Lietuvos futbolo federacija (LFF)

„Atlanto“ vadovas V. Lekevičius dėl bronzos medalių pasiryžęs kovoti teisme  (28)
2015 m. lapkričio 19 d. 12:59
Lietuvos futbolo A lygoje Klaipėdos „Atlantas“ bronzos medalius sieks iškovoti stadione arba teisme. „Nors, apskritai, vieta šiame čempionate jau nebeįdomi. Viena vertus, svarbu yra iškovoti medalius, tačiau svarbiausia tai, kad vis tie nešvarūs reikalai išlindo į paviršių. Kadangi Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau elgiasi, kaip nori, mes irgi imsimės priemonių“, – tvirtino „Atlanto“ klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius .
Startavo geriausių Lietuvos futbolininkų ir trenerių rinkimai  (18)
2015 m. lapkričio 18 d. 14:00
Didžiojo futbolo sezonui artėjant prie finišo Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia futbolo aistruolius išrinkti 2015 metų geriausius.
A. Skarbalius sukirto rankomis su LFF  (30)
2015 m. lapkričio 4 d. 20:54
Aurelijus Skarbalius bus dažnesnis svečias Lietuvoje. Danijoje gyvenantis 42-ejų futbolo specialistas sudarė sutartį su Lietuvos futbolo federacija ( LFF ). Bet Igorio Pankratjevo nacionalinės šalies komandos vairininko pareigose jis nepakeis – buvęs ilgametis rinktinės žaidėjas bandys modernizuoti vaisių neduodančią jaunimo ugdymo sistemą.
LFF klubų licencijavime – naujovės  (8)
2015 m. spalio 29 d. 21:32
Lietuvos futbolo federacija kviečia klubus registruotis iki 2015 metų lapkričio 15 dienos registruotis 2016 m UEFA , A ir I lygos licencijavimo sezonui.
Supykęs A. Liubinskas Lietuvos rinktinę pamokė gerų manierų  (73)
2015 m. spalio 16 d. 11:52
Po daugybę emocijų sukėlusių Lietuvos rinktinės rungtynių su futbolo pradininkais anglais buvęs nacionalinės komandos treneris Algimantas Liubinskas tvirtina, kad mūsiškių ne tik prastas žaidimas, bet ir išsišokimai bei atsisakymas bendrauti su žiniasklaida pakenks ir šalies čempionato populiarumui.
J. Kvedaras – apie stadionus, karą su žiniasklaida ir I. Pankratjevo elgesį  (12)
2015 m. spalio 15 d. 15:13
Kol Lietuvos futbolo federacija (LFF) laukia UEFA jau pažadėtos baudos už neramumus rungtynėse su Anglija, LFF prezidentas Julius Kvedaras svaidosi žaibais. Federacijos galva apkaltino buvusius ir esamus šalies vadovus bei didžiųjų miestų merus dėl iš mirties taško nekrutančių stadionų statybų.
J. Kvedaras – apie „Kubilių ir Butkevičių“, karą su žiniasklaida ir M. Zubo kandidatūrą  (163)
2015 m. spalio 15 d. 12:00
Kol Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) laukia UEFA jau pažadėtos baudos už neramumus rungtynėse su Anglija , LFF prezidentas Julius Kvedaras svaidosi žaibais. Federacijos galva apkaltino buvusius ir esamus šalies vadovus bei didžiųjų miestų merus dėl iš mirties taško nekrutančių stadionų statybų.
LFF tirs incidentus Vilniaus stadione  (19)
2015 m. spalio 14 d. 11:23
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) reiškia susirūpinimą ir pradėjo išsamų tyrimą dėl incidentų, kurie vyko spalio 12-ą LFF stadione Europos čempionato atrankos rungtynių tarp Anglijos ir Lietuvos metu.
Policija dėl įtariamų nusikaltimų Vilniuje sulaikė devynis britų futbolo fanus
2015 m. spalio 13 d. 15:10
Policija po futbolo rungtynių pirmadienį pradėjo du ikiteisminius tyrimus ir juos tirdami sulaikė devynis britų futbolo fanus. Jie buvo pristatyti į policijos areštines.
Vilniaus Gedimino prospektas virs futbolo stadionu  (7)
2015 m. spalio 9 d. 11:41
Prieš istorines rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos rinktinių futbolo dvasia šeštadienį pulsuos pagrindinė Vilniaus arterija – šventėje „ Football is Great“ galima pajusti britų sporto dvasią.
Lietuvių ir anglų futbolo fanus Vilniuje skirs gyva tvora  (6)
2015 m. spalio 7 d. 18:07
Nors dabar anglų fanų dauguma labiau mėgsta ne pasimušti, o išgerti, Lietuvos pareigūnai ganys svečius ne tik stadione, bet ir visame mieste. Londono „Wembley" stadione neramumų tarp anglų ir lietuvių fanų nekilo.
Anglijos ambasadoje lietuviai rengė planą, kaip nustebinti futbolo išradėjus  (22)
2015 m. spalio 2 d. 17:53
Lietuvos futbolo rinktinės artimiausios rungtynės laukia Slovėnijoje, bet jos atstovai jau svarsto, kaip žaisti su spalio viduryje atvyksiančiais Anglijos pasiuntiniais. Į tokią diskusiją buvusius ir esamus komandos narius pakvietė Didžiosios Britanijos ambasada Vilniuje.
D. Šemberą ir A. Paniukovą išvijęs G. Mažeika svajoja švilpti Čempionų lygoje  (14)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:09
Vienas geriausias Lietuvos futbolo teisėjų Gediminas Mažeika rugpjūčio 27 dieną vadovaus UEFA Europos lygos atrankos atsakomosioms atkrintamosioms rungtynėms Azerbaidžane tarp vietos „Qarabag“ ir Berno „Young Boys“ iš Šveicarijos (pirmas mačas – 1:0). Arbitras teigia, kad rungtynės itin svarbios komandoms, todėl jaudulį jaučia ir joms vadovausiantis žmogus.
Mažo miestelio dideli nuotykiai: nepagydomos ligos numarintos „Kruojos“ istorija  (35)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 17:27
Nuo alaus statinės iki milijono eurų – taip keitėsi Pakruojo „Kruojos“ klubo kaina futbolo rinkoje. Bet aukštai iššokę Lietuvos provincijos atstovai galiausiai skaudžiai griuvo veidu į purvą. Ko iš antradienį A lygos durimis trenkusios „Kruojos“ istorijos vertėtų pasimokyti kitoms šalies futbolo ekipoms ir federacijai?
Trūksta žodžių: tyrimo „prisiprašė“ ir akiplėšiškas klaidas daręs „Nevėžis“  (40)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 17:25
Lažybų skandalų karuselė šalies futbole nesiliauja suktis. Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) skelbia pradėjusi dar vieną tyrimą dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimo. Šįkart įtarimų šešėlis driekiasi nuo Kėdainių „Nevėžio“ klubo, sekmadienį išvykoje žaidusio LFF I lygos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu B“.
LFF pradėjo A lygos rungtynių tarp „Kruojos“ ir „Šiaulių“ tyrimą  (15)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:37
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Tyrimų komitete pradėtas tyrimas dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimų rugpjūčio 16 d. Lietuvos čempionato 23 turo rungtynėse tarp Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ klubų.
Šiaulių klubo prezidentas G. Radavičius: tikslas – patekti į pagrindinį moterų Čempionių lygos etapą  (6)
2015 m. liepos 29 d. 19:02
Peržengti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą ir patekti tarp 32-ejų pajėgiausių Europos moterų futbolo klubų. Tokį pagrindinį tikslą šiame Europos sezone išsikėlė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.
„Žalgirio“ naujokas iš Olandijos A lygoje asistavo ir saviems, ir svetimiems  (2)
2015 m. liepos 28 d. 14:47
„SMScredit.lt A lygoje“ čempionato kovos į aikštes grįžo po daugiau nei trijų savaičių pertraukos. Oficialių rungtynių ilgiausiai – lygiai mėnesį – nežaidė Utenos „Utenis“, nors kai kurios komandos vietiniame fronte nesirodė dar ilgiau: Klaipėdos „Atlantas“ – 36, o „Trakai“ – net 39 dienas.
A. Tapinas. Prie Liepkalnio sėdėjau ir verkiau. Graudžioji Lietuvos futbolo istorija.  (235)
2015 m. birželio 16 d. 11:07
Futbolas. O ką daryti, girdžiu jus sakant, jei man neįdomu futbolas? Atsakau – skaitykite ir įsivaizduokite, kad rašau ne apie futbolą. Rašau apie nemažą Lietuvos dalį, chroniškai tebesergančia kleptokratija – visuomenės valdymo forma, kurioje dominuoja vagys.
LSU ir LFF kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių  (7)
2015 m. birželio 11 d. 10:23
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) ir Lietuvos sporto universitetas ( LSU ) kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių. LFF įsteigė dvi stipendijas LSU Treniravimo sistemų futbolo specializacijos pirmo kurso studentams.
Po fiasko Maltoje LFF šaukia neeilinę spaudos konferenciją  (90)
2015 m. birželio 9 d. 18:15
Trečiadienį per pietus Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) Vilniuje surengs neplanuotą spaudos konferenciją, dėl kurios vakare nebeįvyks anksčiau numatytas susitikimas su žiniasklaida.
M. Mikutavičius: tebūnie LFF prezidentu A. Landau – svarbu, kad ne tas, kuris yra dabar  (40)
2015 m. birželio 8 d. 18:43
Lietuvos futbolo rinktinė šį vakarą gali nutraukti 464 minutes trunkantį įvarčių badą, taip pat gali nutraukti penkerių nelaimėtų iš eilės rungtynių seriją, o gal net surengti geriausią pasirodymą nuo Jose Couceiro laikų.
LFF nustebino J. Blatterio žingsnis: dabar situacija yra labai neaiški  (12)
2015 m. birželio 3 d. 07:48
„Situacija gali pasisukti netgi taip, kad Europa bus labiausiai nukentėjusi pusė“, – po J. Blatterio atsistatydinimo kalbėjo LFF generalinis direktorius Edvinas Eimontas .
Su naujais futbolo aikštynais - tikslas Lietuvai užauginti naują Ronaldo  (40)
2015 m. birželio 1 d. 17:05
Nauja Lietuvos futbolo viltis – būsimasis Ronaldo – galės užaugti tada, kai kiekvienam norinčiam žaisti futbolą bus sudarytos geros sąlygos. To siekdama Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) pristatė naują futbolo vystymo programą su šūkiu „Užauginkime Ronaldo Lietuvai “. Programos metu ruošiama įrengti 10 aikščių, 100 aikštelių, išdalinti 1000 vartų ir 10000 kamuolių.
A. Sakavickas futbolą paliko, o krepšinyje lieka  (1)
2015 m. gegužės 12 d. 13:56
Dviejų klubų direktoriumi buvęs Antanas Sakavickas paliko A lygos autsaiderio „Šiaulių“ vadovo postą ir ruoš naujam Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) sezonui Kėdainių „Nevežį“. Pastarąsias rungtynes šiauliečiai žaidė buvusiam generaliniam direktoriui A. Sakavickui jau nebevadovaujant.
Kliba A. Sakavicko kėdė: meras nepasitiki „Nevėžio“ direktoriumi  (4)
2015 m. gegužės 1 d. 12:00
Nors sezonas Kėdainių „Nevėžio“ komandai jau baigėsi, visi taškai dar nesudėti. Ketvirtadienio pavakarę į posėdį susirinkusi klubo valdyba tarėsi dėl direktoriaus Antano Sakavicko tolesnio darbo. Jo ateitis „Nevėžyje“ dar nenulemta, bet Kėdainių meras Saulius Grinkevičius teigia praradęs pasitikėjimą į skandalus įsivėlusio klubo vadovu.
„Kruoja“ nušalino nuo pareigų savo trenerį D. Alvešą  (22)
2015 m. gegužės 1 d. 04:18
Viešoje erdvėje pasklidus informacijai apie prieštaringai vertinamas paskutiniąsias A lygos rungtynes Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Kruojos“ (3:0), kuriose varžovų gynybos nesutikę šeimininkai atliko net 26 smūgius, komandos direktorius Emilijus Junevičius išplatino viešą pareiškimą, kad Pakruojo klubas propaguoja ir pasisako tik už švarų ir sportiniu principu grindžiamą žaidimą.
Pilviškių „Santakos“ gimnazija pateko į futbolo turnyro finalus
2015 m. balandžio 21 d. 14:09
Vilkaviškio centrinio stadiono treniruočių aikštyne vyko mokyklų „Golas2015“ futbolo žaidynės, kuriose dalyvavo 15 komandų. Šias Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynes inicijuoja Lietuvos futbolo federacija , kuri siekia populiarinti futbolo žaidimą mokyklose bei sudominti vaikus, nelankančius sporto mokyklų, sportu ir sveika gyvensena.
Parduotų LKL rungtynių epopėja tęsiasi: darbo imsis teisėsauga  (56)
2015 m. balandžio 20 d. 17:33
Įtarimai dėl galimai surežisuotų Kėdainių „ Nevėžio “ ir „Mažeikių“ rungtynių per savaitgalį neišsisklaidė. Lažybų tarpininkai įsitikinę, kad beprecedentis sprendimas nukelti mačą užkirto kelią sukčių kėslams, skandalo epicentre atsidūrusio „Nevėžio“ vadovas kaltina pačias lažybų bendroves, o Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) vadovybė nusprendė inicijuoti ikiteisminį tyrimą.