komitete pradėtas tyrimas dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimų rugpjūčio 16 d. Lietuvos čempionato 23 turo rungtynėse tarp Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ klubų.
Šiaulių klubo prezidentas G. Radavičius: tikslas – patekti į pagrindinį moterų Čempionių lygos etapą  (6)
2015 m. liepos 29 d. 19:02
Peržengti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą ir patekti tarp 32-ejų pajėgiausių Europos moterų futbolo klubų. Tokį pagrindinį tikslą šiame Europos sezone išsikėlė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.
„Žalgirio“ naujokas iš Olandijos A lygoje asistavo ir saviems, ir svetimiems  (2)
2015 m. liepos 28 d. 14:47
„SMScredit.lt A lygoje“ čempionato kovos į aikštes grįžo po daugiau nei trijų savaičių pertraukos. Oficialių rungtynių ilgiausiai – lygiai mėnesį – nežaidė Utenos „Utenis“, nors kai kurios komandos vietiniame fronte nesirodė dar ilgiau: Klaipėdos „Atlantas“ – 36, o „Trakai“ – net 39 dienas.
A. Tapinas. Prie Liepkalnio sėdėjau ir verkiau. Graudžioji Lietuvos futbolo istorija.  (235)
2015 m. birželio 16 d. 11:07
Futbolas. O ką daryti, girdžiu jus sakant, jei man neįdomu futbolas? Atsakau – skaitykite ir įsivaizduokite, kad rašau ne apie futbolą. Rašau apie nemažą Lietuvos dalį, chroniškai tebesergančia kleptokratija – visuomenės valdymo forma, kurioje dominuoja vagys.
LSU ir LFF kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių  (7)
2015 m. birželio 11 d. 10:23
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) ir Lietuvos sporto universitetas ( LSU ) kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių. LFF įsteigė dvi stipendijas LSU Treniravimo sistemų futbolo specializacijos pirmo kurso studentams.
Po fiasko Maltoje LFF šaukia neeilinę spaudos konferenciją  (90)
2015 m. birželio 9 d. 18:15
Trečiadienį per pietus Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) Vilniuje surengs neplanuotą spaudos konferenciją, dėl kurios vakare nebeįvyks anksčiau numatytas susitikimas su žiniasklaida.
M. Mikutavičius: tebūnie LFF prezidentu A. Landau – svarbu, kad ne tas, kuris yra dabar  (40)
2015 m. birželio 8 d. 18:43
Lietuvos futbolo rinktinė šį vakarą gali nutraukti 464 minutes trunkantį įvarčių badą, taip pat gali nutraukti penkerių nelaimėtų iš eilės rungtynių seriją, o gal net surengti geriausią pasirodymą nuo Jose Couceiro laikų.
LFF nustebino J. Blatterio žingsnis: dabar situacija yra labai neaiški  (12)
2015 m. birželio 3 d. 07:48
„Situacija gali pasisukti netgi taip, kad Europa bus labiausiai nukentėjusi pusė“, – po J. Blatterio atsistatydinimo kalbėjo LFF generalinis direktorius Edvinas Eimontas .
Su naujais futbolo aikštynais - tikslas Lietuvai užauginti naują Ronaldo  (40)
2015 m. birželio 1 d. 17:05
Nauja Lietuvos futbolo viltis – būsimasis Ronaldo – galės užaugti tada, kai kiekvienam norinčiam žaisti futbolą bus sudarytos geros sąlygos. To siekdama Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) pristatė naują futbolo vystymo programą su šūkiu „Užauginkime Ronaldo Lietuvai “. Programos metu ruošiama įrengti 10 aikščių, 100 aikštelių, išdalinti 1000 vartų ir 10000 kamuolių.
A. Sakavickas futbolą paliko, o krepšinyje lieka  (1)
2015 m. gegužės 12 d. 13:56
Dviejų klubų direktoriumi buvęs Antanas Sakavickas paliko A lygos autsaiderio „Šiaulių“ vadovo postą ir ruoš naujam Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) sezonui Kėdainių „Nevežį“. Pastarąsias rungtynes šiauliečiai žaidė buvusiam generaliniam direktoriui A. Sakavickui jau nebevadovaujant.
Kliba A. Sakavicko kėdė: meras nepasitiki „Nevėžio“ direktoriumi  (4)
2015 m. gegužės 1 d. 12:00
Nors sezonas Kėdainių „Nevėžio“ komandai jau baigėsi, visi taškai dar nesudėti. Ketvirtadienio pavakarę į posėdį susirinkusi klubo valdyba tarėsi dėl direktoriaus Antano Sakavicko tolesnio darbo. Jo ateitis „Nevėžyje“ dar nenulemta, bet Kėdainių meras Saulius Grinkevičius teigia praradęs pasitikėjimą į skandalus įsivėlusio klubo vadovu.
„Kruoja“ nušalino nuo pareigų savo trenerį D. Alvešą  (22)
2015 m. gegužės 1 d. 04:18
Viešoje erdvėje pasklidus informacijai apie prieštaringai vertinamas paskutiniąsias A lygos rungtynes Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Kruojos“ (3:0), kuriose varžovų gynybos nesutikę šeimininkai atliko net 26 smūgius, komandos direktorius Emilijus Junevičius išplatino viešą pareiškimą, kad Pakruojo klubas propaguoja ir pasisako tik už švarų ir sportiniu principu grindžiamą žaidimą.
Parduotų LKL rungtynių epopėja tęsiasi: darbo imsis teisėsauga  (56)
2015 m. balandžio 20 d. 17:33
Įtarimai dėl galimai surežisuotų Kėdainių „ Nevėžio “ ir „Mažeikių“ rungtynių per savaitgalį neišsisklaidė. Lažybų tarpininkai įsitikinę, kad beprecedentis sprendimas nukelti mačą užkirto kelią sukčių kėslams, skandalo epicentre atsidūrusio „Nevėžio“ vadovas kaltina pačias lažybų bendroves, o Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) vadovybė nusprendė inicijuoti ikiteisminį tyrimą.
Nusiplovė rankas: sportą trypiantis dramblys Seime pavirto muse  (26)
2015 m. balandžio 7 d. 15:13
Nors nusikaltėlių pajamos iš nelegalių lažybų skaičiuojamos milijardais eurų, visą pasaulį plakanti parduotų rungtynių rykštė Lietuvos neliečia. Taip pasirodė Seimui, antradienį nepritarusiam siūlymui išplėsti Baudžiamąjį kodeksą nauju straipsniu. Ekspertams toks žingsnis perša vieną mintį: kovą su sporto sukčiais patogiau imituoti, nei iš tiesų jos imtis.
Bilietą dovanų gavęs lietuvaitis stebėti rungtynių liko už stadiono tvoros  (61)
2015 m. kovo 31 d. 13:58
Kaip ir visi futbolo fanai, laukdami išskirtinio mačo „ Anglija - Lietuva “, taip ir mano brolis, gyvendamas Anglijoje, kaip tikras Lietuvos patriotas norėjo eiti į šias istorines rungtynes. Bilietą jis, aišku, galėjo pirkti ir Anglijoje, tačiau tuomet būtų nepatekęs į lietuvių aistruolių zoną, tad paprašė manęs nupirkti bilietą Lietuvoje.
„G&G Sindikatas“ ir „Biplan" kviečia palaikyti Lietuvos futbolo rinktinę  (8)
2015 m. kovo 23 d. 13:15
Naujus albumus praėjusių metų pabaigoje išleidusios grupės „ Biplan “ ir „G&G Sindikatas“ kovo 26 dieną juos pristatys garsiame Londono klube „Electric Brixton“. Tai bus vienas didžiausių lietuvių atlikėjų koncertų, surengtų Jungtinėje Karalystėje.
FIFA neleido afrikiečiui žaisti Lietuvos rinktinėje  (73)
2015 m. kovo 23 d. 12:18
Lietuvos futbolo rinktinės strategas Igoris Pankratjevas paskelbė žaidėjų, kviečiamų ruoštis dvikovai su Anglija, pavardes. Sąraše nėra Pietų Afrikos Respublikoje gimusio ir praėjusį rudenį Lietuvos pilietybę įgijusio gynėjo Larry Coheno, kurį treneriai tikėjosi išbandyti Londone. 27-erių futbolininkui atstovauti šaliai, kurioje gyveno jo protėviai, neleidžia FIFA taisyklės.
„Žalgirių“ konfliktas: kauniečiai paruošė vilniečiams pasiūlymą  (133)
2015 m. kovo 4 d. 17:59
Lietuvos futbolo A lygos išvakarėse Kauno „Spyris“ perkrikštytas „Kauno Žalgiriu“. Tai sukėlė Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo pasipriešinimą. Kauniečiai teigia nesikėsinantys į vilniečių įdirbį ir istoriją bei siūlo sostinės ekipai susitarti gražiuoju. Pasiūlymas vilniečiams turėtų būti pateiktas artimiausiu metu – trečiadienį arba ketvirtadienį.
Lietuvos A lygos pirmo turo apžvalga: pergalėmis džiaugėsi ir favoritai, ir debiutantai  (2)
2015 m. kovo 3 d. 14:02
Lietuvos futbolo A lygos starte gausiai nulijo įvarčiais. Per pirmas penkerias čempionato dvikovas kamuolys į vartus skriejo 19 kartų – vidutiniškai beveik po keturis per rungtynes.
Prieš pat šalies futbolo sezono startą atsisakyta registruoti tris „Kruojos“ žaidėjus  (32)
2015 m. vasario 27 d. 19:31
Vykdant prevenciją prieš nesąžiningą žaidimą Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) atsisakė registruoti tris žaidėjus Pakruojo „Kruojos“ futbolo klubo komandoje 2015-ų sezono A lygos čempionatui.
Vilniaus „Žalgiris“ pateikė pretenziją LFF dėl „Žalgirio“ vardo naudojimo  (49)
2015 m. vasario 20 d. 06:40
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) gavo VšĮ Futbolo klubo „Spyris“ pranešimą dėl 2015 metų Lietuvos A lygos čempionate dalyvausiančios komandos pavadinimo pakeitimo į „ Kauno Žalgirį“. Taip pat LFF gavo Vilniaus „Žalgirio“ klubo pretenziją dėl „Žalgirio“ vardo naudojimo. Klubas informavo, jog išsamesnę informaciją pateiks LFF Vykdomajam komitetui, kurio artimiausias posėdis vyks vasario 25-ą dieną.
A. Narbekovas: dėl filmo apie save spardžiausi kaip skęsdamas  (7)
2015 m. vasario 13 d. 10:49
Filmas apie vieną geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Arminą Narbekovą, anot kūrėjų, bus skirtas priminti apie primirštą futbolo legendą ir jo įspūdingą žygį nuo mažųjų Gargždų iki olimpinio aukso Seule.
Lietuvoje vyks Europos U-17 merginų futbolo čempionatas  (7)
2015 m. sausio 27 d. 11:26
Europos futbolo asociacijų sąjunga ( UEFA ) Lietuvos futbolo federacijai ( LFF ) patikėjo organizuoti dar vieno Europos jaunių čempionato finalinį etapą. 2018 metais Lietuvoje vyks Europos merginų (iki 17 metų arba U-17) futbolo čempionatas.
„Bangos“ klubas gali išnykti iš Lietuvos futbolo žemėlapio  (23)
2015 m. sausio 17 d. 11:47
2014 m. gruodžio 30 d. vykusiame visuotiniame viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkų susirinkime Klaipėdos rajono savivaldybės ir investuotojų iš Rusijos valdomos asociacijos „Gargždų bangos draugai“ sprendimu klausimas dėl sutarties nutraukimo tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų bangos draugai“ nebuvo įtrauktas į darbotvarkę.
Prokuratūra nutraukė tyrimą LFF prezidento J. Kvedaro atžvilgiu  (15)
2015 m. sausio 9 d. 10:19
Generalinė Prokuratūra atliko ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos futbolo federacijos prezidento Juliaus Kvedaro galimo neteisėto praturtėjimo išaiškino ir į teismą perdavė keletą kitų asmenų įvykdytų nusikalstamų veikų, tačiau surinkus išsamius duomenis tyrimą paties J. Kvedaro atžvilgiu – nutraukė. Pasak prokurorų, „nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.“