kirpimas

Madingi ir modernūs drabužiai brandesnio amžiaus moterims  (7)
2014 m. liepos 26 d. 00:10
Modernumo įvaizdžiui suteikia švarūs minimalistiniai siluetai, išgrynintos konstrukcijos ir geometriški raštai. Rinkitės klasikinius drabužius, kuriuos išskiria netradicinės detalės, pavyzdžiui, ryškios spalvos , neapdoroti rankogalių ar apykaklės krašteliai ar įdomesnis audinys - visa tai įpūs gaivių mados vėjų.
Kainos litais darosi įtartinos  (389)
2014 m. liepos 24 d. 10:38
Nors oficialus kainų stebėjimas prieš įvedant eurą dar neprasidėjo, daugelio pirkėjų akys vis dažniau užkliūva už etiketėse nurodytų dvejopų kainų – litais ir eurais.
Toliau stebi kainas: kas vyksta?  (58)
2014 m. liepos 10 d. 20:03
Statistikos departamentas skelbia, kad birželį, palyginti su geguže, mažėjo daugumos vartojimo prekių kainos, o vienu procentu išaugo paslaugų kainos – jos didėja jau trečią mėnesį iš eilės. Statistikos specialistai tyrė 40-ies vartojimo prekių ir paslaugų kainas.
8 patarimai, kaip pagreitinti plaukų augimą  (2)
2014 m. liepos 10 d. 11:43
Nori ilgesnių plaukų? Teks pasistengti, nes plaukai neaugs, kol jų nesustiprinsi, o savaitės ar dviejų tokiam darbui tikrai nepakaks. Esi pasiruošusi pabandyti? Turime tau kelis paprastus, bet naudingus patarimus.
Pokyčiai: išvaizdos permainos pasendino „Saulėlydžio“ žvaigždę Kristen Stewart 10 metų(FOTO)  (9)
2014 m. liepos 9 d. 09:42
Nors po „Saulėlydžio“ filmų Kristen Stewart filmavosi ne vienoje juostoje, ją išgarsinusi istorija apie vampyrus - vis dar šios aktorės „vizitinė kortelė“. Tačiau norėdama įrodyti, kad dėl įdomaus vaidmens gali viską, Kristen nevengia ir kardinalių išvaizdos pokyčių.
10 dalykų, kuriuos privalo turėti stilingos 30+ amžiaus moterys  (6)
2014 m. liepos 8 d. 00:00
Po 30-mečio moterys priimamos kaip brandesnės, žinančios savo siekius, įsitvirtinusios savo veikloje ir nesimėtančios tai į kairę, tai į dešinę. Pamažu ateina stabilumas. Ką reikėtų turėti ir žinoti stilingai šių dienų moteriai, kuri jau išsinėrė iš krykštaujančios paauglės kailio?
Oksana Pikul-Jasaitienė pagaliau su savo svajonių šukuosena!  (68)
2014 m. liepos 3 d. 18:00
Išaiškėjo, apie kokią šukuoseną visada svajojo Oksana Pikul-Jasaitienė. Atlikėja pasidalino nuotraukomis iš TV3 „Žvaigždžių dešimtuko“ darbo užkulisių.
5 mėgstamiausios Kate Middleton šukuosenos FOTO  (7)
2014 m. liepos 3 d. 00:00
Viena stilingiausių bričių vadinama Kembridžo hercogienė Catherine grožio reikaluose kardinalių permainų nesiima. Dažniausiai renkasi panašų juodai apvestų akių ir natūralaus atspalvio lūpų makiažą , pernelyg dažnai nekeičia ir šukuosenų , turi kelias itin pamėgtas.
Mados tendencijos: palaidinės ir marškiniai  (1)
2014 m. liepos 2 d. 10:54
Kiekviena moteris savo garderobe privalo turėti elegantišką palaidinę arba griežto stiliaus marškinius. Naujos ryškios dizainerių kolekcijos – dar vienas pretekstas įsigyti ne vieną tokį drabužį.
Plaukų specialistė: lietuviams reikia susirūpinti  (15)
2014 m. liepos 1 d. 10:26
Ar tiesa, kad plaukai vasarą auga greičiau? Kad jų augimui padeda užkalbėjimai, mėnulio fazės ir dažnas plaukų galiukų kirpimas? O kad atkasę bet kurį kapą rasime vešliais plaukais pasidengusi velionį?
Dažai plaukus? Tuomet tau pravers BC HAIRTHERAPY COLOR FREEZE
2014 m. birželio 29 d. 18:06
Jei dažai plaukus, puikiausiai žinai, kad jiems būtina ypatinga priežiūra. Todėl „Schwarzkopf Professional“ technologai sukūrė COLOR FREEZE – specialiai dažytiems arba išbalintiems plaukams skirtą plaukų priežiūros priemonių seriją, kuri naujajai priklauso BC HAIRTHERAPY linijai. Sužinok daugiau apie ją ir apie COSMO konkursą šioms priemonėms laimėti. .
Vilnos pramonė: kankinami ir nuo šalčio mirštantys gyvūnai  (22)
2014 m. birželio 26 d. 16:31
Daugumai žmonių patinka rengtis patogiais, šiltais, švelniais, prabangiais drabužiais. Dažnai tokie drabužiai pagaminti iš vilnos pluošto. Kaip žinoma, vilna yra vertinama nuo senų laikų.
Kainos Palangoje, kurias moterims žinoti būtina  (28)
2014 m. birželio 21 d. 10:45
Saulėtomis dienomis Palangoje klesti ne tik koncertus ir skanų maistą siūlančios kavinės, bet ir grožio paslaugų teikėjai.
Tragiški išgyvenimai paauglystėje pakeitė garsios dizainerės gyvenimą  (7)
2014 m. birželio 20 d. 00:00
Kai prieš porą metų sutikau seniai matytą draugę ir jos dukrelę, mūvinčias stilingus džinsus, buvo gaila, kad dar neturiu vaikų – taip patiko man tas žaismas drabužiais. Paaiškėjo, kad jie dar ir lietuviški! Todėl kai gavau užduotį pakalbinti prekių ženklo „Modi du“ įkūrėją Dianą Vapsvienę (30 m.), šių džinsų „mamą“, labai nudžiugau.
I. Jankauskaitė nustebino vakarėlio svečius pasikeitusia plaukų spalva ir nauja šukuosena  (164)
2014 m. birželio 16 d. 18:53
Pirmadienį prasidėjo trečiojo projekto " Lietuvos balsas " sezonas filmavimas. Vilniuje įvyko pirmųjų aklųjų perklausų filmavimas. Atnaujinta studija, nauju įvaizdžiu spindintys vedėjai ir mokytojai, LNK laidų vedėjai, projektų dalyviai ir draugai susirinko atšvęsti rudenį startuosiančio projekto.
Specialistai pataria, kaip rūpintis grožiu, kai tau: 30+, 40+, 50+, 60+  (9)
2014 m. birželio 11 d. 00:00
Kad ir kaip stilistai, psichologai bei sociologai stengtųsi mus įtikinti, jog skirstyti žmones pagal amžių senamadiška ir netgi neetiška, gamta kažkodėl į šiuos argumentus įsiklausyti nelinkusi. Senstame, mielosios, ir niekur nuo to nepabėgsi. Tik tai nereiškia, kad negalime atrodyti gražios bet kokio amžiaus.
Madingiausi šios vasaros kirpimai tiesiems plaukams(FOTO)  (4)
2014 m. birželio 8 d. 00:00
Tikriausiai kitaip nebus: garbanės visada norės tiesių plaukų, o turinčios tiesius – garbanotų. Tačiau garbanos gali kainuoti plaukų grožį – kaitinami nudegs ir ims trupėti. Geriau pasirink tinkamą kirpimą – plaukai bus purūs ir nestyros kaip šiaudai.
5 vasariškos šukuosenos trumpiems ir vidutinio ilgio plaukams FOTO  (3)
2014 m. birželio 1 d. 00:00
Atėjus naujam sezonui norisi pokyčių, tad šį pasitik kitokia šukuosena . Galbūt vis nesiryžti išbandyti trumpo kirpimo? Dabar pats metas, juk iki rudens priešaky dar visa vasara – kasos spės ataugti.
Mados tendencijos: neįpareigojantis minimalizmas  (5)
2014 m. gegužės 27 d. 17:11
Sudėtingas ir santūrus kirpimas, gryna spalva, architektūriškas audinių drapiravimas, permatomų ir nepermatomų medžiagų deriniai, optiniai raštai ir dekoratyvinis apkraštavimas – visa tai taip pat rado savo vietą naujausiose dizainerių kolekcijose.
COSMO vestuvės: grožio klaidos, kurios vestuves pavers košmaru
2014 m. gegužės 26 d. 16:38
Vestuvės – tai ypatinga diena, kai visų akys bus nukreiptos į tave... ir šiek tiek į jaunikį. Tad norisi ne tik jaustis princese, bet taip ir atrodyti. Tačiau kartais grožis gali iškrėsti kiaulystę. Skaityk, kaip galėtum išvengti grožio klaidų ypatingą dieną.
Paslepiam trūkumus, išryškinam privalumus! Kokia šukuosena tau tinka?
2014 m. gegužės 19 d. 21:49
Šukuosena gali pakeisti žmogų neatpažįstamai. Tad kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe, kad paslėptum trūkumus ir išryškintum privalumus?
Nuskutus vaikui plaukus, jie atauga vešlesni: tiesa ar mitas?  (18)
2014 m. gegužės 18 d. 14:49
Gydytojo A.Vingro atsakymas į klausimą apie pirmuosius vaikučio plaukučius - ar būtina juos nukirpti (nuskusti), kad jie augtų vešlesni ir storesni?
Stilingas prancūzas: truputį apšepęs, išsiblaškęs ir elegantiškas. 3 prancūziški stiliai  (5)
2014 m. gegužės 18 d. 00:00
Ar paryžiečių vyrų elegancija ir galantiškumas tampa mitu? Žurnalo „Moteris" žurnalistė tai bando išsiaiškinti. Paryžiečiai pasakoja apie šiuolaikinę madą, savito prancūzų vyrų stiliaus paslaptis, kaip formuojamas asmeninis įvaizdis ir ką jie mano apie šiandienos moteris.
100 prekių ir paslaugų, kurių kainos bus stebimos įvedant eurą  (51)
2014 m. gegužės 6 d. 11:43
Paaiškėjo, kokios paslaugų ir produktų kainos bus stebimos Lietuvoje įvedant eurą, skelbia Statistikos departamentas .
7 stiliaus taisyklės, kurių gali pasimokyti iš savo vaikino  (2)
2014 m. gegužės 4 d. 09:52
Tiesa, kad vyrams apsipirkimas neturi jokių ryšių su terapija, o mums – atvirkščiai. Gal dėl to, kad griebiame visa, kas mums pakelia nuotaiką, visa, kas suteikia akimirką laimės, grįžtame namo su pirkiniais, kurie jau netrukus pasimeta spintos gelmėse. Pasimokyk stiliaus paslapčių iš vyrų, jie apsiperka greitai, bet naudingai.
Kirpimas, svajojančioms susigrąžinti žvilgančius plaukus(FOTO)  (2)
2014 m. balandžio 29 d. 13:03
Atėjus pavasariui daugelis merginų trokšta atnaujinti savo garderobą, ir, dažniausiai, šukuoseną . Ypač, jei visą žiemą plaukus slėpus po kepure paaiškėja, kad jie - susilpnėjo, o galiukai - suskilinėjo.
Rusai apie lietuvius: čia gyvena keistuoliai, jie pavydi rusams, iškraipo istoriją  (990)
2014 m. balandžio 27 d. 09:55
„Alphadesigner“ kuria labai linksmus stereotipais paremtus pasaulio žemėlapius. Vienas iš jų – „Europa rusų akimis“ - atskleidžia, kad rusams Vokietija asocijuojasi su pakrikštytais naciais, Prancūzija – mados aukomis, o Didžioji Britanija – su rusų milijardieriumi Romanu Abramovičiumi, kuris nusipirko Anglijos futbolo komandą „Chelsea“. Šiame žemėlapyje taip pat matome, kad lenkai rusų akimis – tai žmonės, kurie bijo žūti, o lietuviai – šovinistai.
Lietuvių seksualinis gyvenimas įgauna naujas tendencijas: ko nori moterys ir ko negauna vyrai  (672)
2014 m. balandžio 26 d. 18:18
Keičiantis visuomenei, jos vertybėms keičiasi ir lytinio gyvenimo ypatumai porose: seksologai stebi naują tendenciją, kad vis daugiau vyrų vietoj realaus sekso pasitenkina masturbacija prie kompiuterio, tuo tarpu moterys tampa reiklesnės ir išrankesnės.
Noras gimdyti natūraliai - stipresnis už skausmą skaitytojos istorija  (16)
2014 m. balandžio 26 d. 15:19
Laukiame ir Jūsų gimdymo istorijų! Rašykite jas, linksmas ir liūdnesnes, įkvepiančias, el. paštu tavovaikas@delfi.lt. Mėnesio gale įdomiausio pasakojimo autorę apdovanojame grožio dovanėle. Na, o dabar suteikiame žodį mums parašiusiai Gintautei.