kur atostogauti

Lietuvė Maskvoje pasijuto turtuole  (249)
2014 m. gruodžio 30 d. 12:56
Nuo tada, kai Rusijoje įvestos sankcijos ir rublis nukrito, pasirodė daug naujienų apie masinę paniką, prognozių apie artėjančią recesiją šalyje, nuotraukų reportažų, kaip rusai nuo prekystalių šluoja viską iš eilės. Parduotuvių klausimas nedavė ramybės ir DELFI žurnalistei, lankantis Maskvoje prieš pat didžiąsias metų šventes.
Vasaros įspūdžiai: kodėl atostogoms nebesinuomosiu pigių butų Lietuvos kurortuose  (8)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:00
Atostogoms nesinuomokite pigaus pagyvenusio buto. O jei jau darote šią klaidą, darykite ne Lietuvoje – ieškokite ten, kur šeimos atostogos gerbiamos tiek, kad nesiūloma gyventi sandėliuke su pageltusiais čiužiniais ant dejuojančių nuo senatvės lovų, bendrais apšnerkštais tualetais ir dušais – loviais, kur nuolat dingsta karštas vanduo.
Atostogų – su svarais kišenėje  (12)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 20:02
D. Britanijos gyventojams reikėtų atidžiai įsiklausyti ir prieš vasaros atostogas atkreipti dėmesį į vieną ekonominį rodiklį – euro kursą svarų sterlingų atžvilgiu.
Kritika rūpestingiems tėvams: norite sėkmingo vaiko - atleiskite vadeles  (33)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 09:57
Gabus ir talentingas vaikas – visų tėvų svajonė. Tačiau viešoje erdvėje dabartinė mokyklinio amžiaus vaikų karta neretai vadinama pačia bukiausia – gausiai vardijamos šios visuomenės grupės problemos, tad svajonėms tapti realybe darosi vis sunkiau.
Poilsiauti į Jūrmalą - su visa šeima
2014 m. rugpjūčio 3 d. 00:12
Kartais, renkantis, kur atostogauti , norisi rasti aukso vidurį – kad būtų nei per toli, nei per arti, nei per karšta, nei per šalta, ne itin egzotiška, bet ir ne iki nuobodulio pažįstama, tiktų ir suaugusiesiems, ir vaikams.
5 priežastys, kodėl atostogauju užsienyje  (29)
2014 m. liepos 31 d. 14:21
Kur atostogauti geriau – Lietuvoje ar užsienyje? DELFI skaitytojų nuomonės šiuo klausimu išsiskiria. Vieni džiaugiasi tėvynės pajūriu, o kiti sako, kad verčiau važiuoti svetur. Tarp tokių – ir prie Adrijos jūros atostogauti mėgstantis DELFI skaitytojas.
Naudingi patarimai atostogaujantiems su vaikais
2014 m. liepos 8 d. 06:43
Daugelis be kelionių sunkiai įsivaizduoja vasaros atostogas. Tačiau tėvams, ypač auginantiems dar visai mažus vaikus, tenka apsispręsti ar pasiimti juos kartu, o gal kuriam laikui atsisakyti kelionių.
Ar leisti vaiką vasarą į darželį: gal ir jam reikia atostogų? Pedagogo komentaras  (9)
2014 m. gegužės 28 d. 00:05
Ne viena šeima vasarą sprendžia dilemą - leisti vaiką į darželį ar padaryti jam "vasaros atostogas" ir neleisti kurį laiką - vieną mėnesį ar du mėnesius?
Šri Lanka lietuvaičių akimis: šalis, kur moterys nesirodo gatvėje nuo šeštos valandos vakaro, o budistai - tikri pakvaišėliai  (4)
2014 m. vasario 22 d. 06:41
Šios merginos jau apkeliavo Indiją - ne tik saugiai, tačiau ir parsivežusios neįkainojamos patirties. Tiek asmeninės, gyvenimiškos, tiek tos, kuria pasidalino su Perpasaulį.lt skaitytojais. Vėliau panelės patraukė į Šrį Lanką, kur taip pat įveikė ne vieną vaizdingą, didžiausias šalies paslaptis atskleidžiantį „neturistinį“ maršrutą. Šiame įraše jos pasistengė apibendrinti viską, ką naujo ir negirdėto lietuviams sužinojo apie šią egzotišką šalį.
Kur atostogauti pigiau: Lietuvos pajūryje ar Europos pietuose?  (103)
2014 m. vasario 8 d. 18:08
Mėgstate keliauti, tačiau nepabėgate iš gimtinės dėl riboto biudžeto? O gal mieliau atostogaujate užsienyje, tačiau tai darote rečiau, kadangi jums jos brangiai kainuoja? Ar bandėte kada atsisėsti ir pasiskaičiuoti, kiek kainuotų savaitgalis Druskininkuose ir kiek Paryžiuje? Arba savaitė Maltoje ir savaitė Palangoje?
7 tėvų klaidos, kurias įvardina psichologė  (6)
2014 m. sausio 8 d. 00:00
Tėvai vis dažniau kreipiasi pagalbos į vaikų psichologus, nes nesusitvarko su savo pypliais. Tai jie mušasi, tai pyksta be jokios priežasties, tai vidury parduotuvės suvaidina spektaklį: „Pirk saldainį arba mirsiu". Septynias dažniausias tėvų klaidas apžvelgia Paramos vaikams centro vadovė psichologė Aušra Kurienė.
Atostogų kaina Egipte - žemyn, Turkijoje – į viršų  (65)
2013 m. liepos 12 d. 13:40
Jau kuris laikas Egipte užsitęsę politiniai neramumai verčia lietuvių poilsiautojus, planuojančius atostogas Šiaurės Afrikoje, nuolat sekti naujienas šioje šalyje. Kiti, dar tik mąstantys, kur atostogauti, nerimauja, ar populiarumą galimai prarasiantis Egiptas neužaugins kelionių kainų kitų šalių kurortuose, pavyzdžiui, Turkijoje.
Kelionių horoskopas: kur geriausia atostogauti?  (6)
2013 m. sausio 6 d. 00:00
Kur geriausiai jaučiatės ir kur vertėtų praleisti atostogas? Šis kelionių horoskopas visiems 12 Zodiako ženklų padės susikurti tobulų atostogų maršrutą.
Ką manai? Kur atostogauti labiau apsimoka?  (5)
2012 m. gegužės 21 d. 12:59
Prasidėjus vasarai dauguma iš mūsų kraunasi lagaminus ir keliauja į šiltus kraštus ar kur nors arčiau, pvz., prie Baltijos jūros. Tačiau kartais tenka išgirsti pasakymų, kad atostogauti Lietuvoje neapsimoka - ir kainos didelės, ir oras ne visada nuostabus. Papasakokite iš savo patirties, kur atostogauti labiau apsimokėjo - Lietuvoje ar užsienyje?
Lietuvos kurortai nekonkuruoja  (10)
2012 m. gegužės 19 d. 09:10
Vieni miestai poilsiautojus vilioja triukšmingais renginiais, kiti – pramogų gausa, treti džiugina unikalia gamta ir tyru oru.
Vasaros atostogos parduotos „Gazpromui“  (189)
2011 m. liepos 17 d. 11:50
Pats vidurvasaris, tačiau klausimą „Kur atostogauti?“ daugelis keičia į „Ar išvis atostogauti?“. Nuo liepos 1 d. dujos privatiems vartotojams pabrango iki 20 proc., arba iki 30 centų už kubinį metrą. Manoma, kad dėl to šią žiemą už šildymą teks mokėti iki 30 proc. daugiau. Pasigirsta siūlymų apkarpyti vasaros atostogų planus bei biudžetą ir pradėti taupyti didėsiantiems mokesčiams. Kam skirsime vasaros poilsį: bendrovės „Lietuvos dujos“ akcininkei dujų tiekimo įmonei „Gazprom“ ar sau?
O.Pikul su bičiulėmis pasinėrė į Prancūzijos rivjeros saulės vonias  (154)
2011 m. liepos 4 d. 12:51
Savaitgalį populiarios merginų grupės narės Oksana Pikul, Skaistė Steikūnaitė ir Marina Bui sugrįžo iš atostogų Pietų Prancūzijoje, kur viešėjo drauge su savo mylimaisiais. Grupės lyderė O. Pikul naujienų portalui DELFI pasakodama įspūdžius sakė negalinti išskirti, kas kelionėje patiko labiausiai ir pabrėžė, jog svarbiausia kelionių metu yra gerų draugų kompanija.
Ar Palangoje prasti tik orai?  (633)
2010 m. liepos 18 d. 13:14
Amžinas klausimas, kas buvo pirmiau – višta ar kiaušinis – lieka aktualus ir turizmo verslui. Kur atostogauti pigiau – prie Baltijos ar Viduržemio jūros? Vienoje kelionių agentūroje ieškome palankių paskutinės minutės pasiūlymų. Kelionė dviem į Antaliją (Turkija) liepos 10 d. iš Vilniaus, septynios nakvynės standartiniame kambaryje tris žvaigždutes turinčiame viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimosi tipu – 2 600 litų.
Prancūzija gins terorizuojamus sutuoktinius  (9)
2010 m. sausio 30 d. 09:49
Prancūzijos politikai, pavargę nuo prancūzų šeimas kaustančio pykčio ir žiaurumo namuose, užsimojo už įstatymo ribų paskelbti psichologinį smurtą.
Mokslininkai: žmones skatina tik hedonistiniai malonumai  (18)
2009 m. lapkričio 13 d. 11:50
Dažniausiai žmonių svarbiausius spendimus nulemia hedonistinių malonumų vaikymasis, mano mokslininkai. Mokslininkai atrado, kad mūsų sprendimai dėl atostogų, pasirinktos karjeros ar laiko, kada sukurti šeimą, yra veikiami smegenų cheminių procesų.
Kaip šiemet ketinate atostogauti?  (2)
2009 m. gegužės 27 d. 00:02
Su šilto oro gūsiais ir vis labiau vešinčia žaluma artėja vasara. Kaune ir Kaišiadorių bei Ukmergės rajonuose teiravomės, kaip žmonės šiemet ketina atostogauti. O gal ekonomikos nuosmukis privers likti namuose?
7 auklėjimo klaidos  (15)
2007 m. spalio 1 d. 16:46
Tėvai vis dažniau kreipiasi pagalbos į vaikų psichologus, nes nesusitvarko su savo pypliais. Tai jie mušasi, tai pyksta be jokios priežasties, tai vidury parduotuvės suvaidina spektaklį: „Pirk saldainį arba mirsiu“...
„Atrasti“ atostogas tampa vis sudėtingiau  (22)
2007 m. liepos 24 d. 10:03
Dažnai svajojame apie idealias atostogas. Deja, tokios jos – tik mūsų svajonėse. Ne visiems pavyksta atsikratyti minčių apie paliktus, nepabaigtus darbus, todėl net ir atostogaudami dirbame savo mintyse, o po laisvadienių grįžtame dar labiau pavargę ir išsikankinę.
Brazauskai ima Kuršių neriją  (70)
2006 m. liepos 18 d. 00:01
Kristina ir Algirdas vėl įrodė meilę lietuviškam kurortui – Nidoje šeimininkauja naujuose apartamentuose su vaizdu į Baltijos jūrą.
Panevėžio vaikai stovyklauja bibliotekose  (12)
2005 m. rugpjūčio 4 d. 10:17
Panevėžio bibliotekininkai, pirmieji šalyje pradėję rengti nemokamas dienines vaikų vasaros stovyklas, priversti greta tiesioginio darbo dirbti pedagogais, ekskursijų vadovais, žaislų siuvėjais, prevencinio darbo ir kitų sričių specialistais.
Pagoniškos Velykos – įspūdingiausia pavasario šventė  (16)
2005 m. kovo 23 d. 11:21
Pagoniškoji - kaimiškoji, prigimtinė religija susiformavo nuo labai senų, akmens amžių siekiančių, laikų. Tad nenuostabu, jog Velykos siejamos jau su tuo laiku, o Lietuvos muziejuose saugomos trys nemažos margučių kolekcijos, siekiančios XIX amžių. Jau akmens amžiuje žmonės tikėjo, jog po žiemos pasirodę pirmieji paukščiai atneša pavasarį.
Nemokama būtinoji pagalba užsienyje - tik miražas  (14)
2004 m. balandžio 19 d. 13:04
Deklaracijos, kad susirgus ar patyrus traumą bet kurioje ES šalyje mums būtinas gydymas nieko nekainuos, neatitinka tikrovės.
Įžaidėjo svajonėse - Lietuvos rinktinė  (35)
2004 m. balandžio 7 d. 13:03
Per LKL rungtynes Kauno "Žalgirio" įžaidėjas Lepinaitis neužsibūna aikštėje. Lietuvos čempionų komandos sirgaliai kartą matė jį kelias minutes žaidžiant per Eurolygos mačą. LKL debiutantui šį sezoną dažniau tenka trinti atsarginių žaidėjų suolą. Nepaisydamas to, Edo Cota ir Giedriaus Gusto šešėlyje esantis 23 metų įžaidėjas turi kuo pasigirti.