kaimynai

Buvusi piloto mergina išklojo asmenines detales: jis staiga įniršdavo, buvo baisu  (779)
2015 m. kovo 28 d. 10:47
Ryšėdamas stilingą dyžuotą šalikėlį ir nerūpestingai pozuodamas priešais Auksinių vartų tiltą, saulėje įdegęs Andreasas Lubitzas labiau primena modelį iš „ Lufthansa “ reklamos „Skrisk su mumis į San Franciską“, negu šios oro linijų bendrovės masinio nužudymo pilotą.
Vilniečių sprendimas, padidinęs butų kainas dvigubai  (94)
2015 m. kovo 27 d. 16:47
Vilniuje stovinčio daugiabučio gyventojai keliolika metų už šildymą mokėjo penkis kartus daugiau negu jų kaimynai. Po atliktos namo renovacijos ir pakeitus visą šildymo sistemą sąskaitos už šildymą sumažėjo tris kartus, o butų vertė išaugo dvigubai.
Įžūlią kaimynę turinti moteris nebežino, kur kreiptis  (432)
2015 m. kovo 27 d. 11:30
Esu daugiabučio namo gyventoja, gyvenu ketvirtame aukšte, tačiau kaimynė, gyvenanti namo penktajame aukšte (virš manęs), nuolat rūko virtuvėje, įsijungusi gartraukį, o cigarečių dūmai sklinda į mano butą.
Prokurorai: „Germanwings“ pilotas kai kuriuos faktus slėpė  (554)
2015 m. kovo 27 d. 11:27
Vokietijos skrydžių bendrovės „Germanwings“ lėktuvo antrasis pilotas Andreasas Lubitzas nuo savo darbdavių slėpė ligos faktą, teigia vokiečių prokurorai.
J. Akelis. Prekių eksportas – nebe ekonomikos „karalius“  (17)
2015 m. kovo 27 d. 10:28
Lietuvos ekonomika šiemet gali augti iki 3,4 proc., ir ji vėl bus viena augimo lyderių euro zonoje. Stiprėjantis vidaus vartojimas, augančios investicijos ir paslaugų eksportas – trys pretendentai į iki šiol ekonomikos „karaliumi“ laikyto prekių eksporto sostą.
Už apvalią sumą B. Nicholson parduoda savo rankomis išpuoselėtą loftą  (79)
2015 m. kovo 26 d. 15:04
„Ateina laikas keistis, mano loftas parduodamas!“, – tokią žinią trečiadienį internete kulinarė Beata Nicholson paskelbė savo gerbėjams ir bičiuliams.
Sugyventinės nužudymu kaltinamas vyras: nelogiška, kad būčiau atsigulęs šalia lavono  (10)
2015 m. kovo 25 d. 22:26
15 metų vyresnės sugyventinės nužudymu kaltinamas netrukus 40-ąjį gimtadienį švęsiantis Zigmas Petrošius teisme tarsi prarado atmintį. Jis sunkiai prisiminė, kas nutiko pernai rugpjūčio 9 dieną, kai tiesiai į širdį buvo nudurta 54 metų moteris, o jos sūnui subadytos šlaunys, pažeistas ir kapšelis.
Girtas kaunietis nesėkmingai nusiprausė: užpiltas visas penkiaaukštis  (3)
2015 m. kovo 25 d. 14:56
Naktį iš antradienio į trečiadienį nepasisekė ne tik vienam Kauno Neries Krantinės gatvės gyventojui, bet ir kone visiems jo kaimynams. Pirminiais duomenimis, 65-erių metų pensininkas vonioje krito, patyrė traumą, nutraukė vieną iš vandens žarnelių ir vandeniu užpylė visą penkiaaukštį.
Vilniuje ugnis suniokojo buvusį „Vilniaus brigados“ vadeivos I. Tiomkino namą  (44)
2015 m. kovo 25 d. 11:42
Trečiadienį Vilniaus pakraštyje, Giedrakalnyje , Kregždžių g., kilo nemenkas gaisras. Dūmai buvo matomi iš toli. Nurodytu adresu išskubėjo ugniagesiai.
Keista augintinių mirtis šeimininkams užminė mįslę  (7)
2015 m. kovo 25 d. 11:12
Vieno Klaipėdos Vaidaugų gatvės daugiabučio namo gyventojai pasakoja, kad kai kurie jų kaimynai, norėdami atsikratyti kieme apsigyvenusių kačių, ėmė jas nuodyti. Greičiausiai taip nugaišo dauguma per trumpą laiką staiga dingusių ar susirgusių gyvūnų.
Lietuvoje gyvenanti etiopė – atvirai apie meilę, ašaras ir tris vaikus
2015 m. kovo 25 d. 00:10
Už lango dar buvo žiema, o trijų vaikų, Hanos (8 m.), Matijaus (3 m.) ir Masajaus (3 mėn.), mamos Eskedar Maštavičienės (30 m.) virtuvėlėje – mažytė šilta Afrika.
S. Nainė atvėrė širdį: užaugau paprastame kaime, vargingoje šeimoje  (194)
2015 m. kovo 24 d. 20:32
Simona Nainė antradienį vienam vakarui tapo lektore. Populiari dainininkė, „ Eurovizijos “ vedėja ir dizainerė – Vilniaus universiteto Karjeros dienų viešnia, studentams pasakojusi apie savo kelią ir įveiktus barjerus kelyje į pramogų verslo olimpą. Makolų kaime, Marijampolės rajone, augusi mergina tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ne vienam, tą vakarą sėdėjusiam Mokslinės informacijos ir komunikacijos centro auditorijoje.
Buvo senas daugiabutis, tapo – vienu moderniausių rajone  (68)
2015 m. kovo 24 d. 16:07
„Gyvenome sename name, o dabar gyvename moderniame. Tam neprireikė nė metų“, – pasakoja Naujuosiuose Valkininkuose Pušelės gatvėje esančio septintu numeriu pažymėto namo buvęs pirmininkas Juozas Ikasala, vadovavęs visam daugiabučio renovacijos procesui.
Paaiškėjo, kelinti „Eurovizijoje“ pasirodys V. Baumila ir M. Linkytė  (173)
2015 m. kovo 23 d. 15:57
Pirmadienį tarptautinio „ Eurovizijos “ dainų konkurso rengėjai paskelbė visų dalyvių pasirodymų eiliškumo sąrašą. Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė antrajame pusfinalyje į sceną žengs pirmu numeriu. Pasirodymų eiliškumą, siekdami įdomaus ir nenuobodaus reginio TV žiūrovams, jau trečius metus iš eilės sudėlioja patys konkurso organizatoriai.
Susipykęs su dešimtmete, 18-metis metaliniu strypu trenkė jai per galvą  (26)
2015 m. kovo 23 d. 14:50
Kovo 20-osios popietę Rokiškio rajono Obelių seniūnijos gyventojas, atėjęs aplankyti kaimyniniame kaime gyvenančio draugo, susižodžiavo su jo dešimtmete seserimi.
Į Australiją atvykęs L. Linkevičius: situacija liūdnoka  (85)
2015 m. kovo 22 d. 15:47
Su oficialiu vizitu Australijoje viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius situaciją Ukrainoje apibūdina kaip „liūdnoką“ ir pasigenda Europos principingumo.
Prestižiniame Vilniaus rajone stabdomos statybos  (42)
2015 m. kovo 21 d. 21:29
Prestižiniame Vilniaus Antakalnio rajone dėl pažeidimų sustabdyta gyvenamųjų namų statyba. Saugomoje teritorijoje darbai vyko neatlikus archeologinių tyrimų, be to, savavališkai iškirsti medžiai.
A. Rožickas skyrė „Sel“ dainos parodiją: paskutinis akordas, užbaigiantis „selo“ nesąmonių savaitę  (333)
2015 m. kovo 21 d. 20:27
Egidijui Dragūnui paskelbus, kad jis ketina nutraukti „Sel“ muzikinę veiklą, Andrius Rožickas išleistuvių proga skyrė grupės dainos „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“ parodiją. Tiesa, ši parodija jau po kelių valandų iš vaizdo įrašų portalo „YouTube“ pašalinta.
Užsimena apie V. Putino ir R. Kadyrovo eksperimentą: juodžiausios dienos dar priešaky  (549)
2015 m. kovo 21 d. 11:07
Kai prancūzų režisierė Manon Loizeau prieš kelerius metus atvyko į Grozną kurti dokumentinio filmo, ji neatpažino miesto.
Metė darbus mieste ir išvažiavo į kaimą: esame senovinis jaunimas  (42)
2015 m. kovo 21 d. 10:00
„Esame tikri Lietuvos kaimo žmonės. Džiaugiamės, kad gyvename kaime ir nebijome pasakyti, kad esame iš kaimo“, – tvirtina jauni ūkininkai Kristina ir Artūras Dovidaičiai, gyvenantys Krūvanduose, Vilkijos seniūnijoje, Kauno rajone.
„Trakų“ legionierius A. Gurenka: jei Lietuvoje nėra futbolo – tai jo nėra pusėje pasaulio  (4)
2015 m. kovo 20 d. 10:28
Maskvos „Lokomotiv“ , „Roma“ , „Zaragoza“, „Parma“ – garsiausi klubai, kuriems atstovavo baltarusis Sergejus Gurenka. Jis visada buvo idealas ir siekiamybė dvidešimtmečiui sūnui Artiomui, šį sezoną vilkinčiam „Trakų“ klubo marškinėlius.
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – kratos: Rusiją šlovino ne šiaip sau  (1757)
2015 m. kovo 19 d. 14:04
Ketvirtadienį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atliekamos kratos, remiantis Generalinės prokuratūros ikiteisminiu tyrimu dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos.
Prie Kremliaus – minios žmonių, pasirodė ir V. Putinas  (1378)
2015 m. kovo 18 d. 16:06
Maskvoje, prie Kremlius įvyko pompastiškas mitingas „Mes kartu“, skirtas Krymo prijungimo prie Rusijos metinėms.
Kaimynas jau 10 metų aplinkiniams rodo savo genitalijas  (26)
2015 m. kovo 18 d. 14:15
„Kaimynas iš pragaro“ – taip vieno Šiaurės Karolinos miestelio gyventojai vadina savo rajone gyvenantį vyrą. Tokią pravardę amerikietis gavo ne šiaip sau – jau bene dešimtmetį jis kalba telefonu nuogas, stovėdamas savo namų priekinių durų tarpduryje. Kaip skelbia dailymail.co.uk, bejėgiai čia ne tik kaimynai, bet ir policija.
Riksmai iš kaimyninio buto verčia raudonuoti  (280)
2015 m. kovo 17 d. 16:03
Perskaičiusi DELFI straipsnį apie tai, kaip kaimynystėje gyvenantys ir triukšmą nuolat keliantys vaikai trukdo vilnietei, dviejų vaikų mama nusprendė netylėti. Jos manymu, nekultūringi suaugusieji pirmiausiai turėtų pasižiūrėti į save.
Kaimynė „lepina“ šeimą klyksmais  (232)
2015 m. kovo 17 d. 10:28
Vos perskaičius antraštę „Kaimynai neduoda man ramybės...“ net nupurtė... Mums su vyru kaimynai tapo, ko gero, didžiausiu naktiniu košmaru. Ir dieniniu irgi. Žodžiu, KOŠMARU bendrąja prasme. Mus baigia iš proto išvaryti dvi pensininkės, kurioms liaudies priešais tapom vos atsikraustę. Nors ne, ne iš karto.
Vienišės dienoraštis: naktinė akistata su prievartautoju
2015 m. kovo 17 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
R. Kulvinskytė rado, kas jai yra geriau nei vyrai  (5)
2015 m. kovo 16 d. 16:21
„Nu delfinai... geriau nei vyrai!” – taip tinklaraštininkė Rimantė Kulvinskytė savo „Facebooko” paskyroje pakomentavo asmenukę, darytą su sese Laura Klaipėdos delfinariume. Merginos sekmadienį stebėjo renginį „Delfinai ir žvaigždės“, apie kurį be televizoriaus jau daug metų gyvenanti Rimantė sužinojo iš mamos.
Važiavo iš Vilniaus ūkininkauti: žemės nėra, sūnus emigravo  (64)
2015 m. kovo 15 d. 12:38
Lazdijų rajone gyvenanti ūkininkė guodžiasi, kad gyvenimą Vilniuje į ūkį Lazdijuose išmainė veltui: visos dirbtos žemės įsigyti nepavyko, o sūnus, skatintas mokytis kaip dirbančių ūkyje tėvų pamaina, turėjo emigruoti į Daniją.