Kęstutis Dobrovolskis

Londono lietuviai subrendo, o ryšį su Lietuva palaiko ir per verslą  (53)
2013 m. gegužės 19 d. 15:42
Londoną lietuviai vertina ne tik kaip geresnio uždarbio, bet ir platesnių profesinių bei asmeninės raiškos galimybių erdvę. Nors daugelis LRT radijo kalbintų pašnekovų savo ateitį sieja būtent su Anglija , visi per verslą ar laisvalaikį išlaiko stiprų ryšį su Lietuva bei kitais emigravusiais lietuviais.
Pasaulio lietuvių krepšinio čempionų taurę Londone vėl laimėjo studentai
2013 m. balandžio 28 d. 13:41
Vėlų šeštadienio vakarą Londone finišavo antrasis „Pasaulio lietuvių čempionų taurės“ krepšinio turnyras, kuriame paaiškėjo stipriausia lietuviška mėgėjų ekipa. Ja tapo Gintaro Šerkšno treniruojama VGTU komanda, finale rezultatu 90:69 įtikinamai nugalėjusi Londono „Lituanicos“ vyrus.
Londone paaiškės stipriausia lietuvių krepšinio mėgėjų ekipa
2013 m. balandžio 24 d. 12:22
Šeštadienį, balandžio 27 dieną, Londone įvyks „Pasaulio lietuvių čempionų taurės“ turnyras, kurį organizuoja Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL) ir Vilniaus krepšinio sąjunga (VKS).
Susipažinkite – lietuviai, kuriems Britanija tapo namais  (305)
2013 m. sausio 8 d. 11:48
2001 m. gyventojų surašymo duomenimis, Linkolnšyro grafystėje Bostone, nedideliame Anglijos lygumų miestelyje, gyveno tik šeši lietuviai. Tada 98,5 proc. Bostono gyventojų sudarė britai. Praėjus dešimčiai metų, 2011 m. gyventojų surašymo duomenimis, vietoje šešių gyvena jau 1 861 lietuvis.
Londone paaiškės stipriausia pasaulyje lietuvių krepšinio mėgėjų ekipa
2012 m. sausio 23 d. 12:47
Šių metų balandžio 28-29 dienomis Londone įvyks Pasaulio lietuvių čempionų taurės turnyras, kurį organizuoja Britanijos lietuvių krepšinio lyga , Vilniaus krepšinio sąjunga ir Kauno krepšinio lyga . Dėl nugalėtojų taurės varžysis stipriausios Vilniaus ir Kauno komandos, o taip pat pajėgiausia Britanijos lietuvių krepšinio lygos ekipa bei Airijos lietuvius atstovaujantys krepšininkai.
A.Guoga rems ir Britanijos lietuvių krepšinio lygą  (6)
2011 m. spalio 12 d. 21:08
Penktą sezoną Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL) pasitinka dar labiau atsinaujinusi. Ne tik gerokai pasikeitusiomis ir sustiprėjusiomis komandomis, tačiau ir didžiuojasi galėdama pristatyti generalinį lygos rėmėją. BLKL prezidentas Kęstutis Dobrovolskis nuoširdžiai džiaugiasi, kad lygos rėmėju tapo bene žymiausias pastarojo meto lietuvis verslininkas ir filantropas Antanas Guoga.
Londone spindėjo BLKL čempionato žvaigždės  (6)
2010 m. kovo 16 d. 12:08
Praėjusį šeštadienį, kovo 13 d. Londone įvyko pirmoji Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) „Žvaigždžių diena“. Šios puikios šventės metu Londone gyvenantys lietuviai paminėjo ir 20–ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines, teigiama lygos pranešime žiniasklaidai.
Londone atidarytas antrasis Britanijos LKL sezonas  (23)
2008 m. rugsėjo 7 d. 16:50
„Ne viskas yra taip, kaip norėjome, - rugsėjo 6 dieną surengtai šventei įpusėjus rezultatą vertino pats Britanijos lietuvių krepšinio lygos (BLKL) iniciatorius Kęstutis Dobrovolskis. – Bet renginys, manau, pavykęs, ir dėl to smagu. Šį sezoną pradedame visko turėdami daugiau: daugiau staigmenų, daugiau komandų ir rėmėjų, daugiau geros nuotaikos. Be to, turime ir pirmąją kompaktinę plokštelę iš pirmųjų BLKL gyvavimo metų“.
A.Sabonis įteiks taurę Britanijos lietuviams krepšininkams  (26)
2008 m. balandžio 4 d. 16:33
Krepšinio legenda Arvydas Sabonis balandžio 19 dieną įteiks savo vardo taurę vienai iš Didžiosios Britanijos lietuvių krepšinio lygos (DBLKL) komandai. „99 procentai, kad jis tikrai atvyks. Nebent atsitiktų kažkas nesuplanuoto“, - tikina DBLKL įkūrėjas Kęstutis Dobrovolskis.