Jakutienė

Besilaukianti „pupytė“ V. Pliadytė-Jakutienė koncertuose neatsisako seksualių apdarų  (62)
2016 m. vasario 13 d. 01:56
Penktadienio vakarą Alytaus naktinio klubo „Domino“ publiką džiugino seksualiosios grupės „Naujos Pupytės“ narės. Ant scenos pasirodė ir naujos gyvybės besilaukianti Vita Pliadytė-Jakutienė.
Seksualiosios V. Vaičaitės grožybės sunkiai tilpo į suknelę  (28)
2016 m. vasario 7 d. 15:15
„ Mis Lietuva 2013“ finalininkė ir buvusios merginų grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė – viena iš tų moterų, į kurią gatvėje atsisuka kone kiekvienas vyras. Ir ne be priežasties – atlikėja apdovanota ne tik dailiais veido bruožais, bet ir itin moteriška figūra.
Neseniai nušautą draugą palaidojusi V. Pliadytė-Jakutienė laukiasi kūdikio  (273)
2016 m. vasario 1 d. 15:06
Atlikėja Vita Pliadytė- Jakutienė laukiasi trečiosios atžalos, kuri šeimą turėtų pradžiuginti antrojoje metų pusėje. Su vyru Justu Jakučiu ji jau augina dvi atžalas.
J. Jankevičius kandžiai pasijuokė ir iš V. Jakutienės, ir iš Jazzu buvusio mylimojo  (172)
2016 m. sausio 29 d. 20:25
Nuo pat pirmųjų M.A.M.A. 2015 apdovanojimų ceremonijos akimirkų netrūko kandžių juokelių. Juk juos laidęs Justinas Jankevičius – tikras šio meno asas. Pasijuokęs ir iš E. Dragūno, ir iš I. Kofo, Justinas nepraleido progos įgelti ir vienai labiausiai apkalbamų pramogų pasaulio atstovių.
Sukrečiantys 2015 m. nusikaltimai Kaune: siejami su nusikaltėliais šalinami šaltakraujiškai  (109)
2016 m. sausio 17 d. 09:36
Nors kauniečius šiurpinančių kriminalinių išpuolių pasitaiko vis rečiau, praėjusiais, 2015 metais, kriminalistai turėjo nemažai darbo. Kaune buvo nušautas šešėlinio pasaulio veteranas Virginijus Silvestravičius-Virgelis , nuo kulkų krito Agurkinių gaujos atstovas Deimantas Bugavičius .
G. Alijeva apie plastinę krūtų didinimo operaciją nedaugžodžiauja: ne apie viską reikia kalbėti viešai  (73)
2016 m. sausio 14 d. 13:58
DELFI pasiekė žinia, kad Grupės „69 danguje“ narė, televizijos laidų vedėja, dviejų vaikučių mama Goda Alijeva visai neseniai ryžosi nemenkiems išvaizdos pokyčiams. Viena gražiausių Lietuvos moterų apsilankė vienoje grožio chirurgijos klinikoje, kur jai buvo atlikta plastinė operacija. Tai puikiai matosi nuotraukose, kuriose žavios šviesiaplaukės figūra atrodo kaip niekad įspūdingai - moteriai atlikta krūtų didinimo operacija.
V. Pliadytė-Jakutienė su draugais, prieš kruviną įvykį, mėgavosi N. Šiaudikytės pasirodymu  (54)
2016 m. sausio 1 d. 13:34
Pirmąją 2016-ųjų naktį Vita Pliadytė- Jakutienė įkliuvo policijos pareigūnams reido metu. Moteris vairavo prabangų automobilį, kuriame vežė peiliu sužalotą bičiulį.
Peiliu sužalotą draugą vežusi V. Pliadytė-Jakutienė išsisukinėja nuo tiesaus atsakymo apie įvykį  (309)
2016 m. sausio 1 d. 12:33
Naujųjų metų naktį dainininkė Vita Jakutienė sutiko ne itin linksmai. Policijos duomenimis, naktį moteris gelbėjo kraujuojantį bičiulį.
Naujųjų naktį Vilniaus policininkams ne kartą teko naudoti jėgą  (276)
2016 m. sausio 1 d. 12:27
Naujųjų metų naktis Vilniuje buvo labai nerami: masinės muštynės klubuose ir gatvėse, klube „Mojo“ peiliu sužalotas vyras, gaisrai, nepaklusimai policijai ir t.t. Girtų buvo daugybė, tačiau prie vairo įkliuvo tik vienas.
Gedulą išgyvenusi V. Pliadytė-Jakutienė nepamiršo Naujųjų Metų šventės  (82)
2015 m. gruodžio 31 d. 21:01
Rudens pabaigoje mylimojo netekusi Vita Pliadytė- Jakutienė likus vos kelioms valandoms iki Naujųjų Metų, socialiniame tinkle paviešino sveikinimą ir palinkėjimą draugams bei artimiesiems.
V. Pliadytė-Jakutienė švenčia dukros Nikoletos 8-ąjį gimtadienį  (82)
2015 m. gruodžio 28 d. 21:38
Pirmadienio vakarą po ilgos tylos Vitos Pliadytės-Jakutienės feisbuke atsirado naujas įrašas. Šiandien moteris švenčia aštuntąjį dukros Nikoletos gimtadienį.
Lapkritį DELFI pažėrė išskirtinių reportažų ir tyrimų: nuo teroro Paryžiuje iki gaudynių Vilniuje  (9)
2015 m. gruodžio 3 d. 10:55
Lapkričio mėnuo DELFI buvo išskirtinis tuo, kad skaitytojus domino įvairiapusės temos - tiek naujienos iš įvykių vietos, tiek reportažai iš užsienio, tiek socialinės temos.
Neseniai skaudžias mylimojo laidotuves išgyvenusi V. Pliadytė pasidalijo itin seksualia nuotrauka  (204)
2015 m. lapkričio 26 d. 14:36
Lapkričio pradžioje Vitos Pliadytės-Jakutienės gyvenimą sukrėtė skaudi netektis. Ji palaidojo žiauriai nužudytą savo mylimąjį Deimantą Bugavičių. Nuo pat žinios apie tragediją, Vita atsitvėrė nuo žiniasklaidos tylos siena, buvo nebeaktyvi ir socialiniuose tinkluose.
Palaidotas automobilyje nušautas D. Bugavičius: V. Jakutienė slapstėsi, apsauga kovojo su žiniasklaida  (423)
2015 m. lapkričio 12 d. 13:25
Ketvirtadienį vyko paskutinis atsisveikinimas su automobilyje sušaudytu Deimantu Bugavičiumi. Penktadienio naktį nužudyto 26-erių vaikino palaikai trečiadienio vakarą buvo išvežti į Kėdainius, kur buvo kremuoti, tada vėl parvežti į Kauną. Ketvirtadienio popietę vyro pelenai išvežti į Jonavą, ten ir palaidoti.
V. Jakutienė palydėjo jos akyse nužudyto mylimojo karstą  (386)
2015 m. lapkričio 11 d. 19:36
Trečiadienio vakarą artimieji ir draugai išlydėjo penktadienio naktį nušauto Deimanto Bugavičiaus karstą. Paskui karstą ėjo ir įvykio metu su auka buvusi Vita Jakutienė . Po gedulingų išlydėtuvių grupės „Naujosios Pupytės“ vokalistė sėdo į BMW visureigį ir išvyko.
V. Jakutienė atvyko atsisveikinti su automobilyje nušautu mylimuoju D. Bugavičiumi  (592)
2015 m. lapkričio 11 d. 11:26
Trečiadienio rytą artimieji ir draugai renkasi atsisveikinti su penktadienio naktį nušautu Deimantu Bugavičiumi. Kaune, Saulėtekio laidojimo namuose pasirodė ir Vita Jakutienė .
Žmogžudžio ar vagies etiketė garsių moterų meilės nenuslopino  (274)
2015 m. lapkričio 10 d. 17:38
Su narkotikais susijusi veikla, žmogžudytės ar vagystės - net tokie kaltinimai nepajėgūs užgniaužti širdyje liepsnojančių jausmų. Garsios moterys savo ranką ir širdį patikėjo net šiurpiausiais nusikaltimais įtariamiems vyrams.
Su sušaudytu D. Bugavičiumi lemtingą naktį buvusi V. Jakutienė per plauką išvengė mirtinų kulkų  (378)
2015 m. lapkričio 10 d. 13:47
Kartu su lapkričio 7-osios naktį Kaune automobilyje sušaudyto nusikalstamo pasaulio atstovu Deimantu Bugavičiumi kartu buvo ir grupės „Naujos Pupytės“ narė Vita Jakutienė. Tą portalui DELFI patvirtino patikimi Kauno policijos šaltiniai.
Po D. Bugavičiaus mirties V. Jakutienė nepasirodė „Naujų Pupyčių“ koncerte  (336)
2015 m. lapkričio 8 d. 11:17
Šeštadienio vakarą Panevežio „Cido“ arenoje susirinkę bokso mylėtojai ant scenos pasigedo vienos grupės „Naujos Pupytės“ narės. Per turnyrą koncertuoti turėjo visa trijulė – Vita Jakutienė, Neringa Šiaudikytė ir Skaistė Steikūnaitė, tačiau po tragiškos Deimanto Bugavičiaus mirties Vita renginyje taip ir nepasirodė.
Kaune nušautas D. Bugavičius laiką leisdavo ir su V. Jakutiene  (573)
2015 m. lapkričio 7 d. 19:28
Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kaune nušautas 26-erių nusikalstamo pasaulio atstovas Deimantas Bugavičius dar vasaros pabaigoje laiką leido su grupės „Naujos pupytės“ nare Vita Jakutiene (27 m.)
Žvilgsnis į M. Šedžiuvienės garderobą: internete parduoda pabodusias sukneles  (55)
2015 m. lapkričio 3 d. 14:56
Buvusio Seimo nario Andriaus Šedžiaus žmona Monika nusprendė atlaisvinti vietą savo garderobe – viename populiarių drabužių pardavimo-mainymo portalų ji parduoda savo senas sukneles.
V. Pliadytė-Jakutienė per Vėlines papuošė Kalėdų eglutę  (173)
2015 m. lapkričio 2 d. 13:06
Nors dar tik laprkičio pradžia, „pupytė“ Vita Jakutienė-Pliadytė nusprendė pradėti ruoštis didžiosioms metų šventėms. Vita pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžino eglutės puošimo akimirkas.
„Pupytė“ V. Jakutienė atskleidė, kokia „intelektuali“ plastinė operacija jai atlikta  (138)
2015 m. spalio 26 d. 16:27
Dar visai neseniai buvo spėliota, kokią grožio operaciją planuoja viena garsiausių „pupyčių“ Vitai Jakutienė . Dainininkė ne kartą tobulino savo kūną: jai buvo atliktas pilvo ir šonų riebalų pašalinimas lazeriu, implantais didintos krūtys, injekcijų pagalba padailinti veido bruožai.
„Pupytė“ V. Jakutienė ryžosi dar vienai plastinei operacijai  (342)
2015 m. spalio 20 d. 09:37
Neseniai pasiskelbusi, jog yra viena iš plastinės chirurgijos pradininkių Lietuvoje , vienos populiariausių Lietuvos merginų grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ryžosi dar vienai plastinei operacijai.
V. Jakutienė apie plastinę chirurgiją: mes, „pupytės“, buvome to pradininkės  (137)
2015 m. spalio 13 d. 10:57
Merginų grupės „Naujos pupytės“ narė, visada pabrėžtinai seksuali Vita Jakutienė – viena iš tų Lietuvos įžymybių, kurios nebijo nei demonstruoti, nei kalbėti apie plastikos chirurgų patobulintą savo kūną.
Siautulingame vakarėlyje iš krūtiningų Kauno gražuolių išsiskyrė Vita Jakutienė  (41)
2015 m. spalio 11 d. 12:44
Kauno naktiniame klube „NOX“ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė vieną naujausių savo kūrinių bei jam dedikuotą seksualų vaizdo klipą. Kartu su gyvo garso grupe koncertavusi atlikėja ta pačia proga paminėjo ir savo gimtadienį bei vos prieš savaites įvykusias sužadėtuves .
N. Šiaudikytė gimtadienį atšventė su mylimuoju ir žaviomis pramogų pasaulio atstovėmis  (15)
2015 m. spalio 10 d. 13:34
Penktadienį Kauno naktiniame klube „ NOX “ atlikėja Neringa Šiaudikytė pristatė vieną naujausių savo kūrinių bei jam dedikuotą seksualų vaizdo klipą. Kartu su gyvo garso grupe koncertavusi atlikėja ta pačia proga paminėjo ir savo gimtadienį bei neseniai įvykusias sužadėtuves.
Dainininkė V. Jakutienė parduoda prabangų savo butą  (170)
2015 m. rugsėjo 8 d. 12:56
Dainininkė Vita Pliadytė- Jakutienė ir jos vyras Justas Jakutis parduoda savo 153 kvadratinių metrų ploto butą Pašilaičių rajone.
Įsijautusios į vaidmenį „Naujos pupytės“ nusimetė drabužius  (94)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:28
Filmuojantis „Naujosioms pupytėms“ teko nusimesti drabužius „Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato –vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, - šypsojosi grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.