Jakutienė

Iš kalėjimo grįžtančio vyro V. Jakutienė lauktų nors ir dvidešimt metų  (60)
2015 m. gegužės 26 d. 11:52
Šį antradienio vakarą TV3 eteryje – paskutinė „Žvaigždžių dešimtuko“ sezono laida. Žiūrovams laidos kūrėjai pateiks dešimt karščiausių meilės istorijų su kriminaliniu prieskoniu. Viena laidos herojų – skandalingoji merginų muzikos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.
Televizijos laidoje - blogiukus pamilusių Lietuvos žvaigždžių hitparadas  (10)
2015 m. gegužės 26 d. 11:44
Šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 eteryje – paskutinė „Žvaigždžių dešimtuko“ sezono laida. Žiūrovams laidos kūrėjai pateiks dešimt karščiausių meilės istorijų su kriminaliniu prieskoniu. Viena laidos herojų – skandalingoji merginų muzikos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.
L. Salasevičius pasisakė apie lietuvaičių išleistuvių stilių: išleistuvės - jaunystės šventė, o ne tetų balius  (7)
2015 m. gegužės 22 d. 13:34
Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms, žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.
28-erių sulaukusi V. Jakutienė: vaikų gimtadieniai svarbesni už mano pačios  (50)
2015 m. gegužės 21 d. 14:35
Ketvirtadienį , gegužės 21 dieną grupės „ Naujosios pupytės “ narei Vitai Jakutienei suėjo 28-eri.
Goda Alijeva: „Man dar norisi trumpų sijonų ir gilesnių iškirpčių"  (26)
2015 m. gegužės 19 d. 12:26
Šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pristatys dešimt karščiausių ir seksualiausių Lietuvos mamyčių. Jos buvo geidžiamos nuo pat karjeros pradžios ir tokiomis išliko iki šiol, kai jau yra ištekėjusios ar augina vaikus.
Goda Alijeva: nereikia bėgti nuo seksualumo  (1)
2015 m. gegužės 19 d. 00:00
Viena seksualiausių Lietuvos mamyčių Goda Alijeva : „Man dar norisi tų trumpų sijonų“.
„Naujos pupytės“ surengė iškylą gamtoje  (38)
2015 m. gegužės 13 d. 18:31
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės kartu su kūdikio besilaukiančia Oksana Pikul -Jasaitiene nepabūgo permainingų lietuviško pavasario orų ir surengė iškylą gamtoje – mėgavosi poilsiu, viena kitos draugija, bendravimu su vaikučiais.
Garsios mamos po gimdymo atrodė ne prasčiau už K. Middleton  (105)
2015 m. gegužės 6 d. 22:41
Visuomenėje daug diskusijų sukėlė hercogienės Kate Middleton pasirodymas viešumoje iškart po gimdymo. Esą moteris, prieš kelias valandas susilaukusi kūdikio, negali atrodyti taip elegantiškai ir gražiai. Pasigirdo netgi teorijų, kad Kate apskritai netgi negimdė.
Nusikaltėlių žmonos – negi joms nerūpi, iš kur pinigai?  (430)
2015 m. gegužės 3 d. 20:35
Kriminalistai vieną po kito nusikaltėlius sodina už grotų, o jų mylimosios šmėžuoja viešumoje ir spindi kaip žvaigždės. Naujų rankinių, šou, koncertų ir automobilių blizgesys užgožia tai, kuo užsiima šių moterų vyrai. Velička, Jakutis, Daščenka, Perminas, Daktaras – skirtingos grupuotės, bet juos, kaip teigia teisėsaugininkai, sieja narkotikų, ginklų kontrabanda ir žmonių žudymai. Ir moterys, kurios neklausia, iš kur pinigai. O gal klausia? Tik joms nerūpi, kad tie pinigai kruvini. Ar iš paskos „pupyčių“ žurnalų viršeliuose banditai taip pat netampa žvaigždėmis ir mūsų visuomenės norma? Šią temą sekmadienį nagrinėjo TV3 laida „Savaitės komentarai“.
Garsiausi šalies pramogų pasaulio kelių ereliai ir jų nuodėmės  (38)
2015 m. balandžio 24 d. 21:57
Pramogų pasaulio atstovams, kaip ir paprastiems mirtingiesiems, kartais tenka mindyti teismų slenksčius. Šįkart DELFI savo skaitytojams siūlo apžvelgti pastarųjų metų pramogų pasaulio kelių erelius, kurie prie vairo sėdosi po taurelės kitos, statė automobilius neleistinose vietose ar paspaudė greičio pedalą. Kai kurie jų yra tikri Kelių eismo taisyklių pažeidėjai-rekordininkai.
Garsus tarologas prakalbo apie byrančią Šedžių santuoką  (20)
2015 m. balandžio 21 d. 12:36
Šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos apie karščiausias pastarojo meto žvaigždžių skyrybas. Šių dienų aktualija – verslininko Andriaus Šedžiaus ir jo žmonos – merginų pop grupės „POP Ladies“ narės Monikos santuoka yra atsidūrusi ant skyrybų slenksčio.
Teisių netekusi Vita Jakutienė prabilo: „Važiuoju lėtai, kad matytų gaidžiai“  (150)
2015 m. balandžio 18 d. 20:49
Naujoji popmuzikos grupės „Naujos pupytės“ lyderė Vita Jakutienė žingsnis po žingsnio artėja prie skandalingiausios Lietuvos artistės titulo – ko gero, netrukus už jos nugaros liks net pats Egidijus Dragūnas.
V. Jakutienė neteko vairuotojo pažymėjimo  (223)
2015 m. balandžio 17 d. 11:43
Dainininkę Vitą Jakutienę toliau persekioja bėdos – moteris neteko vairuotojo pažymėjimo. Teisėjas Valdas Bugelevičius nusprendė, kad greitį viršijusi šviesiaplaukė du mėnesius bus priversta išsiversti be automobilio. Jai taip pat skirta ir 350 eurų bauda.
Biustų hitparade Agness Landau krūtinė aplenkė Indrės Burlinskaitės grožybes  (21)
2015 m. balandžio 16 d. 13:25
Kontraversiškai vertinamos dainininkės Dainos Bilevičiūtės triumfas tęsiasi – vasario mėnesį TV3 pramoginė laida „Žvaigždžių dešimtukas“ ją išrinko seksualiausia Lietuvos moterimi, o šią savaitę ta pati laida jai suteikė ir įspūdingiausio biusto savininkės titulą.
Indrė Burlinskaitė: mano moteriškos grožybės – pačios tikriausios  (55)
2015 m. balandžio 14 d. 13:10
Šį, antradienio, vakarą, 20.30 val. TV3 „Žvaigždžių dešimtukas“ suskaičiuos visus įspūdingiausius pramogų verslo atstovių iškilumus. Laidą su Vitalijumi Cololo šįkart ves merginų dueto „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Beje, jos pačios irgi pateko į topą.
Ar J. Anusauskienės iškilumus dailino chirurgas?  (30)
2015 m. balandžio 14 d. 12:49
Antradienio vakarą TV3 „Žvaigždžių dešimtukas“ suskaičiuos visus įspūdingiausius pramogų verslo atstovių... iškilumus. Laidą su Vitalijumi Cololo šįkart ves merginų dueto „ Kitokios “ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva . Beje, jos pačios irgi pateko į topą.
V. Jakutienė save išbandė „Moterų ralyje“  (93)
2015 m. balandžio 11 d. 11:12
Šeštadienį savo jėgas „Moterų ralyje“ bando net 150 moterų ekipažų. Dėl itin didelio ekipažų skaičiaus „Moterų ralio“ startas truko kiek ilgiau nei dvi valandas. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame renginyje dalyvauti užsiregistravo ir Jolanta Leonavičiūtė, Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė, Elena Puidokaitė, Viktorija Jakučinskaitė.
Kelių chuliganės V. Jakutienės pažeidimai skaičiuojami dešimtimis  (310)
2015 m. balandžio 10 d. 16:03
Dainininkės Vitos Jakutienės negali sustabdyti niekas. Reguliariai Kelių eismo taisykles pažeidžianti garsi moteris pinigų baudoms, panašu, negaili. Vien nuo 2014 metų pradžios iki šiandien policija moterį yra nubaudusi net 16 kartų. Jos „sąskaitoje“ – baudos už draudžiamoje vietoje paliktą automobilį ir greičio viršijimą. Vien per šiuos metus moteris padarė bent 8 pažeidimus.
Paparacių pričiupta Vita Jakutienė pratrūko  (157)
2015 m. balandžio 5 d. 01:10
Žiniasklaidoje nuskambėjusi istorija apie tai, kad sutuoktinio į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą atvykusi aplankyti „Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė savo visureigį pastatė tiesiai ant šaligatvio, o šį nusižengimą užfiksavusį paparacį išplūdo necenzūriniais žodžiais, įgavo tęsinį.
Lukiškėse uždarytą vyrą V. Jakutienė lanko su vaikais  (16)
2015 m. balandžio 3 d. 12:40
„Naujų pupyčių“ narei Vitai Jakutienei Kelių eismo taisyklės negalioja? Per savaitę taisykles ji sau leidžia pažeisti net po kelis kartus. Trečiadienį prie Vilniaus miesto apylinkės teismo automobilį ji paliko prie geltonos linijos, penktadienį – ant šaligatvio prie Lukiškių, iš karto už stovėjimą draudžiančio ženklo.
Lukiškėse uždarytą vyrą V. Jakutienė lanko su vaikais  (205)
2015 m. balandžio 3 d. 12:40
„Naujų pupyčių“ narei Vitai Jakutienei Kelių eismo taisyklės negalioja? Per savaitę taisykles ji sau leidžia pažeisti net po kelis kartus. Trečiadienį prie Vilniaus miesto apylinkės teismo automobilį ji paliko prie geltonos linijos, penktadienį – ant šaligatvio prie Lukiškių, iš karto už stovėjimą draudžiančio ženklo.
V. Jakutienei – nauji nemalonumai: KET nesilaiko net prie teismo  (189)
2015 m. balandžio 1 d. 10:26
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė trečiadienio rytą atvykusi į teismą padarė naują Kelių eismo taisyklių ( KET ) pažeidimą.
Soliaris 30-ąjį gimtadienį paminės audringai  (5)
2015 m. kovo 30 d. 17:41
Atlikėjas Soliaris ruošiasi įspūdingai šventei - tai karnavalinis 30-ies metų sukakties jubiliejinis turas per didžiuosius Lietuvos miestus. Prie šios šventės prisidėjo ir daugybė Lietuvoje žinomų atlikėjų, ir net viešnia iš Jungtines Karalystės - Kristel Morrison, r‘n‘b, soul stilių atlikėja, laimėjusi daugybę konkursų, dainavusi pasauliniame ture su grupe Gorillaz.
V. Jakutienė turi rimtų bėdų su policija  (183)
2015 m. kovo 25 d. 17:01
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „ Naujos pupytės “ atlikėja Vita Jakutienė turi bėdų su policija.
Vitos Jakutienės įkvėpta plastinėms operacijoms ryžosi jos pusseserė  (48)
2015 m. kovo 20 d. 17:05
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ toliau įgyvendina moterų norus. Šį šeštadienį 17.20 val. TV3 žiūrovams bus papasakotos dvi gražuolėmis virtusių merginų istorijos.
V. Jakutienė suimto sutuoktinio lauktų net 15 metų  (81)
2015 m. kovo 16 d. 16:06
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Santykių krizė pamiršta: Vita Jakutienė savo vyro lauktų ir penkiolika metų  (55)
2015 m. kovo 16 d. 15:52
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Seksi furija virtusi Gintarė Gurevičiūtė pavojingai apnuogino nugarą  (43)
2015 m. kovo 14 d. 04:49
Jau tapo įprasta, kad kultinio dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados šou neapsieina be tunto įžymybių – tiek salėje, tiek ant podiumo. Per penktadienį įvykusį naujos kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą, ant podiumo buvo galima išvysti visą A sąrašo žvaigždyną, virtusį furijomis.
Dizainerio L. Salasevičiaus damos ir raganos
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“.