Jakutienė

V. Jakutienei – nauji nemalonumai: KET nesilaiko net prie teismo  (186)
2015 m. balandžio 1 d. 10:26
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė trečiadienio rytą atvykusi į teismą padarė naują Kelių eismo taisyklių ( KET ) pažeidimą.
Soliaris 30-ąjį gimtadienį paminės audringai  (4)
2015 m. kovo 30 d. 17:41
Atlikėjas Soliaris ruošiasi įspūdingai šventei - tai karnavalinis 30-ies metų sukakties jubiliejinis turas per didžiuosius Lietuvos miestus. Prie šios šventės prisidėjo ir daugybė Lietuvoje žinomų atlikėjų, ir net viešnia iš Jungtines Karalystės - Kristel Morrison, r‘n‘b, soul stilių atlikėja, laimėjusi daugybę konkursų, dainavusi pasauliniame ture su grupe Gorillaz.
V. Jakutienė turi rimtų bėdų su policija  (182)
2015 m. kovo 25 d. 17:01
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „ Naujos pupytės “ atlikėja Vita Jakutienė turi bėdų su policija.
Vitos Jakutienės įkvėpta plastinėms operacijoms ryžosi jos pusseserė  (48)
2015 m. kovo 20 d. 17:05
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ toliau įgyvendina moterų norus. Šį šeštadienį 17.20 val. TV3 žiūrovams bus papasakotos dvi gražuolėmis virtusių merginų istorijos.
V. Jakutienė suimto sutuoktinio lauktų net 15 metų  (80)
2015 m. kovo 16 d. 16:06
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Santykių krizė pamiršta: Vita Jakutienė savo vyro lauktų ir penkiolika metų  (55)
2015 m. kovo 16 d. 15:52
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Seksi furija virtusi Gintarė Gurevičiūtė pavojingai apnuogino nugarą  (43)
2015 m. kovo 14 d. 04:49
Jau tapo įprasta, kad kultinio dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados šou neapsieina be tunto įžymybių – tiek salėje, tiek ant podiumo. Per penktadienį įvykusį naujos kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą, ant podiumo buvo galima išvysti visą A sąrašo žvaigždyną, virtusį furijomis.
Dizainerio L. Salasevičiaus damos ir raganos
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“.
L. Salasevičiaus kolekcijoje - elegantiškos ir rafinuotos suknelės  (57)
2015 m. kovo 13 d. 21:38
Penktadienis, 13-ta. Šiandien dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekciją „Miesto raganos“ demonstruoti buvo pakviestos ne tik manekenės, bet ir žinomos moterys.
Tarp L. Salasevičiaus „Miesto raganų“ – ir I. Stumbrienė, ir V. Jakutienė  (54)
2015 m. kovo 13 d. 21:00
Mados kūrėjas Liutauras Salasevičius savo naujausios kolekcijos pristatymui atrinko ne tik būrį jaunų ir talentingų manekenių. Kaip ir pernai, šiemet ant podiumo jis pakvietė ir žinomas moteris.
Pūpsantį O. Pikul-Jasaitienės pilvuką pabrėžė itin aptempta suknelė  (123)
2015 m. kovo 13 d. 19:47
Savo itin mėgiamo dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujausios kolekcijos pristatymo nepraleido ir Oksana Pikul -Jasaitienė. Šiuo metu maloniais kūdikio laukimo ir įkurtuvių rūpesčiais gyvenanti dainininkė penktadienio vakarą leido vienoje Vilniaus koncertų salių.
Tarp L. Salasevičiaus modelių: „Mis Lietuva 2014“ A. Kavaliauskaitė ir „Mis Visata“ dalyvė P. Belousova  (8)
2015 m. kovo 10 d. 14:56
Dizaineris Liutauras Salasevičius , jau šį penktadienį pristatysiantis savo naujausią kolekciją „Miesto raganos“, ne tik atrinko būrį jaunų ir talentingų manekenių, bet ant podiumo pakvietė ir žinomas moteris. Vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas itin mylimas scenos žvaigždžių, kurios mielai sutiko demonstruoti jo mados namų sukneles.
V. Jakutienės vyrą slegia sunkūs įtarimai: narkotikai palyginus yra niekas  (286)
2015 m. vasario 27 d. 13:37
Aiškėja naujos skandalingos detalės merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės sutuoktinio Justo Jakučio sulaikymo istorijoje.
Vyras kreipėsi į policiją dėl V. Jakutienės grasinimų susidoroti  (213)
2015 m. vasario 26 d. 10:50
Grupės „Naujosios Pupytės“ narė Vita Jakutienė turėjo reikalų su teisėsauga – vienas vyras kreipėsi į policiją, nes iš žinomos moters esą sulaukė grasinimų nužudyti ar sutrikdyti sveikatą.
Su „Šuoliu“ atsisveikino seksualioji V. Jakutienė  (109)
2015 m. vasario 22 d. 19:35
TV3 projektas „ Šuolis “ sekmadienio vakaraus tampa tikru desertu žiūrovų akims. Šį sekmadienį įvyko jau trečioji „Šuolio“ laida, kurioje dalyviai žavėjo ir stebino savo įspūdingais šuoliais. Deja, bet trečioji laida tapo paskutine dar vienam dalyviui. Projektą paliko seksualioji Vita Jakutienė.
27 metų J. Erlicko dukra Radvilė į kovą su įspūdingomis „Šuolio“ dalyvėmis stos natūraliomis kūno formomis  (42)
2015 m. vasario 19 d. 12:36
TV3 didysis projektas „Šuolis“ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus įspūdingais dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas. Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Neringa Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (77)
2015 m. vasario 19 d. 12:01
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
N. Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (198)
2015 m. vasario 19 d. 11:49
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
J. Erlicko dukra Radvilė: nesu įdomi – nei dainuoju, nei šoku  (82)
2015 m. vasario 19 d. 10:47
TV3 projektas „ Šuolis “ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas . Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Vitos Jakutienės ir Soliario kirtis priekabiems žmonėms  (11)
2015 m. vasario 17 d. 13:20
Atlikėjas Soliaris ir Vitta vasario 14 dieną, Šv. Valentino dienos proga pristatė šiltą, jaukia ir meile spinduliuojančią dainą „Apie mus“, kuri sukėlė nemaža susidomėjimą o taip pat ir pasipiktinusių žmonių nuomonių srautą. Atsirado žmonių kuriems daina pasirodė plagiatu. „Muzikos pasaulyje aš jau gyvenu dešimt metų ir tokios kalbos Lietuvoje jau darosi ne naujiena. Apmaudu kai žmonės vietoje džiaugimosi gražiomis dainomis, gražiu oru ir šventes švęsdami pasineria į ieškojimus ne aišku ko ir neaišku kam. Toks jausmas, kad dalis žmonių arba tiesiog neturi ką veikti arba tiesiog pavydi ir jiems svarbiausias tikslas gyvenime prie kažko prisikabinėti“, – sakė Soliaris.
V. Jakutienę ir Soliarį kaltina plagijavimu  (84)
2015 m. vasario 17 d. 10:59
Naujienų portalo DELFI skaitytojas rašo įžvelgęs pernelyg daug naujosios Soliario ir Vitos Jakutienės dainos „Apie mus“ ir Shuros kūrinio „Touch“ panašumų.
„Šuolį“ paliko pirmoji dalyvė  (180)
2015 m. vasario 15 d. 19:30
Sekmadienį TV3 tiesioginiame eteryje – projekto „ Šuolis “ antroji laida. Projekto dalyviai atliko šuolius nuo tramplinų ir bokštų su savo artimaisiais, draugais, kolegomis ar žymiais žmonėmis. Surinkusi mažiausiai žiūrovų ir komisijos balsų, projektą paliko dainininkė Daina Bilevičiūtė. Geriausiai įvertintas buvo rašytojas J. Erlickas, kuris šoko su dukra. Antroje vietoje liko kovų menų čempionas R. Morkevičius, trečia – modelis E. Citovičiūtė.
V. Jakutienė ir Soliaris pristato dar vieną bendrą dainą  (33)
2015 m. vasario 14 d. 18:30
2014 metais atlikėjai Soliaris ir Vitta pristatė didelio susidomėjimo sulaukusią dainą „What hawe we done“, kuria itin pamėgo visi muzikos klausytojai. Šiandien šv. Valentino dienos proga atlikėjai pristato jau antrą bendrą darbą dainą „Apie mus“.
Meilės dienos proga Vita Jakutienė pradžiugino savo gerbėjus  (59)
2015 m. vasario 14 d. 18:13
2014 metais atlikėjai Vita Jakutienė ir Soliaris pristatė didelio susidomėjimo sulaukusią dainą „What have we done“, kuria itin pamėgo visi muzikos klausytojai. Šiandien Šv. Valentino dienos proga atlikėjai pristato jau antrą bendrą darbą - dainą „Apie mus“.
Netikėta: seksualiausių žvaigždžių dešimtuke – Dainos Bilevičūtės triumfas (už nugaros liko ir J.Leonavičiūtė, ir I.Burlinskaitė)  (85)
2015 m. vasario 13 d. 16:49
Daug triukšmo sukėlusi ir karo kirvį tarp Monikos Šalčiūtės ir prodiuserio Kristupo Krivicko iškasusi TV3 laida „Žvaigdžų dešimtukas“, skirta seksualiausių Lietuvos įžymybių topui , į šalies pramogų istoriją įeis kaip keisčiausias hitparadas.
J. Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje  (24)
2015 m. vasario 11 d. 16:57
TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Jolanta Leonavičiūtė pribloškė šokiruojančia savo kojų nuotrauka  (45)
2015 m. vasario 11 d. 14:19
TV3 projekto „Šuolis“ dalyviai neretai susiduria su skausmu, kuris patiriamas šuolių į vandenį metu. Štai prieš savaitę pupytė Vita Jakutienė parodė savo kūną nusėtą mėlynėmis. O dabar lengvu kūno sužalojimu - mėlynėmis - gali „pasigirti“ ir televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė.
Dėl narkotikų suimtas V. Jakutienės vyras  (476)
2015 m. vasario 10 d. 15:07
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės šeimoje – dideli nemalonumai. Dainininkės vyras Justas Jakutis pirmąsias vasario dienas leidžia už grotų. Anot pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI šaltinių, praėjusią savaitę vyras buvo sulaikytas dėl narkotikų, paskui teismas jį leido suimti. DELFI žiniomis, J. Jakutis oficialiai vadovauja vienai Vilniuje registruotai uždarajai akcinei bendrovei.
M. Stasiulio pokštai apie V. Jakutienės krūtis kai kam pasirodė taiklūs  (119)
2015 m. vasario 9 d. 18:55
„Sprogs ar nesprogs, atlaikys ar neatlaikys?“, – taip po dainininkės, merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės pasirodymo „Šuolyje“ kalbėjo projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis .