kirpimas

Šito norvegai nesuvokia: emigrantai iš Lietuvos atsivežė ir gariūniškas darbo schemas  (423)
2016 m. vasario 3 d. 05:30
Duokite pašalpą, o aš dar užsidirbsiu virdamas cepelinus ar klijuodamas nagus. Atsikandusi tokios atvykėlių praktikos, Norvegija žada imtis daugiau kontrolės: tikrinti visus, gaunančias kokias nors išmokas.
A. Jagelavičiūtė apie M.A.M.A. svečių stilių: ir vėl geriausiai atrodžiau AŠ  (337)
2016 m. vasario 2 d. 14:11
Dabar, kai jau isteriškai atkreipėte dėmesį ir garantuosite man „paspaudimų“ lietų, galime pašnekėti ir apie kitus, o, kalbant apie mane – dar grįšime.
Stiliaus dosjė. Juvelyrė J. Lago: madingiausias daiktas mano spintoje yra vestuvinė suknelė  (16)
2016 m. vasario 1 d. 00:00
Juvelyrikos kūrėja Jurga Lago sako, kad jos požiūrį į drabužius geriausiai nusako jos vestuvinė suknelė: dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtam apdarui greit sukaks penkiolika metų, bet iki šiol menininkė ją... nešioja. „Kasmet vestuvių dieną ją apsivelku ir einu į darbą“, – šypsosi moteris.
Nauja plaukų spalva, tačiau kokia?  (1)
2016 m. sausio 26 d. 18:22
Nors sakoma, kad gamta neklysta nei dėl spalvų, nei dėl proporcijų ir ta plaukų spalva, kuria mus apdovanojo, turėtų tikti idealiai, visgi moterys linkusios keistis.
NAUJO MYLIMOJO GLĖBYJE pražydusią K. Kardashian sunku atpažinti  (5)
2016 m. sausio 24 d. 12:14
Nuolat kalbama apie garsiąją Kim Kardashian, o jos seserys dažniau lieka šešėlyje. Tačiau jauniausioji iš trijų Kardashian seserų Khloe savo įvaizdžio transformacijomis pranoksta ir Kim.
Kokia šukuosena PATOBULINS jūsų veido formą  (4)
2016 m. sausio 23 d. 11:13
Žvilgtelėkite į veidrodį, įvertinkite savo veido formą ir išsirinkite jums labiausiai tinkančią šukuoseną, kuri padės sukurti dar tobulesnį įvaizdį.
Suknelių siluetai, kurie tinka visoms figūroms  (2)
2016 m. sausio 23 d. 00:00
Drabužis, kuris turėtų atsidurti kiekvienos merginos spintoje, - suknelė. Dvejoji, kokio kirpimo suknelę įsigyti? Štai 4 siluetai, kurie tinka įvairioms figūroms.
Kokios šukuosenos bus madingiausios šįmet?  (13)
2016 m. sausio 22 d. 11:10
Šį kartą ne apie pynimus, kuodus ar plaukų formavimą, bet apie tendencingiausius sezono kirpimus. Pamiršk trumputį pixie stilių ir įkvėpimo semkis iš gundančių retro gražuolių.
2016 m. šukuosenos tendencija, kuri plinta akimirksniu (FOTO)  (2)
2016 m. sausio 17 d. 00:03
Naujas sezonas - naujas įvaizdis, ar išdrįsi pakeisti šukuoseną? Plaukų stilistai sako, kad 2016 m. madingiausias kirpimas - bob ir karė stiliumi nutrumpinti plaukai, o instagram siūlo patobulintą variantą - spalvingą bobą arba karė.
Kaip trumpos šukuosenos keičia garsias moteris LAIKAS KEISTIS!  (2)
2016 m. sausio 17 d. 00:00
Greičiausiai ne kartą teko girdėti, kad jei moteris nusitrumpina plaukus, jos gyvenime vyksta pokyčiai. Tačiau ryškiausiai pasikeičia ne gyvenimo detalės, bet įvaizdis.
Po kainų šoko – viltis paslaugų pirkėjams  (113)
2016 m. sausio 15 d. 20:12
Pasinaudoję euro įvedimu ir nepagrįstai padidinę kainas, grožio, maitinimo paslaugų tiekėjai bus priversti jas peržiūrėti, teigia „ Danske Bank “ vyriausiasis Baltijos šalių ekonomistas Rokas Grajauskas .
Rūta (23 m.): po įvaizdžio pokyčių aš vėl jaučiu gyvenimo skonį  (64)
2016 m. sausio 15 d. 00:00
Spalio mėn. pabaigoje kvietėme skaitytojas siūlyti savo kandidatūras įvaizdžio pasikeitimo projektui "Išdrįsk būti kitokia". Konkurso pabaigoje išrinkome 6 laimėtojas, kurioms specialistai parinks tinkamiausią šukuoseną , atliks makiažą, priderins tinkamus drabužius . Pristatome pirmąją pokyčių projekto dalyvę Rūtą Tumėnienę.
8 patarimai, kaip pagreitinti plaukų augimą
2016 m. sausio 12 d. 11:43
Nori ilgesnių plaukų? Teks pasistengti, nes plaukai neaugs, kol jų nesustiprinsi, o savaitės ar dviejų tokiam darbui tikrai nepakaks. Esi pasiruošusi pabandyti? Turime tau kelis paprastus, bet naudingus patarimus.
Mados policija: didžiausios „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo gėdos  (5)
2016 m. sausio 11 d. 13:20
Sausio 11-ąją Los Andžele išdalyti prestižiniai Holivudo apdovanojimai – „Auksiniai gaubliai“. Į iškilmingą renginį susirinko visas Holivudo kino elitas, tačiau ne visos įžymybės ant raudonojo kilimo suspindo puikiu skoniu ir elegancija. Netrukus po ceremonijos, užsienio žiniasklaida ėmė kritikuoti ir rinkti neskonigiausiai pasipuošusias damas.
Per pusmetį – daugiau kaip 500 val. pagalbos onkologiniams ligoniams
2016 m. sausio 8 d. 10:08
VUL Santariškių klinikose jau pusmetį lankosi savanoriai ir teikia emocinę bei praktinę pagalbą onkologiniams ligoniams. Prieš prasidedant pirmajai tokio pobūdžio savanorystės programai Lietuvoje, onkologijos srityje nereguliariai savanoriavo vos 10 žmonių, rašoma pranešime spaudai.
Didesnė minimali alga atsisuko prieš pačius gyventojus  (612)
2015 m. gruodžio 31 d. 05:30
Prieš kelias dienas Panevėžio gyventojus nemaloniai nustebino naujas skelbimas daugiabučių laiptinėse. Savivaldybei priklausanti UAB „ Panevėžio būstas “ informavo branginsianti paslaugas, nes didėja minimali alga.
Gražiausios šventinės suknelės IŠRAIŠKINGŲ FORMŲ moterims  (7)
2015 m. gruodžio 18 d. 13:24
Kad ir kokios figūros būtume, visos norime per šventes pasipuošti ir atrodyti puikiai. Atrinkome jums stilingų suknelių pavyzdžių, galbūt rasite tą vienintelę, kuri pavers jus vakarėlio karaliene.
Lietuvos dizaineris militaristinės mados mėgėjams ruošia dovanėlę
2015 m. gruodžio 15 d. 11:25
Dizaineris Giedrius Paulauskas lieka ištikimas savo pastarųjų metų aistrai – uniformoms. Prieš pora metų sukūręs „GP paketą“ – šiuolaikiniam miesto „kariui“ skirtą uniformą, o šiemet Nepriklausomybės atkūrimo proga pristatęs paties atkurtą pokario Lietuvos partizanų švarką, dabar dizaineris imasi naujo projekto – ruošiasi atkurti tarpukario Lietuvos generolo švarką.
Švarkų anatomija pagal dizainerį Giedrių Paulauską
2015 m. gruodžio 15 d. 11:01
Dizaineris Giedrius Paulauskas lieka ištikimas savo pastarųjų metų aistrai – uniformoms. Prieš pora metų sukūręs „GP paketą“ – šiuolaikiniam miesto „kariui“ skirtą uniformą, o šiemet Nepriklausomybės atkūrimo proga pristatęs paties atkurtą pokario Lietuvos partizanų švarką, dabar dizaineris imasi naujo projekto – ruošiasi atkurti tarpukario Lietuvos generolo švarką.
K. Middleton NUSIRĖŽĖ savo ilgus plaukus FOTO  (13)
2015 m. gruodžio 14 d. 17:45
Anglijos karalienei Elizabeth vis neįtinka anūko princo Williamo žmona. Šįkart monachei užkliuvo Kate Middleton šukuosena. Esą karališkosios šeimos atstovei plaikstytis ilgomis garbanomis nepridera.
6 šukuosenų klaidos, kurios sendina  (15)
2015 m. gruodžio 9 d. 00:01
Netinkama šukuosena ar plaukų spalva tikrai gali jus vizualiai pasendinti. Varno juodumo plaukai sendina, o kirpčiukai gali pajauninti, rašo womansday.com.
Kirpimai brandaus amžiaus moterims: šiek tiek „pipirų“ nepakenks  (25)
2015 m. gruodžio 2 d. 00:00
60 metų – tai ne tas amžius, kai reikia visiškai atsisakyti ekstravagantiškumo ir rinktis vien klasiką. Žinoma, tai nereiškia, kad privalote „pasimatuoti“ madingą grandžo stilių, tačiau pridėti šiek tiek „pipirų“ įvaizdžiui nepakenks.
Kirpimai penkiasdešimtmetėms moterims: paeksperimentuokite  (43)
2015 m. lapkričio 27 d. 00:00
50 metų – tai, žinoma, nėra audringos jaunystės tęsinys, tačiau dar ir ne senatvė. Todėl, nepaisant sąlygiškumo, eksperimentuojant su savo stiliumi kartais galima sau leisti „nutrūkti“.
Vaikų darželis Vilniuje griauna stereotipus apie vaikus ir išmaniąsias technologijas  (2)
2015 m. lapkričio 26 d. 00:05
Prieš penkerius metus įkurtas privatus darželis „Klaužada" šiandien turi trijų gamtamokslių darželių tinklą Vilniuje. „Klaužados" vadovė ir edukologė Vilma Grigoraitienė nebijo griauti stereotipų ir ugdymo procesą nuolat atnaujina pažangiausiomis programomis ir priemonėmis.
Natalijos Bunkės kūną papuošė prabangūs kailiniai  (300)
2015 m. lapkričio 21 d. 03:32
Penktadienį Vilniaus „ Forum Palace “ vyko ketvirtasis „Maisto banko“ ir LNK organizuojamas labdaros koncertas „PasiDalink“. Jo metu garsiausi šalies atlikėjai, sporto, scenos, ekrano žvaigždės ragino Lietuvą drauge padėti įveikti nepriteklių.
Agnė Gilytė pataria: drabužiai, kuriuos privalo turėti visos moterys  (4)
2015 m. lapkričio 20 d. 00:00
Liko vos dvi dienos ir antroji projekto dalyvė Agnė matuosis išrinktąją suknelę. Puikiai pradėjusi projektą ir per pirmąsias dešimt dienų sulieknėjusi nuo 80 iki 75,6 kilogramų, vėliau moteris pritrūko motyvacijos. Agnė nebepaisė sporto specialistės Vlados Musvydaitės rekomendacijų, jai buvo sunku laikytis ir pirminio mitybos plano.
Kirpimai 40-etėms moterims: kas jaunina, o kas sendina  (34)
2015 m. lapkričio 18 d. 00:00
40 metų – puikus amžius, kai moteris išgyvena antrą jaunystę, yra kupina patirties ir suvokimo, ko ji nori. Eksperimentai su kirpimais ir dažymais šiuo laikotarpiu labai sveikintini, o „mergaitės-paauglės“ variantai suteikia jaunystės žavesio.
Kendall Jenner - po bulvių maišu nuoga ir vis tiek nepralenkiama (FOTO)  (4)
2015 m. lapkričio 11 d. 13:05
Manekenė Kendall Jenner debiutavo apatinio trikotažo " Victoria's Secret " šou. Ji pirmą kartą podiumu žengė kartu su seksualiaisiais angelais ir nė kiek nenusileido senbuvėms. O štai vakarėlyje po madų pristatymo gal ir kiek persistengė.
Kaip dažytis ir šukuotis 2016 metais? Trijų meistrų įžvalgos ir patarimai  (5)
2015 m. lapkričio 11 d. 00:00
Net jei nesate ir nesiruošiate būti nuotaka, nuo šios spalvos kitais metais nepabėgsite...