Jakutienė

V. Jakutienės vyrą slegia sunkūs įtarimai: narkotikai palyginus yra niekas  (288)
2015 m. vasario 27 d. 13:37
Aiškėja naujos skandalingos detalės merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės sutuoktinio Justo Jakučio sulaikymo istorijoje.
Vyras kreipėsi į policiją dėl V. Jakutienės grasinimų susidoroti  (214)
2015 m. vasario 26 d. 10:50
Grupės „Naujosios Pupytės“ narė Vita Jakutienė turėjo reikalų su teisėsauga – vienas vyras kreipėsi į policiją, nes iš žinomos moters esą sulaukė grasinimų nužudyti ar sutrikdyti sveikatą.
Su „Šuoliu“ atsisveikino seksualioji V. Jakutienė  (109)
2015 m. vasario 22 d. 19:35
TV3 projektas „ Šuolis “ sekmadienio vakaraus tampa tikru desertu žiūrovų akims. Šį sekmadienį įvyko jau trečioji „Šuolio“ laida, kurioje dalyviai žavėjo ir stebino savo įspūdingais šuoliais. Deja, bet trečioji laida tapo paskutine dar vienam dalyviui. Projektą paliko seksualioji Vita Jakutienė.
27 metų J. Erlicko dukra Radvilė į kovą su įspūdingomis „Šuolio“ dalyvėmis stos natūraliomis kūno formomis  (41)
2015 m. vasario 19 d. 12:36
TV3 didysis projektas „Šuolis“ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus įspūdingais dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas. Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Neringa Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (73)
2015 m. vasario 19 d. 12:01
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
N. Šiaudikytė: labai bijau pasenti, bijau būti negraži  (195)
2015 m. vasario 19 d. 11:49
Šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama kiekvienam, o ypač moterims, aktualia tema – neišvengiama senatvė. Ar senti smagu? Ar vyresnės moterys taip pat gerai jaučiasi, bėgant metams žvelgdamos į veidrodį? Kaip vyresniam amžiuje išlikti laimingai? Į šiuos klausimus atsakys laidos svečiai.
J. Erlicko dukra Radvilė: nesu įdomi – nei dainuoju, nei šoku  (83)
2015 m. vasario 19 d. 10:47
TV3 projektas „ Šuolis “ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas . Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Vitos Jakutienės ir Soliario kirtis priekabiems žmonėms  (10)
2015 m. vasario 17 d. 13:20
Atlikėjas Soliaris ir Vitta vasario 14 dieną, Šv. Valentino dienos proga pristatė šiltą, jaukia ir meile spinduliuojančią dainą „Apie mus“, kuri sukėlė nemaža susidomėjimą o taip pat ir pasipiktinusių žmonių nuomonių srautą. Atsirado žmonių kuriems daina pasirodė plagiatu. „Muzikos pasaulyje aš jau gyvenu dešimt metų ir tokios kalbos Lietuvoje jau darosi ne naujiena. Apmaudu kai žmonės vietoje džiaugimosi gražiomis dainomis, gražiu oru ir šventes švęsdami pasineria į ieškojimus ne aišku ko ir neaišku kam. Toks jausmas, kad dalis žmonių arba tiesiog neturi ką veikti arba tiesiog pavydi ir jiems svarbiausias tikslas gyvenime prie kažko prisikabinėti“, – sakė Soliaris.
V. Jakutienę ir Soliarį kaltina plagijavimu  (84)
2015 m. vasario 17 d. 10:59
Naujienų portalo DELFI skaitytojas rašo įžvelgęs pernelyg daug naujosios Soliario ir Vitos Jakutienės dainos „Apie mus“ ir Shuros kūrinio „Touch“ panašumų.
„Šuolį“ paliko pirmoji dalyvė  (180)
2015 m. vasario 15 d. 19:30
Sekmadienį TV3 tiesioginiame eteryje – projekto „ Šuolis “ antroji laida. Projekto dalyviai atliko šuolius nuo tramplinų ir bokštų su savo artimaisiais, draugais, kolegomis ar žymiais žmonėmis. Surinkusi mažiausiai žiūrovų ir komisijos balsų, projektą paliko dainininkė Daina Bilevičiūtė. Geriausiai įvertintas buvo rašytojas J. Erlickas, kuris šoko su dukra. Antroje vietoje liko kovų menų čempionas R. Morkevičius, trečia – modelis E. Citovičiūtė.
V. Jakutienė ir Soliaris pristato dar vieną bendrą dainą  (33)
2015 m. vasario 14 d. 18:30
2014 metais atlikėjai Soliaris ir Vitta pristatė didelio susidomėjimo sulaukusią dainą „What hawe we done“, kuria itin pamėgo visi muzikos klausytojai. Šiandien šv. Valentino dienos proga atlikėjai pristato jau antrą bendrą darbą dainą „Apie mus“.
Meilės dienos proga Vita Jakutienė pradžiugino savo gerbėjus  (57)
2015 m. vasario 14 d. 18:13
2014 metais atlikėjai Vita Jakutienė ir Soliaris pristatė didelio susidomėjimo sulaukusią dainą „What have we done“, kuria itin pamėgo visi muzikos klausytojai. Šiandien Šv. Valentino dienos proga atlikėjai pristato jau antrą bendrą darbą - dainą „Apie mus“.
Netikėta: seksualiausių žvaigždžių dešimtuke – Dainos Bilevičūtės triumfas (už nugaros liko ir J.Leonavičiūtė, ir I.Burlinskaitė)  (85)
2015 m. vasario 13 d. 16:49
Daug triukšmo sukėlusi ir karo kirvį tarp Monikos Šalčiūtės ir prodiuserio Kristupo Krivicko iškasusi TV3 laida „Žvaigdžų dešimtukas“, skirta seksualiausių Lietuvos įžymybių topui , į šalies pramogų istoriją įeis kaip keisčiausias hitparadas.
J. Smoriginas: esu pirmasis nudistas Lietuvoje  (23)
2015 m. vasario 11 d. 16:57
TV3 laidoje „Žvaigždžių dešimtukas“ laukia pikantiškos grožybės, mat laidos kūrėjai ėmėsi apžvelgti gražiausius, skandalingiausius ir drąsiausius Lietuvos nuogalius. Karšta bus ne tik reportažuose, bet ir laidos studijoje, nes kartu su Oksana Pikul-Jasaitiene ir Vitalijumi Cololo laidą ves aštrialiežuvė humoristė Laima Tamulytė-Stončė.
Jolanta Leonavičiūtė pribloškė šokiruojančia savo kojų nuotrauka  (45)
2015 m. vasario 11 d. 14:19
TV3 projekto „Šuolis“ dalyviai neretai susiduria su skausmu, kuris patiriamas šuolių į vandenį metu. Štai prieš savaitę pupytė Vita Jakutienė parodė savo kūną nusėtą mėlynėmis. O dabar lengvu kūno sužalojimu - mėlynėmis - gali „pasigirti“ ir televizijos projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė.
Dėl narkotikų suimtas V. Jakutienės vyras  (475)
2015 m. vasario 10 d. 15:07
Merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės šeimoje – dideli nemalonumai. Dainininkės vyras Justas Jakutis pirmąsias vasario dienas leidžia už grotų. Anot pagrindinio Lietuvos naujienų portalo DELFI šaltinių, praėjusią savaitę vyras buvo sulaikytas dėl narkotikų, paskui teismas jį leido suimti. DELFI žiniomis, J. Jakutis oficialiai vadovauja vienai Vilniuje registruotai uždarajai akcinei bendrovei.
M. Stasiulio pokštai apie V. Jakutienės krūtis kai kam pasirodė taiklūs  (119)
2015 m. vasario 9 d. 18:55
„Sprogs ar nesprogs, atlaikys ar neatlaikys?“, – taip po dainininkės, merginų grupės „ Naujos pupytės “ narės Vitos Jakutienės pasirodymo „Šuolyje“ kalbėjo projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis .
„Šuolyje“ – netaktiškos M. Stasiulio replikos apie V. Jakutienės biustą  (292)
2015 m. vasario 8 d. 20:46
„Sprogs ar nesprogs, atlaikys ar neatlaikys?“, - taip Vitos Jakutienės pasirodymo „Šuolyje“ laukė projekto vedėjas Mindaugas Stasiulis .
J. Leonavičiūtė išsigando, kai baseine nuslydo jos maudymosi kostiumėlio kelnaitės  (257)
2015 m. vasario 8 d. 19:33
TV3 tiesioginiame eteryje sekmadienį prasidėjo grandiozinio projekto „ Šuolis “ antrasis sezonas. Tiesioginiame eteryje Lietuvos žvaigždės bando atlikti sudėtingus šuolius nuo 3,5 ir 7.5 metro aukščio tramplinų, o juos vertina komisija ir televizijos žiūrovai. Jau pirmojoje TV laidoje netrūko staigmenų nei žiūrovams, nei dalyviams, nei vedėjams.
Lateksiniais drabužėliais pasipuošusios pupytės viliojo klausytojus  (67)
2015 m. vasario 7 d. 15:44
Penktadienio naktį Kauno naktiniame klube „Macao“ susirinkusius klubinėtojus linksmino merginų grupė „Naujos pupytės“. Vita Jakutienė, Neringa Šiaudikytė ir Skaistė Steikūnaitė klausytojus džiugino ne tik energingomis dainomis, bet ir akį pamalonino naujų įvaizdžiu – spalvotais lateksiniais drabužėliais.
V. Jakutienė: nekenčiu, kai moterys nešioja trumpų plaukų šukuosenas kaip berniukai  (297)
2015 m. vasario 7 d. 15:00
Atlikėja Vita Pliadytė- Jakutienė (27) negali pakęsti apsileidusių žmonių, čepsėjimo bei melagysčių. Beje, nuo 16-os vairuojančiai moteriai tiesiog užverda kraujas, jei už vairo sėdintis žmogus nesugeba vairuoti. Apie tai specialioje žurnalo MIESTE.lt rubrikoje prasitarė pati seksualioji blondinė.
Savaitgalio ritmai. „Naujosios Pupytės“ gerbėjams pristatė naują įvaizdį  (50)
2015 m. vasario 7 d. 12:08
Grupė „Naujosios Pupytės“, kurią nuo šiol sudaro trys žavios, šarmingos ir Lietuvoje gerai žinomos moterys – Skaistė Steikūnaitė , Vita Jakutienė ir Neringa Šiaudikytė , nusprendė atsigręžti į senus ir gerus laikus. Savo gerbėjams paruošė itin linksmą, nuotaikingą programa „Back to 90’s“, kurią pristatė klube „ Macao “.
Pupytės Vitos Jakutienės kūną nusėjo mėlynės (foto - straipsnyje)  (27)
2015 m. vasario 5 d. 23:34
Pupytė Vita Jakutienė nemenkai išgąsdino savo gausų gerbėjų būrį, kuomet savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino nuotrauką, kurioje aiškiai matyti mėlynės, nusėjusios jos ranką. Keli žmonės net sunerimo, ar tik prieš dainininkę nebuvo panaudotas smurtas, tačiau jiems nėra dėl ko būgštauti.
V. Jakutienė: net paprastas pasiplaukiojimas man nelengvas  (77)
2015 m. vasario 4 d. 17:42
Televizijos TV3 eteryje sekmadienį – projekto „Šuolis“ antro sezono premjera. Tarp 11 žinomų šalies žmonių, pasiryžusių nugalėti savo baimę, – dainininkė, grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ir aktorius Andrius Žiurauskas. Dalyvius išmėginti save „Šuolyje“ pastūmėjo skirtingos priežastys.
„Šuolyje“ dalyvaujanti Vita Jakutienė: noriu visur save išbandyti  (31)
2015 m. vasario 4 d. 17:21
TV3 tiesioginiame eteryje jau šį sekmadienį – grandiozinio projekto „Šuolis“ antrojo sezono premjera. Tarp 11 žinomų šalies žmonių, pasiryžusių nugalėti savo baimę, – dainininkė, grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė ir aktorius Andrius Žiurauskas. Dalyvius išmėginti save „Šuolyje“ pastūmėjo skirtingos priežastys.
Oksana Pikul-Jasaitienė griebėsi apsaugos priemonių  (83)
2015 m. vasario 1 d. 14:06
Oksana Pikul-Jasaitienė ypač atsakingai žiūri į artėjantį motinystės stebuklą – tuo buvo galima įsitikinti šeštadienį pasibaigusio TV3 šou „Šok su manimi“ užkulisiuose.
Televizija išdavė tikrąjį J. Leonavičiūtės amžių  (136)
2015 m. sausio 30 d. 11:06
TV3 tiesioginiame eteryje jau nuo vasario 8 dienos sekmadieniais 19.00 val. – grandiozinio projekto „ Šuolis “ antrasis sezonas. Čia savo treniruotą kūną, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir atlikti kvapą gniaužiančius triukus, kartu su dar dešimt ypač drąsių žvaigždžių, pasiryžo parodyti modelis, 32 metų gražuolė Jolanta Leonavičiūtė .
Neringa Šiaudikytė pergyvena, kad šuoliai į vandenį nepažeistų pupytės Vitos krūtinės  (22)
2015 m. sausio 24 d. 15:15
Aktualijų infošou „VIRAL'as“ tiria pačias aktualiausias ir seksualiausias naujienas. Sužinoję, kad grupės „Naujosios pupytės“ narė, viliokiškų formų savininkė Vita Pliadytė-Jakutienė sumąstė dalyvauti grandioziniame TV3 projekte „Šuolis“, laidos reporteriai negalėjo nenuvykti įsitikinti, pamatyti savo akimis.
Krūtingiausia Kauno dainininke vadinta Viktorija: užtenka leisti iš manęs juoktis!(INTERVIU)  (5)
2015 m. sausio 24 d. 00:03
Net du kartus saldžiose merginų grupėse bandžiusi išgarsėti kaunietė Viktorija Vaičaitė (22 m.) dėl balso pagirta taip ir nebuvo, tik jos milžiniškas krūtis visi pastebėjo ir išlepinta turtuolių dukra vadino. Šiek tiek įsižeidusi ji pasislėpė nuo viešumos ir ėmėsi draudimo agentės pareigų. „Gėriau močiutės piliulių, pasikeičiau ... Grįžtu!“ – oficialiai, bet labai paslaptingai paskelbė mergina.