kirpimas

Kaip kirpti ir prižiūrėti plaukus šią vasarą?  (1)
2015 m. birželio 26 d. 11:33
Būčiau dėkinga už specialistės patarimus, kaip prižiūrėti plaukus vasarą, kad jiems nepakenktų saulė. Geriau rišti ar nešioti palaidai? Ir dar – koks kirpimas šį sezoną madingas? Kotryna
Vieta, kur gimsta jaunieji statkevičiai  (10)
2015 m. birželio 25 d. 16:42
Besidomintys mada dažnai svajoja tapti kūrėjais, dizaineriais ar garsių mados namų darbuotojais. Tą jiems padaryti padeda Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojai. Studijų metų apie madą jie suteikia žinias, supažindina su dizaineriais.
Šukuoseną pakeitusi Britney Spears atjaunėjo 10 metų  (6)
2015 m. birželio 16 d. 00:50
Popscenos karalienė Britney Spears nutarė pakeisti savo įvaizdį. O atsibodusį stilių geriausiai „atšviežina“ nauja šukuosena. Būtent tokiu principu vadovavosi ir Britney.
5 grožio tendencijos, kurios niekada neišeis iš mados  (5)
2015 m. birželio 15 d. 11:44
Grožio pramonės klasika, kuri aktuali bet kuriuo metu. Naudodamiesi proga, perduokime linkėjimus mamoms ir močiutėms!
Prancūziškos jaunystės pamokos: ištikima, bet nuodėminga  (41)
2015 m. birželio 11 d. 00:10
Kai prancūzė žiūri į veidrodį, ji mato ne savo amžių, o esmę – tai, ką spinduliuoja pasauliui. Ir ji padarys viską, kad tą įvaizdį išsaugotų kuo ilgiau. Laikas bėga, kūno pokyčiai neišvengiami. Vis dėlto prancūzė nesiliauja puosėlėti jausmingumo, moteriškumo, nes tai, kaip jautiesi ir kas esi, yra daug svarbiau nei tobulai botulino išlygintas veidas.
Nuolaidų savaitgalis praėjo: ką gero siūlė  (15)
2015 m. birželio 6 d. 00:08
Penktadienį įvyko visą savaitgalį trukusi ir visą Lietuvą apėmusi smulkiojo verslo akcija. Beveik tūkstantis įmonių – nuo kavinių, parduotuvių, rūbų salonų iki kirpyklų šunims – siūlė įvairias patrauklias akcijas visiems klientams.
Šukuosenos, kurios tinka moterims +30, +40 ir +50 metų FOTO  (10)
2015 m. birželio 1 d. 11:51
Nors daugelis moterų teigia, kad metai neturi jokios įtakos šukuosenos pasirinkimui, daugelis stilistų joms paprieštarautų. Kiekvienu gyvenimo etapu moteris nori būti vis kitokia: jaunystėje žavi ilgi plaukai, norisi daug eksperimentuoti ir išbandyti, vėliau gėrimės tvarkingomis trumpomis šukuosenomis. Kaip išsirinkti tokią, kuri jums labiausiai tiktų? Mūsų patarimas: atsižvelkite į savo amžių.
Šukuosenos, kurios labiausiai jaunina  (2)
2015 m. birželio 1 d. 11:30
Jauti, kad jau metas permainoms? Tuomet pradėk nuo šukuosenos ! Mes patarsime, kokie kirpimai labiausiai jaunina, tačiau nepamiršk, kad šukuosena turi tikti ir prie tavo veido bruožų.
Kokią šukuoseną rinktis pagal veido formą ? Pataria stilistė  (3)
2015 m. gegužės 27 d. 14:58
Jei nusprendėte, kad pats metas eiti į kirpyklą ir pakeisti savo įvaizdį, pirmiausia žvilgtelėkite į veidrodį, nustatykite savo veido formą ir įvertinkite, kokia šukuosena tinka būtent jums. Mes padėsime apsispręsti!
„Pypliukas“: vaiko apetitui įtakos turi ir psichologinės problemos  (3)
2015 m. gegužės 26 d. 00:01
„Pypliukas“ - laida vaikams ir jų tėveliams. Kas? Kaip? Kodėl? Kur? Dėl ko? Tokie klausimai dažniausiai kyla mūsų mažiesiems pypliukams, tačiau tenka pripažinti, kad neretai to paties klausiame ir mes, tėveliai. Juk taip viskas įdomu! Kiek naujovių, kiek patarimų aplink, kurį išsirinkti?
„Pypliukas“: vaiko apetitui įtakos turi ir psichologinės problemos
2015 m. gegužės 25 d. 11:28
Šiandien laidoje: patarimai tėveliams, auginantiems „nevalgiukus", pirmoji pagalba užspringus vaikui, vaikų plaukų kirpimo subtilybės ir, žinoma, "Auksinės pypliukų mintys".
Ką plaukai atskleidžia apie tavo asmenybę ?
2015 m. gegužės 25 d. 00:00
Psichologas ir žmonių elgesio specialistas E. Dimitrius tikina, kad plaukų ilgio, apimties, spalvos ar stiliaus kraštutinumai gali atskleisti įvairių detalių apie žmogaus charakterio savybes ir asmenybę.
Toms, kam per 40: auksinės taisyklės, kaip visada atrodyti gerai  (101)
2015 m. gegužės 18 d. 00:14
Kad ir kaip stilistai , psichologai bei kiti specialistai tikintų, jog kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savito žavesio, pripažinkim: išgirdusi, kad atrodo 10 metų jaunesnė, nei iš tikrųjų yra, apsidžiaugia kiekviena. Tik ar visada turėtume vertinti tai kaip komplimentą?
Vietoj įprastos šukuosenos - Neymaro arba Jėzaus Kristaus portretas  (1)
2015 m. gegužės 17 d. 11:50
Jeigu artėjant ypatingai progai sukate galvą dėl išskirtinės šukuosenos, be to, norite ta proga pagerbti savo mėgstamą sportininką, muzikantą, garsenybę ar dar ką nors, jums vertėtų apsilankyti kirpykloje „Nariko Hair Style“ Brazilijoje.
Dešimtokės kilniaširdiškumas: dėl vėžiu sergančių vaikų nusiskus plikai  (110)
2015 m. gegužės 10 d. 13:59
17-metė Ieva Krivickaitė ryžosi iššūkiui. Ji žada – jei surinks 30 tūkst. eurų vėžiu sergančių vaikų gydymui, nusiskus savo ilgus ir storus plaukus, iš kurių bus padarytas perukas dėl ligos plaukų netekusiai mergaitei.
A. Gilytė: kokios suknelės padės išryškinti tavo figūros pranašumus  (5)
2015 m. gegužės 9 d. 12:50
Susikurti idealią spintą bus paprasčiau, jei išmanysi savo figūros pranašumus ir trūkumus. Užmaskavusi rizikingas zonas, pabrėši tai, ką turi geriausio ir, be abejonės, sulauksi daugybės komplimentų. Kokios suknelės akcentuos tavo moteriškas formas, pataria stilistė Agnė Gilytė .
Norite gražių plaukų ? Jei taip, privalote TAI žinoti
2015 m. gegužės 7 d. 00:00
Pavasarinėje saulėje ryškėja ne tik strazdanos,bet ir plaukų problemos – jie sausėja ir neklauso net surišti į uodegėlę. Taigi, kaip sutarti su plaukais?
Kaip užsiauginti ilgus plaukus ? Atsako stilistė  (48)
2015 m. gegužės 5 d. 12:22
Šiais laikais kas antra iš mūsų nori turėti ilgus ir gražius plaukus. Internetas ir kitos medijos prikimšti įvairiausių reklamų, patarimų, kaip tai padaryti. Vieni siūlo ypatingus šampūnus, kaukes, aliejus, kiti kirpimą, treti priauginamus plaukus! Išsirinkti tinkamą priemonę tikrai nėra lengva.
5 šukuosenos, kurios moterį jaunina FOTO  (1)
2015 m. gegužės 4 d. 00:00
Kad ir kaip būtų madingos išdraikytos kasos, pynės ir septintojo dešimtmečio kuodai, tačiau šukuoseną pirmiausia renkamės pagal veido formą.
Vos 50 km nuo Vilniaus, o 2-3 kartus pigiau  (106)
2015 m. balandžio 29 d. 05:30
Kiek reikia gėlių salonų ir kirpėjų miesteliui, kuriame 6 tūkst. gyventojų? O 3 tūkst.? Šalčininkų rajono centre Šalčininkuose ir netoliese esančiame Eišiškių miestelyje gausu gėlių salonų ir kirpyklų.
V. Baublienė: balti marškiniai - nuobodi uniforma ar teisingas stilius?  (9)
2015 m. balandžio 29 d. 00:00
Dariau pavasarinę spintos reviziją.
Greiti ir paprasti būdai, kaip atnaujinti šukuoseną bei suvaldyti plaukus
2015 m. balandžio 24 d. 13:09
Pabodo šukuosena, o gal nori paslėpti ataugusias dažytų plaukų šaknis? Lengvai pasidaryk šukuoseną pati, kuri pakeis įgrisusį įvaizdį. Arba pradėk kovą su plaukų bėdomis, kurios tave kankina.
Nupuvusi uodega, kelios akimirkos iki mirties: prašome pagalbos katytei  (9)
2015 m. balandžio 23 d. 14:00
Gyvūnų mylėtojų svetainėse atsirado pagalbos prašymas padėti Salininkuose vargstančiai pūkuotai rainai katytei. Žmonės buvo šokiruoti ir sunkiai tvardė emocijas matydami, kaip glaudžiasi ir draugystės prašo miela būtybė pūvančia, gabalais krentančia uodega.
10 taisyklių, norinčioms greitai atsiauginti plaukus  (4)
2015 m. balandžio 22 d. 10:37
Kai garbanotus plaukus tiesiname, tai tiesius – raitome. O trumpaplaukės kiekvieną vakarą meldžiasi, kad plaukai greičiau augtų... Tačiau vien maldomis ir tikėjimu neužaugs per naktį 1 cm ilgio plaukai.
Penkios jauninančios šukuosenos  (15)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Tinkantis kirpimas ir šukuosena gali ne tik pabrėžti išvaizdos privalumus ir paslėpti trūkumus, bet ir pastebimai atjauninti. Imkime pavyzdį iš žvaigždžių!
Daugiavaikės mamos pokyčiai: prisiminiau, kad save mylėti reikia nuolat  (57)
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Trisdešimt ketverių Ona Kindurienė augina tris vaikus. Ji yra antroji Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ inicijuoto projekto „Įkvėpta pokyčiams“ nugalėtoja. Įgavusi daugiau pasitikėjimo savimi, šiandien moteris gali džiaugtis ir pasikeitusia išvaizda.
Ar jūsų šukuosena jums tinka? Stilistės patarimai  (30)
2015 m. balandžio 16 d. 12:10
Ar mano šukuosena man tinka? Nedaugelis žino tvirtą atsakymą. Grožio salono „Grožio dirbtuvės“ meistrė Eglė Saunorytė-Kinderienė siūlo keletą galimų variantų tiems, kurie nežino, ko nori, ir pataria, kaip teisingai pasirinkti šukuoseną.
Ramunės pokyčiai: ne visi mane pažino  (75)
2015 m. balandžio 15 d. 00:00
Klausos negalią turinti Ramunė Triušytė (21 m.) yra dar viena Grožio terpijos ir chirurgijos klinikos “Sugihara” inicijuoto projekto “Įkvėpta pokyčiams” nugalėtoja. Šiandien Ramunė gali džiaugtis nauju įvaizdžiu, kurį jai sukūrė projekto komanda.
Neigia „euro efektą": kainos kyla ne dėl to  (43)
2015 m. balandžio 13 d. 14:06
Finansų ministras tikina, kad pastaruoju metu augant paslaugų kainoms, tai nėra susiję su euro įvedimu. Rimantas Šadžius mano, kad paslaugos brangsta dėl didėjančių žmonių pajamų.