Henrikas Daktaras

Teisėja paaiškino, kodėl teismai tokie dosnūs H. Daktarui ir kitiems kaliniams  (20)
2015 m. gegužės 28 d. 10:00
Pastaruosius metus Vilniaus apygardos administracinį teismą užplūdusi nuteistųjų skundų lavina kasdien vis didėja. Kaliniai skunduose prašo teismo priteisti jiems atlyginti neturtinę žalą dėl blogų kalinimo sąlygų.
Populiaraus Norvegijos žurnalisto pažintis su Lietuva: gangsterių interviu – tik už pinigus  (125)
2015 m. gegužės 24 d. 10:50
Skandinavijos televizijos laidų kūrėjus tebedomina Lietuvos kriminalinių grupuočių siautėjimai visoje Europoje . Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad praėjusią savaitę policijai dėl automobilių vagysčių Skandinavijos šalyse – Norvegijoje ir Švedijoje įkliuvo netgi garsaus, iki gyvos galvos nuteisto Kauno nusikaltėlių šulo Henriko Daktaro pusbrolis Haroldas Voloskevičius . Sutapimas ar ne, tačiau šiomis dienomis mūsų šalyje apsilankė žinomas norvegų kriminalinių istorijų autorius, žurnalistas, rašytojas, televizijos laidų vedėjas, 47 metų Steinas Mortenas Lieras .
H. Daktaras vėl laimėjo bylą prieš Lietuvą: sumokėsime visi  (327)
2015 m. gegužės 19 d. 16:42
Iki gyvos galvos kol kas dar neįsiteisėjusiu nuosprendžiu nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulu pramintas Henrikas Daktaras iš Lietuvos valstybės gaus kompensaciją, nes Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime (TIK) jam nebuvo sudarytos tinkamos kalinimo sąlygos.
Henytė gavo 100 kartų mažiau paguodos  (105)
2015 m. gegužės 5 d. 07:36
Kauno nusikaltėlių Daktarų grupuotės vadeiva Henrikas Daktaras , Henytė, nesugebėjo įtikinti teismo, kad yra labai smarkiai skriaudžiamas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime. Visgi šiokia tokia kompensacija jam bus išmokėta.
Kokią žinią iššifravo H. Daktaro raštelyje?  (139)
2015 m. balandžio 28 d. 18:23
Mafijos tėvu tituluojamas Henrikas Daktaras nutarė netylėti. Dienas belangėje leidžiantis kaunietis kreipėsi į šalies vadovę, nes tiki, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė įves tvarką, kaip jis sako, supuvusioje teisėsaugos sistemoj. „Prezidentė – vienintelė moteris, kuri išdrįso pakeisti tuos senus mohikanus iš prokuratūros. Prieš tai buvęs prezidentas tik kalbėjo ir nieko nedarė. O ji, kokia drąsi moteris. Gal jai pasiseks, gal ji su tuo valstybiniu mafijos klanu susitvarkys“, - antradienio vakarą LNK laidoje KK2 dėstys H. Daktaras.
A. Tapinas. Je suis – kas? Charlie, Garisa, o gal Bradauskas?  (527)
2015 m. balandžio 13 d. 11:05
Čia bus visko. Analizės, subjektyvių pastebėjimų, ironiškų detalių ir netgi nevykusių haiku. O nuo ko pradėti pirmąją skiltį? Nuo abejingumo ir aklumo.
H. Daktarui teisėjai siunčia dvi žinias: viena – bloga  (98)
2015 m. kovo 30 d. 13:17
Iki gyvos galvos kol kas dar neįsiteisėjusiu nuosprendžiu nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, sulaukė dviejų naujienų – ir geros, ir blogos.
Filmai, dėl kurių H. Daktaro žmona turi problemų  (209)
2015 m. kovo 13 d. 14:57
Kauno nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro žmona Ramutė Daktarienė piktinasi, kad Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo (TIK) vadovybė jai draudžia sutuoktiniui perduoti vaizdo įrašus su įvairiais istoriniais ir dokumentiniais filmais.
Tardamas paskutinį žodį H. Daktaras apsiverkė: noriu numirti savo namuose  (609)
2015 m. kovo 2 d. 13:44
Kostiumuoto gangsterio vardą gavęs ilgametis Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, į teisėjus kreipėsi su paskutiniuoju žodžiu.
Kriminalinę žurnalistiką palikęs K. Krivickas: mūsų žvaigždės grasina aršiau nei didžiausi mafijozai  (90)
2015 m. vasario 26 d. 17:04
Šią savaitę TV laidų prodiuseriui ir vedėjui Kristupui Krivickui suėjo 36 metai. Daug metų laidose kriminalinius nusikaltėlius demaskuodavęs žurnalistas prieš kelerius metus nėrė į pramoginės žurnalistikos vandenis. Jo buvusius pašnekovus – nusikalstamo pasaulio atstovus – pakeitė socialinių tinklapių žvaigždės Monika Šalčiūtė ar „Naujosios Pupytės“.
Už užstatą paleistas Švinius tapo Rusijos TV žvaigžde – vadovavo kalėdinei medžioklei  (140)
2014 m. gruodžio 26 d. 13:50
Pinigai gali viską. Taip imta kalbėti, kai daugiau nei prieš mėnesį iš Lietuvos pasitraukė, tačiau šiomis dienomis atšvęsti didžiausių švenčių į gimtinę tyliai sugrįžo vienas įtakingiausių ir turtingiausių buvusių šalies nusikaltėlių, tauragiškis Arūnas Pukelis , pravarde Švinius .
Naujiena, galinti pakeisti H. Daktaro gyvenimą  (146)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:04
Kostiumuoto gangsterio vardą gavęs ilgametis Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, yra teisiamas kaip „tam tikros epochos veidas“, o ilgą laiką trunkantis baudžiamasis procesas – parodomasis.
Retinamos Kauno mafijos gretos: Vokietijoje sulaikyti „Kamuolinių” gaujos lyderiai  (104)
2014 m. gruodžio 5 d. 10:17
Kauno mafijos veikėjams suduotas dar vienas rimtas smūgis. Šį kartą - Vakaruose.
Išsiaiškino, kas pagrobė Daktarą, bet suimti neketina  (18)
2014 m. lapkričio 19 d. 14:45
Kauno pareigūnams ir prokurorams pavyko nustatyti vyrą, kuris įtariamas praėjusį savaitgalį vienai valandai pagrobęs nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro sūnų Enriką. Tačiau prokurorai teismo neprašys suimti įtariamąjį.
Naktį pagrobtas ir paryčiais atsiradęs H. Daktaro sūnus Enrikas nekalba su policija  (267)
2014 m. lapkričio 16 d. 09:18
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 2.15 val., Kaune, V. Putvinskio g., klube „Mojo", pagrobtas garsiojo nusikaltėlio Henriko Daktaro sūnus Enrikas Daktaras  (gim. 1982 m.).
Vilniaus publikai pristatyta naujoji knyga apie mafiją  (22)
2014 m. spalio 10 d. 16:34
Vilniaus „Akropolyje", „Pegaso" knygyne, trijų populiarių knygų apie mafiją autorius rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis ketvirtadienio pavakare pristatė savo ketvirtąją knygą „ Mafijos kronikos ”. Medžiagą naujai knygai padiktavo televizijos dokumentinis ciklas „Mafijos kronikos su Dailiumi Dargiu“, kuriam įgyvendinti prireikė 3 metų. 
„Mafijos kronikos“: pareigūnai gaujų narius priversdavo sulaužyti tylėjimo įžadus  (70)
2014 m. rugsėjo 14 d. 13:52
Rugsėjo viduryje knygynuose pasirodys nauja Dailiaus Dargio knyga „ Mafijos kronikos “. „Tai knyga apie neoficialų karą, kuris vyko Lietuvoje prieš porą dešimtmečių“, - sako rašytojas.
Netikėta žinia nustebino H. Daktarą  (104)
2014 m. rugsėjo 11 d. 11:06
Iki gyvos galvos nuteistas, bet išteisinamojo nuosprendžio siekiantis Kauno nusikalstamo pasaulio šulu tituluojamas Henrikas Daktaras , tarp bičiulių turėjęs Henos pravardę, gavo papildomo laiko pasiruošti savo baigiamajai kalbai.
H. Daktaro bičiulis įkalintas Belgijoje  (14)
2014 m. gegužės 30 d. 15:26
Senosios kartos Daktarų gaujoje  dalyvavęs kaunietis Viktoras Česonis atsidūrė Belgijos kalėjime.
Kostiumuotas gangsteris H. Daktaras reikalauja surasti įslaptintus liudytojus ir atkasti „Mačialkos“ palaikus  (105)
2014 m. kovo 28 d. 10:08
Iki gyvos galvos nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras siekia, kad jo baudžiamąją bylą nagrinėjantys apeliacinės instancijos teismo teisėjai surastų ir apklaustų du įslaptintus liudytojus, kurių nesurado Klaipėdos apygardos teismas.  
Kas siejo mafiją ir KGB agentus?  (42)
2014 m. kovo 20 d. 19:24
Šios savaitės atkuriamosios dokumentikos filmų cikle „ Mafijos kronikos – su Dailiumi Dargiu” išsamus pasakojimas apie „brigadinių” ir kagėbistų ryšius.
„Mafijos kronikose“: apie pikantišką KGB bendradarbiavimą su Lietuvos nusikaltėliais  (14)
2014 m. kovo 17 d. 15:25
Devintąjį dešimtmetį bene geriausiai visoje Sovietų Sąjungoje gyvenusi Lietuva traukė nusikaltėlius kaip geidžiamiausias užsienis. Su atvykėliais intensyviai bendravo „Vilniaus brigados“ gangsteriai, interesų su jais bendrauti turėjo ir KGB .
Kodėl mafijos žudikai traiškė Lietuvos milijonierius?  (55)
2014 m. kovo 13 d. 18:11
Šios savaitės atkuriamosios dokumentikos filmų ciklo „ Mafijos kronikos – karštomis pėdomis su Dailiumi Dargiu ” serijoje - pasakojimas apie žinomiausias mafijos aukas Lietuvos verslo pasaulyje.
„Mafijos kronikose“ – alkoholio industrijos užkulisiai  (7)
2014 m. kovo 10 d. 15:36
Kaip elgtis alkoholio gamyklos direktoriui, kai pas jį atvažiuoja menami verslininkai ir bando sudaryti abejotiną sandorį? O jeigu su verslininkais kartu atvyksta ir kriminalinio pasaulio autoritetas? O prieš tai dar paskambina aukštas valdžios pareigūnas iš sostinės ir nurodo paklusti svečių valiai?
„Daktarų“ gaujos agonija  (76)
2014 m. vasario 20 d. 17:02
TV3 ir prodiuserių kompanijos „Videometra“ atkuriamosios dokumentikos ciklo „ Mafijos kronikos - su Dailiumi Dargiu“ šios savaitės serijoje parodytas pasakojimas apie, ko gero, įžymiausios Lietuvoje "Daktarų" gaujos agoniją.
„Mafijos kronikose“ Henytę įkūnijusiam vyrui vaidmenį išpranašavo H. Daktaro kaimynė  (40)
2014 m. vasario 17 d. 15:37
Vilnietis Leonardas , stebinantis išoriniu panašumu į Henriką Daktarą , filmuotis buvo pakviestas kone iš krepšinio aikštelės. Tiesa, jis tvirtina, kad šis vaidmuo jam buvo išpranašautas jau labai seniai.
P. Ragauskas. Referendumas atneš vaidus ir laiko gaišimą  (337)
2014 m. vasario 13 d. 18:01
Negaliu nesižavėti referendumo organizatoriais: jie padarė tai, ko, daugelio manymu, padaryti nebuvo įmanoma. Surinkti 300 000 parašų, netgi iki masinės lietuvių emigracijos, atrodė neįvykdoma užduotis (beje, šiomis dienomis vienas Konstitucijos autorių pats pripažino , kad neįveikiamo slenksčio padarymas ir buvo tikrasis Konstitucijos kūrėjų tikslas).
Sovietmečiu Kauno „Daktarai“ paniką kėlė lapių augintojams  (121)
2014 m. sausio 30 d. 18:25
Šią savaitę dokumentinių filmų cikle „ Mafijos kronikos – su Dailiumi Dargiu” buvo dar kartą sugrįžta prie „Daktarų“ grupuotės. Laimei, dabar jau tvirtai galima pasakyti – buvusios gaujos. Televizijos serialo kūrėjai atskleidė, kaip atsitiko, kad būtent Kaune ir būtent prieš tris dešimtmečius susiformavo būsimasis gaujos branduolys.
„Daktarų“ gaujos spindesys ir skurdas  (24)
2014 m. sausio 27 d. 16:36
Šio pirmadienio vakarą, 20 val., TV3 eteryje – vaidybinis dokumentinis ciklas „Mafijos kronikos su Dailiumi Dargiu“. Šįkart pasakojimo centre – Kauno nusikalstamos „Daktarų“ grupuotės įsigalėjimo istorija.