kaimynai

S. Paulauskas. Rusiją įveiksime vėjo malūnais  (44)
2015 m. vasario 26 d. 21:54
Įsisiūbuojantis ES ir Rusijos konfliktas turi esminę – technologijų pažangos dedamąją.
J. Kazlauskas norėjo žaisti su ispanais ir prancūzais  (23)
2015 m. vasario 26 d. 13:01
Kontrolinių rungtynių maratonas – trumpesnis nei pernai, o varžovai – tie, su kuriais pavyko susitarti. Dėliojant Lietuvos krepšinio rinktinės pasiruošimo Europos čempionatui planus išsipildė ne visi trenerio Jono Kazlausko norai.
Išgelbėjo nėščią 10-metę
2015 m. vasario 26 d. 11:02
Nėščia 10-metė ir du jos jaunesni broliai buvo paimti iš savo namų Gvatemaloje, kur prieš vaikus buvo smarkiai smurtaujama, trečiadienį pranešė prokurorai.
Kasdieniai vairuotojų rūpesčiai: daugiabučių kiemuose – supjaustytos padangos ir nubrozdinti veidrodėliai  (9)
2015 m. vasario 26 d. 10:09
Nors daugumai vairuotojų kelionė baigiasi pasiekus savo namo kiemą , daugiabučio gyventojams čia tikrieji rūpesčiai tik prasideda. Kiekvienas, kuriam teko pagyventi apkrautame gyvenamųjų namų kvartale, puikiai žino, koks galvos skausmas yra automobilio statymas grįžus po sunkios darbo dienos.
S. Povilaitis. Būkime verti Lietuvos valdovų mums dovanoto Vilniaus!  (7)
2015 m. vasario 25 d. 15:57
Kaip ir daugeliui iš Jūsų, man ir mano šeimai nusišypsojo laimė gyventi nuostabiausiame pasaulyje mieste – Vilniuje . Žinoma, kas nors galėtų atsakyti, kad yra pasaulyje ir daugiau tų nuostabių miestų (pavyzdžiui – Kaunas arba Telšiai ), ir bus visiškai teisus. Ir man patinka Roma , Paryžius ir Praha , jau nekalbant apie Zarasus, Kėdainius ar gimtąją Kretingą, tačiau…
Kaimynai nustėrtų pamatę, ką gali smauglys  (7)
2015 m. vasario 24 d. 12:40
Didžiulis smauglys, laikomas namuose, buvo išmokytas, kaip atsidaryti duris. Belieka tikėtis, kad kaimynai nebijo roplių, skelbia portalas mirror.co.uk.
R. Masiulis: Lietuvai derybos su „Gazprom“ – nebe tokios svarbios  (121)
2015 m. vasario 23 d. 09:25
Lietuvai pastačius suskystintų gamtinių dujų terminalą, padėtis Lietuvoje iš esmės pasikeitė, ir nuo kitų metų baigiantis ilgalaikei dujų tiekimo sutarčiai su „Gazprom“ , būsimos derybos su Rusijos koncernu šaliai nebėra tokios svarbios, kaip anksčiau, sako energetikos ministras Rokas Masiulis .
Penkiasdešimt politikos atspalvių: kodėl Anykščių meras lankėsi pas prostitutę?  (445)
2015 m. vasario 23 d. 05:30
Perrinkimo siekiantis Anykščių meras, konservatorius Sigutis Obelevičius priverstas aiškintis, dėl ko viešėjo pas teisėsaugai gerai žinomą prostitutę.
R. Petrauskienė. Savivalda prasideda nuo bendruomenės  (30)
2015 m. vasario 22 d. 13:46
Žmonių ilgai reikalauti ir galiausiai iškovoti tiesioginiai merų rinkimai turėtų sustiprinti demokratiją ir priartinti savivaldą arčiau žmonių, tačiau to gerokai per maža, kad būtų išspręsta daugelis savivaldą Lietuvoje kamuojančių problemų.
Ūkininkas iš JAV glūdumos: o jūs ką, ginklų neturite?  (347)
2015 m. vasario 21 d. 19:25
70-metis amerikietis Hai Lee daugiau nei pusę savo gyvenimo praleido ūkininkaudamas . Vyras nepaveldėjo nė vieno hektaro, viską teko užsidirbti ir nusipirkti. Kelis šimtus hektarų turintis Alabamos ūkininkas pasakoja, kaip sekasi vienam išlaikyti gana didelį ūkį.
Sekmadienio Evangelija. Dykumos patirtis  (96)
2015 m. vasario 21 d. 19:00
Dvasia Jėzų paakino nukeliauti į dykumą. Jis praleido dykumoje keturiasdešimt dienų šėtono gundomas, buvo kartu su žvėrimis ir angelai jam tarnavo. Kai Jonas buvo suimtas, Jėzus sugrįžo į Galilėją ir ėmė skelbti Gerąją Dievo Naujieną: „Atėjo įvykdymo metas, Dievo Karalystė čia pat! Atsiverskite ir tikėkite Evangelija !“ (Mk 1, 12–15)
Iš Lietuvos kaimo į Angliją: dirba fabrike ir apie grįžimą net nesvarsto  (581)
2015 m. vasario 21 d. 13:18
Vakarų Anglijoje Aivaras Slaužgalvis gyvena kartu su šeima – drauge ir dviem sūnumis. Kaip ir dauguma tautiečių, jie dirba fabrike, tačiau apie grįžimą į Lietuvą net nebesvarsto – Anglijoje gyventi geriau.
Nusprendė išsilaikyti be pelningiausių gėrimų  (64)
2015 m. vasario 21 d. 12:47
Nors Lietuvoje įsigalėjęs stereotipas, kad sėkmingos kavinės ar restorano be alkoholio pelningai išlaikyti nepavyks, trys entuziastingi lietuviai nusprendė įrodyti sau ir aplinkiniams, kad mitus galima paneigti.
Nuo šuns lojimo šiaušiasi plaukai: ką daryti?  (145)
2015 m. vasario 20 d. 00:04
Šeimininkams daug džiaugsmo teikiantis šuo kartais tampa kaimynų galvos skausmu. Jie skundžiasi, kad namuose ar kieme vienas paliktas augintinis visą dieną ar net naktį loja. GRYNAS.lt domisi, kokių nemalonumų dėl to gali turėti šunų augintojai.
Šeštadienį Palangoje – geriausios NKL šokėjų grupės konkursas  (7)
2015 m. vasario 18 d. 13:43
Šį šeštadienį, vasario 21 dieną, Palangos sporto arenoje vyks dviguba krepšinio šventė. 17.00 valandą Nacionalinės krepšinio lygos ( NKL ) čempionato rungtynėse susitiks turnyro lentelės kaimynai „ Palanga “ ir Joniškio „Delikatesas“ , o mačo metu įvyks tradicinis NKL šokėjų konkursas, kurį pristato „ Mantinga “.
Keliaujantys kaimynai - taupesni už lietuvius  (7)
2015 m. vasario 18 d. 05:45
Lietuviai į Estiją, Latviją, Lenkiją ir net S.Peterburgą dažniausiai vyksta nuosavais automobiliais. Tuo tarpu estai keliauja daug dažniau ir mielai renkasi kitą transportą – maršrutinius ir turistinius autobusus. Tai paaiškėjo bendrovei „TNS“ atlikus tyrimą, kurį užsakė tarptautinių maršrutinių autobusų operatorius „Lux Express Group“.
Įtariamojo serijinio žudiko kaimynai: jis atrodė nuostabus žmogus  (93)
2015 m. vasario 17 d. 18:18
Marijampolietis Tadas Viselga įtariamas trijų žmonių, tarp jų ir savo tėvo, nužudymu. Visos mirtys buvo panašios į nelaimingus įvykius, tačiau aiškėja, kad jas galėjo lemti jauno vyro veiksmai. Tuo tarpu T. Viselgos kaimynai šokiruoti – jis atrodė pavyzdingas ir puikus žmogus, o ne serijinis žudikas .
Pataria specialistai: ar augintiniams tinka maistas nuo mūsų stalo?  (22)
2015 m. vasario 17 d. 09:50
Užgavėnės – puiki proga pakalbėti kaip užganėdinti ne tik žmonės, bet ir mūsų mažuosius augintinius. Veterinarijos gydytoja Vaida Velykytė iš „VetPetLT“ klinikos įspėja: mūsų gardumynai šunims griežtai netinka. Vietoj blyno jiems daug labiau tiks žalia mėsytė.
Kada geriau buvo auginami vaikai – anksčiau ar dabar?  (22)
2015 m. vasario 17 d. 00:00
Tokiai diskusijai paskatino vienos mamos nostalgiškas laiškas, pasiekęs mūsų redakciją.
A. Rulinskas. Tarp valstybės ir geldos  (57)
2015 m. vasario 16 d. 09:43
Jau greitai švęsime gražų 25 metų jubiliejų, kai Lietuva atstatė savo valstybingumą ir yra nepriklausoma valstybė. Per šį laikotarpį tai tarsi savaime suprantama tapo gyventi savarankiškoje valstybėje, didžiuotis tuo, kad esi žinomos tautos Europoje pilietis.
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Iš kur tas mūsų užtaisas?  (161)
2015 m. vasario 16 d. 06:00
Žiūrėdamas į senas nuotraukas, iš kurių žvelgia pablukę signatarai aukštyn užraitytais ūsais ir pirmieji savanoriai paskubomis prisisiuvę prie svetimų Didžiojo karo armijų uniformų lietuviškus simbolius, pasirėmę į vokiškus šautuvus ir rusiškus kulkosvaidžius, galėčiau pamanyti, kad jiems viskas buvo paprasta ir aišku – čia savi, ten svetimi, tai yra priešai. Užtaisei, nusitaikei...
B. Obama pasmerkė trijų amerikiečių musulmonų nužudymą  (9)
2015 m. vasario 14 d. 12:00
JAV prezidentas Barackas Obama penktadienį pareiškė, kad trijų jaunų musulmonų nužudymas Šiaurės Karolinoje yra „brutali ir piktinama žmogžudystė“, pridūręs, kad Amerikoje niekas neturėtų taptu smurto taikiniu dėl savo tikėjimo.
Kokia santykių su Rusija politika reikalinga Lietuvai?  (67)
2015 m. vasario 12 d. 16:51
Kas kartą pasikeitus vyriausybėms, Lietuvos politikai turėtų nustoti kalbėti apie naujo santykių su Rusija puslapio atvertimą: kol egzistuoja Vladimiro Putino režimas, tai – utopija, sako LRT.lt kalbinti politologai.
Prieš P. Porošenką – Rusijos žurnalisto išpuolis  (887)
2015 m. vasario 11 d. 17:07
Tęsiantis krizei Rytų Ukrainoje, visų žvilgsniai krypsta į Minską. Baltarusijos sostinėje trečiadienį vyks Vokietijos ir Prancūzijos iniciatyva surengtas susitikimas kraujo liejimui Donbase sustabdyti.
Panika emigrantų rojuje  (1178)
2015 m. vasario 11 d. 16:57
Lietuvių svajonių šalimi laikytoji Norvegija per vieną naktį tapo vaikus grobiančia valstybe – siaubūne.
Oligarchą pamilusios žmonos palikto vyro drama: būčiau įsivaikinęs jų kūdikį  (15)
2015 m. vasario 11 d. 01:26
Kai saldi pasaka baigiasi, ateina rūsčių išbandymų metas. Grafaitė Aleksandra Tolstaja, kilusi iš didžio rusų rašytojo Levo Tolstojaus giminės, pasibaigus auksiniam gyvenimo periodui, buvusį sutuoktinį išprašė iš buto.
Vieno kambario bute pamatytas vaizdas sukėlė šoką  (117)
2015 m. vasario 10 d. 22:06
Policijos pareigūnai dažnai gauna gyventojų nusiskundimų, kuriuose nurodoma, jog kaimynai gyvena netvarkingai.
Kanalizacijos radiniai: nuo mobiliųjų telefonų iki negyvo ežiuko  (11)
2015 m. vasario 10 d. 20:41
Sunku patikėti, kokius keistus daiktus žmonės nuleidžia į kanalizaciją, kurie užkemša vamzdžius. Dėl to kaimynai patiria labai didelių nepatogumų. GRYNAS.lt domisi, kokių keisčiausių radinių iš kanalizacijos vamzdžių ištraukė juos prižiūrinčios tarnybos.