homoseksualai

Tūkstančiai italų protestavo prieš gėjų vedybines sąjungas  (25)
2016 m. sausio 30 d. 18:30
Italijos sostinės senovės laikų hipodrome „Circus Maximus“ šeštadienį susirinko tūkstančiai žmonių protestuoti prieš įstatymus, kurie leistų tos pačios lyties asmenims sudaryti vedybinio pobūdžio sąjungas bei teisiškai pripažintų juos šeima.
R. Zabarauskas. Kartu su pabėgėliais nuversime seksistus ir idiotus Lietuvoje  (471)
2016 m. sausio 21 d. 09:39
Seksizmas. Prievarta prieš moteris. Noras ištremti LGBT žmones. Visa tai į Lietuvą atneša grėsmingi radikalai. Nebegalime leisti, kad politinis korektiškumas užklijuotų mums ausis ir akis. Tik pasiklausykime.
Purvini „Mr. Gay Baltics“ konkurso užkulisiai: narkotikai, atviras seksas ir apgavystės  (110)
2016 m. sausio 6 d. 22:00
Gruodžio pabaigoje Latvijoje vyko gražiausio Baltijos šalių gėjaus rinkimai. Trijų šalių dalyviai varžėsi dėl 1000 eurų vertės prizo ir kelialapio į „Mr. Gay Europe“ konkursą. Mindaugas Grudzinskas -Gocht, vienas iš dviejų lietuvių, dalyvavusių konkurse, atskleidė purviną jo pusę.
Rusijos „juodoji skylė“ Europoje  (706)
2016 m. sausio 3 d. 16:52
Moldovos sostinėje Kišiniove gyvenanti Irina net sustingsta, kai pasakau ketinanti vykti į separatistinį Padniestrės regioną. „Tu ketini ten važiuoti viena?“ - dar pasitikslina ir iškart priduria vyksianti kartu.
Į Kanadą atvyko pirmieji pabėgėliai iš Sirijos  (14)
2015 m. gruodžio 11 d. 10:41
Kanadoje nutūpė pirmasis karinis lėktuvas su pabėgėliais iš Sirijos . Pasitikdamas 163 atvykėlius, naujasis šalies premjeras Justinas Trudeau teigė, kad Kanada „rodo pasauliui, kaip atverti širdis“, skelbia BBC.
Lesbiečių porai Japonijoje išduotas pirmas oficialus leidimas įteisinti partnerystę
2015 m. lapkričio 6 d. 16:41
Lesbiečių pora Tokijuje tapo pirmąja homoseksualų pora visoje Japonijoje, kuriai išduotas oficialus leidimas įteisinti savo partnerystę – tai labai svarbus žingsnis tos pačios lyties asmenų poroms konservatyvioje valstybėje, kur laisvai demonstruoti savo jausmus gali būti labai sudėtinga.
Persirengėliai Heloviną audringai atšventė ir gėjų pamėgtame klube  (5)
2015 m. lapkričio 1 d. 16:02
Vilniaus naktiniame klube „Soho“, kurį dažnai renkasi homoseksualai, šeštadienį vyko siautulingas Helovino vakarėlis. Pagrindiniu LGBT traukos centru Lietuvoje tapusiame klube savo dainas dovanojo atlikėja, televizijos projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Agnė Juškėnaitė.
Iššifruoti Rusiją. Blogiausia, ką girdėjote apie JAV, bet nežinote, iš kur  (1053)
2015 m. spalio 29 d. 05:30
Neapgynė tada, neapgins ir dabar. Anksčiau lankstėmės Maskvai dabar – Vašingtonui ir Briuseliui. Su Rusija reikia prekiauti, o ne kariauti. Iš Vakarų plinta bedievystė, nacizmas, homoseksualai, narkotikai ir purvini doleriai. Kažkur girdėta?
V. Sinica. Išsiskyrusiųjų ir homoseksualų klausimai sinode: ar moralė yra viena?  (84)
2015 m. spalio 24 d. 06:00
Vatikane vėl vyksta vyskupų sinodas šeimos klausimais. Nors jo sprendimai tebus rekomendaciniai, viso pasaulio žiniasklaidos dėmesys krypsta link Romos. Kas su baime, o kas su viltimi laukia doktrinos ar bent pastoracinės praktikos pokyčių Komunijos „persituokusiems“ ir požiūrio į homoseksualius santykius srityse.
Homoseksualai gavo patvirtinimą: eitynės vėl vyks Gedimino prospekte  (481)
2015 m. spalio 21 d. 15:33
Lietuvos gėjų lyga ( LGL ) džiaugiasi gavusi savivaldybės pritarimą kitų metų birželį Vilniuje vėl vyksiančioms eitynėms „Už lygybę“. Numatoma, kad šventė vyks Gedimino prospekte ir Bernardinų sode.
Pasaulį drebina kalendoriaus, kuriame vaizduojami dvasininkai homoseksualai, vaizdai  (19)
2015 m. spalio 15 d. 14:03
Rumunų komanda, sukūrusi prieštaringai vertinamą kalendorių „Stačiatikių dvasininkai“, dar kartą kviečia pasitikti Naujuosius metus su provokuojančiais (ir homoseksualiais) vaizdiniais, rašo huffingtonpost.com.
Popiežius po homoseksualaus kunigo prisipažinimo gina heteroksesualias poras  (39)
2015 m. spalio 4 d. 22:04
Popiežius Pranciškus , sekmadienį pradėdamas generalinę Vyskupų sinodo asamblėją šeimos klausimais, kurią temdo kunigo gėjaus iššūkis Vatikano ortodoksijai, gynė santuoką ir heteroseksualias poras.
Po istorinio prisipažinimo: prašau bažnyčią pabusti iš košmariško sapno  (251)
2015 m. spalio 3 d. 15:51
Vatikano administracijoje dirbantis Lenkijos dvasininkas Krzysztofas Charamsa prisipažino esantis homoseksualus. Kunigas sako norintis mesti iššūkį, kaip jis sako, Katalikų bažnyčios paranojai seksualinių mažumų klausimu.
Pedofilai: už grotų patenka į pragarą – į laisvę grįžta kaip tiksinti bomba  (200)
2015 m. rugsėjo 22 d. 11:11
Pirmąkart ir pakartotinai teisiami pedofilai už grotų patenka į pragarą. Tačiau ar pasitaiso? O gal žvėriškomis sąlygomis būdami nelaisvėje tampa dar didesne grėsme vaikams?
Homoseksualų santuokų neregistruojanti Kentukio pareigūnė išleista iš kalėjimo  (20)
2015 m. rugsėjo 9 d. 14:28
Rovano apygardos raštininkė Kim Davis vėl laisva moteris. Kalbėdama prie Karterio apygardos sulaikymo centro ją palaikyti susirinkusiems žmonėms, ji vos tramdė ašaras.
Pažinčių programėlė užvaldė lietuvių telefonus: apie tai, kas ten vyksta, pasakoja tik prisidengę slapyvardžiais  (190)
2015 m. rugsėjo 5 d. 00:02
Prieš trejus metus tam, kad padėtų greitai surasti, su kuo praleisti vienos nakties nuotykį, sukurta programėlė pamažu užvaldė lietuvių telefonus.
Turtingiausi pasaulio homoseksualai: jų turtas vertinamas milijardais  (50)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 11:58
Buvo laikai, kai homoseksualūs žmonės turėdavo slėpti savo netradicinę orientaciją, kad tik gautų darbą ar galėtų ramiai išeiti į gatvę. Tačiau dabar viskas pasikeitė: žmonės neslepia ne tik orientacijos, bet ir savo tos pačios lyties mylimųjų, o homoseksualios žvaigždės toliau uždirba šimtus milijonų. Jūsų dėmesiui – turtingiausių pasaulio homoseksualų sąrašas.
Biseksualios žvaigždės: vienoms tai buvo nuotykis, kitoms – geriausias gyvenimo įvykis  (16)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 21:12
Ieškantys nuotykių? Nusivylę meile? Kas dar gali paversti žmogų biseksualiu? Tokių, kurie išbandė meilę ne tik su priešingos, bet ir tos pačios lyties atstovais, yra ne tik mūsų tarpe, bet ir tarp žinomų visame pasaulyje žvaigždžių.
Masažą užsisakęs vyras liko nustebęs  (271)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:04
Dažnas vyras nesidrovi su kitais vyrais nuogas pertis pirtyje, tačiau išsigąsta pakliuvęs pas vyrą masažuotoją. Tą pastebėjęs vilnietis stebisi tokiais vyrų smegenų vingiais. Tačiau, pasirodo, būti masažuojamos vyrų dažnai baiminasi ir moterys.
Neįtikėtina žymaus lietuvio istorija: iš koncentracijos stovyklos – į Marilyn Monroe glėbį  (364)
2015 m. rugpjūčio 9 d. 08:29
Aktorius Žakas Šernas (Jacques Sernas) penktajame dešimtmetyje buvo vadinamas gražiausiu pasaulio vyru. Kai po Antrojo pasaulinio karo Rusija ištrynė Lietuvos vardą iš Europos žemėlapio, 1918 – ųjų Nepriklausomybės akto signataro Jokūbo Šerno sūnui prasidėjo gražiausias gyvenimo etapas. Liepos 30-tą dieną Kaune gimusiam aktoriui būtų suėję 90 metų, tačiau jo gyvybė užgeso liepos 3-ąją netoli Romos, vos kelios dienos po šio paskutinio savo interviu.
Homoseksualumo tyrimas: mokslininkas prisimanipuliavo  (308)
2015 m. rugpjūčio 2 d. 11:24
Socialiniai tinklai, laikraščių puslapiai, miesto gatvės ir aikštės, radijo ir televizijos laidos, kartais net jauki virtuvė greitai tampa „kovos lauku“, vos tik prakalbama apie karštesnę temą. Kaip kiekviename kare, taip ir šiose batalijose tikslas pateisina priemones, o priemonės gali būti amoralios ir neetinės. Garbė ir taisyklės nėra labai vertinami dalykai.
Žurnalistė Kristina apsilankė „piktų lesbiečių“ festivalyje prie Jonavos: ką pamatė  (184)
2015 m. rugpjūčio 1 d. 09:59
„Ačiū organizatoriams, kad yra kur atvažiuoti homofobiškoje Lietuvoje“, – po renginio rašė viena lankytoja feisbuke. Iš tikrųjų, žurnalistė Kristina Pocytė apsilankė ten, kur žymusis Seimo narys turbūt nusirautų sau plaukus apimtas vidinės agresijos, „queer“ ir LGBT bendruomenės iniciatyva rengtame festivalyje „SapfoFest“.
L. Graužinienė: dėl homoseksualų skubėtume, dėl Žaliojo tilto skulptūrų vėluojame  (130)
2015 m. liepos 22 d. 08:38
Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė mano, kad Lietuvos visuomenė kol kas nėra pasiruošusi homoseksualų partnerystės įteisinimui. Tuo tarpu Žaliojo tilto skulptūrų nukėlimas, jos nuomone, pavėluotas.
Ekrane vaidina mergišius ir efektingas viliokes, o realiame gyvenime jie – homoseksualai  (163)
2015 m. liepos 12 d. 12:32
Didžiuosiuose ekranuose jie vaidina mergišius, o jos – efektingas viliokes, tačiau nedaugelis žino, jog iš tiesų šie aktoriai visiškai nesidomi priešingos lyties atstovais. Realiame gyvenime šie vyrai myli vyrus, o moterys – moteris. Jūsų dėmesiui – garsiausios homoseksualios Holivudo žvaigždės .
G. Tamaševičius. Airijos referendumas: šviesos proveržis ar tamsybių siautėjimas  (126)
2015 m. liepos 5 d. 06:00
2015 m. gegužės 22 d. Airijoje įvykusiame referendume dėl tos pačios lyties asmenų santuokų įteisinimo dalyvavo 60 proc. balso teisę turinčių piliečių, iš kurių net 62 proc. balsavo „už“. Sekuliarioji žiniasklaida šią žinią, kaip ir buvo galima tikėtis, aptarė kaip dar vieną pergalę pakeliui į visuotinę lygių teisių gerovę ir vertino kaip sektiną pavyzdį kitų civilizuotų šalių visuomenėms bei postūmį Bažnyčiai keisti savo dogmas ir tradicijas.
Ugnius Kiguolis atsikirto: „mazgotės“, neišlipančios iš skolų, nevertos mano dėmesio  (106)
2015 m. liepos 2 d. 23:58
Pramogų pasaulis jau kelias dienas stebi Vaido Baumilos ir Ugniaus Kiguolio „apsišaudymą“ aštriomis žinutėmis socialiniame tinkle. Buvę neblogi bičiuliai, panašu, nesiruošia užkasti tomahaukų ir surūkyti taikos pypkę – greičiau priešingai.
JAV pripažino teisėtomis homoseksualų santuokas visose valstijose  (207)
2015 m. birželio 26 d. 17:55
JAV Aukščiausiasis Teismas penktadienį pripažino, kad homoseksualų santuokos yra teisėtos visose JAV valstijose; šis svarbus sprendimas yra vienas iš labiausiai lauktų per kelis dešimtmečius. Teismas pareiškė, kad JAV konstitucija reikalauja, jog visose valstijose būtų rengiamos ir pripažįstamos tos pačios lyties asmenų santuokos.
M. Šalčiūtė rėžė homoseksualams: jeigu nori, kad į tave žiūrėtų kaip į žmogų, elkis kaip žmogus  (151)
2015 m. birželio 23 d. 22:00
Monika Šalčiūtė socialiniame tinkle rėžė savo nuomonę, ką mano apie homoseksualus. Mergina įsitikinusi, kad tyčiotis neturi teisės ne tik heteroseksualai, bet ir seksualinės mažumos. Pasaulis, anot jos, priklauso visiems.