kaimynai

Kodėl dalis verslininkų nekuria šventinės nuotaikos  (14)
2014 m. gruodžio 19 d. 18:35
Šalies verslininkai – be idėjų ir nematantys prasmės švaistyti pinigus puošiant savo parduotuves žiemos šventėms, jei to nedaro kaimynai, pastebi rinkodaros specialistai.
Vyro surengtą viešnios egzekuciją stebėjo ir jo žmona, ir vaikai  (142)
2014 m. gruodžio 18 d. 13:45
Tris paras draugės bute įkalinta jauna klaipėdietė išsivadavo tik tada, kai ją žeminęs ir niekinęs bičiulės sutuoktinis išėjo į darbą.
Ar nori užsieniečiai dirbti Lietuvoje?  (14)
2014 m. gruodžio 18 d. 08:45
Nors į Lietuvos įmones bei darbo paieškos portalus pastaruoju metu vis užsuka vienas kitas ukrainietis, turkas ar baltarusis, populiariausių emigravimui šalių sąrašuose Lietuva labai toli ne tik nuo pasaulio grandų, bet ir nuo Estijos .
JAV šešis buvusius giminaičius nužudęs karo veteranas rastas negyvas  (4)
2014 m. gruodžio 17 d. 16:44
Buvęs JAV jūrų pėstininkas ir Irako karo veteranas, ieškomas dėl savo buvusios žmonos ir penkių jos giminaičių nužudymo, antradienį buvo rastas miręs nuo paties pasidarytų durtinių žaizdų miškuose netoli savo namų, pranešė prokurorai.
Penkios priežastys, kodėl Lietuva veržiasi į euro klubą  (31)
2014 m. gruodžio 17 d. 14:38
Euro zonoje padėtis vis dar komplikuota: skolų krizė, defliacija, didelis nedarbas. Kodėl Lietuva , kurios ekonomika sparčiai auga, veržiasi į euro klubą? Tokį klausimą kelia portalas economist.com ir įžvelgia kelias priežastis.
Policija persekioja vyrą, įtariamą šešių žmonių nužudymu  (2)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:27
Filadelfijos policija pirmadienį pradėjo gaudynes, ieškodama vyro, kuris, kaip įtariama, apsilankė trijuose namuose Filadelfijos priemiesčiuose ir nušovė šešis žmones, tarp jų – savo buvusią žmoną ir paauglę dukterėčią, pranešė pareigūnai.
S. Skvernelis: Lietuvoje ginklą įsigyti gali ir psichikos ligonis  (43)
2014 m. gruodžio 16 d. 06:49
Jei artimoje aplinkoje jums grasinama nužudymu, tačiau tai darantis asmuo anksčiau nėra padaręs jokių nusižengimų, teisėsaugos pareigūnai neturės pakankamai pagrindo įžvelgti realios grėsmės jūsų gyvybei.
Namuose nužudytas aukštas pareigūnas su žmona, įtariamasis – paauglys sūnus  (98)
2014 m. gruodžio 15 d. 23:55
Jaunuolių meilė ir tėvų nepritarimas jų santykiams virto tragedija, kuri sujaudino visą Lenkiją.
K. Brazauskienės namelyje kilo gaisras: būtų sudegęs, gal būtų pigiau atstatyti  (62)
2014 m. gruodžio 15 d. 18:15
Pirmadienio popietę į Švenčionių rajone esantį Jaurų viensėdį skubėjo ugniagesiai. Apie 14.40 val. pranešta, kad viename čia esančių medinių namų kilo gaisras. Kaimynai atviravo: namas priklauso velionio prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai.
Mieli ir žaismingi katinėliai ieško namų  (1)
2014 m. gruodžio 15 d. 12:21
Gimė jie vasarą sode, motina atvedė juos jau paaugusius, apie 1 mėn. Tada jau lakstė kaip pašėlę laukuose, bėgiojo. Mes bei kaimynai juos šerdavom, prižiūrėjom, stengėmės surasti jiems šeimininkus. Deja, nelabai pavyko – žmonės jau buvo susidomėję, o staiga paskambino, kad jau pasirinko kitą.
Kokios lietuviškos dainos kuria kalėdinę nuotaiką  (11)
2014 m. gruodžio 15 d. 11:27
Kalėdos – ne tik spalvota girlianda apjuosta eglė, dovanos blizgiame popieriuje ar besmegenis už apšerkšnijusio lango. Jos neįsivaizduojamos be muzikos. Jei angliškas dainas apie žiemos šventę daugelis moka atmintinai, tai lietuviškų „gabalų“ prisimena vos vieną kitą. Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA paprašė dviejų muzikos apžvalgininkų – Karolio Vyšniausko ir Dainos Dubauskaitės – pasidalinti, jų nuomone, gražiausiomis, įdomiausiomis, o galbūt netikėčiausiomis lietuvių autorių dainomis apie Kalėdas.
Vienišės dienoraštis: dabar jis sužinos, ką reiškia būti išduotam
2014 m. gruodžio 15 d. 10:15
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Namo, kurio laiptinėje išprievartauta mergaitė, gyventojai priblokšti  (256)
2014 m. gruodžio 13 d. 16:03
Šeštadienį DELFI kalbinti Jonavoje esančio daugiabučio, kurio laiptinėje penktadienį buvo išprievartauta dešimties metų mergaitė, gyventojai buvo šokiruoti. Apie nusikaltimą kaimynai nedaug galėjo pasakyti, nes viskas įvyko vidurdienį, kai dauguma gyventojų buvo darbe.
Beglobiams ir juos prižiūrintiems reikia pagalbos  (25)
2014 m. gruodžio 13 d. 14:00
Padėkite beglobiams! Vis daugiau benamių kačių išlenda iš savo slėptuvių ir praeivius graudina savo alkanais žvilgsniais. Tai ypač aktuali problema daugiabučių kiemuose. Dažnas pilietis suglumęs nežino, ką daryti – šerti vargšus gyvūnėlius ar geriau palikti juos likimo valiai. Paminklą reikia statyti žmonėms, kurie globoja vargšus gyvūnus, juk katės ne savo noru atsidūrė gatvėse, jas ten išmetė žmogus.
Kodėl mus traukia garsių žmonių biografijos?  (5)
2014 m. gruodžio 13 d. 00:01
Šiandien nė vienas garsus žmogus ar įžymybė neapsieina be savo biografijos. Jos rašomos tiek apie dar paauglyste besidžiaugiančius POP muzikos atlikėjus, tiek apie seniai išėjusius, bet daug mįslių po savęs palikusius garsius žmones.
Girtas dvi moteris užkapojęs vyras teisinosi, kad prastai prisimena, todėl nėra kaltas  (16)
2014 m. gruodžio 12 d. 22:46
Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį 66-erių metų Šakių rajono gyventojui A. A. Š., kuris buvo kaltinamas itin žiauriai nužudęs dvi moteris – sugyventinę A. R. ir kaimynę M. D.
Į moters pagalbos šauksmą tuoj pat sureagavo kaimynai  (5)
2014 m. gruodžio 12 d. 08:50
Kaune į Sukilėlių prospekte esantį daugiabutį iškviestiems ugniagesiams buvo pranešta, kad bute pagalbos šaukėsi moteris .
Latvijoje žmonės suprato, koks žvėris yra euras  (149)
2014 m. gruodžio 12 d. 06:48
Praėjusią žiemą euro dar laukusioje Latvijoje buvo sumažėjusi prekyba, nes gyventojai vengė išlaidauti dovanoms, tačiau per šias žiemos šventes kaimynai pasiryžę išleisti gerokai daugiau.
Nekelti kainų – nerealu  (143)
2014 m. gruodžio 11 d. 23:47
Viso gero litui ir labas eurui lietuviai tars jau mažiau nei po mėnesio. Didžiausias 2015-ųjų iššūkis – priprasti prie naujų kainų ir pasikeisti pinigines, nes jose daugiau vietos reikės monetoms, o ne banknotams.
Artimieji pateikia tragedijos Panevėžyje versiją: tai buvo galima nuspėti  (114)
2014 m. gruodžio 11 d. 14:51
Panevėžyje į pranešimą operatyviai sureagavę ugniagesiai, policijos pareigūnai ir medikai nebegalėjo išgelbėti dviejų žmonių gyvybių. Panevėžio policijoje ir prokuratūroje tuoj po įvykio pradėtas tyrimas. Įtariama, kad automobilyje „ Fiat “ galėjo būti padėtas sprogmuo.
Už ką verta gyvenime mokėti: keli svarbiausi patarimai  (16)
2014 m. gruodžio 11 d. 05:30
Leidinys „ The Wall Street Journal “ į šį žmoniją nuo senų laikų kankinantį klausimą visų pirma atsako glaustai – gal ir galima, tačiau dažniausiai žmonės nesugeba pasinaudoti visomis pinigų teikiamomis galimybėmis. Tačiau toliau pateikia išsamią, nebanalią ir gana pamokančią šios problemos analizę.
Kauno „Žalgiris“ nustebino: vietoj kamuolių mėtė baterijas  (3)
2014 m. gruodžio 10 d. 13:26
Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje svečiavęsi „Žalgirio“ krepšininkai turėjo neeilinę galimybę išbandyti savo taiklumą. Tik šį kartą baudinių seriją jie turėjo sumesti ne krepšinio aikštelėje, o aplinkosaugos renginyje, kur į specialias talpas mėtė baterijas. Paaiškėjo, kad didiesiems Lietuvos sporto ambasadoriams taiklumu nenusileido ir moksleiviai.
Ką dovanoti vaikams per Kalėdas?  (14)
2014 m. gruodžio 10 d. 13:00
Tikriausiai nėra vaiko, kuris nelauktų Kalėdų. Kuris neskaičiuotų dienų, kada-gi-jau-bus-tos-dovanos?! Daugeliui iš mūsų Kalėdos asocijuojasi su nušvitusiais vaikų veidais, kai šie gauna išsvajotas dovanas. Arba prisiminimuose iš vaikystės iškyla paveikslas, kada taip šypsojomės patys. Akivaizdu, kad dovanos – giliai įsišaknijusi tradicija, be jų šventės nebūtų tokios, kokios yra. Tad ką turėtume žinoti, kad Kalėdų Senelis būtų dosnus, o pačios Kalėdos – stebuklingos?
Ką dovanoti vaikams per Kalėdas?
2014 m. gruodžio 10 d. 00:00
Tikriausiai nėra vaiko, kuris nelauktų Kalėdų. Kuris neskaičiuotų dienų, kada-gi-jau-bus-tos-dovanos?!
Pasibaisėjo kaimynais: jeigu visi darytų tą patį, nebūtų gyvenimo  (65)
2014 m. gruodžio 9 d. 20:42
Dauguma Liepkalnio gyventojų namų iki šiol neturi centrinės kanalizacijos, todėl verčiasi su vietinėmis. Kai kurie įsigudrino savo nuotekas paleisti tiesiog į gatvę ir paskui apsimeta, kad nieko nežino. Bent jau tokią situaciją ne kartą teigia užfiksavusi viena Naujininkų gyventoja. Ji sako dar pernai metais pastebėjusi kaimynų daromas nedorybes, kreipusis į policiją, rašiusi prašymą, tačiau liko it musę kandusi. Aplinkosaugininkai pripažįsta, kad Vilniaus mieste problemų su neteisėtu nuotekų tvarkymu pasitaiko daug ir nemažai gautų skundų iš tiesų pasitvirtina.
Šiaulių teisėjos šeimos tragedija: kaimynai net nenumanė  (90)
2014 m. gruodžio 9 d. 17:43
Aiškėja žiniasklaidoje nuskambėjusios nužudyto naujagimio istorijos detalės, tačiau išlieka ir nežinomųjų.
Kodėl Lietuva yra geriausia šalis pasaulyje?  (155)
2014 m. gruodžio 9 d. 14:32
Lietuva – geriausia šalis pasaulyje! Ir tai paprasta įrodyti kaip 2×2=4 ar Dieviškosios dalelės egzistavimą. Tačiau apie viską nuo pradžių. Taip, mes gyvename gana sudėtingoje šalyje. Geografiškai esame Europos centras, tačiau tikrai nesijaučiame kaip Europos bambos.
Susipainiojo ar rimtai taip galvoja? Čekų treneriui Latvija stipresnė nei Lietuvos rinktinė  (60)
2014 m. gruodžio 9 d. 10:46
Paryžiuje pirmadienį ištraukti 2015 metų Europos krepšinio čempionato burtai. Lietuvos vyrų rinktinė žais D grupėje Rygoje drauge su Ukrainos, Latvijos, Belgijos, Čekijos ir Estijos atstovais. Burtų traukimą Disneilende stebėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis, rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas ir nacionalinės komandos administratorius Žydrūnas Vilenčikas.
„Lietuva gali“: iš kur V. Matijošaitis gavo pinigų verslui?  (142)
2014 m. gruodžio 9 d. 06:41
„Vičiūnų“ įmonių grupės įkūrėjo Visvaldo Matijošaičio kelias į verslo Olimpą buvo… rožėmis klotas. Mat pirmasis verslas, kuriuo užsiėmė jo šeima, buvo motinos namo kieme auginamos gėlės.