Jakutienė

Dėl KET pažeidimo praeivių rūstybę užsitraukusi V. Jakutienė: specialiai taip nesielgiu  (48)
2014 m. spalio 23 d. 18:24
Naujienų portalą DELFI pasiekė pasipiktinusio piliečio laiškas. Jame buvo aprašomas dainininkės, grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės KET taisyklių pažeidimas statant automobilį.
40-metė Renata Kovtun išsirengė ir parodė įspūdingas kūno formas  (18)
2014 m. spalio 20 d. 12:44
Sekmadienį Vilniuje vyko kultūrizmo, fitneso ir bikini varžybos „Vilniaus taurė“, kuriame dalyvavo ir Lietuvos fitneso entuziastė bei grožio specialistė Renata Kovtun.
Anapilin išėjusiai I. Matijošaitienei nori sumokėti pinigų  (13)
2014 m. spalio 17 d. 17:15
Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA nuolat ieško atlikėjų (arba paveldėtojų), kuriems yra sukaupusi ir nori išmokėti atlyginimą už jų dainų panaudojimą, aktorių, už jų suvaidintų filmų, serialų atlikimą. Tarp skelbtinų paieškomų žinomų žmonių – ir politikai, ir netgi prieš kelis dešimtmečius Anapilin išėję asmenys.
Lietuvių kilmės galingiausių pasaulio krūtų savininkė T. Ališauskui demonstravo savo turtus  (40)
2014 m. spalio 16 d. 16:04
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų.
Lietuviškų šaknų turinti galingiausių pasaulio krūtų savininkė Tomui Ališauskui leido patyrinėti savo bumbulus  (18)
2014 m. spalio 16 d. 15:54
Į Lietuvą atvykusi galingiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes, arba Busty Heart, yra moteris be kompleksų! Ji drąsiai kalba apie milžiniškų krūtų privalumus ir nesivaržydama demonstruoja, ką sugeba jos milžiniška krūtinė. O sugeba ji iš tiesų daug: Susan krūtimis gali pakelti milžiniškus svorius, sudaužyti kiečiausius daiktus ir t.t. Tačiau visiems, kurie pirmą kartą pamato Susan didžiausią įspūdį palieka pirmiausia jos gigantiškos krūtinės išvaizda.
Sunkiai atpažįstama Vita Jakutienė naujoje fotosesijoje perteikė rudens melancholiją  (61)
2014 m. spalio 13 d. 18:04
Pupytė Vita Jakutienė tampa geidžiamu estetinės fotografijos propaguotojų modeliu – žiniasklaidą pasiekė rudenine nuotaika alsuojanti dainininkės fotosesija.
Savaitgalio ritmai. Soliario ir V. Jakutienės duetas kaitino Vilniaus publiką  (6)
2014 m. spalio 11 d. 11:10
Penktadienį sostinės naktiniame klube „Grand Club Lietuva “ gerai visiems žinomi Lietuvos atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė pristatė savo naująją kūrinį „What Have You Done“. Dainininkai ant scenos lipo su jauduliu, nes kaip ir koncerto metu prisipažino pats Soliaris, visada sunkiausia koncertuoti Vilniaus publikai, kurios skoniui ir reiklumui sunku įtikti. Vis dėlto bendras Soliario ir Vitos kūrinys buvo pasitiktas pilnos šokių aikštelės gerbėjų ovacijomis. Koncertą Soliaris baigė legendiniu grupės SEL kūriniu „Mes negalim gyventi be balių“.
Pupyčių nuotrauka šokiravo gerbėjus (foto - straipsnyje)  (35)
2014 m. spalio 3 d. 14:21
Lietuvos gražuolių grupės „Naujos pupytės“ gerbėjai sulaukė nemažos staigmenos – savo paskyroje socialiniame tinklapyje grupės lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalino nuotrauka, kurioje ji bei Vita Jakutienė įsiamžino kartu su LNK laidos „KK2 penktadienis” viešnia iš Amerikos - mega krūtų savinininke Busty Heart (tikrasis vardas – Susan Sykes).
DELFI komentatoriai apie V. Jakutienės vokalą: balsas geresnis nei Bunkės ar Pikul  (42)
2014 m. rugsėjo 23 d. 14:00
Praėjusią savaitę grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė ir dainininkas Algimantas Minalga- Soliaris klausytojų teismui pateikė kartu įrašytą dainą „What have we done“. Duetas sulaukė ne tik pagyrų, bet ir aštrios lietuviškos muzikos mylėtojų kritikos.
Vitos Jakutienės hitas ant menčių paguldė kitų Lietuvos popdivų dainas  (35)
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:28
100 tūkstančių peržiūrų pr nepilną savaitę - pupytė Vita Jakutienė turbūt net saldžiausiame sapne nesapnavo, kad jos ir dainininko Soliario įrašytas kūrinys „What Have We Done“ taps tikra rudens sezono sensacija lietuviškos pramoginės muzikos pasaulyje.
Pupytė Vita Jakutienė nustebino: jos ir Soliario kūrinys gali tapti rudenio hitu  (29)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:39
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios pupytės Vitos Jakutienės ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą „What Have We Done", rašoma pranešime žiniasklaidai.
Atlikėjas Soliaris ir „pupytė“ Vita pristatė bendrą dainą: tai buvo labai drąsus žingsnis  (55)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:28
Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios Vitos ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu, sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas neįtikėtinos sudėties dueto kūrinys įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita Jakutienė  savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą "What Have We Done".
40-metė Renata Kovtun prekybos centre demonstruoja pusnuogį užpakaliuką  (38)
2014 m. rugsėjo 9 d. 15:24
Fitneso sportininkė 40-metė Renata Kovtun vis nepaliauja stebinti savo figūra. Gundančius drabužėlius mėgstanti Renata ypač dažnai demonstruoja apnuogintą pilvuką ar kojas. Tačiau šį kartą savo draugus ir gerbėjus šviesiaplaukė moteris pamalonino apnuoginusi dalį užpakaliuko.
V. Jakutienė su vyru savo dukrelę Nikoletą lydėjo į pirmąją klasę  (127)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:50
Rugsėjo 1 diena šiais metais ilgam į atmintį įstrigs grupės „Naujosios pupytės“ narei Vitai Jakutienei. Žinoma moteris savo dukrelę atlydėjo į pirmąją klasę.
Vyrui palikus namus, V. Jakutienė ramybę surado saulėtoje saloje  (158)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 12:54
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė šeimoje išgyvena krizę. Norėdama atitrūkti nuo problemų, moteris kartu su drauge išvyko atostogauti į saulėtąjį Kiprą. „Labai pavargau. Turėjome daug koncertų, įvairiausių darbų. Santykiai šeimoje taip pat nesiklosto gerai, vyras išsikraustė iš namų“, - DELFI atviravo du vaikus auginanti moteris.
Vita Jakutienė Kipre pademonstravo savo bikini kūną  (59)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 18:29
Praėjusią vasarą karštų bikini fotosesijų dėka patekusi į labiausiai apkalbamų Lietuvos įžymybių sąrašą pupytė Vita Jakutienė šiemet pikantiškomis nuotraukomis savo gerbėjų nelepino. Tačiau šiltajam sezonui artėjant prie pabaigos, dainininkė savo gerbėjams įteikė nedidelę dovanėlę.
Parašiutu šokusi V. Jakutienė: nusileidusi pagalvojau, kad gyvenimas yra gražus  (55)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:12
Grupės " Naujos pupytės " narė Vita Jakutienė ryžosi išbandyti ekstremalią pramogą. Šviesiaplaukė nugalėjo savo didžiausią baimę ir šoko parašiutu.
75 metų panevėžietę nuvylė plastinės operacijos: atjaunėjo ne 20, o tik penkeriais metais  (20)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:56
Jau šią savaitę LNK eteryje – pirmieji naujojo televizijos sezono šaukliai. Pokalbių laidos „Valanda su Rūta” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė ketvirtadienio vakarą pirmoji iš visų LNK laidų vedėjų pasisveikins su žiūrovais vasariškai papuoštoje studijoje.
Viskas apie kepenis: rizikos, pasekmės ir naujovės  (2)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 06:22
„Kepenų ligos apipintos mitais, tai trukdo jas laiku diagnozuoti ir tinkamai gydyti“, – teigia Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Hepatologijos, gastroenterologijos ir dietologijos centro gydytoja gastroenterologė Jolita Jakutienė. Vis dar tikima, kad kepenų ligomis serga piktnaudžiaujantys alkoholiu ir asocialūs asmenys. Tačiau tai tik keli iš daugelio rizikos faktorių.
Garsios mamos ruošia savo atžalas į pirmą klasę  (50)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 08:45
Žinomos Lietuvos mamos, įpusėjus vasarai, pradėjo ruoštis Rugsėjo 1-ąjai. Šiais metais atlikėjų Vitos Jakutienės, Elenos Puidokaitės-Atlantos ir TV laidų vedėjos Eglės Skrolytės dukros eis į pirmą klasę. Garsios mamos vieningai tvirtina, jog ruošdamos savo atžalas į mokyklą jaudinasi labiau už pačius vaikus.
Gintarė Gurevičiūtė pajuto pralaimėjimo kartėlį  (12)
2014 m. liepos 30 d. 17:40
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
Oksana - išmintinga moteris, kuri mokosi iš savo klaidų ir gali išsiimti implantus  (48)
2014 m. liepos 29 d. 13:30
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoj aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Pasisakė apie O. Pikul: galbūt vieną dieną ji taps kaip Motina Teresė  (48)
2014 m. liepos 29 d. 12:24
Jau šį antradienio vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“ išrikiuos gražiausias krepšininkų žmonas ir mylimąsias. Nors Lietuvoje aukštaūgiai sportininkai yra tiesiog garbinami, jų asmeninis gyvenimas dažniausiai slepiamas po devyniais užraktais, o gauti garsaus krepšininko interviu ne apie krepšinį tampa iššūkiu žiniasklaidai. Šįvakar per TV3 – išskirtinės krepšininkų ir jų mylimųjų istorijos.
Nušluostė nosį ir A. Valentaitei, ir G. Gurevičiūtei  (10)
2014 m. liepos 29 d. 10:49
„Radisto“ Rolando Mackevičiaus žmona Ieva Mackevičienė išplėšė vyrui pergalę ir VIP kelialapį į Monzą tiesiai jo konkurentams iš po nosies. Socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paraginusi draugus palaikyti sutuoktinį „Martini Racing“ žaidime, Ieva savo mylimajam pelnė net 3860 gerbėjų balsų. „Radistas“ nugalėjo ir lenktynių trasoje, kurioje susikovė su ekstremale Gintare Gurevičiūte, lenktynininku Jonu Gelžiniu ir stiliste Asta Valentaite.
N. Šiaudikytės kelionė - į Niujorką: muziejai, drabužių parduotuvės ir naktinis gyvenimas  (103)
2014 m. liepos 28 d. 21:25
Dar visai neseniai, prieš keletą dienų merginų grupės " Naujosios pupytės " narė Neringa Šiaudikytė dalijosi nuotraukomis, kaip kraunasi lagaminus. Paklausta, kur ruošiasi, žinoma dainininkė neslėpė, jog lagaminas ruošiamas kelionei į Niujorką.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (193)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
Ekstremalų sportą išmėginusios „pupytės“: S. Steikūnaitė išsigando, V. Jakutienė pasirodė geriau už vyrus  (14)
2014 m. liepos 11 d. 08:51
Saulėtą rytą „ Naujosios pupytės “ skubėjo prie Vilniaus rajone, Sudervėje tyvuliuojančio Vilnojos ežero. Čia jos norėjo išbandyti ekstremalią pramogą – čiuožimą vandenlente „kabelių“ parke. Naujienų portalo DELFI rubrikos „ Pirmas kartas su žvaigžde “ pasiūlyta „Geros dovanos“ atrakcija ilgam į atmintį įsirėš tiek Skaistei Steikūnaitei, tiek Vitai Jakutienei.
I. Kazlauskaitė paatviravo, kaip išsaugo savo grožį be injekcijų  (152)
2014 m. liepos 1 d. 13:40
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Išgirsime gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.
Žinomos moterys atskleidė savo gražios išvaizdos paslaptis  (57)
2014 m. liepos 1 d. 13:39
Jau šį, antradienio, vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ džiugins žiūrovus naujienomis iš pramogų pasaulio ir išrikiuos dešimt birželio gražiausiųjų. Bus parodyti vaizdai iš garsiausių šių metų vestuvių bei išgirsim gražuolių, šią vasarą nuolat kerinčių svečius madinguose vakarėliuose, prisipažinimų.