kaimynai

Iš Amazonės džiunglių išlindo dar viena izoliuotos genties žmonių grupė  (34)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:33
Ties Brazilijos ir Peru siena iš Amazonės džiunglių išlindo ir su išorinio pasaulio gyventojais bendravo dar viena indėnų grupė, iki tol niekada nekontaktavusi su kitais žmonėmis. Tai kelia valdžios baiminimąsi, kad šios genties žmonės yra stumiami iš savo tradicinių žemių ir dėl to jiems gresia išnykimas.
Šiaulietė: benamės buvo gaila tol, kol nepamačiau vidury dienos besituštinančios kieme  (107)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 20:30
Benamiai tampa vis opesne socialine miesto problema.
Įvertino Palangos vasarą: pajuto, kad latviai jau turi eurą  (69)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 18:01
Artėjant rudeniui Palangos verslininkai jau skaičiuoja  viščiukus – kaip sekėsi dirbti vyraujant tokiems permainingiems orams.
Laimingos santuokos receptą atskleidusi V. Tarasovienė: nesuprantu, kai moterys nori išeiti pašėlti su mergaitėmis  (250)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 11:56
Vienoje televizijos laidoje laimingai susituokusių pramogų pasaulio porų gyvenimą analizavusi būrėja Vaiva Budraitytė sakė, kad septynerius metus susituokę Violeta ir Vilius Tarasovai vengia dalinti interviu ir viešumos vengia todėl, kad bijo „nužiūrėjimo“.
Nuo skirtingų vyrų septynių vaikų susilaukusi moteris: visi geri jau vedę  (795)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 00:08
Lentvaryje gavusi socialinį būstą be patogumų Janina su vaikais neatsidžiaugia, nors žiemojo be elektros, o vandenį maistui ir prausimuisi tenka vežiotis vaikišku vežimėliu.
Italijoje 3 metus gyvenanti Ugnė: lietuviai čia gali kalnus nuversti  (20)
2014 m. rugpjūčio 17 d. 00:00
Italijoje jau trečius metus gyvenanti Ugnė Lattisi (34 m.) juokauja iš verslininkės tapusi daržininke ir kad naujoji veikla jai kol kas visai neblogai sekasi – bent jau savo vyrą italą Leonardo atskirti bulves nuo pomidorų išmokė.
6-eri metai po karo Gruzijoje: ten skurdas bado akis  (109)
2014 m. rugpjūčio 16 d. 17:10
Praėjus 6-eriems metams po Gruzijos– Rusijos karo, buvę laikini pabėgėlių būstai Gruzijoje tampa nuolatiniai.
Karvėms baigėsi maudynių laikai  (91)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 21:38
Vasarą aplinkosaugininkams darbo netrūksta. Jie turi ne tik per padidinamąjį stiklą stebėti lėbaujančius poilsiautojus, bet ir nuo ežerų bei upių vaikyti karves ar kitus naminius gyvulius, siekiančius gurkštelėti gaivaus vandens. Jei įkaitę gyvūnai priartėja prie vandens, jų šeimininkai baudžiami kelis šimtus litų siekiančiomis baudomis.
Filmai, kurie padės susigrąžinti vasarišką nuotaiką
2014 m. rugpjūčio 14 d. 14:09
Tai, kad vasara baigiasi, galime pastebėti ne tik žvelgdami į kalendorių, bet ir pro langą. Į Lietuvą atslenka lietingi ir vėsūs rudeniški orai – tokiomis dienomis tesinori susirangyti į lovą su arbatos puodeliu ir pasileisti gerą filmą.
Lietuviai Rusijos glūdumoje: tai yra visiškas kosmosas  (252)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 17:18
„Protu Rusijos nesuprasi,“ - šį posakį mėgsta ir patys rusai, ir jų kaimynai. Dar teigiama, kad niekada nežinai, ko iš Rusijos tikėtis.
Japoniška dvasių pagerbimo šventė - Obon bus švenčiama ir Vilniuje  (13)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 10:20
Trečiadienio vakarą dešiniajame Neries krante prie Mindaugo tilto įsikūrusiame "Vilniaus uoste" vyks jauki japoniška šventė - Obon. Gražiausias vakaro akcentas - japoniškų žibintų paleidimas į vandenį.
Lietuvos futbolo lygos 22-o turo apžvalga: čempionas skrieja pirmyn  (5)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 17:16
Po pergalės prieš Klaipėdos „Atlantą“ Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai persvarą prieš artimiausią persekiotoją A lygoje padidino iki 9 taškų. „Žalgiris“ pasinaudojo tuo, kad apatiniai turnyro lentelės kaimynai „Trakai“ ir Marijampolės „Sūduva“ prarado taškų – tarpusavyje sužaidė 0:0. Vilniečiai namuose „Atlanto“ nepagailėjo – antrame kėlinyje įmušę triskart, šalies čempionai laimėjo 3:0.
Atrado būdą, kaip už šildymą mokėti 30 proc. mažiau  (16)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 20:03
Įsibėgėjus daugiabučių namų renovacijai vis dar pasigirsta skeptikų teiginių, kad gyventojams tai nėra naudinga. Tuo tarpu paskutinius renovacijos darbus savo daugiabutyje stebintys gyventojai pasakoja visai ką kita – apie gerokai sumažėjusias išlaidas, gražėjančią aplinką ir net naudą valstybei.
Spalvinga kvaišalų platintojo patirtis privertė kaimynus tapti aklais ir kurčiais  (6)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:40
Kai Šiaulių miesto policijos ir Šiaulių Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro kriminalistai iš Lyros g. 5-ojo namo su antrankiais išvedė du vyrus, namo gyventojai dėkojo pareigūnams, iškrausčiusiems iš jų namo kvaišalų „taško“ savininką ir jo draugelį.
Europos čempionato atranka: rusai gavo antausį, latviai laimėjo  (12)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 23:54
Sekmadienį prasidėjo atranka į 2015 metų Europos čempionatą. Po pirmo kvalifikacinio etapo vienintelę vietą pirmenybėse užsitikrino Estijos rinktinė, o antrame etape dėl 13 vietų kaunasi 26 Senojo žemyno nacionalinės komandos.
Britanijoje šiauliečių sužadėtinių žūtis: daugiau nei tiesiog kraupi tragedija  (45)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 23:06
Vystančių gėlių puokštės ir išdegusios žvakės – vienintelis kraupios tragedijos priminimas. Tragedijos , kurioje mįslingomis aplinkybėmis žuvo jaunų lietuvių pora 26 metų Tadas Z. ir 24 metų jo sužadėtinė Nonita K., rašo vietos laikraštis „The Wisbech Standrad“.
Lietuviai keliautojai šių metų atostogoms išlaidų nemažins
2014 m. rugpjūčio 10 d. 16:03
Per šių metų atostogas keliautojai pinigines planuoja atverti ne mažiau nei pernai. „ TopTravel .lt“ duomenimis, dauguma planuojančių atostogas (78 proc.) sako, kad finansinių įpročių nekeis, 14 proc. pinigus leis atsargiau, o 8 proc. ketina skirti daugiau finansų nei prieš metus.
Gyvenimas daugiabutyje: daugiau nebegaliu  (88)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 15:00
Vilniaus Pašilaičių mikrorajone gyvenanti 22-ejų Aistė naktimis negali užmigti dėl dažnai triukšmaujančių kaimynų. Ji sakė bandžiusi kalbėti su kaimynystėje gyvenančiais jaunuoliais, kad jie bent darbo dienomis leistų išsimiegoti, bet tai laukto rezultato nedavė.
Pareigūnai sutramdė Naujojoje Vilnioje siautėjusių nusikaltėlių gaują  (22)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 13:27
Painias vagysčių istorijas Vilniaus m. 4-ojo policijos komisariato kriminalinės policijos pareigūnai kartu su Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 4-ojo ir 5-ojo skyriaus prokurorais išnarpliojo vienu atokvėpiu - vieną po kitos.
Nauji Kim Kardashian namai už 52 mln.Lt FOTO  (1)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 11:52
Kim Kardashian ir Kanye Westas persikėlė į naujus namus. Šis būstas jiems atsiėjo apie 52 mln.Lt (20 mln.dol.).
Jūsų išsvajotų vasaros atostogų laukia ir ilgapirščiai
2014 m. rugpjūčio 8 d. 15:21
Rugpjūtį visi skuba įšokti į paskutinį vasaros atostogų traukinį: vieni patraukia link ežerų, kaimo sodybų ar pajūrio, kiti renkasi poilsį svetur. Tad palikti tušti namai, jei vasarotojai pro pirštus pažiūrėjo į jų saugumą, kartais kišenę paplonina kur kas labiau nei ilgai planuotos atostogos .
Niekadėjai iššaudė ūkininko avis  (23)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 12:17
Alytaus rajone, Bukaučiškių kaime, ginkluotiems asmenims užkliuvo ūkininko ganykloje ramiai besiganiusios avys – niekadėjai jas iššaudė. Kelių tūkstančių litų nuostolį patyręs ūkininkas keršto neįtaria, greičiau tai buvo nevykęs bandymas „pasilinksminti“.
Kurorto pašonėje – infekcijos židinys, baiminamasi protrūkio  (83)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 14:02
Trakų pašonėje esančios Bražuolės gyventojai skambina pavojaus varpais – ignoruojantys teismo sprendimą priverstinai gydytis nuo bjaurios užkrečiamos ligos kaimynai kelia grėsmę ne tik miesteliui, visam rajonui, bet ir atvykstantiems į Trakus.
Norite pažinti Italiją? Aplankykite Apuliją!
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Jei norite tikros, nuoširdžios, saulėtos, dosnios ir – vargas net lietuvių skrandžiams! – skanios Italijos , nesustokite neįperkamais blizgučiais tviskančiame Milane ar turistų numindžiotoje Romoje.
15 dalykų, apie kuriuos moterys pagalvoja po sekso  (1)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 00:00
Kokios mintys dažniausiai moteris apninka po karštos meilės nakties?
Miestiečiai nuskriausti: šašlykų kepti negalima  (279)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 23:39
GRYNAS.lt skaitytojas Vilius pranešė apie tai, kad jo kaimynas prie vieno iš Pašilaičių mikrorajono daugiabučių savaitgalį išsinešęs šašlykinę ėmė čirškinti mėsą. Vilnietis tuo liko labai nustebęs ir prašė pasidomėti, ar kaimynas nepažeidė tvarkos. Pasirodo, kad mėsą kepusiam vyrui labai pasisekė. Jei jį būtų pastebėję pareigūnai, grėstų bauda iki 200 litų.
Kuršių marių regatos atgarsiai: moterys veržiasi į buriavimą  (2)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 13:11
Dar ką tik Nidoje skambėjo koncertai, šurmuliavo linksma minia, buriuotojai dalinosi įspūdžiais, kaip sekėsi varžybose, laistė pergalės šampaną. 47-a Kuršių marių regata baigėsi, tačiau dar ilgai bus kalbama apie praėjusias varžybas ir kovų azartą. O jo ne mažiau turėjo ne tik regatoje dalyvavę vyrai, bet ir buriuotojos, kurių įgulose vis daugėja.
Naujas ginklas kovoje dėl vietos automobiliui: ar tai teisėta?  (27)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 10:31
Kai kurių uostamiesčio daugiabučių gyventojai rado būdą, kaip kiemuose rezervuoti vietas savo automobiliams ir atsikratyti svetimų, o šie suabejojo tokio reikalo teisėtumu.
„Galapagai 2014” įkvėpė Danijos muzikantus pagalvoti apie nekilnojamą turtą Lietuvoje  (8)
2014 m. rugpjūčio 3 d. 20:51
Savaitgalį Zarasuose įvykęs Europoje pripažintas festivalis „ Galapagai 2014” kaip visada sulaukė gausaus būrio svečių iš užsienio. Latviai džiaugėsi, kad lietuvių šventėje viskas pigiau, vokiečiai mėgavosi pasiūlyta pramogų ir muzikos įvairove, baltarusai galėjo atsipūsti netoli nuo namų, bet toli nuo režimo, o šeštadienį užkulisiuose laiką leidę švedai ir danai teigė, kad lietuvių alus yra pats geriausias pasaulyje, ir nė nesiskubino namo.