Jakutienė

Teisių netekusi Vita Jakutienė prabilo: „Važiuoju lėtai, kad matytų gaidžiai“  (126)
2015 m. balandžio 18 d. 20:49
Naujoji popmuzikos grupės „Naujos pupytės“ lyderė Vita Jakutienė žingsnis po žingsnio artėja prie skandalingiausios Lietuvos artistės titulo – ko gero, netrukus už jos nugaros liks net pats Egidijus Dragūnas.
V. Jakutienė neteko vairuotojo pažymėjimo  (223)
2015 m. balandžio 17 d. 11:43
Dainininkę Vitą Jakutienę toliau persekioja bėdos – moteris neteko vairuotojo pažymėjimo. Teisėjas Valdas Bugelevičius nusprendė, kad greitį viršijusi šviesiaplaukė du mėnesius bus priversta išsiversti be automobilio. Jai taip pat skirta ir 350 eurų bauda.
Biustų hitparade Agness Landau krūtinė aplenkė Indrės Burlinskaitės grožybes  (20)
2015 m. balandžio 16 d. 13:25
Kontraversiškai vertinamos dainininkės Dainos Bilevičiūtės triumfas tęsiasi – vasario mėnesį TV3 pramoginė laida „Žvaigždžių dešimtukas“ ją išrinko seksualiausia Lietuvos moterimi, o šią savaitę ta pati laida jai suteikė ir įspūdingiausio biusto savininkės titulą.
Indrė Burlinskaitė: mano moteriškos grožybės – pačios tikriausios  (55)
2015 m. balandžio 14 d. 13:10
Šį, antradienio, vakarą, 20.30 val. TV3 „Žvaigždžių dešimtukas“ suskaičiuos visus įspūdingiausius pramogų verslo atstovių iškilumus. Laidą su Vitalijumi Cololo šįkart ves merginų dueto „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Beje, jos pačios irgi pateko į topą.
Ar J. Anusauskienės iškilumus dailino chirurgas?  (30)
2015 m. balandžio 14 d. 12:49
Antradienio vakarą TV3 „Žvaigždžių dešimtukas“ suskaičiuos visus įspūdingiausius pramogų verslo atstovių... iškilumus. Laidą su Vitalijumi Cololo šįkart ves merginų dueto „ Kitokios “ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva . Beje, jos pačios irgi pateko į topą.
V. Jakutienė save išbandė „Moterų ralyje“  (93)
2015 m. balandžio 11 d. 11:12
Šeštadienį savo jėgas „Moterų ralyje“ bando net 150 moterų ekipažų. Dėl itin didelio ekipažų skaičiaus „Moterų ralio“ startas truko kiek ilgiau nei dvi valandas. Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamame renginyje dalyvauti užsiregistravo ir Jolanta Leonavičiūtė, Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė, Elena Puidokaitė, Viktorija Jakučinskaitė.
Kelių chuliganės V. Jakutienės pažeidimai skaičiuojami dešimtimis  (310)
2015 m. balandžio 10 d. 16:03
Dainininkės Vitos Jakutienės negali sustabdyti niekas. Reguliariai Kelių eismo taisykles pažeidžianti garsi moteris pinigų baudoms, panašu, negaili. Vien nuo 2014 metų pradžios iki šiandien policija moterį yra nubaudusi net 16 kartų. Jos „sąskaitoje“ – baudos už draudžiamoje vietoje paliktą automobilį ir greičio viršijimą. Vien per šiuos metus moteris padarė bent 8 pažeidimus.
Paparacių pričiupta Vita Jakutienė pratrūko  (156)
2015 m. balandžio 5 d. 01:10
Žiniasklaidoje nuskambėjusi istorija apie tai, kad sutuoktinio į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą atvykusi aplankyti „Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė savo visureigį pastatė tiesiai ant šaligatvio, o šį nusižengimą užfiksavusį paparacį išplūdo necenzūriniais žodžiais, įgavo tęsinį.
Lukiškėse uždarytą vyrą V. Jakutienė lanko su vaikais  (15)
2015 m. balandžio 3 d. 12:40
„Naujų pupyčių“ narei Vitai Jakutienei Kelių eismo taisyklės negalioja? Per savaitę taisykles ji sau leidžia pažeisti net po kelis kartus. Trečiadienį prie Vilniaus miesto apylinkės teismo automobilį ji paliko prie geltonos linijos, penktadienį – ant šaligatvio prie Lukiškių, iš karto už stovėjimą draudžiančio ženklo.
Lukiškėse uždarytą vyrą V. Jakutienė lanko su vaikais  (203)
2015 m. balandžio 3 d. 12:40
„Naujų pupyčių“ narei Vitai Jakutienei Kelių eismo taisyklės negalioja? Per savaitę taisykles ji sau leidžia pažeisti net po kelis kartus. Trečiadienį prie Vilniaus miesto apylinkės teismo automobilį ji paliko prie geltonos linijos, penktadienį – ant šaligatvio prie Lukiškių, iš karto už stovėjimą draudžiančio ženklo.
V. Jakutienei – nauji nemalonumai: KET nesilaiko net prie teismo  (189)
2015 m. balandžio 1 d. 10:26
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „Naujos pupytės“ atlikėja Vita Jakutienė trečiadienio rytą atvykusi į teismą padarė naują Kelių eismo taisyklių ( KET ) pažeidimą.
Soliaris 30-ąjį gimtadienį paminės audringai  (4)
2015 m. kovo 30 d. 17:41
Atlikėjas Soliaris ruošiasi įspūdingai šventei - tai karnavalinis 30-ies metų sukakties jubiliejinis turas per didžiuosius Lietuvos miestus. Prie šios šventės prisidėjo ir daugybė Lietuvoje žinomų atlikėjų, ir net viešnia iš Jungtines Karalystės - Kristel Morrison, r‘n‘b, soul stilių atlikėja, laimėjusi daugybę konkursų, dainavusi pasauliniame ture su grupe Gorillaz.
V. Jakutienė turi rimtų bėdų su policija  (183)
2015 m. kovo 25 d. 17:01
Vyro, kuris dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pakliuvo už grotų, ilgus metus žadanti laukti grupės „ Naujos pupytės “ atlikėja Vita Jakutienė turi bėdų su policija.
Vitos Jakutienės įkvėpta plastinėms operacijoms ryžosi jos pusseserė  (48)
2015 m. kovo 20 d. 17:05
Grožio ir išvaizdos pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ toliau įgyvendina moterų norus. Šį šeštadienį 17.20 val. TV3 žiūrovams bus papasakotos dvi gražuolėmis virtusių merginų istorijos.
V. Jakutienė suimto sutuoktinio lauktų net 15 metų  (81)
2015 m. kovo 16 d. 16:06
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Santykių krizė pamiršta: Vita Jakutienė savo vyro lauktų ir penkiolika metų  (55)
2015 m. kovo 16 d. 15:52
Grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė jau daugiau nei mėnesį gyvena įtampoje. Jos vyras Justas Jakutis neseniai buvo suimtas, kai po kratos šeimos namuose buvo rastas itin didelis kiekis narkotinių medžiagų ir šaunamasis ginklas.
Seksi furija virtusi Gintarė Gurevičiūtė pavojingai apnuogino nugarą  (43)
2015 m. kovo 14 d. 04:49
Jau tapo įprasta, kad kultinio dizainerio Liutauro Salasevičiaus mados šou neapsieina be tunto įžymybių – tiek salėje, tiek ant podiumo. Per penktadienį įvykusį naujos kolekcijos „Miesto raganos“ pristatymą, ant podiumo buvo galima išvysti visą A sąrašo žvaigždyną, virtusį furijomis.
Dizainerio L. Salasevičiaus damos ir raganos
2015 m. kovo 14 d. 00:00
Dizaineris L. Salasevičius pristatė vakarinių suknelių kolekciją „Miesto raganos“.
L. Salasevičiaus kolekcijoje - elegantiškos ir rafinuotos suknelės  (57)
2015 m. kovo 13 d. 21:38
Penktadienis, 13-ta. Šiandien dizainerio Liutauro Salasevičiaus kolekciją „Miesto raganos“ demonstruoti buvo pakviestos ne tik manekenės, bet ir žinomos moterys.
Tarp L. Salasevičiaus „Miesto raganų“ – ir I. Stumbrienė, ir V. Jakutienė  (55)
2015 m. kovo 13 d. 21:00
Mados kūrėjas Liutauras Salasevičius savo naujausios kolekcijos pristatymui atrinko ne tik būrį jaunų ir talentingų manekenių. Kaip ir pernai, šiemet ant podiumo jis pakvietė ir žinomas moteris.
Pūpsantį O. Pikul-Jasaitienės pilvuką pabrėžė itin aptempta suknelė  (123)
2015 m. kovo 13 d. 19:47
Savo itin mėgiamo dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujausios kolekcijos pristatymo nepraleido ir Oksana Pikul -Jasaitienė. Šiuo metu maloniais kūdikio laukimo ir įkurtuvių rūpesčiais gyvenanti dainininkė penktadienio vakarą leido vienoje Vilniaus koncertų salių.
Tarp L. Salasevičiaus modelių: „Mis Lietuva 2014“ A. Kavaliauskaitė ir „Mis Visata“ dalyvė P. Belousova  (8)
2015 m. kovo 10 d. 14:56
Dizaineris Liutauras Salasevičius , jau šį penktadienį pristatysiantis savo naujausią kolekciją „Miesto raganos“, ne tik atrinko būrį jaunų ir talentingų manekenių, bet ant podiumo pakvietė ir žinomas moteris. Vakarinių ir vestuvinių suknelių kūrėjas itin mylimas scenos žvaigždžių, kurios mielai sutiko demonstruoti jo mados namų sukneles.
V. Jakutienės vyrą slegia sunkūs įtarimai: narkotikai palyginus yra niekas  (286)
2015 m. vasario 27 d. 13:37
Aiškėja naujos skandalingos detalės merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės sutuoktinio Justo Jakučio sulaikymo istorijoje.
Vyras kreipėsi į policiją dėl V. Jakutienės grasinimų susidoroti  (213)
2015 m. vasario 26 d. 10:50
Grupės „Naujosios Pupytės“ narė Vita Jakutienė turėjo reikalų su teisėsauga – vienas vyras kreipėsi į policiją, nes iš žinomos moters esą sulaukė grasinimų nužudyti ar sutrikdyti sveikatą.
Su „Šuoliu“ atsisveikino seksualioji V. Jakutienė  (109)
2015 m. vasario 22 d. 19:35
TV3 projektas „ Šuolis “ sekmadienio vakaraus tampa tikru desertu žiūrovų akims. Šį sekmadienį įvyko jau trečioji „Šuolio“ laida, kurioje dalyviai žavėjo ir stebino savo įspūdingais šuoliais. Deja, bet trečioji laida tapo paskutine dar vienam dalyviui. Projektą paliko seksualioji Vita Jakutienė.
27 metų J. Erlicko dukra Radvilė į kovą su įspūdingomis „Šuolio“ dalyvėmis stos natūraliomis kūno formomis  (42)
2015 m. vasario 19 d. 12:36
TV3 didysis projektas „Šuolis“ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus įspūdingais dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas. Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Neringa Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (77)
2015 m. vasario 19 d. 12:01
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
N. Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (201)
2015 m. vasario 19 d. 11:49
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
J. Erlicko dukra Radvilė: nesu įdomi – nei dainuoju, nei šoku  (82)
2015 m. vasario 19 d. 10:47
TV3 projektas „ Šuolis “ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas . Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.