Jakutienė

DELFI komentatoriai apie V. Jakutienės vokalą: balsas geresnis nei Bunkės ar Pikul  (42)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:00
Praėjusią savaitę grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė ir dainininkas Algimantas Minalga- Soliaris klausytojų teismui pateikė kartu įrašytą dainą „What have we done“. Duetas sulaukė ne tik pagyrų, bet ir aštrios lietuviškos muzikos mylėtojų kritikos.
Vitos Jakutienės hitas ant menčių paguldė kitų Lietuvos popdivų dainas  (33)
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:28
100 tūkstančių peržiūrų pr nepilną savaitę - pupytė Vita Jakutienė turbūt net saldžiausiame sapne nesapnavo, kad jos ir dainininko Soliario įrašytas kūrinys „What Have We Done“ taps tikra rudens sezono sensacija lietuviškos pramoginės muzikos pasaulyje.
Pupytė Vita Jakutienė nustebino: jos ir Soliario kūrinys gali tapti rudenio hitu  (29)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:39
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios pupytės Vitos Jakutienės ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą „What Have We Done", rašoma pranešime žiniasklaidai.
Atlikėjas Soliaris ir „pupytė“ Vita pristatė bendrą dainą: tai buvo labai drąsus žingsnis  (55)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:28
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios Vitos ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu, sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė  savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą "What Have We Done".
40-metė Renata Kovtun prekybos centre demonstruoja pusnuogį užpakaliuką  (38)
2014 m. rugsėjo 9 d. 15:24
Fitneso sportininkė 40-metė Renata Kovtun vis nepaliauja stebinti savo figūra. Gundančius drabužėlius mėgstanti Renata ypač dažnai demonstruoja apnuogintą pilvuką ar kojas. Tačiau šį kartą savo draugus ir gerbėjus šviesiaplaukė moteris pamalonino apnuoginusi dalį užpakaliuko.
V. Jakutienė su vyru savo dukrelę Nikoletą lydėjo į pirmąją klasę  (127)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:50
Rugsėjo 1 diena šiais metais ilgam į atmintį įstrigs grupės „Naujosios pupytės“ narei Vitai Jakutienei. Žinoma moteris savo dukrelę atlydėjo į pirmąją klasę.
Vyrui palikus namus, V. Jakutienė ramybę surado saulėtoje saloje  (158)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 12:54
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė šeimoje išgyvena krizę. Norėdama atitrūkti nuo problemų, moteris kartu su drauge išvyko atostogauti į saulėtąjį Kiprą. „Labai pavargau. Turėjome daug koncertų, įvairiausių darbų. Santykiai šeimoje taip pat nesiklosto gerai, vyras išsikraustė iš namų“, - DELFI atviravo du vaikus auginanti moteris.
Vita Jakutienė Kipre pademonstravo savo bikini kūną  (59)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 18:29
Praėjusią vasarą karštų bikini fotosesijų dėka patekusi į labiausiai apkalbamų Lietuvos įžymybių sąrašą pupytė Vita Jakutienė šiemet pikantiškomis nuotraukomis savo gerbėjų nelepino. Tačiau šiltajam sezonui artėjant prie pabaigos, dainininkė savo gerbėjams įteikė nedidelę dovanėlę.
Parašiutu šokusi V. Jakutienė: nusileidusi pagalvojau, kad gyvenimas yra gražus  (55)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:12
Grupės " Naujos pupytės " narė Vita Jakutienė ryžosi išbandyti ekstremalią pramogą. Šviesiaplaukė nugalėjo savo didžiausią baimę ir šoko parašiutu.
75 metų panevėžietę nuvylė plastinės operacijos: atjaunėjo ne 20, o tik penkeriais metais  (20)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:56
Jau šią savaitę LNK eteryje – pirmieji naujojo televizijos sezono šaukliai. Pokalbių laidos „Valanda su Rūta” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ketvirtadienio vakarą pirmoji iš visų LNK laidų vedėjų pasisveikins su žiūrovais vasariškai papuoštoje studijoje.
Viskas apie kepenis: rizikos, pasekmės ir naujovės  (2)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 06:22
„Kepenų ligos apipintos mitais, tai trukdo jas laiku diagnozuoti ir tinkamai gydyti“, – teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centro gydytoja gastroenterologė Jolita Jakutienė. Vis dar tikima, kad kepenų ligomis serga piktnaudžiaujantys alkoholiu ir asocialūs asmenys. Tačiau tai tik keli iš daugelio rizikos faktorių.
Garsios mamos ruošia savo atžalas į pirmą klasę  (50)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 08:45
Žinomos Lietuvos mamos, įpusėjus vasarai, pradėjo ruoštis Rugsėjo 1-ąjai. Šiais metais atlikėjų Vitos Jakutienės, Elenos Puidokaitės-Atlantos ir TV laidų vedėjos Eglės Skrolytės dukros eis į pirmą klasę. Garsios mamos vieningai tvirtina, jog ruošdamos savo atžalas į mokyklą jaudinasi labiau už pačius vaikus.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Oksana - išmintinga moteris, kuri mokosi iš savo klaidų ir gali išsiimti implantus  (48)
2014 m. liepos 29 d. 13:30
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Pasisakė apie O. Pikul: galbūt vieną dieną ji taps kaip Motina Teresė  (48)
2014 m. liepos 29 d. 12:24
Jau šį antradienio vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoje aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (10)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
N. Šiaudikytės kelionė - į Niujorką: muziejai, drabužių parduotuvės ir naktinis gyvenimas  (103)
2014 m. liepos 28 d. 21:25
Dar visai neseniai, prieš keletą dienų merginų grupės " Naujosios pupytės " narė Neringa Šiaudikytė dalijosi nuotraukomis, kaip kraunasi lagaminus. Paklausta, kur ruošiasi, žinoma dainininkė neslėpė, jog lagaminas ruošiamas kelionei į Niujorką.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (193)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (14)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
I. Kazlauskaitė paatviravo, kaip išsaugo savo grožį be injekcijų  (152)
2014 m. liepos 1 d. 13:40
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Išgirsime gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
Žinomos moterys atskleidė savo gražios išvaizdos paslaptis  (57)
2014 m. liepos 1 d. 13:39
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Bus parodyti vaizdai iš garsiausių šių metų vestuvių bei išgirsim gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
Vita Jakutienė: liūdna, kad futbolininkai nebenusirenginėja  (41)
2014 m. birželio 30 d. 21:45
Brazilijoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas kuria stebuklus – kas būtų galėjęs patikėti, kad pupytės Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė, persikvalifikavusios į futbolo fifas pasiners į futbolo aistras ir net ims talkinti vienai lažybų bendrovei, prognozuodamos varžybų baigtis. Kad būtų dar smagiau stebėti pasaulio futbolo čempionatą, fifos kviečia aistruolius, suradusius paskyrą socialiniame tinkle, prisijungti prie jų. Įdomiausia, jog blondinės gražuolės kartais pataiko tiesiai į dešimtuką.
Pasidabinusios seksualiais triko „Naujos pupytės“ įsiamžino rugiuose  (108)
2014 m. birželio 26 d. 11:24
„Naujos pupytės“ pristato vasarišką įvaizdį, kurį padėjo sukurti „Garde Robe“. Tokį įvaizdį atskleisti pasiūlė „Foto Alibi“ fotografė Elly, kuri įsivaizdavo mus laukuose su lubinais ir rugiais.
Vita Jakutienė: apie tą kvaišą, kuriai reikia psichologo pagalbos, daugiau nekalbu  (126)
2014 m. birželio 20 d. 20:32
Mažiau nei metai – tiek laiko truko paliaubos tarp stiliaus kritikės ir maisto ekspertės Agnės Jagelavičiūtės bei „Naujųjų pupyčių“ dainininkės Vitos Jakutienės.
Lietuvos pramogų elitui skirtame renginyje dingo naujausių kvepalų buteliukas  (38)
2014 m. birželio 20 d. 16:58
Ketvirtadienį Kaune paminėti išskirtinės parfumerijos salono „Scent Bar“ 1-erių metų gimtadienio susirinko būrys visuomenėje žinomų žmonių. Vakaro programoje buvo pristatyti unikalūs Veronoje sukurti kvepalai „GiuliettaRomeo parfums“.
Kritikos dėl neva padirbtos „Hermes“ rankinės sulaukusi V. Jakutienė: man ją padovanojo turtingas šeimos draugas  (304)
2014 m. birželio 20 d. 13:23
Dainininkės Vitos Jakutienės pasirodymas viešumoje nelieka nepastebėtas. Ketvirtadienio vakarą moteris apsilankė viename Kaune surengtame kvepalų pristatyme. Atsirado tokių, kuriems iškart užkliuvo atlikėjos aksesuaras – pilka rankinė, dekoruota auksinėmis grandinėlėmis.
„Fifomis“ tapusių „pupyčių“ verdiktas: D.Beckhamas yra „senas krienas“  (54)
2014 m. birželio 14 d. 13:57
Į futbolo aistras stačia galva nėrė ir „pupytės“ Skaistė Steikūnaitė bei Vita Jakutienė – merginos čempionato metu mėgins pateikti „fifų“ nuomonę apie žaidimą, žaidėjus ir savo prognozes.
Santykių krizė „pupytės“ Vitos Jakutienės grožio nepaveikė  (95)
2014 m. birželio 13 d. 15:42
Ketvirtadienio vakarą populiarūs sostinės lošimo namai savo vienuoliktąjį gimtadienį pažymėjo audringa fiesta, į kurį pakvietė ir būrelį įžymybių, tarp kurių bene labiausiai išsiskyrė garsioji „pupytė“ Vita Jakutienė.
„Fyfų“ prognozės pasaulio futbolo čempionate: dar gerai neišsiaiškinome, kas tas kampinis  (93)
2014 m. birželio 13 d. 11:23
Ketvirtadienį San Paulo „Corinthians“ arenoje prasidėjo 20-tasis pasaulio futbolo čempionatas. Grupės „ Naujosios pupytės “ narės Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė tapo čempionato transliacijos orakulėmis, kurios pergalę rinktinėms prognozuoja pagal gražiausius ir daugiausiai uždirbančius komandų sportininkus.