Jakutienė

Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (11)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Oksana - išmintinga moteris, kuri mokosi iš savo klaidų ir gali išsiimti implantus  (47)
2014 m. liepos 29 d. 13:30
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Pasisakė apie O. Pikul: galbūt vieną dieną ji taps kaip Motina Teresė  (44)
2014 m. liepos 29 d. 12:24
Jau šį antradienio vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoje aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (9)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
N. Šiaudikytės kelionė - į Niujorką: muziejai, drabužių parduotuvės ir naktinis gyvenimas  (103)
2014 m. liepos 28 d. 21:25
Dar visai neseniai, prieš keletą dienų merginų grupės " Naujosios pupytės " narė Neringa Šiaudikytė dalijosi nuotraukomis, kaip kraunasi lagaminus. Paklausta, kur ruošiasi, žinoma dainininkė neslėpė, jog lagaminas ruošiamas kelionei į Niujorką.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (14)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (193)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
I. Kazlauskaitė paatviravo, kaip išsaugo savo grožį be injekcijų  (150)
2014 m. liepos 1 d. 13:40
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Išgirsime gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
Žinomos moterys atskleidė savo gražios išvaizdos paslaptis  (56)
2014 m. liepos 1 d. 13:39
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Bus parodyti vaizdai iš garsiausių šių metų vestuvių bei išgirsim gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
Vita Jakutienė: liūdna, kad futbolininkai nebenusirenginėja  (41)
2014 m. birželio 30 d. 21:45
Brazilijoje vykstantis pasaulio futbolo čempionatas kuria stebuklus – kas būtų galėjęs patikėti, kad pupytės Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė, persikvalifikavusios į futbolo fifas pasiners į futbolo aistras ir net ims talkinti vienai lažybų bendrovei, prognozuodamos varžybų baigtis. Kad būtų dar smagiau stebėti pasaulio futbolo čempionatą, fifos kviečia aistruolius, suradusius paskyrą socialiniame tinkle, prisijungti prie jų. Įdomiausia, jog blondinės gražuolės kartais pataiko tiesiai į dešimtuką.
Pasidabinusios seksualiais triko „Naujos pupytės“ įsiamžino rugiuose  (108)
2014 m. birželio 26 d. 11:24
„Naujos pupytės“ pristato vasarišką įvaizdį, kurį padėjo sukurti „Garde Robe“. Tokį įvaizdį atskleisti pasiūlė „Foto Alibi“ fotografė Elly, kuri įsivaizdavo mus laukuose su lubinais ir rugiais.
Vita Jakutienė: apie tą kvaišą, kuriai reikia psichologo pagalbos, daugiau nekalbu  (126)
2014 m. birželio 20 d. 20:32
Mažiau nei metai – tiek laiko truko paliaubos tarp stiliaus kritikės ir maisto ekspertės Agnės Jagelavičiūtės bei „Naujųjų pupyčių“ dainininkės Vitos Jakutienės.
Lietuvos pramogų elitui skirtame renginyje dingo naujausių kvepalų buteliukas  (38)
2014 m. birželio 20 d. 16:58
Ketvirtadienį Kaune paminėti išskirtinės parfumerijos salono „Scent Bar“ 1-erių metų gimtadienio susirinko būrys visuomenėje žinomų žmonių. Vakaro programoje buvo pristatyti unikalūs Veronoje sukurti kvepalai „GiuliettaRomeo parfums“.
Kritikos dėl neva padirbtos „Hermes“ rankinės sulaukusi V. Jakutienė: man ją padovanojo turtingas šeimos draugas  (304)
2014 m. birželio 20 d. 13:23
Dainininkės Vitos Jakutienės pasirodymas viešumoje nelieka nepastebėtas. Ketvirtadienio vakarą moteris apsilankė viename Kaune surengtame kvepalų pristatyme. Atsirado tokių, kuriems iškart užkliuvo atlikėjos aksesuaras – pilka rankinė, dekoruota auksinėmis grandinėlėmis.
„Fifomis“ tapusių „pupyčių“ verdiktas: D.Beckhamas yra „senas krienas“  (54)
2014 m. birželio 14 d. 13:57
Į futbolo aistras stačia galva nėrė ir „pupytės“ Skaistė Steikūnaitė bei Vita Jakutienė – merginos čempionato metu mėgins pateikti „fifų“ nuomonę apie žaidimą, žaidėjus ir savo prognozes.
Santykių krizė „pupytės“ Vitos Jakutienės grožio nepaveikė  (95)
2014 m. birželio 13 d. 15:42
Ketvirtadienio vakarą populiarūs sostinės lošimo namai savo vienuoliktąjį gimtadienį pažymėjo audringa fiesta, į kurį pakvietė ir būrelį įžymybių, tarp kurių bene labiausiai išsiskyrė garsioji „pupytė“ Vita Jakutienė.
„Fyfų“ prognozės pasaulio futbolo čempionate: dar gerai neišsiaiškinome, kas tas kampinis  (93)
2014 m. birželio 13 d. 11:23
Ketvirtadienį San Paulo „Corinthians“ arenoje prasidėjo 20-tasis pasaulio futbolo čempionatas. Grupės „ Naujosios pupytės “ narės Skaistė Steikūnaitė ir Vita Jakutienė tapo čempionato transliacijos orakulėmis, kurios pergalę rinktinėms prognozuoja pagal gražiausius ir daugiausiai uždirbančius komandų sportininkus.
Pikantiška S. Milinytės asmenukė išryškino jos plokščią pilvuką ir grakštų liemenį (foto – straipsnyje)  (129)
2014 m. birželio 9 d. 17:50
Vis drąsiau ne tik Lietuvos, bet ir Amerikos pramogų pasaulyje besijaučianti jaunoji Kauno dainininkė Simona Milinytė, panašu, netrukus jau bus pastebėta tų leidinių ir portalų, kurie kasmet sudaro seksualiausių Lietuvos įžymybių sąrašus.
Vos užpakaliukus pridengusios V. Jakutienė ir S. Steikūnaitė pademonstravo įspūdingai ilgas kojas  (106)
2014 m. birželio 8 d. 17:45
„Naujos pupytės“ narės Vita Jakutienė ir Skaistė Steikūnaitė socialiniame tinklapyje „Facebook“ pribloškė ypač gundančiu įvaizdžiu.
Žilvinas Grigaitis: Elle yra labai išlepinta  (26)
2014 m. birželio 3 d. 14:41
Manote, kad vyrai moterims būna dosnūs tik per Kalėdas, gimtadienius ir Moters dieną? Pasirodo, Lietuvos garsenybės ir pramogų verslo atstovai negaili savo mylimųjų ir draugų dovanoms nei pinigų, nei laiko, nei fantazijos.
O. Pikul-Jasaitienės draugė atskleidė, kas apmokėjo dainininkės magistro studijas  (128)
2014 m. birželio 3 d. 13:39
Manote, kad vyrai moterims būna dosnūs tik per Šv. Kalėdas , gimtadienius ir Moters dieną? Vasaros karščiu alsuojanti TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ šį, antradienio, vakarą 20.00 val. įrodys, kad Lietuvos garsenybės ir pramogų verslo atstovai negaili savo mylimųjų ir draugų dovanoms nei pinigų, nei laiko, nei fantazijos.
Ką garsenybės dovanoja mylimiesiems, o ko - ne?
2014 m. birželio 3 d. 00:00
Manote, kad vyrai moterims būna dosnūs tik per Šv. Kalėdas, gimtadienius ir Moters dieną? Tikrai ne!
N. Šiaudikytė baseine demonstruoja gundančias pozas  (77)
2014 m. gegužės 30 d. 18:28
Merginų grupės „ Naujosios pupytės “ narė Neringa Šiaudikytė pakurstė gerbėjų aistras publikavusi nuotrauką. Gražuolė įamžinta pozuojanti fotografui gundančiomis pozomis ir kūną pridengusi tik maudymosi kostiumėliu. „Dirbam!“, prie nuotraukos socialiniame tinkle „ Facebook “ užrašė N. Šiaudikytė.
N.Šiaudikytė ir V.Jakutienė paatviravo, kas joms labiausiai nusibodo (INTERVIU)  (62)
2014 m. gegužės 27 d. 15:11
Grupės „ Naujosios Pupytės ” nares Neringa Šiaudikytė ir Vita Jakutienė seksualumo bombas „sprogdina”, pozuodamos ant keturių Vilniaus tiltų. Kiekvienas iš vargšelių buvo subombintas su tam tikra potekste: vienas tiltas pavyduoliams, kitas grožiui ir t.t.
„Naujosios pupytės“ toliau provokuoja: paviešino dar vieną seksualią nuotrauką  (264)
2014 m. gegužės 24 d. 16:52
Merginų grupės „Naujosios pupytės“ kuriam laikui likusios be grupės lyderės Oksanos Pikul-Jasaitienės laiko veltui neleidžia. Šeštadienio vakarą Skaistė Steikūnaitė, Neringa Šiaudikytė ir Vita Jakutienė koncertuos Druskininkuose. Išsiruošusios į koncertą merginos įsiamžino dar vienai provokuojančiai nuotraukai – jos pozavo apžiojusios vanilinius ledus ant pagaliuko.
Gimtadienį švenčiančią V. Jakutienę pirmasis pradžiugino vyras: jei ir išsiskirsime, šia proga sveikinti reikia  (156)
2014 m. gegužės 21 d. 11:08
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė trečiadienį švenčia 27-tąjį gimtadienį. Moteris DELFI teigė, kad nemėgsta švęsti savo gimtadienių ir mieliau laiką praleis su šeima ir artimiausiomis draugėmis.
„Naujos pupytės“ parodė, kaip ruošiasi koncertams: Lietuvoje muzikos grupės dirba atmestinai  (162)
2014 m. gegužės 18 d. 15:25
Merginų grupė "Naujos Pupytės" Kaune nufilmavo savo repeticiją. Skaistė Steikūnaitė , Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė mėgavosi kompanija ir leido laiką ruošdamos naują programą.
Grupės „Naujos Pupytės" repeticijos Kaune akimirkos  (11)
2014 m. gegužės 18 d. 15:25
Merginų grupė "Naujos Pupytės" Kaune nufilmavo savo repeticiją. Skaistė Steikūnaitė , Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė mėgavosi kompanija ir leido laiką plušėdamos prie programos. Merginos neišdavė, kokiam renginiui ruošiasi.
Dainininkė V. Jakutienė su vyru šeimoje išgyvena krizę  (273)
2014 m. gegužės 12 d. 14:40
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė šeimoje išgyvena krizę. Nors V. Jakutienė dažniausiai lankydavosi renginiuose ir vakarėliuose su savo sutuoktiniu Justu, kelis savaitgalius iš eilės dainininkė pastebėta draugių kompanijoje.