homoseksualai

Biseksualios žvaigždės: vienoms tai buvo nuotykis, kitoms – geriausias gyvenimo įvykis  (16)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 21:12
Ieškantys nuotykių? Nusivylę meile? Kas dar gali paversti žmogų biseksualiu? Tokių, kurie išbandė meilę ne tik su priešingos, bet ir tos pačios lyties atstovais, yra ne tik mūsų tarpe, bet ir tarp žinomų visame pasaulyje žvaigždžių.
Masažą užsisakęs vyras liko nustebęs  (273)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:04
Dažnas vyras nesidrovi su kitais vyrais nuogas pertis pirtyje, tačiau išsigąsta pakliuvęs pas vyrą masažuotoją. Tą pastebėjęs vilnietis stebisi tokiais vyrų smegenų vingiais. Tačiau, pasirodo, būti masažuojamos vyrų dažnai baiminasi ir moterys.
Neįtikėtina žymaus lietuvio istorija: iš koncentracijos stovyklos – į Marilyn Monroe glėbį  (364)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 08:29
Aktorius Žakas Šernas (Jacques Sernas) penktajame dešimtmetyje buvo vadinamas gražiausiu pasaulio vyru. Kai po Antrojo pasaulinio karo Rusija ištrynė Lietuvos vardą iš Europos žemėlapio, 1918 – ųjų Nepriklausomybės akto signataro Jokūbo Šerno sūnui prasidėjo gražiausias gyvenimo etapas. Liepos 30-tą dieną Kaune gimusiam aktoriui būtų suėję 90 metų, tačiau jo gyvybė užgeso liepos 3-ąją netoli Romos, vos kelios dienos po šio paskutinio savo interviu.
Homoseksualumo tyrimas: mokslininkas prisimanipuliavo  (307)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 11:24
Socialiniai tinklai, laikraščių puslapiai, miesto gatvės ir aikštės, radijo ir televizijos laidos, kartais net jauki virtuvė greitai tampa „kovos lauku“, vos tik prakalbama apie karštesnę temą. Kaip kiekviename kare, taip ir šiose batalijose tikslas pateisina priemones, o priemonės gali būti amoralios ir neetinės. Garbė ir taisyklės nėra labai vertinami dalykai.
Žurnalistė Kristina apsilankė „piktų lesbiečių“ festivalyje prie Jonavos: ką pamatė  (184)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 09:59
„Ačiū organizatoriams, kad yra kur atvažiuoti homofobiškoje Lietuvoje“, – po renginio rašė viena lankytoja feisbuke. Iš tikrųjų, žurnalistė Kristina Pocytė apsilankė ten, kur žymusis Seimo narys turbūt nusirautų sau plaukus apimtas vidinės agresijos, „queer“ ir LGBT bendruomenės iniciatyva rengtame festivalyje „SapfoFest“.
L. Graužinienė: dėl homoseksualų skubėtume, dėl Žaliojo tilto skulptūrų vėluojame  (130)
2015 m. liepos 22 d. 08:38
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad Lietuvos visuomenė kol kas nėra pasiruošusi homoseksualų partnerystės įteisinimui. Tuo tarpu Žaliojo tilto skulptūrų nukėlimas, jos nuomone, pavėluotas.
Ekrane vaidina mergišius ir efektingas viliokes, o realiame gyvenime jie – homoseksualai  (162)
2015 m. liepos 12 d. 12:32
Didžiuosiuose ekranuose jie vaidina mergišius, o jos – efektingas viliokes, tačiau nedaugelis žino, jog iš tiesų šie aktoriai visiškai nesidomi priešingos lyties atstovais. Realiame gyvenime šie vyrai myli vyrus, o moterys – moteris. Jūsų dėmesiui – garsiausios homoseksualios Holivudo žvaigždės .
G. Tamaševičius. Airijos referendumas: šviesos proveržis ar tamsybių siautėjimas  (126)
2015 m. liepos 5 d. 06:00
2015 m. gegužės 22 d. Airijoje įvykusiame referendume dėl tos pačios lyties asmenų santuokų įteisinimo dalyvavo 60 proc. balso teisę turinčių piliečių, iš kurių net 62 proc. balsavo „už“. Sekuliarioji žiniasklaida šią žinią, kaip ir buvo galima tikėtis, aptarė kaip dar vieną pergalę pakeliui į visuotinę lygių teisių gerovę ir vertino kaip sektiną pavyzdį kitų civilizuotų šalių visuomenėms bei postūmį Bažnyčiai keisti savo dogmas ir tradicijas.
Ugnius Kiguolis atsikirto: „mazgotės“, neišlipančios iš skolų, nevertos mano dėmesio  (105)
2015 m. liepos 2 d. 23:58
Pramogų pasaulis jau kelias dienas stebi Vaido Baumilos ir Ugniaus Kiguolio „apsišaudymą“ aštriomis žinutėmis socialiniame tinkle. Buvę neblogi bičiuliai, panašu, nesiruošia užkasti tomahaukų ir surūkyti taikos pypkę – greičiau priešingai.
JAV pripažino teisėtomis homoseksualų santuokas visose valstijose  (207)
2015 m. birželio 26 d. 17:55
JAV Aukščiausiasis Teismas penktadienį pripažino, kad homoseksualų santuokos yra teisėtos visose JAV valstijose; šis svarbus sprendimas yra vienas iš labiausiai lauktų per kelis dešimtmečius. Teismas pareiškė, kad JAV konstitucija reikalauja, jog visose valstijose būtų rengiamos ir pripažįstamos tos pačios lyties asmenų santuokos.
M. Šalčiūtė rėžė homoseksualams: jeigu nori, kad į tave žiūrėtų kaip į žmogų, elkis kaip žmogus  (151)
2015 m. birželio 23 d. 22:00
Monika Šalčiūtė socialiniame tinkle rėžė savo nuomonę, ką mano apie homoseksualus. Mergina įsitikinusi, kad tyčiotis neturi teisės ne tik heteroseksualai, bet ir seksualinės mažumos. Pasaulis, anot jos, priklauso visiems.
D. Martinelli. Homofobija ir dviprasmiška asmeninės laisvės problema  (413)
2015 m. birželio 11 d. 14:48
Neseniai kilusi sensacija dėl lietuvio didžėjaus „ Ten Walls “ ( Marijaus Adomaičio) pasisakymo „Facebook“ socialiniame tinkle sukėlė – kaip įprasta tokiais atvejais – daugybę prieštaringų atsiliepimų.
Žiniasklaidos koncerno vadovui skirta bauda už homoseksualios redaktorės atleidimą  (8)
2015 m. birželio 10 d. 23:07
Suomijos aukščiausias teismas trečiadienį skyrė 18 tūkst. eurų baudą vieno didžiausių šalies žiniasklaidos koncernų „Alma Media“ vadovui už tai, kad jis atleido vyriausiąją redaktorę dėl jos netradicinės lytinės orientacijos.
Įvertino „Ten Walls“ išpuolį: nekaltinčiau jo  (34)
2015 m. birželio 10 d. 10:45
„Ten Walls“ tikrai yra žmogus, kuriam ne vienas gali pavydėti jo talento ir sėkmės. Taip greitai būti pripažintam viso pasaulio mastu yra pavydėtina sėkmė, bet tuo pačiu su sėkme ateina ir atsakomybė, kurios neįvertino šis gabus žmogus.
Airijos piliečiai atsibudo pasikeitusioje šalyje  (25)
2015 m. gegužės 25 d. 14:49
Airijos piliečiai homoseksualai savaitgalį atsibudo pasikeitusioje šalyje, o kai kurie jų pradėjo kurpti vestuvių planus, kai tokią galimybę atvėrė praeitą savaitę surengtas istorinis referendumas.
Pažėrė kritikos J.Statkevičiui: gal baikime virkauti?  (264)
2015 m. gegužės 22 d. 16:53
Jei kiekvieną kartą atsivertus savo laptopus jūsų neužlieja žliumbikų ašarų lavina, vadinasi, greičiausiai neturite nieko bendro su Lietuva. Žliumbti dėl visko čia pasidarė taip populiaru, kad jei purkštaudamas nesipiktini Lietuva – esi tiesiog nenormalus.
Kepyklai atsirūgo gėjams neiškeptas tortas  (61)
2015 m. gegužės 19 d. 16:32
Viena Šiaurės Airijoje įsikūrusi kepykla, priklausanti uoliems krikščionims, kurie atsisakė iškepti tortą su gėjų santuokas palaikančiu šūkiu, antradienį Belfasto teismo buvo pripažinta kalta dėl diskriminacijos.
Švedai Baltijos jūroje paliko Rusijai žinutę: šiuo keliu, jei esi homoseksualus  (35)
2015 m. gegužės 15 d. 09:29
Šiuo ženklu siekiama atbaidyti rusus, kurie tampa vis labiau homofobiški. Jis transliuoja Morzės abėcėle užkoduotą pranešimą: „Šiuo keliu, jei esi homoseksualus“.
Lietuva pagal gėjų teises atsilieka nuo daugumos ES šalių  (269)
2015 m. gegužės 12 d. 17:15
Lietuvoje homoseksualai turi mažiau teisių nei daugumoje kitų Europos Sąjungos ( ES ) šalių, bet yra mažiau diskriminuojami nei kaimyninėse Rusijoje , Baltarusijoje ir Latvijoje, rodo seksualinių mažumų teises ginančios asociacijos „ILGA-Europe“ ataskaita.
T. Venclova. Žydai ir lietuviai: kas pasikeitė ir kas nepasikeitė per 40 metų  (338)
2015 m. balandžio 24 d. 06:00
Lygiai prieš 40 metų parašiau straipsnį „ Žydai ir lietuviai“. Jis visų pirmą pasirodė žydų savilaidinėje spaudoje, paskui Izraelyje, paskui jį išvertė ir išspausdino lietuviai emigrantai. Straipsnis emigracijoje sukėlė tam tikrą triukšmą.
Tėvas mirė, nesužinojęs tiesos apie mane  (142)
2015 m. balandžio 6 d. 08:00
Esu homoseksualus vaikinas. Kilau iš kaimo Šiaulių rajone, baigiau Šiaulių kolegijoje mediciną. Dabar gyvenu Vilniuje ir dirbu pagal specialybę. Nuo pat vaikystės supratau, kad esu kitoks. Mieliau žaidžiau su lėlėmis, bendravau su mergaitėmis. Maniau, kad tai yra pakeičiama.
E. Johnas įsižeidė dėl pasakymo apie sintetinius kūdikius homoseksualų šeimose  (32)
2015 m. kovo 16 d. 08:35
Mados namų „Dolce & Gabbana“ įkūrėjai sako nenorėję kritikuoti žmonių pasirinkimo, kai kalbėjo apie tos pačios lyties tėvus ir dirbtinį apvaisinimą. Sekmadienį jie sulaukė pikto dainininko Eltono Johno atsako.
Niekaip negalėjau prisiversti mylėtis: jaučiausi jai daugiau brolis nei vyras  (7)
2015 m. kovo 13 d. 00:00
Garsiojo romano „Erškėčių paukščiai“ autorė Colleen MacCullough paskutinį romaną „ Saldžiai kartu “ tvirtino rašiusi sau ir neplanavusi jo publikuoti. Bet jos agentas, perskaitęs rankraštį, suprato, kad šia istorija apie keturias australes slauges būtina pasidalyti su visu pasauliu.
16-mečio skausmas: sužinoję, kad esu gėjus, tėvai man davė pinigų prostitutei  (670)
2015 m. kovo 12 d. 11:41
16-metis Karolis (vardas pakeistas) jau patyrė tiek, kiek retas bendraamžis. 12-os aiškiai supratęs, kad yra gėjus Šiauliuose gyventis vaikinas susidūrė ne tik su draugų, bet ir su tėvų patyčiomis. Jis – sutrikęs: „Tikrai manote, kad pats pasirinkau būti nekenčiamu?“
Oslo gidas  (3)
2015 m. kovo 10 d. 19:26
Oslas su savo apytikriai 453 kv.km. yra viena didžiausių sostinių pasaulyje pagal plotą. Didžiąją jo dalį sudaro miškai, todėl Oslas yra miestas, turintis glaudų ryšį su jį supančia gamta.
M. Bertulis į „Kitokius pasikalbėjimus“ nepasikvietė nei vienos moters: kai kurie mus jau laiko homoseksualiais  (12)
2015 m. vasario 22 d. 18:09
Neįtikėtino populiarumo sulaukusio projekto „ Kitokie pasikalbėjimai “ autorius Mantas Bertulis portalo MIESTE.lt skaitytojams atskleidė, kodėl negalvoja apie projekto perkėlimą į televiziją ir kodėl išgirsta replikų, esą projekto kūrėjai – homoseksualai. Tiesa, dėl vienos laidos Mantui teko stengtis net 8 mėnesius!
Pelenės istorija: atviras Šveicarijos milijonierių namuose dirbusios lietuvės pasakojimas  (338)
2015 m. vasario 21 d. 00:05
Iš Raseinių kilusios lietuvės Janinos Survilaitės gyvenimo istorija gniaužia kvapą. Mokytojų šeimoje gimusi literatūros mylėtoja vos atsivėrus geležinei uždangai, prieš 25 metus, išvyko į Šveicariją ir puolė į ją įsimylėjusio 22 metais vyresnio vyro glėbį.
Homoseksualai buvo įleisti, bet nepristatyti popiežiui  (10)
2015 m. vasario 18 d. 20:55
Vatikanas pasielgė kaip niekad anksčiau – katalikų homoseksualų grupei iš Jungtinių Valstijų buvo rezervuotos paprastai svarbiems asmenims skiriamos vietos kas savaitę vykstančioje popiežiaus Pranciškaus visuotinėje audiencijoje.