Lietuvos futbolo federacija (LFF)

A. Tapinas. Prie Liepkalnio sėdėjau ir verkiau. Graudžioji Lietuvos futbolo istorija.  (235)
2015 m. birželio 16 d. 11:07
Futbolas. O ką daryti, girdžiu jus sakant, jei man neįdomu futbolas? Atsakau – skaitykite ir įsivaizduokite, kad rašau ne apie futbolą. Rašau apie nemažą Lietuvos dalį, chroniškai tebesergančia kleptokratija – visuomenės valdymo forma, kurioje dominuoja vagys.
LSU ir LFF kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių  (7)
2015 m. birželio 11 d. 10:23
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) ir Lietuvos sporto universitetas ( LSU ) kartu ieškos talentingiausių futbolo trenerių. LFF įsteigė dvi stipendijas LSU Treniravimo sistemų futbolo specializacijos pirmo kurso studentams.
Po fiasko Maltoje LFF šaukia neeilinę spaudos konferenciją  (90)
2015 m. birželio 9 d. 18:15
Trečiadienį per pietus Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) Vilniuje surengs neplanuotą spaudos konferenciją, dėl kurios vakare nebeįvyks anksčiau numatytas susitikimas su žiniasklaida.
M. Mikutavičius: tebūnie LFF prezidentu A. Landau – svarbu, kad ne tas, kuris yra dabar  (40)
2015 m. birželio 8 d. 18:43
Lietuvos futbolo rinktinė šį vakarą gali nutraukti 464 minutes trunkantį įvarčių badą, taip pat gali nutraukti penkerių nelaimėtų iš eilės rungtynių seriją, o gal net surengti geriausią pasirodymą nuo Jose Couceiro laikų.
LFF nustebino J. Blatterio žingsnis: dabar situacija yra labai neaiški  (12)
2015 m. birželio 3 d. 07:48
„Situacija gali pasisukti netgi taip, kad Europa bus labiausiai nukentėjusi pusė“, – po J. Blatterio atsistatydinimo kalbėjo LFF generalinis direktorius Edvinas Eimontas .
Su naujais futbolo aikštynais - tikslas Lietuvai užauginti naują Ronaldo  (40)
2015 m. birželio 1 d. 17:05
Nauja Lietuvos futbolo viltis – būsimasis Ronaldo – galės užaugti tada, kai kiekvienam norinčiam žaisti futbolą bus sudarytos geros sąlygos. To siekdama Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) pristatė naują futbolo vystymo programą su šūkiu „Užauginkime Ronaldo Lietuvai “. Programos metu ruošiama įrengti 10 aikščių, 100 aikštelių, išdalinti 1000 vartų ir 10000 kamuolių.
A. Sakavickas futbolą paliko, o krepšinyje lieka  (1)
2015 m. gegužės 12 d. 13:56
Dviejų klubų direktoriumi buvęs Antanas Sakavickas paliko A lygos autsaiderio „Šiaulių“ vadovo postą ir ruoš naujam Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) sezonui Kėdainių „Nevežį“. Pastarąsias rungtynes šiauliečiai žaidė buvusiam generaliniam direktoriui A. Sakavickui jau nebevadovaujant.
Kliba A. Sakavicko kėdė: meras nepasitiki „Nevėžio“ direktoriumi  (4)
2015 m. gegužės 1 d. 12:00
Nors sezonas Kėdainių „Nevėžio“ komandai jau baigėsi, visi taškai dar nesudėti. Ketvirtadienio pavakarę į posėdį susirinkusi klubo valdyba tarėsi dėl direktoriaus Antano Sakavicko tolesnio darbo. Jo ateitis „Nevėžyje“ dar nenulemta, bet Kėdainių meras Saulius Grinkevičius teigia praradęs pasitikėjimą į skandalus įsivėlusio klubo vadovu.
„Kruoja“ nušalino nuo pareigų savo trenerį D. Alvešą  (22)
2015 m. gegužės 1 d. 04:18
Viešoje erdvėje pasklidus informacijai apie prieštaringai vertinamas paskutiniąsias A lygos rungtynes Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Kruojos“ (3:0), kuriose varžovų gynybos nesutikę šeimininkai atliko net 26 smūgius, komandos direktorius Emilijus Junevičius išplatino viešą pareiškimą, kad Pakruojo klubas propaguoja ir pasisako tik už švarų ir sportiniu principu grindžiamą žaidimą.
Parduotų LKL rungtynių epopėja tęsiasi: darbo imsis teisėsauga  (56)
2015 m. balandžio 20 d. 17:33
Įtarimai dėl galimai surežisuotų Kėdainių „ Nevėžio “ ir „Mažeikių“ rungtynių per savaitgalį neišsisklaidė. Lažybų tarpininkai įsitikinę, kad beprecedentis sprendimas nukelti mačą užkirto kelią sukčių kėslams, skandalo epicentre atsidūrusio „Nevėžio“ vadovas kaltina pačias lažybų bendroves, o Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) vadovybė nusprendė inicijuoti ikiteisminį tyrimą.
Nusiplovė rankas: sportą trypiantis dramblys Seime pavirto muse  (26)
2015 m. balandžio 7 d. 15:13
Nors nusikaltėlių pajamos iš nelegalių lažybų skaičiuojamos milijardais eurų, visą pasaulį plakanti parduotų rungtynių rykštė Lietuvos neliečia. Taip pasirodė Seimui, antradienį nepritarusiam siūlymui išplėsti Baudžiamąjį kodeksą nauju straipsniu. Ekspertams toks žingsnis perša vieną mintį: kovą su sporto sukčiais patogiau imituoti, nei iš tiesų jos imtis.
Bilietą dovanų gavęs lietuvaitis stebėti rungtynių liko už stadiono tvoros  (61)
2015 m. kovo 31 d. 13:58
Kaip ir visi futbolo fanai, laukdami išskirtinio mačo „ Anglija - Lietuva “, taip ir mano brolis, gyvendamas Anglijoje, kaip tikras Lietuvos patriotas norėjo eiti į šias istorines rungtynes. Bilietą jis, aišku, galėjo pirkti ir Anglijoje, tačiau tuomet būtų nepatekęs į lietuvių aistruolių zoną, tad paprašė manęs nupirkti bilietą Lietuvoje.
„G&G Sindikatas“ ir „Biplan" kviečia palaikyti Lietuvos futbolo rinktinę  (8)
2015 m. kovo 23 d. 13:15
Naujus albumus praėjusių metų pabaigoje išleidusios grupės „ Biplan “ ir „G&G Sindikatas“ kovo 26 dieną juos pristatys garsiame Londono klube „Electric Brixton“. Tai bus vienas didžiausių lietuvių atlikėjų koncertų, surengtų Jungtinėje Karalystėje.
FIFA neleido afrikiečiui žaisti Lietuvos rinktinėje  (73)
2015 m. kovo 23 d. 12:18
Lietuvos futbolo rinktinės strategas Igoris Pankratjevas paskelbė žaidėjų, kviečiamų ruoštis dvikovai su Anglija, pavardes. Sąraše nėra Pietų Afrikos Respublikoje gimusio ir praėjusį rudenį Lietuvos pilietybę įgijusio gynėjo Larry Coheno, kurį treneriai tikėjosi išbandyti Londone. 27-erių futbolininkui atstovauti šaliai, kurioje gyveno jo protėviai, neleidžia FIFA taisyklės.
„Žalgirių“ konfliktas: kauniečiai paruošė vilniečiams pasiūlymą  (133)
2015 m. kovo 4 d. 17:59
Lietuvos futbolo A lygos išvakarėse Kauno „Spyris“ perkrikštytas „Kauno Žalgiriu“. Tai sukėlė Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubo pasipriešinimą. Kauniečiai teigia nesikėsinantys į vilniečių įdirbį ir istoriją bei siūlo sostinės ekipai susitarti gražiuoju. Pasiūlymas vilniečiams turėtų būti pateiktas artimiausiu metu – trečiadienį arba ketvirtadienį.
Lietuvos A lygos pirmo turo apžvalga: pergalėmis džiaugėsi ir favoritai, ir debiutantai  (2)
2015 m. kovo 3 d. 14:02
Lietuvos futbolo A lygos starte gausiai nulijo įvarčiais. Per pirmas penkerias čempionato dvikovas kamuolys į vartus skriejo 19 kartų – vidutiniškai beveik po keturis per rungtynes.
Prieš pat šalies futbolo sezono startą atsisakyta registruoti tris „Kruojos“ žaidėjus  (32)
2015 m. vasario 27 d. 19:31
Vykdant prevenciją prieš nesąžiningą žaidimą Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) atsisakė registruoti tris žaidėjus Pakruojo „Kruojos“ futbolo klubo komandoje 2015-ų sezono A lygos čempionatui.
Vilniaus „Žalgiris“ pateikė pretenziją LFF dėl „Žalgirio“ vardo naudojimo  (49)
2015 m. vasario 20 d. 06:40
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) gavo VšĮ Futbolo klubo „Spyris“ pranešimą dėl 2015 metų Lietuvos A lygos čempionate dalyvausiančios komandos pavadinimo pakeitimo į „ Kauno Žalgirį“. Taip pat LFF gavo Vilniaus „Žalgirio“ klubo pretenziją dėl „Žalgirio“ vardo naudojimo. Klubas informavo, jog išsamesnę informaciją pateiks LFF Vykdomajam komitetui, kurio artimiausias posėdis vyks vasario 25-ą dieną.
A. Narbekovas: dėl filmo apie save spardžiausi kaip skęsdamas  (7)
2015 m. vasario 13 d. 10:49
Filmas apie vieną geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Arminą Narbekovą, anot kūrėjų, bus skirtas priminti apie primirštą futbolo legendą ir jo įspūdingą žygį nuo mažųjų Gargždų iki olimpinio aukso Seule.
Lietuvoje vyks Europos U-17 merginų futbolo čempionatas  (7)
2015 m. sausio 27 d. 11:26
Europos futbolo asociacijų sąjunga ( UEFA ) Lietuvos futbolo federacijai ( LFF ) patikėjo organizuoti dar vieno Europos jaunių čempionato finalinį etapą. 2018 metais Lietuvoje vyks Europos merginų (iki 17 metų arba U-17) futbolo čempionatas.
„Bangos“ klubas gali išnykti iš Lietuvos futbolo žemėlapio  (23)
2015 m. sausio 17 d. 11:47
2014 m. gruodžio 30 d. vykusiame visuotiniame viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkų susirinkime Klaipėdos rajono savivaldybės ir investuotojų iš Rusijos valdomos asociacijos „Gargždų bangos draugai“ sprendimu klausimas dėl sutarties nutraukimo tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų bangos draugai“ nebuvo įtrauktas į darbotvarkę.
Prokuratūra nutraukė tyrimą LFF prezidento J. Kvedaro atžvilgiu  (15)
2015 m. sausio 9 d. 10:19
Generalinė Prokuratūra atliko ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos futbolo federacijos prezidento Juliaus Kvedaro galimo neteisėto praturtėjimo išaiškino ir į teismą perdavė keletą kitų asmenų įvykdytų nusikalstamų veikų, tačiau surinkus išsamius duomenis tyrimą paties J. Kvedaro atžvilgiu – nutraukė. Pasak prokurorų, „nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.“
E. Čekienė. Sėkmingi infrastuktūros projektai pagerins Visagino ekonominę padėtį  (25)
2015 m. sausio 6 d. 17:55
Visaginas yra mano miestas, kuriame su šeima pragyvenome 35 geriausius mūsų gyvenimo metus.
LFF atsiprašė dėl sovietinės E. Baniulio kepurės  (55)
2015 m. sausio 6 d. 16:37
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) nuoširdžiai atsiprašo visuomenės ir prisiima atsakomybę dėl nesusipratimo į viešąją erdvę pasklidusios nuotraukos, kurioje Lietuvos jaunių futbolo rinktinės futbolininko dėvi kepurę su sovietine simbolika.
Estijos futbolo sąjunga diskvalifikavo net 26 sukčiavusius futbolininkus  (6)
2014 m. gruodžio 7 d. 12:41
Estijos futbolo sąjunga (EFS) dėl sukčiavimo diskvalifikavo 26 futbolininkus. Jie visi susiję su lažybų kontorų machinacijomis, praneša delfi.ee. Žaidėjams skirtos įvairios trukmės bausmės, net devyni futbolininkai nuo veiklos šiame žaidime diskvalifikuoti visam gyvenimui.
Mirė buvęs LFF generalinis sekretorius Pranas Mieželis  (2)
2014 m. gruodžio 2 d. 14:36
Eidamas 73-uosius metus mirė buvęs Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Pranas Mieželis.
Kas bus pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku?  (46)
2014 m. lapkričio 21 d. 14:08
Finišuojant didžiojo futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacija ir Futbolo.TV organizuoja tradicinius metų geriausiųjų rinkimus. Balsuojama už keturias nominacijas: apskritai geriausio 2014 metų Lietuvos futbolininko, geriausio „SMSCredit.lt A lygos“ futbolininko, geriausio Lietuvos pirmenybių trenerio ir perspektyviausio jaunojo žaidėjo (gimusio 1993 m. ir vėliau).
A lygoje – lemiamų kovų dėl sidabro ir bronzos medalių metas  (2)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:38
Po pertraukos į finišo tiesiąją grįžta A lygos čempionatas. Ketvirtadienį startuoja priešpaskutinis, 35-tasis, turas.
„G&G Sindikatas“ ir „Biplan“ surengs vieną didžiausių lietuvių atlikėjų koncertų Jungtinėje Karalystėje  (2)
2014 m. lapkričio 12 d. 14:13
Kovo 27 dieną Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pirmą kartą žais oficialias rungtynes legendiniame „Wembley“ stadione Londone . Lietuvos futbolininkų varžovai bus aikštės šeimininkai – anglai. Šių rungtynių išvakarėse, kovo 26 dieną, „G&G Sindikatas“ ir „ Biplan “ Londone rengia didelį bendrą koncertą „Mūsų širdys pakeliui į „Wembley“.