Kėdainių

„Kruojos“ rungtynės vėl užvirė peklą lažybų rinkoje  (55)
2015 m. gegužės 27 d. 17:32
Vos prieš savaitę dėl sąžiningo žaidimo principų laužymo per nagus gavusi Pakruojo „Kruoja“ žiebia dar vieną skandalą. DELFI žiniomis, Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) tyrėjai trečiadienio popietę išskubėjo į Šiaulius, kur vakare turėtų įvykti mačas tarp „Šiaulių“ ir svečių iš Pakruojo. Įtarimus sukėlė artėjant dvikovai kilusi lažybų koeficientų pasiutpolkė.
Gaisras suniokojo buvusį V. Uspaskicho Kalnaberžės dvarą  (28)
2015 m. gegužės 27 d. 11:27
Kėdainių rajone naktį degė dvaras. Pastatas šiuo metu negyvenamas. Laimei, žmonės per gaisrą nenukentėjo.
Aukščiausi ir gražiausi Lietuvos medžiai  (2)
2015 m. gegužės 27 d. 11:16
Buvimas jų paunksnėje gniaužia kvapą, pro storas ir tankias šakas nesimato saulės, o jų viršūnės siekia net ir dešimtaukščių medžių lygį. Nors iš tokių medžių ir būtų galima priskaldyti ne vieną miškavežį malkų, pripjauti lentų, kazilų ir be didelio vargo uždirbti gražią pinigų sumą, jų niekas neskuba kirsti.
Iš pražūtingų liepsnų išsigelbėjęs vyras: viduje liko žmogus
2015 m. gegužės 26 d. 08:56
Antradienio naktį Kėdainių rajone kilęs gaistas pražudė vyrą. Dar vienas žmogus apdegė, tačiau jam pavyko gyvam pasprukti nuo pražūtingų liepsnų.
Lietuva vs Kinija (Draugiškos moterų krepšinio rinktinių rungtynės)
2015 m. gegužės 25 d. 16:41
Draugiškos moterų krepšinio rinktinių rungtynės. Susitinka Lietuvos ir Kinijos nacionalinės komandos. Tiesioginė transliacija iš Kėdainių.
Lietuva vs Kinija (Draugiškos moterų krepšinio rinktinių rungtynės)
2015 m. gegužės 25 d. 10:46
Draugiškos moterų krepšinio rinktinių rungtynės. Susitinka Lietuvos ir Kinijos nacionalinės komandos. Tiesioginė transliacija iš Kėdainių.
R. Valatka. 10 dalykų, kurių nemokam – ne tik laimėti „Eurovizijos“  (793)
2015 m. gegužės 24 d. 17:02
Šeštadienį dar kartą patvirtinta daug kam skaudi tiesa, kad Lietuva negali laimėti „Eurovizijos“. Bet tai, kad Lietuva nemoka laimėti „Eurovizijos“ – su gėjiškais bučiniais ar be jų – yra mažiausia mūsų bėda. Dainų konkursas, kad ir kiek žmonių jį žiūrėtų ir feisbuke konspektuotų, yra tik televizijos šou, kurį mes ir be pergalių mylim labiau už krepšinį. Kiti 9 dalykai, kurių nemokam ir, regis, greit neišmoksim, liūdnesni. Kai kurie – kraupūs. Ko nemokam ir kas tikrai negerai?
Paaiškėjo geriausiai išmanantieji apie Europos Sąjungą  (12)
2015 m. gegužės 22 d. 21:41
Penktadienį Europos namuose vykusiame Europos egzamino finale varžėsi 75 dalyviai, parodę geriausias žinias apie Europos Sąjungą ( ES ) ankstesniuose egzamino etapuose, kuriuose iš viso dalyvavo 25 000 dalyvių.
G. Šniokaitė šįmet Europos čempionate negalės padėti Lietuvos rinktinei  (3)
2015 m. gegužės 21 d. 18:58
Lietuvos čempionė Greta Šniokaitė šią vasarą vyksiančiame Europos moterų krepšinio čempionate šalies rinktinei padėti negalės. Treniruotės metu 181 cm ūgio gynėja rinktinės treniruotės Druskininkuose metu patyrė kelio traumą, kurios išgydyti iki čempionato pradžios nepavyks.
E. Paulauskytė. Ką vertėtų žinoti žemės ūkio paskirties žemės sklypų nuomininkams  (29)
2015 m. gegužės 21 d. 07:41
Teismuose kyla vis daugiau ginčų tarp žemės savininkų ir žemės nuomininkų. Dažnėja atvejai, kai žemės savininkai siekia apeiti žemės nuomininkų, ilgą laiką dirbusių, prižiūrėjusių ir gerinusių jų nuomojamus žemės sklypus, pirmumo teisę išsinuomoti ar nupirkti nuomojamą žemės sklypą.
Lietuvos keliuose – automobilizmo klasika  (1)
2015 m. gegužės 20 d. 08:48
Lygiai mėnuo beliko iki birželio 20-osios, kai Kėdainiuose , seniausioje miesto, dar XV-ąjį amžių menančios Senosios rinkos aikštėje, bus duotas startas tradiciniam istorinių automobilių ir motociklų raliui.
Vadovauti „darbiečiams“ pasiūlyta 14 kandidatų  (89)
2015 m. gegužės 19 d. 16:41
Darbo partijos skyriai į partijos pirmininko postą iškėlė 14 kandidatų. Tai Virginija Baltraitienė , Saulius Bucevičius , Valentinas Bukauskas , Kęstutis Daukšys , Vytautas Gapšys , Vydas Gedvilas , Valentinas Mazuronis , Algimanta Pabedinskienė , Artūras Paulauskas , Jonas Pinskus , Živilė Pinskuvienė , Audronė Pitrėnienė , Viktoras Uspaskichas ir Mečislovas Zasčiurinskas .
Skelbia, kiek šauktinių planuojama kviesti iš kiekvieno regiono  (322)
2015 m. gegužės 14 d. 16:49
Atsižvelgdama į karo prievolininkų, patekusių į 2015 m. šauktinių sąrašą, susidomėjimą šaukiamųjų skaičiais regionuose, Krašto apsaugos ministerija informuoja, kad regionams kvotos nustatytos proporcingai regionuose gyvenančių šaukiamųjų skaičiui.
Lietuvos seisminės stotys parodė pavojingą reiškinį  (5)
2015 m. gegužės 14 d. 10:18
Vakar 10.05 val. Lietuvos laiku prasidėjusį 7,3 magnitudės pagal Richterio skalę žemės drebėjimą, sukrėtusį centrinę Nepalo dalį, užfiksavo ir mūsų šalies seisminės stotys.
Kėdainiai - nesuskaičiuojamų stebuklų miestas  (38)
2015 m. gegužės 13 d. 07:43
Kas sieja vieną iš trijų Lietuvoje išlikusių istorinių miesto rotušių, Česlovą Milošą ir britų grupę „Bastille“? Atsakymas paprastas – Kėdainiai . Tiesa, „Bastille“ tikrai nėra įsikūrę niekur arti šio miesto, tačiau vienam savo klipų pasirinko būtent Kėdainiuose esančius fosfogipso kalnus.
A. Sakavickas futbolą paliko, o krepšinyje lieka  (1)
2015 m. gegužės 12 d. 13:56
Dviejų klubų direktoriumi buvęs Antanas Sakavickas paliko A lygos autsaiderio „Šiaulių“ vadovo postą ir ruoš naujam Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) sezonui Kėdainių „Nevežį“. Pastarąsias rungtynes šiauliečiai žaidė buvusiam generaliniam direktoriui A. Sakavickui jau nebevadovaujant.
LKL pusfinalių intrigos: Utenos gynyba prieš Kauną, Klaipėdos puolimas prieš Vilnių  (8)
2015 m. gegužės 12 d. 10:38
Atostogaujančių Lietuvos krepšinio lygos ( BEKO-LKL ) komandų būrys ką tik stipriai išaugo. Prie anksti sezoną baigusių „Mažeikių“, Kėdainių „ Nevėžio “ ir „Prienų“ po ketvirtfinalio serijų prisijungė Panevėžio „Lietkabelis“ , „ Šiauliai “, Alytaus „ Dzūkija “ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ .
Šveicarijoje kiokušin karatė sportininkams iš Lietuvos - aštuoni čempionų titulai
2015 m. gegužės 8 d. 16:50
Lietuvos kiokušin karatė sportininkai dalyvavo Šveicarijos atvirame vaikų, jaunučių ir jaunių čempionate. Mūsų sportininkai turnyre iškovojo 8 pirmas, 7 antras ir 9 trečias vietas.
A. Jodauga. Kas išgelbės vaikų vasaras?  (22)
2015 m. gegužės 7 d. 15:29
Artėjant vasarai daugelis tėvų susimasto, kur galėtų išleisti savo vaikus, kad jie ir įgytų naudingų žinių, o kartu ir būtų „įkandama“ stovyklos kaina.
Jaunai sugyventinei į veidą metė dviratuką  (9)
2015 m. gegužės 7 d. 10:59
Trečiadienį, apie 19.50 val., Kėdainių r., Dotnuvos sen., Siponių kaime, namuose, 1989 m. gimęs vyras konflikto metu metė vaikišką dviratuką į 1988 m. gimusią sugyventinę ir sužalojo jai veidą.
„Nevėžio“ ylos lenda iš maišo: klubą purto ir FNTT  (26)
2015 m. gegužės 6 d. 18:17
Kėdainių „Nevėžiu“ pastaruoju metu labiau domisi ne krepšinio mėgėjai, o teisėsaugininkai. Kol Lietuvos kriminalinės policijos biuras tiria galimai sutartas „ Nevėžio “ rungtynes, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba ( FNTT ) aiškinasi, ar dviem juridiniais asmenimis prisidengęs klubas neapgavo buvusių komandos krepšininkų.
Prokurorams grasinusių kalinių biografijoje: žmogžudystė, sukčiavimas, turto prievartavimas  (7)
2015 m. gegužės 5 d. 19:32
Dviem Panevėžio apylinkės prokurorams susidorojimu grasinę ir pinigų iš jų reikalavę kaliniai dar pasiilgino gyvenimo nelaisvėje metus.
„Litagros“ grupė pertvarko struktūrą
2015 m. gegužės 5 d. 14:22
Viena didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio verslo grupių „Litagra“ pertvarko valdymo struktūrą.
Į Kėdainių trasą grįžo motokrosas
2015 m. gegužės 4 d. 20:35
Atšilus orams gatvėse vis dažniau išgirstame įvairių motociklų gaudesį. Visai neseniai sezono atidarymą surengė baikeriai, o štai gegužės 2 d. Kėdainių trasoje, gražiame Nevėžio slėnyje, neįtikėtinus triukus demonstravo motociklų ir keturračių vairuotojai.
C. Ronaldo liaupsintam futbolininkui – rimti nemalonumai Lietuvoje  (51)
2015 m. gegužės 4 d. 18:25
Vienu gabiausių Lisabonos „Sporting“ ( Portugalija ) klubo akademijos auklėtinių laikytas Fabio Paimas atsidūrė Lietuvos teisėsaugos akiratyje. Geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo vaikystės draugas, dabar rungtyniaujantis Kėdainių „ Nevėžio “ ekipoje, įtariamas moters išžaginimu.
Kodėl KGB neapsišvitino Černobylyje: technogeninių katastrofų užkulisiai  (99)
2015 m. gegužės 2 d. 17:47
Knygoje „KGB. Visiškai slaptai“ skaitytojai galėjo susipažinti ir apie ko gero vieną iš kontraversiškų sovietinio saugumo veiksmų – pastangas sekti avarijos likvidatorius ir tirti avarijas ar jų galimybes stambiausiuose pramonės objektuose Lietuvoje.
Kliba A. Sakavicko kėdė: meras nepasitiki „Nevėžio“ direktoriumi  (4)
2015 m. gegužės 1 d. 12:00
Nors sezonas Kėdainių „Nevėžio“ komandai jau baigėsi, visi taškai dar nesudėti. Ketvirtadienio pavakarę į posėdį susirinkusi klubo valdyba tarėsi dėl direktoriaus Antano Sakavicko tolesnio darbo. Jo ateitis „Nevėžyje“ dar nenulemta, bet Kėdainių meras Saulius Grinkevičius teigia praradęs pasitikėjimą į skandalus įsivėlusio klubo vadovu.
Kėdainių rajone ant motorolerio sėdęs vyras žuvo  (4)
2015 m. balandžio 30 d. 08:48
Kėdainių rajone, Šėtos miesteliu motoroleriu pasivažinėti sumanęs vyras mirtinai susižalojo.
V. Glodenis. R. Pakso transformacija: mėnulio užtemimas ar strateginis posūkis?  (290)
2015 m. balandžio 30 d. 07:40
Praūžus savivaldybių tarybų rinkimams nemažai ekspertų nurašė Rolandą Paksą ir jo tvarkiečius. Tamsi ateitis prognozuojama ir Darbo partijai. Tačiau ar tikrai nuolatinė mūsų valstybės „auka“ - Rolandas Paksas , kiti tvarkos bei teisingumo šaukliai jau keliauja į politines paraštes? Ir kaip vertinti darbiečių lyderių pokyčius?