Jakutienė

Neseniai skaudžias mylimojo laidotuves išgyvenusi V. Pliadytė pasidalijo itin seksualia nuotrauka  (204)
2015 m. lapkričio 26 d. 14:36
Lapkričio pradžioje Vitos Pliadytės-Jakutienės gyvenimą sukrėtė skaudi netektis. Ji palaidojo žiauriai nužudytą savo mylimąjį Deimantą Bugavičių. Nuo pat žinios apie tragediją, Vita atsitvėrė nuo žiniasklaidos tylos siena, buvo nebeaktyvi ir socialiniuose tinkluose.
Palaidotas automobilyje nušautas D. Bugavičius: V. Jakutienė slapstėsi, apsauga kovojo su žiniasklaida  (423)
2015 m. lapkričio 12 d. 13:25
Ketvirtadienį vyko paskutinis atsisveikinimas su automobilyje sušaudytu Deimantu Bugavičiumi. Penktadienio naktį nužudyto 26-erių vaikino palaikai trečiadienio vakarą buvo išvežti į Kėdainius, kur buvo kremuoti, tada vėl parvežti į Kauną. Ketvirtadienio popietę vyro pelenai išvežti į Jonavą, ten ir palaidoti.
V. Jakutienė palydėjo jos akyse nužudyto mylimojo karstą  (385)
2015 m. lapkričio 11 d. 19:36
Trečiadienio vakarą artimieji ir draugai išlydėjo penktadienio naktį nušauto Deimanto Bugavičiaus karstą. Paskui karstą ėjo ir įvykio metu su auka buvusi Vita Jakutienė . Po gedulingų išlydėtuvių grupės „Naujosios Pupytės“ vokalistė sėdo į BMW visureigį ir išvyko.
V. Jakutienė atvyko atsisveikinti su automobilyje nušautu mylimuoju D. Bugavičiumi  (592)
2015 m. lapkričio 11 d. 11:26
Trečiadienio rytą artimieji ir draugai renkasi atsisveikinti su penktadienio naktį nušautu Deimantu Bugavičiumi. Kaune, Saulėtekio laidojimo namuose pasirodė ir Vita Jakutienė .
Žmogžudžio ar vagies etiketė garsių moterų meilės nenuslopino  (272)
2015 m. lapkričio 10 d. 17:38
Su narkotikais susijusi veikla, žmogžudytės ar vagystės - net tokie kaltinimai nepajėgūs užgniaužti širdyje liepsnojančių jausmų. Garsios moterys savo ranką ir širdį patikėjo net šiurpiausiais nusikaltimais įtariamiems vyrams.
Su sušaudytu D. Bugavičiumi lemtingą naktį buvusi V. Jakutienė per plauką išvengė mirtinų kulkų  (378)
2015 m. lapkričio 10 d. 13:47
Kartu su lapkričio 7-osios naktį Kaune automobilyje sušaudyto nusikalstamo pasaulio atstovu Deimantu Bugavičiumi kartu buvo ir grupės „Naujos Pupytės“ narė Vita Jakutienė. Tą portalui DELFI patvirtino patikimi Kauno policijos šaltiniai.
Po D. Bugavičiaus mirties V. Jakutienė nepasirodė „Naujų Pupyčių“ koncerte  (336)
2015 m. lapkričio 8 d. 11:17
Šeštadienio vakarą Panevežio „Cido“ arenoje susirinkę bokso mylėtojai ant scenos pasigedo vienos grupės „Naujos Pupytės“ narės. Per turnyrą koncertuoti turėjo visa trijulė – Vita Jakutienė, Neringa Šiaudikytė ir Skaistė Steikūnaitė, tačiau po tragiškos Deimanto Bugavičiaus mirties Vita renginyje taip ir nepasirodė.
Kaune nušautas D. Bugavičius laiką leisdavo ir su V. Jakutiene  (573)
2015 m. lapkričio 7 d. 19:28
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune nušautas 26-erių nusikalstamo pasaulio atstovas Deimantas Bugavičius dar vasaros pabaigoje laiką leido su grupės „Naujos pupytės“ nare Vita Jakutiene (27 m.)
Žvilgsnis į M. Šedžiuvienės garderobą: internete parduoda pabodusias sukneles  (53)
2015 m. lapkričio 3 d. 14:56
Buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus žmona Monika nusprendė atlaisvinti vietą savo garderobe – viename populiarių drabužių pardavimo-mainymo portalų ji parduoda savo senas sukneles.
V. Pliadytė-Jakutienė per Vėlines papuošė Kalėdų eglutę  (173)
2015 m. lapkričio 2 d. 13:06
Nors dar tik laprkičio pradžia, „pupytė“ Vita Jakutienė-Pliadytė nusprendė pradėti ruoštis didžiosioms metų šventėms. Vita pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžino eglutės puošimo akimirkas.
„Pupytė“ V. Jakutienė atskleidė, kokia „intelektuali“ plastinė operacija jai atlikta  (138)
2015 m. spalio 26 d. 16:27
Dar visai neseniai buvo spėliota, kokią grožio operaciją planuoja viena garsiausių „pupyčių“ Vitai Jakutienė . Dainininkė ne kartą tobulino savo kūną: jai buvo atliktas pilvo ir šonų riebalų pašalinimas lazeriu, implantais didintos krūtys, injekcijų pagalba padailinti veido bruožai.
„Pupytė“ V. Jakutienė ryžosi dar vienai plastinei operacijai  (342)
2015 m. spalio 20 d. 09:37
Neseniai pasiskelbusi, jog yra viena iš plastinės chirurgijos pradininkių Lietuvoje , vienos populiariausių Lietuvos merginų grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ryžosi dar vienai plastinei operacijai.
V. Jakutienė apie plastinę chirurgiją: mes, „pupytės“, buvome to pradininkės  (137)
2015 m. spalio 13 d. 10:57
Merginų grupės „Naujos pupytės“ narė, visada pabrėžtinai seksuali Vita Jakutienė – viena iš tų Lietuvos įžymybių, kurios nebijo nei demonstruoti, nei kalbėti apie plastikos chirurgų patobulintą savo kūną.
Siautulingame vakarėlyje iš krūtiningų Kauno gražuolių išsiskyrė Vita Jakutienė  (41)
2015 m. spalio 11 d. 12:44
Kauno naktiniame klube „NOX“ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė vieną naujausių savo kūrinių bei jam dedikuotą seksualų vaizdo klipą. Kartu su gyvo garso grupe koncertavusi atlikėja ta pačia proga paminėjo ir savo gimtadienį bei vos prieš savaites įvykusias sužadėtuves .
N. Šiaudikytė gimtadienį atšventė su mylimuoju ir žaviomis pramogų pasaulio atstovėmis  (15)
2015 m. spalio 10 d. 13:34
Penktadienį Kauno naktiniame klube „ NOX “ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė vieną naujausių savo kūrinių bei jam dedikuotą seksualų vaizdo klipą. Kartu su gyvo garso grupe koncertavusi atlikėja ta pačia proga paminėjo ir savo gimtadienį bei neseniai įvykusias sužadėtuves.
Dainininkė V. Jakutienė parduoda prabangų savo butą  (170)
2015 m. rugsėjo 8 d. 12:56
Dainininkė Vita Pliadytė- Jakutienė ir jos vyras Justas Jakutis parduoda savo 153 kvadratinių metrų ploto butą Pašilaičių rajone.
Įsijautusios į vaidmenį „Naujos pupytės“ nusimetė drabužius  (94)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:28
Filmuojantis „Naujosioms pupytėms“ teko nusimesti drabužius „Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato –vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, - šypsojosi grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.
Filmuojantis „pupytėms“ teko nusimesti drabužius  (33)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:03
„Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato - vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, - šypsojosi grupės „ Naujosios pupytės “ atlikėja Neringa Šiaudikytė , kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.
120s: Meilutytė's second bid for gold and NATO signal to Russia
2015 m. rugpjūčio 5 d. 19:37
120s: Meilutytė's coach: it's unfair. Singer's husband released from prison. NATO 's signal for Moscow . Impersonating famous singers in a car.
„120s“ žinios: NATO signalas Rusijai ir laukiamas R. Meilutytės revanšas  (3)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 17:17
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: R. Meilutytės treneris: liūdna, nes situacija nėra sąžininga, sunkiais nusikaltimais kaltintas V. Jakutienės vyras – vėl laisvėje, NATO siunčia signalą Rusijai, orų prognozė ir dienos kadras.
Į laisvę paleisto J. Jakučio žmona prie Lukiškių vartų nelaukė  (327)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 14:15
Po daugiau nei pusmečio praleisto Lukiškėse dainininkės Vitos Jakutienės vyras paleistas į laisvę. Antradienį paaiškėjo, kad apeliacinis teismas atmetė prokuroro Tomo Ulduikio apeliaciją, kuria jis siekė užginčyti Vilniaus apygardos teismo teisėjos Ainoros Kornelijos Macevičienės sprendimą dėl švelnesnės kardomosios priemonės skyrimo J. Jakučiui.
Paparacio šūvis: apnuogintas Vitos Jakutienės kūnas paplūdimyje vertė sukti į šoną akis  (100)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 02:16
Į Lietuvą atplūdus karščiams drabužėlius nusimesti suskubo ir Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės. Juk geras oras yra skirtas ne tik save palepinti kaitriais saulės spinduliais, bet ir pademonstruoti ilgai slėptą, vasarai paruoštą kūną, kurį, deja, du vasaros mėnesius ir nelabai buvo tam galimybių viešai parodyti.
V. Jakutienė už vyro laisvę paklojo milžinišką sumą  (258)
2015 m. liepos 24 d. 13:35
Dainininkės Vitos Jakutienės sutuoktinis Justas Jakutis rugpjūčio 5 dieną bus paleistas į laisvę. Tokį sprendimą penktadienį paskelbė Vilniaus apygardos teismo teisėja Ainora Kornelija Macevičienė . Tiesa, su viena papildoma sąlyga – jei nutarties neapskųs prokurorai.
Viktorija Prokofjeva: pagimdžiusi iškart pasakiau: „Daugiau jokių vaikų...“  (7)
2015 m. liepos 23 d. 06:00
Atvirai prisipažįsta žinoma vedybų planuotoja žurnalui „Tavo vaikas".
Svarsto dėl V. Jakutienės vyro likimo: dienas leis su šeima ar už grotų?  (70)
2015 m. liepos 21 d. 14:30
Už grotų dienas leidžiantis merginų grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės sutuoktinis Justas Jakutis bet kokia kaina bando ištrūkti į laisvę, tačiau jo norams išsipildyti vis dar nelemta.
Vyrą Lukiškėse lankanti V. Jakutienė: tai vieta, kur darbuotojai pamiršę žmogiškumą  (163)
2015 m. liepos 15 d. 16:06
Merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė nenoriai kalba apie savo sulaikytą sutuoktinį Justą Jakutį. Verslininkas buvo suimtas dar vasarį. Žmona savo vyro sunkią valandą nepaliko.
V. Jakutienė įsiamžino visiškai nuoga  (387)
2015 m. liepos 12 d. 18:44
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Pliadytė- Jakutienė sekmadienio popietę gerbėjus nustebino intymia nuotrauka. Moteris įsiamžino ir paviešino nuotrauką, kurioje ji – visiškai nuoga.
Savaitės ikona. O. Pikul-Jasaitienė: nėščiųjų drabužių pasirinkimas Lietuvoje labai menkas  (125)
2015 m. birželio 29 d. 00:00
Ko gero, po socialiniame tinkle paviešintos paskutines nėštumo dienas skaičiuojančios atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės asmenukės , net didžiausi skeptikai sutiks: ši moteris verta savaitės stiliaus ikonos titulo (nuotrauką, kurią pati Oksana pavadino „Moters kūno galimybės. Burbulas!!!“, pamėgo daugiau kaip 32 tūkst. internautų, ir ji tikrai skoninga). Ką apie stilių per nėštumą, stilių ir nėštumą mano pati Oksana? Ar spintos turinys sužinojus, jog laukiasi, labai pakito? O įprastinė grožio rutina? Kaip ji ruošiasi vaikelio atėjimui?
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (87)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!