Kevin Monnet-Paquet

12 straipsnių

Eurofootball.lt

Šeštadienį vakare Prancūzijos stadionuose buvo žaidžiami visi dešimt „Ligue 1“ futbolo pirmenybių priešpaskutinio 37-o turo susitikimų. Čempionų titulą užsitikrinę „Paris Saint Germain“ futbolininkai išvykoje rezultatu 3:1 įveikė dešimtyje visą antrąjį kėlinį žaidusią „Lille“ ekipą.

Sekmadienį paaiškėjo Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionato nugalėtojas. Juo tapo „Paris Saint Germain“ klubas, 36-o turo mače išvykoje 1:0 palaužęs „Lyon“ komandą. 53-ią minutę pergalingą įvartį pelnė Jeremy Menezas. Iki čempionato pabaigos likus dviems turams Paryžiaus klubas tapo nebepavejamu.

Šeštadienį žaisti šeši Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempioanto 26-ojo turo susitikimai. Į antrą turnyrinės lentelės vietą pakilo Marselio „Olympique“ futbolininkai, namuose išplėšę pergalę susitikime su „Valenciennes“ komanda. 90-ą min. pasižymėjo gynėjas Rodas Fanni.