kaimynai

R. Bogdanas. Baltijoje spalį tapo karšta  (26)
2014 m. spalio 30 d. 11:43
Rusijos ambasados Švedijoje svetainė skelbia: „ Rusija yra arčiau, nei atrodo...“
Atėjo lankyt – o ten jau svetimas kapas  (144)
2014 m. spalio 29 d. 18:40
Ar galėtumėte suvokti, kad dešimtmečius prižiūrėję tėvo kapą vieną dieną jo neberastumėte?
Netikėtos automobilių gaisrų priežastys: nuleista padanga, graužikai ir besišildančios katės  (7)
2014 m. spalio 28 d. 10:29
Tai, kad liepsnojantis automobilis – ne juokai, o reali grėsmė aplinkiniams automobiliams bei žmonėms, spalio 18-ąją galėjo įsitikinti kelių Vilniaus Karoliniškių mikrorajono daugiabučių gyventojai. Tylų šeštadienio rytą kieme nugriaudėjo stiprus sprogimas, į dangų ėmė kilti kelių metrų aukščio liepsna, o virš daugiaaukščių pastatų iškilo juodų dūmų debesis.
Tarakonų naikinimo būdai – kodėl jų tiek daug ir kas iš tiesų veikia?
2014 m. spalio 28 d. 00:00
Kiekvienas, kam nepasisekė ir teko kovoti su jų būste įsikūrusiais tarakonais, turi „savą“ metodą, kuris rekomenduojamas visiems, su kuo tik kalbama apie šią problemą. Tačiau pažvelgus iš šalies, naikinimo metodų susidaręs geras pluoštas, tuo labiau, kad beveik visi iš jų turi ir priešininkų, sakančių, kad jiems tai nesuveikė. Kodėl egzistuoja tiek skirtingų nuomonių, kas lemia, ar priemonė veikia ar neveikia, ir kuri priemonė yra veiksmingiausia, paklausėme kenkėjų naikinimu užsiimančių įmonių.
Įvyko pasaulio nuogalių plaukimo čempionatas  (5)
2014 m. spalio 27 d. 19:46
Vokiečiai laimėjo pasaulio nudistų plaukimo čempionatą, praneša portalas „The Local“.
„Rzeczpospolita“: atsiprašymas dėl Vilniaus būtų žalingas Lenkijai  (158)
2014 m. spalio 27 d. 17:16
Raginimai Lenkijos prezidentui atsiprašyti Lietuvos už Vilniaus krašto okupaciją 1920–1939 metais yra „žalingi“, pareiškė dienraščio „ Rzeczpospolita “ užsienio naujienų redaktorius Jerzy Haszczynskis (Ježis Haščynskis).
Šilumininkai gąsdina kainų augimu: kam reikėtų nerimauti?  (18)
2014 m. spalio 27 d. 15:00
Šilumininkai pareiškė,kad jei būtų panaikinta PVM lengvata centralizuotam šilumos tiekimui, šilumos kaina turėtų ūgtelėti maždaug 11 proc.Prognozuojama, kad labiausiai sąskaitos nustebintų tuos gyventojus, kurių butai šildomi naudojant biokurą.
Rusų aktorius žmonai sulaužė nosį
2014 m. spalio 27 d. 14:17
Garsus rusų aktorius bei įvairių televizijos šou vedėjas bei dalyvis Maratas Bašarovas įsivėlė į griausmingą skandalą. Iš vaidmenų filmuose „Sibiro kirpėjas“, „Vorošilovo šaulys“, „Vestuvės“, „Oligarchas“, „Turkiškas gambitas“, „72 metrai“ pažįstamas aktorius įtariamas sumušęs ir sulaužęs nosį savo sutuoktinei, taip pat aktorei Katiai Archarovai.
Technologijos valdo  (3)
2014 m. spalio 26 d. 22:06
Praėjusios savaitės viduryje tarptautinėje žiniasklaidoje šmėkštelėjo dar viena žinutė šnipinėjimo tema, viename Rusijos pietinės dalies miestų veikiantys interneto įsilaužėliai pasinaudojo „ Microsoft Windows “ klaida, kad per užkrėstus kompiuterius įsiskverbtų į NATO , Europos Sąjungos (ES), Ukrainos vyriausybinių organizacijų, Lenkijos energetikos įmonių, Vakarų telekomunikacijos kompanijų bei Amerikos akademinių organizacijų kompiuterius. Nuo 2009-ųjų veikianti įsilaužėlių grupė jau gavo „smėlio kirmino komandos“ pavadinimą, mat jos naudojamos programos kode rasta nuorodų į mokslinės fantastikos knygą „Kopa“.
Reanimacijoje praleido dvi savaites: iš pradžių maniau, kad gal tiesiog pervargau  (29)
2014 m. spalio 26 d. 10:44
Mažas fizinis aktyvumas, nuolatinis stresas , nepakankamas skysčių vartojimas ir senosios kartos kontraceptikai – tai tik keletas paprastų, kasdieniškų veiksnių, sukeliančių labai pavojingą sutrikimą – tromboemboliją, kuri gali baigtis mirtimi.
Pamirškite miegamąjį: 8 vietos, kur galima mylėtis  (40)
2014 m. spalio 24 d. 18:15
Niekas neabejoja, kad drąsūs, nenuobodūs, nuotykius mėgstantys žmonės turi būti išbandę kuo daugiau sekso pozų. Britų dienraštis „Dailymail“ rašo, kad svarbu ne tik pozos, bet ir vietos, kuriose mes mylimės.
Egzotiško grožio radinukai ieško gerų šeimininkų!  (20)
2014 m. spalio 24 d. 16:28
Neseniai savanorė Emilija keliaudama namo pamatė greta esančio namo kiemu kaip ančiukus vorele rypuojančius neišpasakyto grožio kačiukus, kurie nė iš tolo nepriminė „gatvinukų“, bet vis dėlto...
Ukrainiečių šeimas skaldo skirtingos politinės pažiūros  (10)
2014 m. spalio 24 d. 15:08
Ukrainos Rytuose tebesitęsiantis konfliktas skaldo ne tik šalį, bet ir šeimas, kurios ir taip atskirtos tiek geografiniu, tiek politiniu atžvilgiu. Rodikovų šeima yra iš Donecko regiono, tačiau šiuo metu gyvena Kijeve.
V. Mazuronis. kiek Lietuvai kainuoja trypčiojimas vietoj?  (75)
2014 m. spalio 24 d. 08:11
Spalio pabaigoje į Lietuvą atplauks „ Nepriklausomybė “. Laivo pavadinimas simboliškas ir jo svarba – neginčijama.
Nori bėgti iš prestižinio rajono: mokėjo tūkstančius ir to nesitikėjo  (118)
2014 m. spalio 23 d. 16:33
Prestižiniu vadinamame uostamiesčio daugiabučių namų mikrorajone įsikūrę klaipėdiečiai jau svarsto galimybę parduoti savo butus ir ieškoti ramesnės vietos gyventi.
Kaimyno pasigedo tik užuodę pūvančio kūno kvapą  (8)
2014 m. spalio 23 d. 14:38
Jonyno gatvėje esančio namo gyventojai pajuto iš vieno buto sklindantį nemalonų kvapą. Į butą patekę ugniagesiai rado irti pradėjusį vyriškio kūną.
Lietuvoje atrasta nauja paukščių rūšis  (8)
2014 m. spalio 23 d. 10:38
Spalio 18 dieną daugiau nei 100 Paukščių stebėtojų ralio „Kuršių marios - 2014“ dalyvių, pradedant profesionaliais ornitologais, saugomų teritorijų darbuotojais ir baigiant paukščių stebėtojais - mėgėjais susirinko Kintuose. Šįkart ralyje užfiksuota Lietuvoje nauja paukščių rūšis - margasis kūltupys.
Ekonomistas N. Mačiulis per dvi dienas išsprendė pusmečio problemą  (48)
2014 m. spalio 23 d. 00:01
Vilniaus senamiestis laikomas prestižine vieta, kur nekilnojamo turto kainos yra aukščiausios, tačiau be senamiesčio dvasios ir patogaus gyvenimo pačiame sostinės centre yra ir kitų niuansų, kuriuos pastebi dažniausiai tik čia gyvenantieji. Vidiniai senamiesčio kiemai turėtų būti oazės nuo gatvių triukšmo ir nepageidaujamo dėmesio, tačiau čia kartais pūpso kalnai šiukšlių. Tokią situaciją Odminių gatvės viename iš vidinių kiemų užfiksavo ir GRYNAS.lt skaitytoja Aistė. Apie panašią padėtį Vokiečių gatvėje jau yra pasakojusi ir kita skaitytoja Dalia. GRYNAS.lt domisi, kodėl susidaro tiek daug šiukšlių pačiame miesto centre ir kas už tai atsakingas. Ir pagaliau ar apšiukšlinti kiemai turi įtakos būstų kainoms?
Margaret Thatcher: išgelbėjo Britaniją, bet nuvylė savo vaikus  (2)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Abejingų jai nėra – vieni ją garbina, kiti nekenčia. Margaret Thatcher dukra savo mamą įvardijo kaip supermoterį, kuri niekada nesėdėjo rankų sudėjusi, o sovietų žurnalistas politikę pakrikštijo „ Geležine ledi “ už jos nemeilę Sovietų Sąjungai ir komunizmui . Ji ištraukė Didžiają Britaniją iš gilios ekonominės krizės, bet mirė apleista savo pačios vaikų.
Latvijos žvaigždė Samanta Tina: mano balsas – Dievo dovana
2014 m. spalio 22 d. 06:52
„Lietuvos balso“ dalyvė Samanta Tina įsitikinusi, jog jei nedainuotų – švaistytų savo gyvenimą. Merūno mokinė myli mūsų šalies grožį ir klausytojus. O kai kalba pasisuka apie išrinktąjį – Tina kalba dviprasmiškai: „Dainuoti be meilės – neįmanoma.“
Žiniasklaida tikina išsiaiškinusi Švedijos saloje nufotografuoto vyro tapatybę  (142)
2014 m. spalio 21 d. 12:54
Nuotrauka, kurioje Stokholmo salyne pavaizduotas paslaptingas vyras, sukėlė audringą Švedijos karinės žvalgybos ir saugumo tarnybų reakciją.
Kaip Rusijos daugiabučio gyventojai katiną gelbėjo  (15)
2014 m. spalio 21 d. 10:57
Vaizdo klipų portale sparčiai plinta praėjusią žiemą Rusijoje užfiksuotas vaizdelis, kaip miestelio Nižnij Novgorodo gyventojai gelbėjo katiną iš medžio. Neaišku, ar šiame mieste nėra ugniagesių gelbėtojų, ar gyventojai nusprendė, kad su tokia užduotimi kaip katinas medyje jie lengvai susitvarkys patys. Negalima sakyti, kad nesusitvarkė. Tiesiog nuvirto vienas medis, nutrūko elektros laidai ir liko neaišku, kaip istorija baigėsi pačiam katinui.
Trys pasirinkimai, padėsiantys vairuotojams „neišmesti“ 500 Lt  (18)
2014 m. spalio 20 d. 11:34
Atėjus padangų keitimo bumui darosi sunku prieiti prie atliekų konteinerių, kurie keliais aukštais dažnai būna apstatomi padangomis. Tačiau vairuotojai turėtų žinoti, kad taip atsikratant senu automobilio „apavu“ galima sulaukti rimtų nemalonumų. Klaidų geriau nedaryti, nes netinkamas atsikratymas padangomis gali kainuoti 500 litų.
A. Gudanavičius. Kad nereiktų prakeikti dienos, kai išsinuomojote būstą  (5)
2014 m. spalio 20 d. 07:14
Apžvelgti būsto nuomos situaciją paskatino DELFI „Pilietis“ konkursas „ Kaip aš prakeikiau dieną, kai nusprendžiau nuomotis butą... “, kuriame skaitytojai aprašė savo bandymus išsinuomoti butą. Deja, tai nebuvo džiugios istorijos – vyravo konfliktiniai nuomotojų ir nuomininkų santykiai.
Svajonę tapti pianistu T. Makluševičius palaidojo šešerių
2014 m. spalio 19 d. 21:23
Tomas Makluševičius 31 metai Marijampolė
A. Armonaitė. Liberali, o ne socialdemokratinė politika sukūrė gerovę Švedijoje  (69)
2014 m. spalio 19 d. 14:10
Žodžių junginys „gerovės valstybė“ šiandien Lietuvoje skamba dažniau nei „Tėve mūsų“. Politikai ir akademikai Švedijos gerovės modelį dažnai nurodo kaip sektiną pavyzdį mums, gyvenantiems Skandinavijos kaimynystėje.
„Paklydęs“ laivas Švedijos vandenyse – signalas Lietuvai  (345)
2014 m. spalio 19 d. 12:46
Švedijos karinėms pajėgoms ieškant, kaip teigiama, sugedusio Rusijos povandeninio laivo švedų teritoriniuose vandenyse, situacija primena Šaltojo karo laikų incidentus, o suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laukianti Lietuva turėtų akylai stebėti, kas vyksta ir Baltijos jūros vandenyje, ir po jo paviršiumi.
Už 25 Lt skolą atjunginės elektrą?  (51)
2014 m. spalio 18 d. 20:00
„ Taip Alytuje terorizuojami žmonės“, - tokia skaitytojo žinutė pasiekė „Alytusplius.lt" redakciją. Prie laiško jis pridėjo ir komunalinių paslaugų  tiekimo bendrovės atsiųstą pranešimą, kuriame įspėjama, kad dėl 24,55 Lt įsiskolinimo bute bus nutrauktas elektros tiekimas.