Jakutienė

Praktiški sprendimai: kaip interjere paslėpti radiatorių  (2)
2014 m. gruodžio 15 d. 15:27
Iš radiatorių norime svarbiausio dalyko – šilumos, visa kita esame linkę jiems atleisti. (Taip tolerantiškai nesielgiame net su artimiausiais žmonėmis...) Bet vieną gražią dieną pakantumo atsargos gali išsekti. Tada „išsišokėlius“ pabandome priversti laikytis gero tono – interjero stiliaus vienovės taisyklių, kad į akis nekristų masyvūs jų siluetai ir agresyvūs vamzdžiai.
„Be Cukraus“: seksualioji „JC Sport“ treniruotė su „Naujosiomis pupytėmis“
2014 m. gruodžio 14 d. 14:32
Grupės „ Naujosios pupytės “ narės Neringa Šiaudeikytė, Vita Jakutienė bei Skaistė Steikūnaitė atliks viso kūno raumenis skirtus stiprinti pratimus kartu su „ JC Sport “ treneriu Jean Claude. Taip pat treneris duos ir naudingų patarimų visiems, kurie domisi taisyklingu sporavimu salėje.
Išsipildžiusios svajonės ir dužusios viltys: paaiškėjo 2014-ųjų garsenybių pažadų likimas  (16)
2014 m. gruodžio 7 d. 08:56
Prieš metus įžymybės prieš visą Lietuvą žarstė įvairiausius pažadus: vieni pasižadėjo įveikti savo baimes, kiti – pagaliau sukurti šeimą, tretiems labiausiai rūpėjo pradėti gyventi sveikai. MIESTE.lt susisiekė su savo pašnekovais ir pasidomėjo, kaip sekėsi.  Ne visiems pavyko pažadus ištesėti!
„Naujosios pupytės“ burs savo chorą  (116)
2014 m. lapkričio 27 d. 20:42
„ Naujosios pupytės “ burs savo chorą, su kuriuo dalyvaus TV projekte „ Chorų karai “. Vilniaus krašto garbę gins net keturios generolės - Oksana Pikul -Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė , Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė .
Tokios pupytės V. Jakutienės dar niekas nematė  (140)
2014 m. lapkričio 22 d. 19:18
„Naujų pupyčių“ nares jau esame matę visokias – daugiau ar mažiau apsirengusias, su makiažu ar be jo, tačiau šeštadienį internete paviešintos dainininkės Vitos Jakutienės nuotraukos tiesiog atima žadą. Po dizainerio Liutauro Salasevičiaus prisilietimo moteris pasikeitė neatpažįstamai – lyg nužengusi iš kunigaikščių gyvenimą menančio paveikslo.
„Be Cukraus“: M. Rainys apie pirmą kartą, seksualioji JC Sport treniruotė ir mėsainio receptas kartu su D. Butvilu  (2)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:49
Trečioje sveikatingumo ir sporto skatinimo laidoje „Be cukraus“ sporto žinių vedėjas Mindaugas Rainys atskleis daugelio trokštamo darbo užkulisius. Vyras atviraus apie ne visuomet sveikus būdus malšinti stresą bei papasakos apie žiūrovų nematomą TV pusę.
O. Pikul su „pupytėmis“ ieškojo S. Jasaičiui kalėdinės dovanos  (109)
2014 m. lapkričio 15 d. 12:47
Šį šeštadienį atlikėja ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul -Jasaitienė atsidavė aistrai pirkti. Jauna moteris su grupės " Naujosios pupytės " narėmis sudalyvavo prekybos ir pramogų centro pirkinių maratone, kur ieškojo kalėdinės dovanos savo vyrui, krepšininkui Simui Jasaičiui.
Išrinkite stilingiausią J. Statkevičiaus kolekcijos pristatymo viešnią!  (135)
2014 m. lapkričio 14 d. 12:34
Ketvirtadienio vakarą Vilniuje pristatyta dizainerio Juozo Statkevičiaus pavasaris-vasara 2015 kolekcija. Pasižiūrėti garsiausio lietuvių dizainerio darbų nepraleido progos ir žinomi žmonės.
Su nauja šukuosena Oksana Pikul-Jasaitienė tapo sunkiai atpažįstama  (52)
2014 m. lapkričio 14 d. 02:40
Ko gero, nėra metuose didesnės mados šventės nei Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus madų šou, kurį išvysti laukia visi – ir Lietuvos pramogų elitas, ir paprasti mirtingieji. Juk tuo metu dailiosios lyties atstovės turi puikią galimybę pasipuošti gražiausiais apdarais, o vizažistų ir kirpėjų kėdėse turbūt sėdi nuo ryto.
J. Statkevičiaus šou svečių apranga: kas išpildė Juozo norą?  (3)
2014 m. lapkričio 14 d. 00:00
Ar Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiams pavyko išpildyti dizainerio pageidavimą?
Po J. Smorigino kritikos gėdos apimtos „Naujos pupytės“ buvo priverstos palikti studiją  (44)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:03
Jau šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus itin karšta. „Ar vien tik nuogybėmis ir seksualumo demonstravimu galima prasimušti į pramogų verslo aukštumas?“, – studijos svečių klaus laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas.
Po J. Smorigino kritikos „pupytės“ išlėkė iš studijos: užkniso klausyt šitų nesąmonių  (241)
2014 m. lapkričio 13 d. 11:22
TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus itin karšta. „Ar vien tik nuogybėmis ir seksualumo demonstravimu galima prasimušti į pramogų verslo aukštumas?“ – studijos svečių klaus laidos vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas .
Makiažo tendencijas pristačiusi O. Pikul papasakojo, kaip tapti vakaro karaliene ir sužavėti vyrus  (78)
2014 m. lapkričio 11 d. 12:18
Niekam ne paslaptis, kad dainininkė Oksana Pikul -Jasaitienė ne tik grupės „ Naujos pupytės “ įkūrėja, bet ir diplomuota vizažistė. Moteris antradienio rytą vedė paskaitą, kurioje atskleidė, kaip pasidaryti makiažą per keletą minučių ir pristatė makiažo tendencijas.
Ir pupytė , ir jos mama nuo senėjimo ginasi botulino injekcijomis  (42)
2014 m. spalio 29 d. 11:39
Grupės ,,Naujosios pupytės“ narės, seksualiosios Vitos Jakutienės mama Jūratė Pliadytė spinduliuoja išskirtiniu grožiu ir elegancija. Abi žavingosios šviesiaplaukės atrodo it seserys., rašoma pranešime žiniasklaidai.
O. Pikul apie seną bičiulį J. C. Van Damme'ą: šįkart jis buvo įsitempęs dėl aplinkinių dėmesio  (133)
2014 m. spalio 25 d. 16:59
Penktadienio vakarą Lietuvoje viešintis aktorius Jeanas Claude'as Van Damme'as vakarojo " Mojo Lounge " klube Vilniuje , kur koncertavo grupės "Naujosios Pupytės" narė Neringa Šiaudikytė .
Dėl KET pažeidimo praeivių rūstybę užsitraukusi V. Jakutienė: specialiai taip nesielgiu  (92)
2014 m. spalio 23 d. 18:24
Naujienų portalą DELFI pasiekė pasipiktinusio piliečio laiškas. Jame buvo aprašomas dainininkės, grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės KET taisyklių pažeidimas statant automobilį.
40-metė Renata Kovtun išsirengė ir parodė įspūdingas kūno formas  (20)
2014 m. spalio 20 d. 12:44
Sekmadienį Vilniuje vyko kultūrizmo, fitneso ir bikini varžybos „Vilniaus taurė“, kuriame dalyvavo ir Lietuvos fitneso entuziastė bei grožio specialistė Renata Kovtun.
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Lietuvių kilmės galingiausių pasaulio krūtų savininkė T. Ališauskui demonstravo savo turtus  (40)
2014 m. spalio 16 d. 16:04
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų.
Lietuviškų šaknų turinti galingiausių pasaulio krūtų savininkė Tomui Ališauskui leido patyrinėti savo bumbulus  (19)
2014 m. spalio 16 d. 15:54
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų! Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti kiečiausius daiktus ir t.t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda.
Sunkiai atpažįstama Vita Jakutienė naujoje fotosesijoje perteikė rudens melancholiją  (61)
2014 m. spalio 13 d. 18:04
Pupytė Vita Jakutienė tampa geidžiamu estetinės fotografijos propaguotojų modeliu – žiniasklaidą pasiekė rudenine nuotaika alsuojanti dainininkės fotosesija.
Savaitgalio ritmai. Soliario ir V. Jakutienės duetas kaitino Vilniaus publiką  (6)
2014 m. spalio 11 d. 11:10
Penktadienį sostinės naktiniame klube „Grand Club Lietuva “ gerai visiems žinomi Lietuvos atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė pristatė savo naująją kūrinį „What Have You Done“. Dainininkai ant scenos lipo su jauduliu, nes kaip ir koncerto metu prisipažino pats Soliaris, visada sunkiausia koncertuoti Vilniaus publikai, kurios skoniui ir reiklumui sunku įtikti. Vis dėlto bendras Soliario ir Vitos kūrinys buvo pasitiktas pilnos šokių aikštelės gerbėjų ovacijomis. Koncertą Soliaris baigė legendiniu grupės SEL kūriniu „Mes negalim gyventi be balių“.
Pupyčių nuotrauka šokiravo gerbėjus (foto - straipsnyje)  (36)
2014 m. spalio 3 d. 14:21
Lietuvos gražuolių grupės „Naujos pupytės“ gerbėjai sulaukė nemažos staigmenos – savo paskyroje socialiniame tinklapyje grupės lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalino nuotrauka, kurioje ji bei Vita Jakutienė įsiamžino kartu su LNK laidos „KK2 penktadienis” viešnia iš Amerikos - mega krūtų savinininke Busty Heart (tikrasis vardas – Susan Sykes).
DELFI komentatoriai apie V. Jakutienės vokalą: balsas geresnis nei Bunkės ar Pikul  (42)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:00
Praėjusią savaitę grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė ir dainininkas Algimantas Minalga- Soliaris klausytojų teismui pateikė kartu įrašytą dainą „What have we done“. Duetas sulaukė ne tik pagyrų, bet ir aštrios lietuviškos muzikos mylėtojų kritikos.
Vitos Jakutienės hitas ant menčių paguldė kitų Lietuvos popdivų dainas  (35)
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:28
100 tūkstančių peržiūrų pr nepilną savaitę - pupytė Vita Jakutienė turbūt net saldžiausiame sapne nesapnavo, kad jos ir dainininko Soliario įrašytas kūrinys „What Have We Done“ taps tikra rudens sezono sensacija lietuviškos pramoginės muzikos pasaulyje.
Pupytė Vita Jakutienė nustebino: jos ir Soliario kūrinys gali tapti rudenio hitu  (31)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:39
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios pupytės Vitos Jakutienės ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą „What Have We Done", rašoma pranešime žiniasklaidai.
Atlikėjas Soliaris ir „pupytė“ Vita pristatė bendrą dainą: tai buvo labai drąsus žingsnis  (55)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:28
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios Vitos ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu, sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė  savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą "What Have We Done".
40-metė Renata Kovtun prekybos centre demonstruoja pusnuogį užpakaliuką  (38)
2014 m. rugsėjo 9 d. 15:24
Fitneso sportininkė 40-metė Renata Kovtun vis nepaliauja stebinti savo figūra. Gundančius drabužėlius mėgstanti Renata ypač dažnai demonstruoja apnuogintą pilvuką ar kojas. Tačiau šį kartą savo draugus ir gerbėjus šviesiaplaukė moteris pamalonino apnuoginusi dalį užpakaliuko.
V. Jakutienė su vyru savo dukrelę Nikoletą lydėjo į pirmąją klasę  (127)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:50
Rugsėjo 1 diena šiais metais ilgam į atmintį įstrigs grupės „Naujosios pupytės“ narei Vitai Jakutienei. Žinoma moteris savo dukrelę atlydėjo į pirmąją klasę.