Kauno krikščioniškieji gimdymo namai

Su dula gimdžiusi kaunietė alternatyvos ieškojo nusivylusi pirmuoju gimdymu  (46)
2015 m. vasario 12 d. 00:05
Kaune gyvenanti 35 -erių metų Milena Marija savo antrojo vaikelio susilaukė padedama dulos, tiksliau, net kelių. Siūlome interviu su Milena, kuriame ji atvirai papasakos, kodėl pasirinko tokį būdą.
Gydytoja pataria: kaip sumažinti gimdymo skausmą be vaistų?  (2)
2014 m. kovo 17 d. 21:21
Priemonių padėti sumažinti gimdymo skausmą yra įvairių. Vienos jų natūralios, kitos - medicininės. Kaip moteris gali padėti sau gimdymo metu ir kokią pagalbą siūlo medikai, pasakoja Kauno krikščioniškųjų gimdymo namų Akušerijos skyriaus vedėja gydytoja akušerė ginekologė Rasa Babiliūtė.
Renkama draugiškiausia naujagimiui ligoninė Lietuvoje  (12)
2013 m. lapkričio 6 d. 00:00
Kokie jūsų prisiminimai iš gimdymo namų? Likote patenkinti medikų draugiškumu? Sulaukėte pagalbos iš personalo, kai nemokėjote priglausti naujagimio prie krūtinės ar verkėte iš skausmo dėl nugraužtų spenelių? Jeigu gimdėte šiais, 2013 metais, galite dalyvauti draugiškiausios naujagimiui ligoninės rinkimuose, kuriuos organizuoja Prieraišiosios tėvystės centras, o jų ambasadore tapo aktorė Kristina Savickytė - Damanskienė.
8 ligoninės Lietuvoje, kuriose geriausia gimdyti  (35)
2013 m. birželio 1 d. 16:16
Lietuvoje iš 35 gimdymo stacionarų Naujagimiui palankios ligoninės statusą turi tik 8. Kodėl tiek mažai? Konsultuoja Daiva Šniukaitė-Adner, tarptautinė laktacijos konsultantė VšĮ „Pradžių pradžia" steigėja, www.pradzia.org.
Šiemet Kaune gimsta mažiau nei pernai naujagimių  (38)
2011 m. lapkričio 4 d. 15:49
Nors šį rudenį prasidėjus naujiems mokslo metams, Kauno miesto savivaldybėje pasidžiaugta, kad miestas atsigauna ir jaunėja, nes į pirmąsias klases susirinko 120 mokinukų daugiau nei pernykštį rugsėjį, miesto vaikų darželių vadovės tikina priešingai: mamos gimdo mažiau ir mažiau savo atžalėlių registruoja į ikimokyklines vaikų ugdymo įstaigas.
Premjeras: valstybė negali patenkinti medikų reikalavimų  (359)
2005 m. balandžio 14 d. 10:33
Streikuoti ketinančių medikų reikalavimo nuo gegužės pusantro karto padidinti atlyginimus valstybė negali įvykdyti, tvirtina Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas. "Ieškome būdų, kaip pataisyti reikalus sveikatos apsaugoje. Bet kategoriškų reikalavimų 50 proc. padidinti atlyginimus jokia valstybė negali išlaikyti. Tai visiškai neįmanoma", - ketvirtadienį "Žinių radijui" pareiškė premjeras.
A.Brazauskas norėtų, kad medikai atsižvelgtų į bendravalstybinius interesus  (345)
2005 m. balandžio 12 d. 17:50
Premjeras Algirdas Brazauskas susitiko su visuomeninių organizacijų atstovais, gydymo įstaigų vadovais, su kuriais buvo aptarti medikų streiko klausimai. Premjeras po susitikimo sakė, kad supranta medikų reikalavimus, tačiau patikino, kad kol kas galimybių didinti atlyginimus tiek, kiek medikai norėtų, nėra.
Padaugės ligoninių, kuriose mamų nebeatskirs nuo naujagimių  (46)
2004 m. spalio 6 d. 18:29
Jungtinių Tautų Vaikų fondo ekspertai spręs, kuriose Lietuvos ligoninėse sudaromos geriausios sąlygos motinoms ir naujagimiams. Gimdymo namams, kurių personalas skatina mamas savo pienu maitinti kūdikius, sudaro sąlygas joms su mažyliais būti visą parą, specialistai suteiks Naujagimiams palankios ligoninės vardą.
Kauno apskrities ligoninė gavo kokybės sertifikatą  (2)
2002 m. spalio 25 d. 14:39
Penktadienį 50 metų jubiliejų pažyminčiai Kauno apskrities ligoninei suteiktas kokybės sistemos atitikties ISO 9001:2000 sertifikatas. Taip pat ligoninė pristatė naują rentgeno aparatą.