knarkimas

„Iš arti“: kaip G. Petrauskas savo šuniui T. Parkerio vardą davė  (1)
2016 m. vasario 5 d. 15:14
LKL TV tęsia vaizdo reportažų ciklą „Iš arti“, kurį pristato pagrindinė lygos rėmėja – didžiausia aviacijos verslo įmonių grupė Rytų Europoje „Avia Solutions Group“. Šį kartą televizijos kūrybinė komanda lankėsi Šiauliuose ir užsuko pas reprezentacinės miesto krepšinio komandos vyriausiąjį trenerį Gediminą Petrauską.
Knarkiantis lokiukas užkariauja internautų širdis  (16)
2015 m. gruodžio 14 d. 22:54
Internete plinka labai mielas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip baltojo lokio jauniklis miegodamas labai keistai knarkia, skelbia portalas boredpanda.com.
Išsigelbėjimas lovos kaimynui: bevielis prietaisas sustabdys knarkimą
2015 m. lapkričio 6 d. 18:21
Šimtai milijonų žmonių knarkia, o dar daugiau milijonų neprisipažintų, kad knarkia. Prietaisas „Nora“ klauso žmogaus knarkimo ir pajudina jį, kad knarkimas nusloptų.
Gilyn į Rusiją: besiblaivanti šalis  (859)
2015 m. birželio 13 d. 07:48
Nors jau kurį laiką Rusijos valdžia deklaruoja kovą su alkoholizmu, sklidina degtinės graniona stiklinė tapusi neformaliu šalies herbu.
Dėl išpuolio tušinuku nepakilo lėktuvas  (8)
2015 m. balandžio 17 d. 12:59
Viena skrydžių bendrovės „ Southwest Airlines “ keleivė ketvirtadienį, balandžio 16 dieną, buvo išprašyta iš lėktuvo, nes tušinuku užsipuolė kitą keleivį, skelbia CNN .
Natūralios priemonės kraujospūdžiui mažinti  (27)
2015 m. vasario 2 d. 09:08
Yra daugybė vaistų grupių, kurios įveikia aukštą kraujospūdį , mažina jį. Tai ir betaadrenoreceptorių blokatoriai, alfaadreno blokatoriai, AKF inhibitoriai, angiotenzino II receptorių blokatoriai, kalcio kanalų blokatoriai, diuretikai, centrinio poveikio vaistai, kelių iš šių vaistų gupių deriniai bei kitokie preparatai. Tačiau ar turime ką uoliems natūralumo šalininkams?
Knarkia miego metu: priežastys ir pagalba
2015 m. vasario 2 d. 00:01
Jeigu nėštumo metu moteris knarkia, tai gali įspėti apie tam tikrus negalavimus. Ypač jei iki pastojant knarkimo problemos moteris neturėjo. Kokios knarkimo priežastys ir kaip knarkiančiai nėščiajai padėti?
Kūno signalai ir jų priežastys
2015 m. sausio 14 d. 00:00
Vis šąla galūnės ar vargina jau chronišku tapęs kosulys? O gal nerimaujate dėl nuolat trūkinėjančių lūpų kampučių? Sužinokite, apie ką byloja šie organizmo ženklai.
5 priežastys, kodėl neturėtumėte su mylimuoju dalintis... lova  (74)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:03
Ką pasakytumėte, jei mylimasis jums pasiūlytų miegoti atskirai? Tikriausiai pamanytumėte, kad jis nori su jumis skirtis. O ką pasakytumėte išgirdę, kad ne viena laiminga pora pasaulyje miega atskirose lovose ir tai jiems nė kiek netrukdo kurti harmoningus ir darnius santykius!
Testas: kokio amžiaus yra jūsų smegenys?  (60)
2014 m. lapkričio 7 d. 00:10
Atlikite šį testą, kad sužinotumėte, kaip paprasti gyvensenos pokyčiai gali atjauninti smegenis .
Kuri miego poza yra sveikiausia
2014 m. spalio 27 d. 00:15
Ar svarbu tai, kokią pozą pasirenkame miegui ? Pasirodo, taip – pasirinkę tinkamą poziciją galite ne tik gerai išsimiegoti, bet ir išvengti knarkimo , kaklo skausmo, rėmens ir net raukšlių susidarymo.
Rita: po gimdymo pašlijo ir seksas, ir santykiai su vyru  (23)
2014 m. spalio 23 d. 00:10
Šį klausimą, kurį uždavė Rita, savyje nešiojasi ne viena jauna mama. Ką daryti, jei atšalo santykiai su vyru po gimdymo, jei vyro vietą lovoje užėmė mažytis kūdikėlis? Išklausykime, ką patars psichologė.
Remonto realybė: girtas meistras 9 val. ryto užmigo  (270)
2014 m. rugsėjo 3 d. 17:08
Su šeima gyvename nuosavame name, turime du vaikus. Vyresniajam sūnui įrenginėjau kambarį pati, kadangi esu šiek tiek „prie meno“ ir mėgstu „pasiterlioti“, tai ir sienas ruošiau pati, ir glaisčiau, ir šveičiau, ir dažiau. Esu baigusi architektūros ir interjero dizaino kursus (dėl savęs), tai teoriją išmanau gana neblogai. Praktikos žinių trūkumą stengiausi užpildyti giminaičių, bei pažįstamų pažįstamų (teisingai supratote – pažįstamų pažįstamų) meistrų konsultacijomis.
Kvėpavimas gali sutrikti dėl dulkių erkučių  (1)
2014 m. rugsėjo 3 d. 00:01
Paauglė dukra ėmė garsiai knarkti. Dienomis ją kamuoja nuolatinė sloga, čiaudulys. Spėjame, kad tai alergija, tačiau nesuprantame, kokia. Dažniausiai čiaudėti pradeda gulėdama lovoje. Šalia jos yra knygų lentyna. Gal laikas išmesti senas knygas? Marija, 40 m.
Ką daryti, kad smulkmenos nesužlugdytų bendro gyvenimo  (18)
2014 m. rugpjūčio 16 d. 20:36
Labai dažnai bendras gyvenimas žlunga ne todėl, kad mes nepakankamai mylime vienas kitą, o dėl nemokėjimo kartu gyventi. Erzinančios smulkmenos partnerio elgesyje, pavyzdžiui, knarkimas, plepumas ar įprotis visur išmėtyti savo kojines, gali sugadinti santykius arba, priešingai, juos sustiprinti, rašo portalas psychologies.ru.
Šeima be sekso : kas nutinka visur skubančioms poroms  (2)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Studentiškais laikais visi tramdo aistrą, vėliau - žiovulį. Susikūrusios patogų gyvenimą poros iš dalies praranda polėkį, ir jeigu nepavargsta vienas nuo kito, kasdienybė išgręžia taip, kad įmanoma užmigti pačiame sekso įkarštyje. Pastaruoju metu dažnai girdžiu panašių istorijų - žmonės pavargsta taip, kad renkasi ne glamones, o paprasčiausią miegą kartu.
7 dalykai, ką vyrai dažniausiai draugams pasako apie savo antrąją pusę  (58)
2014 m. liepos 5 d. 09:43
Paprastai manoma, kad moterys yra kur kas didesnės pleputės nei vyrai. Tačiau ar tikrai tai tiesa? Prieš girdamasi draugėms apie tai, koks šaunus tavo naujasis draugas, sužinok, ką jis greičiausiai apie tave pasakė savo draugams!
Ar jūsų pora laiminga? Tai galima pamatuoti centimetrais  (35)
2014 m. gegužės 29 d. 07:06
Mokslininkai teigia, kad įmanoma pasakyti, kiek pora yra laiminga, išmatavus atstumą tarp jų miego metu.
Kodėl moterys „suka į kairę“  (424)
2014 m. kovo 5 d. 11:19
Jeigu norite vyrui sugadinti nuotaiką, pasakykite, kad jo moteris jam neištikima. Moters neištikimybė – kaip kitos planetos civilizacija: ji egzistuoja, tačiau daugelis vis tiek negali ja patikėti. Taip yra todėl, kad visuomenėje galioja nerašyta taisyklė – teisę būti neištikimi turi tik vyrai.
Visus kankina nenugalimas mieguistumas: kas kaltas ir ką daryti?  (89)
2014 m. sausio 8 d. 14:34
Prasidėjusius apniukusių orų sezonui, kuris Lietuvoje trunka itin ilgai, bene dažniausias skundas – mieguistumas. Regis, išlįstų saulė ir mieguistumą kaip ranka nuimtų.
Visa tiesa apie miegą: kiek reikia miegoti ir kaip atskirti nemigą  (104)
2013 m. gruodžio 27 d. 20:17
Mes pramiegame trečdalį savo gyvenimo, tačiau nuo jo labai priklauso, kokie bus likę du trečdaliai. Žinia, šiandien neišsimiegoti tapę norma. Pasak specialistų, mes visiškai nepaisome savo organizmo bioritmo, todėl viską darome ne tuo laiku, kuris jam būtų natūraliausias.
Paprasti būdai atsikratyti knarkimo  (6)
2013 m. gruodžio 11 d. 13:52
Ar žinojote, kad knarkia kas trečias žmogus pasaulyje: vieni stipriai ir garsiai, kiti – porą kartų per metus. O priežastys gali būti pačios įvairiausios.
Staigmena: kasdien vartojamas produktas, kuris priverčia knarkti  (12)
2013 m. lapkričio 14 d. 06:28
Brazilijos mokslininkai nustatė, kad sumažinus suvartojamos druskos kiekį galima susilpninti knarkimą. Šiuo metu vyksta klinikiniai bandymai, patikrisiantys šią teoriją su pacientais, kurie kenčia nuo sunkios obstrukcinės miego apnėjos.
Tai, ko nežinojome apie knarkimą
2013 m. lapkričio 10 d. 09:17
Kad vaikai knarkia, nėra nieko neįprasta. Daugeliui tėvų net savotiškai žavu stebėti, kaip jų vaikas šnarpščia per miegus. Tačiau dėmesio! Jei vaikas knarkia reguliariai, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, nes tai gali rodyti tam tikrus sveikatos negalavimus.
Lenkija: lavonmaišyje – gyvas girtuoklis  (18)
2013 m. lapkričio 7 d. 14:07
Piotrkovo Tribunolo miesto (Lodzės vaivadija, Lenkija) 56 metų gyventoją geitosios pagalbos darbuotojai į priėmimo punktą atvežė uždarytame lavonams skirtame maiše, rašo svetainė TVN24.
Kodėl kankinamės naktimis: nemigos priežastys  (38)
2013 m. spalio 22 d. 08:04
Kartais prasto miego priežastys slypi kai kuriuose mūsų įpročiuose ir susirgimuose
Dėl knarkimo pablogėjusius santykius gali išgelbėti teniso kamuoliukas  (36)
2013 m. rugsėjo 30 d. 16:36
Net iki 80 proc. žmonių kartais knarkia , ir šis nemalonus reiškinys gali pabloginti santykius šeimoje. Taip teigia Sapiegos ligoninės Miego laboratorijos gydytoja Raminta Masaitienė. „Knarkimas ir miego apnėjos sindromas netgi gali didinti skyrybų riziką“, – tvirtina medikė.
Kaip išvaizdą gali paveikti knarkimas?  (10)
2013 m. rugsėjo 17 d. 14:55
Grožio miegas iš tiesų gali pagerinti žmogaus išvaizdą, o knarkimas gali turėti priešingą efektą, mano mokslininkai.
Paprasti būdai, padedantys atsikratyti knarkimo  (6)
2013 m. rugsėjo 10 d. 15:38
Jei lovoje miegi ne viena, tenka priprasti prie mylimojo miegojimo įpročių. Vieni dažnai vartosi, stumia tave į lovos kraštą, kiti nepasidalina viena antklode, o treti knarkia.