homoseksualai

Prancūzų žurnalistė apie komentarus dėl „Mistral“: pradeda purtyti nervinis drebulys  (144)
2014 m. rugsėjo 11 d. 00:01
„Nusprendęs neatiduoti Rusijai specialiai jos užsakymu pagamintų karo laivų „ Mistral “, Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ryžosi neleistinai išdavystei, negrįžtamai sugriausiančiai pasitikėjimo mūsų šalies garbės žodžiu sąvoką ir Prancūzijos kaip nepriklausomos gynybos technikos tiekėjos įvaizdį.
Kontrolieriai nesutaria dėl pasakų apie homoseksualias poras  (81)
2014 m. rugsėjo 4 d. 12:51
Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ketvirtadienį sukritikavo Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos išvadą, kad pasakos apie tos pačios lyties poras yra kenksmingos vaikams iki 14 metų.
Diagnozę sužinojo netyčia: ant plauko pakibo ir karjera, ir šeima  (132)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 09:56
Vestuves atšokusią vilniečių Šeikų porą užgriuvo didžiulis išbandymas – liga, apie kurią net bijoma užsiminti.
Garsaus Rusijos aktoriaus žinutė ukrainiečiams: noriu, kad visi išmirtumėte  (644)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:32
Socialinės žiniasklaidos vartotojai audringai aptarinėja garsaus Rusijos aktoriaus Ivano Ochlobystino pareiškimą.
Dėl nepagarbaus elgesio su gėjumi sukritikuoti „Radistai“: įsijunk Marijos radiją  (221)
2014 m. liepos 23 d. 13:00
Rolando Mackevičiaus ir Jono Nainio duetas „Zip Fm“ radijo eteryje sau leidžia labai daug. Tačiau kai kurie jų pokštai patinka ne visiems. DELFI redakciją pasiekė nustebusio skaitytojo laiškas, kuriame vyras po vieno jų skambučio homoseksualiam vaikinui piktinasi nebrandžiu laidos „Radistai“ vedėjų elgesiu. Skaitytojas klausia, kodėl tokios netolerancijos apraiškos leidžiamos mūsų šalyse, kai tuo tarpu užsienio valstybėse, anot jo, už tai grėstų nuobaudos.
Biseksuali abiturientė: nieko neliko, kaip emigruoti!  (636)
2014 m. liepos 19 d. 12:02
Sveiki, esu mergina, man 18 metų. Esu viena iš (ne)laimingųjų kurie šiais metais baigė mokyklą. Ne, aš čia ne tam, kad verkčiau dėl egzaminų ar studijų. Tiesiog norėčiau papasakoti istoriją. Esu biseksuali.
Nuo tokio kokteilio pavadinimo galima ir paspringti  (229)
2014 m. liepos 7 d. 21:24
Trakuose veikiantis baras „ Mojo Cafe “ pasiūlė dar neregėto pavadinimo kokteilį – „Pydaras lite“. Taip ir liko neaišku, kam jis skirtas, nes baro savininkas nesutiko paaiškinti.
„Pride“ eitynės: tarp Budapešto ir Vilniaus – labai daug bendro  (110)
2014 m. liepos 7 d. 20:25
„Man nesvarbu – man tai patinka!“ ir „jums velniškai sunku įtikti – laikas avariniam išjungimui,“ – pagal švedų dueto „Icona Pop“ dainos žodžius šėlo spalvinga minia, prie pultų darbavosi didžėjai, kasdienė vasariška apranga sumišusi su ekscentriškais kostiumais, būrys fotografų fiksavo teigiamas šiaip jau šypsenų nedosnių vengrų emocijas.
Į Vokietijos gėjų sostinę suplūdo 700 tūkst. žmonių  (15)
2014 m. liepos 7 d. 09:05
Šimtai tūkstančių žmonių, daugelis – su spalvingais kostiumais, sekmadienį išėjo į Kelno gatves dalyvauti metiniame šio Vokietijos miesto gėjų parade.
Atvira lesbietės istorija: būdama homoseksuali geriau suprantu tėvus  (56)
2014 m. liepos 2 d. 20:07
Kai pradėjau rengti konsultacijas kūdikių besilaukiančioms poroms ir jauniems tėvams, nerimavau, kad mano buvimas homoseksualia gali atrodyti kliūtis heteroseksualioms poroms. Galbūt žmonėms atrodys, kad būdama homoseksualia nepajėgsiu suprasti heteroseksualių porų santykių dinamikos, rašo ir atvirai patirtimi dalijasi huffingtonpost.com autorė Rhona Berens.
Liberalumas - kiek toli dar eisime?  (123)
2014 m. birželio 12 d. 09:49
Sąmoningai palaukusi, kol pasibaigs karštos diskusijos dėl „moters su barzda“, nusprendžiau pakalbėti populiaria tema iš nepopuliaraus kampo. Galvoje bandžiau daug kartų susidėlioti mintis, atsakyti sau į vis kylančius klausimus, skaityti įvairias nuomones ir žvelgti „plačiau“. Deja (o gal laimei), tai mano nuomonės ir vertybių nepakeitė. Pateikiu kelias įžvalgas apie taip visų iškeliamą šių dienų „liberalų požiūrį“.
D. Paulauskas. Dangus griūva: pasakos apie homoseksualią meilę išgąsdino cenzorius  (715)
2014 m. gegužės 16 d. 10:05
XXI a. europietiškoje valstybėje – vardu ji Lietuva – atgimsta geriausios sovietinės cenzūros tradicijos. Neringos Dangvydės pasakų knyga „ Gintarinė širdis “, sulaukus laiško iš valdžios viršūnėlių, buvo išimta iš prekybos, o visas likęs tiražas – nutrenktas į sandėlį. Kodėl ? Todėl, kad vienoje knygos pasakoje princesė pamilsta batsiuvio dukterį, o kitoje – vienas iš trijų brolių įsimyli siuvėją. Bet čia juk Lietuva, čia meilė – cenzūruojama.
Kiek homoseksualių porų Lietuvoje augina vaikus?  (179)
2014 m. gegužės 13 d. 13:23
Įvairovės ir edukacijos namai atliko tokį tyrimą, rodantį, kad 20 proc. homoseksualių porų Lietuvoje augina vaikus, teigia publicistas Donatas Paulauskas .
Parlamentarų užmojis: 6000 Lt bauda nežinia, už ką, bet sako, kad logiška  (59)
2014 m. balandžio 25 d. 07:00
Iki 6000 litų baudas už „viešą šeimos niekinimą“ įvedinėjantys parlamentarai patys nelabai nežino, kas galėtų būti tas „viešas šeimos niekinimas“.
Dar viena vieta Europoje, kur homoseksualai galės sudaryti sąjungą ir įsivaikinti  (17)
2014 m. balandžio 15 d. 18:15
Balandžio 14 d. Maltoje priimtas įstatymas įteisinantis tos pačios lyties asmenų sąjungas bei homoseksualių porų teisė į įvaikinimą.
Ko nepastebėjo Vakarai: blogi vyrukai Ukrainos valdžioje  (540)
2014 m. kovo 21 d. 10:02
Vladimiras Putinas primygtinai tvirtina, jog Rusija į Krymą įžengė norėdama apginti etninius rusus, gyvenančius pietinėje Ukrainos teritorijoje. Ukrainai, anot Rusijos prezidento, perėjus į „neonacių, nacių ir antisemitų“ rankas, šalyje gyvenantiems rusams kilo didelis pavojus.
Emigrantas Mindaugas apie vyrų meilę: į Lietuvą vis tiek ateis įstatymas, kai gėjai galės tuoktis  (371)
2014 m. kovo 17 d. 14:56
„Vaikai per užpakalį negimsta“, - rėžia Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius . „Py*****!“, - rėkia studijos žiūrovas svečiui. Tas pasiūlo susitikti už televizijos durų.
Vankuveryje gyvenanti lietuvė: kanadietiškas mandagumas kartais užknisa  (27)
2014 m. vasario 26 d. 14:22
Toliau dalinamės su savo skaitytojais jau penkis mėnesius Vankuveryje gyvenančios blogerės Rasos Bajoriūnaitės įžvalgomis apie tai, kuo ypatingas gyvenimas anapus Atlanto. Kuo šalis, vadinama Kanada , taip skiriasi nuo tos aplinkos, prie kurios taip priprato dauguma iš mūsų?
K. Jovaišas. Kas bendro tarp Venckienės ir Gražulio?  (317)
2014 m. vasario 24 d. 15:18
Posovietinė visuomenė, išėjusi iš gelmių žiaurios ir veidmainiškos sistemos, kurioje žmogus buvo absoliučiai nužmogintas, neišvengiamai yra suluošinta psichiškai ir dvasiškai. Dėsninga, kad tauta, kurios socialinė ir dvasinė raida ilgus dešimtmečius buvo drastiškai nutraukta, siekia atkurti savo tapatumą ir užimti deramą vietą toliau pažengusių Europos tautų bendrijoje.
Kai užkimbi ne ant to vaikino  (10)
2014 m. vasario 23 d. 00:00
Tavo naujasis gerbėjas romantiškas iki absurdo. Švelnus, supratingas, meilus. Tik kažkodėl į lovą tavęs nesitempia. Oi, kaip lengva savo vyro idealu palaikyti ir pamilti gėjų.
„Žaliųjų“ miestas, kuriame homoseksualai turi savo gatvę  (10)
2014 m. vasario 21 d. 06:46
Su Perpasaulį.lt redakcija susisiekė jau 5 mėnesius Kanadoje gyvenanti lietuvė Rasa Bajoriūnaitė. Prieš beveik pusę metų į „kitą žemėlapio pusę“ persikrausčiusi tautietė buvo prisipildžiusi motyvacijos išbandyti save, pasisemti naujų idėjų, praplėsti akiratį. „Išvykau turėdama pinigų tik pirmam mėnesiui, daugiau neturėjau nieko: nei darbo, nei gyvenamos vietos, nei būrio draugų.“ Kanadoje Rasa pradėjo rašyti blog'ą, kuriuo toliau dalinamės su savo skaitytojais.
Gėjų lygos vadovas V. Simonko: Lietuvoje vaikus jau dabar augina ne vien tik heteroseksualios poros  (475)
2014 m. vasario 17 d. 20:35
Seimo teisės departamentui nurodžius, kad tvarkiečio“ Petro Gražulio pataisos, kurioje buvo įrašytas draudimas įsivaikinti tos pačios lyties asmenims, prieštarautų Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijai.
R. Kuodytė-Kazielienė. Lietuvoje plinta moralinė panika  (199)
2014 m. vasario 14 d. 10:27
Pažiūrėjus du kartus Emilio Vėlyvio filmą „Redirected/Už Lietuvą“, mintyse ir skamba sparnuota (dabar, matyt, jau ir kultinė) frazė: „Aš ne k...rva, aš irgi svajonių turiu“. Ir blyksteli kaimo gryčios lovoje pabudusios apkūnios moters su ryškiu makiažu, peroksidiniais susivėlusiais plaukais vaizdas. Nevalingai sukelia juoką. Būtų juokinga, jeigu nebūtų taip graudu. Stebėti Lietuvos realybės šou.
Teismas Virdžinijoje atšaukė tos pačios lyties asmenų santuokų draudimą  (17)
2014 m. vasario 14 d. 10:19
JAV federalinė teisėja Virdžinijos valstijoje nusprendė, kad tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas yra antikonstitucinis, skelbia BBC.
Diena, kai pašiurps homofobai: kada Lietuvos sporto arenose suplevėsuos vaivorykštė  (466)
2014 m. vasario 5 d. 10:40
Pasaulio sporto žemėlapis dažosi vaivorykštės spalvomis – garsūs sportininkai vienas po kito prisipažįsta apie savo homoseksualumą. Kada Lietuvoje ateis diena, kai „Žalgirio“ ar „Lietuvos ryto“ ekipoms atstovaus ar kitose sporto šakose už Lietuvą kausis atviras homoseksualas?
Sočio tualetų epopėja tęsiasi  (331)
2014 m. vasario 5 d. 09:07
Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis snieglentininkas su visu pasauliu pasidalino taisyklėmis, kurių turi laikytis olimpinių objektų tualetų lankytojai.
Supermergaitės: 13 įtakingiausių jaunųjų įžymybių  (9)
2014 m. vasario 4 d. 14:20
Garsios, gražios, populiarios... Kas gi toks jaunosios įžymybės , dėl kurių pasaulis kraustosi iš proto?
Protestuodami prieš homofobišką įstatymą švedai užgiedojo rusiškai  (710)
2014 m. vasario 2 d. 20:03
Apie 2 tūkst. švedų susirinko Stokholmo olimpiniame stadione, kad išreikštų savo palaikymą seksualinių mažumų bendruomenei Rusijoje .
P. Gražulio siūlymas: vyro ir moters šeimai negalima įsivaikinti nei berniuko, nei mergaitės  (408)
2014 m. sausio 27 d. 14:21
Su homoseksualais aršiai kovojantis parlamentaras Petras Gražulis užmynė ant grėblio. Garsiai apsiskelbęs, kad siekia uždrausti įsivaikinti „užsieniečių iškrypėliams“, parlamentaras įregistravo tokį įstatymo variantą, kuris įvaikinimą draustų jo taip uoliai ginamai vyro ir moters šeimai.