Jakutienė

Kaip Velykas švenčia Lietuvos garsenybės?  (2)
2014 m. balandžio 20 d. 17:43
Viena gražiausių pavasario švenčių – Velykos – visada dovanoja daug geros nuotaikos, margučių, gardžių patiekalų ir siurprizų. Smagi kulinarinė laida „Siurprizas lėkštėje“ išsiaiškino su kokiais siurprizais ir su kokių spalvų margučiais Velykas pasitiko žinomi Lietuvos žmonės.
Kaip Velykas švenčia Lietuvos garsenybės?  (57)
2014 m. balandžio 20 d. 16:25
Viena gražiausių pavasario švenčių – Velykos – visada dovanoja daug geros nuotaikos, margučių, gardžių patiekalų ir siurprizų. Smagi kulinarinė laida „ Siurprizas lėkštėje “ išsiaiškino su kokiais siurprizais ir su kokių spalvų margučiais Velykas pasitiko žinomi Lietuvos žmonės.
Vita Jakutienė vaizduotę audrino persišviečiančia suknele  (28)
2014 m. balandžio 19 d. 18:52
„Nuogiausias modelis“, - taip apie pupytę Vitą Jakutienę buvo šnabždamasi Liutauro Salasevičiaus kolekcijos „Šou“, Lietuvos pramogų pasaulį sudrebinusios penktadienį, užkulisiuose.
Stulbinanti suknelė pabrėžė Vitos Jakutienės moteriškumą  (67)
2014 m. balandžio 18 d. 13:47
Fotosesijose – su maudymosi kostiumėliais, scenoje – su minimaliais, pabrėžtino seksualumo suknelėmis, o televizijos laidose - su prabangiomis suknelėmis. Per pastaruosius dvejus metus žaibiškai išgarsėjusi ir žiniasklaidos pamėgta pupytė Vita Jakutienė vis dar turi kuo nustebinti.
Į stileivų bėgimą išsiruošusios pupytės dėmesį traukė prigludusiais marškinėliais  (41)
2014 m. balandžio 12 d. 16:23
Šeštadienį Vilniuje surengtame stileivų bėgime „FRESH madingas bėgimas 2014“ dalyviai bėgo vos daugiau nei 1 km. Tačiau ne sportiniai pasiekimai čia buvo svarbiausi.
Neįtikėtina: Vitai Jakutienei – Agnės Jagelavičiūtės komplimentai  (64)
2014 m. balandžio 11 d. 12:36
Panašu, kad konfliktas, praėjusią vasarą kilęs (ir net persikėlęs į teismą) tarp garsios menininkės, televizijos laidų vedėjos, gurmanės bei įžymybių gyvenimo būdo bei žiniasklaidos kritikės Agnės Jagelavičiūtės ir pupytės Vitos Jakutienės, baigiasi.
Elitą N. Pareigytė pakvietė ragauti gardumynų  (61)
2014 m. balandžio 11 d. 10:28
Ketvirtadienio vakarą Kaune Grupės „69 danguje” narė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė draugams surengė šviežios žuvies degustaciją. Paragauti Nijolės mėgstamų žuvies patiekalų susirinko artimi dainininkės draugai ir kolegos.
Pupytė: vasarai pasiruošta!  (49)
2014 m. balandžio 10 d. 02:01
Nors iki vasaros pradžios dar liko daugiau nei pusantro mėnesio, „Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė jau dabar galėtų drąsiai vilktis bikini – iš nuostabos ir pasigėrėjimo išsižiojusių stipriosios lyties atstovų dėmesys būtų garantuotas!
Simona Milinytė paviešino savo „selfie“ be lašo makiažo (foto - straipsnyje)  (214)
2014 m. balandžio 9 d. 16:39
Jaunasis Lietuvos popmuzikos perlas Simona Milinytė prisijungė prie per visą šalies pramogų industrijos pasaulį nusiritusio viruso – savo paskyrose socialiniuose tinkluose viešinančių portretus be lašo makiažo.
Naujas pribloškiantis Vitos Jakutienės „selfie“: lyg lėlė Barbė (foto - straipsnyje)  (84)
2014 m. balandžio 7 d. 13:46
„Naujųjų pupyčių“ dainininkė Vita Jakutienė, savaitgalį priėmusi iššūkį ir savo paskyroje socialiniame tinkle publikavusi savo nuotrauką be lašo makiažo, savo gerbėjus nustebo dar vienu pribloškiančiu „selfie“.
Oksana Pikul-Jasaitienė atskleidė užpakaliuko tobulinimo paslaptis  (41)
2014 m. balandžio 7 d. 12:27
Lietuvą sudrebino netikėtas nuotraukos incidentas. Pupytės susikišo mikrofonus į... vieną vietą ir susilaukė baisaus pasmerkimo! Kaip taip galima? Tai negražu ir vulgaru! Merginas užpuolė kolegos „Facebooke“ ir išvadino kone smukusios moralės moterimis.
Be makiažo pasirodžiusi V. Jakutienė: sau esu graži  (266)
2014 m. balandžio 5 d. 15:41
Dainininkė Vita Jakutienė pasidavė socialiniame tinklapyje " Facebook " plintančiai madai ir įsiamžino be makiažo.
Fotografijos parodoje - 32 pupytės Vitos Jakutienės aktai (balandžio 1-osios pokštas)  (42)
2014 m. balandžio 1 d. 13:24
Seksualių merginų grupės „Naujosios pupytės“ dainininkė Vita Jakutienė tapo pirmąja popscenos diva, surengusia savo asmeninių erotinių nuotraukų parodą.
Lyg seserys atrodančios pupytės gundė skirtingais koziriais  (89)
2014 m. kovo 29 d. 02:52
Kiekviena moteris gali pasigirti tuo, ką turi geriausia: viena – dailiais veido bruožais, kita – elegantiškomis manieromis ar iškiliomis kūno linijomis. Be abejo, vienos gražiausių Lietuvos pramogų pasaulio merginų vadinamos „Naujos pupytės“ kaskart parodo tai, dėl ko užverda kraujas daugeliui stipriosios lyties atstovų.
S. Steikūnaitė ir V. Jakutienė domėjosi naujausiomis apatinio trikotažo madomis  (92)
2014 m. kovo 29 d. 01:54
Kaune penktadienio vakarą būrys įžymybių rinkosi „Indigo“ klube, kur stebėjo dizainerės Sonatos Rapalytės apatinių rūbų kolekcijos pristatymą.
Pupytė paviešino kerinčią intymią savo nuotrauką (foto - straipsnyje)  (195)
2014 m. kovo 26 d. 20:04
Įsibėgėjant pavasariui pupytė Vita Jakutienė savo gerbėjams įteikė nedidelę dovanėlę – savo paskyroje socialiniame tinklapyje paviešino gana intymią nuotrauką iš savo asmeninio archyvo.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Oksana Pikul-Jasaitienė liko už finalo borto  (163)
2014 m. kovo 24 d. 02:28
Vėlų sekmadienio vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.
Paskatinta dukters V. Jakutienės mama ryžosi plastinėms operacijoms: senėjimas mane liūdino vis labiau  (203)
2014 m. kovo 20 d. 16:40
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė niekada neslėpė, kad jos išvaizdą tobulino plastikos chirurgai. Dainininkė didinosi krūtinę, nusisiurbė riebalus nuo šonų, putlinosi lūpas injekcijomis. Pasigražinti su medikų pagalba nusprendė ir Vitos mama Jūratė Pliadytė.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Antras pusfinalis  (156)
2014 m. kovo 18 d. 02:16
Portalo KLUBAS.lt organizuojami „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai“, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, įsibėgėja. Skaitytojų dėmesiui – antrasis pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Į intymią vietelę mikrofonus susikišusios pupytės provokavo gerbėjus (foto - viduje)  (157)
2014 m. kovo 16 d. 02:13
Bene gražiausios šviesiaplaukės merginos - „Naujos pupytės“ parodė, kaip reikia dainuoti papais .
Žvaigždės kino teatras: kokius filmus rekomenduoja pupytė Vita Jakutienė  (32)
2014 m. kovo 14 d. 00:56
Portalas KLUBAS.lt tęsia keliones į kino teatrus kartu su Lietuvos pramogų industrijos garsenybėmis. Šį kartą skaitytojus su savo rekomenduojamais filmais supažindina popmuzikos grupės „Naujos pupytės“ dainininkė Vita Jakutienė.
Gerbėjai I. Burlinskaitei siūlo eiti į bažnyčią, M. Šalčiūtei tekėti, o V. Jakutienę išplūsta keiksmais  (76)
2014 m. kovo 7 d. 15:23
Neišvengiama darbo scenoje dalis – gerbėjų dėmesys. Apie mylimas scenos dievaites gerbėjai nori žinoti viską. Kur jos eina į kirpyklą? Kur lakuojasi nagus? Ką valgo vakarienei, pietums? O kur pirko tą nuostabią suknelę, su kuria pasirodė renginyje? Tokių ir panašių klausimų garsenybės sulaukia kiekvieną dieną. Žvaigždės tikino, kad gerbėjams stengiasi atrašyti, tačiau neatrašius sulaukia ne itin malonių komentarų.
Antruosiuose rinkimuose – Gražinos Baikštytės triumfas  (105)
2014 m. kovo 6 d. 23:11
Antruosiuose „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimuose“, kuriuose portalo KLUBAS.lt skaitytojai bei komisija reitingavo šimtą atrinktų Lietuvos dailiosios lyties atstovių, netrūko staigmenų.
Magistro diplomą atsiėmusi O. Pikul-Jasaitienė toliau siekti mokslo aukštumų neplanuoja  (437)
2014 m. vasario 28 d. 10:11
Grupės „ Pop Ladies “ ir „ Naujos pupytės “ narė Oksana Pikul -Jasaitienė penktadienio rytą Šventų Jonų bažnyčioje atsiėmė mokslų baigimo diplomą. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje marketingą ir prekybą studijavusi gražuolė magistrinį darbą apsigynė sausio mėnesio 28 dieną.
Paskelbti gražiausi Lietuvos įžymybių kūnai  (57)
2014 m. vasario 27 d. 12:45
TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ išrinko gražiausius Lietuvos garsenybių kūnus. Kaip ir tradiciniame portalo KLUBAS.lt konkurse „Metų kūnas“, pirmąją vietą užėmė natūralaus grožio ambasadore tituluojama dainininkė Indrė Burlinskaitė.
V. Jakutienė apie aistrą boksui: vienos į kovas ateina vyrų medžioti, o kitos jas stebėti  (117)
2014 m. vasario 26 d. 11:54
Grupės „ Naujos pupytės “ narė Vita Jakutienė laisvu metu su malonumu stebi bokso kovas. Moteris pasakojo, kad tai jos hobis, kuriuo ji užkrėtė ir savo sutuoktinį.
Pramogų pasaulio gražuolės išdrįso parodyti savo tikruosius veidus be makiažo  (93)
2014 m. vasario 24 d. 15:02
Scenoje pasirodžius populiarių grupių „Pop Ladies“ ir „Naujos Pupytės“ merginoms, žvilgsnį nuo jų atitraukti sunku. Ryškus makiažas, itin liekni kūnai aptempti seksualiais, krūtines ir ilgas kojas išryškinančiais drabužiais... Šios merginos atrodo tobulos. Todėl jos mielai kviečiamos į filmavimus televizijoje, o jų nuotraukos nuolat puikuojasi žurnalų viršeliuose. Tačiau kaip jos atrodo tuomet, kai jų veidą dengia tik minimalus sluoksnis pudros, ar išvis jokio makiažo? Penkios lietuviškosios pop muzikos gražuolės – Natalija Bunkė, Liepa Mondeikaitė, Neringa Šeduikytė, Vita Jakutienė ir Greta Lebedeva prieš kamerą ryžosi parodyti tikruosius savo veidus, ir atskleisti, kiek pastangų joms kainuoja atrodyti idealiomis.
Tobulai atrodančios atlikėjos – apie tikrąją grožio kainą  (251)
2014 m. vasario 24 d. 13:54
Scenoje pasirodžius populiarių grupių „ Pop Ladies “ ir „Naujos Pupytės“ merginoms, žvilgsnį nuo jų atitraukti sunku. Ryškus makiažas, itin liekni kūnai aptempti seksualiais, krūtines ir ilgas kojas išryškinančiais drabužiais... Šios merginos atrodo tobulos. Todėl jos mielai kviečiamos į filmavimus televizijoje, o jų nuotraukos nuolat puikuojasi žurnalų viršeliuose.
Savaitgalio ritmai. V. Jakutienė su vyru pasinėrė į naktinio klubo siautulį  (86)
2014 m. vasario 23 d. 15:44
Paskutinis žiemos vakarėlių ciklas - „Winter Fever“ pristatė dar daugiau staigmenų, dar daugiau gerų emocijų! Savaitgalį "Mojo Lounge" Kaune aplankė rekordinis skaičius lankytojų.