Gražina Baikštytė

Supermodelis S. Starkutė: svarbu visuomet kritiškai vertinti savo figūrą  (37)
2016 m. sausio 13 d. 10:49
Tobulos kūno linijos, išraiškingas veidas ir tvirtas charakteris – taip apibūdinama Simona Starkutė . Modelis, kuris užsienyje skina laurus ir užkopė į tikrą mados olimpą. Žinomi dizaineriai, žurnalų viršeliai ir be abejo, nuolatinės reklamos kompanijos – šios moters kasdienybė. Tačiau kokia viso to kaina?
Legendinis aktorius: pradėjau eiti kitu keliu ir ta kelionė labai nelengva  (27)
2015 m. gruodžio 24 d. 12:11
Aktoriaus Romualdo Ramanausko jau seniai nebematome teatro scenoje, bet pasyviu gyvenimo stebėtoju jo nepavadinsi. Prieš porą metų nutikęs nelemtas įvykis, kai griuvo važiuodamas dviračiu ir smarkiai susižalojo, kaip reikiant pakoregavo Romo gyvenimą.
Savo grožiu ir elegancija žinomos moterys atgaivino legendinį teatrą  (66)
2015 m. spalio 22 d. 21:04
„Vaidilos“ teatras atgimsta – tokią žinią neseniai paskleidė iškilmingo ir prabanga dvelkiančio vakaro organizatoriai. Devintu numeriu pažymėtas namas sostinės A. Jakšto gatvėje šįvakar pabudo lyg feniksas iš pelenų.
Kolegų prisiminimai apie G. Dauguvietytę: Galina buvo ypatinga  (22)
2015 m. spalio 8 d. 15:44
Ketvirtadienį Lietuva neteko dar vieno iškilaus žmogaus - Galinos Dauguvietytės. Lietuvos televizijos režisierė, scenaristė, aktorė mirė būdama 88-erių. Moters, kurios juokas skambėdavo garsiau už visų kitų, o išsakytos mintys beveik kaskart tapdavo tautosaka, gedi teatro kolegos, artimi bičiuliai bei draugai.
N. Martinavičienė: moteris visada turėtų puoštis taip, lyg būtų jos vienintelė puota, kurioje ji privalo sužibėti  (9)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:00
Paskutinį vasaros penktadienį, rugpjūčio 28 d., sostinės Kongresų rūmuose vyks išskirtinis renginys , apgaubtas mistinės atmosferos – mados istoriko Aleksandro Vasiljevo teatralizuotas šou “Mados alchemija” .
Po plastikos chirurgų prisilietimo D. Tamošiūnaitė spinduliavo jaunyste ir pasitikėjimu  (276)
2015 m. rugpjūčio 5 d. 20:36
Būrys vasariškai nusiteikusių Lietuvos žvaigždžių šį trečiadienį skubėjo į smagų vakarėlį, kur sveikino jo šeimininką Rimvydą Širvinską bei visą komandą su šeštuoju Makalius .lt gimtadieniu ir įkurtuvėmis naujuose namuose.
Gimtadienį mininti G. Baikštytė: pati didžiausia dovana – matyti širdžiai brangius žmones  (26)
2015 m. liepos 20 d. 13:00
Pirmadienį kino bei televizijos aktorei ir žurnalistei Gražinai Baikštytei sukanka 64-eri metai. Moteris , visą gyvenimą garsėjusi savo aktyvia veikla bei neslopstančiu entuziazmu, ir šiandien intensyviai dirba bei užsiima mėgstama veikla.
Gurmaniškame vakarėlyje svečių žvilgsniai krypo į Gražinos Baikštytės iškirptę  (43)
2015 m. birželio 19 d. 13:33
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus senamiestyje surengtas juodai gurmaniškas vakarėlis. Vieno gėrimo pristatymas pritraukė būrį šalies garsenybių.
Suknelių kolekcijos pristatyme žvilgsniai krypo į S. Steikūnaitę ir M. Wizard  (13)
2015 m. gegužės 28 d. 15:18
Trečiadienio vakarą į sostinės restoraną-klubą „Vanille Lounge“, skambant fleitistės Eglės Janauskaitės atliekamai muzikai, rinkosi mados naujienoms neabejinga publika.
A. Valentaitė: lietuvės pernelyg anksti save nurašo  (123)
2015 m. gegužės 15 d. 00:00
Dažnas žmogus, stilistę Astą Valentaitę (33 m.) pažįstantis tik iš populiarių žurnalų ar portalų nuotraukų, laiko ją šalta ir arogantiška. Visada puikiai atrodanti moteris kelia ir pavydą, ir susižavėjimą. Įdomu, kaip ji pati vertina savo grožį ir kiek jai tai kainuoja?
Seksuali mada: nuo paauksuotų krinolinų iki plaukuotų moterų kojų  (4)
2015 m. balandžio 23 d. 12:08
Kostiumo istorikas, teatro dailininkas ir mados kolekcininkas Aleksandras Vasiljevas kartu su Mados akademija šimtus mados reiškiniu Lietuvoje besidominčių žmonių pakvietė į susitikimą ir intriguojančiai apžvelgė seksualumo apraiškas madoje nuo viduramžių iki šių dienų.
63 metų Gražina Baikštytė: elegancija, klasika ir grožis  (32)
2015 m. balandžio 23 d. 01:18
Antradienio vakarą Teatro arenoje kostiumo istorikas, teatro dailininkas, mados kolekcininkas, laidų apie madą ir stilių vedėjas Aleksandras Vasiljevas stilingiausiems sostinės svečiams skaitė paskaitą intriguojančia tema „Seksas ir mada“.
A. Abdulovas: bandymas žudytis dėl meilės, gražiausia kino pora ir žaibiškai gyvenimą pasiglemžusi liga  (93)
2015 m. balandžio 9 d. 00:00
Aleksandras Abdulovas - rusų teatro ir kino aktorius , sugebėjęs užkariauti tūkstančius širdžių. Merginų numylėtinis, kino princas, galų gale – žmogus-šventė. Taip aktorius, nusifilmavęs 122 filmuose, prisimenamas šiandien.
Savaitės ikona. K. Zvonkuvienė: kam ji labiausiai gaili pinigų?  (82)
2015 m. kovo 16 d. 00:00
Dainininkė Katažina Zvonkuvienė tikina kasdienio stiliaus nesureikšminanti, vadina jį „vidutiniu“, tačiau jai labai svarbu, kaip atrodo scenoje. „Jei ką nors labai noriu įsigyti, sakau: „Čia scenai“, – juokiasi Katažina. Vis dėlto nepaneigsi: moteris labai pasikeitė.
Odos dirbtuvėse – žvaigždžių desantas
2015 m. kovo 13 d. 00:00
Ketvirtadienį žinomi Lietuvos žmonės išbandė save kitame amplua – kino, teatro,muzikos, mokslo ir pramogų pasaulio žvaigždės pačios gamino odines rankines ir kitokius aksesuarus iš odos.
Renkame geriausią metų Lietuvos kino aktorių ir aktorę
2015 m. kovo 13 d. 00:00
Likus savaitei iki jubiliejinio festivalio „Kino pavasaris“ buvo pristatyti Geriausio metų Lietuvos kino aktoriaus ir aktorės nominantai. Kino žiūrovai už savo favoritus kviečiami balsuoti viso festivalio metu. Laimėtojai bus paskelbti kovo 31 d. iškilmingoje ceremonijoje, Valdovų rūmuose.
K. Zvonkuvienė ir kitos žinomos moterys gamino odinius aksesuarus  (42)
2015 m. kovo 12 d. 13:14
Ketvirtadienį žinomi Lietuvos žmonės išbandė save kitame amplua – kino, teatro,muzikos, mokslo ir pramogų pasaulio žvaigždės pačios gamino odines rankines ir kitokius aksesuarus iš ECCO odos.
V. Baublienė: ką skaito žinomos moterys  (21)
2015 m. vasario 20 d. 00:00
Kai ganausi po knygynus , ištinka lengvas panikos priepuolis. Atrodo, su kiekviena diena kažką prarandu – neperskaitytų knygų nemažėja, o naujai išleidžiamų daugėja tarsi iš gausybės rago.
Gimtadienio išvakarėse R. Skaisgirys su šeima vakarą leido restorano atidaryme  (60)
2015 m. vasario 18 d. 20:45
Sostinėje duris atvėrė dar vienas šeimos restoranas. Atidarymo vakarą pirmieji išanalizuoti siūlomos virtuvės meniu susirinko pramogų ir meno pasaulio atstovai.
Jaunatviškas Gražinos Baikštytės žavesys užbūrė vakaro svečius  (26)
2015 m. sausio 23 d. 12:48
Ketvirtadienį sostinės viešbutyje „Narutis“ vyko pasaulyje pripažinto prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklo „Academie Scientifique de Beaute“ 125-erių metų minėjimas.
Vertinančioms inovacijas ir kokybę  (1)
2015 m. sausio 23 d. 00:00
Legendinės kosmetikos kompanijos jubiliejus paminėtas ir Vilniuje.
D. Tamošiūnaitė apie grožio aukas – lūpas besididinančios ir operacijas besidarančios jai kelia siaubą  (65)
2014 m. lapkričio 8 d. 12:39
Savaitgaliais naujienų portale DELFI - rubrika „Pramogų tribūna“. Joje žinomi žmonės dėsto savo nuomonę ir požiūrį visuomenei itin aktualiais klausimais. Šį kartą pasisako radijo ir televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė . Moteris išsakė savo nuomonę, ką galvoja apie vyraujantį jaunystės ir grožio kultą, plastines operacijas, save tobulinančias jaunas merginas. 48 metų moteris taip pat papasakojo, kai jai pavyksta išlaikyti jaunystę.
Makiažo meistrė V. Venckutė: nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas  (13)
2014 m. lapkričio 5 d. 00:00
Grožis – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau laikui bėgant jį puoselėti darosi vis sunkiau. Šiandien galime pasinaudoti daugybe priemonių ir būdų, padėsiančių jaunystę išsaugoti kuo ilgiau, tačiau makiažo meistrė Vaida Venckutė sako, jog išvaizdai įtaką daro ne tik prižiūrėta oda , plaukai, bet ir harmoninga gyvensena, teigiama energija bei gyvenimo pilnatvė.
Talpus, bet ne tuščias: N. Marčėnaitės ir G. Baikštytės receptai, kaip išlaikyti šaldytuvą tvarkingą  (8)
2014 m. lapkričio 4 d. 14:13
Vis greitėjantis gyvenimo tempas ir nuolatinis laiko trūkumas dažną iš mūsų priverčia maisto racioną planuoti kone savaitei į priekį, o maisto parduotuvėje atidžiai apsipirkti ne dažniau nei kartą per savaitę. Tik štai po tokio apsipirkimo grįžus namo gali kilti lengva panika, supratus, jog sutalpinti į savo šaldytuvą visą parduotuvių laimikį nėra taip jau ir lengva.
Filmą „Rūsys“ išvydusios garsenybės negailėjo kritikos: nėra scenarijaus, nuobodu ir visai nebaisu  (35)
2014 m. spalio 22 d. 17:10
Antradienį įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera kviestiniams svečiams. Film e pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė ) ir finansininko Tomo ( Marius Jampolskis ) šeimos istorija.  Ričardo Matačiaus režisuotame kūrinyje sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų  Tomas  randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.  Ne visiems svečiams minėtas filmas paliko gerus įspūdžius, o kai kas nesugebėjo išsėdėti kino seanse ir salę paliko filmui nepasibaigus.
Į siaubo filmo premjerą atvykusi M. Šalčiūtė: kai tiek gyvenime esu patyrusi, niekas nebaisu  (60)
2014 m. spalio 21 d. 19:59
Antradienį kino centre „Forum cinemas Vingis“ įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera. Išvysti kraują stingdantį kūrinį panoro ir pramogų, kultūros pasaulio atstovai.
Bulvių plokštainis su varškės–kefyro pagardu
2014 m. spalio 14 d. 00:15
Tikiu, kad bulvių plokštainio, o kitaip – kugelio, receptas kiekvienoje šeimoje kitoks. Mes jį gaminame taip.
Stipriai šiuolaikiškai moteriai - švelnus moteriškas įvaizdis  (2)
2014 m. spalio 14 d. 00:14
Dizainerė Violeta Sūdžiuvienė naujam sezonui pristato naują drabužių kolekciją , kur neatsisako savo vizitinės kortelės - moteriškumo ir griežtų linijų.
Gražina Baikštytė: džiaugiuosi, kad tai atradau  (69)
2014 m. spalio 14 d. 00:14
Kai kurie žmonės su amžiumi pradeda skųstis glembančia oda, kurios stangrumo negalima atkurti pratimais arba dieta, o tai labiausiai trukdo pasiekti taip trokštamą jaunatvišką išvaizdą.