kirpimas

Kaip kitąmet dažysime plaukus – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip? Atsako stilistas
2014 m. gruodžio 16 d. 00:14
Dešimt metų Milane gyvenantis ir dirbantis plaukų stilistas Andrius Jurkevičius, kuriam savo šukuoseną patiki dainininkas Erosas Ramazzotti, atskleidžia ateinančio sezono tendencijas.
Mankšta po gimdymo: rekomenduojami pratimai
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Kada pagimdžius galima pradėti mankštintis, kodėl iškart po gimdymo negalima stiprinti pilvo preso raumenų, ir ką reikia žinoti apie dubens dugną? Apie visa tai pasakoja Danguolė Venslavičė-Mykolaitienė, „Pilates centro" instruktorė, Integruotos kūno judesio terapijos terapeutė.
Priemonės grožiui: kiek jos pabrango artėjant eurui?  (19)
2014 m. gruodžio 6 d. 19:28
Nuo kitų metų sausio Lietuvoje litą pakeis euras ir šalies statistikai nuo rugpjūčio stebi 100 prekių ir paslaugų kainas. Surinkti duomenys rodo, kad kas mėnesį tampa vis brangiau kirptis ir avėti batelius.
6 stiliaus klaidos: šukuosenos, kurios sendina  (63)
2014 m. gruodžio 5 d. 07:27
Netinkamai parinkta šukuosena ar plaukų spalva gali sendinti keleriais metais.
Pasitikite Kalėdas stilingi: trys šventiniai vyro įvaizdžiai
2014 m. gruodžio 4 d. 10:51
Stiliaus klausimai tapo labai svarbūs ne tik moterims, bet ir vyrams. Tačiau daugelis vyrų vis dar mano, kad tas pats kostiumas, kurį dėvi kasdien, tik su kitais marškiniais – puiki apranga darbo vakarėliui ar draugų organizuojamoms šventėms. Mieli vyrai, šias šventes pasitikite stilingi: pasirūpinkite savo plaukais, barzda, apranga, skaniai kvepėkite.
Kokioms šukuosenoms negali atsispirti vyrai ? FOTO  (10)
2014 m. gruodžio 4 d. 10:50
Neseniai atlikta apklausa atskleidė, kokiems plaukams ir šukuosenoms negali atsispirti vyrai. Pasirodo, griūna mitas, kad šviesiaplaukės labiausiai patinka stipriajai lyčiai.
Stiliaus patarimai: ką dėvėti moteriai, kurios platūs klubai FOTO  (8)
2014 m. lapkričio 26 d. 13:01
Tie, kas pareiškia merginoms, kurių platūs klubai, kad jos turi slėpti savo kūną po laisvais maišais, yra tiesiog bepročiai.
Grožio triukas: nagų lako gudrybės, reikalingos kiekvienai
2014 m. lapkričio 26 d. 12:58
Yra dalykų, kurių geriau pačiai namie nedaryti. Plaukų kirpimas, veido valymas ar dažymas sruogelėmis namuose gali baigtis tavo ašaromis ir tik dar didesnėmis išlaidomis. Tačiau manikiūrą pasidaryti namuose gali ne prasčiau nei salone!
Įžymybės viena po kitos pasiduoda sparčiai populiarėjančiai grožio manijai(FOTO)  (6)
2014 m. lapkričio 25 d. 09:49
Nori kardinaliai atsinaujinti? Geriausias būdas tai padaryti – nusirėžti plaukus . Bent jau taip nusprendė daugelis žymių ilgaplaukių, nusprendusių ekstremaliai atnaujinti savo įvaizdį .
9 patarimai, kurie padės atsiauginti plaukus
2014 m. lapkričio 23 d. 00:00
Kai garbanotus plaukus tiesiname, tai tiesius – raitome. O trumpaplaukės kasvakar meldžiasi, kad plaukai greičiau augtų...
10 dalykų, kurie svarbūs tau, o vaikinus nervina  (1)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:00
Yra daugybė dalykų, kurie rūpi vaikinams: kepti sparneliai padaže, sportas, vaizdo žaidimai, sūris (taip, sūris!), beisbolo kepuraitės ir, žinoma, merginos . Tačiau yra keletas dalykų, kurie jiems visiškai nė motais. Taigi, jeigu švaistai laiką nerimaudama dėl to, tai liaukis, tikrai neverta.
Kirpimas svajojančioms vizualiai pastorinti plaukus(FOTO)
2014 m. lapkričio 17 d. 11:31
Kokio ilgio plaukai tau labiausiai patinka? Galbūt augini savuosius kiek įmanydama, o gal priešingai – negali pakęsti jau pečius siekiančių plaukų?
Madingi - ne tik ilgi plaukai  (1)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:10
Kai norisi akcentuoti trapumą, nieko nėra geriau už klasikinę berniukiško stiliaus šukuoseną .
Elvyra (57 m.): mėgstu ryškias spalvas ir drąsius pokyčius  (10)
2014 m. lapkričio 14 d. 00:14
Elvyra dažnai jautėsi nemadingai besirengianti.
Stebėjo 100 kainų prieš euro įvedimą: ką pamatė  (42)
2014 m. lapkričio 12 d. 11:11
Paskelbtos 100 produktų, atrinktų stebėti prieš įvedant ir įvedus eurą, kainų pokyčiai spalio mėnesį, palyginti su rugsėju.
Šukuosenų tendencijos šaltajam sezonui  (9)
2014 m. lapkričio 10 d. 14:31
Jaunatviškas, ryškus ir ekspresyvus – tokį įvaizdį siūlo klaipėdietės salono „Proffi“ plaukų stilistės Reda Motiejaitytė ir Viktorija Urbaitytė, sukūrusios keturis ryškiausias šiandienos tendencijas apibendrinančius kirpimus: joms ir jiems.
Stilistė L. Žvirblytė: loftas - čia nieko nenuslėpsi  (11)
2014 m. lapkričio 10 d. 00:00
„Tai – tarpinė stotelė, glaudžiuosi pati pas save“, – pasitikdama svečius juokiasi kirpėja stilistė , dailininkė Lina Žvirblytė .
Kostiumų dizaineris J. Morrellis: kol dainininkas kostiume gali kvėpuoti – viskas gerai
2014 m. lapkričio 8 d. 09:07
Gruodžio 2, 3, 5, 6 dienomis Kongresų rūmuose skambės didinga G. Verdi muzika. Vilnius City Opera (VCO) kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru žiūrovus kviečia į metų premjerą – „Trubadūrą“. Po dviejų metų pertraukos spektaklį režisuoja Dalia Ibelhauptaitė , pirmą kartą kurti kostiumams pasikvietusi dailininką iš Didžiosios Britanijos Jon Morrell. Jis praėjusiais metais buvo įvertintas aukščiausiu Anglijos teatro apdovanojimu „Olivier“ geriausio dailininko kategorijoje. Jonas kartą jau viešėjo Vilniuje , tuomet jis su „bohemiečiais“ kurė scenografiją operai „Verteris“ . Šį kartą jis atsiduria savo mėgiamiausioje pozicijoje ir ruošia visiškai kitokį G. Verdi herojų įvaizdį. Tad kviečiame susipažinti!
Įvaizdį pakeitusi Ramunė (35 m.): tapau tikra dama  (22)
2014 m. spalio 31 d. 00:00
„Jau labai senai buvau trumpaplaukė! Jaučiuosi labai pasikeitusi“, - pasakoja pokyčiuose dalyvavusi moteris.
Apranga, padėsianti išryškinti krūtinę
2014 m. spalio 29 d. 11:17
Parodykit moterį, kuri nenorėtų pabrėžti savo dailių formų? Tačiau nuo svarstymų, kurie drabužiai padės tai padaryti, ima suktis galva. COSMO padės išspręsti šią problemą keliais patarimais, kurių dėka galėsi ne tik išryškinti, bet ir vizualiai padidinti krūtinę.
„Miesto šuns dienoraštis"(II): kaip nukirpti augintiniui nagus?  (9)
2014 m. spalio 29 d. 11:13
Delfi.TV tęsia šunų augintojams skirtą projektą „Miesto šuns dienoraštis" , kurio pagrindinė herojė - kalytė Nendrė . Trumpuose vaizdo reportažuose veterinarijos klinikos „TOTO" gydytojai suteiks praktinių patarimų, kaip prižiūrėti savo mylimą keturkojį, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį ir ko tikrai nereikėtų daryti patiems.
Kęstas Rimdžius: klientas kai kuriems - tik vaikščiojantis banknotas  (1)
2014 m. spalio 24 d. 15:50
Kirpėjo profesija Lietuvoje yra labai populiari, bet vertinama itin prieštaringai. Vyrauja nuomonė, kad jais tampa žmonės, kuriems sunkiai sekėsi mokykloje ir kurie profesiniam išsilavinimui skyrė itin mažai pastangų. Vienas žinomiausių kirpėjų Lietuvoje Kęstas Rimdžius atrodo tik išimtis iš taisyklės, bet pats specialistas tvirtina, kad tapti tokiu kaip jis itin paprasta - svarbiausiai visuomet išlikti žingeidžiam.
Kaip išryškinti ir padailinti savo užpakaliuką  (10)
2014 m. spalio 23 d. 11:29
Manai, vyrukai labiausiai dėmesį atkreipia į tavo krūtinę? Anaiptol! Užpakaliukas - ne ką silpnesnis tavo grožio ginklas. Gal metas skirti jam daugiau dėmesio?
10 visų laikų grožio tendencijų , kurias privalo žinoti kiekviena moteris
2014 m. spalio 21 d. 09:48
Mados pasaulyje yra tokių taisyklių, kurios niekada nesikeičia. Jos atėjo ir pasiliko visam laikui.
Šilti paltai pagal jūsų figūros tipą (FOTO)  (1)
2014 m. spalio 20 d. 00:00
Oro temperatūra smuktelėjo dar keliais laipsniais žemyn, elegantiško lietpalčio jau nepakanka, laikas susisiausti į šiltesnį paltą . Kiekvienai moteriai aktualu, kad ne tik vidaus, bet ir lauko drabužiai tiktų jos kūno linijoms, paslėptų problemines zonas ir išryškintų pranašumus. Taigi, kokių siluetų paltai tiks jūsų figūrai ?
Ėmėsi egzotiškos veiklos: augina 15 gyvūnų - vertė 130 tūkst. Lt  (86)
2014 m. spalio 18 d. 16:29
Ūkininkas ir verslininkas Raimondas Neverdauskas Šiaulių rajone pirmasis nusprendė auginti alpakas.
Kai elektrinasi plaukai: priežastys, kaip to išvengti
2014 m. spalio 13 d. 13:50
Aįtvėsus orams, dėvint kepures ne vienam iškyla, atrodo, menkavertė problema - elektrinasi plaukai. Tačiau to galima išvengti, o kaip tai padaryti, pataria „Eurovaistinės“ konsultantė Ramunė Uosienė.
8 patarimai svajojančioms apie didesnę plaukų apimtį
2014 m. spalio 11 d. 00:00
Ploni ir nusilpę plaukai – tai viena dažniausių plaukų priežiūros problemų, kuriomis skundžiasi merginos. Nenuostabu, juk kiekviena nori džiaugtis ne tik ilgomis, bet ir puriomis garbanomis. Apie tai, kaip gretai ir paprastai suteikti savo plaukams daugiau purumo bei apimties, pasakoja „Dove“ prekės ženklo atstovė Marit Soha.
8 patarimai puresniems plaukams  (6)
2014 m. spalio 10 d. 12:34
Ploni ir nusilpę plaukai – tai viena dažniausių plaukų priežiūros problemų, kuriomis skundžiasi moterys. Nenuostabu, juk kiekviena nori džiaugtis ne tik ilgomis, bet ir puriomis garbanomis. Apie tai, kaip gretai ir paprastai suteikti savo plaukams daugiau purumo bei apimties, pasakoja „Dove“ prekės ženklo atstovė Marit Soha.