kirpimas

Kokią šukuoseną rinktis pagal veido formą ? Pataria stilistė  (3)
2015 m. gegužės 27 d. 14:58
Jei nusprendėte, kad pats metas eiti į kirpyklą ir pakeisti savo įvaizdį, pirmiausia žvilgtelėkite į veidrodį, nustatykite savo veido formą ir įvertinkite, kokia šukuosena tinka būtent jums. Mes padėsime apsispręsti!
„Pypliukas“: vaiko apetitui įtakos turi ir psichologinės problemos  (3)
2015 m. gegužės 26 d. 00:01
„Pypliukas“ - laida vaikams ir jų tėveliams. Kas? Kaip? Kodėl? Kur? Dėl ko? Tokie klausimai dažniausiai kyla mūsų mažiesiems pypliukams, tačiau tenka pripažinti, kad neretai to paties klausiame ir mes, tėveliai. Juk taip viskas įdomu! Kiek naujovių, kiek patarimų aplink, kurį išsirinkti?
„Pypliukas“: vaiko apetitui įtakos turi ir psichologinės problemos
2015 m. gegužės 25 d. 11:28
Šiandien laidoje: patarimai tėveliams, auginantiems „nevalgiukus", pirmoji pagalba užspringus vaikui, vaikų plaukų kirpimo subtilybės ir, žinoma, "Auksinės pypliukų mintys".
Ką plaukai atskleidžia apie tavo asmenybę ?
2015 m. gegužės 25 d. 00:00
Psichologas ir žmonių elgesio specialistas E. Dimitrius tikina, kad plaukų ilgio, apimties, spalvos ar stiliaus kraštutinumai gali atskleisti įvairių detalių apie žmogaus charakterio savybes ir asmenybę.
Toms, kam per 40: auksinės taisyklės, kaip visada atrodyti gerai  (86)
2015 m. gegužės 18 d. 00:14
Kad ir kaip stilistai , psichologai bei kiti specialistai tikintų, jog kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savito žavesio, pripažinkim: išgirdusi, kad atrodo 10 metų jaunesnė, nei iš tikrųjų yra, apsidžiaugia kiekviena. Tik ar visada turėtume vertinti tai kaip komplimentą?
Vietoj įprastos šukuosenos - Neymaro arba Jėzaus Kristaus portretas  (1)
2015 m. gegužės 17 d. 11:50
Jeigu artėjant ypatingai progai sukate galvą dėl išskirtinės šukuosenos, be to, norite ta proga pagerbti savo mėgstamą sportininką, muzikantą, garsenybę ar dar ką nors, jums vertėtų apsilankyti kirpykloje „Nariko Hair Style“ Brazilijoje.
Dešimtokės kilniaširdiškumas: dėl vėžiu sergančių vaikų nusiskus plikai  (110)
2015 m. gegužės 10 d. 13:59
17-metė Ieva Krivickaitė ryžosi iššūkiui. Ji žada – jei surinks 30 tūkst. eurų vėžiu sergančių vaikų gydymui, nusiskus savo ilgus ir storus plaukus, iš kurių bus padarytas perukas dėl ligos plaukų netekusiai mergaitei.
A. Gilytė: kokios suknelės padės išryškinti tavo figūros pranašumus  (5)
2015 m. gegužės 9 d. 12:50
Susikurti idealią spintą bus paprasčiau, jei išmanysi savo figūros pranašumus ir trūkumus. Užmaskavusi rizikingas zonas, pabrėši tai, ką turi geriausio ir, be abejonės, sulauksi daugybės komplimentų. Kokios suknelės akcentuos tavo moteriškas formas, pataria stilistė Agnė Gilytė .
Norite gražių plaukų ? Jei taip, privalote TAI žinoti
2015 m. gegužės 7 d. 00:00
Pavasarinėje saulėje ryškėja ne tik strazdanos,bet ir plaukų problemos – jie sausėja ir neklauso net surišti į uodegėlę. Taigi, kaip sutarti su plaukais?
5 šukuosenos, kurios moterį jaunina FOTO  (1)
2015 m. gegužės 4 d. 00:00
Kad ir kaip būtų madingos išdraikytos kasos, pynės ir septintojo dešimtmečio kuodai, tačiau šukuoseną pirmiausia renkamės pagal veido formą.
Vos 50 km nuo Vilniaus, o 2-3 kartus pigiau  (106)
2015 m. balandžio 29 d. 05:30
Kiek reikia gėlių salonų ir kirpėjų miesteliui, kuriame 6 tūkst. gyventojų? O 3 tūkst.? Šalčininkų rajono centre Šalčininkuose ir netoliese esančiame Eišiškių miestelyje gausu gėlių salonų ir kirpyklų.
V. Baublienė: balti marškiniai - nuobodi uniforma ar teisingas stilius?  (9)
2015 m. balandžio 29 d. 00:00
Dariau pavasarinę spintos reviziją.
Greiti ir paprasti būdai, kaip atnaujinti šukuoseną bei suvaldyti plaukus
2015 m. balandžio 24 d. 13:09
Pabodo šukuosena, o gal nori paslėpti ataugusias dažytų plaukų šaknis? Lengvai pasidaryk šukuoseną pati, kuri pakeis įgrisusį įvaizdį. Arba pradėk kovą su plaukų bėdomis, kurios tave kankina.
Nupuvusi uodega, kelios akimirkos iki mirties: prašome pagalbos katytei  (9)
2015 m. balandžio 23 d. 14:00
Gyvūnų mylėtojų svetainėse atsirado pagalbos prašymas padėti Salininkuose vargstančiai pūkuotai rainai katytei. Žmonės buvo šokiruoti ir sunkiai tvardė emocijas matydami, kaip glaudžiasi ir draugystės prašo miela būtybė pūvančia, gabalais krentančia uodega.
10 taisyklių, norinčioms greitai atsiauginti plaukus  (4)
2015 m. balandžio 22 d. 10:37
Kai garbanotus plaukus tiesiname, tai tiesius – raitome. O trumpaplaukės kiekvieną vakarą meldžiasi, kad plaukai greičiau augtų... Tačiau vien maldomis ir tikėjimu neužaugs per naktį 1 cm ilgio plaukai.
Penkios jauninančios šukuosenos  (15)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Tinkantis kirpimas ir šukuosena gali ne tik pabrėžti išvaizdos privalumus ir paslėpti trūkumus, bet ir pastebimai atjauninti. Imkime pavyzdį iš žvaigždžių!
Daugiavaikės mamos pokyčiai: prisiminiau, kad save mylėti reikia nuolat  (57)
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Trisdešimt ketverių Ona Kindurienė augina tris vaikus. Ji yra antroji Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ inicijuoto projekto „Įkvėpta pokyčiams“ nugalėtoja. Įgavusi daugiau pasitikėjimo savimi, šiandien moteris gali džiaugtis ir pasikeitusia išvaizda.
Ar jūsų šukuosena jums tinka? Stilistės patarimai  (30)
2015 m. balandžio 16 d. 12:10
Ar mano šukuosena man tinka? Nedaugelis žino tvirtą atsakymą. Grožio salono „Grožio dirbtuvės“ meistrė Eglė Saunorytė-Kinderienė siūlo keletą galimų variantų tiems, kurie nežino, ko nori, ir pataria, kaip teisingai pasirinkti šukuoseną.
Ramunės pokyčiai: ne visi mane pažino  (75)
2015 m. balandžio 15 d. 00:00
Klausos negalią turinti Ramunė Triušytė (21 m.) yra dar viena Grožio terpijos ir chirurgijos klinikos “Sugihara” inicijuoto projekto “Įkvėpta pokyčiams” nugalėtoja. Šiandien Ramunė gali džiaugtis nauju įvaizdžiu, kurį jai sukūrė projekto komanda.
Neigia „euro efektą": kainos kyla ne dėl to  (43)
2015 m. balandžio 13 d. 14:06
Finansų ministras tikina, kad pastaruoju metu augant paslaugų kainoms, tai nėra susiję su euro įvedimu. Rimantas Šadžius mano, kad paslaugos brangsta dėl didėjančių žmonių pajamų.
Kodėl vyresnio amžiaus moterys nešioja trumpesnius plaukus: kam kirpti, kam - ne  (144)
2015 m. kovo 30 d. 07:03
Manoma, kad kuo esi vyresnė, tuo trumpesni turėtų būti plaukai. Nors su amžiumi plaukai tikrai netenka pigmento, keičiasi jų struktūra, tai nereiškia, kad reikia visiems laikams atsisveikinti su pamėgta šukuosena .
Šukuosena pagal tavo zodiako ženklą  (7)
2015 m. kovo 20 d. 14:08
Smagus horoskopas patars, ar metas skubėti pas kirpėją, ar užteks susisukti kuodą!
Šukuosenos pagal tavo Zodiako ženklą
2015 m. kovo 20 d. 13:15
Smagus horoskopas patars, ar metas skubėti pas kirpėją, ar užteks susisukti kuodą!
Pavasariški suknelių ir batelių deriniai  (2)
2015 m. kovo 19 d. 13:05
Be abejonės pavasariškiausias drabužis yra suknelė ir, žinoma, jų per daug nebus. Šįmet garsių mados namų kolekcijose karaliauja moteriškumas, romantika, nuotaikingi raštai – pasirinkimo laisvė beribė. Tačiau, kad suknelė sužibėtų visu grožiu, turi pasirūpinti idealiai tinkančiais bateliais. Siūlome tau madingiausius pavasarinių suknučių ir batelių derinius.
Kaip užsiauginti ilgus plaukus ? Atsako stilistė  (47)
2015 m. kovo 13 d. 12:22
Šiais laikais kas antra iš mūsų nori turėti ilgus ir gražius plaukus. Internetas ir kitos medijos prikimšti įvairiausių reklamų, patarimų, kaip tai padaryti. Vieni siūlo ypatingus šampūnus, kaukes, aliejus, kiti kirpimą, treti priauginamus plaukus! Išsirinkti tinkamą priemonę tikrai nėra lengva.
5 gudrybės, kad vaikinas pakviestų tave į pasimatymą
2015 m. kovo 3 d. 13:44
Kada paskutinį kartą buvai pasimatyme? Nepameni? Sakai, kad šiais laikais vaikinai nedrąsūs ir į pasimatymus niekas nebekviečia? Klysti! Tačiau tam, kad vaikinas tave pakviestų į pasimatymą neužtenka „palike'inti“ jo nuotrauką „ Facebook 'e“.
Stulbinantys pokyčiai: lengvai ir neskausmingai svajonės link
2015 m. kovo 2 d. 00:00
Stulbinami išvaizdos pokyčiai šiandien įmanomi ir be chirurgo pagalbos. Grožio namų „Glamour style“ specialistė pataria: tereikia žinoti, kas labiausiai tinka prie Jūsų veido bruožų bei asmeninio stiliaus, ir savo įvaizdį pakeisite lengvai ir neskausmingai.
Prieš ir po: pamatyk, kaip Kotryna atrodė iki pokyčių
2015 m. vasario 25 d. 15:19
Stulbinami išvaizdos pokyčiai šiandien įmanomi ir be chirurgo pagalbos. Grožio namų „Glamour style“ specialistė pataria: tereikia žinoti, kas labiausiai tinka prie tavo veido bruožų bei asmeninio stiliaus, ir savo įvaizdį pakeisi lengvai ir neskausmingai.
Įžymybių išvaizdos klaidos, kurių neįmanoma pamiršti(FOTO)  (6)
2015 m. vasario 24 d. 15:15
Ar bent kartą žvelgiant į įžymybių nuotraukas tau yra kilusi mintis, kad turėdama jų pinigus, ryšius ir duomenis galėtum atrodyti daug geriau? Kartais sunku suprasti, kodėl žvaigždės vienaip ar kitaip pasipuošia, renkasi jas sendinantį makiažą ar kitaip patenka į blogiausiai atrodančių sąrašus.