kačių paroda

Kauniečiai plūsta pasižiūrėti naminės panteros  (22)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:03
Savaitgalį PLC „Mega“ vyksta kačių paroda . Šį kartą daugelio dėmesys krypsta į Bombėjaus katę, dar vadinama namine pantera.
Senovės Egipte žmonės gedėjo kačių nusiskusdami antakius  (3)
2015 m. spalio 17 d. 10:24
Senovės Egipte katės buvo tiesiog dievinamos. Mirus tokiai augintinei, šeimos nariai gedulą išreikšdavo, nusiskusdami antakius ir surengdami laidotuves, kurių metu gėrė vyną ir mušdavosi į krūtinę.
Kaune – egzotiškų veislių kačių šou  (26)
2015 m. spalio 3 d. 15:21
Savaitgalį kačių parodoje kauniečiai gali pasigrožėti retomis veislinėmis katėmis ir net parsinešti neeilinį keturkojį į namus. Taip pat pirmą kartą galima išrinkti panašiausią augintinio ir šeimininko porą.
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. rugsėjo 30 d. 00:00
Štai ir prabėgo rugsėjis, o spalis jau barbena į duris ir ruošiasi puošti langus pirmosiomis šalnomis. Bet mes žinome, kad visuomet jauku ir šilta įsitaisyti teatro ar koncertų salėje ir kartu su mažaisiais žiūrovais nusikelti į pasakų šalį, kurioje pildosi svajonės, veikia pasakiškos būtybės ir vyksta neįtikėčiausi dalykai.
Kaune dirbančios kambarinės išpažintis: įėjusi į kambarį pradėjo žiaukčioti  (539)
2015 m. liepos 18 d. 00:03
Viešbučiai deda visas pastangas, kad klientai išvyktų kupini kuo geresnių įspūdžių ir prireikus vėl sugrįžtų. Tačiau tylėti nebegalinčios vieno nedidelio viešbučio Kaune savininkė ir kambarinė nusivylusios pasakoja, kad dalis klientų neįvertina viešbučių dedamo triūso.
Katė su pirštinaitėmis, pakerėjusi net Karlą Lagerfeldą  (3)
2015 m. gegužės 8 d. 10:53
Sunku nesižavėti katėmis, o ypač tomis, kurių kūną puošia šilkiniai kailinukai su puria apykakle, o letenėles gaubia taisyklingos formos baltos „pirštinaitės“. Tai – šventoji Birmos katė , itin reta ir elegantiška, anksčiau buvusi vienuolių gyvenimo palydovė, o dabar – mūza didiesiems pasaulio menininkams.
Šiauliuose išvysite tokių kačių, kurios atims žadą  (4)
2015 m. kovo 27 d. 11:07
Šį savaitgalį į Šiaulius vyks tie, kuriems katės kelia didelį žavesį. Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ bei Šiaulių felinologų klubas „Saulės katės“ žada parodyti ne tik išskirtinės išvaizdos kilmingas kates, tačiau ir „naminukes“, kurios savo išvaizda gali nustebinti net ir daug mačiusius.
Kačių parodos eksponatai privertė aiktelėti  (56)
2014 m. gruodžio 6 d. 16:08
Šeštadienį Kaune prasidėjo „Top Miau“ kačių paroda. Pirmąjį žiemos savaitgalį vienos iš seniausių natūralių veislių – pusiau ilgaplaukės miškinės katės – varžysis su nestandartinėmis garbanotomis, nulėpausėmis, beuodegėmis, vietomis ar visai nuplikusiomis ar riestaausėmis katėmis.
Savaitgalį kviečia kačių paroda  (11)
2014 m. gruodžio 2 d. 11:43
Pirmąjį žiemos savaitgalį kačių mylėtojai, augintojai ir veisėjai turės dar vieną galimybę praleisti tarp bendraminčių – Kaune vyks „Top Miau“ kačių paroda . Pirmąjį žiemos savaitgalį vienos iš seniausių natūralių veislių – pusiau ilgaplaukės miškinės katės –varžysis su nestandartinėmis garbanotomis, nulėpausėmis, beuodegėmis, vietomis ar visai nuplikusiomis ar riestaausėmis katėmis.
Kaune dėl grožio titulų varžosi kilmingos ir beglobės katės  (13)
2014 m. lapkričio 22 d. 14:33
Lapkričio 22–23 dienomis Kaune seniausia, profesionaliausia Lietuvoje felinologų draugija „Bubastė“ surengė dvi tarptautines kačių parodas. Dvi parodų dienos – dvi parodos, mat skirtingomis dienomis kates vertins vis kiti teisėjai. Tai paskutinė galimybė šiais metais pamatyti pūkuotas (ir nelabai) gražuoles, taip gausiai veisėjų atvežtas parodyti į Lietuvą ne tik iš Europos.
Savaitgalį Kaune karaliaus katės
2014 m. lapkričio 19 d. 00:00
Šį šeštadienį ir sekmadienį, lapkričio 22-23 dienomis Kaune vyks tarptautinė kačių paroda .
Prietaringiems geriau ten nekelti kojos: Kaune vyks juodų kačių šou  (5)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:31
Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ lapkričio 22 - 23 dienomis kviečia į Tarptautinę kačių parodą prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, Kaune. Dvi dienas kačių mylėtojai galės ne tik grožėtis šiais gyvūnais, bet ir pamatyti įdomių pasirodymų: vadinamąjį „Junior show“, kuriame dalyvaus mažieji katinėliai bei juodų kačių šou.
Kačių parodoje - daugiau nei 800 litų įkainoti ežiai  (49)
2014 m. spalio 4 d. 12:48
Spalio 4–5 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta tarptautinė kačių paroda , skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Parodos akcentai – mažų kačiukų ir auksinių kačių šou. Lygiomis teisėmis su tituluotomis kilmingomis katėmis varžosi ir Gyvūnų globėjų asociacijos globotinės, ieškančios namų. Taip pat parodoje prisistato ir pirmasis oficialus nykštukinių ežių veislynas „Baltijos ežiai“.
Šis savaitgalis stebina renginių gausa: įdomiausiųjų apžvalga
2014 m. spalio 3 d. 00:01
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Parodoje Kaune – margakailės katės ir nykštukiniai Afrikos ežiai  (9)
2014 m. spalio 1 d. 14:05
Kauno Žalgirio arenoje spalio 4-5 dienomis vyks tarptautinė kačių paroda, skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Ne, mes nesusipainiojome. Kaune vienu metu dvi kačių parodos vyks skirtingose vietose - Žalgirio arenoje ir prekybos centre „Mega“ . Abiejų parodų organizatoriai katėms į kompaniją pasikvietė iki šiol kačių parodose nesilankiusių naminių gyvūnų. „Megoje“ lankytojai galės pasigrožėti jūrų kiaulytėmis, o Žalgirio arenoje prisistatys pirmasis Baltijos šalyse Afrikos nykštukinių ežių veislynas.
Parodoje Kaune - keisčiausios kačių veislės iš viso pasaulio  (12)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:57
Šį savaitgalį minint pasaulinę gyvūnų dieną Kaune vyks tarptautinė kačių paroda . Į ją bus atvežta viena rečiausių Baltijos šalyse kačių veislių – Bambino katės . Šios iš Kanados sfinkso ir Munchkin kačių dirbtinai išveistos beplaukės trumpakojės bus pristatytos spalio 4-5 dienomis „Lietuvos gyvūnų augintojų centro“ organizuojamoje kačių parodoje prekybos ir laisvalaikio centre „ Mega “. Iš viso parodoje murks apie 200 įvairių veislių kačių.
Kauną užvaldė katės: jų pažiūrėti plūsta šimtai žmonių  (25)
2014 m. birželio 21 d. 14:07
Savaitgalį tarptautinė kačių paroda kviečia lankytojus susipažinti su įvairiausiomis kačių veislėmis bei parsivežti naujus augintinius į namus. „Megoje“ vykstančioje parodoje dalyvauja per du šimtus dalyvių.
Trumpauodegės, riestaausės ir faraonų garbintos - Kaune svečiuosis viso pasaulio katės  (6)
2014 m. birželio 20 d. 11:04
Beuodegių šunų veislių žinome ne vieną (tiesa, dabar uodegas jau uždrausta karpyti), o Siamo-orientalų grupei priklausančios beuodegės Mekongo katės vis dar stebina lietuvius savo išvaizda. Šių egzotinių kačių veislynų Lietuvoje nėra, todėl į Kauną šias kilmingas keturkojes artėjantį savaitgalį atsiveš veisėja iš Latvijos. Ji birželio 21-22 dienomis klubo „Top Miau“ organizuojamoje tarptautinėje kačių parodoje pristatys dvi šios veislės atstoves. Iš viso prekybos ir laisvalaikio centre „ Mega “ vyksiančioje parodoje dalyvaus apie 200 kačių, atstovaujančių kelias dešimtis veislių.
Savaitgalio renginių anonsas: kas, kur, kada? 14 šeimai draugiškų idėjų
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Kartu su pavasariu į mūsų portalą sugrįžta ir tradicinė savaitgalio šeimai draugiškų renginių apžvalga. Jeigu žinote įdomų renginį, į kurį galima nueiti su šeima ir su vaikais, visada laukiame informacijos el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Savaitgalio renginiai: ką veikti kovo 22-23 dienomis?  (1)
2014 m. kovo 21 d. 00:00
Kartu su pavasariu į mūsų portalą sugrįžta ir tradicinė savaitgalio renginių apžvalga. Jeigu žinote įdomų renginį, į kurį galima nueiti su šeima ir su vaikais, visada laukiame informacijos el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Parodoje Kaune – keisčiausia katė Lietuvoje  (35)
2014 m. kovo 19 d. 09:43
Šį savaitgalį į Kaune vyksiančią pasaulinę kačių parodą pirmą kartą bus atvežtos dvi Ukrainos Levkojaus veislės katės. Šios beplaukės, migdolų formos akių ir raukšlėtos odos keturkojės bus pristatytos kovo 22-23 dienomis „Lietuvos gyvūnų augintojų centro“ organizuojamoje kačių parodoje prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Iš viso parodoje murks apie 300 įvairių veislių kačių.
Miestiečiams – nemokama kačių paroda  (5)
2014 m. vasario 28 d. 10:34
Kovo 1 dieną, nuo 12 iki 16 valandos Kaune, prekybos centre „Molas“, vyks Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ veislynų ir jų atstovų prisistatymas ir Lietuvos „TOP Cat“ apdovanojimai.
Savaitgalis Lietuvoje: kur eiti, ką pamatyti?  (10)
2013 m. gruodžio 14 d. 08:39
Prieššventinis laikotarpis gausus neįtikėtinai daug įvairių renginių. Daugelis jų susiję su artėjančiomis Kalėdomis. Tinklalapis LRT.lt tradiciškai pateikia jums šio savaitgalio renginių programą. Kur keliausite Jūs?
15 idėjų, kaip įdomiai praleisti šį savaitgalį  (1)
2013 m. gruodžio 13 d. 00:00
Gruodis įpusėjo, o su juo įpusėjo ir gražiausių metų švenčių laukimas. Kur galima su šeima nueiti šį savaitgalį, ką pamatyti - mūsų parengtoje šeimai draugiškų renginių apžvalgoje.
Gražiausios katės Kaune varžosi dėl ąžuolinės taurės  (32)
2013 m. lapkričio 23 d. 18:36
Šį savaitgalį Kaune, prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ parodų salėje vyksta Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ organizuota tarptautinė kačių paroda. Parodoje – daugiau nei 200 kačių. Joje teisėjauja aukščiausios kategorijos FIF-e teisėjai.
Išdidžiuosius persus iš parodų išstūmė Meino meškėnai  (5)
2013 m. lapkričio 22 d. 12:32
Lietuvos ir Europos kačių parodų organizatoriai pastebi, kad jose dalyvauja vis mažiau ilgaplaukių persų veislės kačių. Tarp kelių šimtų kačių parodose šiandien išvystume vos 5-7 šios veislės atstovus. Jų vietą užėmė gigantiškieji Meino meškėnai . Šių dviejų ir dar 20 skirtingų veislių atstovus lapkričio 23-24 dienomis felinologų draugijos „Bubastė“ rengiamoje kačių parodoje pamatys prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ lankytojai. Iš viso parodoje murks daugiau nei 200 įvairių veislių kačių.
Savaitgalio renginiai: kur galima nueiti su šeima?
2013 m. spalio 3 d. 12:06
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį.
Tarptautinės kačių parodos Šiauliuose akimirkos
2013 m. balandžio 15 d. 11:46
Savaitgalį Šiauliuose, prekybos ir laisvalaikio centre „Tilžė“ vyko tarptautinė kačių paroda. Net dvi dienas Šiaulių krašto gyventojai ir Šiaulių miesto svečiai galėjo mėgautis ir retomis, ir jau pamėgtomis, populiariomis tapusiomis kačių veislėmis. Ypatingas dėmesys šioje parodoje buvo skiriamas trumpaplaukėms garbanoto kailio katėms – Kornvalio ir Devonšyro reksams.