kirpimas

Šukuosena pagal tavo zodiako ženklą  (7)
2015 m. kovo 20 d. 14:08
Smagus horoskopas patars, ar metas skubėti pas kirpėją, ar užteks susisukti kuodą!
Šukuosenos pagal tavo Zodiako ženklą
2015 m. kovo 20 d. 13:15
Smagus horoskopas patars, ar metas skubėti pas kirpėją, ar užteks susisukti kuodą!
Pavasariški suknelių ir batelių deriniai  (2)
2015 m. kovo 19 d. 13:05
Be abejonės pavasariškiausias drabužis yra suknelė ir, žinoma, jų per daug nebus. Šįmet garsių mados namų kolekcijose karaliauja moteriškumas, romantika, nuotaikingi raštai – pasirinkimo laisvė beribė. Tačiau, kad suknelė sužibėtų visu grožiu, turi pasirūpinti idealiai tinkančiais bateliais. Siūlome tau madingiausius pavasarinių suknučių ir batelių derinius.
Kaip užsiauginti ilgus plaukus ? Atsako stilistė  (43)
2015 m. kovo 13 d. 12:22
Šiais laikais kas antra iš mūsų nori turėti ilgus ir gražius plaukus. Internetas ir kitos medijos prikimšti įvairiausių reklamų, patarimų, kaip tai padaryti. Vieni siūlo ypatingus šampūnus, kaukes, aliejus, kiti kirpimą, treti priauginamus plaukus! Išsirinkti tinkamą priemonę tikrai nėra lengva.
5 gudrybės, kad vaikinas pakviestų tave į pasimatymą
2015 m. kovo 3 d. 13:44
Kada paskutinį kartą buvai pasimatyme? Nepameni? Sakai, kad šiais laikais vaikinai nedrąsūs ir į pasimatymus niekas nebekviečia? Klysti! Tačiau tam, kad vaikinas tave pakviestų į pasimatymą neužtenka „palike'inti“ jo nuotrauką „ Facebook 'e“.
Stulbinantys pokyčiai: lengvai ir neskausmingai svajonės link
2015 m. kovo 2 d. 00:00
Stulbinami išvaizdos pokyčiai šiandien įmanomi ir be chirurgo pagalbos. Grožio namų „Glamour style“ specialistė pataria: tereikia žinoti, kas labiausiai tinka prie Jūsų veido bruožų bei asmeninio stiliaus, ir savo įvaizdį pakeisite lengvai ir neskausmingai.
Prieš ir po: pamatyk, kaip Kotryna atrodė iki pokyčių
2015 m. vasario 25 d. 15:19
Stulbinami išvaizdos pokyčiai šiandien įmanomi ir be chirurgo pagalbos. Grožio namų „Glamour style“ specialistė pataria: tereikia žinoti, kas labiausiai tinka prie tavo veido bruožų bei asmeninio stiliaus, ir savo įvaizdį pakeisi lengvai ir neskausmingai.
Įžymybių išvaizdos klaidos, kurių neįmanoma pamiršti(FOTO)  (6)
2015 m. vasario 24 d. 15:15
Ar bent kartą žvelgiant į įžymybių nuotraukas tau yra kilusi mintis, kad turėdama jų pinigus, ryšius ir duomenis galėtum atrodyti daug geriau? Kartais sunku suprasti, kodėl žvaigždės vienaip ar kitaip pasipuošia, renkasi jas sendinantį makiažą ar kitaip patenka į blogiausiai atrodančių sąrašus.
Grožio horoskopas: makiažas pagal Zodiako ženklą  (1)
2015 m. vasario 14 d. 08:37
Ar žinojai, kad tavo Zodiako ženklas ne tik apibūdina tave kaip asmenybę, bet ir „pasako“, koks makiažas tau tinka labiausiai. Taigi...
Nauja tendencija: su kailiais lauke per karšta, kambaryje - pats tas  (20)
2015 m. vasario 7 d. 15:01
Šiltą žiemą retai žvalgomės į kailinių parduotuves, nes kai už lango vos keli laipsniai šalčio, nėra poreikio ieškoti šiltesnio apdaro. Vis dėlto kailinių pardavėjai su tuo sutinka tik iš dalies – nors pirkėjų šiltomis žiemomis tikrai mažiau, nėra taip, kad kailių niekas nebepirktų. Jie netiki, kad kailiniai ateityje išvis išnyktų iš žmonių drabužinių, tačiau jau dabar vardija vykstančius pokyčius, kaip kailis transformuojasi. Savo ruožtu aprangos specialistai akcentuoja kailiniams apdarams matantys rimtų alternatyvų.
Norite pagerinti asmeninius santykius? Mylėkite save!  (12)
2015 m. sausio 31 d. 00:00
Ar teko kada girdėti, kad jei norite pagerinti asmeninius santykius, turėtumėte daugiau dėmesio skirti sau? Juk natūralu, kad jei imsite labiau save mylėti, labiau pasitikėsite savimi, o pasitikėjimas savimi lemia kasdieninį elgesį, nuo kurio priklauso ir santykių kokybė.
Išrinktas metų meras: nesu stereotipiškas  (105)
2015 m. sausio 29 d. 18:12
Savaitraštis „Veidas“ jau septintus metus vykstančiuose rinkimuose išrinko geriausią Lietuvos merą. Šįkart šį titulą pelnė uostamiesčio vadovas, trimito meistras Vytautas Grubliauskas . Liberalų sąjūdžiui atstovaujantis politikas įvardintas kaip įtakingas politikas ir gabus vadybininkas.
Į iškilmingą šventę – be kelnaičių Garsenybių FOTO  (5)
2015 m. sausio 27 d. 15:18
Ar jums kada nors šovė į galvą mintis į vakarėlį, renginį ar tiesiog į miestą eiti be kelnaičių? Man ne. Gal skamba ir seksualiai, bet tai ne itin higieniška.
Ar patikėtumėte, jei pasakytume, kad tai šunys?  (20)
2015 m. sausio 25 d. 18:00
Neįtikėtina: Britanijoje buvo surasti pudeliai , kurie buvo taip išsipurvinę, kad net nebuvo panašūs į šunis, skelbia britų portalas dailymail.co.uk.
Nauja Selenos Gomez šukuosena – senamadiška įvaizdžio klaida?(FOTO)  (2)
2015 m. sausio 23 d. 12:39
Egzotiškoji Selena Gomez – viena dažniausiai šukuosenas keičiančių įžymybių. Viename renginy ji – kerinti ilgaplaukė , kitame – stilinga trumpaplaukė, o jos šukuosenas atkartoti bando daugelis.
Grožio kalendorius: kurią mėnesio dieną kerpami plaukai augs greičiau?
2015 m. sausio 20 d. 10:28
Tikriausiai ne kartą girdėjai prietarą, kad tam tikromis mėnesio dienomis plaukus palanku kirpti, o atsisėdus į plaukų stilisto kėdę kirpimui nepalankią dieną galima smarkiai plaukams pakenkti.
Per 4 mėnesius – daugiau kaip 3 tūkst. pranešimų apie galimus euro pažeidimus  (7)
2015 m. sausio 14 d. 12:03
Nevyriausybininkai skelbia, kad per keturis mėnesius vartotojai daugiau kaip 3 tūkst. kartų skundėsi apie galimus euro įvedimo pažeidimus. Pastebima, kad dažniausiai fiksuojamas neteisingas keitimo kursas ir kainų etiketės tik litais.
Madingiausi 2015-ųjų kirpimai įvairaus ilgio plaukams  (7)
2015 m. sausio 14 d. 00:12
Kas sezoną keičiasi ne tik aprangos, makiažo, bet ir šukuosenų tendencijos. 2014-aisiais šukuosenų ir plaukų priežiūros pasauliui buvo itin turiningi: daugybė įdomių (ir garsiausių žvaigždžių išbandytų) kirpimų, patobulintų dažymo technikų ir mažų gudrybių, kaip pabodusį kirpimą paversti stilingu.
Suskaičiavo, kas brango, o kas pigo atsisveikinant su litu  (65)
2015 m. sausio 13 d. 12:43
Lietuvos statistikos departamentas ir toliau stebi, kaip kinta prekių ir paslaugų kainos perėjimo prie euro laikotarpiu. Paskelbta, kaip kainos kito paskutinį pernai metų mėnesį (gruodį) palyginus su lapkričiu.
Dėl verslo liudijimų eilių nėra  (8)
2015 m. sausio 9 d. 08:11
Dėl euro įvedimo atnaujinama valstybinių įstaigų įranga nesukėlė didelių nesklandumų smulkiesiems verslininkams. Daugelis jų verslo liudijimus išsiėmė dar prieš Naujuosius.
Plaukų priežiūra: mitai ir tiesa  (3)
2015 m. sausio 4 d. 00:00
Ne paslaptis, kad daugelyje situacijų ir sričių mes vadovaujamės mitais, kuriais šventai tikime. Viena tokių sričių – grožis . Pasižiūrėkime, ką paprastai nutyli kirpėjai, taip formuodami neteisingą klientų požiūrį.
IŠPARDAVIMAI: suknelės ir rankinės iki 20 eurų (FOTO)  (1)
2015 m. sausio 3 d. 00:00
Prasidėjus naujiems metams norisi šiokių tokių įvaizdžio pokyčių: galbūt tai bus naujas kirpimas, galbūt nauja plaukų spalva, o gal pakeisi savo drabužinės turinį? Būtent pirkiniams šis metas palankiausias, juk dabar pradeda siausti žiemos išpardavimai!
2015 metų šukuosenos: grįžta etno ir retro stiliai  (2)
2014 m. gruodžio 26 d. 00:12
Kokią šukuosenas rinktis ateinančiai 2015 metais?
Demonstruodama ilgas it gazelės kojas J. Leonavičiūtė apnuogino savo užpakaliuką  (39)
2014 m. gruodžio 21 d. 04:16
Viena stipriausių TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ porų – Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas. Salėje ir prie televizijos ekranų susirinkusius žiūrovus Jolanta ir Marius stengiasi nustebinti įsimintinais pasirodymais, kurie dar ilgai išlieka atminty.
Ką apie vaikiną išduoda jo plaukai: šukuosena ir spalva  (2)
2014 m. gruodžio 20 d. 09:13
Apie vaikiną gali spręsti vien pažvelgusi į jo plaukus . Ne tik jų spalva, bet ir kirpimas gali pasufleruoti, koks vaikino charakteris ir ką jis mėgsta. Taigi, perskaityk, bet nežiūrėk į tai pernelyg rimtai.
Kaip kitąmet dažysime plaukus – ombre, sombre, o gal dar kaip nors kitaip? Atsako stilistas  (1)
2014 m. gruodžio 16 d. 00:14
Dešimt metų Milane gyvenantis ir dirbantis plaukų stilistas Andrius Jurkevičius, kuriam savo šukuoseną patiki dainininkas Erosas Ramazzotti, atskleidžia ateinančio sezono tendencijas.
Mankšta po gimdymo: rekomenduojami pratimai
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Kada pagimdžius galima pradėti mankštintis, kodėl iškart po gimdymo negalima stiprinti pilvo preso raumenų, ir ką reikia žinoti apie dubens dugną? Apie visa tai pasakoja Danguolė Venslavičė-Mykolaitienė, „Pilates centro" instruktorė, Integruotos kūno judesio terapijos terapeutė.
Priemonės grožiui: kiek jos pabrango artėjant eurui?  (20)
2014 m. gruodžio 6 d. 19:28
Nuo kitų metų sausio Lietuvoje litą pakeis euras ir šalies statistikai nuo rugpjūčio stebi 100 prekių ir paslaugų kainas. Surinkti duomenys rodo, kad kas mėnesį tampa vis brangiau kirptis ir avėti batelius.
6 stiliaus klaidos: šukuosenos, kurios sendina  (63)
2014 m. gruodžio 5 d. 07:27
Netinkamai parinkta šukuosena ar plaukų spalva gali sendinti keleriais metais.