Jakutienė

Neringa Šiaudikytė pergyvena, kad šuoliai į vandenį nepažeistų pupytės Vitos krūtinės  (20)
2015 m. sausio 24 d. 15:15
Aktualijų infošou „VIRAL'as“ tiria pačias aktualiausias ir seksualiausias naujienas. Sužinoję, kad grupės „Naujosios pupytės“ narė, viliokiškų formų savininkė Vita Pliadytė-Jakutienė sumąstė dalyvauti grandioziniame TV3 projekte „Šuolis“, laidos reporteriai negalėjo nenuvykti įsitikinti, pamatyti savo akimis.
Krūtingiausia Kauno dainininke vadinta Viktorija: užtenka leisti iš manęs juoktis!(INTERVIU)  (5)
2015 m. sausio 24 d. 00:03
Net du kartus saldžiose merginų grupėse bandžiusi išgarsėti kaunietė Viktorija Vaičaitė (22 m.) dėl balso pagirta taip ir nebuvo, tik jos milžiniškas krūtis visi pastebėjo ir išlepinta turtuolių dukra vadino. Šiek tiek įsižeidusi ji pasislėpė nuo viešumos ir ėmėsi draudimo agentės pareigų. „Gėriau močiutės piliulių, pasikeičiau ... Grįžtu!“ – oficialiai, bet labai paslaptingai paskelbė mergina.
J. Bartaškienė: noriu įrodyti, kad nereikia nuvertinti „auksinio amžiaus“ žmonių  (44)
2015 m. sausio 21 d. 11:10
Visuomet besišypsanti aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė netrukus švęs 65-erių metų gimtadienį. Entuziazmo, optimizmo ir geros nuotaikos šiai moteriai galėtų pavydėti kiekvienas. „Esu sporto, aktyvaus judėjimo ir aktyvaus poilsio propaguotoja“, – savo žavesio paslaptį atskleidžia moteris.
J. Leonavičiūtė parodė, kaip ruošiasi „Šuoliui“: pasidalino vaizdo įrašu iš treniruotės  (99)
2015 m. sausio 13 d. 19:44
Nepailstančioji gražuolė Jolanta Leonavičiūtė ne tik dalyvauja šokių projekte, tačiau jau visai netrukus pasirodys ir „Šuolyje“. Mergina antradienio vakarą socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu iš treniruotės. Panašu, kad gražuolei sekasi iš tiesų neprastai.
Išaiškėjo visi TV3 projekto „Šuolis“ dalyviai  (25)
2015 m. sausio 13 d. 15:21
TV3 televizija jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio didžiojo projekto „Šuolis“ antruoju sezonu. TV3 tiesioginiame eteryje ryškiausios Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplinų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.
Paskelbė visų „Šuolio“ dalyvių vardus: į vandenį šokinės 11 žvaigždžių  (77)
2015 m. sausio 13 d. 14:32
TV3 jau netrukus žiūrovus prie ekranų trauks projekto „ Šuolis “ antruoju sezonu. Tiesioginiame eteryje Lietuvos žvaigždės atliks šuolius nuo 3, 5 ir net 7,5 metro aukščio bokšto bei tramplinų, demonstruos sinchroninius šuolius ir pasirodymus su profesionalais.
„Šuolyje“ pergalės sieks ir J. Erlickas  (18)
2015 m. sausio 12 d. 15:34
Televizijos TV3 eteryje jau netrukus – projekto „ Šuolis “ antrasis sezonas. „Šuolyje“ savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių. Vieną didžiausių šou intrigų žada rašytojas, poetas, publicistas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laimėtojas Juozas Erlickas .
Į eterį sugrįžta „Šuolis“: kas dalyvaus?  (22)
2015 m. sausio 9 d. 13:34
Jau netrukus prie TV3 ekranų trauks projekto „ Šuolis “ antrasis sezonas. „Kai žvaigždės krenta, reitingai kyla!“ – šis šūkis pirmajame „Šuolio“ sezone buvo pateisintas su kaupu, rašoma TV3 pranešime spaudai.
Vita Jakutienė „Šuolyje“ gundys savo moteriškais apvalumais  (48)
2015 m. sausio 9 d. 13:07
Visai netrukus prie TV3 ekranų žiūrovus sukvies į populiarumo viršūnes iš karto šovusio, analogų neturinčio projekto „Šuolis“ antrasis sezonas.
Praktiški sprendimai: kaip interjere paslėpti radiatorių  (2)
2014 m. gruodžio 15 d. 15:27
Iš radiatorių norime svarbiausio dalyko – šilumos, visa kita esame linkę jiems atleisti. (Taip tolerantiškai nesielgiame net su artimiausiais žmonėmis...) Bet vieną gražią dieną pakantumo atsargos gali išsekti. Tada „išsišokėlius“ pabandome priversti laikytis gero tono – interjero stiliaus vienovės taisyklių, kad į akis nekristų masyvūs jų siluetai ir agresyvūs vamzdžiai.
„Be Cukraus“: seksualioji „JC Sport“ treniruotė su „Naujosiomis pupytėmis“
2014 m. gruodžio 14 d. 14:32
Grupės „ Naujosios pupytės “ narės Neringa Šiaudeikytė, Vita Jakutienė bei Skaistė Steikūnaitė atliks viso kūno raumenis skirtus stiprinti pratimus kartu su „ JC Sport “ treneriu Jean Claude. Taip pat treneris duos ir naudingų patarimų visiems, kurie domisi taisyklingu sporavimu salėje.
Išsipildžiusios svajonės ir dužusios viltys: paaiškėjo 2014-ųjų garsenybių pažadų likimas  (16)
2014 m. gruodžio 7 d. 08:56
Prieš metus įžymybės prieš visą Lietuvą žarstė įvairiausius pažadus: vieni pasižadėjo įveikti savo baimes, kiti – pagaliau sukurti šeimą, tretiems labiausiai rūpėjo pradėti gyventi sveikai. MIESTE.lt susisiekė su savo pašnekovais ir pasidomėjo, kaip sekėsi.  Ne visiems pavyko pažadus ištesėti!
„Naujosios pupytės“ burs savo chorą  (116)
2014 m. lapkričio 27 d. 20:42
„ Naujosios pupytės “ burs savo chorą, su kuriuo dalyvaus TV projekte „ Chorų karai “. Vilniaus krašto garbę gins net keturios generolės - Oksana Pikul -Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė , Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė .
Tokios pupytės V. Jakutienės dar niekas nematė  (140)
2014 m. lapkričio 22 d. 19:18
„Naujų pupyčių“ nares jau esame matę visokias – daugiau ar mažiau apsirengusias, su makiažu ar be jo, tačiau šeštadienį internete paviešintos dainininkės Vitos Jakutienės nuotraukos tiesiog atima žadą. Po dizainerio Liutauro Salasevičiaus prisilietimo moteris pasikeitė neatpažįstamai – lyg nužengusi iš kunigaikščių gyvenimą menančio paveikslo.
„Be Cukraus“: M. Rainys apie pirmą kartą, seksualioji JC Sport treniruotė ir mėsainio receptas kartu su D. Butvilu  (2)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:49
Trečioje sveikatingumo ir sporto skatinimo laidoje „Be cukraus“ sporto žinių vedėjas Mindaugas Rainys atskleis daugelio trokštamo darbo užkulisius. Vyras atviraus apie ne visuomet sveikus būdus malšinti stresą bei papasakos apie žiūrovų nematomą TV pusę.
O. Pikul su „pupytėmis“ ieškojo S. Jasaičiui kalėdinės dovanos  (109)
2014 m. lapkričio 15 d. 12:47
Šį šeštadienį atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul -Jasaitienė atsidavė aistrai pirkti. Jauna moteris su grupės " Naujosios pupytės " narėmis sudalyvavo prekybos ir pramogų centro pirkinių maratone, kur ieškojo kalėdinės dovanos savo vyrui, krepšininkui Simui Jasaičiui.
Išrinkite stilingiausią J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo viešnią!  (135)
2014 m. lapkričio 14 d. 12:34
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje pristatyta dizainerio Juozo Statkevičiaus pavasaris-vasara 2015 kolekcija. Pasižiūrėti garsiausio lietuvių dizainerio darbų nepraleido progos ir žinomi žmonės.
Su nauja šukuosena Oksana Pikul-Jasaitienė tapo sunkiai atpažįstama  (52)
2014 m. lapkričio 14 d. 02:40
Ko gero, nėra metuose didesnės mados šventės nei Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus madų šou, kurį išvysti laukia visi – ir Lietuvos pramogų elitas, ir paprasti mirtingieji. Juk tuo metu dailiosios lyties atstovės turi puikią galimybę pasipuošti gražiausiais apdarais, o vizažistų ir kirpėjų kėdėse turbūt sėdi nuo ryto.
J. Statkevičiaus šou svečių apranga: kas išpildė Juozo norą?  (3)
2014 m. lapkričio 14 d. 00:00
Ar Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiams pavyko išpildyti dizainerio pageidavimą?
Po J. Smorigino kritikos gėdos apimtos „Naujos pupytės“ buvo priverstos palikti studiją  (44)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:03
Jau šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus itin karšta. „Ar vien tik nuogybėmis ir seksualumo demonstravimu galima prasimušti į pramogų verslo aukštumas?“, – studijos svečių klaus laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas.
Po J. Smorigino kritikos „pupytės“ išlėkė iš studijos: užkniso klausyt šitų nesąmonių  (241)
2014 m. lapkričio 13 d. 11:22
TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus itin karšta. „Ar vien tik nuogybėmis ir seksualumo demonstravimu galima prasimušti į pramogų verslo aukštumas?“ – studijos svečių klaus laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas .
Makiažo tendencijas pristačiusi O. Pikul papasakojo, kaip tapti vakaro karaliene ir sužavėti vyrus  (78)
2014 m. lapkričio 11 d. 12:18
Niekam ne paslaptis, kad dainininkė Oksana Pikul -Jasaitienė ne tik grupės „ Naujos pupytės “ įkūrėja, bet ir diplomuota vizažistė. Moteris antradienio rytą vedė paskaitą, kurioje atskleidė, kaip pasidaryti makiažą per keletą minučių ir pristatė makiažo tendencijas.
Ir pupytė , ir jos mama nuo senėjimo ginasi botulino injekcijomis  (42)
2014 m. spalio 29 d. 11:39
Grupės ,,Naujosios pupytės“ narės, seksualiosios Vitos Jakutienės mama Jūratė Pliadytė spinduliuoja išskirtiniu grožiu ir elegancija. Abi žavingosios šviesiaplaukės atrodo it seserys., rašoma pranešime žiniasklaidai.
O. Pikul apie seną bičiulį J. C. Van Damme'ą: šįkart jis buvo įsitempęs dėl aplinkinių dėmesio  (133)
2014 m. spalio 25 d. 16:59
Penktadienio vakarą Lietuvoje viešintis aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as vakarojo " Mojo Lounge " klube Vilniuje , kur koncertavo grupės "Naujosios Pupytės" narė Neringa Šiaudikytė .
Dėl KET pažeidimo praeivių rūstybę užsitraukusi V. Jakutienė: specialiai taip nesielgiu  (92)
2014 m. spalio 23 d. 18:24
Naujienų portalą DELFI pasiekė pasipiktinusio piliečio laiškas. Jame buvo aprašomas dainininkės, grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės KET taisyklių pažeidimas statant automobilį.
40-metė Renata Kovtun išsirengė ir parodė įspūdingas kūno formas  (20)
2014 m. spalio 20 d. 12:44
Sekmadienį Vilniuje vyko kultūrizmo, fitneso ir bikini varžybos „Vilniaus taurė“, kuriame dalyvavo ir Lietuvos fitneso entuziastė bei grožio specialistė Renata Kovtun.
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Lietuvių kilmės galingiausių pasaulio krūtų savininkė T. Ališauskui demonstravo savo turtus  (40)
2014 m. spalio 16 d. 16:04
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų.
Lietuviškų šaknų turinti galingiausių pasaulio krūtų savininkė Tomui Ališauskui leido patyrinėti savo bumbulus  (19)
2014 m. spalio 16 d. 15:54
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų! Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti kiečiausius daiktus ir t.t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda.