Henrikas Daktaras

„Pumpurėliai“ E48: H. Daktaras - auka ar nusikaltėlis?  (37)
2015 m. liepos 3 d. 11:18
Pirmąkart pamatę šių video ciklą tikriausiai pagalvosite, kad personažus garsino profesionalūs aktoriai. Iš tiesų, kiekvienas mūsų toks ir yra. Gyvenime turime daugybę kaukių, mumyse gyvena dešimtys herojų. „ Pumpurėliai “ - būdas į save pažvelgti iš kitos pusės. Pamatyti, kad svarbu ne tai, kas esame, kiek mums metų, ar kokia mūsų socialinė padėtis. Svarbu tai, ką galvojame ir ką kalbame.
Kalėjimo išvengęs Daktarų gaujos narys į „Facebook“ įkėlė šiurpą keliančius įrašus  (288)
2015 m. liepos 1 d. 23:01
„Aš ne kartą esu pasijutęs taip, kad moteris norisi pyz...ti. Supranti? Laužyti joms kaulus. Tiesiog pyz...ti kaip šunis. Supranti?“, - tokie ir panašūs monologai sklinda iš Arūno Šimėno lūpų. Šiam veikėjui grėsė ilgi nelaisvės metai, tačiau nuo kalėjimo kameros su Daktarų gauja sietą 41 metų kaunietį išgelbėjo senatis.
„120s“ žinios: Graikijos bankrotas ir Henytės kapituliacija  (8)
2015 m. birželio 30 d. 17:10
DELFI TV trumposiose žiniose žiūrėkite: Rusija pradėjo tyrimą dėl Lietuvos nepriklausomybės, H. Daktaras buvo išteisintas dėl dvigubos žmogžudystės, nebeturi iliuzijų - Graikija bankrutuos, Šv. Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje kyla kariljono varpai .
H. Daktaras išteisintas dėl dviejų nužudymų  (328)
2015 m. birželio 30 d. 14:09
Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu laikytas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, ir jo vadovaujamas nusikalstamas susivienijimas jau išliks tik istorijoje – antradienį Lietuvos apeliacinis teismas paskelbė nuosprendį, kuris pakeis grupuotės narių gyvenimą.
H. Daktaras: žmona manęs niekada nepaliks, o Švinius – kentės (II dalis)  (248)
2015 m. birželio 22 d. 12:07
Lietuvos mafijos tėvas Henrikas Daktaras žinojo, kad niekur nuo Lietuvos pareigūnų nepasislėps – jau sprukdamas iš šalies jis suprato, jog negali gyventi be šeimos. Garsiausiam šalies nusikaltėliui skauda, kad jis negali apginti namiškių – sūnų nuskriaudė net artimas jo bičiulis. „Jie mane visi palaidojo“, – prisipažįsta jis.
H. Daktaras: žmona manęs niekada nepaliks, o Švinius – kentės  (511)
2015 m. birželio 22 d. 09:54
Lietuvos mafijos tėvas Henrikas Daktaras žinojo, kad niekur nuo Lietuvos pareigūnų nepasislėps – jau sprukdamas iš šalies jis suprato, jog negali gyventi be šeimos. Garsiausiam šalies nusikaltėliui skauda, kad jis negali apginti namiškių – sūnų nuskriaudė net artimas jo bičiulis. „Jie mane visi palaidojo“, – prisipažįsta jis.
Išskirtinė H. Daktaro išpažintis: kaip tapau gangsteriu (I)  (213)
2015 m. birželio 19 d. 05:50
Atsiveria Lukiškių kalėjimo vartai – medinėmis lentomis iškaltame pasimatymų kambaryje sėdi Lietuvos mafijos tėvu tituluojamas Henrikas Daktaras . „O, sveiki, malonu, bent pakalbėsime“, – vos tik pamatęs pas jį atvykusius DELFI žurnalistus ranką tiesia garsiausias Lietuvos nusikaltėlis, pasiryžęs atskleisti tai, ko dar niekam nėra pasakojęs.
Išskirtinė H. Daktaro išpažintis: kaip tapau gangsteriu  (558)
2015 m. birželio 19 d. 05:30
Atsiveria Lukiškių kalėjimo vartai – medinėmis lentomis iškaltame pasimatymų kambaryje sėdi Lietuvos mafijos tėvu tituluojamas Henrikas Daktaras . „O, sveiki, malonu, bent pakalbėsime“, – vos tik pamatęs pas jį atvykusius DELFI žurnalistus ranką tiesia garsiausias Lietuvos nusikaltėlis, pasiryžęs atskleisti tai, ko dar niekam nėra pasakojęs.
„Tikroji Daktarų istorija“: kaip Kaune klostėsi situacija po H. Daktaro vyrų gaujos žlugimo  (140)
2015 m. birželio 6 d. 18:34
Gegužę suėjo penkeri metai, kai Lietuvos knygynuose pasirodė pirmoji dokumentinė knyga apie mūsų šalies nusikalstamas gaujas - tai rašytojo, žurnalisto Dailiaus Dargio parašyta „ Tikroji Daktarų istorija “. Nuo tos dienos šią knygą neoficialiai įvairiais formatais yra perskaitę bemaž 1 milijonas lietuviškai skaitančių žmonių visame pasaulyje. Praėjus penkeriems metams pasirodė jau trečiasis knygos leidimas su anksčiau neskelbtomis nuotraukomis, ir aišku informacija.
Teisėja paaiškino, kodėl teismai tokie dosnūs H. Daktarui ir kitiems kaliniams  (27)
2015 m. gegužės 28 d. 10:00
Pastaruosius metus Vilniaus apygardos administracinį teismą užplūdusi nuteistųjų skundų lavina kasdien vis didėja. Kaliniai skunduose prašo teismo priteisti jiems atlyginti neturtinę žalą dėl blogų kalinimo sąlygų.
Populiaraus Norvegijos žurnalisto pažintis su Lietuva: gangsterių interviu – tik už pinigus  (125)
2015 m. gegužės 24 d. 10:50
Skandinavijos televizijos laidų kūrėjus tebedomina Lietuvos kriminalinių grupuočių siautėjimai visoje Europoje . Žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad praėjusią savaitę policijai dėl automobilių vagysčių Skandinavijos šalyse – Norvegijoje ir Švedijoje įkliuvo netgi garsaus, iki gyvos galvos nuteisto Kauno nusikaltėlių šulo Henriko Daktaro pusbrolis Haroldas Voloskevičius . Sutapimas ar ne, tačiau šiomis dienomis mūsų šalyje apsilankė žinomas norvegų kriminalinių istorijų autorius, žurnalistas, rašytojas, televizijos laidų vedėjas, 47 metų Steinas Mortenas Lieras .
H. Daktaras vėl laimėjo bylą prieš Lietuvą: sumokėsime visi  (328)
2015 m. gegužės 19 d. 16:42
Iki gyvos galvos kol kas dar neįsiteisėjusiu nuosprendžiu nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulu pramintas Henrikas Daktaras iš Lietuvos valstybės gaus kompensaciją, nes Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime (TIK) jam nebuvo sudarytos tinkamos kalinimo sąlygos.
Henytė gavo 100 kartų mažiau paguodos  (105)
2015 m. gegužės 5 d. 07:36
Kauno nusikaltėlių Daktarų grupuotės vadeiva Henrikas Daktaras , Henytė, nesugebėjo įtikinti teismo, kad yra labai smarkiai skriaudžiamas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime. Visgi šiokia tokia kompensacija jam bus išmokėta.
Kokią žinią iššifravo H. Daktaro raštelyje?  (139)
2015 m. balandžio 28 d. 18:23
Mafijos tėvu tituluojamas Henrikas Daktaras nutarė netylėti. Dienas belangėje leidžiantis kaunietis kreipėsi į šalies vadovę, nes tiki, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė įves tvarką, kaip jis sako, supuvusioje teisėsaugos sistemoj. „Prezidentė – vienintelė moteris, kuri išdrįso pakeisti tuos senus mohikanus iš prokuratūros. Prieš tai buvęs prezidentas tik kalbėjo ir nieko nedarė. O ji, kokia drąsi moteris. Gal jai pasiseks, gal ji su tuo valstybiniu mafijos klanu susitvarkys“, - antradienio vakarą LNK laidoje KK2 dėstys H. Daktaras.
A. Tapinas. Je suis – kas? Charlie, Garisa, o gal Bradauskas?  (527)
2015 m. balandžio 13 d. 11:05
Čia bus visko. Analizės, subjektyvių pastebėjimų, ironiškų detalių ir netgi nevykusių haiku. O nuo ko pradėti pirmąją skiltį? Nuo abejingumo ir aklumo.
H. Daktarui teisėjai siunčia dvi žinias: viena – bloga  (98)
2015 m. kovo 30 d. 13:17
Iki gyvos galvos kol kas dar neįsiteisėjusiu nuosprendžiu nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, sulaukė dviejų naujienų – ir geros, ir blogos.
Filmai, dėl kurių H. Daktaro žmona turi problemų  (210)
2015 m. kovo 13 d. 14:57
Kauno nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro žmona Ramutė Daktarienė piktinasi, kad Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo (TIK) vadovybė jai draudžia sutuoktiniui perduoti vaizdo įrašus su įvairiais istoriniais ir dokumentiniais filmais.
Tardamas paskutinį žodį H. Daktaras apsiverkė: noriu numirti savo namuose  (611)
2015 m. kovo 2 d. 13:44
Kostiumuoto gangsterio vardą gavęs ilgametis Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, į teisėjus kreipėsi su paskutiniuoju žodžiu.
Kriminalinę žurnalistiką palikęs K. Krivickas: mūsų žvaigždės grasina aršiau nei didžiausi mafijozai  (91)
2015 m. vasario 26 d. 17:04
Šią savaitę TV laidų prodiuseriui ir vedėjui Kristupui Krivickui suėjo 36 metai. Daug metų laidose kriminalinius nusikaltėlius demaskuodavęs žurnalistas prieš kelerius metus nėrė į pramoginės žurnalistikos vandenis. Jo buvusius pašnekovus – nusikalstamo pasaulio atstovus – pakeitė socialinių tinklapių žvaigždės Monika Šalčiūtė ar „Naujosios Pupytės“.
Už užstatą paleistas Švinius tapo Rusijos TV žvaigžde – vadovavo kalėdinei medžioklei  (140)
2014 m. gruodžio 26 d. 13:50
Pinigai gali viską. Taip imta kalbėti, kai daugiau nei prieš mėnesį iš Lietuvos pasitraukė, tačiau šiomis dienomis atšvęsti didžiausių švenčių į gimtinę tyliai sugrįžo vienas įtakingiausių ir turtingiausių buvusių šalies nusikaltėlių, tauragiškis Arūnas Pukelis , pravarde Švinius .
Naujiena, galinti pakeisti H. Daktaro gyvenimą  (146)
2014 m. gruodžio 16 d. 11:04
Kostiumuoto gangsterio vardą gavęs ilgametis Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras , pravarde Hena, yra teisiamas kaip „tam tikros epochos veidas“, o ilgą laiką trunkantis baudžiamasis procesas – parodomasis.
Retinamos Kauno mafijos gretos: Vokietijoje sulaikyti „Kamuolinių” gaujos lyderiai  (104)
2014 m. gruodžio 5 d. 10:17
Kauno mafijos veikėjams suduotas dar vienas rimtas smūgis. Šį kartą - Vakaruose.
Išsiaiškino, kas pagrobė Daktarą, bet suimti neketina  (18)
2014 m. lapkričio 19 d. 14:45
Kauno pareigūnams ir prokurorams pavyko nustatyti vyrą, kuris įtariamas praėjusį savaitgalį vienai valandai pagrobęs nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro sūnų Enriką. Tačiau prokurorai teismo neprašys suimti įtariamąjį.
Naktį pagrobtas ir paryčiais atsiradęs H. Daktaro sūnus Enrikas nekalba su policija  (267)
2014 m. lapkričio 16 d. 09:18
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 2.15 val., Kaune, V. Putvinskio g., klube „Mojo", pagrobtas garsiojo nusikaltėlio Henriko Daktaro sūnus Enrikas Daktaras  (gim. 1982 m.).
Vilniaus publikai pristatyta naujoji knyga apie mafiją  (22)
2014 m. spalio 10 d. 16:34
Vilniaus „Akropolyje", „Pegaso" knygyne, trijų populiarių knygų apie mafiją autorius rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis ketvirtadienio pavakare pristatė savo ketvirtąją knygą „ Mafijos kronikos ”. Medžiagą naujai knygai padiktavo televizijos dokumentinis ciklas „Mafijos kronikos su Dailiumi Dargiu“, kuriam įgyvendinti prireikė 3 metų. 
„Mafijos kronikos“: pareigūnai gaujų narius priversdavo sulaužyti tylėjimo įžadus  (70)
2014 m. rugsėjo 14 d. 13:52
Rugsėjo viduryje knygynuose pasirodys nauja Dailiaus Dargio knyga „ Mafijos kronikos “. „Tai knyga apie neoficialų karą, kuris vyko Lietuvoje prieš porą dešimtmečių“, - sako rašytojas.
Netikėta žinia nustebino H. Daktarą  (104)
2014 m. rugsėjo 11 d. 11:06
Iki gyvos galvos nuteistas, bet išteisinamojo nuosprendžio siekiantis Kauno nusikalstamo pasaulio šulu tituluojamas Henrikas Daktaras , tarp bičiulių turėjęs Henos pravardę, gavo papildomo laiko pasiruošti savo baigiamajai kalbai.
H. Daktaro bičiulis įkalintas Belgijoje  (14)
2014 m. gegužės 30 d. 15:26
Senosios kartos Daktarų gaujoje  dalyvavęs kaunietis Viktoras Česonis atsidūrė Belgijos kalėjime.
Kostiumuotas gangsteris H. Daktaras reikalauja surasti įslaptintus liudytojus ir atkasti „Mačialkos“ palaikus  (105)
2014 m. kovo 28 d. 10:08
Iki gyvos galvos nuteistas Kauno nusikalstamo pasaulio šulas Henrikas Daktaras siekia, kad jo baudžiamąją bylą nagrinėjantys apeliacinės instancijos teismo teisėjai surastų ir apklaustų du įslaptintus liudytojus, kurių nesurado Klaipėdos apygardos teismas.