Latožaitė

25 straipsnių

Šį sekmadienį Anykščiuose bus surengtas paskutinis penktas 2016 metų „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ etapas, kuriame geriausi sezono dviratininkai ir komandos išsidalins nugalėtojams skirtas taures, o nei vieno etapo nepraleidę dalyviai ir lojalumo medalius.

„Praėjusį mėnesį nuvažiavau 960 kilometrų. Velnias, pritrūko 40“, - juokėsi 68–erių metų Petras Kiušas, kuris ketvirtame „Volkswagen MTB dviračių taurės“ etape Molėtuose vėl lipo ant pakylos. 60-ties ir daugiau metų amžiaus grupėje nusileidęs tik Alfredui Vaitkui, P. Kiušas užėmė antrą poziciją. Tok...

Kaitinant 30 laipsnių karščiui, daugiau nei tūkstantis dviratininkų profesionalų ir mėgėjų įveikė techniškai sudėtingiausią šiais metais „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ Vilniaus etapą, kurį sudarė 64,5 kilometrų trasa. Pirmas ją įveikė Justas Klimavičius, atstovaujantis vilniečių „Velomani...