Lietuvos futbolo federacija (LFF)

„Bangos“ klubas gali išnykti iš Lietuvos futbolo žemėlapio  (24)
2015 m. sausio 17 d. 11:47
2014 m. gruodžio 30 d. vykusiame visuotiniame viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ dalininkų susirinkime Klaipėdos rajono savivaldybės ir investuotojų iš Rusijos valdomos asociacijos „Gargždų bangos draugai“ sprendimu klausimas dėl sutarties nutraukimo tarp VšĮ „Gargždų futbolas“ ir asociacijos „Gargždų bangos draugai“ nebuvo įtrauktas į darbotvarkę.
Prokuratūra nutraukė tyrimą LFF prezidento J. Kvedaro atžvilgiu  (15)
2015 m. sausio 9 d. 10:19
Generalinė Prokuratūra atliko ikiteisminį tyrimą dėl Lietuvos futbolo federacijos prezidento Juliaus Kvedaro galimo neteisėto praturtėjimo išaiškino ir į teismą perdavė keletą kitų asmenų įvykdytų nusikalstamų veikų, tačiau surinkus išsamius duomenis tyrimą paties J. Kvedaro atžvilgiu – nutraukė. Pasak prokurorų, „nes nepadaryta veika, turinti nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.“
E. Čekienė. Sėkmingi infrastuktūros projektai pagerins Visagino ekonominę padėtį  (25)
2015 m. sausio 6 d. 17:55
Visaginas yra mano miestas, kuriame su šeima pragyvenome 35 geriausius mūsų gyvenimo metus.
LFF atsiprašė dėl sovietinės E. Baniulio kepurės  (55)
2015 m. sausio 6 d. 16:37
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) nuoširdžiai atsiprašo visuomenės ir prisiima atsakomybę dėl nesusipratimo į viešąją erdvę pasklidusios nuotraukos, kurioje Lietuvos jaunių futbolo rinktinės futbolininko dėvi kepurę su sovietine simbolika.
Estijos futbolo sąjunga diskvalifikavo net 26 sukčiavusius futbolininkus  (6)
2014 m. gruodžio 7 d. 12:41
Estijos futbolo sąjunga (EFS) dėl sukčiavimo diskvalifikavo 26 futbolininkus. Jie visi susiję su lažybų kontorų machinacijomis, praneša delfi.ee. Žaidėjams skirtos įvairios trukmės bausmės, net devyni futbolininkai nuo veiklos šiame žaidime diskvalifikuoti visam gyvenimui.
Mirė buvęs LFF generalinis sekretorius Pranas Mieželis  (2)
2014 m. gruodžio 2 d. 14:36
Eidamas 73-uosius metus mirė buvęs Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Pranas Mieželis.
Kas bus pripažintas geriausiu Lietuvos metų futbolininku?  (46)
2014 m. lapkričio 21 d. 14:08
Finišuojant didžiojo futbolo sezonui Lietuvos futbolo federacija ir Futbolo.TV organizuoja tradicinius metų geriausiųjų rinkimus. Balsuojama už keturias nominacijas: apskritai geriausio 2014 metų Lietuvos futbolininko, geriausio „SMSCredit.lt A lygos“ futbolininko, geriausio Lietuvos pirmenybių trenerio ir perspektyviausio jaunojo žaidėjo (gimusio 1993 m. ir vėliau).
A lygoje – lemiamų kovų dėl sidabro ir bronzos medalių metas  (2)
2014 m. lapkričio 20 d. 12:38
Po pertraukos į finišo tiesiąją grįžta A lygos čempionatas. Ketvirtadienį startuoja priešpaskutinis, 35-tasis, turas.
„G&G Sindikatas“ ir „Biplan“ surengs vieną didžiausių lietuvių atlikėjų koncertų Jungtinėje Karalystėje  (2)
2014 m. lapkričio 12 d. 14:13
Kovo 27 dieną Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė pirmą kartą žais oficialias rungtynes legendiniame „Wembley“ stadione Londone . Lietuvos futbolininkų varžovai bus aikštės šeimininkai – anglai. Šių rungtynių išvakarėse, kovo 26 dieną, „G&G Sindikatas“ ir „ Biplan “ Londone rengia didelį bendrą koncertą „Mūsų širdys pakeliui į „Wembley“.
A lygos trenerį supa juodi praeities šešėliai  (18)
2014 m. lapkričio 7 d. 12:18
Iki gyvos galvos diskvalifikuotas ukrainietis Olegas Dmytrenka iš Lietuvos prašapo nė nesulaukęs, kuo pasibaigs jo byla. Panašiai prieš trejus metus iš futbolo pasaulio išnyko sanmarinietis Marco Ragini, dabar treniruojantis Alytaus „Dainavos“ klubą. Sprendžiant iš DELFI turimų dokumentų, gijos nuo A lygoje prieglobstį radusio specialisto veda tiesiai prie didžiausio šio dešimtmečio lažybų skandalo veikėjų.
Žinote apie sutartas rungtynes? Praneškite telefonu  (9)
2014 m. lapkričio 6 d. 12:38
Lietuvos futbolo federacija informuoja, jog nuo lapkričio 5 dienos apie bandymus manipuliuoti rungtynių rezultatu ar kitus galimus sąžiningo žaidimo principų pažeidimus galima pranešti pasitikėjimo (anoniminiu) telefonu 8 698 26931.
Čempionatą gali tekti nutraukti: įtarimai – pusei A lygos klubų  (33)
2014 m. spalio 23 d. 08:49
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) nežada baigti kovos su sutartomis rungtynėmis. Gaudama vis daugiau signalų apie negarbinga žaidimą, ji yra pasiryžusi netgi sustabdyti šalies pirmenybes, jeigu susitarimai nesiliaus.
Iš kur tekėjo R. Skaisgirio pinigų upės  (358)
2014 m. spalio 22 d. 14:19
„Tvarkos ir teisingumo“ partijos korupcijos skandale sulaikytas prodiuseris Rolandas Skaisgirys galėtų ilgai girtis pažintimis ir ryšiais su politikais. Nors skandalo centre atsidūręs pramogų verslo veikėjas viešai girtis nemėgo, apie jo veiklą nemažai pasako jo verslo projektai.
„Ekranui“ – paskutinis vilties spindulys  (15)
2014 m. spalio 1 d. 17:02
Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai trečiadienį atvyko į Vilnių žaisti Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) taurės rungtynių su vietos „Žalgiriu“, bet ar komanda neišsivaikščios per ateinančią savaitę, klubo prezidentas Aušrys Labinas pasakyti negali. Finansinio bado nukamuotiems „Ekrano“ atstovams beliko vienintelė galimybė bent iki sezono pabaigos atidėti griūvančio klubo krachą.
Rinktinės dvikova – ant nosies, apšvietimo stulpai – ant žemės  (57)
2014 m. rugsėjo 26 d. 10:02
Į pirmąsias rinktinės namų rungtynes Europos čempionato atrankos turnyre aistruoliai raginami atnešti savo širdis, bet Lietuvos futbolo federacijai ( LFF ) būtų daugiau naudos, jei žiūrovai į tribūnas rinktųsi nešini prožektoriais. LFF stadiono apšvietimo modernizavimui įstrigus teisme, federacija rizikuoja ne tik netekti UEFA paramos, bet ir susilaukti sankcijų.
A lygos 23-io turo apžvalga: lyderiai kaupia taškų atsargą  (10)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 18:24
Lietuvos futbolo A lygos čempionate šį savaitgalį žaisti 12-io turo mačai. Pergales iškovojo tik trys pirmaujančios komandos.
Buvęs žaidėjas prakalbo apie šokiruojančias keistenybes Alytaus „Dainavos“ klube  (42)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 19:57
Šis ketvirtadienis A lygos autsaiderės „Dainavos“ komandai nebuvo eilinis. Alytiškiai per rungtynes su „Klaipėdos granitu“ iškovojo tašką. „Dainava“ stipriausios šalies lygos pirmenybėse nepralaimėjo ir tai nutiko antrą kartą šį sezoną.
LFF stadiono modernizavimui – raudona šviesa  (48)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 10:32
Lietuvos futbolo federacija ( LFF ) turės improvizuoti. DELFI jau rašė, jog dėl reikalavimų neatitinkančio dirbtinio apšvietimo šalies rinktinė nebegali atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynių žaisti sostinės LFF stadione. Areną ketinta rekonstruoti, tačiau tokius planus stabdo Vilniaus apygardos teismas.
Kaip inkstai taukuose: į pasaulio kraštą nukakę lietuviai maudosi šilumoje ir prabangoje  (139)
2014 m. liepos 11 d. 08:43
Mokytoja gyvena name su biblioteka ir trimis baseinais, verslininkas vykdo projektą už šimtą milijonų. Rio de Žaneire (Brazilija) įsitvirtinę lietuviai atprato skųstis. Nors juos suskaičiuoti pakaktų rankų pirštų, Brazilijos saulę ir atlapaširdžius žmones pamilę imigrantai tvirtina, kad tautiečių daugiamilijoniniame mieste gyventų kur kas daugiau, jei ne įsišakniję stereotipai.
Nuteistas buvęs Vilniaus futbolo klubo vadovas
2014 m. balandžio 24 d. 14:38
Viešajai įstaigai „Futbolo perspektyvos“ vadovaujantis verslininkas Algimantas Breikštas, valdęs aukščiausioje lygoje žaidusią futbolo komandą „FC Vilnius“, išvengė laisvės atėmimo bausmės, tačiau turės gerokai atverti savo piniginę.
Sukčių pėdsakais: kas iš tiesų kvailina Lietuvos futbolo gerbėjus?  (60)
2014 m. balandžio 12 d. 12:57
Stipriausia Lietuvos futbolo komanda sostinės VMFD „Žalgiris“ – susitepusi lažybų dėme? Tokią sensaciją praėjusią savaitę įpūtė prokuroras Kęstutis Vagneris. DELFI išsiaiškino, jog „Žalgiris“ išties minimas pareigūnų turimoje medžiagoje. Tik įtarimai krito ne ant Lietuvos čempionų, o ant jų varžovų iš Pakruojo. Iš viso pernai A lygoje užfiksuoti penki galimai surežisuoti mačai.
LFF atsikerta viešiems prokuroro teiginiams apie sutartas futbolo rungtynes  (20)
2014 m. balandžio 4 d. 14:21
Lietuvos futbolo federaciją ( LFF ) nustebino kovo 2 d. „ Transparency International “ Lietuvos skyriaus inicijuotoje viešoje diskusijoje išsakyti subjektyvūs prokuroro Kęstučio Vagnerio teiginiai, neva „visų Lietuvos futbolo klubų žaidėjai dalyvauja sutartose rungtynėse“. LFF kategoriškai atmeta nepagrįstus teiginius ir pažymi, kad kiekvienas įtarimus sukėlęs futbolo rungtynių epizodas ar rezultatas yra kruopščiai tiriamas.
UEFA patvirtino Nacijų lygą, kurioje žais ir Lietuva  (7)
2014 m. kovo 27 d. 13:33
Nuo 2018 metų nacionalinių futbolo rinktinių kontrolines dvikovas Europoje pakeis UEFA Nacijų lygos turnyras, kuris papildytų dabartinę varžybų sistemą. Naujam projektui ketvirtadienį pritarta Astanoje vykstančiame Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) kongrese.
Moters dienos proga - pirmos Lietuvos futbolo čempionato rungtynės nemokamai  (3)
2014 m. kovo 7 d. 11:24
Artėjančios tarptautinės moters dienos proga Lietuvos čempionato klubai ir stereotipus laužantis judėjimas „Moterys už futbolą“ pratęsia gražią tradiciją. Visos dailiosios lyties atstoves kviečiamos aplankyti pirmąsias šalies vyrų čempionato rungtynes Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Marijampolėje nemokamai. Taip pat dailiosios lyties atstovių atėjusių į stadioną laukia dovanos.
Prokuroro paskaita „Trakų“ žaidėjams: už nelegalias lažybas – 8 metai už grotų  (7)
2014 m. kovo 6 d. 17:53
„Trakų“ futbolo klubo vadovai inicijavo paskaitą, kurios metu klubo futbolininkai buvo supažindinti su didžiausia šių laikų sporto bėda – „nešvariu“ žaidimu bei nelegaliomis lažybomis.
LFF: į Lietuvą gali atvykti keli tūkstančiai Anglijos rinktinės fanų  (35)
2014 m. vasario 27 d. 08:57
Savaitgalį ištraukus 2016 metų Europos čempionato atrankos burtus ir paskelbus tvarkaraštį, pasirengimas Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės rungtynėms įgavo pagreitį. Futbolo gerbėjus ir žiniasklaidos atstovus bene labiausiai domina, kuriame stadione rungtyniaus lietuviai.
Dėl „Žalgirio“ nuomonę pakeitęs D. Šemberas: tikrai nesu brangiausias žaidėjas  (18)
2014 m. vasario 25 d. 14:35
„Nematau savęs žaidžiančio Lietuvoje – nebent su mėgėjais“, – dar lapkričio mėnesį DELFI tvirtino Deividas Šemberas . Bet kategoriškai nusiteikusį vieną geriausių praėjusio dešimtmečio Lietuvos futbolininkų perkalbėjo sostinės VMFD „Žalgirio“ vadovai. Kaip teigia pats 35-erių veteranas – ne finansiniais argumentais, o ambicijomis ir pakurstytais sentimentais.
Lietuvos futbolo rinktinei nereikalingas A. Skarbalius toliau dirbs Danijoje  (18)
2014 m. vasario 10 d. 19:53
Nuo praėjusios vasaros darbo pasiūlymų laukęs Aurelijus Skarbalius rado naują klubą. Treneris iš Lietuvos lieka Danijoje ir vadovaus „Viborg“ vienuolikei. Po penkerių metų pertraukos į aukščiausią Danijos pirmenybių divizioną sugrįžęs klubas šiame sezone užima devintą vietą tarp dvylikos komandų.
Iš futbolo treniruočių Lietuvos moterys namo grįžta laimingesnės  (5)
2014 m. sausio 22 d. 12:43
Moterų futbolas Lietuvoje yra gana egzotiškas reiškinys, tačiau norinčių žaisti dailiosios lyties atstovių netrūksta. Viena aktyviausių moterų futbolo propaguotojų Justina Lavrenovaitė tvirtina, kad kai kurias žaidėjas vyrai skatina eiti į treniruotes, nes pažaidusios futbolą jos namo grįžta geresnės ir laimingesnės.