kaimynai

Moterų alkoholizmas – labai gili duobė  (1)
2015 m. sausio 25 d. 21:41
Tikriausiai pažįstate ne vieną moterį, kuri kiek per dažnai kilnoja taurelę. Jų pažadai „daugiau negersiu“ dažniausiai mintyse virsdavo į „bet mažiau – irgi“...
Solistė J. Vaškevičiūtė apie savo vaikystę: maištas yra neišvengiamas  (2)
2015 m. sausio 25 d. 12:17
Ką tik sužibėjusi Azučenos vaidmeniu „Trubadūre“, solistė Jovita Vaškevičiūtė jau rengiasi naujai premjerai. Šį kartą ji prisijungs prie jaunosios „ Vilnius City Operos“ kartos spektaklyje jaunimui „ Jonas ir Greta “, vasario 5 ir 7 dienomis, kartu su Anglijoje dainuojančia Justina Gringyte, į Lietuvą vėl grįžtančia Maria Nazarova ir publiką pakerėjusiu Rafailu Karpiu. Susitikome su Jovita kaip tik po vienos iš daugelio muzikinių Motinos vaidmens repeticijų.
Tragedijos sukrėstas kaimas: kiek baisybių per tris mėnesius teko patirti šiai šeimai  (250)
2015 m. sausio 24 d. 21:32
Velbiškio kaimas gedi baisioje autoavarijoje žuvusios 14-metės, 6 metų jos brolio ir meldžiasi už komoje esančią mamą, prisimindami, kiek baisybių per pastaruosius tris mėnesius teko patirti šiai šeimai.
„Dovana“ prieš šventes – ligoniukė Pupytė  (1)
2015 m. sausio 24 d. 08:00
Ar norėtumėte po darbų grįžęs namo savo verandėlėje rasti dėžę, kurioje uždaryta išsigandusi ir nelaiminga katytė? „Myli gyvūnus – rasi išeitį...“ Taip galvoja dauguma mūsų, gyvūnų mylėtojų, kaimynai ir draugai. Juk labai dažnai paskambina koks tolimas giminaitis ir su džiaugsmu praneša, kad rado kačiuką ir jau pakeliui pas tave į svečius.
Rado, kuo „TV pagalboje“ pakeisti tragiško likimo V. Stankutę-Butkienę  (60)
2015 m. sausio 23 d. 11:02
„TV pagalbos“ kūrėjams gruodžio pabaigoje teko atsisveikinti su tragiško likimo kolege Vilte Stankute-Butkiene. Jos darbo vieta populiarioje TV socialinės dokumentikos laidoje liko laisva. Kaip DELFI sakė „TV pagalbos“ vykdomasis prodiuseris Andrius Žemaitis, jau žinoma, kas prisijungs prie gelbėtojų gretų.
Vairuotojo košmaras: gelbėtojų pagalbos nesulaukė  (49)
2015 m. sausio 23 d. 10:41
Sausio 22 d., 7.15 val. Visagino miesto gyventoja važiavo į darbą iš savo sodybos, kuri yra 14 km. iki Visagino miesto. 7.31 val. kelyje 401 ties Vilnokų kaimo slidžiame kelyje važiuojant labai lėtai antra pavara, jos vairuojamas „Toyota Land Cruiser“ nuvažiavo nuo kelio ir pakibo ant šalikelės skardžio.
Vienišės dienoraštis: vienišės gyvenimo kulminacija tualete
2015 m. sausio 23 d. 10:00
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Ūkininko žiaurumas: 44 galvijai laikomi apgailėtinomis sąlygomis  (36)
2015 m. sausio 22 d. 17:53
Siekiant apsaugoti gyvūnus nuo kančių ir žūties, Širvintų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pakartotinai kreipėsi į Širvintų rajono apylinkės teismą dėl leidimo skubos tvarka priverstinai atimti ūkinius gyvūnus iš Diršonių kaimo (Čiobiškio sen., Širvintų r.) gyventojo.
V. Šalaševičius. Ar valstybės politika ugdo patriotus  (16)
2015 m. sausio 22 d. 11:24
Dalyvaudamas Lietuvai svarbių dienų minėjimuose ar valstybinėse šventėse pagalvoju, ar apie meilę savo kraštui ir patriotizmą mes turime kalbėti tik šiomis dienomis.
Girtas vairuotojas pribloškė cinizmu: taip pasielgiau, nes išsigandau  (27)
2015 m. sausio 19 d. 15:47
Girtam vairuotojui – jūra iki kelių: didžiuliu greičiu skriejęs ir prie pat namų savo kaimyną partrenkęs 29 metų vilnietis net nesiteikė jam padėti, o padidinęs greitį spruko iš nelaimės vietos.
Bjauri situacija: savo kieme tapo KET pažeidėju  (249)
2015 m. sausio 19 d. 12:38
Parvažiavai namo, stabtelėjai prie savo kiemo vartų ir gali būti nubaustas. Taip atsitiko tauragiškiui Virginijui Šimkūnui. Vyras sako patekęs į keblią padėtį ir nebežino, kaip elgtis.
Neįtikėtinas katės poelgis, išsaugojęs kūdikiui gyvybę  (102)
2015 m. sausio 17 d. 13:51
Draugiška kaimynystėje gyvenanti katė, kurią daugiabučio kaimynai vadina Maša, išgelbėjo dėžėje tėvų paliktą kūdikį nuo mirtino sušalimo Rusijos Obninsko mieste. Katė, išgirdusi verkianti berniuką, atidarė dėžę ir bandė kūdikį sušildyti, praneša „ The Independent “.
Kauno daugiabučio padegėjai dar kartą pribloškė košmarą patyrusias aukas  (53)
2015 m. sausio 15 d. 11:32
Po tragedijos Kaune, kai jaunuoliai padegė Šilainių mikrorajone esantį daugiabutį, nukentėjusieji patyrė naują šoką.
Skubu! Vilkšunis Aras ieško naujų namų arba darbo  (14)
2015 m. sausio 14 d. 18:01
Eilinę žiemos dieną į prieglaudos kiemą įdardėjo milžiniškas visureigis, iš jo išlipo jaunas vyras ir pasakė vieną iš populiariausių argumentų: „Jau poryt išvažiuoju į užsienį dirbti, paimkit šunį“. Šeimininkas atidarė ankštos bagažinės dangtį, kur tamsiam kampe įsispraudęs drebėjo didžiulis gauruotas vilkšunis.
R. Juknevičienė. Lietuvos gynybos juodoji vinis  (184)
2015 m. sausio 14 d. 14:48
Pasekmės dėl itin neatsakingo žingsnio, stabdant privalomąją karinę tarnybą Lietuvoje 2008 metais, ryškėja tik šiandien.
Kaip interjere įkomponuoti televizorių  (2)
2015 m. sausio 14 d. 00:00
Dėl šiuolaikinių technologijų televizorius taip suplokštėjo, kad kardinaliai pakito jo pritaikymo interjere galimybės. Laimė, į gerąją pusę: tapo patogu įkomponuoti jį pačiose netikėčiausiose vietose (ne vien sekcijos vidury...) ir taip sukurti estetiškesnę bei jaukesnę poilsio zoną.
24-eriems metams praėjus: tąnakt mes buvome didvyriai  (16)
2015 m. sausio 13 d. 14:52
Visi žinome, kokia šiandien diena, į kalendorių pasižiūrėti sugebame. Nepasakosiu, kad prisimenu, kad drebėjau, kai moteris mirgančiame, nespalvotame televizoriuje pranešinėjo apie įvykius sostinėje. Nepasakosiu, kad pamenu, kaip kaimynai tirtančiais automobiliais išvažiavo į Vilnių.
Kainos degalinėse: kodėl trys skaičiai po kablelio  (66)
2015 m. sausio 13 d. 11:03
Nauji metai pasitiko vairuotojus su naujomis, skaitine išraiška, kainomis degalinių švieslentėse. Portalas DELFI domisi, kodėl kai kuriose degalinėse kainos eurais nurodomos, naudojant tris skaičius po kablelio.
„Istorijos detektyvai“: 10 svarbiausių datų, kurias prisiminsime 2015 metais  (24)
2015 m. sausio 13 d. 00:02
Sunku pasakyti, kokie bus 2015-ieji mūsų valstybei. Permainingi? Pastovūs? Lemtingi? Tačiau yra dalykų, kurių nevalia pamiršti kiekvienam lietuviui. TV laidos „ Istorijos detektyvai “ kūrybinė komanda, vadovaujama Virginijaus Savukyno, paruošė dešimt svarbių istorinių datų, kurių sukaktis minėsime 2015 - aisiais metais ir kurios itin svarbios Lietuvos valstybingumui, tačiau ne visada malonios.
Policijai pasiskundė, kad euras kursto nesantaiką  (45)
2015 m. sausio 11 d. 10:55
Netikrais eurais toliau bandoma atsiskaityti ne tik parduotuvėse, bet ir muziejuose. Policija praneša, kad pradėjo tyrimą ir dėl galimos tautinės nesantaikos, susijusios su euro įvedimu.
Apyvartoje – netikri eurai: klastočių rado ir bankomate  (138)
2015 m. sausio 10 d. 13:30
Netikri eurai – tikra bėda: policijos pareigūnai per pastarąją parą užregistravo net aštuoniolika pranešimų. Netikrų pinigų buvo rasta ir bankomate.
Dėl gedimo pusantros valandos sudeginęs B. Vanagas nusirito į rikiuotės uodegą  (174)
2015 m. sausio 9 d. 19:43
Ryžtingai ir sklandžiai nuo pat Dakaro ralio starto važiavęs Benediktas Vanagas priverstas stabtelėti. Šešto greičio ruožo pradžioje jo ir baltarusio Andrejaus Rudnickio ekipažas sugaišo pusantros valandos šalindami „Toyota Hilux“ visureigio gedimą. Iki finišo lietuvis spėjo susigrąžinti keliolika pozicijų ir liko 56-as.
Gelbėtas du kartus toje pačioje tvoroje įstrigęs šuo  (19)
2015 m. sausio 9 d. 15:57
Naujojoje Akmenėje ketvirtadienio vakarą policija ir ugniagesiai per pusantros valandos du kartus kviesti gelbėti didoko juodo šuns, kuris Taikos gatvėje buvo įstrigęs betoninės tvoros skylėje. Šuo į dekoratyvinę skylę įkišo galvą ir negalėjo jos ištraukti.
Prie euro vaikus pratino savotiškai  (27)
2015 m. sausio 8 d. 13:20
Nors euras ir litas dar devynias dienas išlaikys lygiaverčių pinigų statusą, prekybininkai nacionalinę valiutą skuba palaidoti anksčiau.
Akis į akį su nusikaltėliais: šūviai į bėglius ir itin pavojinga naftos bazė  (14)
2015 m. sausio 8 d. 11:53
Gaudynės, šūviai į automobilių padangas kaip įtempto siužeto kine. Nelegali naftos bazė , bet kada į orą galėjusi pakelti pusę kaimo. Ir švenčių laukimas klijuojant cigarečių pakelius į blokus.
Neabejingi kaimynai išgelbėjo iš balkono krentančią mergaitę  (4)
2015 m. sausio 7 d. 18:24
Kaimynai Kinijos Šiaurės vakaruose esančioje Gansu provincijoje išgelbėjo per balkoną išlipusią mergaitę, pasitelkę antklodę. Penkerių metų mergaitė išlipo per ketvirtame aukšte esančio buto balkoną.
Didžiulės liepsnos kauniečius paliko be pastogės  (2)
2015 m. sausio 7 d. 15:17
Kauno ugniagesiai gelbėtojai trečiadienio popietę sulaukė pagalbos šauksmo, kad ugnis galėjo namuose įkalinti žmones. Pranešta, kad Vilijampolėje, Algimanto g. 16a, atvira liepsna dega gyvenamasis namas.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Neieškokime šaknų ten, kur jų nebeliko  (61)
2015 m. sausio 6 d. 09:20
Visai smagu, kai metai prasideda pavasariu, net jeigu kalendorius to ir nerodo. Visą naktį ir rytą kamine ūbavusi vėtra atginė nuostabaus gražumo šlapdribą. Tokią, kai geras šeimininkas katės lauk nemeta. O šuns? Mūsų Pandai, kaip beje ir man, toks oras patinka ir nuo šlapio sniego dribsnių ji nė neketina slėptis. Juolab, kad šlapdriba greitai virto tikra pūga. Snigo ne kąsniais, o kone pusplytės dydžio šlapio sniego gabalais.