kirpimas

9 patarimai, kurie padės atsiauginti plaukus
2014 m. lapkričio 23 d. 00:00
Kai garbanotus plaukus tiesiname, tai tiesius – raitome. O trumpaplaukės kasvakar meldžiasi, kad plaukai greičiau augtų...
10 dalykų, kurie svarbūs tau, o vaikinus nervina  (1)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:00
Yra daugybė dalykų, kurie rūpi vaikinams: kepti sparneliai padaže, sportas, vaizdo žaidimai, sūris (taip, sūris!), beisbolo kepuraitės ir, žinoma, merginos . Tačiau yra keletas dalykų, kurie jiems visiškai nė motais. Taigi, jeigu švaistai laiką nerimaudama dėl to, tai liaukis, tikrai neverta.
Kirpimas svajojančioms vizualiai pastorinti plaukus(FOTO)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:31
Kokio ilgio plaukai tau labiausiai patinka? Galbūt augini savuosius kiek įmanydama, o gal priešingai – negali pakęsti jau pečius siekiančių plaukų?
Madingi - ne tik ilgi plaukai  (1)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:10
Kai norisi akcentuoti trapumą, nieko nėra geriau už klasikinę berniukiško stiliaus šukuoseną .
Elvyra (57 m.): mėgstu ryškias spalvas ir drąsius pokyčius  (10)
2014 m. lapkričio 14 d. 00:14
Elvyra dažnai jautėsi nemadingai besirengianti.
Stebėjo 100 kainų prieš euro įvedimą: ką pamatė  (42)
2014 m. lapkričio 12 d. 11:11
Paskelbtos 100 produktų, atrinktų stebėti prieš įvedant ir įvedus eurą, kainų pokyčiai spalio mėnesį, palyginti su rugsėju.
Šukuosenų tendencijos šaltajam sezonui  (9)
2014 m. lapkričio 10 d. 14:31
Jaunatviškas, ryškus ir ekspresyvus – tokį įvaizdį siūlo klaipėdietės salono „Proffi“ plaukų stilistės Reda Motiejaitytė ir Viktorija Urbaitytė, sukūrusios keturis ryškiausias šiandienos tendencijas apibendrinančius kirpimus: joms ir jiems.
Stilistė L. Žvirblytė: loftas - čia nieko nenuslėpsi  (11)
2014 m. lapkričio 10 d. 00:00
„Tai – tarpinė stotelė, glaudžiuosi pati pas save“, – pasitikdama svečius juokiasi kirpėja stilistė , dailininkė Lina Žvirblytė .
Kostiumų dizaineris J. Morrellis: kol dainininkas kostiume gali kvėpuoti – viskas gerai
2014 m. lapkričio 8 d. 09:07
Gruodžio 2, 3, 5, 6 dienomis Kongresų rūmuose skambės didinga G. Verdi muzika. Vilnius City Opera (VCO) kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru žiūrovus kviečia į metų premjerą – „Trubadūrą“. Po dviejų metų pertraukos spektaklį režisuoja Dalia Ibelhauptaitė , pirmą kartą kurti kostiumams pasikvietusi dailininką iš Didžiosios Britanijos Jon Morrell. Jis praėjusiais metais buvo įvertintas aukščiausiu Anglijos teatro apdovanojimu „Olivier“ geriausio dailininko kategorijoje. Jonas kartą jau viešėjo Vilniuje , tuomet jis su „bohemiečiais“ kurė scenografiją operai „Verteris“ . Šį kartą jis atsiduria savo mėgiamiausioje pozicijoje ir ruošia visiškai kitokį G. Verdi herojų įvaizdį. Tad kviečiame susipažinti!
Įvaizdį pakeitusi Ramunė (35 m.): tapau tikra dama  (22)
2014 m. spalio 31 d. 00:00
„Jau labai senai buvau trumpaplaukė! Jaučiuosi labai pasikeitusi“, - pasakoja pokyčiuose dalyvavusi moteris.
Apranga, padėsianti išryškinti krūtinę
2014 m. spalio 29 d. 11:17
Parodykit moterį, kuri nenorėtų pabrėžti savo dailių formų? Tačiau nuo svarstymų, kurie drabužiai padės tai padaryti, ima suktis galva. COSMO padės išspręsti šią problemą keliais patarimais, kurių dėka galėsi ne tik išryškinti, bet ir vizualiai padidinti krūtinę.
„Miesto šuns dienoraštis"(II): kaip nukirpti augintiniui nagus?  (9)
2014 m. spalio 29 d. 11:13
Delfi.TV tęsia šunų augintojams skirtą projektą „Miesto šuns dienoraštis" , kurio pagrindinė herojė - kalytė Nendrė . Trumpuose vaizdo reportažuose veterinarijos klinikos „TOTO" gydytojai suteiks praktinių patarimų, kaip prižiūrėti savo mylimą keturkojį, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ir ko tikrai nereikėtų daryti patiems.
Kęstas Rimdžius: klientas kai kuriems - tik vaikščiojantis banknotas  (1)
2014 m. spalio 24 d. 15:50
Kirpėjo profesija Lietuvoje yra labai populiari, bet vertinama itin prieštaringai. Vyrauja nuomonė, kad jais tampa žmonės, kuriems sunkiai sekėsi mokykloje ir kurie profesiniam išsilavinimui skyrė itin mažai pastangų. Vienas žinomiausių kirpėjų Lietuvoje Kęstas Rimdžius atrodo tik išimtis iš taisyklės, bet pats specialistas tvirtina, kad tapti tokiu kaip jis itin paprasta - svarbiausiai visuomet išlikti žingeidžiam.
Kaip išryškinti ir padailinti savo užpakaliuką  (10)
2014 m. spalio 23 d. 11:29
Manai, vyrukai labiausiai dėmesį atkreipia į tavo krūtinę? Anaiptol! Užpakaliukas - ne ką silpnesnis tavo grožio ginklas. Gal metas skirti jam daugiau dėmesio?
10 visų laikų grožio tendencijų , kurias privalo žinoti kiekviena moteris
2014 m. spalio 21 d. 09:48
Mados pasaulyje yra tokių taisyklių, kurios niekada nesikeičia. Jos atėjo ir pasiliko visam laikui.
Šilti paltai pagal jūsų figūros tipą (FOTO)  (1)
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Oro temperatūra smuktelėjo dar keliais laipsniais žemyn, elegantiško lietpalčio jau nepakanka, laikas susisiausti į šiltesnį paltą . Kiekvienai moteriai aktualu, kad ne tik vidaus, bet ir lauko drabužiai tiktų jos kūno linijoms, paslėptų problemines zonas ir išryškintų pranašumus. Taigi, kokių siluetų paltai tiks jūsų figūrai ?
Ėmėsi egzotiškos veiklos: augina 15 gyvūnų - vertė 130 tūkst. Lt  (86)
2014 m. spalio 18 d. 16:29
Ūkininkas ir verslininkas Raimondas Neverdauskas Šiaulių rajone pirmasis nusprendė auginti alpakas.
Kai elektrinasi plaukai: priežastys, kaip to išvengti
2014 m. spalio 13 d. 13:50
Aįtvėsus orams, dėvint kepures ne vienam iškyla, atrodo, menkavertė problema - elektrinasi plaukai. Tačiau to galima išvengti, o kaip tai padaryti, pataria „Eurovaistinės“ konsultantė Ramunė Uosienė.
8 patarimai svajojančioms apie didesnę plaukų apimtį
2014 m. spalio 11 d. 00:00
Ploni ir nusilpę plaukai – tai viena dažniausių plaukų priežiūros problemų, kuriomis skundžiasi merginos. Nenuostabu, juk kiekviena nori džiaugtis ne tik ilgomis, bet ir puriomis garbanomis. Apie tai, kaip gretai ir paprastai suteikti savo plaukams daugiau purumo bei apimties, pasakoja „Dove“ prekės ženklo atstovė Marit Soha.
8 patarimai puresniems plaukams  (6)
2014 m. spalio 10 d. 12:34
Ploni ir nusilpę plaukai – tai viena dažniausių plaukų priežiūros problemų, kuriomis skundžiasi moterys. Nenuostabu, juk kiekviena nori džiaugtis ne tik ilgomis, bet ir puriomis garbanomis. Apie tai, kaip gretai ir paprastai suteikti savo plaukams daugiau purumo bei apimties, pasakoja „Dove“ prekės ženklo atstovė Marit Soha.
Artėjantis euras: kaip kainos keitėsi rugsėjį  (27)
2014 m. spalio 10 d. 11:16
Artėjant euro įvedimui Lietuvos statistikos departamentas akylai stebi, kaip parduotuvėse keičiasi maisto produktų ir prekių kainos. Rugsėjo mėnesį pastebima, kad labiausiai pabrango pomidorai, apelsinai, šampūnas, indų ploviklis, tualetinis muilas, tačiau atpigo svogūnai, burokėliai, plautos morkos, bulvės, žaliosios vynuogės, kopūstai ir obuoliai.
Įvaizdį pakeitusi Edita (32 m.): labai norėjau tapti moteriškesnė  (62)
2014 m. spalio 10 d. 00:00
Moteris.lt pradeda spausdinti įvaizdžio pokyčius, kuriuos konkurso „Grožio ir įvaizdžio pokyčiai “ laimėtojoms atlieka visa profesionalų komanda.
Šukuosena pagal veido formą  (6)
2014 m. spalio 6 d. 10:50
Neverta vaikytis madingiausių ar nemadingiausių sezono šukuosenų. Stilingai, elegantiškai ir patraukliai atrodysite, jei rinksitės šukuoseną, kuri jums tinka pagal veido formą.
Paryžiaus mados savaitė: Stellos McCartney kolekcija išsiskyrė paprastumu ir lengvumu
2014 m. spalio 2 d. 12:59
Pailgi iškirpimai, didžiulės sagtys ir taikomoji estetika – taip keliais žodžiais galima būtų apibūdinti stilingąją Stellos McCartney 2015 m. vasaros kolekciją, pristatytą Paryžiuje.
Įžymybės, kurios pakeitė šukuosenas, ir tai joms tiko  (3)
2014 m. rugsėjo 30 d. 00:00
Žvaigždžių įvaizdis – subtilus dalykas. Garsenybės keičiasi dažnai ir jeigu vienoms tie pokyčiai naudingi, tai kitos netrukus grįžta prie pamėgto įvaizdžio. Siūlome palyginti žvaigždes prieš ir po pasikeitimo.
Sunku patikėti, bet jie - bendraamžiai  (55)
2014 m. rugsėjo 27 d. 07:57
Žvelgiant į šių bendraamžių žvaigždžių nuotraukas tik dar kartą galima įsitikinti, kaip skirtingai gali atrodyti žmonės, sulaukę tokio paties amžiaus. Kai kuriais atvejais netgi sunku būtų įtarti, kad šios garsenybės gimė tais pačiais metais.
PRIVALAI ŽINOTI: 10 grožio patarimų rudeniui  (1)
2014 m. rugsėjo 26 d. 10:05
Storėjantis drabužių sluoksnis  –  ne pasiteisinimas visiškam užsimaskavimui. Nors aplinkui matome daug tamsių spalvų ir apsiniaukusių veidų, tačiau gera nuotakas, tinkamas požiūris ir stilingas drabužių derinukas viską gali pakeisti.
Milano mada: triumfuoja itališkas moteriškumas ir svaiginanti prabanga  (3)
2014 m. rugsėjo 25 d. 06:01
„Kol ant Milano madų pakylos kolekcijas pristato Italijos elegancijos karalius, galime būti ramūs“, – tai Milane mados savaitės metu pareiškė Camera Nazionale della Moda italiana prezidentas Mario Boselli. Pasak šio svarbaus asmens, kurį gerai pažįsta viso pasaulio mados galingieji, Milane netrūks garsių Holivudo žvaigždžių ir rimtų pirkėjų, kol Italijoje turėsime garsius mados ženklus.
Kaip rengtis, kad atrodytum aukštesnė
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:23
Žavimės aukštaūgėmis, žingsniuojančiomis madų šou, pozuojančiomis garsiausių ženklų reklamose ir svaiginančiomis aplinkinius lyg iš pažastų dygstančiomis kojomis . Bet neaukštos merginos neturėtų liūdėti, apranga gali bet kurią mūsų paversti podiumų dievaite.