kaimynai

Kaip daugiabutyje jaustis saugiau
2014 m. rugpjūčio 2 d. 00:00
Bendro naudojimo turtas daugiabučiuose namuose – nuolatinis ginčų objektas tarp kaimynų. Dažnai ieškodami kaltų dėl įvykusių nelaimių pamirštame atsakingai žiūrėti į savo turto saugumą. Draugiškas kaimynų bendradarbiavimas, tinkamas bendro turto naudojimo draudimas , dalyvavimas saugios kaimynystės grupėse – geriausi pagalbininkai kuriant saugią aplinką.
Žaibas sudrebino visą kaimą: pirmą kartą gyvenime patyrė tokį išgąstį  (22)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 19:39
Vakar po užsitęsusios kaitros per liūtį Satkūnų kaime (Joniškio r.) žaibas uždegė gyvenamąjį namą.
Paneigė mitus, kurių bijo daugelis  (3)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 14:16
Lietuvos miestuose ir miesteliuose – vis daugiau pastoliais aptvertų daugiabučių, kurių gyventojai ateinančios žiemos laukia su viltimi gyventi geriau. Prieš kiek daugiau nei metus pasikeitus renovacijos modeliui ir atsakomybę perdavus savivaldybėms, procesas įsibėgėjo visu smarkumu.
Panemunės gyventojus pažadino sprogimas  (17)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 08:52
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, kad Panemunėje kažkas sprogo. Kaip netrukus paaiškėjo, Birutės gatvėje, prie gyvenamojo namo stovinčiuose sandėliukuose kilo milžiniškas gaisras, o juose sudegė gyventojų sukauptas turtas.
A. Sabonis – apie pastabas teisėjams, nestandartinį pasiruošimą ir Š. Jasikevičių  (49)
2014 m. liepos 31 d. 13:27
Tris pirmąsias Lietuvos krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes Arvydas Sabonis stebėjo iš pirmos tribūnų eilės. Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) prezidentas krūptelėjo, kuomet kraujais pasruvęs Mantas Kalnietis griuvo ant parketo, bet komandos žaidimas ir potencialių naujokų pasirodymas jį nuteikia viltingai.
Pamario gyventojus naktimis budina keisti garsai  (4)
2014 m. liepos 29 d. 18:14
Nualsinti karščių pamario gyventojai, sulaukę šiokios tokios nakties vėsos, ramybės neturi iki aušros. Mįslingas krebždesys kai kuriuos žadina, kai galva - dar ant pagalvės. Pramerkus akis galima numirti iš išgąsčio – visai greta spurda juodas delno dydžio gyvis. Ir ne bet koks, o su dantimis ir plėviniais sparnais.
Daugiabučio gyventojai, savo kaimynus paverčiantys įkaitais  (40)
2014 m. liepos 29 d. 18:06
Palanga ir Anykščiai – renovacijos pirmūnai, nušluostantys nosį daugeliui miestų. DELFI klausia šių merų, kaip jiems tai pavyko ir prašo duoti patarimų renovacijos atsilikėliams. Palangos miesto meras sakė, kad miestelėnus modernizuoti namus skatina 20 proc. išauganti turto vertė, o Anykščių vadovas paminėjo, kad pagrindinė renovacijos priežastis – vidutiniškai 1000 Lt per sezoną sumažėjusios sąskaitos už šildymą.
Rumšiškėse koncertuosiantys britų žvaigždės „Bastille“: Lietuva turi ypatingą vietą mūsų širdyse  (2)
2014 m. liepos 29 d. 13:33
120 milijonų – tiek kartų „ YouTube “ yra peržiūrėtas populiariausias grupės „Bastille“ vaizdo klipas. Pernai išleistas jų debiutinis albumas tapo platininiu gimtojoje Britanijoje ir auksiniu dar penkiose šalyse. Šią vasarą jie groja pagrindinėse scenose Europos ir Amerikos muzikos festivaliuose. Kad visa tai iš tikro vyksta, jie patys lig šiol nesupranta. „Maniau, kad būsiu žurnalistas, rašysiu apie kiną“, – sako DELFI „Bastille“ vokalistas.
Džordana Butkutė paruošė dar vieną staigmeną  (10)
2014 m. liepos 29 d. 13:03
Galingi gitaros rifai vietoj sintezatoriaus garsų, pašiurkštėjęs vokalas ir energijos pliūpsnis vietoj vėjavaikiškumo. Popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė pribloškė klausytojus iki skausmo pažįstamą hitą „Man patinka taip gyventi“ įrašiusi roko stiliumi.
Dž. Butkutė pristatė dar negirdėtą „Man patinka taip gyventi“ versiją  (22)
2014 m. liepos 29 d. 12:14
Galingi gitaros rifai vietoj sintezatoriaus garsų, pašiurkštėjęs vokalas ir energijos pliūpsnis vietoj vėjavaikiškumo. Popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė pribloškė klausytojus iki skausmo pažįstamą hitą „Man patinka taip gyventi“ įrašiusi roko stiliumi.
Tyrimas atskleidė, ką apie mūsų mitybą išduoda perkamas maistas  (11)
2014 m. liepos 29 d. 10:56
Atlikus maisto produktų ir gėrimų vartojimo tyrimą Baltijos šalyse, paaiškėjo, kad visose trijose šalyse galioja tendencija, jog kuo vyresnis asmuo, tuo jo maisto racionas yra siauresnis.
Tikrasis euro psichozės mastas Lietuvoje  (77)
2014 m. liepos 28 d. 21:00
Apie 8 proc. Lietuvos gyventojų, prieš įvedant eurą, ketina įsigyti reikalingų daiktų ir paslaugų. Latvijoje ir Estijoje tokių pat pirkėjų, įsigijusių stambesnių daiktų prieš įvedant eurą, buvo apie 10 proc.
Neleidžia net bendradarbiams pasakyti, kiek uždirbi: kodėl?  (95)
2014 m. liepos 28 d. 13:27
Darbdaviams yra naudingiau, kai darbuotojai tarpusavyje nesipasakoja, kokius atlyginimus gauna, tikina portalo LRT .lt kalbinti pašnekovai.
„Volkswagen“ grupės testas: kuo „Jetta“ skiriasi nuo „Octavia“ arba „Golf“ nuo „Leon“?  (68)
2014 m. liepos 27 d. 21:07
Volkswagen koncernas sukūrė daug panašių modelių su skirtingų markių ženklais. Ir kartais žmogui sunku atsirinkti, kas yra kas ir kuo anas nuo šito skiriasi. Šio testo tikslas – paaiškinti, kuo Volkswagen Jetta skiriasi nuo Škoda Octavia arba Volkswagen Golf nuo Seat Leon, taip pat skirtumus tarp kitų šių markių automobilių. Testuojame vadinamuosius šešiasdešimtūkstantinius automobilius.
Tvirtą gynybą demonstravę Lietuvos krepšininkai patiesė ambicingą Latvijos rinktinę  (141)
2014 m. liepos 26 d. 18:33
Pasirengimą pasaulio krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos vyrų rinktinė šeštadienį Šiauliuose pradėjo net 14-os kontrolinių rungtynių seriją. Pirmieji mūsiškių varžovai - kaimynai iš Latvijos. Visas rungtynes pirmavę Lietuvos krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 93:74 (27:10, 21:24, 22:21, 23:19).
Tuščias butas – problemų garantas  (24)
2014 m. liepos 25 d. 07:39
Istorijos, kai žmonės kenčia nuo kaimynų - gana dažnos, bet neretai nutinka ir taip, kad tenka kentėti, kai kaimyno bute - nė gyvos dvasios.
JK policijos šuo mirtinai sukandžiojo garbaus amžiaus moterį  (31)
2014 m. liepos 24 d. 20:24
Jungtinėje Karalystėje, Middlesbroughe policijos šuo užpuolė ir stipriai apkandžiojo senyvo amžiaus moterį. Po keleto dienų 73 metų Irene Collins mirė ligoninėje, praneša „The Independent“.
Meili jaunutė katytė Žvėriukė laukia savo gelbėtojo  (9)
2014 m. liepos 24 d. 17:58
Žvėriukė (nes rasta Žvėryne, Vilniuje) prieš kelias savaites atsirado alkana, sulysusi, perkarusi, aplipusi erkėmis.
Vieną geriausių šių laikų matematikų nuo badmiriavimo Rusijoje gelbėja darbas Švedijoje  (220)
2014 m. liepos 24 d. 15:07
Legendinis matematikas Grigorijus Perelmanas, prieš keletą metų patraukęs viso pasaulio dėmesį tuo, jog įrodė Poincaré prielaidą, tačiau atsisakė už šį įrodymą siūlytos milijono dolerių dydžio premijos. Mažame Sankt Peterburgo daugiabučio bute su mama gyvenantis ilgaplaukis vyras, kūno higienai skiriantis nedaug dėmesio, yra vienas paslaptingiausių žmonių, kurį žurnalistai tiesiog medžiote medžioja. Bet dažniausiai nesėkmingai.
Baltarusijos pasienio ypatumai: ką tenka patirti vairuotojams  (38)
2014 m. liepos 24 d. 09:53
Perskaičiau straipsnį apie tai, ką baltarusei tenka patirti norint atvykti į Lietuvą . Norėčiau kaip tik apginti Lietuvos pasienį ir „duoti strėlių“ Baltarusijos pusei.
Fotogalerija: statybų perlai iš Rusijos  (9)
2014 m. liepos 24 d. 00:02
Yra toks anekdotas – kiekvienas Rusijos gyventojas stebėtinai reguliariai sapnuoja tą patį sapną. Vyras eina savo buto koridoriumi ir staiga pamato nematytas duris. Atidaro jas, o ten... laisva vieta!
Buvęs KGB pulkininkas: yra žaislas, kuriuo net V. Putinas neišdrįs žaisti  (398)
2014 m. liepos 23 d. 21:06
Buvęs KGB pulkininkas Olegas Gordijevskis įsitikinęs, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Ukrainoje padarė didžiulę klaidą.
R. Ačas. Balsavau prieš eurą, nes Vyriausybės klaidos lems kainų augimą  (74)
2014 m. liepos 23 d. 14:01
2014-ųjų metų sausį Seimas atvėrė kelia euro įvedimui Lietuvoje. Niekas neabejojo, kad galėjo būti kitaip - jau anksčiau spaudoje galima buvo išvysti, kad Vyriausybę sudarančios koalicijos partneriai ir opozicija, be argumentuotos diskusijos, vieningai pritaria Lietuvos stojimui į euro zoną.
Atostogavo miestelyje, kur sirgti - nevalia  (8)
2014 m. liepos 23 d. 13:11
Atostogų – tik savaitė. Ir nors tas poilsio dienas turiu praleisti slaugydama sergančią mamą, bet džiaugiuosi, kad nereikės skubėti, ir daugiau laiko galėsiu skirti jai. Deja, ne visada pavyksta planus įgyvendinti.
A. Gudaitis: džiaugiuosi, kad sugebėjau iškilti  (4)
2014 m. liepos 23 d. 11:02
Trečiadienis – laisva diena Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatams. Jie gali pailsėti po sunkių treniruočių Kaune rengiantis Pasaulio taurės turnyrui.
Prie Lietuvos rinktinės prisijungė J. Mačiulis, o Ž. Janavičiui lūžo delnakaulis  (10)
2014 m. liepos 22 d. 11:50
FIBA pasaulio čempionatui besiruošianti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė papildymo – pirmadienį vakare prie komandos prisijungė iki tol individualiai sportavęs krašto puolėjas Jonas Mačiulis .
J. Hastertas apie Lietuvos kritiką Rusijai: jei tūnai kamputyje, ten tūnos ir kiti  (35)
2014 m. liepos 21 d. 20:01
„Gali būti lyderis ir drąsiai reikšti savo nuomonę, neišsigąsti, tuomet tavo drąsa įkvepia kitus. Tačiau jei tūnai kamputyje, ten tūnos ir kiti, laukdami, kas įvyks. Tad visiškai nekritikuoju Lietuvos . Garsiai pasisakyti svarbu“, – tvirtina buvęs JAV Atstovų rūmų pirmininkas Dennisas Hastertas, kalbėdamas apie Lietuvos užimamą poziciją dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje .
Olandų rašytojas B. Heijne: metas olandams parodyti charakterį  (95)
2014 m. liepos 21 d. 17:41
Nyderlandai yra maža šalis, taigi siaubinga 193 šios valstybės piliečių netektis, kai praėjusį ketvirtadienį Ukrainos oro erdvėje buvo pašautas Malaizijos oro linijų reisas MH17, stipriai paveiks Nyderlandų visuomenę ir ši įtaka bus juntama ilgus metus, jei ne dešimtmečius.
Statybų ekspertas atviras: yra bėda, dėl kurios negaliu renovuoti savo daugiabučio  (129)
2014 m. liepos 21 d. 17:27
Vytautas Rimkus – savo darbą puikiai atliekantis statybos techninis prižiūrėtojas , pastebintis net menkiausią statybininkų paliktą broką. Visgi už kelių Klaipėdoje šiuo metu modernizuojamų daugiabučių priežiūrą atsakingas vyras DELFI atskleidė, kad pats su žmona iki šiol gyvena nerenovuotame uostamiesčio daugiabutyje. Kodėl taip atsitiko?