Jakutienė

Dainininkė V. Jakutienė parduoda prabangų savo butą  (170)
2015 m. rugsėjo 8 d. 12:56
Dainininkė Vita Pliadytė- Jakutienė ir jos vyras Justas Jakutis parduoda savo 153 kvadratinių metrų ploto butą Pašilaičių rajone.
Įsijautusios į vaidmenį „Naujos pupytės“ nusimetė drabužius  (94)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:28
Filmuojantis „Naujosioms pupytėms“ teko nusimesti drabužius „Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato –vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, - šypsojosi grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė, kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.
Filmuojantis „pupytėms“ teko nusimesti drabužius  (33)
2015 m. rugsėjo 4 d. 15:03
„Matėsi, kad žiūrėdami į mus sušalusias visi mūsų labai gailėjo, tačiau ko nepadarysi dėl gero rezultato - vakaras buvo labai gražus, pasakiška gamta, tikiu, kad dronu užfiksuoti vaizdai bus puikūs“, - šypsojosi grupės „ Naujosios pupytės “ atlikėja Neringa Šiaudikytė , kuriai kartu su kitomis grupės narėmis Vita Jakutiene ir Skaiste Steikūnaite vėsų vasaros vakarą teko filmuotis šokant baseine su bikiniais.
120s: Meilutytė's second bid for gold and NATO signal to Russia
2015 m. rugpjūčio 5 d. 19:37
120s: Meilutytė's coach: it's unfair. Singer's husband released from prison. NATO 's signal for Moscow . Impersonating famous singers in a car.
„120s“ žinios: NATO signalas Rusijai ir laukiamas R. Meilutytės revanšas  (3)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 17:17
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: R. Meilutytės treneris: liūdna, nes situacija nėra sąžininga, sunkiais nusikaltimais kaltintas V. Jakutienės vyras – vėl laisvėje, NATO siunčia signalą Rusijai, orų prognozė ir dienos kadras.
Į laisvę paleisto J. Jakučio žmona prie Lukiškių vartų nelaukė  (327)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 14:15
Po daugiau nei pusmečio praleisto Lukiškėse dainininkės Vitos Jakutienės vyras paleistas į laisvę. Antradienį paaiškėjo, kad apeliacinis teismas atmetė prokuroro Tomo Ulduikio apeliaciją, kuria jis siekė užginčyti Vilniaus apygardos teismo teisėjos Ainoros Kornelijos Macevičienės sprendimą dėl švelnesnės kardomosios priemonės skyrimo J. Jakučiui.
Paparacio šūvis: apnuogintas Vitos Jakutienės kūnas paplūdimyje vertė sukti į šoną akis  (100)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 02:16
Į Lietuvą atplūdus karščiams drabužėlius nusimesti suskubo ir Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės. Juk geras oras yra skirtas ne tik save palepinti kaitriais saulės spinduliais, bet ir pademonstruoti ilgai slėptą, vasarai paruoštą kūną, kurį, deja, du vasaros mėnesius ir nelabai buvo tam galimybių viešai parodyti.
V. Jakutienė už vyro laisvę paklojo milžinišką sumą  (258)
2015 m. liepos 24 d. 13:35
Dainininkės Vitos Jakutienės sutuoktinis Justas Jakutis rugpjūčio 5 dieną bus paleistas į laisvę. Tokį sprendimą penktadienį paskelbė Vilniaus apygardos teismo teisėja Ainora Kornelija Macevičienė . Tiesa, su viena papildoma sąlyga – jei nutarties neapskųs prokurorai.
Viktorija Prokofjeva: pagimdžiusi iškart pasakiau: „Daugiau jokių vaikų...“  (7)
2015 m. liepos 23 d. 06:00
Atvirai prisipažįsta žinoma vedybų planuotoja žurnalui „Tavo vaikas".
Svarsto dėl V. Jakutienės vyro likimo: dienas leis su šeima ar už grotų?  (70)
2015 m. liepos 21 d. 14:30
Už grotų dienas leidžiantis merginų grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės sutuoktinis Justas Jakutis bet kokia kaina bando ištrūkti į laisvę, tačiau jo norams išsipildyti vis dar nelemta.
Vyrą Lukiškėse lankanti V. Jakutienė: tai vieta, kur darbuotojai pamiršę žmogiškumą  (163)
2015 m. liepos 15 d. 16:06
Merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė nenoriai kalba apie savo sulaikytą sutuoktinį Justą Jakutį. Verslininkas buvo suimtas dar vasarį. Žmona savo vyro sunkią valandą nepaliko.
V. Jakutienė įsiamžino visiškai nuoga  (385)
2015 m. liepos 12 d. 18:44
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Pliadytė- Jakutienė sekmadienio popietę gerbėjus nustebino intymia nuotrauka. Moteris įsiamžino ir paviešino nuotrauką, kurioje ji – visiškai nuoga.
Savaitės ikona. O. Pikul-Jasaitienė: nėščiųjų drabužių pasirinkimas Lietuvoje labai menkas  (125)
2015 m. birželio 29 d. 00:00
Ko gero, po socialiniame tinkle paviešintos paskutines nėštumo dienas skaičiuojančios atlikėjos Oksanos Pikul-Jasaitienės asmenukės , net didžiausi skeptikai sutiks: ši moteris verta savaitės stiliaus ikonos titulo (nuotrauką, kurią pati Oksana pavadino „Moters kūno galimybės. Burbulas!!!“, pamėgo daugiau kaip 32 tūkst. internautų, ir ji tikrai skoninga). Ką apie stilių per nėštumą, stilių ir nėštumą mano pati Oksana? Ar spintos turinys sužinojus, jog laukiasi, labai pakito? O įprastinė grožio rutina? Kaip ji ruošiasi vaikelio atėjimui?
Paskelbti žymių šviesiaplaukių rinkimai: išrink gražiausią  (87)
2015 m. birželio 27 d. 15:13
Portalas MIESTE.lt surinko net 50 žymiausių šviesiaplaukių lietuvaičių nuotraukas: nuo itin šviesių blondinių, iki tamsesnių šviesiaplaukių. Kviečiame ne tik pasižvalgyti po gausią įspūdingų nuotraukų galeriją, bet ir išrinkti gražiausią!
Putlesnė Vitos Jakutienės versija – Trisha  (28)
2015 m. birželio 18 d. 01:33
Negi jums merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė neprimena atlikėjos Trishos Paytas? Mums tai labai! Čia kaip V. Jakutienė - tik putlesnė jos versija. Ir ne tik išoriniai panašumai sieja šias dvi šviesiaplaukes merginas. Jos abi – dainininkės. Tik viena yra lietuvė, o kita – amerikietė. Tiek V. Jakutienė, tiek ir T. Paytas barbiškos išvaizdos merginos.
Pupytė Skaistė Steikūnaitė maloniai nustebino gaiviu vasarišku įvaizdžiu  (17)
2015 m. birželio 5 d. 11:40
Vilniuje gyvenančios ir vakarėlius mėgstančios įžymybės ketvirtadienį turėjo gerokai pasukti galvą, kur praleisti vakarą – kai kurios iš interneto nuotraukų galerijų bei glamūrinių žurnalų puslapių pažįstamos asmenybės gavo net po šešis pakvietimus, siūlančius turiningai praleisti laiką prie putojančio gėrimo taurės.
V. Jakutienės vyrui – nauji įtarimai: prabilo apie kokainą ir dar negirdėtą skandalą  (90)
2015 m. birželio 3 d. 12:24
Šiuo metu Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime „gyvenantis“ merginų grupės „Naujos pupytės“ narės Vitos Jakutienės sutuoktinis Justas Jakutis bet kokia kaina bando ištrūkti į laisvę, tačiau, atrodo, pareigūnai rado būdų, kaip užkirsti kelią jo norams.
Pasaulinė diena be tabako: kaip cigarečių atsisakė garsenybės  (90)
2015 m. gegužės 31 d. 10:01
Prie blogų įpročių greitai priprantama, tačiau jų atsisakyti kartais būna beprotiškai sunku. Žymūs žmonės papasakojo, kaip jiems pavyko neberūkyti. Beje, dabar puiki proga, nes gegužės 31-oji – Pasaulinė diena be tabako . Garsenybės jums linki sėkmės.
Iš kalėjimo grįžtančio vyro V. Jakutienė lauktų nors ir dvidešimt metų  (63)
2015 m. gegužės 26 d. 11:52
Šį antradienio vakarą TV3 eteryje – paskutinė „Žvaigždžių dešimtuko“ sezono laida. Žiūrovams laidos kūrėjai pateiks dešimt karščiausių meilės istorijų su kriminaliniu prieskoniu. Viena laidos herojų – skandalingoji merginų muzikos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.
Televizijos laidoje - blogiukus pamilusių Lietuvos žvaigždžių hitparadas  (16)
2015 m. gegužės 26 d. 11:44
Šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 eteryje – paskutinė „Žvaigždžių dešimtuko“ sezono laida. Žiūrovams laidos kūrėjai pateiks dešimt karščiausių meilės istorijų su kriminaliniu prieskoniu. Viena laidos herojų – skandalingoji merginų muzikos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.
L. Salasevičius pasisakė apie lietuvaičių išleistuvių stilių: išleistuvės - jaunystės šventė, o ne tetų balius  (7)
2015 m. gegužės 22 d. 13:34
Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms, žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.
28-erių sulaukusi V. Jakutienė: vaikų gimtadieniai svarbesni už mano pačios  (51)
2015 m. gegužės 21 d. 14:35
Ketvirtadienį , gegužės 21 dieną grupės „ Naujosios pupytės “ narei Vitai Jakutienei suėjo 28-eri.
Goda Alijeva: „Man dar norisi trumpų sijonų ir gilesnių iškirpčių"  (128)
2015 m. gegužės 19 d. 12:26
Šį, antradienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pristatys dešimt karščiausių ir seksualiausių Lietuvos mamyčių. Jos buvo geidžiamos nuo pat karjeros pradžios ir tokiomis išliko iki šiol, kai jau yra ištekėjusios ar augina vaikus.
Goda Alijeva: nereikia bėgti nuo seksualumo  (2)
2015 m. gegužės 19 d. 00:00
Viena seksualiausių Lietuvos mamyčių Goda Alijeva : „Man dar norisi tų trumpų sijonų“.
„Naujos pupytės“ surengė iškylą gamtoje  (38)
2015 m. gegužės 13 d. 18:31
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės kartu su kūdikio besilaukiančia Oksana Pikul -Jasaitiene nepabūgo permainingų lietuviško pavasario orų ir surengė iškylą gamtoje – mėgavosi poilsiu, viena kitos draugija, bendravimu su vaikučiais.
Garsios mamos po gimdymo atrodė ne prasčiau už K. Middleton  (105)
2015 m. gegužės 6 d. 22:41
Visuomenėje daug diskusijų sukėlė hercogienės Kate Middleton pasirodymas viešumoje iškart po gimdymo. Esą moteris, prieš kelias valandas susilaukusi kūdikio, negali atrodyti taip elegantiškai ir gražiai. Pasigirdo netgi teorijų, kad Kate apskritai netgi negimdė.
Nusikaltėlių žmonos – negi joms nerūpi, iš kur pinigai?  (433)
2015 m. gegužės 3 d. 20:35
Kriminalistai vieną po kito nusikaltėlius sodina už grotų, o jų mylimosios šmėžuoja viešumoje ir spindi kaip žvaigždės. Naujų rankinių, šou, koncertų ir automobilių blizgesys užgožia tai, kuo užsiima šių moterų vyrai. Velička, Jakutis, Daščenka, Perminas, Daktaras – skirtingos grupuotės, bet juos, kaip teigia teisėsaugininkai, sieja narkotikų, ginklų kontrabanda ir žmonių žudymai. Ir moterys, kurios neklausia, iš kur pinigai. O gal klausia? Tik joms nerūpi, kad tie pinigai kruvini. Ar iš paskos „pupyčių“ žurnalų viršeliuose banditai taip pat netampa žvaigždėmis ir mūsų visuomenės norma? Šią temą sekmadienį nagrinėjo TV3 laida „Savaitės komentarai“.
Garsiausi šalies pramogų pasaulio kelių ereliai ir jų nuodėmės  (38)
2015 m. balandžio 24 d. 21:57
Pramogų pasaulio atstovams, kaip ir paprastiems mirtingiesiems, kartais tenka mindyti teismų slenksčius. Šįkart DELFI savo skaitytojams siūlo apžvelgti pastarųjų metų pramogų pasaulio kelių erelius, kurie prie vairo sėdosi po taurelės kitos, statė automobilius neleistinose vietose ar paspaudė greičio pedalą. Kai kurie jų yra tikri Kelių eismo taisyklių pažeidėjai-rekordininkai.
Garsus tarologas prakalbo apie byrančią Šedžių santuoką  (20)
2015 m. balandžio 21 d. 12:36
Šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos apie karščiausias pastarojo meto žvaigždžių skyrybas. Šių dienų aktualija – verslininko Andriaus Šedžiaus ir jo žmonos – merginų pop grupės „POP Ladies“ narės Monikos santuoka yra atsidūrusi ant skyrybų slenksčio.