homoseksualai

Dar viena vieta Europoje, kur homoseksualai galės sudaryti sąjungą ir įsivaikinti  (18)
2014 m. balandžio 15 d. 18:15
Balandžio 14 d. Maltoje priimtas įstatymas įteisinantis tos pačios lyties asmenų sąjungas bei homoseksualių porų teisė į įvaikinimą.
Ko nepastebėjo Vakarai: blogi vyrukai Ukrainos valdžioje  (539)
2014 m. kovo 21 d. 10:02
Vladimiras Putinas primygtinai tvirtina, jog Rusija į Krymą įžengė norėdama apginti etninius rusus, gyvenančius pietinėje Ukrainos teritorijoje. Ukrainai, anot Rusijos prezidento, perėjus į „neonacių, nacių ir antisemitų“ rankas, šalyje gyvenantiems rusams kilo didelis pavojus.
Emigrantas Mindaugas apie vyrų meilę: į Lietuvą vis tiek ateis įstatymas, kai gėjai galės tuoktis  (368)
2014 m. kovo 17 d. 14:56
„Vaikai per užpakalį negimsta“, - rėžia Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius . „Py*****!“, - rėkia studijos žiūrovas svečiui. Tas pasiūlo susitikti už televizijos durų.
Vankuveryje gyvenanti lietuvė: kanadietiškas mandagumas kartais užknisa  (27)
2014 m. vasario 26 d. 14:22
Toliau dalinamės su savo skaitytojais jau penkis mėnesius Vankuveryje gyvenančios blogerės Rasos Bajoriūnaitės įžvalgomis apie tai, kuo ypatingas gyvenimas anapus Atlanto. Kuo šalis, vadinama Kanada , taip skiriasi nuo tos aplinkos, prie kurios taip priprato dauguma iš mūsų?
K. Jovaišas. Kas bendro tarp Venckienės ir Gražulio?  (317)
2014 m. vasario 24 d. 15:18
Posovietinė visuomenė, išėjusi iš gelmių žiaurios ir veidmainiškos sistemos, kurioje žmogus buvo absoliučiai nužmogintas, neišvengiamai yra suluošinta psichiškai ir dvasiškai. Dėsninga, kad tauta, kurios socialinė ir dvasinė raida ilgus dešimtmečius buvo drastiškai nutraukta, siekia atkurti savo tapatumą ir užimti deramą vietą toliau pažengusių Europos tautų bendrijoje.
Kai užkimbi ne ant to vaikino  (9)
2014 m. vasario 23 d. 00:00
Tavo naujasis gerbėjas romantiškas iki absurdo. Švelnus, supratingas, meilus. Tik kažkodėl į lovą tavęs nesitempia. Oi, kaip lengva savo vyro idealu palaikyti ir pamilti gėjų.
„Žaliųjų“ miestas, kuriame homoseksualai turi savo gatvę  (10)
2014 m. vasario 21 d. 06:46
Su Perpasaulį.lt redakcija susisiekė jau 5 mėnesius Kanadoje gyvenanti lietuvė Rasa Bajoriūnaitė. Prieš beveik pusę metų į „kitą žemėlapio pusę“ persikrausčiusi tautietė buvo prisipildžiusi motyvacijos išbandyti save, pasisemti naujų idėjų, praplėsti akiratį. „Išvykau turėdama pinigų tik pirmam mėnesiui, daugiau neturėjau nieko: nei darbo, nei gyvenamos vietos, nei būrio draugų.“ Kanadoje Rasa pradėjo rašyti blog'ą, kuriuo toliau dalinamės su savo skaitytojais.
Gėjų lygos vadovas V. Simonko: Lietuvoje vaikus jau dabar augina ne vien tik heteroseksualios poros  (473)
2014 m. vasario 17 d. 20:35
Seimo teisės departamentui nurodžius, kad tvarkiečio“ Petro Gražulio pataisos, kurioje buvo įrašytas draudimas įsivaikinti tos pačios lyties asmenims, prieštarautų Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijai.
R. Kuodytė-Kazielienė. Lietuvoje plinta moralinė panika  (199)
2014 m. vasario 14 d. 10:27
Pažiūrėjus du kartus Emilio Vėlyvio filmą „Redirected/Už Lietuvą“, mintyse ir skamba sparnuota (dabar, matyt, jau ir kultinė) frazė: „Aš ne k...rva, aš irgi svajonių turiu“. Ir blyksteli kaimo gryčios lovoje pabudusios apkūnios moters su ryškiu makiažu, peroksidiniais susivėlusiais plaukais vaizdas. Nevalingai sukelia juoką. Būtų juokinga, jeigu nebūtų taip graudu. Stebėti Lietuvos realybės šou.
Teismas Virdžinijoje atšaukė tos pačios lyties asmenų santuokų draudimą  (17)
2014 m. vasario 14 d. 10:19
JAV federalinė teisėja Virdžinijos valstijoje nusprendė, kad tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas yra antikonstitucinis, skelbia BBC.
Diena, kai pašiurps homofobai: kada Lietuvos sporto arenose suplevėsuos vaivorykštė  (456)
2014 m. vasario 5 d. 10:40
Pasaulio sporto žemėlapis dažosi vaivorykštės spalvomis – garsūs sportininkai vienas po kito prisipažįsta apie savo homoseksualumą. Kada Lietuvoje ateis diena, kai „Žalgirio“ ar „Lietuvos ryto“ ekipoms atstovaus ar kitose sporto šakose už Lietuvą kausis atviras homoseksualas?
Sočio tualetų epopėja tęsiasi  (331)
2014 m. vasario 5 d. 09:07
Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis snieglentininkas su visu pasauliu pasidalino taisyklėmis, kurių turi laikytis olimpinių objektų tualetų lankytojai.
Supermergaitės: 13 įtakingiausių jaunųjų įžymybių  (8)
2014 m. vasario 4 d. 14:20
Garsios, gražios, populiarios... Kas gi toks jaunosios įžymybės , dėl kurių pasaulis kraustosi iš proto?
Protestuodami prieš homofobišką įstatymą švedai užgiedojo rusiškai  (710)
2014 m. vasario 2 d. 20:03
Apie 2 tūkst. švedų susirinko Stokholmo olimpiniame stadione, kad išreikštų savo palaikymą seksualinių mažumų bendruomenei Rusijoje .
P. Gražulio siūlymas: vyro ir moters šeimai negalima įsivaikinti nei berniuko, nei mergaitės  (408)
2014 m. sausio 27 d. 14:21
Su homoseksualais aršiai kovojantis parlamentaras Petras Gražulis užmynė ant grėblio. Garsiai apsiskelbęs, kad siekia uždrausti įsivaikinti „užsieniečių iškrypėliams“, parlamentaras įregistravo tokį įstatymo variantą, kuris įvaikinimą draustų jo taip uoliai ginamai vyro ir moters šeimai.
Neurologas: dėl rūkymo nėštumo metu kūdikis užaugęs gali tapti gėjumi  (126)
2014 m. sausio 20 d. 14:00
Rūkymas ir narkotikų vartojimas nėštumo metu gali padidinti tikimybę, jog jūsų vaikas bus homoseksualus, teigia neurologas Dickas Swabbas.
Apie grėsmes lietuvių tautos tapatumui, neužmirštuoles ir iškrypusį požiūrį į Seimą  (38)
2014 m. sausio 20 d. 13:00
Nesu iš tų, kurie mėgsta polemizuoti su kvestionuotinos kokybės portalais, tačiau prieš pat Sausio 13 pasirodęs straipsnis mane privertė susimąstyti apie grėsmes ir pavojus, iškilusius mūsų tautiniam tapatumui.
V. Putinas sakosi esąs tikras liberalas  (121)
2014 m. sausio 19 d. 15:28
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas interviu šalies ir užsienio televizijos kanalams teigiamai atsakė žurnalistui, prašiusiam patvirtinti, ar jis „tikras liberalas ir laikosi liberalių pažiūrų“. Visas interviu bus parodytas sekmadienio vakare, jo fragmentų pateikia „Interfax“.
Mažo miestelio problema: už ką vadina iškrypėliu  (325)
2014 m. sausio 14 d. 15:43
Homoseksualai gyvena ne tik filme „Kuprotas kalnas“. Tokių dramų gali būti ir mažuose Lietuvos miesteliuose.
Įsižeidusi N. Bunkė trenkė durimis šventinėje TV laidoje  (344)
2013 m. gruodžio 23 d. 15:07
Pokalbių laida „Yra kaip yra“ per šventes BTV žiūrovams paruošė šventines laidas. Kūčių vakarą BTV „Yra kaip yra“ laidos studijoje jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė, astrologė Vaiva Budraitytė , tarologas Leopoldas Malinauskas pranašaus, kas 2014 – aisiais laukia garsiausių Lietuvos politikų, šou verslo atstovų ir paprastų žemės gyventojų.
M. A. Pavilionienė: turėtume džiaugtis homoseksualų šeimomis  (540)
2013 m. gruodžio 19 d. 09:22
Vilniuje po vieno koncerto buvo sumuštas vienas gėjų lygos savanoris iš Italijos. Ponas Vladimiras Simonko teigia, kad tai gali būti homofobijos apraiška Lietuvoje, o parlamentarė Marija Aušrinė Pavilionienė tikina, kad taip pasireiškia lytinio švietimo stoka.
Kodėl nereikia bijoti būti „nenormaliu“  (18)
2013 m. gruodžio 17 d. 11:27
Turbūt visiems iki kaulų smegenų gerai žinomas vadinamasis „normalusis pasiskirstymas“. Na, jei ne visiems, tai bent jau visiems psichologams – garantuotai. Dauguma žmonių sutelpa į šio pasiskirstymo vidurį. Kai kurie keistuoliai vis tik patenka už standartinio nuokrypio ribų, tai jie jau kažkokie ne visai „normalūs“. Bet yra tokių išvis „nenormalių“, kurie patenka už dviejų ar net trijų standartinių nuokrypių!
Draudimo įsivaikinti homoseksualiems asmenims nebus  (320)
2013 m. gruodžio 11 d. 17:45
Vyriausybė posėdyje trečiadienį patvirtinto nepritarimą Seime svarstomoms pataisoms, kuriomis į teisės aktus būtų įrašytas draudimas įsivaikinti homoseksualiems asmenims.
Kodėl žmonėms taip rūpi, ką kiti myli ir su kuo miega?  (76)
2013 m. gruodžio 4 d. 10:35
Karts nuo karto tai „Facebook“, tai šiaip iš ko nors išgirstu visokių kalbų prieš homoseksualus. Homoseksualizmas laikomas iškrypimu, o homoseksualai lyginami su pedofilais ir zoofilais.
L. Žigelytė. Homoseksualios išpažinties registrais  (182)
2013 m. lapkričio 29 d. 16:01
„Pasakojimą apie savo kilmę galiu ištarti ir dar kelissyk perpasakoti įvairiai. Tačiau šis pasakojimas nepriklauso vien man, ne aš atsakinga už jį. Bent jau tikėkimės, kad taip yra, nes būna kartais prie vyno aš skirtingai pasakoju šią istoriją ir mano istorijos ne visuomet sutampa. Išties net gali būti, kad turėti kilmę reiškia turėti kelias šios kilmės versijas. Bet kurią galima laikyti naratyvu, tačiau nė vienos visiškai neabejodama negalėčiau įvardinti kaip vienintelės tiesos.“ (Judith Butler)
Šalis, kurioje patiktų petrams gražuliams  (34)
2013 m. lapkričio 29 d. 09:47
Naujojo amerikiečių diplomato Dominikos Respublikoje sveikinimo kalboje buvo paminėtas beisbolas, kultūra ir prekybos ryšiai. Tai nieko nestebina. Tačiau JAV ambasadorius Jamesas „Wally“ Brewsteris šią savaitę su savimi į šią Karibų šalį atsivežė šį tą čia neįprasto – sutuoktinį vyrą. Tai homofobiškai nusiteikusioje šalyje sukėlė didžiulį šurmulį.
Homoseksualai bėga iš Rusijos: bet kuria akimirką kažkas gali suknežinti tau galvą  (58)
2013 m. lapkričio 14 d. 13:08
Vokietija suteikė prieglobstį jaunam gydytojui dėl jo seksualinės orientacijos, nes šis Rusijoje susidūrė su persekiojimu bei socialine atskirtimi. Dėl šio neseniai priimto Europos Sąjungos (ES) sprendimo, kiti gėjai ir lesbietės taip pat ketina pasinaudoti šia proga.
Diskriminuojamos seksualinės mažumos prieglobstį randa vienoje mokykloje  (2)
2013 m. lapkričio 13 d. 00:00
Netradicinės orientacijos jaunuoliai, kurie dėl patiriamų patyčių ir netolerantiškos aplinkos negali mokytis įprastose mokyklose, randa prieglobstį Alliance mokykloje, esančioje Milvokio valstijoje JAV.
Nuo šiol engiamiems homoseksualams ES suteiks prieglobstį  (36)
2013 m. lapkričio 7 d. 16:37
Europos Teisingumo Teismas priėmė sprendimą, kad homoseksualūs vyrai ir moterys, kurie yra persekiojami savo tėvynėje, galės kreiptis dėl prieglobsčio suteikimo Europos Sąjungoje (ES). Ši nutartis –atsakas į trijų vyrų iš Afrikos prašymus suteikti prieglobstį Nyderlanduose.