kaimynai

Pasidalino patirtimi gydymo įstaigose, kuri gali nustebinti ne vieną  (18)
2015 m. gegužės 24 d. 10:22
Aš stebiuosi, kaip Lietuvoje dar liko gyvų žmonių. Juk visus jau turėjo numarinti nedori ir nepastabūs medikai, prieš tai išsunkę materialiai...
„Euroviziją” laimėjo Švedija, kurią vietą iškovojo Vaidas ir Monika?  (5585)
2015 m. gegužės 23 d. 21:50
60-osios „Eurovizijos“ nugalėtojo laurai šeštadienio vakarą atiteko Švedijos atstovui. 28-erių Mansas Zelmerlowas konkurse atliko dainą „Heroes“, padėjusią jam sugrąžinti „Euroviziją“ į Švediją. Antroji liko rusė Polina Gagarina su daina „Million Voices“. Trečią vietą užėmė „Il Volo“ iš Italijos. Būtent šių valstybių atstovai užsienio spaudoje ne kartą ir buvo įvardinti realiausiais kandidatais nugalėti jau 60 kartą surengtą dainų konkursą. Vaidas Baumila ir Monika Linkytė užėmė 18 vietą, surinkę 30 balų.
Rusų kariai Vokietijoje: prievartautų moterų dienoraščiai  (1346)
2015 m. gegužės 23 d. 06:00
Antony Beevoris mokėsi Vinčesterio koledže ir Karališkojoje Sandhersto karo akademijoje. Tapęs 11-ojo husarų pulko karininku tarnavo Vokietijoje ir Anglijoje . Išleido kelis romanus. Vienas jų – „ Stalingradas “ („ Alma littera “, 2012) apdovanotas keliomis premijomis ir tapo bestseleriu net keliose kategorijose. „ Berlynas : žlugimas 1945-aisiais“ meistriškas subtilaus pasakojimo ir preciziškai tikslių faktų derinys, tapęs populiariausia 2013 metų istorine knyga, kuri verčiama į daugiau nei dvidešimt keturias kalbas.
Sunkia liga galima užsikrėsti net ir kvepiančioje gamtoje
2015 m. gegužės 23 d. 00:00
Kartais ima atrodyti, kad mes, žmonės, gyvename taip, tarytum būtume kažkieno bandomieji triušiai. Juk mums skiriama tiek įvairiausių išbandymų, tiek sunkių ligų! Ir kažkas tarytum stebi, kaip mes su visu tuo susidorosime. Negana vėžio, diabeto ir aterosklerozės, tas „kažkas“ prieš 20 metų mums dar atsiuntė ir erkių! Kraujasiurbių vabalų, kurie užkrečia sunkiomis ligomis mums to visiškai nesitikint ir nieko kenksmingo nedarant, tiesiog džiaugiantis gyvenimu ir žydinčia gamta .
G. Azguridienė. Alternatyvos. Viską patys  (6)
2015 m. gegužės 23 d. 00:00
Pirmoji logiškai besiprašanti alternatyva dabartinei maisto pasiūlos situacijai yra jo tiesiog nepirkti. Tačiau jos paprastumas apgaulingas.
Kodėl Rusija „Eurovizijoje“ – vis dar viršuje, o britai – seniai nebe  (61)
2015 m. gegužės 22 d. 13:58
Lietuva ir daugelis kitų Europos šalių vėl nyra į „Eurovizijos“ karštinę. Tarptautinis dainų konkursas auditorijos dėmesį kasmet patraukia keistais įvaizdžiais, dažnai lėkštomis dainomis ir kičiniais pasirodymais.
Vaidas ir Monika pateko į „Eurovizijos“ finalą!  (2181)
2015 m. gegužės 21 d. 21:53
Ketvirtadienio vakarą iš Vienos „Stadthalle“ arenos tiesiogiai visai Europai ir Australijai buvo transliuojamas antras tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis, kuriame su daina „This Time “ pirmieji pasirodė Lietuvos atstovai Monika Linkytė ir Vaidas Baumila . Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dalyvavo 17-os šalių atlikėjai ir grupės. Į finalą iš jų pateko tik 10.
Graudi įvaikintos moters istorija: kartais net skaudu prieš savo tikrąją mamą  (14)
2015 m. gegužės 21 d. 13:07
Buvau įvaikinta. Rašau buvau, nes tai buvo taip seniai... Ir mano tėvų seniai nebėra. Nebėra, bet mano Mama, kuri mane įsivaikino, tebėra mano mintyse ir maldose kasdien.
Iš degančio namo moterį išgelbėjo kaimynai  (2)
2015 m. gegužės 20 d. 14:08
Trečiadienį ryte gaisras kilo Kuršėnuose (Šiaulių raj.). Sodžiaus gatvėje gaisro gesinimo darbai vyko kelias valandas.
Iš degančio namo kuršėnietę išgelbėjo kaimynai
2015 m. gegužės 20 d. 14:08
Ryte gaisras kilo Kuršėnuose (Šiaulių raj.). Sodžiaus gatvėje vis dar vyksta gaisro gesinimo darbai.
Per Sekmines siūlo paragauti Aukštaitijos gaspadinių skanėstų  (2)
2015 m. gegužės 20 d. 10:58
Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija kviečia gegužės 23 dieną užsukti į Meironis, kur vyks tradicinis Sekminių renginys.
Kaip išsirinkti tinkamas užuolaidas
2015 m. gegužės 20 d. 00:10
Sutikite, užuolaidos i šties svarbi namų interjero dalis. Jos puikiai slepia mus nuo aplinkinių žvilgsnių, namams suteikia jaukumo, išskirtinumo, puošnumo.
Kai trūko kantrybė, katė pradėjo naudotis durų skambučiu  (12)
2015 m. gegužės 19 d. 14:32
Šeimininkai sako, kad niekas katės šito specialiai nemokė ir nedresavo – Vasilisa to išmoko pati. Kaip? Ogi visai paprastai.
Lietuvos kelių būklė – kritinė  (64)
2015 m. gegužės 19 d. 11:24
Asociacijos „ Linava “ nariai – keleivinio transporto vežėjai – skambina pavojaus varpais: šalies kelių būklė pasiekė kritinį tašką. Ypač apleisti rajonai, kuriuose esantys duobėti ir neprižiūrėti vieškeliai ne tik smarkiai kenkia transporto priemonėms, bet ir sukelia diskomfortą keleiviams – tokiu būdu smunka bendra keleivinio transporto paslaugų kokybė.
D. Užkuraitis: Rusija savo populiarumą „Eurovizijoje“ gali pasididinti ne visai skaidriais būdais  (253)
2015 m. gegužės 19 d. 10:56
„Eurovizijos“ konkursas yra politizuotas, tačiau tai nėra fatališkas reiškinys, sako LRT .lt pašnekovai. Nors buvo galima manyti, kad simpatijos Rusijos atstovams šiais metais dėl šalies agresijos sumažės, lažybų tinklalapiai Rusijos atlikėjams žada aukštesnę vietą nei pernai.
Vienišės dienoraštis: toks vyras su tokia baidykle?!
2015 m. gegužės 19 d. 09:18
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Įspėja: susidūrėme su pamatiniais pasikeitimais Rusijos vidaus politikoje  (152)
2015 m. gegužės 19 d. 08:18
„Esame susidūrę su pamatiniais pasikeitimais Rusijos vidaus ir užsienio politikoje. Tai reiškia pasaulėžiūros konfliktą tarp Rusijos ir Vakarų. Konfliktas, kuris šiuo metu vyksta, iš tikrųjų tik iliustruoja tuos esminius skirtumus tarp Rusijos ir Vakarų. Kita vertus, iliustruoja ir pavojus. Negalime atmesti galimybės, kad ir būtų gaila, kad situacija gali blogėti ir konfliktas gali plisti. Todėl visos pastangos yra sutelktos tam, kad būtų laikomasi politinio susitarimo ir kad situacija stabilizuotųsi“, – taip situaciją Ukrainoje vertina Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas .
„Positivus'15“: kodėl savo vasaros festivalio verta ieškoti Latvijoje  (5)
2015 m. gegužės 18 d. 12:11
Lietuvos muzikos festivaliai šiemet ypač viliojantys, bet didžiausia muzikos šventė Baltijos šalyse vasarą vėl organizuojama Latvijoje. Čia aštuntus metus vyks festivalis „ Positivus “. Ką šiemet ten bus galima rasti?
Norintys pasigėrėti paukščių gausa kviečiami į pamarį  (1)
2015 m. gegužės 18 d. 10:15
Nemuno delta prisipildė pavasarinio paukščių klegesio. Regioniniame parke intensyviai vykdomos paukščių apskaitos ir stebėsenos. Atlikti baublių, stulgių, plovinių vištelių, gaidukų, avocečių minitoringai, stebėti ir kiti reti pajūrio paukščiai .
Sukrečianti istorija apie smarkiai sužalotą kalytę Liusi: padėkite!  (9)
2015 m. gegužės 17 d. 08:00
Paršliaužti pas savo didžiausią skriaudiką, kankintoją, žudiką gali tik šuo. Lyg ta besąlygiška ištikimybė būtų įaugusi į kraują, ir lygiai tokia pat natūrali kaip pats kvėpavimas. Ir ne, šunys nebėga iš namų, kuriuose juos skriaudžia. Ir ko gero, net jei leistum pasirinkti, jie liktų gulėti prie baisiausio pasaulyje žmogaus kojų, kurios ne kartą spardė, jei tik tos kojos priklauso šeimininkui.
Klausk teisininko: ar galime atsijungti nuo bendros namo šildymo sistemos?  (44)
2015 m. gegužės 16 d. 19:00
Gyvename 8 butų name, šildymo sistema yra bendra, tačiau nekokybiška. Jei lauke yra 20 C, tai bute – 16 C, nors langai plastikiniai, sienos iš lauko apšiltintos, vandens temperatūra iš bendro šildymo sistemos ne visada 30 C. Mes norime savo lėšomis atsijungti nuo bendros katilinės, tačiau dalis kaimynų nesutinka. Patarkite, ką daryti, nes bute tiesiogine ta žodžio prasme šąla 4 metų, ir vos 2 mėnesių kūdikis.
Pasigailėjo motinos ir dukros: jos nėra tokios pavojingos  (37)
2015 m. gegužės 15 d. 11:37
Savo dukrai nelegaliai laikomą dujinį pistoletą davusi motina ir su šiuo ginklu naktiniame klube kartą iššovusi devyniolikmetė nėra tokios pavojingos, kaip gali atrodyti. Taip penktadienį nusprendė Vilniaus miesto apylinkės teismas.
Slaptos gudrybės, kaip miniatiūrinį sklypą paversti erdviu
2015 m. gegužės 13 d. 23:01
Dažnai taip nutinka, kad mūsų norai viršija mūsų galimybes. Tuomet išaiškėja, kad idėja nedideliame sklype pastatyti namą, įrengti sodą ir dar kelis buitinius pastatus susiduria su objektyviomis kliūtimis: viskam, ką sumanėte, paprasčiausiai pritrūksta vietos. Kaip šiuo atveju įrengti kuklią erdvę, kad pavyktų realizuoti tai, dėl ko viskas ir buvo sumanyta? Juk taip norisi šalia namo turėti ir gamtos lopinėlį.
G. Landsbergis: Siūlome išsilavinusios, klestinčios ir saugios Lietuvos kelią  (291)
2015 m. gegužės 13 d. 13:05
Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimai yra puikus pavyzdys visiems, kad išties esame iškovoję laisvę ir teisę demokratiškai rinktis kelią, kuriuo norime eiti. Įkvėpimo iš to galėtų pasisemti ir kitos politinės partijos.
P. Auštrevičius: pabėgėliai nėra malkos, kurias pasidalina kaimynai  (39)
2015 m. gegužės 12 d. 16:39
Europos Komisijos pirmininkui Jeanui-Claudui Junckeriui pasiūlius įvesti „privalomų migrantų kvotų sistemą“ 28-nioms Bendrijos šalims, Europos Parlamento narys Petras Auštrevičius „Žinių radijui“ antradienį sakė, kad pirmiausia reikia mąstyti apie pilnavertę pabėgėlių integraciją, o ne apie kvotų įvedimą.
Vilniaus centre paauglės merginos surengė egzekuciją: jei galėčiau, supjaustyčiau tave į gabalus!  (1061)
2015 m. gegužės 12 d. 15:47
Antradienį vidury Vilniaus senamiesčio sužvėrėjusios merginos surengė egzekuciją maždaug 14-16 metų mergaitei: pradžioje ji buvo koneveikiama, iš jos buvo tyčiojamasi, o paskui užpuolikės, sučiupusios už plaukų, tampė ją žeme, pasipylė smūgiai rankomis ir kojomis. Spardė į visą kūną, bet daugiausiai – į galvą.
Homoseksualumo neslepiantis Romas Zabarauskas savo šeimos vizijoje mato vaikus  (26)
2015 m. gegužės 12 d. 15:18
LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią antradienio pavakarę 17.05 val. – atvirai apie vieną aktualiausių temų visuomenėje – ar esame pasiruošę homoseksualų santuokoms mūsų šalyje?
Priėmę tinkamą sprendimą atsisveikino su pelėsiu  (30)
2015 m. gegužės 12 d. 14:25
Šlampančios sienos, pelėsiai, šaltis, žiemą vos 17 laipsnių siekianti šiluma – to Aukštadvaryje, Vilniaus g. 33 name, gyvenančiai Neringai Darvidienei nebeteks kentėti. Renovacija šiame name eina į pabaigą, tačiau jau dabar matomi teigiami rezultatai – namas šiltesnis, sienos nebešlampa, akį džiugina ir pasikeitusi pastato išvaizda.
Ar Lietuva pasirengusi įteisinti homoseksualų santuokas?  (136)
2015 m. gegužės 12 d. 12:15
LNK laidoje „Yra kaip yra“ antradienio pavakarę – atvirai apie vieną aktualiausių temų visuomenėje – ar esame pasiruošę homoseksualų santuokoms mūsų šalyje?