Gražina Baikštytė

V. Baublienė: ką skaito žinomos moterys  (17)
2015 m. vasario 20 d. 00:00
Kai ganausi po knygynus , ištinka lengvas panikos priepuolis. Atrodo, su kiekviena diena kažką prarandu – neperskaitytų knygų nemažėja, o naujai išleidžiamų daugėja tarsi iš gausybės rago.
Gimtadienio išvakarėse R. Skaisgirys su šeima vakarą leido restorano atidaryme  (60)
2015 m. vasario 18 d. 20:45
Sostinėje duris atvėrė dar vienas šeimos restoranas. Atidarymo vakarą pirmieji išanalizuoti siūlomos virtuvės meniu susirinko pramogų ir meno pasaulio atstovai.
Jaunatviškas Gražinos Baikštytės žavesys užbūrė vakaro svečius  (26)
2015 m. sausio 23 d. 12:48
Ketvirtadienį sostinės viešbutyje „Narutis“ vyko pasaulyje pripažinto prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklo „Academie Scientifique de Beaute“ 125-erių metų minėjimas.
Vertinančioms inovacijas ir kokybę  (1)
2015 m. sausio 23 d. 00:00
Legendinės kosmetikos kompanijos jubiliejus paminėtas ir Vilniuje.
D. Tamošiūnaitė apie grožio aukas – lūpas besididinančios ir operacijas besidarančios jai kelia siaubą  (65)
2014 m. lapkričio 8 d. 12:39
Savaitgaliais naujienų portale DELFI - rubrika „Pramogų tribūna“. Joje žinomi žmonės dėsto savo nuomonę ir požiūrį visuomenei itin aktualiais klausimais. Šį kartą pasisako radijo ir televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė . Moteris išsakė savo nuomonę, ką galvoja apie vyraujantį jaunystės ir grožio kultą, plastines operacijas, save tobulinančias jaunas merginas. 48 metų moteris taip pat papasakojo, kai jai pavyksta išlaikyti jaunystę.
Makiažo meistrė V. Venckutė: nemanau, kad grietinė ar agurkas gali išspręsti veido problemas  (12)
2014 m. lapkričio 5 d. 00:00
Grožis – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tačiau laikui bėgant jį puoselėti darosi vis sunkiau. Šiandien galime pasinaudoti daugybe priemonių ir būdų, padėsiančių jaunystę išsaugoti kuo ilgiau, tačiau makiažo meistrė Vaida Venckutė sako, jog išvaizdai įtaką daro ne tik prižiūrėta oda , plaukai, bet ir harmoninga gyvensena, teigiama energija bei gyvenimo pilnatvė.
Talpus, bet ne tuščias: N. Marčėnaitės ir G. Baikštytės receptai, kaip išlaikyti šaldytuvą tvarkingą  (8)
2014 m. lapkričio 4 d. 14:13
Vis greitėjantis gyvenimo tempas ir nuolatinis laiko trūkumas dažną iš mūsų priverčia maisto racioną planuoti kone savaitei į priekį, o maisto parduotuvėje atidžiai apsipirkti ne dažniau nei kartą per savaitę. Tik štai po tokio apsipirkimo grįžus namo gali kilti lengva panika, supratus, jog sutalpinti į savo šaldytuvą visą parduotuvių laimikį nėra taip jau ir lengva.
Filmą „Rūsys“ išvydusios garsenybės negailėjo kritikos: nėra scenarijaus, nuobodu ir visai nebaisu  (35)
2014 m. spalio 22 d. 17:10
Antradienį įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera kviestiniams svečiams. Film e pasakojama garsios tapytojos Ievos (vaidina Jurga Šeduikytė ) ir finansininko Tomo ( Marius Jampolskis ) šeimos istorija.  Ričardo Matačiaus režisuotame kūrinyje sutuoktinių namo rūsyje paslaptingai dingsta nekviestas svečias, o ant rūsio laiptų  Tomas  randa C formos vinį, pradeda dėtis protu nesuvokiami dalykai.  Ne visiems svečiams minėtas filmas paliko gerus įspūdžius, o kai kas nesugebėjo išsėdėti kino seanse ir salę paliko filmui nepasibaigus.
Į siaubo filmo premjerą atvykusi M. Šalčiūtė: kai tiek gyvenime esu patyrusi, niekas nebaisu  (60)
2014 m. spalio 21 d. 19:59
Antradienį kino centre „Forum cinemas Vingis“ įvyko pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ premjera. Išvysti kraują stingdantį kūrinį panoro ir pramogų, kultūros pasaulio atstovai.
Bulvių plokštainis su varškės–kefyro pagardu
2014 m. spalio 14 d. 00:15
Tikiu, kad bulvių plokštainio, o kitaip – kugelio, receptas kiekvienoje šeimoje kitoks. Mes jį gaminame taip.
Stipriai šiuolaikiškai moteriai - švelnus moteriškas įvaizdis  (2)
2014 m. spalio 14 d. 00:14
Dizainerė Violeta Sūdžiuvienė naujam sezonui pristato naują drabužių kolekciją , kur neatsisako savo vizitinės kortelės - moteriškumo ir griežtų linijų.
Gražina Baikštytė: džiaugiuosi, kad tai atradau  (69)
2014 m. spalio 14 d. 00:14
Kai kurie žmonės su amžiumi pradeda skųstis glembančia oda, kurios stangrumo negalima atkurti pratimais arba dieta, o tai labiausiai trukdo pasiekti taip trokštamą jaunatvišką išvaizdą.
Medikai sunerimę: plinta diabeto epidemija – žmonės netenka regėjimo, kojų, inkstų
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Medikai skambina pavojaus varpais – tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje II tipo diabetas, kuris laikomas šiuolaikinės gyvensenos paskatinta liga, pasiekė epidemijos lygį.
E. Žiūkaitė: esu nusiteikusi prieš skyrybas, bet jei kito kelio nėra, ateina ramybė  (4)
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Kad tapčiau laiminga, turėjau pasiekti dugną, - skausminga išpažintis iš verslininkės lūpų.
Geriausių filmų apie karą apžvalga
2014 m. spalio 14 d. 00:00
Filmo „Įniršis“ premjeros belaukiant: Geriausios juostos apie Antrąjį pasaulinį karą (I dalis).
Nauja lietuviška kosmetika domisi ir žinomos moterys
2014 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Populiarėjant sveikai gyvensenai, atsigręžiama į tai, kas natūralu, sveika ir ekologiška .
Į 7-ąją dešimtį įkopusi G. Baikštytė pozavo su apsinuoginusiu Simonu Phamu  (49)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 12:18
Vienos gražiausių Lietuvos moterų bei visų geidžiami vyrai pozavo pritrenkiančioms ir netikėtoms fotosesijoms kulinariniam žurnalui VMG , kurį leidžia Virtuvės mitų griovėjai .
Fantastinis 62 metų Gražinos Baikštytės spindesys  (104)
2014 m. gegužės 25 d. 17:29
Kas galėtų pagalvoti, kad aktorei Gražinai Baikštytei yra 62-eji metai? Visada nepriekaištingai atrodanti moteris penktadienio vakarą vykusiame mados namų „Femmes Fatales“ dizainerės Ellos Tatarinovos kolekcijos „Cruise Collection 2014 / Ciao Venezia“ pristatyme savo elegancija pulsuojančiu grožiu nunešė visas vakaro viešnias.
Spalvingus R. Rimšelienės batus mėgsta ir garsios damos
2014 m. gegužės 17 d. 00:00
Spalvingą avalynės dizainerės Rūtos Rimšelienės naujausios kolekcijos-parodos „Spalvų orkestras” pristatymą, vykusį prekybos ir renginių centre VCUP, lydėjo tranki vaikų ir jaunimo orkestro „Jovaras” muzika ir daugybė keistų personažų.
100 Lietuvos gražiausių moterų reitingas  (57)
2014 m. balandžio 25 d. 17:43
Susumavus visus skaitytojų balsus, taip pat socialinio tinklapio „Facebook“ lankytojų balsus ir ekspertų, kurie priklausė Lietuvos gražiausios moters rinkimų komisijai, paaiškėjo, jog Lietuvos gražiausios moters 2013 metais titulas skiriamas – Jurgitai Jurkutei. Šiandien skelbiame visą 100 Lietuvos gražiausių moterų reitingą nuo aukščiausios iki žemiausios vietos.
Gundanti 62 metų G. Baikštytės išvaizda: apnuogintas petys ir kyšanti liemenėlės petnešėlė  (46)
2014 m. balandžio 25 d. 01:33
Ketvirtadienio vakarą sostinės restorane „Soul & Pepper“ garsūs Lietuvos žmonės rinkosi į uždarą naujo gėrimo pristatymo vakarėlį.
A. Mikutėnas dėmesiu apglėbė savo gražuolę žmoną G. Baikštytę  (48)
2014 m. balandžio 24 d. 20:44
Ketvirtadienio vakarą sostinės restorane „Soul & Pepper“ žinomi žmonės rinkosi į naujo gėrimo pristatymo vakarėlį.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų nugalėtoja paaiškėjo po atkaklios kovos  (61)
2014 m. balandžio 23 d. 14:35
Pusantro mėnesio trukęs Lietuvos gražiausių moterų rinkimų maratonas baigėsi. Šį kartą rinkimai buvo gana įtempti ir iki pat galo buvo neaišku, kas gi vis dėlto buvo laimės šiuos rinkimus.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Didysis finalas  (80)
2014 m. balandžio 17 d. 22:25
Ilgai laukta akimirka atėjo – portalo KLUBAS.lt jau trečius metus iš eilės rengiami ir „Rasos“ kosmetikos bei putojančio vyno „Italiana“ remiami gražiausių Lietuvos moterų rinkimai pasiekė finišo tiesiąją.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Asta Valentaitė į finalą neprasibrovė  (92)
2014 m. balandžio 14 d. 02:45
Vėlų balandžio 13-osios vakarą paaiškėjo paskutinės keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų didžiojo finalo dalyvės.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Penktas pusfinalis  (144)
2014 m. balandžio 8 d. 01:46
Štai ir paskutinis, penktasis portalo KLUBAS.lt organizuojamų gražiausių Lietuvos moterų rinkimų, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“, pusfinalis.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Karina Stungytė – per žingsnį nuo sensacijos  (58)
2014 m. balandžio 7 d. 03:01
Balandžio 6-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės. Priminsime, kad rinkimuose-grožio reitinge dalyvauja šimtas įžymių Lietuvos moterų, kurias atrinko grožio ir stiliaus ekspertai. Visos dalyvės abėcėlės tvarka yra suskirstytos į penkis pusfinalius (po dvidešimt dalyvių kiekviename), iš kiekvieno pusfinalio į didįjį finalą keliauja po keturias dalyves.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai. Ketvirtas pusfinalis  (141)
2014 m. balandžio 1 d. 11:20
Prie pabaigos artėja portalo KLUBAS.lt organizuojami gražiausių Lietuvos moterų rinkimai, kuriuos remia kosmetika „Rasa“ bei putojantis vynas „Italiana“. Skaitytojų dėmesiui – priešpaskutinis, ketvirtas pusfinalis, jo dalyvės surašytos pagal abėcėlės eiliškumą.
Gražiausių Lietuvos moterų rinkimai: Miai ir vėl nepasisekė  (87)
2014 m. kovo 31 d. 12:11
Kovo 30-osios vakarą paaiškėjo dar keturios KLUBAS.lt organizuojamų bei „Rasos“ kosmetikos ir putojančio vyno „Italiana“ remiamų „Gražiausių Lietuvos moterų rinkimų“ didžiojo finalo dalyvės.