kaimynai

Vietoje Anglijos pateko į komą, o po komos namuose rado užrakintas duris  (63)
2014 m. rugsėjo 18 d. 05:30
Neįtikėtinai stipri. Taip būtų galima apibūdinti vilnietę Jeleną Sliusarevą, kurios nesužlugdė 42 dienų koma pasibaigusi siaubinga avarija ir žinia apie prarastus namus.
Pirma „Margirio“ nesėkmė Europos šachmatų klubų taurės turnyre Bilbao
2014 m. rugsėjo 17 d. 09:13
Bilbao vykstančios Europos šachmatų klubų taurės turnyro III rate Kauno ŠK „Margiris“ žaidė su pajėgiu Baltarusijos ŠK „ Minsk “ klubu. ŠK „Minsk“ sudėtyje rungtyniavo 4 didmeistriai, be to kaimynai lietuvius lenkė pagal starto reitingo vidurkį (13 prieš 26). Sunkiame mače kauniečiai patyrė 4 pralaimėjimus.
Lietuvą renkasi kaip pakaitalą Rusijai  (122)
2014 m. rugsėjo 16 d. 22:03
Geresnio gyvenimo ir darbo svetur ieškantys ukrainiečiai gelbėja Lietuvos verslininkus, neberandančius kvalifikuotų statybininkų.
V. Budraitytė: man kelia įtarimą beveik visos garsių moterų žūtys ne sava mirtimi  (20)
2014 m. rugsėjo 16 d. 15:30
Televizijos TV3 eteryje jau ketvirtadienį karšta diskusijų laida „Ginčas be taisyklių“, su Kristupu Krivicku ir Rūta Ščiogolevaite-Damijonaitiene priešakyje, nagrinės itin skaudžią ir jautrią temą – smurtą prieš moteris.
Luhansko lavoninės direktorius: niekada nepriprantame prie kvapo  (72)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:50
Kiekvieną kartą, kai atvežami palaikai, Anatolijus Turevičius atsidaro dokumentą savo kompiuteryje ir įtraukia juos į savo sąrašą.
A. Jakučiūnas. Palangai reikia ne papų , bet kremliaus (atsakymas N. Mačiuliui)  (125)
2014 m. rugsėjo 16 d. 06:00
Prieš gerą mėnesį portale DELFI buvo publikuota Nerijaus Mačiulio fantasmagorija „ Palanga turi išnykti “, kurioje žinomas ekonomistas teigia, neva kurorte per daug žmonių, ir siūlo Palangą, Šventąją bei Latvijos Papę sujungti į vieną Tripolį, užpildant tarpus tarp miestų laisvalaikio ir sporto infrastruktūra, o naująjį darinį pavadinant Šventąja PaPape (angl. Holy Undrebreast ).
V. Budraitytė: man kelia įtarimą garsių moterų žūtys  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 00:15
TV3 diskusijų laida nagrinės itin skaudžią ir jautrią temą – smurtą prieš moteris.
Emigravusi 4 vaikų mama – apie mokyklas svetur ir vaikų atiminėjimą  (12)
2014 m. rugsėjo 15 d. 09:27
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
Prancūzo įspūdžiai: lietuviai sukrėsti  (35)
2014 m. rugsėjo 14 d. 15:25
Kaip galima geriau išmatuoti lietuvių meilę krepšiniui, jei ne kartu su jais pažiūrėti itin svarbias rungtynes.
Įmintos net 10 metų Lietuvoje veikusio slapto viešnamio paslaptys: užrašuose – garsios pavardės  (550)
2014 m. rugsėjo 13 d. 13:40
Lietuvoje net dešimt metų veikė slaptas viešnamis , kuriame dirbusios merginos turėjo ne tik slapyvardžius, bet ir kodus, o jų „darbą“ su klientais buvo galima stebėti per slaptą skylutę.
Kainų sumaištis: pirkėjai pamatė, ko neregėjo jau seniai  (236)
2014 m. rugsėjo 12 d. 05:30
Rugpjūtį Lietuvos pirkėjai pamatė, ko neregėjo jau seniai – pomidorų kilogramas kainavo iki 2 litų. Dabar atėjo eilė smukti kitų daržovių kainoms: pinga morkos, kopūstai, svogūnai, česnakai, bulvės. Ūkininkai suka galvas, kur dės į Rusiją turėjusį išvažiuoti derlių.
Ar žinote, kokia apsauga patikimiausia?  (6)
2014 m. rugsėjo 11 d. 20:40
Policijos statistika rodo, kad įkurtų saugios kaimynystės grupių nariai yra daug dėmesingesni aplinkai ir jų gyvenamojoje aplinkoje vykstantiems teisės pažeidimams.
Teisėja: O. Pistorius dėl žmogžudystės nekaltas  (27)
2014 m. rugsėjo 11 d. 12:00
Parolimpinio sporto žvaigždė Oscaras Pistorius ketvirtadienį buvo pripažintas nekaltu dėl tyčinio draugės Reevos Steenkamp nužudymo – teisėja atmetė sunkiausius jam pateiktus kaltinimus.
V. Andriukaitis – apie solidų Europos komisaro atlyginimą: manęs tai nevilioja  (58)
2014 m. rugsėjo 10 d. 21:56
Lapkritį eurokomisaru tapsiantis ir per 70 tūkst. litų atlyginimą gausiantis Vytenis Andriukaitis tvirtina į būsimą atlyginimą nekreipiąs dėmesio.
Dažniausios klaidos, kurias daro auginantys viržius  (1)
2014 m. rugsėjo 8 d. 07:25
Rudenį gėlynai , visa sodo aplinka ir balkonai suspindi vaiskiais viržių žiedų karoliukais. Šie dekoratyvūs augalai pastaruoju metu labai populiarūs, todėl, kad yra nereiklūs ir ilgaamžiai, vienoje vietoje gali augti 15-25 metus. Viržiai yra dekoratyvūs ne tik žydėjimo metu, bet ir visą sezoną, nes tai visžaliai augalai.
Metų Moteris Gražina Gudaitytė-Liutaud: žinau ilgaamžės santuokos paslaptį
2014 m. rugsėjo 8 d. 00:00
10 Metų Moters Gražinos Gudaitytės-Liautaud gyvenimo fragmentų.
R. Burokas. Perkame, nes tikime Lietuva  (18)
2014 m. rugsėjo 7 d. 22:50
Rusijai ir toliau žvanginant ginklais Rytuose, o Vakarų šalims vis labiau plečiant sankcijas Rytų kaimynei, pasigirsta užuojautos kupini raginimai pirkti prekę lietuvišką – neva tai vienintelis kelias išgelbėti mūsų ūkį.
Buities darbai, kuriuos galima atlikti per TV reklamines pauzes  (3)
2014 m. rugsėjo 7 d. 09:42
Televizorių mes žiūrime darbo dienomis vakarais ir savaitgaliais, tai populiariausias laisvalaikio leidimo būdas ir galimybė atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos. Deja, niekas arba beveik niekas namuose neišvengia buities, nes visada yra darbų, kuriuos reikia padaryti ir kurie neprisitaiko prie būsto gyventojų laisvalaikio planų. Kaip teisingai suplanuoti savo laiką, kad kas vakarą galima būtų suspėti nudirbti visus būtinus buities darbus per televizijos reklamos pauzes? Kokie buities darbai gali būti atlikti per kelias minutes, kol ekranuose mirga naujausios dantų pastos ar žvilgantys automobiliai? Pateikiame 10-ies dalykų, kuriuos galima spėti atlikti per reklamines pauzes, sąrašą.
Po žuvienės čempionato Šilutėje vieno iš teisėjų namas užsiliepsnojo  (14)
2014 m. rugsėjo 7 d. 01:38
Gerą nuotaiką dalyviams ir svečiams suteikęs tradicinis „Žuvienės čempionatas“ vienam iš teisėjų ir organizatorių atnešė bėdą.
Tragedija Latvijoje sukrėtė D. Lavrinovičių: negalėjau patikėti, labai išgyvenau  (93)
2014 m. rugsėjo 6 d. 13:32
Penktadienio vakarą perskaitęs naujienas internete Darjušas Lavrinovičius buvo šokiruotas. Kai Lietuvos krepšinio rinktinė po vakarinės treniruotės keliavo į savo naują viešbutį Barselonoje (Ispanija), iš Latvijos atskriejo žinia apie buvusį D. Lavrinovičiaus komandos draugą Martyną Andriukaitį.
Buvęs krepšininkas M. Andriukaitis nušovė savo žmoną ir nusižudė  (491)
2014 m. rugsėjo 5 d. 22:55
Latvijos televizijos kanalas „Degpunkta“ pranešė, kad 33-ejų metų buvęs Lietuvos krepšininkas Martynas Andriukaitis ketvirtadienį savo namuose Alderyje, netoli Rygos, nušovė žmoną Renatą, o paskui nusižudė pats.
10 šiurpiausių pasaulyje miestų-vaiduoklių
2014 m. rugsėjo 3 d. 09:01
Atrodo, miestų vaiduoklių tema visados buvo tikru apokaliptiniu įkvėpimu filmų kūrėjams. Nėra keistesnio potyrio nei apsilankyti apleistame mieste – jau amžių amžius rašytojai, pasičiupę šį „arkliuką”, vis iš naujo kurpia apleistų vietų scenarijus.
R. Stankevičius. Kaip įvedus eurą pensijų fonduose keisis sukaupta pensija?  (6)
2014 m. rugsėjo 3 d. 07:02
Daugiau nei 1,1 mln. Lietuvos gyventojų kaupia pensijas II ir III pakopos pensijų fonduose. Po keturių mėnesių Lietuvos nacionalinę valiutą pakeitus euru, papildomai pensijai kaupiantys gyventojai pajus pozityvius pokyčius tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu.
Prie viryklės buvusi moteris virto gyvu fakelu  (19)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:37
Pirmadienį Skuodo rajono Ylakių miestelyje esančiame individualiame name, virtuvėje nuo dujinės viryklės užsidegė moters drabužiai. Suveikus dūmų detektoriui, kaimynai iškvietė ugniagesius.
Žiauriai kankinta ukrainietė: maldavau, kad mane nušautų  (222)
2014 m. rugsėjo 2 d. 10:36
„Jūs suprantate, kokia čia situacija? Gyventojai įpykdyti, aplinkui – paranojos epidemija. Visi ieško šnipų-diversantų“, – svarsto žurnalistas Donecke, komentuodamas Irinos Dovgan istoriją.
Ko dar iki šiol nežinojome apie Mergelę?
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:40
Astrologės Ritos Vainauskienės žvilgsnis į Mergeles ir jų santykius su kitais Zodiako ženklais.
Vasaros įspūdžiai: kodėl atostogoms nebesinuomosiu pigių butų Lietuvos kurortuose  (8)
2014 m. rugsėjo 1 d. 00:00
Atostogoms nesinuomokite pigaus pagyvenusio buto. O jei jau darote šią klaidą, darykite ne Lietuvoje – ieškokite ten, kur šeimos atostogos gerbiamos tiek, kad nesiūloma gyventi sandėliuke su pageltusiais čiužiniais ant dejuojančių nuo senatvės lovų, bendrais apšnerkštais tualetais ir dušais – loviais, kur nuolat dingsta karštas vanduo.
9 žingsniai, kurių verta nepamiršti nuomojantis butą  (2)
2014 m. rugpjūčio 31 d. 09:19
Rengiantis įsikelti į išsinuomotą butą, neretai padaroma klaidų, kurios vėliau apkartina tiek nuomininkų, tiek būsto šeimininkų gyvenimą. Kad taip neatsitiktų, reiktų neskubant viską apgalvoti. Nekilnojamojo turto skelbimų portalo Domoplius.lt specialistai primena kelis pagrindinius žingsnius, kurie padės išvengti nemalonumų ateityje.
Kaimynystėje - pirkėjus džiuginančios kainos  (85)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 12:58
Lenkijoje vartotojų pasitenkinimą sukėlė pingantys drabužiai, švietimo paslaugos, maistas ir gėrimai.