kaimynai

Vienišės dienoraštis: atvirumo valandėlė su silikono karaliene
2015 m. liepos 3 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Bjaurus vaizdelis prie konteinerio: kiauliškumo viršūnė ar Lady Gaga pasidžiovė rūbus?  (8)
2015 m. liepos 2 d. 14:45
Naujienų portalo Etaplius.lt skaitytojas Justinas atsiuntė nuotrauką, kurioje – ant šiukšlių konteinerio kraštų ir dangčio sudėti kaulai ir mėsos likučiai.
V. Baltraitienė. Juodasis baltojo pieno karas  (18)
2015 m. liepos 2 d. 13:37
Pienas bėga į srutų duobę. Trisdešimt tonų baltojo Lietuvos aukso, šimtamečių tradicijų, sunkaus žemdirbio darbo...
Labiausiai nukentėjo pievos ir kukurūzai  (3)
2015 m. liepos 2 d. 00:05
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, sausra palietė ir Tauragės , Jurbarko bei Raseinių rajono teritorijas. Nors drėgmės trūkumas šiame regione pavojingu reiškiniu dar netapo, specialistai pastebi, kad yra vietų, kur augalų vegetacija jau sustojo.
Tarsi L. Messi: „Spyrio“ saugas A lygoje prieš įvartį išmaudė penkis varžovus  (9)
2015 m. liepos 1 d. 13:51
Kaip ir 18-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture, 19-ajame į aikštes ėjo tik šešios komandos – dvejos rungtynės įvyks vėliau. Per du pastaruosius turus po dusyk žaidė tik pusė lygos komandų, o Europos lygos atrankai besirengiantys „Trakai“ ir Klaipėdos „Atlantas“ bei Marijampolės „Sūduva“ nerungtyniavo visai.
Birželį DELFI skaitytojai įvertino tūkstančius naudingų straipsnių, reportažų ir nuotraukų  (25)
2015 m. liepos 1 d. 11:48
Birželį DELFI grupė išspausdino 10 507 tekstus ir vaizdo reportažus, iš jų 9059 – vien DELFI portale. Skaitytojai įvertino DELFI tyrimus, specialiuosius projektus, tekstus socialine tematika, verslo, mokslo, sporto, sveikatos, pramogų ir kitas naujienas. Vien DELFI TV pasirodė 605 reportažai, skaitytojams per mėnesį pasiūlėme 28 620 nuotraukų.
Gilyn į Rusiją: Petrozavodsko kiemo vaikinai turi porą klausimų Lietuvai  (1190)
2015 m. liepos 1 d. 05:30
Labiausiai nekintanti vieta pasaulyje. Taip apie Petrozavodską – miestą Rusijos šiaurės vakaruose, Karelijos Respublikos sostinę – kalba jo gyventojai. Jie lietuvius broliškai užjaučia dėl korupcijos, „Vašingtonui tarnaujančios prezidentės“ bei priklausymo „homoseksualų sąjungai“.
Fraktalų piešimas – magiškas kelias į save per spalvas ir formas  (8)
2015 m. liepos 1 d. 00:00
Visuose savo straipsniuose dažnai akcentuoju vieną svarbų sudėtinį elementą į dvasinę pilnatvę, norų išsipildymą ir atėjimą į Širdies kelią. Kalbu apie saviiešką, savęs pažinimą, į suvokimą, kas iš tiesų esi – be kaukių, be šeimos ir aplinkinių lūkesčių iš tavęs.
To dar nebuvo: Afriką sukrėtė didžioji migracijos paslaptis  (9)
2015 m. birželio 30 d. 11:01
Per tiek amžių niekas pasaulyje stipriai nepasikeitė. Tipinis XXI a. vakarų kultūros atstovas vis dar trokšta cikliškai judėti, kuo daugiau pamatyti, išbandyti, patirti, įsiamžinti ir, tinkamai progai pasitaikius, pasidalinti savo istorija su kuo didesne klausytojų auditorija.
Horoskopas: savaitės pradžia - daug žadantis laikas
2015 m. birželio 30 d. 00:12
Tiesa, profesinėje srityje seksis labiau nei asmeninėje.
Pažiūrėjusi į šulinį rimtai išsigando: yra dėl ko  (31)
2015 m. birželio 29 d. 21:00
Vasara dar tik įsibėgėja, tačiau jau dabar specialistai pastebi, kad ji yra neįprastai sausa. Kritulių kiekis birželį bus mažesnis už vidurkį, o didieji karščiai dar tik ateina. Nusekę šuliniai , išdžiuvę tvenkiniai ir skurstanti augmenija – problemos, su kuriomis šią vasarą susidurs Lietuvos gyventojai.
Šiurpias žudynes surengusį vyrą nukovęs policininkas: dar nemiegojau  (122)
2015 m. birželio 29 d. 11:16
Pasirodė vaizdo įrašas, kuriame, kaip spėjama, iš karto po šiurpaus išpuolio užfiksuotas „Islamo valstybės“ teroristas Seifeddine Rezgui, skelbia „The Independent“.
Išpuolis Tunise: teroristas veikė ne vienas
2015 m. birželio 29 d. 08:53
Tuniso pareigūnų teigimu, netoli Suso miesto 38 žmones nušovęs nusikaltėlis veikė ne vienas, praneša BBC.
Į istorijos metraščius: iškilmingai uždarytos pirmosios Europos žaidynės  (29)
2015 m. birželio 28 d. 18:45
Sekmadienio vakarą Azerbaidžano sostinėje Baku finišavo pirmosios istorijoje Europos žaidynės . Iškilmingoje uždarymo ceremonijoje buvo galima išvysti apie 2 val. trukusį spalvų ir didybės kupiną reginį.
Kodėl D. Tuskas B. Obamai padovanojo kompiuterinį žaidimą?  (14)
2015 m. birželio 28 d. 17:20
Juk padovanojęs kumščio dydžio deimantą su aukso grandine tikrai būtų labiau nudžiuginęs Baracką Obamą. Tačiau kaip visada politinių lyderių dovanos turi labiau simbolinę, o ne materialią vertę.
D. Gudzinevičiūtė apie pasirodymą Baku: mažai šaliai – tai didelis pasiekimas  (19)
2015 m. birželio 28 d. 15:55
Sekmadienį baigiasi pirmosios Europos žaidynės . Lietuvos rinktinė jose pasirodė sėkmingai – mūsų sportininkai iškovojo 7 medalius: du aukso, vieną sidabro ir keturis bronzos.
Išpuolio Prancūzijoje auką kaimynai vadina puikiu vyruku  (11)
2015 m. birželio 28 d. 14:35
Herve Cornaros, sėkmingai dirbusio verslininko, kuriam per įtariamo džihadisto išpuolį Prancūzijoje buvo nupjauta galva, draugai ir kaimynai jį vadina „puikiu vyruku“, aistringai kovojusiu dėl vietos reikalų.
J. Boehneris: mes visada būsime čia ir jus palaikysime  (167)
2015 m. birželio 27 d. 21:43
Susitikime su Jungtinių Valstijų Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu Prezidentė Dalia Grybauskaitė aptarė Lietuvos ir regiono saugumo klausimus, padėtį Ukrainoje .
Apsileido: iš kaunietės buto išveš 20 konteinerių šiukšlių  (290)
2015 m. birželio 27 d. 19:42
Kaimynų nepasirinksi – šis posakis puikiai tinka Kauno Kalantos gatvėje esančio 141-ojo daugiabučio gyventojams. Viename trečiojo aukšto bute gyvenančią moterį kaimynai vadina namo piktžaizde. Pastaroji jau penkiolika metų kaupia įvairias atliekas, kurias randa šiukšlių konteineryje. Ilgai kentę nepageidaujamus įnamius, tarakonus ir nuolat gyvenę baimėje dėl galimo gaisro, galiausiai namo gyventojai sulaukė teismo leidimo šiukšles išgabenti.
JAV pripažino teisėtomis homoseksualų santuokas visose valstijose  (206)
2015 m. birželio 26 d. 17:55
JAV Aukščiausiasis Teismas penktadienį pripažino, kad homoseksualų santuokos yra teisėtos visose JAV valstijose; šis svarbus sprendimas yra vienas iš labiausiai lauktų per kelis dešimtmečius. Teismas pareiškė, kad JAV konstitucija reikalauja, jog visose valstijose būtų rengiamos ir pripažįstamos tos pačios lyties asmenų santuokos.
R. Grajauskas. Kokią naudą Lietuvos ekonomikai neša paslaugų centrai?  (5)
2015 m. birželio 26 d. 10:32
Į Lietuvą keliantis vis stambesnių pasaulio kompanijų paslaugų centrams, pagal pridėtinę vertę šis sektorius jau nedaug atsilieka nuo bendros restoranų, kavinių ir viešbučių generuojamos pridėtinės vertės.
Dėl svyrančių kaimynų šakų - į teismą  (2)
2015 m. birželio 25 d. 12:13
Ne tik per arti sklypo ribos pastatyta malkinė ar pavėsinė, bet ir kaimynų sklype sulapojusių medžių metamas šešėlis ar į svetimą žemę įsiraususios šaknys sukiršina kaimynus. Jų nesutarimai dėl želdinių – gana dažna skundų Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos tema.
A. Berzinis: Latvija turi siekti gerų santykių su Rusija  (29)
2015 m. birželio 25 d. 10:10
Latvija turi stengtis plėtoti geros kaimynystės santykius su Rusija .
G. Mažeikis. Kaip mus nususina kontroliuojamas vardų rašymas  (264)
2015 m. birželio 25 d. 09:13
Pasaulis yra kupinas atminties ženklų, kuriuos mes sąmoningai ar nesąmoningai skaitome vaikščiodami miestų gatvėmis, vartydami senas fotografijas ar skaitydami vardus ant antkapių. Sociali, kultūriškai integruota, aktyvi atmintis saugo pasaulio gelmę ją nuolatos įvardydama ir šnekėdama.
Afrikoje viskas įmanoma: bažnyčios sraigtasparniuose ir Rojus už 10 eurų vertės sms
2015 m. birželio 23 d. 10:34
Jau kurį laiką savo namais vadinu Masai Marą, milžinišką gamtos rezervatą Kenijoje, kuris Tanzanijoje virsta Serengečio nacionaliniu parku. Būnant čia manęs neapleidžia jausmas, kad gyvenu milžiniškame zoologijos sode, visai neblogai pritaikytame jo gyventojams.
Lietuvos A lygos futbolo čempionate: „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ mūšis  (7)
2015 m. birželio 23 d. 10:19
Ketverios šios savaitės 17-o ir 18-o turo rungtynės bus itin įdomios: trejose iš jų susigrums turnyro lentelės kaimynai, o centrinis mačas Marijampolėje kelia itin didelį susidomėjimą. Dvikovoje tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ greičiausiai turėsime progą išvysti ne tik pajėgius komandų naujokus, bet ir bekompromisę kovą, kuri nuolat tampa šių komandų tarpusavio susitikimų palydove.
Globoti ar įvaikinti?  (2)
2015 m. birželio 23 d. 00:00
Mintis įsivaikinti ar paimti globoti be tėvų meilės likusį vaikutį, ko gero, bent kartą yra atėjusi į galvą dažnam žmogui. Vieniems tai tėra momentinis jausmas, kiti apie tai galvoja rimčiau, bet viešumoje sklandantys mitai entuziazmą neretai atvėsina. Kurie iš jų teisingi, o kurie – ne?
M. Jurkynas. Rinkimai Danijoje: du netikėtumai  (6)
2015 m. birželio 22 d. 11:46
Kaimynystės sąvoka Lietuvos geopolitikoje plečiasi . Mums kaimynai, visų pirma – „braliukai“ latviai, tolimos istorijos bendrė Lenkija ar Rusija ir Baltarusija pašonėje.
Perspėja: pensijų kompensavimas turi ir tamsiąją pusę  (148)
2015 m. birželio 22 d. 06:52
Nors santykinis lietuvių pensijų dydis, palyginti su vidutiniu darbo užmokesčiu, yra didesnis nei estų, realus vidutinės pensijos dydis skiriasi maždaug 100 eurų estų naudai.