kaimynai

„Manchester City“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje, „Liverpool“ taškus prarado
2015 m. balandžio 25 d. 22:15
Šeštadienį Anglijos „Premier“ futbolo lygoje sužaistos aštuonerios 34-o turo rungtynės. Paskutinėse dienos rungtynėse sunkią pergalę iškovojo nugalėtojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas.
Internetą sprogdina skundai: visur vien poros, o aš draugo neturiu  (391)
2015 m. balandžio 25 d. 16:46
Ką daryti, man greitai (…), o poros neturiu. Tai varo į depresiją. Kur tik pažiūriu, ten poros ir poros. Aš irgi noriu santykių. Ką daryti?
Mirtinai šeimos drama: paauglys tėvo niekada jau neišvys  (15)
2015 m. balandžio 25 d. 14:01
Per konfliktą peilių vyrą mirtinai vyrą sužalojusi moteris iš paauglio vaiko atėmė tėvą. Motina atsidūrė už grotų, o berniukui tenka glaustis pas gimines.
Lietuvos tėvų forumo narys: bandoma įvesti supratimą, kad vaikai priklauso valstybei  (283)
2015 m. balandžio 23 d. 20:38
Jeigu tėvas nemokėjo prižiūrėti vaiko ir jį mušė, uždraudus tai daryti, tėvas neišmoks juo rūpintis. Taip sako Lietuvos tėvų forumo (LTF) narys Andrius Atas, komentuodamas naują Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo projektą. Kitą projekto aspektą – nurodymą, iki kokio amžiaus ir kuriuo metu vaikai negali būti vieni – jis vertina kaip valstybės bandymą pasisavinti vaikus.
L. Jonavičius. Ar Rusijos kvėpavimo pakaks suformuluoti naujai strategijai?  (27)
2015 m. balandžio 23 d. 06:00
Lygiai po mėnesio ES ir Rytų partnerystės šalių ( Ukrainos , Moldovos, Gruzijos , Armėnijos , Azerbaidžano ir Baltarusijos ) lyderiai susirinks Rygoje į ketvirtąjį viršūnių susitikimą, kuriame tarsis dėl Rytų Partnerystės ateities.
A. Bružas: naktinis slidinėjimas – puiki galimybė užmegzti romantiškas pažintis  (3)
2015 m. balandžio 22 d. 18:00
Kodėl slidinėjimo mėgėjams nesimiega? Naktinio slidinėjimo seansus pamėgę ne tik lietuviai, bet ir kaimynai iš Lenkijos kartą per mėnesį plūsta į Druskininkų „Snow Areną“, kurioje slidinėti galima iki paryčių. Kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį arena kviečia naktinio slidinėjimo entuziastus nuo 19val iki 3val. nakties.
Aktorius Audrius Bružas atskleidė savo keistą naktinį pomėgį  (1)
2015 m. balandžio 22 d. 15:08
Slidinėjimo entuziastas aktorius Audrius Bružas sako nesistebintis, kad vis daugiau lietuvių vietoje miego renkasi aktyvias pramogas ant sniego.
Studentų dramos Saulėtekyje liudininkas: jis rėkė: „Aš tave užmušiu“  (260)
2015 m. balandžio 21 d. 13:05
Naktį iš pirmadienio į antradienį prie Saulėtekio rajone esančių studentų bendrabučių sulėkė gausios įvairių tarnybų pajėgos. Jas, pamatęs kaimynų konfliktą, iškvietė Erikas – vienas svarbiausių nutikusio įvykio liudininkų.
Gyvenimas rąstiniame name: uždegus šviesą gali įgriūti nelaukti svečiai  (92)
2015 m. balandžio 20 d. 15:14
Bent trumpam apsistoti rąstiniame name tikriausiai svajoja daugelis, tačiau jei tokio namo sienos nėra apšiltintos, o jame gyvenama nuolat – tai jau įstatymo pažeidimas. Vis dėlto patys valdininkai pripažįsta, kad nubausti prasižengėlių jie nelabai gali ir puoselėja viltį, kad patys žmonės geranoriškai išsikels į kitus būstus.
S. Orlovas: Lietuvos mokslininkai – kaip išminčiai dramblio kaulo bokšte  (24)
2015 m. balandžio 20 d. 14:51
Lietuviškas mokslas – atskirtas nuo pasaulio, o mokslininkai – tarsi išminčiai, aklinai užsidarę dramblio kaulo bokštuose, rašantys tik apie jiems įdomius ir suprantamus dalykus. Taip portalui LRT.lt teigia mokslo populiarintojas, tinklaraščio trismegistos.lt autorius fizikas dr. Sergejus Orlovas.
Vienišės dienoraštis: na ir barškinkis su savo barbe
2015 m. balandžio 20 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Dėl jos viena kaimynė išsikraustė, kitos – belsdavo į sieną ir keikdavo  (252)
2015 m. balandžio 18 d. 10:06
Viena kaimynė, neapsikentusi pianistės Gintautės Gataveckaitės grojimo, išsikraustė. Antra, nors ir būdama kurčia, belsdavo į sieną. Bet kamuoti kaimynus buvo verta: šiandien į Australiją emigravusi 27-erių lietuvė mokytojauja ir karjeros siekia Melburne.
Laukta tiesos akimirka: nužudymu įtariamas linkuviškės sugyventinis ilgai teisme neužsibuvo  (416)
2015 m. balandžio 18 d. 09:18
Penkias dienas kaip dingusios be žinos Samantos ieškoję linkuviškiai, jos artimieji, plėšomi skausmo, sutrikę ir pikti – jauna moteris gyvenimą susiejo su žmogumi, kuris dabar įtariamas jos nužudymu. Šeštadienį ryte į Šiaulių apylinkės teismą atvežtas Šarūnas Žemaitis , su jauna moterimi auginęs sūnų. Prokuratūra prašo vyrą suimti.
Pakruojo r. be žinios dingusi mergina rasta negyva, sulaikytas jos sugyventinis: kaimynai nustebę  (5)
2015 m. balandžio 17 d. 20:31
Pakruojo r. dingusi mergina rasta negyva. Šiaulių policijos pareigūnai DELFI sakė, kad sulaikytas ir įtariamasis - jos sugyventinis Šarūnas Žemaitis. 22 metų Samantos Rakauskaitės paieška buvo paskelbta balandžio 13 d.
Pakruojo r. be žinios dingusi mergina rasta negyva, sulaikytas jos sugyventinis  (576)
2015 m. balandžio 17 d. 14:48
Pakruojo r. dingusi mergina rasta negyva. Šiaulių policijos pareigūnai DELFI sakė, kad sulaikytas ir įtariamasis - jos sugyventinis Šarūnas Žemaitis .
Paaiškino, kodėl lietuviai perka kitokius butus nei kaimynai  (85)
2015 m. balandžio 16 d. 21:57
Rinkdamiesi, kokį butą pirkti, lietuviai gerokai skiriasi nuo kaimynų latvių ir estų.
Maskvoje nužudyta lenkų kilmės rusų kino režisierė  (19)
2015 m. balandžio 16 d. 17:48
Lenkų kilmės rusų režisierė Tamara Jakžina prapuolė kovo 14d.. Po dviejų dienų jos artimieji kreipėsi į policiją, tačiau šį prašymą pradėti ieškoti 70-metės moters atmetė. Artimųjų duomenimis, moteris buvo užpulta tik grįžusi iš Lenkijos , kurioje praleido tris mėnesius.
Kijeve nušautas žurnalistas O. Buzyna  (764)
2015 m. balandžio 16 d. 15:26
Ketvirtadienį pranešta, kad Ukrainos sostinėje Kijeve nušautas žurnalistas, rašytojas ir televizijos laidų vedėjas Olesis Buzyna.
Gyvenantys kampiniuose butuose turi tik vieną išeitį  (66)
2015 m. balandžio 16 d. 12:36
Prieš pasiryždami daugiabučio renovacijai, gyventojai dažnai galvoja, kad namo atnaujinimas naudingesnis vadinamųjų kampinių butų, kurie turi daugiau lauko sienų ir dėl to yra šaltesni, gyventojams. „Vidiniuose“ butuose gyvenantys žmonės svarsto, ar jiems reikia tos renovacijos ir ar logiška už ją mokėti tiek pat, kai juos nuo šalčio ir taip saugo kampiniai butai. Tačiau specialistai ir jau modernizuotų namų gyventojai tokius nuogąstavimus vadina nepagrįstais ir tikina, kad renovacija naudinga visiems gyventojams be išimties.
Paleistas į laisvę dar labiau sužvėrėjo: kaip man gražu, kai dega žmonės  (102)
2015 m. balandžio 14 d. 20:22
Lygtinai iš kalėjimo paleistas 11 kartų teistas Anykščių rajono Gikonių kaimo gyventojas 59-erių Eugenijus Augulis susidorojo su savo ilgamete sugyventine. Jųdviejų paauglės dukters motina 48 metų Danute Augustiniene nužudyta pačiu žiauriausiu būdu – pavertė ją gyvu deglu.
Naktį jonaviškis bandė supleškinti namus
2015 m. balandžio 14 d. 08:21
Jonavoje gyvenantis vyras bandė supleškinti namus. Jei ne akyli ir drąsūs kaimynai, padegėjui būtų pavykę įgyvendinti ketinimus.
Latviai rinks naują vadovą. Nori tokio, kaip D. Grybauskaitė  (138)
2015 m. balandžio 14 d. 07:38
Latviai dairosi naujo šalies vadovo – gegužę čia vyks prezidento rinkimai. Dabartinis Latvijos prezidentas Andris Bėrzinis nesieks antros kadencijos, o kaimynai nori ryžtingesnio prezidento nei turėjo iki šiol. „A. Bėrzinis nuolat lyginamas su Lietuvos ir Estijos vadovais. Tikimasi, kad naujasis prezidentas galėtų būti toks, kaip jie“, – portalui LRT.lt kalbėjo politologė Anete Vitola.
Turtingiausio Ukrainos žmogaus paslaptis: viena po kitos įtartinos bendražygių savižudybės  (72)
2015 m. balandžio 13 d. 17:33
Lietus merkia devinto aukšto balkoną, iš kurio buvo išmestas (ar, kaip tvirtina pareigūnai, iškrito pats) prokuroras iš Ukrainos Sergejus Melnyčukas. Ant grindinio apačioje – jo portretas ir kelios žvakės stikliniuose indeliuose. Nuo Juodosios jūros pučiantis smarkus vėjas vieną indelį pavertė šukėmis – dar vienas skaudus priminimas, koks trapus gali būti žmogaus likimas, newsweek.com rašo Maximas Tuckeris.
Kiemas pavirto minų lauku: apie pavojų įspėjo kaimynus  (97)
2015 m. balandžio 10 d. 22:46
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi vilnietė Lina, kuri teigė atradusi išradingą būdą, kaip kovoti su šunų fekalijomis kiemuose. Moteris prie kiekvienos paliktos krūvelės pastatė nuotaikingą vėliavėlę. Galiausiai visa pievelė buvo prismaigstyta tokių vėliavėlių.
Kaliningrado dovana Lietuvai: to nelinkėtum net priešui  (142)
2015 m. balandžio 9 d. 23:09
Kaliningrado srityje naujai pastatyti penki nuotekų valymo įrenginiai buitines nuotekas valo nepakankamai, jeigu apskritai tai daro. O blogiausia tai, kad neišvalyti teršalai pasiekia ir Lietuvą. Tokią išvadą daro organizacija „Transparency International-Russia“, kartu su partneriais atlikusi tyrimą ir viešai paskelbusi jo išvadas.
Savaitgalį Kaune – neregėtos plaukimo varžybos  (1)
2015 m. balandžio 9 d. 11:34
Balandžio 10-11 dienomis Kauno plaukimo centro baseine vyks Baltijos šalių plaukimo čempionatas bei Baltijos šalių jaunių plaukimo mačas. Tai – pirmos tokio masto tarptautinės varžybos rekonstruotame baseine, kuriame varžysis 281 plaukikas iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos.
30 moterų papasakojo apie neįtikėtiniausias vietas , kuriose mylėjosi  (22)
2015 m. balandžio 9 d. 00:00
Daugumai sekso žaidimai asocijuojasi su „50 pilkų atspalvių“. Bet kodėl gi neišėjus iš miegamojo? Pripažinkime – seksas vien lovoje tiesiog neįdomu.
Tris dainas trukęs konfliktas R. Williamso koncerte sugadino nuotaiką  (195)
2015 m. balandžio 8 d. 12:25
Labai norėjau pakliūti į Robbie Williams koncertą dar Taline. Deja... Sužinojusi, kad vyrukas atvyks į Kauną, apsidžiaugiau. Dar neprasidėjus oficialiai bilietų prekybai aš juos jau laikiau savo rankose (užsiregistravau jo puslapyje ir kelias dienos prieš oficialią bilietų pardavimo pradžią gavau nuorodą į bilietų pardavėjo puslapį). Valio!!!
Skalūnų baimė: atskleidė tikrąją mistinio skysčio sudėtį  (295)
2015 m. balandžio 7 d. 21:53
Lietuva ruošiasi skelbti antrąjį angliavandenilių išteklių naudojimo konkursą Šilutės-Tauragės plote, tačiau iki šiol vietinius gyventojus kamuoja tam tikros baimės. Viena didžiausių - kad uolienų ardymui naudojamas skystis gali užteršti aplinką, o baisiausia - geriamąjį vandenį. GRYNAS.lt aiškinsi, ar tikrai verta dėl to nerimauti ir kokia iš tiesų yra šio mistinio skysčio sudėtis.