kirpimas

Madingiausi paltukai šiam rudeniui  (16)
2015 m. rugsėjo 29 d. 16:48
Sukurti madingą urbanistinį įvaizdį rudeniui be palto – misija neįmanoma. Būtent paltas yra pagrindinis rudens sezono pirkinys. Tad kokie modeliai madingiausi 2015 metų rudenį, aiškinasi passion.ru.
10 grožio patarimų rudeniui , kurie pravers kiekvienai moteriai  (3)
2015 m. rugsėjo 20 d. 00:00
Rudenį krenta lapai, o ne mūsų, moterų, grožis. Tai metas, kai galime daugiau dėmesio skirti savo kūno priežiūrai, dažniau apsilankyti grožio salonuose, vakarais pasimėgauti SPA procedūromis namuose.
Faktai ir mitai apie plaukų slinkimą  (2)
2015 m. rugsėjo 19 d. 00:00
Visi norime turėti gražius plaukus, tačiau kartais jie ima slinkti, atrodo liūdni ir nušiurę. Kaip juos reiktų prižiūrėti, kad galėtume didžiuotis gražia šukuosena?
Išskirtinis savaitgalis: taisyklėms nusižengia hipsterių ir supermamyčių pamėgtos vietos  (6)
2015 m. rugsėjo 11 d. 12:41
Smulkūs iš šeimos verslai šį savaitgalį rengia staigmeną: dalyvaudami „Smulkaus verslo savaitgalyje“, vykstančiame rugsėjo 11–13 d., savo klientams jie pasiūlys ypatingų nuolaidų ir pasiūlymų. Visus pusantro tūkstančio verslininkų galite rasti štai čia.
Ne kiekviena ryžtųsi būdui, kuris augina plaukus kaip ant mielių  (10)
2015 m. rugsėjo 8 d. 16:03
Apie ilgus plaukus svajoja ne viena panelė . Vis dėlto ne visoms plaukai auga žaibo greičiu, todėl neretai merginoms tenka gerokai pavargti, norint užsiauginti ilgus plaukus. Štai 4 mūsų šalyje labiausiai paplitę plaukų auginimo būdai, iš kurių vienas - tikrai ne pats maloniausias, tačiau sako, jog labai veiksmingas!
Ryškūs skaitytojos Dovilės pokyčiai (LAIMĖK!)  (1)
2015 m. rugsėjo 1 d. 15:46
Ar esi bent kartą gyvenime patyrusi jausmą, kai pažvelgi į veidrodį ir supranti, kad labiau už viską trokšti pasikeisti? Vilnietė studentė Dovilė Songailaitė (20) jau kurį laiką jautėsi būtent taip. Būtent jai ir teko proga sužibėti įvaizdžio pasikeitimais!
Sutuoktinis mane iškeitė į mano draugę  (137)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 19:28
Mano mieloji Giedre, (laiškas studijų laikų draugei) nesuprask manęs neteisingai. Nekaltinu tavęs dėl to, kas įvyko. Toks jau tas gyvenimas: akibrokštai ir netikėtumai… Tačiau būna ir laimingų dienų. Tikiu, kad manęs jos dar laukia. O dabar, perduodama tau savo vyrą (taip sakant, iš rankų į rankas, kaip padėvėtą rūbą), noriu prisegti prie jo nedidelį informacinį lapelį. Instrukciją, kaip tuo stebuklingu daiktu – vyru iš antrų rankų – reikia naudotis.
Geidžiamiausia rudens šukuosena - ar išdrįstum?  (7)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 12:59
Su nauju sezonu atvilnija ir nauja kirpimų banga. Viena madingiausių šio rudens šukuosenų atrodo labiau tinkama vaikams, tačiau stilingos garsenybės ją puikiai pažaboja.
10 pagrindinių tendencijų: kuo vilkėsime rudenį FOTO  (4)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 00:00
Paskutinis vasaros mėnuo persirito į antrąją pusę - ruduo čia pat. Kokie drabužiai bus madingi naują sezoną?
Jauninančios šukuosenos: žvaigždžių stilisto patarimai  (20)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 00:00
Plonėjantys plaukai – problema, varginanti praktiškai visas be išimties vyresnes nei 50 metų moteris. Tačiau ir tokioje situacijoje galima džiaugtis prabangia šukuosena, tvirtina garsenybių stilistas Charlesas Worthingtonas.
Britney Spears vulgaraus įvaizdžio klaida jus nustebins FOTO  (4)
2015 m. rugpjūčio 17 d. 11:36
Būna tokių moterų, kurioms niekaip nepavyksta susitaikyti su bėgančiais metais. Jos bando įsisprausti į per mažus sijonus, laikosi griežčiausių dietų, pasidažo lyg pilnametystės laukiančios paauglės. Atlikėja Britney Spears, panašu, taip pat išgyvena kovos su neišvengiama branda etapą.
Grožio klaidos, kurios gali sugadinti vestuves  (3)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 00:00
Ypatingą dieną visos nuotakos nori ne tik jaustis, bet ir atrodyti kaip princesės. Tačiau, dažnai, kaip tyčia, vestuvių rytą ant kaktos išauga spuogas, vizažistei neklauso ranka ar susigadina tobulas manikiūras .
VYRAI ATVIRAI: kokioms moterų šukuosenoms jie negali atsispirti ?  (17)
2015 m. rugpjūčio 8 d. 00:00
Neseniai atlikta vyrų apklausa griauna mitus apie tai, kokioms moterų šukuosenoms yra neabejingi vyrai. Klystate, jei manote, kad jų dėmesį atkreipia tik ilgaplaukės blondinės. Vyrai, pasirodo, žavisi visai kitokiu moters įvaizdžiu.
Gyventojų baimės dėl euro atsisuko prieš juos pačius  (322)
2015 m. liepos 31 d. 11:59
Išsigandę dėl galimo apvalinimo efekto , kuriuo pasinaudos prekybininkai, įvedant eurą gyventojai patys pakliuvo į savo pinkles. SEB banko tyrimas rodo, kad po pusmečio su nauja valiuta žmonės mintyse patys kainas apvalina.
Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis apvalesnių formų savininkėms ? + Moterų komentarai  (16)
2015 m. liepos 22 d. 12:25
Nelauki atostogų pajūryje, nes nerimauji, kad tavo sėdmenys atrodys labai dideli su maudymosi kostiumėliu? Pirk MAŽESNES kelnaites, nes „močiutės kelnaitės“ paryškina apvalumus, o labiau atviras kirpimas sėdmenis vizualiai mažina.
VU profesorė: mokslininkai jau perkando kai kurias ilgaamžių paslaptis  (9)
2015 m. liepos 21 d. 17:44
Koks yra ilgaamžiškumo receptas, kol kas negali atsakyti net mokslininkai. Tačiau kai kurias paslaptis jiems atskleisti jau pavyko. Taip LRT RADIJO laidoje „Mes, moterys“ teigia Vilniaus universiteto ( VU ) profesorė, medicinos mokslų daktarė Janina Tutkuvienė , kurios viena iš interesų sričių – biologinė antropologija.
Suskaičiavo: ką euras padarė kainoms  (383)
2015 m. liepos 13 d. 11:44
Birželį Lietuvos statistikos departamentas paskutinį kartą litais paskelbė, kaip keitėsi 100 stebimų prekių ir paslaugų kainos. Kaip šios kainos keitėsi eurais, dar bus skaičiuojama iki 2015 m. pabaigos.
12 metų kirpo žvaigždes Londone, grįžęs atidarė saloną Lietuvos kaime  (135)
2015 m. liepos 11 d. 11:53
12 metų praleidęs Londone ir kirpęs garsias pasaulio žvaigždes, plaukų stilistas Ramūnas Čiuplys pasielgė labai drąsiai ir nestandartiškai – grįžo į Lietuvą ir atidarė savo saloną gimtuosiuose Miklusėnuose šalia Alytaus. „Supratau, kad Londonas nėra mano svajonių miestas. Be to, labai atsibodo roboto gyvenimas: tik darbas ir darbas. Dabar jaučiuosi labai gerai“,- šypsosi vyras.
Plaukų stilius pagal veido formą  (5)
2015 m. liepos 10 d. 00:00
Ieškodamos patinkančio plaukų stiliaus žvalgotės į madų žurnalus. Tačiau tik pagal veido formą galite spręsti apie jums tinkantį plaukų kirpimą.
Ekstremaliai plaukų priežiūrai ryžtasi ir įžymybės (FOTO)
2015 m. liepos 8 d. 11:45
Daugelį mūsų vargina išsišakoję plaukų galiukai. Jie plaukams grožio tikrai neprideda. Priešingai, plaukai su išsišakojusiais galiukais atrodo nesveiki ir neprižiūrėti.
K. Masiulis. Ko nepastebi statistikai, bet pastebi gyventojai: po euro įvedimo kainos pakilo  (122)
2015 m. liepos 1 d. 17:10
Prieš įvedant eurą Vyriausybė žadėjo, kad kainos nekils.
Kaip kirpti ir prižiūrėti plaukus šią vasarą?  (1)
2015 m. birželio 26 d. 11:33
Būčiau dėkinga už specialistės patarimus, kaip prižiūrėti plaukus vasarą, kad jiems nepakenktų saulė. Geriau rišti ar nešioti palaidai? Ir dar – koks kirpimas šį sezoną madingas? Kotryna
Vieta, kur gimsta jaunieji statkevičiai  (10)
2015 m. birželio 25 d. 16:42
Besidomintys mada dažnai svajoja tapti kūrėjais, dizaineriais ar garsių mados namų darbuotojais. Tą jiems padaryti padeda Lietuvos aukštųjų mokyklų dėstytojai. Studijų metų apie madą jie suteikia žinias, supažindina su dizaineriais.
Šukuoseną pakeitusi Britney Spears atjaunėjo 10 metų  (6)
2015 m. birželio 16 d. 00:50
Popscenos karalienė Britney Spears nutarė pakeisti savo įvaizdį. O atsibodusį stilių geriausiai „atšviežina“ nauja šukuosena. Būtent tokiu principu vadovavosi ir Britney.
5 grožio tendencijos, kurios niekada neišeis iš mados  (5)
2015 m. birželio 15 d. 11:44
Grožio pramonės klasika, kuri aktuali bet kuriuo metu. Naudodamiesi proga, perduokime linkėjimus mamoms ir močiutėms!
Prancūziškos jaunystės pamokos: ištikima, bet nuodėminga  (45)
2015 m. birželio 11 d. 00:10
Kai prancūzė žiūri į veidrodį, ji mato ne savo amžių, o esmę – tai, ką spinduliuoja pasauliui. Ir ji padarys viską, kad tą įvaizdį išsaugotų kuo ilgiau. Laikas bėga, kūno pokyčiai neišvengiami. Vis dėlto prancūzė nesiliauja puosėlėti jausmingumo, moteriškumo, nes tai, kaip jautiesi ir kas esi, yra daug svarbiau nei tobulai botulino išlygintas veidas.
Nuolaidų savaitgalis praėjo: ką gero siūlė  (15)
2015 m. birželio 6 d. 00:08
Penktadienį įvyko visą savaitgalį trukusi ir visą Lietuvą apėmusi smulkiojo verslo akcija. Beveik tūkstantis įmonių – nuo kavinių, parduotuvių, rūbų salonų iki kirpyklų šunims – siūlė įvairias patrauklias akcijas visiems klientams.
Šukuosenos, kurios tinka moterims +30, +40 ir +50 metų FOTO  (10)
2015 m. birželio 1 d. 11:51
Nors daugelis moterų teigia, kad metai neturi jokios įtakos šukuosenos pasirinkimui, daugelis stilistų joms paprieštarautų. Kiekvienu gyvenimo etapu moteris nori būti vis kitokia: jaunystėje žavi ilgi plaukai, norisi daug eksperimentuoti ir išbandyti, vėliau gėrimės tvarkingomis trumpomis šukuosenomis. Kaip išsirinkti tokią, kuri jums labiausiai tiktų? Mūsų patarimas: atsižvelkite į savo amžių.
Šukuosenos, kurios labiausiai jaunina  (2)
2015 m. birželio 1 d. 11:30
Jauti, kad jau metas permainoms? Tuomet pradėk nuo šukuosenos ! Mes patarsime, kokie kirpimai labiausiai jaunina, tačiau nepamiršk, kad šukuosena turi tikti ir prie tavo veido bruožų.