kaimynai

Ekspertas pasakė: lietuviams iki pasaulinės šlovės trūksta įžūlumo  (16)
2015 m. liepos 30 d. 11:11
Jeigu jūsų kas nors paprašytų išvardyti tris lietuvių sukurtus produktus, kurie garsina šalį užsienyje, ką atsakytumėte? Ko gero, pirmosios į galvą šovusios mintys nebūtų labai originalios: krepšinis, lazeriai ir gal dar mobiliosios aplikacijos. Ar tai viskas, kuo mūsų šalis gali pasididžiuoti prieš užsieniečius? DELFI leidosi į savotišką medžioklę ir kalbino įvairių sričių specialistus, kurie apie lietuvių kuriamus kūrybinius produktus žino daugiau nei statistinis lietuvis.
Palangoje populiarėja nauja pramoga: vos spėja aptarnauti norinčius  (107)
2015 m. liepos 28 d. 19:52
Nors pajūrio verslininkai susiėmę už galvų dejuoja, kad tokios prastos vasaros seniai nebuvo, tačiau ne visi Baltijos jūros pakrantėje šią vasarą mato tik juodai. Antradienio pavakarę naujienų portalo DELFI komanda užsuko į Palangos turizmo informacijos centrą. Čia sutikti darbuotojai sakė, kad Palangos verslininkams kiekvienas sezonas yra „prasčiausias“, tačiau, pasak jų, ir poilsiautojų, ir pramogų šiemet čia netrūksta. Tuo įsitikino ir patys DELFI žurnalistai – nors saulė antradienį išties nelepino, žmonių J. Basanavičiaus gatvėse ir aplink ją netrūko. Darbo dienomis čia karaliauja jaunos šeimos su mažais vaikais ir vyresnio amžiaus žmonės.
Elektrėnus šturmuos vandens motociklai  (2)
2015 m. liepos 28 d. 19:13
Rugpjūčio 1-2 dienomis Elektrėnus šturmuos vandens motociklai. Šiomis dienomis Elektrėnų mariose vyks Lietuvos vandens motociklų sporto federacijos organizuojamas Lietuvos vandens motociklų čempionato III etapas ir tradicija tampančios Rytų Europos taurės varžybos.
Rūkančiųjų laukia sunkūs laikai: dūmą trauks nebent pasislėpę  (1320)
2015 m. liepos 27 d. 19:05
Mėgėjų užtraukti dūmą daugiabučių balkonuose katino dienos gali greitai baigtis. Seimas jau rudens sesijoje grįš prie Tabako kontrolės įstatymo pataisos, draudžiančios tokį malonumą.
A. Kupčinskas. KEKS'o dieta, ramiai laukiant pripažinimo 2022  (50)
2015 m. liepos 27 d. 17:49
Buvo VEKS -Vilnius - Europos kultūros sostinė , prisiminimuose liko fejerverkinis ir prabangiai neskaidrus ex (EKS).
Vilnietės nelaimėlės istorijos: kur tik žengia – ten gaisrai ir vagystės  (21)
2015 m. liepos 27 d. 11:22
Per ketverius metus – trys gaisrai ir dvi vagystės. Tokia nedžiuginančia savo gyvenimo statistika su DELFI pasidalino skaitytoja Aušra. Nenorėjusi prisistatyti mergina (redakcijai pavardė žinoma) svarstė, kad ją kažkas užkeikė.
Norite gyventi ilgai? Štai jums receptas
2015 m. liepos 27 d. 00:10
Tyrimai atskleidė, kad ne valgymo ar sportavimo įpročiai, o mūsų socialinis gyvenimas gali parodyti gyvenimo trukmę.
Lietuviai yra blogi žmonės? Pagalvokite dar kartą  (33)
2015 m. liepos 25 d. 08:00
Vilnius išsivaduoja (?) nuo vieno iš paskutinio sovietinių reliktų. Nors neturiu kategoriškos nuomonės apie Žaliojo tilto skulptūrų likimą, džiaugiuosi matydamas daugelį lietuvių, ypač jaunų, kurie yra neabejingi sovietinio paveldo diskursui.
Karti patirtis: kiekvienuose namuose yra mirtini spąstai katėms  (51)
2015 m. liepos 24 d. 20:42
Zuika - rami ir atsargi katė . Jau ne jauniklė ir su savo 4 metų gyvenimo patirtimi nekrėtė jokių išdaigų šeimininkams. Bet, kaip sako kačių augintojai, niekada nežinai, kas tai katei šaus į galvą. Vieną dieną įvyko didžiulė nelaimė.
Vienišės dienoraštis: net nežinau, kuo baigsis ši naktis...
2015 m. liepos 24 d. 14:39
Kornelija - COSMO žurnalo skaitytojoms jau puikiai pažįstama vienišė, kiekvieną mėnesį atvirai pasakojanti intymiausias savo gyvenimo detales. Naujausius Kornelijos meilės nuotykius skaityk žurnale, o dabar... Viskas nuo pradžių.
Psichologė pataria: būsto pirkimo ir pardavimo pinklės  (1)
2015 m. liepos 24 d. 00:01
Būna tokių laimingųjų, kurie parduoda, perka būstą ir persikrausto lengvai, tačiau daugelį žmonių su nekilnojamu turtu susiję iššūkiai gerokai supurto, o kai kurie išsenka, niekuo nebesidžiaugia, juos apninka ligos ir sugenda santykiai šeimoje. Neseniai šią mėsmalę teko pereiti ir man, todėl norisi pasidalinti savo psichologiniais atradimais ir padėti kitiems žmonėms, kurie ketina parduoti ar pirkti būstą.
Apklausa: Lietuvoje dažniausiai perkamas maistas  (62)
2015 m. liepos 23 d. 18:44
Duona lietuviams vis dar išlieka nepakeičiamu maisto produktu. Kasdien juodą duoną valgo 69 proc. lietuvių, baltos duonos gaminius – 53 proc.
Poros gyvenimą kaimynai pavertė pragaru: grįžę namo taip išsigando, kad nesuprato, kas įvyko  (125)
2015 m. liepos 22 d. 22:54
„Atidarėme buto duris ir nustėrome. Bute – vandens iki kauliuko (čiurnos - DELFI)“, – taip vieną nemaloniausių dienų savo gyvenime prisimena vilniečių pora Audrius ir Kristina (vardai pakeisti – red.).
Kai pamatydavo, kas nori buto, iš karto pasakydavo „Ne"  (76)
2015 m. liepos 22 d. 10:46
Išsinuomoti būstą – didelis iššūkis. Kiekvienas norime rasti geriausią variantą – už prieinamą kainą, netoli darbo ar mokymo įstaigos, tvarkingų kaimynų apsupty, būtų gerai, jei būtų terasa, vieta automobiliui ar gražiu vaizdu pro virtuvės langą.
Buto šeimininkai pakraupo: patyrė nuostolius, kurių nesapnavo baisiausiame košmare  (47)
2015 m. liepos 21 d. 16:56
Vandentiekio avarijos gali pridaryti tiek nuostolių, kad nesapnavote nė savo baisiausiame košmare. Draudėjų statistika rodo, kad kas antras įvykęs draudžiamasis įvykis yra nuo vandentiekio ir šildymo sistemų avarijų.
1940-ieji, rinkimai į Liaudies Seimą: balsuoti „atėjo“ 106 proc. gyventojų  (182)
2015 m. liepos 21 d. 13:35
Prieš 75 metus įvykę rinkimai į Liaudies Seimą, kurį sudarė 79 žmonės, pagal Maskvoje parengtą scenarijų nusprendę prašyti, kad Lietuva būtų priimta į Tarybų Sąjungą, buvo organizuojami nesilaikant įstatymų, dalijant pažadus ir grasinant bei terorizuojant, o rezultatai buvo visiškai sufalsifikuoti, LRT RADIJUI sako istorikas Algirdas Jakubčionis.
J. Kerry: pradedame taisyti, kas buvo sugadinta  (3)
2015 m. liepos 21 d. 12:21
Kubos vėliava pirmadienį buvo vėl iškelta ant naujai atidarytos ambasados Vašingtone, kai Jungtinės Valstijos ir Havana atnaujino diplomatinius ryšius, bet iškart perspėjo, kad tarp jų išlieka didelių nesutarimų po penkis dešimtmečius trukusio priešiškumo.
Kaune policijos pajėgos per langus šturmavo butą penktame aukšte  (39)
2015 m. liepos 20 d. 09:18
Vėlų sekmadienio vakarą policijos pajėgos šturmavo butą Kaune, Šilainių mikrorajone. Pirminiais duomenimis, pareigūnai gavo pranešimą apie galimą dvigubą žmogžudystę Baltų prospekto bute.
Aktorės D. Moore namų baseine rastas skenduolis
2015 m. liepos 19 d. 21:15
Sekmadienio rytą aktorės Demi Morre Beverly Hillse esančių namų baseine rastas negyvas žmogus. Skenduolis - 21-erių vyras, rašo dailymail.co.uk.
B. Nemcovo dukra traukiasi į Vokietiją: paskelbė, kad sulaukė grasinimų  (18)
2015 m. liepos 17 d. 19:20
Nužudyto Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo duktė išvyko iš Rusijos dirbti Vokietijos transliuotojui „ Deutsche Welle “.
Emigracija į Vokietijos kaimą visiškai pakeitė lietuvių gyvenimą  (138)
2015 m. liepos 17 d. 06:30
Vokietijoje gyvenanti Dalia tikina, kad komfortiškas gyvenimas užsienyje leido jai atsiskleisti. Dabar ji nebesuka galvos iš kur gauti pinigų. Moteris rūpinasi šeima ir savo kūrybiniais polėkiais.
Naujajam darbo kodeksui sako „ne“: rengiamas darbuotojams, bet palankus tik darbdaviams  (642)
2015 m. liepos 16 d. 19:52
Lietuva dažnai minima kaip šalis, potencialius investuotojus atbaidanti iš sovietmečio paveldėta mokesčio baze ir nelanksčiu darbo santykių reguliavimu. Tačiau mokslininkų parengtas socialinis modelis, numatantis liberalesnius darbo santykius, sulaukė kritikos.
Klaipėdos uostas užsimojo turėti savo žemsiurbę: pasiryžo sumokėti 40 mln. dolerių  (10)
2015 m. liepos 15 d. 14:26
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos planai turi nuosavą žemsiurbę įgavo realius kontūrus. Ji turėtų būti pastatyta maždaug per dvejus metus. Ir nors skaičiuojama, kad žemsiurbės statybos kainuos apie 40 mln. dolerių, tikimasi, kad investicijos atsipirks.
Legendinis aktorius L. Zelčius išlydėtas į paskutinę kelionę  (24)
2015 m. liepos 15 d. 12:27
Trečiadienį į paskutinę kelionę išlydėtas aktorius Leonardas Zelčius . Kauno dramos teatro legenda, aktorius, režisierius bei pedagogas po sunkios ligos eidamas 88-uosius metus mirė liepos 11-ąją.
„Ventspils“ neišlaikė pranašumo ir skaudžiai pralaimėjo Suomijos čempionams  (9)
2015 m. liepos 14 d. 20:23
Antradienio vakarą žygį į UEFA Čempionų lygą pradėjo Latvijos čempionas „Ventspils“ klubas. Mūsų kaimynai antrojo atrankos etapo pirmąsias rungtynes žaidė namuose prieš Helsinkio HJK futbolininkus ir apmaudžiai jiems pralaimėjo – 1:3 (0:0).
Ant tvoros pasilipęs smalsus mažylis įkišo ranką į neužrakintą elektros skydinę  (15)
2015 m. liepos 14 d. 13:20
Pirmadienio vakarą, apie 21 valandą į Šiaulių ligoninę dėl plaštakos bei pirštų nudegimų buvo paguldytas šešerių metukų mažylis. Mažametis Šiaulių rajone, Noreikių kaime, viename iš namų įkišo ranką į neužrakintą kaimyno elektros skydinę.
Daugiabučio drama: kaimynas paliktas pūti  (96)
2015 m. liepos 13 d. 19:11
Ant lovos prikaustytas neįgalus žmogus paliktas vienas savo bute. Nelaimėlį turinčios gelbėti institucijos pačios jaučiasi neįgalios, nes negeba rasti išeities.
Didžiausią nerimą kelia dvi medžių rūšys  (5)
2015 m. liepos 13 d. 11:51
Į Lietuvos sostinę atvykstantys turistai neretai stebisi – koks Vilnius žalias, kiek daug jame medžių, žalių erdvių. Tačiau sostinės gyventojai neseniai sunerimo dėl parudavusių kaštonų būklės, aiškiai nesveikų liepų, klevų. Ar kaštonų būklė šiandien bent kiek gerėja?
Butas ar namas: kokį būstą renkasi Lietuvos NT magnatai  (112)
2015 m. liepos 13 d. 05:30
Ką pasirinkti: butą ar namą - kiekvienas turi savo nuomonę. Šią rinką pažįstantys nekilnojamojo turto bendrovių vadovai savo pasirinkimus argumentuoja skirtingai.