homoseksualai

E. Johnas įsižeidė dėl pasakymo apie sintetinius kūdikius homoseksualų šeimose  (32)
2015 m. kovo 16 d. 08:35
Mados namų „Dolce & Gabbana“ įkūrėjai sako nenorėję kritikuoti žmonių pasirinkimo, kai kalbėjo apie tos pačios lyties tėvus ir dirbtinį apvaisinimą. Sekmadienį jie sulaukė pikto dainininko Eltono Johno atsako.
Niekaip negalėjau prisiversti mylėtis: jaučiausi jai daugiau brolis nei vyras  (7)
2015 m. kovo 13 d. 00:00
Garsiojo romano „Erškėčių paukščiai“ autorė Colleen MacCullough paskutinį romaną „ Saldžiai kartu “ tvirtino rašiusi sau ir neplanavusi jo publikuoti. Bet jos agentas, perskaitęs rankraštį, suprato, kad šia istorija apie keturias australes slauges būtina pasidalyti su visu pasauliu.
16-mečio skausmas: sužinoję, kad esu gėjus, tėvai man davė pinigų prostitutei  (680)
2015 m. kovo 12 d. 11:41
16-metis Karolis (vardas pakeistas) jau patyrė tiek, kiek retas bendraamžis. 12-os aiškiai supratęs, kad yra gėjus Šiauliuose gyventis vaikinas susidūrė ne tik su draugų, bet ir su tėvų patyčiomis. Jis – sutrikęs: „Tikrai manote, kad pats pasirinkau būti nekenčiamu?“
Oslo gidas  (3)
2015 m. kovo 10 d. 19:26
Oslas su savo apytikriai 453 kv.km. yra viena didžiausių sostinių pasaulyje pagal plotą. Didžiąją jo dalį sudaro miškai, todėl Oslas yra miestas, turintis glaudų ryšį su jį supančia gamta.
M. Bertulis į „Kitokius pasikalbėjimus“ nepasikvietė nei vienos moters: kai kurie mus jau laiko homoseksualiais  (12)
2015 m. vasario 22 d. 18:09
Neįtikėtino populiarumo sulaukusio projekto „ Kitokie pasikalbėjimai “ autorius Mantas Bertulis portalo MIESTE.lt skaitytojams atskleidė, kodėl negalvoja apie projekto perkėlimą į televiziją ir kodėl išgirsta replikų, esą projekto kūrėjai – homoseksualai. Tiesa, dėl vienos laidos Mantui teko stengtis net 8 mėnesius!
Pelenės istorija: atviras Šveicarijos milijonierių namuose dirbusios lietuvės pasakojimas  (338)
2015 m. vasario 21 d. 00:05
Iš Raseinių kilusios lietuvės Janinos Survilaitės gyvenimo istorija gniaužia kvapą. Mokytojų šeimoje gimusi literatūros mylėtoja vos atsivėrus geležinei uždangai, prieš 25 metus, išvyko į Šveicariją ir puolė į ją įsimylėjusio 22 metais vyresnio vyro glėbį.
Homoseksualai buvo įleisti, bet nepristatyti popiežiui  (10)
2015 m. vasario 18 d. 20:55
Vatikanas pasielgė kaip niekad anksčiau – katalikų homoseksualų grupei iš Jungtinių Valstijų buvo rezervuotos paprastai svarbiems asmenims skiriamos vietos kas savaitę vykstančioje popiežiaus Pranciškaus visuotinėje audiencijoje.
G. Mažeikis. Vieno skambučio galia  (34)
2015 m. vasario 5 d. 11:09
„ Putinas gali sunaikinti NATO vienu skambučiu“, tokiu Rusijos propagandos kanalo „Vesti“, D. Kiseliovo „rimtu“ teiginiu prasidėjo anekdotinė diskusija socialiniuose tinkluose. Tarp dešimčių parodijų kai kurios išsiskiria probleminiu tikslumu: „Putinas gali NATO sunaikinti vienu skambučiu. O kiek skambučių jam reikia sunaikinti korupcijai? Trumpi pypsėjimai ...“. Arba: „pasak Kiseliovo, Putinas vienu skambučiu gali sunaikinti NATO, o ar gali jis sugrąžinti kursą 1 dol.= 33 rubl.?“.
Kelia šiurpą: vardija „Islamo valstybės“ įvykdytas egzekucijas  (90)
2015 m. sausio 16 d. 20:55
Per pastarąsias 24 valandas „ Islamo valstybės “ (IS) kovotojai įvykdė 15 egzekucijų Sirijoje , skelbia BBC .
Naujieji metai – kitaip: kaip švenčia tie, pas kuriuos paprastas žmogus nepateks  (93)
2014 m. gruodžio 29 d. 16:21
Naujų metų naktis – džiugi bene kiekvienam, tačiau retas kuris iš anksto žino, ką tąnakt veiks. Galvasopis neretai kankina ir dėl to, kad visos pramogos būna išbandytos, todėl švęsti Naujuosius metus tampa paprasčiausiai nebeįdomu.
Emigravusio gėjaus pėdsakais: Kaune stovėjo prieš šautuvo vamzdį, Vakaruose sulaukė pripažinimo  (328)
2014 m. gruodžio 29 d. 05:30
Tėvas sakydavo, kad gėjus išžudytų savo rankomis, o motina siūlo gydytis ir tebelaukia stebuklo iš dangaus.
G. Grušas: Bažnyčia yra atvira homoseksualams  (221)
2014 m. gruodžio 25 d. 20:29
Katalikų bažnyčia yra atvira homoseksualams , tačiau ji nepasisako už laisvą gyvenimą, sako Vilniaus arkivyskupas, Lietuvos vyskupų konferencijos vadovas Gintaras Grušas .
Psichologai: žalą nepilnamečiams daro homoseksualų socialinės reklamos draudimas  (234)
2014 m. lapkričio 25 d. 13:46
Lietuvos psichologų sąjunga teigia, kad neigiamą įtaką nepilnamečiams daro ne seksualinių mažumų socialinė reklama, o jos draudimas.
J. Bernatonis homoseksualams nežada nieko gero  (116)
2014 m. lapkričio 21 d. 19:15
Teisingumo ministras, socialdemokratas Juozas Bernatonis tikina, kad Lietuva nepaseks Estijos pavyzdžiu ir neįteisins homoseksualų partnerystės bent jau tol, kol jis vadovaus ministerijai.
Ištyrė, kaip tampama gėjumi  (92)
2014 m. lapkričio 20 d. 05:30
Didelio masto mokslinis tyrimas , kuriame dalyvavo homoseksualūs broliai, patvirtina ankstesnių mokslinių tyrimų metu gautus duomenis, jog genai daro įtaką seksualinei orientacijai. Tačiau gautų rezultatų nepakanka tam įrodyti, rašo dienraštis „ The Huffington Post “.
Seksualinėms mažumoms tolerantiškų valstybių ekonomika auga greičiau  (104)
2014 m. lapkričio 16 d. 16:20
Pakantumas seksualinėms mažumoms ir jų įtraukimas į visuomeninį gyvenimą tiesiogiai susijęs su valstybių ekonomikos augimu, rodo JAV atliktas augančių pasaulio ekonomikų tyrimas, kuriama analizuota situacija ir Baltijos šalyse
Sporto klubui Kaune – nemalonumai dėl lipduko  (110)
2014 m. lapkričio 12 d. 10:16
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje (LGKT) baigtas tyrimas dėl Kauno sporto klube „Kronas“ ant durų užkabinto homoseksualius asmenis įžeidžiančio lipduko, kuriame pavaizduotas raudonu brūkšniu perbrauktas gaidys vaivorykštės spalvų uodega.
Ukrainiečiams mirti linkėjusiam rusų aktoriui – nemalonumai Estijoje  (235)
2014 m. lapkričio 3 d. 10:56
Rusijos aktorius Ivanas Ochlobystinas , visai neseniai patekęs į Latvijos ir Ukrainos juoduosius sąrašus, Estijoje taip pat tapo nepageidaujamu asmeniu.
Profesorius R. Rakauskas: homoseksualumas nėra unikalus reiškinys  (360)
2014 m. spalio 18 d. 18:58
Viešojoje erdvėje apie homoseksualumą paprastai kalbame Bažnyčios, tradicinių moralinių vertybių, pilietinių teisių ir laisvių kontekste. Turbūt esame pastebėję, kaip įvairiose diskusijose faktus ir racionalų mąstymą dažnai užgožia emocijos. Norėdamas atskleisti evoliucijos teorijos įvairiapusiškumą, Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Zoologijos katedros vedėjas prof. habil. dr. Rimantas Rakauskas nusprendė į homoseksualumą pažvelgti biologinės evoliucijos požiūriu.
K. Jovaišas. Gėjų revoliucija ir kontrrevoliucija  (444)
2014 m. spalio 16 d. 06:00
Estai oficialiai įteisino homoseksualų partnerystę. Tai mažas žingsnis homoseksualams, bet didelis žingsnis Estijai . Ko gero, netgi visoms posovietinės erdvės valstybėms, kurioms Estijos sprendimas yra revoliucinės reikšmės precedentas. Jis reiškia, kad partnerystę reglamentuojantys įstatymai taikomi ne tik vyro ir moters, bet ir tos pačios lyties asmenų faktinei sąjungai.
Kaip estai vertina gėjų partnerystę  (113)
2014 m. spalio 10 d. 23:10
„TopGear apdovanojimai 2015” ir Baltijos šalių metų automobilio rinkimų karavanas ketvirtadienį savo kelionę baigė Taline.
Estija pritarė civilinei tos pačios lyties asmenų partnerystei  (125)
2014 m. spalio 9 d. 11:25
Estijos parlamentas trečiadienį nepritarė opozicijos pateiktam įstatymo projektui, kuriame buvo siūloma rengti referendumą dėl kohabitacijos įstatymo projekto.
Lietuvoje - sifilio rekordai: daugelį metų galima nepastebėti jokių požymių  (179)
2014 m. spalio 6 d. 16:48
Kadaise kurortinių romanų liga vadintas sifilis šiandien tapęs Lietuvos kasdienybe. Pagal sergamumą šiuo pavojingu lytiškai plintančiu susirgimu Lietuvą lenkia tik Rumunija.
Pirmasis katalikų gėjų kongresas spaus popiežių dėl permainų  (22)
2014 m. spalio 6 d. 14:18
Katalikų gėjų ir lesbiečių organizacijos šią savaitę Portugalijoje rengia tarptautinį kongresą ir siekia, kad jų balsą išgirstų Vatikanas .
Paryžiuje vyko tūkstantinė demonstracija „už tradicines šeimos vertybes“  (35)
2014 m. spalio 5 d. 19:18
Tūkstančiai žmonių sekmadienį Paryžiuje dalyvavo demonstracijoje už „tradicines šeimos vertybes“. Protestas ypač nukreiptas prieš lesbiečių dirbtinį apvaisinimą bei surogatinę motinystę, praneša agentūra AFP.
Estijoje – mitingas prieš galimybę homoseksualams įteisinti santykius  (43)
2014 m. spalio 5 d. 17:33
Sekmadienį, spalio 5 dieną, 12 valandą prie Estijos parlamento rūmų prasidėjo mitingas prieš prieštaringai vertinamą įstatymo projektą, kuriame numatyta galimybė savo santykius įteisinti ir tos pačios lyties asmenų poroms.
Muilo operą primenantis emigranto gėjaus gyvenimas: nuo smurto iki milijonieriaus išlaikytinio  (309)
2014 m. rugsėjo 25 d. 14:33
Mindaugo Grudzinsko gyvenimo istorija taip domina Lietuvos žurnalistus, kad už pasirodymą televizijos laidose jis jau ėmė prašyti atlygio. Anot vaikino, kvietimų atskristi į Vilnių dėl interviu sulaukia kiekvieną savaitę, o jo laikas kainuoja. Tačiau su „Emigrantais“ jis susitiko nemokamai ir atvirai papasakojo visą savo istoriją: kaip pateko į vaikų namus, kaip gynėsi nuo smurtaujančio širdies draugo, kaip tapo milijonieriaus lėlyte ir kaip pagaliau surado laimę Vokietijoje – su mylimuoju pasirašė partnerystės sutartį, ką galima prilyginti vestuvėms.
Prancūzų žurnalistė apie komentarus dėl „Mistral“: pradeda purtyti nervinis drebulys  (145)
2014 m. rugsėjo 11 d. 00:01
„Nusprendęs neatiduoti Rusijai specialiai jos užsakymu pagamintų karo laivų „ Mistral “, Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ryžosi neleistinai išdavystei, negrįžtamai sugriausiančiai pasitikėjimo mūsų šalies garbės žodžiu sąvoką ir Prancūzijos kaip nepriklausomos gynybos technikos tiekėjos įvaizdį.
Kontrolieriai nesutaria dėl pasakų apie homoseksualias poras  (84)
2014 m. rugsėjo 4 d. 12:51
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ketvirtadienį sukritikavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos išvadą, kad pasakos apie tos pačios lyties poras yra kenksmingos vaikams iki 14 metų.