kaimynai

Pamirškite miegamąjį: 8 vietos, kur galima mylėtis  (42)
2014 m. spalio 24 d. 18:15
Niekas neabejoja, kad drąsūs, nenuobodūs, nuotykius mėgstantys žmonės turi būti išbandę kuo daugiau sekso pozų. Britų dienraštis „Dailymail“ rašo, kad svarbu ne tik pozos, bet ir vietos, kuriose mes mylimės.
Egzotiško grožio radinukai ieško gerų šeimininkų!  (27)
2014 m. spalio 24 d. 16:28
Neseniai savanorė Emilija keliaudama namo pamatė greta esančio namo kiemu kaip ančiukus vorele rypuojančius neišpasakyto grožio kačiukus, kurie nė iš tolo nepriminė „gatvinukų“, bet vis dėlto...
Ukrainiečių šeimas skaldo skirtingos politinės pažiūros  (10)
2014 m. spalio 24 d. 15:08
Ukrainos Rytuose tebesitęsiantis konfliktas skaldo ne tik šalį, bet ir šeimas, kurios ir taip atskirtos tiek geografiniu, tiek politiniu atžvilgiu. Rodikovų šeima yra iš Donecko regiono, tačiau šiuo metu gyvena Kijeve.
V. Mazuronis. kiek Lietuvai kainuoja trypčiojimas vietoj?  (74)
2014 m. spalio 24 d. 08:11
Spalio pabaigoje į Lietuvą atplauks „ Nepriklausomybė “. Laivo pavadinimas simboliškas ir jo svarba – neginčijama.
Nori bėgti iš prestižinio rajono: mokėjo tūkstančius ir to nesitikėjo  (119)
2014 m. spalio 23 d. 16:33
Prestižiniu vadinamame uostamiesčio daugiabučių namų mikrorajone įsikūrę klaipėdiečiai jau svarsto galimybę parduoti savo butus ir ieškoti ramesnės vietos gyventi.
Kaimyno pasigedo tik užuodę pūvančio kūno kvapą  (8)
2014 m. spalio 23 d. 14:38
Jonyno gatvėje esančio namo gyventojai pajuto iš vieno buto sklindantį nemalonų kvapą. Į butą patekę ugniagesiai rado irti pradėjusį vyriškio kūną.
Lietuvoje atrasta nauja paukščių rūšis  (8)
2014 m. spalio 23 d. 10:38
Spalio 18 dieną daugiau nei 100 Paukščių stebėtojų ralio „Kuršių marios - 2014“ dalyvių, pradedant profesionaliais ornitologais, saugomų teritorijų darbuotojais ir baigiant paukščių stebėtojais - mėgėjais susirinko Kintuose. Šįkart ralyje užfiksuota Lietuvoje nauja paukščių rūšis - margasis kūltupys.
Ekonomistas N. Mačiulis per dvi dienas išsprendė pusmečio problemą  (48)
2014 m. spalio 23 d. 00:01
Vilniaus senamiestis laikomas prestižine vieta, kur nekilnojamo turto kainos yra aukščiausios, tačiau be senamiesčio dvasios ir patogaus gyvenimo pačiame sostinės centre yra ir kitų niuansų, kuriuos pastebi dažniausiai tik čia gyvenantieji. Vidiniai senamiesčio kiemai turėtų būti oazės nuo gatvių triukšmo ir nepageidaujamo dėmesio, tačiau čia kartais pūpso kalnai šiukšlių. Tokią situaciją Odminių gatvės viename iš vidinių kiemų užfiksavo ir GRYNAS.lt skaitytoja Aistė. Apie panašią padėtį Vokiečių gatvėje jau yra pasakojusi ir kita skaitytoja Dalia. GRYNAS.lt domisi, kodėl susidaro tiek daug šiukšlių pačiame miesto centre ir kas už tai atsakingas. Ir pagaliau ar apšiukšlinti kiemai turi įtakos būstų kainoms?
Margaret Thatcher: išgelbėjo Britaniją, bet nuvylė savo vaikus  (2)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Abejingų jai nėra – vieni ją garbina, kiti nekenčia. Margaret Thatcher dukra savo mamą įvardijo kaip supermoterį, kuri niekada nesėdėjo rankų sudėjusi, o sovietų žurnalistas politikę pakrikštijo „ Geležine ledi “ už jos nemeilę Sovietų Sąjungai ir komunizmui . Ji ištraukė Didžiają Britaniją iš gilios ekonominės krizės, bet mirė apleista savo pačios vaikų.
Latvijos žvaigždė Samanta Tina: mano balsas – Dievo dovana
2014 m. spalio 22 d. 06:52
„Lietuvos balso“ dalyvė Samanta Tina įsitikinusi, jog jei nedainuotų – švaistytų savo gyvenimą. Merūno mokinė myli mūsų šalies grožį ir klausytojus. O kai kalba pasisuka apie išrinktąjį – Tina kalba dviprasmiškai: „Dainuoti be meilės – neįmanoma.“
Žiniasklaida tikina išsiaiškinusi Švedijos saloje nufotografuoto vyro tapatybę  (143)
2014 m. spalio 21 d. 12:54
Nuotrauka, kurioje Stokholmo salyne pavaizduotas paslaptingas vyras, sukėlė audringą Švedijos karinės žvalgybos ir saugumo tarnybų reakciją.
Kaip Rusijos daugiabučio gyventojai katiną gelbėjo  (14)
2014 m. spalio 21 d. 10:57
Vaizdo klipų portale sparčiai plinta praėjusią žiemą Rusijoje užfiksuotas vaizdelis, kaip miestelio Nižnij Novgorodo gyventojai gelbėjo katiną iš medžio. Neaišku, ar šiame mieste nėra ugniagesių gelbėtojų, ar gyventojai nusprendė, kad su tokia užduotimi kaip katinas medyje jie lengvai susitvarkys patys. Negalima sakyti, kad nesusitvarkė. Tiesiog nuvirto vienas medis, nutrūko elektros laidai ir liko neaišku, kaip istorija baigėsi pačiam katinui.
Trys pasirinkimai, padėsiantys vairuotojams „neišmesti“ 500 Lt  (18)
2014 m. spalio 20 d. 11:34
Atėjus padangų keitimo bumui darosi sunku prieiti prie atliekų konteinerių, kurie keliais aukštais dažnai būna apstatomi padangomis. Tačiau vairuotojai turėtų žinoti, kad taip atsikratant senu automobilio „apavu“ galima sulaukti rimtų nemalonumų. Klaidų geriau nedaryti, nes netinkamas atsikratymas padangomis gali kainuoti 500 litų.
A. Gudanavičius. Kad nereiktų prakeikti dienos, kai išsinuomojote būstą  (5)
2014 m. spalio 20 d. 07:14
Apžvelgti būsto nuomos situaciją paskatino DELFI „Pilietis“ konkursas „ Kaip aš prakeikiau dieną, kai nusprendžiau nuomotis butą... “, kuriame skaitytojai aprašė savo bandymus išsinuomoti butą. Deja, tai nebuvo džiugios istorijos – vyravo konfliktiniai nuomotojų ir nuomininkų santykiai.
Svajonę tapti pianistu T. Makluševičius palaidojo šešerių
2014 m. spalio 19 d. 21:23
Tomas Makluševičius 31 metai Marijampolė
A. Armonaitė. Liberali, o ne socialdemokratinė politika sukūrė gerovę Švedijoje  (69)
2014 m. spalio 19 d. 14:10
Žodžių junginys „gerovės valstybė“ šiandien Lietuvoje skamba dažniau nei „Tėve mūsų“. Politikai ir akademikai Švedijos gerovės modelį dažnai nurodo kaip sektiną pavyzdį mums, gyvenantiems Skandinavijos kaimynystėje.
„Paklydęs“ laivas Švedijos vandenyse – signalas Lietuvai  (345)
2014 m. spalio 19 d. 12:46
Švedijos karinėms pajėgoms ieškant, kaip teigiama, sugedusio Rusijos povandeninio laivo švedų teritoriniuose vandenyse, situacija primena Šaltojo karo laikų incidentus, o suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laukianti Lietuva turėtų akylai stebėti, kas vyksta ir Baltijos jūros vandenyje, ir po jo paviršiumi.
Už 25 Lt skolą atjunginės elektrą?  (51)
2014 m. spalio 18 d. 20:00
„ Taip Alytuje terorizuojami žmonės“, - tokia skaitytojo žinutė pasiekė „Alytusplius.lt" redakciją. Prie laiško jis pridėjo ir komunalinių paslaugų  tiekimo bendrovės atsiųstą pranešimą, kuriame įspėjama, kad dėl 24,55 Lt įsiskolinimo bute bus nutrauktas elektros tiekimas.
Egzorcistais panorę tapti sūnus ir dukra nuvarė motiną į kapus  (45)
2014 m. spalio 18 d. 09:51
Lenkijoje egzorcizmas per pastarąjį dešimtmetį pasiekė neregėtas aukštumas. Jeigu prieš 10 metų šalyje buvo vos 4 kunigai linkę galynėtis su žmogų apsėdusia piktąja dvasia, tai dabar egzorcizmą Lenkijoje praktikuoja jau 130 kunigų.
Siųsk! Dalinkis pirmojo sniego nuotraukomis!
2014 m. spalio 17 d. 11:32
DELFI pranešė, kad kaimynai jau gali džiaugtis pirmuoju sniegu – penktadienio rytą Latvijoje, Latgaloje, snigo.
Vagys nusiaubė N. Bunkės namus Jakuose, nuostoliai siekia 40 tūkst. litų  (180)
2014 m. spalio 17 d. 10:31
Ketvirtadienio vakarą, 20.15 val. vagys nusiaubė dainininkės, merginų grupės „Pop Ladies“ lyderės Natalijos Bunkės namus Jakuose, Klaipėdos rajone. Apie incidentą pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI pranešė šaltiniai. Anot jų, N. Bunkės namų kieme buvo policijos pareigūnų ir ekspertų, apsaugos įmonės darbuotojų automobilių. Šaltinių duomenimis, nuostoliai siekia apie 40 tūkstančių litų.
Apie ką dažniausiai meluoja moterys ?
2014 m. spalio 17 d. 00:00
Ne veltui kuriami filmai apie tai, kaip genialiai moterys sugeba meluoti. Taip, mums tai tarsi į kraują įaugę. Kartais tai melas, skirtas apsaugoti save ar kitus. Jį gudriai vadiname „nekaltu“ melu.
Kada draugai tampa konkurentais?  (8)
2014 m. spalio 16 d. 18:28
Nors manoma, kad šiuolaikinės draugystės skiriamieji bruožai yra absoliutus lojalumas ir visapusė parama, tačiau ar iš tiesų tarp draugų nėra jokios konkurencijos?
Palangoje STT apčiuopė schemą, kuri naudota ir Visagine  (26)
2014 m. spalio 16 d. 14:58
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai aiškinasi, ar Palangos kurorto švara ir tvarka besirūpinančios bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus galimai piktnaudžiavo tarnybine padėtimi. Įtariama, kad darbininkai, kurie turėjo tvarkyti kurortą, buvo nukreipiami dirbti į jiems nepriklausančius objektus.
Europos ir Azijos viršūnių susitikime – visas dėmesys V. Putinui  (40)
2014 m. spalio 16 d. 13:43
Daugiau kaip 50 šalių atstovai ketvirtadienį Milane renkasi į dvi dienas truksiantį Europos ir Azijos viršūnių susitikimą (ASEM), kurį ketinama išnaudoti intensyviems pokalbiams apie konfliktą Rytų Ukrainoje , praneša agentūra AFP .
Papasakojo apie gyvenimą separatistų tvirtovėje: čia pralaimėjimai tragiški  (282)
2014 m. spalio 16 d. 11:51
Senyva moteris, ant ratukų traukdama dvi nedideles rankines Kolchozų prospektu, į klausimą „Ar čia gyvenate?“ atsako su šalta šypsena veide bei begaliniu žvilgsniu: „Aš čia ką tik gyvenau”.
Vilniuje žuvo vyriškis - kaimynai nė nesuprato, kad kilo gaisras  (2)
2014 m. spalio 15 d. 23:36
Trečiadienio vakarą, 20.59 val., Vilniaus ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Rasų g. 24 name.
V. Landsbergis: neturime jėgos nugalėti Rusijos, bet turime alternatyvą  (487)
2014 m. spalio 15 d. 20:41
Pirmasis po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos vadovas prof. Vytautas Landsbergis įsitikinęs, kad Rusija jau stovi ant bedugnės krašto.