kaimynai

Buvęs GRU agentas: V. Putinas neturi kito pasirinkimo  (182)
2014 m. lapkričio 28 d. 15:29
Garsus rašytojas, istorikas ir publicistas Viktoras Suvorovas (Vladimiras Rezunas) Varšuvoje pristatė knygą „Alfavit Suvorova“, skirtą skaitytojams Lenkijoje. Po pristatymo buvęs sovietinių laikų šnipas sutiko atsakyti į naujienų portalo DELFI klausimus.
D. Grybauskaitė: turime padėti kovoti su kaimynais, kurių rankos yra kruvinos  (304)
2014 m. lapkričio 28 d. 12:39
Prieš metus, 2013-ųjų lapkričio 28-osios vakarą, Ukraina Vilniuje atsisakė pasirašyti asociacijos sutartį su Europos Sąjunga (ES)
Atviras moters prisipažinimas: problemą slėpiau pirkdama vyną skirtingose parduotuvėse  (53)
2014 m. lapkričio 27 d. 16:39
Neseniai skaičiau straipsnį apie žurnalistę, kuri apsilankė anoniminių alkoholikų (AA) susirinkime ir papasakojo savo įspūdžius. Pasigedau gilesnių žinių apie šią organizaciją. Taip, paprastam žmogui galbūt ir keistoki šie susirinkimai ir tai, kad žmonės gali kalbėtis apie labai privačius dalykus, tačiau tai – ne viskas.
Lenkijos spauda: nors SGD turėjome pasistatyti pirmi, lietuviai mus aplenkė  (42)
2014 m. lapkričio 27 d. 15:07
Mūsų kaimynai lenkai, nors patys dar neskuba įsivesti euro, su dideliu dėmesiu stebi Lietuvos kelią į euro valiutą ir Lietuvos ekonomikos pasiekimus. Tą dėmesį dar labiau pagyvina sėkmingas Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų ( SGD ) terminalo projekto įgyvendinimas.
Niujorke dirbę raseiniškiai: kaimynai-narkotikų prekeiviai - mažiausias iš nuotykių čia  (4)
2014 m. lapkričio 27 d. 09:45
Tau svaigsta galva nuo pastatų didybės, šviesų gausybės, žmonių masiškumo, tautų ir rasių įvairovės, nesuvokiamo skubėjimo. Gyveni juodaodžių kvartale, tavo kaimynai – narkotikų prekeiviai. Po sunkios darbo dienos tu mėgaujiesi „Jankių“ rungtynėmis kartu su dar 50 tūkstančių žiūrovų. Tu – Niujorke!
Iš degančio namo kaimynai išnešė sąmonės netekusį vyrą  (4)
2014 m. lapkričio 26 d. 23:15
Trečiadienio vakarą, 22.40 val., ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Vilniuje, Sakališkių sodų III g. Buvo pranešta, kad dega vagonėlis , jame gali būti žmonių.
Į botanikos sodą lankytojai lindo per tvorą  (1)
2014 m. lapkričio 26 d. 14:17
Savaitgalį į pirmuoju sniegu pasipuošusį Vytauto Didžiojo universiteto Kauno botanikos sodą susirinko gausus būrys žmonių. Įėjimas į sodo erdvę buvo istoriškai ypatingas – pro skylę tvoroje.
Lietuvoje bus auginami eršketų ikrai  (13)
2014 m. lapkričio 26 d. 11:40
Ką tik baigėsi tradicinė neršiančioms lašišoms ir jų nerštavietėms apsaugoti skirta akcija „Lašiša-2014“. Aplinkosaugininkai pasitelkdami kitų institucijų ir visuomenės pagalba tris mėnesius vykdė reidus, budėjimus, stabdė ir tikrino įtartinus automobilius. Įdėta daugybė valandų sunkaus darbo apsaugant vertingųjų žuvų išteklius, tačiau tai dar niekis palyginus su tuo, kiek darbo inspektoriai turės po 12-15 metų.
A. Bačiulis: Be Lenkijos mes neapsiginsim  (392)
2014 m. lapkričio 25 d. 19:32
Apie šauktinių tarnybą, karinį rengimą, visuomenės apsiginklavimą, destruktyvią LDDP įtaką krašto apsaugai, kariuomenės vystymosi kryptis bei Lenkijos vaidmenį Baltijos šalių apginamuno kontekste su karo ekspertu Audriumi Bačiuliu kalbėjosi Algirdas Kazlauskas .
Po daugelio metų – netikėtas susitikimas  (11)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:22
Pačiame miesto centre gyvenome dvylika šeimų, tačiau apsuptas senų namų ir sandėliukų mūsų kiemas buvo uždaras ir priklausė tik mums vieniems. Daugumą gyventojų – vaikai ir paaugliai, kiekvienas su savo pomėgiais, svajonėmis ir besiformuojančiais charakteriais.
B. Skurstenės vyras garsina Lietuvą – pelnė medalį Europos kikbokso čempionate  (6)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:30
Šeštadienį Maribor mieste, Slovėnijoje pasibaigė Europos kikbokso čempionatas. Jis Lietuvai buvo sėkmingas - kikboksingo federacijos krepšelis pasipildė bronzos medaliu.  Šis medalis ypatingai svarbus, nes mūsų šalies sportininkai pirmą kartą dalyvavo kikbokso varžybuose, pagal kick light (negalimi stiprūs smūgiai, labiau akcentuojama technika ir greitis) taisykles.
Etiketo subtilybės: kaip gerti sultinį ir kur dėti vyšnios kauliuką
2014 m. lapkričio 25 d. 00:00
Pravartu atnaujinti gražaus elgesio prie stalo žinias, kad netektų kankintis nesiryžtant paimti į rankas pyragaičio ar svarstant, kaip patiekti svečiams sriubą...
D. Leinartė. Iš lietuvių emigrantų ir toliau atiminės vaikus  (257)
2014 m. lapkričio 24 d. 17:09
Lietuvą pasiekia žinios, kad kai kurios į Šiaurės šalis emigravusios Lietuvos šeimos atkreipia vietinių socialinių darbuotojų dėmesį. Dar daugiau, yra atvejų kai Lietuvos emigrantų vaikai atskiriami nuo tėvų ir perduodami valstybės priežiūrai. Emigrantai , genami baimės prarasti vaiko globą, nutaria neleisti vaikų į vietines mokyklas ir naudojasi nuotoliniu mokymu.
Kijevas: Ukrainos teritorijoje – 7,5 tūkst. Rusijos karių  (214)
2014 m. lapkričio 22 d. 11:06
Ukrainos gynybos ministras šeštadienį pareiškė , kad Rusija yra įvedusi 7,5 tūkst. savo karių į rytų Ukrainą, kur promaskvietiški separatistai jau kelis mėnesius kaunasi su vyriausybės pajėgomis.
Vietoj „selfių“ ir aukštuomenės – Afganistanas ir 63 atsilenkimai per minutę(INTERVIU)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:00
Į kariuomenę Ieva atėjo net nežinodama, kaip atrodo generolas, bet jau po metų skrido į Afganistaną ir praėjo karinius mokymus. „Tu? Karinius mokymus? Nejuokink!“ – stebėjosi draugai, bet Lietuvos krašto apsaugos fotografė Ieva (23 m.) įrodė: 63 atsilenkimai , 3 km per 15 min., 23 atsispaudimai – viskas įveikta!
Analitikai: Maskva siekia tokių tikslų, kuriais mums sunku ir patikėti  (83)
2014 m. lapkričio 21 d. 14:32
Rusų politologas, publicistas ir visuomenės veikėjas Andrejus Piontkovskis mano, kad V. Putinas gali įšaldyti Ukrainos konfliktą, bet mėgins gelbėti savo kaip „Rusų pasaulio“ patrioto įvaizdį imdamasis tam tikrų veiksmų Kaukaze, ir tai kelia pavojų visoms trims Pietų Kaukazo valstybėms.
D. Petrulis. Lietuviai Tėvynėje ir užsienyje ekonominius iššūkius gali įveikti kartu  (6)
2014 m. lapkričio 21 d. 08:05
Lietuva 2014-aisiais atsidūrė ties didelių politinių, ekonominių ir saugumo iššūkių slenksčiu.
Dėl avarijos nekalto jaunuolio laukia daug nemalonumų  (45)
2014 m. lapkričio 20 d. 20:44
Ketvirtadienį, apie 12 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Biržų ir Plytinės gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Yra sužeistų žmonių.
Kandidatė į lygių galimybių kontrolieres pritaria tos pačios lyties asmenų partnerystei  (46)
2014 m. lapkričio 20 d. 19:02
Kandidatė į lygių galimybių kontrolieres Diana Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė teigia pritarianti tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimui.
Neištvėrę Kauno gyventojai duobes užtaisė patys  (27)
2014 m. lapkričio 20 d. 13:48
Kauno Dainavos mikrorajono Partizanų gatvės gyventojai kreipėsi į Kauno miesto valdininkus, tačiau... Lėšų gyventojų kiemų duobių tvarkymui nenumatyta, ar numatyta tiek, kad gyventojai savo lėšomis turi rūpintis kiemų gerove?
Verslininkai jaučia nerimą: per apdovanojimus klauso apie saugumą  (2)
2014 m. lapkričio 20 d. 13:05
Ketvirtadienį per Švedijos verslo apdovanojimus iš devynių finalistų išrinkti geriausi verslininkai ir įmonės, kandidatuojantys į tris nominacijas. Apdovanojimų metu kviestiniai pranešėjai skaitė pranešimus, vienas jų - savaitraščio „ The Economist “ apžvalgininkas, Vidurio ir Rytų Europos bei Rusijos , energetinio saugumo specialistas Edwardas Lucasas , kuris kalba apie saugumo krizę Europoje , Lietuvą joje ir apie šios krizės įtaką šalies ekonomikai.
Nacionaliniai keliavimo ypatumai: lietuviai pasaulį stebina „nemokėjimu ilsėtis“  (10)
2014 m. lapkričio 20 d. 09:18
Svetur atostogų vykstantys Lietuvos gyventojai išsiskiria žingeidumu. Dažnas poilsinę kelionę užsisakęs keliautojas būtinai nori suderinti ir malonumus, ir naudą, todėl poilsį paplūdimyje paįvairina ekskursijomis ar savarankiškai keliaudamas po šalį.
V. Lukoševičius. Seime ruošiamas eksperimentas paneigs fizikos dėsnius daugiabučiuose  (68)
2014 m. lapkričio 20 d. 06:38
Seimo nariai–eksperimentatoriai vėl suabejojo fizikos dėsniais. Šiuo metu siūloma neapskaityti daugiabučių laiptinėse suvartojamos šilumos ir įtvirtinti teisę nuo centralizuoto šilumos tiekimo sistemos atsijungti ne pastatams, o atskiriems butams. Kur tai gali nuvesti?
Ant lietuvių šeimos namo Čikagoje nukrito lėktuvas  (26)
2014 m. lapkričio 19 d. 10:47
Lapkričio 18 d. naktį nedidelis lėktuvas įsirėžė į Čikagos Pietryčiuose esantį namą. Žuvo lėktuvo pilotas.
5 patarimai, kaip žiemos metu apsaugoti savo sodybas ir sodo namelius nuo vagysčių
2014 m. lapkričio 19 d. 00:00
Pirmasis sniegas dar neiškrito, bet žmonės jau baigia nukasti daržo gėrybes ir apleidžia savo kaimo sodybas, vasarnamius bei sodo namelius žiemos sezonui. Sodybos – puiki erdvė poilsiui šiltuoju metų laiku, kuri kitiems tampa ir gyvenamuoju namu. Tačiau retas rimtai pasirūpina jų saugumu, o vertėtų.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Rusijos apžvalgininkai mato mus klestinčiu regionu arba žmonijos susinaikinimo priežastimi  (69)
2014 m. lapkričio 18 d. 18:22
Vadovaudamiesi mūsų šalies himne įrašytu Vinco Kudirkos nurodymu semti stiprybę iš praeities, nuolat į ją ir žvalgomės. 2014-uosius metus lyginame su 1914-aisiais, kai Europa paskendo Pirmojo pasaulinio karo liepsnose, sekdami pranešimus iš Rytų Ukrainos prisimename, kaip 1940-aisiais nesugebėjome bent simboliškai pasipriešinti Sovietų sąjungai, o aptarinėjant Vilniaus krašto lenkų mažumos pageidavimus savaip rašyti gatvių pavadinimus būtinai kas nors primena to krašto okupaciją tarpukariu.
Sodybų tuštėjimo metas: vagys nesnaudžia  (3)
2014 m. lapkričio 18 d. 09:48
Pirmasis sniegas dar neiškrito, bet žmonės jau baigia nukasti daržo gėrybes ir apleidžia savo kaimo sodybas, vasarnamius bei sodo namelius žiemos sezonui.
Mokesčiai Europoje: už ką nemoka airiai ir kodėl vokiečiai lenda į svetimas lovas  (35)
2014 m. lapkričio 16 d. 22:46
Kai kraustaisi į kitą šalį, reikėtų ne tik paieškoti kalbos kursų ir susipažinti su tenykščiais papročiais bei tradicijomis, bet ir pasidomėti mokėjimo už komunalines paslaugas tvarka. Kitaip pražilsi, bandydamas išsiaiškinti, ką reiškia skaičių chaosas itališkose sąskaitose, arba sulaukti sąskaitų už šaltą vandenį Airijoje.
Kaip padėti darboholikui?  (24)
2014 m. lapkričio 15 d. 16:23
„Gamtoje darboholizmo nėra. Skruzdės nebando visų šapų į skruzdėlyną sutempti, o bitės sunešti viso medaus“, – sako psichologė psichoterapeutė Genovaitė Petronienė . Lygiai taip pat visų darbų nereikėtų susigriebti ir žmogui, nes tokiu atveju nukenčia ir jis pats, ir jo šeima, ir kartais netgi darbas.