Lietuvos futbolo federacija (LFF)

Baigtas Lietuvos futbolo federacijai skirtų lėšų patikrinimas  (3)
2016 m. vasario 3 d. 14:33
Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ( KKSD ) atliko 2015 metais Lietuvos futbolo federacijai ( LFF ) skirtų lėšų panaudojimo patikrinimą.
LFF išsirinko J. Kvedaro įpėdinį – Lietuvos futbolui vadovaus E. Eimontas  (137)
2016 m. sausio 20 d. 15:36
Trečiadienį Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune vyko Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) Vykdomojo komiteto posėdis ir eilinė konferencija.
Teismui perduota pinigus grobsčiusio Panevėžio „Ekrano“ prezidento byla  (18)
2016 m. sausio 7 d. 12:49
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apygardos valdyba kartu su Panevėžio apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą dėl Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ prezidento, kuris įtariamas daugiau nei 2,5 mln. eurų pasisavinimu ir apgaulingu apskaitos tvarkymu.
Didžioji dauguma futbolo asociacijų viešai neatsiskaito už savo veiklą
2016 m. sausio 5 d. 10:10
4 iš 5 futbolo asociacijų (81 proc.) neviešina finansinių ataskaitų, 9 iš 10 (85 proc.) neskelbia jokios informacijos apie savo veiklą. Tai rodo „ Transparency International “ atliktas futbolo organizacijų atskaitingumo tyrimas.
Kandidatai į LFF prezidento postą turi paskubėti  (5)
2015 m. gruodžio 22 d. 08:45
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) informuoja apie dokumentų, kurie susiję su artėjančia LFF konferencija ir prezidento rinkimais, pateikimo tvarką.
Premjeras: tyrimas parodys, kur LFF deda FIFA paramą  (16)
2015 m. gruodžio 17 d. 15:09
Tyrimą pabaigę Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ( FNTT ) pareigūnai pateiks informaciją, kaip Lietuvos futbolo federacija (LFF) naudojo lėšas tiek iš Lietuvos biudžeto, tiek paramą iš Tarptautinės futbolo federacijos ( FIFA ), sako premjeras Algirdas Butkevičius .
Pareigūnai krečia futbolo federaciją ir J. Kvedaro namus
2015 m. gruodžio 17 d. 11:54
Ketvirtadienio rytą Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) sulaukė netikėtų svečių. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ( FNTT ) pareigūnai atliko kratas LFF būstinėje ir prezidento Juliaus Kvedaro namuose.
Pareigūnai krečia futbolo federaciją ir J. Kvedaro namus  (126)
2015 m. gruodžio 17 d. 09:58
Ketvirtadienio rytą Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) sulaukė netikėtų svečių. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos ( FNTT ) pareigūnai atliko kratas LFF būstinėje ir prezidento Juliaus Kvedaro namuose. Tiesa, pastarasis vėliau patikslino, kad FNTT atstovai apsilankė jam viešint pas dukterį.
Žodžių mūšis: LFF pasijuokė iš liberalų ir įgėlė dėl A. Guogos  (33)
2015 m. gruodžio 16 d. 12:28
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) pasijuokė iš antradienį Liberalų sąjūdžio viešai paskelbto siūlymo sustabdyti jos finansavimą. LFF pažymi iš valstybės biudžeto ir taip tegaunanti katino ašaras, o nešvariais sporto užkulisiais susirūpinusius liberalus ragina patyrinėti partiečio Antano Guogos veiklą.
LFF prašo prokuratūros ištirti nusikalstamas veikas prieš futbolo bendruomenę  (13)
2015 m. gruodžio 15 d. 18:04
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) kreipėsi į Generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Raimondo Karpavičiaus viešai paskelbtų teiginių apie galimai padarytas nusikalstamas veikas prieš futbolo bendruomenės atstovus ir nustatyti jas vykdžiusius asmenis.
Krosnos mokykloje mergaitės daugiau sužinojo apie futbolą  (3)
2015 m. gruodžio 1 d. 08:36
Lietuvos futbolo federacijos ir FIFA projektas „Live Your Goals“, dar žinomas pavadinimu „Įgyvendink savo svajones“, lapkričio 27 dieną lankėsi Krosnos mokykloje. Šis projektas skirtas mergaitėms, 1-8 klasių moksleivėms, siekiant vystyti bei populiarinti futbolą.
„Atlanto“ strategas K. Sarsanija: gaila, kad bronza atitenka tik vienai komandai  (5)
2015 m. lapkričio 28 d. 16:04
Bronzos medalius šio sezono Lietuvos futbolo čempionato A lygoje iškovojusio Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija aiškiai įvardijo, jog Lietuvos futbolo federacija (LFF) komandą pastatė į tokią padėtį, kad ji nebeturėjo kito pasirinkimo, todėl ir pavyko užlipti ant prizininkų pakylos.
„Atlanto“ vadovas V. Lekevičius dėl bronzos medalių pasiryžęs kovoti teisme  (28)
2015 m. lapkričio 19 d. 12:59
Lietuvos futbolo A lygoje Klaipėdos „Atlantas“ bronzos medalius sieks iškovoti stadione arba teisme. „Nors, apskritai, vieta šiame čempionate jau nebeįdomi. Viena vertus, svarbu yra iškovoti medalius, tačiau svarbiausia tai, kad vis tie nešvarūs reikalai išlindo į paviršių. Kadangi Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir toliau elgiasi, kaip nori, mes irgi imsimės priemonių“, – tvirtino „Atlanto“ klubo generalinis direktorius Vacys Lekevičius .
Startavo geriausių Lietuvos futbolininkų ir trenerių rinkimai  (18)
2015 m. lapkričio 18 d. 14:00
Didžiojo futbolo sezonui artėjant prie finišo Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia futbolo aistruolius išrinkti 2015 metų geriausius.
A. Skarbalius sukirto rankomis su LFF  (30)
2015 m. lapkričio 4 d. 20:54
Aurelijus Skarbalius bus dažnesnis svečias Lietuvoje. Danijoje gyvenantis 42-ejų futbolo specialistas sudarė sutartį su Lietuvos futbolo federacija ( LFF ). Bet Igorio Pankratjevo nacionalinės šalies komandos vairininko pareigose jis nepakeis – buvęs ilgametis rinktinės žaidėjas bandys modernizuoti vaisių neduodančią jaunimo ugdymo sistemą.
LFF klubų licencijavime – naujovės  (8)
2015 m. spalio 29 d. 21:32
Lietuvos futbolo federacija kviečia klubus registruotis iki 2015 metų lapkričio 15 dienos registruotis 2016 m UEFA , A ir I lygos licencijavimo sezonui.
Supykęs A. Liubinskas Lietuvos rinktinę pamokė gerų manierų  (73)
2015 m. spalio 16 d. 11:52
Po daugybę emocijų sukėlusių Lietuvos rinktinės rungtynių su futbolo pradininkais anglais buvęs nacionalinės komandos treneris Algimantas Liubinskas tvirtina, kad mūsiškių ne tik prastas žaidimas, bet ir išsišokimai bei atsisakymas bendrauti su žiniasklaida pakenks ir šalies čempionato populiarumui.
J. Kvedaras – apie stadionus, karą su žiniasklaida ir I. Pankratjevo elgesį  (12)
2015 m. spalio 15 d. 15:13
Kol Lietuvos futbolo federacija (LFF) laukia UEFA jau pažadėtos baudos už neramumus rungtynėse su Anglija, LFF prezidentas Julius Kvedaras svaidosi žaibais. Federacijos galva apkaltino buvusius ir esamus šalies vadovus bei didžiųjų miestų merus dėl iš mirties taško nekrutančių stadionų statybų.
J. Kvedaras – apie „Kubilių ir Butkevičių“, karą su žiniasklaida ir M. Zubo kandidatūrą  (163)
2015 m. spalio 15 d. 12:00
Kol Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) laukia UEFA jau pažadėtos baudos už neramumus rungtynėse su Anglija , LFF prezidentas Julius Kvedaras svaidosi žaibais. Federacijos galva apkaltino buvusius ir esamus šalies vadovus bei didžiųjų miestų merus dėl iš mirties taško nekrutančių stadionų statybų.
LFF tirs incidentus Vilniaus stadione  (19)
2015 m. spalio 14 d. 11:23
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) reiškia susirūpinimą ir pradėjo išsamų tyrimą dėl incidentų, kurie vyko spalio 12-ą LFF stadione Europos čempionato atrankos rungtynių tarp Anglijos ir Lietuvos metu.
Policija dėl įtariamų nusikaltimų Vilniuje sulaikė devynis britų futbolo fanus
2015 m. spalio 13 d. 15:10
Policija po futbolo rungtynių pirmadienį pradėjo du ikiteisminius tyrimus ir juos tirdami sulaikė devynis britų futbolo fanus. Jie buvo pristatyti į policijos areštines.
Vilniaus Gedimino prospektas virs futbolo stadionu  (7)
2015 m. spalio 9 d. 11:41
Prieš istorines rungtynes tarp Lietuvos ir Anglijos rinktinių futbolo dvasia šeštadienį pulsuos pagrindinė Vilniaus arterija – šventėje „ Football is Great“ galima pajusti britų sporto dvasią.
Lietuvių ir anglų futbolo fanus Vilniuje skirs gyva tvora  (6)
2015 m. spalio 7 d. 18:07
Nors dabar anglų fanų dauguma labiau mėgsta ne pasimušti, o išgerti, Lietuvos pareigūnai ganys svečius ne tik stadione, bet ir visame mieste. Londono „Wembley" stadione neramumų tarp anglų ir lietuvių fanų nekilo.
Anglijos ambasadoje lietuviai rengė planą, kaip nustebinti futbolo išradėjus  (22)
2015 m. spalio 2 d. 17:53
Lietuvos futbolo rinktinės artimiausios rungtynės laukia Slovėnijoje, bet jos atstovai jau svarsto, kaip žaisti su spalio viduryje atvyksiančiais Anglijos pasiuntiniais. Į tokią diskusiją buvusius ir esamus komandos narius pakvietė Didžiosios Britanijos ambasada Vilniuje.
D. Šemberą ir A. Paniukovą išvijęs G. Mažeika svajoja švilpti Čempionų lygoje  (14)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 13:09
Vienas geriausias Lietuvos futbolo teisėjų Gediminas Mažeika rugpjūčio 27 dieną vadovaus UEFA Europos lygos atrankos atsakomosioms atkrintamosioms rungtynėms Azerbaidžane tarp vietos „Qarabag“ ir Berno „Young Boys“ iš Šveicarijos (pirmas mačas – 1:0). Arbitras teigia, kad rungtynės itin svarbios komandoms, todėl jaudulį jaučia ir joms vadovausiantis žmogus.
Mažo miestelio dideli nuotykiai: nepagydomos ligos numarintos „Kruojos“ istorija  (35)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 17:27
Nuo alaus statinės iki milijono eurų – taip keitėsi Pakruojo „Kruojos“ klubo kaina futbolo rinkoje. Bet aukštai iššokę Lietuvos provincijos atstovai galiausiai skaudžiai griuvo veidu į purvą. Ko iš antradienį A lygos durimis trenkusios „Kruojos“ istorijos vertėtų pasimokyti kitoms šalies futbolo ekipoms ir federacijai?
Trūksta žodžių: tyrimo „prisiprašė“ ir akiplėšiškas klaidas daręs „Nevėžis“  (40)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 17:25
Lažybų skandalų karuselė šalies futbole nesiliauja suktis. Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) skelbia pradėjusi dar vieną tyrimą dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimo. Šįkart įtarimų šešėlis driekiasi nuo Kėdainių „Nevėžio“ klubo, sekmadienį išvykoje žaidusio LFF I lygos rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu B“.
LFF pradėjo A lygos rungtynių tarp „Kruojos“ ir „Šiaulių“ tyrimą  (15)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 15:37
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Tyrimų komitete pradėtas tyrimas dėl galimo sąžiningo žaidimo principų pažeidimų rugpjūčio 16 d. Lietuvos čempionato 23 turo rungtynėse tarp Pakruojo „Kruojos“ ir „Šiaulių“ klubų.
Šiaulių klubo prezidentas G. Radavičius: tikslas – patekti į pagrindinį moterų Čempionių lygos etapą  (6)
2015 m. liepos 29 d. 19:02
Peržengti UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą ir patekti tarp 32-ejų pajėgiausių Europos moterų futbolo klubų. Tokį pagrindinį tikslą šiame Europos sezone išsikėlė Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.